Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
27.09.2020
Místo konání:
Stvolínky-Letní tábor
Pořadatel:
STB - TJ Stadion Nový Bor
KAS - KOB Kamenický Šenov
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 650
Náhradníků: 50
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 2129242 80 Kč
TUV1199 Kvapilová Klára SOK TJ Turnov C 231522 80 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 80 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 80 Kč
VLI1056 Feřtová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2118485 80 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN1250 Dušková Denisa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2134329 70 Kč
71D1150 Löhning Lisa (GER) USV TU Dresden 2037295 70 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov B 2095926 80 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice B 8660577 80 Kč
PGP0955 Kubecová Markéta SK Praga C 232246 80 Kč
TUR0860 Nováková Barborka OOB TJ Turnov C 2104592 80 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 80 Kč
TUR0854 Krejzová Markéta OOB TJ Turnov C 1403063 80 Kč
TUR0950 Krejzová Jana OOB TJ Turnov C 4616804 80 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 80 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 2106736 80 Kč
0030001 Axon Amelie 003 - Tretra Prosek zapůjčit 120 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering B 2088819 80 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov B 8656542 80 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 80 Kč
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering C 2144105 80 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 80 Kč
KUL0852 Ślinská Amálie KOB Ústí nad Labem C 2141901 80 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering B 2148111 80 Kč
ROU0953 Pavlinská Ema SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 120 Kč
VLI0856 Feřtová Anežka Slavia Liberec orienteering C 2120065 80 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice B 8660576 80 Kč
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8670806 80 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8667977 80 Kč
TJN0756 Vokušová Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104600 80 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662736 80 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov B 1418757 80 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov B 2106741 80 Kč
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2102568 80 Kč
VLI0652 Heczková Anna Slavia Liberec orienteering C 302695 80 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava B 2095948 80 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662689 80 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 2095950 110 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov B 2095942 110 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín C 7300213 110 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 8666872 110 Kč
KUL0550 Derflová Eliška KOB Ústí nad Labem C 8226409 110 Kč
TUR0451 Lamačová Pavlína OOB TJ Turnov C 2109762 110 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2078475 110 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering A 8667522 110 Kč
TUR0556 Hájková Tereza OOB TJ Turnov B 8680421 110 Kč
VLI0456 Burešová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2117401 110 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 8116690 110 Kč
71D8900 Klein Franka (GER) USV TU Dresden 8670957 110 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8033269 110 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8226439 110 Kč
71D0352 Kaufmann Hanne (GER) USV TU Dresden 8606467 110 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 110 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 110 Kč
LDC9251 Kadlecová Daniela KOB Děčín C 7001408 110 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 110 Kč
TJP9850 Černá Kateřina TJ Sokol Troja C 53527 110 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
31D8650 Rickmeyer Tina (GER) SV Lengefeld 8028926 110 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662288 110 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 110 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 8116686 110 Kč
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 1425355 110 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 110 Kč
BZP8751 Krupová Tereza Báječné ženy v orientačním běhu C 2088730 110 Kč
CHA9152 Kubátová Jana OK Chrastava C 1008144 110 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 110 Kč
KAM0154 Hovorková Tereza OK Kamenice A 2800330 110 Kč
TUR8650 Luštická Lucie OOB TJ Turnov C 8680582 110 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 8310220 110 Kč
0010003 Prieto Maria 001 - (ESP) Malarruta 8180698 110 Kč
KPY8651 Trdá Lucie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2111818 110 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 110 Kč
LCE8751 Vlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670776 110 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 110 Kč
ZBM8282 Mesiarkinová Kamila SK Žabovřesky Brno C 7200319 110 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 110 Kč
DKP8255 Míková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 2102787 110 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 7788 110 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 110 Kč
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering C 7200363 110 Kč
LIT8352 Pavlíková Jitka KOB Litvínov C 8113 110 Kč
HCE8250 Dudová Irena TJ Hostivice C 8013859 110 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
71D6900 Eckardt Cornelia (GER) USV TU Dresden 8190769 110 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 110 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 8667963 110 Kč
TJN7750 Vokušová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104591 110 Kč
TJN7650 Pavlova Irena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073667 110 Kč
TUV7950 Nováková Zuzana SOK TJ Turnov C 2126344 110 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 110 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 110 Kč
TUV7851 Tomášková Radka SOK TJ Turnov C 23770 110 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 8003634 110 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2095943 110 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 110 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2095938 110 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 110 Kč
71D7850 Löhning Susanne (GER) USV TU Dresden 8041178 110 Kč
71D7350 Klein Dana (GER) USV TU Dresden 8606457 110 Kč
VLI7853 Feřtová Jitka Slavia Liberec orienteering C 2120063 110 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 110 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 110 Kč
TUR7454 Novotná Hedvika OOB TJ Turnov C 416139 110 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8101105 110 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8670761 110 Kč
TUR7451 Lamačová Dana OOB TJ Turnov C 2111603 110 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 110 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 110 Kč
TUR7254 Houžvičková Karolína OOB TJ Turnov C 8680576 110 Kč
DKP7050 Hlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 8014441 110 Kč
TJN7351 Míková Markéta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 110 Kč
VLI7456 Burešová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 7210304 110 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 110 Kč
KAM6952 Himmelová Marie OK Kamenice C 51681 110 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662696 110 Kč
VLI7454 Dvorská Marie Slavia Liberec orienteering C 2058473 110 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 110 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 7667667 110 Kč
PGP7053 Šejnová Magdalena SK Praga C 2129235 110 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 110 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 110 Kč
TAP6953 Richterová Ilona KOB Tretra Praha C 2029220 110 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 110 Kč
0010002 del Campo Cristina 001 - (ESP) Malarruta 8130369 110 Kč
DLT6651 Živcová Pavlína KrOB Rozmarýn Litoměřice C 1418758 110 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 110 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 110 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 110 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 110 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 7705 110 Kč
DOK6050 Kapounová Jitka OK Doksy C 886261 110 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 110 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 110 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov 8208 110 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660397 110 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 110 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 110 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4851 Kubíková Hela LOK-o Liberec C 8242 80 Kč
SNA5052 Rufferová Iva TJ START Náchod C 09620 80 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 80 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 80 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 80 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 80 Kč
DKP1101 Míka Luboš Oddíl OB Kotlářka C 2419920 80 Kč
VLI1004 Hrdlička Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 4402233 80 Kč
KAM1201 Sláma Marek OK Kamenice C 2116462 80 Kč
KAM1000 Sláma Kryštof OK Kamenice C 2116478 80 Kč
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 2134351 80 Kč
TUR1011 Bégoc Dany OOB TJ Turnov C 4616807 80 Kč
71D1001 Klein Aiko (GER) USV TU Dresden 2068141 80 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 1417127 70 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 70 Kč
TJN1201 Štembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 70 Kč
LIT1111 Pavlík Tobiáš KOB Litvínov C 8111 70 Kč
VLI1202 Bureš Kryštof Slavia Liberec orienteering C 2113385 70 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering B 8149871 80 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662690 80 Kč
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 2120636 80 Kč
TUR0901 Lamač František OOB TJ Turnov C 1403060 80 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8482115 80 Kč
VLI0900 Guida Alessandro Slavia Liberec orienteering C 2419991 80 Kč
VLI0810 Guida Francesco Slavia Liberec orienteering B 4402223 80 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218851 80 Kč
TUR0909 Žemlík Eduard OOB TJ Turnov C 2119202 80 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8028824 80 Kč
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C 51544 80 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 80 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUL0600 Jareš Ondřej KOB Ústí nad Labem C 8662371 80 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 80 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering B 8663117 80 Kč
KUL0601 Votava Matěj KOB Ústí nad Labem C 8226319 80 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662368 80 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering B 8116802 80 Kč
TUR0711 Tomášek Prokop OOB TJ Turnov B 8226402 80 Kč
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov B 2108913 80 Kč
TJN0605 Zurynek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662746 80 Kč
TJN0601 Míka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662743 80 Kč
STB0700 Hübner Ondřej TJ Stadion Nový Bor C 52908 80 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering C 2111722 80 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 2095974 80 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662716 80 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 110 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8680593 110 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659408 110 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662293 110 Kč
KUL0501 Mužíček Martin KOB Ústí nad Labem C 2107022 110 Kč
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C 7207877 110 Kč
TJN0409 Marek Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2103701 110 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 8662349 110 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 8680578 110 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 110 Kč
TUR0201 Mencl Jan OOB TJ Turnov B 2108873 110 Kč
LTP0301 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 110 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 888622 110 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 110 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava C 2049595 110 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 110 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045201 110 Kč
71D0102 Klein Marek (GER) USV TU Dresden 2068140 110 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC8800 Duben Jiří Šumík KOB Děčín C 8349 110 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 8109425 110 Kč
SRK9510 Bláha David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 09491 110 Kč
TJN9701 Žukov Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067343 110 Kč
TAP8000 Šubrt Evžen KOB Tretra Praha C 2085631 110 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 110 Kč
0050001 Choc Josef 005 - OBA zapůjčit 150 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8660916 110 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 110 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 110 Kč
DOK0104 Bílý Jakub OK Doksy A 8662323 110 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 110 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 110 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 110 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 110 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 7207507 110 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 8052300 110 Kč
TUR7135 Žemlík Pavel OOB TJ Turnov C 8680592 110 Kč
SSU9001 Melecký Martin SK Severka Šumperk C 8680373 110 Kč
0010004 Prieto Alvaro 001 - (ESP) Malarruta 8051295 110 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 8403030 110 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 110 Kč
VIC9509 Ptáček Martin OB Vizovice C 7209655 110 Kč
SRK9002 Ptáček Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7210306 110 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 110 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 110 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 8662333 110 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 110 Kč
71D8500 Kundisch Wieland (GER) USV TU Dresden 8606454 110 Kč
71D8100 Richter Friedmar (GER) USV TU Dresden 8003139 110 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 8656670 110 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 110 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 110 Kč
TTR8201 Kříž Lukáš OOB Třebíč C 515159 110 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU8009 Duda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem C 8631583 110 Kč
71D6500 Gossel Heiko (GER) USV TU Dresden 8151265 110 Kč
KUL7801 Derfl Dušan KOB Ústí nad Labem 8226415 110 Kč
DKP7800 Míka Pavel Oddíl OB Kotlářka C 2080948 110 Kč
VLI8002 Ježowicz Roman Slavia Liberec orienteering C 2113390 110 Kč
CHA7201 Lipenský Robert OK Chrastava C 2095964 110 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 110 Kč
ROU7601 Hančl Martin SKOB Roudnice nad Labem C 2085606 110 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 110 Kč
KUL7800 Hejčl Aleš KOB Ústí nad Labem C 8116703 110 Kč
71D7300 Löhning Michael (GER) USV TU Dresden 8300373 110 Kč
71D7301 Lenk Andreas (GER) USV TU Dresden 1802201 110 Kč
VLI7704 Feřt Martin Slavia Liberec orienteering C 2118489 110 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 110 Kč
31D6400 Müller Rico (GER) SV Lengefeld 8020222 110 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 110 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 110 Kč
TUR7405 Novotný Tomáš OOB TJ Turnov C 416120 110 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655375 110 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662701 110 Kč
TUR7203 Lamač Jaroslav OOB TJ Turnov C 8068 110 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 110 Kč
LTP7308 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207880 110 Kč
TUV7001 Tomášek Ondřej SOK TJ Turnov C 411519 110 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670752 110 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 110 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 110 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 110 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 9102148 110 Kč
KUL6900 Jareš Daniel KOB Ústí nad Labem C 8226351 110 Kč
DOK6800 Bílý Petr OK Doksy C 51279 110 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 8061476 110 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 110 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 110 Kč
LTP6602 Šimek Stanislav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7210123 110 Kč
0010001 Prieto José 001 - (ESP) Malarruta 8220467 110 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 110 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 110 Kč
KUL6702 Hinterholzinger Petr KOB Ústí nad Labem C 8226387 110 Kč
71D6601 Kaufmann Kay-Uwe (GER) USV TU Dresden 8404060 110 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 110 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 110 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 110 Kč
SMB6301 Šubrt Pavel SKOB Mladá Boleslav C 7703 110 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 110 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 110 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Mladá Boleslav C 7260024 110 Kč
TJN5601 Vokuš Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2148156 110 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680309 110 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 110 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 110 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 110 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 110 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 110 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 8606435 110 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 8516753 80 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 80 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 80 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 80 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Mladá Boleslav C 7718 80 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 8666868 80 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 80 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 80 Kč
0020002 Dubský Josef 002 - SUL 8135 80 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 80 Kč
71D4000 Conrad Helmut (GER) USV TU Dresden 7501901 80 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 80 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 80 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 682506 70 Kč
VLI1400 Votava Jan Slavia Liberec orienteering C 2106735 70 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 70 Kč
VLI1302 Guida Sebastian Slavia Liberec orienteering C 4402229 70 Kč
JEN1350 Kalousková Aneta OB Jenišovice C 2134344 70 Kč
VLI1252 Heczková Emma Slavia Liberec orienteering C 8862 70 Kč
LIT1414 Pavlík Přemek KOB Litvínov C 8109 70 Kč
STB1100 Erben Vojtěch TJ Stadion Nový Bor C 2121897 70 Kč
STB1451 Erbenová Marina TJ Stadion Nový Bor C 2111701 70 Kč
STB1351 Hübnerová Olivie TJ Stadion Nový Bor C 52912 70 Kč
STB1200 Gracias Filip TJ Stadion Nový Bor C 206351 70 Kč
STB1401 Zmatlík Kryštof TJ Stadion Nový Bor C 2111707 70 Kč
STB8150 Žandová Barbora TJ Stadion Nový Bor C 2111709 70 Kč
STB1250 Žandová Eliška TJ Stadion Nový Bor C 438625 70 Kč
STB1550 Hanušová Eva TJ Stadion Nový Bor C 1417130 70 Kč
STB1350 Hanušová Lenka TJ Stadion Nový Bor C 49987 70 Kč
STB1352 Průšková Veronika TJ Stadion Nový Bor C 682367 70 Kč
STB1500 Žanda Josef TJ Stadion Nový Bor C 2111708 70 Kč
STB1551 Zmatlíková Stela TJ Stadion Nový Bor C 70 Kč
FSP1450 Kurfürstová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 9690 70 Kč
VLI1451 Feřtová Alžběta Slavia Liberec orienteering C 2144040 70 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7251 Pechová Helena Slavia Liberec orienteering C 4402220 80 Kč
SFM6051 Koťátková Dana O-RUNNAŘI Beskydy C 2127563 80 Kč
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 8245050 80 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 80 Kč
TJN7100 Pavel Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070804 80 Kč
LTP7552 Šašková Hana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 80 Kč
KAM8051 Slámová Michaela OK Kamenice C 2148061 80 Kč
CHA5600 Nový Jiří OK Chrastava C 2095972 80 Kč
0040001 Dušková Petra 004 - TJN zapůjčit 120 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 110 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 110 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 110 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 110 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 110 Kč
0020001 Dubský Aleš 002 - SUL zapůjčit 150 Kč
celkem přihlášených: 337, vklad: 33240 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.