Logo

Startovka závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
08.05.2018
Místo konání:
Lány
Pořadatel:
NPA - SK LOB Nová Paka
Mapa:
Valdov, 1:10000
Ředitel závodu:
Kalibán Jaroslav
Hlavní rozhodčí:
Antoš Filip
Stavitel tratí:
Novák Jiří - R3
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D20C     D21C     D21D     D35C     D35D     D40C     D45C     D45D     D50C     D55C     D55D     D60C     D65C     D70C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H20C     H21C     H21D     H35C     H35D     H40C     H45C     H45D     H50C     H55C     H55D     H60C     H65C     H65D     H70C     H75C     HDR     P     T    

D10N 3.10 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:52:00 25 Fenclová Hana LPU1054 9660 C OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 26 Čížková Alena SHK0851 1428939 C OK Slavia Hradec Králové
11:00:00 27 Zitková Veronika LPU1051 9211 C OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 28 Landovská Anna SJC0951 9977 C Sportcentrum Jičín
11:08:00 29 Hančová Karolína VRL0952 9246 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:12:00 30 Lapáčková Šárka SHK0954 2111661 C OK Slavia Hradec Králové
11:16:00 31 Kvapilová Markéta PHK0950 7209356 C OK 99 Hradec Králové
11:20:00 32 Froschová Magdaléna LPU1052 9271 C OK Lokomotiva Pardubice
11:24:00 33 Pozdílková Zuzana PHK0952 9351 C OK 99 Hradec Králové
11:28:00 34 Šimková Anežka LME0950 416325 C SK Los Mělník
11:32:00 35 Netopilová Simona VAM0950 9478 C OOB Vamberk
11:36:00 36 Wohanková Michaela VRL1151 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:40:00 37 Bašová Ema KOR0850 2067990 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:44:00 38 Vakant 0 Vakant
11:48:00 39 Vakant 0 Vakant

D10C 2.20 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 1 Macková Gita LPU0961 9654 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 2 Jakubcová Karolína SJC1050 8112770 C Sportcentrum Jičín
10:10:00 3 Levrincová Klára TAP0854 2125374 C KOB Tretra Praha
10:14:00 4 Málková Michaela PHK0853 2070847 C OK 99 Hradec Králové
10:18:00 5 Havrdová Selina SJC0950 8071009 C Sportcentrum Jičín
10:22:00 6 Jelínková Eva PHK0953 2113479 C OK 99 Hradec Králové
10:26:00 7 Šnokhousová Johanka SJC0851 8357666 C Sportcentrum Jičín
10:30:00 8 Kutlvašrová Pavla VRL0951 2096243 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:34:00 9 Vltavská Eliška SJC0850 2114998 C Sportcentrum Jičín
10:38:00 10 Hanušová Markéta VRL0852 2085588 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:42:00 11 Lapáčková Anna SHK0854 2120662 C OK Slavia Hradec Králové
10:46:00 12 Hamáčková Šárka STH0852 303925 C SK Studenec
10:50:00 13 Kunartová Dominika PHK0888 2035704 C OK 99 Hradec Králové
10:54:00 14 Chrástová Barbora STH0851 9050 C SK Studenec
10:58:00 15 Čivrná Eliška VRL0851 2045230 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:02:00 16 Dominová Julie LPU0857 2104605 C OK Lokomotiva Pardubice
11:06:00 17 Voborská Valerie SJC0852 2115013 C Sportcentrum Jičín
11:10:00 18 Trlidová Anika LPU0855 2049560 C OK Lokomotiva Pardubice
11:14:00 19 Kynčlová Anna JIL0852 426308 C OK Jilemnice
11:18:00 20 Čapková Markéta PHK0850 9665 C OK 99 Hradec Králové
11:22:00 21 Trlidová Adriana LPU0856 0 C OK Lokomotiva Pardubice
11:26:00 22 Lepšová Lucie SRK0951 2091531 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:30:00 23 Vakant 0 Vakant
11:34:00 24 Vakant 0 Vakant

D12C 2.70 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 40 Chlupáčová Anežka ZAM0751 52799 C OB TJ Sokol Žamberk
10:18:00 41 Košková Martina SHK0652 2091529 C OK Slavia Hradec Králové
10:21:00 42 Chrtková Anežka PHK0658 2104607 C OK 99 Hradec Králové
10:24:00 43 Netuková Anežka SHK0750 1396847 C OK Slavia Hradec Králové
10:27:00 44 Novotná Vendula PHK0777 405952 C OK 99 Hradec Králové
10:30:00 45 Zitková Andrea LPU0751 2049541 C OK Lokomotiva Pardubice
10:33:00 46 Ondrušová Zuzana PHK0757 0 C OK 99 Hradec Králové
10:36:00 47 Hájková Marie VRL0651 2092425 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:39:00 48 Votočková Amélie JIL0750 426360 C OK Jilemnice
10:42:00 49 Morávková Alžběta SHK0653 51488 C OK Slavia Hradec Králové
10:45:00 50 Vošahlíková Ema LPU0663 2102545 B OK Lokomotiva Pardubice
10:48:00 51 Hanlová Kristýna SRK0752 2027235 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:51:00 52 Pitrmucová Lucie JIL0651 426343 B OK Jilemnice
10:54:00 53 Švíglerová Kateřina LPU0752 2081386 C OK Lokomotiva Pardubice
10:57:00 54 Suchardová Ella JIL0951 425538 C OK Jilemnice
11:00:00 55 Bulušková Barbora STH0750 9043 C SK Studenec
11:03:00 56 Stavrinou Kristýna SRK0751 9523 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:06:00 57 Havrdová Sheila SJC0750 8101007 C Sportcentrum Jičín
11:09:00 58 Haasová Klára LPU0655 2070811 B OK Lokomotiva Pardubice
11:12:00 59 Podlešáková Monika PHK0752 2085583 C OK 99 Hradec Králové
11:15:00 60 Pipková Karolína LPU0756 7200907 C OK Lokomotiva Pardubice
11:18:00 61 Příkazská Zuzana PHK0654 2073718 B OK 99 Hradec Králové
11:21:00 62 Klímová Anna JIL0752 425595 C OK Jilemnice
11:24:00 63 Rážová Aneta PHK0662 2120068 C OK 99 Hradec Králové
11:27:00 64 Malínská Nela SJC0650 8344417 B Sportcentrum Jičín
11:30:00 65 Čečková Karolína SHK0650 331315 C OK Slavia Hradec Králové
11:33:00 66 Malá Anežka JIL0751 9099 C OK Jilemnice
11:36:00 67 Holcová Nikola LPU0660 2085568 C OK Lokomotiva Pardubice
11:39:00 68 Hammová Linda KOR0650 7207778 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:42:00 69 Kučerová Amálie Evelína PHK0651 336757 B OK 99 Hradec Králové
11:45:00 70 Rybínová Vendula KOR0651 2067229 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:48:00 71 Vakant 0 Vakant
11:51:00 72 Vakant 0 Vakant

D12D 2.60 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 73 Pavlová Karolína STH0752 410777 C SK Studenec
10:08:00 74 Dušková Tereza NPA0751 9696 C SK LOB Nová Paka
10:12:00 75 Barcalová Iva CHC0655 2053577 C K.O.B. Choceň
10:16:00 76 Hájková Lucie CET0751 361913 C TJ Loko Česká Třebová
10:20:00 77 Šafrová Lenka CHC0654 232920 C K.O.B. Choceň
10:24:00 78 Brdlíková Eliška VRL0753 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:28:00 79 Krummerová Veronika CHC0652 206484 C K.O.B. Choceň
10:32:00 80 Zikmundová Simona SJC 0 Sportcentrum Jičín
10:36:00 81 Hamáčková Táňa STH0754 2008994 C SK Studenec
10:40:00 82 Machková Berenika SHK0751 2090854 C OK Slavia Hradec Králové
10:44:00 83 Horáková Karolína PHK0750 0 C OK 99 Hradec Králové
10:48:00 84 Vakant 0 Vakant
10:52:00 85 Vakant 0 Vakant
10:56:00 86 Molingerová Adéla SNA0651 2122271 C TJ START Náchod

D14C 3.10 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 87 Výchová Veronika KOR0550 2095955 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:05:00 88 Gurinová Gabriela SJC0557 8300479 B Sportcentrum Jičín
10:08:00 89 Morávková Zuzana SRK0551 9201626 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:11:00 90 Kopecká Anna JIL0552 425535 B OK Jilemnice
10:14:00 91 Smisitelová Elena KOR0551 2109768 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:17:00 92 Janovská Vendula JIL0453 426352 C OK Jilemnice
10:20:00 93 Hovadová Iveta ZAM0552 416281 B OB TJ Sokol Žamberk
10:23:00 94 Brožková Tereza KUO0451 2087684 B KOB Ústí nad Orlicí
10:26:00 95 Chrástová Magdaléna STH0551 7204976 B SK Studenec
10:29:00 96 Gottsteinová Ema JIL0451 2078459 B OK Jilemnice
10:32:00 97 Čapková Anna PHK0451 2053586 B OK 99 Hradec Králové
10:35:00 98 Adámková Klára JIL0452 426353 C OK Jilemnice
10:38:00 99 Matušincová Anna PHK0561 2102541 C OK 99 Hradec Králové
10:41:00 100 Hošková Kateřina LTU0451 2057578 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:44:00 101 Mikysková Adéla VAM0550 51468 B OOB Vamberk
10:47:00 102 Kuczerová Tereza PHK0551 2085657 B OK 99 Hradec Králové
10:50:00 103 Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 9586 C OOB Vamberk
10:53:00 104 Hanušová Kateřina VRL0455 2078482 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:56:00 105 Tomášová Anna SRK0554 2027214 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:59:00 106 Suchomelová Josefína ZAM0451 2053564 C OB TJ Sokol Žamberk
11:02:00 107 Licková Štěpánka LTU0452 2057583 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:05:00 108 Suková Tereza VRL0454 2078488 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:08:00 109 Mrskočová Markéta LPU0553 2049520 B OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 110 Messnerová Lucie VRL0456 425599 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:14:00 111 Holubářová Viktorie KUO0599 2085600 B KOB Ústí nad Orlicí
11:17:00 112 Štefanová Markéta STH0550 7204983 B SK Studenec
11:20:00 113 Suková Majka LTU0450 2057591 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:23:00 114 Kosinová Kristýna SJC0453 8145608 C Sportcentrum Jičín
11:26:00 115 Randáková Adéla VRL0452 7207062 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:29:00 116 Cejpková Karolína SRK0552 2025350 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:32:00 117 Dvořáková Anežka LPU0556 2075617 C OK Lokomotiva Pardubice
11:35:00 118 Matěásková Šárka JIL0551 2078451 B OK Jilemnice
11:38:00 119 Chvátilová Johana PHK0450 362000 B OK 99 Hradec Králové
11:41:00 120 Knobová Agáta VRL0453 2053583 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:44:00 121 Doudová Alžběta PHK0554 2103273 B OK 99 Hradec Králové
11:47:00 122 Trlidová Agáta LPU0554 7200908 B OK Lokomotiva Pardubice
11:50:00 123 Hylmarová Zuzana ZAM0553 416295 C OB TJ Sokol Žamberk
11:53:00 124 Vakant 0 Vakant
11:56:00 125 Vakant 0 Vakant

D14D 2.80 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 126 Dostálová Barbora VRL0553 1400428 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:04:00 127 Mitkovová Jindřiška LTU0550 2057580 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:08:00 128 Hanlová Nikola SRK0553 2027231 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:12:00 129 Zajícová Radomíra LPU0453 2085592 C OK Lokomotiva Pardubice
11:16:00 130 Kejvalová Radka SJC0552 2102078 C Sportcentrum Jičín
11:20:00 131 Junková Anna LTU0453 2057581 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:24:00 132 Dušková Andrea NPA0451 9686 C SK LOB Nová Paka
11:28:00 133 Sychrovská Klára SNA0551 2111734 C TJ START Náchod
11:32:00 134 Losmanová Natálie LPU0565 2096132 C OK Lokomotiva Pardubice
11:36:00 135 Šlesingerová Sára KUO0551 2085581 C KOB Ústí nad Orlicí
11:40:00 136 Šumberová Johana PHK0565 2113068 B OK 99 Hradec Králové
11:44:00 137 Vakant 0 Vakant
11:48:00 138 Vakant 0 Vakant

D16C 3.40 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 139 Thýnová Martina SHK0350 8656586 A OK Slavia Hradec Králové
10:05:00 140 Hrnčířová Ivana STH0351 7207502 B SK Studenec
10:09:00 141 Sudoł Hanna CHC0352 889179 C K.O.B. Choceň
10:13:00 142 Kovářová Jana LPU0251 1398986 B OK Lokomotiva Pardubice
10:17:00 143 Randáková Alžběta VRL0252 7208078 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:21:00 144 Vodičková Johana LPU0354 2025372 B OK Lokomotiva Pardubice
10:25:00 145 Kynčlová Jiřina JIL0354 2078453 C OK Jilemnice
10:29:00 146 Fejfarová Tereza LPU0360 8656534 A OK Lokomotiva Pardubice
10:33:00 147 Janků Anna SJC0252 8000195 B Sportcentrum Jičín
10:37:00 148 Koberová Kateřina LPU0352 8654913 A OK Lokomotiva Pardubice
10:41:00 149 Kuříková Zuzana JIL0353 2078457 C OK Jilemnice
10:45:00 150 Šritrová Lenka TUR0250 8656542 B OOB TJ Turnov
10:49:00 151 Houdová Adéla JIL0356 426349 C OK Jilemnice
10:53:00 152 Adamovská Kateřina VAM0350 438605 C OOB Vamberk
10:57:00 153 Karlová Anna JIL0352 8656606 A OK Jilemnice
11:01:00 154 Matoušová Gabriela VRL0352 2035739 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:05:00 155 Pitrmucová Antonie JIL0251 2078456 C OK Jilemnice
11:09:00 156 Bártová Adéla LPU0353 2102522 B OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 157 Vávrová Vanda HOR0350 2108890 B TJ Jiskra Hořice
11:17:00 158 Pušová Bára LPU0357 8656522 A OK Lokomotiva Pardubice
11:21:00 159 Morávková Barbora SHK0352 2082908 C OK Slavia Hradec Králové
11:25:00 160 Šafránková Eliška KOR0350 2095922 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:29:00 161 Klacková Štěpánka SJC0253 8242002 A Sportcentrum Jičín
11:33:00 162 Raková Petra SHK0251 2049526 B OK Slavia Hradec Králové
11:37:00 163 Vakant 0 Vakant
11:41:00 164 Vakant 0 Vakant

D18C 3.60 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 165 Hrnčířová Magda STH0051 7204974 B SK Studenec
10:04:00 166 Šimková Klára CHC0054 9570 C K.O.B. Choceň
10:07:00 167 Vejražková Rozárka SJC0151 8000727 A Sportcentrum Jičín
10:10:00 168 Brožková Lucie KUO0151 2087714 B KOB Ústí nad Orlicí
10:13:00 169 Víchová Magdalena CHC0153 232909 C K.O.B. Choceň
10:16:00 170 Kroniková Štěpánka SHK0150 2017683 A OK Slavia Hradec Králové
10:19:00 171 Kubíčková Iva KUO0153 2091564 B KOB Ústí nad Orlicí
10:22:00 172 Hlaváčková Petra PHK0052 9369 C OK 99 Hradec Králové
10:25:00 173 Kejmarová Jana STH0152 51108 A SK Studenec
10:28:00 174 Vandasová Adéla PHK0255 8656623 A OK 99 Hradec Králové
10:31:00 175 Gallová Veronika STH0053 2035745 C SK Studenec
10:34:00 176 Rückerová Šárka HOR0050 2025352 B TJ Jiskra Hořice
10:37:00 177 Nováková Eliška PDY0150 2102772 C Běhej Poděbrady
10:40:00 178 Škorpíková Barbora LPU0060 2049516 B OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 179 Hamáčková Eliška STH0153 331022 C SK Studenec
10:46:00 180 Kodytková Denisa SHK0252 2058528 A OK Slavia Hradec Králové
10:49:00 181 Mazurek Agnieszka CHC0154 7203696 C K.O.B. Choceň
10:52:00 182 Kosová Tereza SRK0151 7207356 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:55:00 183 Matějková Barbora SJC0156 8191119 B Sportcentrum Jičín
10:58:00 184 Držková Berenika LPU0151 7200905 B OK Lokomotiva Pardubice
11:01:00 185 Filipová Tereza SRK0050 2091516 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:04:00 186 Vakant 0 Vakant
11:07:00 187 Vakant 0 Vakant

D20C 3.90 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 1012 Matoušová Kateřina VRL9955 2032127 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:06:00 1013 Barnetová Veronika LPU9952 2082907 B OK Lokomotiva Pardubice
10:09:00 1014 Boková Ivana KUO9951 7210086 C KOB Ústí nad Orlicí
10:12:00 1015 Vakant 0 Vakant

D21C 5.00 km, 22 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 188 Petrová Daniela LPU8454 998454 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 189 Holasová Lucie TUR8951 1416368 C OOB TJ Turnov
10:09:00 190 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering
10:12:00 191 Králová Vanda BZP8750 7260013 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:15:00 192 Hermanová Zuzana LPU8752 515136 C OK Lokomotiva Pardubice
10:18:00 193 Mervartová Kristýna SHK9150 897388 C OK Slavia Hradec Králové
10:21:00 194 Fenclová Marta LPU7667 8651740 R OK Lokomotiva Pardubice
10:24:00 195 Zurynková Michaela EKP9850 416340 C VŠTJ Ekonom Praha
10:27:00 196 Balcarová Jana PHK8852 9355 C OK 99 Hradec Králové
10:30:00 197 Kochová Nikola TUR9358 9935817 C OOB TJ Turnov
10:33:00 198 Matušincová Lucie PHK8152 52185 C OK 99 Hradec Králové
10:36:00 199 Petrasová Zuzana ASU9695 7201815 C Magnus Orienteering
10:39:00 200 Randáková Helena VRL7452 515185 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:42:00 201 Udržalová Pavla LPU8552 8656526 C OK Lokomotiva Pardubice
10:45:00 202 Pekařová Jana TUR0252 8660909 A OOB TJ Turnov
10:48:00 203 Baierová Hana OSN8972 8001989 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:51:00 204 Skalická Karolína ZAM9652 1400431 C OB TJ Sokol Žamberk
10:54:00 205 Šklíbová Veronika SRK0153 7203465 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:57:00 206 Plochová Dominika DKP8651 7207077 R Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 207 Zurynková Jana EKP7053 515496 C VŠTJ Ekonom Praha
11:03:00 208 Hrobařová Lenka ASU7751 9482 C Magnus Orienteering
11:06:00 209 Benešová Lucie SJC8951 8030189 C Sportcentrum Jičín
11:09:00 210 Semrádová Jana CHC9951 8425544 A K.O.B. Choceň
11:12:00 211 Smutná Pavla VAM8651 9674 C OOB Vamberk
11:15:00 212 Peterová Jana LPU0057 8656599 A OK Lokomotiva Pardubice
11:18:00 213 Sýkorová Daniela CHC8851 9549 C K.O.B. Choceň
11:21:00 214 Peterová Alena DOB8953 7247 C KOB Dobruška
11:24:00 215 Henychová Zuzana VLI6151 9061 C Slavia Liberec orienteering
11:27:00 216 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 A Sportcentrum Jičín
11:30:00 217 Držková Markéta LPU7670 2073755 C OK Lokomotiva Pardubice
11:33:00 218 Krafková Lucie TUR8650 876522 R OOB TJ Turnov
11:36:00 219 Novotná Jana SRK8756 8631584 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:39:00 220 Vítková Lucie PHK8055 9448 C OK 99 Hradec Králové
11:42:00 221 Palasová Petra ZBM8658 500267 C SK Žabovřesky Brno
11:45:00 222 Vakant 0 Vakant
11:48:00 223 Vakant 0 Vakant
11:51:00 224 Vakant 0 Vakant

D21D 3.60 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 225 Müllerová Petra BZP9050 2045224 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:06:00 226 Klimplová Zuzana LPU8151 7207503 C OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 227 Hájková Daniela JIL9451 405969 C OK Jilemnice
10:14:00 228 Říhová Kateřina PHK8052 428295 C OK 99 Hradec Králové
10:18:00 229 Sojková Petra ALB8950 7215 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:22:00 230 Marešová Kristýna LPU9155 405957 C OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 231 Khýnová Radka DOB8750 7221 C KOB Dobruška
10:30:00 232 Kmentová Lenka ZAM8552 2108886 C OB TJ Sokol Žamberk
10:34:00 233 Kodytková Iva VAM7751 9677 C OOB Vamberk
10:38:00 234 Bendáková Eliška LTU9250 681889 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:42:00 235 Gebhartová Klára JIL9052 0 OK Jilemnice
10:46:00 236 Koutná Hana PHK9651 410799 C OK 99 Hradec Králové
10:50:00 237 Krunčíková Kateřina SRK8751 682628 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:54:00 238 Andělová Ivana LTU8550 2057592 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:58:00 239 Vakant 0 Vakant
11:02:00 240 Vakant 0 Vakant

D35C 4.20 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 241 Wohanková Gabriela VRL7652 2042537 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:48:00 242 Štěpánová Dita DOB7956 7226 C KOB Dobruška
10:51:00 243 Kutlvašrová Vladimíra VRL7752 2060275 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:54:00 244 Filipová Ivana SRK7373 2096120 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:57:00 245 Novotná Martina PHK8255 416264 C OK 99 Hradec Králové
11:00:00 246 Šklíbová Jana SRK7651 7204991 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:03:00 247 Jiranová Kateřina PHK8359 888650 C OK 99 Hradec Králové
11:06:00 248 Čečková Martina SHK7753 9201377 C OK Slavia Hradec Králové
11:09:00 249 Podlipná Veronika SJC8152 8172882 C Sportcentrum Jičín
11:12:00 250 Novotná Petra PHK6651 4146 C OK 99 Hradec Králové
11:15:00 251 Lučanová Marta LPU7957 515134 C OK Lokomotiva Pardubice
11:18:00 252 Venclová Veronika ZAM8251 2053565 C OB TJ Sokol Žamberk
11:21:00 253 Křivdová Lenka CHC7251 8655490 C K.O.B. Choceň
11:24:00 254 Haasová Renata LPU7960 410784 C OK Lokomotiva Pardubice
11:27:00 255 Ticháčková Magdalena SJC7962 8060679 C Sportcentrum Jičín
11:30:00 256 Janelová Lenka 5QZ7400 0 2M
11:33:00 257 Mrskočová Dana LPU7356 2049512 C OK Lokomotiva Pardubice
11:36:00 258 Vakant 0 Vakant
11:39:00 259 Vakant 0 Vakant
11:42:00 260 Jiřištová Zuzana DKP8254 9054 C Oddíl OB Kotlářka

D35D 3.50 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 261 Odvodyová Šárka LPU8352 835307 C OK Lokomotiva Pardubice
10:04:00 262 Poláková Lucie VRL8254 2096239 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:07:00 263 Tichá Kateřina KOR7550 2087670 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:10:00 264 Wohanková Kateřina VRL7955 425552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:13:00 265 Mudruňková Romana VAM7752 2109696 C OOB Vamberk
10:16:00 266 Hanušová Monika VRL7654 2080989 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:19:00 267 Hrnčířová Lenka STH7251 410775 C SK Studenec
10:22:00 268 Posoldová Eva SJC7957 9979 C Sportcentrum Jičín
10:25:00 269 Krunčíková Iva SHK7751 682611 C OK Slavia Hradec Králové
10:28:00 270 Matoušová Petra VRL7154 331359 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:31:00 271 Mádlová Denisa BRU7550 425507 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:34:00 272 Koutná Alena PHK7052 232635 C OK 99 Hradec Králové
10:37:00 273 Krpatová Zuzana LPU7558 2035734 C OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00 274 Hájková Eva VRL7454 2096244 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:43:00 275 Licková Dana LTU7350 2057595 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:46:00 276 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
10:49:00 277 Hančová Alice VRL7052 206480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:52:00 278 Janků Radka SJC7353 8000163 C Sportcentrum Jičín
10:55:00 279 Valachová Jana LPU6654 253353 C OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 280 Podlešáková Markéta PHK7851 2127884 C OK 99 Hradec Králové
11:01:00 281 Kadaňová Barbora LPU8253 9868 C OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 282 Šaldová Jana JIL7555 2096124 C OK Jilemnice
11:07:00 283 Štichhauerová Kateřina LPU7468 2070813 C OK Lokomotiva Pardubice
11:10:00 284 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:13:00 285 Hájková Ludmila CET7554 9722 C TJ Loko Česká Třebová
11:16:00 286 Termerová Jana LTU7850 2103288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:19:00 287 Krummerová Martina CHC7854 9551 C K.O.B. Choceň
11:22:00 288 Mikysková Ilona VAM7550 51469 C OOB Vamberk
11:25:00 289 Příkazská Petra 74C7600 2102589 NER
11:28:00 290 Rybínová Iva KOR7551 2067247 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:31:00 291 Ježková Romana JIL7552 2075623 C OK Jilemnice
11:34:00 292 Kašparová Eva LPU7854 2059754 C OK Lokomotiva Pardubice
11:37:00 293 Pešková Renata SJC7550 2115014 C Sportcentrum Jičín
11:40:00 294 Linková Eva STH7753 253377 C SK Studenec
11:43:00 295 Hladká Petra KOR7950 7003046 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:46:00 296 Pitrmucová Šárka JIL7852 253359 C OK Jilemnice
11:49:00 297 Sychrovská Pavlína SNA7651 2111756 C TJ START Náchod
11:52:00 298 Langrová Lenka KOR7450 2061846 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:55:00 299 Vodičková Lenka LPU7357 2049524 C OK Lokomotiva Pardubice
11:58:00 300 Müllerová Marie KOR7650 2112729 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:01:00 301 Kodytková Karolína SHK7750 2070825 C OK Slavia Hradec Králové
12:04:00 302 Smisitelová Markéta KOR7452 2061852 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:07:00 303 Kejvalová Kamila SJC7450 2114994 C Sportcentrum Jičín
12:10:00 304 Šilerová Eva PDY8050 2112725 C Běhej Poděbrady
12:13:00 305 Vakant 0 Vakant
12:16:00 306 Vakant 0 Vakant

D40C 4.20 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 307 Malá Věra JIL7752 9077 C OK Jilemnice
10:06:00 308 Grycová Petra TBM7467 230679 C KOS TJ Tesla Brno
10:09:00 309 Šimková Markéta LME7755 2045245 C SK Los Mělník
10:12:00 310 Švíglerová Pavla LPU7658 889272 C OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 311 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
10:18:00 312 Chvátilová Pavlína PHK7450 9430 C OK 99 Hradec Králové
10:21:00 313 Havrdová Renata SJC7756 8113000 C Sportcentrum Jičín
10:24:00 314 Samková Renáta PHK7456 1413977 C OK 99 Hradec Králové
10:27:00 315 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C OK Jilemnice
10:30:00 316 Severýnová Popková Klára VLI7455 2067951 C Slavia Liberec orienteering
10:33:00 317 Kubečková Zdena PHK7551 1413332 C OK 99 Hradec Králové
10:36:00 318 Brožková Květa KUO7451 887160 C KOB Ústí nad Orlicí
10:39:00 319 Vakant 0 Vakant
10:42:00 320 Vakant 0 Vakant

D45C 3.70 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:55:00 321 Bendáková Jitka LTU6951 2085652 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:59:00 322 Waňková Dita LPU7158 7200595 C OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 323 Hanušová Zdena SJC7253 8092929 C Sportcentrum Jičín
11:07:00 324 Demlová Jitka LPU6955 9201630 C OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 325 Myslivcová Lenka SHK7051 515465 C OK Slavia Hradec Králové
11:15:00 326 Hlaváčková Renata PHK7060 301191 C OK 99 Hradec Králové
11:19:00 327 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:23:00 328 Kavalírová Zuzana PHK6950 2035720 C OK 99 Hradec Králové
11:27:00 329 Kroniková Jana SHK7350 2049540 C OK Slavia Hradec Králové
11:31:00 330 Koucká Ivana EKP6850 515195 C VŠTJ Ekonom Praha
11:35:00 331 Pipková Táňa LPU7156 2049550 C OK Lokomotiva Pardubice
11:39:00 332 Rykalová Jitka VAM7251 9680 C OOB Vamberk
11:43:00 333 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:47:00 334 Francová Julínková Dana LPU6555 425573 C OK Lokomotiva Pardubice
11:51:00 335 Smith Lucie VRL7353 2096241 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:55:00 336 Koberová Lenka LPU6954 8660905 C OK Lokomotiva Pardubice
11:59:00 337 Smutná Jana VAM6251 9676 C OOB Vamberk
12:03:00 338 Rusinová Alena BRU7152 2032384 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
12:07:00 339 Vakant 0 Vakant
12:11:00 340 Vakant 0 Vakant

D45D 2.90 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 341 Raková Miroslava SHK7250 2060232 C OK Slavia Hradec Králové
10:06:00 342 Ježková Lenka LPU7254 51130 C OK Lokomotiva Pardubice
10:09:00 343 Divecká Růžena SHK6753 9157 C OK Slavia Hradec Králové
10:12:00 344 Hančová Hana VRL5652 8980 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:15:00 345 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
10:18:00 346 Justová Jana PHK6153 207818 C OK 99 Hradec Králové
10:21:00 347 Bienová Věra SJC5752 8000438 C Sportcentrum Jičín
10:24:00 348 Semrádová Jitka CHC6651 331708 C K.O.B. Choceň
10:27:00 349 Prázová Kamila SRK7151 425566 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:30:00 350 Langrová Monika SHK7251 9802 C OK Slavia Hradec Králové
10:33:00 351 Kynčlová Dagmar JIL7256 9074 C OK Jilemnice
10:36:00 352 Roudná Eva LPU6554 51183 C OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 353 Lockerová Milena SRK7251 9801 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:42:00 354 Weisbauerová Blanka LPU6351 9251 C OK Lokomotiva Pardubice
10:45:00 355 Hejtmánková Ivana BRU7250 425527 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:48:00 356 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
10:51:00 357 Třešňáková Blanka JIL7051 426380 C OK Jilemnice
10:54:00 358 Nováková Martina PDY7350 2102798 C Běhej Poděbrady
10:57:00 359 Šabatová Jana SRK6853 301130 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:00:00 360 Dohnálková Jana SHK7252 51131 C OK Slavia Hradec Králové
11:03:00 361 Svobodová Hana SMB5951 7705 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
11:06:00 362 Egrtová Jitka SHK6354 331561 C OK Slavia Hradec Králové
11:09:00 363 Kološová Jana LPU6653 9346 C OK Lokomotiva Pardubice
11:12:00 364 Weberová Zuzana PHK6961 9462 C OK 99 Hradec Králové
11:15:00 365 Hausvaterová Marcela SHK6152 219201 C OK Slavia Hradec Králové
11:18:00 366 Pokorná Petra JIL7257 2124768 C OK Jilemnice
11:21:00 367 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
11:24:00 368 Vakant 0 Vakant
11:27:00 369 Vakant 0 Vakant

D50C 3.70 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 370 Novotná Ivana PHK6354 219239 C OK 99 Hradec Králové
10:07:00 371 Kosová Michaela SRK6752 7207351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:11:00 372 Zalabová Martina SJC6657 2053545 C Sportcentrum Jičín
10:15:00 373 Petrželová Alena LTU6351 2085658 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:19:00 374 Horáková Jindra LPU6854 8950 C OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 375 Kavalírová Kateřina PHK6756 9833 C OK 99 Hradec Králové
10:27:00 376 Klapalová Jana VAM6451 1416361 C OOB Vamberk
10:31:00 377 Hindráková Martina LTU6451 7201808 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:35:00 378 Chmelařová Marie SHK6352 9122 C OK Slavia Hradec Králové
10:39:00 379 Záveská Anna CET6450 331549 C TJ Loko Česká Třebová
10:43:00 380 Hubáčková Jana EKP6250 51295 C VŠTJ Ekonom Praha
10:47:00 381 Vakant 0 Vakant
10:51:00 382 Vakant 0 Vakant

D55C 3.10 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:38:00 383 Jiřištová Hana JIL6052 9093 C OK Jilemnice
10:42:00 384 Benešová Iva SJC6151 9908 C Sportcentrum Jičín
10:46:00 385 Mádlová Iva SHK6351 9121 C OK Slavia Hradec Králové
10:50:00 386 Lehárová Iva LPU6152 2109765 C OK Lokomotiva Pardubice
10:54:00 387 Bartoňová Iva SHK6151 7203454 C OK Slavia Hradec Králové
10:58:00 388 Balcarová Eva PHK5952 301691 C OK 99 Hradec Králové
11:02:00 389 Bláhová Luba SHK5852 9118 C OK Slavia Hradec Králové
11:06:00 390 Kynčlová Miroslava JIL5851 9089 C OK Jilemnice
11:10:00 391 Svobodová Eva SHK5853 301696 C OK Slavia Hradec Králové
11:14:00 392 Panchártková Jitka PHK5951 253368 C OK 99 Hradec Králové
11:18:00 393 Šabatková Zdena SHK5652 9112 C OK Slavia Hradec Králové
11:22:00 394 Langrová Eva SNA5351 9612 C TJ START Náchod
11:26:00 395 Tichá Jiřina DOB6050 7255 C KOB Dobruška
11:30:00 396 Fejlková Alice SHK5351 9107 C OK Slavia Hradec Králové
11:34:00 397 Vakant 0 Vakant
11:38:00 398 Vakant 0 Vakant

D55D 2.90 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:06:00 399 Remešová Alena DOB6150 7249 C KOB Dobruška
11:10:00 400 Hanušová Jitka LTU6352 2085638 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:14:00 401 Mikysková Hana SNA5651 7225 C TJ START Náchod
11:18:00 402 Vakant 0 Vakant

D60C 3.10 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 403 Klimplová Alena LPU5551 1006614 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 404 Filipová Dagmar SHK5651 9111 C OK Slavia Hradec Králové
10:10:00 405 Lennerová Eva LPU5653 9279 C OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 406 Jiranová Alena PHK5351 9371 C OK 99 Hradec Králové
10:18:00 407 Novotná Jiřina LPU5654 2125366 C OK Lokomotiva Pardubice
10:22:00 408 Běhounová Jiřina PHK5651 2102552 C OK 99 Hradec Králové
10:26:00 409 Víchová Ladislava LPU5851 888601 C OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 410 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:34:00 411 Vakant 0 Vakant

D65C 2.90 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:04:00 412 Kutáčková Stanislava LTU4751 2058517 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:08:00 413 Kubíková Květa LPU4752 9247 C OK Lokomotiva Pardubice
11:12:00 414 Lhotská Hana ZAM4651 2056289 C OB TJ Sokol Žamberk
11:16:00 415 Kellnerová Stanislava LPU4950 436429 C OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 416 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice
11:24:00 417 Martincová Helena ZAM5051 9033 C OB TJ Sokol Žamberk
11:28:00 418 Vakant 0 Vakant

D70C 2.90 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:32:00 419 Vakant 0 Vakant
11:36:00 420 Vakant 0 Vakant

H10N 3.10 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 450 Kutlvašr Vladimír VRL1002 2075628 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:05:00 451 Vích Ondřej CHC0801 232912 C K.O.B. Choceň
10:09:00 452 Jakubský David SHK0905 2121002 C OK Slavia Hradec Králové
10:13:00 453 Havelka Pepa SJC1000 8400025 C Sportcentrum Jičín
10:17:00 454 Sychrovský Lukáš SNA0902 2111808 C TJ START Náchod
10:21:00 455 Zídek Jakub PHK0903 2113363 C OK 99 Hradec Králové
10:25:00 456 Sychrovský Tomáš SNA1102 2111810 C TJ START Náchod
10:29:00 457 Svejštil Martin ZAM1001 9593 C OB TJ Sokol Žamberk
10:33:00 458 Pochop Václav STH0902 0 C SK Studenec
10:37:00 459 Lučan Matěj LPU0903 9302 C OK Lokomotiva Pardubice
10:41:00 460 Prox Jan 2HC1000 2127588 NNN Px
10:45:00 461 Horák Vít JIL0801 426351 C OK Jilemnice
10:49:00 462 Kunart Lukáš PHK1010 2059756 C OK 99 Hradec Králové
10:53:00 463 Pavelec Daniel NPA1101 9687 C SK LOB Nová Paka
10:57:00 464 Juška Vojtěch LPU1003 2082906 C OK Lokomotiva Pardubice
11:01:00 465 Kejval Vojtěch SJC0902 2102077 C Sportcentrum Jičín
11:05:00 466 Suk Marek LTU0900 416289 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:09:00 467 Novotný Kryštof PHK1002 886826 C OK 99 Hradec Králové
11:13:00 468 Kobík Kryštof LTU1000 2103286 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:17:00 469 Šafr Vít CHC0901 9546 C K.O.B. Choceň
11:21:00 470 Kárník Štěpán LPU1002 2049542 C OK Lokomotiva Pardubice
11:25:00 471 Žemlík Eduard TUV0901 2119202 C SOK TJ Turnov
11:29:00 472 Pešek Matěj SJC1002 2115002 C Sportcentrum Jičín
11:33:00 473 Šimek Vojtěch CHC1002 232913 C K.O.B. Choceň
11:37:00 474 Částek Filip PHK1000 0 C OK 99 Hradec Králové
11:41:00 475 Ticháček Jáchym SJC1004 9914 C Sportcentrum Jičín
11:45:00 476 Toužil Lukáš SHK1000 0 C OK Slavia Hradec Králové
11:49:00 477 Vakant 0 Vakant
11:53:00 478 Vakant 0 Vakant

H10C 2.20 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 421 Šedivý Josef NPA0802 2085640 C SK LOB Nová Paka
10:07:00 422 Šípek Daniel LPU0806 2075641 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 423 Jelínek František PHK0900 2113356 C OK 99 Hradec Králové
10:15:00 424 Rémiš Štěpán SHK0802 2122266 C OK Slavia Hradec Králové
10:19:00 425 Pešek Ondřej SJC0802 2115010 C Sportcentrum Jičín
10:23:00 426 Rémiš Šimon SHK0801 2122288 C OK Slavia Hradec Králové
10:27:00 427 Kadaně Matěj LPU1001 9212 C OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 428 Langr Matyáš KOR0800 2095940 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:35:00 429 Pleva Stanislav SJC0805 2115006 C Sportcentrum Jičín
10:39:00 430 Komín Matyáš DKL0901 2121871 C KOB Kladno
10:43:00 431 Šeps Miroslav SRK0801 9794 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:47:00 432 Matušinec Jakub PHK0802 2103293 C OK 99 Hradec Králové
10:51:00 433 Bezvoda Jakub SHK0807 2113060 C OK Slavia Hradec Králové
10:55:00 434 Držka Filip LPU0901 416258 C OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 435 Doucha Tomáš SNA0801 9616 C TJ START Náchod
11:03:00 436 Novotný Vít PHK0901 2060279 C OK 99 Hradec Králové
11:07:00 437 Vlach Antonín SJC0903 2115011 C Sportcentrum Jičín
11:11:00 438 Frosch Vítek LPU0801 232607 C OK Lokomotiva Pardubice
11:15:00 439 Posolda Tomáš SJC0803 2053584 C Sportcentrum Jičín
11:19:00 440 Kroupa Matyáš LPU0902 2070816 C OK Lokomotiva Pardubice
11:23:00 441 Chrtek Tomáš PHK0804 2112758 C OK 99 Hradec Králové
11:27:00 442 Pavelec Michal NPA0801 2122281 C SK LOB Nová Paka
11:31:00 443 Příkazský Josef PHK0800 2080949 C OK 99 Hradec Králové
11:35:00 444 Hladký Radovan KOR0900 2087655 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:39:00 445 Škorpil Marek HOR0900 52275 C TJ Jiskra Hořice
11:43:00 446 Termer Štěpán LTU0800 425571 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:47:00 447 Čečka Matěj SHK0901 2113079 C OK Slavia Hradec Králové
11:51:00 448 Vakant 0 Vakant
11:55:00 449 Vakant 0 Vakant

H12C 3.00 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:26:00 479 Hanák Matěj LTU0701 2103287 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:29:00 480 Hájek Dominik CET0601 2060236 B TJ Loko Česká Třebová
10:32:00 481 Horák Filip PHK0701 2088727 C OK 99 Hradec Králové
10:35:00 482 Ježek Martin LPU0701 2091558 C OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 483 Hlaváček Pavel PHK0601 2073754 C OK 99 Hradec Králové
10:41:00 484 Kadaně Marek LPU0703 2025377 C OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 485 Novotný Kamil SJC0600 8190806 C Sportcentrum Jičín
10:47:00 486 Krejčí Martin KOR0600 2095970 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:50:00 487 Zídek Filip PHK0706 2102704 C OK 99 Hradec Králové
10:53:00 488 Kubát Vojtěch VRL0701 8991 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:56:00 489 Kurka Antonín SHK0700 2082904 C OK Slavia Hradec Králové
10:59:00 490 Planík Martin STH0601 303928 C SK Studenec
11:02:00 491 Hanuš Filip VRL0604 2078481 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:05:00 492 Kutáček Ondřej LTU0700 2103289 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:08:00 493 Šimerda Václav SRK0605 2025360 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:11:00 494 Střelba Antonín PGP0605 2099508 B SK Praga
11:14:00 495 Čihák Jan HOR0601 2104603 B TJ Jiskra Hořice
11:17:00 496 Votoček Michal JIL0601 425563 B OK Jilemnice
11:20:00 497 Vlach František SJC0603 2114992 C Sportcentrum Jičín
11:23:00 498 Třešňák Matěj JIL0701 2096128 C OK Jilemnice
11:26:00 499 Ticháček Jakub SJC0704 8190207 C Sportcentrum Jičín
11:29:00 500 Stach Ondřej JIL0602 416277 C OK Jilemnice
11:32:00 501 Dlabola Jakub SJC0602 8052360 C Sportcentrum Jičín
11:35:00 502 Jiroušek Dominik SRK0602 2091551 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:38:00 503 Vaníček Jan SJC0705 8051111 C Sportcentrum Jičín
11:41:00 504 Matěásko Marek JIL0702 425574 C OK Jilemnice
11:44:00 505 Kopecký Matyáš SJC0702 8654570 C Sportcentrum Jičín
11:47:00 506 Vakant 0 Vakant
11:50:00 507 Vakant 0 Vakant

H12D 2.60 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:22:00 508 Buďárek Šimon STH0703 9044 C SK Studenec
11:26:00 509 Zapletal Tomáš KUO0701 2103752 KOB Ústí nad Orlicí
11:30:00 510 Vicenec Martin ZAM0601 9036 C OB TJ Sokol Žamberk
11:34:00 511 Hladký Matěj KOR0700 2060299 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:38:00 512 Mádle Ondřej BRU0701 2032375 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:42:00 513 Pochop Petr STH0701 2035746 C SK Studenec
11:46:00 514 Ulrych Filip ZAM0702 9040 C OB TJ Sokol Žamberk
11:50:00 515 Vakant 0 Vakant

H14C 3.70 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 516 Stohanzl Patrik LPU0510 2085645 B OK Lokomotiva Pardubice
10:04:00 517 Šeps Daniel SRK0504 2027229 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:07:00 518 Janků Štěpán SJC0501 8000142 B Sportcentrum Jičín
10:10:00 519 Doucha Martin SNA0501 9636 B TJ START Náchod
10:13:00 520 Haas Filip LPU0401 8656543 A OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 521 Sucharda Tomáš JIL0502 2078458 C OK Jilemnice
10:19:00 522 Jakubský Adam SHK0406 2121005 C OK Slavia Hradec Králové
10:22:00 523 Šedivka Pavel LTU0401 2057587 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:25:00 524 Dvořák Vojtěch LPU0506 2075618 C OK Lokomotiva Pardubice
10:28:00 525 Malý Antonín JIL0501 53225 B OK Jilemnice
10:31:00 526 Mádle Kryštof BRU0400 2011798 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:34:00 527 Kolář Šimon SHK0405 7200597 B OK Slavia Hradec Králové
10:37:00 528 Mühlbach Ivo STH0401 425575 C SK Studenec
10:40:00 529 Černík Adam SHK0404 7210119 B OK Slavia Hradec Králové
10:43:00 530 Morávek Martin SRK0503 425589 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:46:00 531 Neumann Matěj PHK0400 2073740 B OK 99 Hradec Králové
10:49:00 532 Schneidewind Richard HOR0404 2102540 C TJ Jiskra Hořice
10:52:00 533 Pompach Lukáš PHK0500 2035735 B OK 99 Hradec Králové
10:55:00 534 Meier Jakub BRU0501 2032388 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:58:00 535 Stavrinou David SRK0506 2027238 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:01:00 536 Čivrný Jan VRL0501 8656604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:04:00 537 Šípek Ondřej LPU0505 2045219 B OK Lokomotiva Pardubice
11:07:00 538 Málek David PHK0504 7260020 B OK 99 Hradec Králové
11:10:00 539 Krpata Michal LPU0403 8656545 A OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 540 Vitvar Radim SJC0404 8653300 C Sportcentrum Jičín
11:16:00 541 Vališ Vojtěch LPU0512 2091545 B OK Lokomotiva Pardubice
11:19:00 542 Pirožek Vojtěch LTU0400 2057589 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:22:00 543 Sádovský Jáchym LPU0508 2032174 C OK Lokomotiva Pardubice
11:25:00 544 Lazák Jan LTU0500 2057590 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:28:00 545 Hájek Matěj VRL0402 2032144 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:31:00 546 Rak Tomáš SHK0400 2049527 C OK Slavia Hradec Králové
11:34:00 547 Valenta Ondřej JIL0401 2035789 C OK Jilemnice
11:37:00 548 Růžička Jan SJC0406 8653297 C Sportcentrum Jičín
11:40:00 549 Langr Jakub KOR0401 2095937 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:43:00 550 Kurka Jaroslav SHK0501 2082901 B OK Slavia Hradec Králové
11:46:00 551 Tesař Zdeněk SJC0401 8053544 C Sportcentrum Jičín
11:49:00 552 Kodytek Adam SHK0402 2073745 B OK Slavia Hradec Králové
11:52:00 553 Šašek Martin LLI0501 2112779 C TJ Loko Liberec
11:55:00 554 Dohnálek Tomáš SHK0403 1400421 B OK Slavia Hradec Králové
11:58:00 555 Štichhauer Daniel LPU0405 8656502 B OK Lokomotiva Pardubice
12:01:00 556 Vakant 0 Vakant
12:04:00 557 Vakant 0 Vakant

H14D 2.90 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:29:00 558 Molinger Matěj SNA0401 2122279 C TJ START Náchod
11:33:00 559 Pulc Ondřej ZAM0505 2096135 C OB TJ Sokol Žamberk
11:37:00 560 Ježek Vojtěch LPU0408 2096141 C OK Lokomotiva Pardubice
11:41:00 561 Baše Ondřej KOR0503 2087679 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:45:00 562 Lorenc Matyáš CHC0404 232903 C K.O.B. Choceň
11:49:00 563 Hylmar Zdeněk ZAM0504 2075624 C OB TJ Sokol Žamberk
11:53:00 564 Novák Jakub HOR0407 2127654 C TJ Jiskra Hořice
11:57:00 565 Lesák Lukáš ZAM0502 426332 C OB TJ Sokol Žamberk
12:01:00 566 Potůček Oto LTU0501 405972 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:05:00 567 Vakant 0 Vakant

H16C 4.10 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 568 Link Lukáš STH0205 7204987 A SK Studenec
10:07:00 569 Waněk Hubert LPU0309 8656616 A OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 570 Poláček Radim PHK0201 9967 C OK 99 Hradec Králové
10:15:00 571 Tichý Lubomír SHK0303 7206348 B OK Slavia Hradec Králové
10:19:00 572 Moravec Jan ZAM0205 8629818 C OB TJ Sokol Žamberk
10:23:00 573 Procinger Jakub VRL0305 2088183 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:27:00 574 Hladký Filip KOR0300 2051521 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:31:00 575 Juška Jiří LPU0304 2045238 C OK Lokomotiva Pardubice
10:35:00 576 Kurzyp Stanisław CHC0202 1401454 A K.O.B. Choceň
10:39:00 577 Váňa Vojtěch LPU0312 2122242 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 578 Müller Matěj KOR0302 2083389 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:47:00 579 Fejfar Lukáš LPU0310 232602 B OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 580 Šimek Jakub CHC0303 9560 C K.O.B. Choceň
10:55:00 581 Novák Adam LPU0320 2096140 B OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 582 Malý Evžen ml. JIL0301 53224 C OK Jilemnice
11:03:00 583 Vališ Jan LPU0210 2091559 C OK Lokomotiva Pardubice
11:07:00 584 Filsak Rafael SJC0301 2102081 C Sportcentrum Jičín
11:11:00 585 Mrskoč Marek LPU0205 2049513 B OK Lokomotiva Pardubice
11:15:00 586 Šitina Tomáš LTU0300 2057588 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:19:00 587 Tichý Ondřej KOR0200 2011867 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:23:00 588 Vlastník Matouš JIL0201 2073749 B OK Jilemnice
11:27:00 589 Rücker Jan HOR0201 8659404 A TJ Jiskra Hořice
11:31:00 590 Kroutil Jan KUO0202 2102858 C KOB Ústí nad Orlicí
11:35:00 591 Štefan Vít STH0202 7201763 A SK Studenec
11:39:00 592 Vaňura Vít HOR0203 7300085 C TJ Jiskra Hořice
11:43:00 593 Šišma Vojtěch LPU0204 7208077 B OK Lokomotiva Pardubice
11:47:00 594 Zamastil Michal LTU0203 2057576 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:51:00 595 Macek Ondřej LPU0209 8656535 A OK Lokomotiva Pardubice
11:55:00 596 Bárta Šimon PHK0202 9428 C OK 99 Hradec Králové
11:59:00 597 Vakant 0 Vakant
12:03:00 598 Vakant 0 Vakant

H18C 4.50 km, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 599 Krampera Tomáš VRL0103 425565 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:13:00 600 Šitina Jakub LTU0001 2057577 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:16:00 601 Langr Jan SHK0101 51179 B OK Slavia Hradec Králové
11:19:00 602 Dostál Jakub VRL0104 7206528 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:22:00 603 Gottstein Jonáš JIL0107 2078455 A OK Jilemnice
11:25:00 604 Urban Michal KUO0001 2035149 B KOB Ústí nad Orlicí
11:28:00 605 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 A KOS TJ Tesla Brno
11:31:00 606 Zalaba Tomáš SJC0101 7839783 A Sportcentrum Jičín
11:34:00 607 Švadlena Michal CHC0101 9990101 A K.O.B. Choceň
11:37:00 608 Kynčl Vojtěch JIL0101 232622 C OK Jilemnice
11:40:00 609 Rosłaniec Mateusz CHC0002 895003 C K.O.B. Choceň
11:43:00 610 Tichý Radomír SHK0000 7300181 A OK Slavia Hradec Králové
11:46:00 611 Mühlbach Aleš STH0104 7207505 B SK Studenec
11:49:00 612 Školník Eduard BRU0103 2011796 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:52:00 613 Procinger Jan VRL0102 2082910 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:55:00 614 Paleček Ondřej LPU0105 7209449 B OK Lokomotiva Pardubice
11:58:00 615 Czapliński Jakub CHC0003 1401455 C K.O.B. Choceň
12:01:00 616 Samek Tomáš PHK0001 8656629 B OK 99 Hradec Králové
12:04:00 617 Ledniowski Filip CHC0004 9000712 C K.O.B. Choceň
12:07:00 618 Vakant 0 Vakant
12:10:00 619 Vakant 0 Vakant

H20C 4.90 km, 22 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 1016 Chvátil Šimon PHK9908 8656633 A OK 99 Hradec Králové
10:05:00 1017 Ježek Vít JIL9903 425529 B OK Jilemnice
10:08:00 1018 Fencl Jonáš LPU9902 8656603 A OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 1019 Lauterbach David KUO9802 2085646 A KOB Ústí nad Orlicí
10:14:00 1020 Žák Jan LPU9802 2025379 B OK Lokomotiva Pardubice
10:17:00 1021 Vaněk Martin CHC9905 425544 C K.O.B. Choceň
10:20:00 1022 Kalenský Aleš STH9801 331426 B SK Studenec
10:23:00 1023 Vakant 0 Vakant

H21C 6.40 km, 25 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 620 Palas Jan SJC8507 8008014 C Sportcentrum Jičín
10:03:00 621 Kupka Jaroslav ALB7800 7213 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:05:00 622 Držka Štěpán LPU7604 7209354 C OK Lokomotiva Pardubice
10:07:00 623 Komín David PGP7405 9767 C SK Praga
10:09:00 624 Souček Tomáš SHK8200 7203456 C OK Slavia Hradec Králové
10:11:00 625 Macl Jan LPU9102 7209785 C OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00 626 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C TJ START Náchod
10:15:00 627 Koucký Roman EKP6301 2035738 C VŠTJ Ekonom Praha
10:17:00 628 Weiner Jakub SHK7911 9140 C OK Slavia Hradec Králové
10:19:00 629 Švadlena Pavel CHC7502 7502000 C K.O.B. Choceň
10:21:00 630 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 A OK Jilemnice
10:23:00 631 Lesák Jakub ZAM9603 7210071 C OB TJ Sokol Žamberk
10:25:00 632 Slezák Zdeněk LCE8902 889311 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:27:00 633 Sourada Tomáš ZAM9902 1400449 C OB TJ Sokol Žamberk
10:29:00 634 Hrdinka Daniel VRL9701 2085616 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:31:00 635 Tomeš Jaroslav DKP8109 2080999 C Oddíl OB Kotlářka
10:33:00 636 Veverka Tomáš VAM8401 9669 C OOB Vamberk
10:35:00 637 Cupák Jiří VRL7201 8972 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:37:00 638 Doleček Vojtěch ZAM9903 2053567 C OB TJ Sokol Žamberk
10:39:00 639 Kafka Miloš LPU8608 886290 C OK Lokomotiva Pardubice
10:41:00 640 Henych Petr VLI6001 515132 C Slavia Liberec orienteering
10:43:00 641 Haas Karel LPU7304 7210409 C OK Lokomotiva Pardubice
10:45:00 642 Karkoš Petr XCR7300 7209433 C MTB Chrudim
10:47:00 643 Filičko Marek LPU7102 301168 C OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 644 Žemlík Pavel TUV7135 8893 C SOK TJ Turnov
10:51:00 645 Krunčík Pavel SRK8501 682691 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:53:00 646 Ďoubal Jan DOB8600 897364 C KOB Dobruška
10:55:00 647 Novák Jan VLI9300 2118472 C Slavia Liberec orienteering
10:57:00 648 Fátor Jan DOB7907 981808 C KOB Dobruška
10:59:00 649 Udržal Tomáš LPU8002 8656530 R OK Lokomotiva Pardubice
11:01:00 650 Šabatka Jan SHK9001 9193 C OK Slavia Hradec Králové
11:03:00 651 Krawczyński Mikołaj CHC0001 7203701 A K.O.B. Choceň
11:05:00 652 Vítek Tomáš PHK7702 9526 C OK 99 Hradec Králové
11:07:00 653 Ptáček Martin SRK9509 7209655 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:09:00 654 Zelenka Tomáš PHK9001 886259 C OK 99 Hradec Králové
11:11:00 655 Kořínek Jindřich TUR8406 8656588 C OOB TJ Turnov
11:13:00 656 Tihon Michal PHK7905 2078454 C OK 99 Hradec Králové
11:15:00 657 Zlámal David SJC9603 8053542 C Sportcentrum Jičín
11:17:00 658 Vávra Jaroslav LPU7308 7203457 C OK Lokomotiva Pardubice
11:19:00 659 Ježek Jakub JIL0104 2035716 A OK Jilemnice
11:21:00 660 Luštický Martin TUR8700 7092626 C OOB TJ Turnov
11:23:00 661 Sojka Lukáš ALB8500 7218 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:25:00 662 Fábera David SHK0305 8656641 A OK Slavia Hradec Králové
11:27:00 663 Sedlák Radek LIP7500 8629812 C SOS Mamuti z Lipovky
11:29:00 664 Beneš Jan SJC8703 8290987 C Sportcentrum Jičín
11:31:00 665 Vik Martin JIL9206 500838 C OK Jilemnice
11:33:00 666 Šabatka Zdeněk PHK8900 8660923 C OK 99 Hradec Králové
11:35:00 667 Šimík Daniel ROZ6900 2051487 C OK Roztoky
11:37:00 668 Lžíčař Martin DOB8803 9122436 C KOB Dobruška
11:39:00 669 Vítek Petr PHK7601 9797 C OK 99 Hradec Králové
11:41:00 689 Vakant 0 Vakant
11:43:00 671 Lučan Vladimír LPU7710 515170 C OK Lokomotiva Pardubice
11:45:00 672 Malý Aleš JIL8702 1155115 C OK Jilemnice
11:47:00 673 Pipek Ondřej LPU0203 8651710 A OK Lokomotiva Pardubice
11:49:00 674 Křivda Tomáš CHC9901 8656592 E K.O.B. Choceň
11:51:00 675 Šklíba Michal SRK9900 7201758 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:53:00 676 Šmehlík Eduard SHK8702 515483 C OK Slavia Hradec Králové
11:55:00 677 Friml Dominik ZAM9901 2058526 C OB TJ Sokol Žamberk
11:57:00 678 Szenczi Gabriel VLI8700 2102802 C Slavia Liberec orienteering
11:59:00 679 Krejsa Martin CHT9001 8656563 C OOB SK Chrast
12:01:00 680 Petras Tomáš VAM8801 7202867 C OOB Vamberk
12:03:00 681 Vandas Daniel PHK9805 8656624 E OK 99 Hradec Králové
12:05:00 682 Lenner Miroslav LPU8605 1403417 C OK Lokomotiva Pardubice
12:07:00 683 Wohanka Petr VRL7305 8973 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:09:00 684 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C Slavia Liberec orienteering
12:11:00 685 Holas Ondřej TUR8501 515048 C OOB TJ Turnov
12:13:00 686 Wohanka Pavel VRL7501 2096236 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:15:00 687 Losman Petr PHK7901 8656658 C OK 99 Hradec Králové
12:17:00 688 Polák Vlastimil VRL7702 7702000 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:19:00 670 Baier Martin TUR7603 7677777 C OOB TJ Turnov
12:21:00 690 Vakant 0 Vakant
12:23:00 691 Vakant 0 Vakant

H21D 4.20 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:06:00 692 Roll Martin ALB8401 7207 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:10:00 693 Andrš Petr ZAM8401 7210085 C OB TJ Sokol Žamberk
11:14:00 694 Zitka Adam LPU8402 2075601 C OK Lokomotiva Pardubice
11:18:00 695 Jiřišta Lubomír JIL8802 51117 C OK Jilemnice
11:22:00 696 Kutílek Jakub LPU8609 2079499 C OK Lokomotiva Pardubice
11:26:00 697 Zeman Jaroslav DOB8844 301623 C KOB Dobruška
11:30:00 698 Zahradník Jakub SJC8604 7207701 C Sportcentrum Jičín
11:34:00 699 Janeček Tomáš PHK9205 7207613 C OK 99 Hradec Králové
11:38:00 700 Vakant 0 Vakant

H35C 5.00 km, 21 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:40:00 701 Sychrovský Martin SNA7601 2115718 C TJ START Náchod
10:43:00 702 Slovák Miroslav SHK7704 9101117 C OK Slavia Hradec Králové
10:46:00 703 Novotný Milan PHK6502 2045248 C OK 99 Hradec Králové
10:49:00 704 Hladký Viktor VAM8201 7003026 C OOB Vamberk
10:52:00 705 Podlešák Marek PHK7802 2088213 C OK 99 Hradec Králové
10:55:00 706 Kejval Jaromír SJC7300 7090873 C Sportcentrum Jičín
10:58:00 707 Šašek Luděk SOB6901 4189 C SOBSA
11:01:00 708 Koblížek Kamil KUO8001 980350 C KOB Ústí nad Orlicí
11:04:00 709 Vandas Luděk VAM6601 9111166 C OOB Vamberk
11:07:00 710 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
11:10:00 711 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
11:13:00 712 Morávek Martin SRK7701 301106 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:16:00 713 Kárník Jan LPU7811 9201841 C OK Lokomotiva Pardubice
11:19:00 714 Střelba Ondřej PGP7510 7209464 C SK Praga
11:22:00 715 Ježek Vladimír LPU7311 2070817 C OK Lokomotiva Pardubice
11:25:00 716 Šklíba Jan SRK7501 7204489 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:28:00 717 Vodička Oldřich LPU7715 2025371 C OK Lokomotiva Pardubice
11:31:00 718 Vančura Martin ASU8049 51234 C Magnus Orienteering
11:34:00 719 Šabatka Petr LPU8106 9269 C OK Lokomotiva Pardubice
11:37:00 720 Toužil Karel SHK7602 9134 C OK Slavia Hradec Králové
11:40:00 721 Filip Libor SRK7101 2080850 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:43:00 722 Pleva Stanislav SJC7601 2115004 C Sportcentrum Jičín
11:46:00 723 Vakant 0 Vakant
11:49:00 724 Vakant 0 Vakant
11:52:00 725 Fukátko Jan LPU8105 8636191 C OK Lokomotiva Pardubice
11:55:00 726 Kutlvašr Ruda VRL7601 2017664 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

H35D 3.90 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 727 Stohanzl Jan LPU7600 2103261 C OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 728 Melichar Igor PHK6504 1413331 C OK 99 Hradec Králové
10:08:00 729 Baše Petr KOR7701 2083356 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:11:00 730 Adamovský Michal TYN7200 9852 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:14:00 731 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C OK Jilemnice
10:17:00 732 Hladký Tomáš KOR7600 2060298 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:20:00 733 Charvát František SHK7501 9130 C OK Slavia Hradec Králové
10:23:00 734 Pozdílek Martin PHK7803 2113082 C OK 99 Hradec Králové
10:26:00 735 Jakubec Petr SJC8106 2115757 C Sportcentrum Jičín
10:29:00 736 Příkazský Jakub PHK8000 2091536 C OK 99 Hradec Králové
10:32:00 737 Šišma Pavel TYN6901 49698 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:35:00 738 Meier Jiří BRU7400 2033634 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:38:00 739 Koutný Pavel PHK7108 51102 C OK 99 Hradec Králové
10:41:00 740 Macek Pavel LPU7517 2103253 C OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 741 Šnokhous Jan SJC8002 2102085 C Sportcentrum Jičín
10:47:00 742 Šafr Jiří CHC7706 9564 C K.O.B. Choceň
10:50:00 743 Nekvapil Ondřej LPU7403 9201683 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 744 Šimek Jiří CHC7901 9554 C K.O.B. Choceň
10:56:00 745 Trlida Vratislav LPU7516 2081390 C OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 746 Hanuš Vladimír VRL7508 2078480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:02:00 747 Macháček Lubomír LPU7515 2108901 C OK Lokomotiva Pardubice
11:05:00 748 Jakubský Radek SHK7603 2122247 C OK Slavia Hradec Králové
11:08:00 749 Hanl Vratislav SRK7402 2027249 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:11:00 750 Kašpar Václav TYN7001 2111719 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:14:00 751 Stavrinou Marios SRK7901 2027228 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:17:00 752 Vakant 0 Vakant
11:20:00 753 Vakant 0 Vakant
11:23:00 754 Odvody Zdeněk LPU8206 828384 C OK Lokomotiva Pardubice

H40C 5.00 km, 21 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 755 Belej Jiří LPU7421 2045236 C OK Lokomotiva Pardubice
10:04:00 756 Puš Roman STH7501 2032180 C SK Studenec
10:07:00 757 Rusin Jan BRU7601 2032383 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:10:00 758 Václavek Jan LPU7816 2025376 C OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00 759 Tesař Zdeněk SJC7401 8053543 C Sportcentrum Jičín
10:16:00 760 Čečka Jiří SHK7600 7756 C OK Slavia Hradec Králové
10:19:00 761 Műller Kamil TYN7500 2049538 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:22:00 762 Netopil Libor VAM7401 1700083 C OOB Vamberk
10:25:00 763 Kaplan Daniel PDY7700 2102773 C Běhej Poděbrady
10:28:00 764 Vakant 0 Vakant
10:31:00 765 Severýn Otto VLI7402 2067313 C Slavia Liberec orienteering
10:34:00 766 Jirásek Aleš LPU7601 997601 C OK Lokomotiva Pardubice
10:37:00 767 Korbel Michal CHC7703 9550 C K.O.B. Choceň

H45C 4.30 km, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:41:00 768 Honzík Tomáš VLI7000 9102148 C Slavia Liberec orienteering
10:45:00 769 Věříš Jan LPU7103 682602 C OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 770 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C OK Jilemnice
10:53:00 771 Kohout Josef SHK6902 2017669 C OK Slavia Hradec Králové
10:57:00 772 Málek Martin 8FX6500 1418753 TJ Kobylisy
11:01:00 773 Hausvater Karel SHK5801 301648 C OK Slavia Hradec Králové
11:05:00 774 Chvátil Jiří PHK7200 336717 C OK 99 Hradec Králové
11:09:00 775 Kraus Martin 61Z7100 2092384 KOB RA
11:13:00 776 Pipek Kamil LPU7310 2049532 C OK Lokomotiva Pardubice
11:17:00 777 Netuka Jan SHK7001 9126 C OK Slavia Hradec Králové
11:21:00 778 Vališ Jan LPU7104 2091562 C OK Lokomotiva Pardubice
11:25:00 779 Brožek Tomáš KUO6902 920653 C KOB Ústí nad Orlicí
11:29:00 780 Zaydlar Michal 92X7100 301631 Jizerky
11:33:00 781 Ježek Zdenek JIL7301 2075668 C OK Jilemnice
11:37:00 782 Trejtnar Pavel KUN5801 9014 C TJ Sokol Kunvald
11:41:00 783 Dvořák Luboš LPU6801 9232 C OK Lokomotiva Pardubice
11:45:00 784 Školník Jan BRU7301 2011799 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:49:00 785 Fencl Petr LPU6901 9230 C OK Lokomotiva Pardubice
11:53:00 786 Kolář Viktor SHK7300 2049537 C OK Slavia Hradec Králové
11:57:00 787 Slavík Pavel SNA7349 9630 C TJ START Náchod
12:01:00 788 Lazák Jan LTU6900 2057593 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:05:00 789 Sobczyński Kalikst CHC7101 9595959 C K.O.B. Choceň
12:09:00 790 Locker Martin SRK7001 301158 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:13:00 791 Vakant 0 Vakant
12:17:00 792 Vakant 0 Vakant

H45D 3.60 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 793 Dohnálek Pavel SHK7100 1400450 C OK Slavia Hradec Králové
10:05:00 794 Hájek Tibor VRL7202 2075627 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:08:00 795 Semrád Pavel CHC6602 9555 C K.O.B. Choceň
10:11:00 796 Langr Stanislav SNA5403 9633 C TJ START Náchod
10:14:00 797 Gernert Alan JIL7001 49414 C OK Jilemnice
10:17:00 798 Mikyska Alan VAM7149 9684 C OOB Vamberk
10:20:00 799 Košek Martin SHK7301 2080836 C OK Slavia Hradec Králové
10:23:00 800 Dostál Dalibor VRL7308 1413338 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:26:00 801 Dudášek Karel DOB7001 888649 C KOB Dobruška
10:29:00 802 Rücker Petr HOR6500 2035741 C TJ Jiskra Hořice
10:32:00 803 Michálek Marcel 2SD6900 53776 SKH Hradec Králové
10:35:00 804 Lapáček Jiří SHK6600 2120620 C OK Slavia Hradec Králové
10:38:00 805 Bílek Tomáš 2XC7300 2114991 Vojice
10:41:00 806 Cinkan Zdeněk LPU6201 9327 C OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 807 Šabata Milan SRK6901 425579 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:47:00 808 Justa Jaromír PHK6101 9373 C OK 99 Hradec Králové
10:50:00 809 Imlauf Martin SNA6301 9629 C TJ START Náchod
10:53:00 810 Čihák Petr HOR6900 2113495 C TJ Jiskra Hořice
10:56:00 811 Molinger Luděk SNA7249 9624 C TJ START Náchod
10:59:00 812 Řehák Pavel SJC6001 8008020 C Sportcentrum Jičín
11:02:00 813 Vých Luboš KOR7300 2095976 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:05:00 814 Vojtěch Libor HOR7303 9010 C TJ Jiskra Hořice
11:08:00 815 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C OK Jilemnice
11:11:00 816 Svoboda Miloslav SHK5901 9158 C OK Slavia Hradec Králové
11:14:00 817 Tichý Pavel KOR6801 2126260 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:17:00 818 Hanč Jaroslav VRL6702 438038 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:20:00 819 Marhold Stanislav CHC6603 9558 C K.O.B. Choceň
11:23:00 820 Vaňura Tomáš HOR6800 2087718 C TJ Jiskra Hořice
11:26:00 821 Novotný Pavel SHK6104 7203333 C OK Slavia Hradec Králové
11:29:00 822 Cibulka Radek LPU7107 2049557 C OK Lokomotiva Pardubice
11:32:00 823 Hanuš Pavel LTU6501 2085618 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:35:00 824 Ptáček Miloš BRU7000 2032371 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:38:00 825 Krummer Jiří CHC7301 206468 C K.O.B. Choceň
11:41:00 826 Divecký Josef SHK6102 9120 C OK Slavia Hradec Králové
11:44:00 827 Hnyk Petr SNA5701 416261 C TJ START Náchod
11:47:00 828 Rémiš Jaromír SHK7200 2103291 C OK Slavia Hradec Králové
11:50:00 829 Zákravský Zdeněk SNA5702 232953 C TJ START Náchod
11:53:00 830 Vakant 0 Vakant
11:56:00 831 Vakant 0 Vakant

H50C 4.30 km, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 832 Chmelař Pavel SHK6402 9151 C OK Slavia Hradec Králové
10:05:00 833 Vávra Radek HOR6301 2032106 C TJ Jiskra Hořice
10:09:00 834 Kubát Miroslav VRL6701 8977 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:13:00 835 Šritr Martin TUV6802 232388 C SOK TJ Turnov
10:17:00 836 Bendák Petr LTU6500 2085654 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:21:00 837 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C OK 99 Hradec Králové
10:25:00 838 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
10:29:00 839 Petržela Pavel LTU6301 2085656 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:33:00 840 Langr Jan SHK6701 9531 C OK Slavia Hradec Králové
10:37:00 841 Vakant 0 Vakant

H55C 3.90 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 842 Lux Zdeněk KUN6201 7208208 C TJ Sokol Kunvald
11:04:00 843 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:08:00 844 Švarc Jiří TUR6204 682108 C OOB TJ Turnov
11:12:00 845 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
11:16:00 846 Svoboda Slavomír SMB5801 897344 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
11:20:00 847 Hanč Pavel VRL5601 8996 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:24:00 848 Chládek Josef ZAM5901 2060235 C OB TJ Sokol Žamberk
11:28:00 849 Mrštík Václav LPU5002 8656516 C OK Lokomotiva Pardubice
11:32:00 850 Šimek Miroslav LME6300 2020717 C SK Los Mělník
11:36:00 851 Černý Petr ALB6000 7224 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:40:00 852 Škorpil Martin HOR5700 2011900 C TJ Jiskra Hořice
11:44:00 853 Záveský Richard CET6301 232860 C TJ Loko Česká Třebová
11:48:00 854 Nožička Miroslav LPU5405 9312 C OK Lokomotiva Pardubice
11:52:00 855 Ježek Jiří PHK6201 9839 C OK 99 Hradec Králové
11:56:00 856 Roudný Václav LPU6102 7209277 C OK Lokomotiva Pardubice
12:00:00 857 Hudský Vlastimil TUR5100 8214 C OOB TJ Turnov
12:04:00 858 Kološ Oldřich LPU6003 9899 C OK Lokomotiva Pardubice
12:08:00 859 Erlebach Josef JIL5201 9774 C OK Jilemnice
12:12:00 860 Hořínek Jaroslav VSP5000 51643 C USK Praha
12:16:00 861 Vakant 0 Vakant
12:20:00 862 Vakant 0 Vakant

H55D 3.30 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 863 Šabatka Petr SHK5703 9115 C OK Slavia Hradec Králové
10:08:00 864 Malý Evžen JIL6102 9070 C OK Jilemnice
10:12:00 865 Souček Pavel PHK5503 7202881 C OK 99 Hradec Králové
10:16:00 866 Vícha Vladimír LPU5801 7207852 C OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 867 Krejčí Jaroslav LTU5801 9775 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:24:00 868 Vykysalý Miroslav PHK5902 9457 C OK 99 Hradec Králové
10:28:00 869 Hostinský Jiří LPU5501 9255 C OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00 870 Andrš Milan ZAM5801 2085624 C OB TJ Sokol Žamberk
10:36:00 871 Fridrich Jaroslav LPU4501 9256 C OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00 872 Junek Petr STH5501 9200530 C SK Studenec
10:44:00 873 Lulay Miloš LPU5502 301188 C OK Lokomotiva Pardubice
10:48:00 874 Karel Miloš JIL6004 682091 C OK Jilemnice
10:52:00 875 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 876 Vakant 0 Vakant
11:00:00 877 Vakant 0 Vakant

H60C 3.90 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 878 Tůma Miloš DOB5600 7243 C KOB Dobruška
10:08:00 879 Tupec Jiří VAM5801 2126289 C OOB Vamberk
10:12:00 880 Beneš Josef SJC5801 9907 C Sportcentrum Jičín
10:16:00 881 Guga Romuald CHC5501 889177 C K.O.B. Choceň
10:20:00 882 Balcar Aleš PHK5703 9354 C OK 99 Hradec Králové
10:24:00 883 Tichý Boris DOB5500 7227 C KOB Dobruška
10:28:00 884 Kynčl Stanislav JIL5401 9087 C OK Jilemnice
10:32:00 885 Vlček Josef TYN5602 995828 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:36:00 886 Gazdačko Milan SHK5702 410797 C OK Slavia Hradec Králové
10:40:00 887 Běhoun Pavel PHK5701 2102525 C OK 99 Hradec Králové
10:44:00 888 Filip Aleš SHK5501 2058468 C OK Slavia Hradec Králové
10:48:00 889 Třasák Milan LPU5206 9257 C OK Lokomotiva Pardubice
10:52:00 890 Vakant 0 Vakant
10:56:00 891 Vakant 0 Vakant

H65C 3.40 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 892 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:08:00 893 Ježek Ladislav VLI4900 253372 C Slavia Liberec orienteering
10:12:00 894 Vondrouš Jaroslav PHK5201 9453 C OK 99 Hradec Králové
10:16:00 895 Knobloch Jindřich VRL4901 2096237 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:20:00 896 Přinda Oldřich VLI5101 1302773 C Slavia Liberec orienteering
10:24:00 897 Pohl Zdeněk SRK5301 9533 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:28:00 898 Rejmont Milan LTU4801 9777 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:32:00 899 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C ZOOB Rumburk
10:36:00 900 Procházka Jiří LTU4802 9778 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:40:00 901 Stárek Jiří SRK5002 9818 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:44:00 902 Fejlek Vojtěch SHK5202 9104 C OK Slavia Hradec Králové
10:48:00 903 Farář Václav LPU5201 9260 C OK Lokomotiva Pardubice
10:52:00 904 Šroler Zdeněk KUN5201 7208201 C TJ Sokol Kunvald
10:56:00 905 Vakant 0 Vakant
11:00:00 906 Vakant 0 Vakant

H65D 2.90 km, 55 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:22:00 907 Vakant 0 Vakant
11:26:00 908 Vakant 0 Vakant

H70C 2.90 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:26:00 909 Málek Josef LPU3901 416268 C OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 910 Šponar Josef ZAM4701 9038 C OB TJ Sokol Žamberk
10:34:00 911 Seidl Karel SRK4301 9474 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:38:00 912 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C OK Jilemnice
10:42:00 913 Tobiška Václav ZAM4401 9039 C OB TJ Sokol Žamberk
10:46:00 914 Jiran Václav PHK4701 301692 C OK 99 Hradec Králové
10:50:00 915 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:54:00 916 Springer Michal PHK4601 9446 C OK 99 Hradec Králové
10:58:00 917 Bílek Vratislav SJC4801 9948 C Sportcentrum Jičín
11:02:00 918 Vakant 0 Vakant

H75C 2.90 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 919 Weber Petr PHK3901 9460 C OK 99 Hradec Králové
10:06:00 920 Mikulecký Jan PHK3801 9005137 C OK 99 Hradec Králové
10:10:00 921 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
10:14:00 922 Novotný Petr PHK3802 9422 C OK 99 Hradec Králové
10:18:00 923 Vakant 0 Vakant
10:22:00 924 Vykysalý František PHK3002 9455 C OK 99 Hradec Králové

HDR 3.10 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 925 Jakubská Lucie SHK1250 2120991 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 926 Macháček Vít CHC1201 9545 C K.O.B. Choceň
10:00:00 927 Zahradník Václav SJC1200 8102799 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 928 Sedláková Anna LIP1550 0 C SOS Mamuti z Lipovky
10:00:00 929 Žemlík Leonard TUV1301 20162 SOK TJ Turnov
10:00:00 930 Macek Dan LPU1104 2122241 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 931 Lučan Ondřej LPU1101 2099483 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 932 Odvodyová Nikola LPU1252 1234562 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 933 Macháčková Kateřina CHC0951 9544 C K.O.B. Choceň
10:00:00 934 Zitková Markéta LPU1251 2049546 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 935 Proxová Veronika 2HC1350 2115715 NNN Px
10:00:00 936 Posolda Lukáš SJC1100 2115009 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 937 Wohanka Antonín VRL1201 232639 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 938 Kušička Josef 3SC7600 0 ČHTM Horní Jelení
10:00:00 939 Smith Laura VRL1152 1396854 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 940 Šimek Přemysl LME1400 2118504 SK Los Mělník
10:00:00 941 Šimková Šárka LME1150 2118498 C SK Los Mělník
10:00:00 942 Karban Mikuláš HOR0301 53361 C TJ Jiskra Hořice
10:00:00 943 Hamáček Jan STH1301 425586 C SK Studenec
10:00:00 944 Kuříková Markéta STH1052 0 C SK Studenec
10:00:00 945 Kroupová Anna LPU1154 2075642 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 946 Gottstein Matouš JIL0901 2124769 C OK Jilemnice
10:00:00 947 Tomášová Majda SRK6753 301116 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 948 Novák Michal ZAM1101 2083373 C OB TJ Sokol Žamberk
10:00:00 949 Čížek Antonín SHK9999 0 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 950 Wohanka Jakub VRL1301 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 951 Polák Vlastimil VRL1001 9000 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 952 Palas Tomáš SJC1501 52330 Sportcentrum Jičín
10:00:00 953 Poláková Gabriela VRL1351 331655 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 954 Tomášová Petra SRK0556 301107 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 955 Kutlvašrová Marta VRL1451 206476 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 956 Fukátko Václav LPU1302 0 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 957 Domin Ondřej LPU1103 0 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 958 Fukátková Ludmila LPU1053 52171 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 959 Kárníková Alžběta LPU1354 920672 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 960 Jirásková Julie LPU1352 2080983 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 961 Ondrušová Leona PHK0954 0 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 962 Podlipný Filip SJC1202 2082905 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 963 Stonawská Gabriela PHK1054 0 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 964 Málková Dominika PHK1350 0 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 965 Leflerová Kristýna PHK0659 2126279 C OK 99 Hradec Králové

P 2.90 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 966 Lžíčařová Iveta DOB9090 7230 C KOB Dobruška
10:00:00 967 Růžička Daniel KOR9000 2095932 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 968 Mádle Miroslav BRU7600 2032374 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 969 Procingerová Ilona VRL7053 219210 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 970 Šípková Petra LPU8058 2049514 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 971 Šípek Jaroslav LPU7422 2049521 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 972 Hammová Dita KOR7050 2087632 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 973 Malá Marie LPU4753 301172 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 974 Proxová Lada 2HC8350 2111736 NNN Px
10:00:00 975 Prox Jakub 2HC7400 2111745 NNN Px
10:00:00 976 Vaníček Jan NER 0 NER
10:00:00 977 Vaníčková Věra NER 2115000 NER
10:00:00 978 Nedomová Iva PDY7851 2127605 C Běhej Poděbrady
10:00:00 979 Junková Iva LTU7351 2095925 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 980 Gallová Helena STH7750 2008993 C SK Studenec
10:00:00 981 Brumlichová Kristýna NPA0351 416345 C SK LOB Nová Paka
10:00:00 982 Ehlová Iva SRK3951 9539 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 983 Kvapilová Simona PHK1150 7209658 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 984 Věříšová Lenka 2SC7750 2129221 NEREG - Věříšovi
10:00:00 985 Krejčí Milan KOR7400 2095967 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 986 Nedvídková Jitka RUM5151 8245050 ZOOB Rumburk
10:00:00 987 Reisingerová Eliška DLT0151 440404 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:00:00 988 Filipová Lucie SRK0351 2027245 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 989 Leníková Jana DLT6151 440490 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:00:00 990 Černá Petra ALB7450 7220 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:00:00 991 Vaňurová Marcela HOR6850 2078472 C TJ Jiskra Hořice
10:00:00 992 Kadaně Miroslav LPU2222 0 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 993 Hovadová Agáta SRK9451 301112 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 994 Molingerová Pavlína SNA7951 49874 C TJ START Náchod
10:00:00 995 Věříšová Lucie 2SC0350 2129185 NEREG - Věříšovi
10:00:00 996 Šafránková Iva KOR7051 2067980 OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 997 Šafránek Daniel KOR9700 2095947 OB DDM Kostelec nad Orlicí

T 3.60 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 998 Jiran Jan PHK7701 7209426 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 999 Choutková Lenka SOB6350 53643 C SOBSA
10:00:00 1000 Jireš František 3IX5900 301639 Zelenkovi
10:00:00 1001 Skalka Michal LTU6700 2103290 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 1002 Kubín Jan HOR7400 2126355 C TJ Jiskra Hořice
10:00:00 1003 Kubínová Marcela HOR7550 2127893 C TJ Jiskra Hořice
10:00:00 1004 Vychopen Tomáš BRU6801 425510 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 1005 Vítek Zdeněk SRK4701 9799 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 1006 Nosek Martina DLT7251 236061 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:00:00 1007 Nosek Petr DLT6901 336778 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:00:00 1008 Švarcová Lenka TUR6457 682110 C OOB TJ Turnov
10:00:00 1009 Zelenková Lenka 3IX6150 405951 Zelenkovi
10:00:00 1010 Szenczi Kristýna VLI8650 2058475 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 1011 Ježowicz Roman 79X8000 2113390 Žižkovský tygři