Logo

Startovka závodu: Rumcajsovy míle - E1

Datum:
11.08.2017
Místo konání:
Svitačka - tábořiště
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Cipísek
Ředitel závodu:
Špicar Petr - R3
Hlavní rozhodčí:
Drobník Michal - R3
Stavitel tratí:
Beneš Jan - R3
JURY:
Janovský Tomáš, Matras Tomáš, Oma Jakub
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21E     D21A     D21B     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21E     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80    

D10N 3.40 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:16:00 1 Wolniewicz Agata 3IP 0 Wolniewicz
16:19:00 2 Kalousová Julie KON0850 336795 C KOB Konice
16:22:00 3 Novotná Nicol SJI0953 433091 C OK Jihlava
16:25:00 4 Jakubcová Karolína SJC1050 2112770 C Sportcentrum Jičín
16:28:00 5 Dvořáková Kateřina LPM0750 2088719 C OK Lokomotiva Plzeň
16:31:00 6 Vltavská Eliška SJC0850 2114998 C Sportcentrum Jičín
16:34:00 7 Hanáková Aneta KRL0951 9091907 C Kometa Kralovice
16:37:00 8 Janatová Violka DKP0950 9785 C Oddíl OB Kotlářka
16:40:00 9 Ehlerová Michaela VSP1050 2085596 C USK Praha
16:43:00 10 Andrade Iris 24C1050 0 OK Vršovice
16:46:00 11 Brdlíková Eliška VRL0753 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:49:00 12 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 416227 C MLOK Mariánské Lázně
16:52:00 13 Kučerová Kateřina VSP0950 1398983 C USK Praha
16:55:00 14 Havrdová Selina SJC0950 2102076 C Sportcentrum Jičín
16:58:00 15 Neuerová Eliška DOR1051 2050493 C OK Dobříš
17:01:00 16 Nešporová Terezie TTR0852 49689 C OOB Třebíč
17:04:00 17 Lázničková Alžběta TZL0858 331753 C SKOB Zlín
17:07:00 18 Ehlerová Anna VSP0854 2081391 C USK Praha
17:10:00 19 Fišáková Leona MLA1151 0 C MLOK Mariánské Lázně
17:13:00 20 Rodová Anežka VSP1152 2081382 C USK Praha
17:16:00 21 Hanušová Markéta VRL0852 2085588 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:19:00 22 Hamáčková Šárka STH0852 303925 C SK Studenec
17:22:00 23 Koudelková Katrin BOR0856 4441 C OK Jiskra Nový Bor
17:25:00 24 Vakant 0 Vakant
17:28:00 25 Vakant 0 Vakant
17:31:00 26 Vakant 0 Vakant
17:34:00 27 Vakant 0 Vakant
17:37:00 28 Vakant 0 Vakant
17:40:00 29 Vakant 0 Vakant
17:43:00 30 Vakant 0 Vakant
17:46:00 31 Vakant 0 Vakant

D10 2.20 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:30:00 32 Gelnerová Markéta KRL0952 9102146 C Kometa Kralovice
16:33:00 33 Rotková Veronika ZBM0854 2103674 C SK Žabovřesky Brno
16:36:00 34 Straková Denisa SLA0750 224355 C SKOB Slaný
16:39:00 35 Malečková Pavlína VSP0855 2067959 C USK Praha
16:42:00 36 Kundratová Eva TZL0950 218973 C SKOB Zlín
16:45:00 37 Ferbasová Matylda TUR0762 2091520 C OOB TJ Turnov
16:48:00 38 Vejražková Anna KPY0750 2060247 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
16:51:00 39 Havrdová Sheila SJC0750 2102075 C Sportcentrum Jičín
16:54:00 40 Ekertová Jana VLI0750 2080993 C Slavia Liberec orienteering
16:57:00 41 Píšová Tereza PDY0850 0 C Běhej Poděbrady
17:00:00 42 Kocmanová Adéla BOR0752 4359 C OK Jiskra Nový Bor
17:03:00 43 Kynčlová Anna JIL0852 426308 C OK Jilemnice
17:06:00 44 Michálková Sabina LCE0851 253362 C OOB TJ Slovan Luhačovice
17:09:00 45 Synková Elena DOK0850 2056280 C OK Doksy
17:12:00 46 Petriláková Amálie DOR0953 7205024 C OK Dobříš
17:15:00 47 Lamačová Barbora BOR0750 7531975 C OK Jiskra Nový Bor
17:18:00 48 Gajdová Michaela VSP0752 51730 C USK Praha
17:21:00 49 Mullis Carolina DKP0951 2075698 C Oddíl OB Kotlářka
17:24:00 50 Vakant 0 Vakant

D12 3.00 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:09:00 51 Stehlíková Adéla BOR0554 4370 C OK Jiskra Nový Bor
16:12:00 52 Benešová Michaela SJH0651 553451 C SJH Jindřichův Hradec
16:15:00 53 Plachá Aneta JPV0555 2108881 C Oddíl OS SK Prostějov
16:18:00 54 Šimšová Pavla MFP0551 428269 B VŠSK MFF UK Praha
16:21:00 55 Roučková Karolína KRL0656 416318 C Kometa Kralovice
16:24:00 56 Hájková Tereza TUV0558 888626 B SOK TJ Turnov
16:27:00 57 Hájková Marie VRL0651 2092425 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:30:00 58 Malínská Nela SJC0650 2114997 B Sportcentrum Jičín
16:33:00 59 Koudelková Eliška BOR0652 2067681 B OK Jiskra Nový Bor
16:36:00 60 Neuerová Anna DOR0656 2080954 C OK Dobříš
16:39:00 61 Mellanová Judita TUV0559 1418087 B SOK TJ Turnov
16:42:00 62 Fišarová Adéla KRL0651 416314 C Kometa Kralovice
16:45:00 63 Oujeská Simona ADA0551 52597 C OOB Spartak Adamov
16:48:00 64 Řeháková Mirka SKV0652 7202879 C TJ Slovan Karlovy Vary
16:51:00 65 Kotková Adéla RIC0655 2049632 C OB Říčany
16:54:00 66 Neumann Johanna 31D0550 7777077 SV Lengefeld
16:57:00 67 Zmarzláková Olga KRL0552 232613 B Kometa Kralovice
17:00:00 68 Jedličková Josefína VSP0651 443085 C USK Praha
17:03:00 69 Gelnerová Anna KRL0653 9102084 B Kometa Kralovice
17:06:00 70 Mikysková Adéla VAM0550 51468 C OOB Vamberk
17:09:00 71 Vlachová Adéla KRL0551 416186 C Kometa Kralovice
17:12:00 72 Švecová Karolína ZVO0557 2079493 B OB SK Zvole
17:15:00 73 Pastuszková Laura VSP0654 53374 C USK Praha
17:18:00 74 Vakant 0 Vakant

D14 3.00 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:06:00 75 Fišarová Eliška KRL0351 9412003 B Kometa Kralovice
15:12:00 76 Horáková Veronika PHK0353 2087682 B OK 99 Hradec Králové
15:18:00 77 Káninská Magdaléna PDY0350 2102801 C Běhej Poděbrady
15:24:00 78 Nešporová Marie TTR0351 52239 C OOB Třebíč
15:30:00 79 Juříková Jolana LCE0355 2042547 C OOB TJ Slovan Luhačovice
15:36:00 80 Kubáková Nela SJH0451 2061857 B SJH Jindřichův Hradec
15:42:00 81 Šneiderová Daniela ASU0398 7201771 B Magnus Orienteering
15:48:00 82 Wolniewicz Natalia 3IP 0 Wolniewicz
15:54:00 83 Bednaříková Emma VLI0359 9201326 B Slavia Liberec orienteering
16:00:00 84 Lukašáková Sára STE0450 2035723 B SK SKI-OB Šternberk
16:06:00 85 Píšová Zuzana PDY0451 0 C Běhej Poděbrady
16:12:00 86 Švecová Anežka ZVO0352 2079492 B OB SK Zvole
16:18:00 87 Martanová Lea VLI0555 2043610 B Slavia Liberec orienteering
16:24:00 88 Hanušová Kateřina VRL0455 2078482 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:30:00 89 Řeháková Gabriela SKV0351 7202893 B TJ Slovan Karlovy Vary
16:36:00 90 Rotková Markéta ZBM0455 2103673 B SK Žabovřesky Brno
16:42:00 91 Neumann Lena 31D0350 7122003 SV Lengefeld
16:48:00 92 Káninská Daniela PDY0450 0 C Běhej Poděbrady
16:54:00 93 Vakant 0 Vakant

D16 3.30 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:02:00 94 Mudráková Eliška LCE0352 53866 B OOB TJ Slovan Luhačovice
16:05:00 95 Hlaváčová Anežka TBM0199 515497 A KOS TJ Tesla Brno
16:08:00 96 Tymešová Anna BOR0253 2800957 B OK Jiskra Nový Bor
16:11:00 97 Černá Aneta PGP0254 2106727 C SK Praga
16:14:00 98 Šlechtová Tereza KRL0152 7090701 B Kometa Kralovice
16:17:00 99 Hubáčková Dagmar LCE0351 9102885 A OOB TJ Slovan Luhačovice
16:20:00 100 Petriláková Anežka DOR0251 7205018 B OK Dobříš
16:23:00 101 Nehasilová Veronika LDC0350 505131 C KOB Děčín
16:26:00 102 Šimšová Barbora MFP0150 428243 B VŠSK MFF UK Praha
16:29:00 103 Nevěřilová Kateřina LCE0254 7208226 B OOB TJ Slovan Luhačovice
16:32:00 104 Miklušová Tamara ZBM0260 8434822 C SK Žabovřesky Brno
16:35:00 105 Martanová Elin VLI0252 2043603 A Slavia Liberec orienteering
16:38:00 106 Jeřábková Nina BOR0151 1333269 B OK Jiskra Nový Bor
16:41:00 107 Vallová Kristýna ZVO0152 2035151 C OB SK Zvole
16:44:00 108 Horáková Barbora VSP0150 331064 B USK Praha
16:47:00 109 Korpasová Lucie TBM0151 9101707 A KOS TJ Tesla Brno
16:50:00 110 Kalousková Marie DKP0151 443091 B Oddíl OB Kotlářka
16:53:00 111 Budská Anna TJN0253 7201759 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:56:00 112 Vakant 0 Vakant

D18 4.00 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:38:00 113 Biersaková Dagmar KRL0051 7150100 B Kometa Kralovice
15:42:00 114 Jeřábková Ema BOR9957 1333177 C OK Jiskra Nový Bor
15:46:00 115 Hanáková Lenka KRL9951 7291299 B Kometa Kralovice
15:50:00 116 Janoušková Lucie BOR9954 1204999 A OK Jiskra Nový Bor
15:54:00 117 Miklušová Tereza ZBM9960 8435207 A SK Žabovřesky Brno
15:58:00 118 Škrlová Kristýna KRL9954 434576 C Kometa Kralovice
16:02:00 119 Vakant 0 Vakant

D21E 5.10 km, 21 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:01:00 191 Rufferová Iva TUR8354 822282 E OOB TJ Turnov
15:04:00 192 Šístková Iveta LPU8654 515102 R OK Lokomotiva Pardubice
15:07:00 193 Benešová Jana CTB9452 920682 C SK OB Chotěboř
15:10:00 194 Plochová Dominika DKP8651 7207077 R Oddíl OB Kotlářka
15:13:00 195 Kochová Nikola TUR9358 9935817 C OOB TJ Turnov
15:16:00 196 Straube Hanka 31D7350 7770777 SV Lengefeld
15:19:00 197 Hrstková Vladěna ZBM8787 7209360 C SK Žabovřesky Brno
15:22:00 198 Matějů Martina PGP8556 995832 R SK Praga
15:25:00 199 Nešporová Alžběta TZL0051 7200901 A SKOB Zlín
15:28:00 200 Janovská Kateřina PGP9850 7208324 R SK Praga
15:31:00 201 Procházková Marie KAM9554 7200333 E OK Kamenice
15:34:00 202 Škarková Kateřina PGP9955 7207777 B SK Praga
15:37:00 203 Omová Michaela TUR8153 515086 E OOB TJ Turnov
15:40:00 204 Matrasová Kateřina CHT8353 1007554 C OOB SK Chrast
15:43:00 205 Mullis Kateřina DKP7753 2075697 C Oddíl OB Kotlářka
15:46:00 206 Vakant 0 Vakant
15:49:00 207 Krafková Lucie TUR8650 876522 E OOB TJ Turnov
15:52:00 208 Bochenková Martina DKP8758 434840 C Oddíl OB Kotlářka

D21A 4.70 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 120 Miśkiewicz Martyna 23P8950 7200382 OK!Sport Warszawa
16:03:00 121 Janovská Petra PGP7355 1470169 C SK Praga
16:06:00 122 Ďoubalová Věra DOB8751 682690 C KOB Dobruška
16:09:00 123 Píšová Monika NPA8151 7201810 C SK LOB Nová Paka
16:12:00 124 Tihonová Hana TAP9052 232158 C KOB TRETRA Praha
16:15:00 125 Králová Vanda BZP8750 7260013 C Báječné ženy v orientačním běhu
16:18:00 126 Randíková Magdaléna SOB8851 2067886 C SOBSA
16:21:00 127 Kozumplíková Alice RBK8151 981818 C SK Radioklub Blansko
16:24:00 128 Janatová Lucie DKP8154 9999888 C Oddíl OB Kotlářka
16:27:00 129 Hausmannová Klára EKP8651 2067248 C VŠTJ Ekonom Praha
16:30:00 130 Zajícová Markéta TAP9054 361934 C KOB TRETRA Praha
16:33:00 131 Linková Alena TUR9751 1403419 R OOB TJ Turnov
16:36:00 132 Rickmeyer Tina 71D8650 445644 USV TU Dresden
16:39:00 133 Hermannová Anna TAP9251 232132 C KOB TRETRA Praha
16:42:00 134 Hanáková Magda KRL9651 7140196 C Kometa Kralovice
16:45:00 135 Puchernová Zuzana TAP8453 7518567 C KOB TRETRA Praha
16:48:00 136 Přívozníková Pavla BZP8650 7203455 C Báječné ženy v orientačním běhu
16:51:00 137 Fátorová Barbora DOB7878 681856 C KOB Dobruška
16:54:00 138 Jebavá Lucie VRL9254 331285 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:57:00 139 Wysocka Malwina DOB8585 886617 C KOB Dobruška
17:00:00 140 Šimůnková Gabriela TAP9755 7779755 R KOB TRETRA Praha
17:03:00 141 Korpasová Tereza TBM9898 9101703 R KOS TJ Tesla Brno
17:06:00 142 Šmidrkalová Monika NPA9051 2073708 C SK LOB Nová Paka
17:09:00 143 Rückerová Šárka HOR0050 2025352 A TJ Jiskra Hořice
17:12:00 144 Andršová Jana SRK8756 8631584 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
17:15:00 145 Záveská Anna DOB8851 49612 C KOB Dobruška
17:18:00 146 Kovářová Lenka SJH8651 7201828 C SJH Jindřichův Hradec
17:21:00 147 Vakant 0 Vakant
17:24:00 148 Kolínová Kristýna DKP8450 9000007 E Oddíl OB Kotlářka
17:27:00 149 Bouchalová Vendula VPM8787 995858 C KOS Slavia Plzeň
17:30:00 150 Vakant 0 Vakant

D21B 4.00 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:06:00 151 Cikhardtová Balzhima TAP8751 416007 C KOB TRETRA Praha
16:08:00 152 Rajnošek Tereza KSU8691 52611 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
16:10:00 153 Štěpánková Petra LBM8651 331008 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
16:12:00 154 Bednaříková Daniela VLI7759 2049576 C Slavia Liberec orienteering
16:14:00 155 Rydlová Eva FSP8989 889669 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
16:16:00 156 Vrbatová Petra HOS8551 331151 C TJ Tatran Hostinné
16:18:00 157 Uhrová Zuzana VSP8050 232062 C USK Praha
16:20:00 158 Havlínová Zuzana SCP8150 51574 C OK Sparta Praha
16:22:00 159 Havlová Adéla BOR9161 7434894 C OK Jiskra Nový Bor
16:24:00 160 Doležalová Lenka SHK8256 9148 C OK Slavia Hradec Králové
16:26:00 161 Lukavcová Ivana SMR8754 7201202 C SNS Smržovka
16:28:00 162 Zurynková Jana EKP7053 515496 C VŠTJ Ekonom Praha
16:30:00 163 Vlčková Tereza TUR8852 51825 C OOB TJ Turnov
16:32:00 164 Janečková Dagmar EKP6550 51594 C VŠTJ Ekonom Praha
16:34:00 165 Synková Petra DOK7950 7200372 C OK Doksy
16:36:00 166 Szenczi Kristýna VLI8650 2058475 C Slavia Liberec orienteering
16:38:00 167 Pološčuková Lucie SMB9051 49977 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
16:40:00 168 Ducháčková Kateřina STH9356 416278 C SK Studenec
16:42:00 169 Jirásková Kateřina PGP8852 53556 C SK Praga
16:44:00 170 Žitná Jana SMB9251 49973 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
16:46:00 171 Černá Kateřina TJP9850 53527 C TJ Sokol Troja
16:48:00 172 Horčičková Linda UOL8650 301553 C SOB Olomouc
16:50:00 173 Čížková Markéta ADA9652 49862 C OOB Spartak Adamov
16:52:00 174 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
16:54:00 175 Černá Eliška SCP9050 2088205 C OK Sparta Praha
16:56:00 176 Bartalošová Jana PGP8154 2084985 C SK Praga
16:58:00 177 Kmentová Lenka ZAM8552 2108886 C OB TJ Sokol Žamberk
17:00:00 178 Hejtmánková Kateřina TAP8462 53640 C KOB TRETRA Praha
17:02:00 179 Mokrá Michaela ABM0063 896977 C KOB ALFA Brno
17:04:00 180 Netíková Martina DOB9350 7229 C KOB Dobruška
17:06:00 181 Zítová Pavla LDC8151 347881 C KOB Děčín
17:08:00 182 Studničná Lenka 7QX8650 2115067 Neregistrovaní - Studničná
17:10:00 183 Charousková Lucie DOK9450 7200373 C OK Doksy
17:12:00 184 Michálková Renata LCE8151 2088219 C OOB TJ Slovan Luhačovice
17:14:00 185 Novotná Petra SJI8350 8703 C OK Jihlava
17:16:00 186 Spitzerová Petra KVS8350 887153 C SKOB Kobra Vsetín
17:18:00 187 Vakant 0 Vakant
17:20:00 188 Tesařová Anna SCP8257 51567 C OK Sparta Praha
17:22:00 189 Burešová Lenka DKP8351 2099482 C Oddíl OB Kotlářka
17:24:00 190 Vakant 0 Vakant

D35 4.70 km, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:02:00 209 Jiřištová Zuzana DKP8254 9054 C Oddíl OB Kotlářka
15:04:00 210 Smolková Alena PGP6450 53567 C SK Praga
15:06:00 211 Zbraňková Magda STE7352 2096137 C SK SKI-OB Šternberk
15:08:00 212 Cichrová Iveta TAP7752 2111618 C KOB TRETRA Praha
15:10:00 213 Asterová Jana SLA7451 442858 C SKOB Slaný
15:12:00 214 Pecharová Michaela TJP6550 301536 C TJ Sokol Troja
15:14:00 215 Ledererová Kamila LPM7352 2042546 C OK Lokomotiva Plzeň
15:16:00 216 Tomíčková Dana 19X8050 2096221 ESOX ODEI
15:18:00 217 Andrade Milena 24C7550 2081371 OK Vršovice
15:20:00 218 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
15:22:00 219 Kubečková Zdena PHK7551 1413332 C OK 99 Hradec Králové
15:24:00 220 Pechová Iva LPM6151 2067245 C OK Lokomotiva Plzeň
15:26:00 221 Městková Lucie TEP7850 2102815 C Tempo Praha
15:28:00 222 Biolik Agnieszka 46P7700 8197778 Trackcourse
15:30:00 223 Kurfürstová Magdalena FSP7852 207837 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
15:32:00 224 Hojná Silvie SCP7950 7260005 C OK Sparta Praha
15:34:00 225 Pilařová Kateřina CEP8050 2800224 C Čepíci
15:36:00 226 Šedivá Petra NPA7751 2078500 C SK LOB Nová Paka
15:38:00 227 Pokorná Magdaléna PGP7562 51638 C SK Praga
15:40:00 228 Šilerová Eva PDY8050 0 C Běhej Poděbrady
15:42:00 229 Matoušková Markéta SLA7352 2109690 C SKOB Slaný
15:44:00 230 Vavrysová Lenka LCE7451 8636196 C OOB TJ Slovan Luhačovice
15:46:00 231 Cicvárková Lucie ZBM7651 2067937 C SK Žabovřesky Brno
15:48:00 232 Ehlerová Petra VSP7855 51597 C USK Praha
15:50:00 233 Procházková Jana DKP8052 7205568 C Oddíl OB Kotlářka
15:52:00 234 Grigaliunaite Agne 28L 8646226 Saule OK
15:54:00 235 Plachá Andrea JPV7676 2102819 C Oddíl OS SK Prostějov
15:56:00 236 Křížová Lenka KRL7951 2800313 C Kometa Kralovice
15:58:00 237 Podrábská Marie VLI7451 1400433 C Slavia Liberec orienteering

D40 4.40 km, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:02:00 238 Nešporová Barbora TZL7652 218979 C SKOB Zlín
15:05:00 239 Martanová Daniela VLI7452 2042502 C Slavia Liberec orienteering
15:08:00 240 Nováková Martina PDY7350 2102798 C Běhej Poděbrady
15:11:00 241 Tučková Monika BOR7650 7913579 C OK Jiskra Nový Bor
15:14:00 242 Horáková Lenka VSP7255 51728 C USK Praha
15:17:00 243 Janoušková Iveta BOR7457 8431 C OK Jiskra Nový Bor
15:20:00 244 Tichá Jiřína DOB6050 7255 C KOB Dobruška
15:23:00 245 Grycová Petra TBM7467 230679 C KOS TJ Tesla Brno
15:26:00 246 Miklušová Dagmar 47S7350 434835 Rapid Bratislava
15:29:00 247 Mácová Martina 81C0050 1400418 Cirkus Čakovice
15:32:00 248 Kučerová Marie VSP7551 53546 C USK Praha
15:35:00 249 Mikysková Ilona VAM7550 51469 C OOB Vamberk
15:38:00 250 Pokorná Markéta 28Z7450 0 Neregistrovaná
15:41:00 251 Fišáková Hana MLA7750 1421917 C MLOK Mariánské Lázně
15:44:00 252 Malečková Iva PGP7559 2067949 C SK Praga
15:47:00 253 Bartošová Jana MLA7051 1421911 C MLOK Mariánské Lázně
15:50:00 254 Šneiderová Lucie ASU7498 7201755 C Magnus Orienteering
15:53:00 255 Synková Šárka DOK7650 7773 C OK Doksy
15:56:00 256 Černá Petra ALB7450 7220 C OOB Albrechtice nad Orlicí
15:59:00 257 Hájková Magdalena TUV7351 411543 C SOK TJ Turnov
16:02:00 258 Smith Lucie VRL7353 2096241 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:05:00 259 Ferbasová Zdeňka TUR7361 2103240 C OOB TJ Turnov
16:08:00 260 Štreglová Andrea VRL7552 2102800 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:11:00 261 Pavlicová Anna 2ZZ7350 2116450 KOALA
16:14:00 262 Hanušová Monika VRL7654 2080989 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:17:00 263 Šimšová Jana MFP7651 682683 C VŠSK MFF UK Praha
16:20:00 264 Kundratová Jana TZL7350 7209278 C SKOB Zlín
16:23:00 265 Trnková Dana VSP7351 2021823 C USK Praha
16:26:00 266 Korpasová Ivana LBM7362 1409879 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
16:29:00 267 Zámečníková Jitka 3VX7450 2103763 Zámečníci
16:32:00 268 Kameníková Kateřina BOR7758 8441 C OK Jiskra Nový Bor
16:35:00 269 Kopecká Jitka UOL7750 420402 C SOB Olomouc
16:38:00 270 Jeřábková Tereza BOR7563 8438 C OK Jiskra Nový Bor
16:41:00 271 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C OK Jilemnice
16:44:00 272 Boumová Irena KSH7756 51739 C OB Kašperské Hory
16:47:00 273 Kotková Lenka RIC7352 2085603 C OB Říčany
16:50:00 274 Bártíková Irena VSP7461 2070890 C USK Praha
16:53:00 275 Pelcová Pavla CST7454 7749 C OB Strakonice
16:56:00 276 Sedláčková Dagmar 2ZZ7351 416092 KOALA
16:59:00 277 Klapalová Pavla VSP7099 51589 C USK Praha
17:02:00 278 Petriláková Petra DOR7656 2092419 C OK Dobříš
17:05:00 279 Městková Kateřina VSP7650 51746 C USK Praha
17:08:00 280 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
17:11:00 281 Urbanová Edita STE7454 52480 C SK SKI-OB Šternberk
17:14:00 282 Mellanová Veronika TUV7251 411597 C SOK TJ Turnov
17:17:00 283 Kolářová Michaela SLA7351 981813 C SKOB Slaný
17:20:00 284 Milánová Jindřiška TBM7475 443078 C KOS TJ Tesla Brno
17:23:00 285 Gajdová Kristina VSP7752 436445 C USK Praha
17:26:00 286 Kohoutová Jasna UVP 0 Slovan Praha
17:29:00 287 Bialeková Martina LBE7350 7201767 C TJ Lokomotiva Beroun

D45 3.80 km, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:19:00 288 Procingerová Ilona VRL7053 219210 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:21:00 289 Hořáková Petra LLI6953 8547 C TJ Loko Liberec
16:23:00 290 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 231924 C SK Praga
16:25:00 291 Kunzová Ivana BBM7155 52346 C BETA URSUS Orienteering
16:27:00 292 Beranová Iva VSP7150 2021834 C USK Praha
16:29:00 293 Nehasilová Zuzana LDC7150 7121314 C KOB Děčín
16:31:00 294 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
16:33:00 295 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C KOS TJ Tesla Brno
16:35:00 296 Hrdličková Ludmila SLA6950 224894 C SKOB Slaný
16:37:00 297 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C USK Praha
16:39:00 298 Melišíková Radka TAP7152 2081352 C KOB TRETRA Praha
16:41:00 299 Řehořová Lenka TJN7250 2073661 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:43:00 300 Manova Maria 53R 238118 A. Vompe
16:45:00 301 Picková Helena TJN6952 416843 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:47:00 302 Hiršová Marcela VBM7079 7201756 C VSK Mendelu Brno
16:49:00 303 Burdová Simona LDC6851 440493 C KOB Děčín
16:51:00 304 Buchwaldková Klára 85C7150 416194 ProvodovJan
16:53:00 305 Kosová Michaela SRK6752 7207351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:55:00 306 Menclová Silvie VSP7050 51749 C USK Praha
16:57:00 307 Kašparová Ivana UOL6951 2032169 C SOB Olomouc
16:59:00 308 Holper Antónia 12H6850 9080800 Tipo Orienteering Club
17:01:00 309 Eichlerová Jana KAS7051 682641 C KOB Kamenický Šenov
17:03:00 310 Ždimerová Monika LME6950 232357 C SK Los Mělník
17:05:00 311 Weberová Zuzana PHK6961 9462 C OK 99 Hradec Králové
17:07:00 312 Škrlová Hana KRL6951 2017667 C Kometa Kralovice
17:09:00 313 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 7911 C USK Praha
17:11:00 314 Maňáková Silvie PHK7151 224872 C OK 99 Hradec Králové
17:13:00 315 Nešporová Marie TTR7251 52242 C OOB Třebíč
17:15:00 316 Dohnálková Jana SHK7252 51131 C OK Slavia Hradec Králové
17:17:00 317 Kavalírová Kateřina PHK6756 9833 C OK 99 Hradec Králové
17:19:00 318 Lohrová Hana SCP6550 51556 C OK Sparta Praha
17:21:00 319 Řeháková Jana BFM7152 2113071 C SKOB Frýdek - Místek
17:23:00 320 Muselíková Vladislava ABM7051 416013 KOB ALFA Brno
17:25:00 321 Hanáková Marta KRL7151 2099518 C Kometa Kralovice
17:27:00 322 Lockerová Milena SRK7251 9801 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
17:29:00 323 Benešová Iva SJH7051 9101672 C SJH Jindřichův Hradec
17:31:00 324 Štorková Simona JPV6556 2075676 C Oddíl OS SK Prostějov
17:33:00 325 Azebová Martina PHK6757 49890 C OK 99 Hradec Králové
17:35:00 326 Straková Jana SLA7251 8579 C SKOB Slaný
17:37:00 327 Kynčlová Dagmar JIL7256 9074 C OK Jilemnice
17:39:00 328 Křivdová Lenka 2PC7250 2025366 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje
17:41:00 329 Kašparová Marie ZAK7250 331399 C OK Netopýr Zákupy
17:43:00 330 Vidmuchová Martina PLU7171 49883 C TJ SOKOL Plumlov
17:45:00 331 Vakant 0 Vakant
17:47:00 332 Vakant 0 Vakant

D50 3.60 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:34:00 333 Vavrysová Iva LCE6359 889289 C OOB TJ Slovan Luhačovice
16:37:00 334 Juračková Jana LPU6051 9237 C OK Lokomotiva Pardubice
16:40:00 335 Vavrečková Ivana JPV6363 52864 C Oddíl OS SK Prostějov
16:43:00 336 Pávková Jana BOR6550 8445 C OK Jiskra Nový Bor
16:46:00 337 Šimková Hana UOL6653 52476 C SOB Olomouc
16:49:00 338 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
16:52:00 339 Fajkusová Jitka JPV6773 52586 C Oddíl OS SK Prostějov
16:55:00 340 Ferdusová Eva LCE6461 52694 C OOB TJ Slovan Luhačovice
16:58:00 341 Mutinská Zdeňka KUO6499 51751 C KOB Ústí nad Orlicí
17:01:00 342 Valachová Jana LPU6654 253353 C OK Lokomotiva Pardubice
17:04:00 343 Hubáčková Dagmar LCE6569 889302 C OOB TJ Slovan Luhačovice
17:07:00 344 Peřinková Irena BBM6550 331257 C BETA URSUS Orienteering
17:10:00 345 Pološčuková Monika SMB6551 7722 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
17:13:00 346 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
17:16:00 347 Veljačiková Markéta SCP6451 2800325 C OK Sparta Praha
17:19:00 348 Zimmerová Lenka ZVO6451 428220 C OB SK Zvole
17:22:00 349 Jemelíková Lada VBM6555 53489 C VSK Mendelu Brno
17:25:00 350 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C Oddíl OB Kotlářka
17:28:00 351 Mudrová Martina HCE6451 51984 C TJ Hostivice
17:31:00 352 Lázničková Marcela TZL6751 331685 C SKOB Zlín
17:34:00 353 Chroustová Petra VBM6655 9102082 C VSK Mendelu Brno
17:37:00 354 Bargiel Beata 23P6550 2086530 OK!Sport Warszawa
17:40:00 355 Jašková Monika TBM6363 410324 C KOS TJ Tesla Brno
17:43:00 356 Vakant 0 Vakant

D55 3.20 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:20:00 357 Hrušková Zdeňka OSN5950 590124 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
16:24:00 358 Tihonová Jindra TAP6253 232161 C KOB TRETRA Praha
16:28:00 359 Stibalová Věra LDC6051 8344 C KOB Děčín
16:32:00 360 Freyová Michaela KPY6050 301394 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
16:36:00 361 Vlažná Mirka LCE5852 52698 C OOB TJ Slovan Luhačovice
16:40:00 362 Syslová Iva TTR6151 52237 C OOB Třebíč
16:44:00 363 Svobodná Eva DKP5851 301365 C Oddíl OB Kotlářka
16:48:00 364 Bergdahl Karin 68S 345020 IK Uven
16:52:00 365 Sochorová Hana HAV6250 52943 C OB Havířov
16:56:00 366 Bláhová Luba SHK5852 9118 C OK Slavia Hradec Králové
17:00:00 367 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
17:04:00 368 Sukhadolava Aelita 22B6250 254645 Peleng-Vimpel
17:08:00 369 Voltrová Svatava ROZ6150 438643 C OK Roztoky
17:12:00 370 Kubátová Ivana BOR6152 8464 C OK Jiskra Nový Bor
17:16:00 371 Jiřištová Hana JIL6052 9093 C OK Jilemnice
17:20:00 372 Vakant 0 Vakant

D60 2.90 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:46:00 373 Konopáčová Jana TUR5650 8208 C OOB TJ Turnov
16:48:00 374 Novotná Jiřina LPU5654 9290 C OK Lokomotiva Pardubice
16:50:00 375 Horová Magda VSP5450 9782 C USK Praha
16:52:00 376 Janská Iva LBM5795 219280 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
16:54:00 377 Ševčíková Alena CHA5351 8165 C OK Chrastava
16:56:00 378 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice
16:58:00 379 Dudová Hana DKP5752 49892 C Oddíl OB Kotlářka
17:00:00 380 Böhmová Eva TJN5450 232515 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:02:00 381 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 53725 C OB České Budějovice
17:04:00 382 Nováková Svatava SKV5351 2059748 C TJ Slovan Karlovy Vary
17:06:00 383 Fejlková Alice SHK5351 9107 C OK Slavia Hradec Králové
17:08:00 384 Kalibánová Jiřina NPA5351 2060217 C SK LOB Nová Paka
17:10:00 385 Wysocka Jolanta 24P5650 886619 Slask O-Team
17:12:00 386 Salajková Věra LBM5558 2113045 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
17:14:00 387 Procházková Helena TBM5351 301247 C KOS TJ Tesla Brno
17:16:00 388 Haider Anna 26A5650 8630860 HSV Ried
17:18:00 389 Mrázková Ivana DKP5650 2095936 C Oddíl OB Kotlářka
17:20:00 390 Malá Jitka KAS5451 682674 C KOB Kamenický Šenov
17:22:00 391 Hejtmánková Alena TAP5452 53641 C KOB TRETRA Praha
17:24:00 392 Štáblová Jitka HSU5350 52557 C Horizont klub Šumperk
17:26:00 393 Tvrdková Eva TUR5151 303959 C OOB TJ Turnov
17:28:00 394 Klusáková Jitka DKP5651 8558 C Oddíl OB Kotlářka
17:30:00 395 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
17:32:00 396 Vakant 0 Vakant
17:34:00 397 Kovářová Milena SJH5350 232411 C SJH Jindřichův Hradec

D65 2.60 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:45:00 398 Omová Jana TUR5150 2025351 C OOB TJ Turnov
16:48:00 399 Suchánková Libuše SOP4851 446344 C OOB TJ Slezan Opava
16:51:00 400 Horynová Eva TZL5254 8930 C SKOB Zlín
16:54:00 401 Dohnalová Dana VSP5050 51645 C USK Praha
16:57:00 402 Khrapina Nadzeya 21B4850 440310 Peleng-Vimpel
17:00:00 403 Kohoutová Jitřenka UVP4850 51265 C Slovan Praha
17:03:00 404 Kellnerová Stanislava LPU4950 436429 C OK Lokomotiva Pardubice
17:06:00 405 Tomanová Jana LBM4955 52055 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
17:09:00 406 Kupcová Věroslava HSU4850 2120066 C Horizont klub Šumperk
17:12:00 407 Sikorová Marie BOV4852 2092387 C TJ Baník Ostrava OKD
17:15:00 408 Vakant 0 Vakant

D70 2.60 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:14:00 409 Nejezchlebová Věra KAS4551 682619 C KOB Kamenický Šenov
15:18:00 410 Kubíková Květa LPU4752 9247 C OK Lokomotiva Pardubice
15:22:00 411 Štrojsová Jaroslava KAS4350 682607 C KOB Kamenický Šenov
15:26:00 412 Křtěnská Leontina BOR4650 8549 C OK Jiskra Nový Bor
15:30:00 413 Boučková Ludmila OCB4351 51432 C OC České Budějovice
15:34:00 414 Vakant 0 Vakant

H10N 3.40 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:01:00 415 Pešek Matěj SJC1002 2115002 C Sportcentrum Jičín
15:04:00 416 Votava Vojtěch VLI1201 2090845 C Slavia Liberec orienteering
15:07:00 417 Ticháček Jáchym SJC1004 9914 C Sportcentrum Jičín
15:10:00 418 Bašus Ondřej SCP1000 51554 C OK Sparta Praha
15:13:00 419 Vlach Antonín SJC0903 2115011 C Sportcentrum Jičín
15:16:00 420 Muselík Mikuláš ABM0903 0 KOB ALFA Brno
15:19:00 421 Sikora Jan 85C0700 49484 ProvodovJan
15:22:00 422 Plachý Matyáš JPV1010 0 C Oddíl OS SK Prostějov
15:25:00 423 Pastuszek Lukáš VSP1000 2111766 C USK Praha
15:28:00 424 Vakant 0 Vakant
15:31:00 425 Veljačik Jonáš SCP0800 336785 C OK Sparta Praha
15:34:00 426 Pilař František CEP0900 1413334 C Čepíci
15:37:00 427 Datel Adam DKL1100 0 C KOB Kladno
15:40:00 428 Kučera Jakub VSP0900 2032189 C USK Praha
15:43:00 429 Vakant 0 Vakant
15:46:00 430 Vakant 0 Vakant
15:49:00 431 Vakant 0 Vakant
15:52:00 432 Vakant 0 Vakant
15:55:00 433 Vakant 0 Vakant
15:58:00 434 Vakant 0 Vakant
16:01:00 435 Vakant 0 Vakant
16:04:00 436 Vakant 0 Vakant
16:07:00 437 Vakant 0 Vakant
16:10:00 438 Gajda Petr VSP0903 52283 C USK Praha
16:13:00 439 Vakant 0 Vakant

H10 2.20 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:03:00 440 Plachý Ondřej JPV0707 2108899 C Oddíl OS SK Prostějov
15:06:00 441 Donda Jakub ONO0700 2102677 C SKOB Ostrov
15:09:00 442 Pavlík Vojtěch PDY0801 2115753 C Běhej Poděbrady
15:12:00 443 Kundrata Vít TZL0700 53360 C SKOB Zlín
15:15:00 444 Procházka Vít DKP0711 2088179 C Oddíl OB Kotlářka
15:18:00 445 Parkan Tomáš SJH0803 331244 C SJH Jindřichův Hradec
15:21:00 446 Pešek Ondřej SJC0802 2115010 C Sportcentrum Jičín
15:24:00 447 Rod Matyáš VSP0803 2075699 C USK Praha
15:27:00 448 Blecha Adam KRL0803 232961 C Kometa Kralovice
15:30:00 449 Jedlička Aleš VSP0800 2067940 C USK Praha
15:33:00 450 Škorpil Marek HOR0900 52275 C TJ Jiskra Hořice
15:36:00 451 Chlubna Patrik PDY0802 2115744 C Běhej Poděbrady
15:39:00 452 Biersak Petr KRL0701 232960 C Kometa Kralovice
15:42:00 453 Pohl Lukáš TAP0703 2060250 C KOB TRETRA Praha
15:45:00 454 Doucha Tomáš SNA0801 9616 C TJ START Náchod
15:48:00 455 Ticháček Jakub SJC0704 9951 C Sportcentrum Jičín
15:51:00 456 Cveček Jan SSU0701 8041 C SK Severka Šumperk
15:54:00 457 Oujeský Dan ADA0701 2085630 C OOB Spartak Adamov
15:57:00 458 Kopecký Matyáš SJC0702 8225 C Sportcentrum Jičín
16:00:00 459 Šneider Kvido ASU0749 53003 C Magnus Orienteering
16:03:00 460 Vaníček Jan SJC0705 2115000 C Sportcentrum Jičín
16:06:00 461 Horák Filip PHK0701 2088727 C OK 99 Hradec Králové
16:09:00 462 Škrle Michael KRL0702 207825 C Kometa Kralovice
16:12:00 463 Řehoř Hynek TJN0700 2053559 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:15:00 464 Šedivý Josef NPA0802 2085640 C SK LOB Nová Paka
16:18:00 465 Blažek Cyril SJH0701 2096216 C SJH Jindřichův Hradec
16:21:00 466 Janoch Mikuláš MLA0700 2085576 C MLOK Mariánské Lázně
16:24:00 467 Zápotocký Jiří SLA0800 2075658 C SKOB Slaný
16:27:00 468 Vakant 0 Vakant

H12 3.00 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:03:00 469 Bednařík Vilém VLI0509 9201561 B Slavia Liberec orienteering
15:06:00 470 Novotný Kamil SJC0600 2114996 C Sportcentrum Jičín
15:09:00 471 Horák Martin VSP0601 51649 C USK Praha
15:12:00 472 Střelba Antonín PGP0605 2099508 B SK Praga
15:15:00 473 Mencl Josef VSP0602 2021850 C USK Praha
15:18:00 474 Pompach Lukáš PHK0500 2035735 B OK 99 Hradec Králové
15:21:00 475 Melišík Jan TAP0502 2081357 B KOB TRETRA Praha
15:24:00 476 Vlach František SJC0603 2114992 C Sportcentrum Jičín
15:27:00 477 Štorek Jan JPV0505 2075670 C Oddíl OS SK Prostějov
15:30:00 478 Janoch Samuel MLA0502 1421918 B MLOK Mariánské Lázně
15:33:00 479 Hanuš Filip VRL0604 2078481 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:36:00 480 Pelc Tadeáš CST0601 51330 C OB Strakonice
15:39:00 481 Oujeský Lukáš ADA0504 2085589 C OOB Spartak Adamov
15:42:00 482 Novák Matyáš CTB0601 2081396 B SK OB Chotěboř
15:45:00 483 Hřivna Ondřej PGP0505 2061767 C SK Praga
15:48:00 484 Dlabola Jakub SJC0602 2102080 C Sportcentrum Jičín
15:51:00 485 Doucha Martin SNA0501 9636 B TJ START Náchod
15:54:00 486 Nešpor Jiří TTR0502 52248 C OOB Třebíč
15:57:00 487 Městka Václav VSP0600 416121 C USK Praha
16:00:00 488 Vojvodík Eduard MOV0600 428262 C SKOB Ostrava
16:03:00 489 Meier David VSP0606 232246 B USK Praha
16:06:00 490 Vakant 0 Vakant

H14 3.30 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:03:00 491 Štěrba Marek SKV0401 9005143 B TJ Slovan Karlovy Vary
15:09:00 492 Tůma Šimon TAP0400 2075696 B KOB TRETRA Praha
15:15:00 493 Veselý Jakub BOR0406 4392 C OK Jiskra Nový Bor
15:21:00 494 Dohnálek Tomáš SHK0403 1400421 B OK Slavia Hradec Králové
15:27:00 495 Biolik Emil 46P0300 981644 Trackcourse
15:33:00 496 Pelc Matyáš CST0401 436432 B OB Strakonice
15:39:00 497 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:45:00 498 Trnka Martin jun VSP0300 2021842 C USK Praha
15:51:00 499 Donda Jiří ONO0403 8631582 B SKOB Ostrov
15:57:00 500 Janoušek Slávek BOR0400 4360 B OK Jiskra Nový Bor
16:03:00 501 Vejražka David KPY0401 2060246 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
16:09:00 502 Hejna Hynek LLI0300 682626 C TJ Loko Liberec
16:15:00 503 Mucha Ondřej RIC0400 2096235 C OB Říčany
16:21:00 504 Horák Pavel ml. VSP0301 434600 C USK Praha
16:27:00 505 Čtrnáct František PGP0401 231948 B SK Praga
16:33:00 506 Petrilák Matouš DOR0409 7204994 B OK Dobříš
16:39:00 507 Hřivna Jakub PGP0305 2800293 B SK Praga
16:45:00 508 Rada Štěpán ABM0404 420418 B KOB ALFA Brno
16:51:00 509 Procinger Jakub VRL0305 2088183 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:57:00 510 Švestka Jakub 2ZZ0300 2088173 KOALA
17:03:00 511 Hájek Matěj VRL0402 2087702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:09:00 512 Gryc Ondřej TBM0406 888648 B KOS TJ Tesla Brno
17:15:00 513 Pavlík Mojmír PDY0403 2115755 C Běhej Poděbrady
17:21:00 514 Kolář Matyáš PGP0304 897393 B SK Praga
17:27:00 515 Řehoř Vojta TJN0303 2080823 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:33:00 516 Vakant 0 Vakant

H16 3.70 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:02:00 517 Hájek Kryštof TUR0212 9102562 B OOB TJ Turnov
15:05:00 518 Locker Daniel SRK0200 405991 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:08:00 519 Synek Petr DOK0200 7207878 A OK Doksy
15:11:00 520 Lukašák Šimon STE0202 2032192 A SK SKI-OB Šternberk
15:14:00 521 Nešpor Jan TTR0101 7300192 B OOB Třebíč
15:17:00 522 Kundrata Jan TZL0203 7209284 B SKOB Zlín
15:20:00 523 Jirka Matyáš ZPV0201 206496 C KOB ZPV Prostějov
15:23:00 524 Svoboda Radek STE0207 2032142 B SK SKI-OB Šternberk
15:26:00 525 Víšek Martin KAM0102 9101674 B OK Kamenice
15:29:00 526 Bartoš Václav MLA0101 1421913 B MLOK Mariánské Lázně
15:32:00 527 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 A SK Praga
15:35:00 528 Štorek David JPV0202 2075675 B Oddíl OS SK Prostějov
15:38:00 529 Gajda Jan KAM0105 9201064 A OK Kamenice
15:41:00 530 Šimek Štěpán UOL0104 52729 B SOB Olomouc
15:44:00 531 Klaška Martin DKP0100 9889 B Oddíl OB Kotlářka
15:47:00 532 Melišík Martin TAP0200 2080913 B KOB TRETRA Praha
15:50:00 533 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 A KOS TJ Tesla Brno
15:53:00 534 Procinger Jan VRL0102 2082910 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:56:00 535 Vakant 0 Vakant
15:59:00 536 Hořák Jaroslav LLI0102 2032134 C TJ Loko Liberec

H18 4.30 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:27:00 537 Semík Jakub VSP0000 446363 B USK Praha
16:30:00 538 Gedeon Dominik KSU9900 2067337 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
16:33:00 539 Honkyš Jan JPV9912 439212 C Oddíl OS SK Prostějov
16:36:00 540 Synek Antonín DOK0001 7209352 A OK Doksy
16:39:00 541 Kašpar Petr JPV9915 2069090 B Oddíl OS SK Prostějov
16:42:00 542 Vakant 0 Vakant

H21E 5.90 km, 23 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:01:00 637 Palas Jan ZBM8507 500267 C SK Žabovřesky Brno
15:04:00 638 Jílek Ondřej KSU9908 2056285 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:07:00 639 Kolín Jan DKP7701 9007701 C Oddíl OB Kotlářka
15:10:00 640 Mikluš Marián 47S7200 8000029 Rapid Bratislava
15:13:00 641 Bouchal Jiří VPM8449 995860 C KOS Slavia Plzeň
15:16:00 642 Semík Ondřej KAM9401 920683 E OK Kamenice
15:19:00 643 Ščerbavičius Edvardas 16L8100 8640974 Fortuna OK
15:22:00 644 Kučera Jan VSP7302 51650 C USK Praha
15:25:00 645 Ransdorf Jakub TAP9805 9201323 A KOB TRETRA Praha
15:28:00 646 Šmaus Jan TJN9700 2067320 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:31:00 647 Bartoš Vojtěch PGP9809 9102565 B SK Praga
15:34:00 648 Netuka Vojtěch SHK9701 1396847 R OK Slavia Hradec Králové
15:37:00 649 Wolf Filip TUR9701 9101181 R OOB TJ Turnov
15:40:00 650 Rajnošek Zdeněk KSU8506 515128 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:43:00 651 Landovský Jakub PGP9601 502088 R SK Praga
15:46:00 652 Janů Zdeněk KSU9045 886292 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:49:00 653 Vlček Martin TUR8702 515047 C OOB TJ Turnov
15:52:00 654 Jílek Jakub KSU9202 2058482 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:55:00 655 Kala Matěj OOL8901 7260029 C SK Haná orienteering
15:58:00 656 Henek Michal RBK8605 515193 C SK Radioklub Blansko
16:01:00 657 Vakant 0 Vakant
16:04:00 658 Dragowski Kuba TUR9003 8627923 R OOB TJ Turnov
16:07:00 659 Locker Tomáš SRK9802 2017682 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:10:00 660 Smola Michal TZL8131 515174 R SKOB Zlín
16:13:00 661 Štregl Petr VRL7303 2017676 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:16:00 662 Matějů Luboš PGP7601 682623 C SK Praga
16:19:00 663 Ďoubal Jan DOB8600 7248 C KOB Dobruška
16:22:00 664 Müller Jonáš KSU9906 2053541 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
16:25:00 665 Oma Jakub TUR8002 800320 C OOB TJ Turnov
16:28:00 666 Malý Aleš JIL8702 1155115 C OK Jilemnice
16:31:00 667 Janda Martin DOB8002 920696 C KOB Dobruška
16:34:00 668 Janovský Tomáš PGP6401 8632139 C SK Praga
16:37:00 669 Nývlt Martin DKP8200 1207407 C Oddíl OB Kotlářka
16:40:00 670 Šrámek Ondřej KSU9909 2053548 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
16:43:00 671 Vlášek Jakub TAP9702 7779702 A KOB TRETRA Praha
16:46:00 672 Švadlena Pavel CHC7502 2011854 C K.O.B. Choceň
16:49:00 673 Pospíšil Vítek PGP6803 681629 C SK Praga
16:52:00 674 Luštický Martin TUR8700 7092626 C OOB TJ Turnov
16:55:00 675 Falta Ondřej DKP8502 7208100 C Oddíl OB Kotlářka
16:58:00 676 Váňa Martin TUR8401 1840303 C OOB TJ Turnov
17:01:00 677 Kondrát Martin PGP6501 2067946 C SK Praga
17:04:00 678 Schulhof Jan TUR8900 8627110 R OOB TJ Turnov
17:07:00 679 Kobr Tomáš TJN8901 1969696 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

H21A 5.10 km, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:02:00 543 Junek Vladimír TJP8400 2075695 C TJ Sokol Troja
15:05:00 544 Matras Tomáš CHT8001 51980 C OOB SK Chrast
15:08:00 545 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
15:11:00 546 Martan Jiří VLI7300 7999888 C Slavia Liberec orienteering
15:14:00 547 Beneš Miroslav PGP8108 7203451 C SK Praga
15:17:00 548 Purkyt Jan TAP8705 232148 C KOB TRETRA Praha
15:20:00 549 Ramba Jiří DKP8606 8636190 C Oddíl OB Kotlářka
15:23:00 550 Forrai Gabor 65H 8117733 Hod-mentor SE
15:26:00 551 Tomeš Jaroslav DKP8109 2080999 C Oddíl OB Kotlářka
15:29:00 552 Černý Martin TAP8902 887637 C KOB TRETRA Praha
15:32:00 553 Pidrman Milan EKP8310 2067264 C VŠTJ Ekonom Praha
15:35:00 554 Forrai Miklos 65H 1200913 Hod-mentor SE
15:38:00 555 Lužnický Jiří 69X8500 7205016 HO Humanita
15:41:00 556 Vejstrk Daniel CHA9105 2049588 C OK Chrastava
15:44:00 557 Vojtík Petr DKP7203 51870 C Oddíl OB Kotlářka
15:47:00 558 Tůma Martin 69X8200 7205004 HO Humanita
15:50:00 559 Fajkus Radim JPV9509 1602630 C Oddíl OS SK Prostějov
15:53:00 560 Červák Jan LCE8001 7205564 C OOB TJ Slovan Luhačovice
15:56:00 561 Doucha Jiří SNA7105 9626 C TJ START Náchod
15:59:00 562 Kořínek Jindřich TUR8406 515082 C OOB TJ Turnov
16:02:00 563 Klaška Pavel DKP9301 1700077 C Oddíl OB Kotlářka
16:05:00 564 Žemlík Pavel TUV7135 8893 C SOK TJ Turnov
16:08:00 565 Beneš Filip TAP8701 232187 C KOB TRETRA Praha
16:11:00 566 Randík Jan SOB8703 7209786 C SOBSA
16:14:00 567 Jíra Tomáš KAM9802 9005139 A OK Kamenice
16:17:00 568 Jirka Mikuláš STE0000 7202871 A SK SKI-OB Šternberk
16:20:00 569 Pova Ondřej KRL9304 9995599 C Kometa Kralovice
16:23:00 570 Picek Jan TJN9101 9102144 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:26:00 571 Pokorný Ondřej PGP7506 682686 C SK Praga
16:29:00 572 Fortunato Jorge 1GP8900 1304089 ORI-ESTARREJA
16:32:00 573 Hodek Michal TAP8808 515433 C KOB TRETRA Praha
16:35:00 574 Hrouda Martin FSP7612 7207862 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
16:38:00 575 Kašpar Luděk BOR9805 7200544 B OK Jiskra Nový Bor
16:41:00 576 Vakant 0 Vakant
16:44:00 577 Vakant 0 Vakant

H21B 4.90 km, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:23:00 578 Kameník Jan KPY7900 2091547 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
16:25:00 579 Vakant 0 Vakant
16:27:00 580 Novák Petr SKV8201 2085595 TJ Slovan Karlovy Vary
16:29:00 581 Vakant 0 Vakant
16:31:00 582 Lohr Ivo SCP6801 442853 C OK Sparta Praha
16:33:00 583 Vrátný Ondřej 94Z8500 2117431 Alc Praha
16:35:00 584 Trávníček Jan PLU7501 1012269 C TJ SOKOL Plumlov
16:37:00 585 Novotný Radek SRK9101 9591 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:39:00 586 O'Keefe James 31U 7201799 O'Keefe
16:41:00 587 Kniebugl Anton 39S6401 416747 KOBRA Bratislava
16:43:00 588 Lederer Pavel DOK6600 7150266 C OK Doksy
16:45:00 589 Novák Pavel CTB7001 7260014 C SK OB Chotěboř
16:47:00 590 Synek Antonín DOK7800 7200371 C OK Doksy
16:49:00 591 Mikan Albert EKP8606 2031357 C VŠTJ Ekonom Praha
16:51:00 592 Kopecký David UOL7800 2044889 C SOB Olomouc
16:53:00 593 Pašek František KAM7600 523000 C OK Kamenice
16:55:00 594 Andrš Petr ZAM8401 2083373 C OB TJ Sokol Žamberk
16:57:00 595 Oujeský Tomáš ADA7433 9101103 C OOB Spartak Adamov
16:59:00 596 Vrabec Tomáš SCP8700 232028 C OK Sparta Praha
17:01:00 597 Bartaloš Tomáš PGP8010 2084951 C SK Praga
17:03:00 598 Kučera Michal STH9201 446371 C SK Studenec
17:05:00 599 Pesničák Jan SMR7902 8266 C SNS Smržovka
17:07:00 600 Janeček Jura EKP6701 51587 C VŠTJ Ekonom Praha
17:09:00 601 Mutina Jiří BFM9101 2113091 C SKOB Frýdek - Místek
17:11:00 602 Střelba Ondřej KTA7501 7209464 C SK Kotnov Tábor
17:13:00 603 Straka Tomáš SLA9702 51715 C SKOB Slaný
17:15:00 604 Vakant 0 Vakant
17:17:00 605 Vakant 0 Vakant
17:19:00 606 Vakant 0 Vakant
17:21:00 607 Kovář Jaroslav SJH8901 7201821 C SJH Jindřichův Hradec
17:23:00 608 Cikhardt Jakub TAP8706 232143 C KOB TRETRA Praha

H21C 4.30 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:03:00 609 Tesař Jan SCP8501 1400437 C OK Sparta Praha
15:06:00 610 Lukavec Petr SMR7800 7204495 C SNS Smržovka
15:09:00 611 Szenczi Gabriel VLI8700 2102802 C Slavia Liberec orienteering
15:12:00 612 Žemlík Boleslav KVS9101 887152 SKOB Kobra Vsetín
15:15:00 613 Křenek Tomáš LLI8300 1409872 C TJ Loko Liberec
15:18:00 614 Anděl Robert VPM8001 887623 C KOS Slavia Plzeň
15:21:00 615 Mutina Václav BFM9301 2113093 C SKOB Frýdek - Místek
15:24:00 616 Zimmer Jan ZVO0001 897354 C OB SK Zvole
15:27:00 617 Švestka Vít 2ZZ9700 51527 KOALA
15:30:00 618 Dudík Petr JPV8917 52870 C Oddíl OS SK Prostějov
15:33:00 619 Samek Dávid 3BZ8600 0 Neregistrovaní - MNK
15:36:00 620 Zámečník ml. Pavel 3VX9600 7300189 Zámečníci
15:39:00 621 Hopanyuk Anatoliy DKP7900 682700 C Oddíl OB Kotlářka
15:42:00 622 Nechvíle Daniel PDY9600 2115756 C Běhej Poděbrady
15:45:00 623 Smolka Ondřej TJP9401 53502 C TJ Sokol Troja
15:48:00 624 Štor Tomáš 3DZ8300 0 Zelenka Team
15:51:00 625 Bouček Jakub OCB9501 416348 C OC České Budějovice
15:54:00 626 Dressler Jan SBK7911 2045244 C KOB Start Blansko
15:57:00 627 Vaněk Petr ZBP7302 995800 C OOB SK Zbraslav
16:00:00 628 Sulyok Denes 3BZ8601 0 Neregistrovaní - MNK
16:03:00 629 Meier Milan VLI7301 7003010 C Slavia Liberec orienteering
16:06:00 630 Synek Marcel DOK7600 2056288 C OK Doksy
16:09:00 631 Honkyš Pavel JPV9707 234582 C Oddíl OS SK Prostějov
16:12:00 632 Bednařík Aleš VLI7309 2049578 C Slavia Liberec orienteering
16:15:00 633 Hrazdil Jiří ZBM8418 682621 C SK Žabovřesky Brno
16:18:00 634 Preininger Luděk DOB8001 7237 C KOB Dobruška
16:21:00 635 Moravec Marek LPU8811 416269 C OK Lokomotiva Pardubice
16:24:00 636 Vakant 0 Vakant

H35 4.90 km, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:01:00 680 Dneboský František 24C8000 7200582 OK Vršovice
15:03:00 681 Jedlička Michal DKL8000 1416366 C KOB Kladno
15:05:00 682 Černý Miroslav LPM7504 2081365 C OK Lokomotiva Plzeň
15:07:00 683 Otrusina Jiří JPV8201 1602629 C Oddíl OS SK Prostějov
15:09:00 684 Vrbata Alan HOS7801 9762 C TJ Tatran Hostinné
15:11:00 685 Pucherna Jan TAP7701 7151177 C KOB TRETRA Praha
15:13:00 686 Lounek Jakub PDY8200 2060237 C Běhej Poděbrady
15:15:00 687 Šabatka Petr LPU8106 9269 C OK Lokomotiva Pardubice
15:17:00 688 Kříž Dušan KRL7800 2090857 C Kometa Kralovice
15:19:00 689 Šíma Pavel PZR7838 8708 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:21:00 690 Hřivna Štěpán PGP7507 7201813 C SK Praga
15:23:00 691 Plachý Jaroslav PDY8000 2102778 C Běhej Poděbrady
15:25:00 692 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
15:27:00 693 Šedivý Josef NPA8003 2113094 C SK LOB Nová Paka
15:29:00 694 Cicvárek Ivo ZBM7504 2051489 C SK Žabovřesky Brno
15:31:00 695 Čížek Petr ADA7101 336714 C OOB Spartak Adamov
15:33:00 696 Jurenka Pavel JPV8101 2108915 C Oddíl OS SK Prostějov
15:35:00 697 Rada Pavel ABM7401 8004 C KOB ALFA Brno
15:37:00 698 Baier Martin TUR7603 767777 R OOB TJ Turnov
15:39:00 699 Blažek Zdeněk SJH7601 2113365 SJH Jindřichův Hradec
15:41:00 700 Hašek Jakub 5DX8000 53812 5dixi club
15:43:00 701 Bašus Petr SCP7400 7200592 C OK Sparta Praha
15:45:00 702 Biolik Grzegorz 46P7600 770327 Trackcourse
15:47:00 703 Prošek Michal SJI7823 888644 C OK Jihlava
15:49:00 704 Drągowski Piotr DOB8200 842664 C KOB Dobruška
15:51:00 705 Härtelt Daniel 26D 812005 OLV Potsdam
15:53:00 706 Vlach Jan JPV8237 210440 C Oddíl OS SK Prostějov
15:55:00 707 Izdný Pavel SJI7613 8709 C OK Jihlava
15:57:00 708 Nehasil David BOR7713 995805 C OK Jiskra Nový Bor
15:59:00 709 Šístek Daniel SCP7507 1406141 C OK Sparta Praha
16:01:00 710 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C OK Lokomotiva Plzeň
16:03:00 711 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
16:05:00 712 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C SK Žabovřesky Brno
16:07:00 713 Milán Pavel TBM7227 53242 C KOS TJ Tesla Brno
16:09:00 714 Dubec Pavel SCP8003 7260025 C OK Sparta Praha
16:11:00 715 Kautský Jiří 9BC8200 7260018 NNN
16:13:00 716 Belej Jiří LPU7421 2045236 C OK Lokomotiva Pardubice
16:15:00 717 Ehler Tomáš VSP8102 339016 C USK Praha
16:17:00 718 Václavek Jan LPU7816 2025376 C OK Lokomotiva Pardubice
16:19:00 719 Kolář Tomáš SLA7103 887615 C SKOB Slaný
16:21:00 720 Pilař Marek CEP7700 2800223 C Čepíci

H40 4.30 km, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:02:00 721 Pohl Zdeněk TAP7606 9527 C KOB TRETRA Praha
15:05:00 722 Rod Jan VSP7423 2088220 C USK Praha
15:08:00 723 Přikryl Jiří JPV7404 2102771 C Oddíl OS SK Prostějov
15:11:00 724 Řehák Miroslav KAD7101 7207367 C Originální Vivalín Team Kadaň
15:14:00 725 Žáček Zbyněk RBK7101 2032122 C SK Radioklub Blansko
15:17:00 726 Pecka Jan EKP6800 515152 C VŠTJ Ekonom Praha
15:20:00 727 Vakant 0 Vakant
15:23:00 728 Sliva Jan SCP7300 2106749 C OK Sparta Praha
15:26:00 729 Sędłak Krystian 23P7300 887220 OK!Sport Warszawa
15:29:00 730 Cveček Martin PVP7400 8629813 C VSS Přírodověda Praha
15:32:00 731 Hájek Jan TUV7301 5788 C SOK TJ Turnov
15:35:00 732 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C OK Jilemnice
15:38:00 733 Thunwall Mats 1HS7300 428955 Fagersta OK
15:41:00 734 Ekert Vladimír VLI7600 2058477 C Slavia Liberec orienteering
15:44:00 735 Švec Karel ZVO7601 2092351 C OB SK Zvole
15:47:00 736 Souček Karel SHK6601 553452 C OK Slavia Hradec Králové
15:50:00 737 Kurfürst Pavel FSP7400 207827 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
15:53:00 738 Semík Jan VSP6507 53572 C USK Praha
15:56:00 739 Bambousek Martin DOR7302 2045316 C OK Dobříš
15:59:00 740 Wolniewicz Paweł 3IP 0 Wolniewicz
16:02:00 741 Kocman Jindřich BOR7612 8479 C OK Jiskra Nový Bor
16:05:00 742 Dítko Jan SKV7301 682634 C TJ Slovan Karlovy Vary
16:08:00 743 Vambera Filip TUR7305 2103248 C OOB TJ Turnov
16:11:00 744 Hanuš Vladimír VRL7508 2078480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:14:00 745 Vompe Alexander 53R 700330 A. Vompe
16:17:00 746 Pastuszek Jakub VSP7500 53399 C USK Praha
16:20:00 747 Kalous Antonín KON7708 2092398 C KOB Konice
16:23:00 748 Donda Jiří ONO7600 2102676 C SKOB Ostrov
16:26:00 749 Horák Pavel (Starosta) VSP7305 2032184 C USK Praha
16:29:00 750 Vejražka Jiří KPY7400 2801249 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
16:32:00 751 Vakant 0 Vakant
16:35:00 752 Zeman Tomáš DCE7500 232129 C KOB Dobřichovice

H45 4.10 km, 21 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:01:00 753 Šimša Jaromír MFP7100 51712 C VŠSK MFF UK Praha
15:04:00 754 Pompach Martin PHK7207 2049570 C OK 99 Hradec Králové
15:07:00 755 Kašpar Ludvík ZAK7200 410399 C OK Netopýr Zákupy
15:10:00 756 Aster Vladimír SLA6500 2045227 C SKOB Slaný
15:13:00 757 Zámečník Pavel 3VX7200 2801012 Zámečníci
15:16:00 758 Cych Piotr 33P6800 1010100 Echo Twardogóra
15:19:00 759 Kalousek Jiří DKP6901 443079 C Oddíl OB Kotlářka
15:22:00 760 Dohnálek Pavel SHK7100 1400450 C OK Slavia Hradec Králové
15:25:00 761 Bílý Petr LTP6805 51279 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:28:00 762 Kruliš Petr 8KC6900 301186 ZŠ a MŠ Chotyně
15:31:00 763 Gross Michal ABM6946 52009 KOB ALFA Brno
15:34:00 764 Apeltauer Milan SCP6802 2102546 C OK Sparta Praha
15:37:00 765 Tichý Borys DOB5500 7227 C KOB Dobruška
15:40:00 766 Beneš Jan SJH7001 336767 C SJH Jindřichův Hradec
15:43:00 767 Datel Jiří DKL7101 995851 C KOB Kladno
15:46:00 768 Gryc Jan TBM6709 53233 C KOS TJ Tesla Brno
15:49:00 769 Jeřábek Petr BOR7105 8439 C OK Jiskra Nový Bor
15:52:00 770 Matoušek Martin SLA7100 2109677 C SKOB Slaný
15:55:00 771 Tereschenkov Valery 13R6900 2018419 SMOLENSK
15:58:00 772 Eichler Petr KAS6900 682631 C KOB Kamenický Šenov
16:01:00 773 Fürst Aleš LLI6801 436961 C TJ Loko Liberec
16:04:00 774 Ždimera Zdeněk LME7000 303908 C SK Los Mělník
16:07:00 775 Šritr Martin TUV6802 232388 C SOK TJ Turnov
16:10:00 776 Locker Martin SRK7001 301158 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:13:00 777 Dobeš Václav KPY5701 301374 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
16:16:00 778 Plachý Martin JPV6515 2103780 C Oddíl OS SK Prostějov
16:19:00 779 Leibiger Jens 18D5900 591019 Post SV Dresden
16:22:00 780 Šneider Miroslav ASU7101 51471 C Magnus Orienteering
16:25:00 781 Nehasil Vladislav LDC7101 7111213 C KOB Děčín
16:28:00 782 Valla Zdeněk ZVO6501 2031359 C OB SK Zvole
16:31:00 783 Machara Martin BOR6900 8521 C OK Jiskra Nový Bor
16:34:00 784 Štorek Petr JPV6505 2075678 C Oddíl OS SK Prostějov
16:37:00 785 Straka Lukáš SLA7002 4118484 C SKOB Slaný
16:40:00 786 Mikyska Alan VAM7149 9684 C OOB Vamberk
16:43:00 787 Klaška Jan 91Z6900 301602 1. ScioŠkola Praha
16:46:00 788 Řehoř Jiří TJN7004 2059729 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:49:00 789 Würz Jiří LTP6502 7204992 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
16:52:00 790 Kohl Jiří KPY6201 301391 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
16:55:00 791 Hejna Stanislav LLI6900 682678 C TJ Loko Liberec
16:58:00 792 Kynčl Stanislav JIL6401 232622 C OK Jilemnice
17:01:00 793 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C OK Sparta Praha
17:04:00 794 Klír Václav 2SZ6800 410368 OB AERO OV
17:07:00 795 Mokrý Pavel ABM6801 7006801 C KOB ALFA Brno
17:10:00 796 Kunz Martin BBM7101 553435 C BETA URSUS Orienteering
17:13:00 797 Bruner Luboš LTP6501 682114 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
17:16:00 798 Parkan Jiří SJH6801 51140 C SJH Jindřichův Hradec
17:19:00 799 Švestka Jiří 2ZZ6800 2088198 KOALA
17:22:00 800 Láznička Libor TZL6701 331193 C SKOB Zlín
17:25:00 801 Fišar Miroslav KRL7201 416319 C Kometa Kralovice
17:28:00 802 Horký Jan UOL7100 2020741 C SOB Olomouc
17:31:00 803 Podivínský Tomáš SCP7201 51557 C OK Sparta Praha
17:34:00 804 Marszalek Marcin 23P0020 1970244 OK!Sport Warszawa
17:37:00 805 Vakant 0 Vakant

H50 3.80 km, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:01:00 806 Mutinský Viktor KUO6501 51752 C KOB Ústí nad Orlicí
15:03:00 807 Hubáček Jaroslav LCE6311 889303 C OOB TJ Slovan Luhačovice
15:05:00 808 Němeček Jan VSP6201 682682 C USK Praha
15:07:00 809 Krejčí Jaroslav BOR6302 7630319 C OK Jiskra Nový Bor
15:09:00 810 Valach Petr LPU6505 253352 C OK Lokomotiva Pardubice
15:11:00 811 Patočka Petr BBM6300 553436 C BETA URSUS Orienteering
15:13:00 812 Kesa Margus 28L6700 8644446 Saule OK
15:15:00 813 Křivda Ivan 2PC6700 9552 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje
15:17:00 814 Müller Rico 71D6400 2032226 USV TU Dresden
15:19:00 815 Konstanciak Andrzej 23P5901 412316 OK!Sport Warszawa
15:21:00 816 Žemlík Radim KVS6401 53682 C SKOB Kobra Vsetín
15:23:00 817 Soldán Vladimír JPV6526 2020730 C Oddíl OS SK Prostějov
15:25:00 818 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C OK 99 Hradec Králové
15:27:00 819 Hepnar Luboš STE6307 52506 C SK SKI-OB Šternberk
15:29:00 820 Dragowski Marek 23P6500 345986 OK!Sport Warszawa
15:31:00 821 Pelc Václav CST6702 2027924 C OB Strakonice
15:33:00 822 Picek Jan TJN6500 416839 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:35:00 823 Grepl Ladislav KON6111 433100 C KOB Konice
15:37:00 824 Mellan Martin TUV6304 411583 C SOK TJ Turnov
15:39:00 825 Petráček Aleš SJI6301 53631 C OK Jihlava
15:41:00 826 Bartoš Luděk MLA6701 1421912 C MLOK Mariánské Lázně
15:43:00 827 Miháczi Zoltán 12H6700 9080700 Tipo Orienteering Club
15:45:00 828 Pavlů Jaroslav DCE6100 232041 C KOB Dobřichovice
15:47:00 829 Sehnal Tomáš PDY6700 2088723 C Běhej Poděbrady
15:49:00 830 Šimek Roman UOL6503 2011817 C SOB Olomouc
15:51:00 831 Kavalír Karel PHK6503 9650526 C OK 99 Hradec Králové
15:53:00 832 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C KOB Dobřichovice
15:55:00 833 Klaška Pavel DKP6500 8650 C Oddíl OB Kotlářka
15:57:00 834 Beránek Petr BOR6701 8524 C OK Jiskra Nový Bor
15:59:00 835 Ptáček Pavel BBM6508 980377 C BETA URSUS Orienteering
16:01:00 836 Suk Jiří MFP6401 515016 C VŠSK MFF UK Praha
16:03:00 837 Betlach Miroslav DKP6300 49818 C Oddíl OB Kotlářka
16:05:00 838 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C OB Havířov
16:07:00 839 Ročejdl Marek KAM6400 995804 C OK Kamenice
16:09:00 840 Melichar Igor PHK6504 1413331 C OK 99 Hradec Králové
16:11:00 841 Král Martin JIL6101 9071 C OK Jilemnice
16:13:00 842 Doškář Boris BOR6400 8490 C OK Jiskra Nový Bor
16:15:00 843 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 OK Dobříš
16:17:00 844 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport

H55 3.60 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:01:00 845 Neumann Jaroslav STE5902 8276 C SK SKI-OB Šternberk
15:04:00 846 Ziaziulia Ivanas 28L 8646210 Saule OK
15:07:00 847 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C KOB TRETRA Praha
15:10:00 848 Zeman Jaroslav SJI5901 52337 C OK Jihlava
15:13:00 849 Švarc Jiří TUR6204 682108 C OOB TJ Turnov
15:16:00 850 Janovič Ondřej SKV5901 51133 C TJ Slovan Karlovy Vary
15:19:00 851 Petr Václav MOV5801 52980 C SKOB Ostrava
15:22:00 852 Chmelař Miroslav JPV6217 9998666 C Oddíl OS SK Prostějov
15:25:00 853 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C OOB TJ Turnov
15:28:00 854 Korpas Jaroslav LBM6113 1409878 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
15:31:00 855 Škorpil Martin HOR5700 2011900 C TJ Jiskra Hořice
15:34:00 856 Karel Miloš JIL6004 682091 C OK Jilemnice
15:37:00 857 Nešpor Jan TTR6101 995847 C OOB Třebíč
15:40:00 858 Černý Petr ALB6000 7224 C OOB Albrechtice nad Orlicí
15:43:00 859 Pech Jiří LPM5402 2067253 C OK Lokomotiva Plzeň
15:46:00 860 Sucharda Jiří BOR5802 51542 C OK Jiskra Nový Bor
15:49:00 861 Sysel Svatobor TTR6202 52235 C OOB Třebíč
15:52:00 862 Carlsson Christer 68S 610418 IK Uven
15:55:00 863 Palicka Miroslav 75S5900 416561 KOB Cingov Spisska Nova Ves
15:58:00 864 Novotný Miroslav LPU5905 301183 C OK Lokomotiva Pardubice
16:01:00 865 Veljačik Pavel SCP6200 2800319 C OK Sparta Praha
16:04:00 866 Mareš Hynek TUR6100 2067342 C OOB TJ Turnov
16:07:00 867 Kaňák Petr SJI6115 7003047 C OK Jihlava
16:10:00 868 Hirš Libor VBM6000 7201772 C VSK Mendelu Brno
16:13:00 869 Dikoš Pavel BOR6003 50000 C OK Jiskra Nový Bor
16:16:00 870 Plášek Martin LCE6118 52702 C OOB TJ Slovan Luhačovice
16:19:00 871 Pávek Miloš BOR5801 8436 C OK Jiskra Nový Bor
16:22:00 872 Jašek Milan TBM6201 232747 C KOS TJ Tesla Brno
16:25:00 873 Tihon Jaroslav TAP6102 515440 C KOB TRETRA Praha
16:28:00 874 Fortunato Carlos 1GP6200 400337 ORI-ESTARREJA
16:31:00 875 Vakant 0 Vakant

H60 3.20 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:04:00 876 Hruška Jiří OSN5501 550310 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:08:00 877 Štěpánek Jiří LBM5401 52050 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
15:12:00 878 Junek Petr STH5501 9200530 C SK Studenec
15:16:00 879 Mickevičius Karolis 28L5701 8629927 Saule OK
15:20:00 880 Trydzensi Henadzi 21B5500 7204875 Peleng-Vimpel
15:24:00 881 LE CALVEZ Jeno 82F5700 2097140 Individuel BZH
15:28:00 882 Juračka Vojtěch LPU5404 9234 C OK Lokomotiva Pardubice
15:32:00 883 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C SK LOB Nová Paka
15:36:00 884 Hudský Vlastimil TUR5100 8214 C OOB TJ Turnov
15:40:00 885 Jirka Jiří ZPV5501 301599 C KOB ZPV Prostějov
15:44:00 886 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
15:48:00 887 Hejzlar Josef VCB5601 53728 C OB České Budějovice
15:52:00 888 Horák Petr TJN5602 2056301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:56:00 889 Stibal Ivan LDC5701 8337 C KOB Děčín
16:00:00 890 Ptáček Ladislav BBM5300 2113090 C BETA URSUS Orienteering
16:04:00 891 Böhm Karel TJN5101 416833 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:08:00 892 Hones Sepp 26A5400 1500223 HSV Ried
16:12:00 893 Mutina Vlastimil BFM5701 2113057 C SKOB Frýdek - Místek
16:16:00 894 Vakant 0 Vakant

H65 2.90 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 895 Uher Petr VSP5001 52269 C USK Praha
16:02:00 896 Jelínek Petr TZL4902 1396260 C SKOB Zlín
16:04:00 897 Borák Stanislav EKP5212 2042539 C VŠTJ Ekonom Praha
16:06:00 898 Hora Vladimír VSP5100 7200325 C USK Praha
16:08:00 899 Hickethier Manfred VLI5201 9005174 C Slavia Liberec orienteering
16:10:00 900 Jakubec Jindřich TUR4801 51816 C OOB TJ Turnov
16:12:00 901 Ježek Ladislav VLI4900 253372 C Slavia Liberec orienteering
16:14:00 902 Rančák Josef BOR5004 886284 C OK Jiskra Nový Bor
16:16:00 903 Valter Petr KBP4500 6645 C KBP Praha
16:18:00 904 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C BETA URSUS Orienteering
16:20:00 905 Erlebach Josef JIL5201 9774 C OK Jilemnice
16:22:00 906 Paukert Milan TJP5000 51329 C TJ Sokol Troja
16:24:00 907 Wysocki Andrzej 24P5100 222893 Slask O-Team
16:26:00 908 Peterka František TJP4900 8861 C TJ Sokol Troja
16:28:00 909 Fiala Miloš KSH4801 8674 C OB Kašperské Hory
16:30:00 910 Procházka Jiří LTU4802 9778 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:32:00 911 Sikora Miroslav BOV4802 2102807 C TJ Baník Ostrava OKD
16:34:00 912 Tvrdek Vojtěch TUR4949 51283 C OOB TJ Turnov
16:36:00 913 Jelínek Vít TZL5102 7209285 C SKOB Zlín
16:38:00 914 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C SOB Olomouc
16:40:00 915 Hořínek Jaroslav VSP5000 51643 C USK Praha
16:42:00 916 Procházka Jan TBM4907 320135 C KOS TJ Tesla Brno
16:44:00 917 Vakant 0 Vakant

H70 2.90 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:03:00 918 Fišák Jan MLA4401 1421916 C MLOK Mariánské Lázně
15:06:00 919 Bauer Emil VBM4410 49651 C VSK Mendelu Brno
15:09:00 920 Nielsen Egil 3BD 264191 FIF Hillerød Orientering
15:12:00 921 Vakant 0 Vakant
15:15:00 922 Dohnal Josef VSP4300 51743 C USK Praha
15:18:00 923 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C OK Jilemnice
15:21:00 924 Vlach Oldřich BOV4403 2060210 C TJ Baník Ostrava OKD
15:24:00 925 Rakovec Miloš SCP4500 443066 C OK Sparta Praha
15:27:00 926 Procházka Aleš DKP4700 49885 C Oddíl OB Kotlářka
15:30:00 927 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:33:00 928 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C SOK TJ Turnov
15:36:00 929 Buriánek Jaromír SCP4700 7206545 C OK Sparta Praha
15:39:00 930 Nejezchleba Jiří KAS4600 682613 C KOB Kamenický Šenov
15:42:00 931 Nosál Stanislav LBE4600 8805 C TJ Lokomotiva Beroun

H75 2.60 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:54:00 932 Hlavatý Karel SJP4200 53507 C KČT Slavoj Praha
15:57:00 933 Weber Petr PHK3901 9460 C OK 99 Hradec Králové
16:00:00 934 Gřunděl Ivan SJH4201 9200531 C SJH Jindřichův Hradec
16:03:00 935 Picek Jan TJN4000 434577 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:06:00 936 Bouček Václav OCB4101 51410 C OC České Budějovice
16:09:00 937 Kohout Tomáš UVP3700 7930 C Slovan Praha
16:12:00 938 Petrželka Pavel TJN3800 52900 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:15:00 939 Diener Herbert MOV4101 51374 C SKOB Ostrava
16:18:00 940 Frey Jaromír NEJ4100 49619 C TJ Jiskra Nejdek
16:21:00 941 Mikulecký Jan PHK3801 9005137 C OK 99 Hradec Králové
16:24:00 942 Štrojsa Josef KAS4000 682601 C KOB Kamenický Šenov
16:27:00 943 Vakant 0 Vakant

H80 2.60 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:02:00 944 Vykysalý František PHK3002 9455 C OK 99 Hradec Králové
15:06:00 945 Křtěnský Jaroslav BOR3600 2090839 C OK Jiskra Nový Bor
15:10:00 946 Vakant 0 Vakant