Přihlášky závodu: 5. závod Žaket pražského poháru žactva

Datum:
08.06.2016
Místo konání:
Psychiatrická nemocnice Bohnice
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     Free Order     H10     H10L     H12     H14     HDR     T3     T5    
1.76 km, 11 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 30 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C 2067959 30 Kč
LME0650 Dittrtová Rozálie SK Los Mělník C 2102534 30 Kč
81C0650 Mácová Štěpánka Cirkus Čakovice 2088190 30 Kč
PGP0653 Rážová Dorota SK Praga C 9102086 30 Kč
HCE0652 Černá Justina TJ Hostivice C 1417251 30 Kč
HCE0653 Brodská Kateřina TJ Hostivice C zapůjčit 50 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 30 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 30 Kč
ROZ0653 Kuncová Adéla OK Roztoky C 2102785 30 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice C 2084937 30 Kč
TAP0752 Bublíková Klára KOB Tretra Praha C zapůjčit 50 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka C 2090870 30 Kč
ROZ0652 Gerlachová Vendula OK Roztoky C 930524 30 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha C zapůjčit 50 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga C 2096266 30 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C zapůjčit 50 Kč
5HX1050 Richterová Markéta TO Nezmaři 30 Kč
FSP0650 Maříková Alžběta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092382 30 Kč
RIC0754 Grimmerová Valerie OB Říčany C 2085573 30 Kč
RIC0752 Grossová Andrea OB Říčany C 2049635 30 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 30 Kč
RIC0850 Kindlová Anežka OB Říčany C 2060265 30 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 30 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany C 2049632 30 Kč
RIC0654 Koufidaki Isabela OB Říčany C zapůjčit 50 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany C 2073696 30 Kč
RIC0653 Růžičková Ema OB Říčany C 361931 30 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany C 2049649 30 Kč
RIC0756 Stoklasová Eliška OB Říčany C 2049643 30 Kč
RIC0755 Vosátková Julie OB Říčany C 2049638 30 Kč
NNN0053 Malá Sára Neregistrovaní 51748 30 Kč
6MX0651 Krbcová Aneta MDDM Čelákovice zapůjčit 50 Kč
DKP0651 Goldflamová Mimi Irena Oddíl OB Kotlářka C 2095928 30 Kč
2.68 km, 9 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 30 Kč
LME0652 Hanauerová Alice SK Los Mělník C 30 Kč
81C0750 Mácová Natálie Cirkus Čakovice 2088194 30 Kč
VSP0851 Hejnová Barbora USK Praha C 411503 30 Kč
HCE0850 Černá Adéla TJ Hostivice C 1417259 30 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 30 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha C zapůjčit 50 Kč
81C0754 Žežulková Denisa Cirkus Čakovice zapůjčit 50 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka C 2095965 30 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091552 30 Kč
ROZ0850 Drbalová Tereza OK Roztoky C zapůjčit 50 Kč
DVP0651 Řeháková Karolina DVP ORIENTATION C 361962 30 Kč
KSH0851 Liberdová Magdaléna OB Kašperské Hory C 2060213 30 Kč
DKP0854 Mošničková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 30 Kč
ZBP0650 Voburková Lucie OOB SK Zbraslav C 2099491 30 Kč
ZBP0952 Voburková Simona OOB SK Zbraslav C zapůjčit 50 Kč
NNN0002 Kamarádová Zdeňka Neregistrovaní 232127 30 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 416325 30 Kč
NNN0022 Hrbková Eliška Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
LBE0850 Volková Karolína TJ Lokomotiva Beroun C 52316 30 Kč
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8116 30 Kč
NNN0029 Vojtíková Klára Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN0030 Honzátková Viktorie Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
PGP0651 Přibíková Agáta SK Praga C 301617 30 Kč
NNN0041 Hartmanová Kateřina Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN0051 Plechatá Kristína Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN0052 Markgráfová Ella Neregistrovaní 53005 30 Kč
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 30 Kč
3XC0850 Bittnerová Jana Neregistrovaní - BIT zapůjčit 50 Kč
PGP0852 Přibíková Tereza SK Praga C 682331 30 Kč
2.73 km, 15 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0550 Malečková Hana SK Praga B 2067999 30 Kč
PGP0553 Chmelařová Romana SK Praga C zapůjčit 50 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 2021830 30 Kč
VSP0552 Solarová Anežka USK Praha C zapůjčit 50 Kč
VSP0452 Solarová Tereza USK Praha C 2021845 30 Kč
DKP0555 Březinová Klára Oddíl OB Kotlářka C 30 Kč
DKP0458 Papajová Sára Oddíl OB Kotlářka C 30 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 30 Kč
DVP0451 Řeháková Ludmila DVP ORIENTATION C 361965 30 Kč
PGP0452 Čechmánková Anna SK Praga C 347887 30 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 410247 30 Kč
KPY0451 Řídká Tereza SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091542 30 Kč
LME0450 Beníšková Klára Barbora SK Los Mělník C 30 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 30 Kč
LBE0450 Volková Adéla TJ Lokomotiva Beroun C 52319 30 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 443070 30 Kč
RIC0456 Horáková Barbora OB Říčany C 2085604 30 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 30 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany B 2051504 30 Kč
RIC0552 Pokorná Terezie OB Říčany C 2085564 30 Kč
RIC0553 Vosátková Eliška OB Říčany C 2049642 30 Kč
6MX0550 Podveská Barbora MDDM Čelákovice zapůjčit 50 Kč
6MX0551 Zagorová Justýna MDDM Čelákovice zapůjčit 50 Kč
5WC0550 Vaníčková Anna SK Líšná 232893 30 Kč
ROZ0550 Chobotová Klára OK Roztoky C zapůjčit 50 Kč
3.68 km, 21 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0251 Janderová Barbora SK Praga C 438628 30 Kč
PGP0253 Jašková Klára SK Praga C zapůjčit 50 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 30 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 1418759 30 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha C 2096249 30 Kč
DKP0252 Kamzíková Andrea Oddíl OB Kotlářka C 30 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka B 2051523 30 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 897371 30 Kč
TAP0254 Charouzková Eliška KOB Tretra Praha C zapůjčit 50 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B zapůjčit 50 Kč
PGP0252 Voldřichová Anita SK Praga C 2096256 30 Kč
DKP0358 Poborská Eliška Oddíl OB Kotlářka B 232179 30 Kč
RIC0250 Sládečková Barbora OB Říčany C 448934 30 Kč
NNN0040 Hartmanová Barbora Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
TAP0251 Turinská Magdaléna KOB Tretra Praha 53644 30 Kč
PGP0254 Černá Aneta SK Praga C zapůjčit 50 Kč
NNN0084 Mojžíšková Lucie Neregistrovaní 2084949 30 Kč
3.50 km, 32 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 2099494 50 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8890 50 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 50 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 50 Kč
9VC7700 Pes Rudolf OK SUDOP 8516 50 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 416137 50 Kč
KPY7300 Louša Ladislav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800334 50 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C 7205037 50 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 682690 50 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 2085610 50 Kč
RIC6300 Hlubuček Petr OB Říčany C 232418 50 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 2069067 50 Kč
RIC0101 Pecháček Vít OB Říčany C 2069066 50 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 50 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 50 Kč
NNN0044 Smištík Jaroslav Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0075 Vobořilová Markéta Neregistrovaní 888645 50 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník A 2058463 50 Kč
2.02 km, 12 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 2051485 30 Kč
PGP0801 Chmelař David SK Praga C zapůjčit 50 Kč
PGP0602 Göth Mikuláš SK Praga C 2092354 30 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 50 Kč
DKP0702 Rudolf Matyáš Oddíl OB Kotlářka C 2084991 30 Kč
TAP0605 Tofel Šimon KOB Tretra Praha C zapůjčit 50 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 2092429 30 Kč
ROZ0602 Jirásek Šimon OK Roztoky C 7948 30 Kč
ROZ0601 Čech Adam OK Roztoky C 2085006 30 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 30 Kč
45X0600 Lorenc Tadeáš PAT Praha 2103755 30 Kč
EKP0701 Štěňha David VŠTJ Ekonom Praha C 2102795 30 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C 2102709 30 Kč
VSP0603 Solar Adam USK Praha C 2021846 30 Kč
DKP0708 Melichar Šimon Oddíl OB Kotlářka C 30 Kč
DKP0810 Handala Mathias Oddíl OB Kotlářka C 30 Kč
DKP0806 Ryšavý Dominik Oddíl OB Kotlářka C 30 Kč
KPY0600 Louša Vojtěch SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 30 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C 2099508 30 Kč
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C 2079496 30 Kč
PVP0600 Čechmánek Václav VSK Přírodní vědy Praha C 8575 30 Kč
KPY0700 Kouřil Vojta SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 52030 30 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 30 Kč
KAM0702 Bažata Alberto OK Kamenice C 2084940 30 Kč
LBE0701 Gärtner Václav TJ Lokomotiva Beroun C 52321 30 Kč
LBE0700 Skála Šimon TJ Lokomotiva Beroun C 52320 30 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 30 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 30 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092396 30 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 30 Kč
FSP0701 Günter Vincent VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090846 30 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090855 30 Kč
FSP0700 Dušek Vojtěch VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 30 Kč
DKP0811 Izdný Lukáš Oddíl OB Kotlářka C 30 Kč
DKP0601 Izdný Vít Oddíl OB Kotlářka C 30 Kč
RIC0600 Hlubuček Jakub OB Říčany C 2069054 30 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 2049645 30 Kč
RIC0604 Kuchař Pavel OB Říčany C 2085579 30 Kč
RIC0704 Lazar Tomáš OB Říčany C 7202858 30 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 30 Kč
3XC0600 Bittner Václav Neregistrovaní - BIT zapůjčit 50 Kč
3XC0700 Cordier Jan Neregistrovaní - BIT zapůjčit 50 Kč
ROZ0801 Chobot Karel OK Roztoky C zapůjčit 50 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 30 Kč
KAM0800 Šimek Matouš OK Kamenice C 2102547 30 Kč
2.68 km, 9 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 410727 30 Kč
5BX0900 Pilař František Čepíci 1413334 30 Kč
VSP0901 Solar Daniel USK Praha C 2032152 30 Kč
TAP0803 Bublík František KOB Tretra Praha zapůjčit 50 Kč
KAM0700 Rejšek Václav OK Kamenice C 2084939 30 Kč
DVP0701 Picl František DVP ORIENTATION C 682105 30 Kč
ROZ0702 Šantora Marek OK Roztoky C zapůjčit 50 Kč
ROZ0701 Liboska Viktor OK Roztoky C 49155 30 Kč
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha C 2084997 30 Kč
HCE0801 Müller František TJ Hostivice C 1413898 30 Kč
DKP0809 Kleňha Richard Oddíl OB Kotlářka C 30 Kč
NNN0010 Kamarád Tomáš Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
LME0900 Hampl Jan SK Los Mělník C 2078468 30 Kč
LBE0900 Stříbrný Vilém TJ Lokomotiva Beroun C 52976 30 Kč
FSP0801 Jonáš Alexandr VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090852 30 Kč
RIC0706 Schnabl Jakub OB Říčany C 2073681 30 Kč
RIC0701 Tolar Ondřej OB Říčany C 2073695 30 Kč
LME0800 Skřipský Tomáš SK Los Mělník 30 Kč
NNN0045 Hynek František Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN0046 Tabery Jan Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN0047 Geraghty Oliver Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN0048 Zahrádka Vít Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN0058 Soukup Jonas Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
6MX0600 Kubíček Daniel MDDM Čelákovice zapůjčit 50 Kč
2.93 km, 16 kontrol
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0406 Ráž Miloslav SK Praga C 9102085 30 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 30 Kč
VSP0407 Hejna Igor USK Praha C 411602 30 Kč
VSP0408 Hejna Viktor USK Praha C 411604 30 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 9200730 30 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 2075696 30 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha C 2096222 30 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 2081357 30 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 30 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha C 2021829 30 Kč
DKP0506 Ryšavý Jovan Oddíl OB Kotlářka C 30 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 30 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha B 2099511 30 Kč
ROZ0504 Trávníček Adam OK Roztoky C 51262 30 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091563 30 Kč
ROZ0502 Drbal Tomáš OK Roztoky C zapůjčit 50 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha C 2092402 30 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha C zapůjčit 50 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C zapůjčit 50 Kč
DVP0401 Picl Daniel DVP ORIENTATION C 440393 30 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 231948 30 Kč
ROZ0503 Chessell Thomas OK Roztoky C zapůjčit 50 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C zapůjčit 50 Kč
HCE0500 Müller Jáchym TJ Hostivice C 1417250 30 Kč
KPY0500 Michálek Michal SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 30 Kč
DKP0503 Kohoutek Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2051516 30 Kč
LME0402 Duchoslav Radek SK Los Mělník C 30 Kč
LME0500 Hampl Jakub SK Los Mělník C 2078467 30 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 30 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha B 2053580 30 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 30 Kč
RIC0401 Holeček Štěpán OB Říčany B 2069053 30 Kč
RIC0511 Horn Jonáš OB Říčany C 2060264 30 Kč
RIC0503 Hudos Václav OB Říčany C 2069064 30 Kč
RIC0509 Makl Michal OB Říčany C 2049641 30 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2096235 30 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 301644 30 Kč
RIC0508 Schnabl David OB Říčany C 2069055 30 Kč
NNN0043 Hartman Šimon Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN0049 Horad Jonáš Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN0050 Kos Jakub Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha B 2073716 30 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 428214 30 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2075608 30 Kč
6MX0500 Širanec Šimon MDDM Čelákovice zapůjčit 50 Kč
6MX0501 Zagora Štěpán MDDM Čelákovice zapůjčit 50 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 30 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 30 Kč
4.41 km, 22 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0203 Sobotka Vojtěch SK Praga C 682364 30 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 30 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha B 2080913 30 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka B 981832 30 Kč
PGP0204 Kolský Pavel SK Praga B 2075683 30 Kč
DKP0305 Forman Šimon Oddíl OB Kotlářka C 30 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka C 30 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 30 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice B 9201061 30 Kč
KPY0301 Miřácký Adam SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091561 30 Kč
KPY0303 Pechač Jáchym SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091543 30 Kč
DKP0306 Trunečka Marek Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 50 Kč
DKL0200 Svoboda Luděk KOB Kladno C 336741 30 Kč
NNN0021 Hrbek Vojtěch Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 30 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 2800293 30 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 30 Kč
RIC0203 Rejnek Lukáš OB Říčany B 2069069 30 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany B 9200525 30 Kč
RIC0201 Votruba Jan OB Říčany C 2049648 30 Kč
RIC0302 Zdražil Lukáš OB Říčany C 2085572 30 Kč
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 7020417 30 Kč
6VX0200 Hadač Jakub TORNÁDO zapůjčit 50 Kč
2.68 km, 9 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
81C0800 Tejkl Štěpán Cirkus Čakovice 2088207 30 Kč
81C0801 Novák Jakub Cirkus Čakovice zapůjčit 50 Kč
81C1050 Mácová Barbora Cirkus Čakovice 1416364 30 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 30 Kč
DKP1301 Míka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka 8537 30 Kč
DKP1101 Míka Luboš Oddíl OB Kotlářka C 2080948 30 Kč
SJC1350 Kazdová Rozárie Sportcentrum Jičín C 52317 30 Kč
ROZ0802 Kunc Lukáš OK Roztoky C zapůjčit 50 Kč
DKL0950 Krečová Ema KOB Kladno C 64094 30 Kč
5BX1300 Pilař Jiří Čepíci 53459 30 Kč
MFP1053 Nedbalová Magdalena Matfyz Praha C 49639 30 Kč
5BX7801 Černý Ota Čepíci zapůjčit 50 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 30 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 30 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 30 Kč
5FX0700 Svoboda Filip MMOB Praha zapůjčit 50 Kč
81C0951 Mášová Ivana Cirkus Čakovice zapůjčit 50 Kč
KPY0800 Louša Vítek SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060245 30 Kč
TAP1050 Hlaváčková Lucie KOB Tretra Praha C 2080980 30 Kč
EKP1108 Seidl Marek VŠTJ Ekonom Praha C 51610 30 Kč
NNN0004 Darmovrzal Šimon Neregistrovaní 9782 30 Kč
LME1001 Beníšek Vojtěch SK Los Mělník 30 Kč
NNN0024 Kourková Jiránkovi Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 30 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 30 Kč
5HX1150 Rypáčková Šárka TO Nezmaři 426455 30 Kč
FSP0851 Stará Žofie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092374 30 Kč
NNN0031 Vojtíková Tereza Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN0033 Sieger Tomáš Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN0035 Čermáková Emílie Neregistrovaní 1066205 30 Kč
NNN0037 Sedlák Václav Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN0038 Sedláková Helena Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
SCP1350 Khelová Bára OK Sparta Praha C 416140 30 Kč
LME1150 Šimková Šárka SK Los Mělník C 30 Kč
NNN0042 Hartmanová Tereza Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN0055 Votočka David Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN0056 Nechvátal Marek Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN0057 Maguina Thea Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN0059 Korečkovi Neregistrovaní 30 Kč
NNN0060 Kovaříkovi Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 30 Kč
5WC1150 Vaníčková Eliška SK Líšná asi na papirovou prukazku 30 Kč
NNN0071 Hovorka Vojtěch Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN0072 Hovorka Jindřich Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN0073 Brinda Jaroslav Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 218788 30 Kč
LBE1150 Uhlířová Eliška TJ Lokomotiva Beroun C 331238 30 Kč
NNN0079 Bouzková Eva Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN0085 Štromajer Antonín Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
3.55 km, 20 kontrol
(77)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 50 Kč
DVP7751 Janderová Markéta DVP ORIENTATION C 232976 50 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 50 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 50 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 50 Kč
81C7700 Tejkl Jiří Cirkus Čakovice 7205567 50 Kč
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 50 Kč
81C0050 Mácová Martina Cirkus Čakovice 1400418 50 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 50 Kč
VSP7354 Hejnová Martina USK Praha C 411502 50 Kč
9JC8500 Josl Jan neregistrovaní - Všenory zapůjčit 70 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 50 Kč
HCE7751 Černá Petra TJ Hostivice C 1413899 50 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 50 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 50 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 50 Kč
PGP8454 Voborská Jana SK Praga C 9332 50 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha 253812 50 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 51672 50 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 50 Kč
TAP7751 Bublíková Zuzana KOB Tretra Praha zapůjčit 70 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka C 50 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 50 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 50 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 897353 50 Kč
DVP5951 Hačecká Hana DVP ORIENTATION zapůjčit 70 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 50 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 2053578 50 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 50 Kč
NNN0003 Johanovská Tereza Neregistrovaní 51796 50 Kč
NNN0006 Jenichová Magdalena Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
BBM5700 Gawel Jiří BETA URSUS Orienteering C 301272 50 Kč
7KC5650 Šlapáková Libuše GC 09447 50 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 50 Kč
NNN0023 Sork Viktor Neregistrovaní 08552 50 Kč
NNN0025 Koubek Jan Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
KPY3700 Louša František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2092367 50 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 50 Kč
FSP9550 Kápičková Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1602627 50 Kč
5HX7900 Rypáčková Dana TO Nezmaři 218783 50 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 50 Kč
ZVO0001 Zimmer Jan OB SK Zvole C 897354 50 Kč
MKP4200 Šerák Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51705 50 Kč
8DC9050 Čtveráková Iveta DOBneregistrovani 7230 50 Kč
EKP8851 Štembergová Lucie VŠTJ Ekonom Praha 438648 50 Kč
DKP0154 Halíková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 682692 50 Kč
8LC8450 Votípková Jana Leveris zapůjčit 70 Kč
NNN0020 Mrlíková Mirka Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0026 Drábková Alice Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0036 Nováková Zdenka Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
TAP6850 Turinská Ivana KOB Tretra Praha C 232199 50 Kč
TAP4750 Podivínská Pavla KOB Tretra Praha C 53506 50 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 2095933 50 Kč
RIC7299 Hudosová Gábina OB Říčany C 2056283 50 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 50 Kč
RIC0100 Pethö Alex OB Říčany C 2069059 50 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 50 Kč
RIC7351 Růžičková Lucie OB Říčany C 331656 50 Kč
RIC7650 Tolarová Ivana OB Říčany C 2073688 50 Kč
RIC0152 Vařeková Bohdana OB Říčany C 2073692 50 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 50 Kč
TEP0050 Klimešová Petra Tempo Praha C zapůjčit 70 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 50 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 50 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 50 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 50 Kč
NNN0065 Polívková Petra Neregistrovaní 2073693 50 Kč
NNN0068 Dvořáková Pavla Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 50 Kč
EKP6350 Šnajdarová Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515008 50 Kč
4LC0050 Punčochářová Simona Neregistrovaná - Punčochářová 51314 50 Kč
LBE6600 Vaníček Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 232892 50 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 888612 50 Kč
NNN0070 Horáková Jana Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
ROZ6550 Matějková Sylva OK Roztoky zapůjčit 70 Kč
PGP6351 Šrůtová Marcela SK Praga C 8077 50 Kč
KAM7153 Šimková Markéta OK Kamenice C 2103262 50 Kč
5.76 km, 26 kontrol
(213)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 50 Kč
DVP7304 Jandera Tomáš DVP ORIENTATION C 7300190 50 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 50 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 50 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 50 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 50 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 50 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 50 Kč
2NC6900 Slovák Tomáš Traged Team 2023965 50 Kč
2NC8150 Polášková Pavlína Traged Team zapůjčit 70 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice A 886274 50 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 50 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 50 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 50 Kč
LME6852 Dittrtová Lucie SK Los Mělník C 2102533 50 Kč
LME0001 Dittrt Štěpán SK Los Mělník C 2800162 50 Kč
OKP5802 Čechmánek Vladimír SK OK 24 Praha C 51719 50 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 50 Kč
EKP7500 Poborský Petr VŠTJ Ekonom Praha C 232116 50 Kč
PGP0050 Sobotková Anna SK Praga C 2080975 50 Kč
SOB9300 Setnička Karel SOBSA C 53018 50 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 50 Kč
1VD6600 Kudrass Peter (GER) SG Zittau Süd 660114 50 Kč
VPM9252 Doležalová Barbora KOS Slavia Plzeň C 2085626 50 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 50 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky C 232535 50 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 50 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 50 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 4183 50 Kč
HCE6901 Černý Radomír TJ Hostivice C 1417246 50 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 50 Kč
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky C 7944 50 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 50 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SJH Jindřichův Hradec C 981817 50 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 50 Kč
TAP7100 Melišík Michael KOB Tretra Praha 2087660 50 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 50 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 50 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 50 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 50 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 7201196 50 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 995813 50 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 886288 50 Kč
HCE9750 Náhlíková Erika TJ Hostivice C 51986 50 Kč
6YC8001 Uhlík Michal Neregistrovaní C 51180 50 Kč
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 53127 50 Kč
EKP7608 Štěňha Martin VŠTJ Ekonom Praha C 7003036 50 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 50 Kč
55X8750 Sádovská Petra CEDA 9510 50 Kč
6TX8100 Vicek Pavel Neregistrovaní - Vicek zapůjčit 70 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 50 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 50 Kč
5BX7800 Černý Ondřej Čepíci zapůjčit 70 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 50 Kč
ROZ7500 Svoboda Jiří OK Roztoky C 438638 50 Kč
6YC8802 Janků Jiří Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
VSP7303 Solar Jan USK Praha C 2032110 50 Kč
VSP7750 Solarová Zuzana USK Praha C 2032115 50 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 50 Kč
EKP7705 Benda Lukáš VŠTJ Ekonom Praha C 2078483 50 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 50 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 50 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 50 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 50 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 50 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 50 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 50 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 8105 50 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 50 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 50 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 50 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 50 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 50 Kč
DKP7702 Lampa David Oddíl OB Kotlářka C 2090867 50 Kč
NNN7800 Beneš Michal Neregistrovaní 232897 50 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 50 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 50 Kč
ZBP6200 Metlička Tomáš OOB SK Zbraslav C 1416369 50 Kč
65C7400 Hrbková Martina SK Radiosport Bílovice nad Svitavou zapůjčit 70 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 50 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 50 Kč
69X8500 Lužnický Jiří HO Humanita 7205016 50 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 50 Kč
TAP0010 Rohlík Matěj KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 9101102 50 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha B 7201203 50 Kč
6YC8751 Krupová Tereza Neregistrovaní 2088730 50 Kč
ASU8598 Vavrova Veronika Magnus Orienteering C 920685 50 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 50 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 50 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 7003028 50 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 888643 50 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 50 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 50 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 50 Kč
ZBP7354 Šustrová Jana OOB SK Zbraslav C 2800328 50 Kč
8TC8800 Vereš Lukáš Tempo zapůjčit 70 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 50 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 50 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 50 Kč
KPY0100 Převrátil Petr SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2087668 50 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 50 Kč
SOB6802 Janík Pavel SOBSA C 2090842 50 Kč
SOB6750 Janíková Martina SOBSA C 2090841 50 Kč
NNN0005 Němec Jan Neregistrovaní 219274 50 Kč
NNN0007 Holub Michal Neregistrovaní 2800301 50 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 50 Kč
KPY8000 Procházka Vít SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2067930 50 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 50 Kč
87C8400 Chodil Karel Divoké kvasnice zapůjčit 70 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 50 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 50 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 682618 50 Kč
DOB8600 Ďoubal Jan KOB Dobruška C 7248 50 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice C 2067970 50 Kč
MKP8000 Petříček Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 51690 50 Kč
MKP8251 Petříčková Zuzana SK GORDIC Praha Kačerov C 434801 50 Kč
DKP9952 Klikarová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2043004 50 Kč
LBE0001 Příbrský Adam TJ Lokomotiva Beroun C 981846 50 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 50 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 50 Kč
3RX8700 Tabery Kryštof SKOB Zlín zapůjčit 70 Kč
SRK7606 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9527 50 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 50 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 50 Kč
PVP8000 Křížan Jiří VSK Přírodní vědy Praha 7201778 50 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 50 Kč
KAM8952 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 50 Kč
SOB8851 Choutková Magdaléna SOBSA C 2067886 50 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 53643 50 Kč
8XC8401 Bulva Radek NER- Neregistrovani 2051513 50 Kč
TAP9055 Jiříková Dana KOB Tretra Praha C 416004 50 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 50 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha C 2078484 50 Kč
ZVO0102 Brachtl Adam OB SK Zvole C 887903 50 Kč
ZVO6902 Brachtl Daniel OB SK Zvole C 887907 50 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole C 2800330 50 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 50 Kč
DKP9907 Ridzoň Daniel Oddíl OB Kotlářka C 50 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 50 Kč
EKP8608 Štemberg Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067963 50 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 50 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 9101106 50 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 50 Kč
64C9002 Holec Jakub Ekonom Praha Outdoor 1409876 50 Kč
64C9250 Hnátková Tereza Ekonom Praha Outdoor zapůjčit 70 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2094474 50 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 50 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 50 Kč
TAP7501 Sieger Tomáš KOB Tretra Praha C 232106 50 Kč
TAP7552 Siegerová Lucie KOB Tretra Praha C 51850 50 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 50 Kč
8LC7400 Votípka Václav Leveris zapůjčit 70 Kč
7KC6000 Hlaváčová Jarka GC zapůjčit 70 Kč
8LC8400 Valerián Martin Leveris zapůjčit 70 Kč
8LC8500 Villaris Vojtech Leveris zapůjčit 70 Kč
8LC8100 Mrzena Jan Leveris zapůjčit 70 Kč
8LC8301 Sláma Jiří Leveris zapůjčit 70 Kč
NNN0027 Ksandrová Marie Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0028 Hánová Anna Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
3RX7800 Hönigová Iva SKOB Zlín zapůjčit 70 Kč
DKP8051 Izdná Petra Oddíl OB Kotlářka C 50 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 50 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 50 Kč
NNN0032 Kubec Lukáš Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0034 Nováková Alice Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
6YC7900 Plíva Petr Neregistrovaní 7205023 50 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 50 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 50 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 50 Kč
TEP9200 Klimeš Ondřej Tempo Praha C zapůjčit 70 Kč
TEP9550 Klimešová Iva Tempo Praha C zapůjčit 70 Kč
RIC9800 Černohorský Mikuláš OB Říčany B 2069051 50 Kč
RIC7800 Rejnek Tomáš OB Říčany C zapůjčit 70 Kč
RIC9750 Stehlíková Anna OB Říčany C 553447 50 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 2073691 50 Kč
TEP6300 Klimeš Petr Tempo Praha C zapůjčit 70 Kč
PGP0154 Doubková Emma SK Praga C 682335 50 Kč
PGP0004 Vacek Jan SK Praga C 681881 50 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 50 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 50 Kč
MKP8800 Maška Marek SK GORDIC Praha Kačerov C zapůjčit 70 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 50 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 50 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 9998737 50 Kč
DOB8971 Hošková Tereza KOB Dobruška C 9998971 50 Kč
7KC8350 Glasová Ester GC zapůjčit 70 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 70 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 70 Kč
69X7800 Polák Robert HO Humanita zapůjčit 90 Kč
LME7500 Haering Jan SK Los Mělník C 2045234 70 Kč
KPY7900 Kameník Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091547 70 Kč
46X8900 Jurga Václav Krutě Kruté Krůty 2800296 70 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 70 Kč
8TC8700 Beran Jakub Tempo zapůjčit 90 Kč
6VX7150 Hadačová Pavla TORNÁDO zapůjčit 90 Kč
64C8150 Uhlíková Šárka Ekonom Praha Outdoor 4315 70 Kč
11C7001 Škrabálek Jan Letci v akci 2067260 70 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 70 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 70 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 70 Kč
64C8950 Volencová Kamila Ekonom Praha Outdoor zapůjčit 90 Kč
NNN0074 Glas Petr Neregistrovaní 886257 50 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 50 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 50 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha C 2087687 50 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 50 Kč
NNN0078 Samek Jakub Neregistrovaní 1418767 50 Kč
NNN0080 Novotný Radomír Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
KAM8305 Nebeský Daniel OK Kamenice 2102810 50 Kč
NNN0083 Neumann Petr Neregistrovaní 232124 50 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 50 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 887640 50 Kč
celkem přihlášených: 603, vklad: 26950 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.