Přihlášky závodu: Oblastní žebříček (Saxbo)

Datum:
22.04.2018
Místo konání:
Lückendorf (Německo), Forsthaus
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
1.90 km, 80 m, 10 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 2095926 70 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 70 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 4411233 70 Kč
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 70 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 70 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov C 2120062 70 Kč
VSP0851 Hejnová Barbora USK Praha C 411503 70 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 8062 70 Kč
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering C 4402222 70 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 70 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering C 4402225 70 Kč
VLI0856 Feřtová Anežka Slavia Liberec orienteering C 2120065 70 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 70 Kč
BOR0857 Michálková Ema OK Jiskra Nový Bor C 4427 70 Kč
BOR0856 Koudelková Katrin OK Jiskra Nový Bor C 4441 70 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor C 4424 70 Kč
BOR0764 Štěpánková Magdaléna OK Jiskra Nový Bor C 4381 70 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 2081391 70 Kč
VLI1052 Trojanová Vendula Slavia Liberec orienteering C 2087692 70 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 70 Kč
TJN0859 Mastníková Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408033 70 Kč
TJN0852 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078479 70 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 70 Kč
TJN0951 Růtová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2116464 70 Kč
TJN0952 Zappová Elisabeth OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027206 70 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering C 2088819 70 Kč
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 70 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 2129242 70 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 2106736 70 Kč
VLI0954 Kubešová Tereza Slavia Liberec orienteering C 4402226 70 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 70 Kč
3.00 km, 80 m, 9 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 50 Kč
VLI0952 Šipoš Emília Slavia Liberec orienteering C 4411241 50 Kč
VLI1056 Feřtová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2118485 50 Kč
BOR0956 Haasová Anežka OK Jiskra Nový Bor C 4399 50 Kč
BOR0958 Horáčková Natalie OK Jiskra Nový Bor C 4426 50 Kč
BOR1051 Ouzká Eliška OK Jiskra Nový Bor C 2129236 50 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha C 2085596 50 Kč
VLI0953 Hrdá Kristýna Slavia Liberec orienteering C 434599 50 Kč
TJN1152 Kottíková Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408031 50 Kč
TJN1081 Nagyová Zuzana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2069092 50 Kč
CHA1051 Tomanicová Stela OK Chrastava C 2084446 50 Kč
88P0850 Dutkiewicz Wiktoria (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 7200190 50 Kč
2.50 km, 90 m, 11 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 70 Kč
CHA0655 Holanová Lucie OK Chrastava C 2084442 70 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C 2070848 70 Kč
CHA0754 Krtičková Ester OK Chrastava C 8908 70 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava C 2095948 70 Kč
CHA0653 Šírlová Markéta OK Chrastava C 2059768 70 Kč
CHA0654 Šírlová Zdeňka OK Chrastava C 2070834 70 Kč
CHA0750 Štveráková Zuzana OK Chrastava C 2095923 70 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov C 1418757 70 Kč
VLI0656 Kosková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2080995 70 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2088161 70 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor B 2067681 70 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor C 2129240 70 Kč
BOR0759 Vaňourková Sára OK Jiskra Nový Bor C 4421 70 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 8421842 70 Kč
BOR0762 Horáčková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 4651 70 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 70 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 2115671 70 Kč
BOR0458 Zemancová Nicol OK Jiskra Nový Bor C 4359 70 Kč
TUR0658 Sklenářová Zuzana OOB TJ Turnov C 2106729 70 Kč
2KZ0650 Tourková Klára Česká Kamenice 2120070 70 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk C 4641717 70 Kč
TJN0750 Baloghová Milena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073663 70 Kč
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102568 70 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085580 70 Kč
TJN0657 Kottíková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111796 70 Kč
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111795 70 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070854 70 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 682375 70 Kč
TJN0756 Vokušová Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104600 70 Kč
TUR0762 Ferbasová Matylda OOB TJ Turnov C 2091520 70 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov C 2106741 70 Kč
2.60 km, 115 m, 11 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 70 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering A 2078460 70 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 2095950 70 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov B 2095942 70 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering B 2113493 70 Kč
CHA0451 Cihlářová Barbora OK Chrastava C 2084439 70 Kč
CHA0552 Houdová Veronika OK Chrastava C 2070843 70 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava B 2049590 70 Kč
CHA0553 Štveráková Eliška OK Chrastava C 2095957 70 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 70 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 1403054 70 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov B 888626 70 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov B 1418087 70 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2102587 70 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 2080848 70 Kč
TUR0451 Lamačová Pavlína OOB TJ Turnov C 2109762 70 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering B 51600 70 Kč
RUM0551 Davidová Noemi ZOOB Rumburk C 2126349 70 Kč
VLI0456 Burešová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2117401 70 Kč
TUR0452 Seidlová Adéla OOB TJ Turnov C 2111762 70 Kč
BOR0554 Stehlíková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 2129217 70 Kč
BOR0555 Štěpánková Běla OK Jiskra Nový Bor C 4357 70 Kč
BOR0453 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 4367 70 Kč
BOR0456 Průšková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 446324 70 Kč
BOR0457 Jakoubková Anna OK Jiskra Nový Bor C 682369 70 Kč
EKP0651 Izáková Eva VŠTJ Ekonom Praha B 2067230 70 Kč
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2088165 70 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085567 70 Kč
TJN0454 Vokušová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102560 70 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078475 70 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 2080991 70 Kč
FYD0450 Čabanová Tereza Jizerský klub OB Frýdlant C 8327 70 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha C 2021828 70 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 70 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 70 Kč
BOR0550 Sochová Anna OK Jiskra Nový Bor C 2800166 70 Kč
2.70 km, 120 m, 13 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 100 Kč
CHA0352 Divišková Rebeka OK Chrastava C 2049591 100 Kč
CHA0253 Jeřábková Andrea OK Chrastava C 8181 100 Kč
CHA0254 Lišková Adélka OK Chrastava C 2049599 100 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava A 2070839 100 Kč
KAS0351 Bujná Natalie KOB Kamenický Šenov C 51383 100 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8656542 100 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 100 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha B 49632 100 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor B 2800957 100 Kč
5VZ0250 Macholdová Tereza Lyžaři Ústecký kraj 8656747 100 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202886 100 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659384 100 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069097 100 Kč
2.90 km, 160 m, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov B 9101185 100 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 100 Kč
TUR0061 Paříková Iva OOB TJ Turnov C 1000 100 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 100 Kč
BOR0153 Rybářová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 2801018 100 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 2035709 100 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 100 Kč
DOK0154 Zapalačová Petra OK Doksy C 51496 100 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 100 Kč
3.10 km, 175 m, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 100 Kč
FYD9852 Würzová Karolína Jizerský klub OB Frýdlant C 2103232 100 Kč
FYD9851 Macháčková Eliška Jizerský klub OB Frýdlant C 49995 100 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 100 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 100 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659402 100 Kč
3.10 km, 175 m, 14 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 1425355 100 Kč
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov C 231929 100 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 100 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa TJ Loko Liberec C 8546 100 Kč
SMB9251 Žitná Jana SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49973 100 Kč
TUR9554 Hanušová Michaela OOB TJ Turnov C 411564 100 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 100 Kč
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 1302868 100 Kč
DKP5753 Setínková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8945 100 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov C 1403414 100 Kč
VLI9750 Poloprutská Klára Slavia Liberec orienteering C 49954 100 Kč
FYD9451 Würzová Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 515182 100 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 100 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 100 Kč
LLI9854 Fürstová Anna TJ Loko Liberec A 8659388 100 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 100 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 100 Kč
TJN9650 Pustaiová Zuzana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 331527 100 Kč
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 8008017 100 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 100 Kč
CHA7952 Krtičková Michaela OK Chrastava C 8897 100 Kč
TJN9050 Kosinová Kamila OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103745 100 Kč
SJC8356 Knoblochová Kamila Sportcentrum Jičín C 7778952 100 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8656737 100 Kč
3.60 km, 240 m, 17 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 100 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 100 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov R 822282 100 Kč
TUR9552 Nieke Patricia OOB TJ Turnov C 1210495 100 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov A 7206529 100 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 100 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 100 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 100 Kč
TUR9755 Nejezchlebová Barbora OOB TJ Turnov C 231920 100 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 8030189 100 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 100 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka C 9944499 100 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 100 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 7300087 100 Kč
TAP0150 Halamová Barbora KOB Tretra Praha C 1416362 100 Kč
TUR8951 Holasová Lucie OOB TJ Turnov C 1416368 100 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 100 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 2096126 100 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 100 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 100 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 100 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary C 7260021 100 Kč
TJN8951 Novotná Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8263 100 Kč
DOB9399 Szeliga Malgorzata KOB Dobruška C 1394898 100 Kč
TUR9353 Pavlovcová Petra OOB TJ Turnov C 995878 100 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice C 9102089 100 Kč
TJN8952 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 100 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov C 2020750 100 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 100 Kč
3.20 km, 200 m, 17 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 100 Kč
VLI8250 Trávníčková Hana Slavia Liberec orienteering C 307414 100 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 2084947 100 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 100 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 100 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 899177 100 Kč
TUV7851 Tomášková Radka SOK TJ Turnov C 23770 100 Kč
STB8099 Stanojkovičová Ljuba TJ Stadion Nový Bor C 49983 100 Kč
SUL6750 Linková Alena OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8142 100 Kč
LDC8151 Zítová Pavla KOB Děčín C 347881 100 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 100 Kč
PGP8251 Tichovská Hana SK Praga C 51688 100 Kč
EKP7453 Izáková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 361968 100 Kč
KUL8150 Budilová Jana KOB Ústí nad Labem C 2082939 100 Kč
TJN7950 Vokurková Marta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253111 100 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 100 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 100 Kč
SNA7850 Ježková Dana TJ START Náchod C 1401856 100 Kč
2.90 km, 160 m, 15 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 100 Kč
TUR7454 Novotná Hedvika OOB TJ Turnov C 416139 100 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 100 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 995831 100 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 211303 100 Kč
TUR7450 Vřešťálová Lucie OOB TJ Turnov C 7205025 100 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 100 Kč
TUR7451 Lamačová Dana OOB TJ Turnov C 2111603 100 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 100 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 100 Kč
VLI7554 Kosková Třísková Lenka Slavia Liberec orienteering C 2113480 100 Kč
VLI7553 Maškarincová Hana Slavia Liberec orienteering C 2088151 100 Kč
JEN7754 Hoetzelová Zuzana OB Jenišovice C 2060294 100 Kč
VLI7456 Burešová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 7210304 100 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 52268 100 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 100 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 100 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 100 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 100 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 100 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 7209370 100 Kč
VLI7757 Habánová Anna Slavia Liberec orienteering C 53226 100 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 100 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 100 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 5159 100 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 100 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 100 Kč
RUM7451 Nováková Markéta ZOOB Rumburk C 2801028 100 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 100 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059728 100 Kč
TJN7351 Míková Markéta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411593 100 Kč
TJN7650 Pavlova Irena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073667 100 Kč
TJN7653 Pesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085597 100 Kč
TJN7652 Růtová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067314 100 Kč
TJN7750 Vokušová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104591 100 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 100 Kč
2.90 km, 160 m, 14 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7351 Karpíšková Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 100 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 100 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 2067921 100 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 100 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 100 Kč
VLI7051 Procházková Alexandra Slavia Liberec orienteering C 940318 100 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 100 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 100 Kč
LLI7152 Marková Jana TJ Loko Liberec C 2049529 100 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 100 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 100 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 100 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OOB Vamberk C 1416361 100 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 100 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 100 Kč
FYD6952 Würzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 515004 100 Kč
FYD7299 Macháčková Michaela Jizerský klub OB Frýdlant C 8328 100 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 100 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 100 Kč
TAP7350 Halamová Anna KOB Tretra Praha C 2800294 100 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 100 Kč
LLI6950 Fürstová Katka TJ Loko Liberec C 2032126 100 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 100 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 207863 100 Kč
TJN6953 Nožičková Renata OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070806 100 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 100 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 100 Kč
TJN6851 Pustaiová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434578 100 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 100 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 100 Kč
KAM7055 Šejnová Magdalena OK Kamenice C 2129235 100 Kč
TUR7254 Houžvičková Karolína OOB TJ Turnov C 7207877 100 Kč
VLI7350 Novotná Jana Slavia Liberec orienteering C 2058476 100 Kč
2.70 km, 150 m, 14 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 100 Kč
SJH6451 Tichá Jana SJH Jindřichův Hradec C 51925 100 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 2053545 100 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 100 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 682680 100 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 100 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 440493 100 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8512 100 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 100 Kč
BOR6752 Gottlichová Jitka OK Jiskra Nový Bor C 8448 100 Kč
LDC6850 Patzeltová Beatrice KOB Děčín C 8345 100 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 100 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307418 100 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 100 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 100 Kč
2.40 km, 100 m, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 100 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 100 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 9908 100 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 100 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8464 100 Kč
DOK6050 Kapounová Jitka OK Doksy C 886261 100 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 100 Kč
2.20 km, 100 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 100 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 100 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 100 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 100 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 100 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 100 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 100 Kč
2.10 km, 110 m, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 100 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 100 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 100 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 100 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 100 Kč
2.00 km, 65 m, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 70 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 70 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 70 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 70 Kč
LLI4851 Kubíková Hela TJ Loko Liberec C 8242 70 Kč
1.80 km, 75 m, 9 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR4250 Folprechtová Marie OOB TJ Turnov C 8212 70 Kč
1.90 km, 80 m, 9 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0800 Habán Eduard Slavia Liberec orienteering C 8655483 70 Kč
CHA0800 Houda Lukáš OK Chrastava C 2049586 70 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 2092428 70 Kč
CHA0802 Sychra Šimon OK Chrastava C 2084433 70 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 70 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2073665 70 Kč
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C 1403052 70 Kč
VLI0900 Guida Alessandro Slavia Liberec orienteering C 4411232 70 Kč
JEN0804 Horáček Dominik OB Jenišovice C 2103239 70 Kč
JEN0800 Horáček Jakub OB Jenišovice C 2060293 70 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering C 4411246 70 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering C 2124795 70 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 7207504 70 Kč
BOR0804 Bouda Jakub OK Jiskra Nový Bor C 361279 70 Kč
BOR0809 Hrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 8237 70 Kč
BOR0904 Kovanda Jonáš OK Jiskra Nový Bor C 230718 70 Kč
BOR0800 Göttlich Vít OK Jiskra Nový Bor C 4379 70 Kč
VLI0906 Maděra Jakub Slavia Liberec orienteering C 2126375 70 Kč
TJN0813 Havel Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111793 70 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104590 70 Kč
TJN0809 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088176 70 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682376 70 Kč
TJN0800 Vokurka Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111783 70 Kč
TJN1000 Vokurka Václav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111790 70 Kč
VLI0903 Pešík Matouš Slavia Liberec orienteering C 2113359 70 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 52275 70 Kč
TJN0803 Zaňka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067312 70 Kč
3.00 km, 80 m, 9 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 4402219 50 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 50 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 4663 50 Kč
VLI1003 Kruliš Janek Slavia Liberec orienteering C 2092397 50 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 50 Kč
CHA0803 Krojidlo Matyáš OK Chrastava C 2084443 50 Kč
VLI0811 Týfa Daniel Slavia Liberec orienteering C 4411236 50 Kč
TUR0901 Lamač František OOB TJ Turnov C 1403060 50 Kč
TUR0811 Karásek Vojtěch OOB TJ Turnov C 4616803 50 Kč
TUV0901 Žemlík Eduard SOK TJ Turnov C 2119202 50 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 7111317 50 Kč
BOR0903 Vaňourek Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 4428 50 Kč
BOR0811 Šmidek František OK Jiskra Nový Bor C 2129238 50 Kč
5GZ0000 Hrůzek Jan Šenováci 08238 50 Kč
88P0801 Jończy Michał (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 1411015 50 Kč
CHA0804 Tůma Vojtěch OK Chrastava C 2084447 50 Kč
2.60 km, 100 m, 11 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 70 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering B 8655464 70 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 2078463 70 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 70 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering C 2113075 70 Kč
STB0700 Hübner Ondřej TJ Stadion Nový Bor C 52908 70 Kč
CHA0603 Gomolák Jan OK Chrastava C 2084440 70 Kč
CHA0703 Krupka Daniel OK Chrastava C 5179 70 Kč
CHA0604 Sychra Marek OK Chrastava C 2084432 70 Kč
TUV0701 Tomášek Prokop SOK TJ Turnov C 2120075 70 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4402223 70 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 1403051 70 Kč
VLI0705 Podhorný Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4411240 70 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering C 2111722 70 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering C 2126343 70 Kč
BOR0700 Vávra Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 2129243 70 Kč
BOR0708 Vacek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4378 70 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor B 4400 70 Kč
BOR0704 Zeman Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4434 70 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 7208072 70 Kč
KUL0600 Jareš Ondřej KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 110 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035718 70 Kč
TJN0704 Jakubík Jaromír OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111785 70 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067316 70 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 70 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 2095974 70 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor B 438039 70 Kč
TJN0601 Míka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067319 70 Kč
2.70 km, 120 m, 12 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 2121096 70 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 70 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 1403061 70 Kč
KAS0501 Kurenda Karel KOB Kamenický Šenov C 51385 70 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 2082919 70 Kč
VSP0407 Hejna Igor USK Praha C 411602 70 Kč
VSP0408 Hejna Viktor USK Praha C 411604 70 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8020 70 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 2092402 70 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 70 Kč
VLI0501 Maškarinec Marek Slavia Liberec orienteering B 2088216 70 Kč
JEN0503 Hoetzel Hugo OB Jenišovice B 2060291 70 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 232616 70 Kč
BOR0409 Waldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor B 4443 70 Kč
BOR0410 Mašek Matěj OK Jiskra Nový Bor C 446338 70 Kč
BOR0404 Čapek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 2129237 70 Kč
BOR0401 Ort Haštal OK Jiskra Nový Bor B 4368 70 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 70 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha B 2035710 70 Kč
88P0400 Staszak Tomasz (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2103953 70 Kč
TJN0507 Mastník Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103728 70 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659408 70 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2049534 70 Kč
LTP0403 Haslinger Leopold OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420453 70 Kč
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C 2106748 70 Kč
88P8900 Tomalak Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 54094 70 Kč
LLI0501 Šašek Martin TJ Loko Liberec C 2112779 70 Kč
KUL0501 Mužíček Martin KOB Ústí nad Labem C 2107022 70 Kč
TUV0405 Bičík Štěpán SOK TJ Turnov C 2126359 70 Kč
2.90 km, 145 m, 13 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0307 Mertlík Jakub OOB TJ Turnov C 2108912 100 Kč
LLI0203 Bradáč David TJ Loko Liberec B 2032132 100 Kč
LLI0300 Hejna Hynek TJ Loko Liberec C 682626 100 Kč
CHA0303 Holan Petr OK Chrastava C 2084441 100 Kč
CHA0300 Husák Martin OK Chrastava C 8173 100 Kč
CHA0201 Krupka Štěpán OK Chrastava C 8164 100 Kč
CHA0304 Paluba Luděk OK Chrastava C 2084431 100 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov B 7130603 100 Kč
LLI0404 Peterka Jakub TJ Loko Liberec A 9101104 100 Kč
88P0300 Jończy Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 7200176 100 Kč
88P0303 Pachnik Stanisław (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 1396724 100 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 100 Kč
VLI0304 Maškarinec Štěpán Slavia Liberec orienteering C 2088197 100 Kč
2KZ0300 Tourek Matěj Česká Kamenice 2118462 100 Kč
88P0800 Sobiński Adrian (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2099922 100 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2080823 100 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 100 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 100 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava B 2049595 100 Kč
TJN0205 Romaniuk Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096119 100 Kč
3.00 km, 160 m, 15 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 100 Kč
88P0000 Pawłowicz Bruno (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2053617 100 Kč
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov B 2060290 100 Kč
BOR0102 Tománek Josef OK Jiskra Nový Bor B 7210804 100 Kč
RUM0001 Novák Jakub ZOOB Rumburk B 4641715 100 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045201 100 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659386 100 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2025357 100 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 8657097 100 Kč
DOK0000 Meduna Jakub OK Doksy C 2053518 100 Kč
3.60 km, 240 m, 17 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY8300 Grabmüller Radek SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C zapůjčit 140 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 100 Kč
BOR8402 Ledecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8398 100 Kč
VLI7900 Maděra Josef Slavia Liberec orienteering C 2124802 100 Kč
LTP9703 Juren Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420447 100 Kč
TJN9502 Hájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 896978 100 Kč
TJN8400 Janata Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7200343 100 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 100 Kč
TJN8201 Kunc Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102558 100 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 100 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102087 100 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067320 100 Kč
TJN9701 Žukov Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067343 100 Kč
VLI9300 Novák Jan Slavia Liberec orienteering C 2118472 100 Kč
BOR9304 Průcha Pavel OK Jiskra Nový Bor C 1993526 100 Kč
VLI7701 Přinda Lukáš Slavia Liberec orienteering C 8300 100 Kč
5.10 km, 310 m, 27 kontrol
(58)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 100 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 8205000 100 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 100 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 100 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 100 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 7207861 100 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 8008018 100 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 100 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 100 Kč
TUR9504 Döllgast Moritz OOB TJ Turnov R 1180295 100 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov C 9001001 100 Kč
LLI0001 Melichar Petr TJ Loko Liberec A 8659416 100 Kč
DOK8400 Francke Jan OK Doksy C 688312 100 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 100 Kč
VLI8202 Trávníček Tomáš Slavia Liberec orienteering C 2120072 100 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 100 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 100 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka C 888608 100 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 7839783 100 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 8655411 100 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 100 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 100 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 100 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 100 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 100 Kč
92X7700 Štryncl Pavel Jizerky 2095954 100 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 8290987 100 Kč
88P9500 Dzioba Mateusz (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 9101295 100 Kč
PHK0007 Galbavý Matěj OK 99 Hradec Králové A 2059764 100 Kč
TUR8002 Oma Jakub OOB TJ Turnov C 800320 100 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 100 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 100 Kč
SRK9002 Ptáček Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7210306 100 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 2020710 100 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 100 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 100 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 100 Kč
FSP7900 Čech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 416195 100 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 100 Kč
VLI7604 Vodrážka Jakub Slavia Liberec orienteering C 2043604 100 Kč
LLI9603 Fürst Matouš TJ Loko Liberec R 8651739 100 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 100 Kč
TJN8600 Francke Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045203 100 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8656507 100 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659418 100 Kč
TJN8200 Petr Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800222 100 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 100 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 100 Kč
DOB9101 Pachnik Wojciech KOB Dobruška C 504407 100 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 8657096 100 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 100 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 100 Kč
TJN8500 Krejčí Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111787 100 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 100 Kč
SUL6000 Hromádka Miroslav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8138 100 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 100 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 100 Kč
TUR9000 Moravec Jan OOB TJ Turnov C 53759 100 Kč
3.80 km, 240 m, 20 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 2084945 100 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49971 100 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301106 100 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 100 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 100 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 100 Kč
SUL5701 Linka Vladislav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8141 100 Kč
LDC8200 Zít Jan KOB Děčín C 7205956 100 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 100 Kč
VSP8102 Ehler Tomáš USK Praha C 339016 100 Kč
3CPxxxx Plesinski Mariusz (POL) Azymut Mochy 7200192 100 Kč
LPM8004 Ryjáček Jan OK Lokomotiva Plzeň C 995826 100 Kč
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 100 Kč
SUL7600 Kalenský Pavel OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8128 100 Kč
SOB6901 Šašek Luděk SOBSA C 4189 100 Kč
3.40 km, 220 m, 19 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR7405 Novotný Tomáš OOB TJ Turnov C 416120 100 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 100 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 2067313 100 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 100 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 100 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 888630 100 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 100 Kč
88P7500 Jończy Daniel (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 1411017 100 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 100 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 2113362 100 Kč
VLI7704 Feřt Martin Slavia Liberec orienteering C 2118489 100 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 100 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 100 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 100 Kč
BOR7415 Rejman Josef OK Jiskra Nový Bor C 8442 100 Kč
BOR7512 Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8472 100 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8479 100 Kč
BOR7513 Koudelka Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8415 100 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 100 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 7207489 100 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 100 Kč
VLI7200 Trojan Miroslav Slavia Liberec orienteering C zapůjčit 140 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 100 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 100 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 2120650 100 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 100 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 100 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8644872 100 Kč
5GZ7400 Hrůzek Libor Šenováci zapůjčit 140 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 100 Kč
SUL4701 Ženíšek Jan OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8149 100 Kč
88P7700 Dutkiewicz Damian (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 9101296 100 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 100 Kč
3.10 km, 185 m, 17 kontrol
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7202 Kruschina Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682112 100 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 100 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 100 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 1418754 100 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav TJ Loko Liberec C 434598 100 Kč
VLI6901 Kruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 301186 100 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 100 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav TJ Loko Liberec C 682678 100 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 100 Kč
TUV7001 Tomášek Ondřej SOK TJ Turnov C 411519 100 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 100 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 100 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 7300172 100 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 100 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 100 Kč
TUR7301 Vřešťál Jan OOB TJ Turnov C 7205031 100 Kč
TUR7203 Lamač Jaroslav OOB TJ Turnov C 8068 100 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2073747 100 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 9102148 100 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 100 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 100 Kč
VLI7303 Maškarinec Petr Slavia Liberec orienteering C 2088185 100 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 100 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 100 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 100 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 100 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8521 100 Kč
BOR7004 Studničný Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8412 100 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 100 Kč
2KZ7300 Tourek Jan Česká Kamenice zapůjčit 140 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 100 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 100 Kč
LLI6801 Fürst Aleš TJ Loko Liberec C 8657098 100 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 100 Kč
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 100 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 100 Kč
19P6900 Pachnik Dariusz (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 1396727 100 Kč
KUL6900 Jareš Daniel KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 140 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020748 100 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 100 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 100 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 100 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 100 Kč
TJN6300 Pustai Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232643 100 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 100 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 100 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8659401 100 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 100 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice C 995804 100 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 100 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 100 Kč
97Cxxxx Sykorka Ivan No register 4622374 100 Kč
3.00 km, 160 m, 15 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 100 Kč
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 100 Kč
SJH6401 Tichý Martin SJH Jindřichův Hradec C 51929 100 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 100 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 100 Kč
TUR6602 Stárek Filip OOB TJ Turnov C 8218 100 Kč
FYD6400 Macháček Aleš Jizerský klub OB Frýdlant C 8333 100 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 100 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 100 Kč
VLI6501 Kareis Martin Slavia Liberec orienteering C 7207890 100 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 100 Kč
TJN6701 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111786 100 Kč
CHA6601 Cihlář Robert OK Chrastava 2084445 100 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 100 Kč
2.60 km, 125 m, 13 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 100 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír TJ Loko Liberec C 2092413 100 Kč
LLI5901 Hoidekr Pavel TJ Loko Liberec C 51209 100 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 100 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 100 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 100 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 100 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 100 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 100 Kč
1GZ6300 Hurta Vladimír ALCEDO 51658 100 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 100 Kč
TJN6249 Šmaus Ivan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8270 100 Kč
VLI6300 Petr Josef Slavia Liberec orienteering C 8287 100 Kč
SMB5901 Albrecht Miloslav SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7717 100 Kč
LTP6303 Würz Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8644882 200 Kč
2.50 km, 115 m, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 100 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 100 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 100 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 100 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 100 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 100 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 100 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 100 Kč
TJN5601 Vokuš Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2121004 100 Kč
LDC5701 Stibal Ivan KOB Děčín C 8337 100 Kč
2.20 km, 95 m, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 100 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 100 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 100 Kč
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 100 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 100 Kč
BOR5003 Švihovský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8533 100 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 100 Kč
FYD4900 Juřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 100 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 100 Kč
2.00 km, 80 m, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8266333 70 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 70 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 70 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 70 Kč
1YP0000 Michalek Janusz (POL) KOS Modrzew Skwierzyna 886317 70 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7718 70 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 70 Kč
SUL4700 Dubský Josef OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8135 70 Kč
1.80 km, 75 m, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 70 Kč
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 682601 70 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 70 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 70 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 70 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 70 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 70 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 70 Kč
3.00 km, 80 m, 9 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 7981 50 Kč
VLI1300 Matějů Josef Slavia Liberec orienteering C 7927 50 Kč
VSP1350 Neyrinck Nina USK Praha C 2106722 50 Kč
TUV1199 Kvapilová Klára SOK TJ Turnov C 231522 50 Kč
CHA1000 Krtička Jáchym OK Chrastava C 553441 50 Kč
CHA1151 Prokopová Tereza OK Chrastava C 4403302 50 Kč
TUR1152 Heřmánková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403059 50 Kč
TUV1201 Zakouřil František SOK TJ Turnov C 51238 50 Kč
VLI1150 Týfová Ella Slavia Liberec orienteering C 4411235 50 Kč
TUR1011 Bégoc Dany OOB TJ Turnov C 4616807 50 Kč
RUM1201 David Viktor ZOOB Rumburk 50 Kč
RUM0752 Davidová Beatrice ZOOB Rumburk C 4641713 50 Kč
VLI1203 Šipoš Juraj Slavia Liberec orienteering C 4411244 50 Kč
VLI1202 Bureš Kryštof Slavia Liberec orienteering C 2113385 50 Kč
LDC1150 Zítová Kateřina KOB Děčín C 1420237 50 Kč
LDC1300 Zít Václav KOB Děčín C 2111720 50 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 50 Kč
BOR1152 Michálková Ela OK Jiskra Nový Bor C 4436 50 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 2127892 50 Kč
BOR1005 Vacek Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 4431 50 Kč
BOR0905 Mitiska Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4407 50 Kč
BOR0953 Zemancová Nelly OK Jiskra Nový Bor C 4439 50 Kč
BOR0658 Frantálová Felicie OK Jiskra Nový Bor C 4372 50 Kč
BOR0959 Jacklová Liliana OK Jiskra Nový Bor C 2129244 50 Kč
TUV1301 Žemlík Leonard SOK TJ Turnov 50 Kč
VLI1055 Zemanová Kristýna Slavia Liberec orienteering C 4402217 50 Kč
VLI1251 Zemanová Karolína Slavia Liberec orienteering C 4411250 50 Kč
2KZ1200 Tourek Filip Česká Kamenice 50 Kč
VLI1253 Pešíková Ela Slavia Liberec orienteering C 2120641 50 Kč
VLI1153 Kolářová Adéla Slavia Liberec orienteering C 4402230 50 Kč
VLI1205 Kolář Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 4411239 50 Kč
TUR1058 Háková Alena OOB TJ Turnov C 4616808 50 Kč
TUR1206 Hák Martin OOB TJ Turnov C 4616809 50 Kč
FYD0951 Čabanová Eva Jizerský klub OB Frýdlant C 50 Kč
CHA0852 Vítková Adriana OK Chrastava C 4403304 50 Kč
VLI1000 Přinda Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 49967 50 Kč
VLI1152 Kubešová Eliška Slavia Liberec orienteering C 4402224 50 Kč
61C1300 Luxík Karel Stara Hut 4276 50 Kč
TUR Christl Adam OOB TJ Turnov 8056 50 Kč
2EZxx5x Petrová Stela Orientační běh půjčit 50 Kč
2EZxxxx Petr Adam Orientační běh půjčit 50 Kč
66C125x Janáková Zuzana Amatéři 50 Kč
LLIxxx1 Svobodová Anna TJ Loko Liberec 50 Kč
LLIxxx2 Hromadová Klára TJ Loko Liberec 50 Kč
LLIxxx3 Walach Štěpán TJ Loko Liberec 50 Kč
LLIxxx4 Němcová Nikola TJ Loko Liberec 50 Kč
2.40 km, 100 m, 10 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 60 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 60 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 60 Kč
KAM0358 Semíková Julie OK Kamenice C 2080943 60 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 60 Kč
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 8245050 60 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 60 Kč
LLI0602 Hejna Štěpán TJ Loko Liberec C zapůjčit 100 Kč
VSP7354 Hejnová Martina USK Praha C 411502 60 Kč
JEN7700 Horáček Tomáš OB Jenišovice C 411599 60 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C 2067921 60 Kč
TUV7856 Savelieva Natalia SOK TJ Turnov C 52684 60 Kč
BOR6850 Průchová Elena OK Jiskra Nový Bor C 205615 60 Kč
VLI0652 Heczková Anna Slavia Liberec orienteering C 302695 60 Kč
VLI7506 Šebelka Jan Slavia Liberec orienteering C 51227 60 Kč
2KZ0800 Tourek Vojtěch Česká Kamenice zapůjčit 100 Kč
TJN7850 Havlová Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035701 60 Kč
TJN6801 Kottík Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103701 60 Kč
TJN7550 Štemberová Iva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416039 60 Kč
TJNxx01 Jakubík Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2103725 60 Kč
FYD0151 Čabanová Lenka Jizerský klub OB Frýdlant C zapůjčit 100 Kč
FYD7550 Čabanová Petra Jizerský klub OB Frýdlant C zapůjčit 100 Kč
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52907 60 Kč
9CCxxxx Kunášek Martin NEREG 4411231 60 Kč
66C075x Janáková Karolína Amatéři zapůjčit 100 Kč
3.70 km, 210 m, 16 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 100 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie TJ Loko Liberec C 2060204 100 Kč
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 100 Kč
4HX7100 Votava David DSVJ 2106735 100 Kč
VLI6801 Čaloun Michal Slavia Liberec orienteering C 2109695 100 Kč
79X8000 Ježowicz Roman Žižkovský tygři 2113390 100 Kč
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering C 7200363 100 Kč
57X7100 Karásek Jiří Karas 1428938 100 Kč
RUM0002 David Daniel ZOOB Rumburk 2127855 100 Kč
6KC9500 Bláha David Neregistrovaný 09491 100 Kč
VLI7851 Šebelková Štěpánka Slavia Liberec orienteering C 4402218 100 Kč
VLI7853 Feřtová Jitka Slavia Liberec orienteering C 2120063 100 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 100 Kč
FSP8353 Čechová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8476 100 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 100 Kč
TJN7506 Jakubík Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103719 100 Kč
TJN7200 Mairich Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059726 100 Kč
92X7701 Pešík Michal Jizerky 2120665 100 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 100 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 100 Kč
92X7600 Keltner Marek Jizerky 2120656 100 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 2113361 100 Kč
LLI9800 Marek Lukáš TJ Loko Liberec C 2070805 100 Kč
VLI7102 Novotný Jiří Slavia Liberec orienteering C 2078464 100 Kč
SUL9250 Linková Kateřina OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8131 100 Kč
SUL9500 Linka Michael OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8148 100 Kč
66C835x Janáková Eva Amatéři 8976 100 Kč
66C770x Janák Jiří Amatéři zapůjčit 140 Kč
9XCxxxx Hančl Martin Neregistr zapůjčit 140 Kč
celkem přihlášených: 788, vklad: 68570 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.