Přihlášky závodu: Veřejný závod (Jarní skály)

Datum:
12.03.2016
Místo konání:
Podkost
Pořadatel:
TUV - SOK TJ Turnov
Kategorie:
D10     D12     D14     D21A     D21B     D21C     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H21A     H21B     H21C     H35     H45     H55     H65     HDR     P2     P4     T5    
2.10 km, 8 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LME0660 Alblová Zuzana SK Los Mělník C 206359 70 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403059 70 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 70 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420434 70 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2088161 70 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 2095926 70 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 70 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C 426343 70 Kč
TUV0752 Mullerová Markéta SOK TJ Turnov C 70 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 70 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 9394 70 Kč
LLI0653 Rindová Adriana LOK-o Liberec C 2060289 70 Kč
FYD0651 Resslová Veronika Jizerský klub OB Frýdlant C zapůjčit 110 Kč
TJN0750 Baloghová Mile OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073663 70 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085580 70 Kč
TJN0651 Hubáčková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056298 70 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 70 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070854 70 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 70 Kč
VSP0654 Pastuszková Laura USK Praha C 53374 70 Kč
2.50 km, 11 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 70 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 70 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering C 2080991 70 Kč
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň B 2035169 70 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 70 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov C 2095942 70 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov C 2095950 70 Kč
VPM0551 Beránková Šárka KOS Slavia Plzeň C 9101182 70 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov C 1403054 70 Kč
PGP0452 Čechmánková Anna SK Praga C 347887 70 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 70 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 331467 70 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov C 888626 70 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov C 411518 70 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava C 2049590 70 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 70 Kč
CHA0551 Schröterová Adéla OK Chrastava C 2049596 70 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec B 2060281 70 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8666 70 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 70 Kč
FYD0450 Čabanová Tereza Jizerský klub OB Frýdlant C 8327 70 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 70 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 70 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 70 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 2021830 70 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 70 Kč
3.90 km, 11 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov B 2035709 70 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 70 Kč
VPM0350 Kovářová Lucie KOS Slavia Plzeň B 347914 70 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 70 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice B 2078470 70 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2020709 70 Kč
JIL0353 Kuříková Zuzana OK Jilemnice C 2078457 70 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 70 Kč
SHK0353 Barešová Anna OK Slavia Hradec Králové C 51403 70 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 70 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 7206547 70 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové C 2058528 70 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 70 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7201759 70 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069097 70 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069091 70 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 70 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2021832 70 Kč
VSP0352 Berounská Adéla USK Praha C 7202884 70 Kč
VSP0256 Berounská Anna USK Praha C 7202895 70 Kč
VSP0255 Nosková Klára USK Praha C 2058493 70 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2035739 70 Kč
LLI0350 Nejedlová Josefína LOK-o Liberec B 2800308 70 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové C 2087682 70 Kč
8.20 km, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 120 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 120 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 1398538 120 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 120 Kč
TUR8951 Dundrová Lucie OOB TJ Turnov C 1416368 120 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec E 7200361 120 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSK Přírodní vědy Praha C 8565 120 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 120 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 120 Kč
PHK8951 Čepová Daniela OK 99 Hradec Králové E 1700076 120 Kč
PHK9154 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové C 1008144 120 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 120 Kč
8RC8650 Nešetřilová Markéta BZP zapůjčit 160 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 120 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 0000995813 120 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 120 Kč
SJC8952 Bochenková Ivana Sportcentrum Jičín C 897345 120 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 120 Kč
KAM8952 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 120 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 120 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové C 1008174 120 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 120 Kč
SOB8851 Choutková Magdaléna SOBSA C 2067886 120 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 120 Kč
6.50 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 7201202 120 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 120 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 120 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 120 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 120 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 120 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 120 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky C 232535 120 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 120 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov A 1403414 120 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 120 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 120 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 120 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 120 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice A 886274 120 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 120 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov A 7206529 120 Kč
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 51239 120 Kč
PGP8251 Tichovská Hana SK Praga C 51688 120 Kč
VLI8152 Loosová Lenka Slavia Liberec orienteering C 2058470 120 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 120 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 120 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 120 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 120 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 120 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice B 232425 120 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec B 2056306 120 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 120 Kč
PGP8751 Žáčková Radka SK Praga C 51861 120 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 120 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice A 434818 120 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 120 Kč
SJH8651 Kovářová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 7201828 120 Kč
SJC8951 Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 0000051180 120 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 4212 120 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 120 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 51574 120 Kč
SHK8550 Ondřejová Dita Terezie OK Slavia Hradec Králové C 9915 120 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice R 7202878 120 Kč
SUL9250 Linková Kateřina OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8131 120 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 995832 120 Kč
NPA9151 Kubátová Zuzka SK LOB Nová Paka C 515421 120 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102088 120 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002073747 120 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007203465 120 Kč
VSP7751 Boumová Irena USK Praha C 51739 120 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 120 Kč
PHK9696 Cych Weronika OK 99 Hradec Králové R 504041 120 Kč
5.00 km, 12 kontrol
Rank. koef.: 1
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202898 120 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 120 Kč
VAM9098 Müllerová Petra OB Vamberk C 2045224 120 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 120 Kč
VLI8650 Brzáková Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 120 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň C 2035165 120 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 120 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 120 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 120 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 120 Kč
SMB9051 Pološčuková Lucie SKOB Mladá Boleslav C 49977 120 Kč
OKP9499 Haltof Ewa SK OK 24 Praha C 1436949 120 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8966 120 Kč
VPM9950 Doležalová Dorotka KOS Slavia Plzeň C 120 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 428253 120 Kč
JIL9752 Davidová Anežka OK Jilemnice C 2078452 120 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 120 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 120 Kč
STB8297 Hanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 682356 120 Kč
VLI7755 Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 120 Kč
SJH9351 Benešová Iveta SOS Jindřichův Hradec C 553451 120 Kč
JHB9160 Fencíková Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 120 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha B 428223 120 Kč
SJC8355 Musilová Vendula Sportcentrum Jičín C 0000051563 120 Kč
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 0000009988 120 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 0000981842 120 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 120 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 2075681 120 Kč
FYD0051 Macháčková Barbora Jizerský klub OB Frýdlant C 49994 120 Kč
SOB7451 Šašková Petra SOBSA C 4186 120 Kč
SHK9650 Myslivcová Markéta OK Slavia Hradec Králové A 9472 120 Kč
DOK0051 Stránská Dominika OK Doksy C 2056239 120 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 120 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9333 120 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 120 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 120 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 2053588 120 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 120 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 331619 120 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 120 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 120 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056303 120 Kč
TJN0052 Pěničková Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069075 120 Kč
TJN6850 Rydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 120 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 120 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 120 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800348 120 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 120 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 120 Kč
VRL7154 Matoušová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331359 120 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 120 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec B 7201776 180 Kč
22DXXX2 Wagner Sophie (GER) SG Zittau Süd 6528 120 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 180 Kč
5.50 km, 17 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
44C7550 Tomandlová Radka Neregistrovaní borci zapůjčit 160 Kč
VPM7852 Šauli Iva KOS Slavia Plzeň C 2060395 120 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 120 Kč
SKV7752 Dítkova Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 120 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 120 Kč
VPM7350 Kovářová Jitka KOS Slavia Plzeň C 2067329 120 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 2075623 120 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 120 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 120 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 49546 120 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 120 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 120 Kč
PVP7251 Rohanová Markéta VSK Přírodní vědy Praha C 446365 120 Kč
DKL7152 Mědílková Iva KOB Kladno C 7204522 120 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 120 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 120 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 120 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 52118 120 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 8062 120 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 9192 120 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 120 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 120 Kč
SHK6561 Teplá Hana OK Slavia Hradec Králové C 9125 120 Kč
TJN7950 Vokurková Marta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253111 120 Kč
TJN7652 Růtová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067314 120 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204991 120 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 51672 120 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 120 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 180 Kč
4.70 km, 13 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
3XX6700 Müllerová Zorka POT 981805 120 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 120 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 120 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 120 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 120 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 120 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 120 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 120 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 120 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSK Přírodní vědy Praha C 51580 120 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 120 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 120 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2095936 120 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 120 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 120 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 120 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 120 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 120 Kč
SMR6950 Rychterová Dana SNS Smržovka C 7203339 120 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 120 Kč
EKP6250 Hubáčková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 51295 120 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 9101672 120 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0000009932 120 Kč
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 8179 120 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 120 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 120 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 120 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 120 Kč
BOR7151 Svobodová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8519 120 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 120 Kč
LPU6555 Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 120 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 120 Kč
SUL6750 Linková Alena OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8142 120 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 120 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 120 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 120 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 120 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 120 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 180 Kč
22DXXX1 Wagner Martina (GER) SG Zittau Süd 6502 120 Kč
4.20 km, 11 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 100 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 100 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 100 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 100 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 100 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 100 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 100 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 100 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 100 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 100 Kč
SJH5350 Kovářová Milena SOS Jindřichův Hradec C 232411 100 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 100 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 100 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 100 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 100 Kč
CHA5651 Vajcová Hana OK Chrastava C 8566 100 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 100 Kč
SHK5451 Hepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 100 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8464 100 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 100 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 100 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 100 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 100 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 100 Kč
JEN5651 Kadečková Jana OB Jenišovice C 411563 100 Kč
3.10 km, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 100 Kč
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 100 Kč
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 100 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 100 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 100 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 100 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 100 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 100 Kč
2.10 km, 8 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY0700 Kouřil Vojta SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 70 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 70 Kč
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov C 1403056 70 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 52300 70 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 70 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425561 70 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 438039 70 Kč
PVP0600 Čechmánek Václav VSK Přírodní vědy Praha C 8575 70 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering C 4402224 70 Kč
TUV0802 Bukvic Kryštof SOK TJ Turnov 70 Kč
LPU0802 Kadaník Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9820 70 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 70 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 70 Kč
TJN0602 Hubáček David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056269 70 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067316 70 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682376 70 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha C 2021829 70 Kč
VLI0803 Přinda Jan Slavia Liberec orienteering C 8299 105 Kč
VLI1000 Přinda Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 49967 105 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 70 Kč
2.50 km, 11 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 70 Kč
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C 1403057 70 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha C 682668 70 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 70 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 70 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga C 2084972 70 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové C 2070847 70 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2035735 70 Kč
HCE0500 Müller Jáchym TJ Hostivice C zapůjčit 110 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice C 53225 70 Kč
TUV0405 Bičík Štěpán SOK TJ Turnov C doplním 70 Kč
TUV0400 Bernat Matěj SOK TJ Turnov doplním 70 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C zapůjčit 110 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov C 8020 70 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové C 2017670 70 Kč
LLI0400 Rind Matyáš LOK-o Liberec C 2060282 70 Kč
SOB0501 Šašek Martin SOBSA C 53026 70 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 70 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové C 2073745 70 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073723 70 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice B 7200906 70 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 9102564 70 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha B 232189 70 Kč
TJN0501 Pěnička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070823 70 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056302 70 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 70 Kč
TJN0504 Sýkora Oliver OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073664 70 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027207 70 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 9200730 70 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 232616 70 Kč
4.20 km, 12 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 70 Kč
TUR0307 Mertlík Jakub OOB TJ Turnov C 1403055 70 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 70 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec B 9101104 70 Kč
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering C 2078461 70 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 70 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň B 347913 70 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 682685 70 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 70 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 70 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2017678 70 Kč
JIL0301 Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 70 Kč
TUV0308 Mellan Jonáš SOK TJ Turnov C 888622 70 Kč
TUV0214 Muller Ondra SOK TJ Turnov C 23777 70 Kč
TUV0215 Trojan Tomáš SOK TJ Turnov C 24491 70 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava C 2049595 70 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 70 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy B 2053519 70 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové B 2088201 70 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 70 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice B 7200595 70 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 70 Kč
TJN0202 Pěnička Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069079 70 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 70 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha C 2021842 70 Kč
88P0300 Jończy Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 7200176 70 Kč
88P0301 Jurczak Szymon (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2076141 70 Kč
88P0302 Zaleski Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2076142 70 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 2032387 70 Kč
11.10 km, 28 kontrol
Rank. koef.: 1
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 7092626 120 Kč
DKP8502 Falta Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 009750 120 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov E 9001001 120 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 120 Kč
LTP9802 Matějka Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200336 120 Kč
DOK8400 Francke Jan OK Doksy C 688312 120 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 436949 120 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov C 886823 120 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 120 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 120 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 120 Kč
PVP9400 Neumann Vojtěch VSK Přírodní vědy Praha C 1403421 120 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 120 Kč
RBK8604 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko, z.s. C 52024 120 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 120 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 53226 120 Kč
92X7700 Štryncl Pavel OB Jizerky 2095954 120 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 120 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 120 Kč
49C8700 Nosek Jakub Tempo Malšovice zapůjčit 160 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 120 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 120 Kč
TUR8002 Oma Jakub OOB TJ Turnov C 800320 120 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 120 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 0000886288 120 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 0000500263 120 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 120 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 120 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 887640 120 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 120 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 120 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 4298 120 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 120 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 9199 120 Kč
SHK7801 Paclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 7202780 120 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 120 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 120 Kč
LPU8304 Štěrba Zbyněk OK Lokomotiva Pardubice C 500288 120 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 120 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice R 1602634 120 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 887920 120 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov E 500850 120 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 120 Kč
KAM9700 Valášek Jiří OK Kamenice A 232403 120 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 120 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové R 2045215 120 Kč
DKP7911 Mrázek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 7922111 120 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 180 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 180 Kč
8.70 km, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(64)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY8000 Procházka Vít SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2067930 120 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 7204495 120 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 120 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 51262 120 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 7206543 120 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 120 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 120 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 120 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 120 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 120 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 1398996 120 Kč
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka C 8266 120 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 120 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno C 2051546 120 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 120 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 120 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 682506 120 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 120 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 120 Kč
84S8900 Palfi Štefan (SVK) Klub OB ATU Košice zapůjčit 160 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 515023 120 Kč
PVP8900 Neumann Tomáš VSK Přírodní vědy Praha C 336081 120 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 9101102 120 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 120 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 120 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 120 Kč
OKP9100 Novák Libor SK OK 24 Praha C 426348 120 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 120 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 120 Kč
PHK9700 Lucerski Maciek OK 99 Hradec Králové A 1411016 120 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 120 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 120 Kč
SJH8901 Kovář Jaroslav SOS Jindřichův Hradec C 7201821 120 Kč
CHA7203 Schröter Pavel OK Chrastava C 301545 120 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 120 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava B 2059764 120 Kč
CHA9904 Bek Ondřej OK Chrastava B 2049592 120 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 8188 120 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 8174 120 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 120 Kč
TUR8402 Brož Marek OOB TJ Turnov C 887618 120 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 120 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy B 2053518 120 Kč
PHK9104 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové R 553445 120 Kč
SHK8003 Lán Filip OK Slavia Hradec Králové C 2049544 120 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 120 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 120 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 120 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 120 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 120 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 120 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 53643 120 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 120 Kč
NPA8001 Antoš Filip SK LOB Nová Paka C 9698 120 Kč
TJN8400 Janata Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7200343 120 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102087 120 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 120 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 120 Kč
88P9700 Lucerski Maciej (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 1411016 120 Kč
88P9601 Nowak Maciej (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 7200189 120 Kč
88P9600 Szeliga Bartosz (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 886647 120 Kč
SJC8801 Špicar Petr Sportcentrum Jičín C 9998 120 Kč
2CX8800 Beran Jaroslav Lesní běžec 2099488 120 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 120 Kč
6.80 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(66)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov C 7205012 120 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 120 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200331 120 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 120 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 120 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 120 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 120 Kč
TZL7920 Beran Pavel SKOB Zlín C 52220 120 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 120 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 120 Kč
TUR7703 Cerha Milan OOB TJ Turnov C 1007531 120 Kč
LTP9405 Hulha Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682116 120 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 120 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 120 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice C 425529 120 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 120 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 120 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 120 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice B 2078455 120 Kč
PGP8708 Bartoň Jaroslav SK Praga C 2800298 120 Kč
TUR9002 Hyka Jan OOB TJ Turnov C 7003032 120 Kč
JIL0105 Burket Vojtěch OK Jilemnice C 425519 120 Kč
PHK7204 Kadaník Libor OK 99 Hradec Králové C 2025375 120 Kč
JIL9801 Gernert Marek OK Jilemnice C 232623 120 Kč
SJC8705 Szenczi Gabriel Sportcentrum Jičín C 0000000000 120 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 0002053545 120 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 120 Kč
KAM7200 Milota Jan OK Kamenice C 682629 120 Kč
LLI8300 Křenek Tomáš LOK-o Liberec C 1409872 120 Kč
JIL9805 Burket Tomáš OK Jilemnice C 425537 120 Kč
VLI8901 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 120 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 120 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 7300181 120 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 120 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 120 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 120 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 120 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 120 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 120 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 120 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 120 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 120 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 120 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2045202 120 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 120 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 120 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045201 120 Kč
TJN8200 Petr Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800222 120 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032159 120 Kč
88P0000 Pawłowicz Bruno (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2053617 120 Kč
VSP6506 Hartman Aleš USK Praha C 51620 120 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 120 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2081382 120 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 120 Kč
88P9800 Domagała Marcel (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 889676 120 Kč
88P7500 Jończy Daniel (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 1411017 120 Kč
88P0100 Kruk Wojciech (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2076144 120 Kč
88P0003 Samulski Trystian (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 338248 120 Kč
JEN9601 Kadečka Adam OB Jenišovice C 411527 120 Kč
KAM9400 Valášek Jan OK Kamenice C 232245 120 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 120 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 120 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 120 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice B 2035717 120 Kč
VAM9749 Kula Tadeáš OB Vamberk C 2095977 120 Kč
TJN8449 Kunc Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 180 Kč
8.20 km, 21 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7501 Műller Kamil OB Vamberk C 2049538 120 Kč
VAM7200 Adamovský Michal OB Vamberk C 9852 120 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 120 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 120 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 120 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 120 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 120 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 120 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 120 Kč
92X7701 Pešík Michal OB Jizerky 2025338 120 Kč
92X7600 Keltner Marek OB Jizerky 2019216 120 Kč
LDC7701 Dvořák František KOB Děčín C 7204485 120 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 120 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 120 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 120 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 120 Kč
8RC7300 Paulů Robert BZP zapůjčit 160 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 120 Kč
SJC7701 Koťátko Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0000500264 120 Kč
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín C 0000995817 120 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 0000896967 120 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 120 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 120 Kč
FYD6400 Macháček Aleš Jizerský klub OB Frýdlant C 8333 120 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 120 Kč
SHK7002 Myslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 120 Kč
BOR7200 Svoboda Jan OK Jiskra Nový Bor C 8536 120 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 120 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 120 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 120 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253145 120 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000434581 120 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204489 120 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301106 120 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 120 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 7260025 120 Kč
22DXXX4 Ochmann Jens (GER) SG Zittau Süd 411418 120 Kč
7.00 km, 18 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
3XX6900 Müller Robert POT 553456 120 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 120 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 120 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 120 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 120 Kč
44C7000 Tomandl Jan Neregistrovaní borci 2090861 120 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 120 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 120 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 120 Kč
SMB6301 Šubrt Pavel SKOB Mladá Boleslav C 7703 120 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 120 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416282 120 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 120 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 120 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 120 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 120 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 120 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 120 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 120 Kč
JIL7001 Gernert Alan OK Jilemnice C 49414 120 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 120 Kč
PVP6700 Rohan Pavel VSK Přírodní vědy Praha C 232342 120 Kč
SOB6901 Šašek Luděk SOBSA C 4189 120 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 120 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 120 Kč
SUL5701 Linka Vladislav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8141 120 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020748 120 Kč
TJN7100 Pavel Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070804 120 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 120 Kč
TJN7000 Rydl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7750 120 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 120 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 120 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 120 Kč
73C6200 Širůček Jaromír xxx 2085650 180 Kč
22DXXX3 Kudrass Peter (GER) SG Zittau Süd 660114 120 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 180 Kč
5.50 km, 17 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 100 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 100 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 100 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 100 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 100 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 100 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 100 Kč
4DX5500 Hnídek Stanislav OOB Tanvald 2073662 100 Kč
STB5701 Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor C 682361 100 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 100 Kč
VLI5701 Machálek Miloslav Slavia Liberec orienteering C 49997 100 Kč
LTP6001 Hulha Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52927 100 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 100 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 100 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 100 Kč
TEP6100 Šubrt Jiří Tempo Praha C 07986 100 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 100 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 100 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 100 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 100 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 100 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 100 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 100 Kč
LJN5301 Šikola Alexej OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 446348 100 Kč
TUR5601 Holas Vladimír OOB TJ Turnov C 8219 100 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 100 Kč
LDC5801 Vlk Josef KOB Děčín C 7700058 100 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 100 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 100 Kč
BOR6101 Müller Ota OK Jiskra Nový Bor C 8449 100 Kč
MAS5501 Pilař Karel OOB Aš C 7003021 100 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 100 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 100 Kč
TJN6000 Pěnička Libor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060231 100 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 100 Kč
88P5400 Niemiec Janusz (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 1411018 100 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 100 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 100 Kč
MAS5200 Chotětický Václav OOB Aš C 7886 150 Kč
4.20 km, 14 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8890 100 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 100 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 100 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 100 Kč
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 100 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 100 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 100 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 100 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 100 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 100 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 100 Kč
LLI4702 Peterka Josef LOK-o Liberec C 51204 100 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 100 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 100 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 100 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Mladá Boleslav C 7718 100 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 100 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 100 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 100 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 100 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 9200531 100 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 100 Kč
SJC4805 Mikan Vladimír Sportcentrum Jičín C 0000009913 100 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 100 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 100 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 100 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 100 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 100 Kč
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 100 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 100 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 100 Kč
FYD4900 Juřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 100 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 100 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 100 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060202 100 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 100 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 100 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 100 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 100 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 100 Kč
JEN5002 Kadečka Jiří OB Jenišovice C 411580 100 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 100 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 150 Kč
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 232490 70 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 70 Kč
LME1111 Albl Matouš SK Los Mělník C 70 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering C 4402234 70 Kč
VLI1250 Raisrová Soňa Slavia Liberec orienteering C 4411249 70 Kč
VLI1054 Raisrová Štěpánka Slavia Liberec orienteering C 4411248 70 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 70 Kč
TUV1201 Zakouřil František SOK TJ Turnov C 51238 70 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 70 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 8118 70 Kč
LTP0551 Kruschinová Jana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232536 70 Kč
TUR0854 Krejzová Markéta OOB TJ Turnov C 1403063 70 Kč
PGP1000 Bozděch Vojta SK Praga C 51707 70 Kč
DOK0850 Synková Elena OK Doksy C 2056280 70 Kč
PVP0900 Rohan Vilém VSK Přírodní vědy Praha C 53124 70 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 416325 70 Kč
LME1150 Šimková Šárka SK Los Mělník C 70 Kč
HCE0801 Müller František TJ Hostivice C 70 Kč
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 7981 70 Kč
TUV0953 Zuzánková Karolína SOK TJ Turnov 70 Kč
KAM0753 Milotová Barbora OK Kamenice C zapůjčit 110 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 70 Kč
4HX1200 Votava Vojtěch DSVJ C 2090845 70 Kč
SCP1450 Vrabcová Olívie OK Sparta Praha C 51571 70 Kč
FYD0951 Čabanová Eva Jizerský klub OB Frýdlant C 70 Kč
TJN0851 Kostelníková Nikola OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408031 70 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 70 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 70 Kč
TJN1201 Štembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51536 70 Kč
TJN1001 Tkáč Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408032 70 Kč
TJN0952 Zappová Elisabeth OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027206 70 Kč
TJN0951 Růtová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408033 70 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 70 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 70 Kč
88P0850 Dutkiewicz Wiktoria (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 7200190 70 Kč
LLI0852 Nejedlová Karolína LOK-o Liberec C 2088712 70 Kč
SMRXXX1 Magda Honsová SNS Smržovka 8268 70 Kč
SMRXXX2 Andrea Honsová SNS Smržovka 8269 70 Kč
TUV0901 Žemlík Eduard SOK TJ Turnov C 70 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI7252 Melicharová Barbora LOK-o Liberec C 51203 70 Kč
VPM7452 Beránková Markéta KOS Slavia Plzeň 09129 70 Kč
LLI6051 Štičková Eva LOK-o Liberec C 253133 70 Kč
JIL0355 Kadavá Pavlína OK Jilemnice C 425528 70 Kč
LLI0652 Balcarová Marie LOK-o Liberec C 1398994 70 Kč
JIL7852 Pitrmucová Šárka OK Jilemnice C 301611 70 Kč
TUV6101 Bičík Miroslav SOK TJ Turnov 70 Kč
FYD0151 Čabanová Lenka Jizerský klub OB Frýdlant C 70 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 70 Kč
VSP0402 Trnka Marek USK Praha C 2021843 70 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI7551 Peterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 100 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír LOK-o Liberec C 2092413 100 Kč
TZL8553 Beranová Kristína SKOB Zlín C 2083393 100 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 100 Kč
6KC8000 Novák Jiří Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
TUR7310 Christl Ivan OOB TJ Turnov C 53769 100 Kč
DOK7650 Synková Šárka OK Doksy C 2053515 100 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 100 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 100 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 100 Kč
TUV0051 Mullerová Anna SOK TJ Turnov C 21645 100 Kč
DCE5250 Paulová Mirka KOB Dobřichovice C 53597 100 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 100 Kč
VLI7455 Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 100 Kč
LLI7450 Rindová Kateřina LOK-o Liberec C 2060286 100 Kč
SHK7800 Suchý Petr OK Slavia Hradec Králové C 2069098 100 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 100 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070813 100 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307418 100 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059728 100 Kč
TJN0107 Rokos Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027215 100 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 100 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 100 Kč
TJN7550 Štemberová Iva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416039 100 Kč
TJN7504 Skal Jaroslav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069076 100 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 100 Kč
88P0102 Rogalski Filip (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 54094 100 Kč
88P0103 Zalewski Bartłomiej (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 253493 100 Kč
LLI0101 Nejedlo Matouš LOK-o Liberec C 2088713 100 Kč
SCP6151 Vrabcová Jindra OK Sparta Praha C 51570 100 Kč
LLI9650 Valešová Martina LOK-o Liberec C 8194 100 Kč
4.80 km, 16 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 120 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 120 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 49152 120 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 120 Kč
SMR6200 Svoboda Ivan SNS Smržovka 886815 120 Kč
VLI8601 Gruncl Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2080994 120 Kč
LTP7202 Kruschina Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682112 120 Kč
92X6900 Blín Oldřich OB Jizerky 2051500 120 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 120 Kč
SOB7150 Brabencová Alena SOBSA C 887945 120 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 120 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 120 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 120 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2084444 120 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 120 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 425587 120 Kč
SMR7700 Hons Miši SNS Smržovka C 7203329 120 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 120 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 120 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800320 120 Kč
LLI7400 Rind Pavel LOK-o Liberec C 2060283 120 Kč
TJNxxx1 Kostelník Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2078479 120 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 120 Kč
VSP6910 Nosek Jan USK Praha C 446367 120 Kč
VSP7261 Nosková Pavla USK Praha C 2058494 120 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 120 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 120 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 120 Kč
LLI7100 Nejedlo David LOK-o Liberec C 1414510 120 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 2085634 120 Kč
LLI9550 Košková Anička LOK-o Liberec C 1398995 120 Kč
LLI9801 Košek Jan LOK-o Liberec C 7205022 120 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 120 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 120 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem B 2023957 120 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 120 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 120 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7201758 120 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 120 Kč
celkem přihlášených: 830, vklad: 87890 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.