Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
16.04.2016
Místo konání:
Pořadatel:
OOL - SK Haná orienteering
Kategorie:
D10C     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     DH10N     H10C     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
2.30 km, 60 m, 6 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 50 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava C 232166 50 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava C 7003005 50 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc C 2088144 50 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc C 2069085 50 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 50 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk C 2080967 50 Kč
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice C 2069072 50 Kč
KON0799 Jílková Pavla KOB Konice C 2069073 50 Kč
KSU0660 Pattermanová Magdalena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53652 50 Kč
2.70 km, 70 m, 10 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava C 8796 50 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava C 52664 50 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 50 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 2020729 50 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava C 436929 50 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov C 2087689 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 50 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 50 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava C 361953 50 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering C 7206550 50 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering C 406938 50 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk C 2073426 50 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 50 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk C 2080829 50 Kč
SBR0550 Good Eliška SKOB Bruntál 50 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž B 53811 50 Kč
KSU0555 Nováková Alžběta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0550 Konečná Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053569 50 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 443076 50 Kč
KSU0484 Skoumalová Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446428 50 Kč
KSU0464 Knyplová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446430 50 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446447 50 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 2035719 50 Kč
14P0450 Leśniak Matylda (POL) UKS Kometa Gliwice 2035177 50 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 125 Kč
UOL0459 Chamraďa Natali ......... SOB Olomouc 2069080 125 Kč
3.30 km, 90 m, 12 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc C 2092435 50 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc C 2092434 50 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc C 2092433 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 50 Kč
PLU0354 Hartmannová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2051531 50 Kč
KON0252 Fabiánová Adéla KOB Konice C 49367 50 Kč
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 52722 50 Kč
14P0350 Czapska Wiktoria (POL) UKS Kometa Gliwice 2026146 50 Kč
14P0250 Polewka Aleksandra (POL) UKS Kometa Gliwice 682424 50 Kč
AOP0251 Krčková Helena Orientační Běh Opava C 2053557 50 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 50 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava C 361981 50 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering C 7203336 50 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering C 7201771 50 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 50 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 50 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 253379 50 Kč
KSU0393 Tesařová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058487 50 Kč
14P-050 Pogoda Kinga (POL) UKS Kometa Gliwice 2016481 50 Kč
14P0200 Sobel Natalia (POL) UKS Kometa Gliwice 2016482 50 Kč
STE0254 Vysloužilová Tereza SK SKI-OB Šternberk C 2080968 125 Kč
4.60 km, 130 m, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0151 Vránová Eliška SOB Olomouc C 682663 80 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 80 Kč
UOL0156 Hálková Eliška SOB Olomouc B 428247 80 Kč
SSU0158 Zatloukalová Hana SK Severka Šumperk C 224900 80 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 80 Kč
UOL0050 Konečná Adéla SOB Olomouc B 2035727 80 Kč
51P0050 Jurczyk Marta (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028219 80 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 80 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 80 Kč
14P0050 Łabuda Wiktoria (POL) UKS Kometa Gliwice 2016492 80 Kč
5.50 km, 140 m, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice C 515427 80 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 80 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice A 2020742 80 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk B 2025342 80 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 2073659 80 Kč
UOL9853 Holečková Anna SOB Olomouc C 301555 80 Kč
12P9850 Porada Lilianna (POL) UKS Reflex Rybnik 1998716 80 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053582 80 Kč
ASU9998 Pazourová Tereza Magnus Orienteering C 9201327 80 Kč
7.10 km, 210 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
23P8500 Wysocka Malwina (POL) OK!Sport Warszawa 886617 80 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice C 8898 80 Kč
PTE8485 Zavadilová Simona TJ Sokol Ptení C 8843 80 Kč
PLU9082 Kaprálová Hana TJ SOKOL Plumlov C 49872 80 Kč
PTI9556 Spurná Martina Sportovní klub Ptení 52739 80 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 80 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 80 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 80 Kč
ASU9090 Rešová Kateřina Magnus Orienteering C 52856 80 Kč
STE9456 Neumannová Anna SK SKI-OB Šternberk C 426325 80 Kč
5.50 km, 140 m, 15 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2049535 80 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 80 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 80 Kč
AOP7951 Gallo Martina Orientační Běh Opava C 7204970 80 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 80 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 80 Kč
SSU7951 Matoušková Jana SK Severka Šumperk C 2025355 80 Kč
UOL6951 Kašparová Ivana SOB Olomouc C 2032169 80 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 80 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 80 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 80 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 80 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 80 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 80 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 80 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 80 Kč
STE7159 Maťátková Marcela SK SKI-OB Šternberk C 52532 80 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 80 Kč
11P7451 Marszałek Maria (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032317 80 Kč
KON8080 Jílková Hana KOB Konice C 2069071 80 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 80 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 80 Kč
UOL7350 Čecháčková Šárka SOB Olomouc C 2088729 80 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 80 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49418 80 Kč
KSU7676 Ondráčková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443099 80 Kč
KSU7383 Mlčková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52258 80 Kč
KSU7373 Smrčková Věra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 420414 80 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 80 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 80 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 80 Kč
STE7454 Urbanová Edita SK SKI-OB Šternberk C 52480 80 Kč
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 887939 80 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 80 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 80 Kč
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 80 Kč
5.10 km, 120 m, 13 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 80 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 80 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 80 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 80 Kč
UOL6452 Štrajtová Zuzana SOB Olomouc C 52466 80 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 80 Kč
UOL5852 Špacírová Danuše SOB Olomouc C 52730 80 Kč
14P7150 Polewka Beata (POL) UKS Kometa Gliwice 2016952 80 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 80 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 80 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 80 Kč
UOL6750 Holečková Lenka SOB Olomouc C 301560 80 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 80 Kč
42P7050 bogucka jaroszek anna (POL) Team360 424267 80 Kč
KSU6950 Pšenčíková Eva Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443106 80 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 80 Kč
JPV6971 Soldánová Karin Oddíl OS SK Prostějov C 49888 80 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 200 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 200 Kč
4.00 km, 110 m, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
14P5650 Wysocka Jolanta (POL) UKS Kometa Gliwice 886619 80 Kč
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 80 Kč
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 52658 80 Kč
HSU5350 Štáblová Jitka Horizont klub Šumperk C 52557 80 Kč
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 80 Kč
HSU5050 Čadilová Alena Horizont klub Šumperk C 52599 80 Kč
UOL5953 Hrubanová Věra SOB Olomouc C 52439 80 Kč
SBR6150 Czaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 80 Kč
1.80 km, 35 m, 7 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 50 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 50 Kč
AOP0802 Gallo Ondřej Orientační Běh Opava C 53278 50 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 50 Kč
SSU0750 Matoušková Johana SK Severka Šumperk C 52561 50 Kč
1XC0800 Skřivanková Anna Skřivankovi 2058523 50 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 232139 50 Kč
KON0606 Křupka Tadeáš KOB Konice C 52718 50 Kč
ASU0799 Bartášková Karolína Magnus Orienteering C 416509 50 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 50 Kč
SBR0750 Good Julie SKOB Bruntál 50 Kč
PTE0757 Jungmannová Sofie TJ Sokol Ptení C 50 Kč
SSU0650 Seidenglanzová Johana SK Severka Šumperk C 6710 50 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 50 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 125 Kč
2.30 km, 60 m, 6 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 682687 50 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava C 428264 50 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 426313 50 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering C 7206535 50 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 50 Kč
KSU0818 Polášek Filip Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058484 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073736 50 Kč
KSU0600 Ondráček Viktor Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53670 50 Kč
2.70 km, 70 m, 10 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061810 50 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov C 428201 50 Kč
ZLH0401 Jedlička Radek OOB TJ Zlaté Hory C 50 Kč
AOP0500 Krček Jan Orientační Běh Opava C 2070838 50 Kč
CEL0400 Tomášek Adam TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301567 50 Kč
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 416716 50 Kč
ASU0547 Greschner Adam Magnus Orienteering C 9132 50 Kč
ASU0548 Hohn Matěj Magnus Orienteering C 2080969 50 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering C 53112 50 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 50 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2075670 50 Kč
11P0502 Marszałek Patryk (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2087517 50 Kč
UOL0400 Náhončík Jakub SOB Olomouc C 50 Kč
UOL0402 Čecháček Adam SOB Olomouc C 2088187 50 Kč
PTE0501 Fajstl Vojtěch TJ Sokol Ptení C 52742 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 50 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49316 50 Kč
KSU0404 Pavelka Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446448 50 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
JPV0515 Fic Dalibor Oddíl OS SK Prostějov C 50 Kč
14P0401 Skowron Wojciech (POL) UKS Kometa Gliwice 2035288 50 Kč
4.60 km, 130 m, 13 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 50 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc C 2088178 50 Kč
ZPV0300 Hošťálek Ondřej KOB ZPV Prostějov C 206390 50 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 50 Kč
UOL0200 Chovanec Jan SOB Olomouc C 2069083 50 Kč
PLU0300 Novák Rostislav TJ SOKOL Plumlov C 2087634 50 Kč
JPV0303 Minx Oliver Oddíl OS SK Prostějov C 231357 50 Kč
14P0302 Kołodziejczyk Bartłomiej (POL) UKS Kometa Gliwice 2016964 50 Kč
STE0300 Cupal Petr SK SKI-OB Šternberk C 2027236 50 Kč
STE0200 Hájek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2027240 50 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk B 2032192 50 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 50 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 50 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov C 2075675 50 Kč
UOL0202 Jedzok Vojtěch SOB Olomouc C 50 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058480 50 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053547 50 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 50 Kč
11P0200 Kołeczko Błażej (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032316 50 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava B 2081359 50 Kč
14P0201 Kukla Bartosz (POL) UKS Kometa Gliwice 2016961 125 Kč
JPV0306 Poláček Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 125 Kč
6.90 km, 195 m, 18 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 52549 80 Kč
PLU0101 Hartmann Matouš TJ SOKOL Plumlov B 2051507 80 Kč
CEL0100 Tomášek Ondřej TJ Sokol Čelechovice na Hané B 301562 80 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 52746 80 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 80 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53649 80 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 80 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 80 Kč
11P0000 Kołeczko Bartosz (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032315 80 Kč
JPV0101 Dadák Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2045211 80 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 80 Kč
14P0101 Kucharczyk Jakub (POL) UKS Kometa Gliwice 2021378 80 Kč
37C0100 Chmelář Jan Bez registrace 80 Kč
UOL0000 Prachař Matouš SOB Olomouc B 200 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 200 Kč
7.10 km, 210 m, 18 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 80 Kč
KON9818 Šmíd Radovan KOB Konice C 2020738 80 Kč
JPV9915 Kašpar Petr Oddíl OS SK Prostějov B 2069090 80 Kč
51P9800 Jurczyk Maciej (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028220 80 Kč
42P9800 jaroszek jakub (POL) Team360 7899987 80 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439233 80 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 80 Kč
UOL9800 Mazanec Jakub SOB Olomouc C 2051499 80 Kč
JPV9800 Hubáček Filip Oddíl OS SK Prostějov A 301569 200 Kč
7.90 km, 240 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PTI9706 Spurný Radek Sportovní klub Ptení zapůjčit 120 Kč
SSU9701 Vosáhlo Jan SK Severka Šumperk B 9005223 80 Kč
JPV9707 Honkyš Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 234582 80 Kč
10.50 km, 325 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 80 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 52475 80 Kč
PLU8100 Začal Martin TJ SOKOL Plumlov C zapůjčit 120 Kč
11P7300 Mastela Rafal (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032312 80 Kč
PLU8007 Matyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 52490 80 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 80 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 80 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 80 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 886714 80 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 80 Kč
ASU9446 Šincl Jiří Magnus Orienteering C 224905 80 Kč
ASU9009 Rohan Tomáš Magnus Orienteering C 7207034 80 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 51123 80 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 80 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 80 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 80 Kč
51P9400 Jurczyk Tomasz (POL) UKS Sparta Czyżowice 7202777 80 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava R 7200365 80 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 80 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7200324 80 Kč
11P9700 Borgiel Jarosław (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032321 80 Kč
ASU8817 Navrátil Tomáš Magnus Orienteering C 1602632 80 Kč
CEL5628 Špičák František TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52744 200 Kč
ASU9643 Kindl Jakob Magnus Orienteering B 200 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 200 Kč
6.90 km, 195 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH9301 Kvapil Ladislav OOB TJ Zlaté Hory C 2073675 80 Kč
PTE8204 Mikuš Oldřich TJ Sokol Ptení C 8830 80 Kč
7.90 km, 240 m, 23 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 80 Kč
KON6919 Huňka Karel KOB Konice C 52720 80 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 80 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 80 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 80 Kč
ZLH7201 Král Milan OOB TJ Zlaté Hory C 80 Kč
AOP7602 Gallo Marek Orientační Běh Opava C 7201830 80 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 80 Kč
SSU7504 Matoušek Jiří SK Severka Šumperk C 2025356 80 Kč
UOL7000 Hálek Jan SOB Olomouc C 436448 80 Kč
UOL7200 Zbořil Ctirad SOB Olomouc C 2060254 80 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 80 Kč
PVP7400 Cveček Martin VSK Přírodní vědy Praha C 8041 80 Kč
14P7300 Polewka Tomasz (POL) UKS Kometa Gliwice 887215 80 Kč
UOL7004 Kašpar Jaroslav SOB Olomouc C 2069100 80 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 52725 80 Kč
AOP7302 Krček Martin Orientační Běh Opava C 253130 80 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 80 Kč
ASU7448 Bartášek Jiří Magnus Orienteering C 416715 80 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 80 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 52656 80 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 80 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 80 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 80 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 80 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2073657 80 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 80 Kč
STE6703 Maťátko Miloslav SK SKI-OB Šternberk C 980364 80 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2075602 80 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 80 Kč
11P7600 Masny Krzysztof (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032329 80 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 80 Kč
SBR7800 Good Martin SKOB Bruntál C 51903 80 Kč
42P7100 Dzik Mirosław (POL) Team360 428768 80 Kč
12P7200 Porada Robert (POL) UKS Reflex Rybnik 1972223 80 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 80 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 80 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 80 Kč
KSU7401 Smrček Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067333 80 Kč
KSU7337 Patterman Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446410 80 Kč
KSU7227 Šimek Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52541 80 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 80 Kč
KSU6349 Paloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886291 80 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 80 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 80 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 200 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 200 Kč
SSU7847 Krtička Luděk SK Severka Šumperk C 7204982 200 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 200 Kč
CEL7015 Hubáček Martin TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52409 200 Kč
6.80 km, 235 m, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2087712 80 Kč
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 80 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 80 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 80 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 80 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51874 80 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 80 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 80 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 80 Kč
KON6431 Vlach Josef KOB Konice C 361996 80 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 80 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 80 Kč
CEL6426 Tomášek Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52406 80 Kč
51P6900 Jurczyk Piotr (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028215 80 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 80 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 80 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 80 Kč
5.10 km, 120 m, 13 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 80 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 80 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 80 Kč
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 80 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 80 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 80 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 80 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 80 Kč
SBR5301 Vojtášek Jan SKOB Bruntál C 352328 80 Kč
42P6001 Czerkawski Wacław (POL) Team360 435239 80 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 80 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52616 80 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 200 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 200 Kč
SBR6003 Czasch Petr SKOB Bruntál C 7856 200 Kč
4.00 km, 110 m, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 80 Kč
24P5100 Wysocki Andrzej (POL) Slask O-Team 222893 80 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 80 Kč
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 80 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 80 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 80 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 80 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 80 Kč
STE4101 Čermák Miloslav SK SKI-OB Šternberk C 52529 80 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 80 Kč
1.80 km, 35 m, 7 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 50 Kč
AOP0902 Cetl Jan Orientační Běh Opava C 410117 50 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 50 Kč
SSU0909 Matoušek Jan SK Severka Šumperk C 224904 50 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 52482 50 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 90 Kč
PLU Novotná Agáta TJ SOKOL Plumlov 50 Kč
PLU1150 Matyšková Stela TJ SOKOL Plumlov C 2087695 50 Kč
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 52290 50 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 50 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 50 Kč
STE0500 Maťátko Václav SK SKI-OB Šternberk C 52512 50 Kč
PTE0750 Příhodová Veronika TJ Sokol Ptení C 52741 50 Kč
PTE0755 Dosedělová Tereza TJ Sokol Ptení C 8837 50 Kč
PTE0850 Vrbová Marie TJ Sokol Ptení C zapůjčit 90 Kč
PTE0851 Punčochářová Adéla TJ Sokol Ptení C zapůjčit 90 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení C 301578 50 Kč
PTE0650 Lakomá Radka TJ Sokol Ptení C 08848 50 Kč
PTE0852 Klapková Alžběta TJ Sokol Ptení C zapůjčit 90 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž C 436931 50 Kč
KSU0979 Kočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0950 Paloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058485 50 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 50 Kč
PTE0502 Jurníček Vojtěch TJ Sokol Ptení C 52743 50 Kč
HLV1000 Sedláček Matěj KČT - OB Holešov C 53833 50 Kč
3SX0650 Bartoňková Sára ZŠ Těšetice zapůjčit 90 Kč
3SX0500 Talla Lukáš ZŠ Těšetice zapůjčit 90 Kč
3SX1500 Lavrenčík Filip ZŠ Těšetice zapůjčit 90 Kč
3SX0400 Nezval Pavel ZŠ Těšetice zapůjčit 90 Kč
3SX7750 Bartoňková Jitka ZŠ Těšetice zapůjčit 90 Kč
3SX6450 Roubalíková Iva ZŠ Těšetice zapůjčit 90 Kč
3SX1050 Bartoňková Natálie ZŠ Těšetice zapůjčit 90 Kč
37C0900 Chmelář Filip Bez registrace 50 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 125 Kč
3SX0752 Pechová Lucie ZŠ Těšetice zapůjčit 165 Kč
3SX0501 Schaffer Matěj ZŠ Těšetice zapůjčit 165 Kč
3SX0550 Pospíšilová Julie ZŠ Těšetice zapůjčit 165 Kč
3SX0552 Kubíčková Sylvie ZŠ Těšetice zapůjčit 165 Kč
SSU1100 Krtička Mikuláš SK Severka Šumperk C 125 Kč
SSU1000 Krtička Antonín SK Severka Šumperk C 125 Kč
PTE1050 Šnajdrová Nikol TJ Sokol Ptení C 08833 125 Kč
KSU7557 Pavelková Blanka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
3.30 km, 90 m, 12 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV8077 Ratiborská Veronika Oddíl OS SK Prostějov C 49364 50 Kč
NNN.... Ševčíková Adriana Neregistrovaní 50 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 50 Kč
25C6750 Chmelařová Blanka péčkaři 8885 50 Kč
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 361976 50 Kč
KON4589 Skoumalová Marie KOB Konice C 8903 50 Kč
UOL7050 Vrtalová Gabriela SOB Olomouc C 2060253 50 Kč
KON7717 Křupka Tomáš KOB Konice C 2020743 50 Kč
SBR7750 Vlachová Dita SKOB Bruntál 410731 50 Kč
97C6450 Svobodova Jana No register 2070842 50 Kč
97C8050 Stavelikova Radka No register 50 Kč
ASU7599 Christodoulou Iva Magnus Orienteering C 433095 50 Kč
ASU7799 Navrátilová Helena Magnus Orienteering C 301698 50 Kč
ASUXXYY Musilová Jana Magnus Orienteering 0 50 Kč
STE7900 Novák Jan SK SKI-OB Šternberk C 232959 50 Kč
25C6100 Honkyš Petr péčkaři 439239 50 Kč
JPV6350 Honkyšová Eva Oddíl OS SK Prostějov C 439212 50 Kč
PTE0152 Fajstlová Adéla TJ Sokol Ptení C zapůjčit 90 Kč
KSU7878 Paloncý Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995833 50 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 50 Kč
KSU7550 Heclová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 50 Kč
KSU7222 Ondráček Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443095 50 Kč
PTE7375 Mikšíková Kateřina TJ Sokol Ptení C zapůjčit 90 Kč
3SX6400 Roubalík Radovan ZŠ Těšetice zapůjčit 90 Kč
3SX0200 Dostál Zdenek ZŠ Těšetice zapůjčit 90 Kč
3SX0000 Velev Nikolaj ZŠ Těšetice zapůjčit 90 Kč
37C7501 Chmelář Jan Bez registrace 50 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 50 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 50 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 50 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 50 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 50 Kč
UOL6900 Said Mahmoud SOB Olomouc C 420402 50 Kč
celkem přihlášených: 444, vklad: 33190 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.