Přihlášky závodu: Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček

Datum:
11.05.2013
Místo konání:
Kramolín
Pořadatel:
ZBM - SK Žabovřesky Brno
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D14C     D16A     D16B     D18A     D18B     D18C     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     H10N     H10C     H12C     H14B     H14C     H16A     H16B     H16C     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H70B     H75B     HDR     P3     P6    
3.50 km, 60 m, 5 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava C 436929 40 Kč
VSP0751 Baldriánová Eva USK Praha C 888639 40 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž C 53811 40 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232742 60 Kč
2.20 km, 45 m, 6 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc C 1398997 40 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec C 426377 40 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc C 2020728 40 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc C 2020729 40 Kč
OTK0351 Panovcová Anita OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426381 40 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2019215 40 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno C 0000438603 40 Kč
TBM0359 Sedlářová Jolana KOS TJ Tesla Brno B zapůjčit 50 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889310 40 Kč
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering C 2049578 40 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 40 Kč
ABM0350 Poloučková Hana KOB ALFA Brno C 0000438041 40 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno B 0000361987 40 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov C 52484 60 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk C 2035723 80 Kč
2.40 km, 45 m, 6 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM0251 Vandasová Adéla OB Vamberk C 51125 40 Kč
SSU0158 Zatloukalová Hana SK Severka Šumperk C 224900 40 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno B 0000053247 40 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice B 425425 40 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž C 253379 40 Kč
ABM0155 Poloučková Petra KOB ALFA Brno B 0000438040 40 Kč
ABM0157 Mulíčková Zuzana KOB ALFA Brno C 0000332970 40 Kč
ABM0251 Nekutová Pavlína KOB ALFA Brno C 0000438021 40 Kč
VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice C 53122 40 Kč
4.20 km, 105 m, 9 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec B 7863 90 Kč
JZL0051 Kundratová Lucie TJ Jižní svahy Zlín B 218974 90 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering C 0002045171 90 Kč
AOP0050 Hájková Lenka Orientační Běh Opava B 515149 90 Kč
AOP0350 Hájková Lucie Orientační Běh Opava C 51321 90 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 303938 90 Kč
OTK0050 Müllerová Erika OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433088 90 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk B 2025342 90 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc B 682075 90 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 0000232865 90 Kč
VIC9959 Slovenčíková Eliška OB Vizovice C 425426 90 Kč
MOV9951 Švidrnochová Lenka SKOB Ostrava B 2032153 90 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 52695 90 Kč
LCE0054 Šabršulová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice C 416068 90 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 52687 90 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava B 428208 90 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava B 425583 90 Kč
TZL0054 Horáková Hanka SKOB Zlín B 8581 90 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín B 8582 90 Kč
TZL0093 Paterová Klára SKOB Zlín C 8583 90 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín C 8584 90 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering B 920661 90 Kč
ABM9956 Odehnalová Klára KOB ALFA Brno A 0000438047 90 Kč
18A9950 Berger Anni (AUT) Austria national team 2010992 90 Kč
18A9900 Gassner Jasmina (AUT) Austria national team 990310 90 Kč
18A9951 Tiefenböck Tina (AUT) Austria national team 1500999 90 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava B 2045206 135 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 135 Kč
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52077 135 Kč
ZBM0059 Baštařová Anna SK Žabovřesky Brno B 0000410345 90 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno B 0000410338 90 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 0000897355 90 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 0000000122 90 Kč
ZBM9954 Kratochvílová Anežka SK Žabovřesky Brno B 0000000114 90 Kč
3.80 km, 95 m, 8 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0051 Čížková Eliška OOB Spartak Adamov C 49863 40 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering C 2056262 40 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno C 33129 40 Kč
UOL0050 Konečná Adéla SOB Olomouc C 2035727 40 Kč
5.30 km, 185 m, 12 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka A 886271 190 Kč
SCP9750 Veljačiková Hana OK Sparta Praha C 336785 190 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec A 331328 190 Kč
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 190 Kč
AOV9850 Fukalová Hana OOB TJ Baník Ostrava A 361939 190 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 190 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 232620 190 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 53215 190 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 331783 190 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 682088 190 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 0000980354 190 Kč
MFP9850 Vyhnálková Barbora Matfyz Praha A 2023812 190 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 246808 190 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 51537 190 Kč
TUR9851 Hudská Ludmila OOB TJ Turnov A 232726 190 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 0000229382 190 Kč
VIC9898 Kůstková Daniela OB Vizovice A 1006616 190 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice A 889309 190 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 190 Kč
KSU9799 Smrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897348 190 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 190 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 190 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 190 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 420436 190 Kč
LPU9752 Fenclová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 9648 190 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín A 425531 190 Kč
RBA9951 Šmelíková Tereza TJ Rapid Bratislava 1399951 190 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 232329 190 Kč
ABM9757 Odehnalová Tereza KOB ALFA Brno A 0001007533 190 Kč
18A9850 Hoffmann Hannah (AUT) Austria national team 7114 190 Kč
18A9750 Horvath Carina (AUT) Austria national team 544030 190 Kč
18A9851 Kalcher Hannah (AUT) Austria national team 1399953 190 Kč
18A9852 Kasper Ida-Karolina (AUT) Austria national team 427672 190 Kč
18A9751 Pauser Ida (AUT) Austria national team 2033556 190 Kč
18A9853 Schaffer Ines (AUT) Austria national team 1500337 190 Kč
4.40 km, 120 m, 9 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec B 53293 170 Kč
MOV9751 Svěchotová Natálie SKOB Ostrava B 232392 170 Kč
KSU9853 Švancárová Veronika Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2011813 170 Kč
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec B 416127 170 Kč
OTK9751 Zentrichová Daniela OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433085 170 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 170 Kč
LCE9852 Hanousková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice B 2020727 170 Kč
LCE9851 Hauerlandová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice B 253367 170 Kč
LCE9855 Šomanová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 416067 170 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 52722 170 Kč
KON9771 Műllerová Kristýna KOB Konice B 49367 170 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov B 1007538 170 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 255 Kč
PZR9858 Bořilová Markéta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 515084 340 Kč
6.70 km, 190 m, 15 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9652 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka A 515071 190 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec A 8653 190 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec A 253131 190 Kč
LLI9552 Hoidekrová Lucie LOK-o Liberec A 410734 190 Kč
VAM9653 Petrasová Zuzana OB Vamberk A 405999 190 Kč
LTU9651 Koderičová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 301640 190 Kč
SSU9666 Machusová Karolína SK Severka Šumperk A 2032188 190 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice A 53599 190 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice A 7003009 190 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice A 51968 190 Kč
KAM9650 Hausenblasová Klára OK Kamenice A 361971 190 Kč
VBM9651 Hiršová Gabriela VSK Mendelu Brno A 416028 190 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 190 Kč
PHK9656 Machačová Michaela OK 99 Hradec Králové A 1398981 190 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové A 995893 190 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové A 1398980 190 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 190 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 220400 190 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň A 361920 190 Kč
ABM9560 Otrusinová Jana KOB ALFA Brno A 0000052013 190 Kč
18A9650 Hlosta Denise (AUT) Austria national team 960824 190 Kč
18A9651 Polzer Carina (AUT) Austria national team 1500111 190 Kč
18A9652 Schaffer Isabel (AUT) Austria national team 1500666 190 Kč
PGP9554 Pavlů Kateřina SK Praga A 232017 285 Kč
VRL9652 Hančová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0001398998 285 Kč
5.50 km, 185 m, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOV9550 Fukalová Martina OOB TJ Baník Ostrava B 301253 170 Kč
SSU9661 Kašparová Zuzana SK Severka Šumperk B 425560 170 Kč
SKM9651 Pěčková Veronika KOB Směr Kroměříž B 416078 170 Kč
LCE9555 Končáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice B 416087 170 Kč
ADA9652 Čížková Markéta OOB Spartak Adamov B 49862 170 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava A 49302 170 Kč
4.70 km, 105 m, 12 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKM9551 Krajcarová Soňa KOB Směr Kroměříž C 53820 80 Kč
7.70 km, 245 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9350 Svobodná Tereza Oddíl OB Kotlářka R 9953699 190 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 190 Kč
TRI9458 Kosová Štěpánka TJ TŽ Třinec A 49371 190 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec A 920682 190 Kč
VRB9499 Haltof Ewa Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 1436949 190 Kč
UOL9353 Horčičková Vendula SOB Olomouc E 515413 190 Kč
RBK9452 Tužilová Magdaléna SK Radioklub Blansko A 2020737 190 Kč
KSU9493 Hnilicová Šárka Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897370 190 Kč
KSU9394 Vozdová Aneta Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 897363 190 Kč
KAM9350 Mrázová Pavla OK Kamenice A 515447 190 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice A 428250 190 Kč
TUR9353 Pavlovcová Petra OOB TJ Turnov E 995878 190 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov R 515087 190 Kč
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové A 9832 190 Kč
PHK9451 Novotná Markéta OK 99 Hradec Králové E 553443 190 Kč
AOP9450 Tesařová Marcela Orientační Běh Opava A 515074 190 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga R 7003036 190 Kč
SHK9352 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové R 2051524 190 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové A 51176 190 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 190 Kč
LPU9458 Voborníková Alena OK Lokomotiva Pardubice A 4536 190 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín A 218978 190 Kč
TZL9451 Koláriková Lucie SKOB Zlín A 218977 190 Kč
AOP9452 Svobodová Radka Orientační Běh Opava A 7200368 190 Kč
TUR9455 Körberová Andrea OOB TJ Turnov A 410728 190 Kč
18A9450 Herrgesell Maren (AUT) Austria national team 961994 190 Kč
6.40 km, 200 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRB9450 Jančová Jana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232186 170 Kč
RBK9355 Hegerová Petra SK Radioklub Blansko B 219245 170 Kč
PTI9474 Vítková Lucie Sportovní klub Ptení B 8849 170 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice B 8898 170 Kč
9.40 km, 290 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka C 51798 190 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 51568 190 Kč
UOL8951 Poklopová Lenka SOB Olomouc R 1007544 190 Kč
PGP8753 Hrstková Vladěna SK Praga R 995881 190 Kč
PGP9252 Šámalová Ludmila SK Praga C 515039 190 Kč
DKP8450 Kovářová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 190 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka R 887919 190 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 190 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 190 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 889312 190 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 190 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 9784 190 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 887904 190 Kč
PHK8666 Macinská Jana OK 99 Hradec Králové E 2020733 190 Kč
PHK8051 Topinková Monika OK 99 Hradec Králové R 515494 190 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové E 1398689 190 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 190 Kč
LPU9053 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 906217 190 Kč
LPU8499 Przyczková Michaela OK Lokomotiva Pardubice R 981834 190 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 515126 190 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín R 416043 190 Kč
18A9250 Bauer Julia (AUT) Austria national team 921031 190 Kč
18A8950 Elstner Elisa (AUT) Austria national team 537300 190 Kč
18A9150 Habenicht Marlene (AUT) Austria national team 504040 190 Kč
18A8850 Kadan Ursula (AUT) Austria national team 504028 190 Kč
18A8550 Leonhardt Karin (AUT) Austria national team 887840 190 Kč
18A9350 Simkovics Anna (AUT) Austria national team 9931129 190 Kč
18A9251 Ramstein Laura (AUT) Austria national team 2003243 190 Kč
8.60 km, 250 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 0002045231 190 Kč
VAM9051 Müllerová Věra OB Vamberk C 515442 190 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 0000981842 190 Kč
KSU9393 Janů Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 886267 190 Kč
LBE7451 Vildmonová Pavla TJ Lokomotiva Beroun C 434834 190 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 190 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 190 Kč
VBM8772 Adamová Eva VSK Mendelu Brno C 52039 190 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 190 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 0002049566 190 Kč
ZPV6777 Holinková Hana KOB ZPV Prostějov R 52587 190 Kč
LCE9052 Hubáčková Pavla OOB TJ Slovan Luhačovice C 52710 190 Kč
LCE8751 Vlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 52675 190 Kč
RBK8556 Rábová Zuzana SK Radioklub Blansko C 49856 190 Kč
PHK8753 Svobodová Jana OK 99 Hradec Králové C 897344 190 Kč
PHK9154 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové C 1008144 190 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 190 Kč
PHK8951 Čepová Daniela OK 99 Hradec Králové C 9415 190 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 190 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 0000515158 190 Kč
LPU8752 Hermanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice E 515136 190 Kč
LPU8753 Mrštíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 896973 190 Kč
LPU9261 Petráčková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 995792 190 Kč
LPU8359 Škodová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 2025334 190 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 53853 190 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 53339 190 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 190 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 190 Kč
LCE9051 Cahlová Blanka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52708 285 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 285 Kč
LPU9054 Valachová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 410785 190 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 380 Kč
LCE9255 Papugová Katarína OOB TJ Slovan Luhačovice R 232225 285 Kč
VRB8953 Hvorecká Eva Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301211 380 Kč
7.00 km, 200 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 190 Kč
UOL9155 Čermáková Magdalena SOB Olomouc C 361921 190 Kč
STH8451 Uvizlová Radka SK Studenec C 9081 190 Kč
KRN8651 Bohunská Jana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52636 190 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 190 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52294 190 Kč
DKP9154 Svobodná Madla Oddíl OB Kotlářka C 887944 190 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 190 Kč
UOL9151 Štrajtová Štěpánka SOB Olomouc C 52465 190 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 190 Kč
VBM8558 Dokoupilová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 190 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 0000515006 190 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 190 Kč
PZR9251 Urbanová Johana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232496 190 Kč
PHK8852 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 9355 190 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 190 Kč
DOB8756 Staňková Lucie KOB Dobruška C 7202 190 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 190 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 190 Kč
PTI8771 Boháčová Lucie Sportovní klub Ptení C 8829 190 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 285 Kč
39S8401 Maslenova Zuzana (SVK) KOBRA Bratislava 533320 190 Kč
AOV8750 Petrová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 49458 285 Kč
6.10 km, 175 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP8852 Válková Zuzana OOB TJ Slezan Opava C 49388 190 Kč
ABM8051 Šichová Radka KOB ALFA Brno C 0000434829 190 Kč
ABM9256 Volná Jitka KOB ALFA Brno C 0000416014 190 Kč
KON8686 Tereza Daňková KOB Konice C 8899 285 Kč
JPV8383 Hubáčková Lenka Oddíl OS SK Prostějov C 52485 285 Kč
7.00 km, 265 m, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 9679 170 Kč
TBM7377 Ehlová Pavla KOS TJ Tesla Brno C 0000052037 170 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 0000416110 170 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 0000053284 170 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 0000052041 170 Kč
5.80 km, 190 m, 12 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
YBM6666 Tomanová Elena Klub turistů a lyžařů Brno C 253127 80 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 0000049412 80 Kč
TBM7152 Zajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 0000446329 80 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 0000049656 80 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 0000232025 80 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 0000230679 120 Kč
TBM7355 Ševčíková Pavla KOS TJ Tesla Brno C 53255 80 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 80 Kč
BBM7850 Krejčiříková Nikol BETA URSUS Orienteering C 331476 80 Kč
KSU7797 Růžičková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2051479 80 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 0000219257 80 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 0000232740 80 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 0000332950 80 Kč
ABM7054 Otrusinová Helena KOB ALFA Brno C 0000052057 80 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 120 Kč
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 120 Kč
YBM6664 Suchá Helena Klub turistů a lyžařů Brno C 49673 120 Kč
OOL6251 Vaňáková Milada SK Haná orienteering C 52424 120 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 160 Kč
5.80 km, 190 m, 12 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 170 Kč
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 170 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51969 170 Kč
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 8651 170 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 170 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 52453 170 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 170 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 52664 170 Kč
AOP7150 Hájková Jitka Orientační Běh Opava C 515407 170 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 170 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 170 Kč
SSU6951 Kašparová Ivana SK Severka Šumperk C 2032169 170 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 109 170 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 53222 170 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 170 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 170 Kč
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 170 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 170 Kč
ZPV6666 Pilcová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 170 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 4146 170 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 170 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 170 Kč
SJI6951 Čechová Zuzana OK Jihlava C 980334 170 Kč
VRL7151 Waňková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000331619 255 Kč
5.20 km, 130 m, 13 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 170 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 170 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 170 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 170 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 170 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 170 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 52553 170 Kč
UOL6452 Štrajtová Zuzana SOB Olomouc C 52466 170 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno C 995888 170 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 170 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 170 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 170 Kč
HLV6856 Končáková Kateřina KČT - OB Holešov C 416086 170 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 170 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 53261 170 Kč
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín C 416155 170 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 170 Kč
TZL6566 Schäferová Jana SKOB Zlín C 52342 170 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 170 Kč
25S0000 Šmelíková Jana (SVK) KOB ATU Košice 307274 170 Kč
4.90 km, 85 m, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
YBM6451 Starčuková Jana Klub turistů a lyžařů Brno C 232516 80 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 0000053288 80 Kč
TBM6870 Nykodýmová Monika KOS TJ Tesla Brno C 0000232038 80 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 80 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 80 Kč
TZL5954 Žaludková Miroslava SKOB Zlín C 53838 80 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 80 Kč
TBM5662 Janotová Dobra KOS TJ Tesla Brno C 886279 120 Kč
TJH6451 Tichá Jana TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51925 120 Kč
4.90 km, 85 m, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232914 170 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 170 Kč
LCE5451 Cahlová Slávka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416063 170 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 170 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 170 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 0000303944 170 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 52219 170 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 170 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 255 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 255 Kč
TTR6051 Zháňalová Jana OOB Třebíč C 420428 170 Kč
4.70 km, 105 m, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL5852 Špacírová Danuše SOB Olomouc C 52730 170 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 170 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 170 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 170 Kč
AOP5451 Řezníková Renáta Orientační Běh Opava C 49421 255 Kč
4.50 km, 75 m, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 80 Kč
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 80 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 80 Kč
4.50 km, 75 m, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 90 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49821 90 Kč
TBM5253 Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno C 0000410192 90 Kč
MOV4951 Mrkvicová Ludmila SKOB Ostrava C 52782 135 Kč
4.10 km, 85 m, 10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 90 Kč
TRI4650 Gavendová Anna TJ TŽ Třinec C 49330 90 Kč
OOP4850 Novotná Ludmila TJ Opava C 52763 90 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 52178 90 Kč
AOV4450 Vlachová Renata OOB TJ Baník Ostrava C 8882 135 Kč
3.50 km, 60 m, 5 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49316 40 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 0000410340 40 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering C 2049579 40 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava C 124 40 Kč
ABM0405 Šnyrch Azíz KOB ALFA Brno C 0000052522 40 Kč
ZBM0601 Cicvárek Radim SK Žabovřesky Brno 0002051515 40 Kč
2.20 km, 45 m, 6 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0301 Jirgl Pavel KOS TJ Tesla Brno C 0000446361 40 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 0000888648 40 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno C 0000888640 40 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 40 Kč
VSP0405 Baldrián Tomáš USK Praha C 8277 40 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha C 2032107 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč C 0000051771 40 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 0000332962 40 Kč
UBM0303 Rajnoha Tomáš MENISKOS Brno C 0002049608 40 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava C 2045205 60 Kč
VRL0302 Waněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000219210 60 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 0002042526 40 Kč
2.70 km, 45 m, 7 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec B 53176 40 Kč
JZL0201 Kundrata Jan TJ Jižní svahy Zlín B 53353 40 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava B 8799 40 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 40 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov C 206496 40 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 0000995867 40 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 0000443078 40 Kč
TBM0222 Lukáš Martin KOS TJ Tesla Brno B 0000416020 40 Kč
VIC0102 Smolka Roman OB Vizovice B 53123 40 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň B 2011852 40 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha B 2020707 40 Kč
TBM0202 Špringl Petr KOS TJ Tesla Brno C 35171 40 Kč
TBM0107 Pelánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 886829 40 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč C 0000004538 40 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 40 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín B 8585 40 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno B 0000207849 40 Kč
ZBM0101 Humlíček Tomáš SK Žabovřesky Brno C 0000410349 40 Kč
ZBM0103 Svoboda Marek SK Žabovřesky Brno C 0000000119 40 Kč
PZR0101 Bořil Šimon UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 411758 80 Kč
5.40 km, 125 m, 11 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec B 49396 90 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec B 49355 90 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc B 682370 90 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk B 2032171 90 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 90 Kč
KSU9910 Dostál Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 90 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053548 90 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056285 90 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053541 90 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056281 90 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056268 90 Kč
ZPV0000 Jirka Mikuláš KOB ZPV Prostějov B 301599 90 Kč
OTK0001 Panovec Kryštof OOB TJ Jiskra Otrokovice B 331216 90 Kč
OTK0002 Zentrich Dušan OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433084 90 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433087 90 Kč
SSU9911 Kašpar Petr SK Severka Šumperk B 6713 90 Kč
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 0000232732 90 Kč
VIC0005 Malý Vojtěch OB Vizovice C 425421 90 Kč
LCE9905 Beblavý Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 416072 90 Kč
LCE9907 Plášek Pavel OOB TJ Slovan Luhačovice B 52703 90 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice B 246840 90 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 428210 90 Kč
JPV9917 Janečka Viktor Oddíl OS SK Prostějov B 234537 90 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava B 331752 90 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 253106 90 Kč
TZL9901 Láznička Václav SKOB Zlín B 331753 90 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín B 53831 90 Kč
18A9901 Gröll Georg (AUT) Austria national team 991306 90 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 0000888627 90 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno B 0000410331 90 Kč
LCE9912 Turza Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice B 416069 135 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava B 410105 180 Kč
4.70 km, 105 m, 10 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno B 0000410254 40 Kč
TBM9902 Jirgl Karel KOS TJ Tesla Brno B 0000331083 40 Kč
TBM9905 Starčuk Zenon KOS TJ Tesla Brno C 0000331599 40 Kč
TBM9903 Špringl Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 331350 40 Kč
BBM0000 Kadlec Petr BETA URSUS Orienteering C 53285 40 Kč
ABM9906 Šnyrch Jakub KOB ALFA Brno B 0000332946 40 Kč
ABM9907 Ingršt Matěj KOB ALFA Brno C 0000438045 40 Kč
ABM9919 Šnyrch Tomáš KOB ALFA Brno C 0000332963 40 Kč
UBM0003 Rajnoha David MENISKOS Brno B 0002049609 40 Kč
JPV9919 Němeček Kryštof Oddíl OS SK Prostějov C 52484 60 Kč
7.70 km, 245 m, 13 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 897357 190 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 51207 190 Kč
TRI9807 Lanc Vojtěch TJ TŽ Třinec A 49315 190 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 8663 190 Kč
LTP9802 Matějka Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice A 682083 190 Kč
SLA9701 Ježek Ondřej SKOB Slaný A 52624 190 Kč
HLV9732 Sedláček Ondřej KČT - OB Holešov A 7200377 190 Kč
LTU9801 Bendák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 681889 190 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 190 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 190 Kč
LBE9700 Goj Tomáš TJ Lokomotiva Beroun A 52317 190 Kč
KAM9700 Valášek Jiří OK Kamenice A 232245 190 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 207856 190 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 190 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov A 995840 190 Kč
VBM9801 Hirš Otakar VSK Mendelu Brno A 416029 190 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 190 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 889311 190 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 190 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov A 1602633 190 Kč
JPV9824 Kočí Josef Oddíl OS SK Prostějov A 1007539 190 Kč
PHK9704 Růžička Adam OK 99 Hradec Králové A 682082 190 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 205357 190 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové A 331229 190 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové A 1396847 190 Kč
AOV9701 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava A 515123 190 Kč
LPU9705 Kanta Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425577 190 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 190 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 53354 190 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 232250 190 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 253124 190 Kč
ABM9708 Kelbl Vladimír KOB ALFA Brno A 0000361957 190 Kč
18A9800 Brantner Niklas (AUT) Austria national team 320026 190 Kč
18A9700 Braun Emanuel jun. (AUT) Austria national team 800091 190 Kč
18A9701 Gremmel Richard (AUT) Austria national team 553000 190 Kč
18A9801 Jandl Dominik (AUT) Austria national team 980218 190 Kč
18A9802 Kastner Nicolas (AUT) Austria national team 446304 190 Kč
18A9703 Kurz Florian (AUT) Austria national team 1970218 190 Kč
18A9702 Lerchegger Maximilian (AUT) Austria national team 1700000 190 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0002025354 285 Kč
6.30 km, 175 m, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9705 Madzia Martin TJ TŽ Třinec B 49360 170 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering B 0000920686 170 Kč
JPV9717 Otruba Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov B 1007529 170 Kč
BBM9701 Drozd Michal BETA URSUS Orienteering B 331262 170 Kč
BBM9702 Konečný Daniel BETA URSUS Orienteering B 53271 170 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 170 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín B 2025335 170 Kč
ABM9711 Nekut Tomáš KOB ALFA Brno B 0000361940 170 Kč
5.60 km, 155 m, 11 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering C 331797 80 Kč
BBM9802 Kún Josef BETA URSUS Orienteering C 2035707 80 Kč
9.50 km, 295 m, 17 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 190 Kč
DKP9500 Šňupárek Václav Oddíl OB Kotlářka A 886607 190 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 232144 190 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec A 7003006 190 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 551995 190 Kč
ASU9547 Hraboš Matěj Magnus Orienteering C 0002012280 190 Kč
TJN9601 Picek Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1302800 190 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín A 0000004225 190 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín A 0002053542 190 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga A 995812 190 Kč
DOK9601 Boskovský Vojtěch OK Doksy A 7768 190 Kč
SKM9601 Dvorský Petr KOB Směr Kroměříž A 2045216 190 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice A 897360 190 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov A 888604 190 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice A 889308 190 Kč
LCE9602 Slíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 889313 190 Kč
PZR9505 Málek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou A 330693 190 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň A 9572 190 Kč
PHK9602 Horáček Petr OK 99 Hradec Králové A 2035705 190 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 190 Kč
AOV9602 Glonek Jakub OOB TJ Baník Ostrava A 1625050 190 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor A 887936 190 Kč
BBM9500 Záděra Pavel BETA URSUS Orienteering A 980371 190 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 190 Kč
BBM9707 Dalos Maté BETA URSUS Orienteering C 1396156 190 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 887928 190 Kč
LPU9609 Kaplan Martin OK Lokomotiva Pardubice A 887156 190 Kč
TZL9502 Chovanec David SKOB Zlín A 2032161 190 Kč
18A9600 Kubelka Stefan (AUT) Austria national team 960201 190 Kč
18A9531 Peroutka Thomas (AUT) Austria national team 955000 190 Kč
VRL9501 Waněk Adam OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0001602634 285 Kč
ASU9505 Chmelař Martin Magnus Orienteering A 9988866 190 Kč
7.40 km, 225 m, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR9501 Sklenář Martin SKOB Bruntál B 307332 170 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec B 49356 170 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž B 425530 170 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov B 1602630 170 Kč
TZL9601 Sadílek Jan SKOB Zlín B 53126 170 Kč
TZL9501 Svačina Jan SKOB Zlín B 1400446 170 Kč
TZL9602 Vilímek Jakub SKOB Zlín 8586 170 Kč
11.50 km, 350 m, 19 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP9303 Schuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 190 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec R 887630 190 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 51993 190 Kč
ASU9347 Franko David Magnus Orienteering R 0000515103 190 Kč
ASU9445 Dvořáček Radek Magnus Orienteering A 0000682344 190 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering A 0000886264 190 Kč
ASU9444 Minář Marek Magnus Orienteering R 0000920700 190 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk A 2027239 190 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice A 301101 190 Kč
KAM9400 Valášek Jan OK Kamenice A 981801 190 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice A 920683 190 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice A 887640 190 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov R 886823 190 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava E 887166 190 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 2017666 190 Kč
LCE9301 Hubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice E 886716 190 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice R 553457 190 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň A 2053589 190 Kč
PHK9401 Kamenický Ondřej OK 99 Hradec Králové A 301383 190 Kč
BOR9301 Šákr Vít OK Jiskra Nový Bor A 2032136 190 Kč
LBE9400 Uhlíř Marek TJ Lokomotiva Beroun A 331157 190 Kč
TTR9301 Klusáček Jan OOB Třebíč R 0000899179 190 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice R 1080493 190 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice A 515487 190 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 410798 190 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 889299 190 Kč
LPU9306 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice R 331549 190 Kč
TZL9405 Láznička Jan SKOB Zlín A 886828 190 Kč
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín A 681864 190 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno A 0000886825 190 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno A 0000886814 190 Kč
18A9400 Polster Thomas (AUT) Austria national team 9600000 190 Kč
18A9401 Wickert Adrian (AUT) Austria national team 555455 190 Kč
8.40 km, 280 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKM9301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž B 416083 190 Kč
SKM9404 Zvoníček Josef KOB Směr Kroměříž B 253370 190 Kč
15.50 km, 460 m, 26 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8610 Flašar Jan SK Praga E 887941 190 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 920676 190 Kč
AOP9202 Navrátil Boris Orientační Běh Opava E 515444 190 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 190 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 52296 190 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 190 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering E 0000920699 190 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 190 Kč
VAM8811 Klícha Martin OB Vamberk C 9510 190 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 190 Kč
STE7401 Tomanek Daniel SK SKI-OB Šternberk C 52288 190 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň R 887626 190 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 190 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 190 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk R 52555 190 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 190 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 190 Kč
TUR9001 Hostaš Petr OOB TJ Turnov C 887159 190 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno R 0000515094 190 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno E 0000515009 190 Kč
TBM8215 Liščinský Zdeněk KOS TJ Tesla Brno C 0000053282 190 Kč
AOP9001 Melecký Martin Orientační Běh Opava C 920663 190 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 190 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice R 515460 190 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 190 Kč
PHK9104 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové C 553445 190 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 553441 190 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové E 515420 190 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka E 888608 190 Kč
SHK8902 Šabatka Zdeněk OK Slavia Hradec Králové C 9189 190 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 995831 190 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 190 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 190 Kč
LPU7907 Hovorka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9337 190 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 190 Kč
LPU9006 Klapal Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515142 190 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 515166 190 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 190 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 190 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 887920 190 Kč
TZL8603 Přibyl Broněk SKOB Zlín C 53362 190 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín E 515174 190 Kč
HOR8700 Luštický Martin TJ Jiskra Hořice C 2035709 190 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 190 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové E 515483 190 Kč
18A9100 Glaner Franz (AUT) Austria national team 800600 190 Kč
18A9000 Gremmel Helmut (AUT) Austria national team 504028 190 Kč
18A8300 Lang Markus (AUT) Austria national team 9830918 190 Kč
18A8900 Pfeifer Christian (AUT) Austria national team 516000 190 Kč
18A9200 Scharnagl Lukas (AUT) Austria national team 920607 190 Kč
18A8800 Siegert Wolfgang (AUT) Austria national team 882402 190 Kč
18A9101 Merl Robert (AUT) Austria national team 77007 190 Kč
18A9201 Schiel Philipp (AUT) Austria national team 655555 190 Kč
18A8901 Simkovics Erik (AUT) Austria national team 9890502 190 Kč
18A9001 Sulz Henrik (AUT) Austria national team 887838 190 Kč
18A8801 Wartbichler Christian (AUT) Austria national team 881220 190 Kč
18A8301 Kampel Wolfgang (AUT) Austria national team 830609 190 Kč
13.70 km, 325 m, 26 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 190 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51932 190 Kč
ASU9106 Hrobař Štěpán Magnus Orienteering C 0000995859 190 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha R 0002045232 190 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 190 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 190 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 190 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 190 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 190 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 190 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 190 Kč
KAM7500 Zámečník David OK Kamenice C 52065 190 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 887157 190 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno R 720921 190 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 190 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 0000436405 190 Kč
STH9204 Charvát Jiří SK Studenec C 49362 190 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 52678 190 Kč
LCE8801 Perůtka Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52705 190 Kč
LCE9001 Slezák Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 515424 190 Kč
LCE9201 Valenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice R 896968 190 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 51750 190 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 190 Kč
PHK8903 Műller Martin OK 99 Hradec Králové C 553440 190 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové R 553446 190 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 190 Kč
TTR7301 Prášil Marek OOB Třebíč R 0000500580 190 Kč
TTR7502 Dvořáček Jiří OOB Třebíč C 0000052250 190 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 190 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9135 190 Kč
DOB8304 Khýn Vítězslav KOB Dobruška C 7210 190 Kč
DOB7501 Kolek Petr KOB Dobruška C 887908 190 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 886272 190 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9325 190 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 190 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8411 190 Kč
TZL8601 Polášek Jan SKOB Zlín C 52340 190 Kč
TZL6808 Šidla Jan SKOB Zlín C 53367 190 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 52212 190 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 190 Kč
LPM7820 Suchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 995848 190 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 190 Kč
ABM9202 Mokrý Stanislav KOB ALFA Brno R 0000886812 190 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 0007003038 190 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 51840 190 Kč
PTI8403 Jirka Michal Sportovní klub Ptení C 52430 190 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 190 Kč
ASU8817 Navrátil Tomáš Magnus Orienteering C 920666 190 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 285 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 190 Kč
TZL9206 Benroth Martin SKOB Zlín C 553455 285 Kč
12.10 km, 325 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 247250 190 Kč
AOP8300 Stoszek Jakub Orientační Běh Opava C 52939 190 Kč
TJH7701 Komárek Arnošt TJ Tolar Jindřichův Hradec C 981817 190 Kč
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 416124 190 Kč
UOL8805 Špacír Jan SOB Olomouc C 500587 190 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 0000920681 190 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 190 Kč
RBK8604 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52024 190 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 190 Kč
VAM8802 Klapal Michal OB Vamberk C 9670 190 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 51933 190 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 0000896967 190 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk R 51123 190 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 190 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 190 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 52592 190 Kč
SOP7811 Válka Jan OOB TJ Slezan Opava C 52765 190 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 190 Kč
TUR9002 Hyka Jan OOB TJ Turnov C 410746 190 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 190 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 0000053235 190 Kč
LCE8110 Macka Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 2020705 190 Kč
MBM8500 Pavelka Jan O-mikron C 897372 190 Kč
VRB8504 Velička Jan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301233 190 Kč
VIC8931 Panovec Jan OB Vizovice C 52349 190 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 303940 190 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 0000052246 190 Kč
TTR8601 Jirásek Jakub OOB Třebíč C 0002016470 190 Kč
TTR8201 Kříž Lukáš OOB Třebíč C 0000515159 190 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 920672 190 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 190 Kč
TZL9002 Benroth Jakub SKOB Zlín C 51501 190 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 190 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 0000052056 190 Kč
39S6812 Wallner Jozef (SVK) KOBRA Bratislava 08917 190 Kč
39S8202 Horniak Juraj (SVK) KOBRA Bratislava 406905 190 Kč
ASU7517 Aleš David Magnus Orienteering C 515175 190 Kč
38S8000 Volkov Oleksandr (SVK) Slávia ŽU Žilina 502256 285 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 380 Kč
9.30 km, 240 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 190 Kč
VBM8403 Kozumplík Aleš VSK Mendelu Brno C 49841 190 Kč
VBM8102 Rouš Pavel VSK Mendelu Brno C 53679 190 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 53210 190 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 190 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 190 Kč
11C8200 Touš Michal Letci v akci 232001 190 Kč
ABM7703 Klimánek Martin KOB ALFA Brno C 0000682352 190 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 0000232872 190 Kč
39S8203 Stasz Michal (SVK) KOBRA Bratislava 406912 190 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 52061 190 Kč
ASU8948 Thiemel Jiří Magnus Orienteering C 190 Kč
ABM9309 Toman Filip KOB ALFA Brno C 0000331211 285 Kč
ABM9404 Suchý Václav KOB ALFA Brno C 0000207842 285 Kč
RBK8101 Watson Kevin SK Radioklub Blansko C 37735 380 Kč
10.90 km, 330 m, 21 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 170 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9665 170 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 170 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 170 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 170 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 170 Kč
SKM7301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž C 253369 170 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 0000053242 170 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 0000887901 170 Kč
LCE6311 Hubáček Jaroslav OOB TJ Slovan Luhačovice C 889303 170 Kč
LCE6602 Kunčar Vít OOB TJ Slovan Luhačovice C 889307 170 Kč
LCE7439 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 52683 170 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 170 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 170 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 433096 170 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 52199 170 Kč
TZL6835 Černoch Karel SKOB Zlín C 8933 170 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 8916 170 Kč
TZL6304 Schäfer Michal SKOB Zlín C 52341 170 Kč
KSU7849 Růžička Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52602 170 Kč
TBM7228 Strejček Petr KOS TJ Tesla Brno C 53272 255 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 255 Kč
8.40 km, 235 m, 14 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
YBM6202 Starčuk Zenon Klub turistů a lyžařů Brno C 410187 80 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52163 80 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 0000049659 80 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 0000446369 80 Kč
TBM7506 Kubáň Pavel KOS TJ Tesla Brno C 0000232708 80 Kč
TBM7611 Nečas David KOS TJ Tesla Brno C 0000682073 80 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 80 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 80 Kč
ABM7100 Polouček Pavel KOB ALFA Brno C 0000438042 80 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 0000337650 80 Kč
UOL7007 Horčička Petr SOB Olomouc C 682380 120 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 0000515452 80 Kč
TJH6401 Tichý Martin TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51929 120 Kč
PBM7401 Pospíšil Jiří TJ Spartak 1. Brněnská C 232344 120 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 52240 160 Kč
ZBM7504 Cicvárek Ivo SK Žabovřesky Brno C 160 Kč
9.70 km, 275 m, 18 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 170 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 170 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 170 Kč
PGP7101 Drbal Jan SK Praga C 52225 170 Kč
KRN6808 Hošťálek Dan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52650 170 Kč
OTK7101 Zentrich David OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053323 170 Kč
OTK7201 Müller Libor OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433082 170 Kč
SSU7004 Kašpar Jaroslav SK Severka Šumperk C 6710 170 Kč
VIC6403 Kůstka Marek OB Vizovice C 425423 170 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 170 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 170 Kč
TZL6301 Galík Svaťa SKOB Zlín C 53369 170 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 571221 170 Kč
TZL5806 Lanc Marian SKOB Zlín C 53897 170 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 416048 170 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 52192 170 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 681888 170 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 0000232879 170 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 52293 170 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 361929 255 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52566 255 Kč
8.40 km, 235 m, 14 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 170 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 51909 170 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 170 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 170 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 170 Kč
KYL6801 Hájek Martin SK SP Kylešovice C 1396848 170 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 170 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 170 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 170 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 170 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 2045248 170 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 170 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8485 170 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 170 Kč
BBM6701 Dalos Attila BETA URSUS Orienteering C 1396205 170 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 52725 170 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 410783 170 Kč
RBA6603 Šmelík Juraj TJ Rapid Bratislava 307355 170 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 0000232736 170 Kč
18A0000 Gemperle Rolf (AUT) Austria national team 500700 170 Kč
18A0001 Pietsch Werner (AUT) Austria national team 546468 170 Kč
18A0003 Zöbl Gottfried (AUT) Austria national team 660105 170 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 307331 255 Kč
6.70 km, 165 m, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6800 Bruk Slavomír TJ TŽ Třinec C 49378 80 Kč
PTI6622 Vítek Zbyněk Sportovní klub Ptení C 8828 80 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 80 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 80 Kč
TBM6801 Mika Ladislav KOS TJ Tesla Brno C 0000301281 80 Kč
ADA5111 Truhlář Karel OOB Spartak Adamov C 2032151 80 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 80 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C zapůjčit 90 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 80 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 51515 80 Kč
ABM6707 Adámek Libor KOB ALFA Brno C 0000500260 80 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52063 120 Kč
7.30 km, 185 m, 14 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 170 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 170 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 52498 170 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 170 Kč
SBR6300 Kolář Rudolf SKOB Bruntál C 920687 170 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 170 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 170 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51960 170 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 170 Kč
OTK6201 Panovec Vladan OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052348 170 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 219332 170 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 49558 170 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 53221 170 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 0000053296 170 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 0000515497 170 Kč
TBM6307 Nykodým Petr KOS TJ Tesla Brno C 0000053263 170 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 170 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 170 Kč
HLV6321 Končák Jaroslav KČT - OB Holešov C 53856 170 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 51632 170 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 170 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 170 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 53322 170 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 170 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 170 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 307338 255 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 255 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 170 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 255 Kč
18A6200 Polster Josef (AUT) Austria national team 9000006 255 Kč
6.70 km, 165 m, 15 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 170 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 501246 170 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 170 Kč
TBM5807 Šebesta Vlastislav KOS TJ Tesla Brno C 410327 170 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 170 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 170 Kč
TBM5602 Cigoš Petr KOS TJ Tesla Brno C 0000053268 170 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 0000303960 170 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 170 Kč
18A0002 Pidner Valentin (AUT) Austria national team 6961 170 Kč
5.60 km, 155 m, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 80 Kč
OTK5800 Tomášek Pavel OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053807 80 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 80 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 301201 80 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 80 Kč
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 52712 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9201 80 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 80 Kč
ABM4902 Šnyrch František KOB ALFA Brno C 0000052521 80 Kč
6.00 km, 150 m, 13 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52614 90 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 90 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 0000053256 90 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 90 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 90 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 90 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 90 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 90 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 553431 90 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 90 Kč
SKM4903 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 53810 90 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 52413 90 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 90 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 49455 135 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 135 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 330612 90 Kč
5.60 km, 155 m, 11 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4402 Stary Břetislav TJ Baník Ostrava OKD C 9577 90 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 90 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51910 90 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 90 Kč
OOP4800 Novotný Stanisl TJ Opava C 52762 90 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 90 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 90 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 90 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 52171 90 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 90 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 52660 135 Kč
MOV4600 Mrkvica Miroslav SKOB Ostrava C 64865 135 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 135 Kč
RBK4848 Watson Ian SK Radioklub Blansko 897310 180 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 180 Kč
5.00 km, 75 m, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 90 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 90 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 0000053230 90 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 135 Kč
4.50 km, 75 m, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8751 90 Kč
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 90 Kč
ZPV3511 Hynek Vladimír KOB ZPV Prostějov C 232042 135 Kč
3.50 km, 60 m, 5 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 251023 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51990 40 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec C 49382 40 Kč
VBM0451 Chroustová Michaela VSK Mendelu Brno 331011 40 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 0000410323 40 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 0000446328 40 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 0000446444 40 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno C 0000446326 40 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 0000230671 40 Kč
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 301334 40 Kč
TBM0508 Ševčík Daniel KOS TJ Tesla Brno C 40 Kč
SKM0401 Pěček Dominik KOB Směr Kroměříž C 53817 40 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 0000000139 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč 0000049689 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
KSU0901 Růžička Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2051494 40 Kč
ABM0000 Palátová Renáta KOB ALFA Brno 0000000000 40 Kč
ABM0552 Šnyrchová Kateřina KOB ALFA Brno 0000420410 40 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 40 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov 981840 40 Kč
ADA0002 Strýček Jan OOB Spartak Adamov zapůjčit 50 Kč
ZBM0451 Humlíčková Pavla SK Žabovřesky Brno C 0000000103 40 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno C 0002051495 40 Kč
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 40 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 40 Kč
PZR0707 Bořil David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 886281 40 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov 2053552 40 Kč
ZBM0801 Cicvárek Martin SK Žabovřesky Brno zapůjčit 50 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko C 40 Kč
RBK0051 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko 40 Kč
3.60 km, 85 m, 9 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 40 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 40 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov 896971 40 Kč
KSU7676 Ondráčková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443099 40 Kč
KSU7373 Smrčková Věra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 420414 40 Kč
SKM7350 Pěčková Monika KOB Směr Kroměříž C 2017677 40 Kč
SSU7050 Zatloukalová Eva SK Severka Šumperk 2027210 40 Kč
JPV6971 Soldánová Karin Oddíl OS SK Prostějov C 49888 40 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 425440 40 Kč
YBM6550 Špringlová Kateřina Klub turistů a lyžařů Brno C 410188 40 Kč
SKM7850 Alena Pěčková KOB Směr Kroměříž 51305 40 Kč
PTI6952 Vítková Miroslava Sportovní klub Ptení C 8826 40 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 0000004673 40 Kč
ABM0008 Blatný Jan KOB ALFA Brno C 0000219255 40 Kč
ABM6804 Blatný Martin KOB ALFA Brno C 0000207848 40 Kč
ABM9412 Blatný Tomáš KOB ALFA Brno C 0000337647 40 Kč
YBM6851 Draholová Ivana Klub turistů a lyžařů Brno C zapůjčit 50 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 40 Kč
PBM7750 Pospíšilová Iva TJ Spartak 1. Brněnská 232339 40 Kč
UOL7899 Smékalová Jana SOB Olomouc 2045207 40 Kč
26A Haider Anna (AUT) HSV Ried 236945 40 Kč
JPV8687 Smékalová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 410337 40 Kč
85C Smoradová Barbora Neregistrovaní 5 - Smoradová 2053561 40 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 40 Kč
5.80 km, 170 m, 14 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6957 Tesařová Bohumila TJ TŽ Třinec C 352350 40 Kč
TRI7401 Cienciala Martin TJ TŽ Třinec C 49400 40 Kč
KSU7401 Smrček Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 420450 40 Kč
KSU7222 Ondráček Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443095 40 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice R 889288 40 Kč
YBM6800 Špringl Lumír Klub turistů a lyžařů Brno C 53162 40 Kč
TBM7010 Ševčík Robert KOS TJ Tesla Brno C 232345 40 Kč
TBM7409 Pelánek Libor KOS TJ Tesla Brno C 446339 40 Kč
ABM0600 Kureček Robert KOB ALFA Brno 0000337648 40 Kč
78C0000 Pelikánová Jana Neregistrovaní 2 - Červinka zapůjčit 50 Kč
78C0001 Jetela Vašek Neregistrovaní 2 - Červinka zapůjčit 50 Kč
NNN6100 Fuchs Vladimír Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
BZR6301 Rajnošek Zdeněk Bratrstvo Ždárských vrchů C 52963 40 Kč
42C7400 Sedlák Leo Autocont 40 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 40 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 40 Kč
OOL6204 Vaňák Milan SK Haná orienteering C 421854 40 Kč
PHK0000 Justová Hana OK 99 Hradec Králové 49630 40 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9373 40 Kč
PHK0002 Justová Jana OK 99 Hradec Králové 207818 40 Kč
PHK0003 Baše Martin OK 99 Hradec Králové 9469 40 Kč
ADA0001 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov zapůjčit 50 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov 2053551 40 Kč
84C Musil Radek Neregistrovaní 4 - Musil zapůjčit 50 Kč
HLV8153 Smětáková Ivana KČT - OB Holešov C 52670 40 Kč
celkem přihlášených: 999, vklad: 147955 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.