Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.09.2019
Místo konání:
Staré Splavy
Pořadatel:
DOK - OK Doksy
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    
2.20 km, 50 m, 9 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 2129242 80 Kč
VLI1055 Zemanová Kristýna Slavia Liberec orienteering C 4402217 80 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 80 Kč
PGP0955 Kubecová Markéta SK Praga C 232246 80 Kč
ADA1051 Tejkalová Aneta OOB Spartak Adamov 2134259 120 Kč
VLI0955 Barsová Magdaléna Slavia Liberec orienteering C 7090004 80 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 2134294 80 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202578 80 Kč
VLI0954 Kubešová Tereza Slavia Liberec orienteering C 4402226 80 Kč
CHA1050 Justová Anika OK Chrastava C 2084442 80 Kč
VLI0953 Hrdá Kristýna Slavia Liberec orienteering C 434599 80 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 80 Kč
TJN0951 Růtová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2116464 80 Kč
TJN0952 Zappová Elisabeth OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027206 80 Kč
BOR1051 Ouzká Eliška OK Jiskra Nový Bor C 2129236 80 Kč
BOR0957 Čupcová Viktorie OK Jiskra Nový Bor C 4420 80 Kč
BOR0956 Haasová Anežka OK Jiskra Nový Bor C 4399 80 Kč
BOR0950 Koutná Amélie OK Jiskra Nový Bor C 4366 80 Kč
BOR0958 Horáčková Natalie OK Jiskra Nový Bor C 4426 80 Kč
SUL0950 Kalenská Pavla OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 2112760 80 Kč
VLI1056 Feřtová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2118485 80 Kč
2.60 km, 35 m, 7 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN1351 Kutková Sára OB Jenišovice C 2112774 80 Kč
TUV1199 Kvapilová Klára SOK TJ Turnov C 231522 80 Kč
CHA1151 Prokopová Tereza OK Chrastava C 8169 80 Kč
TUR1152 Heřmánková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403062 80 Kč
CHA1051 Tomanicová Stela OK Chrastava C 2084445 80 Kč
0080006 Hoke Berenika 008 - Klub dobré zprávy 2144102 80 Kč
TJN1250 Dušková Denisa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2134329 80 Kč
TJN1152 Kottíková Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408045 80 Kč
BOR1052 Zenko Rozálie OK Jiskra Nový Bor C 4364 80 Kč
BOR1152 Michálková Ela OK Jiskra Nový Bor C 4436 80 Kč
SPC0955 Matoušková Kateřina SPORTICUS team C 2148068 80 Kč
2.60 km, 105 m, 10 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 80 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering B 2148111 80 Kč
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 80 Kč
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering C 2144105 80 Kč
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8116 80 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering B 2088819 80 Kč
CHA0750 Štveráková Zuzana OK Chrastava C 2095923 80 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava B 8116784 80 Kč
LLI0852 Nejedlová Karolína LOK-o Liberec C 2088712 80 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk B 2801013 80 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice B 2060292 80 Kč
RUM0752 Davidová Beatrice ZOOB Rumburk C 4641713 80 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov B 2120062 80 Kč
DOK0850 Synková Elena OK Doksy C 2056280 80 Kč
DOK0851 Neumannová Carla OK Doksy 2053505 120 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 8062 80 Kč
TJN0750 Baloghová Milena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2073663 80 Kč
TJN0757 Cicvárková Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111784 80 Kč
TJN0859 Mastníková Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662720 80 Kč
TJN0852 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078479 80 Kč
TJN0854 Pražáková Nella OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662699 80 Kč
TJN0756 Vokušová Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104600 80 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 8033274 80 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 80 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 8421842 80 Kč
BOR0857 Michálková Ema OK Jiskra Nový Bor B 4427 80 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 80 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor B 2115671 80 Kč
BOR0762 Horáčková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 4651 80 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor C 4424 80 Kč
BOR0766 Vlčková Emílie OK Jiskra Nový Bor C 4359 80 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C 2070848 80 Kč
VLI0856 Feřtová Anežka Slavia Liberec orienteering C 2120065 80 Kč
KUL0852 Ślínská Amálie KOB Ústí nad Labem C 2141901 80 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové B 8660536 160 Kč
2.50 km, 80 m, 10 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0556 Hájková Tereza OOB TJ Turnov B 9102562 80 Kč
TUR0658 Sklenářová Zuzana OOB TJ Turnov C 2106729 80 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín B 7300213 80 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 2019212 80 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7210117 80 Kč
CHA0653 Šírlová Markéta OK Chrastava C 2059768 80 Kč
CHA0654 Šírlová Zdeňka OK Chrastava C 2070834 80 Kč
CHA0553 Štveráková Eliška OK Chrastava C 2095957 80 Kč
VLI0552 Sokolová Julie Slavia Liberec orienteering C 2122290 80 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov B 1418757 80 Kč
CHA0655 Holanová Lucie OK Chrastava C 2084443 80 Kč
RUM0551 Davidová Noemi ZOOB Rumburk C 2126349 80 Kč
DOK0650 Vítková Anna OK Doksy C 7759 80 Kč
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2102568 80 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8667977 80 Kč
TJN0657 Kottíková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662704 80 Kč
TJN0658 Podoubská Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111781 80 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662689 80 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662736 80 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078475 80 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor B 2129240 80 Kč
BOR0660 Veselá Karolína OK Jiskra Nový Bor C 2129189 80 Kč
BOR0555 Štěpánková Běla OK Jiskra Nový Bor C 4357 80 Kč
BOR0554 Stehlíková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 2129217 80 Kč
BOR0657 Prošková Markéta OK Jiskra Nový Bor C 4430 80 Kč
BOR0658 Frantálová Felicie OK Jiskra Nový Bor C 4372 80 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2088161 80 Kč
VLI0656 Kosková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2080995 160 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice A 8667985 160 Kč
2.50 km, 155 m, 13 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering A 8667522 110 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec B 2060281 110 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 8116690 110 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8660594 110 Kč
LLI0350 Nejedlová Josefína LOK-o Liberec C 2800308 110 Kč
TUR0559 Mellanová Judita OOB TJ Turnov A 8660382 110 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 8116793 110 Kč
TJN0455 Brožková Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408041 110 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8662284 110 Kč
BOR0456 Průšková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 446324 110 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering B 2113493 110 Kč
CHA1901 Šmahelová Kristýna OK Chrastava 2084449 330 Kč
2.50 km, 155 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8033269 110 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 110 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín B 8019930 110 Kč
TJN0157 Janečková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111794 110 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659384 110 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor A 2800957 110 Kč
3.00 km, 175 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB0050 Albrechtová Zuzana SKOB Mladá Boleslav B 7717 220 Kč
3.00 km, 175 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov C 231929 110 Kč
LTU8950 Panchártková Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662723 110 Kč
TUR9554 Hanušová Michaela OOB TJ Turnov C 411564 110 Kč
TUR8557 Zakouřilová Kamila OOB TJ Turnov C 1302868 110 Kč
FYD9451 Würzová Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 515182 110 Kč
FYD9852 Würzová Karolína Jizerský klub OB Frýdlant C 2103232 110 Kč
TAP8650 Makovská Jarmila KOB Tretra Praha C 7778650 110 Kč
DKP9151 Axmannová Tereza Oddíl OB Kotlářka C 49875 110 Kč
PGP8853 Syslová Edita SK Praga C 52106 110 Kč
TUR8750 Jirků Martina OOB TJ Turnov C 8221 110 Kč
LLI7551 Peterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 110 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800348 110 Kč
TJN9750 Žuchová Daniela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020749 110 Kč
PDY9350 Kotrčová Lenka Běhej Poděbrady C 2115746 110 Kč
3.50 km, 230 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 8659420 110 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 8662713 110 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 110 Kč
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 110 Kč
TUR9253 Kořínková Zuzana OOB TJ Turnov C 7656540 110 Kč
71D8650 Rickmeyer Tina (GER) USV TU Dresden 8028926 165 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 7210115 110 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 110 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 110 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 110 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 110 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov C 1403419 110 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 110 Kč
0050002 Sander Saga 005 - KFUM Örebro 9802150 165 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice C 8051795 110 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 110 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 8660507 110 Kč
VLI8850 Francke Pavla Slavia Liberec orienteering C 2059727 110 Kč
TUR8551 Neradová Alena OOB TJ Turnov C 886283 110 Kč
TUR8650 Luštická Lucie OOB TJ Turnov C 876522 110 Kč
PGP9056 Bogarová Adélka SK Praga E 8663183 110 Kč
SUL9250 Linková Kateřina OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8131 110 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 8667510 110 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 110 Kč
CHA9150 Gorčicová Eliška OK Chrastava C 8197 110 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 110 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 8030189 110 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary C 8008510 110 Kč
TJN9250 Podešvová Vlasta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 53767 110 Kč
TJN8951 Večeřová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8263 110 Kč
BOR8850 Šákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 7880102 110 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 110 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor R 8640184 110 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor C 2051502 110 Kč
BOR9161 Havlová Adéla OK Jiskra Nový Bor R 8660528 110 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 110 Kč
TAP9053 Zajícová Kateřina KOB Tretra Praha C 8660524 110 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 8200023 110 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 110 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 110 Kč
SSU8952 Poklopová Lenka SK Severka Šumperk R 8648618 220 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 220 Kč
LCE9453 Müllerová Markéta OOB TJ Slovan Luhačovice C 303912 220 Kč
3.00 km, 175 m, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 110 Kč
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 110 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 4212 110 Kč
0090004 Jakubská Jitka 009 - JAK 2124803 165 Kč
ROU8150 Eiglerová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 2096267 110 Kč
STB8297 Hanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 682356 110 Kč
2.50 km, 145 m, 12 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 110 Kč
VLI7653 Benešová Radka Slavia Liberec orienteering C 2127548 110 Kč
VLI7950 Sázavská Tereza Slavia Liberec orienteering C 2801015 110 Kč
0030001 Nováková Jana 003 - MC Cirkus 7207874 165 Kč
LLI7651 Hejnová Simona LOK-o Liberec C 2134282 110 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 110 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 110 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070830 110 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2095943 110 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 110 Kč
SUL6750 Linková Alena OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8142 110 Kč
PDY7851 Nedomová Iva Běhej Poděbrady C 2127605 110 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 110 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 110 Kč
TJN7654 Kobrlová Gabriela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4124 110 Kč
TJN7751 Kottíková Pavlína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411593 110 Kč
TJN7351 Míková Markéta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 110 Kč
TJN7652 Růtová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067314 110 Kč
TJN7750 Vokušová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104591 110 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2095938 110 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 110 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 110 Kč
BOR7951 Murswieková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8422 110 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 110 Kč
ROU7851 Bradáčová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 51441 110 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 110 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662696 110 Kč
VLI7554 Kosková Třísková Lenka Slavia Liberec orienteering C 2113480 220 Kč
2.50 km, 145 m, 12 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 110 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 110 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 110 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1430433 110 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 110 Kč
VLI7454 Dvorská Marie Slavia Liberec orienteering C 2058473 110 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 110 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 110 Kč
DKP7050 Hlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 253812 110 Kč
KAM7055 Šejnová Magdalena OK Kamenice C 2129235 110 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 110 Kč
TUR7361 Ferbasová Zdeňka OOB TJ Turnov C 2103240 110 Kč
FYD6952 Würzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 8670782 110 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 110 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 110 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 110 Kč
LLI7350 Nejedlová Lucie LOK-o Liberec C 2088713 110 Kč
0080001 Benešová Marika 008 - Klub dobré zprávy 2103782 165 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 110 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 110 Kč
TJN6953 Nožičková Renata OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070806 110 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 110 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670830 110 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 110 Kč
TJN7051 Vitebská Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398973 110 Kč
BOR7152 Koutná Olga OK Jiskra Nový Bor C 8506 110 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 110 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 110 Kč
TUR7451 Lamačová Dana OOB TJ Turnov C 2111603 110 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 8092929 110 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C 7205037 110 Kč
TAP7350 Halamová Anna KOB Tretra Praha C 2800294 220 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 416118 220 Kč
2.30 km, 145 m, 12 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 110 Kč
TUR6950 Ježková Hana OOB TJ Turnov C 8205 110 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 110 Kč
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 110 Kč
CHA6250 Čechlovská Jana OK Chrastava C 8175 110 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 110 Kč
LLI6952 Žihlová Lucie LOK-o Liberec C 434597 110 Kč
DLT6651 Živcová Pavlína KrOB Rozmarýn Litoměřice C 1418758 110 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 110 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662700 110 Kč
BOR6752 Gottlichová Jitka OK Jiskra Nový Bor C 8448 110 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 110 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 110 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 110 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 8657098 110 Kč
0130006 Kraková Iva 013 - LOK-o 887916 330 Kč
2.30 km, 145 m, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 110 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 7705 110 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 110 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 110 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 110 Kč
2.20 km, 115 m, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 110 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 110 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 110 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 110 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 8680418 110 Kč
2.20 km, 115 m, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 80 Kč
JEN5251 Richtrová Jaroslava OB Jenišovice C 7776 80 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 80 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 80 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 80 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 2095936 80 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 80 Kč
1.90 km, 105 m, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4851 Kubíková Hela LOK-o Liberec C 8242 80 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 80 Kč
CHA4951 Vokálová Pavla OK Chrastava C 8158 80 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 80 Kč
1.90 km, 105 m, 11 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 80 Kč
TUR4250 Folprechtová Marie OOB TJ Turnov C 8212 80 Kč
2.30 km, 50 m, 9 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 2113483 80 Kč
VLI1100 Beneš Max Slavia Liberec orienteering C 1424648 80 Kč
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 2134351 80 Kč
VLI0905 Sázavský Antonín Slavia Liberec orienteering C 1426041 80 Kč
TUR0909 Žemlík Eduard OOB TJ Turnov C 2119202 80 Kč
JEN0902 Kutek Matěj OB Jenišovice C 2113046 80 Kč
VLI0900 Guida Alessandro Slavia Liberec orienteering C 4100 80 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 80 Kč
LLI0902 Jiroutek Jakub LOK-o Liberec C 428206 80 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 80 Kč
TUR0901 Lamač František OOB TJ Turnov C 1403060 80 Kč
TAP0911 Krč Tobias KOB Tretra Praha C 8211209 80 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 2127892 80 Kč
BOR0904 Kovanda Jonáš OK Jiskra Nový Bor C 230718 80 Kč
BOR0908 Vakula Vít OK Jiskra Nový Bor C 4360 80 Kč
BOR0900 Votýpka Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4384 80 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 7111317 80 Kč
TUR0910 Krejčí Matěj OOB TJ Turnov C 2127587 80 Kč
2.60 km, 35 m, 7 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1004 Hrdlička Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 4402233 80 Kč
VLI1102 Sázavský Josef Slavia Liberec orienteering C 2148178 80 Kč
TUR1204 Zakouřil František OOB TJ Turnov C 51238 80 Kč
TUR1011 Bégoc Dany OOB TJ Turnov C 4616807 80 Kč
VLI1003 Kruliš Janek Slavia Liberec orienteering C 2092397 80 Kč
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 7981 80 Kč
TUR0912 Louda Matyáš OOB TJ Turnov C 2144118 80 Kč
DOK1100 Kmínek Jan OK Doksy C 2115683 80 Kč
PDY1000 Nedoma Oliver Běhej Poděbrady C 2144101 80 Kč
0080004 Kvasnička Jakub 008 - Klub dobré zprávy 2144081 80 Kč
TJN1201 Štembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 80 Kč
BOR1101 Nehasil František OK Jiskra Nový Bor C 7131415 80 Kč
BOR1008 Vlček Eduard OK Jiskra Nový Bor C 4362 80 Kč
0090002 Jakubský Pavel 009 - JAK 2120625 80 Kč
0090003 Jakubský Filip 009 - JAK 2120646 80 Kč
SJC1000 Havelka Pepča Sportcentrum Jičín C 8400025 80 Kč
0120001 Hrůzek Jan 012 - Šenovák 8238 80 Kč
2.80 km, 105 m, 11 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 80 Kč
VLI0708 Beneš Filip Slavia Liberec orienteering B 1424649 80 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering B 2124795 80 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4214 80 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov B 8667957 80 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering B 2126343 80 Kč
VLI0810 Guida Francesco Slavia Liberec orienteering C 4402223 80 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering B 8663120 80 Kč
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov C 2108913 80 Kč
CHA0802 Sychra Šimon OK Chrastava C 2084438 80 Kč
CHA0701 Just Matouš OK Chrastava C 2084441 80 Kč
TUR0707 Mizera Jan OOB TJ Turnov C 2144117 80 Kč
KUL0702 Kroupa Jan KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 120 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8028824 80 Kč
VLI0811 Týfa Daniel Slavia Liberec orienteering C 4411236 80 Kč
JEN0801 Kadečka David OB Jenišovice C 411527 80 Kč
LTP0803 Čečrle Tomáš OOB TJ Lokomotiva Teplice 2099499 120 Kč
DOK0700 Jakša Karel OK Doksy C 2053512 80 Kč
DOK0701 Novák Šimon OK Doksy C 2115680 80 Kč
PDY0703 Nedoma Edgar Běhej Poděbrady C 2127608 80 Kč
JEN0804 Horáček Dominik OB Jenišovice C 2103239 80 Kč
JEN0800 Horáček Jakub OB Jenišovice C 2060293 80 Kč
TJN0706 Krejčí Jaroslav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655468 80 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2104590 80 Kč
TJN0809 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2088176 80 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053559 80 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662690 80 Kč
88P0801 Jończy Michał (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8020375 120 Kč
BOR0710 Kunc Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4358 80 Kč
BOR0809 Hrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 8237 80 Kč
BOR0800 Göttlich Vít OK Jiskra Nový Bor C 4379 80 Kč
BOR0704 Zeman Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4434 80 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor B 7531975 80 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 8304112 80 Kč
BOR0901 Murswiek Jan OK Jiskra Nový Bor C 4410 80 Kč
CHA0804 Tůma Vojtěch OK Chrastava C 2084431 80 Kč
VLI0906 Maděra Jakub Slavia Liberec orienteering C 2126375 80 Kč
KUL0800 Cabalka Antonín KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 120 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering C 4411246 80 Kč
STB0700 Hübner Ondřej TJ Stadion Nový Bor C 52908 80 Kč
KUL0803 Povolný Vojtěch KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 160 Kč
TJN0812 Mairich Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2096129 80 Kč
VLI0800 Habán Eduard Slavia Liberec orienteering C 8655464 160 Kč
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654389 160 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice B 8667965 80 Kč
2.70 km, 85 m, 11 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering B 8116802 80 Kč
KUL0600 Jareš Ondřej KOB Ústí nad Labem C 8662371 80 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662368 80 Kč
JEN0602 Matouš Marek OB Jenišovice C 2104596 80 Kč
CHA0604 Sychra Marek OK Chrastava C 2084439 80 Kč
KUL0601 Votava Matěj KOB Ústí nad Labem C 8662286 80 Kč
TUV0701 Tomášek Prokop SOK TJ Turnov B 2120075 80 Kč
DOK0600 Mathaus Kryštof OK Doksy C 7771 80 Kč
DOK0602 Dolejší Jan OK Doksy B 8116777 80 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8680593 80 Kč
TUR0505 Hoetzel Hugo OOB TJ Turnov A 8680581 80 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662693 80 Kč
TJN0507 Mastník Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662692 80 Kč
TJN0601 Míka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662743 80 Kč
TJN0605 Zurynek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662746 80 Kč
0080010 Žák Filip 008 - Klub dobré zprávy 2144104 120 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 8116804 80 Kč
VLI0501 Maškarinec Marek Slavia Liberec orienteering C 2088216 80 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor B 8304111 80 Kč
BOR0510 Jelínek Šimon OK Jiskra Nový Bor C 4438 80 Kč
SUL0600 Kalenský Tomáš OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 2099530 80 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662716 80 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering B 8655483 160 Kč
FSP0500 Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2102774 160 Kč
3.10 km, 195 m, 14 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 110 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov B 7130603 110 Kč
LTP0403 Haslinger Leopold OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420453 110 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662293 110 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 110 Kč
LTP0301 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 110 Kč
RUM0301 Novák Daniel ZOOB Rumburk C 2801020 110 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 110 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659419 110 Kč
TJN0403 Hruška Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2078466 110 Kč
TJN0409 Marek Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103701 110 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 110 Kč
88P0300 Jończy Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8071103 165 Kč
88P0800 Sobiński Adrian (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8000577 165 Kč
BOR0406 Veselý Jakub OK Jiskra Nový Bor C 2129241 110 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 1204999 110 Kč
BOR0402 Kašpar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 7209659 110 Kč
BOR0403 Kašpar Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 448931 110 Kč
3.10 km, 195 m, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 110 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 110 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava B 2049595 110 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 110 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659386 220 Kč
3.50 km, 230 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8402 Brož Marek OOB TJ Turnov C 887618 110 Kč
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 2103784 110 Kč
FYD9602 Šípoš Petr Jizerský klub OB Frýdlant C 515004 110 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 8033290 110 Kč
TJN8201 Kunc Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102558 110 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670777 110 Kč
TJN9701 Žukov Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067343 110 Kč
BOR9304 Průcha Pavel OK Jiskra Nový Bor C 1993526 110 Kč
4.30 km, 290 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(79)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0102 Hořák Jaroslav LOK-o Liberec C 2032134 110 Kč
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 110 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 110 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 110 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 110 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 110 Kč
VLI9300 Novák Jan Slavia Liberec orienteering C 2118472 110 Kč
TUR7135 Žemlík Pavel OOB TJ Turnov C 8680592 110 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 7210130 110 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 8680589 110 Kč
TUR7500 Zakouřil Tomáš OOB TJ Turnov C 51726 110 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 8086808 110 Kč
ROU8009 Duda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem C 8631583 110 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 8656670 110 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 2069067 110 Kč
LIT8501 Lužnický Jiří KOB Litvínov C 7205016 110 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 8656594 110 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 110 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 110 Kč
0040001 Hector Simon 004 - (SWE) Snättringe SK 8120797 165 Kč
LCE7835 Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice C 995852 110 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice R 8660571 110 Kč
0050001 Eriksson Jacob 005 - KFUM Örebro 9970417 165 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 8654886 110 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice R 8651935 110 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 110 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava C 515123 110 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 110 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 110 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 110 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 110 Kč
DKP8700 Axmann Šimon Oddíl OB Kotlářka C 8080831 110 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 110 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 110 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 110 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 110 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 110 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 8290987 110 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 110 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 110 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec A 8659397 110 Kč
TJN8600 Francke Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045203 110 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027208 110 Kč
TJN9104 Kazda Adam OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660406 110 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8028868 110 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655371 110 Kč
TJN9902 Šklíba David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 110 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2025357 110 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067320 110 Kč
TJN9105 Večeřa Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232641 110 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8644872 110 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 8662366 110 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec A 8656716 110 Kč
BOR8904 Bogar František OK Jiskra Nový Bor C 8116722 110 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 110 Kč
BOR9402 Bogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 886300 110 Kč
BOR9301 Šákr Vít OK Jiskra Nový Bor C 2032136 110 Kč
VLI7101 Hanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 8629811 110 Kč
SUL7600 Kalenský Pavel OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8128 110 Kč
SUL7601 Ženíšek Radek OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8136 110 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 8221133 110 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 110 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš A 8663176 110 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 110 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 110 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 110 Kč
LCE8101 Špringer Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088142 110 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice C 361923 110 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 110 Kč
DKP8801 Urbánek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2125336 110 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka A 2103741 110 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering R 8660474 220 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 220 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 220 Kč
PHK9200 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 8627109 220 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 8662676 220 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680616 220 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga C 8663177 220 Kč
LCE8903 Klusáček Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice R 8662697 220 Kč
3.20 km, 205 m, 15 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
6KC7800 Albrecht David Neregistrovaní 8116731 165 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 8205000 110 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 110 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 1420800 110 Kč
SUL5701 Linka Vladislav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8141 110 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 110 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 110 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 110 Kč
BOR8402 Ledecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8398 110 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 110 Kč
VLI7900 Maděra Josef Slavia Liberec orienteering C 8028859 110 Kč
SUL6000 Hromádka Miroslav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8138 110 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 110 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 220 Kč
CHA7606 Štěrba Jan OK Chrastava C 220 Kč
3.20 km, 205 m, 15 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 888630 110 Kč
JEN7701 Kutek Pavel OB Jenišovice C 2134359 110 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 110 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 110 Kč
VLI7507 Kubeša Vladimír Slavia Liberec orienteering C 8660479 110 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 110 Kč
CHA7302 Sychra Zdeněk OK Chrastava C 2085623 110 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 110 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8667997 110 Kč
VLI7506 Šebelka Jan Slavia Liberec orienteering C 51227 110 Kč
JEN7901 Kadečka Jakub OB Jenišovice C 2085628 110 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 2113362 110 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 110 Kč
TJP7300 Mička Aleš TJ Sokol Troja C 7800365 110 Kč
0080007 Hoke Petr 008 - Klub dobré zprávy 2144073 165 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 110 Kč
TJN7900 Pražák Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103719 165 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655375 110 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 110 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 110 Kč
BOR7512 Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8472 110 Kč
BOR7714 Prošek Jan OK Jiskra Nový Bor C 8409 110 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8479 110 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 110 Kč
CHA7201 Lipenský Robert OK Chrastava C 2095964 110 Kč
0090001 Jakubský Ondřej 009 - JAK 7701 165 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 8116759 110 Kč
FSP7900 Čech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660502 110 Kč
VLI7704 Feřt Martin Slavia Liberec orienteering C 2118489 110 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 110 Kč
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654390 220 Kč
FYD7800 Juřina František Jizerský klub OB Frýdlant C 8329 220 Kč
3.30 km, 220 m, 15 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 110 Kč
71D6400 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 8020222 165 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662681 110 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 110 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 110 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 110 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 515023 110 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 1418754 110 Kč
VLI6901 Kruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 301186 110 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 9102148 110 Kč
TUR7305 Vambera Filip OOB TJ Turnov C 2103248 110 Kč
CHA7300 Houda Vítězslav OK Chrastava C 2084450 110 Kč
CHA7303 Šírl Kamil OK Chrastava C 2084433 110 Kč
CHA7301 Štverák Jan OK Chrastava C 2419931 110 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 110 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 110 Kč
LTP7308 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207880 110 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 2120650 110 Kč
EKP7003 Zurynek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 2102701 110 Kč
VLI7100 Lisý Ondřej Slavia Liberec orienteering C 52179 110 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 110 Kč
0080003 Kvasnička Ladislav 008 - Klub dobré zprávy 2144106 165 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662701 110 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670801 110 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 110 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 110 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 110 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 110 Kč
VLI7303 Maškarinec Petr Slavia Liberec orienteering C 2088185 110 Kč
BOR7200 Svoboda Jan OK Jiskra Nový Bor C 8536 110 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 110 Kč
BOR7400 Hrůzek Libor OK Jiskra Nový Bor C 8243 110 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 110 Kč
BOR7004 Studničný Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8412 110 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 110 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8028878 110 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 2090836 110 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 110 Kč
ROZ6600 Valenta Jan OK Roztoky C 2129252 110 Kč
KUL7000 Glöckner Michael KOB Ústí nad Labem C 2092938 110 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 220 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 220 Kč
2.90 km, 155 m, 16 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 110 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 110 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 110 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 110 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 110 Kč
KUL6900 Jareš Daniel KOB Ústí nad Labem C 8662304 110 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 110 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 110 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice C 995804 110 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav LOK-o Liberec C 682678 110 Kč
VLI6801 Čaloun Michal Slavia Liberec orienteering C 2109695 110 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 110 Kč
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 110 Kč
1VD6600 Kudrass Peter (GER) SG Zittau Süd 8140166 165 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 110 Kč
0080011 Beneš Petr 008 - Klub dobré zprávy 301113 165 Kč
SUL4701 Ženíšek Jan OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8149 110 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 110 Kč
KUL6702 Hinterholzinger Petr KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 150 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 110 Kč
2.90 km, 155 m, 16 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 110 Kč
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 2125364 110 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 110 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 8676001 110 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 110 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 110 Kč
JEN6101 Mareš Hynek OB Jenišovice C 2067342 110 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 110 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 110 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 110 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 995805 110 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 110 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 110 Kč
2.60 km, 165 m, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 110 Kč
CHA5900 Čechlovský Josef OK Chrastava C 8172 110 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 110 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 110 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 1426021 110 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 110 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 110 Kč
2.60 km, 165 m, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 80 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 80 Kč
CHA5100 Barták Jiří OK Chrastava C 8161 80 Kč
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 80 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 80 Kč
CHA5001 Vokál Jiří OK Chrastava C 8159 80 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 8660468 80 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 80 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 80 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 80 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 336775 160 Kč
2.40 km, 115 m, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Mladá Boleslav C 7718 80 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8644556 80 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 80 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 80 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 80 Kč
SUL4700 Dubský Josef OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8135 80 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 160 Kč
2.40 km, 115 m, 13 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 80 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 80 Kč
1.90 km, 105 m, 11 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR3800 Venuš Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8426 80 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 80 Kč
2.60 km, 35 m, 7 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010002 Bořkovec Matěj 001 - Bořkovcovi 4641784 80 Kč
VLI1251 Zemanová Karolína Slavia Liberec orienteering C 4411250 80 Kč
LLI1300 Gottstein Josef LOK-o Liberec C 428281 80 Kč
VLI1400 Votava Jan Slavia Liberec orienteering C 2106735 80 Kč
VLI1252 Heczková Emma Slavia Liberec orienteering C 8862 80 Kč
STB1352 Průšková Veronika TJ Stadion Nový Bor C 682367 80 Kč
CHA1450 Šírlová Kamila OK Chrastava 2084434 80 Kč
LCE1551 Hanslianová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088162 80 Kč
VLI1300 Matějů Josef Slavia Liberec orienteering C 7927 80 Kč
TUR1209 Louda Štěpán OOB TJ Turnov C 4406057 80 Kč
VLI1057 Kunášková Markéta Slavia Liberec orienteering C 4411231 80 Kč
VLI1150 Týfová Ella Slavia Liberec orienteering C 4411235 80 Kč
VLI1250 Raisrová Soňa Slavia Liberec orienteering C 4411249 80 Kč
VLI1054 Raisrová Štěpánka Slavia Liberec orienteering 1421297 80 Kč
VLI7803 Raisr Ivo Slavia Liberec orienteering C 4411248 80 Kč
0070001 Vejnar Jonáš 007 - - zapůjčit 120 Kč
SJC1501 Palas Tomáš Sportcentrum Jičín C 52330 80 Kč
VLI1153 Kolářová Adéla Slavia Liberec orienteering C 4402230 80 Kč
VLI1205 Kolář Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 4411239 80 Kč
VLI1202 Bureš Kryštof Slavia Liberec orienteering C 2113385 80 Kč
VLI1152 Kubešová Eliška Slavia Liberec orienteering C 4402224 80 Kč
0080002 Kvasničková Julie 008 - Klub dobré zprávy 2144032 80 Kč
0080005 Hoke Magdaléna 008 - Klub dobré zprávy 2144030 80 Kč
TJN0410 Havlík Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408040 80 Kč
0080009 Jůzová Beáta 008 - Klub dobré zprávy 2144108 80 Kč
CHA1200 Lankaš Antonín OK Chrastava 8167 80 Kč
CHA1500 Lankaš Vojtěch OK Chrastava 8173 80 Kč
ROU1250 Bradáčová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2134302 80 Kč
0100001 Špringer Adam 010 - Luhacovice LCE zapůjčit 120 Kč
VLI1451 Feřtová Alžběta Slavia Liberec orienteering C 2144040 80 Kč
STB1350 Hanušová Lenka TJ Stadion Nový Bor C 49987 80 Kč
STB1550 Hanušová Eva TJ Stadion Nový Bor C 1417130 80 Kč
KUL7950 Povolná Lucie KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 120 Kč
STB1351 Hübnerová Olivie TJ Stadion Nový Bor C 52912 80 Kč
STB1100 Erben Vojtěch TJ Stadion Nový Bor C 2121897 80 Kč
LCE1801 Erlitz Matyáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670776 80 Kč
LCE1851 Erlitzová Sára OOB TJ Slovan Luhačovice C zapůjčit 120 Kč
2.20 km, 100 m, 11 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 80 Kč
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 8245050 80 Kč
JEN8050 Kutková Hana OB Jenišovice C 2112773 80 Kč
0020001 Pavlík Ondřej 002 - Litvínov zapůjčit 120 Kč
CHA5600 Nový Jiří OK Chrastava C 2095972 80 Kč
LLI6951 Labská Bohuslava LOK-o Liberec C 428203 80 Kč
62X6400 Pech Richard Och421X 2148088 80 Kč
62X7250 Pechová Helena Och421X 4402220 80 Kč
CHA7450 Sychrová Kateřina OK Chrastava 2084440 80 Kč
CHA7853 Justová Marie OK Chrastava 2084443 80 Kč
LTP7552 Šašková Hana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 80 Kč
CHA7451 Holanová Hana OK Chrastava 2084444 80 Kč
0060001 Sommer Jaroslav 006 - (j)Elita 2148176 80 Kč
0060002 Sommer Gustav 006 - (j)Elita zapůjčit 120 Kč
0060003 Sommerová Hana 006 - (j)Elita zapůjčit 120 Kč
LLI7100 Nejedlo David LOK-o Liberec C 1414510 80 Kč
PDY7300 Nedoma David Běhej Poděbrady C 2127609 80 Kč
CHA6601 Cihlář Robert OK Chrastava 2084446 80 Kč
JEN7700 Horáček Tomáš OB Jenišovice C 411599 80 Kč
0080008 Jůza Bruno 008 - Klub dobré zprávy 2144095 80 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8514 80 Kč
BOR0150 Svobodová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 0 80 Kč
BOR0600 Svoboda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4371 80 Kč
CHA0603 Gomolák Jan OK Chrastava C 2084447 80 Kč
CHA7605 Gomolák Jan OK Chrastava C 2084448 80 Kč
VLI7405 Kunášek Martin Slavia Liberec orienteering zapůjčit 120 Kč
ROU0703 Bradáč Adam SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 120 Kč
SJC8402 Havelka Josef Sportcentrum Jičín C 2102083 80 Kč
0110001 Erlitz Jakub 011 - LCE 52698 80 Kč
STB7850 Kutková Petra TJ Stadion Nový Bor C 52904 80 Kč
0130003 Coufal Krystof 013 - LOK-o 2095975 80 Kč
0130004 Coufalova Klara 013 - LOK-o 2102790 80 Kč
LLI0602 Hejna Štěpán LOK-o Liberec C 7210309 80 Kč
3.00 km, 170 m, 13 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Bořkovec Jan 001 - Bořkovcovi 1450161 165 Kč
LLI6953 Hořáková Petra LOK-o Liberec C 8547 110 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 110 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 110 Kč
SCP8250 Vrabcová Romana OK Sparta Praha C 2080934 110 Kč
KAS9800 Eichler Jan KOB Kamenický Šenov 51381 165 Kč
CHA7851 Šírlová Jarmila OK Chrastava C 2084432 110 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 110 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 110 Kč
VLI7457 Hrdá Martina Slavia Liberec orienteering C 2801288 110 Kč
VLI7404 Hrdý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2800326 110 Kč
TJN5601 Vokuš Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2148156 110 Kč
BOR7151 Svobodová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8416 110 Kč
FSP8353 Čechová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8476 110 Kč
VLI7853 Feřtová Jitka Slavia Liberec orienteering C 2120063 110 Kč
STB7700 Erben Jiří TJ Stadion Nový Bor C 51819 110 Kč
0130001 Coufal Marek 013 - LOK-o 2095958 165 Kč
0130002 Coufalova Monika 013 - LOK-o 2095921 165 Kč
0130005 Hejna Pavel 013 - LOK-o 2148210 220 Kč
JIL7002 Chrz Martin OK Jilemnice C zapůjčit 260 Kč
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2070854 220 Kč
celkem přihlášených: 735, vklad: 77535 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.