Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
MOV0751 | Štětínská TerezaŠtětínská Tereza | SKOB Ostrava | C | 436421 | 40 Kč |
MOV0650 | Pavlová EliškaPavlová Eliška | SKOB Ostrava | C | 420459 | 40 Kč |
TRI0850 | Szarzecová EvaSzarzecová Eva | TJ TŽ Třinec | C | 8656 | 40 Kč |
TRI0851 | Kaufmanová ŠárkaKaufmanová Šárka | TJ TŽ Třinec | C | 49382 | 40 Kč |
AOP0752 | Cetlová KarolínaCetlová Karolína | Orientační Běh Opava | C | 232166 | 40 Kč |
STE0652 | Kotrle SylviaKotrle Sylvia | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073440 | 40 Kč |
AOP0751 | Kovalčíková AlenaKovalčíková Alena | Orientační Běh Opava | C | 49438 | 40 Kč |
KSU0959 | Tomanková AliceTomanková Alice | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52617 | 40 Kč |
BFM0652 | Matulová ValérieMatulová Valérie | SKOB Frýdek - Místek | C | 410791 | 40 Kč |
14P0650 | Polewka JuliannaPolewka Julianna | (POL) UKS Kometa Gliwice | 2021377 | 40 Kč | |
AOP0852 | Pachmannová IvaPachmannová Iva | Orientační Běh Opava | C | 232251 | 40 Kč |
SBR0750 | Good JulieGood Julie | SKOB Bruntál | 40 Kč | ||
TZL0651 | Kusáková ValentýnaKusáková Valentýna | SKOB Zlín | C | 53896 | 40 Kč |
VRB0777 | Malá KarolínaMalá Karolína | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 2067388 | 40 Kč |
LCE0751 | Hrbáčková MichaelaHrbáčková Michaela | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 331031 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON0799 | Jílková PavlaJílková Pavla | KOB Konice | C | 2069073 | 40 Kč |
STE0650 | Zatloukalová JulieZatloukalová Julie | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080967 | 40 Kč |
UOL0650 | Kopecká NelaKopecká Nela | SOB Olomouc | C | 301263 | 40 Kč |
KSU0660 | Pattermanová MagdalenaPattermanová Magdalena | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 40 Kč | |
KSU0656 | Stryková KarolínaStryková Karolína | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53652 | 40 Kč |
AOP0650 | Kotůlková MartinaKotůlková Martina | Orientační Běh Opava | C | 410105 | 40 Kč |
VCB0752 | Janošíková MarieJanošíková Marie | OB České Budějovice | C | 416309 | 40 Kč |
AOP0652 | Gallo NatálieGallo Natálie | Orientační Běh Opava | C | 7003005 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL0451 | Mrkvičková EmaMrkvičková Ema | SKOB Zlín | B | 2091565 | 40 Kč |
AOP0452 | Klechová KarolínaKlechová Karolína | Orientační Běh Opava | C | 436929 | 40 Kč |
TRI0450 | Bruková PetraBruková Petra | TJ TŽ Třinec | B | 416126 | 40 Kč |
TRI0451 | Haltofová RomanaHaltofová Romana | TJ TŽ Třinec | B | 8658 | 40 Kč |
TRI0453 | Rybková VendulaRybková Vendula | TJ TŽ Třinec | C | 8652 | 40 Kč |
TRI0551 | Kolarczyková EliškaKolarczyková Eliška | TJ TŽ Třinec | C | 49312 | 40 Kč |
KON0666 | Jílková LenkaJílková Lenka | KOB Konice | C | 2069072 | 40 Kč |
AOP0552 | Cetlová MagdalenaCetlová Magdalena | Orientační Běh Opava | C | zapůjčit | 80 Kč |
TZL0453 | Březinová ZuzanaBřezinová Zuzana | SKOB Zlín | C | 08585 | 40 Kč |
UOL0450 | Smékalová ViktorieSmékalová Viktorie | SOB Olomouc | B | 2020728 | 40 Kč |
UOL0451 | Smékalová KarolínaSmékalová Karolína | SOB Olomouc | B | 2020729 | 40 Kč |
PLU0452 | Janečková AdélaJanečková Adéla | TJ SOKOL Plumlov | C | 2087689 | 40 Kč |
PLU0577 | Otrubová AnnaOtrubová Anna | TJ SOKOL Plumlov | B | 2019215 | 40 Kč |
STE0451 | Lubrichová VeronikaLubrichová Veronika | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073426 | 40 Kč |
STE0450 | Lukašáková SáraLukašáková Sára | SK SKI-OB Šternberk | B | 2035723 | 40 Kč |
STE0550 | Neumannová KristýnaNeumannová Kristýna | SK SKI-OB Šternberk | C | 2035719 | 40 Kč |
AOP0453 | Kovalčíková AnnaKovalčíková Anna | Orientační Běh Opava | C | 8796 | 40 Kč |
TZL0550 | Batani ValeriaBatani Valeria | SKOB Zlín | C | 53853 | 40 Kč |
TZL0551 | Batani ValentinaBatani Valentina | SKOB Zlín | C | 53354 | 40 Kč |
KSU0555 | Nováková AlžbětaNováková Alžběta | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 40 Kč | |
KSU0550 | Konečná JulieKonečná Julie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2053569 | 40 Kč |
KSU0494 | Šánová JulieŠánová Julie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 443076 | 40 Kč |
KSU0484 | Skoumalová PetraSkoumalová Petra | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446428 | 40 Kč |
KSU0464 | Knyplová TerezaKnyplová Tereza | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446430 | 40 Kč |
KSU0454 | Heclová MarieHeclová Marie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446447 | 40 Kč |
AOP0451 | Kotůlková RenátaKotůlková Renáta | Orientační Běh Opava | C | 8714 | 40 Kč |
BFM0552 | Fišerová VeronikaFišerová Veronika | SKOB Frýdek - Místek | C | 49456 | 40 Kč |
BFM0453 | Procnerová VeronikaProcnerová Veronika | SKOB Frýdek - Místek | C | 410792 | 40 Kč |
BFM0551 | Zahradníková KateřinaZahradníková Kateřina | SKOB Frýdek - Místek | C | 410795 | 40 Kč |
VCB0552 | Janošíková EvaJanošíková Eva | OB České Budějovice | C | 416310 | 40 Kč |
SKM0551 | Dittrichová LucieDittrichová Lucie | KOB Směr Kroměříž | B | 53811 | 40 Kč |
BFM0556 | Řeháková KláraŘeháková Klára | SKOB Frýdek - Místek | C | 2087691 | 40 Kč |
OOP0451 | Švidrnochová EliškaŠvidrnochová Eliška | TJ Opava | B | 436422 | 40 Kč |
14P0450 | Leśniak MatyldaLeśniak Matylda | (POL) UKS Kometa Gliwice | 2035177 | 40 Kč | |
UOL0452 | Binarová AdélaBinarová Adéla | SOB Olomouc | B | 1398997 | 40 Kč |
AOP0551 | Pachmannová KatkaPachmannová Katka | Orientační Běh Opava | C | 361953 | 40 Kč |
SBR0550 | Good EliškaGood Eliška | SKOB Bruntál | 40 Kč | ||
JPV0555 | Plachá AnetaPlachá Aneta | Oddíl OS SK Prostějov | C | 40 Kč | |
VRB0450 | Horská KarolínaHorská Karolína | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 2067387 | 40 Kč |
VRB0555 | Tomčíková EliškaTomčíková Eliška | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 2067392 | 40 Kč |
ASU0599 | Navrátilová MarieNavrátilová Marie | Magnus Orienteering | C | 7206550 | 40 Kč |
ASU0499 | Vorlová EvaVorlová Eva | Magnus Orienteering | C | 406938 | 40 Kč |
TZL0552 | Matochová AdélaMatochová Adéla | SKOB Zlín | C | 53831 | 40 Kč |
LCE0551 | Pišová AdélaPišová Adéla | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 2049511 | 40 Kč |
LCE0451 | Zichová AmálieZichová Amálie | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2075639 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SOP0350 | Hájková LucieHájková Lucie | OOB TJ Slezan Opava | A | 7204988 | 40 Kč |
KRN0353 | Švihelová ViktorieŠvihelová Viktorie | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 428222 | 40 Kč |
TRI0250 | Navrátilová AdélaNavrátilová Adéla | TJ TŽ Třinec | C | 53178 | 40 Kč |
TRI0251 | Mrózek TeresaMrózek Teresa | TJ TŽ Třinec | B | 49381 | 40 Kč |
UOL0252 | Raclavská LenkaRaclavská Lenka | SOB Olomouc | C | 2092435 | 40 Kč |
UOL0251 | Raclavská ZuzanaRaclavská Zuzana | SOB Olomouc | C | 2092434 | 40 Kč |
UOL0253 | Raclavská VlaďkaRaclavská Vlaďka | SOB Olomouc | C | 2092433 | 40 Kč |
TZL0253 | Tichá MarieTichá Marie | SKOB Zlín | B | 2091544 | 40 Kč |
TZL0255 | Kočová HalinaKočová Halina | SKOB Zlín | B | 2091546 | 40 Kč |
PLU0351 | Černochová MichaelaČernochová Michaela | TJ SOKOL Plumlov | B | 2061817 | 40 Kč |
STE0252 | Marková EmaMarková Ema | SK SKI-OB Šternberk | A | 7205017 | 40 Kč |
STE0253 | Pospíšilová HelenaPospíšilová Helena | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080839 | 40 Kč |
STE0250 | Smolková SabinaSmolková Sabina | SK SKI-OB Šternberk | B | 7206537 | 40 Kč |
OTK0351 | Panovcová AnitaPanovcová Anita | OOB TJ Jiskra Otrokovice | B | 426381 | 40 Kč |
KSU0353 | Hegedüšová ViktorieHegedüšová Viktorie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446409 | 40 Kč |
TZL0257 | Šuráňová PavlínaŠuráňová Pavlína | SKOB Zlín | B | 08924 | 40 Kč |
TZL0252 | Tichá JulieTichá Julie | SKOB Zlín | B | 2091554 | 40 Kč |
SKM0251 | Dittrichová MichaelaDittrichová Michaela | KOB Směr Kroměříž | A | 253379 | 40 Kč |
14P0200 | Sobel NataliaSobel Natalia | (POL) UKS Kometa Gliwice | 2016482 | 40 Kč | |
14P0250 | Polewka AleksandraPolewka Aleksandra | (POL) UKS Kometa Gliwice | 682424 | 40 Kč | |
14P0350 | Czapska WiktoriaCzapska Wiktoria | (POL) UKS Kometa Gliwice | 2026146 | 40 Kč | |
PLU0350 | Němečková KateřinaNěmečková Kateřina | TJ SOKOL Plumlov | B | 1400409 | 40 Kč |
AOP0351 | Pachmannová BáraPachmannová Bára | Orientační Běh Opava | C | 361981 | 40 Kč |
KON0272 | Kličková AnnaKličková Anna | KOB Konice | C | 52722 | 40 Kč |
OTK0350 | Riesslerová EliškaRiesslerová Eliška | OOB TJ Jiskra Otrokovice | B | 331701 | 40 Kč |
14P-050 | Pogoda KingaPogoda Kinga | (POL) UKS Kometa Gliwice | 2016481 | 40 Kč | |
ASU0299 | Greschnerová TerezaGreschnerová Tereza | Magnus Orienteering | C | 7203336 | 40 Kč |
ASU0398 | Šneiderová DanielaŠneiderová Daniela | Magnus Orienteering | C | 7201771 | 40 Kč |
LCE0252 | Bednaříková SáraBednaříková Sára | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 52682 | 40 Kč |
LCE0253 | Dufková RenataDufková Renata | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 51298 | 40 Kč |
LCE0351 | Hubáčková DagmarHubáčková Dagmar | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 889310 | 40 Kč |
LCE0254 | Nevěřilová KateřinaNevěřilová Kateřina | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 416074 | 40 Kč |
LCE0251 | Pišová BarboraPišová Barbora | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 1400427 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI0150 | Warcopová KateřinaWarcopová Kateřina | TJ TŽ Třinec | B | 49360 | 100 Kč |
TZL0152 | Čeleďová JustýnaČeleďová Justýna | SKOB Zlín | C | 436954 | 100 Kč |
UOL0156 | Hálková EliškaHálková Eliška | SOB Olomouc | B | 428247 | 100 Kč |
UOL0151 | Vránová EliškaVránová Eliška | SOB Olomouc | C | 682663 | 100 Kč |
TZL0050 | Matulíková AnetaMatulíková Aneta | SKOB Zlín | C | 100 Kč | |
KSU0197 | Hajduková JanaHajduková Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2067338 | 100 Kč |
BFM0151 | Svobodová BarboraSvobodová Barbora | SKOB Frýdek - Místek | B | 2059750 | 100 Kč |
14P0050 | Łabuda WiktoriaŁabuda Wiktoria | (POL) UKS Kometa Gliwice | 2016492 | 100 Kč | |
UOL0050 | Konečná AdélaKonečná Adéla | SOB Olomouc | B | 2035727 | 100 Kč |
LCE0055 | Malotová KamilaMalotová Kamila | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2085587 | 100 Kč |
LCE0152 | Plášková AnnaPlášková Anna | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2056310 | 100 Kč |
LCE0054 | Šabršulová NatálieŠabršulová Natálie | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2085608 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SOP9952 | Švidrnochová LenkaŠvidrnochová Lenka | OOB TJ Slezan Opava | B | 2032153 | 100 Kč |
TRI9851 | Mlčochová TerezaMlčochová Tereza | TJ TŽ Třinec | C | 8667 | 100 Kč |
KON9888 | Škrabalová ŠárkaŠkrabalová Šárka | KOB Konice | C | 515427 | 100 Kč |
KON9898 | Vlachová KateřinaVlachová Kateřina | KOB Konice | A | 2020742 | 100 Kč |
KSU9888 | Habigerová JanaHabigerová Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2053582 | 100 Kč |
BFM9851 | Fišerová KláraFišerová Klára | SKOB Frýdek - Místek | C | 49492 | 100 Kč |
UOL9853 | Holečková AnnaHolečková Anna | SOB Olomouc | C | 301555 | 100 Kč |
UOL9951 | Holečková JanaHolečková Jana | SOB Olomouc | C | 100 Kč | |
LCE9852 | Hanousková RenataHanousková Renata | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 2020727 | 100 Kč |
LCE9851 | Hauerlandová NatálieHauerlandová Natálie | OOB TJ Slovan Luhačovice | 253367 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SOP9551 | Procházková MarieProcházková Marie | OOB TJ Slezan Opava | C | 49302 | 100 Kč |
SOP8852 | Válková ZuzanaVálková Zuzana | OOB TJ Slezan Opava | C | 49388 | 100 Kč |
STE7054 | Skyvová KristýnaSkyvová Kristýna | SK SKI-OB Šternberk | C | 1007548 | 100 Kč |
SVS8751 | Maliňáková PetraMaliňáková Petra | Orientklub Vsetín | C | 53387 | 100 Kč |
SFM8252 | Létalová SoňaLétalová Soňa | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 2800304 | 100 Kč |
PTE9474 | Vítková LucieVítková Lucie | TJ Sokol Ptení | C | 8849 | 100 Kč |
UOL7651 | Janošíková LenkaJanošíková Lenka | SOB Olomouc | C | 301554 | 100 Kč |
AOP7251 | Kašparová ŠárkaKašparová Šárka | Orientační Běh Opava | C | 52295 | 100 Kč |
AOV9251 | Nováková AnežkaNováková Anežka | OOB TJ Baník Ostrava | C | 336722 | 100 Kč |
VPM8450 | Jirková PetraJirková Petra | KOS Slavia Plzeň | C | 416122 | 100 Kč |
PTI9556 | Spurná MartinaSpurná Martina | Sportovní klub Ptení | 52739 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL9252 | Krejčíková MarieKrejčíková Marie | SKOB Zlín | C | 9416043 | 100 Kč |
SVS8250 | Maliňáková DanaMaliňáková Dana | Orientklub Vsetín | C | 330696 | 100 Kč |
LCE0354 | Mališková EliškaMališková Eliška | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 416068 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL7352 | Chovancová JanaChovancová Jana | SKOB Zlín | C | 426400 | 100 Kč |
ZLH7451 | Siatková SilvieSiatková Silvie | OOB TJ Zlaté Hory | C | 100 Kč | |
ZPV6970 | Karásková MarcelaKarásková Marcela | KOB ZPV Prostějov | C | 2092440 | 100 Kč |
ZPV6553 | Jirková RenataJirková Renata | KOB ZPV Prostějov | C | 52427 | 100 Kč |
KON8080 | Jílková HanaJílková Hana | KOB Konice | C | 2069071 | 100 Kč |
KON7575 | Benešová PetraBenešová Petra | KOB Konice | C | 1418763 | 100 Kč |
UOL7850 | Smékalová JanaSmékalová Jana | SOB Olomouc | C | 2045207 | 100 Kč |
11P7451 | Marszałek MariaMarszałek Maria | (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój | 2032317 | 100 Kč | |
KON7852 | Otrubová JohanaOtrubová Johana | KOB Konice | C | 995816 | 100 Kč |
STE7251 | Janků RenataJanků Renata | SK SKI-OB Šternberk | C | 52502 | 100 Kč |
STE7550 | Marková EvaMarková Eva | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080963 | 100 Kč |
STE7352 | Zbraňková MagdaZbraňková Magda | SK SKI-OB Šternberk | C | 52535 | 100 Kč |
AOP7852 | Kovalčíková EvaKovalčíková Eva | Orientační Běh Opava | C | 51197 | 100 Kč |
CEL7451 | Tomášková RadkaTomášková Radka | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52405 | 100 Kč |
TZL7351 | Batani HanaBatani Hana | SKOB Zlín | C | 53317 | 100 Kč |
JZL7850 | Chromčáková JitkaChromčáková Jitka | TJ Jižní svahy Zlín | C | 53802 | 100 Kč |
KSU7667 | Stryková VlastaStryková Vlasta | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446436 | 100 Kč |
KSU7552 | Tomanková MartinaTomanková Martina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058462 | 100 Kč |
KSU7272 | Krčová MartinaKrčová Martina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 442855 | 100 Kč |
GIG7651 | Dziková HanaDziková Hana | GIGANT Orienteering | 2058522 | 100 Kč | |
SKM7750 | Dittrichová AndreaDittrichová Andrea | KOB Směr Kroměříž | C | 52208 | 100 Kč |
VBM6555 | Jemelíková LadaJemelíková Lada | VSK Mendelu Brno | C | 53223 | 100 Kč |
OOP7751 | Švidrnochová HanaŠvidrnochová Hana | TJ Opava | C | 2060211 | 100 Kč |
OTK7251 | Klímová BarboraKlímová Barbora | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 331069 | 100 Kč |
AOP7252 | Pachmannová HanaPachmannová Hana | Orientační Běh Opava | C | 361977 | 100 Kč |
SBR8050 | Good LudmilaGood Ludmila | SKOB Bruntál | C | 2092369 | 100 Kč |
TZL7652 | Nešporová BarboraNešporová Barbora | SKOB Zlín | C | 218979 | 100 Kč |
AOP7951 | Gallo MartinaGallo Martina | Orientační Běh Opava | C | 7204970 | 100 Kč |
HLV7060 | Sedláčková JanaSedláčková Jana | OB Holešov z.s. | C | 416084 | 100 Kč |
JPV7676 | Plachá AndreaPlachá Andrea | Oddíl OS SK Prostějov | C | 100 Kč | |
SFM7351 | Klose PetraKlose Petra | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 49482 | 100 Kč |
SKM7350 | Pěčková MonikaPěčková Monika | KOB Směr Kroměříž | C | 2017677 | 100 Kč |
VRB7373 | Slavíková LenkaSlavíková Lenka | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 2067389 | 100 Kč |
LCE6569 | Hubáčková DagmarHubáčková Dagmar | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889302 | 100 Kč |
LCE7252 | Mudráková TerezaMudráková Tereza | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52689 | 100 Kč |
JPV7552 | Poláčková MonikaPoláčková Monika | Oddíl OS SK Prostějov | C | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL6351 | Koláriková IrenaKoláriková Irena | SKOB Zlín | C | 53837 | 100 Kč |
SSU6591 | Ostřanská IvetaOstřanská Iveta | SK Severka Šumperk | C | 224901 | 100 Kč |
AOP7052 | Sedlářová PavlaSedlářová Pavla | Orientační Běh Opava | C | 2096150 | 100 Kč |
UOL6953 | Kotrlová GitaKotrlová Gita | SOB Olomouc | C | 352324 | 100 Kč |
SOP7150 | Hájková JitkaHájková Jitka | OOB TJ Slezan Opava | C | 515407 | 100 Kč |
TRI6450 | Jastrzembská JarmilaJastrzembská Jarmila | TJ TŽ Třinec | C | 8659 | 100 Kč |
TRI6957 | Ciencialová BohumilaCiencialová Bohumila | TJ TŽ Třinec | C | 352350 | 100 Kč |
JPV6773 | Fajkusová JitkaFajkusová Jitka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52586 | 100 Kč |
AOV6951 | Mielcová ElenaMielcová Elena | OOB TJ Baník Ostrava | C | 896961 | 100 Kč |
KON6389 | Hlavová MiroslavaHlavová Miroslava | KOB Konice | C | 52417 | 100 Kč |
TRI6350 | Bialožytová PavlaBialožytová Pavla | TJ TŽ Třinec | C | 51446 | 100 Kč |
HAV6751 | Vričanová SylvaVričanová Sylva | OB Havířov | C | 8815 | 100 Kč |
HAV7051 | Kaděrová BarboraKaděrová Barbora | OB Havířov | C | 49428 | 100 Kč |
47C6050 | Felklová JarmilaFelklová Jarmila | ASPV OA Šumperk | 433098 | 100 Kč | |
47C6850 | Ženčáková MarieŽenčáková Marie | ASPV OA Šumperk | 2032185 | 100 Kč | |
ZLH7050 | Novotná JitkaNovotná Jitka | OOB TJ Zlaté Hory | C | 361929 | 100 Kč |
14P7150 | Polewka BeataPolewka Beata | (POL) UKS Kometa Gliwice | 2016952 | 100 Kč | |
JPV6556 | Štorková SimonaŠtorková Simona | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075676 | 100 Kč |
KON5887 | Smičková EvaSmičková Eva | KOB Konice | C | 52412 | 100 Kč |
TZL6262 | Krejčíková MonikaKrejčíková Monika | SKOB Zlín | C | 52219 | 100 Kč |
TZL6751 | Lázničková MarcelaLázničková Marcela | SKOB Zlín | C | 331685 | 100 Kč |
HAV7050 | Vébrová ŠárkaVébrová Šárka | OB Havířov | C | 896971 | 100 Kč |
UOL5852 | Špacírová DanušeŠpacírová Danuše | SOB Olomouc | C | 52730 | 100 Kč |
SFM6851 | Spratková IvaSpratková Iva | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 49449 | 100 Kč |
SFM7151 | Bernatíková ŠárkaBernatíková Šárka | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 49487 | 100 Kč |
SFM7152 | Brodová GabrielaBrodová Gabriela | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 49441 | 100 Kč |
TRI6950 | Kovaříková MáriaKovaříková Mária | TJ TŽ Třinec | C | 7200587 | 100 Kč |
LCE5451 | Cahlová SlávkaCahlová Slávka | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 416063 | 100 Kč |
LCE5852 | Vlažná MirkaVlažná Mirka | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52698 | 100 Kč |
TZL6566 | Schäferová JanaSchäferová Jana | SKOB Zlín | C | 52342 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SOP4851 | Suchánková LibušeSuchánková Libuše | OOB TJ Slezan Opava | C | 446344 | 100 Kč |
ZLH4850 | Novotná LudmilaNovotná Ludmila | OOB TJ Zlaté Hory | C | 52763 | 100 Kč |
KVS5651 | Trávníčková JitkaTrávníčková Jitka | SKOB Kobra Vsetín | C | 2021856 | 100 Kč |
KVS5751 | Hudzieczková DanutaHudzieczková Danuta | SKOB Kobra Vsetín | C | 416091 | 100 Kč |
UOL5953 | Hrubanová VěraHrubanová Věra | SOB Olomouc | C | 52439 | 100 Kč |
TZL5254 | Horynová EvaHorynová Eva | SKOB Zlín | C | 8930 | 100 Kč |
UOL5651 | Künstlerová MiladaKünstlerová Milada | SOB Olomouc | C | 52445 | 100 Kč |
BOV4852 | Sikorová MarieSikorová Marie | TJ Baník Ostrava OKD | C | 2092387 | 100 Kč |
38S6150 | Denysenko TamaraDenysenko Tamara | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 7200270 | 100 Kč | |
ZLH4950 | Mrkvicová LudmilaMrkvicová Ludmila | OOB TJ Zlaté Hory | C | 52782 | 100 Kč |
SBR6150 | Czaschová IrenaCzaschová Irena | SKOB Bruntál | C | 51915 | 100 Kč |
TZL5954 | Žaludková MiroslavaŽaludková Miroslava | SKOB Zlín | C | 53838 | 100 Kč |
SKM5557 | Strnadlová ZdeňkaStrnadlová Zdeňka | KOB Směr Kroměříž | C | 52206 | 100 Kč |
SKM5851 | Christovová MarieChristovová Marie | KOB Směr Kroměříž | C | 51307 | 100 Kč |
LCE5551 | Stackeová AnnaStackeová Anna | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889300 | 100 Kč |
ZLH5950 | Pavlíková HanaPavlíková Hana | OOB TJ Zlaté Hory | C | 52658 | 200 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
MOV0600 | Vojvodík EduardVojvodík Eduard | SKOB Ostrava | C | 428262 | 40 Kč |
TRI0702 | Mitrenga JanMitrenga Jan | TJ TŽ Třinec | C | 53215 | 40 Kč |
TRI0700 | Bičánek VítBičánek Vít | TJ TŽ Třinec | C | 8663 | 40 Kč |
TRI0701 | Tuharský TobiášTuharský Tobiáš | TJ TŽ Třinec | C | 49315 | 40 Kč |
AOP0902 | Cetl JanCetl Jan | Orientační Běh Opava | C | 410117 | 40 Kč |
KRN0601 | Špok PetrŠpok Petr | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 428288 | 40 Kč |
KON0606 | Křupka TadeášKřupka Tadeáš | KOB Konice | C | 52718 | 40 Kč |
STE0800 | Světnický AntonínSvětnický Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 426369 | 40 Kč |
AOP0901 | Kovalčík PetrKovalčík Petr | Orientační Běh Opava | C | 49430 | 40 Kč |
BFM0604 | Chudík MartinChudík Martin | SKOB Frýdek - Místek | C | 2087705 | 40 Kč |
11P0801 | Masny TadeuszMasny Tadeusz | (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój | 428759 | 40 Kč | |
AOP0802 | Gallo OndřejGallo Ondřej | Orientační Běh Opava | C | 53278 | 40 Kč |
TZL0702 | Novotný MilošNovotný Miloš | SKOB Zlín | C | 52217 | 40 Kč |
AOV0800 | Novák RichardNovák Richard | OOB TJ Baník Ostrava | C | 336733 | 40 Kč |
AOV0801 | Novák ViktorNovák Viktor | OOB TJ Baník Ostrava | C | 361904 | 40 Kč |
LCE0702 | Hájek RadimHájek Radim | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 253366 | 40 Kč |
LCE0701 | Skýba Jakub JanSkýba Jakub Jan | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 2075691 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI0602 | Kaufman JanKaufman Jan | TJ TŽ Třinec | C | 52289 | 40 Kč |
TRI0604 | Ryška MatějRyška Matěj | TJ TŽ Třinec | C | 49355 | 40 Kč |
TZL0601 | Strakoš OndřejStrakoš Ondřej | SKOB Zlín | C | 8618 | 40 Kč |
PLU0600 | Soldán RobinSoldán Robin | TJ SOKOL Plumlov | C | 682687 | 40 Kč |
KSU0818 | Polášek FilipPolášek Filip | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 40 Kč | |
KSU0616 | Šána RobertŠána Robert | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073736 | 40 Kč |
38S0700 | Volkov MaksymVolkov Maksym | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 2111798 | 40 Kč | |
SKM0700 | Pěček JakubPěček Jakub | KOB Směr Kroměříž | C | 51305 | 40 Kč |
JPV0707 | Plachý OndřejPlachý Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | C | 40 Kč | |
1LX0600 | Novotný DavidNovotný David | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 2051538 | 40 Kč | |
ASU0748 | Macek VojtěchMacek Vojtěch | Magnus Orienteering | C | 426313 | 40 Kč |
TZL0701 | Honner JaroslavHonner Jaroslav | SKOB Zlín | C | 08877 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON0404 | Beneš JindřichBeneš Jindřich | KOB Konice | B | 1418768 | 40 Kč |
TZL0400 | Šemnický JakubŠemnický Jakub | SKOB Zlín | B | 2091553 | 40 Kč |
BFM0601 | Bjolek JanBjolek Jan | SKOB Frýdek - Místek | C | 428271 | 40 Kč |
TRI0401 | Mrózek PawelMrózek Pawel | TJ TŽ Třinec | B | 416128 | 40 Kč |
TRI0501 | Sikora MatějSikora Matěj | TJ TŽ Třinec | C | 49396 | 40 Kč |
TRI0502 | Bíčánek JanBíčánek Jan | TJ TŽ Třinec | C | 49341 | 40 Kč |
TRI0503 | Damek OndřejDamek Ondřej | TJ TŽ Třinec | C | 49327 | 40 Kč |
TRI0505 | Cieslar MichaelCieslar Michael | TJ TŽ Třinec | C | 8651 | 40 Kč |
TRI0506 | Kirschner DamianKirschner Damian | TJ TŽ Třinec | C | 2099502 | 40 Kč |
SVS0401 | Černín AdamČernín Adam | Orientklub Vsetín | C | 51517 | 40 Kč |
TZL0403 | Hustý AdamHustý Adam | SKOB Zlín | C | 08598 | 40 Kč |
TZL0504 | Martinek MatyášMartinek Matyáš | SKOB Zlín | C | 08610 | 40 Kč |
11P0502 | Marszałek PatrykMarszałek Patryk | (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój | 2087517 | 40 Kč | |
PLU0501 | Otruba FrantišekOtruba František | TJ SOKOL Plumlov | B | 2051506 | 40 Kč |
PLU0500 | Černoch MartinČernoch Martin | TJ SOKOL Plumlov | B | 2061810 | 40 Kč |
PLU0503 | Karásek AntonínKarásek Antonín | TJ SOKOL Plumlov | C | 428201 | 40 Kč |
STE0404 | Janků MartinJanků Martin | SK SKI-OB Šternberk | B | 2035728 | 40 Kč |
STE0501 | Mihok MarioMihok Mario | SK SKI-OB Šternberk | C | 442849 | 40 Kč |
CEL0400 | Tomášek AdamTomášek Adam | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 301567 | 40 Kč |
KSU0606 | Štábl PatrikŠtábl Patrik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 446437 | 40 Kč |
KSU0515 | Opravil VojtěchOpravil Vojtěch | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073734 | 40 Kč |
KSU0502 | Tomanek LukášTomanek Lukáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 49316 | 40 Kč |
KSU0404 | Pavelka OndřejPavelka Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446448 | 40 Kč |
KSU0403 | Šperlich JanŠperlich Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 40 Kč | |
KSU0402 | Polášek VítPolášek Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446419 | 40 Kč |
SKM0401 | Pěček DominikPěček Dominik | KOB Směr Kroměříž | C | 53817 | 40 Kč |
14P0401 | Skowron WojciechSkowron Wojciech | (POL) UKS Kometa Gliwice | 2035288 | 40 Kč | |
JPV0505 | Štorek JanŠtorek Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075670 | 40 Kč |
OTK0500 | Riessler ŠtěpánRiessler Štěpán | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 426385 | 40 Kč |
TZL0404 | Novosad PavelNovosad Pavel | SKOB Zlín | B | 2070833 | 40 Kč |
KRN0500 | Daněk VítDaněk Vít | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 40 Kč | |
1LX0500 | Kubálek MiroslavKubálek Miroslav | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 2051471 | 40 Kč | |
1LX0501 | Hrudka JiříHrudka Jiří | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 2051496 | 40 Kč | |
TZL0505 | Vaněk BořekVaněk Bořek | SKOB Zlín | C | 40 Kč | |
TZL0402 | Vaněk OndřejVaněk Ondřej | SKOB Zlín | C | 40 Kč | |
ODR0400 | Král JiříKrál Jiří | SKOB Odry | C | 49334 | 40 Kč |
TRI0400 | Kovařík TomášKovařík Tomáš | TJ TŽ Třinec | B | 7200590 | 40 Kč |
1LX0400 | Mráz OndřejMráz Ondřej | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 247313 | 40 Kč | |
VRB0414 | Malý TomášMalý Tomáš | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 2067397 | 40 Kč |
ASU0448 | Štoudek MartinŠtoudek Martin | Magnus Orienteering | C | 53112 | 40 Kč |
AOV0501 | Novák IgorNovák Igor | OOB TJ Baník Ostrava | C | 515500 | 40 Kč |
LCE0402 | Humeník DavidHumeník David | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2080833 | 40 Kč |
LCE0503 | Kovařík ŠimonKovařík Šimon | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 416067 | 40 Kč |
LCE0502 | Sláma ŠimonSláma Šimon | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 2080838 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BFM0305 | Bjolek MichalBjolek Michal | SKOB Frýdek - Místek | B | 428272 | 40 Kč |
ZPV0300 | Hošťálek OndřejHošťálek Ondřej | KOB ZPV Prostějov | C | 206390 | 40 Kč |
ZPV0302 | Karásek MatyášKarásek Matyáš | KOB ZPV Prostějov | C | 426397 | 40 Kč |
TZL0201 | Chovanec VáclavChovanec Václav | SKOB Zlín | A | 218977 | 40 Kč |
TRI0200 | Haltof MarekHaltof Marek | TJ TŽ Třinec | B | 49377 | 40 Kč |
TRI0300 | Haltof AdamHaltof Adam | TJ TŽ Třinec | B | 49366 | 40 Kč |
SVS0200 | Koňařík VítKoňařík Vít | Orientklub Vsetín | B | 53384 | 40 Kč |
SVS0201 | Černín LukášČernín Lukáš | Orientklub Vsetín | C | 51516 | 40 Kč |
UOL0201 | Dostál FrantišekDostál František | SOB Olomouc | C | 2088178 | 40 Kč |
TZL0202 | Bartík FilipBartík Filip | SKOB Zlín | B | 2091549 | 40 Kč |
AOV0301 | Mielec RadomírMielec Radomír | OOB TJ Baník Ostrava | B | 920660 | 40 Kč |
TZL0304 | Oharek OndřejOharek Ondřej | SKOB Zlín | C | 2091548 | 40 Kč |
TRI0301 | Bialožyt MarekBialožyt Marek | TJ TŽ Třinec | B | 51461 | 40 Kč |
PLU0300 | Novák RostislavNovák Rostislav | TJ SOKOL Plumlov | C | 2087634 | 40 Kč |
STE0206 | Doseděl ŠtěpánDoseděl Štěpán | SK SKI-OB Šternberk | C | 442883 | 40 Kč |
STE0200 | Hájek TomášHájek Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027240 | 40 Kč |
STE0202 | Lukašák ŠimonLukašák Šimon | SK SKI-OB Šternberk | B | 2032192 | 40 Kč |
STE0207 | Svoboda RadekSvoboda Radek | SK SKI-OB Šternberk | B | 2032142 | 40 Kč |
STE0300 | Cupal PetrCupal Petr | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027236 | 40 Kč |
STE0204 | Světnický FrantišekSvětnický František | SK SKI-OB Šternberk | A | 2027218 | 40 Kč |
VRB0313 | Peňáz RadekPeňáz Radek | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 2092364 | 40 Kč |
VRB0303 | Peňáz VojtěchPeňáz Vojtěch | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 2092391 | 40 Kč |
KSU0401 | Štábl AdamŠtábl Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058480 | 40 Kč |
KSU0333 | Patterman ProkopPatterman Prokop | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 442865 | 40 Kč |
KSU0306 | Stryk ŠtěpánStryk Štěpán | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2053547 | 40 Kč |
KSU0201 | Hecl FrantišekHecl František | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058486 | 40 Kč |
ZLH0301 | Novotný ErikNovotný Erik | OOB TJ Zlaté Hory | B | 2020722 | 40 Kč |
14P0201 | Kukla BartoszKukla Bartosz | (POL) UKS Kometa Gliwice | 2016961 | 40 Kč | |
14P0302 | Kołodziejczyk BartłomiejKołodziejczyk Bartłomiej | (POL) UKS Kometa Gliwice | 2026142 | 40 Kč | |
JPV0202 | Štorek DavidŠtorek David | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075675 | 40 Kč |
HAV0200 | Vébr TomášVébr Tomáš | OB Havířov | C | 515058 | 40 Kč |
SKM0201 | Blank NoahBlank Noah | KOB Směr Kroměříž | B | 436930 | 40 Kč |
KRN0300 | Jurčík MartinJurčík Martin | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 40 Kč | |
SKM0300 | Frkal JiříFrkal Jiří | KOB Směr Kroměříž | C | 416079 | 40 Kč |
TZL0302 | Slováček JiříSlováček Jiří | SKOB Zlín | C | 8614 | 40 Kč |
ODR0300 | Matěja JanMatěja Jan | SKOB Odry | C | 49357 | 40 Kč |
VRB0202 | Matuš VítMatuš Vít | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 2067396 | 40 Kč |
VRB0305 | Gruss ZdeněkGruss Zdeněk | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 2067385 | 40 Kč |
SSU0202 | Seidenglanz JáchymSeidenglanz Jáchym | SK Severka Šumperk | B | 1407427 | 40 Kč |
LCE0306 | Hájek PetrHájek Petr | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 416071 | 40 Kč |
LCE0307 | Kovařík JakubKovařík Jakub | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 51301 | 40 Kč |
JPV0306 | Poláček LukášPoláček Lukáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 40 Kč | |
TZL0203 | Kundrata JanKundrata Jan | SKOB Zlín | B | 53353 | 40 Kč |
AOP0302 | Čech VítČech Vít | Orientační Běh Opava | B | 410174 | 40 Kč |
14P0303 | Kołodziejczyk ŁukaszKołodziejczyk Łukasz | (POL) UKS Kometa Gliwice | 2026141 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZPV0001 | Karásek AdamKarásek Adam | KOB ZPV Prostějov | B | 2070842 | 100 Kč |
TRI0100 | Tuharský ErikTuharský Erik | TJ TŽ Třinec | B | 7202876 | 100 Kč |
HAV0000 | Kaděra VojtaKaděra Vojta | OB Havířov | C | 301297 | 100 Kč |
HAV0002 | Staněk OndraStaněk Ondra | OB Havířov | C | 336728 | 100 Kč |
STE0104 | Poštulka LukášPoštulka Lukáš | SK SKI-OB Šternberk | B | 2060295 | 100 Kč |
STE0101 | Neumann DavidNeumann David | SK SKI-OB Šternberk | B | 2027241 | 100 Kč |
CEL0100 | Tomášek OndřejTomášek Ondřej | TJ Sokol Čelechovice na Hané | B | 301562 | 100 Kč |
JPV0123 | Holusek JiříHolusek Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52746 | 100 Kč |
KSU0049 | Grulich OndřejGrulich Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2067336 | 100 Kč |
KSU0101 | Krč MatějKrč Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058481 | 100 Kč |
TZL0103 | Janda PřemekJanda Přemek | SKOB Zlín | B | 53147 | 100 Kč |
14P-000 | Baron DawidBaron Dawid | (POL) UKS Kometa Gliwice | 2017999 | 100 Kč | |
14P0101 | Kucharczyk JakubKucharczyk Jakub | (POL) UKS Kometa Gliwice | 2021378 | 100 Kč | |
1LX0100 | Fildán DanielFildán Daniel | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 2051505 | 100 Kč | |
LCE0012 | Zentrich DušanZentrich Dušan | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2082929 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON9915 | Beneš MiroslavBeneš Miroslav | KOB Konice | B | 1418762 | 100 Kč |
AOP9900 | Tesař VojtěchTesař Vojtěch | Orientační Běh Opava | B | 7206538 | 100 Kč |
SOP9903 | Procházka JakubProcházka Jakub | OOB TJ Slezan Opava | B | 232491 | 100 Kč |
SOP9904 | Gilík MarekGilík Marek | OOB TJ Slezan Opava | C | 08716 | 100 Kč |
TRI9900 | Navrátil AdamNavrátil Adam | TJ TŽ Třinec | C | 416125 | 100 Kč |
TZL9904 | Hartman VojtěchHartman Vojtěch | SKOB Zlín | B | 2091550 | 100 Kč |
UOL9901 | Vostál DominikVostál Dominik | SOB Olomouc | C | 1400425 | 100 Kč |
UOL9801 | Chaloupka JosefChaloupka Josef | SOB Olomouc | B | 2090849 | 100 Kč |
KSU9900 | Gedeon DominikGedeon Dominik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2067337 | 100 Kč |
BFM9804 | Božoň RadekBožoň Radek | SKOB Frýdek - Místek | B | 428209 | 100 Kč |
JPV9912 | Honkyš JanHonkyš Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 439233 | 100 Kč |
KON9818 | Šmíd RadovanŠmíd Radovan | KOB Konice | C | 2020738 | 100 Kč |
SFM9901 | Strakoš MatějStrakoš Matěj | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 2800317 | 100 Kč |
LCE0003 | Bitto MaximBitto Maxim | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2053585 | 100 Kč |
14P9901 | Szwaja MateuszSzwaja Mateusz | (POL) UKS Kometa Gliwice | 2016978 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU9701 | Vosáhlo JanVosáhlo Jan | SK Severka Šumperk | B | 9005223 | 100 Kč |
STE9700 | Poštulka TomášPoštulka Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | B | 2060296 | 100 Kč |
BFM9602 | Kopeček PetrKopeček Petr | SKOB Frýdek - Místek | C | 426344 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
11P7300 | Mastela RafalMastela Rafal | (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój | 2032312 | 100 Kč | |
SOP9301 | Pospíšil PetrPospíšil Petr | OOB TJ Slezan Opava | C | 8725 | 100 Kč |
JPV9509 | Fajkus RadimFajkus Radim | Oddíl OS SK Prostějov | C | 1602630 | 100 Kč |
ZPV7900 | Karásek MichalKarásek Michal | KOB ZPV Prostějov | C | 433096 | 100 Kč |
AOP8600 | Peterek VítPeterek Vít | Orientační Běh Opava | C | 980372 | 100 Kč |
KYL7100 | Navrátil MarekNavrátil Marek | SK SP Kylešovice | C | 9005224 | 100 Kč |
TZL5806 | Lanc MarianLanc Marian | SKOB Zlín | C | 53897 | 100 Kč |
OOL5301 | Zdráhal TomášZdráhal Tomáš | SK Haná orienteering | C | 52530 | 100 Kč |
STE6100 | Doseděl EmilDoseděl Emil | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049563 | 100 Kč |
STE7607 | Fendrych MichalFendrych Michal | SK SKI-OB Šternberk | C | 52503 | 100 Kč |
STE7505 | Pudel JardaPudel Jarda | SK SKI-OB Šternberk | C | 52516 | 100 Kč |
UOL7800 | Kopecký DavidKopecký David | SOB Olomouc | C | 2044889 | 100 Kč |
KSU7410 | Tomanek DanielTomanek Daniel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 7200324 | 100 Kč |
UOL7600 | Dzik MartinDzik Martin | SOB Olomouc | C | 2019231 | 100 Kč |
BFM8303 | Frainšic MichalFrainšic Michal | SKOB Frýdek - Místek | C | 443092 | 100 Kč |
SKM8700 | Lachendro JanLachendro Jan | KOB Směr Kroměříž | C | 416079 | 100 Kč |
SKMxxxx | Darebník LadislavDarebník Ladislav | KOB Směr Kroměříž | 100 Kč | ||
BFM9101 | Mutina JiříMutina Jiří | SKOB Frýdek - Místek | C | 49491 | 100 Kč |
BFM9301 | Mutina VáclavMutina Václav | SKOB Frýdek - Místek | C | 2087698 | 100 Kč |
SKM9401 | Dvorský VojtěchDvorský Vojtěch | KOB Směr Kroměříž | C | 2045216 | 100 Kč |
SFM8303 | Koťátko AlešKoťátko Aleš | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 2023814 | 100 Kč |
SFM9801 | Bernatík LukášBernatík Lukáš | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 2800327 | 100 Kč |
1LX9200 | Číp JanČíp Jan | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 53792 | 100 Kč | |
VRB7201 | Klech RichardKlech Richard | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 436946 | 100 Kč |
RAD7401 | Hrazdil RomanHrazdil Roman | TJ Sokol Radslavice | C | 8086 | 100 Kč |
VPM7905 | Jirka JakubJirka Jakub | KOS Slavia Plzeň | C | 52429 | 100 Kč |
KRN8102 | Minarčík TomášMinarčík Tomáš | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 9910199 | 100 Kč |
JPV8917 | Dudík PetrDudík Petr | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52870 | 100 Kč |
SSU8243 | Král VáclavKrál Václav | SK Severka Šumperk | C | 332966 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SOP8802 | Lichý OndřejLichý Ondřej | OOB TJ Slezan Opava | C | 49304 | 100 Kč |
TZL5102 | Jelínek VítJelínek Vít | SKOB Zlín | C | 219271 | 100 Kč |
SOP9001 | Erben MartinErben Martin | OOB TJ Slezan Opava | C | 361970 | 100 Kč |
SCP7201 | Podivínský TomášPodivínský Tomáš | OK Sparta Praha | C | 51557 | 100 Kč |
4RC9200 | Šidík PetrŠidík Petr | Alfa Skvadra tým dynamickejch čuprstár sekáčskejch vlkoušů | 253128 | 100 Kč | |
LOV8400 | Langer MartinLanger Martin | lepus.cz | C | 887937 | 100 Kč |
TZL5704 | Krejčík ZbyněkKrejčík Zbyněk | SKOB Zlín | C | 7571221 | 100 Kč |
UOL7700 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 2075671 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZPV7301 | Karásek MartinKarásek Martin | KOB ZPV Prostějov | C | 2070849 | 100 Kč |
SSU6301 | Valenta JiříValenta Jiří | SK Severka Šumperk | C | 51508 | 100 Kč |
TRI7400 | Haltof PetrHaltof Petr | TJ TŽ Třinec | C | 8660 | 100 Kč |
TRI7702 | Tuharský MartinTuharský Martin | TJ TŽ Třinec | C | 7863 | 100 Kč |
TRI7701 | Bíčánek MilanBíčánek Milan | TJ TŽ Třinec | C | 49371 | 100 Kč |
TRI7401 | Cienciala MartinCienciala Martin | TJ TŽ Třinec | C | 49319 | 100 Kč |
SKM7000 | Vlček RomanVlček Roman | KOB Směr Kroměříž | C | 7200330 | 100 Kč |
UOL7000 | Hálek JanHálek Jan | SOB Olomouc | C | 436448 | 100 Kč |
UOL7100 | Horký JanHorký Jan | SOB Olomouc | C | 2020741 | 100 Kč |
UOL7200 | Zbořil CtiradZbořil Ctirad | SOB Olomouc | C | 2060254 | 100 Kč |
AOV6901 | Mielec JaromírMielec Jaromír | OOB TJ Baník Ostrava | C | 515430 | 100 Kč |
OTK7202 | Šiška OtoŠiška Oto | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 425524 | 100 Kč |
SOP7811 | Válka JanVálka Jan | OOB TJ Slezan Opava | C | 52765 | 100 Kč |
PVP7400 | Cveček MartinCveček Martin | VSK Přírodní vědy Praha | C | 8041 | 100 Kč |
ZLH7800 | Mrkvica PetrMrkvica Petr | OOB TJ Zlaté Hory | C | 7758623 | 100 Kč |
11P7301 | Marszałek WaldemarMarszałek Waldemar | (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój | 2032328 | 100 Kč | |
STE6307 | Hepnar LubošHepnar Luboš | SK SKI-OB Šternberk | C | 52506 | 100 Kč |
STE7102 | Janků MarekJanků Marek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073657 | 100 Kč |
STE7501 | Marek AntonínMarek Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049564 | 100 Kč |
STE6600 | Poštulka ZdenekPoštulka Zdenek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080962 | 100 Kč |
STE7200 | Silnoušek JiříSilnoušek Jiří | SK SKI-OB Šternberk | C | 2075602 | 100 Kč |
STE7100 | Smolka MartinSmolka Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027234 | 100 Kč |
HAV6302 | Krhut LiborKrhut Libor | OB Havířov | C | 303932 | 100 Kč |
AOP7301 | Kovalčík TomášKovalčík Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 2085619 | 100 Kč |
47C6100 | Ženčák JaroslavŽenčák Jaroslav | ASPV OA Šumperk | 2060274 | 100 Kč | |
KSU7700 | Kočandrle JaroslavKočandrle Jaroslav | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 100 Kč | |
KSU7601 | Hecl MilošHecl Miloš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886296 | 100 Kč |
KSU7502 | Opravil PavelOpravil Pavel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073735 | 100 Kč |
KSU7501 | Štábl RomanŠtábl Roman | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446432 | 100 Kč |
KSU7227 | Šimek MartinŠimek Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52541 | 100 Kč |
HAV5701 | Jakobi ZdeněkJakobi Zdeněk | OB Havířov | C | 336721 | 100 Kč |
AOP7801 | Kotůlek JanKotůlek Jan | Orientační Běh Opava | C | 410176 | 100 Kč |
KON6427 | Navrátil VáclavNavrátil Václav | KOB Konice | C | 52725 | 100 Kč |
VCB7402 | Janošík RadekJanošík Radek | OB České Budějovice | C | 416301 | 100 Kč |
SKM7501 | Dittrich PavelDittrich Pavel | KOB Směr Kroměříž | C | 52207 | 100 Kč |
SKM7104 | Pěček VítězslavPěček Vítězslav | KOB Směr Kroměříž | C | 52199 | 100 Kč |
27P7800 | Niezgoda PrzemysławNiezgoda Przemysław | (POL) BaraniokTeam | zapůjčit | 140 Kč | |
27P5800 | Lewandowski PiotrLewandowski Piotr | (POL) BaraniokTeam | zapůjčit | 140 Kč | |
14P7300 | Polewka TomaszPolewka Tomasz | (POL) UKS Kometa Gliwice | 887215 | 100 Kč | |
14P8100 | Markowski MarcinMarkowski Marcin | (POL) UKS Kometa Gliwice | 2033870 | 100 Kč | |
KON6111 | Grepl LadislavGrepl Ladislav | KOB Konice | C | 433100 | 100 Kč |
11P7600 | Masny KrzysztofMasny Krzysztof | (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój | 2032329 | 100 Kč | |
OOP7700 | Gros PetrGros Petr | TJ Opava | C | 100 Kč | |
HAV7103 | Vébr RadekVébr Radek | OB Havířov | C | 515066 | 100 Kč |
AOP7602 | Gallo MarekGallo Marek | Orientační Běh Opava | C | 7201830 | 100 Kč |
5QC7400 | Novosad PavelNovosad Pavel | Zlínské Prašivky | 2080910 | 100 Kč | |
HLV6404 | Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav | OB Holešov z.s. | C | 53827 | 100 Kč |
JPV6515 | Plachý MartinPlachý Martin | Oddíl OS SK Prostějov | C | 100 Kč | |
42P7100 | Dzik MirosławDzik Mirosław | (POL) Team360 | 428768 | 100 Kč | |
SFM7201 | Bernatík AlešBernatík Aleš | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 2023813 | 100 Kč |
ODR7101 | Rigó MarekRigó Marek | SKOB Odry | C | 52756 | 100 Kč |
1LX6500 | Mička JiříMička Jiří | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 53787 | 100 Kč | |
1LX7400 | Geryk JiříGeryk Jiří | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 443071 | 100 Kč | |
UOL7400 | Polách TomášPolách Tomáš | SOB Olomouc | C | zapůjčit | 140 Kč |
SKM7301 | Pěček MartinPěček Martin | KOB Směr Kroměříž | C | 253369 | 100 Kč |
ASU7102 | Macek KarelMacek Karel | Magnus Orienteering | C | 52656 | 100 Kč |
ASU6849 | Pavlík RadekPavlík Radek | Magnus Orienteering | C | 920658 | 100 Kč |
LCE8103 | Sláma LumírSláma Lumír | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 2091534 | 100 Kč |
HAV6000 | Lužný LadislavLužný Ladislav | OB Havířov | C | 336791 | 100 Kč |
TZL6304 | Schäfer MichalSchäfer Michal | SKOB Zlín | C | 52341 | 100 Kč |
KSU7503 | Pavelka MartinPavelka Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073731 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP6702 | Tesař JiříTesař Jiří | Orientační Běh Opava | C | 352349 | 100 Kč |
UOL5301 | Navrátil AntonínNavrátil Antonín | SOB Olomouc | C | 52448 | 100 Kč |
SBR6302 | Řeháček PetrŘeháček Petr | SKOB Bruntál | C | 51874 | 100 Kč |
JPV6217 | Chmelař MiroslavChmelař Miroslav | Oddíl OS SK Prostějov | C | 9998666 | 100 Kč |
SOP6201 | Bačo LubomírBačo Lubomír | OOB TJ Slezan Opava | C | 49350 | 100 Kč |
UOL7005 | Kotrle MiroslavKotrle Miroslav | SOB Olomouc | C | 515079 | 100 Kč |
TRI6202 | Argaláš JaroslavArgaláš Jaroslav | TJ TŽ Třinec | C | 2073714 | 100 Kč |
TRI6800 | Bruk SlavomírBruk Slavomír | TJ TŽ Třinec | C | 49378 | 100 Kč |
UOL6600 | Raclavský VladislavRaclavský Vladislav | SOB Olomouc | C | 2087712 | 100 Kč |
HAV7100 | Kaděra PavelKaděra Pavel | OB Havířov | C | 253120 | 100 Kč |
KON6515 | Hlava MiroslavHlava Miroslav | KOB Konice | C | 500581 | 100 Kč |
STE7000 | Zatloukal RadekZatloukal Radek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073434 | 100 Kč |
OTK6201 | Panovec VladanPanovec Vladan | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 52348 | 100 Kč |
CEL6426 | Tomášek JiříTomášek Jiří | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52406 | 100 Kč |
KSU6800 | Květoň VladimírKvětoň Vladimír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 100 Kč | |
OOP5803 | Ryšavý JiříRyšavý Jiří | TJ Opava | C | 2049558 | 100 Kč |
BFM6701 | Svoboda MartinSvoboda Martin | SKOB Frýdek - Místek | C | 2059751 | 100 Kč |
OOL6303 | Konečný JiříKonečný Jiří | SK Haná orienteering | C | 342524 | 100 Kč |
JPV6505 | Štorek PetrŠtorek Petr | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075678 | 100 Kč |
TZL6701 | Láznička LiborLáznička Libor | SKOB Zlín | C | 331193 | 100 Kč |
OTK6800 | Riessler OttoRiessler Otto | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 433092 | 100 Kč |
TRI6601 | Navrátil RostislavNavrátil Rostislav | TJ TŽ Třinec | C | 8655 | 100 Kč |
PTE6622 | Vítek ZbyněkVítek Zbyněk | TJ Sokol Ptení | C | 8828 | 100 Kč |
HAV5702 | Juračka ZdeněkJuračka Zdeněk | OB Havířov | C | 52752 | 100 Kč |
LCE6311 | Hubáček JaroslavHubáček Jaroslav | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889303 | 100 Kč |
LCE7034 | Šuráň RenéŠuráň René | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 436969 | 100 Kč |
AOP7001 | Čech TomášČech Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 2045205 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BFM5301 | Zeman LudvíkZeman Ludvík | SKOB Frýdek - Místek | C | 49455 | 100 Kč |
SOP5702 | Vašek RudolfVašek Rudolf | OOB TJ Slezan Opava | C | 434592 | 100 Kč |
SOP5102 | Malysa JánMalysa Ján | OOB TJ Slezan Opava | C | 53420 | 100 Kč |
SOP5801 | Moravec StanislavMoravec Stanislav | OOB TJ Slezan Opava | C | 53462 | 100 Kč |
SOP5701 | Pospíšil VáclavPospíšil Václav | OOB TJ Slezan Opava | C | 49391 | 100 Kč |
HLV4801 | Peška AntonínPeška Antonín | OB Holešov z.s. | C | 416088 | 100 Kč |
3AC5500 | Novák MiroslavNovák Miroslav | NER - Novakovi | 52054 | 100 Kč | |
ZLH4800 | Novotný StanislNovotný Stanisl | OOB TJ Zlaté Hory | C | 52762 | 100 Kč |
KVS5301 | Hrbas VladimírHrbas Vladimír | SKOB Kobra Vsetín | C | 2021858 | 100 Kč |
KVS5501 | Chalupa TomášChalupa Tomáš | SKOB Kobra Vsetín | C | 51530 | 100 Kč |
KVS5904 | Kaloč VítězslavKaloč Vítězslav | SKOB Kobra Vsetín | C | 2021853 | 100 Kč |
TRI5701 | Bialožyt MiroslavBialožyt Miroslav | TJ TŽ Třinec | C | 8789 | 100 Kč |
ZLH4801 | Babák JiříBabák Jiří | OOB TJ Zlaté Hory | C | 352318 | 100 Kč |
KRN5401 | Hrouza JanHrouza Jan | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 411761 | 100 Kč |
OTK5707 | Štěpáník OtakarŠtěpáník Otakar | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 053804 | 100 Kč |
OOL5707 | Zdráhal RobertZdráhal Robert | SK Haná orienteering | C | 895219 | 100 Kč |
KON4617 | Skácel JaroslavSkácel Jaroslav | KOB Konice | C | 341715 | 100 Kč |
47C6000 | Felkl LuděkFelkl Luděk | ASPV OA Šumperk | 52589 | 100 Kč | |
JZL5201 | Chromčák FrantišekChromčák František | TJ Jižní svahy Zlín | C | 53801 | 100 Kč |
KON5713 | Komínek JaroslavKomínek Jaroslav | KOB Konice | C | 8904 | 100 Kč |
KSU4900 | Komárek JaromírKomárek Jaromír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52616 | 100 Kč |
OOP5302 | Rychlý MilošRychlý Miloš | TJ Opava | C | 49416 | 100 Kč |
VIC5902 | Kršák KarelKršák Karel | OB Vizovice | C | 1006613 | 100 Kč |
BFM5701 | Mutina VlastimilMutina Vlastimil | SKOB Frýdek - Místek | C | 49457 | 100 Kč |
BFM5201 | Telecký MartinTelecký Martin | SKOB Frýdek - Místek | C | 49452 | 100 Kč |
SVS5501 | Maliňák JosefMaliňák Josef | Orientklub Vsetín | C | 53389 | 100 Kč |
UOL5201 | Janošík AntonínJanošík Antonín | SOB Olomouc | C | 2092418 | 100 Kč |
OTK4601 | Šidla AntonínŠidla Antonín | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 433083 | 100 Kč |
SBR5301 | Vojtášek JanVojtášek Jan | SKOB Bruntál | C | 352328 | 100 Kč |
OOL5904 | Višňa MilanVišňa Milan | SK Haná orienteering | C | 307337 | 100 Kč |
OOL5804 | Albert FrantišekAlbert František | SK Haná orienteering | C | 52531 | 100 Kč |
TZL5702 | Štípek RostislavŠtípek Rostislav | SKOB Zlín | 428296 | 100 Kč | |
SKM4903 | Pěček VítězslavPěček Vítězslav | KOB Směr Kroměříž | C | 53810 | 100 Kč |
KAR5001 | Pospíšil KarelPospíšil Karel | SK Karlovice | C | 51950 | 100 Kč |
LCE6118 | Plášek MartinPlášek Martin | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52702 | 100 Kč |
42P6000 | Wojarski KrzysztofWojarski Krzysztof | (POL) Team360 | 412345 | 100 Kč | |
TZL5800 | Kusbach AntonínKusbach Antonín | SKOB Zlín | C | 53846 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL4801 | Šmakal PavelŠmakal Pavel | SKOB Zlín | C | 2049597 | 100 Kč |
SSU4302 | Ostřanský JosefOstřanský Josef | SK Severka Šumperk | C | 352304 | 100 Kč |
SOP5101 | Jurčák KarelJurčák Karel | OOB TJ Slezan Opava | C | 8720 | 100 Kč |
OOP4401 | Nosek JiříNosek Jiří | TJ Opava | C | 52766 | 100 Kč |
TZL3613 | Láznička AloisLáznička Alois | SKOB Zlín | C | 425533 | 100 Kč |
AOP4201 | Sedlář VladimírSedlář Vladimír | Orientační Běh Opava | C | 889315 | 100 Kč |
TRI3700 | Opletal JaroslavOpletal Jaroslav | TJ TŽ Třinec | C | 8653 | 100 Kč |
BOV4403 | Vlach OldřichVlach Oldřich | TJ Baník Ostrava OKD | C | 2060210 | 100 Kč |
UOL4600 | Horký JanHorký Jan | SOB Olomouc | C | 2020740 | 100 Kč |
BOV4901 | Dvořák VlastimilDvořák Vlastimil | TJ Baník Ostrava OKD | C | 51370 | 100 Kč |
UOL4602 | Gottfried JanGottfried Jan | SOB Olomouc | C | 352323 | 100 Kč |
BOV4802 | Sikora MiroslavSikora Miroslav | TJ Baník Ostrava OKD | C | 52171 | 100 Kč |
ZLH4600 | Mrkvica MiroslavMrkvica Miroslav | OOB TJ Zlaté Hory | C | 64865 | 100 Kč |
OTK4001 | Šidla JiříŠidla Jiří | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 426383 | 100 Kč |
HAV4201 | Beneš KarelBeneš Karel | OB Havířov | C | 49305 | 100 Kč |
BOV4401 | Ptáček JiříPtáček Jiří | TJ Baník Ostrava OKD | C | 52174 | 100 Kč |
SBR4701 | Blažek VáclavBlažek Václav | SKOB Bruntál | C | 51904 | 100 Kč |
UOL5101 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 52440 | 100 Kč |
SBR4801 | Toman StanislavToman Stanislav | SKOB Bruntál | C | 51376 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP1451 | Tesařová LucieTesařová Lucie | Orientační Běh Opava | C | 331752 | 50 Kč |
BFM0901 | Bjolek VojtěchBjolek Vojtěch | SKOB Frýdek - Místek | C | 49453 | 50 Kč |
MOV0750 | Musálková KláraMusálková Klára | SKOB Ostrava | C | 436424 | 50 Kč |
TRI0950 | Walaská KláraWalaská Klára | TJ TŽ Třinec | C | 416124 | 50 Kč |
MOV1000 | Brandštetter PatrikBrandštetter Patrik | SKOB Ostrava | C | 51372 | 50 Kč |
SVS0701 | Koňařík VojtéchKoňařík Vojtéch | Orientklub Vsetín | 51518 | 50 Kč | |
KYL0500 | Navrátil SamNavrátil Sam | SK SP Kylešovice | C | zapůjčit | 90 Kč |
ZLH0800 | Mrkvica VáclavMrkvica Václav | OOB TJ Zlaté Hory | C | 247250 | 50 Kč |
TRI0900 | Bruk TomášBruk Tomáš | TJ TŽ Třinec | C | 49384 | 50 Kč |
TRI0901 | Bruk LukášBruk Lukáš | TJ TŽ Třinec | C | 49322 | 50 Kč |
TRI0800 | Vojkovský VáclavVojkovský Václav | TJ TŽ Třinec | C | 8654 | 50 Kč |
STE0750 | Fendrychová KláraFendrychová Klára | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073437 | 50 Kč |
STE1050 | Fendrychová LauraFendrychová Laura | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073432 | 50 Kč |
STE1150 | Janků MichalaJanků Michala | SK SKI-OB Šternberk | C | 52510 | 50 Kč |
STE1100 | Marek MartinMarek Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073656 | 50 Kč |
MOV0754 | Sukatschová VeronikaSukatschová Veronika | SKOB Ostrava | C | 52780 | 50 Kč |
VRB1111 | Peňáz JanPeňáz Jan | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 51952 | 50 Kč |
UOL1050 | Kopecká TerezaKopecká Tereza | SOB Olomouc | C | 2049535 | 50 Kč |
KSU0979 | Kočandrlová NatálieKočandrlová Natálie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 50 Kč | |
KSU1100 | Štábl VítŠtábl Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 50 Kč | |
AOP1150 | Kotůlková DorotaKotůlková Dorota | Orientační Běh Opava | C | 51316 | 50 Kč |
38S0850 | Valyavka ViktoriyaValyavka Viktoriya | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 502256 | 50 Kč | |
38S0950 | Volkova MajaVolkova Maja | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 502260 | 50 Kč | |
BFM1301 | Procner ViktorProcner Viktor | SKOB Frýdek - Místek | 2059752 | 50 Kč | |
BFM0306 | Buriánek MartinBuriánek Martin | SKOB Frýdek - Místek | 49461 | 50 Kč | |
BFM0655 | Szusciková NatálieSzusciková Natálie | SKOB Frýdek - Místek | C | 410794 | 50 Kč |
BFM0554 | Niesnerová AnetaNiesnerová Aneta | SKOB Frýdek - Místek | C | 49460 | 50 Kč |
BFM0701 | Kočara FrantišekKočara František | SKOB Frýdek - Místek | C | 428283 | 50 Kč |
BFM0702 | Saforek DavidSaforek David | SKOB Frýdek - Místek | C | 49451 | 50 Kč |
VCB1002 | Janošík IvanJanošík Ivan | OB České Budějovice | C | 331401 | 50 Kč |
SKM1000 | Dittrich MatoušDittrich Matouš | KOB Směr Kroměříž | C | 436931 | 50 Kč |
OTK0950 | Klímová MarkétaKlímová Markéta | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 330673 | 50 Kč |
BFM0653 | Vojkovská TerezaVojkovská Tereza | SKOB Frýdek - Místek | C | 443086 | 50 Kč |
11P0500 | Masny PrzemyslawMasny Przemyslaw | (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój | 338910 | 50 Kč | |
5QC0950 | Novosadová KláraNovosadová Klára | Zlínské Prašivky | 52685 | 50 Kč | |
JPV1010 | Plachý MatyášPlachý Matyáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 50 Kč | |
SFM0901 | Létal JonášLétal Jonáš | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 2061826 | 50 Kč |
SFM1000 | Klose AlbertKlose Albert | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 2061790 | 50 Kč |
MOV0752 | Plaskurová RozáliePlaskurová Rozálie | SKOB Ostrava | C | 52996 | 50 Kč |
MOV0850 | Krbová DanielaKrbová Daniela | SKOB Ostrava | C | 428249 | 50 Kč |
MOV0700 | Menzel AntonínMenzel Antonín | SKOB Ostrava | C | 2027246 | 50 Kč |
SKM1100 | Pěček TobiášPěček Tobiáš | KOB Směr Kroměříž | C | 50 Kč | |
VRB0505 | Slavík OndřejSlavík Ondřej | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 232194 | 50 Kč |
ODR0850 | Králová HedvikaKrálová Hedvika | SKOB Odry | C | 49498 | 50 Kč |
JPV0653 | Přikrylová IvanaPřikrylová Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 50 Kč | |
1LX1150 | Kubálková LadaKubálková Lada | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 2051484 | 50 Kč | |
VRB0800 | Smetana AdamSmetana Adam | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 2067386 | 50 Kč |
VRB0818 | Tomčík ŠimonTomčík Šimon | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 2067398 | 50 Kč |
BFM0503 | Carbol VítCarbol Vít | SKOB Frýdek - Místek | C | zapůjčit | 90 Kč |
LCE0853 | Juríková MichaelaJuríková Michaela | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 253363 | 50 Kč |
LCE0951 | Mališková LibušeMališková Libuše | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 218987 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BFM7601 | Bjolek LukášBjolek Lukáš | SKOB Frýdek - Místek | 428300 | 50 Kč | |
SOP7808 | Jurčák DavidJurčák David | OOB TJ Slezan Opava | C | 438642 | 50 Kč |
UOL6900 | Said MahmoudSaid Mahmoud | SOB Olomouc | C | 420402 | 50 Kč |
TRI6201 | Haltof JindřichHaltof Jindřich | TJ TŽ Třinec | C | 53180 | 50 Kč |
TRI7050 | Haltofová MarieHaltofová Marie | TJ TŽ Třinec | C | 49400 | 50 Kč |
TRI7550 | Bíčánková JanaBíčánková Jana | TJ TŽ Třinec | C | 7862 | 50 Kč |
TRI7751 | Tuharská AnetaTuharská Aneta | TJ TŽ Třinec | C | 49319 | 50 Kč |
TRI7350 | Mrozková OlgaMrozková Olga | TJ TŽ Třinec | C | 53176 | 50 Kč |
KVS6751 | Sedláková JarmilaSedláková Jarmila | SKOB Kobra Vsetín | C | 53673 | 50 Kč |
SVS7300 | Černín RadekČernín Radek | Orientklub Vsetín | 2800316 | 50 Kč | |
UOL9754 | Hálková KláraHálková Klára | SOB Olomouc | zapůjčit | 90 Kč | |
UOL7050 | Vrtalová GabrielaVrtalová Gabriela | SOB Olomouc | C | 2060253 | 50 Kč |
6YC8550 | Rohanová LucieRohanová Lucie | Neregistrovaní | 428210 | 50 Kč | |
TRI7250 | Kaufmanová MartinaKaufmanová Martina | TJ TŽ Třinec | C | 8657 | 50 Kč |
KRN6151 | Hrouzová JiřinaHrouzová Jiřina | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52626 | 50 Kč |
MOV7451 | Pavlová LibušePavlová Libuše | SKOB Ostrava | C | 436420 | 50 Kč |
TRI7251 | Kaufmanová IvetaKaufmanová Iveta | TJ TŽ Třinec | C | 49365 | 50 Kč |
STE6850 | Poštulková MiladaPoštulková Milada | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080842 | 50 Kč |
OOP6250 | Martiníková KarinMartiníková Karin | TJ Opava | C | 50 Kč | |
KON7717 | Křupka TomášKřupka Tomáš | KOB Konice | C | 2020743 | 50 Kč |
OTK0100 | Král MartinKrál Martin | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 2067303 | 50 Kč |
KSU7787 | Štáblová MichaelaŠtáblová Michaela | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 49418 | 50 Kč |
KSU7550 | Heclová JanaHeclová Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443087 | 50 Kč |
HAV9999 | Beneš PavelBeneš Pavel | OB Havířov | 232956 | 50 Kč | |
BFM5602 | Bužek LubomírBužek Lubomír | SKOB Frýdek - Místek | 2067262 | 50 Kč | |
BFM7451 | Fišerová IvetaFišerová Iveta | SKOB Frýdek - Místek | 49454 | 50 Kč | |
BFM7551 | Procnerová EvaProcnerová Eva | SKOB Frýdek - Místek | 426342 | 50 Kč | |
BFM7751 | Zahradníková KateřinaZahradníková Kateřina | SKOB Frýdek - Místek | 206362 | 50 Kč | |
BFM6801 | Freith MartinFreith Martin | SKOB Frýdek - Místek | 49467 | 50 Kč | |
BFM7401 | Procner ZdeněkProcner Zdeněk | SKOB Frýdek - Místek | 49468 | 50 Kč | |
BFM7851 | Chudíková PavlaChudíková Pavla | SKOB Frýdek - Místek | 2087708 | 50 Kč | |
BFM7602 | Matula PavelMatula Pavel | SKOB Frýdek - Místek | 206365 | 50 Kč | |
VCB7552 | Janošíková OlgaJanošíková Olga | OB České Budějovice | C | 426399 | 50 Kč |
BFM6751 | Svobodová MarianaSvobodová Mariana | SKOB Frýdek - Místek | 49462 | 50 Kč | |
LOV8251 | Šrubařová AnetaŠrubařová Aneta | lepus.cz | C | 52942 | 50 Kč |
SFM0201 | Broda AlešBroda Aleš | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 49489 | 50 Kč |
SFM0202 | Spratek AdamSpratek Adam | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 49444 | 50 Kč |
ODR6100 | Šauman PetrŠauman Petr | SKOB Odry | C | 331055 | 50 Kč |
1LX7700 | Šperlich PavelŠperlich Pavel | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 53753 | 50 Kč | |
1LX7750 | Kubálková OlgaKubálková Olga | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 2051548 | 50 Kč | |
1LX7100 | Zajíc KarelZajíc Karel | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 53790 | 50 Kč | |
SKM6301 | Kavan LubošKavan Luboš | KOB Směr Kroměříž | C | 1144114 | 50 Kč |
KON4589 | Skoumalová MarieSkoumalová Marie | KOB Konice | C | 8903 | 50 Kč |
VRB6202 | Labudík MilanLabudík Milan | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 51954 | 50 Kč |
PLU7201 | Černoch PetrČernoch Petr | TJ SOKOL Plumlov | C | 2061839 | 50 Kč |
ODR0000 | Matěja VojtěchMatěja Vojtěch | SKOB Odry | C | 49399 | 50 Kč |
1LX0250 | Arnoštová VeronikaArnoštová Veronika | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 2051542 | 50 Kč | |
1LX0251 | Nyklová MonikaNyklová Monika | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 2051526 | 50 Kč | |
1LX0450 | Dudková AnežkaDudková Anežka | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 2051527 | 50 Kč | |
1LX0502 | Dudek MatějDudek Matěj | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 2051537 | 50 Kč | |
1LX0151 | Adámková IvanaAdámková Ivana | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 8084 | 50 Kč | |
1LX7600 | Adámek MartinAdámek Martin | Radioklub OK2KYZ Nový Jičín | 247302 | 50 Kč | |
VRB6250 | Kratschmerová JitkaKratschmerová Jitka | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 50 Kč | ||
AOV6851 | Nováková JanaNováková Jana | OOB TJ Baník Ostrava | C | zapůjčit | 90 Kč |
JPV7214 | Poláček LubošPoláček Luboš | Oddíl OS SK Prostějov | 50 Kč | ||
UOL6055 | Veřmiřovská ZuzanaVeřmiřovská Zuzana | SOB Olomouc | zapůjčit | 90 Kč | |
UOL6200 | Veřmiřovský JiříVeřmiřovský Jiří | SOB Olomouc | zapůjčit | 90 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI7800 | Ryška KamilRyška Kamil | TJ TŽ Třinec | C | 53294 | 100 Kč |
BFM7801 | Hrabal ZdeněkHrabal Zdeněk | SKOB Frýdek - Místek | 49496 | 100 Kč | |
SKM9402 | Kavan JiříKavan Jiří | KOB Směr Kroměříž | C | 416077 | 100 Kč |
VRB7777 | Svačinková JitkaSvačinková Jitka | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 436921 | 100 Kč |