Výsledky závodu: Cena východních Čech 2017 - E1

Datum:
01.09.2017
Místo konání:
Pustá Kamenice
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
1:10000
Ředitel závodu:
Vávra Jaroslav
Hlavní rozhodčí:
Farář Václav - R1
Stavitel tratí:
Fiala Petr - R3
JURY:
Venhoda Milan, Tobiška Václav, Baldrian Petr
Kategorie:
D10N     D10C     D12A     D12B     D14A     D16B     D18B     D21A     D21B     D21C     D35B     D35C     D45B     D45C     D55B     D55C     D65B     H10N     H10C     H12A     H12B     H14A     H14B     H16B     H18B     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H45B     H45C     H55B     H55C     H65B     H75B     HDR     OPEN     P    
D10N
3.30 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petriláková Amálie DOR0953 C OK Dobříš 22:10
2. Zitková Veronika LPU1051 C OK Lokomotiva Pardubice 24:12 + 2:02
3. Lapáčková Anna SHK0854 C OK Slavia Hradec Králové 24:24 + 2:14
4. Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:50 + 3:40
5. Skřivanková Anna TBM0853 C KOS TJ Tesla Brno 26:38 + 4:28
6. Ehlerová Anna VSP0854 C USK Praha 31:24 + 9:14
7. Lázničková Alžběta TZL0858 C SKOB Zlín 31:54 + 9:44
8. Horvátová Eva NER C 32:07 + 9:57
9. Kutlvašrová Pavla VRL0951 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:32 + 11:22
10. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:41 + 11:31
11. Odehnalová Tereza ADA0851 C OOB Spartak Adamov 41:55 + 19:45
12. Valyavka Viktoriya 38S0850 C VZA Žilina 42:54 + 20:44
13. Belžíková Nelly KVS0958 C SKOB Kobra Vsetín 44:57 + 22:47
14. Hovorková Elen LPU0954 C OK Lokomotiva Pardubice 47:41 + 25:31
15. Ehlerová Michaela VSP1050 C USK Praha 51:59 + 29:49
16. Švíglerová Anna LPU0952 C OK Lokomotiva Pardubice 55:09 + 32:59
17. Froschová Magdaléna LPU1052 C OK Lokomotiva Pardubice 65:10 + 43:00
Kalinová Lisa SPC1158 C SPORTICUS team DISK
Janíková Anna UBM0855 C MENISKOS Brno DISK
D10C
1.90 km, 30 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netuková Anežka SHK0750 C OK Slavia Hradec Králové 14:00
2. Chrástová Barbora STH0851 C SK Studenec 15:27 + 1:27
3. Dvořáková Lucie BBM0750 C BETA URSUS Orienteering 15:40 + 1:40
4. Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 15:59 + 1:59
5. Finstrlová Kristýna ZBM0752 C SK Žabovřesky Brno 16:02 + 2:02
6. Švíglerová Kateřina LPU0752 C OK Lokomotiva Pardubice 16:11 + 2:11
7. Chlupáčová Anežka ZAM0751 C OB TJ Sokol Žamberk 16:20 + 2:20
8. Michálková Sabina LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 18:09 + 4:09
9. Tichá Alexandra LPU0757 C OK Lokomotiva Pardubice 18:14 + 4:14
10. Kovalčíková Alena AOP0751 C Orientační Běh Opava 18:17 + 4:17
11. Zitková Andrea LPU0751 C OK Lokomotiva Pardubice 18:25 + 4:25
12. Strýčková Barbora ADA0852 C OOB Spartak Adamov 18:29 + 4:29
13. Rotková Veronika ZBM0854 C SK Žabovřesky Brno 18:43 + 4:43
14. Oranyová Sylva SJI0751 C OK Jihlava 20:14 + 6:14
15. Gajdová Michaela VSP0752 C USK Praha 20:24 + 6:24
16. Čivrná Eliška VRL0851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:56 + 6:56
17. Pipková Karolína LPU0756 C OK Lokomotiva Pardubice 21:00 + 7:00
18. Lampová Amálie DKP0752 C Oddíl OB Kotlářka 22:40 + 8:40
19. Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 22:59 + 8:59
20. Bartášková Karolína ASU0799 C Magnus Orienteering 24:23 + 10:23
21. Malečková Pavlína VSP0855 C USK Praha 24:27 + 10:27
22. Baštová Justýna DOR0952 C OK Dobříš 26:38 + 12:38
23. Nemšovská Magdalena VSP0853 C USK Praha 33:25 + 19:25
24. Vítková Eva CHT1053 C OOB SK Chrast 51:02 + 37:02
25. Kalinová Ella SPC0961 C SPORTICUS team 55:19 + 41:19
Kubáňová Tereza TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno DISK
D12A
3.00 km, 40 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štefanová Markéta STH0550 B SK Studenec 22:06
2. Doušková Hana TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno 22:23 + 0:17
3. Finstrlová Julie ZBM0552 B SK Žabovřesky Brno 22:55 + 0:49
4. Malečková Hana VSP0553 B USK Praha 23:22 + 1:16
5. Škáchová Viktorie KAM0650 B OK Kamenice 23:49 + 1:43
6. Procházková Doubravka ADA0651 B OOB Spartak Adamov 25:02 + 2:56
7. Doušková Kateřina TBM0679 C KOS TJ Tesla Brno 26:00 + 3:54
8. Fuchsová Ema TBM0653 C KOS TJ Tesla Brno 26:18 + 4:12
9. Chrástová Magdaléna STH0551 B SK Studenec 26:30 + 4:24
10. Blažková Veronika SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec 27:17 + 5:11
11. Mrskočová Markéta LPU0553 B OK Lokomotiva Pardubice 28:04 + 5:58
12. Holasová Barbora AOP0651 C Orientační Běh Opava 28:36 + 6:30
13. Škáchová Zuzana KAM0651 C OK Kamenice 29:01 + 6:55
14. Doleželová Anna PZR0651 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 29:09 + 7:03
15. Srbová Michaela SJI0551 B OK Jihlava 29:21 + 7:15
16. Výchová Veronika KOR0550 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 29:53 + 7:47
17. Hlaváčová Lucie TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno 30:01 + 7:55
18. Navrátilová Marie ASU0599 B Magnus Orienteering 30:19 + 8:13
19. Kopecká Martina PHK0555 B OK 99 Hradec Králové 31:36 + 9:30
20. Kotková Adéla RIC0655 C OB Říčany 39:31 + 17:25
21. Kotenová Markéta RIC0651 C OB Říčany 39:45 + 17:39
D12B
2.30 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haasová Klára LPU0655 B OK Lokomotiva Pardubice 17:06
2. Cetlová Magdaléna AOP0552 C Orientační Běh Opava 18:27 + 1:21
2. Ježková Ivana RBK0555 C SK Radioklub Blansko 18:27 + 1:21
4. Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 20:21 + 3:15
5. Čečková Karolína SHK0650 C OK Slavia Hradec Králové 21:14 + 4:08
6. Kubcová Anna DOB0550 C KOB Dobruška 22:22 + 5:16
7. Mikysková Adéla VAM0550 C OOB Vamberk 22:28 + 5:22
8. Pazderníková Zdeňka ASU0698 B Magnus Orienteering 22:29 + 5:23
8. Cachová Mirka LPU0555 C OK Lokomotiva Pardubice 22:29 + 5:23
10. Holubářová Viktorie KUO0599 B KOB Ústí nad Orlicí 22:50 + 5:44
11. Košková Martina SHK0652 C OK Slavia Hradec Králové 22:59 + 5:53
12. Vošahlíková Ema LPU0663 B OK Lokomotiva Pardubice 23:04 + 5:58
13. Petrásová Michaela LPU0680 B OK Lokomotiva Pardubice 24:47 + 7:41
14. Tomanová Eliška LBM0651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 26:39 + 9:33
15. Morávková Alžběta SHK0653 C OK Slavia Hradec Králové 26:59 + 9:53
16. Nepustilová Kateřina OSN0550 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 27:39 + 10:33
17. Dvořáková Kateřina LPU0656 B OK Lokomotiva Pardubice 27:53 + 10:47
18. Šafrová Lenka CHC0654 C K.O.B. Choceň 28:53 + 11:47
D14A
3.50 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fejfarová Tereza LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice 26:02
2. Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice 26:33 + 0:31
3. Tichá Dorotea DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 27:03 + 1:01
4. Randáková Adéla VRL0452 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:38 + 3:36
5. Pušová Bára LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice 31:10 + 5:08
6. Chvátilová Johana PHK0450 B OK 99 Hradec Králové 31:34 + 5:32
7. Bednaříková Emma VLI0359 B Slavia Liberec orienteering 32:35 + 6:33
8. Pračková Ema RIC0451 B OB Říčany 33:42 + 7:40
9. Teringlová Vendula VCB0451 C OB České Budějovice 36:27 + 10:25
10. Bártová Adéla LPU0353 B OK Lokomotiva Pardubice 36:58 + 10:56
11. Petrásová Hana LPU0380 B OK Lokomotiva Pardubice 37:06 + 11:04
12. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 37:35 + 11:33
13. Stoklasová Zuzana OSN0454 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:52 + 11:50
14. Knobová Agáta VRL0453 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:40 + 12:38
15. Rotková Markéta ZBM0455 B SK Žabovřesky Brno 38:50 + 12:48
16. Marečková Ema OSN0450 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 39:25 + 13:23
17. Miková Lenka TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno 39:28 + 13:26
18. Stohanzlová Kristýna LPU0356 C OK Lokomotiva Pardubice 41:34 + 15:32
19. Vodičková Johana LPU0354 B OK Lokomotiva Pardubice 43:46 + 17:44
20. Baštová Julie DOR0353 C OK Dobříš 47:28 + 21:26
21. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 49:07 + 23:05
22. Kotenová Barbora RIC0452 C OB Říčany 56:15 + 30:13
23. Komárková Jindra SJH0453 B SJH Jindřichův Hradec 60:14 + 34:12
24. Vorlová Eva ASU0499 B Magnus Orienteering 61:54 + 35:52
Hrnčířová Ivana STH0351 B SK Studenec DISK
D16B
3.80 km, 45 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Kateřina SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec 27:29
2. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 28:24 + 0:55
3. Tichá Marie TZL0253 A SKOB Zlín 30:33 + 3:04
4. Golová Tereza VIC0162 A OB Vizovice 30:47 + 3:18
5. Vejražková Róza SJC0151 A Sportcentrum Jičín 30:53 + 3:24
6. Starková Terezie CHT0251 B OOB SK Chrast 33:24 + 5:55
7. Sanna Karin DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka 34:15 + 6:46
8. Kroniková Štěpánka SHK0150 B OK Slavia Hradec Králové 34:39 + 7:10
9. Kovářová Jana CET0251 B TJ Loko Česká Třebová 34:50 + 7:21
10. Nováková Světlana NPA0151 B SK LOB Nová Paka 35:17 + 7:48
11. Držková Berenika LPU0151 B OK Lokomotiva Pardubice 35:21 + 7:52
12. Kodytková Denisa SHK0252 B OK Slavia Hradec Králové 36:04 + 8:35
13. Petriláková Anežka DOR0251 B OK Dobříš 36:32 + 9:03
14. Klacková Štěpánka SJC0253 B Sportcentrum Jičín 36:34 + 9:05
15. Polanská Nelly PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:55 + 9:26
16. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 38:06 + 10:37
17. Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 40:10 + 12:41
18. Zimová Barbora SHK0151 B OK Slavia Hradec Králové 40:21 + 12:52
19. Kejmarová Jana STH0152 B SK Studenec 40:33 + 13:04
20. Raková Petra SHK0251 B OK Slavia Hradec Králové 41:29 + 14:00
21. Shánělová Štěpánka CHC0152 A K.O.B. Choceň 42:44 + 15:15
22. Janků Anna SJC0252 A Sportcentrum Jičín 44:01 + 16:32
23. Suchá Simona SHK0351 B OK Slavia Hradec Králové 46:52 + 19:23
24. Randáková Alžběta VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:12 + 19:43
25. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 47:41 + 20:12
26. Hamáčková Eliška STH0153 C SK Studenec 49:16 + 21:47
27. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 54:24 + 26:55
28. Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 64:38 + 37:09
29. Sadílková Iva VIC0151 C OB Vizovice 67:20 + 39:51
30. Jelínková Adéla RUZ0251 C TJ Růžená 89:51 + 62:22
Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk DISK
Humlíčková Martina UBM0151 C MENISKOS Brno DISK
D18B
4.30 km, 45 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechanická Klára OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:57
2. Tichá Veronika TZL9951 A SKOB Zlín 36:00 + 0:03
3. Semrádová Jana CHC9951 A K.O.B. Choceň 36:01 + 0:04
4. Opálková Martina BBM0050 A BETA URSUS Orienteering 36:02 + 0:05
5. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 37:39 + 1:42
6. Zrníková Adéla OSN0099 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:24 + 2:27
7. Auermüllerová Anna ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno 39:04 + 3:07
8. Hrabošová Magdalena ASU0099 A Magnus Orienteering 41:57 + 6:00
9. Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín 42:56 + 6:59
10. Nechutová Aneta SJI9950 A OK Jihlava 43:20 + 7:23
11. Škorpíková Barbora LPU0060 C OK Lokomotiva Pardubice 43:39 + 7:42
12. Boková Ivana ZAM9952 C OB TJ Sokol Žamberk 44:58 + 9:01
13. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 45:47 + 9:50
14. Hápová Petra PHK0051 A OK 99 Hradec Králové 46:17 + 10:20
15. Foltýnová Eva SJI0051 A OK Jihlava 46:49 + 10:52
16. Malivánková Eva ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno 48:23 + 12:26
17. Hrnčířová Magda STH0051 B SK Studenec 49:07 + 13:10
18. Stoklasová Daniela OSN0055 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:32 + 15:35
19. Vacková Anna CHT0051 C OOB SK Chrast 74:44 + 38:47
D21A
5.80 km, 100 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8896
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kozáková Zdenka TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 42:03 9026
2. Matějů Martina PGP8556 R SK Praga 42:36 + 0:33 8912
3. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 43:23 + 1:20 8749
4. Šimková Johanka ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno 44:51 + 2:48 8443
5. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 45:10 + 3:07 8377
6. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 45:41 + 3:38 8269
7. Fenclová Marta LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice 48:11 + 6:08 7748
8. Valachová Martina LPU9054 C OK Lokomotiva Pardubice 49:20 + 7:17 7508
9. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 49:37 + 7:34 7449
10. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 49:48 + 7:45 7411
11. Vernerová Radka VBM8558 C VSK Mendelu Brno 49:55 + 7:52 7387
12. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:16 + 8:13 7314
13. Bořánková Karolína KAM9550 R OK Kamenice 51:40 + 9:37 7022
14. Mrštíková Květa CHT8754 C OOB SK Chrast 54:26 + 12:23 6445
15. Horvátová Hana ASU9797 A Magnus Orienteering 55:18 + 13:15 6265
16. Ondráčková Lucie CHT9254 C OOB SK Chrast 59:28 + 17:25 5396
17. Žaloudková Klára LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice 59:51 + 17:48 5316
18. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 69:49 + 27:46 3239
19. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 70:23 + 28:20 3121
D21B
4.80 km, 60 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5203
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fučíková Hana VBM7751 C VSK Mendelu Brno 44:10 5965
2. Šádková Martina PHK9653 C OK 99 Hradec Králové 53:12 + 9:02 5056
3. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 57:52 + 13:42 4587
4. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 58:25 + 14:15 4532
5. Štoková Mariana DKP8158 C Oddíl OB Kotlářka 58:32 + 14:22 4520
6. Studničná Lenka 7QX8650 C Neregistrovaní - Studničná 60:21 + 16:11
7. Křístková Veronika ZBM8379 C SK Žabovřesky Brno 68:40 + 24:30 3501
8. Burešová Lenka DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka 69:20 + 25:10 3434
9. Hercigová Anna JHB9159 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 70:02 + 25:52 3364
10. Škrabalová Šárka KON9888 C KOB Konice 70:03 + 25:53 3362
11. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 73:46 + 29:36 2989
12. Binková Jana CHT8651 C OOB SK Chrast 81:22 + 37:12 2224
13. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 86:27 + 42:17 1713
Šádková Lucie PHK9654 C OK 99 Hradec Králové DISK 0
D21C
3.90 km, 40 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3528
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Wohanková Gabriela VRL7652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:19 3570
2. Vacková Anna SJI9854 C OK Jihlava 41:21 + 0:02 3567
3. Pilíková Veronika CET8152 C TJ Loko Česká Třebová 42:46 + 1:27 3448
4. Krejčí Lenka PTE8350 C TJ Sokol Ptení 44:08 + 2:49
5. Zavadilová Simona PTE8485 C TJ Sokol Ptení 46:03 + 4:44 3171
6. Habigerová Radka KSU9559 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:09 + 4:50 3162
7. Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 46:56 + 5:37 3096
8. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48:01 + 6:42 3005
8. Martincová Kristýna CHT8551 C OOB SK Chrast 48:01 + 6:42 3005
10. Kalinová Markéta SPC8259 C SPORTICUS team 50:37 + 9:18 2785
11. Marešová Kristýna LPU9155 C OK Lokomotiva Pardubice 61:53 + 20:34 1834
D35B
5.00 km, 85 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 43:25
2. Čečková Martina SHK7753 C OK Slavia Hradec Králové 43:28 + 0:03
3. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 43:34 + 0:09
4. Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 43:36 + 0:11
5. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 44:16 + 0:51
6. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 44:34 + 1:09
7. Kutlvašrová Vladimíra VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:38 + 1:13
8. Gajdová Kristina VSP7752 C USK Praha 45:52 + 2:27
9. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 48:19 + 4:54
10. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:31 + 5:06
11. Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 50:18 + 6:53
12. Marečková Kateřina OSN7550 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 50:19 + 6:54
13. Haasová Renata LPU7960 C OK Lokomotiva Pardubice 50:21 + 6:56
14. Podlipná Veronika NPA8152 C SK LOB Nová Paka 51:33 + 8:08
15. Rančáková Barbora 74C8151 C NER 52:22 + 8:57
16. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 52:36 + 9:11
17. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 54:57 + 11:32
18. Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:10 + 11:45
19. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 55:50 + 12:25
20. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 55:58 + 12:33
21. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 56:11 + 12:46
22. Biolik Agnieszka 46P7700 C Trackcourse 56:27 + 13:02
23. Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 58:13 + 14:48
24. Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:44 + 16:19
25. Smětáková Ivana HLV8153 C KČT - OB Holešov 59:46 + 16:21
26. Fukátková Miroslava VIC7658 C OB Vizovice 60:08 + 16:43
27. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 61:08 + 17:43
28. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 69:16 + 25:51
29. Pračková Zita RIC7850 C OB Říčany 95:18 + 51:53
Doubravová Blanka ASU7499 C Magnus Orienteering DISK
D35C
3.90 km, 55 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cipryánová Alena BZP7850 C Báječné ženy v orientačním běhu 37:45
2. Doušková Klára TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno 38:02 + 0:17
3. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 39:09 + 1:24
4. Holasová Šarka AOP7853 C Orientační Běh Opava 39:40 + 1:55
5. Smolíková Kateřina KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:27 + 4:42
6. Petrásová Simona LPU7556 C OK Lokomotiva Pardubice 43:52 + 6:07
7. Procházková Lucie ADA7651 C OOB Spartak Adamov 44:04 + 6:19
8. Janků Radka SJC7353 C Sportcentrum Jičín 44:43 + 6:58
9. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:08 + 9:23
10. Navrátilová Helena ASU7799 C Magnus Orienteering 47:31 + 9:46
11. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 47:34 + 9:49
12. Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 48:37 + 10:52
13. Kroutilová Eva ZBM7861 C SK Žabovřesky Brno 49:19 + 11:34
14. Vacková Petra CHT7852 C OOB SK Chrast 49:26 + 11:41
15. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:12 + 12:27
16. Mikysková Ilona VAM7550 C OOB Vamberk 51:02 + 13:17
17. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 51:42 + 13:57
18. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 53:28 + 15:43
19. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 53:34 + 15:49
20. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 53:54 + 16:09
21. Strýčková Monika ADA7454 C OOB Spartak Adamov 55:01 + 17:16
22. Janíčková Jitka OSN7356 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 55:05 + 17:20
23. Štichhauerová Kateřina LPU7468 C OK Lokomotiva Pardubice 55:25 + 17:40
24. Kašparová Eva TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orlicí 55:49 + 18:04
25. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 58:42 + 20:57
26. Sedláčková Dagmar KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín 61:10 + 23:25
27. Zámečníková Jitka 3VX7450 C Zámečníci 62:20 + 24:35
28. Pilařová Kateřina CEP8050 C Čepíci 62:33 + 24:48
29. Krpatová Zuzana LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice 62:53 + 25:08
30. Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 65:23 + 27:38
31. Čelechovská Zora UBM7451 C MENISKOS Brno 67:18 + 29:33
32. Stará Petra VRL7354 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:12 + 35:27
33. Eliášková Hana LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 80:15 + 42:30
D45B
4.20 km, 45 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecká Marcela PHK6852 C OK 99 Hradec Králové 36:12
2. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:10 + 0:58
3. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 38:19 + 2:07
4. Doleželová Iva PZR7171 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 39:44 + 3:32
5. Wurzelová Dana CHT6654 C OOB SK Chrast 40:37 + 4:25
6. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 41:44 + 5:32
7. Koberová Lenka LPU6954 C OK Lokomotiva Pardubice 41:47 + 5:35
8. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 41:51 + 5:39
9. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 42:03 + 5:51
10. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 44:31 + 8:19
11. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 45:52 + 9:40
12. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:10 + 9:58
13. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 48:06 + 11:54
14. Pipková Táňa LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice 48:58 + 12:46
15. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 49:04 + 12:52
16. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 50:24 + 14:12
17. Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 50:58 + 14:46
18. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 51:10 + 14:58
19. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 52:47 + 16:35
19. Řadová Jaromíra DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka 52:47 + 16:35
21. Juračková Jana LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice 53:11 + 16:59
22. Šmelíková Hana ASU6999 C Magnus Orienteering 54:36 + 18:24
23. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 54:52 + 18:40
24. Waňková Dita LPU7158 C OK Lokomotiva Pardubice 55:15 + 19:03
25. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 56:02 + 19:50
26. Valachová Jana LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice 58:40 + 22:28
27. Fuchsová Marcela TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno 60:11 + 23:59
28. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 63:48 + 27:36
29. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:29 + 29:17
30. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 66:49 + 30:37
31. Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 93:46 + 57:34
D45C
3.40 km, 40 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 40:22
2. Egrtová Jitka SHK6354 C OK Slavia Hradec Králové 41:15 + 0:53
3. Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice 42:16 + 1:54
4. Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 42:29 + 2:07
5. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 43:25 + 3:03
6. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 44:37 + 4:15
7. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 44:49 + 4:27
8. Roudná Eva LPU6554 C OK Lokomotiva Pardubice 46:44 + 6:22
9. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 47:32 + 7:10
10. Machová Iveta NPA6851 C SK LOB Nová Paka 47:46 + 7:24
11. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 49:28 + 9:06
12. Fundová Hana SHK6752 C OK Slavia Hradec Králové 49:39 + 9:17
13. Nykodýmová Monika TBM6870 C KOS TJ Tesla Brno 51:18 + 10:56
14. Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 51:22 + 11:00
15. Nechutová Alena PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:34 + 11:12
16. Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 52:46 + 12:24
16. Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB ALFA Brno 52:46 + 12:24
18. Prázová Kamila SRK7151 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:52 + 13:30
19. Schäferová Jana TZL6566 C SKOB Zlín 55:24 + 15:02
20. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 62:55 + 22:33
21. Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 72:28 + 32:06
22. Záveská Anna CET6450 C TJ Loko Česká Třebová 78:56 + 38:34
Holečková Zdeňka SHK6950 C OK Slavia Hradec Králové DISK
MS Christodoulou Iva ASU7599 C Magnus Orienteering 71:04 + 30:42
D55B
3.30 km, 45 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janotová Dobra ZBM5662 C SK Žabovřesky Brno 29:41
2. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 34:00 + 4:19
3. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 35:25 + 5:44
4. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 35:53 + 6:12
5. Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 36:55 + 7:14
6. Denysenko Tamara 38S6150 C VZA Žilina 36:58 + 7:17
7. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 37:30 + 7:49
8. Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 38:11 + 8:30
9. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc 38:54 + 9:13
10. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 39:12 + 9:31
11. Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 39:41 + 10:00
12. Fejlková Alice SHK5351 C OK Slavia Hradec Králové 41:14 + 11:33
13. Kalibánová Jiřina NPA5351 C SK LOB Nová Paka 43:17 + 13:36
14. Kynčlová Miroslava JIL5851 C OK Jilemnice 43:57 + 14:16
15. Řezníčková Hana CHT6051 C OOB SK Chrast 45:34 + 15:53
16. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 46:02 + 16:21
17. Daví Jana ASU6199 C Magnus Orienteering 46:49 + 17:08
18. Klusáčková Jitka TTR6152 C OOB Třebíč 52:04 + 22:23
D55C
2.60 km, 35 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 36:56
2. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 37:44 + 0:48
3. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 41:13 + 4:17
4. Šilerová Zdena KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 42:13 + 5:17
5. Hausvaterová Marcela SHK6152 C OK Slavia Hradec Králové 46:04 + 9:08
6. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 48:49 + 11:53
7. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 60:11 + 23:15
8. Rajnošková Marie BZR6051 C Bratrstvo Ždárských vrchů 62:04 + 25:08
9. Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko 62:56 + 26:00
10. Oulická Hana TRT5350 C KOS Třešť 70:55 + 33:59
11. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 72:04 + 35:08
D65B
2.50 km, 35 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 29:56
2. Kolaříková Věra SBK5251 C KOB Start Blansko 31:21 + 1:25
3. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:34 + 3:38
4. Slámová Hana TBM4951 C KOS TJ Tesla Brno 35:21 + 5:25
5. Martincová Helena ZAM5051 C OB TJ Sokol Žamberk 39:50 + 9:54
6. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 41:14 + 11:18
7. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 45:27 + 15:31
8. Bogdálková Věra LBM4858 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 49:49 + 19:53
9. Lhotská Hana ZAM4651 C OB TJ Sokol Žamberk 76:31 + 46:35
Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
H10N
3.30 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veselý Štěpán VIC0712 C OB Vizovice 18:21
2. Kroupa Matyáš LPU0902 C OK Lokomotiva Pardubice 18:45 + 0:24
3. Štěpánek Ondřej TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno 19:27 + 1:06
4. Venhoda Lukáš SJI0801 C OK Jihlava 21:26 + 3:05
5. Bořil David PZR0707 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 21:28 + 3:07
6. Meduna Ondřej STH0707 C SK Studenec 22:26 + 4:05
7. Goláň Antonín LPU0804 C OK Lokomotiva Pardubice 24:19 + 5:58
8. Rémiš Štěpán SHK0802 C OK Slavia Hradec Králové 24:43 + 6:22
9. Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:11 + 6:50
10. Rémiš Šimon SHK0801 C OK Slavia Hradec Králové 25:58 + 7:37
11. Šafr Vít CHC0901 C K.O.B. Choceň 27:19 + 8:58
12. Čečka Matěj SHK0901 C OK Slavia Hradec Králové 27:40 + 9:19
13. Čečka Vojtěch SHK0804 C OK Slavia Hradec Králové 28:30 + 10:09
14. Salajka Michal LBM0701 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 28:49 + 10:28
15. Kroutil Jošt ZBM0701 C SK Žabovřesky Brno 28:57 + 10:36
16. Švestka Štěpán KVS0711 C SKOB Kobra Vsetín 32:09 + 13:48
17. Veljačik Jonáš SCP0800 C OK Sparta Praha 34:15 + 15:54
18. Škorpík Jaromír LPU0849 C OK Lokomotiva Pardubice 34:57 + 16:36
19. Kadaně Matěj LPU1001 C OK Lokomotiva Pardubice 35:29 + 17:08
20. Cipryán Tobiáš BZP0701 C Báječné ženy v orientačním běhu 36:55 + 18:34
21. Minařík Josef VCB0903 C OB České Budějovice 38:36 + 20:15
22. Kutlvašr Vladimír VRL1002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:18 + 21:57
23. Bezvoda Jakub SHK0807 C OK Slavia Hradec Králové 41:28 + 23:07
24. Šípek Daniel LPU0806 C OK Lokomotiva Pardubice 42:30 + 24:09
25. Pilař František CEP0900 C Čepíci 44:06 + 25:45
26. Eliášek Patrik LBM0801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 46:15 + 27:54
27. Kroutil Tadeáš ZBM0901 C SK Žabovřesky Brno 49:00 + 30:39
28. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 52:03 + 33:42
Baláž Viktor SHK0803 C OK Slavia Hradec Králové DISK
H10C
1.90 km, 30 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schwab Filip TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno 13:03
2. Heczko Erik VLI0804 C Slavia Liberec orienteering 13:28 + 0:25
3. Šubrt Jáchym DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka 14:08 + 1:05
4. Urválek Jan TBM0707 C KOS TJ Tesla Brno 14:23 + 1:20
5. Pavelec Michal NPA0801 C SK LOB Nová Paka 15:07 + 2:04
5. Ježek David RBK0801 C SK Radioklub Blansko 15:07 + 2:04
7. Zřídkaveselý Martin ZBM0808 C SK Žabovřesky Brno 15:40 + 2:37
8. Kadaně Marek LPU0703 C OK Lokomotiva Pardubice 15:49 + 2:46
9. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 17:24 + 4:21
10. Ježek Martin LPU0701 C OK Lokomotiva Pardubice 17:34 + 4:31
11. Doušek Vilém TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno 18:01 + 4:58
12. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 18:58 + 5:55
13. Buďárek Šimon STH0703 C SK Studenec 19:30 + 6:27
14. Škorpil Marek HOR0900 C TJ Jiskra Hořice 19:33 + 6:30
15. Marek Filip ZBM0706 C SK Žabovřesky Brno 20:41 + 7:38
16. Šimon Eduard PZR0800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 21:11 + 8:08
17. Navrátil Pavel ASU0747 C Magnus Orienteering 22:08 + 9:05
18. Volkov Maksym 38S0700 C VZA Žilina 23:09 + 10:06
19. Vítek Vojtěch CHT0801 C OOB SK Chrast 23:20 + 10:17
20. Jandera Kryštof PGP0700 C SK Praga 23:26 + 10:23
21. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 23:39 + 10:36
22. Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering 23:54 + 10:51
23. Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 25:14 + 12:11
24. Kadaník Petr LPU0802 C OK Lokomotiva Pardubice 26:16 + 13:13
25. Kurka Antonín SHK0700 C OK Slavia Hradec Králové 27:50 + 14:47
26. Teringl Vojtěch VCB0702 C OB České Budějovice 30:18 + 17:15
27. Toman Matěj LBM0909 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 30:31 + 17:28
28. Kunt Martin ZAM0701 C OB TJ Sokol Žamberk 36:08 + 23:05
29. Frosch Vítek LPU0801 C OK Lokomotiva Pardubice 36:20 + 23:17
30. Goláň František LPU0803 C OK Lokomotiva Pardubice 40:23 + 27:20
Kosák Eliáš PGP0704 C SK Praga DISK
Držka Filip LPU0901 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
H12A
3.00 km, 40 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strýček Jan ADA0503 B OOB Spartak Adamov 19:16
2. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:23 + 2:07
3. Štěpánek Jan TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno 21:48 + 2:32
4. Brosch Ondřej RBK0606 C SK Radioklub Blansko 22:31 + 3:15
5. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 B SK Žabovřesky Brno 22:49 + 3:33
6. Šípek Ondřej LPU0505 B OK Lokomotiva Pardubice 23:19 + 4:03
7. Bednařík Vilém VLI0509 B Slavia Liberec orienteering 23:33 + 4:17
8. Nemšovský Filip VSP0500 C USK Praha 23:52 + 4:36
9. Pompach Lukáš PHK0500 B OK 99 Hradec Králové 24:11 + 4:55
10. Urbánek Tomáš ZBM0604 C SK Žabovřesky Brno 24:21 + 5:05
11. Svoboda Antonín VPM0601 B KOS Slavia Plzeň 24:50 + 5:34
12. Srb Vladimír SJI0701 B OK Jihlava 25:26 + 6:10
13. Odehnal Tomáš ADA0500 B OOB Spartak Adamov 25:34 + 6:18
14. Pajger Miroslav 38S0500 C VZA Žilina 26:32 + 7:16
15. Nouza Michal SJH0505 C SJH Jindřichův Hradec 27:40 + 8:24
16. Janků Štěpán SJC0501 B Sportcentrum Jičín 28:47 + 9:31
17. Vališ Vojtěch LPU0512 B OK Lokomotiva Pardubice 29:24 + 10:08
18. Jelínek Filip RUZ0500 B TJ Růžená 30:47 + 11:31
19. Čivrný Jan VRL0501 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:41 + 14:25
20. Lazák Jan LTU0500 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:10 + 14:54
21. Tichý Hubert DKP0600 C Oddíl OB Kotlářka 38:03 + 18:47
Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka DISK
H12B
2.50 km, 35 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stohanzl Patrik LPU0510 B OK Lokomotiva Pardubice 20:19
2. Račanský Jakub UBM0503 C MENISKOS Brno 20:23 + 0:04
3. Dvořák Jakub BBM0502 C BETA URSUS Orienteering 22:20 + 2:01
4. Pavelec Matěj NPA0501 B SK LOB Nová Paka 22:25 + 2:06
5. Dvořák Vojtěch LPU0506 C OK Lokomotiva Pardubice 23:22 + 3:03
6. Folprecht Matyáš TBM0606 C KOS TJ Tesla Brno 24:09 + 3:50
7. Sádovský Jáchym LPU0508 C OK Lokomotiva Pardubice 25:37 + 5:18
8. Štichhauer Adam LPU0603 B OK Lokomotiva Pardubice 28:44 + 8:25
9. Greschner Adam ASU0547 C Magnus Orienteering 32:03 + 11:44
10. Krumphanzl Šimon SCP0549 C OK Sparta Praha 38:58 + 18:39
11. Planík Martin STH0601 C SK Studenec 41:40 + 21:21
12. Kobylka David ASU0546 C Magnus Orienteering 42:03 + 21:44
13. Balcar Jiří SHK0600 C OK Slavia Hradec Králové 44:55 + 24:36
14. Kosák Jonáš PGP0603 C SK Praga 47:10 + 26:51
15. Riessler Štěpán OTK0500 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 54:57 + 34:38
H14A
3.80 km, 65 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Waněk Hubert LPU0309 B OK Lokomotiva Pardubice 21:57
2. Rusin Vojtěch BRU0301 B Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 24:12 + 2:15
3. Štregl Matyáš VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:59 + 3:02
4. Doušek Tomáš TBM0401 B KOS TJ Tesla Brno 26:37 + 4:40
5. Fejfar Lukáš LPU0310 B OK Lokomotiva Pardubice 27:09 + 5:12
6. Bolehovský Daniel VSP0508 B USK Praha 27:43 + 5:46
7. Haas Filip LPU0401 B OK Lokomotiva Pardubice 27:53 + 5:56
8. Lička Adam TBM0326 B KOS TJ Tesla Brno 28:28 + 6:31
9. Jelínek Kryštof RUZ0301 B TJ Růžená 29:26 + 7:29
10. Novák Adam LPU0320 B OK Lokomotiva Pardubice 29:37 + 7:40
11. Hřivna Jakub PGP0305 B SK Praga 30:32 + 8:35
12. Krpata Michal LPU0403 B OK Lokomotiva Pardubice 30:33 + 8:36
13. Štichhauer Daniel LPU0405 B OK Lokomotiva Pardubice 31:06 + 9:09
14. Urbánek Adam ZBM0302 B SK Žabovřesky Brno 31:54 + 9:57
15. Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:24 + 10:27
16. Orany Vojtěch SJI0401 B OK Jihlava 33:02 + 11:05
17. Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 35:13 + 13:16
18. Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 36:19 + 14:22
19. Petrilák Matouš DOR0409 B OK Dobříš 41:37 + 19:40
20. Hanousek Matěj RBK0404 B SK Radioklub Blansko 44:54 + 22:57
21. Štoudek Martin ASU0448 B Magnus Orienteering 46:39 + 24:42
22. Hybeš Michal CHT0401 B OOB SK Chrast 50:02 + 28:05
Venhoda Matěj SJI0301 B OK Jihlava DISK
H14B
3.10 km, 55 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procinger Jakub VRL0305 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:19
2. Flegl Martin SRK0300 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:40 + 0:21
3. Novák Stanislav NPA0404 B SK LOB Nová Paka 22:39 + 1:20
4. Typlt Tomáš NPA0406 B SK LOB Nová Paka 24:51 + 3:32
5. Choutka Matěj NPA0402 B SK LOB Nová Paka 25:15 + 3:56
6. Ježek Filip RBK0405 C SK Radioklub Blansko 27:10 + 5:51
7. Fajfer Filip NPA0401 B SK LOB Nová Paka 28:12 + 6:53
8. Veselý Jonáš VIC0411 B OB Vizovice 32:11 + 10:52
9. Kunt Stanislav ZAM0401 C OB TJ Sokol Žamberk 39:32 + 18:13
10. Splítek Petr PZR0401 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:24 + 19:05
11. Švestka Jakub KVS0311 C SKOB Kobra Vsetín 41:09 + 19:50
12. Ježek Vojtěch LPU0408 C OK Lokomotiva Pardubice 57:53 + 36:34
13. Račanský Jan UBM0302 C MENISKOS Brno 58:22 + 37:03
14. Bartášek Tomáš ASU0447 C Magnus Orienteering 62:49 + 41:30
15. Jakubský Adam SHK0406 C OK Slavia Hradec Králové 66:50 + 45:31
Verner Lukáš SHK0407 C OK Slavia Hradec Králové DISK
H16B
4.80 km, 85 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Adámek Filip ABM0101 A KOB ALFA Brno 30:15
2. Milán Tomáš ZBM0111 A SK Žabovřesky Brno 30:57 + 0:42
3. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 31:18 + 1:03
4. Macek Ondřej LPU0209 A OK Lokomotiva Pardubice 32:24 + 2:09
5. Mareček Šimon OSN0201 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:25 + 2:10
6. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 32:54 + 2:39
7. Mrskoč Marek LPU0205 B OK Lokomotiva Pardubice 33:10 + 2:55
8. Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 34:24 + 4:09
9. Coufal Jáchym ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno 34:40 + 4:25
10. Šafář Martin KSU0105 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:35 + 5:20
11. Dostál Jakub VRL0104 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:47 + 5:32
12. Link Lukáš STH0205 A SK Studenec 36:26 + 6:11
13. Nechanický Jan OSN0200 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:16 + 7:01
14. Kurák Michal 84S0100 C Akademik TU Košice 37:25 + 7:10
15. Kligl Radim TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno 37:46 + 7:31
16. Štefan Vít STH0202 A SK Studenec 37:55 + 7:40
17. Mühlbach Aleš STH0104 B SK Studenec 38:41 + 8:26
18. Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 38:58 + 8:43
19. Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 39:01 + 8:46
20. Bek Jiří CHA0103 B OK Chrastava 39:06 + 8:51
21. Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 39:14 + 8:59
22. Procinger Jan VRL0102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:55 + 9:40
23. Pipek Ondřej LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice 40:38 + 10:23
24. Bolehovský Michal VSP0202 B USK Praha 42:06 + 11:51
25. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:45 + 13:30
26. Chovanec Václav TZL0201 A SKOB Zlín 44:43 + 14:28
27. Čelechovský Matěj UBM0202 B MENISKOS Brno 47:19 + 17:04
28. Kopecký Jan PZR0202 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:56 + 19:41
29. Novák Přemysl DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka 50:27 + 20:12
30. Bořil Šimon PZR0101 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:55 + 21:40
31. Vališ Jan LPU0210 C OK Lokomotiva Pardubice 59:47 + 29:32
32. Klement David DKP0110 C Oddíl OB Kotlářka 70:09 + 39:54
33. Mikuláš Jan VCB0103 C OB České Budějovice 72:20 + 42:05
H18B
5.60 km, 90 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horčička Vít STE9919 A SK SKI-OB Šternberk 38:41
2. Sedlář Jan TBM0010 A KOS TJ Tesla Brno 40:20 + 1:39
3. Hlaváč Ondřej ZBM9901 A SK Žabovřesky Brno 43:51 + 5:10
4. Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 45:10 + 6:29
5. Sabol Josef CTB9902 B SK OB Chotěboř 46:14 + 7:33
6. Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno 46:20 + 7:39
7. Rajnoha David TBM0003 B KOS TJ Tesla Brno 47:50 + 9:09
8. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:07 + 9:26
9. Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 52:45 + 14:04
10. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 53:42 + 15:01
11. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 57:00 + 18:19
12. Ridzoň Daniel DKP9907 B Oddíl OB Kotlářka 62:52 + 24:11
13. Hybeš David CHT9903 C OOB SK Chrast 75:10 + 36:29
Müller Jonáš KSU9906 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H21A
6.70 km, 730 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8788
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 38:17 9169
2. Křivda Tomáš CHC9901 A K.O.B. Choceň 40:53 + 2:36 8598
2. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 40:53 + 2:36 8598
4. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 42:15 + 3:58 8298
5. Vacek Vojtěch SJI9602 C OK Jihlava 43:16 + 4:59 8074
6. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 43:27 + 5:10 8034
7. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 43:28 + 5:11 8031
8. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 44:39 + 6:22 7771
9. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:33 + 8:16 7353
10. Kos Tomáš LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice 46:36 + 8:19 7342
11. Bořánek Michal STE0007 A SK SKI-OB Šternberk 46:53 + 8:36 7280
12. Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 47:22 + 9:05 7174
13. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 48:25 + 10:08 6943
14. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 48:31 + 10:14 6921
15. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 48:58 + 10:41 6823
16. Dutkowski Mikolaj DOB9200 C KOB Dobruška 49:16 + 10:59 6757
17. Matějů Luboš PGP7601 C SK Praga 49:24 + 11:07 6727
18. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:45 + 11:28 6651
19. Benroth Martin TZL9206 C SKOB Zlín 50:14 + 11:57 6544
20. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 50:18 + 12:01 6530
21. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 50:33 + 12:16 6475
22. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 50:56 + 12:39 6391
23. Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín 51:56 + 13:39 6171
24. Mašata Matěj PHK9601 R OK 99 Hradec Králové 52:20 + 14:03 6083
25. Haas Karel LPU7304 C OK Lokomotiva Pardubice 53:24 + 15:07 5849
26. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 53:29 + 15:12 5831
27. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 54:22 + 16:05 5637
28. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 54:46 + 16:29 5549
29. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:48 + 17:31 5322
30. Lauterbach David ZAM9801 B OB TJ Sokol Žamberk 56:31 + 18:14 5165
31. Lesák Jakub ZAM9603 C OB TJ Sokol Žamberk 57:17 + 19:00 4996
32. Nouza Petr SJH9300 C SJH Jindřichův Hradec 60:46 + 22:29 4231
33. Plíhal Tomáš SJI8509 C OK Jihlava 60:58 + 22:41 4187
34. Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 64:39 + 26:22 3378
35. Krajcar Ivo SKM9501 C KOB Směr Kroměříž 69:02 + 30:45 2416
36. Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany 71:11 + 32:54 1944
37. Šimon Igor PZR7904 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 87:18 + 49:01 0
38. Kala Matěj OOL8901 C SK Haná orienteering 87:42 + 49:25 0
39. Prášil Ondřej SJC8401 C Sportcentrum Jičín 128:54 + 90:37 0
H21B
5.50 km, 75 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6736
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fučík Karel VBM7246 C VSK Mendelu Brno 33:05 7192
2. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 36:10 + 3:05 6607
3. Krejsa Vladimír CHT9202 C OOB SK Chrast 37:13 + 4:08 6408
4. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 37:30 + 4:25 6354
5. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 37:48 + 4:43 6297
6. Šťastný Karel CTB7901 C SK OB Chotěboř 38:12 + 5:07 6221
7. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 39:54 + 6:49 5899
8. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 39:55 + 6:50 5895
9. Wohanka Pavel VRL7501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:09 + 7:04 5851
10. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 40:36 + 7:31 5766
11. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 40:40 + 7:35 5753
12. Trávníček Jan PLU7501 C TJ SOKOL Plumlov 40:51 + 7:46 5718
13. Štregl Petr VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:18 + 8:13 5633
14. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 41:21 + 8:16 5623
15. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:36 + 8:31 5576
16. Kysilko Zdeněk CHT8601 C OOB SK Chrast 41:46 + 8:41 5544
17. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 42:32 + 9:27 5399
18. Leštínský Tomáš DOB7801 C KOB Dobruška 42:46 + 9:41 5354
19. Ptáček Jiří SRK9002 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:11 + 12:06 4896
20. Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 45:13 + 12:08 4889
21. Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 45:26 + 12:21 4848
22. Štěpánek Milan KUO8301 C KOB Ústí nad Orlicí 45:30 + 12:25 4836
23. Ptáček Martin SRK9509 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:16 + 13:11 4690
24. Souček Tomáš SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové 46:29 + 13:24 4649
25. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 47:04 + 13:59 4538
26. Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno 47:22 + 14:17 4481
27. Kniebugl Anton 39S6401 C KOBRA Bratislava 48:27 + 15:22
28. Neumann Petr PGP8705 C SK Praga 48:46 + 15:41 4216
29. Obrátil Štěpán ABM9409 C KOB ALFA Brno 50:15 + 17:10 3934
30. Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 51:24 + 18:19 3716
31. Čech Viktor VBM8001 C VSK Mendelu Brno 51:40 + 18:35 3665
32. Sýkora Bohumil CHC8601 C K.O.B. Choceň 54:53 + 21:48 3055
33. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 58:40 + 25:35 2337
34. Vašíček Michal ABM8908 C KOB ALFA Brno 61:04 + 27:59 1881
35. Kašpar Jakub ASU9747 B Magnus Orienteering 62:09 + 29:04 1676
Martinec Petr CHT8502 C OOB SK Chrast DISK 0
Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK 0
H21C
4.70 km, 70 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5275
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 33:01 5588
2. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 35:53 + 2:52 5158
3. Panovec Jan VIC8931 C OB Vizovice 36:25 + 3:24 5078
4. Axmann Šimon 44C8700 C Neregistrovaní 37:21 + 4:20
5. Burkart David VIC9602 C OB Vizovice 39:11 + 6:10 4662
6. Urbánek Jan 3AZ C Nereg DKP 39:29 + 6:28
7. Seitler Milan ASU9148 C Magnus Orienteering 41:45 + 8:44 4276
8. Měrka Roman VIC8308 C OB Vizovice 43:35 + 10:34 4001
9. Pitra Martin CHT9204 C OOB SK Chrast 44:04 + 11:03 3928
10. Chlupáč Dominik ZAM9320 C OB TJ Sokol Žamberk 44:58 + 11:57
11. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 47:06 + 14:05 3472
12. Musil Marek CHT8801 C OOB SK Chrast 47:41 + 14:40 3385
13. Kalina Miroslav SPC8211 C SPORTICUS team 48:34 + 15:33 3252
14. Macl Jan LPU9102 C OK Lokomotiva Pardubice 49:56 + 16:55 3047
15. Kutílek Jakub LPU8609 C OK Lokomotiva Pardubice 50:04 + 17:03 3027
16. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 51:30 + 18:29 2811
16. Dressler Jan SBK7911 C KOB Start Blansko 51:30 + 18:29 2811
18. Nymsa Zdeněk TYN8502 C OOB SK Týniště nad Orlicí 51:48 + 18:47 2766
19. Peřinka Šimon BBM9700 B BETA URSUS Orienteering 52:11 + 19:10 2709
20. Dokoupil Zbyněk VBM8206 C VSK Mendelu Brno 57:33 + 24:32 1902
21. Otrusina David VBM8205 C VSK Mendelu Brno 72:05 + 39:04 0
22. Humlíček Petr UBM9701 C MENISKOS Brno 75:05 + 42:04 0
23. Jochec Michal VIC9704 C OB Vizovice 79:48 + 46:47 0
24. Prouza Jaromír DKP8705 C Oddíl OB Kotlářka 97:22 + 64:21 0
Kuban Jiří CHT8401 C OOB SK Chrast DISK 0
H35B
6.10 km, 115 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 42:01
2. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 44:04 + 2:03
3. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 46:27 + 4:26
4. Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 47:16 + 5:15
5. Koblic Jan VAM7601 C OOB Vamberk 48:43 + 6:42
6. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 48:51 + 6:50
7. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 49:35 + 7:34
8. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 49:59 + 7:58
9. Slabý Jan ZHR7900 C TJ Zhoř 50:46 + 8:45
10. Doušek Robert TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno 51:19 + 9:18
11. Hřivna Štěpán PGP7507 C SK Praga 51:34 + 9:33
12. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 53:23 + 11:22
13. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 53:24 + 11:23
14. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 53:29 + 11:28
15. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 54:34 + 12:33
16. Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 55:13 + 13:12
17. Auermüller Vít 65X6700 C Laněk 55:30 + 13:29
18. Račanský Jan UBM7903 C MENISKOS Brno 56:24 + 14:23
19. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 56:53 + 14:52
20. Ježek Petr RBK7201 C SK Radioklub Blansko 58:51 + 16:50
21. Belej Jiří LPU7421 C OK Lokomotiva Pardubice 59:05 + 17:04
22. Bartášek Jiří ASU7448 C Magnus Orienteering 59:34 + 17:33
23. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 64:44 + 22:43
24. Čečka Jiří SHK7600 C OK Slavia Hradec Králové 64:51 + 22:50
25. Pipek Kamil LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice 65:52 + 23:51
26. Pilař Marek CEP7700 C Čepíci 67:17 + 25:16
27. Biolik Grzegorz 46P7600 C Trackcourse 68:34 + 26:33
28. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 70:39 + 28:38
29. Ježek Vladimír LPU7311 C OK Lokomotiva Pardubice 76:00 + 33:59
30. Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering 83:09 + 41:08
31. Hanousek Kamil RBK7401 C SK Radioklub Blansko 108:51 + 66:50
H35C
4.70 km, 60 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hovorka Pavel LPU7908 C OK Lokomotiva Pardubice 36:55
2. Volkov Alexander 38S8000 C VZA Žilina 40:42 + 3:47
3. Kubáň Pavel TBM7506 C KOS TJ Tesla Brno 43:15 + 6:20
4. Finstrle Aleš ZBM7603 C SK Žabovřesky Brno 44:09 + 7:14
5. Sadílek Ondřej 2YZ7300 C Neregistrovaní - Sadílek 44:19 + 7:24
6. Ehler Tomáš VSP8102 C USK Praha 45:10 + 8:15
7. Aleš David ASU7517 C Magnus Orienteering 45:29 + 8:34
8. Dušek Václav PTI7619 C Sportovní klub Ptení 46:51 + 9:56
9. Kunt Stanislav ZAM7401 C OB TJ Sokol Žamberk 48:38 + 11:43
10. Kroupa Jan LPU8103 C OK Lokomotiva Pardubice 49:03 + 12:08
11. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 49:18 + 12:23
12. Humlíček René UBM7101 C MENISKOS Brno 49:51 + 12:56
13. Stoklasa Radek OSN7500 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:03 + 14:08
14. Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 51:48 + 14:53
15. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:15 + 15:20
16. Nepustil Petr OSN7700 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 53:06 + 16:11
17. Nekvapil Ondřej LPU7403 C OK Lokomotiva Pardubice 54:26 + 17:31
18. Cveček Martin PVP7400 C VSS Přírodověda Praha 55:15 + 18:20
19. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 56:39 + 19:44
20. Rouš Pavel VBM8102 C VSK Mendelu Brno 58:04 + 21:09
21. Lička Lukáš VBM7301 C VSK Mendelu Brno 61:33 + 24:38
22. Nečas David TBM7611 C KOS TJ Tesla Brno 62:05 + 25:10
23. Šafr Jiří CHC7706 C K.O.B. Choceň 62:37 + 25:42
24. Folprecht Jaroslav TBM8040 C KOS TJ Tesla Brno 63:33 + 26:38
25. Konfršt Josef 6HC8100 C OB Vepřová 68:09 + 31:14
26. Kroutil Petr ZBM7803 C SK Žabovřesky Brno 69:28 + 32:33
27. Vých Luboš KOR7300 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 69:31 + 32:36
28. Pecka Lukáš HLV7707 C KČT - OB Holešov 71:52 + 34:57
29. Možný Stanislav PVP7700 C VSS Přírodověda Praha 78:17 + 41:22
30. Splítek Václav PZR7700 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 84:36 + 47:41
Dvořák Miloš BBM7300 C BETA URSUS Orienteering DISK
H45B
5.40 km, 85 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:18
2. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 37:55 + 0:37
3. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 38:25 + 1:07
4. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 38:48 + 1:30
5. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 39:15 + 1:57
6. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 40:05 + 2:47
7. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 42:02 + 4:44
8. Bolehovský Pavel EKP7103 C VŠTJ Ekonom Praha 44:31 + 7:13
9. Klaška Jan NER C 44:43 + 7:25
10. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 45:33 + 8:15
11. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 46:56 + 9:38
12. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 46:57 + 9:39
13. Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 49:30 + 12:12
14. Tornai Szabolcs 25H7100 C Tabáni Spartacus 49:34 + 12:16
15. Kober Michal LPU6702 C OK Lokomotiva Pardubice 49:42 + 12:24
16. Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 49:54 + 12:36
17. Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 50:16 + 12:58
18. Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 50:39 + 13:21
19. Adámek Libor ABM6707 C KOB ALFA Brno 51:03 + 13:45
20. Kubec Martin DOB7002 C KOB Dobruška 51:13 + 13:55
20. Kadaník Libor PHK7204 C OK 99 Hradec Králové 51:13 + 13:55
22. Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 52:10 + 14:52
23. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 52:25 + 15:07
24. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 53:03 + 15:45
25. Málek Martin 8FX6500 C TJ Kobylisy 53:20 + 16:02
26. Láznička Robert TZL6309 C SKOB Zlín 53:22 + 16:04
27. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 53:27 + 16:09
28. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:57 + 16:39
29. Nouza Petr SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec 54:13 + 16:55
30. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 55:42 + 18:24
31. Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 55:54 + 18:36
32. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 56:03 + 18:45
33. Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava 56:17 + 18:59
34. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 56:50 + 19:32
35. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:58 + 19:40
36. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 57:31 + 20:13
37. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 58:55 + 21:37
38. Zámečník Pavel 3VX7200 C Zámečníci 59:00 + 21:42
39. Starý Pavel VRL6301 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:04 + 23:46
40. Galík Svatopluk TZL6301 C SKOB Zlín 61:53 + 24:35
41. Vacek František CHT7001 C OOB SK Chrast 63:31 + 26:13
42. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 63:51 + 26:33
43. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 64:36 + 27:18
44. Sanna Roberto DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka 66:17 + 28:59
45. Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 67:02 + 29:44
46. Svoboda Radek VPM6903 C KOS Slavia Plzeň 67:07 + 29:49
47. Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 68:22 + 31:04
48. Cetl Vladimír AOP6602 C Orientační Běh Opava 75:34 + 38:16
49. Čivrný Pavel VRL6306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 79:00 + 41:42
50. Řada Richard DKP6701 C Oddíl OB Kotlářka 100:30 + 63:12
H45C
4.40 km, 70 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 37:17
2. Rajnošek Zdeněk BZR6301 C Bratrstvo Ždárských vrchů 40:01 + 2:44
3. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 41:58 + 4:41
4. Funda Michal SHK6403 C OK Slavia Hradec Králové 44:12 + 6:55
5. Patočka Petr BBM6300 C BETA URSUS Orienteering 45:54 + 8:37
6. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 46:38 + 9:21
7. Kašpar Václav TYN7001 C OOB SK Týniště nad Orlicí 47:55 + 10:38
8. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 47:56 + 10:39
9. Suk Marek PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 50:46 + 13:29
10. Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 50:50 + 13:33
11. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 51:06 + 13:49
12. Pekárek Aleš RBK6602 C SK Radioklub Blansko 52:42 + 15:25
13. Vališ Jan LPU7104 C OK Lokomotiva Pardubice 53:42 + 16:25
14. Holubář David KUO7101 C KOB Ústí nad Orlicí 54:14 + 16:57
15. Procházka Pavel KUO6901 C KOB Ústí nad Orlicí 55:57 + 18:40
16. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 56:15 + 18:58
17. Šiška Oto OTK7202 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 56:16 + 18:59
18. Mikyska Alan VAM7149 C OOB Vamberk 58:00 + 20:43
19. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 59:18 + 22:01
20. Procházka Tomáš LPU6503 C OK Lokomotiva Pardubice 61:00 + 23:43
21. Mika Ladislav TBM6801 C KOS TJ Tesla Brno 63:12 + 25:55
22. Nechuta Milan PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 65:05 + 27:48
23. Nykodým Petr TBM6307 C KOS TJ Tesla Brno 65:39 + 28:22
24. Strýček Jiří ADA6701 C OOB Spartak Adamov 65:48 + 28:31
25. Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 81:17 + 44:00
26. Kobylka Roman ASU6749 C Magnus Orienteering 106:46 + 69:29
Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering DISK
Svoboda Miloslav SHK5901 C OK Slavia Hradec Králové DISK
H55B
4.90 km, 75 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 39:18
2. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 40:34 + 1:16
3. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 40:43 + 1:25
4. Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 43:45 + 4:27
5. Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 44:01 + 4:43
6. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 44:42 + 5:24
7. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 45:02 + 5:44
8. Juračka Zdeněk HAV5702 C OB Havířov 46:05 + 6:47
9. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 46:23 + 7:05
10. Pulec Pavel VBM6201 C VSK Mendelu Brno 46:53 + 7:35
11. Kopáček Miroslav CHT6049 C OOB SK Chrast 47:39 + 8:21
12. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 47:41 + 8:23
13. Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 48:58 + 9:40
14. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 49:36 + 10:18
15. Tupec Jiří VAM5801 C OOB Vamberk 49:54 + 10:36
16. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 50:10 + 10:52
17. Hausvater Karel SHK5801 C OK Slavia Hradec Králové 50:31 + 11:13
18. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 50:42 + 11:24
19. Gazdačko Milan SHK5702 C OK Slavia Hradec Králové 51:48 + 12:30
20. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 51:54 + 12:36
21. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 52:00 + 12:42
22. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 52:04 + 12:46
23. Juračka Vojtěch LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice 52:35 + 13:17
24. Kynčl Stanislav JIL5401 C OK Jilemnice 53:17 + 13:59
25. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 54:38 + 15:20
26. Janeba Petr CHC6001 C K.O.B. Choceň 56:47 + 17:29
27. Klusáček Martin TTR5601 C OOB Třebíč 56:48 + 17:30
28. Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 56:51 + 17:33
29. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 57:27 + 18:09
30. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 58:17 + 18:59
31. Romanovský Alois SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec 59:23 + 20:05
32. Tomášek Pavel OTK5800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 60:04 + 20:46
33. Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 60:09 + 20:51
34. Černý Petr ALB6000 C OOB Albrechtice nad Orlicí 60:33 + 21:15
35. Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 73:44 + 34:26
36. Zákostelecký František SOB5501 C SOBSA 107:35 + 68:17
H55C
4.00 km, 45 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 36:26
2. Petr Václav MOV5801 C SKOB Ostrava 40:27 + 4:01
3. Kolařík Zdeněk SBK5406 C KOB Start Blansko 45:50 + 9:24
4. Kubálek Zdeněk RUZ5306 C TJ Růžená 48:15 + 11:49
5. Junek Petr STH5501 C SK Studenec 48:21 + 11:55
6. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48:56 + 12:30
7. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 50:02 + 13:36
8. Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 50:19 + 13:53
9. Fridrich Jaroslav LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice 50:50 + 14:24
10. Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 52:05 + 15:39
11. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 52:43 + 16:17
12. Hrbas Vladimír KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín 52:44 + 16:18
13. Krmášek Bohdan AOP5301 C Orientační Běh Opava 53:00 + 16:34
14. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 53:15 + 16:49
15. Potěšil Václav VBM5613 C VSK Mendelu Brno 54:12 + 17:46
16. Kološ Oldřich LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice 57:56 + 21:30
17. Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 58:18 + 21:52
18. Hostinský Jiří LPU5501 C OK Lokomotiva Pardubice 58:57 + 22:31
19. Tesař Karel KSU5500 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 90:32 + 54:06
Kaloč Vítězslav KVS5904 C SKOB Kobra Vsetín DISK
Novák Miroslav 3AC5500 C NER - Novakovi DISK
H65B
4.20 km, 55 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:08
2. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 40:21 + 0:13
3. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:33 + 1:25
4. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 42:14 + 2:06
5. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 42:35 + 2:27
6. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 43:52 + 3:44
7. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 44:21 + 4:13
8. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:29 + 5:21
9. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov 45:55 + 5:47
10. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 48:38 + 8:30
11. Tobiška Václav ZAM4401 C OB TJ Sokol Žamberk 49:39 + 9:31
12. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 50:30 + 10:22
13. Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 50:46 + 10:38
14. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 50:56 + 10:48
15. Vítek Josef CHT4802 C OOB SK Chrast 51:53 + 11:45
16. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 52:11 + 12:03
17. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 52:32 + 12:24
18. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 52:42 + 12:34
19. Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 53:15 + 13:07
20. Horký Jan UOL4600 C SOB Olomouc 53:23 + 13:15
21. Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 54:25 + 14:17
22. Borák Stanislav EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha 55:03 + 14:55
23. Vodrážka Oldřich CHT4701 C OOB SK Chrast 55:54 + 15:46
24. Blecha Ladislav TRT5100 C KOS Třešť 58:00 + 17:52
25. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 58:50 + 18:42
26. Starka František CHT4801 C OOB SK Chrast 61:00 + 20:52
27. Sláma Dušan TBM4730 C KOS TJ Tesla Brno 64:14 + 24:06
28. Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK Mendelu Brno 66:40 + 26:32
29. Šponar Josef ZAM4701 C OB TJ Sokol Žamberk 68:32 + 28:24
30. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 72:34 + 32:26
31. Ryšavý Vít TJP4700 C TJ Sokol Troja 76:13 + 36:05
32. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 79:31 + 39:23
Zlesák Milan CHT5101 C OOB SK Chrast DISK
H75B
3.10 km, 45 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 41:50
2. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 43:54 + 2:04
3. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 48:35 + 6:45
4. Málek Josef LPU3901 C OK Lokomotiva Pardubice 55:09 + 13:19
5. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 66:01 + 24:11
6. Vondra Jaroslav FSP3300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 77:40 + 35:50
HDR
3.30 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janíková Klára UBM1053 C MENISKOS Brno 26:04
2. Volkova Maja 38S0950 C VZA Žilina 27:30 + 1:26
3. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 28:31 + 2:27
4. Minařík František VCB1103 C OB České Budějovice 29:29 + 3:25
5. Zitková Markéta LPU1251 C OK Lokomotiva Pardubice 29:56 + 3:52
6. Fenclová Hana LPU1054 C OK Lokomotiva Pardubice 30:19 + 4:15
7. Hostomský Metoděj 73C C xxx 30:57 + 4:53
8. Eliášek Jakub LBM1101 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 31:03 + 4:59
9. Matys Eduard SHK0902 C OK Slavia Hradec Králové 31:32 + 5:28
10. Matys Richard SHK0602 C OK Slavia Hradec Králové 31:37 + 5:33
11. Liška Viktor PHK1111 C OK 99 Hradec Králové 33:19 + 7:15
12. Kyncl Ondřej ZBM1003 C SK Žabovřesky Brno 35:50 + 9:46
13. Hejduková Laura LBM1299 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 39:04 + 13:00
14. Stohanzlová Vilma LPU1551 C OK Lokomotiva Pardubice 40:49 + 14:45
15. Komárková Radka SJH1151 C SJH Jindřichův Hradec 43:15 + 17:11
16. Lapáčková Šárka NER C 44:14 + 18:10
17. Hanousková Veronika RBK0000 C SK Radioklub Blansko 45:12 + 19:08
18. Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 45:16 + 19:12
19. Kresta Tomáš 6YC1049 C Neregistrovaní 45:31 + 19:27
20. Skřivanek František 1XC1200 C Skřivankovi 46:55 + 20:51
21. Wohanka Antonín VRL1201 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:19 + 25:15
22. Čechová Adéla VBM1351 C VSK Mendelu Brno 52:06 + 26:02
23. Podlipný Filip NPA1202 C SK LOB Nová Paka 54:06 + 28:02
24. Salajka Tibor LBM1300 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 54:49 + 28:45
25. Švestka Patrik KVS0811 C SKOB Kobra Vsetín 57:17 + 31:13
26. Cipryánová Viktorie BZP1350 C Báječné ženy v orientačním běhu 57:43 + 31:39
27. Liška Albert PHK1313 C OK 99 Hradec Králové 58:29 + 32:25
28. Blažková Andrea ASU0899 C Magnus Orienteering 63:35 + 37:31
29. Škorpíková Markéta LPU1299 C OK Lokomotiva Pardubice 65:40 + 39:36
30. Šťastný Antonín CTB1101 C SK OB Chotěboř 72:23 + 46:19
31. Martinec Eduard CHT1202 C OOB SK Chrast 72:54 + 46:50
Štáfková Zuzana PGP1499 C SK Praga DISK
Sochor Jakub SHK0903 C OK Slavia Hradec Králové DISK
Michálek Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
OPEN
4.60 km, 65 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 32:43
2. Čechová Tereza KAM9852 R OK Kamenice 33:42 + 0:59
3. Rožek David RIC7403 C OB Říčany 33:54 + 1:11
4. Hasman Ondřej VPM0002 A KOS Slavia Plzeň 34:39 + 1:56
5. Přikryl Jan SSU C SK Severka Šumperk 38:25 + 5:42
6. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 40:09 + 7:26
7. Bencur Juraj LCE9901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:46 + 10:03
8. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 44:22 + 11:39
9. Pilcová Sabina JPV9898 B Oddíl OS SK Prostějov 46:15 + 13:32
10. Betlach Miroslav DKP6300 C Oddíl OB Kotlářka 47:01 + 14:18
11. Suchá Eva SHK7851 C OK Slavia Hradec Králové 48:25 + 15:42
12. Rožek Vilém RIC0301 C OB Říčany 49:46 + 17:03
13. Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 51:51 + 19:08
14. Benrothová Ivana 5YC1111 C Benroth 52:16 + 19:33
15. Kresta Aleš 6YC C Neregistrovaní 53:19 + 20:36
16. Souček Pavel PHK5503 C OK 99 Hradec Králové 55:59 + 23:16
17. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 57:35 + 24:52
18. Suková Renata PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 62:15 + 29:32
19. Horkel Jan LPU7911 C OK Lokomotiva Pardubice 63:04 + 30:21
20. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 63:43 + 31:00
21. Skryja Ondřej PZR9502 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 68:29 + 35:46
22. Benroth Miroslav 5YC2222 C Benroth 68:52 + 36:09
23. Waněk Hubert LPU6506 C OK Lokomotiva Pardubice 69:07 + 36:24
24. Ryšavá Lubomíra TJP4750 C TJ Sokol Troja 78:20 + 45:37
25. Kopecký Tomáš NER C 86:11 + 53:28
26. Polách David 3MZ8000 C Neregistrovani - Vlci 115:42 + 82:59
27. Hostomský Jiří TJP4100 C TJ Sokol Troja 124:18 + 91:35
Hejduková Petra LBM8252 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
Riessler Otto OTK6800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
Riesslerová Eliška OTK0350 C OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
P
3.00 km, 55 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šilerová Eva PDI8050 C 23:42
2. Kyncl Tomáš NER C 26:38 + 2:56
3. Rožek Vojtěch RIC0501 C OB Říčany 28:26 + 4:44
4. Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice 30:32 + 6:50
5. Daví Salva ASU C Magnus Orienteering 32:12 + 8:30
6. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 33:11 + 9:29
7. Lapáček Jiří NER C 33:21 + 9:39
8. Lapáčková Soňa NER C 33:29 + 9:47
9. Dostál Dalibor VRL7308 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:37 + 10:55
10. Koblic Jan VAM0400 C OOB Vamberk 38:45 + 15:03
11. Koblic Martin VAM0606 C OOB Vamberk 38:47 + 15:05
12. Dundáčková Hana SJH7052 C SJH Jindřichův Hradec 41:51 + 18:09
13. Musilová Jana ASUCCXX C Magnus Orienteering 42:23 + 18:41
14. Belžík Karel KVS6611 C SKOB Kobra Vsetín 43:50 + 20:08
15. Pekárková Radka RBK6767 C SK Radioklub Blansko 46:50 + 23:08
16. Jelínková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 47:57 + 24:15
17. Dobrovolná Ter. NER C 48:32 + 24:50
18. Obrátil Miroslav ABM6502 C KOB ALFA Brno 49:52 + 26:10
19. Beneš Miroslav 1DZ6900 C OB Jesenec 51:13 + 27:31
20. Stejskal Ondřej LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 51:31 + 27:49
21. Kříž Martin PZR7801 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 52:49 + 29:07
22. Procingerová Ilona VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:01 + 31:19
23. Stoklasová Markéta OSN7555 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 55:55 + 32:13
24. Daví Bety ASU C Magnus Orienteering 55:56 + 32:14
25. Bencúr Eliáš LCE0301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 56:08 + 32:26
26. Hauerlandová Jitka LCE5853 C OOB TJ Slovan Luhačovice 56:10 + 32:28
27. Minaříková Dagmar 6KC C Neregistrovaný 57:26 + 33:44
28. Lacina Jindřich LPU0211 C OK Lokomotiva Pardubice 57:59 + 34:17
29. Bašta Jaroslav DOR7401 C OK Dobříš 60:37 + 36:55
30. Vítková Miroslava PTE6952 C TJ Sokol Ptení 60:39 + 36:57
31. Jašek Otakar 6KC9400 C Neregistrovaný 64:31 + 40:49
32. Horkel Antonín LPU0610 C OK Lokomotiva Pardubice 65:00 + 41:18
33. Humlíčková Jana UBM7351 C MENISKOS Brno 67:08 + 43:26
34. Filipová Lucie SRK0351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 70:41 + 46:59
35. Dostálová Barbora VRL0553 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:03 + 50:21
36. Prouzová Zuzana DKP6250 C Oddíl OB Kotlářka 90:29 + 66:47