Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
08.05.2017
Místo konání:
Mníšek pod Brdy
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35K     D35L     D45K     D45L     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35K     H35L     H45K     H45L     H55     H65     H75     T5     T7     T7U     TF    
2.10 km, 70 m, 6 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 60 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 60 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 60 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 60 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice C 2084937 60 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 60 Kč
DKL0750 Pilátová Rozálie KOB Kladno C 2103252 60 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 53537 60 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany C 2049649 60 Kč
ROU0750 Buková Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 60 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka C 2090870 60 Kč
FSP0752 Stará Barbora VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8878 60 Kč
FSP0753 Geffertová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090855 60 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 224355 60 Kč
HCE0750 Dostálová Judita TJ Hostivice C 2113504 60 Kč
FSP0754 Bartáková Alžběta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C čip kupujeme - nevíme zatím číslo 60 Kč
TAP0752 Bublíková Klára KOB Tretra Praha C 2108884 60 Kč
DKP0860 Nováková Pavlína Oddíl OB Kotlářka C 2086461 60 Kč
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 60 Kč
RIC0850 Kindlová Anežka OB Říčany C 2060265 60 Kč
DOR0753 Kašparová Alžběta OK Dobříš C 2111604 60 Kč
FSP0777 Fibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081361 100 Kč
2.30 km, 80 m, 5 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0950 Pokorná Ema SK Praga C 51637 60 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 60 Kč
VSP0951 Kopecká Marie USK Praha C 1416363 60 Kč
VSP0851 Hejnová Barbora USK Praha C 411503 60 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075698 60 Kč
ZVO0752 Švejdová Karolína OB SK Zvole C 436408 60 Kč
DKP0952 Lampová Julie Oddíl OB Kotlářka C 2112724 60 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 2096218 60 Kč
FSP0755 Leinweberová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 60 Kč
FSP0851 Stará Žofie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090846 60 Kč
TAP1050 Hlaváčková Lucie KOB Tretra Praha C 2080980 60 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka C 2095965 60 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 60 Kč
KTA0751 Doleželová Vendula SK Kotnov Tábor C 05296 60 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš C 2058512 60 Kč
DOR0853 Doležalová Anna OK Dobříš C 2104708 60 Kč
DOR0854 Dvořáková Alena OK Dobříš C 2050499 60 Kč
DOR0850 Forstereviczová Julie OK Dobříš 2104710 60 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 60 Kč
DOR1051 Neuerová Eliška OK Dobříš C 2050493 60 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie OK Dobříš C 7205024 60 Kč
SLP0850 Kučerová Jana OOB Slavia Praha C 2042501 60 Kč
3.00 km, 80 m, 7 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole B 2079497 60 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 60 Kč
KNC0551 Botková Josefína Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 60 Kč
ROU0550 Dobiášová Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2099520 60 Kč
DKL0651 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 2080902 60 Kč
VSP0654 Pastuszková Laura USK Praha C 53374 60 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice B 2061855 60 Kč
KAM0554 Nováková Nina OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0550 Rendová Kateřina OK Kamenice C 446427 60 Kč
LME0660 Alblová Zuzana SK Los Mělník C 206359 60 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga C 2096266 60 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 7208098 60 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole B 2079493 60 Kč
TAP0650 Hladká Tereza KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
VSP0652 Machová Karolína USK Praha C 339547 60 Kč
FSP0651 Svobodová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C čip kupujeme - nevíme zatím číslo 60 Kč
KAM0652 Chramostová Julie OK Kamenice C 2099495 60 Kč
PGP0654 Vozábalová Hana SK Praga C 2106747 60 Kč
PGP0653 Rážová Dorota SK Praga C 9102086 60 Kč
DKP0551 Horáčková Michaela Oddíl OB Kotlářka C 2086455 60 Kč
TAP0652 Pompachová Karolína KOB Tretra Praha C 682643 60 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 60 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany C 2049632 60 Kč
RIC0552 Pokorná Terezie OB Říčany B 2085564 60 Kč
RIC0653 Růžičková Ema OB Říčany C 361931 60 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 60 Kč
DOR0554 Dvořáková Veronika OK Dobříš C 2050488 60 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš C 2080957 60 Kč
DOR0651 Koubková Tereza OK Dobříš C 2073727 60 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš C 2104705 60 Kč
DOR0656 Neuerová Anna OK Dobříš C 2080954 60 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 100 Kč
9BC0550 Motyčková Marie NNN zapůjčit 100 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha C 7208207 100 Kč
OPI0650 Vaněčková Anežka Orientační sporty Písek C 2111716 100 Kč
3.40 km, 100 m, 7 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZVO0353 Kramlová Kateřina OB SK Zvole C 2083376 60 Kč
ZVO0452 Kramlová Barbora OB SK Zvole B 2083385 60 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 60 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem B 2080901 60 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 2067999 60 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 60 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 2021830 60 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga C 2099498 60 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 60 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 60 Kč
KAM0459 Čapková Lucie OK Kamenice C 2103294 60 Kč
KNC0352 Botková Alžběta Sokol Kostelec n. Č. l. C 420403 60 Kč
ROU0350 Dobiášová Jitka SKOB Roudnice nad Labem C 2099529 60 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha B 2020713 60 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 60 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 60 Kč
ROU0499 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem 60 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 60 Kč
KAM0460 Holubářová Anna OK Kamenice C 60 Kč
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice C 2088703 60 Kč
KAM0461 Matějková Julie OK Kamenice C 60 Kč
KAM0356 Mojžíšková Klára OK Kamenice C 2084936 60 Kč
KAM0458 Štěpánková Julie OK Kamenice C 2075612 60 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice C 2075615 60 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 60 Kč
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno C 2113496 60 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B 2088202 60 Kč
ZVO0354 Hovorková Alžběta OB SK Zvole C 2092363 60 Kč
DKP0459 Nekvasilová Tereza Oddíl OB Kotlářka C 04641 60 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole B 2079492 60 Kč
ZVO0454 Švejdová Eliška OB SK Zvole C 2023955 60 Kč
ROU0351 Buková Anežka SKOB Roudnice nad Labem C 2059749 60 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 443070 60 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 60 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany B 2051504 60 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany B 426373 60 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš C 2050483 60 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš B 2045303 60 Kč
DOR0454 Lorencová Jana OK Dobříš C 2058501 60 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 60 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha B 2021847 100 Kč
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek C 439103 100 Kč
LME0451 Machová Anna SK Los Mělník B 2102534 100 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 100 Kč
4.40 km, 140 m, 7 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0251 Kašparová Barbora SKOB Slaný B 2085001 100 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 100 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 100 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 1418759 100 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 2051523 100 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 100 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 100 Kč
PGP0154 Doubková Emma SK Praga C 7207774 100 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha B 2020712 100 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C zapůjčit 140 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 100 Kč
KAM0252 Chaloupková Hana OK Kamenice B 442850 100 Kč
KAM0253 Mojžíšková Lucie OK Kamenice B 2084949 100 Kč
KAM0257 Selucká Alžběta OK Kamenice C 2083407 100 Kč
KAM0255 Štěpánková Ema OK Kamenice C 2087652 100 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 100 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole C 2800330 100 Kč
PGP0255 Tomaidesová Adéla Anna SK Praga C 1418751 100 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 100 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 49632 100 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 100 Kč
RIC0152 Vařeková Bohdana OB Říčany B 2073692 100 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 100 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka OK Dobříš C 7205018 100 Kč
DKL0250 Vítková Barbora KOB Kladno C 100 Kč
OPI0250 Bečvářová Markéta Orientační sporty Písek C 2064778 150 Kč
SLA0151 Matoušková Adéla SKOB Slaný C 2109688 150 Kč
5.80 km, 160 m, 9 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 100 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 100 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 100 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha A 361961 100 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 232425 100 Kč
KAM0052 Kyralová Anna OK Kamenice C 682649 100 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha C 2051546 100 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 100 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný C 219276 100 Kč
DKP9952 Klikarová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2043004 100 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2094474 100 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 100 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 100 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 150 Kč
6.00 km, 150 m, 10 kontrol
Rank. koef.: 1
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 361934 100 Kč
FSP9550 Kápičková Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1602627 100 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 100 Kč
DKL8550 Gottvaldová Denisa KOB Kladno C 2106734 100 Kč
TAP8650 Slotová Jarmila KOB Tretra Praha C 7778650 100 Kč
VTA8951 Pacovská Romana SC vebr-sport C 7209280 100 Kč
ROZ9553 Zajícová Kateřina OK Roztoky C 1420234 100 Kč
FSP8686 Skripniková Petra VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53159 100 Kč
KPY8752 Gottliebová Petra SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C zapůjčit 140 Kč
KPY8853 Vejrostová Lenka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 330691 100 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 886274 100 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 100 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha C 2087687 100 Kč
ZBP8150 Bolinová Hana OOB SK Zbraslav C zapůjčit 140 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 100 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 100 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 100 Kč
46X8800 Jurgová Martina Krutě Kruté Krůty 2087707 100 Kč
VSP9850 Kašparová Adéla USK Praha B 52760 150 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 150 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 150 Kč
7.60 km, 200 m, 11 kontrol
Rank. koef.: 1
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 100 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 100 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 100 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 100 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 100 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 100 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 100 Kč
BZP8650 Přívozníková Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 7203455 100 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha C 7518567 100 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 100 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 100 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 7779755 100 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 100 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice A 515491 100 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 100 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 100 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 1413714 100 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 100 Kč
TJP9150 Krausová Barbora TJ Sokol Troja C 53504 100 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 100 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSK Přírodní vědy Praha C 8565 100 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 100 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 51845 100 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 100 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 100 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 100 Kč
DKP9157 Klusáková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 899157 100 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 232050 100 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 150 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 150 Kč
KAM9150 Škvorová Barbora OK Kamenice C 7208079 150 Kč
4.60 km, 100 m, 8 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 100 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 100 Kč
TAP7450 Popová Veronika KOB Tretra Praha C 1418756 100 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 100 Kč
ROU7952 Červená Alena SKOB Roudnice nad Labem C 1414507 100 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 100 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 100 Kč
ROU7451 Dobiášová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2099485 100 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 100 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 100 Kč
3LC7450 Stauchová Iva Lipaňáci 7201201 100 Kč
DKL7550 Geislerová Dita KOB Kladno C 888635 100 Kč
EKP7955 Seidlová Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 7207365 100 Kč
OKP7454 Bezpalcová Zuzana SK OK 24 Praha C 232137 100 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 100 Kč
3VX7450 Zámečníková Jitka Zámečníci 2103763 100 Kč
6MC7750 Hlaváčková Klára Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice 2081363 100 Kč
KAM7551 Chramostová Blanka OK Kamenice C 2113475 100 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 100 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 100 Kč
RIC7853 Čevelová Ivana OB Říčany C 2102678 100 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 2095933 100 Kč
DOR7551 Housková Monika OK Dobříš C 2044893 100 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš C 2080951 100 Kč
DOR7752 Lorencová Marcela OK Dobříš C 2045320 100 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 100 Kč
FSP7351 Maříková Markéta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C zapůjčit 140 Kč
PGP8057 Kutilová Jana SK Praga C Vlastní 100 Kč
KAM7650 Bažata Miroslava OK Kamenice C zapůjčit 190 Kč
SLP7963 Kučerová Lenka OOB Slavia Praha C 51286 150 Kč
SLA7550 Čechová Radka SKOB Slaný C 436427 150 Kč
FSP7555 Fibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515173 150 Kč
6.00 km, 180 m, 10 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE8050 Kučerová Berenika KOB Dobřichovice C 2102812 100 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 100 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 2099494 100 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 100 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 100 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 1417125 100 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 2092438 100 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 100 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 2102803 100 Kč
ZVO8151 Perknerová Barbora OB SK Zvole C 2099523 100 Kč
DKL8051 Pilátová Petra KOB Kladno C 336741 100 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 100 Kč
DKP8051 Izdná Petra Oddíl OB Kotlářka C 2086451 100 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 100 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 100 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 100 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 100 Kč
RIC7351 Růžičková Lucie OB Říčany C 331656 100 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 100 Kč
DOR7653 Forstereviczová Jana OK Dobříš C 2082934 100 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 100 Kč
SLA7352 Matoušková Markéta SKOB Slaný C 2109690 150 Kč
VPM7995 Vodrážková Kateřina KOS Slavia Plzeň C 980333 150 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 150 Kč
3.20 km, 90 m, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 100 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 100 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 897353 100 Kč
ROU7051 Buková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem C 2059753 100 Kč
KAM7153 Šimková Markéta OK Kamenice C 2103262 100 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 100 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš C 2058515 100 Kč
LME6952 Machová Petra SK Los Mělník C 2056272 150 Kč
LME6852 Dittrtová Lucie SK Los Mělník C 2102533 150 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 150 Kč
5.50 km, 140 m, 9 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 100 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 100 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 100 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 100 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 100 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 100 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 100 Kč
5XC6950 Čermáková Šárka SK Nepoměřice 682372 100 Kč
LME6950 Ždimerová Monika SK Los Mělník C 232357 100 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 100 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 100 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 100 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 100 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 100 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 100 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 100 Kč
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 9101705 100 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team C 7204522 100 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 100 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 100 Kč
TJP6552 Nováková Jana TJ Sokol Troja C 416114 100 Kč
OKP6450 Čechmánková Helena SK OK 24 Praha C 51720 100 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 100 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 100 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 100 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 100 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 100 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 100 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 100 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 100 Kč
SLP6951 Klofáčová Romana OOB Slavia Praha C 51364 100 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 100 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 100 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 100 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 100 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 100 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 100 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 100 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš C 2080904 100 Kč
DKL7054 Vítková Marie KOB Kladno C 2800302 100 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 150 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 150 Kč
4.60 km, 100 m, 8 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 100 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 100 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 100 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 100 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 100 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 100 Kč
OKP6150 Jeřábková Jana SK OK 24 Praha C 303948 100 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 100 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 100 Kč
OKP6151 Šámalová Hana SK OK 24 Praha C 502090 100 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 100 Kč
DKP5850 Špičáková Lenka Oddíl OB Kotlářka C 8642 100 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 100 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 100 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 100 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 100 Kč
OPI5550 Paulerová Eva Orientační sporty Písek C 2064785 100 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 100 Kč
3.20 km, 90 m, 7 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 60 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 60 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 60 Kč
2.30 km, 70 m, 6 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJP3651 Bláhová Blanka KČT Slavoj Praha C 51148 60 Kč
2.20 km, 70 m, 6 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0704 Kosák Eliáš SK Praga C 2800310 60 Kč
KAM0702 Bažata Alberto OK Kamenice C 2084940 60 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 60 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 60 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 2092429 60 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 51438 60 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga C 2103707 60 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 60 Kč
KAM0700 Rejšek Václav OK Kamenice C 2084939 60 Kč
KPY0700 Kouřil Vojta SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 52030 60 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 60 Kč
KNC0701 Volek Robin Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 60 Kč
ROU0801 Havlák Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2084986 60 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 60 Kč
SJP0700 Bláha Šimon KČT Slavoj Praha C 51421 60 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka C 2102794 60 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 2067952 60 Kč
FSP0701 Günter Vincent VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 60 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092396 60 Kč
FSP0801 Jonáš Alexandr VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092374 60 Kč
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha C 2084997 60 Kč
DKP0811 Izdný Lukáš Oddíl OB Kotlářka C 2086452 60 Kč
KAM0800 Šimek Matouš OK Kamenice C 2102547 60 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 60 Kč
TAP0803 Bublík František KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
PGP0702 Dočkal Šimon SK Praga C 2099519 60 Kč
DKP0802 Horáček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2086456 60 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 2088179 60 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka C 446360 60 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 60 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 60 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 60 Kč
DOR0702 Lorenc Vašek OK Dobříš C 2044885 60 Kč
DOR0803 Matys Ondřej OK Dobříš C 2050495 60 Kč
DOR0806 Peckl Kryštof OK Dobříš C 2111761 60 Kč
DOR0704 Španěl Filip OK Dobříš C 2080956 60 Kč
DOR0804 Vojkůvka Matěj OK Dobříš C 2050498 60 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 2058490 100 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2031365 100 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný C 2075658 100 Kč
2.30 km, 80 m, 5 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0900 Brettl Tobiáš SK Praga C 246850 60 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 52283 60 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C 2108914 60 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 60 Kč
BZP1000 Frýdecký Tomáš Báječné ženy v orientačním běhu C 60 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 60 Kč
PGP1001 Darmovzal Šimon SK Praga C 2113498 60 Kč
VSP1000 Pastuszek Lukáš USK Praha C 2111766 60 Kč
CEP0900 Pilař František Čepíci C 1413334 60 Kč
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno C 410721 60 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 232490 60 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 2102804 60 Kč
EKP1108 Seidl Marek VŠTJ Ekonom Praha C 51610 60 Kč
ZVO0802 Linhart Jakub OB SK Zvole C 2115685 60 Kč
ZVO0801 Kraus Hynek OB SK Zvole C 2031362 60 Kč
VSP0801 Mach David USK Praha C 52755 60 Kč
FSP0708 Svoboda Fabián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092388 60 Kč
FSP0802 Ohnůtek Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C čip kupujeme - nevíme zatím číslo 60 Kč
PGP0904 Vozábal David SK Praga C zapůjčit 100 Kč
FSP0901 Bolina Eduard VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C zapůjčit 100 Kč
PGP0902 Dočkal Štěpán SK Praga C 2099504 60 Kč
DOR0807 Doležal Jakub OK Dobříš C 2104693 60 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš C 2080953 60 Kč
DOR0903 Koma Lukáš OK Dobříš C 2104702 60 Kč
DOR0805 Magazu Lukas OK Dobříš C 2104694 60 Kč
DOR1000 Szárszoi Antonín OK Dobříš C 2104698 60 Kč
DOR0901 Španěl Viktor OK Dobříš C 2104691 60 Kč
DOR0902 Vojkůvka Filip OK Dobříš C 2045317 60 Kč
DOR0910 Foršt Bruno OK Dobříš 51268 60 Kč
ZVO0901 Hlaváček Karel OB SK Zvole C 2102868 60 Kč
ZVO0701 Hlaváček Jan OB SK Zvole C 2106883 60 Kč
FSP0900 Fibír Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081385 60 Kč
78Z0800 Zapletal Jan Neregistrovaní- Zapletalovi zapůjčit 100 Kč
9BC0700 Motyčka Jan NNN zapůjčit 100 Kč
FYD0801 Juřina Jakub Jizerský klub OB Frýdlant C 2112749 60 Kč
2.90 km, 100 m, 8 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0603 Kosák Jonáš SK Praga C 2103760 60 Kč
PGP0600 Brettl Filip SK Praga C 7995 60 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga C 2086527 60 Kč
VSP0501 Cylek Ondřej USK Praha C 2058499 60 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha C 08233 60 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 2085606 60 Kč
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 60 Kč
PGP0602 Göth Mikuláš SK Praga C 2092354 60 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 7941 60 Kč
TAP0605 Tofel Šimon KOB Tretra Praha C 2113396 60 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 2081357 60 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 60 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 60 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C 2099497 60 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C 2099508 60 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 60 Kč
ZVO0502 Jelínek Tomáš OB SK Zvole C 301533 60 Kč
ROZ0602 Jirásek Šimon OK Roztoky C 7948 60 Kč
TAP0506 Moláček Tadeáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
ZVO0602 Geleta Šimon OB SK Zvole C 2106879 60 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha C 2092402 60 Kč
ZVO0603 Perkner Vít OB SK Zvole C 2099526 60 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 60 Kč
ROU0602 Havlák René SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 100 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole C 2083401 60 Kč
KAM0500 Mišoň Daniel OK Kamenice C 2084943 60 Kč
KAM0501 Šiler Martin OK Kamenice C 2083424 60 Kč
TAP0601 Semecký Vít KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 60 Kč
SJP0500 Bláha Matyáš KČT Slavoj Praha C 443105 60 Kč
SJP0501 Bláha Vojtěch KČT Slavoj Praha C 443072 60 Kč
OKP0500 Himmel Ondřej SK OK 24 Praha C 232750 60 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C 2103723 60 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C 7207616 60 Kč
ROU0502 Vanžura David SKOB Roudnice nad Labem C 2083408 60 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka C 51793 60 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 60 Kč
DKP0601 Izdný Vít Oddíl OB Kotlářka C 2086453 60 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 60 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 60 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 2049645 60 Kč
RIC0604 Kuchař Pavel OB Říčany C 2085579 60 Kč
DOR0603 Dragoun Matěj OK Dobříš C 2104706 60 Kč
DOR0509 Forsterevicz Ondřej OK Dobříš 2104699 60 Kč
DOR0601 Havlíček Martin OK Dobříš C 2080952 60 Kč
DOR0501 Hronza Štěpán OK Dobříš C 2067307 60 Kč
DOR0505 Jiras Jenda OK Dobříš B 2042521 60 Kč
DOR0508 Španěl Benedikt OK Dobříš C 2045318 60 Kč
VSP0502 Maňour Vojtěch USK Praha C zapůjčit 140 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 100 Kč
4.30 km, 120 m, 9 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 9201061 60 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 9982 60 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 60 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 2102777 60 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 60 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 60 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 2075696 60 Kč
KNC0303 Kozadajev Adam Sokol Kostelec n. Č. l. C 224867 60 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 231948 60 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha C 2021842 60 Kč
VSP0402 Trnka Marek USK Praha C 2021843 60 Kč
VSP0407 Hejna Igor USK Praha C 411602 60 Kč
VSP0408 Hejna Viktor USK Praha C 411604 60 Kč
KAM0400 Hejsek Lukáš OK Kamenice C 2051541 60 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice B 443069 60 Kč
KAM0305 Kyral Maxmilián OK Kamenice B 682639 60 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno B 2115077 60 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 7207629 60 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 60 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 60 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 60 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 60 Kč
MKP0400 Reichl Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 446449 60 Kč
DKL0300 Swart Benjamin KOB Kladno C 682646 60 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 60 Kč
PGP0406 Ráž Miloslav SK Praga C 9102085 60 Kč
MLA0503 Pivec Jan MLOK Mariánské Lázně C 1421927 60 Kč
RIC0401 Holeček Štěpán OB Říčany B 2069053 60 Kč
DOR0300 Hronza Jakub OK Dobříš C 2067309 60 Kč
DOR0304 Ouška Filip OK Dobříš C 2050486 60 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš B 7204994 60 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 2042541 60 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 2042548 60 Kč
DOR0407 Španěl Vojtěch OK Dobříš C 2045304 60 Kč
FSP0300 Mařík Antonín VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C zapůjčit 100 Kč
DOR0303 Nigrin Matouš OK Dobříš C 2067311 100 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha B 2073716 100 Kč
CST0301 Silovský Vojtěch OB Strakonice zapůjčit 140 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice B 436432 100 Kč
5.80 km, 140 m, 10 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 100 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka C 2106739 100 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 100 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 2060249 100 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka A 981832 100 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha B 2080913 100 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice B 995899 100 Kč
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky C 7944 100 Kč
KNC0100 Volek Jaroslav Sokol Kostelec n. Č. l. C 303937 100 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 100 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 100 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 100 Kč
KAM0107 Bartoň Michal OK Kamenice C 1407428 100 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 100 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 100 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 100 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 2084934 100 Kč
PGP0204 Kolský Pavel SK Praga B 2075683 100 Kč
ZVO0203 Kraus Matěj OB SK Zvole C 2031361 100 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 7260011 100 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole C 2023808 100 Kč
DKL0200 Svoboda Luděk KOB Kladno C 49642 100 Kč
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 7020417 100 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 100 Kč
DOR0204 Cvrček Adam OK Dobříš C 2058508 100 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 2044898 100 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 2104701 100 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 7201196 150 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 7201203 150 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga C 218851 150 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha B 601169 150 Kč
6.80 km, 160 m, 10 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9900 Zmátlo Jan KOB Tretra Praha C 2113369 100 Kč
KNC9900 Varga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 9101673 100 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 100 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 100 Kč
TAP0001 Dědek Matěj KOB Tretra Praha B 2067986 100 Kč
TAP0010 Rohlík Matěj KOB Tretra Praha C zapůjčit 140 Kč
DKP9907 Ridzoň Daniel Oddíl OB Kotlářka B 2102784 100 Kč
DOR9900 Koubek Václav OK Dobříš B 2058503 100 Kč
SLA0001 Čech Richard SKOB Slaný C 2085002 150 Kč
PGP9903 Ždimera Jan SK Praga B 336710 150 Kč
7.30 km, 170 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 100 Kč
ZBP7900 Laga Miroslav OOB SK Zbraslav C 53582 100 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 100 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 100 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 100 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 100 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 100 Kč
ZBP7601 Dvořák Miroslav OOB SK Zbraslav C 53581 100 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 100 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 100 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 100 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 100 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 100 Kč
KAM9404 Nebeský Daniel OK Kamenice C 2102810 100 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 100 Kč
45Z8500 Štembera Petr Trosečníci zapůjčit 140 Kč
SLA9702 Straka Tomáš SKOB Slaný C 51715 100 Kč
3VX9600 Zámečník ml. Pavel Zámečníci 7300189 100 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 100 Kč
MKP8800 Maška Marek SK GORDIC Praha Kačerov C 336744 100 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 100 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 100 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 100 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 887165 100 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 100 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8524 100 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 100 Kč
PGP8207 Procházka Tomáš SK Praga C 515114 100 Kč
46X8900 Jurga Václav Krutě Kruté Krůty 2800296 100 Kč
46X8500 Jurga Vojtěch Krutě Kruté Krůty 2087671 100 Kč
8TC8700 Beran Jakub Tempo zapůjčit 190 Kč
OPI9800 Bečvář Petr Orientační sporty Písek B 2091539 150 Kč
KAM9804 Křemen Štěpán OK Kamenice C 232739 150 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 150 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 150 Kč
HAV8608 Preissler Adam OB Havířov C 2023963 150 Kč
11.00 km, 340 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(55)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 100 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 2051487 100 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 100 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 100 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 100 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 100 Kč
LBE9701 Kalista Michael TJ Lokomotiva Beroun C 7003035 100 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 100 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB Tretra Praha C 232187 100 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 100 Kč
DKP8502 Falta Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7208100 100 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 100 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 100 Kč
SCP7506 Fujáček Jan OK Sparta Praha C 7031575 100 Kč
VPM8701 Václavík Jan KOS Slavia Plzeň C 2031375 100 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 100 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 886288 100 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 100 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 100 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno B 7207341 100 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 100 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 100 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 100 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 7207628 100 Kč
PGP8606 Kurz Matouš SK Praga C 2108874 100 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 100 Kč
MFP7602 Kučera Petr Matfyz Praha C 515076 100 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 7207016 100 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 100 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 100 Kč
CST7401 Šafařík Ivo OB Strakonice C 434828 100 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 888643 100 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 100 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 100 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 7779702 100 Kč
FSP7909 Skripnik Štěpán VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7201806 100 Kč
KPY7900 Kameník Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091547 100 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 100 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 100 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 100 Kč
EKP8608 Štemberg Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067963 100 Kč
69X8200 Tůma Martin HO Humanita 7205004 100 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 51568 100 Kč
SPC9205 Hlaváč Jaroslav SPORTICUS team C 2067975 100 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 100 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 100 Kč
PGP9904 Vítek Karel SK Praga A 7207350 100 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 150 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 150 Kč
RBK8604 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52024 150 Kč
71X8300 Nesrovnal Jaroslav Hoši Planá 4630 150 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 150 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 150 Kč
69X8500 Lužnický Jiří HO Humanita 7205016 150 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 150 Kč
5.30 km, 140 m, 8 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE7500 Zeman Tomáš KOB Dobřichovice C 416316 100 Kč
ROU7402 Červený Mojmír SKOB Roudnice nad Labem C 1413713 100 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 100 Kč
ROU7904 Šlapánek René SKOB Roudnice nad Labem C 51436 100 Kč
3LC7300 Stauch Michal Lipaňáci 7204524 100 Kč
ROU7504 Simr Pavel SKOB Roudnice nad Labem C 2031351 100 Kč
FSP7800 Starý Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C čip kupujeme - nevíme zatím číslo 100 Kč
KAM7601 Chramosta Tomáš OK Kamenice C 2113411 100 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 100 Kč
RIC7303 Kohoutek Jan OB Říčany C 2096228 100 Kč
FSP7200 Mařík Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C zapůjčit 140 Kč
76Z7600 Horakova Vanda Mokropes zapůjčit 190 Kč
CEP7800 Černý Ondřej Čepíci C 8627113 150 Kč
FYD7800 Juřina František Jizerský klub OB Frýdlant 8329 150 Kč
RIC7402 Růžička Jan OB Říčany C 7202894 150 Kč
8.70 km, 260 m, 13 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 9527 100 Kč
OPI6900 Hartvich Otto Orientační sporty Písek C 889291 100 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 100 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 100 Kč
KAM7200 Milota Jan OK Kamenice C 682629 100 Kč
KAM7500 Zámečník David OK Kamenice C 2060207 100 Kč
KPY8000 Procházka Vít SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2067930 100 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 100 Kč
SPC7312 Lebeda Dušan SPORTICUS team C 51596 100 Kč
CEP7700 Pilař Marek Čepíci C 2800223 100 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 100 Kč
PGP6405 Čermák Radek SK Praga C 1413333 100 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 100 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 7260025 100 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 2103282 100 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 100 Kč
DKP7702 Lampa David Oddíl OB Kotlářka C 2090867 100 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 100 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 100 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 100 Kč
FSP7601 Svoboda Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C zapůjčit 140 Kč
ZVO8001 Perkner Radim OB SK Zvole C 2115681 100 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 100 Kč
ROU8009 Duda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem C 8631583 100 Kč
PGP7711 Dočkal Tomáš SK Praga C 2801008 100 Kč
TAP7801 Pompach Petr KOB Tretra Praha C 9102143 100 Kč
MLA7600 Pivec Lukáš MLOK Mariánské Lázně C 1421926 100 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 100 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 2069067 100 Kč
RIC7400 Pelant Michal OB Říčany C 2069060 100 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 100 Kč
DOR7501 Foršt Jakub OK Dobříš C 236022 100 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 2050492 100 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 100 Kč
DOR8001 Matys Jan OK Dobříš C 2104704 100 Kč
DKL7300 Vítek Jiří KOB Kladno C 2800324 100 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 995851 100 Kč
ZVO7505 Blažek Martin OB SK Zvole C 49975 150 Kč
OPI7601 Peřina Jan Orientační sporty Písek C zapůjčit 190 Kč
FSP7613 Tomášek Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 410391 150 Kč
4.60 km, 100 m, 7 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZVO7102 Kraml Martin OB SK Zvole C 2031360 100 Kč
16R6800 Zhmak Maxim (RUS) Mosmeridian 250926 100 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 100 Kč
OKP6500 Himmel Petr SK OK 24 Praha C 303918 100 Kč
SJP6800 Bláha Jan KČT Slavoj Praha C 1407424 100 Kč
KAM7106 Renda Miroslav OK Kamenice C 2088707 100 Kč
DKL7200 Kohout Zdeněk KOB Kladno C 100 Kč
DKL7001 Swart Jan KOB Kladno C zapůjčit 140 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 2102854 100 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 100 Kč
LME6800 Mach Martin SK Los Mělník C 2056265 150 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 150 Kč
6.80 km, 160 m, 10 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 100 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 100 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 100 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 100 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 100 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 100 Kč
5XC6900 Blažek Vladimír SK Nepoměřice 682636 100 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 100 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 100 Kč
LME7000 Ždimera Zdeněk SK Los Mělník C 303908 100 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 100 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 100 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 100 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 100 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 100 Kč
TAP6400 Zmátlo Radek KOB Tretra Praha C 2115722 100 Kč
TJP6302 Novák Petr TJ Sokol Troja C 53515 100 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 100 Kč
ZVO6901 Jonáš Radek OB SK Zvole C 515107 100 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 100 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 100 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 100 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 100 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 100 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2099501 100 Kč
DKP6704 Velichkov Petar Oddíl OB Kotlářka C 2070840 100 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 8578 100 Kč
3VX7200 Zámečník Pavel Zámečníci 2801012 100 Kč
HCE7100 Strnad Pavel TJ Hostivice C zapůjčit 140 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 100 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 7209351 100 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 100 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 100 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 100 Kč
DOR7200 Lorenc Václav OK Dobříš C 2058507 100 Kč
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 100 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 100 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 150 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 150 Kč
SLA7100 Matoušek Martin SKOB Slaný C 2109677 150 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 150 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 150 Kč
5.30 km, 140 m, 8 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 100 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 100 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 100 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 100 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 49606 100 Kč
DKP6000 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka C 981822 100 Kč
7VX5400 Vávra Petr StillAliveCZ 995897 100 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 100 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 100 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 100 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 100 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 100 Kč
OKP5600 Šámal Václav SK OK 24 Praha C 436401 100 Kč
PGP5200 Sysel Zdeněk SK Praga C 52107 100 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 100 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 100 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 100 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 100 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 100 Kč
SOB5501 Zákostelecký František SOBSA C 7207854 100 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 100 Kč
TBM5602 Cigoš Petr KOS TJ Tesla Brno C 53268 100 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 100 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 100 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2042530 100 Kč
NNN5800 Slabý Václav Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
4.60 km, 100 m, 7 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 60 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 60 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 60 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 60 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 60 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 60 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 60 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 60 Kč
CST4601 Šafařík Bedřich OB Strakonice C 443103 60 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 60 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 60 Kč
DCE4400 Mudr Stanislav KOB Dobřichovice C 232101 60 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 60 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 100 Kč
PVP5000 Kramoliš Jan VSK Přírodní vědy Praha C 7859 100 Kč
3.00 km, 90 m, 7 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 60 Kč
17X4100 Javůrek Jaromír Aktivity v přirodě 2067261 60 Kč
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 08797 60 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 60 Kč
KPY3700 Louša František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2092367 60 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 60 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 60 Kč
4.70 km, 110 m, 8 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7709 Brettl František SK Praga C 7956 100 Kč
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 100 Kč
DKP8658 Skálová Gabriela Oddíl OB Kotlářka C 515053 100 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 100 Kč
PGP7152 Janasová Barbora SK Praga C 446439 100 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 100 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 100 Kč
9JC7901 Uhlíř Marek neregistrovaní - Všenory 2081387 100 Kč
ROZ7301 Jirásek Vít OK Roztoky C 2069046 100 Kč
KAM7450 Gajdová Magdalena OK Kamenice C 8696 100 Kč
28Z7500 Moláčková Klára Neregistrovaná zapůjčit 140 Kč
ZVO7401 Geleta Marek OB SK Zvole C 2102863 100 Kč
ZVO0400 Kačer Jakub OB SK Zvole C 2115679 100 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 515007 100 Kč
ZVO0453 Šabacká Eliška OB SK Zvole C 438632 100 Kč
ROU7550 Pěkná Eva SKOB Roudnice nad Labem C 2080840 100 Kč
TAP7200 Černý Daniel KOB Tretra Praha 2103742 100 Kč
KAM7152 Rendová Iva OK Kamenice C 2084950 100 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 100 Kč
TAP7452 Hladká Michaela KOB Tretra Praha C 981833 100 Kč
ZVO7491 Švejdová Martina OB SK Zvole 53535 100 Kč
FSP7500 Barták Matěj VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C zapůjčit 140 Kč
TAP8000 Šubrt Evžen KOB Tretra Praha C 2085631 100 Kč
SJP9202 Svatoš Ondřej KČT Slavoj Praha 2087713 100 Kč
SJP9201 Marvánek Jan KČT Slavoj Praha zapůjčit 140 Kč
SJP9251 Lerchová Martina KČT Slavoj Praha zapůjčit 140 Kč
KTA7701 Doležel Tomáš SK Kotnov Tábor C 2108861 100 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 100 Kč
RIC7901 Kindl Jiří OB Říčany C 2049633 100 Kč
DOR7452 Baštová Jana OK Dobříš 2113394 100 Kč
DOR7650 Havlíčková Kateřina OK Dobříš 2082932 100 Kč
DOR7800 Hronza Jan OK Dobříš C 2067308 100 Kč
DOR7502 Neuer Pavel OK Dobříš 2104692 100 Kč
DOR7852 Neuerová Kateřina OK Dobříš 2104697 100 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš 2092439 100 Kč
74Z8300 Grabmüller Radek Radek Grabmüller 2060247 100 Kč
VSP7555 Kašparová Eva USK Praha 49385 150 Kč
TJP9851 Baziková Justýna TJ Sokol Troja C 434811 150 Kč
NNN0071 Pecklová Jarmila Neregistrovaní zapůjčit 190 Kč
6.80 km, 130 m, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 100 Kč
SJC8952 Fujáčková Ivana Sportcentrum Jičín E 897345 100 Kč
5VX7950 Kukačková Renata Neregistrovaní-Kuk. zapůjčit 140 Kč
NNN0009 Peckl Martin Neregistrovaní zapůjčit 190 Kč
6.80 km, 130 m, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 100 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 7208085 100 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 100 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 100 Kč
2.30 km, 80 m, 5 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1200 Bažata Alfredo OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
TAP1151 Pohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 60 Kč
ZBP1300 Laga Jakub OOB SK Zbraslav C 2106882 60 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 60 Kč
SLP1250 Chumová Lada OOB Slavia Praha C 301528 60 Kč
KAM1100 Zámečník Lukáš OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
9JC0950 Uhlířová Róza neregistrovaní - Všenory zapůjčit 100 Kč
SPC9353 Jaroměřská Tereza SPORTICUS team C 2087697 60 Kč
VSP1300 Kopecký Hynek USK Praha C 52642 60 Kč
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
LME1111 Albl Matouš SK Los Mělník C 2102696 60 Kč
ZVO0902 Švejda Jáchym OB SK Zvole C 53595 60 Kč
KAM1251 Rejšková Klára OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 60 Kč
FSP0653 Svobodová Adriana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092382 60 Kč
HCE1200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1417247 60 Kč
HCE1300 Pinkr Jan TJ Hostivice C zapůjčit 100 Kč
FSP0952 Šenková Barbora VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 60 Kč
FSP1051 Stará Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090852 60 Kč
TAP0902 Paulíny Jakub KOB Tretra Praha C 232725 60 Kč
DKP1151 Snížková Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2086454 60 Kč
TAP0952 Pompachová Natálie KOB Tretra Praha C 09434 60 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2086470 60 Kč
KTA1151 Doleželová Jolana SK Kotnov Tábor C 2108878 60 Kč
RIC1300 Čevela Marek OB Říčany C 52218 60 Kč
RIC1150 Čevelová Adéla OB Říčany C 52400 60 Kč
DOR6010 Bicková Kristýna OK Dobříš 2104703 60 Kč
DKL1100 Datel Adam KOB Kladno C 428242 60 Kč
SLA1000 Kašpar Ladislav SKOB Slaný C 2099516 60 Kč
SLP1050 Kučerová Eva OOB Slavia Praha C 2102856 60 Kč
78Z1150 Zapletalová Magdalena Neregistrovaní- Zapletalovi zapůjčit 100 Kč
PGP0651 Přibíková Agáta SK Praga C 301617 60 Kč
CST0751 Silovksá Barbora OB Strakonice zapůjčit 100 Kč
celkem přihlášených: 880, vklad: 79630 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.