Přihlášky závodu: 1. závod Žaket pražský pohár žactva - World orienteering day 2016

Datum:
11.05.2016
Místo konání:
Sídliště Invalidovna, Vítkov, Karlín
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Kategorie:
D10     D12     D14     Elite     H10     H12     H14     HD10L     HDR     P12     PD     T3     T5    
1.70 km, 12 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
81C0650 Mácová Štěpánka Cirkus Čakovice 2088190 40 Kč
RUM0851 Babická Johana ZOOB Rumburk 40 Kč
ROZ0653 Kuncová Adéla OK Roztoky C zapůjčit 60 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 40 Kč
HCE0652 Černá Justina TJ Hostivice C zapůjčit 60 Kč
LME0650 Dittrtová Rozálie SK Los Mělník C 2012534 40 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga C 2096266 40 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka C 2090870 40 Kč
RIC0754 Grimmerová Valerie OB Říčany C 2085573 40 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 40 Kč
RIC0850 Kindlová Anežka OB Říčany C 2060265 40 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 40 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany C 2049632 40 Kč
RIC0753 Kuchtová Adéla OB Říčany C zapůjčit 60 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany C 2073696 40 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany C 2049649 40 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha C zapůjčit 60 Kč
DKP0650 Siebertová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 2086451 40 Kč
KAM0652 Chramostová Julie OK Kamenice C 2099495 40 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 40 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 40 Kč
RIC0656 Michalská Sára OB Říčany C 2085578 40 Kč
RIC0756 Stoklasová Eliška OB Říčany C 2049643 40 Kč
RIC0755 Vosátková Julie OB Říčany C 2049638 40 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 40 Kč
MFP0650 Pangracová Anna Matfyz Praha C 218784 40 Kč
TAP0752 Bublíková Klára KOB Tretra Praha C zapůjčit 60 Kč
FSP0753 Geffertová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092374 40 Kč
2.26 km, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0553 Chmelařová Romana SK Praga C zapůjčit 60 Kč
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49805 40 Kč
ROZ0551 Gerlachová Eliška OK Roztoky C zapůjčit 60 Kč
DKP0458 Papajová Sára Oddíl OB Kotlářka C 2086452 40 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 443070 40 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 40 Kč
RIC0552 Pokorná Terezie OB Říčany C 2085564 40 Kč
DKP0555 Březinová Klára Oddíl OB Kotlářka C 2086453 40 Kč
RIC0553 Vosátková Eliška OB Říčany C 2049642 40 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 2021830 40 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany B 2051504 40 Kč
3.24 km, 100 m, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha C 1418760 40 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha C 1418759 40 Kč
PGP0253 Jašková Klára SK Praga C zapůjčit 60 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 40 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka B 2051523 40 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 40 Kč
DKP0252 Kamzíková Andrea Oddíl OB Kotlářka C 2086454 40 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha C 2096249 40 Kč
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice C 2088703 40 Kč
PGP0251 Janderová Barbora SK Praga C 438628 40 Kč
5.27 km, 200 m, 28 kontrol
(81)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 40 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 40 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 40 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 40 Kč
DKP8004 Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 40 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 40 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 7003028 40 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 40 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 40 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 40 Kč
OOL8900 Štěpán Marek SK Haná orienteering C 7204996 40 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 40 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové R 515425 40 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 40 Kč
OOL8750 Typltová Hana SK Haná orienteering C 7207357 40 Kč
DKP9009 Šebl Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8003003 40 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 40 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 40 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 40 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 40 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 40 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 40 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 40 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 40 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga E 887941 40 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 40 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 40 Kč
PGP9054 Flašarová Kristýna SK Praga C 49617 40 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 40 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 995813 40 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 886288 40 Kč
DKP8502 Falta Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 009750 40 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 40 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka R 899156 40 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 40 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 9998737 40 Kč
PGP8552 Nováková Lucie SK Praga C 51806 40 Kč
DOB8971 Hošková Tereza KOB Dobruška C 9998971 40 Kč
SFM8201 Šatánek Martin O-RUNNAŘI Beskydy C 49490 40 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SJH Jindřichův Hradec C 981817 40 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 40 Kč
MFP7602 Kučera Petr Matfyz Praha C 515076 40 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 40 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSK Přírodní vědy Praha C 8565 40 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 40 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha B 7201203 40 Kč
EKP8608 Štemberg Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067963 40 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 8105 40 Kč
ASU8598 Vávrová Veronika Magnus Orienteering C 920685 40 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 40 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 40 Kč
PGP9153 Jelínková Šárka SK Praga C 232168 40 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 40 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 40 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 40 Kč
DVP7304 Jandera Tomáš DVP ORIENTATION C 232723 40 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 40 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 886295 40 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 1394693 40 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 40 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 40 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 40 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 9199 40 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 40 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 307266 40 Kč
69X8501 Zalužanský David HO Humanita zapůjčit 60 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 500556 40 Kč
DKL9901 Vítek Karel KOB Kladno B 7207350 40 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 40 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 40 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 40 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 40 Kč
BZP8650 Přívozníková Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 7203455 40 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 40 Kč
LCE8001 Červák Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 766112 40 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 40 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 40 Kč
1YC9000 Holec Jakub Tygříci 1409876 40 Kč
1YC9250 Hnátková Tereza Tygříci zapůjčit 60 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 40 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 888643 40 Kč
1.70 km, 12 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C 2099508 40 Kč
EKP0701 Štěňha David VŠTJ Ekonom Praha C 7201752 40 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 40 Kč
ROZ0702 Šantora Marek OK Roztoky C zapůjčit 60 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 60 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 2092429 40 Kč
DKP0601 Izdný Vít Oddíl OB Kotlářka C 2086455 40 Kč
PGP0602 Göth Mikuláš SK Praga C 2092354 40 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 40 Kč
HCE0601 Kuttelwascher Adam TJ Hostivice C zapůjčit 60 Kč
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C 2079496 40 Kč
ROZ0601 Čech Adam OK Roztoky C 2085006 40 Kč
DKP0706 Peprný Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 20295971 40 Kč
DKP0805 Peprný Vít Oddíl OB Kotlářka C 2095973 40 Kč
RIC0704 Lazar Tomáš OB Říčany C 7202858 40 Kč
RIC0705 Němeček Štěpán OB Říčany C 2085615 40 Kč
ROZ0602 Jirásek Šimon OK Roztoky C 7948 40 Kč
KAM0702 Bažata Alberto OK Kamenice C 2084940 40 Kč
LBE0701 Gärtner Václav TJ Lokomotiva Beroun C 52321 40 Kč
LBE0700 Skála Šimon TJ Lokomotiva Beroun C 52320 40 Kč
LBE0702 Friedel Matěj TJ Lokomotiva Beroun C 52316 40 Kč
LBE0800 Baxa David TJ Lokomotiva Beroun C 52319 40 Kč
RIC0604 Kuchař Pavel OB Říčany C 2085579 40 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 40 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 40 Kč
KPY0700 Kouřil Vojta SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 40 Kč
BZP0700 Svítil Patrik Báječné ženy v orientačním běhu C 40 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092396 40 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 40 Kč
FSP0700 Dušek Vojtěch VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 40 Kč
FSP0701 Günter Vincent VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092388 40 Kč
2.15 km, 80 m, 14 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga C 2086527 40 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 40 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga C 2084972 40 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha C zapůjčit 60 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C zapůjčit 60 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 40 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091543 40 Kč
DKP0503 Kohoutek Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2051516 40 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 40 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha B 2099511 40 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha C 2096222 40 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 2075696 40 Kč
RIC0503 Hudos Václav OB Říčany C 2069064 40 Kč
RIC0507 Krumlovský Tomáš OB Říčany C 2073699 40 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2069062 40 Kč
RIC0510 Němeček Matouš OB Říčany C 2080984 40 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 301644 40 Kč
RIC0508 Schnabl David OB Říčany C 2069055 40 Kč
DKP0508 Otevřel Rostislav Oddíl OB Kotlářka C 2086456 40 Kč
RIC0401 Holeček Štěpán OB Říčany B 2069053 40 Kč
RIC0511 Horn Jonáš OB Říčany C 2060264 40 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany C 2069070 40 Kč
VSP0501 Cylek Ondřej USK Praha C 2058499 40 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 9200730 40 Kč
VSP0407 Hejna Igor USK Praha C 411602 40 Kč
VSP0408 Hejna Viktor USK Praha C 411604 40 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha C 2021829 40 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 231948 40 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha B 2053580 40 Kč
KPY0500 Michálek Michal SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091552 40 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha C 2092402 40 Kč
4.06 km, 130 m, 18 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 40 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 40 Kč
PGP0203 Sobotka Vojtěch SK Praga C 682364 40 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha B 2080913 40 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 40 Kč
PGP0204 Kolský Pavel SK Praga B 2075683 40 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 40 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka C 2086458 40 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky B 7943 40 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany B 9200525 40 Kč
RIC0302 Zdražil Lukáš OB Říčany C 2085572 40 Kč
DKP0306 Trunečka Marek Oddíl OB Kotlářka C 887619 40 Kč
DKP0211 Siebert Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2086457 40 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice B 9201061 40 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 40 Kč
RIC0201 Votruba Jan OB Říčany C 2049648 40 Kč
VSP0303 Dohnal František USK Praha C 51902 40 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory C 2078478 40 Kč
1.01 km, 7 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0801 Chmelař David SK Praga C zapůjčit 60 Kč
KSH0851 Liberdová Magdaléna OB Kašperské Hory C 2060213 40 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 410727 40 Kč
DKP0811 Izdný Lukáš Oddíl OB Kotlářka C 2086466 40 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091563 40 Kč
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8116 40 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2086463 40 Kč
DKP0854 Mošničková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2086467 40 Kč
DKP0708 Melichar Šimon Oddíl OB Kotlářka C 2086459 40 Kč
DKP0802 Horáček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2086460 40 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka C 2092422 40 Kč
RIC0703 Krumlovský Vojtěch OB Říčany C 2073698 40 Kč
RIC0706 Schnabl Jakub OB Říčany C 2073681 40 Kč
DKP0810 Handala Mathias Oddíl OB Kotlářka C 2086465 40 Kč
DKP0804 Hanulík Oskar Oddíl OB Kotlářka C 2086461 40 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 40 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 2051485 40 Kč
RIC0701 Tolar Ondřej OB Říčany C 2073695 40 Kč
VSP0654 Pastuszková Laura USK Praha C 53374 40 Kč
VSP0851 Hejnová Barbora USK Praha C 411503 40 Kč
DKP0809 Kleňha Richard Oddíl OB Kotlářka C 2086464 40 Kč
TAP0803 Bublík František KOB Tretra Praha zapůjčit 60 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha C zapůjčit 60 Kč
BZP1000 Frýdecký Tomáš Báječné ženy v orientačním běhu C zapůjčit 60 Kč
FSP0801 Jonáš Alexandr VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092382 40 Kč
FSP0705 Nahi Adam VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090846 40 Kč
EKP0961 Kalinová Ella VŠTJ Ekonom Praha C 515458 40 Kč
1.33 km, 9 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
81C1050 Mácová Barbora Cirkus Čakovice 1416364 40 Kč
DKP7851 Vojtíková Daniela Oddíl OB Kotlářka C 51870 40 Kč
8RC0801 Fišerová Valerie BZP zapůjčit 60 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 416325 40 Kč
LME1150 Šimková Šárka SK Los Mělník C 40 Kč
RUM1051 Babická Rozálie ZOOB Rumburk 40 Kč
ROZ0652 Gerlachová Vendula OK Roztoky C zapůjčit 60 Kč
TJN1100 Berka Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8252 40 Kč
24C1400 Dneboský Erik OK Vršovice 51348 40 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 40 Kč
HCE0850 Černá Adéla TJ Hostivice C zapůjčit 60 Kč
SJC1350 Kazdová Rozárie Sportcentrum Jičín C 52317 40 Kč
SJC1515 Kazda Matěj Sportcentrum Jičín 981846 40 Kč
5BX1300 Pilař Jiří Čepíci 53459 40 Kč
DKP1102 Hladík Filip Oddíl OB Kotlářka C 2096233 40 Kč
ODV1400 Hartl Jakub TJ Aero Odolena Voda C 52119 40 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 40 Kč
RIC1150 Čevelová Adéla OB Říčany C 52400 40 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2088714 40 Kč
LBE0900 Stříbrný Vilém TJ Lokomotiva Beroun C 52976 40 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 40 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 218788 40 Kč
LBE1150 Uhlířová Eliška TJ Lokomotiva Beroun C 331238 40 Kč
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín C 771771 40 Kč
SJC1300 Mrázek Emil Sportcentrum Jičín C 9900 40 Kč
DKL8450 Salgueiro Eva KOB Kladno C 515029 40 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 40 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 40 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY0451 Řídká Tereza SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091561 0 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7354 Hejnová Martina USK Praha C 411502 0 Kč
1NC0001 Frnka Matěj Neregistrovaní - Frnka zapůjčit 20 Kč
2.39 km, 80 m, 13 kontrol
(68)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 40 Kč
SLA9851 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 40 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 40 Kč
FSP9550 Kápičková Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1602627 40 Kč
5SX7800 Pospíšil Radek Májovci zapůjčit 60 Kč
81C0050 Mácová Martina Cirkus Čakovice 1400418 40 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 2095952 40 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 40 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 40 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8890 40 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 40 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C zapůjčit 60 Kč
HCE9750 Náhlíková Erika TJ Hostivice C 51986 40 Kč
DKP8051 Izdná Petra Oddíl OB Kotlářka C 2086470 40 Kč
TJN5605 Táborský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8250 40 Kč
TJN7350 Berková Květa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232629 40 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 40 Kč
24C8150 Kazdová Dana OK Vršovice 51349 40 Kč
DKP8705 Prouza Jaromír Oddíl OB Kotlářka C 49866 40 Kč
DKP9155 Seifertová Magda Oddíl OB Kotlářka 2011851 40 Kč
4XX7100 Kohoutek Bohumil LOST 2800329 40 Kč
DKP5450 Wagnerová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 301368 40 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 40 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 40 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka C 1470164 40 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 40 Kč
PGP9151 Šrůtová Pavla SK Praga C 53710 40 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 40 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka C 2086468 40 Kč
1SC6950 Beranová Jana Wall Street Systems zapůjčit 60 Kč
ODV6300 Hartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 40 Kč
DKP7852 Hladíková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2092421 40 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 2095933 40 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 40 Kč
RIC8050 Krumlovská Barbora OB Říčany C 2049650 40 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 40 Kč
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky C 7944 40 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 40 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 40 Kč
EKP8851 Štembergová Lucie VŠTJ Ekonom Praha 438648 40 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole C 2800330 40 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 40 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 40 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 40 Kč
TAP6850 Turinská Ivana KOB Tretra Praha C 232199 40 Kč
TAP4750 Podivínská Pavla KOB Tretra Praha C 53506 40 Kč
KPY3700 Louša František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2092367 40 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 40 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 7003010 40 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 40 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 40 Kč
RIC7950 Kindlová Miluše OB Říčany C 2096217 40 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 40 Kč
RIC7650 Tolarová Ivana OB Říčany C 2073688 40 Kč
RIC0152 Vařeková Bohdana OB Říčany C 2073692 40 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 51672 40 Kč
VSP7461 Bártíková Irena USK Praha C 2070890 40 Kč
RIC0101 Pecháček Vít OB Říčany C 2069066 40 Kč
1NC7250 Frnková Dana Neregistrovaní - Frnka zapůjčit 60 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 40 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 40 Kč
1NC7100 Frnka Tomáš Neregistrovaní - Frnka zapůjčit 60 Kč
TAP7751 Bublíková Zuzana KOB Tretra Praha zapůjčit 60 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 40 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 40 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 40 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 40 Kč
EKP7955 Seidlová Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 51610 40 Kč
4.37 km, 120 m, 22 kontrol
(121)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 40 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 2099494 40 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 40 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 40 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 40 Kč
EKP7608 Štěňha Martin VŠTJ Ekonom Praha C 7003036 40 Kč
64C8951 Štrajtová Monika Ekonom Praha Outdoor zapůjčit 60 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2092415 40 Kč
DKP9353 Štůsková Petra Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 60 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 40 Kč
9VC7700 Pes Rudolf OK SUDOP 8516 40 Kč
SLP7960 Koppová Ingrid OOB Slavia Praha C 52166 40 Kč
SCP5100 Dubský Miloš OK Sparta Praha C 410736 40 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 40 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 40 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 40 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 40 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 40 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 40 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 40 Kč
ROZ0100 Felkel Jonáš OK Roztoky C 2069043 40 Kč
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7207340 40 Kč
LBE6600 Vaníček Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 232892 40 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 40 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 40 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 40 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky C 232535 40 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 40 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 40 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 2053578 40 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 40 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 40 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 40 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 40 Kč
24C8000 Dneboský František OK Vršovice 7200582 40 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 40 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha C 2078484 40 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 40 Kč
HCE6901 Černý Radomír TJ Hostivice C zapůjčit 60 Kč
2NC8150 Polášková Pavlína Traged Team zapůjčit 60 Kč
2NC6900 Slovák Tomáš Traged Team 2023965 40 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 40 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 40 Kč
PGP0050 Sobotková Anna SK Praga C 2080975 40 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 40 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 40 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 40 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 40 Kč
BBM5700 Gawel Jiří BETA URSUS Orienteering C 301272 40 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 40 Kč
KPY7900 Kameník Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091547 40 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 40 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 40 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 40 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 40 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 40 Kč
LME6852 Dittrtová Lucie SK Los Mělník C zapůjčit 60 Kč
LME0001 Dittrt Štěpán SK Los Mělník C 2012533 40 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 40 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 40 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 40 Kč
DKL7152 Mědílková Iva KOB Kladno C 7204522 40 Kč
DKP0108 Kvapil Lukáš Oddíl OB Kotlářka C 2086469 40 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 416137 40 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 40 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 40 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 40 Kč
1SC7100 Gemperle František Wall Street Systems 2061812 40 Kč
LME7500 Haering Jan SK Los Mělník C 2045234 40 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 40 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 40 Kč
RIC7299 Hudosová Gábina OB Říčany C 2056283 40 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 40 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 40 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 7202892 40 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 40 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 40 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 40 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 40 Kč
55X8750 Sádovská Petra CEDA zapůjčit 60 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 40 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 40 Kč
EKP9250 Hnátková Anna VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 60 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka C 7945000 40 Kč
KAM9157 Rusá Šárka OK Kamenice C 331162 40 Kč
DVP7751 Janderová Markéta DVP ORIENTATION C 232976 40 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 40 Kč
LBE0149 Horný Jakub TJ Lokomotiva Beroun 981809 40 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 40 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 40 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 40 Kč
6IX9200 Kolařík Petr Velkomoravský klub Uherské Hradiště zapůjčit 60 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 40 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 40 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 40 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 40 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 1413714 40 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 40 Kč
MKP8251 Petříčková Zuzana SK GORDIC Praha Kačerov C 434801 40 Kč
MKP8000 Petříček Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 51690 40 Kč
8TC8800 Vereš Lukáš Tempo zapůjčit 60 Kč
PGP0004 Vacek Jan SK Praga C 681881 40 Kč
PGP0154 Doubková Emma SK Praga C 682335 40 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 40 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 40 Kč
6YC8751 Krupová Tereza Neregistrovaní 2088730 40 Kč
MFP7603 Pangrác Ondřej Matfyz Praha C 232253 40 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 40 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 40 Kč
8DC8800 Zábranský Václav DOBneregistrovani 682690 40 Kč
KPY0100 Převrátil Petr SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2060246 40 Kč
DOB8600 Ďoubal Jan KOB Dobruška C 7248 40 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 40 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha A 361961 40 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 40 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha C 2087687 40 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 40 Kč
6KX7700 Michalský Richard Neregistrovaní - Michalští 2092426 40 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 40 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 40 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 40 Kč
celkem přihlášených: 457, vklad: 18920 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.