Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.06.2021
Místo konání:
Žilina
Pořadatel:
DKL - KOB Kladno
Mapa:
Oborka
Ředitel závodu:
Vinš Pavel - R2
Hlavní rozhodčí:
Cabrnoch Jiří - R2
Stavitel tratí:
Vinš Pavel - R2
JURY:
Novák Miloš, Hanák Jan, Komersová Jana
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     TF     Z1-HDR    

D10 2.50 km, 25 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:07:00 Neškudlová Anna KAM1152 52118 C OK Kamenice
10:09:00 Hrušková Gabriela PGP1150 2125327 C SK Praga
10:11:00 Kolářová Zuzana LOU1250 2143350 C SK Moravan Louňovice
10:13:00 Blehová Barbora DOR1151 2127569 C OK Dobříš
11:01:00 Brotánková Klára ROU1151 2144100 C SKOB Roudnice nad Labem
11:03:00 Rambousková Eliška LBE1154 52974 C TJ Lokomotiva Beroun
11:05:00 Pohlová Sandra TAP1151 2103246 C KOB Tretra Praha
11:07:00 Rambousková Julie 0050003 981803 Rambíci
11:09:00 Uhlířová Eliška LBE1150 331238 C TJ Lokomotiva Beroun
11:11:00 Rejšková Klára KAM1251 2115703 C OK Kamenice
11:13:00 Zavadilová Adéla VSP1153 2129216 C USK Praha
12:01:00 Ptáčková Lucie DKP1255 981842 C Oddíl OB Kotlářka
12:03:00 Šubrtová Barbora TAP1150 2080988 C KOB Tretra Praha
12:05:00 Mikulová Stella ZVO1250 2116193 C OB SK Zvole
13:01:00 Magazu Sophia DOR1152 8016029 C OK Dobříš

D12 2.70 km, 40 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Hrušková Tereza PGP0953 2125321 B SK Praga
10:03:00 Pěkná Alžběta ROU0950 8662284 B SKOB Roudnice nad Labem
10:05:00 Baštová Justýna DOR0952 8007179 B OK Dobříš
10:07:00 Horová Vendula LBE1050 2148216 C TJ Lokomotiva Beroun
10:09:00 Hrstková Eliška SLA1053 2109680 C SKOB Slaný
10:11:00 Basistová Aneta DOR1057 2044896 C OK Dobříš
10:13:00 Štěpová Barbora PGP0951 8005136 B SK Praga
10:15:00 Kolářová Veronika LOU1050 2143359 C SK Moravan Louňovice
10:17:00 Blahutová Lucie MFP0950 405999 C Matfyz Praha
10:19:00 Hercubová Dominika MKP0950 2260139 C SK GORDIC Praha Kačerov
10:21:00 Hlaváčková Lucie TAP1050 2080980 C KOB Tretra Praha
10:23:00 Vaculovičová Alžběta DOR0956 2050484 C OK Dobříš
10:25:00 Hill Daisy SLA0950 7210809 C SKOB Slaný
11:31:00 Uhlířová Marie LBE0950 2103787 C TJ Lokomotiva Beroun
11:33:00 Žemlová Magdalena KAM0950 8116673 B OK Kamenice
11:35:00 Ehlerová Michaela VSP1050 8005127 C USK Praha
11:37:00 Herynková Lucie RIC0952 2112780 C OB Říčany
11:39:00 Mullis Carolina DKP0951 8080812 B Oddíl OB Kotlářka
11:41:00 Bartoňová Elena FSP0953 2029181 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:43:00 Kučerová Kateřina VSP0950 1398983 C USK Praha
12:27:00 Řepková Anna PGP1052 2134299 C SK Praga
12:29:00 Mikovcová Lucie TAP1057 2181288 C KOB Tretra Praha
12:31:00 Dobyášová Adéla KAM1051 2088714 C OK Kamenice
12:33:00 Havlíčková Zuzana RIC1051 2420001 C OB Říčany
12:35:00 Ptáčková Barbora DKP0954 2419959 C Oddíl OB Kotlářka
12:37:00 Pompachová Natálie TAP0952 9434 C KOB Tretra Praha
12:39:00 Vondráčková Jolana DKP1058 2095946 C Oddíl OB Kotlářka
14:01:00 Balejová Sofie KAM0951 8660541 B OK Kamenice
14:03:00 Seidlová Magdalena RIC0950 8061502 B OB Říčany

D14 3.30 km, 55 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:18:00 Pilátová Rozálie DKL0750 2103252 B KOB Kladno
10:20:00 Krátká Linda ROU0851 2134252 C SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 Ehlerová Anna VSP0854 8005141 C USK Praha
11:02:00 Herynková Klára RIC0758 8033253 C OB Říčany
11:04:00 Malečková Pavlína VSP0855 8000237 B USK Praha
11:06:00 Kuželová Ela FSP0750 2067237 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:08:00 Žemlová Barbora KAM0751 8116775 B OK Kamenice
11:10:00 Leinweberová Julie FSP0755 2116468 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:12:00 Gajdová Michaela VSP0752 8660527 B USK Praha
11:14:00 Šimůnková Michaela TAP0851 7779755 B KOB Tretra Praha
11:16:00 Hüblová Agáta FSP0853 2029179 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:18:00 Mušková Amálie Anna DKP0759 336735 C Oddíl OB Kotlářka
11:20:00 Zakouřilová Klára VSP0850 8009888 C USK Praha
11:22:00 Kudrnáčová Marta KAM0754 8005429 B OK Kamenice
11:24:00 Šilerová Petra DKP0760 8113509 C Oddíl OB Kotlářka
12:00:00 Mikovcová Magdalena TAP0858 2181339 C KOB Tretra Praha
12:02:00 Vondráčková Alžběta DKP0864 2103732 B Oddíl OB Kotlářka
12:04:00 Lošťáková Ela PGP0957 8013933 B SK Praga
12:06:00 Berná Klára ODV0851 2143338 B TJ Aero Odolena Voda
12:08:00 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 8028871 B OK Dobříš
12:10:00 Mikulová Tereza ZVO0851 2099509 B OB SK Zvole
12:12:00 Nemšovská Magdalena VSP0853 8515520 C USK Praha
12:14:00 Oliveriusová Anna DKL0851 2119205 B KOB Kladno
14:00:00 Ptáčková Hana PGP0750 8149880 C SK Praga
14:02:00 Ellederová Eva TAP0860 2102816 C KOB Tretra Praha

D16 3.80 km, 55 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Blahutová Martina MFP0550 53611 C Matfyz Praha
10:34:00 Sotonová Šárka TAP0655 301182 C KOB Tretra Praha
11:08:00 Měšťanová Tereza TAP0653 7208207 B KOB Tretra Praha
11:10:00 Vláčilová Anna RIC0657 52857 C OB Říčany
11:12:00 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B SKOB Roudnice nad Labem
11:14:00 Večerková Ema DKP0657 2419952 C Oddíl OB Kotlářka
12:08:00 Dvořáková Veronika PGP0659 2143358 B SK Praga
12:10:00 Kotenová Markéta RIC0651 9201629 B OB Říčany
12:12:00 Pompachová Karolína TAP0652 682643 C KOB Tretra Praha
13:07:00 Magazu Annabelle DOR0657 8033231 B OK Dobříš
13:09:00 Linhartová Klára ZVO0556 2079497 B OB SK Zvole

D18 4.20 km, 65 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:29:00 Pilátová Amálie DKL0450 2115077 C KOB Kladno
10:31:00 Baštová Julie DOR0353 8033272 B OK Dobříš
11:32:00 Řeháková Ludmila PGP0454 8003663 C SK Praga
11:34:00 Vláčilová Barbora RIC0457 52859 C OB Říčany
12:19:00 De Heij Laura RIC0450 8656564 B OB Říčany
12:21:00 Janečková Josefína EKP0351 2067977 B VŠTJ Ekonom Praha
12:23:00 Končická Kateřina RIC0352 8226394 B OB Říčany
12:25:00 Cincibusová Lenka FSP0450 8666 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:27:00 Kotenová Barbora RIC0452 8109328 B OB Říčany

D21K 4.20 km, 65 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:35:00 Ščehovičová Zuzana 0100002 305982 EBB
10:37:00 Klašková Josefina DKP9651 443061 C Oddíl OB Kotlářka
11:38:00 Špirková Anežka LPU9051 51104 C OK Lokomotiva Pardubice
11:40:00 Syslová Edita PGP8853 52106 C SK Praga
11:42:00 Ehlerová Petra VSP7855 51597 C USK Praha
12:31:00 Krupová Tereza BZP8751 2088730 C Báječné ženy v orientačním běhu
12:33:00 Ledinská Eliška DKP0256 2113484 C Oddíl OB Kotlářka
12:35:00 Šubrtová Věra TAP8150 2080987 C KOB Tretra Praha
13:09:00 Blažková Kristina DKP8251 7300472 C Oddíl OB Kotlářka
14:15:00 Beranová Kristína 0150003 2083393 TZL
14:17:00 Štoková Mariana DKP8158 9880 C Oddíl OB Kotlářka
14:19:00 Černá Hana EKP8459 7207027 C VŠTJ Ekonom Praha

D21L 5.10 km, 90 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:42:00 Bochenková Martina DKP8758 7000412 C Oddíl OB Kotlářka
10:44:00 Procházková Zuzana KPY8650 7210815 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:46:00 Voltrová Svatava ROZ6150 7300179 C OK Roztoky
10:48:00 Králová Vanda BZP8750 7260013 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:50:00 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:52:00 Kopecká Eliška KNC9850 7202873 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:54:00 Ondráčková Dana KAM8952 7201193 C OK Kamenice
10:56:00 Voltrová Hana ROZ9752 8656678 C OK Roztoky
10:58:00 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C OK Kamenice
11:53:00 Mikulášová Helena PGP9353 515453 C SK Praga
11:55:00 Pecoldová Pavlína MFP8450 8066680 C Matfyz Praha
11:57:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka
11:59:00 Sedláčková Linda ROZ0050 232535 C OK Roztoky
12:42:00 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:44:00 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C SK Praga
12:46:00 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:48:00 Janečková Dagmar EKP6550 51594 C VŠTJ Ekonom Praha
12:50:00 Mikulová Zuzana ZVO7951 2099503 C OB SK Zvole
12:52:00 Svobodová Jitka VSP7450 8648547 C USK Praha
12:54:00 Bialožytová Tereza PGP9055 8087800 C SK Praga
12:56:00 Sieglová Dagmar MFP7050 8660371 C Matfyz Praha
12:58:00 Karbanová Vendula DKP8350 0 C Oddíl OB Kotlářka
13:11:00 Surkova Polina PGP0157 8014405 A SK Praga
14:00:00 Voltrová Alena DKP9956 7205027 C Oddíl OB Kotlářka

D35 3.80 km, 75 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:29:00 Hlaváčková Klára TAP7756 2081363 C KOB Tretra Praha
10:31:00 Grisová Kateřina SLA7850 2109679 C SKOB Slaný
10:33:00 Hellerová Alena ROU7850 2081373 C SKOB Roudnice nad Labem
10:35:00 Hrstková Marie SLA8150 2148214 C SKOB Slaný
10:37:00 Pilařová Kateřina CEP8050 2800224 Čepíci
10:39:00 Sotonová Jitka TAP7950 2420031 C KOB Tretra Praha
10:41:00 Bartůňková Lucie LOU7750 2143389 C SK Moravan Louňovice
10:43:00 Basistová Darina DOR7856 2045317 C OK Dobříš
10:45:00 Dlouhá Marta PGP7858 1886930 C SK Praga
10:47:00 Hrádková Kateřina ROU8350 2143344 C SKOB Roudnice nad Labem
10:49:00 Blahutová Hanka MFP7953 51928 C Matfyz Praha
11:25:00 Bartoňová Terezie FSP7550 2092410 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:27:00 Rambousková Pavla 0050001 1452974 Rambíci
11:29:00 Kuželová Michaela FSP7851 211539 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:31:00 Brotánková Lenka ROU8152 2420003 C SKOB Roudnice nad Labem
11:33:00 Herynková Irena RIC7750 2131184 C OB Říčany
11:35:00 Hüblová Kateřina FSP7750 2000593 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:37:00 Termerová Jana LTU7850 2103288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:39:00 Vítečková Kateřina DKP7251 446360 C Oddíl OB Kotlářka
11:41:00 Černická Barbora LBE8250 2420021 C TJ Lokomotiva Beroun
11:43:00 Krejčová Jana ROU7758 2127876 C SKOB Roudnice nad Labem
11:45:00 Rejšková Alena KAM7750 2075613 C OK Kamenice
11:47:00 Sedláčková Petra ROZ7050 9982 C OK Roztoky
11:49:00 Žižková Jaroslava DOR7754 2104694 C OK Dobříš
11:51:00 Žemlová Eva KAM7550 8033217 C OK Kamenice
12:25:00 Vondráčková Markéta DKP7856 2120867 C Oddíl OB Kotlářka
12:27:00 Pompachová Alexandra TAP7754 2133911 C KOB Tretra Praha
12:29:00 Míková Šárka DKP8255 8017720 C Oddíl OB Kotlářka
12:31:00 Pinkrová Šárka HCE8350 2126387 C TJ Hostivice
12:33:00 Vyhnálková Eva RIC7552 8660561 C OB Říčany
12:35:00 Uhrová Zuzana VSP8050 8667963 C USK Praha
12:37:00 Ptáčková Helena DKP7750 2419969 C Oddíl OB Kotlářka
12:39:00 Skripniková Kateřina FSP8051 8028838 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:41:00 Bartalošová Jana PGP8154 2084985 C SK Praga
12:43:00 Marková Alena 0050004 52977 Rambíci
12:45:00 Dobyášová Zuzana KAM8052 2039085 C OK Kamenice
12:47:00 Řepková Jana PGP7762 2126398 C SK Praga
13:13:00 Magazu Radka DOR7853 2115078 C OK Dobříš
13:15:00 Haková Magda PGP7651 2051544 C SK Praga
13:17:00 Asterová Jana SLA7451 8648627 C SKOB Slaný
13:19:00 Perknerová Barbora ZVO8151 2099523 C OB SK Zvole
14:01:00 Seidlová Barbora RIC7955 7207365 C OB Říčany

D45 3.40 km, 50 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Šimerková Olga PGP7551 8648558 C SK Praga
10:02:00 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:04:00 Kándlová Adéla DCE7550 2113044 C KOB Dobřichovice
10:06:00 Štěpová Dana PGP7456 2099486 C SK Praga
10:08:00 Kašparová Irena SLA6852 336731 C SKOB Slaný
10:10:00 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 2102806 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:12:00 Baštová Jana DOR7452 2113394 C OK Dobříš
10:14:00 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C SK Praga
10:16:00 Titzová Pavlína VSP7463 2049522 C USK Praha
10:18:00 Víšková Alena KAM7451 51618 C OK Kamenice
10:20:00 Nosek Martina DLT7251 236061 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:22:00 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C Oddíl OB Kotlářka
10:24:00 Buková Jana ROU7150 2075666 C SKOB Roudnice nad Labem
10:26:00 Petýrková Pavlína BZP7351 2113516 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:08:00 Kučerová Marie VSP7551 2127526 C USK Praha
11:10:00 Komersová Jana KNC6550 8226399 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:12:00 Hrubá Veronika 0060001 2080907 6YC
11:14:00 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C OK Roztoky
11:16:00 Čiháková Lenka KNC6750 8667527 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:18:00 Uhlířová Lada LBE7450 218788 C TJ Lokomotiva Beroun
11:20:00 Malečková Iva VSP7559 2067949 C USK Praha
11:22:00 Malá Martina 0070002 2148228 Tučňáci OB
11:24:00 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C USK Praha
12:16:00 Fantová Libuše EKP5650 51583 C VŠTJ Ekonom Praha
12:18:00 Papicová Silvie BZP7651 2113471 C Báječné ženy v orientačním běhu
12:20:00 Pokorná Magdaléna PGP7562 899177 C SK Praga
12:22:00 Kotenová Klára RIC7252 8226424 C OB Říčany
12:24:00 Klapalová Pavla VSP7099 51589 C USK Praha
12:26:00 Gregor Tahmina DOR7552 2127585 OK Dobříš
12:28:00 Junková Petra STH7451 220254 C SK Studenec
12:30:00 Dvořáková Ivana PGP7254 2148227 C SK Praga
12:32:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 TJ Lokomotiva Chomutov
12:34:00 Městková Kateřina VSP7650 8033206 C USK Praha
12:36:00 Petriláková Petra DOR7656 8226435 C OK Dobříš
12:38:00 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 8005137 C SK Praga
12:40:00 Hlavatá Pavla DKP7050 8014441 C Oddíl OB Kotlářka
13:00:00 Kotenová Petra DKP7450 2148127 C Oddíl OB Kotlářka
13:02:00 Hradilová Katarína HCE7350 49153 C TJ Hostivice
13:04:00 Bezpalcová Zuzana OKP7454 232137 C SK OK 24 Praha
14:02:00 Žižková Markéta DOR7352 2111608 C OK Dobříš
14:04:00 Řeháková Jana DVP7351 361962 C DVP ORIENTATION
14:06:00 Balejová Veronika KAM7253 2115760 C OK Kamenice
14:08:00 Ptáčková Kateřina PGP7350 51555 C SK Praga

D55 3.40 km, 65 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:41:00 Kettnerová Lenka HCE6450 7202877 C TJ Hostivice
10:43:00 Freyová Michaela KPY6050 301394 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:45:00 Sládková Eva TEH5751 51398 C Sokol Tehov
10:47:00 Beranová Vlasta UVP5450 7917 C Slovan Praha
10:49:00 Leníková Jana DLT6151 440490 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:51:00 Jahnová Helena SCP5550 8113525 C OK Sparta Praha
10:53:00 Kujanová Martina BZP5850 301647 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:42:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
11:44:00 Kudrnáčová Hana KAM6250 232268 C OK Kamenice
11:46:00 Nováková Svatava SKV5351 2059748 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:48:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
11:50:00 Šámalová Hana OKP6151 502090 C SK OK 24 Praha
11:52:00 Hrabánková Ilona PGP6250 8013881 C SK Praga
11:54:00 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C KOB Dobřichovice
11:56:00 Nováková Irena OKP6651 2133898 C SK OK 24 Praha
12:00:00 Cincibusová Ivana FSP6651 8116688 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:02:00 Mudrová Martina HCE6451 51984 C TJ Hostivice
12:04:00 Chloupková Jana SLP5951 51546 C OOB Slavia Praha
12:06:00 Tihonová Jindra TAP6253 232161 C KOB Tretra Praha
14:01:00 Dudová Hana DKP5752 51756 C Oddíl OB Kotlářka
14:03:00 Kopáčková Alena DOR6450 436940 C OK Dobříš

D65 2.70 km, 30 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:04:00 Dohnalová Dana VSP5050 8680418 C USK Praha
12:00:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
12:12:00 Jůzková Jaroslava SCP5250 49837 C OK Sparta Praha
14:18:00 Ryšavá Lubomíra TJP4750 53540 C TJ Sokol Troja

D75 2.70 km, 30 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:16:00 Haňkovská Jana PGP4050 8200025 C SK Praga
12:06:00 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 TJ Lokomotiva Chomutov
14:00:00 Krausová Marie LLI4451 51214 C LOK-o Liberec
14:02:00 Zmeková Míla SLP4451 51550 C OOB Slavia Praha

H10 2.50 km, 25 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Lukavský Vít DKL1101 2127553 C KOB Kladno
10:03:00 Burgr Adam MKP1100 2260167 C SK GORDIC Praha Kačerov
11:17:00 Sedlák Václav DKP1105 8008297 C Oddíl OB Kotlářka
11:19:00 Etrych Tobiáš DOR1103 2148206 C OK Dobříš
11:21:00 Bartoň Theodor FSP1100 2029180 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:23:00 Balga Filip DKP1104 8516913 C Oddíl OB Kotlářka
11:25:00 Posch Jaroslav RIC1201 2419902 C OB Říčany
11:27:00 Mullis Robert DKP1200 2075694 C Oddíl OB Kotlářka
11:29:00 Etrych Matěj DOR1104 2135176 C OK Dobříš
12:09:00 Vydra Jonáš DKP1113 2181335 C Oddíl OB Kotlářka
12:11:00 Benda Daniel PGP1100 7207866 C SK Praga
12:13:00 Sedlář Prokop TAP1106 7205567 C KOB Tretra Praha
12:15:00 Majer David DKP1203 8632138 C Oddíl OB Kotlářka
12:17:00 Bednařík Vojtěch TAP1104 8003642 C KOB Tretra Praha
12:19:00 Ptáček Ondřej DKP1204 2029121 C Oddíl OB Kotlářka
12:21:00 Junek Kryštof STH1201 2008986 C SK Studenec
12:23:00 Karban Ondřej DKP1100 8116800 C Oddíl OB Kotlářka
12:25:00 Pinkr Josef HCE1200 1417247 C TJ Hostivice
13:05:00 Baldrian Josef VSP1100 8670452 C USK Praha
14:05:00 Vaněk Jáchym ROU1201 2148112 C SKOB Roudnice nad Labem
14:07:00 Zápotocký Tomáš SLA1200 2087720 C SKOB Slaný

H12 3.30 km, 55 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Pospíšil Filip TJP1001 2111675 C TJ Sokol Troja
10:02:00 Grisa Dominik SLA0900 2109683 C SKOB Slaný
10:04:00 Pilát Jaromír DKL0900 2124767 B KOB Kladno
10:06:00 Pilař František CEP0900 1413334 Čepíci
10:08:00 Neškudla Jan KAM1005 1418764 C OK Kamenice
10:10:00 Vaculovič Matěj DOR1004 8003628 C OK Dobříš
10:12:00 Müller Karel HCE1000 8680602 C TJ Hostivice
10:14:00 Hrádek Vojtěch ROU1000 2143362 C SKOB Roudnice nad Labem
11:28:00 Gregor Kevin DOR1001 2125357 C OK Dobříš
11:30:00 Zavadil Matěj VSP0904 2129183 C USK Praha
11:32:00 Černý Martin RIC1004 2096260 C OB Říčany
11:34:00 Etrych Jonáš DOR0907 2133884 B OK Dobříš
11:36:00 Škorpil Marek HOR0900 8667965 B TJ Jiskra Hořice
11:38:00 Porsch Jan DOR0904 2111612 B OK Dobříš
11:40:00 Rejšek Čeněk KAM1002 2135200 C OK Kamenice
11:42:00 Čeněk Matyáš TAP1004 2148117 C KOB Tretra Praha
11:44:00 Kučera Jakub VSP0900 2032189 B USK Praha
11:46:00 Komín Matyáš DKL0901 2121871 B KOB Kladno
12:18:00 Berný Jáchym ODV1000 2143374 C TJ Aero Odolena Voda
12:20:00 Junek Šimon DKP1011 7756777 C Oddíl OB Kotlářka
12:22:00 Koukal Jan ODV1001 2148154 C TJ Aero Odolena Voda
12:24:00 Oliverius Filip DKL1000 2127889 C KOB Kladno
13:08:00 Hradil Michal HCE0900 1417257 C TJ Hostivice
14:06:00 Elleder Jan TAP1010 2801022 C KOB Tretra Praha
14:08:00 Machar Dan DKP1002 8080823 C Oddíl OB Kotlářka
14:10:00 Hrdý Kryštof TAP0912 2148203 C KOB Tretra Praha

H14 3.80 km, 55 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:10:00 Šubrt Jáchym DKP0800 8080819 B Oddíl OB Kotlářka
10:12:00 Hlaváček Vojtěch TAP0700 8014443 C KOB Tretra Praha
10:14:00 Heller Jakub ROU0702 8662370 B SKOB Roudnice nad Labem
10:16:00 Šnejdar Martin PGP0806 8076039 C SK Praga
10:18:00 Maroušek Dominik DKP0716 2129223 B Oddíl OB Kotlářka
10:20:00 Šimerka Ondřej PGP0800 8648593 B SK Praga
10:22:00 Slavíček David FSP0805 2029184 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:24:00 Grisa Filip SLA0801 2000602 C SKOB Slaný
10:26:00 Bazinek Lukáš ROU0802 8660353 B SKOB Roudnice nad Labem
10:28:00 Weiss Hugo DKP0725 2260360 C Oddíl OB Kotlářka
11:18:00 Melichar Šimon DKP0708 1000461 C Oddíl OB Kotlářka
11:20:00 Termer Štěpán VSP0807 8404070 B USK Praha
11:22:00 Jandera Kryštof PGP0700 7300279 B SK Praga
11:24:00 Sedláček Patrik DKP0816 8080829 B Oddíl OB Kotlářka
11:26:00 Skripnik Matouš FSP0800 8028833 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:28:00 Tejkl Štěpán TAP0807 8090146 C KOB Tretra Praha
11:30:00 Večerka Vojtěch DKP0813 2039161 B Oddíl OB Kotlářka
11:32:00 Tučný Kryštof PGP0804 2801414 C SK Praga
11:34:00 Vrba Matyáš FSP0706 8116787 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:36:00 Černý Vojtěch DKP0712 8226356 B Oddíl OB Kotlářka
11:38:00 Lorenc Václav DOR0702 2044885 A OK Dobříš
11:40:00 Klimeš Vincent FSP0808 2029197 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:42:00 Víteček Šimon DKP0801 8080630 B Oddíl OB Kotlářka
11:44:00 Žižka Přemysl DOR0706 2131194 B OK Dobříš
11:46:00 Pohl Lukáš TAP0703 2060250 C KOB Tretra Praha
12:16:00 Kolář David ZVO0805 8109393 B OB SK Zvole
12:18:00 Sedlář Lumír TAP0810 8226359 C KOB Tretra Praha
12:20:00 Junek Matouš DKP0817 1302784 B Oddíl OB Kotlářka
12:22:00 Kosák Eliáš PGP0704 2800310 C SK Praga
12:24:00 Šubrt Ondřej TAP0801 2085632 C KOB Tretra Praha
12:26:00 Dolák Jakub DKP0707 2148146 C Oddíl OB Kotlářka
13:12:00 Peckl Kryštof DOR0806 2111761 B OK Dobříš
13:14:00 Linhart Jakub ZVO0802 2115685 B OB SK Zvole
13:16:00 Magazu Lukas DOR0805 8663147 B OK Dobříš
13:18:00 Koten Vojtěch DKP0815 2143373 B Oddíl OB Kotlářka
14:03:00 Machar Eda DKP0803 8080822 B Oddíl OB Kotlářka
14:05:00 Zápotocký Jiří SLA0800 7300545 B SKOB Slaný
14:07:00 Salinger Jakub DKP0715 2134283 B Oddíl OB Kotlářka
14:09:00 Zyma Petr PGP0807 2113491 C SK Praga

H16 4.50 km, 65 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Kándl Matěj PGP0508 2102710 C SK Praga
10:17:00 Pilát Bořivoj DKL0500 8680587 B KOB Kladno
10:19:00 Šubrt Vojtěch DKP0502 8080825 B Oddíl OB Kotlářka
10:21:00 Krátký Štěpán ROU0503 8662285 B SKOB Roudnice nad Labem
10:23:00 Kubát Matyáš RIC0601 8012037 B OB Říčany
10:25:00 Dlouhý Aleš PGP0502 8116795 B SK Praga
11:26:00 Jíra Filip KAM0506 8663163 B OK Kamenice
11:28:00 Černý Matouš TAP0501 7207616 B KOB Tretra Praha
12:11:00 Vyhnis Šimon TAP0613 2039206 C KOB Tretra Praha
12:13:00 Bartaloš Matyáš PGP0503 2084972 B SK Praga
12:15:00 Městka Václav VSP0600 8028854 A USK Praha
12:17:00 Ledinský Matěj DKP0602 2087643 C Oddíl OB Kotlářka
13:18:00 Perkner Vít ZVO0603 2099526 B OB SK Zvole
14:04:00 Kopecký Matyáš DKP0613 2419918 B Oddíl OB Kotlářka
14:06:00 Dragoun Matěj DOR0603 2104706 C OK Dobříš
14:08:00 Machar Matěj DKP0604 8080821 B Oddíl OB Kotlářka
14:10:00 Václavík Martin SLA0601 8109398 B SKOB Slaný

H18 4.70 km, 90 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:21:00 Kužel Jan FSP0400 515098 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:48:00 Janas Adam PGP0404 8667507 B SK Praga
13:20:00 Baldrian Tomáš VSP0405 8660399 B USK Praha

H21K 5.30 km, 90 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Gajdoš Martin 0100001 2039802 EBB
10:03:00 Blahuta Marek MFP7301 897349 C Matfyz Praha
10:05:00 Šunda Marek VSP9200 7210926 C USK Praha
11:19:00 Hrubý František 0060002 2115729 6YC
12:01:00 Žáček Martin FSP6803 1396842 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:03:00 Novák Daniel DOK8700 8656618 C OK Doksy
12:05:00 Šubrt Evžen TAP8000 2085631 C KOB Tretra Praha
12:07:00 Beran Pavel 0150002 52220 TZL
12:09:00 Komůrka Jiří CEP8700 2148120 Čepíci
13:19:00 Melen Pavel 0160001 7003030 TJ Kabely
13:21:00 Uhlíř Marek PGP9405 331157 C SK Praga

H21L 7.10 km, 120 m, 25 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Klement David DKP0110 8080816 B Oddíl OB Kotlářka
10:03:00 Beneš Miroslav PGP8108 7203451 C SK Praga
10:05:00 Hanák Jan SLA8002 8660460 C SKOB Slaný
10:07:00 Hejna Martin TAP8101 8022652 C KOB Tretra Praha
10:09:00 Vacek Vladimír KNC9300 8667542 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:11:00 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C Oddíl OB Kotlářka
10:13:00 Černý Ondřej EKP8511 8045215 C VŠTJ Ekonom Praha
10:15:00 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C Oddíl OB Kotlářka
10:17:00 Junek Vladimír TJP8400 2075695 C TJ Sokol Troja
10:19:00 Buk Michal ROU9601 2075669 C SKOB Roudnice nad Labem
10:21:00 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C SK Praga
10:23:00 Buk Petr ROU0001 8516425 C SKOB Roudnice nad Labem
10:25:00 Sysel Ctibor PGP8700 515161 C SK Praga
11:01:00 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C OK Kamenice
11:03:00 Jandera Tomáš SOB7300 7300190 C SOBSA
11:05:00 Němeček Jan VSP6201 8028885 C USK Praha
11:07:00 Bouda Petr 0110003 7300555 No Name
11:11:00 Dvořáček Dan MFP7903 8629750 C Matfyz Praha
11:13:00 Kondrát Martin PGP6501 8004312 C SK Praga
11:15:00 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 8518311 C Oddíl OB Kotlářka
11:17:00 Vlach Martin PGP8605 51807 C SK Praga
11:19:00 Přikryl Petr PBM6708 7030567 C TJ Spartak 1. brněnská
11:21:00 Mezník Vladimír LBE6400 52971 C TJ Lokomotiva Beroun
12:01:00 Pospíšil Vítek PGP6803 681612 C SK Praga
12:03:00 Klusák Martin DKP8704 8557 C Oddíl OB Kotlářka
12:05:00 Nitsch Karel FSP7611 8914 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:07:00 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B SK Praga
12:09:00 Hrouda Martin FSP7612 8680607 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:11:00 Illner Vojtěch DKP9600 8648562 C Oddíl OB Kotlářka
12:13:00 Janas Petr PGP7106 8151151 C SK Praga
12:15:00 Siegl Roman MFP6700 8648567 C Matfyz Praha
12:17:00 Bořánek Petr VSP7000 8648561 C USK Praha
12:19:00 Pokorný Ondřej PGP7506 682686 C SK Praga
12:21:00 Němeček Jan KAM9300 8648633 C OK Kamenice
13:25:00 Fröhlich Martin DKP8207 7300471 C Oddíl OB Kotlářka
13:27:00 Vondra Jiří FSP7600 2092409 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:29:00 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 C SK Praga
14:17:00 Pašek František KAM7600 523000 C OK Kamenice
14:19:00 Šimík Daniel ROZ6900 8662318 C OK Roztoky

H35 5.30 km, 90 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:09:00 Houska Jindřich DOR7601 8663146 C OK Dobříš
10:11:00 Hora Michal LBE7901 2148240 C TJ Lokomotiva Beroun
10:13:00 Heller Jiří ROU7708 8005150 C SKOB Roudnice nad Labem
10:15:00 Fiala Jakub SLA8500 2148075 C SKOB Slaný
10:17:00 Šnejdar Ondřej 0010001 2001953 -
10:19:00 Silovský Tomáš RIC8001 8667534 C OB Říčany
10:21:00 Neškudla Jan KAM8000 8226404 C OK Kamenice
10:23:00 Koldinský Jan KPY8506 8116797 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:25:00 Hrádek Tomáš ROU8301 2143402 C SKOB Roudnice nad Labem
10:27:00 Maroušek Jan DKP7402 8667501 C Oddíl OB Kotlářka
10:29:00 Střelba Ondřej PGP7510 7209464 C SK Praga
10:31:00 Kolář David LOU7700 2143398 C SK Moravan Louňovice
10:33:00 Buzek Martin PGP8401 7051263 C SK Praga
10:35:00 Izák Petr LME7800 301642 C SK Los Mělník
10:37:00 Šubrt Antonín DKP7100 8080834 C Oddíl OB Kotlářka
10:39:00 Burgr Richard MKP8402 336744 C SK GORDIC Praha Kačerov
10:41:00 Kurz Matouš PGP8606 2108874 C SK Praga
11:01:00 Kužel Tomáš FSP7610 1000505 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:03:00 Komín David PGP7405 9767 C SK Praga
11:05:00 Hübl Karel FSP7802 8878 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:07:00 Víteček Jan DKP7201 8720322 C Oddíl OB Kotlářka
11:09:00 Rambousek Jan 0050002 995813 Rambíci
11:11:00 Hýbl Lukáš PGP7504 7210112 C SK Praga
11:13:00 Tejkl Jiří DOB7700 8226377 C KOB Dobruška
11:15:00 Duda Miroslav ROU8009 8631583 C SKOB Roudnice nad Labem
12:26:00 Havlíček Jan RIC7902 8667980 C OB Říčany
12:28:00 Berný Jan ODV7702 52117 C TJ Aero Odolena Voda
12:30:00 Khel Richard SCP7500 7202899 C OK Sparta Praha
12:32:00 Ledinský Martin DKP7901 2087675 C Oddíl OB Kotlářka
12:34:00 Kolář Jan ZVO7901 8667541 C OB SK Zvole
12:36:00 Bednařík Jan SPC8112 8670468 C SPORTICUS team
12:38:00 Collis Mark DKP7703 8660454 C Oddíl OB Kotlářka
12:40:00 Pompach Petr TAP7801 9102143 C KOB Tretra Praha
12:42:00 Junek Petr STH7801 9090 C SK Studenec
12:44:00 Pilař Marek CEP7700 2800223 Čepíci
12:46:00 Vydra Lukáš DKP7001 2181310 C Oddíl OB Kotlářka
12:48:00 Marek Jan LBE6100 897390 C TJ Lokomotiva Beroun
12:50:00 Nemšovský Petr PGP7602 899152 C SK Praga
12:52:00 Vondráček Martin DKP7704 2120894 C Oddíl OB Kotlářka
12:54:00 Pilař Karel MAS5501 7003021 C OOB Aš
13:24:00 Perkner Radim ZVO8001 2115681 C OB SK Zvole
13:26:00 Flašar Jan PGP8610 9418870 R SK Praga
13:28:00 Špičák Jan 0090001 2088156 neregistrovaný
14:07:00 Špičák Aleš DKP5500 8641 C Oddíl OB Kotlářka
14:09:00 Kabát Jan PGP6901 886298 C SK Praga
14:11:00 Vaněk Jan ROU7807 2148152 C SKOB Roudnice nad Labem

H45 4.70 km, 90 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:38:00 Hrstka Pavel SLA7501 2109691 C SKOB Slaný
10:40:00 Müller Jan HCE6800 7208085 C TJ Hostivice
10:42:00 Bleha Stanislav DOR7503 2131188 C OK Dobříš
10:44:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:46:00 Vaculovič Radim DOR7505 2058524 C OK Dobříš
10:48:00 Titz Pavel VSP7400 1398992 C USK Praha
10:50:00 Kohl Jiří KPY6201 301391 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:52:00 Grisa Petr SLA7600 2109693 C SKOB Slaný
10:54:00 Klaška Pavel DKP6500 8650 C Oddíl OB Kotlářka
10:56:00 Nosek Petr DLT6901 336778 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
11:25:00 Škorpil Martin HOR5700 8670484 C TJ Jiskra Hořice
11:27:00 Bílý Petr DOK6800 51279 C OK Doksy
11:29:00 Leinweber Ctirad FSP7401 51854 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:31:00 Pohl Zdeněk TAP7606 9527 C KOB Tretra Praha
11:33:00 Krejčí Ladislav ROU7301 2127852 C SKOB Roudnice nad Labem
11:35:00 Bartoň Jan FSP7000 7204999 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:37:00 Vláčil Daniel RIC7307 8222077 C OB Říčany
11:39:00 Uhlíř Patrik LBE7000 331179 C TJ Lokomotiva Beroun
11:41:00 Večerka Daniel 0040001 7002605 Neregistrovaný
11:43:00 Balga Jiří DKP7302 2134331 C Oddíl OB Kotlářka
11:45:00 Maleček Vít PGP6801 2067268 C SK Praga
11:47:00 Gregor Radek DOR7404 2125353 C OK Dobříš
11:49:00 Herynek Petr RIC7305 8004274 C OB Říčany
11:51:00 Štěp Adam PGP7407 2106876 C SK Praga
11:53:00 Sedláček Jaroslav ROZ6801 51894 C OK Roztoky
11:55:00 Etrych Tomáš DOR7300 8044386 C OK Dobříš
11:57:00 Zavadil Vladimír VSP6710 2129230 C USK Praha
12:30:00 Končický Lukáš RIC7501 2127565 C OB Říčany
12:32:00 Fanta Miroslav EKP5800 51147 C VŠTJ Ekonom Praha
12:34:00 Komers František KNC6800 553432 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:36:00 Tolar Jan RIC7301 8226339 C OB Říčany
12:38:00 Čermák Daniel EKP7510 8028876 C VŠTJ Ekonom Praha
12:40:00 Tihon Jaroslav TAP6102 515440 C KOB Tretra Praha
12:42:00 Koten Pavel RIC7200 8004315 C OB Říčany
12:44:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C OK Dobříš
13:33:00 Baldrian Petr PGP7203 8140933 C SK Praga
13:35:00 Koten Petr 0080001 2001999 -
13:37:00 Aster Vladimír SLA6500 2045227 C SKOB Slaný
13:39:00 Ptáček Josef DKP7204 2420028 C Oddíl OB Kotlářka
14:11:00 Doubek Petr SLA7000 8648574 C SKOB Slaný
14:13:00 Svoboda Jiří DKP7504 7205040 C Oddíl OB Kotlářka
14:15:00 Zápotocký Luboš SLA7500 2801037 C SKOB Slaný
14:17:00 Balej Jiří KAM7201 8680586 C OK Kamenice

H55 3.80 km, 75 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Kudrnáč Martin HCE5901 301371 C TJ Hostivice
10:02:00 Koč Lumír MKP5401 336747 C SK GORDIC Praha Kačerov
10:04:00 Buk Miloslav ROU6202 331058 C SKOB Roudnice nad Labem
10:06:00 Kettner Pavel HCE5900 515105 C TJ Hostivice
10:08:00 Koč Zdeněk MKP4700 51706 C SK GORDIC Praha Kačerov
11:55:00 Novák Libor OKP6504 51680 C SK OK 24 Praha
11:57:00 Pasnichenko Viktor PGP6004 8116705 C SK Praga
12:51:00 Kořistka Libor EKP6300 51591 C VŠTJ Ekonom Praha
12:53:00 Borovička Milan FSP6104 888613 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:55:00 Knotek Kamil OLP5701 49370 C PSK Olymp Praha
13:32:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 8045137 C USK Praha
14:11:00 Buriánek Jaromír SCP4700 7206545 C OK Sparta Praha
14:13:00 Přibík Jan PGP6301 8226367 C SK Praga
14:15:00 Hošek Ladislav SCP6001 8676001 C OK Sparta Praha

H65 3.40 km, 50 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Jahn Pavel SCP5500 7207870 C OK Sparta Praha
10:47:00 Lebduška Petr ROU4702 53574 C SKOB Roudnice nad Labem
10:49:00 Zelený Vladimír PGP4800 8663188 C SK Praga
11:00:00 Šámal Václav OKP5600 436401 C SK OK 24 Praha
11:02:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
11:04:00 Tučný Jan 0070001 2131195 Tučňáci OB
12:51:00 Uher Petr VSP5001 8666868 C USK Praha
12:53:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:55:00 Hájek Jan MAS5401 7885 C OOB Aš
12:57:00 Paul Josef DCE4401 301171 C KOB Dobřichovice
12:59:00 Přeček Zdeněk SCP5200 9101101 C OK Sparta Praha
13:36:00 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C KOB Tretra Praha
14:12:00 Wald František FSP5300 8033205 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:14:00 Ryšavý Vít TJP4700 51332 C TJ Sokol Troja

H75 2.70 km, 30 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:28:00 Procházka Zdenko DKP4300 51800 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Zábranský Emil SLA4200 420425 C SKOB Slaný
10:32:00 Nosál Stanislav LBE4600 8022665 C TJ Lokomotiva Beroun
10:34:00 Němec Vladimír SLA4202 8100015 C SKOB Slaný
10:36:00 Duda František KPY4600 2103786 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:38:00 Novák Miloš SCP4600 52299 C OK Sparta Praha
11:00:00 Rychlý Rudolf MKP4100 2260138 C SK GORDIC Praha Kačerov
14:08:00 Mudr Stanislav DCE4400 232101 C KOB Dobřichovice
14:10:00 Kraus Jan LLI4501 51213 C LOK-o Liberec
14:12:00 Frey Jaromír ONO4100 8656637 C SKOB Ostrov
14:14:00 Valášek Josef SCP4501 2084946 C OK Sparta Praha

TF 2.10 km, 45 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Bednaříková Eva SPC1553 8660566 C SPORTICUS team
10:00:00 Bouda Sofie 0110002 7300556 No Name
10:00:00 Dobyášová Kateřina KAM1252 2039186 C OK Kamenice
10:00:00 Franz Vojta 0030001 0 Franzovi
10:00:00 Hübl Hugo FSP1103 2000572 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:00:00 Izdná Helena DKP1351 2103714 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 Karban Štěpán DKP1313 2087694 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 Khelová Bára SCP1350 52115 C OK Sparta Praha
10:00:00 Khelová Eliška SCP1651 7953 C OK Sparta Praha
10:00:00 Kužel Jonáš FSP1201 446429 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:00:00 Ledinská Lucie DKP1253 2127572 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 Maroušková Julie DKP1256 2260351 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 Prášilová Alžběta SJC1651 7207016 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 Řehák Prokop PGP1203 2420053 C SK Praga
10:00:00 Řepková Ema PGP1350 2148115 C SK Praga
10:00:00 Seidl Marek RIC1100 888643 C OB Říčany
10:00:00 Seidl Kryštof RIC1407 51610 C OB Říčany
10:00:00 Skripnik Kilián FSP1300 2092380 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:00:00 Suchanová Nela MKP1351 2260141 C SK GORDIC Praha Kačerov
10:00:00 Večerková Klára DKP1452 2181307 C Oddíl OB Kotlářka

Z1-HDR 2.40 km, 30 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Baldrian František VSP1600 2075606 C USK Praha
10:00:00 Benešová Ema 0020001 2099508 Žádný
10:00:00 Beran Matouš 0150001 2099525 TZL
10:00:00 Čermáková Lea 0120002 1066205 Soukromnice
10:00:00 Čermáková Emílie 0120001 7003028 Soukromnice
10:00:00 Černá Andrea 0140001 7205000 VŠTJ Ekonom
10:00:00 Černická Anežka LBE1350 2419916 C TJ Lokomotiva Beroun
10:00:00 Černý Marek RIC7306 0 OB Říčany
10:00:00 Finco Dneboská Eva PVP7755 301137 C VSK Přírodní vědy Praha
10:00:00 Hill Lucy SLA1550 2039807 C SKOB Slaný
10:00:00 Hýbl Orlík VIP1400 51628 C SK VIPrahlo
10:00:00 Chromec Filip 0130001 0 Kotlářka
10:00:00 Izáková Antonie LME1850 0 SK Los Mělník
10:00:00 Izdná Alžběta DKP1554 2260334 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 Komůrka Kryštof CEP1900 0 Čepíci
10:00:00 Krejčová Eva SLA8250 2023810 C SKOB Slaný
10:00:00 Michalíková Stela ZVO1352 2214519 C OB SK Zvole
10:00:00 Mikulová Laura ZVO1450 2127539 C OB SK Zvole
10:00:00 Mullis Elizabeth DKP1651 2075697 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 Pilař Jiří CEP1300 53459 Čepíci
10:00:00 Pinkr Jan HCE1300 1407428 C TJ Hostivice
10:00:00 Pokorná Nela PGP0552 682654 C SK Praga
10:00:00 Posch Klára RIC1451 1459070 C OB Říčany
10:00:00 Pospíšil Jakub BZP1300 2113364 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:00:00 Sedláková Helena DKP1352 2118492 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 Suchanová Ema MKP1550 2260120 C SK GORDIC Praha Kačerov
10:00:00 Tejklová Stela TAP1254 2088207 C KOB Tretra Praha
10:00:00 Večerková Daniela 0040002 0 Neregistrovaný