Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
11.10.2020
Místo konání:
Mníšek pod Brdy
Pořadatel:
DOR - OK Dobříš
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     T     Z1     Z2    

D10

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR1057 Basistová Aneta OK Dobříš C 2044896 80 Kč
DOR1151 Blehová Barbora OK Dobříš C 2127569 80 Kč
DOR1252 Haisová Anna OK Dobříš C 2420065 80 Kč
DOR1053 Hezká Adéla OK Dobříš C 2050499 80 Kč
DOR1152 Magazu Sophia OK Dobříš C 2111602 80 Kč
DOR1150 Pecklová Laura OK Dobříš C 2111611 80 Kč
KAM1250 Bašusová Olga OK Kamenice C 51561 80 Kč
KAM1251 Rejšková Klára OK Kamenice C 2115703 80 Kč
DOR1051 Neuerová Eliška OK Dobříš C 2050493 80 Kč
KAM1051 Dobyášová Adéla OK Kamenice C 2088714 80 Kč
LOU1153 Břízková Alžběta SK Moravan Louňovice C 2143343 80 Kč
LOU1152 Topičová Laura SK Moravan Louňovice C 2143340 80 Kč
LOU1050 Kolářová Veronika SK Moravan Louňovice C 2143359 80 Kč
LOU1250 Kolářová Zuzana SK Moravan Louňovice C 2143350 80 Kč
KAM1152 Neškudlová Anna OK Kamenice C 1418764 80 Kč
KAM1151 Pokorná Elen OK Kamenice C 2420066 80 Kč
SLA1053 Hrstková Eliška SKOB Slaný C 2109680 80 Kč
DOR1050 Chmelíková Anežka OK Dobříš C 2104709 80 Kč
DOR1253 Komová Barbora OK Dobříš C 2420070 80 Kč
DOR1058 Komová Johana OK Dobříš C 2420057 80 Kč
DOR1251 Lorencová Kateřina OK Dobříš C 8089 80 Kč
ODV1150 Svobodová Adéla TJ Aero Odolena Voda C 2148157 80 Kč
TAP1151 Pohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 80 Kč
TJP1050 Vaněčková Anna TJ Sokol Troja C 2113500 80 Kč
ZVO1052 Neubauerová Magdaléma OB SK Zvole C zapůjčit 120 Kč

D12

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC0950 Havlová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. C 8003637 80 Kč
DOR0852 Blehová Veronika OK Dobříš C 2127561 80 Kč
DOR0855 Hezká Tereza OK Dobříš C 2111613 80 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 80 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice B 8660577 80 Kč
LOU0851 Břízková Anna SK Moravan Louňovice C 2143393 80 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka B 8080812 80 Kč
KAM0952 Pokorná Sára OK Kamenice C 2118500 80 Kč
RIC0952 Herynková Lucie OB Říčany C 2112780 80 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš B 2058512 80 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 80 Kč
DOR0956 Vaculovičová Alžběta OK Dobříš C 2050484 80 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 8660541 80 Kč
SLA0851 Václavíková Amálie SKOB Slaný B 2109678 80 Kč
PGP0855 Paldusová Nela SK Praga C 2111750 80 Kč
PGP0952 Svatá Lucie SK Praga C 2801038 80 Kč
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda B 2143338 80 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 8116673 80 Kč
ODV0951 Svobodová Ema TJ Aero Odolena Voda C 7000706 80 Kč
ODV0953 Pilchová Linda TJ Aero Odolena Voda C 52891 80 Kč
KAM0858 Vondrášková Kateřina OK Kamenice C zapůjčit 120 Kč

D14

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. B 8116754 80 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš B 8660590 80 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš C 8033231 80 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice B 8660576 80 Kč
DKL0750 Pilátová Rozálie KOB Kladno B 2103252 80 Kč
DOR0753 Kašparová Alžběta OK Dobříš B 8116728 80 Kč
DOR0656 Neuerová Anna OK Dobříš C 2080954 80 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice B 8005429 80 Kč
DKL0752 Drašarová Magdaléna KOB Kladno C 2000567 80 Kč
RIC0758 Herynková Klára OB Říčany C 8033253 80 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 8226391 80 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany C 8226420 80 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 7208098 80 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš B 8116682 80 Kč
PGP0754 Matějková Soňa SK Praga C 682093 80 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany B 8667545 80 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice B 8116775 80 Kč
ODV0751 Pilchová Sofia TJ Aero Odolena Voda C 52889 80 Kč

D16

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0554 Nováková Nina OK Kamenice B 8226413 120 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 8656564 120 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 8109328 120 Kč
RIC0555 Volná Hana OB Říčany C 2148201 120 Kč
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno C 2115077 120 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice C 2088701 120 Kč

D18

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš B 2045303 120 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš B 2050483 120 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 120 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 120 Kč
DKL0251 Rousová Lucie KOB Kladno B 8667952 120 Kč

D20

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno B 49640 120 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš B 8655463 120 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 120 Kč
DKP0053 Vokálová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 120 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 8516755 120 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP8950 Hanáková Terka TJ Sokol Troja C 8226317 120 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 8226308 120 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 120 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 120 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 120 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 8654889 120 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky C 8656678 120 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 120 Kč

D35

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 120 Kč
PGP7858 Dlouhá Marta SK Praga C 1886930 120 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 120 Kč
DKL8051 Pilátová Petra KOB Kladno C 2115739 120 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 120 Kč
DKL8052 Lohová Monika KOB Kladno C 336741 120 Kč
KAM8052 Dobyášová Zuzana OK Kamenice C 2039085 120 Kč
LOU8350 Topičová Anna SK Moravan Louňovice C 2143396 120 Kč
CEP7650 Paulů Markéta Čepíci 2127871 120 Kč
LOU7750 Bartůňková Lucie SK Moravan Louňovice C 2143389 120 Kč
TJP7950 Vaněčková Petra TJ Sokol Troja C 8000318 120 Kč
CEP8050 Pilařová Kateřina Čepíci C 2800224 120 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 8648558 120 Kč
SLA8150 Hrstková Marie SKOB Slaný C 2148214 120 Kč
LBE8250 Černická Barbora TJ Lokomotiva Beroun C 2420021 120 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 120 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 8226429 120 Kč
PGP7652 Svatá Ivana SK Praga C 7207869 120 Kč
ODV7651 Berná Markéta TJ Aero Odolena Voda C 52889 120 Kč
HCE8350 Pinkrová Šárka TJ Hostivice C 2126387 120 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 8033217 120 Kč

D45

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP6953 Richterová Ilona KOB Tretra Praha C 2029220 120 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 8667528 120 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 120 Kč
DKP7050 Hlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 8014441 120 Kč
KAM6851 Hlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 120 Kč
SLA7551 Beranová Jana SKOB Slaný C 515052 120 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 120 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 120 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 120 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 8226424 120 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 120 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 120 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 120 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 8033239 120 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 120 Kč
KAM7451 Víšková Alena OK Kamenice C 51618 120 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 120 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 120 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 120 Kč

D55

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL5950 Rančáková Stáňa KOB Kladno C 1450164 120 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 120 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 120 Kč

D65

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 80 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 80 Kč

D75

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 8200025 80 Kč

H10

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR1001 Gregor Kevin OK Dobříš C 2125357 80 Kč
DOR1002 Hruška Tomáš OK Dobříš C 2000603 80 Kč
DOR1102 Jiroušek Štěpán OK Dobříš C 51487 80 Kč
DOR1000 Szárszoi Antonín OK Dobříš C 2104698 80 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 80 Kč
KAM1004 Bašus Ondřej OK Kamenice C 8007178 80 Kč
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice C 2135200 80 Kč
DOR1101 Kašpar Adam OK Dobříš C 2131198 80 Kč
CEP1100 Paulů Max Čepíci C 2148212 80 Kč
KAM1005 Neškudla Jan OK Kamenice C 52118 80 Kč
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 80 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 2029191 80 Kč
KAM1201 Sláma Marek OK Kamenice C 2116462 80 Kč
KAM1000 Sláma Kryštof OK Kamenice C 2116478 80 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 8680602 80 Kč
DOR1103 Etrych Tobiáš OK Dobříš C 2148206 80 Kč
DOR1004 Vaculovič Matěj OK Dobříš C 2079491 80 Kč
ROZ1000 Vokůrka Václav OK Roztoky C 2029218 80 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 2118478 80 Kč
PGP1101 Svatý Filip SK Praga C 2801017 80 Kč
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 2143374 80 Kč
HCE1200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1417247 80 Kč
ODV1001 Koukal Jan TJ Aero Odolena Voda C 2148154 80 Kč

H12

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 2120636 80 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 8007172 80 Kč
DOR0907 Etrych Jonáš OK Dobříš C 2133884 80 Kč
DOR0808 Kubeček Tomáš OK Dobříš C 2125344 80 Kč
DOR0805 Magazu Lukas OK Dobříš B 8663147 80 Kč
DOR0806 Peckl Kryštof OK Dobříš B 2111761 80 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš C 2080953 80 Kč
TJP0800 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 8670805 80 Kč
CEP0900 Pilař František Čepíci C 1413334 80 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga B 8648593 80 Kč
DKL0903 Drašar Jakub KOB Kladno C 2000595 80 Kč
DKP0919 Špalek Filip Oddíl OB Kotlářka C 80 Kč
RIC0807 Volný Ondřej OB Říčany C 2148148 80 Kč
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno C 2124767 80 Kč
DOR0803 Matys Ondřej OK Dobříš B 8226363 80 Kč
DOR0904 Porsch Jan OK Dobříš B 2111612 80 Kč
DKL0901 Komín Matyáš KOB Kladno C 2121871 80 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka B 8080829 80 Kč
HCE0900 Hradil Michal TJ Hostivice C 1417257 80 Kč
KAM0901 Zavadil Adam OK Kamenice C 2148166 80 Kč
KAM0902 Zavadil Štěpán OK Kamenice C 2148177 80 Kč

H14

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR0604 Hruška Marek OK Dobříš C 2134307 80 Kč
DOR0704 Španěl Filip OK Dobříš B 2080956 80 Kč
DOR0706 Žižka Přemysl OK Dobříš B 2131194 80 Kč
DOR0603 Dragoun Matěj OK Dobříš C 2104706 80 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš B 8116815 80 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný B 8648622 80 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný B 2129245 80 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun B 7300274 80 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole A 8667515 80 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany B 8012037 80 Kč
DOR0702 Lorenc Václav OK Dobříš B 2044885 80 Kč
SLA0601 Václavík Martin SKOB Slaný B 8109398 80 Kč
KAM0700 Rejšek Václav OK Kamenice C 2084939 80 Kč
DKP0716 Maroušek Dominik Oddíl OB Kotlářka B 2129223 80 Kč
KAM0802 Hylmar Vojtěch OK Kamenice C 2129218 80 Kč
HCE0600 Hradil Martin TJ Hostivice C 1398989 80 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 80 Kč
ZVO0704 Neubauer René OB SK Zvole C zapůjčit 120 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C 2103238 80 Kč

H16

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 120 Kč
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 8517329 120 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno B 8680587 120 Kč
ZVO0400 Kačer Jakub OB SK Zvole C 2115679 120 Kč
KPY0504 Bozděch Tobiáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2091561 120 Kč
DOR0411 Herynek Jan OK Dobříš B 2044894 120 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 8116738 120 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 8116788 120 Kč

H18

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 8656580 120 Kč
PGP0207 Charousek Matěj SK Praga C 120 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 8226426 120 Kč

H20

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR0103 Lác Jan Ladislav OK Dobříš 7205018 120 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 120 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA9800 Kašpar František SKOB Slaný C 336766 120 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 49648 120 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 120 Kč
DKP8811 Polášek Jan Ferdinand Oddíl OB Kotlářka C 8518311 120 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 8666866 120 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 120 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 120 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8116797 120 Kč

H35

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 120 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 8011573 120 Kč
KAM7802 Dobyáš Petr OK Kamenice C 2039199 120 Kč
LOU8000 Břízek Petr SK Moravan Louňovice C 2143409 120 Kč
LOU7700 Kolář David SK Moravan Louňovice C 2143398 120 Kč
TJP8000 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 8004120 120 Kč
KAM8000 Neškudla Jan OK Kamenice C 8226404 120 Kč
SLA7601 Beran Jaroslav SKOB Slaný C 2109694 120 Kč
CEP7700 Pilař Marek Čepíci C 2800223 120 Kč
SLA7501 Hrstka Pavel SKOB Slaný C 2109691 120 Kč
DKP7602 Špalek Ondřej Oddíl OB Kotlářka 120 Kč
RIC7503 Kubát Tomáš OB Říčany C 8226407 120 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 8680586 120 Kč
TAP7610 Matějka Hynek KOB Tretra Praha C 51145 120 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 8116739 120 Kč
0050001 Klíma Kamil 005 - SK Olympia Praha SPS 8667960 120 Kč
PGP7610 Svatý Jakub SK Praga C 8648611 120 Kč
HCE8200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1421894 120 Kč

H45

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 8116714 120 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 120 Kč
DKL6900 Vinš Pavel KOB Kladno C 51684 120 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 8226422 120 Kč
CEP7301 Paulů Robert Čepíci C 2135166 120 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 8011594 120 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 120 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 8033265 120 Kč
SLA7500 Zápotocký Luboš SKOB Slaný C 7300545 120 Kč
KAM6603 Hlubuček Tomáš OK Kamenice C 232428 120 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 120 Kč
RIC7305 Herynek Petr OB Říčany C 8004274 120 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 8004315 120 Kč
HCE6700 Halač Jaroslav TJ Hostivice C 2133888 120 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 7208085 120 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 120 Kč
DKP7102 Koliáš Čeněk Oddíl OB Kotlářka C 2120848 120 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 7202892 120 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 8109414 120 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 120 Kč
DKP7402 Maroušek Jan Oddíl OB Kotlářka C 8667501 120 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 120 Kč
HCE7200 Hradil Jiří TJ Hostivice C 1426022 120 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 8090129 120 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 2060227 120 Kč
KAM6601 Mack Tomáš OK Kamenice C 416156 120 Kč
KAM6401 Zavadil Pavel OK Kamenice C 2148219 120 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 2102709 120 Kč

H55

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 8676001 120 Kč
MFP5700 Minchev Ivan Matfyz Praha C 8116819 120 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 120 Kč
DKL5501 Jirka Jiří KOB Kladno C 206496 120 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 120 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 8648620 120 Kč
PGP6004 Pasnichenko Viktor SK Praga C 8116705 120 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 120 Kč

H65

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 80 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 80 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 80 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 80 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 80 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 8632855 80 Kč

H75

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 8051800 80 Kč

T

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 120 Kč
0010001 Hejsek Jakub 001 - neregistrovaný 2419967 120 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 120 Kč
DKL7750 Drašarová Dana KOB Kladno C 2039819 120 Kč
DKL7600 Drašar Tomáš KOB Kladno C 2039798 120 Kč
RIC7750 Herynková Irena OB Říčany C 2131184 120 Kč
0030001 Vojtěchovský Martin 003 - Dezorientovaní zapůjčit 160 Kč
0030002 Kopecký Tobiáš 003 - Dezorientovaní zapůjčit 160 Kč
ODV7702 Berný Jan TJ Aero Odolena Voda C 52117 120 Kč
ODV7605 Svoboda Jan TJ Aero Odolena Voda C 8028846 120 Kč
ODV7600 Koukal Tomáš TJ Aero Odolena Voda C 2419925 120 Kč
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 8662334 120 Kč
ODV6400 Pilch Rudolf TJ Aero Odolena Voda C 2148249 120 Kč
ODV8051 Majerská Adriana TJ Aero Odolena Voda C 2148229 120 Kč

Z1

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR1650 Kubečková Eliška OK Dobříš C 2044892 100 Kč
DOR1203 Szárszoi Eduard OK Dobříš C 2420051 100 Kč
KAM1252 Dobyášová Kateřina OK Kamenice C 2039186 100 Kč
KAM1450 Neškudlová Kateřina OK Kamenice C 52122 100 Kč
DKP1553 Balgová Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2039213 100 Kč
KAM8051 Slámová Michaela OK Kamenice C 2148061 100 Kč
DOR1351 Hezká Zuzana OK Dobříš C 2125345 100 Kč

Z2

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7253 Balejová Veronika OK Kamenice C 2115760 100 Kč
0040001 Haluzová Marie + 2 děti 004 - Větvíci zapůjčit 140 Kč
celkem přihlášených: 302, vklad: 30820 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.