Logo

Startovka závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
20.06.2020
Místo konání:
Telč
Pořadatel:
RUZ - TJ Růžená
Mapa:
Telč 2020
Ředitel závodu:
Kubálek Zdeněk - R3
Hlavní rozhodčí:
Polednová Hana - R3
Stavitel tratí:
Kubešová Eva - R3
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P    
Nahrávám data...

D10 1.13 km, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:01:00 Vaníčková Nikola STA1051 2001915 C OK Střelka
16:03:00 Vítková Eva CHT1053 682379 C OOB SK Chrast
16:05:00 Kopecká Tereza UOL1050 428280 C SOB Olomouc
16:07:00 Pobudová Marie SJH1050 443107 C SOS Jindřichův Hradec
16:09:00 Doleželová Jolana STA1151 2134328 C OK Střelka
16:11:00 Komárková Radka SJH1151 8662283 C SOS Jindřichův Hradec
16:13:00 Dvořáčková Eva OSN1050 53177 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
16:15:00 Lubasová Nela STA1152 2134353 C OK Střelka
16:17:00 Pilná Anna OSN1151 436927 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
16:19:00 Korecká Eva CHT1054 7207853 C OOB SK Chrast

D10N 1.14 km, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:54:00 Fialová Simona KRE1150 2420040 C OOB TJ Sokol Křemže
16:56:00 Teringlová Veronika VCB1251 2081379 C OB České Budějovice
16:58:00 Klimenko Nikola STA1251 2108861 C OK Střelka
17:00:00 Fialová Markéta KRE1050 2148179 C OOB TJ Sokol Křemže
17:02:00 Gregorová Magdalena DKP1158 51139 C Oddíl OB Kotlářka

D12 1.43 km, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:49:00 Kubešová Kristýna RUZ1050 361944 C TJ Růžená
16:51:00 Slavíková Barbora CHT0951 2120993 C OOB SK Chrast
16:53:00 Plachá Nora STA0851 8116810 C OK Střelka
16:55:00 Lošťáková Ela PGP0957 7202578 C SK Praga
16:57:00 Jarošová Linda VCB0950 2127643 C OB České Budějovice
16:59:00 Kellerová Alice CHT0852 2115706 B OOB SK Chrast
17:01:00 Beranová Marie SJH0951 2087674 C SOS Jindřichův Hradec
17:03:00 Ptáčková Julie TBM0980 8077877 C KOS TJ Tesla Brno
17:05:00 Čápová Denisa STA0952 2116453 C OK Střelka
17:07:00 Krátká Eliška SJI0851 2125342 B OK Jihlava
17:09:00 Nováková Anna Marie CTB0951 8648583 C SK OB Chotěboř
17:11:00 Lubasová Aneta STA0953 2134325 C OK Střelka
17:13:00 Dvořáčková Eliška TTR0951 0 C OOB Třebíč
17:15:00 Mišeková Lucie KAM1050 8660577 B OK Kamenice
17:17:00 Sobotková Lada OPI0951 0 C Orientační sporty Písek

D14 1.52 km, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 8116689 B TJ Růžená
16:03:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 8088288 B KOS TJ Tesla Brno
16:06:00 Doleželová Anna PZR0651 8033281 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
16:09:00 Komínová Vendula RUZ0751 2092371 B TJ Růžená
16:12:00 Janíčková Jolana OSN0777 8004350 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
16:15:00 Doležalová Barbora CHT0655 2115708 C OOB SK Chrast
16:18:00 Dobrovolná Anna TBM0758 8120028 B KOS TJ Tesla Brno
16:21:00 Komárková Zbyňka SJH0751 8014456 C SOS Jindřichův Hradec
16:24:00 Běloušková Kateřina CTB0752 8003607 B SK OB Chotěboř
16:27:00 Halamková Justýna CHT0651 2115701 C OOB SK Chrast
16:30:00 Zemanová Barbora KRE0750 8116825 B OOB TJ Sokol Křemže
16:33:00 Fuchsová Ema TBM0653 8667974 B KOS TJ Tesla Brno
16:36:00 Benešová Michaela SJH0651 8670796 B SOS Jindřichův Hradec
16:39:00 Ehlová Martina TBM0655 8667955 A KOS TJ Tesla Brno
16:42:00 Zoulíková Vendula CHT0753 2120999 B OOB SK Chrast
16:45:00 Gregorová Alice DKP0758 7208080 B Oddíl OB Kotlářka
16:48:00 Kopencová Anna SJH0752 2088158 B SOS Jindřichův Hradec
16:51:00 Krejčová Petra VTA0658 2025208 B SC vebr-sport
16:54:00 Vítková Hana SJI0750 8226390 B OK Jihlava
16:57:00 Rychlá Karolína KRN0757 8654916 B KOS TJ Lokomotiva Krnov
17:00:00 Čerklová Eva KRE0751 8516927 C OOB TJ Sokol Křemže
17:03:00 Slavíková Tereza CHT0656 8226328 B OOB SK Chrast
17:06:00 Lošťáková Sára PGP0660 7210117 B SK Praga
17:09:00 Paulová Barbora CTB0753 8003665 B SK OB Chotěboř
17:12:00 Oranyová Sylva SJI0751 2126366 B OK Jihlava
17:15:00 Přílepková Radka VTA0651 8670755 B SC vebr-sport
17:18:00 Baďurová Eliška PZR0752 7210868 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
17:21:00 Mišeková Kateřina KAM0756 8660576 B OK Kamenice
17:24:00 Kopecká Nela UOL0650 2044889 B SOB Olomouc
17:27:00 Slavíková Eva CHT0652 2124751 B OOB SK Chrast

D16 1.80 km, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:02:00 Blažková Veronika SJH0551 8226309 A SOS Jindřichův Hradec
16:04:00 Paulová Pavlína CTB0551 8003591 C SK OB Chotěboř
16:06:00 Veselá Tereza CHT0552 7207628 C OOB SK Chrast
16:08:00 Kubáková Nela SJH0451 8414138 B SOS Jindřichův Hradec
16:10:00 Teringlová Vendula VCB0451 8116671 A OB České Budějovice
16:12:00 Kosobudová Anna VTA0551 8670798 A SC vebr-sport
16:14:00 Pilná Klára OSN0452 436958 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
16:16:00 Ježková Ivana PBM0560 8660552 B TJ Spartak 1. Brněnská
16:18:00 Plachá Zita STA0551 8116807 B OK Střelka
16:20:00 Srbová Michaela SJI0551 8660560 A OK Jihlava
16:22:00 Čápová Eliška STA0451 8116821 B OK Střelka
16:24:00 Votíková Tereza VCB0454 426387 C OB České Budějovice
16:26:00 Miková Lenka TBM0460 8663167 B KOS TJ Tesla Brno

D18 1.99 km, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:15:00 Bednaříková Emma PBM0359 8656786 A TJ Spartak 1. Brněnská
16:17:00 Starková Terezie CHT0251 9102283 C OOB SK Chrast
16:19:00 Hovořáková Karolína PBM0351 8660438 A TJ Spartak 1. Brněnská
16:21:00 Jelínková Adéla LPU0254 2113360 B OK Lokomotiva Pardubice

D21C 2.34 km, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:03:00 Bořilová Klára TBM8964 515189 C KOS TJ Tesla Brno
16:05:00 Binková Jana CHT8651 52312 C OOB SK Chrast
16:07:00 Nesrovnalová Iveta JHB8952 53615 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
16:09:00 Polanská Nelly PZR0152 2088199 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
16:11:00 Gregorová Kamila CTB8151 8660904 E SK OB Chotěboř
16:13:00 Svobodová Anna VTA0151 8680400 B SC vebr-sport
16:15:00 Blažková Kateřina SJH0252 8656531 A SOS Jindřichův Hradec
16:17:00 Rychlá Pavlína KRN8559 8654885 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
16:19:00 Martanová Lea TUR0555 8662713 A OOB TJ Turnov
16:21:00 Šrámková Michaela SJH9352 8662335 C SOS Jindřichův Hradec
16:23:00 Kratochvílová Stanislava CHT8751 4537 C OOB SK Chrast
16:25:00 Foltýnová Eva SJI0051 8033298 B OK Jihlava
16:27:00 Martanová Elin TUR0253 8659420 A OOB TJ Turnov
16:29:00 Vacková Anna SJI9854 336765 C OK Jihlava
16:31:00 Voborníková Alena CTB9451 8660906 R SK OB Chotěboř
16:33:00 Matrasová Kateřina CHT8353 1007554 C OOB SK Chrast
16:35:00 Kafková Tereza SJI8956 52335 C OK Jihlava
16:37:00 Kašparová Lucie CHT9652 8033202 C OOB SK Chrast
16:39:00 Karbusová Kateřina VTA0055 2116188 B SC vebr-sport
16:41:00 Procházková Zuzana KPY8650 7210815 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
16:43:00 Vlčková Hana VBM8555 2419914 C VSK Mendelu Brno
16:45:00 Ondráčková Lucie CHT9254 8680611 C OOB SK Chrast
16:47:00 Petráčková Kristýna SJI9851 336763 C OK Jihlava

D21D 1.83 km, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:10:00 Dundáčková Julie SJH9853 420443 C SOS Jindřichův Hradec
17:13:00 Vaníčková Alena STA8651 2029139 C OK Střelka

D35 2.22 km, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 Uhnavá Markéta PBM8485 8010108 C TJ Spartak 1. Brněnská
16:02:00 Votíková Monika VCB7254 426341 C OB České Budějovice
16:04:00 Dvořáčková Jana TTR8154 224888 C OOB Třebíč
16:06:00 Klimenko Zuzana STA8151 2116452 C OK Střelka
16:08:00 Kopecká Jitka UOL7750 420402 C SOB Olomouc
16:10:00 Teringlová Martina VCB7851 7206551 C OB České Budějovice
16:12:00 Vítková Lenka SJI7852 2081356 C OK Jihlava
16:14:00 Grycová Petra TBM7467 8115113 C KOS TJ Tesla Brno
16:16:00 Gregorová Lenka SJH7853 2096216 C SOS Jindřichův Hradec
16:18:00 Švecová Iva CHT7151 53167 C OOB SK Chrast
16:20:00 Běloušková Ilona CTB8053 436415 C SK OB Chotěboř
16:22:00 Nechanická Daniela OSN7557 8656600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
16:24:00 Rücklová Alena VCB8150 0 C OB České Budějovice
16:26:00 Jiříčková Bětka KRN8383 8654901 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
16:28:00 Klusáčková Lenka CTB8051 232874 C SK OB Chotěboř
16:30:00 Lošťáková Ivana PGP7763 7202864 C SK Praga
16:32:00 Blažková Kristina 0030001 7300472 Bludní tuleni
16:34:00 Beranová Jana SJH7851 2035147 C SOS Jindřichův Hradec
16:36:00 Míková Lenka VCB7653 7207856 C OB České Budějovice
16:38:00 Šťastná Lenka CTB8351 2082926 C SK OB Chotěboř
16:40:00 Tachovská Kamila PBM7655 2094550 C TJ Spartak 1. Brněnská
16:42:00 Dvořáčková Jana OSN7850 8226322 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
16:44:00 Korecká Lenka CHT8053 8033277 C OOB SK Chrast
16:46:00 Veselá Eva VCB7853 8013928 C OB České Budějovice
16:48:00 Fialová Irena KRE7950 8516427 C OOB TJ Sokol Křemže
16:50:00 Mišeková Martina KAM7851 2088714 C OK Kamenice
16:52:00 Paulová Hana CTB7851 2039078 C SK OB Chotěboř

D45 1.82 km, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:23:00 Melicharová Zdeňka PHK7551 8028877 C OK 99 Hradec Králové
16:25:00 Fencíková Vladislava JHB6553 7204508 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
16:27:00 Richterová Nataša ADA7451 52715 C OOB Spartak Adamov
16:29:00 Fuchsová Marcela TBM7260 2067207 C KOS TJ Tesla Brno
16:31:00 Jarošová Irena VCB7551 2118452 OB České Budějovice
16:33:00 Nováková Alena KRE7450 8660908 C OOB TJ Sokol Křemže
16:35:00 Poláčková Bohuslava PZR7070 2052393 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
16:39:00 Kubáňová Jana TBM7275 8007275 C KOS TJ Tesla Brno
16:41:00 Janíčková Jitka OSN7356 8680294 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
16:43:00 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C KOS TJ Tesla Brno
16:45:00 Žandová Hana CTB7052 7260028 C SK OB Chotěboř
16:47:00 Benešová Iva SJH7051 9101672 C SOS Jindřichův Hradec
16:49:00 Cíchová Pavlína TTR7452 2092365 C OOB Třebíč
16:51:00 Čechová Zuzana BZR6951 8149884 C Bratrstvo Ždárských vrchů
16:53:00 Blažková Markéta SJH7550 2067998 C SOS Jindřichův Hradec
16:55:00 Voborníková Eva CTB6851 8003667 C SK OB Chotěboř
16:57:00 Svobodová Martina VTA7151 9101708 C SC vebr-sport
16:59:00 Gottfriedová Marcela VCB7055 426396 C OB České Budějovice
17:01:00 Miková Iva TBM7071 53270 C KOS TJ Tesla Brno
17:03:00 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C OOB SK Týniště nad Orlicí

D55 1.44 km, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:14:00 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 53725 C OB České Budějovice
17:16:00 Jansová Alena CHT5852 51897 C OOB SK Chrast
17:18:00 Málková Věra CST6550 2118474 C OB Strakonice
17:20:00 Klusáčková Jitka TTR6152 303944 C OOB Třebíč
17:22:00 Jašková Monika TBM6363 8299099 C KOS TJ Tesla Brno
17:24:00 Rosecká Alena PZR5654 8655485 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
17:26:00 Peřinková Irena BBM6550 331257 C BETA URSUS Orienteering

D65 1.38 km, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:01:00 Křížová Zdenka PZR5051 8659406 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
16:03:00 Oulická Hana TRT5350 2102564 C KOS Třešť
16:05:00 Henková Svatava RBK5454 52092 C SK Radioklub Blansko
16:07:00 Orálková Libuše TTR5351 52253 C OOB Třebíč
16:09:00 Eremiášová Jana TBM5451 52361 C KOS TJ Tesla Brno
16:11:00 Podhorská Věra SJI5252 1000506 C OK Jihlava
16:13:00 Procházková Helena TBM5351 8301247 C KOS TJ Tesla Brno

H10N 1.14 km, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:21:00 Vaníček Štěpán STA1201 2139483 C OK Střelka
16:23:00 Svoboda Jan CHT1002 0 C OOB SK Chrast
16:25:00 Černý Ondřej 0050001 2127647 Bez registrace
16:27:00 Mazzarese David TRT1100 2102555 C KOS Třešť
16:29:00 Mišek Michal KAM1300 2088709 C OK Kamenice
16:31:00 Běloušek Matěj CTB1202 2113412 C SK OB Chotěboř

H10 1.13 km, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:28:00 Minařík František VCB1103 8007194 C OB České Budějovice
16:30:00 Broum Matěj PZR1002 126 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
16:32:00 Míchal Jakub SJH1001 2079509 C SOS Jindřichův Hradec
16:34:00 Šťastný Antonín CTB1101 8003650 C SK OB Chotěboř
16:36:00 Forst Matouš PZR1100 438608 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
16:38:00 Novák Michal KRE1100 8116772 C OOB TJ Sokol Křemže
16:40:00 Novák Tobiáš CTB1103 7260014 C SK OB Chotěboř
16:42:00 Kopenec Šimon SJH1002 2088209 C SOS Jindřichův Hradec
16:44:00 Míka Ondřej VCB1003 887942 C OB České Budějovice
16:46:00 Beran Antonín SJH1101 2067961 C SOS Jindřichův Hradec

H12 1.43 km, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:01:00 Hofhanzl Antonín RUZ0902 8116806 B TJ Růžená
16:03:00 Fiala Ondřej KRE0800 2127621 C OOB TJ Sokol Křemže
16:05:00 Gotfried Štěpán VCB0905 2127640 C OB České Budějovice
16:07:00 Hudec David SJI0806 2088724 C OK Jihlava
16:09:00 Ježek David PBM0813 8667953 B TJ Spartak 1. Brněnská
16:11:00 Šimon Eduard PZR0800 7210246 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
16:13:00 Blažek Vojtěch SJH1003 8014562 C SOS Jindřichův Hradec
16:15:00 Bulička Martin JMO0801 8660380 B Jihomoravská oblast
16:17:00 Libra Matyáš PZR0900 7210882 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
16:19:00 Prášil Šimon TTR0901 500580 C OOB Třebíč
16:21:00 Fraj David RUZ0900 49887 C TJ Růžená
16:23:00 Jelínek Vít SJH0804 8014566 C SOS Jindřichův Hradec
16:25:00 Venhoda Lukáš SJI0801 2103300 B OK Jihlava
16:27:00 Wierer Antonín STA0901 2029215 C OK Střelka
16:29:00 Minařík Josef VCB0903 8226414 C OB České Budějovice
16:31:00 Vítek Vojtěch CHT0801 682374 B OOB SK Chrast
16:33:00 Parkan Tomáš SJH0803 8663132 B SOS Jindřichův Hradec
16:35:00 Vinopal Vojtěch PZR0901 2420002 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
16:37:00 Zřídkaveselý Martin PBM0808 8660444 B TJ Spartak 1. Brněnská
16:39:00 Černý Petr SJI0905 2129213 C OK Jihlava
16:41:00 Klusáček Mikuláš CTB0902 2111816 C SK OB Chotěboř
16:43:00 Jaroš Jáchym VCB0800 2127644 C OB České Budějovice

H14 1.83 km, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:01:00 Blažek Cyril SJH0701 8662336 B SOS Jindřichův Hradec
16:04:00 Srb Vladimír SJI0701 8667506 A OK Jihlava
16:07:00 Wierer Jan STA0701 2116465 C OK Střelka
16:10:00 Novisedlák Patrik VTA0601 7210406 C SC vebr-sport
16:13:00 Novák Matyáš CTB0601 8226396 B SK OB Chotěboř
16:16:00 Ptáček Jonáš TBM0717 8070717 B KOS TJ Tesla Brno
16:19:00 Dejnožka Matěj CHT0701 2111744 C OOB SK Chrast
16:22:00 Komenda Jakub PBM0712 2051534 B TJ Spartak 1. Brněnská
16:25:00 Urválek Jan TBM0707 8100019 B KOS TJ Tesla Brno
16:28:00 Kocourek Jiří CTB0602 2118475 B SK OB Chotěboř
16:31:00 Rachůnek Stanislav SJI0602 446402 C OK Jihlava
16:34:00 Sobotka Ivo OPI0600 2064781 B Orientační sporty Písek
16:37:00 Novák Vítek KRE0600 8656659 B OOB TJ Sokol Křemže
16:40:00 Dvořáček Jan TTR0701 53153 C OOB Třebíč
16:43:00 Teringl Vojtěch VCB0702 232980 B OB České Budějovice
16:46:00 Svoboda Jan VTA0701 7207619 B SC vebr-sport
16:49:00 Jandera Kryštof PGP0700 8662280 B SK Praga
16:52:00 Padrta Ondřej KRE0705 2148185 C OOB TJ Sokol Křemže
16:55:00 Khýn Hubert VTA0603 2025201 C SC vebr-sport
16:58:00 Hendrych Vít SJI0601 8109369 B OK Jihlava
17:01:00 Kouba Martin VTA0702 2025204 B SC vebr-sport

H16 1.99 km, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:48:00 Zelený Vladan ZBM0405 2051518 C SK Žabovřesky Brno
16:50:00 Ježek Filip PBM0414 8660425 B TJ Spartak 1. Brněnská
16:52:00 Šíma Matěj CHT0502 2127613 B OOB SK Chrast
16:54:00 Ehl Ondřej TBM0404 8654918 B KOS TJ Tesla Brno
16:56:00 Vítek Matěj SJI0500 8116794 A OK Jihlava
16:58:00 Keller Filip CHT0503 2115707 C OOB SK Chrast
17:00:00 Prášil Tomáš TTR0501 8666871 A OOB Třebíč
17:02:00 Gryc Ondřej TBM0406 8180018 A KOS TJ Tesla Brno
17:04:00 Deim Michal VTA0402 8670756 B SC vebr-sport
17:06:00 Jelínek Filip LPU0514 8020220 A OK Lokomotiva Pardubice
17:08:00 Máca Dominik SJI0503 2095966 C OK Jihlava
17:10:00 Zřídkaveselý Adam PBM0505 8660411 A TJ Spartak 1. Brněnská
17:12:00 Mengler Vojtěch VTA0502 2025207 B SC vebr-sport
17:14:00 Venhauer Vojtěch SJI0505 2125372 B OK Jihlava
17:16:00 Vacek František CHT0501 2067939 C OOB SK Chrast
17:18:00 Dundáček Karel SJH0401 8662342 B SOS Jindřichův Hradec
17:20:00 Strýček Jan PBM0503 8028870 A TJ Spartak 1. Brněnská
17:22:00 Hybeš Michal CHT0401 336711 B OOB SK Chrast

H18 2.14 km, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:04:00 Kouba Marek VTA0202 8670757 B SC vebr-sport
17:06:00 Jelínek Kryštof LPU0314 8666870 A OK Lokomotiva Pardubice
17:08:00 Pobuda Vojtěch SJH0302 436440 B SOS Jindřichův Hradec
17:10:00 Hudec Filip SJI0304 9201980 C OK Jihlava
17:12:00 Dlouhý Matěj VTA0302 8659393 B SC vebr-sport
17:14:00 Novotný Vojtěch TTR0203 2115149 B OOB Třebíč
17:16:00 Novák Jakub KRE0201 8660920 B OOB TJ Sokol Křemže
17:18:00 Šišma Vojtěch LPU0204 8663165 B OK Lokomotiva Pardubice
17:20:00 Dvořáček Jakub OSN0303 8648630 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
17:22:00 Novotný Tomáš TTR0305 2115144 B OOB Třebíč
17:24:00 Sobotka Radim OPI0300 2064779 B Orientační sporty Písek
17:26:00 Chrást Lukáš OSN0301 52000 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
17:28:00 Cícha Václav TTR0401 2092373 B OOB Třebíč

H21C 2.43 km, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 Frýba Dominik SJI9702 7200599 C OK Jihlava
16:02:00 Klusáček Matěj LCE8903 8662697 R OOB TJ Slovan Luhačovice
16:04:00 Šenkýř Matěj SJI9902 2045309 C OK Jihlava
16:06:00 Nosek Jakub SJH0002 331357 B SOS Jindřichův Hradec
16:08:00 Novák Pavel CTB7001 8648548 C SK OB Chotěboř
16:10:00 Orany Vojtěch SJI0401 8116725 B OK Jihlava
16:12:00 Jansa Jiří CHT8402 8061449 C OOB SK Chrast
16:14:00 Sobotka Petr PZR7008 53709 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
16:16:00 Kadlec Jan SJI8306 8028807 C OK Jihlava
16:18:00 Novohradský Petr PZR8903 53700 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
16:20:00 Kafka Matěj SJI9903 7200364 C OK Jihlava
16:22:00 Culka Josef JHB8607 7300171 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
16:24:00 Henek Vladan VBM8002 2011839 C VSK Mendelu Brno
16:26:00 Martan Jiří VLI7300 8662685 C Slavia Liberec orienteering
16:28:00 Picek Jan TJN9101 8662742 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:30:00 Poláček Tomáš PZR0102 2052352 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
16:32:00 Kopecký David UOL7800 8662369 C SOB Olomouc
16:34:00 Cícha Matěj TTR0102 8109391 B OOB Třebíč
16:36:00 Hledík Jakub CHT9501 8667987 C OOB SK Chrast
16:38:00 Karlík Jan TBM8809 8323322 C KOS TJ Tesla Brno
16:40:00 Korecký Miroslav CHT7901 301360 C OOB SK Chrast
16:42:00 Sabol Josef CTB9902 436413 C SK OB Chotěboř
16:44:00 Venhoda Matěj SJI0301 8109370 B OK Jihlava
16:46:00 Blažek Zdeněk SJH7601 8003631 C SOS Jindřichův Hradec
16:48:00 Karatsiolis Kryštof TUR9901 8680600 C OOB TJ Turnov
16:50:00 Čech Petr SJI0001 8656540 A OK Jihlava
16:52:00 Kamenický Jeroným TUR9549 8651708 R OOB TJ Turnov
16:54:00 Zřídkaveselý Libor PBM7207 8660433 C TJ Spartak 1. Brněnská
16:56:00 Vacek Vojtěch SJI9602 7200366 C OK Jihlava
16:58:00 Dvořák Miloš BBM7300 2088211 C BETA URSUS Orienteering
17:00:00 Venhoda Milan SJI7104 8028816 C OK Jihlava
17:02:00 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C KOS TJ Tesla Brno
17:04:00 Vítek Jaroslav SJI7201 8028815 C OK Jihlava
17:06:00 Goncalves Joao OSN8900 52146 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
17:08:00 Hübner Jan CTB7902 8200032 C SK OB Chotěboř
17:10:00 Hladílek Jan PZR8814 49824 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
17:12:00 Srb Vladimír SJI7801 8667505 C OK Jihlava
17:14:00 Rychlý Pavel KRN8505 8414134 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
17:16:00 Skoupý Jan STE9411 8662317 C SK SKI-OB Šternberk
17:18:00 Ehl Jiří TBM7701 8017701 C KOS TJ Tesla Brno
17:20:00 Žanda Jan CTB9901 8003618 C SK OB Chotěboř
17:22:00 Nouza Michal SJH0505 8004613 A SOS Jindřichův Hradec
17:24:00 Drábek Vojtěch TTR0103 2801050 C OOB Třebíč
17:26:00 Bořil Tomáš TBM8833 8008833 C KOS TJ Tesla Brno
17:28:00 Prášil Marek SJI7313 8116817 R OK Jihlava

H21D 1.99 km, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 Skryja Ondřej PZR9502 232483 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

H35 2.25 km, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:33:00 Močuba Stanislav OSN8001 7202897 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
16:35:00 Běloušek Pavel CTB7602 2118480 C SK OB Chotěboř
16:37:00 Lubas Miroslav STA7802 2029154 C OK Střelka
16:39:00 Fröhlich Martin DKP8207 8014440 C Oddíl OB Kotlářka
16:41:00 Blažek Petr SJH7402 8636796 C SOS Jindřichův Hradec
16:43:00 Gregor Martin DKP7705 2121756 C Oddíl OB Kotlářka
16:45:00 Wierer Martin STA7702 2029139 C OK Střelka
16:47:00 Keller Ivo CHT7703 2148244 C OOB SK Chrast
16:49:00 Šťastný Karel CTB7901 2087711 C SK OB Chotěboř
16:51:00 Deim Karel VTA7202 7210237 C SC vebr-sport
16:53:00 Zelený Pavel ZBM7302 8660434 C SK Žabovřesky Brno
16:55:00 Vaníček Ondřej STA7801 2116487 C OK Střelka
16:57:00 Máca Petr SJI7500 2127602 C OK Jihlava
16:59:00 Paul Pavel CTB7601 2039076 C SK OB Chotěboř
17:01:00 Komárek Arnošt SJH7702 8014444 C SOS Jindřichův Hradec
17:03:00 Klvaňa Milan CHT7500 8226323 C OOB SK Chrast
17:05:00 Uchytil Tomáš 0010001 2419941 Měřín Cyklokroužek
17:07:00 Hrouza Jan KRN8100 8654914 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
17:09:00 Matras Tomáš CHT8001 7210808 C OOB SK Chrast
17:11:00 Doležel Tomáš STA7701 5297 C OK Střelka
17:13:00 Orany Tomáš SJI7311 889294 C OK Jihlava
17:15:00 Klimenko Igor STA8001 53676 C OK Střelka
17:17:00 Šafek Jiří PBM7606 8000013 C TJ Spartak 1. Brněnská
17:19:00 Nesrovnal Jaroslav JHB8305 4630 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
17:21:00 Prošek Michal SJI7823 8028823 C OK Jihlava
17:23:00 Klusáček Luděk CTB7803 232875 C SK OB Chotěboř
17:25:00 Míchal Jiří SJH7802 2096231 C SOS Jindřichův Hradec

H45 2.10 km, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:26:00 Podivínský Tomáš SCP7201 8663133 C OK Sparta Praha
16:28:00 Pobuda Michal SJH7403 442870 C SOS Jindřichův Hradec
16:30:00 Fuchs Jan TBM7101 2067208 C KOS TJ Tesla Brno
16:32:00 Dundáček Milan SJH6902 8648639 C SOS Jindřichův Hradec
16:34:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 8680303 C VSK Mendelu Brno
16:36:00 Šišma Pavel TYN6901 7210242 C OOB SK Týniště nad Orlicí
16:38:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SOS Jindřichův Hradec
16:40:00 Rachůnek Stanislav SJI6801 219258 C OK Jihlava
16:42:00 Cícha Radek TTR7503 2092381 C OOB Třebíč
16:44:00 Komenda Kamil PBM7201 0 C TJ Spartak 1. Brněnská
16:46:00 Jandera Tomáš SOB7300 8662373 C SOBSA
16:48:00 Martin Padrta KRE7502 8517327 C OOB TJ Sokol Křemže
16:50:00 Mišek Michal KAM7202 2800300 C OK Kamenice
16:52:00 Málek Martin CST6501 8246117 C OB Strakonice
16:54:00 Voborník Petr CTB6601 8414102 C SK OB Chotěboř
16:56:00 Urválek Jiří TBM6107 53296 C KOS TJ Tesla Brno
16:58:00 Parkan Jiří SJH6801 8656643 C SOS Jindřichův Hradec
17:00:00 Vacek Milan SJI6901 219243 C OK Jihlava
17:02:00 Drábek Petr TTR6701 2801047 C OOB Třebíč
17:04:00 Žanda Jan CTB6701 8003600 C SK OB Chotěboř
17:06:00 Vébr Jiří VTA6901 8636195 C SC vebr-sport
17:08:00 Nouza Petr SJH6501 8116757 C SOS Jindřichův Hradec
17:10:00 Vacek František CHT7001 4634 C OOB SK Chrast
17:12:00 Nechanický Pavel OSN7209 7205006 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

H55 1.68 km, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:45:00 Hanzl Vlastimil VBM5329 8226365 C VSK Mendelu Brno
16:47:00 Jašek Milan TBM6201 8311133 C KOS TJ Tesla Brno
16:49:00 Šenkýř Vladimír SJI6000 2044881 C OK Jihlava
16:51:00 Hepnar Luboš STE6307 8655386 C SK SKI-OB Šternberk
16:53:00 Hejzlar Josef VCB5601 53728 C OB České Budějovice
16:55:00 Kříž Pavel PZR4800 8659407 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
16:57:00 Klusáček Martin TTR5601 2103756 C OOB Třebíč
16:59:00 Zeman Jaroslav SJI5901 8648620 C OK Jihlava
17:01:00 Skryja Bořivoj PZR6106 232492 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
17:03:00 Wurzel Břetislav OSN6005 8006005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
17:05:00 Gawel Jiří JBM5700 8666873 JG Sport
17:07:00 Štípek Rostislav TZL5702 428296 C SKOB Zlín
17:09:00 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C OK Jihlava
17:11:00 Folprecht Miroslav TUR5501 8680597 C OOB TJ Turnov
17:13:00 Teringl Radek VCB6502 8028835 C OB České Budějovice
17:15:00 Forst Vlastimil PZR5603 51900 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
17:17:00 Petráček Aleš SJI6301 53631 C OK Jihlava
17:19:00 Nosek Vladimír SJH5901 8003617 C SOS Jindřichův Hradec
17:21:00 Melichar Igor PHK6504 8028839 C OK 99 Hradec Králové
17:23:00 Kaňák Petr SJI6115 8149879 C OK Jihlava

H65 1.44 km, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 Orálek Miroslav TTR5201 7001410 C OOB Třebíč
16:02:00 Novohradský Jan PZR5309 232741 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
16:04:00 Richter Rudolf ADA5113 352315 C OOB Spartak Adamov
16:06:00 Blecha Ladislav TRT5100 51989 C KOS Třešť
16:08:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 8656611 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
16:10:00 Matras Jaroslav CHT5301 51953 C OOB SK Chrast
16:12:00 Henek Milan RBK5307 52078 C SK Radioklub Blansko
16:14:00 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C BETA URSUS Orienteering
16:16:00 Hones Sepp 26A5400 8116117 HSV Ried
16:18:00 Vítek Josef CHT4802 51948 C OOB SK Chrast
16:20:00 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
16:22:00 Khýn Miroslav VTA5401 2025212 C SC vebr-sport
16:24:00 Zlesák Milan CHT5101 51951 C OOB SK Chrast

H70 1.38 km, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:05:00 Starka František CHT4801 51949 C OOB SK Chrast
17:07:00 Rychtecký Josef VCB4801 8648557 C OB České Budějovice
17:09:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
17:11:00 Vodrážka Oldřich CHT4701 52323 C OOB SK Chrast
17:13:00 Gřunděl Ivan SJH4201 9200531 C SOS Jindřichův Hradec

HDR 1.14 km, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 Beneš Michal 0080001 2102692 TJ Růžená nereg
16:00:00 Blažek Robin SJI1700 1425374 C OK Jihlava
16:00:00 Bloudíček Jakub 0080004 2102720 TJ Růžená nereg
16:00:00 Forstová Viola PZR1551 2420042 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
16:00:00 Haider Anna 26A5650 8630860 HSV Ried
16:00:00 Hrouza Jan KRN1300 52627 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
16:00:00 Jelínková Anna SJH1252 681884 C SOS Jindřichův Hradec
16:00:00 Klusáčková Johana CTB1153 2119197 C SK OB Chotěboř
16:00:00 Klusáčková Dorota CTB1152 2120639 C SK OB Chotěboř
16:00:00 Komárková Ondřejka SJH1351 995845 C SOS Jindřichův Hradec
16:00:00 Korecký Marek CHT1701 515504 C OOB SK Chrast
16:00:00 Korecký Radan CHT1401 2134303 C OOB SK Chrast
16:00:00 Kubáková Laura JHB1550 301356 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
16:00:00 Matras Štěpán CHT1402 51980 C OOB SK Chrast
16:00:00 Matrasová Marie CHT1451 232883 C OOB SK Chrast
16:00:00 Mazzarese Aiden TRT1500 2148130 C KOS Třešť
16:00:00 Močubová Magdaléna Marie OSN1357 7202889 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
16:00:00 Míchal Jáchym SJH1601 2420068 C SOS Jindřichův Hradec
16:00:00 Míka Tomáš VCB1403 2115728 C OB České Budějovice
16:00:00 Procházková Kateřina 0080002 2102711 TJ Růžená nereg
16:00:00 Prošek Filip SJI1401 888644 C OK Jihlava
16:00:00 Rychlý Jakub KRN1500 2102867 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
16:00:00 Vaníček Robin STA1401 2134370 C OK Střelka
16:00:00 Štípková Jana 0060001 2102688 neregistrovaná
16:00:00 Šťastná Štěpánka 0080003 2102712 TJ Růžená nereg
16:00:00 Šťastný Vilém CTB1301 51830 C SK OB Chotěboř

P 1.52 km, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 Bartáková Petra SJI8151 51774 OK Jihlava
16:00:00 Dobrovolný Vladimír TBM7009 2083370 C KOS TJ Tesla Brno
16:00:00 Dundáčková Hana SJH7052 442862 C SOS Jindřichův Hradec
16:00:00 Fiala Tomáš KRE7400 2148171 C OOB TJ Sokol Křemže
16:00:00 Foltýnová Lenka SJI6751 2080979 C OK Jihlava
16:00:00 Forstová Veronika PZR8181 4767 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
16:00:00 Jelínková Marta SJH7854 442885 C SOS Jindřichův Hradec
16:00:00 Kaňáková Petra SJI8751 7003047 C OK Jihlava
16:00:00 Kříž Martin PZR7801 8710 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
16:00:00 Novisedlák Dušan 0020001 2025213 Sedlaci2020
16:00:00 Ondráček Ondřej 0040001 2102679 Příchozí
16:00:00 Pejchalová Petra SJI7950 2126399 C OK Jihlava
16:00:00 Smékal Jan SJH0405 0 C SOS Jindřichův Hradec
16:00:00 Vorlíčková Lenka VTA6751 2025202 C SC vebr-sport