Logo

Startovka závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
09.04.2022
Místo konání:
Nový Bor
Pořadatel:
STB - TJ Stadion Nový Bor
KAS - KOB Kamenický Šenov
Mapa:
Nový Bor západ, 1:4000
Ředitel závodu:
Našinec Jiří
Hlavní rozhodčí:
Hanušová Petra - R3
Stavitel tratí:
Hnízdil Jan
JURY:
Kašková Kateřina, Kořínek Jindřich, Nerad Jaroslav
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     P     T    
Nahrávám data...

D10 1.14 km, 25 m, 11 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:00:00 00 Pešíková Ela VLI1253 2120641 C Slavia Liberec orienteering
11:02:00 02 Kutková Sára JEN1351 2112774 C OB Jenišovice
11:04:00 04 Kejřová Lucie 50001 0 5 Litvínov
11:06:00 06 Horáčková Eliška VLI1450 500290 C Slavia Liberec orienteering
11:08:00 08 Dušková Denisa TJN1250 2134329 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:10:00 10 Kejřová Markéta 50002 0 5 Litvínov
11:12:00 12 Heczková Emma VLI1252 8862 C Slavia Liberec orienteering
11:14:00 14 Bábková Klára LDC1251 2000585 C KOB Děčín
11:16:00 16 Nehasilová Anna BOR1450 7204511 C OK Jiskra Nový Bor
11:18:00 18 Maděrová Klára VLI1256 2148211 C Slavia Liberec orienteering
11:20:00 20 Havlová Tereza TUR1252 4406055 C OOB TJ Turnov
11:22:00 22 Vakant 0 Vakant
11:24:00 24 Vakant 0 Vakant
11:26:00 26 Vakant 0 Vakant

D10L 1.08 km, 20 m, 9 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:51:00 51 Hanušová Eva STB1550 1417130 C TJ Stadion Nový Bor
11:53:00 53 Švihovská Tereza JJN1450 500263 C Team Jizerky
11:55:00 55 Hanušová Lenka STB1350 49987 C TJ Stadion Nový Bor
11:57:00 57 Šírlová Kamila CHA1450 2084431 C OK Chrastava
11:59:00 59 Hübnerová Olivie STB1351 52912 C TJ Stadion Nový Bor
12:01:00 61 Hájková Alžběta JJN1353 0 C Team Jizerky
12:03:00 63 Rakoušová Gabriela STB1452 52913 C TJ Stadion Nový Bor
12:05:00 65 Karafiátová Kamila BOR1451 4287 C OK Jiskra Nový Bor
12:07:00 67 Žílová Johana STB1152 0 C TJ Stadion Nový Bor
12:09:00 69 Vakant 0 Vakant
12:11:00 71 Kučerková Adéla STB1450 682506 C TJ Stadion Nový Bor
12:13:00 73 Vakant 0 Vakant
12:15:00 75 Vakant 0 Vakant
12:17:00 77 Vakant 0 Vakant

D12 1.42 km, 20 m, 11 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:00:00 00 Oravcová Amálie JJN1153 2027224 C Team Jizerky
11:02:00 02 Michálková Ela BOR1152 4436 C OK Jiskra Nový Bor
11:04:00 04 Jiráková Adéla JJN1052 8076042 C Team Jizerky
11:06:00 06 Zítová Kateřina LDC1150 1420237 C KOB Děčín
11:08:00 08 Lischková Anežka BOR1057 4652 C OK Jiskra Nový Bor
11:10:00 10 Ledabylová Eliška TUR1054 2419948 C OOB TJ Turnov
11:12:00 12 Stadtherrová Adéla JJN1150 2224619 C Team Jizerky
11:14:00 14 Kvapilová Klára TUV1199 231522 C SOK TJ Turnov
11:16:00 16 Kubešová Eliška VLI1152 2151389 C Slavia Liberec orienteering
11:18:00 18 Válková Adéla BOR1154 4400 C OK Jiskra Nový Bor
11:20:00 20 Tejkalová Aneta KDZ1052 2134259 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
11:22:00 22 Ouzká Eliška BOR1051 8304116 B OK Jiskra Nový Bor
11:24:00 24 Ryšavá Anežka JJN1054 8662738 C Team Jizerky
11:26:00 26 Zenko Rozálie BOR1052 4364 C OK Jiskra Nový Bor
11:28:00 28 Portz Viktoria KUL1051 8660594 C KOB Ústí nad Labem
11:30:00 30 Heřmánková Kateřina TUR1152 1403414 C OOB TJ Turnov
11:32:00 32 Spilková Magdalena JIL1151 2122268 C OK Jilemnice
11:34:00 34 Kottíková Anežka JJN1155 2111796 C Team Jizerky
11:36:00 36 Vakant 0 Vakant
11:38:00 38 Vakant 0 Vakant

D14 2.01 km, 40 m, 16 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:30:00 30 Zurynková Lenka TJN0957 8445308 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:31:00 31 Pražáková Nella JJN0853 8662699 B Team Jizerky
11:32:00 32 Chrástová Barbora STH0851 8033224 A SK Studenec
11:33:00 33 Kvapilová Kristýna TUV0999 411591 B SOK TJ Turnov
11:34:00 34 Mastníková Lenka JJN0854 8662720 C Team Jizerky
11:35:00 35 Tomášková Matilda TUR0957 8656542 B OOB TJ Turnov
11:36:00 36 Šírová Marie VLI0956 2000580 C Slavia Liberec orienteering
11:37:00 37 Salabová Pavlína JIL0954 8482071 B OK Jilemnice
11:38:00 38 Nováková Barborka TUR0860 2151377 C OOB TJ Turnov
11:39:00 39 Burdová Adéla LDC0852 2000596 C KOB Děčín
11:40:00 40 Kynčlová Anna JIL0852 8140914 B OK Jilemnice
11:41:00 41 Polubentseva Iryna TUR0855 0 C OOB TJ Turnov
11:42:00 42 Nožičková Eva JJN0852 8680401 B Team Jizerky
11:43:00 43 Pavlíková Rozárie LIT0851 8116 C KOB Litvínov
11:44:00 44 Zabořilová Anna TUR0951 8012867 B OOB TJ Turnov
11:45:00 45 Březinová Antonie CHA0851 8516430 B OK Chrastava
11:46:00 46 Kvapilová Alžběta KUL0953 8226387 C KOB Ústí nad Labem
11:47:00 47 Růtová Amálka JJN0951 2116464 B Team Jizerky
11:48:00 48 Houžvičková Kateřina TUR0952 2106736 B OOB TJ Turnov
11:49:00 49 Kunášková Karolína VLI0851 8014518 A Slavia Liberec orienteering
11:50:00 50 Michálková Ema BOR0857 2000608 C OK Jiskra Nový Bor
11:51:00 51 Heřmánková Bára TUR0850 8013886 C OOB TJ Turnov
11:52:00 52 Soukupová Marie BOR0952 8518329 B OK Jiskra Nový Bor
11:53:00 53 Kubešová Tereza VLI0954 2151451 B Slavia Liberec orienteering
11:54:00 54 Fuchsová Eliška LTP0851 8662332 C OOB TJ Lokomotiva Teplice

D16 2.05 km, 40 m, 14 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:21:00 21 Houžvičková Daniela TUR0751 8014471 A OOB TJ Turnov
11:22:00 22 Rejholcová Tereza BOR0751 8226406 B OK Jiskra Nový Bor
11:23:00 23 Kutková Tereza JEN0752 2112732 C OB Jenišovice
11:24:00 24 Jirgesová Leontýna BOR0653 4359 C OK Jiskra Nový Bor
11:25:00 25 Vilémová Eliška VLI0655 8517331 B Slavia Liberec orienteering
11:26:00 26 Baloghová Milena JJN0750 8228091 B Team Jizerky
11:27:00 27 Štemberová Bára TJN0650 8662736 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:28:00 28 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 A OK Jiskra Nový Bor
11:29:00 29 Lipenská Barbora CHA0753 8445315 A OK Chrastava
11:30:00 30 Hovorková Marie LDC0650 8008279 B KOB Děčín
11:31:00 31 Savruková Adéla TJN0656 8670806 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:32:00 32 Novotná Karolína TUR0853 8680596 B OOB TJ Turnov
11:33:00 33 Šírová Anna VLI0659 2260366 C Slavia Liberec orienteering
11:34:00 34 Klymeniuk Iryna BOR0767 8006849 C OK Jiskra Nový Bor
11:35:00 35 Dušková Viktorie TJN0655 2102568 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:36:00 36 Konovalova Daria BOR0661 8304118 C OK Jiskra Nový Bor
11:37:00 37 Heczková Anna VLI0652 8328656 B Slavia Liberec orienteering
11:38:00 38 Nikołajuk Maja 70003 8013972 7 UKS ORIENTPARK.PL IWINY
11:39:00 39 Rejmanová Nikola BOR0656 8160172 B OK Jiskra Nový Bor

D18 2.05 km, 40 m, 14 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:46:00 46 Stehlíková Adéla BOR0554 8016033 C OK Jiskra Nový Bor
11:47:00 47 Menclová Anna JEN0452 2103259 C OB Jenišovice
11:48:00 48 Novotná Michaela TUR0551 8013862 A OOB TJ Turnov
11:49:00 49 Matyášová Kristýna CHA0555 8116690 A OK Chrastava
11:50:00 50 Novotná Barbora TUR0552 8680591 B OOB TJ Turnov
11:51:00 51 Šestáková Marie VLI0452 8667522 B Slavia Liberec orienteering
11:52:00 52 Marková Hana LLI0450 2060281 C LOK-o Liberec
11:53:00 53 Zoubková Šárka TJN0554 2078475 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:54:00 54 Vakant 0 Vakant
11:55:00 55 Vakant 0 Vakant
11:56:00 56 Vakant 0 Vakant

D20 2.05 km, 40 m, 14 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:04:00 64 Šritrová Lenka TUR0250 8033269 A OOB TJ Turnov
12:05:00 65 Žejdlíková Eliška LTP0350 8226439 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:06:00 66 Vakant 0 Vakant

D21K 2.14 km, 44 m, 14 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:14:00 74 Macharová Michaela BOR9450 8521 C OK Jiskra Nový Bor
12:15:00 75 Koubová Lenka ROU9554 8518325 C SKOB Roudnice nad Labem
12:16:00 76 Vakant 0 Vakant
12:17:00 77 Vakant 0 Vakant

D21L 2.40 km, 58 m, 17 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:45:00 45 Šákrová Šárka BOR9051 8160186 C OK Jiskra Nový Bor
11:46:00 46 Svobodová Katu SMR8451 8033266 C SNS Smržovka
11:47:00 47 Riby Rose DOK0052 8107748 C OK Doksy
11:48:00 48 Hájková Eliška KAM9851 8404001 R OK Kamenice
11:49:00 49 Kašková Kateřina CHA7850 8670479 C OK Chrastava
11:50:00 50 Voltrová Svatava ROZ6150 8013396 C OK Roztoky
11:51:00 51 Rufferová Iva TUR8354 8310220 E OOB TJ Turnov
11:52:00 52 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C Sportcentrum Jičín
11:53:00 53 Baierová Hana TUR8989 8001989 C OOB TJ Turnov
11:54:00 54 Havlová Adéla BOR9161 8660528 C OK Jiskra Nový Bor
11:55:00 55 Neradová Eva LIT8951 8115 C KOB Litvínov
11:56:00 56 Neradová Alena TUR8551 8035535 C OOB TJ Turnov
11:57:00 57 Sedláčková Petra ROZ7050 8226429 C OK Roztoky
11:58:00 58 Vlčková Tereza TUR8852 515047 C OOB TJ Turnov
11:59:00 59 Pavlová Martina LTP0151 8662324 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:00:00 60 Zakouřilová Kamila TUR8557 1302868 C OOB TJ Turnov
12:01:00 61 Ježková Barbora CHA8850 8004126 C OK Chrastava
12:02:00 62 Žukova Kateřina LDC9151 416134 C KOB Děčín
12:03:00 63 Jeřábková Nina BOR0151 1333269 C OK Jiskra Nový Bor
12:04:00 64 Pavlíková Markéta DOK0053 7208096 C OK Doksy
12:05:00 65 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 R Sportcentrum Jičín
12:06:00 66 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering
12:07:00 67 Švihovská Eva JJN8350 8008017 C Team Jizerky
12:08:00 68 Knížková Šárka CHA9850 8659402 C OK Chrastava
12:09:00 69 Janatová Lucie TJN8154 8660535 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:10:00 70 Svobodová Barbora JJN8950 8662281 C Team Jizerky
12:11:00 71 Vakant 0 Vakant
12:12:00 72 Vakant 0 Vakant
12:13:00 73 Vakant 0 Vakant

D35 2.20 km, 56 m, 16 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:43:00 103 Heczková Bohdana VLI7750 8328670 C Slavia Liberec orienteering
12:44:00 104 Benešová Zuzana LIT8353 2151450 C KOB Litvínov
12:45:00 105 Vaňková Saša LDC8550 8022673 C KOB Děčín
12:46:00 106 Pavlíková Jitka LIT8352 8113 C KOB Litvínov
12:47:00 107 Kalousková Pavla JEN8451 8012882 C OB Jenišovice
12:48:00 108 Vakant 0 Vakant
12:49:00 109 Vakant 0 Vakant

D40 2.20 km, 56 m, 16 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:24:00 84 Žuková Marcela VLI7351 8293 C Slavia Liberec orienteering
12:25:00 85 Kvapilová Lenka TUV8151 7707 C SOK TJ Turnov
12:26:00 86 Zítová Pavla LDC8151 8013440 C KOB Děčín
12:27:00 87 Tomášková Radka TUV7851 2120062 C SOK TJ Turnov
12:28:00 88 Premilova Nadiia BOR7952 4381 C OK Jiskra Nový Bor
12:29:00 89 Matyášová Jana CHA7652 8030636 C OK Chrastava
12:30:00 90 Kutková Hana JEN8050 2112773 C OB Jenišovice
12:31:00 91 Nováková Zuzana TUR7950 2151446 C OOB TJ Turnov
12:32:00 92 Patková Kateřina BOR7853 8304113 C OK Jiskra Nový Bor
12:33:00 93 Lipenská Eva CHA7951 8013858 C OK Chrastava
12:34:00 94 Kmínková Michala DOK7850 2053501 C OK Doksy
12:35:00 95 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 8516251 C Slavia Liberec orienteering
12:36:00 96 Pachnerová Dominika CHA7750 8210077 C OK Chrastava
12:37:00 97 Vakant 0 Vakant
12:38:00 98 Vakant 0 Vakant
12:39:00 99 Vakant 0 Vakant

D45 2.10 km, 56 m, 16 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:40:00 40 Karafiátová Lucie BOR7658 8160190 C OK Jiskra Nový Bor
11:41:00 41 Kottíková Pavlína JJN7751 7751 C Team Jizerky
11:42:00 42 Hradecká Petra DOK6850 897368 C OK Doksy
11:43:00 43 Kameníková Kateřina BOR7758 8441 C OK Jiskra Nový Bor
11:44:00 44 Lamačová Dana TUR7451 2111603 OOB TJ Turnov
11:45:00 45 Jeřábková Tereza BOR7563 8160178 C OK Jiskra Nový Bor
11:46:00 46 Menclová Jana JEN7556 7789 C OB Jenišovice
11:47:00 47 Růtová Martina JJN7652 2067314 C Team Jizerky
11:48:00 48 Waldhauserová Irena BOR7459 8160189 C OK Jiskra Nový Bor
11:49:00 49 Houžvičková Karolína TUR7254 8680576 C OOB TJ Turnov
11:50:00 50 Zabořilová Romana JEN7457 8033263 C OB Jenišovice
11:51:00 51 Špeldová Magdaléna BOR7551 8439 C OK Jiskra Nový Bor
11:52:00 52 Pavlíková Klára LIT7451 8344044 C KOB Litvínov
11:53:00 53 Tučková Monika BOR7650 8421843 C OK Jiskra Nový Bor
11:54:00 54 Šašková Hana LTP7552 897359 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:55:00 55 Koutná Olga BOR7152 8160179 C OK Jiskra Nový Bor
11:56:00 56 Danková Irena CHA7551 2070830 C OK Chrastava
11:57:00 57 Benešová Radka VLI7653 2127548 C Slavia Liberec orienteering
11:58:00 58 Vakant 0 Vakant

D50 2.10 km, 56 m, 16 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:05:00 65 Nožičková Renata JJN6950 2070806 C Team Jizerky
12:06:00 66 Marková Jana LLI7152 2049529 C LOK-o Liberec
12:07:00 67 Koucká Ivana EKP6850 515195 C VŠTJ Ekonom Praha
12:08:00 68 Rejholcová Andrea BOR6951 8033288 C OK Jiskra Nový Bor
12:09:00 69 Patzeltová Beatrice LDC6850 8042127 C KOB Děčín
12:10:00 70 Kábrtová Iva PEN6350 8030630 C OK RECO Sport
12:11:00 71 Nehasilová Zuzana LDC7150 8022672 C KOB Děčín
12:12:00 72 Pařízková Věrka SMR7151 8033216 C SNS Smržovka
12:13:00 73 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:14:00 74 Fürstová Katka LLI6950 8659388 C LOK-o Liberec
12:15:00 75 Linková Iva TUV6850 8061486 C SOK TJ Turnov
12:16:00 76 Žejdlíková Jitka LTP7251 7200340 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:17:00 77 Vakant 0 Vakant
12:18:00 78 Vakant 0 Vakant
12:19:00 79 Vakant 0 Vakant

D55 1.90 km, 52 m, 15 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:18:00 78 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C OB Jenišovice
12:19:00 79 Šírová Jana VLI6552 51226 C Slavia Liberec orienteering
12:20:00 80 Halířová Eva BOR6654 8028822 C OK Jiskra Nový Bor
12:21:00 81 Vakant 0 Vakant
12:22:00 82 Vakant 0 Vakant

D60 1.68 km, 30 m, 15 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:20:00 20 Kubátová Ivana BOR6152 2126287 C OK Jiskra Nový Bor
11:21:00 21 Kapounová Jitka DOK6050 886261 C OK Doksy
11:22:00 22 Svobodová Hana SMB5951 7705 C SKOB Mladá Boleslav
11:23:00 23 Nováková Pavla DOK5950 8113493 C OK Doksy
11:24:00 24 Večeřová Ivana TJN6052 2027204 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:25:00 25 Šípová Soňa BOR6150 8028851 C OK Jiskra Nový Bor
11:26:00 26 Vakant 0 Vakant

D65 1.68 km, 30 m, 15 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:00:00 00 Tvrdková Eva TUR5151 303959 C OOB TJ Turnov
11:02:00 02 Šaffková Zuzana CHA5150 8022660 C OK Chrastava
11:04:00 04 Matoušková Marie LJN5550 7742 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou
11:06:00 06 Korejčíková Dáďa LLI5550 8015295 C LOK-o Liberec
11:08:00 08 Kadečková Jana JEN5651 411563 C OB Jenišovice
11:10:00 10 Úlehlová Ivana BOR5150 2090862 C OK Jiskra Nový Bor
11:12:00 12 Kadavá Eva CHA5750 8171 C OK Chrastava
11:14:00 14 Vakant 0 Vakant

D70 1.52 km, 28 m, 13 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:30:00 30 Neradová Alena LIT5051 8110 C KOB Litvínov
11:32:00 32 Vakant 0 Vakant

D75 1.52 km, 28 m, 13 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:40:00 40 Křtěnská Leontina BOR4650 8549 C OK Jiskra Nový Bor
11:42:00 42 Krausová Marie LLI4451 51214 C LOK-o Liberec
11:44:00 44 Vakant 0 Vakant

H10 1.18 km, 25 m, 11 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:30:00 30 Průcha Kvido BOR1205 4397 C OK Jiskra Nový Bor
11:32:00 32 Matějů Eda VLI1200 2181916 C Slavia Liberec orienteering
11:34:00 34 Fanta Michal TJN1304 4408040 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:36:00 36 Zít Václav LDC1300 2111720 C KOB Děčín
11:38:00 38 Štembera Oskar TJN1201 7300183 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:40:00 40 Tuma Benjamin VLI1204 2771495 C Slavia Liberec orienteering
11:42:00 42 Rolný Antonín JJN1301 428212 C Team Jizerky
11:44:00 44 Šmídl Matěj LIT1202 2143339 C KOB Litvínov
11:46:00 46 Zakouřil František TUR1204 51238 C OOB TJ Turnov
11:48:00 48 Stránský Jakub DOK1300 7200372 C OK Doksy
11:50:00 50 Matějů Josef VLI1300 2181294 C Slavia Liberec orienteering
11:52:00 52 Karafiát Dominik BOR1306 4365 C OK Jiskra Nový Bor
11:54:00 54 Votava Jan VLI1400 2106735 C Slavia Liberec orienteering
11:56:00 56 Vakant 0 Vakant
11:58:00 58 Vakant 0 Vakant

H10L 1.08 km, 20 m, 9 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:24:00 84 Válek Štěpán BOR1301 4414 C OK Jiskra Nový Bor
12:26:00 86 Novotný Metoděj Vavřinec TJN1303 0 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:28:00 88 Šrůta David BOR1305 4408 C OK Jiskra Nový Bor
12:30:00 90 Konečný Tadeáš STB1201 52907 C TJ Stadion Nový Bor
12:32:00 92 Čech Jan BOR1403 416195 C OK Jiskra Nový Bor
12:34:00 94 Kofroň Ondřej LBE1200 1426044 C TJ Lokomotiva Beroun
12:36:00 96 Průcha Florián BOR1401 4441 C OK Jiskra Nový Bor
12:38:00 98 Pavlík Přemek LIT1414 8109 C KOB Litvínov
12:40:00 100 Zachar Daniel BOR1400 4402 C OK Jiskra Nový Bor
12:42:00 102 Guida Sebastian VLI1302 4402229 C Slavia Liberec orienteering
12:44:00 104 Lischka Antonín BOR1402 4412 C OK Jiskra Nový Bor
12:46:00 106 Zakouřil Petr TUR1703 301064 C OOB TJ Turnov
12:48:00 108 Vakant 0 Vakant
12:50:00 110 Vakant 0 Vakant
12:52:00 112 Vakant 0 Vakant
12:54:00 114 Vakant 0 Vakant

H12 1.47 km, 25 m, 11 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:01:00 01 Novotný Matěj TJN1105 2080843 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:03:00 03 Kofroň Jan LBE1000 8236 C TJ Lokomotiva Beroun
11:05:00 05 Pavlík Tobiáš LIT1111 2221444 C KOB Litvínov
11:07:00 07 Švihovský Daniel JJN1101 7654324 C Team Jizerky
11:09:00 09 Nehasil František BOR1101 7131415 C OK Jiskra Nový Bor
11:11:00 11 Erben Vojtěch STB1100 2121897 C TJ Stadion Nový Bor
11:13:00 13 Horáček Jáchym VLI1111 8003621 C Slavia Liberec orienteering
11:15:00 15 Lischka Adam BOR1108 4278 C OK Jiskra Nový Bor
11:17:00 17 Švihovský Matyáš JJN1000 7770109 C Team Jizerky
11:19:00 19 Cejnar Václav TUR1002 2419945 OOB TJ Turnov
11:21:00 21 Rolný Jakub JJN1111 428294 C Team Jizerky
11:23:00 23 Janata Matěj TJN1111 8013463 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:25:00 25 Kučerka Radek STB1101 8119540 C TJ Stadion Nový Bor
11:27:00 27 Kubišta Anton VLI1103 2211674 C Slavia Liberec orienteering
11:29:00 29 Fedorov Mikhail BOR1109 4411 C OK Jiskra Nový Bor
11:31:00 31 Kmínek Jan DOK1100 8113496 C OK Doksy
11:33:00 33 Lamač Vítek BOR1100 8421841 B OK Jiskra Nový Bor
11:35:00 35 Beneš Max VLI1100 8410767 B Slavia Liberec orienteering
11:37:00 37 Kmínek Ondřej DOK1000 8113494 B OK Doksy
11:39:00 39 Votava Vojtěch VLI1201 8517319 B Slavia Liberec orienteering
11:41:00 41 Zurynek Tomáš TJN1107 8445290 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:43:00 43 Vakant 0 Vakant
11:45:00 45 Vakant 0 Vakant
11:47:00 47 Vakant 0 Vakant

H14 1.99 km, 45 m, 15 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:00:00 00 Lamač František TUR0901 8014470 B OOB TJ Turnov
11:01:00 01 Oravec Viktor JJN0802 2111800 C Team Jizerky
11:02:00 02 Pešík Matouš VLI0903 8130409 C Slavia Liberec orienteering
11:03:00 03 Štembera Vítek TJN0801 8662690 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:04:00 04 Guida Alessandro VLI0900 8034529 C Slavia Liberec orienteering
11:05:00 05 Kalousek Dominik JEN0901 8680290 C OB Jenišovice
11:06:00 06 Spilka Petr JIL0803 2144174 B OK Jilemnice
11:07:00 07 Guida Francesco VLI0810 8328674 C Slavia Liberec orienteering
11:08:00 08 Hataš David TUR0809 1429013 C OOB TJ Turnov
11:09:00 09 Heczko Erik VLI0804 8116802 A Slavia Liberec orienteering
11:10:00 10 Patka Marek BOR0902 8304112 B OK Jiskra Nový Bor
11:11:00 11 Nožička Jan JJN0800 8636193 B Team Jizerky
11:12:00 12 Žemlík Eduard TUR0909 8680592 B OOB TJ Turnov
11:13:00 13 Hrůzek Ondřej BOR0809 8304117 B OK Jiskra Nový Bor
11:14:00 14 Otmar Antonín TUR0806 1403065 C OOB TJ Turnov
11:15:00 15 Šebelka Matěj VLI0805 8149871 B Slavia Liberec orienteering
11:16:00 16 Průcha Matouš BOR0911 2569 C OK Jiskra Nový Bor
11:17:00 17 Gottstein Matouš JIL0901 2124769 B OK Jilemnice
11:18:00 18 Vakula Vít BOR0908 4360 C OK Jiskra Nový Bor
11:19:00 19 Lesák Marek TJN0811 8482115 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:20:00 20 Šašek Jakub LTP0801 8028824 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:21:00 21 Pohoretskyi Maksym BOR0805 8304119 C OK Jiskra Nový Bor
11:22:00 22 Kutek Matěj TUR0908 8003260 B OOB TJ Turnov
11:23:00 23 Maděra Jakub VLI0906 8119579 B Slavia Liberec orienteering
11:24:00 24 Vakant 0 Vakant
11:25:00 25 Vakant 0 Vakant
11:26:00 26 Vakant 0 Vakant

H16 2.03 km, 62 m, 16 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:32:00 92 Řehoř Hynek JJN0700 2053559 C Team Jizerky
12:33:00 93 Votava Matěj KUL0601 8662286 C KOB Ústí nad Labem
12:34:00 94 Hyxa Jan VLI0702 8022656 A Slavia Liberec orienteering
12:35:00 95 Drahoňovský Tomáš TUR0701 8667957 B OOB TJ Turnov
12:36:00 96 Jareš Ondřej KUL0600 8226351 C KOB Ústí nad Labem
12:37:00 97 Zeman Jakub BOR0704 8042120 C OK Jiskra Nový Bor
12:38:00 98 Riby Philip LTP0702 8662288 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:39:00 99 Březina Karel CHA0605 8518330 B OK Chrastava
12:40:00 100 Šimek Vojtěch LTP0601 8662368 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:41:00 101 Patka Kryštof BOR0702 8304111 A OK Jiskra Nový Bor
12:42:00 102 Meier David VLI0606 8004347 C Slavia Liberec orienteering
12:43:00 103 Pachnik Jędrzej 70004 8000568 7 UKS ORIENTPARK.PL IWINY
12:44:00 104 Podrábský Ctibor VLI0700 8663117 A Slavia Liberec orienteering
12:45:00 105 Zajger David TUR0703 8013888 C OOB TJ Turnov
12:46:00 106 Beneš Filip VLI0708 8033275 B Slavia Liberec orienteering
12:47:00 107 Vakant 0 Vakant
12:48:00 108 Vakant 0 Vakant
12:49:00 109 Vakant 0 Vakant

H18 2.15 km, 43 m, 15 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:10:00 70 Jelínek Šimon BOR0510 8160188 B OK Jiskra Nový Bor
12:11:00 71 Pavlík Matěj LIT0401 8112 C KOB Litvínov
12:12:00 72 Mastník Ondřej JJN0501 8662692 B Team Jizerky
12:13:00 73 Klein Martin LTP0404 8662293 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:14:00 74 Vakant 0 Vakant

H20 2.15 km, 42 m, 15 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:20:00 80 Šašek Jan LTP0301 52918 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:21:00 81 Lesák Ondřej TJN0306 8659385 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:22:00 82 Synek Petr DOK0200 8657096 B OK Doksy
12:23:00 83 Mencl Jan TUR0201 8461739 B OOB TJ Turnov
12:24:00 84 Vakant 0 Vakant

H21K 2.47 km, 58 m, 17 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:58:00 58 Klusáček Radim BOR7710 8028866 C OK Jiskra Nový Bor
11:59:00 59 Mareček Petr OSN6900 7205032 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:00:00 60 Kadečka Adam JEN9601 2085627 C OB Jenišovice
12:01:00 61 Eiselt Jan LTP8801 7208219 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:02:00 62 Tejkal Jan ADA8110 2103784 C OOB Spartak Adamov
12:03:00 63 Švarc Tomáš JEN9603 8140908 C OB Jenišovice
12:04:00 64 Žukov Michal TJN9701 2067343 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:05:00 65 Vakant 0 Vakant
12:06:00 66 Vakant 0 Vakant

H21L 2.85 km, 63 m, 20 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:00:00 00 Žemlík Pavel TUR7135 2119202 C OOB TJ Turnov
11:01:00 01 Koucký Martin EKP9700 2032158 C VŠTJ Ekonom Praha
11:02:00 02 Karásek Matěj TUR0000 8050013 C OOB TJ Turnov
11:03:00 03 Janata Martin TJN8306 8303050 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:04:00 04 Dlabaja Tomas TUR8303 8013405 R OOB TJ Turnov
11:05:00 05 Ježek Lukáš CHA8604 8001212 C OK Chrastava
11:06:00 06 Váňa Martin TUR8401 8403030 C OOB TJ Turnov
11:07:00 07 Lisý Ondřej JJN7101 52179 C Team Jizerky
11:08:00 08 Riby Thomas LTP0202 8662326 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:09:00 09 Zátka Josef PVP0100 8047285 C VSK Přírodní vědy Praha
11:10:00 10 Buk Petr ROU0001 8516425 C SKOB Roudnice nad Labem
11:11:00 11 Zabořil Vojtěch TUR0110 8680598 C OOB TJ Turnov
11:12:00 12 Nerad Jaroslav LIT9001 8108 C KOB Litvínov
11:13:00 13 Buk Michal ROU9601 8662301 C SKOB Roudnice nad Labem
11:14:00 14 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C Oddíl OB Kotlářka
11:15:00 15 Glonek Jakub KAM9602 8656521 E OK Kamenice
11:16:00 16 Zakouřil Tomáš TUR7500 8014534 C OOB TJ Turnov
11:17:00 17 Macek Jiří LIT8401 8445317 C KOB Litvínov
11:18:00 18 Dlabaja Štěpán JJN8508 8185818 C Team Jizerky
11:19:00 19 Bogar Kryštof BOR9402 8656508 C OK Jiskra Nový Bor
11:20:00 20 Karatsiolis Kryštof TUR9901 8680600 C OOB TJ Turnov
11:21:00 21 Bořil Jan TBM9700 8515513 C KOS TJ Tesla Brno
11:22:00 22 Vlček Martin TUR8702 8656670 C OOB TJ Turnov
11:23:00 23 Rýdel Jiří KAM9200 8170892 C OK Kamenice
11:24:00 24 Zlámal David SJC9603 8053542 C Sportcentrum Jičín
11:25:00 25 Švihovský Jaromír JJN8000 8008018 C Team Jizerky
11:26:00 26 Sedláček Jaroslav DKP0309 8080830 A Oddíl OB Kotlářka
11:27:00 27 Duda Miroslav ROU8009 8631583 C SKOB Roudnice nad Labem
11:28:00 28 Bílý Jakub DOK0104 8662323 C OK Doksy
11:29:00 29 Svoboda Honza SMR7901 8656561 C SNS Smržovka
11:30:00 30 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C Slavia Liberec orienteering
11:31:00 31 Sedláček Jaroslav ROZ6801 51894 C OK Roztoky
11:32:00 32 Matějů Michal VLI7702 8116764 C Slavia Liberec orienteering
11:33:00 33 Rokoš Jan ROU8802 8410808 C SKOB Roudnice nad Labem
11:34:00 34 Šesták Marek VLI7403 8004275 C Slavia Liberec orienteering
11:35:00 35 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C Oddíl OB Kotlářka
11:36:00 36 Drahoňovský Aleš TUR7201 8656594 C OOB TJ Turnov
11:37:00 37 Hájek Adam KAM9202 8499979 C OK Kamenice
11:38:00 38 Kořínek Jindřich TUR8406 8656588 C OOB TJ Turnov
11:39:00 39 Šákr Vít BOR9301 8270693 C OK Jiskra Nový Bor
11:40:00 40 Vakant 0 Vakant
11:41:00 41 Vakant 0 Vakant
11:42:00 42 Vakant 0 Vakant
11:43:00 43 Vakant 0 Vakant
11:44:00 44 Vakant 0 Vakant
11:45:00 45 Vakant 0 Vakant

H35 2.42 km, 60 m, 16 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:47:00 47 Maděra Josef VLI7900 8028859 C Slavia Liberec orienteering
11:48:00 48 Lepšík Petr SJC8203 8178320 C Sportcentrum Jičín
11:49:00 49 Ježowicz Roman VLI8002 8076614 C Slavia Liberec orienteering
11:50:00 50 Ledecký Vladimír BOR8402 8149892 C OK Jiskra Nový Bor
11:51:00 51 Kadavý Petr CHA7800 2801027 C OK Chrastava
11:52:00 52 Zít Jan LDC8200 7205956 C KOB Děčín
11:53:00 53 Janata Pavel TJN8400 8042117 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:54:00 54 Vakant 0 Vakant
11:55:00 55 Vakant 0 Vakant

H40 2.26 km, 48 m, 14 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:25:00 25 Havel Tomáš TUR7904 8216 C OOB TJ Turnov
11:26:00 26 Karafiát Filip BOR7900 2134251 C OK Jiskra Nový Bor
11:27:00 27 Pachner Pavel CHA7501 8210075 C OK Chrastava
11:28:00 28 Peteráč Zdeněk VLI7802 8109351 C Slavia Liberec orienteering
11:29:00 29 Březina Jan CHA7604 8008267 C OK Chrastava
11:30:00 30 Štembera Jan TJN7513 8655375 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:31:00 31 Synek Antonín DOK7800 8113499 C OK Doksy
11:32:00 32 Pražák Michal JJN7900 8670764 C Team Jizerky
11:33:00 33 Kofroň Jan LBE8001 1459072 C TJ Lokomotiva Beroun
11:34:00 34 Vilém Stanislav VLI7703 8518320 C Slavia Liberec orienteering
11:35:00 35 Nikołajuk Bartek 70002 8130681 7 UKS ORIENTPARK.PL IWINY
11:36:00 36 Lipenský Robert CHA7201 8116793 C OK Chrastava
11:37:00 37 Čech Jan FSP7900 8660502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:38:00 38 Matyáš Libor CHA7603 8003522 C OK Chrastava
11:39:00 39 Kmínek Jan DOK7801 2053502 C OK Doksy
11:40:00 40 Hájek Jan KUO8002 0 C KOB Ústí nad Orlicí
11:41:00 41 Vakant 0 Vakant
11:42:00 42 Vakant 0 Vakant

H45 2.26 km, 48 m, 14 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:00:00 00 Oravec Tomáš JJN7505 2059775 C Team Jizerky
11:01:00 01 Rejman Josef BOR7415 8160173 C OK Jiskra Nový Bor
11:02:00 02 Christl Ivan TUR7310 8056 OOB TJ Turnov
11:03:00 03 Spejchal Petr BOR7512 8160184 C OK Jiskra Nový Bor
11:04:00 04 Šašek Jan LTP7308 7207880 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:05:00 05 Šrůta Milan BOR7703 8505 C OK Jiskra Nový Bor
11:06:00 06 Ledabyl Zbyněk TUR7700 2224518 C OOB TJ Turnov
11:07:00 07 Pavlík Libor LIT7605 8416667 C KOB Litvínov
11:08:00 08 Bureš Michal VLI7601 8014539 C Slavia Liberec orienteering
11:09:00 09 Heřmánek Michal TUR7702 51124 C OOB TJ Turnov
11:10:00 10 Kutek Pavel JEN7701 2134359 C OB Jenišovice
11:11:00 11 Chrást Tomáš STH7401 8670473 C SK Studenec
11:12:00 12 Mencl Martin JEN7301 411613 C OB Jenišovice
11:13:00 13 Štěpán Petr LDC7301 8022688 C KOB Děčín
11:14:00 14 Vácha Tomáš BOR7409 8160174 C OK Jiskra Nový Bor
11:15:00 15 Novotný Vít TJN7601 2027211 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:16:00 16 Kubeša Vladimír VLI7507 8660479 C Slavia Liberec orienteering
11:17:00 17 Patka Miroslav BOR7715 8304110 C OK Jiskra Nový Bor
11:18:00 18 Meier Milan VLI7301 8662311 C Slavia Liberec orienteering
11:19:00 19 Kvapil Petr TUV7402 8322 C SOK TJ Turnov
11:20:00 20 Vakant 0 Vakant
11:21:00 21 Vakant 0 Vakant

H50 2.25 km, 45 m, 18 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:20:00 80 Zurynek Jan EKP7003 8445316 C VŠTJ Ekonom Praha
12:21:00 81 Žukov Libor VLI6803 8294 C Slavia Liberec orienteering
12:22:00 82 Nehasil Vladislav LDC7101 8019930 C KOB Děčín
12:23:00 83 Jareš Daniel KUL6900 8076027 C KOB Ústí nad Labem
12:24:00 84 Touš Jan JEN6901 7774 C OB Jenišovice
12:25:00 85 Koucký Roman EKP6301 2035738 C VŠTJ Ekonom Praha
12:26:00 86 Vydra Ivan CHA6600 8028878 C OK Chrastava
12:27:00 87 Šritr Martin TUV6802 8061476 C SOK TJ Turnov
12:28:00 88 Beránek Petr BOR6701 8402 C OK Jiskra Nový Bor
12:29:00 89 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C OK Jilemnice
12:30:00 90 Danko Tomáš CHA7200 436410 C OK Chrastava
12:31:00 91 Pavel Petr LTP6806 7200337 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:32:00 92 Pachnik Dariusz 70001 8170969 7 UKS ORIENTPARK.PL IWINY
12:33:00 93 Hradecký Jaroslav DOK6300 8648566 C OK Doksy
12:34:00 94 Žejdlík Michal LTP7001 8662345 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:35:00 95 Hovorka Ladislav LDC6802 7300206 C KOB Děčín
12:36:00 96 Krausz Milan FSP6700 682118 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:37:00 97 Řehoř Jiří TJN7004 2059729 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:38:00 98 Jeřábek Petr BOR7105 8160177 C OK Jiskra Nový Bor
12:39:00 99 Zajger Honza TUR7223 2134323 OOB TJ Turnov
12:40:00 100 Waldhauser Martin BOR7106 8160182 C OK Jiskra Nový Bor
12:41:00 101 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C LOK-o Liberec
12:42:00 102 Zabořil Michal JEN7101 8226405 C OB Jenišovice
12:43:00 103 Vakant 0 Vakant

H55 2.25 km, 45 m, 18 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:47:00 107 Krejčí Jaroslav BOR6302 8660925 C OK Jiskra Nový Bor
12:48:00 108 Petr Josef VLI6300 8662714 C Slavia Liberec orienteering
12:49:00 109 Karvánek Petr BOR6600 8160187 C OK Jiskra Nový Bor
12:50:00 110 Doškář Boris BOR6400 8160181 C OK Jiskra Nový Bor
12:51:00 111 Vakant 0 Vakant
12:52:00 112 Vakant 0 Vakant

H60 2.11 km, 55 m, 15 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:57:00 57 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C OB Jenišovice
11:58:00 58 Vydra Pavel PEN6200 8051254 C OK RECO Sport
11:59:00 59 Eiselt Miloš LTP5802 7208240 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:00:00 60 Mareš Hynek JEN6101 8042132 C OB Jenišovice
12:01:00 61 Průcha Miloslav BOR5800 1958242 C OK Jiskra Nový Bor
12:02:00 62 Svoboda Slavomír SMB5801 7260024 C SKOB Mladá Boleslav
12:03:00 63 Vakant 0 Vakant
12:04:00 64 Vakant 0 Vakant

H65 2.11 km, 55 m, 15 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:09:00 69 Holpuch Jiří LDC5702 8005436 C KOB Děčín
12:11:00 71 Horák Petr TJN5602 8680309 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:13:00 73 Vakant 0 Vakant
12:15:00 75 Vakant 0 Vakant

H70 1.85 km, 40 m, 15 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:45:00 45 Přinda Oldřich VLI5101 8659398 C Slavia Liberec orienteering
11:47:00 47 Juřina Robert FYD4900 8332 C Jizerský klub OB Frýdlant
11:49:00 49 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C ZOOB Rumburk
11:51:00 51 Kadavý Zdeněk CHA4901 331491 C OK Chrastava
11:53:00 53 Kadečka Jiří JEN5002 411580 C OB Jenišovice
11:55:00 55 Barták Jiří CHA5100 8516930 C OK Chrastava
11:57:00 57 Provazník Jiří TUR5102 8660468 C OOB TJ Turnov
11:59:00 59 Vakant 0 Vakant

H75 1.85 km, 40 m, 15 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:05:00 65 Matoušek Luboš LJN4700 7741 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou
12:07:00 67 Nejezchleba Jiří KAS4600 682613 C KOB Kamenický Šenov
12:09:00 69 Smetana Radim CHA4700 8113504 C OK Chrastava
12:11:00 71 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C SOK TJ Turnov
12:13:00 73 Kraus Jan LLI4501 51213 C LOK-o Liberec
12:15:00 75 Vakant 0 Vakant

H80 1.54 km, 34 m, 13 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:17:00 77 Úlehla Zdeněk BOR4001 2090863 C OK Jiskra Nový Bor
12:19:00 79 Křtěnský Jaroslav BOR3600 2090839 C OK Jiskra Nový Bor
12:21:00 81 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
12:23:00 83 Venuš Jaroslav BOR3800 8127 C OK Jiskra Nový Bor
12:25:00 85 Vakant 0 Vakant

P 1.38 km, 20 m, 10 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:30:00 30 Vakant 0 Vakant
11:30:00 30 Vakant 0 Vakant
11:30:00 30 Vakant 0 Vakant
11:30:00 30 Čalounová Jana VLI 2134294 Slavia Liberec orienteering
11:30:00 30 Marhan Jakub BOR1800 1602628 C OK Jiskra Nový Bor
11:30:00 30 Balák Teodor 80003 8525 8 Neregistrované Nový Bor
11:30:00 30 Čalounová Klára VLI0950 2001998 C Slavia Liberec orienteering
11:30:00 30 Vakant 0 Vakant
11:30:00 30 Vakant 0 Vakant
11:30:00 30 Ryšavý Tomáš 0 JJN Team Jizerky
11:30:00 30 Vakant 0 Vakant
11:30:00 30 Vakant 0 Vakant
11:30:00 30 Vakant 0 Vakant
11:30:00 30 Vakant 0 Vakant
11:30:00 30 Bednářová Veronika 80002 8500 8 Neregistrované Nový Bor
11:30:00 30 Šibrik Tomáš BOR1700 4430 C OK Jiskra Nový Bor
11:30:00 30 Burdová Marie LDC1450 434894 C KOB Děčín
11:30:00 30 Vrabcová Anna BOR0961 4443 C OK Jiskra Nový Bor
11:30:00 30 Havlová Aneta LDC1750 7434894 C KOB Děčín
11:30:00 30 Čechová Jana FSP8353 8476 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:30:00 30 Maturová Jana 40001 2149222 4 TAJM
11:30:00 30 Zenková Pavla BOR8450 7207489 C OK Jiskra Nový Bor
11:30:00 30 Šírlová Jarmila CHA7851 2059768 C OK Chrastava
11:30:00 30 Fanta Radek 60001 0 6 SDH Kokonín
11:30:00 30 Kovačková Barbara 80001 8061457 8 Neregistrované Nový Bor
11:30:00 30 Šírl Kamil CHA7303 2070834 C OK Chrastava
11:30:00 30 Pavlík Eliáš LIT1717 8111 C KOB Litvínov
11:30:00 30 Koníčková Pavlína JJN7551 2224607 C Team Jizerky
11:30:00 30 Žukov Jurij LDC1801 232347 C KOB Děčín

T 2.17 km, 42 m, 15 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:30:00 30 Vakant 0 Vakant
11:30:00 30 Vakant 0 Vakant
11:30:00 30 Vakant 0 Vakant
11:30:00 30 Vakant 0 Vakant
11:30:00 30 Vakant 0 Vakant
11:30:00 30 Vakant 0 Vakant
11:30:00 30 Vakant 0 Vakant
11:30:00 30 Vakant 0 Vakant
11:30:00 30 Vakant 0 Vakant
11:30:00 30 Vakant 0 Vakant
11:30:00 30 Vakant 0 Vakant
11:30:00 30 Tuma Roman 30001 2151407 3 -
11:30:00 30 Prokšová Blanka CHA8350 4128 C OK Chrastava
11:30:00 30 Válek Ondřej 20001 1420239 2 Aktivit
11:30:00 30 Votava David 10001 2090845 1 DSVJ
11:30:00 30 Světla Votavová 10002 1000453 1 DSVJ
11:30:00 30 Pešík Michal JLI7701 2120665 C OB Jizerky
11:30:00 30 Vakant 0 Vakant
11:30:00 30 Vakant 0 Vakant
11:30:00 30 Vakant 0 Vakant
11:30:00 30 Michal Jirák 40002 2222785 4 TAJM
11:30:00 30 Čaloun Michal VLI6801 2109695 C Slavia Liberec orienteering