Logo

Startovka závodu: Cena střední Moravy - E1

Datum:
29.06.2018
Místo konání:
Suchý, Penzion Athéna
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
Ředitel závodu:
Otrusina Jiří - R1
Hlavní rozhodčí:
Hynek Petr - R3
Stavitel tratí:
Skřivanek Marcel
Kategorie:
D10C     D12A     D14A     D16B     D18B     D21A     D21B     D35B     D35C     D45B     D45C     D55B     D55C     D65     DH10N     H10C     H12A     H14A     H16B     H18B     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H45B     H45C     H55B     H55C     H65     H70     HDR     P     T    

D10C 2.10 km, 20 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:30:00 Petriláková Amálie DOR0953 7205024 C OK Dobříš
16:32:00 Rotková Veronika ZBM0854 2103674 C SK Žabovřesky Brno
16:34:00 Otrubová Karolína PLU0888 2061810 C TJ SOKOL Plumlov
16:36:00 Hýblová Eliška JPV0952 2127853 C Oddíl OS SK Prostějov
16:38:00 Čivrná Eliška VRL0851 2045230 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:40:00 Reichlová Lucie KSU0850 52619 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
16:42:00 Skřivanková Anna TBM0853 2058523 C KOS TJ Tesla Brno
16:44:00 Strýčková Barbora ADA0852 2073676 C OOB Spartak Adamov
16:46:00 Vlčková Markéta VIC0951 425437 C OB Vizovice
16:48:00 Štefková Michaela PLU0851 896972 C TJ SOKOL Plumlov
16:52:00 Mullis Carolina DKP0951 2075697 C Oddíl OB Kotlářka
16:54:00 Švidrnochová Nela OOP0950 2060211 C TJ Opava
16:56:00 Reichlová Pavla KSU0888 51309 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
16:58:00 Burdová Hana STE0852 2112745 C SK SKI-OB Šternberk
17:00:00 Lázničková Alžběta TZL0858 331753 C SKOB Zlín
17:02:00 Čapková Markéta PHK0850 9665 C OK 99 Hradec Králové

D12A 2.40 km, 35 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:01:00 Rozsívalová Adéla KON0760 2090865 C KOB Konice
16:03:00 Good Julie SBR0750 345895 SKOB Bruntál
16:05:00 Finstrlová Kristýna ZBM0752 2067231 B SK Žabovřesky Brno
16:07:00 Škáchová Viktorie DKP0655 434803 B Oddíl OB Kotlářka
16:09:00 Chlupáčová Anežka ZAM0751 52799 B OB TJ Sokol Žamberk
16:11:00 Heczková Anna VLI0652 302695 C Slavia Liberec orienteering
16:13:00 Jílková Pavla KON0799 2069073 B KOB Konice
16:15:00 Haasová Klára LPU0655 2070811 B OK Lokomotiva Pardubice
16:17:00 Oranyová Sylva SJI0751 52192 C OK Jihlava
16:19:00 Příkazská Zuzana PHK0654 2073718 B OK 99 Hradec Králové
16:23:00 Hájková Michaela KON0787 0 C KOB Konice
16:25:00 Fialová Kateřina DOR0754 2125345 C OK Dobříš
16:27:00 Kučerová Amálie Evelína PHK0651 336757 B OK 99 Hradec Králové
16:29:00 Přikrylová Ivana JPV0653 2112741 C Oddíl OS SK Prostějov
16:31:00 Jílková Lenka KON0666 2069072 B KOB Konice
16:33:00 Burdová Helena STE0653 2108904 B SK SKI-OB Šternberk
16:37:00 Neuerová Anna DOR0656 2080954 C OK Dobříš
16:39:00 Přikrylová Jana JPV0652 2112722 C Oddíl OS SK Prostějov
16:41:00 Procházková Doubravka ADA0651 981840 B OOB Spartak Adamov
16:43:00 Hájková Lucie CET0751 361913 C TJ Loko Česká Třebová
16:47:00 Paulíčková Tereza UOL0750 2069082 B SOB Olomouc
16:49:00 Benešová Michaela SJH0651 553451 B SJH Jindřichův Hradec
16:51:00 Škáchová Zuzana DKP0656 1413720 C Oddíl OB Kotlářka
16:53:00 Doušková Hana TBM0659 2083392 B KOS TJ Tesla Brno
16:55:00 Janků Karolína UOL0751 2069084 C SOB Olomouc
16:57:00 Benešová Anežka KON0757 0 C KOB Konice
16:59:00 Štětínská Tereza MOV0751 436421 B SKOB Ostrava
17:01:00 Lorencová Anna TZL0756 2121128 C SKOB Zlín

D14A 2.60 km, 90 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:02:00 Ondrová Anna ZBM0553 2051474 B SK Žabovřesky Brno
16:04:00 Čapková Anna PHK0451 2053586 B OK 99 Hradec Králové
16:06:00 Ježková Ivana RBK0555 2115673 B SK Radioklub Blansko
16:08:00 Haluzová Štěpánka SBR0450 51874 C SKOB Bruntál
16:12:00 Binarová Adéla UOL0452 1398997 B SOB Olomouc
16:14:00 Rotková Markéta ZBM0455 2103673 A SK Žabovřesky Brno
16:16:00 Švidrnochová Eliška OOP0451 8656605 B TJ Opava
16:18:00 Slehová Eliška UOL0453 2112727 B SOB Olomouc
16:20:00 Finstrlová Julie ZBM0552 2051495 B SK Žabovřesky Brno
16:22:00 Lubrichová Veronika STE0451 2102549 B SK SKI-OB Šternberk
16:24:00 Pavlíčková Hana KPY0450 1470170 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.

D16B 2.80 km, 40 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:33:00 Raclavská Vlaďka UOL0253 2092433 A SOB Olomouc
16:35:00 Kovářová Jana LPU0251 1398986 B OK Lokomotiva Pardubice
16:37:00 Barnatová Klára ZBM0352 8660403 B SK Žabovřesky Brno
16:41:00 Richterová Julie ADA0351 49285 C OOB Spartak Adamov
16:43:00 Raclavská Lenka UOL0252 2092435 B SOB Olomouc
16:45:00 Petriláková Anežka DOR0251 7205018 B OK Dobříš
16:47:00 Černochová Michaela PLU0351 2061817 A TJ SOKOL Plumlov
16:49:00 Poborská Eliška DKP0358 232179 A Oddíl OB Kotlářka
16:51:00 Janečková Josefína EKP0351 2067977 B VŠTJ Ekonom Praha
16:53:00 Trempoltseva Anna 21R-051 2040399 ski-o
16:55:00 Němečková Kateřina PLU0350 1400409 B TJ SOKOL Plumlov
16:57:00 Raclavská Zuzana UOL0251 2092434 B SOB Olomouc

D18B 3.50 km, 50 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 Vránová Eliška UOL0151 682663 B SOB Olomouc
16:02:00 Škáchová Magdalena DKP0156 7207772 A Oddíl OB Kotlářka
16:04:00 Nováková Markéta KUO0099 2075693 B KOB Ústí nad Orlicí
16:06:00 Lugrová Natalie JPV0066 231316 B Oddíl OS SK Prostějov

D21A 4.60 km, 75 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:50:00 Vernerová Radka VBM8558 53211 C VSK Mendelu Brno
16:52:00 Králová Vanda BZP8750 7260013 C Báječné ženy v orientačním běhu
16:54:00 Westin Emilie N01XX52 997892 Porsgrunn Norway
16:56:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka
16:58:00 Zháňalová Barbora ZBM9354 8644886 E SK Žabovřesky Brno
17:00:00 Matušková Jana RBK9999 8662330 B SK Radioklub Blansko
17:04:00 Křečková Lenka ASU9271 515412 C Magnus Orienteering
17:06:00 Heczková Bohdana VLI7750 7200363 C Slavia Liberec orienteering
17:08:00 Chmelíková Zuzana VBM9353 361990 C VSK Mendelu Brno
17:12:00 Westin Kjersti N01XX53 997856 Porsgrunn Norway
17:14:00 Kozáková Zdenka TBM7952 515006 E KOS TJ Tesla Brno
17:18:00 Kociánová Lenka VBM8553 330625 R VSK Mendelu Brno
17:20:00 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering

D21B 3.80 km, 75 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:42:00 Studničná Lenka 7QX8650 2115067 Neregistrovaní - Studničná
16:44:00 Muchová Barbora KVS8550 2080849 C SKOB Kobra Vsetín
16:46:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
16:48:00 Kašparová Šárka AOP7251 52295 C Orientační Běh Opava
16:50:00 Janečková Dagmar EKP6550 51594 C VŠTJ Ekonom Praha
16:52:00 Pokorná Anežka KUO9099 7300174 C KOB Ústí nad Orlicí
16:54:00 Pekárková Monika RBK9252 7260027 C SK Radioklub Blansko
16:56:00 Bednaříková Emma ZBM0359 9201326 A SK Žabovřesky Brno
16:58:00 Zavadilová Simona PTE8485 8843 C TJ Sokol Ptení
17:00:00 Richterová Klára JPV8550 2109698 C Oddíl OS SK Prostějov
17:02:00 Kmentová Lenka ZAM8552 2108886 C OB TJ Sokol Žamberk
17:04:00 Vlachová Kateřina KON9898 2120658 C KOB Konice
17:08:00 Štěpánková Petra LBM8651 2121006 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
17:10:00 Vlachová Eliška KON9572 2120659 C KOB Konice
17:12:00 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

D35B 3.80 km, 75 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 Hájková Ludmila CET7554 9722 C TJ Loko Česká Třebová
16:02:00 Štětínská Soňa MOV7650 232406 C SKOB Ostrava
16:04:00 Petříčková Zuzana MKP8251 434801 C SK GORDIC Praha Kačerov
16:06:00 Ebnerová Eva KON8277 515485 C KOB Konice
16:10:00 Trempoltseva Irina 21R-050 2086308 ski-o
16:12:00 Škáchová Petra KAM7054 7201760 C OK Kamenice
16:16:00 Otrubová Johana PLU7852 995816 C TJ SOKOL Plumlov
16:18:00 Čapková Petra PHK7850 2053587 C OK 99 Hradec Králové
16:20:00 Jemelíková Lada VBM6555 53489 C VSK Mendelu Brno
16:22:00 Petriláková Petra DOR7656 2092419 C OK Dobříš
16:24:00 Kovářová Anna CET7552 339546 C TJ Loko Česká Třebová
16:26:00 Haasová Renata LPU7960 410784 C OK Lokomotiva Pardubice

D35C 3.80 km, 55 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:01:00 Benešová Petra KON7575 1418763 C KOB Konice
16:03:00 Bednaříková Daniela VLI7759 2049576 C Slavia Liberec orienteering
16:05:00 Daňková Veronika SBK8151 8007503 C KOB START Blansko, z. s.
16:07:00 Shebashova Anastasia 21R8050 1405258 ski-o
16:09:00 Kurfürstová Magdalena FSP7852 207837 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
16:11:00 Přikrylová Jitka JPV7979 2109752 C Oddíl OS SK Prostějov
16:13:00 Richterová Nataša ADA7451 52715 C OOB Spartak Adamov
16:15:00 Spitzerová Petra KVS8350 887153 C SKOB Kobra Vsetín
16:17:00 Sedláčková Jana ZBP7654 53590 C OOB SK Zbraslav
16:19:00 Reichlová Jiřina KSU7499 2067330 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
16:21:00 Zitková Radka LPU7958 682608 C OK Lokomotiva Pardubice
16:23:00 Procházková Lucie ADA7651 352314 C OOB Spartak Adamov
16:25:00 Kroutilová Eva ZBM7861 2120617 C SK Žabovřesky Brno
16:29:00 Good Ludmila SBR8050 2092369 C SKOB Bruntál
16:31:00 Urbánková Lenka ZBM7551 2051480 C SK Žabovřesky Brno
16:33:00 Paulíčková Barbara UOL7851 2116467 C SOB Olomouc
16:35:00 Svítilová Pavla BZP7750 1417125 C Báječné ženy v orientačním běhu
16:37:00 Firešová Andrea ZBM7353 1111097 C SK Žabovřesky Brno
16:39:00 Plachá Andrea JPV7676 2102819 C Oddíl OS SK Prostějov
16:41:00 Švidrnochová Hana OOP7751 7210910 C TJ Opava
16:43:00 Finstrlová Alena ZBM7550 2087665 C SK Žabovřesky Brno
16:47:00 Maťátková Marcela STE7159 52532 C SK SKI-OB Šternberk
16:49:00 Kučerová Renata ZBM7654 2090859 C SK Žabovřesky Brno
16:51:00 Poláčková Monika JPV7552 2109754 C Oddíl OS SK Prostějov
16:53:00 Kubíčková Eva UOL7752 2133902 C SOB Olomouc
16:55:00 Zemánková Eva SRK7452 9796 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:57:00 Janků Kateřina KVS7450 2021852 C SKOB Kobra Vsetín
16:59:00 Vránová Helena UOL7652 9201328 C SOB Olomouc
17:01:00 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C OOB SK Týniště nad Orlicí
17:03:00 Němečková Věra PLU7777 2035158 C TJ SOKOL Plumlov
17:05:00 Klimplová Lenka LPU7951 1271279 C OK Lokomotiva Pardubice
17:09:00 Strýčková Monika ADA7454 2073658 C OOB Spartak Adamov
17:11:00 Paurová Lenka LTU6452 2060203 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:13:00 Stryková Kateřina LPU7855 232606 C OK Lokomotiva Pardubice
17:15:00 Broschová Lucie RBK7451 2061836 C SK Radioklub Blansko
17:17:00 Eliášková Hana LBM8051 2113043 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
17:19:00 Lubrichová Eva STE7556 2112743 C SK SKI-OB Šternberk

D45B 3.70 km, 40 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:39:00 Doušková Vlasta TBM7060 2067215 C KOS TJ Tesla Brno
16:41:00 Hrušková Lenka ZBM6251 49398 C SK Žabovřesky Brno
16:43:00 Křivdová Lenka 2PC7250 8655490 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje
16:45:00 Hiršová Marcela VBM7079 7201756 C VSK Mendelu Brno
16:47:00 Benešová Iva SJH7051 9101672 C SJH Jindřichův Hradec
16:49:00 Dittrichová Lenka KON6285 52420 C KOB Konice
16:51:00 Sedláčková Jana HLV7060 416084 C KČT - OB Holešov
16:53:00 Procházková Alexandra VLI7051 940318 C Slavia Liberec orienteering
16:55:00 Bialeková Martina LBE7350 7201767 C TJ Lokomotiva Beroun
16:57:00 Westin Lenka N01XX51 997811 Porsgrunn Norway
17:01:00 Chovancová Jana TZL7352 426400 C SKOB Zlín
17:03:00 Klapalová Jana VAM6451 1416361 C OOB Vamberk
17:05:00 Kosová Michaela SRK6752 8660597 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
17:07:00 Hlavová Miroslava KON6389 52417 C KOB Konice
17:09:00 Ostřanská Iveta SSU6591 224901 C SK Severka Šumperk
17:11:00 Hindráková Martina LTU6451 7201808 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:15:00 Vidmuchová Martina PLU7171 49883 C TJ SOKOL Plumlov
17:17:00 Šoupová Jana LPM6850 301705 C OK Lokomotiva Plzeň
17:19:00 Lázničková Marcela TZL6751 9200524 C SKOB Zlín
17:21:00 Kubáňová Jana TBM7275 7204525 C KOS TJ Tesla Brno
17:23:00 Kavalírová Zuzana PHK6950 2035720 C OK 99 Hradec Králové
17:25:00 Hrstková Dana SJI6051 7209360 C OK Jihlava

D45C 3.30 km, 40 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:41:00 Peřinková Irena BBM6550 331257 C BETA URSUS Orienteering
16:43:00 Veverková Yveta VAM6452 9678 C OOB Vamberk
16:45:00 Jašková Monika TBM6363 410324 C KOS TJ Tesla Brno
16:47:00 Matyášová Lenka LBM6460 52093 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
16:49:00 Mikošková Iveta STE7150 2113042 C SK SKI-OB Šternberk
16:51:00 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
16:53:00 Vlachová Olga KON6969 0 C KOB Konice
16:57:00 Pavlicová Anna KVS7360 2116450 SKOB Kobra Vsetín
16:59:00 Kulová Jana VAM6550 416317 C OOB Vamberk
17:01:00 Štrajtová Zuzana UOL6452 52466 C SOB Olomouc
17:03:00 Sedláčková Dagmar KVS7351 416092 C SKOB Kobra Vsetín
17:05:00 Lukášová Lenka TBM6653 53288 C KOS TJ Tesla Brno

D55B 3.30 km, 40 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:01:00 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C VSK Mendelu Brno
16:03:00 Janošíková Jaroslava UOL5858 2059758 C SOB Olomouc
16:05:00 Novotná Jiřina LPU5654 7210072 C OK Lokomotiva Pardubice
16:07:00 Potěšilová Vladimíra VBM5655 53238 C VSK Mendelu Brno
16:09:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
16:11:00 Janská Iva LBM5795 219280 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
16:13:00 Dokoupilová Zuzana VBM5754 53306 C VSK Mendelu Brno
16:15:00 Smičková Eva KON5887 52412 C KOB Konice

D55C 3.00 km, 35 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:03:00 Dr. Nagy Zsuzsanna 15H5950 2088257 HER Herkules SE Balatonalmádi
16:05:00 Kaločová Helena KVS6151 2021851 C SKOB Kobra Vsetín
16:09:00 Klimplová Alena LPU5551 1006614 C OK Lokomotiva Pardubice
16:11:00 Czaschová Irena SBR6150 51915 C SKOB Bruntál
16:13:00 Choutková Lenka SOB6350 53643 C SOBSA
16:15:00 Hrbasová Jana KVS5551 53680 C SKOB Kobra Vsetín
16:19:00 Jalová Marie RBK5761 49601 C SK Radioklub Blansko
16:21:00 Hudzieczková Danuta KVS5751 2020711 C SKOB Kobra Vsetín
16:23:00 Syslová Iva TTR6151 52237 C OOB Třebíč
16:25:00 Henková Svatava RBK5454 52092 C SK Radioklub Blansko
16:27:00 Künstlerová Milada UOL5651 52445 C SOB Olomouc
16:29:00 Jelínková Dagmar TZL5757 207823 C SKOB Zlín
16:31:00 Zelenková Lenka 3IX6150 405951 Zelenkovi
16:33:00 Eremiášová Jana TBM5451 52361 C KOS TJ Tesla Brno

D65 2.30 km, 12 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:40:00 Bartoňová Marie BOR5351 8433 C OK Jiskra Nový Bor
16:42:00 Kupcová Věroslava DVP4850 52600 C DVP ORIENTATION
16:44:00 Procházková Helena TBM5351 301247 C KOS TJ Tesla Brno
16:46:00 Horynová Eva TZL5254 8930 C SKOB Zlín
16:48:00 Oulická Hana TRT5350 2102564 C KOS Třešť
16:52:00 Lohrová Jarmila SCP4650 219220 C OK Sparta Praha
16:54:00 Liščinská Eva TBM4451 49660 C KOS TJ Tesla Brno
16:56:00 Úlehlová Ivana BOR5150 2090862 C OK Jiskra Nový Bor
16:58:00 Kolaříková Věra SBK5251 49685 C KOB START Blansko, z. s.
17:00:00 Volencová Ivana OTK5250 2103245 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
17:02:00 Štáblová Jitka ASU5350 52557 C Magnus Orienteering

DH10N 1.90 km, 10 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:04:00 Kučerová Tereza ZBM0957 2094514 C SK Žabovřesky Brno
16:06:00 Rozsíval Martin KON1022 2090866 C KOB Konice
16:08:00 Stryková Johana LPU1151 2045250 C OK Lokomotiva Pardubice
16:10:00 Kroutil Tadeáš ZBM0901 2087680 C SK Žabovřesky Brno
16:12:00 Štěpánková Anna KVS0952 53681 C SKOB Kobra Vsetín
16:14:00 Kurfürstová Marie FSP1050 1407430 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
16:16:00 Gregor Kevin DOR1001 2125357 C OK Dobříš
16:18:00 Podzimek Theodor KON0808 2020738 C KOB Konice
16:20:00 Chytráčková Zuzana PLU0950 682345 C TJ SOKOL Plumlov
16:22:00 Neuerová Eliška DOR1051 2050493 C OK Dobříš
16:24:00 Plachý Matyáš JPV1010 2115705 C Oddíl OS SK Prostějov
16:28:00 Sedláčková Veronika ZBP0951 0 C OOB SK Zbraslav

H10C 2.40 km, 20 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:03:00 Kubíček Vavřinec UOL0801 2113097 C SOB Olomouc
16:05:00 Kroupa Matyáš LPU0902 2070816 C OK Lokomotiva Pardubice
16:07:00 Bulička Martin ZBM0807 2092359 C SK Žabovřesky Brno
16:09:00 Doucha Tomáš SNA0801 9616 C TJ START Náchod
16:13:00 Mynář Petr ZBM0907 0 C SK Žabovřesky Brno
16:15:00 Hřivňák Petr PLU0900 681869 C TJ SOKOL Plumlov
16:17:00 Světnický Antonín STE0800 2108898 C SK SKI-OB Šternberk
16:19:00 Denemarek Max TBM0800 7080127 C KOS TJ Tesla Brno
16:21:00 Příkazský Josef PHK0800 2080949 C OK 99 Hradec Králové
16:23:00 Markovič Krištof JPV0907 2125346 C Oddíl OS SK Prostějov
16:25:00 Ježek David RBK0801 2103681 C SK Radioklub Blansko
16:27:00 Svítil Martin PGP0903 2108914 C SK Praga
16:29:00 Maděra Jakub VLI0906 2126375 C Slavia Liberec orienteering
16:31:00 Eliášek Patrik LBM0801 2112754 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno

H12A 2.60 km, 45 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:41:00 Svítil Patrik PGP0706 2103707 C SK Praga
16:43:00 Brosch Ondřej RBK0606 2061789 B SK Radioklub Blansko
16:45:00 Křupka Tadeáš KON0606 1417249 C KOB Konice
16:47:00 Petrášek Eduard ZBM0609 2090873 C SK Žabovřesky Brno
16:49:00 Plachý Ondřej JPV0707 2108899 C Oddíl OS SK Prostějov
16:51:00 Sedláček Martin ZBP0700 0 C OOB SK Zbraslav
16:53:00 Urbánek Tomáš ZBM0604 2061850 B SK Žabovřesky Brno
16:55:00 Soldán Robin PLU0600 682687 B TJ SOKOL Plumlov
16:57:00 Hájek Dominik CET0601 2060236 B TJ Loko Česká Třebová
16:59:00 Kroutil Jošt ZBM0701 2087678 C SK Žabovřesky Brno
17:01:00 Richter Rudolf ADA0601 52668 C OOB Spartak Adamov
17:03:00 Kunt Martin ZAM0701 2102873 C OB TJ Sokol Žamberk
17:05:00 Střelba Antonín PGP0605 2099508 B SK Praga
17:09:00 Vlček Tomáš VIC0713 2116470 B OB Vizovice
17:11:00 Kučera Tomáš ZBM0605 1403415 B SK Žabovřesky Brno
17:13:00 Janeček Jáchym UOL0700 2133905 C SOB Olomouc
17:17:00 Marek Filip ZBM0706 2092361 C SK Žabovřesky Brno
17:19:00 Švestka Štěpán KVS0600 53694 C SKOB Kobra Vsetín
17:21:00 Heczko Erik VLI0804 2113075 C Slavia Liberec orienteering
17:23:00 Šnajdr Jakub PTE0700 8835 C TJ Sokol Ptení

H14A 3.10 km, 55 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:24:00 Štěrbák Josef ZBM0409 2087662 B SK Žabovřesky Brno
16:26:00 Beneš Jindřich KON0404 1418768 B KOB Konice
16:28:00 Maťátko Václav STE0500 52512 C SK SKI-OB Šternberk
16:30:00 Fousek Matěj RBK0402 1413719 B SK Radioklub Blansko
16:32:00 Haas Filip LPU0401 8656543 A OK Lokomotiva Pardubice
16:34:00 Kunt Stanislav ZAM0401 2102818 C OB TJ Sokol Žamberk
16:36:00 Petrilák Matouš DOR0409 7204994 B OK Dobříš
16:38:00 Zřídkaveselý Adam ZBM0505 8660411 B SK Žabovřesky Brno
16:42:00 Poláček Tomáš JPV0520 2108908 C Oddíl OS SK Prostějov
16:44:00 Bukovác Filip ZBM0501 2096113 B SK Žabovřesky Brno
16:48:00 Doušek Tomáš TBM0401 7207618 A KOS TJ Tesla Brno
16:50:00 Marek Vojtěch ZBM0410 9201067 B SK Žabovřesky Brno
16:52:00 Kovář Radim CET0501 2056307 C TJ Loko Česká Třebová
16:54:00 Čivrný Jan VRL0501 8656604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:56:00 Vališ Vojtěch LPU0512 2091545 B OK Lokomotiva Pardubice
16:58:00 Štorek Jan JPV0505 2075670 B Oddíl OS SK Prostějov
17:00:00 Zelený Vladan ZBM0405 2051518 C SK Žabovřesky Brno
17:02:00 Shebashov Sergey 21R0400 1405259 ski-o
17:04:00 Doucha Martin SNA0501 9636 B TJ START Náchod
17:06:00 Kolář Šimon SHK0405 7200597 B OK Slavia Hradec Králové
17:08:00 Černoch Martin PLU0500 2061762 B TJ SOKOL Plumlov
17:10:00 Bednařík Vilém VLI0509 9201561 B Slavia Liberec orienteering
17:12:00 Kasza Tomáš ZBM0512 2078496 C SK Žabovřesky Brno
17:14:00 Strýček Jan ADA0503 2073679 B OOB Spartak Adamov
17:16:00 Mrózek Pawel TRI0401 7209795 B TJ TŽ Třinec
17:18:00 Ježek Filip RBK0405 2103684 B SK Radioklub Blansko
17:20:00 Odehnal Tomáš ADA0500 2053552 B OOB Spartak Adamov
17:22:00 Otruba František PLU0501 2051506 B TJ SOKOL Plumlov
17:24:00 Orany Vojtěch SJI0401 2126366 B OK Jihlava
17:26:00 Fousek Vojtěch RBK0403 1414504 B SK Radioklub Blansko

H16B 3.50 km, 50 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:54:00 Jedzok Vojtěch UOL0202 2112759 C SOB Olomouc
16:56:00 Coufal Jáchym ZBM0200 8660432 A SK Žabovřesky Brno
16:58:00 Štorek David JPV0202 2075675 B Oddíl OS SK Prostějov
17:00:00 Tichý Lubomír SHK0303 7206348 B OK Slavia Hradec Králové
17:02:00 Urbánek Adam ZBM0302 8660426 A SK Žabovřesky Brno
17:06:00 Slezák Aleš JPV0304 2127854 C Oddíl OS SK Prostějov
17:08:00 Rajman Filip UOL0301 2113074 B SOB Olomouc
17:10:00 Moravec Jan ZAM0205 8629818 C OB TJ Sokol Žamberk
17:12:00 Poláček Lukáš JPV0306 2108865 C Oddíl OS SK Prostějov
17:14:00 Světnický František STE0204 8656687 A SK SKI-OB Šternberk
17:16:00 Vališ Jan LPU0210 2091559 C OK Lokomotiva Pardubice
17:18:00 Švestka Jakub KVS0310 2088173 SKOB Kobra Vsetín
17:20:00 Škácha Vít KAM0309 682695 A OK Kamenice
17:22:00 Lička Adam TBM0326 7202856 A KOS TJ Tesla Brno

H18B 4.60 km, 75 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:32:00 Holusek Jiří JPV0123 7208224 C Oddíl OS SK Prostějov
16:34:00 Prachař Matouš UOL0000 2102871 B SOB Olomouc
16:36:00 Kovář Lukáš CET0102 2035730 C TJ Loko Česká Třebová

H21A 6.10 km, 135 m, 22 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:01:00 Kořan Pavel VBM7401 889316 C VSK Mendelu Brno
16:03:00 Galicz Karol 27P8600 7771986 BKS Wataha Warszawa
16:05:00 Dvorský Vojtěch SKM9401 2045216 C KOB Směr Kroměříž
16:07:00 Brabec Jaroslav ZBM8242 520540 C SK Žabovřesky Brno
16:09:00 Zbranek Roman TZL8808 8422248 R SKOB Zlín
16:11:00 Stehlík Ondřej 7CC8600 8087 S-team
16:13:00 Přikryl Petr ZBM6708 7030567 C SK Žabovřesky Brno
16:15:00 Khýn Vítězslav ASU8304 7203321 C Magnus Orienteering
16:17:00 Ehl Jiří TBM7701 887901 C KOS TJ Tesla Brno
16:19:00 Zdráhal Tomáš OOL8801 1931332 C SK Haná orienteering
16:21:00 Bravený Vít ZBM9102 8660450 C SK Žabovřesky Brno
16:23:00 Václavek Tomáš STE5809 8655374 C SK SKI-OB Šternberk
16:25:00 Král Václav SSU8243 332966 C SK Severka Šumperk
16:27:00 Adámek Filip ABM0101 8656745 A KOB ALFA Brno
16:29:00 Krajcar Ivo SKM9501 425530 C KOB Směr Kroměříž
16:31:00 Finstrle Luděk ZBM7902 2067240 C SK Žabovřesky Brno
16:33:00 Heczko Robert VLI7801 8862 Slavia Liberec orienteering
16:35:00 Jurczyk Tomasz 51P9400 8640246 UKS Sparta Czyżowice
16:37:00 Zřídkaveselý Libor ZBM7207 8660433 C SK Žabovřesky Brno
16:39:00 Fátor Jan DOB7907 981808 C KOB Dobruška
16:41:00 Sklenář Martin AOP9501 7200365 C Orientační Běh Opava
16:43:00 Florián Vojtěch ABM9901 438043 A KOB ALFA Brno
16:45:00 Tomeš Jaroslav DKP8109 2080999 C Oddíl OB Kotlářka
16:47:00 Zháňal Jan ZBM8721 8660422 C SK Žabovřesky Brno
16:49:00 Horvát Petr ASU9447 8644873 E Magnus Orienteering
16:51:00 Dvorský Petr SKM9601 53824 C KOB Směr Kroměříž
16:55:00 Kligl Radim TBM0103 8655419 A KOS TJ Tesla Brno
16:57:00 Tichý Radomír SHK0000 7300181 A OK Slavia Hradec Králové
16:59:00 Mazal Zdeněk VBM8103 7207858 C VSK Mendelu Brno
17:01:00 Bořil Tomáš TBM8833 681876 C KOS TJ Tesla Brno
17:05:00 Novotný Ondřej ABM9211 7003038 C KOB ALFA Brno
17:07:00 Kozák Osvald TBM8201 515009 C KOS TJ Tesla Brno
17:09:00 Fiala Jan BBM7205 8636192 C BETA URSUS Orienteering
17:13:00 Jílek Jakub KSU9202 2058482 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
17:15:00 Bencúr Juraj LCE7701 682377 C OOB TJ Slovan Luhačovice
17:17:00 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C TJ START Náchod
17:19:00 Liščinský Tomáš ZBM8411 2103680 C SK Žabovřesky Brno
17:21:00 Podivínský Tomáš SCP7201 51557 C OK Sparta Praha
17:23:00 Mikel David TZL9703 8662440 C SKOB Zlín
17:25:00 Hrouda Martin FSP7612 7207862 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

H21B 5.20 km, 100 m, 22 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:03:00 Cveček Martin PVP7400 8629813 C VSS Přírodověda Praha
16:05:00 Hirš Otakar ZBM9801 8656722 E SK Žabovřesky Brno
16:07:00 Procházka Jiří ADA7512 49864 C OOB Spartak Adamov
16:09:00 Otrusina Jan ABM9210 7209784 C KOB ALFA Brno
16:11:00 Komenda Jan ZBM9902 8660415 A SK Žabovřesky Brno
16:13:00 Rouš Pavel VBM8102 53679 C VSK Mendelu Brno
16:15:00 Haas Karel LPU7304 7210409 C OK Lokomotiva Pardubice
16:19:00 Paukert Lukáš KUO9801 980351 A KOB Ústí nad Orlicí
16:21:00 Procházka Tomáš LPU9110 981815 C OK Lokomotiva Pardubice
16:23:00 Oujeský Tomáš ADA7433 9101103 C OOB Spartak Adamov
16:25:00 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C SK Žabovřesky Brno
16:29:00 Randík Jan SOB8703 7209786 C SOBSA
16:31:00 Hrazdil Jiří ZBM8418 8660449 C SK Žabovřesky Brno

H21C 4.80 km, 120 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:41:00 Beneš Miroslav KON9915 1418762 B KOB Konice
16:43:00 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C Slavia Liberec orienteering
16:47:00 Henek Vladan VBM8002 2011839 C VSK Mendelu Brno
16:49:00 Otruba Marek PLU7417 995892 C TJ SOKOL Plumlov
16:51:00 Andrš Petr ZAM8401 7210085 C OB TJ Sokol Žamberk
16:53:00 Švestka Vít KVS9700 51527 C SKOB Kobra Vsetín
16:55:00 Patočka Aleš 4CC8700 0 Al
16:59:00 Karlík Jan 8CX8800 49667 Neregistrovaní - Karlík
17:01:00 Peterek Vít SOP8600 980372 C OOB TJ Slezan Opava
17:03:00 Stejskal Ondřej LBM8801 52088 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
17:05:00 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C KOS TJ Tesla Brno
17:07:00 Špičák František CEL5628 52744 C TJ Sokol Čelechovice na Hané
17:11:00 Minařík Luboš TBM5711 53235 C KOS TJ Tesla Brno
17:13:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C KOB START Blansko, z. s.
17:15:00 Maděra Josef VLI7900 2124802 C Slavia Liberec orienteering
17:17:00 Kalina Tomáš TBM8505 53723 C KOS TJ Tesla Brno
17:19:00 Pavlíček Lubomír KPY7800 420417 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.

H35B 5.20 km, 100 m, 22 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:41:00 Křupka Tomáš KON7717 2108896 C KOB Konice
16:45:00 Koblížek Kamil KUO8001 980350 C KOB Ústí nad Orlicí
16:47:00 Trempoltsev Alexander 21R0000 1301403 ski-o
16:49:00 Petříček Martin MKP8000 51690 C SK GORDIC Praha Kačerov
16:51:00 Brosch Petr RBK7111 2061849 C SK Radioklub Blansko
16:53:00 Paulíček Michal UOL7701 2118494 C SOB Olomouc
16:55:00 Poborský Petr EKP7500 232116 C VŠTJ Ekonom Praha
16:57:00 Morávek Martin SRK7701 7207351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:59:00 Orany Tomáš SJI7311 889294 C OK Jihlava
17:01:00 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
17:03:00 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C SK Žabovřesky Brno
17:05:00 Nečas David TBM7611 682073 C KOS TJ Tesla Brno
17:07:00 Gregor Radek DOR7404 2125353 C OK Dobříš
17:09:00 Střelba Ondřej PGP7510 7209464 C SK Praga
17:11:00 Sixta Martin MOV7601 52777 C SKOB Ostrava
17:13:00 Fiala Jan DOR7802 2125359 C OK Dobříš
17:15:00 Kurfürst Pavel FSP7400 207827 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
17:17:00 Vlček Jiří VIC7700 2073733 C OB Vizovice
17:19:00 Daněk Roman SBK7541 8008112 C KOB START Blansko, z. s.
17:21:00 Verner Tomáš VBM8204 49679 C VSK Mendelu Brno

H35C 5.00 km, 80 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:20:00 Jadviščok Ladislav UOL7700 2075671 C SOB Olomouc
16:22:00 Polách David 3MZ8000 0 Neregistrovani - Vlci
16:24:00 Ježek Petr RBK7201 7300188 C SK Radioklub Blansko
16:26:00 Burda Tomáš STE7600 2118486 C SK SKI-OB Šternberk
16:28:00 Chmelář Jan JPV7501 0 C Oddíl OS SK Prostějov
16:30:00 Brodecký Radek RBK8004 410332 C SK Radioklub Blansko
16:32:00 Zemánek Miroslav SRK7401 2027222 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:34:00 Čapek Miroslav PHK7603 53164 C OK 99 Hradec Králové
16:36:00 Gremlica Martin JPVXX02 0 Oddíl OS SK Prostějov
16:38:00 Odehnal Luděk ADA7400 2053551 C OOB Spartak Adamov
16:40:00 Good Martin SBR7800 51903 C SKOB Bruntál
16:42:00 Panáček Aleš 8MC7600 7210098 Papiyon
16:44:00 Přikryl Jiří JPV7404 2102771 C Oddíl OS SK Prostějov
16:48:00 Adam Aleš TRT8100 2112763 C KOS Třešť
16:50:00 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C OB TJ Sokol Žamberk
16:52:00 Fousek Martin RBK7801 1413717 C SK Radioklub Blansko
16:54:00 Ebner Zdeněk KON8215 0 C KOB Konice
16:56:00 Martinek Pavel JPV7700 52740 C Oddíl OS SK Prostějov
16:58:00 Tomášek Petr STE8001 52462 C SK SKI-OB Šternberk
17:00:00 Kroutil Petr ZBM7803 2067978 C SK Žabovřesky Brno
17:02:00 Pavlica Jiří KVS7501 2116484 SKOB Kobra Vsetín
17:04:00 Jurenka Pavel JPV8101 2108915 C Oddíl OS SK Prostějov
17:06:00 Kroupa Jan LPU8103 2070819 C OK Lokomotiva Pardubice
17:08:00 Příkazský Jakub PHK8000 2091536 C OK 99 Hradec Králové

H45B 5.00 km, 110 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:38:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C OK Dobříš
16:40:00 Zelený Pavel ZBM7302 8660434 C SK Žabovřesky Brno
16:42:00 Kolář Viktor SHK7300 2049537 C OK Slavia Hradec Králové
16:44:00 Horký Jan UOL7100 2020741 C SOB Olomouc
16:48:00 Švancar Martin CHA7000 8178 C OK Chrastava
16:50:00 Vrána Jan UOL7300 7300185 C SOB Olomouc
16:52:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SJH Jindřichův Hradec
16:54:00 Vališ Jan LPU7104 2091562 C OK Lokomotiva Pardubice
16:56:00 Štípek Rostislav TZL5702 428296 SKOB Zlín
16:58:00 Škácha Michal KAM7102 7201769 C OK Kamenice
17:00:00 Auermüller Vít 65X6700 2088711 Laněk
17:02:00 Mokrý Jan ABM6611 232736 C KOB ALFA Brno
17:04:00 Kniebugl Anton 39S6401 416747 KOBRA Bratislava
17:06:00 Šimek Roman UOL6503 2011817 C SOB Olomouc
17:10:00 Šritr Martin TUV6802 232388 C SOK TJ Turnov
17:12:00 Švestka Vítězslav KVS7301 53372 C SKOB Kobra Vsetín
17:14:00 Coufal Svatoš ZBM6700 1396843 C SK Žabovřesky Brno
17:16:00 Sedláček Jaroslav HLV6404 53827 C KČT - OB Holešov
17:18:00 Suk Jiří MFP6401 515016 C Matfyz Praha
17:20:00 Janeček Jura EKP6701 51587 C VŠTJ Ekonom Praha
17:22:00 Silnoušek Jiří STE7200 2073426 C SK SKI-OB Šternberk
17:24:00 Vlček Roman SKM7000 7200330 C KOB Směr Kroměříž
17:26:00 Křivda Ivan 2PC6700 9200535 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje
17:28:00 Vrubel Karel TZL6401 7210876 C SKOB Zlín

H45C 4.80 km, 100 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:02:00 Antonowicz Jerzy STE6800 504405 C SK SKI-OB Šternberk
16:04:00 Raclavský Vladislav UOL6600 2087712 C SOB Olomouc
16:06:00 Poláček Luboš JPV7214 2112735 C Oddíl OS SK Prostějov
16:08:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8828 C TJ Sokol Ptení
16:10:00 Švestka Jiří KVS6810 2088198 SKOB Kobra Vsetín
16:12:00 Hlava Miroslav KON6515 500581 C KOB Konice
16:14:00 Strýček Jiří ADA6701 2087717 C OOB Spartak Adamov
16:16:00 Kašpar Václav TYN7001 2111719 C OOB SK Týniště nad Orlicí
16:18:00 Bednařík Aleš VLI7309 2049578 C Slavia Liberec orienteering
16:20:00 Rykala Karel VAM6401 9671 C OOB Vamberk
16:22:00 Jašek Milan TBM6201 232747 C KOS TJ Tesla Brno
16:24:00 Jalový Vlastimil RBK6120 49900 C SK Radioklub Blansko
16:26:00 Kubíček Jiří UOL6500 1410004 C SOB Olomouc
16:28:00 Holec Honza MOV6701 9101189 C SKOB Ostrava
16:30:00 Plachý Martin JPV6515 2103780 C Oddíl OS SK Prostějov
16:32:00 Pelikán Daniel PLU6800 352344 C TJ SOKOL Plumlov
16:34:00 Šoupa Karel LPM6900 301709 C OK Lokomotiva Plzeň
16:36:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 410321 C VSK Mendelu Brno
16:38:00 Jirous Jiří TAP7201 442867 C KOB Tretra Praha
16:40:00 Horký Tomáš TBM6747 49659 C KOS TJ Tesla Brno
16:42:00 Lička Lukáš VBM7301 7204512 C VSK Mendelu Brno
16:44:00 Kalousek Jiří DKP6901 443079 C Oddíl OB Kotlářka

H55B 3.70 km, 50 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:23:00 Robotka Libor PBM5303 7209359 C TJ Spartak 1. Brněnská
16:25:00 Světnický Alexandr OOL6300 426375 C SK Haná orienteering
16:27:00 Kolařík Zdeněk SBK5406 49683 C KOB START Blansko, z. s.
16:31:00 Grepl Ladislav KON6111 433100 C KOB Konice
16:33:00 Borovička Milan FSP6104 515097 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
16:35:00 Višňa Milan OOL5904 307337 C SK Haná orienteering
16:37:00 Řeháček Petr SBR6302 51873 C SKOB Bruntál
16:39:00 Novák Miroslav 3AC5500 8007006 NER - Novakovi
16:41:00 Albert František OOL5804 52531 C SK Haná orienteering
16:43:00 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C OK Sparta Praha
16:45:00 Koudelný Jiří TTR5401 52251 C OOB Třebíč
16:47:00 Ryšavý Jiří OOP5803 2049558 C TJ Opava
16:49:00 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:51:00 Korf Aliaksandr 24B6100 682134 Orion
16:53:00 Hrstka Vladislav JHB5702 52357 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
16:55:00 Křeček Miroslav ZPV6213 52581 C KOB ZPV Prostějov
16:57:00 Buřt Vladimír SBK6301 2102705 C KOB START Blansko, z. s.
16:59:00 WestinKjell N01XX03 997861 Porsgrunn Norway
17:01:00 Zdráhal Robert OOL5707 895219 C SK Haná orienteering
17:03:00 Komínek Jaroslav KON5713 8904 C KOB Konice
17:05:00 Zeman Jaroslav SJI5901 52337 C OK Jihlava
17:07:00 Zdráhal Tomáš OOL5301 52530 C SK Haná orienteering
17:09:00 Štěpánek Jiří LBM5401 2122244 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
17:11:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C USK Praha

H55C 3.20 km, 35 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:50:00 Pilc Oldřich OOL5100 1400440 C SK Haná orienteering
16:54:00 Kaloč Vítězslav KVS5904 2021853 C SKOB Kobra Vsetín
16:56:00 Jalový Jaroslav RBK5719 8812 C SK Radioklub Blansko
16:58:00 Vícha Vladimír LPU5801 7207852 C OK Lokomotiva Pardubice
17:02:00 Janošík Zdeněk UOL5600 682075 C SOB Olomouc
17:04:00 Hirš Libor VBM6000 7201772 C VSK Mendelu Brno
17:06:00 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
17:08:00 Janků Josef KVS6200 2021857 C SKOB Kobra Vsetín
17:10:00 Valter Petr KBP4500 6645 C KBP Praha
17:12:00 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
17:14:00 Sysel Svatobor TTR6202 52235 C OOB Třebíč
17:16:00 Potěšil Václav VBM5613 53237 C VSK Mendelu Brno

H65 3.20 km, 35 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:02:00 Hrbas Vladimír KVS5301 2021858 C SKOB Kobra Vsetín
16:04:00 Pilgr Bohuslav CET5101 2075656 C TJ Loko Česká Třebová
16:06:00 Farář Václav LPU5201 9260 C OK Lokomotiva Pardubice
16:08:00 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C BETA URSUS Orienteering
16:10:00 Korbély Tibor 15H5000 2088249 HER Herkules SE Balatonalmádi
16:12:00 Hickethier Manfred VLI5201 9005174 C Slavia Liberec orienteering
16:14:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 51643 C USK Praha
16:16:00 Blecha Ladislav TRT5100 51989 C KOS Třešť
16:18:00 Chromčák František JZL5201 53801 C TJ Jižní svahy Zlín
16:20:00 Juřeník Josef MOV5201 52774 C SKOB Ostrava
16:22:00 Janošík Antonín UOL5201 2092418 C SOB Olomouc
16:26:00 Härtelt Helmut N03XX02 3081951 SSV Planeta Radebuel
16:28:00 Henek Milan RBK5307 52078 C SK Radioklub Blansko
16:30:00 Jelínek Vít TZL5102 7209285 C SKOB Zlín
16:32:00 Procházka Jan TBM4907 320135 C KOS TJ Tesla Brno
16:34:00 Ptáček Ladislav BBM5300 2113090 C BETA URSUS Orienteering
16:36:00 Jelínek Petr TZL4902 7300470 C SKOB Zlín

H70 2.30 km, 12 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:02:00 Dufek Jan TBM4231 2083416 C KOS TJ Tesla Brno
16:04:00 Schmalfeld Tassilo N03XX01 300684 SSV Planeta Radebuel
16:06:00 Úlehla Zdeněk BOR4001 2090863 C OK Jiskra Nový Bor
16:08:00 Dokoupil Vladimír VBM4806 53305 C VSK Mendelu Brno
16:10:00 Ostřanský Josef SSU4302 52549 C SK Severka Šumperk
16:12:00 Sklenář Antonín STE4801 52517 C SK SKI-OB Šternberk
16:14:00 Bauer Emil VBM4410 2087637 C VSK Mendelu Brno
16:16:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 51994 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
16:18:00 Skácel Jaroslav KON4617 341715 C KOB Konice
16:20:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
16:22:00 Chmelík Aleš VBM4732 2085633 C VSK Mendelu Brno
16:24:00 Peška Antonín HLV4801 416088 C KČT - OB Holešov
16:26:00 Vlach Oldřich BOV4403 2060210 C TJ Baník Ostrava OKD
16:28:00 Šponar Josef ZAM4701 9038 C OB TJ Sokol Žamberk
16:30:00 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:32:00 Horký Jan UOL4600 52438 C SOB Olomouc
16:34:00 Gřunděl Ivan SJH4201 9200531 C SJH Jindřichův Hradec

HDR 1.90 km, 11 m, 5 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 Krejčiříková Kamila BBM1550 219273 C BETA URSUS Orienteering
16:00:00 Krejčiříková Zuzana BBM1150 2116477 C BETA URSUS Orienteering
16:00:00 Stehlík Šimon 7CC1300 416784 S-team
16:00:00 Šnajdrová Nikol PTE1050 301571 C TJ Sokol Ptení
16:00:00 Daňková Viktorie SBK1353 219251 KOB START Blansko, z. s.
16:00:00 Daněk František SBK1010 811213 C KOB START Blansko, z. s.
16:00:00 Markovičová Alexandra JPV8253 0 Oddíl OS SK Prostějov
16:00:00 Lazárek Štěpán KVS1200 7867 C SKOB Kobra Vsetín
16:00:00 Skřivánek František TBM1108 52592 C KOS TJ Tesla Brno
16:00:00 Beneš Jan KON0909 0 C KOB Konice
16:00:00 Gremlica Kamil JPVXX01 0 Oddíl OS SK Prostějov
16:00:00 Alešová Anna ZBM1077 2092372 C SK Žabovřesky Brno
16:00:00 Aleš Mikuláš ZBM1017 1414502 C SK Žabovřesky Brno
16:00:00 Robotková Tereza PBM1150 52027 C TJ Spartak 1. Brněnská
16:00:00 Ramachová Michaela PBM1151 52051 C TJ Spartak 1. Brněnská
16:00:00 Maděrová Klára 82X1250 0 Rudolfovské Gazely
16:00:00 Kubíčková Magdalena UOL1150 2113056 C SOB Olomouc
16:00:00 Ebnerová Alena KON1171 4634081 C KOB Konice
16:00:00 Broschová Alžběta RBK1151 2061781 C SK Radioklub Blansko
16:00:00 Tichá Anna SSU1150 2111615 C SK Severka Šumperk
16:00:00 Pavlica Bedřich KVS1103 53686 SKOB Kobra Vsetín
16:00:00 Švestka Patrik KVS0810 2088217 SKOB Kobra Vsetín
16:00:00 Procházka Ferdinand ADA1001 2073729 C OOB Spartak Adamov
16:00:00 Kroupová Anna LPU1154 2075642 C OK Lokomotiva Pardubice
16:00:00 Zitková Markéta LPU1251 2049546 C OK Lokomotiva Pardubice
16:00:00 Stryková Zuzana LPU1351 9298 C OK Lokomotiva Pardubice
16:00:00 Samiec Adam KVS1006 53682 SKOB Kobra Vsetín
16:00:00 Skálová Karolína KVS1151 2021856 SKOB Kobra Vsetín
16:00:00 Brabec Lukáš 3AC1400 52054 NER - Novakovi
16:00:00 Janků Markéta KVS0951 7181009 C SKOB Kobra Vsetín
16:00:00 Graclík Daniel KVS1001 53684 C SKOB Kobra Vsetín
16:00:00 Lánová Sofie KVS1251 416091 C SKOB Kobra Vsetín
16:00:00 Štěpánková Adéla KVS1250 416090 C SKOB Kobra Vsetín
16:00:00 Odehnalová Tereza ADA0851 2053553 C OOB Spartak Adamov
16:00:00 Cichrová Iveta TAP7752 2111618 C KOB Tretra Praha
16:00:00 Mullis Robert DKP1200 2075694 C Oddíl OB Kotlářka
16:00:00 Panáčková Johana 8MC0950 2049530 Papiyon
16:00:00 Panáčková Alžběta 8MC0850 232632 Papiyon
16:00:00 Good Marie SBR1250 0 SKOB Bruntál
16:00:00 Fialová Kristýna DOR1250 2125352 C OK Dobříš
16:00:00 Eliášek Jakub LBM1101 2112765 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno

P 3.30 km, 55 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 Krejčiříková Nikol BBM7850 331476 C BETA URSUS Orienteering
16:00:00 Neuer Pavel DOR7502 2104692 OK Dobříš
16:00:00 Neuerová Kateřina DOR7852 2104697 C OK Dobříš
16:00:00 Chromčáková Ivana JZL5450 2070845 C TJ Jižní svahy Zlín
16:00:00 Sedláček Otakar ZBP7200 0 C OOB SK Zbraslav
16:00:00 Šubrt Zdeněk UOL4201 52467 C SOB Olomouc
16:00:00 Podzimek Petr KONXX01 2020742 KOB Konice
16:00:00 Markovič Peter JPV8016 0 Oddíl OS SK Prostějov
16:00:00 Mokrá Regina ABM6854 232740 C KOB ALFA Brno
16:00:00 Robotková Lenka PBM5451 7209368 C TJ Spartak 1. Brněnská
16:00:00 Tichá Daniela SSU6750 2121007 C SK Severka Šumperk
16:00:00 Pinďáková Veronika KVS7860 53687 SKOB Kobra Vsetín
16:00:00 Švestková Jana KVS7060 2088170 SKOB Kobra Vsetín
16:00:00 Beňovský Jiří KVS6801 53371 SKOB Kobra Vsetín
16:00:00 Příkazská Petra PHKXX51 2102589 OK 99 Hradec Králové
16:00:00 Brabcová Jana 3AC8450 845424 NER - Novakovi
16:00:00 Matušková Kateřina RBK7474 2111809 C SK Radioklub Blansko
16:00:00 Burdová Olga STE7651 2122260 C SK SKI-OB Šternberk
16:00:00 Stará Pavla BOV4251 9576 C TJ Baník Ostrava OKD
16:00:00 Bolf Vojtěch TAP8300 2118471 C KOB Tretra Praha
16:00:00 Vítková Miroslava PTE6952 8826 C TJ Sokol Ptení
16:00:00 Rozsívalová Petra KON8063 2112772 C KOB Konice
16:00:00 Šoupa Martin LPM0500 301717 C OK Lokomotiva Plzeň
16:00:00 Richter Rudolf ADA5113 352315 C OOB Spartak Adamov
16:00:00 Bednaříková Adéla VLI0059 2049577 C Slavia Liberec orienteering

T 5.30 km, 120 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 Honkyš Jan JPV9912 439212 C Oddíl OS SK Prostějov
16:00:00 Maděrová Michaela 82X8050 0 Rudolfovské Gazely
16:00:00 Honkyš Pavel JPV9707 234582 C Oddíl OS SK Prostějov
16:00:00 Randíková Magdaléna SOB8851 2067886 C SOBSA
16:00:00 Gregor Tahmina DOR7552 2127585 OK Dobříš
16:00:00 Nechvátal Lukáš TBM8611 7210858 KOS TJ Tesla Brno
16:00:00 Klajblová Kristýna TBM8555 232113 KOS TJ Tesla Brno
16:00:00 Jireš František 3IX5900 301639 Zelenkovi
16:00:00 Fialová Jana DOR8050 2125348 C OK Dobříš
16:00:00 Matuška Pavel RBK7001 2801035 C SK Radioklub Blansko