Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
03.10.2015
Místo konání:
Dub nad Moravou, Bolelouc - výletiště (okr. Olomouc)
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
1:10000, E 2,5 m
Ředitel závodu:
Vystavěl Dušan - R1
Hlavní rozhodčí:
Smička Jindřich - R1
Stavitel tratí:
Hynek Petr - R3
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P     T    
D10C
2.00 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 C KOB Směr Kroměříž 14:11
2. Batani Valentina TZL0551 C SKOB Zlín 14:50 + 0:39
3. Batani Valeria TZL0550 C SKOB Zlín 16:47 + 2:36
4. Jílková Lenka KON0666 C KOB Konice 16:59 + 2:48
5. Neumannová Kristýna STE0550 C SK SKI-OB Šternberk 17:02 + 2:51
6. Navrátilová Marie ASU0599 C Magnus Orienteering 17:35 + 3:24
7. Pišová Adéla LCE0551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 17:37 + 3:26
8. Hrubá Klára JPV0579 C Oddíl orientačního sportu 18:51 + 4:40
9. Matečná Sofie JPV0567 C Oddíl orientačního sportu 21:12 + 7:01
10. Jílková Pavla KON0799 C KOB Konice 21:42 + 7:31
11. Šaňáková Marie UOL0651 C SK UP Olomouc 21:44 + 7:33
12. Zatloukalová Julie STE0650 C SK SKI-OB Šternberk 22:05 + 7:54
13. Pospíšilová Stella STE0551 C SK SKI-OB Šternberk 23:41 + 9:30
14. Mališková Kristýna LCE0552 C OOB TJ Slovan Luhačovice 23:42 + 9:31
15. Konečná Julie KSU0550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:42 + 11:31
16. Michálková Sabina LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 26:47 + 12:36
17. Kopecká Nela UOL0650 C SK UP Olomouc 30:13 + 16:02
18. Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:23 + 18:12
19. Pattermanová Magdalena KSU0660 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:27 + 24:16
MS Matušová Monika TZL0258 C SKOB Zlín 27:20 + 13:09
D12C
2.40 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černochová Michaela PLU0351 B TJ Sokol Plumlov 20:19
2. Němečková Kateřina PLU0350 C TJ Sokol Plumlov 22:11 + 1:52
3. Smékalová Viktorie UOL0450 C SK UP Olomouc 22:32 + 2:13
4. Binarová Adéla UOL0452 B SK UP Olomouc 23:08 + 2:49
5. Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 25:01 + 4:42
6. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 26:07 + 5:48
7. Čásková Adéla UOL C SK UP Olomouc 26:52 + 6:33
8. Otrubová Anna PLU0577 C TJ Sokol Plumlov 28:08 + 7:49
9. Šánová Julie KSU0494 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:51 + 8:32
10. Smékalová Karolína UOL0451 C SK UP Olomouc 29:44 + 9:25
11. Knyplová Tereza KSU0464 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:00 + 9:41
12. Mrkvičková Ema TZL0451 B SKOB Zlín 30:20 + 10:01
13. Hegedüšová Viktorie KSU0353 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:17 + 11:58
14. Heclová Marie KSU0454 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:37 + 12:18
15. Skoumalová Petra KSU0484 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:00 + 12:41
16. Vorlová Eva ASU0499 C Magnus Orienteering 36:18 + 15:59
17. Hartmannová Anna PLU0354 C TJ Sokol Plumlov 39:54 + 19:35
18. Zichová Amálie LCE0451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:24 + 24:05
19. Janečková Adéla PLU0452 C TJ Sokol Plumlov 48:33 + 28:14
20. Riesslerová Eliška OTK0350 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 61:55 + 41:36
D14C
3.10 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 22:05
2. Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž 22:35 + 0:30
3. Golová Tereza VIC0162 A OB Vizovice 23:09 + 1:04
4. Tichá Marie TZL0253 B SKOB Zlín 25:10 + 3:05
5. Tichá Julie TZL0252 B SKOB Zlín 25:57 + 3:52
6. Kočová Halina TZL0255 B SKOB Zlín 26:28 + 4:23
7. Hubáčková Dagmar LCE0351 B OOB TJ Slovan Luhačovice 27:15 + 5:10
8. Bednaříková Sára LCE0252 B OOB TJ Slovan Luhačovice 27:46 + 5:41
9. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 28:12 + 6:07
10. Plášková Anna LCE0152 B OOB TJ Slovan Luhačovice 29:02 + 6:57
11. Hajduková Jana KSU0197 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:17 + 9:12
12. Hálková Eliška UOL0156 B SK UP Olomouc 33:43 + 11:38
13. Tesařová Tereza KSU0393 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:46 + 11:41
14. Raclavská Zuzana UOL0251 C SK UP Olomouc 34:05 + 12:00
15. Šuráňová Pavlína TZL0257 C SKOB Zlín 35:02 + 12:57
16. Nevěřilová Kateřina LCE0254 B OOB TJ Slovan Luhačovice 35:17 + 13:12
17. Greschnerová Tereza ASU0299 C Magnus Orienteering 35:41 + 13:36
18. Kličková Anna KON0272 C KOB Konice 35:46 + 13:41
19. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 35:58 + 13:53
20. Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 36:14 + 14:09
21. Raclavská Vlaďka UOL0253 C SK UP Olomouc 41:36 + 19:31
22. Raclavská Lenka UOL0252 C SK UP Olomouc 47:39 + 25:34
D16C
3.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zatloukalová Romana SSU9950 A SK Severka Šumperk 30:16
2. Špendlíková Kamila LCE0051 B OOB TJ Slovan Luhačovice 32:33 + 2:17
3. Slovenčíková Eliška VIC9959 B OB Vizovice 34:04 + 3:48
4. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 35:55 + 5:39
5. Malotová Kamila LCE0055 B OOB TJ Slovan Luhačovice 36:11 + 5:55
6. Pšenčíková Adéla KSU0050 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:30 + 6:14
7. Tichá Veronika TZL9951 A SKOB Zlín 38:11 + 7:55
8. Šabršulová Natálie LCE0054 B OOB TJ Slovan Luhačovice 41:26 + 11:10
D18C
4.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plhalová Šárka ASU0097 A Magnus Orienteering 32:56
2. Horvátová Hana ASU9797 A Magnus Orienteering 35:48 + 2:52
3. Vlachová Kateřina KON9898 A KOB Konice 43:20 + 10:24
4. Smrčková Dominika KSU9799 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:25 + 11:29
5. Ressová Tereza LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovice 48:41 + 15:45
6. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 55:05 + 22:09
7. Zentrichová Daniela LCE9761 B OOB TJ Slovan Luhačovice 55:58 + 23:02
D21C
5.10 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7277
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 36:39 7480
2. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 37:24 + 0:45 7335
3. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 39:03 + 2:24 7016
4. Chovancová Zuzana TZL9754 A SKOB Zlín 39:42 + 3:03 6891
5. Batani Hana TZL7351 C SKOB Zlín 42:18 + 5:39 6389
6. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 43:25 + 6:46 6174
7. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 43:58 + 7:19 6067
8. Horčičková Eva UOL7051 C SK UP Olomouc 44:13 + 7:34 6019
9. Vodvářková Tereza KON8583 C KOB Konice 44:14 + 7:35
10. Vlachová Eliška KON9572 A KOB Konice 44:43 + 8:04 5923
11. Kašparová Ivana SSU6951 C SK Severka Šumperk 44:48 + 8:09 5907
12. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 45:32 + 8:53 5765
13. Boháčová Lucie PTI8771 C Sportovní klub Ptení 45:39 + 9:00 5742
14. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 46:58 + 10:19 5488
15. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 48:00 + 11:21 5289
16. Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín 52:09 + 15:30 4488
17. Veselá Zuzana PTIXX02 C Sportovní klub Ptení 53:17 + 16:38
18. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 53:20 + 16:41 4259
19. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 53:27 + 16:48 4237
20. Janošíková Lenka UOL7651 C SK UP Olomouc 53:34 + 16:55 4214
21. Neumannová Anna STE9456 C SK SKI-OB Šternberk 54:22 + 17:43 4060
22. Binarová Jitka UOL7751 C SK UP Olomouc 56:05 + 19:26 3729
23. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 56:29 + 19:50 3651
24. Habigerová Radka KSU9559 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:58 + 22:19 3172
25. Vítková Lucie PTI9474 C Sportovní klub Ptení 59:21 + 22:42 3098
26. Štěpánová Petra XXX C 65:23 + 28:44
27. Typltová Hana XXX C 74:47 + 38:08
28. Fidrmucová Linda UOLXX01 C SK UP Olomouc 79:05 + 42:26
29. Slavíčková Klárka OOL9562 C SK Haná orienteering 82:18 + 45:39 0
Ebnerová Eva KON8277 C KOB Konice DISK 0
Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín DISK 0
D35C
4.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:46
2. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 41:40 + 3:54
3. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 41:48 + 4:02
4. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 43:35 + 5:49
5. Jílková Hana KON8080 C KOB Konice 44:47 + 7:01
6. Smolíková Kateřina KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:58 + 8:12
7. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 47:26 + 9:40
8. Klímová Barbora OTK7251 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 48:11 + 10:25
9. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 48:15 + 10:29
10. Kopecká Jitka UOL7750 C SK UP Olomouc 49:26 + 11:40
11. Němečková Věra PLU7777 C TJ Sokol Plumlov 50:39 + 12:53
12. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:23 + 13:37
13. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:14 + 17:28
14. Ratiborská Veronika JPV8077 C Oddíl orientačního sportu 59:05 + 21:19
15. Urbanová Edita STE7454 C SK SKI-OB Šternberk 59:08 + 21:22
16. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 62:04 + 24:18
17. Siatková Silvie ZLH7451 C OOB TJ Zlaté Hory 63:18 + 25:32
18. Smékalová Jana UOL7850 C SK UP Olomouc 63:58 + 26:12
19. Kroulová Markéta KSU7474 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:16 + 27:30
20. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 66:45 + 28:59
21. Stryková Vlasta KSU7667 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:29 + 37:43
22. Hejlová Soňa PTIXX01 C Sportovní klub Ptení 76:30 + 38:44
23. Poláčková Monika 97C7550 C No register 76:53 + 39:07
Vrtalová Gabriela UOL7050 C SK UP Olomouc DISK
Benešová Petra KON7575 C KOB Konice DISK
D45C
3.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 40:27
2. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 47:17 + 6:50
3. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 47:57 + 7:30
4. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 48:48 + 8:21
5. Šimková Hana UOL6653 C SK UP Olomouc 49:56 + 9:29
6. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 51:46 + 11:19
7. Slavíčková Katka OOL6955 C SK Haná orienteering 55:47 + 15:20
8. Ženčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk 55:57 + 15:30
9. Kotrlová Gita UOL6953 C SK UP Olomouc 56:04 + 15:37
10. Pšenčíková Eva KSU6950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:22 + 16:55
11. Jeřábková Jana UOL6954 C SK UP Olomouc 62:27 + 22:00
12. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 62:40 + 22:13
13. Špacírová Danuše UOL5852 C SK UP Olomouc 69:50 + 29:23
14. Zatloukalová Eva SSU7050 C SK Severka Šumperk 83:44 + 43:17
D55C
3.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stackeová Anna LCE5551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 32:19
2. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 35:29 + 3:10
3. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 38:32 + 6:13
4. Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 40:50 + 8:31
5. Künstlerová Milada UOL5651 C SK UP Olomouc 51:44 + 19:25
6. Kolaříková Věra SBK5251 C KOB Start Blansko 55:16 + 22:57
7. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 57:51 + 25:32
8. Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 75:07 + 42:48
9. Chromčáková Ivana JZL5450 C TJ Jižní svahy Zlín 99:34 + 67:15
Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín DISK
H10C
2.00 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Opravil Vojtěch KSU0515 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:54
2. Kroul Jiří KSU0505 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:03 + 2:09
3. Strakoš Ondřej TZL0601 C SKOB Zlín 17:26 + 2:32
4. Tomanek Lukáš KSU0502 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:29 + 2:35
5. Šána Robert KSU0616 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:56 + 4:02
6. Hohn Matěj ASU0548 C Magnus Orienteering 19:05 + 4:11
7. Navrátil Pavel ASU0747 C Magnus Orienteering 19:17 + 4:23
8. Soldán Robin PLU0600 C TJ Sokol Plumlov 20:57 + 6:03
9. Štorek Jan JPV0505 C Oddíl orientačního sportu 22:00 + 7:06
10. Karásek Antonín PLU0503 C TJ Sokol Plumlov 22:04 + 7:10
11. Pernička Václav TZL0602 C SKOB Zlín 22:21 + 7:27
12. Getz Dan LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 34:19 + 19:25
H12C
2.60 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Jindřich KON0404 C KOB Konice 20:20
2. Tomášek Adam CEL0400 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 21:26 + 1:06
3. Štábl Patrik KSU0606 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:33 + 1:13
4. Pekárek Tobias TZL0502 C SKOB Zlín 21:57 + 1:37
5. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 23:45 + 3:25
6. Novosad Pavel TZL0404 B SKOB Zlín 23:49 + 3:29
7. Otruba František PLU0501 C TJ Sokol Plumlov 24:36 + 4:16
8. Patterman Prokop KSU0333 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:12 + 5:52
9. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 26:32 + 6:12
10. Štoudek Martin ASU0448 C Magnus Orienteering 29:40 + 9:20
11. Eichler Vít TZL0401 B SKOB Zlín 29:53 + 9:33
12. Hájek Petr LCE0306 C OOB TJ Slovan Luhačovice 31:12 + 10:52
13. Minx Oliver JPV0303 C Oddíl orientačního sportu 31:38 + 11:18
14. Černoch Martin PLU0500 C TJ Sokol Plumlov 32:33 + 12:13
15. Náhončík Jakub UOL0400 C SK UP Olomouc 32:39 + 12:19
16. Kovařík Jakub LCE0308 C OOB TJ Slovan Luhačovice 34:25 + 14:05
17. Bartášek Tomáš ASU0447 C Magnus Orienteering 34:38 + 14:18
18. Novák Rostislav PLU0300 C TJ Sokol Plumlov 34:40 + 14:20
19. Čecháček Adam UOL0402 C SK UP Olomouc 35:42 + 15:22
20. Pavelka Ondřej KSU0404 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:41 + 17:21
Cupal Petr STE0300 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Humeník David LCE0402 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Hošťálek Ondřej ZPV0300 C KOB ZPV Prostějov DISK
Janků Martin STE0404 C SK SKI-OB Šternberk DISK
H14C
3.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafář Martin KSU0105 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:53
2. Grebík Radim KVS0100 B SKOB Kobra Vsetín 26:33 + 0:40
3. Štábl Adam KSU0401 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:00 + 2:07
4. Kundrata Jan JZL0201 B TJ Jižní svahy Zlín 28:47 + 2:54
5. Chovanec Václav TZL0201 A SKOB Zlín 29:42 + 3:49
6. Šimek Štěpán UOL0104 B SK UP Olomouc 29:50 + 3:57
7. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 29:55 + 4:02
8. Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:13 + 4:20
9. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 30:59 + 5:06
10. Doležal Matyáš STE0208 C SK SKI-OB Šternberk 31:34 + 5:41
11. Hartmann Matouš PLU0101 B TJ Sokol Plumlov 32:14 + 6:21
12. Poštulka Lukáš STE0104 C SK SKI-OB Šternberk 32:32 + 6:39
13. Seidenglanz Jáchym SSU0202 C SK Severka Šumperk 33:04 + 7:11
14. Jirka Matyáš ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov 33:56 + 8:03
15. Blank Noah SKM0201 B KOB Směr Kroměříž 34:10 + 8:17
16. Tomášek Ondřej CEL0100 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 35:12 + 9:19
17. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:26 + 10:33
18. Babišta Antonín KSU0111 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:11 + 11:18
19. Lukašák Šimon STE0202 B SK SKI-OB Šternberk 38:02 + 12:09
20. Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 38:18 + 12:25
21. Hájek Tomáš STE0200 C SK SKI-OB Šternberk 38:38 + 12:45
22. Koňařík Vít SVS0200 B Orientklub Vsetín 38:47 + 12:54
23. Štorek David JPV0202 C Oddíl orientačního sportu 42:20 + 16:27
24. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:21 + 16:28
25. Václavík Radek LCE0202 B OOB TJ Slovan Luhačovice 49:39 + 23:46
26. Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 52:36 + 26:43
27. Zobaník Radek RAD0201 C TJ Sokol Radslavice 54:40 + 28:47
H16C
4.50 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Müller Jonáš KSU9906 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:32
2. Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:08 + 1:36
3. Gedeon Dominik KSU9900 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:40 + 5:08
4. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:35 + 9:03
5. Bitto Maxim LCE0003 B OOB TJ Slovan Luhačovice 38:56 + 11:24
6. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 39:36 + 12:04
7. Kroul Josef KSU0044 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:15 + 12:43
8. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 43:38 + 16:06
9. Turza Tomáš LCE9912 B OOB TJ Slovan Luhačovice 48:08 + 20:36
10. Šafář Vojtěch KSU0013 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:52 + 21:20
11. Prachař Matouš UOL0000 C SK UP Olomouc 49:28 + 21:56
12. Grulich Ondřej KSU0049 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:52 + 22:20
13. Hartman Vojtěch TZL9904 B SKOB Zlín 52:03 + 24:31
14. Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl orientačního sportu 58:32 + 31:00
H18C
5.10 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bořánek Michal STE0007 A SK SKI-OB Šternberk 29:22
2. Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 38:20 + 8:58
3. Láznička Václav TZL9901 A SKOB Zlín 39:49 + 10:27
4. Podmolík Jonáš TZL0001 A SKOB Zlín 42:39 + 13:17
5. Chaloupka Josef UOL9801 C SK UP Olomouc 46:48 + 17:26
6. Honkyš Pavel JPV9707 C Oddíl orientačního sportu 50:09 + 20:47
7. Mazanec Jakub UOL9800 C SK UP Olomouc 53:14 + 23:52
8. Horčička Vít UOL9919 A SK UP Olomouc 54:19 + 24:57
9. Knypl Jaroslav KSU9707 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:11 + 26:49
10. Poštulka Tomáš STE9700 B SK SKI-OB Šternberk 61:22 + 32:00
H21C
6.50 km, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8297
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Černocký Libor LCE9803 A OOB TJ Slovan Luhačovice 35:46 8438
2. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 35:49 + 0:03 8427
3. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:35 + 1:49 8024
4. Tomanek Daniel STE7401 C SK SKI-OB Šternberk 38:38 + 2:52 7785
5. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 39:09 + 3:23 7667
6. Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín 39:10 + 3:24 7663
7. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 39:32 + 3:46 7580
8. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 39:38 + 3:52 7557
9. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 39:55 + 4:09 7492
10. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:14 + 4:28 7420
11. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 40:42 + 4:56 7314
12. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 41:14 + 5:28 7192
13. Otruba Marek PLU7417 C TJ Sokol Plumlov 41:20 + 5:34 7169
14. Dvořák Miloslav KON7537 C KOB Konice 41:53 + 6:07 7044
15. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 42:49 + 7:03 6831
16. Kopecký David UOL7800 C SK UP Olomouc 42:56 + 7:10 6804
17. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:17 + 7:31 6725
18. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:21 + 7:35 6709
19. Hraboš Matěj ASU9547 R Magnus Orienteering 43:22 + 7:36 6706
20. Klváček Aleš PTI8527 C Sportovní klub Ptení 43:51 + 8:05 6595
21. Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ Sokol Plumlov 44:02 + 8:16 6554
22. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 45:07 + 9:21 6307
23. Binar Robert UOL7500 C SK UP Olomouc 45:40 + 9:54 6181
24. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 46:09 + 10:23 6071
25. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 47:00 + 11:14 5877
26. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 47:03 + 11:17 5866
27. Otruba Karel PLU7917 C TJ Sokol Plumlov 47:26 + 11:40 5778
28. Kunčar Vít LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 47:52 + 12:06 5680
29. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 50:25 + 14:39 5098
30. Hrazdil Roman RAD7401 C TJ Sokol Radslavice 50:31 + 14:45 5075
31. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 53:43 + 17:57 4346
32. Špacír Jan UOL8805 C SK UP Olomouc 57:06 + 21:20 3575
33. Mikuš Oldřich PTI8204 C Sportovní klub Ptení 57:31 + 21:45 3480
34. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 62:46 + 27:00 2283
35. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 67:20 + 31:34 1241
36. Šnyrch Marek XXX C 80:56 + 45:10
37. Solař Michael NNNXX02 C Neregistrovaní 86:10 + 50:24
38. Karásek Michal ZPV7900 C KOB ZPV Prostějov 91:14 + 55:28 0
39. Štěpán Marek XXX C 92:04 + 56:18
H35C
5.50 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 35:53
2. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 37:16 + 1:23
3. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 37:43 + 1:50
4. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 39:12 + 3:19
5. Huňka Karel KON6919 C KOB Konice 41:13 + 5:20
6. Hubáček Martin CEL7015 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 43:16 + 7:23
7. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 43:58 + 8:05
8. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 46:14 + 10:21
9. Kroul Josef KSU7302 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:01 + 11:08
10. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 47:34 + 11:41
11. Bartášek Jiří ASU7448 C Magnus Orienteering 51:20 + 15:27
12. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 53:43 + 17:50
13. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 53:51 + 17:58
14. Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 54:18 + 18:25
15. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 54:27 + 18:34
16. Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering 55:02 + 19:09
17. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:52 + 19:59
18. Horčička Petr UOL7007 C SK UP Olomouc 58:07 + 22:14
19. Martinek Pavel PTI7700 C Sportovní klub Ptení 59:18 + 23:25
20. Bubla Jiří NNNXX01 C Neregistrovaní 59:33 + 23:40
21. Smékal David UOL7503 C SK UP Olomouc 62:23 + 26:30
22. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 62:27 + 26:34
23. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:07 + 27:14
24. Černoch Karel TZL6835 C SKOB Zlín 65:18 + 29:25
25. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 66:55 + 31:02
26. Pavelka Martin KSU7503 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:00 + 32:07
27. Seidenglanz Marek SSU7401 C SK Severka Šumperk 69:47 + 33:54
28. Smrček Petr KSU7401 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 70:18 + 34:25
29. Stryk Martin KSU7500 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 77:45 + 41:52
30. Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 78:37 + 42:44
31. Zbořil Ctirad UOL7200 C SK UP Olomouc 86:30 + 50:37
32. Siatka Radim ZLH C OOB TJ Zlaté Hory 89:16 + 53:23
33. Král Martin ZLH C OOB TJ Zlaté Hory 109:42 + 73:49
34. Opravil Pavel KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 110:26 + 74:33
35. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SK UP Olomouc 121:11 + 85:18
Šimek Martin KSU7227 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Hálek Jan UOL7000 C SK UP Olomouc DISK
H45C
4.50 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 34:06
2. Láznička Robert TZL6309 C SKOB Zlín 34:13 + 0:07
3. Galík Svatopluk TZL6301 C SKOB Zlín 34:25 + 0:19
4. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 36:02 + 1:56
5. Rajnošek Zdeněk BZR6301 C Bratrstvo Ždárských vrchů 36:14 + 2:08
6. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 36:22 + 2:16
7. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 37:49 + 3:43
8. Kotrle Miroslav UOL7005 C SK UP Olomouc 39:15 + 5:09
9. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 39:39 + 5:33
10. Tomášek Jiří CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 39:44 + 5:38
11. Vítek Zbyněk PTI6622 C Sportovní klub Ptení 40:51 + 6:45
12. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 41:37 + 7:31
13. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 41:43 + 7:37
14. Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 42:12 + 8:06
15. Strakoš Bohumil TZL6345 C SKOB Zlín 44:42 + 10:36
16. Šamánek Petr ZVS6901 C TJ Zbrojovka Vsetín 45:38 + 11:32
17. Jeřábek Petr UOL6702 C SK UP Olomouc 46:29 + 12:23
18. Slavíček Stanislav OOL6708 C SK Haná orienteering 47:17 + 13:11
19. Otrusina Milan EZL6205 C PEV Zlín 50:23 + 16:17
20. Mizera Ladislav ROV5301 C OK Zubří 50:45 + 16:39
21. Zatloukal Radek STE7000 C SK SKI-OB Šternberk 56:48 + 22:42
22. Zatloukal Tomáš SSU6700 C SK Severka Šumperk 64:33 + 30:27
23. Raclavský Vladislav UOL6600 C SK UP Olomouc 79:13 + 45:07
Vlach Josef KON6431 C KOB Konice DISK
H55C
3.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komínek Jaroslav KON5713 C KOB Konice 32:03
2. Kolařík Zdeněk SBK5406 C KOB Start Blansko 33:04 + 1:01
3. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 33:54 + 1:51
4. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 35:31 + 3:28
5. Vojtášek Jan SBR5301 C SKOB Bruntál 38:47 + 6:44
6. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 39:27 + 7:24
7. Štípek Rostislav TZL5702 C SKOB Zlín 39:53 + 7:50
8. Pěček Vítězslav SKM4903 C KOB Směr Kroměříž 41:21 + 9:18
9. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 45:36 + 13:33
10. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 45:57 + 13:54
11. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 49:05 + 17:02
12. Huňka Jiří RAD4801 C TJ Sokol Radslavice 49:39 + 17:36
13. Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:09 + 18:06
14. Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 50:54 + 18:51
15. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SK UP Olomouc 52:40 + 20:37
16. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 53:22 + 21:19
17. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 56:26 + 24:23
18. Janošík Antonín UOL5201 C SK UP Olomouc 58:49 + 26:46
H65C
3.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 32:54
2. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 43:04 + 10:10
3. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 43:20 + 10:26
4. Horký Jan UOL4600 C SK UP Olomouc 43:30 + 10:36
5. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 45:05 + 12:11
6. Šubrt Zdeněk UOL4201 C SK UP Olomouc 53:37 + 20:43
7. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 54:16 + 21:22
8. Šidla Jiří OTK4001 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 56:38 + 23:44
9. Gottfried Jan UOL4602 C SK UP Olomouc 62:40 + 29:46
HD10N
2.00 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundrata Vít JZL0700 C TJ Jižní svahy Zlín 17:54
2. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 18:05 + 0:11
3. Dvořáková Ema KON0777 C KOB Konice 20:05 + 2:11
4. Skýba Jakub Jan LCE0701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 21:39 + 3:45
5. Hájek Radim LCE0509 C OOB TJ Slovan Luhačovice 23:08 + 5:14
6. Greschner Adam ASU0547 C Magnus Orienteering 23:48 + 5:54
7. Němec Filip TZL0503 C SKOB Zlín 24:47 + 6:53
8. Seidenglanzová Johana SSU0650 C SK Severka Šumperk 25:03 + 7:09
9. Kovařík Šimon LCE0508 C OOB TJ Slovan Luhačovice 26:03 + 8:09
10. Mikuš Matěj PTI0808 C Sportovní klub Ptení 29:09 + 11:15
11. Riessler Štěpán OTK0500 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 31:09 + 13:15
12. Pernička Martin TZL0800 C SKOB Zlín 32:08 + 14:14
HDR
1.80 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šnajdr Jakub PTI0700 C Sportovní klub Ptení 17:31
2. Poláček Lukáš 97CXX00 C No register 17:43 + 0:12
3. Kobylka David ASUXXXX C Magnus Orienteering 17:51 + 0:20
4. Zicha Michal LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 18:09 + 0:38
5. Poláček Tomáš 97C0500 C No register 18:12 + 0:41
6. Kundratová Eva JZL0950 C TJ Jižní svahy Zlín 19:13 + 1:42
7. Frkal Jiří SKM0000 C KOB Směr Kroměříž 19:18 + 1:47
8. Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 19:40 + 2:09
9. Solař Adam TZL0801 C SKOB Zlín 20:44 + 3:13
10. Zobaník Tomáš RAD0801 C TJ Sokol Radslavice 22:12 + 4:41
11. Koňařík Vojtéch SVS0701 C Orientklub Vsetín 22:26 + 4:55
12. Vavrdová Karolína PTE0880 C TJ Sokol Ptení 24:14 + 6:43
13. Tříska David PTI C Sportovní klub Ptení 24:20 + 6:49
14. Kopecká Tereza UOL1050 C SK UP Olomouc 25:23 + 7:52
15. Matečný Matyáš JPV0909 C Oddíl orientačního sportu 25:29 + 7:58
16. Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice 25:48 + 8:17
17. Pekárek David TZL1000 C SKOB Zlín 26:01 + 8:30
18. Lázničková Alžběta TZL C SKOB Zlín 26:12 + 8:41
19. Šnajdrová Nikol PTI1050 C Sportovní klub Ptení 26:15 + 8:44
20. Plachý Ondřej JPVXX01 C Oddíl orientačního sportu 26:22 + 8:51
21. Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:00 + 9:29
22. Mališková Libuše LCE0854 C OOB TJ Slovan Luhačovice 27:44 + 10:13
23. Juríková Michaela LCE0862 C OOB TJ Slovan Luhačovice 27:50 + 10:19
24. Šuráňová Sofie TZL0750 C SKOB Zlín 29:00 + 11:29
25. Koč Juraj TZL C SKOB Zlín 31:33 + 14:02
26. Staroštík Jakub UOL1010 C SK UP Olomouc 32:43 + 15:12
27. Horvátová Eva ASU C Magnus Orienteering 36:45 + 19:14
28. Skřivanková Anna 1XC0800 C Skřivankovi 37:56 + 20:25
29. Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:17 + 21:46
30. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:21 + 21:50
31. Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk 39:39 + 22:08
32. Klímová Markéta OTK0950 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 40:41 + 23:10
33. Kočí Metoděj LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 48:07 + 30:36
34. Plachá Aneta JPVXX02 C Oddíl orientačního sportu 48:37 + 31:06
35. Otrubová Karolína KON0888 C KOB Konice 49:20 + 31:49
36. Plachý Matyáš JPVXX05 C Oddíl orientačního sportu 50:36 + 33:05
37. Černoch Jakub TZL C SKOB Zlín 61:56 + 44:25
38. Staroštíková Eliška UOL1363 C SK UP Olomouc 63:46 + 46:15
Zichová Nela LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
P
3.10 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černý Max XXX C 27:35
2. Krejčí Stanislav XXX C 30:09 + 2:34
3. Tomášková Radka CEL7451 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 30:45 + 3:10
4. Horvát Petr ASU C Magnus Orienteering 30:49 + 3:14
5. Pěčková Veronika SKM C KOB Směr Kroměříž 31:11 + 3:36
6. Čecháčková Šárka 29C7350 C neregistrovaní Čecháčková 33:22 + 5:47
7. Pattermanová Ivana KSU7551 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:09 + 7:34
8. Moser Zdeněk SKM6200 C KOB Směr Kroměříž 36:52 + 9:17
9. Světnický Alexandr STE6333 C SK SKI-OB Šternberk 37:14 + 9:39
10. Videcky Jan 24A8200 C Maier 37:34 + 9:59
11. Frydrychovský Josef UOL5900 C SK UP Olomouc 38:11 + 10:36
12. Navrátilová Helena ASU7799 C Magnus Orienteering 39:55 + 12:20
13. Čecháček Petr 7NC6800 C 7NC 40:27 + 12:52
14. Musilová Jana ASUXXYY C Magnus Orienteering 41:00 + 13:25
14. Otrusina Aleš EZL6716 C PEV Zlín 41:00 + 13:25
16. Náhončík David UOL C SK UP Olomouc 41:21 + 13:46
17. Čeleďová Jutína TZL C SKOB Zlín 43:31 + 15:56
18. Veselý Oskar PTIXX03 C Sportovní klub Ptení 44:20 + 16:45
19. Plachá Andrea JPVXX03 C Oddíl orientačního sportu 44:48 + 17:13
20. Procházková Lenka JPV C Oddíl orientačního sportu 45:22 + 17:47
21. Šnyrchová Božena XXX C 47:03 + 19:28
22. Reisigová Anna CHT C OOB SK Chrast 47:17 + 19:42
23. Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice 47:38 + 20:03
24. Horká Soňa UOL7150 C SK UP Olomouc 48:35 + 21:00
25. Mikšíková Kateřina PTI7375 C Sportovní klub Ptení 49:43 + 22:08
26. Novák Jan STE7900 C SK SKI-OB Šternberk 50:22 + 22:47
27. Smolková Dagmar STE6451 C SK SKI-OB Šternberk 50:48 + 23:13
28. Horvátová Blanka ASU C Magnus Orienteering 50:49 + 23:14
29. Hrubý Ondřej JPV7901 C Oddíl orientačního sportu 51:16 + 23:41
30. Heclová Jana KSU7550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:13 + 25:38
31. Plachý Martin JPVXX04 C Oddíl orientačního sportu 54:40 + 27:05
32. Lakomá Eva XXX C 55:31 + 27:56
33. Reisigová Jana CHT6652 C OOB SK Chrast 55:37 + 28:02
34. Výsmeková Marcela LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 55:59 + 28:24
35. Kotrle Kamil UOL C SK UP Olomouc 57:50 + 30:15
36. Christodoulou Iva ASU C Magnus Orienteering 62:39 + 35:04
37. Šaňáková Šárka UOL C SK UP Olomouc 65:19 + 37:44
38. Pospíšilová Lucie STE7551 C SK SKI-OB Šternberk 66:14 + 38:39
39. Král Martin OTK0123 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 66:45 + 39:10
40. Štěpánová Michaela XXX C 69:00 + 41:25
41. Zizler Marcela XXX C 74:17 + 46:42
42. Roubalík Radovan XXX C 75:50 + 48:15
43. Jeřábková Zuzana UOL9453 C SK UP Olomouc 76:34 + 48:59
44. Linhartová Milena XXX C 91:04 + 63:29
Hubáčková Barbora CEL C TJ Sokol Čelechovice na Hané DISK
T
5.00 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojná Dominika SJH9852 A SJH Jindřichův Hradec 45:58
2. Kavan Jiří SKM9402 C KOB Směr Kroměříž 48:35 + 2:37
3. Jelínková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 51:56 + 5:58
4. Chromčáková Jitka JZL7850 C TJ Jižní svahy Zlín 55:38 + 9:40
5. Ebner Zdeněk KON8215 C KOB Konice 73:31 + 27:33
6. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 108:02 + 62:04