Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
20.03.2016
Místo konání:
Chodouny u Roudnice nad Labem
Pořadatel:
ROU - SKOB Roudnice nad Labem
DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice
Mapa:
Vyšecko
Ředitel závodu:
Buková Jana - R3
Hlavní rozhodčí:
Babický Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Buková Jana - R3
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35K     D35L     D40     D45K     D45L     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35K     H35L     H40     H45K     H45L     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T6    
D10
2.60 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Izáková Eva EKP0651 C VŠTJ Ekonom Praha 19:50
2. Redlová Barbora SLA0650 C SKOB Slaný 20:48 + 0:58
3. Bambousková Julie DOR0650 C OK Dobříš 21:55 + 2:05
4. Lamačová Barbora BOR0750 C OK Jiskra Nový Bor 22:14 + 2:24
5. Kotenová Markéta RIC0651 C OB Říčany 23:00 + 3:10
6. Kocmanová Adéla BOR0752 C OK Jiskra Nový Bor 24:12 + 4:22
7. Baloghová Mile TJN0750 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:47 + 4:57
8. Bulířová Žofie TAP0850 C KOB TRETRA Praha 25:13 + 5:23
9. Bartalošová Anežka PGP0853 C SK Praga 26:49 + 6:59
10. Štemberová Bára TJN0650 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:27 + 8:37
11. Chramostová Julie KAM0652 C OK Kamenice 32:08 + 12:18
12. Kohoutková Lucie TAP0651 C KOB TRETRA Praha 38:25 + 18:35
13. Housková Barbora DOR0655 OK Dobříš 41:06 + 21:16
Hladká Tereza TAP0650 C KOB TRETRA Praha DISK
Votavová Šárka TAP0256 C KOB TRETRA Praha 33:06 + 13:16
D10L
3.40 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fibírová Lucie FSP0777 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 22:08
2. Buková Hana ROU0750 C SKOB Roudnice nad Labem 26:11 + 4:03
3. Rejholcová Tereza BOR0751 C OK Jiskra Nový Bor 27:24 + 5:16
4. Lampová Amálie DKP0752 C Oddíl OB Kotlářka 27:50 + 5:42
5. Červená Anna ROU0651 C SKOB Roudnice nad Labem 28:02 + 5:54
6. Bublíková Klára TAP0752 C KOB TRETRA Praha 28:45 + 6:37
7. Vojtěchová Karolína BOR0755 C OK Jiskra Nový Bor 30:51 + 8:43
8. Pěkná Alžběta ROU0950 C SKOB Roudnice nad Labem 31:58 + 9:50
9. Pompachová Karolína TAP0652 C KOB TRETRA Praha 33:51 + 11:43
10. Hudosová Kristýna RIC0750 C OB Říčany 35:08 + 13:00
11. Straková Denisa SLA0750 C SKOB Slaný 36:02 + 13:54
12. Bartalošová Ada PGP1050 C SK Praga 36:12 + 14:04
13. Mišeková Kateřina KAM0756 C OK Kamenice 36:22 + 14:14
14. Pastuszková Laura VSP0654 C USK Praha 36:46 + 14:38
15. Heřmánková Bára TUR0850 C OOB TJ Turnov 37:07 + 14:59
16. Synková Elena DOK0850 C OK Doksy 37:46 + 15:38
17. Dittrtová Rozálie LME0650 C SK Los Mělník 38:58 + 16:50
18. Bláhová Karolína KAM OK Kamenice 39:15 + 17:07
19. Novotná Karolína TUR0853 C OOB TJ Turnov 42:57 + 20:49
20. Ptáčková Hana PGP0750 C SK Praga 46:05 + 23:57
21. Kušpálová Bára ROU0850 C SKOB Roudnice nad Labem 48:06 + 25:58
22. Hejnová Barbora VSP0851 C USK Praha 49:24 + 27:16
23. Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 50:04 + 27:56
24. Housková Adéla DOR0851 OK Dobříš 50:31 + 28:23
25. Horníková Veronika BOR0655 C OK Jiskra Nový Bor 56:04 + 33:56
26. Přibíková Tereza PGP0852 C SK Praga 75:04 + 52:56
D12
2.90 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černá Ema ROU0451 B SKOB Roudnice nad Labem 26:13
2. Bulířová Ema TAP0452 B KOB TRETRA Praha 27:10 + 0:57
3. De Heij Laura RIC0450 B OB Říčany 28:17 + 2:04
4. Jedličková Kristýna KAM0455 B OK Kamenice 28:43 + 2:30
5. Štraitová Jolana VSP0456 B USK Praha 28:53 + 2:40
6. Arnoštová Veronika DOR0455 B OK Dobříš 29:04 + 2:51
7. Matyášová Kristýna CHA0555 C OK Chrastava 29:12 + 2:59
8. Novotná Michaela TUR0551 C OOB TJ Turnov 30:56 + 4:43
9. Beranová Hana VSP0455 C USK Praha 31:02 + 4:49
10. Kubecová Magdalena STB0550 C TJ Stadion Nový Bor 31:19 + 5:06
11. Rumlenová Tereza BOR0453 C OK Jiskra Nový Bor 31:28 + 5:15
12. Šimšová Pavla MFP0551 B VŠSK MFF UK Praha 33:01 + 6:48
13. Kopecká Valentýna VSP0453 C USK Praha 33:12 + 6:59
14. Pokorná Nela PGP0552 C SK Praga 33:29 + 7:16
15. Sochová Anna BOR0550 C OK Jiskra Nový Bor 33:51 + 7:38
16. Novotná Barbora TUR0552 C OOB TJ Turnov 37:11 + 10:58
17. Lorencová Jana DOR0454 C OK Dobříš 38:12 + 11:59
18. Víšková Veronika KAM0452 B OK Kamenice 39:42 + 13:29
19. Voců Alexandra KAM0553 C OK Kamenice 39:43 + 13:30
20. Jirkovská Magdaléna SLA0550 C SKOB Slaný 42:23 + 16:10
21. Švecová Karolína ZVO0557 C OB SK Zvole 43:59 + 17:46
22. Tomanicová Sofie CHA0450 B OK Chrastava 46:27 + 20:14
23. Sýbová Marika BOR0553 C OK Jiskra Nový Bor 47:27 + 21:14
24. Stehlíková Adéla BOR0554 C OK Jiskra Nový Bor 47:52 + 21:39
25. Neradová Natálie BOR0452 C OK Jiskra Nový Bor 48:16 + 22:03
26. Trešlová Veronika KAM0457 C OK Kamenice 49:11 + 22:58
27. Zemková Pavlína SLA0551 C SKOB Slaný 49:16 + 23:03
28. Štěpánková Julie KAM0458 C OK Kamenice 49:55 + 23:42
29. Kotenová Barbora RIC0452 B OB Říčany 56:15 + 30:02
30. Kubová Kristýna KAM0454 C OK Kamenice 59:44 + 33:31
31. Dobiášová Anna ROU0550 C SKOB Roudnice nad Labem 61:39 + 35:26
Blahutová Martina MFP0550 C VŠSK MFF UK Praha DISK
Ptáčková Veronika PGP0551 C SK Praga DISK
D14
3.60 km, 30 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupková Hana KAM0252 B OK Kamenice 28:44
2. Sanna Karin DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka 29:41 + 0:57
3. Tymešová Anna BOR0253 C OK Jiskra Nový Bor 30:20 + 1:36
4. Pekařová Jana TUR0252 B OOB TJ Turnov 32:31 + 3:47
5. Votavová Žofie KNC0250 B Sokol Kostelec n. Č. l. 33:43 + 4:59
6. Kašparová Barbora SLA0251 B SKOB Slaný 34:21 + 5:37
7. Nentvichová Julie DOR0351 B OK Dobříš 34:31 + 5:47
8. Bednaříková Emma VLI0359 B Slavia Liberec orienteering 36:08 + 7:24
9. Hankovcová Helena KAM0350 B OK Kamenice 39:02 + 10:18
10. Popová Jana TAP0252 C KOB TRETRA Praha 39:49 + 11:05
11. Jirasová Anežka DOR0350 B OK Dobříš 41:30 + 12:46
12. Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 41:39 + 12:55
13. Řadová Lucie DKP0251 C Oddíl OB Kotlářka 42:15 + 13:31
14. Selucká Alžběta KAM0257 C OK Kamenice 43:52 + 15:08
15. Beranová Eva VSP0254 C USK Praha 44:51 + 16:07
16. Švecová Anežka ZVO0352 C OB SK Zvole 45:19 + 16:35
17. Popová Veronika TAP0253 C KOB TRETRA Praha 45:46 + 17:02
18. Dobiášová Jitka ROU0350 C SKOB Roudnice nad Labem 47:57 + 19:13
19. Baťhová Zuzana KAM0354 B OK Kamenice 48:38 + 19:54
20. Jirkovská Kateřina SLA0350 B SKOB Slaný 48:41 + 19:57
21. Sládečková Barbora RIC0250 C OB Říčany 49:12 + 20:28
22. Hladká Gabriela TAP0255 C KOB TRETRA Praha 54:23 + 25:39
23. Smolková Barbora TAP0356 C KOB TRETRA Praha 54:48 + 26:04
24. Buková Anežka ROU0351 C SKOB Roudnice nad Labem 74:49 + 46:05
25. Baštová Julie DOR0353 C OK Dobříš 76:11 + 47:27
26. Chramostová Amálie KAM0355 C OK Kamenice 80:03 + 51:19
27. Mihulková Šárka ROU0399 SKOB Roudnice nad Labem 96:36 + 67:52
28. Pokorná Linda PGP0350 C SK Praga 99:02 + 70:18
Štěpánková Ema KAM0255 B OK Kamenice DISK
D16
4.80 km, 40 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bejvlová Karolína LME0250 A SK Los Mělník 32:10
2. Dědková Teodora TAP0051 A KOB TRETRA Praha 34:59 + 2:49
3. Jeřábková Nina BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor 40:54 + 8:44
4. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:47 + 11:37
5. Šimšová Barbora MFP0150 B VŠSK MFF UK Praha 45:53 + 13:43
6. Straková Veronika SLA0051 B SKOB Slaný 46:05 + 13:55
7. Míchalová Šárka KPY0050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 46:20 + 14:10
8. Riby Rose LTP0051 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:44 + 16:34
9. Halamová Barbora TAP0150 B KOB TRETRA Praha 48:57 + 16:47
10. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 49:16 + 17:06
11. Baloghová Lída TJN0150 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:38 + 18:28
12. Rosendorfová Lenka TAP0153 B KOB TRETRA Praha 52:22 + 20:12
13. Blahová Pavla EKP0153 C VŠTJ Ekonom Praha 52:35 + 20:25
14. Sedláčková Linda ROZ0050 C OK Roztoky 53:00 + 20:50
15. Rybářová Tereza BOR0153 C OK Jiskra Nový Bor 53:31 + 21:21
16. Hovorková Tereza ZVO0153 C OB SK Zvole 54:59 + 22:49
17. Benešová Hana DKL0050 C KOB Kladno 57:19 + 25:09
18. Geislerová Aneta DKL0151 B KOB Kladno 58:53 + 26:43
19. Kyralová Anna KAM0052 C OK Kamenice 64:59 + 32:49
20. Macková Štěpánka ROU0199 SKOB Roudnice nad Labem 73:17 + 41:07
21. Horychová Zuzana DKL0150 C KOB Kladno 80:56 + 48:46
D18
7.00 km, 60 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Albrechtová Iveta KAM9950 B OK Kamenice 59:52
2. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 61:39 + 1:47
3. Žejdlíková Karolína LTP9950 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 61:41 + 1:49
4. Fürstová Anna LLI9854 B TJ Loko Liberec 63:19 + 3:27
5. Formánková Anna RIC9950 C OB Říčany 63:23 + 3:31
6. Kopecká Johana VSP9950 B USK Praha 64:15 + 4:23
7. Kyselová Nela ROU9951 C SKOB Roudnice nad Labem 75:07 + 15:15
8. Pohořalá Anna ROU9954 C SKOB Roudnice nad Labem 79:11 + 19:19
9. Kopecká Eliška KNC9850 C Sokol Kostelec n. Č. l. 79:15 + 19:23
10. Jeřábková Ema BOR9957 C OK Jiskra Nový Bor 80:53 + 21:01
11. Lišková Hana KPY9951 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 81:25 + 21:33
12. Zábranská Kristýna SLA9852 C SKOB Slaný 86:41 + 26:49
Baziková Justýna TJP9851 C TJ Sokol Troja DISK
D21K
7.20 km, 60 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5919
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Lavičková Michaela PGP9656 B SK Praga 49:58 6227
2. Nedbalová Jana MFP8050 C VŠSK MFF UK Praha 52:47 + 2:49 5910
3. Staňová Karolína BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor 55:22 + 5:24 5620
4. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 57:01 + 7:03 5435
5. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 58:05 + 8:07 5315
6. Štoková Mariana DKP8158 C Oddíl OB Kotlářka 59:14 + 9:16 5186
7. Kubecová Kateřina BOR9959 B OK Jiskra Nový Bor 59:16 + 9:18 5182
8. Dubková Petra NNN Neregistrovaní 60:27 + 10:29
9. Hanušová Petra STB8297 C TJ Stadion Nový Bor 64:48 + 14:50 4561
10. Stehlíková Anna RIC9750 C OB Říčany 68:10 + 18:12 4183
11. Krausová Barbora TJP9150 C TJ Sokol Troja 72:49 + 22:51 3660
12. Rydlová Eva FSP8989 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 73:12 + 23:14 3617
13. Foglarová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 75:40 + 25:42 3340
14. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 76:59 + 27:01 3193
15. Grolichová Lucie ZBP7850 C OOB SK Zbraslav 77:03 + 27:05 3185
16. Klusáková Barbora DKP9157 C Oddíl OB Kotlářka 77:58 + 28:00 3082
17. Petříčková Zuzana MKP8251 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 81:06 + 31:08 2730
18. Korejčíková Dáďa LLI5550 C TJ Loko Liberec 82:27 + 32:29 2579
19. Štemberová Natálie TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 85:02 + 35:04 2288
20. Müllerová Petra VAM9098 C OOB Vamberk 89:32 + 39:34 1783
21. Prouzová Jitka DKP9152 C Oddíl OB Kotlářka 98:49 + 48:51 741
22. Neradová Eva LIT8951 C KOB Chemopetrol Litvínov 118:30 + 68:32 0
Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov DISK 0
D21L
8.80 km, 60 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8103
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tichovská Martina PGP8658 E SK Praga 50:59 8366
2. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 52:08 + 1:09 8189
3. Procházková Marie KAM9554 R OK Kamenice 54:57 + 3:58 7755
4. Kamererová Valerie KAM9452 C OK Kamenice 56:12 + 5:13 7563
5. Matějů Martina PGP8556 R SK Praga 58:25 + 7:26 7222
6. Dlouhá Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 61:41 + 10:42 6720
7. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 62:05 + 11:06 6658
8. Neradová Alena LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvínov 63:37 + 12:38 6423
9. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 64:08 + 13:09 6343
10. Hlubučková Kristýna KAM9551 R OK Kamenice 66:22 + 15:23 6000
11. Kovářová Lenka LTP9750 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:38 + 15:39 5959
12. Rusá Šárka KAM9157 C OK Kamenice 69:09 + 18:10 5572
13. Jelínková Zora PGP8851 C SK Praga 69:42 + 18:43 5487
14. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 70:06 + 19:07 5425
15. Znamenáčková Helena TAP8153 C KOB TRETRA Praha 70:32 + 19:33 5359
16. Nováková Kateřina OKP9450 C SK OK 24 Praha 71:24 + 20:25 5226
17. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 71:28 + 20:29 5215
18. Zimmerová Kateřina KAM9850 A OK Kamenice 73:16 + 22:17 4938
19. Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Hostivice 73:20 + 22:21 4928
20. Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 74:18 + 23:19 4780
21. Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 74:58 + 23:59 4677
22. Macková Eva ZBP OOB SK Zbraslav 76:38 + 25:39
23. Ježková Dominika PGP9053 C SK Praga 76:53 + 25:54 4382
24. Bozděchová Lenka PGP8254 C SK Praga 77:18 + 26:19 4318
25. Mikulášová Helena PGP9353 C SK Praga 77:55 + 26:56 4223
26. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 79:12 + 28:13 4026
27. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 79:29 + 28:30 3982
28. Jarošová Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 80:09 + 29:10 3880
29. Chloupková Jana SLP5951 C OOB Slavia Praha 89:31 + 38:32 2439
30. Karasová Jana FSP6153 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 91:29 + 40:30 2137
31. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 91:33 + 40:34 2127
32. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 101:52 + 50:53 540
33. Nešetřilová Markéta 8RC8650 BZP 119:33 + 68:34
D35K
5.30 km, 40 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 39:25
2. Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:38 + 3:13
3. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 43:30 + 4:05
4. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 46:53 + 7:28
5. Ptáčková Kateřina PGP7350 C SK Praga 49:53 + 10:28
6. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Chemopetrol Litvínov 52:49 + 13:24
7. Šeborová Tereza DKL8150 C KOB Kladno 54:05 + 14:40
8. Šubrtová Věra TAP8150 C KOB TRETRA Praha 54:49 + 15:24
9. Fibírová Zuzana FSP7555 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 55:56 + 16:31
10. Hudosová Gábina RIC7299 C OB Říčany 55:59 + 16:34
11. Šimková Markéta LME7755 C SK Los Mělník 56:36 + 17:11
12. Kurfürstová Magdalena FSP7852 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 58:12 + 18:47
13. Blahutová Hanka MFP7953 C VŠSK MFF UK Praha 59:09 + 19:44
14. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 61:09 + 21:44
15. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 61:30 + 22:05
16. Haková Magda PGP7651 C SK Praga 62:33 + 23:08
17. Kohoutová Zdeňka DKL7251 C KOB Kladno 77:55 + 38:30
18. Marholdová Martina ZVO7451 C OB SK Zvole 106:36 + 67:11
D35L
7.00 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 48:40
2. Králová Michaela MFP7959 C VŠSK MFF UK Praha 50:28 + 1:48
3. Heřmánková Pavla TUR7777 C OOB TJ Turnov 51:05 + 2:25
4. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 53:28 + 4:48
5. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 55:42 + 7:02
6. Kalenská Lenka SUL7853 C OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 57:50 + 9:10
7. Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 60:05 + 11:25
8. Škvorová Zuzana KAM7350 C OK Kamenice 61:58 + 13:18
9. Melišíková Radka TAP7152 C KOB TRETRA Praha 68:34 + 19:54
10. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 70:01 + 21:21
11. Izáková Ivana EKP7453 C VŠTJ Ekonom Praha 72:21 + 23:41
12. Rejšková Alena KAM7750 C OK Kamenice 80:45 + 32:05
13. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 87:41 + 39:01
14. Budilová Jana KUL8150 KOB Ústí nad Labem 126:08 + 77:28
D40
5.30 km, 40 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 43:25
2. Kováříková Erika KAM7252 C OK Kamenice 49:19 + 5:54
3. Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 50:01 + 6:36
4. Hankovcová Lenka KAM7053 C OK Kamenice 50:53 + 7:28
5. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 56:36 + 13:11
6. Beranová Iva VSP7150 C USK Praha 56:38 + 13:13
7. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:48 + 13:23
8. Alblová Lucie LME7555 C SK Los Mělník 58:24 + 14:59
9. Halamová Anna TAP7350 C KOB TRETRA Praha 59:52 + 16:27
10. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 60:26 + 17:01
11. Přibíková Monika PGP7256 C SK Praga 61:48 + 18:23
12. Chaloupková Dana KAM7150 C OK Kamenice 66:55 + 23:30
13. Popová Veronika TAP7450 C KOB TRETRA Praha 71:36 + 28:11
14. Horáková Vanda NNN7650 Neregistrovaní 91:09 + 47:44
15. Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 97:37 + 54:12
16. Straková Jana SLA7251 C SKOB Slaný 98:01 + 54:36
D45K
4.70 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rejholcová Andrea BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor 33:15
2. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB TRETRA Praha 39:15 + 6:00
3. Abelová Ivana STB6798 C TJ Stadion Nový Bor 40:44 + 7:29
4. Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 48:38 + 15:23
5. Šebková Helena DKP6751 C Oddíl OB Kotlářka 51:34 + 18:19
6. Postolková Monika DKL7053 C KOB Kladno 54:00 + 20:45
7. Blahová Markéta EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha 60:07 + 26:52
8. Hlubučková Šárka KAM6851 C OK Kamenice 62:11 + 28:56
9. Bártová Pavla ZVO7152 C OB SK Zvole 67:33 + 34:18
10. Dittrtová Lucie LME6852 C SK Los Mělník 73:46 + 40:31
D45L
5.50 km, 40 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 46:00
2. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB KAS 46:54 + 0:54
3. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 47:32 + 1:32
4. Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 47:38 + 1:38
5. Červinková Jitka OKP6451 C SK OK 24 Praha 48:55 + 2:55
6. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 50:14 + 4:14
7. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 51:48 + 5:48
8. Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 52:19 + 6:19
9. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 54:07 + 8:07
10. Müllerová Zorka 3XX6700 POT 54:56 + 8:56
11. Fürstová Katka LLI6950 C TJ Loko Liberec 55:06 + 9:06
12. Picková Helena TJN6952 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 55:20 + 9:20
13. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 55:27 + 9:27
14. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 56:09 + 10:09
15. Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 56:24 + 10:24
16. Havlíčková Jindra KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 58:17 + 12:17
17. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB TRETRA Praha 59:27 + 13:27
18. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 59:36 + 13:36
19. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 59:53 + 13:53
20. Baziková Lucie TJP6451 C TJ Sokol Troja 61:06 + 15:06
21. Ždimerová Monika LME6950 C SK Los Mělník 61:13 + 15:13
22. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 62:30 + 16:30
23. Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 65:07 + 19:07
24. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 66:17 + 20:17
25. Řadová Jaromíra DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka 69:11 + 23:11
26. Klofáčová Romana SLP6951 C OOB Slavia Praha 74:27 + 28:27
27. Čermáková Šárka 5XC6950 SK Nepoměřice 74:28 + 28:28
28. Hlavatá Pavla 45X7050 PAT Praha 74:47 + 28:47
29. Kopáčková Alena DOR6450 C OK Dobříš 123:32 + 77:32
Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole DISK
D50
4.60 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 39:47
2. Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 41:48 + 2:01
3. Slezáčková Věra KAS6550 C KOB KAS 46:05 + 6:18
4. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:10 + 9:23
5. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 50:23 + 10:36
6. Jedličková Zdena BOR6250 C OK Jiskra Nový Bor 50:45 + 10:58
7. Hartlová Blanka ODV6350 C TJ Aero Odolena Voda 52:01 + 12:14
8. Vlková Radka KNC6551 C Sokol Kostelec n. Č. l. 58:42 + 18:55
D55
4.50 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 43:11
2. Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 46:26 + 3:15
3. Wolkerová Dagmar TJP5250 C TJ Sokol Troja 51:25 + 8:14
4. Šilerová Zdena KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 52:19 + 9:08
5. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 55:18 + 12:07
6. Jůzková Jaroslava SCP5250 C OK Sparta Praha 56:14 + 13:03
7. Ryšavá Lubomíra TJP4750 C TJ Sokol Troja 59:21 + 16:10
8. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 59:38 + 16:27
9. Vilimovská Miroslava DOK5750 C OK Doksy 63:33 + 20:22
10. Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy 67:27 + 24:16
11. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 68:48 + 25:37
Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava DISK
D60
4.50 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 41:18
2. Neradová Alena LIT5051 C KOB Chemopetrol Litvínov 47:10 + 5:52
3. Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB TRETRA Praha 53:14 + 11:56
4. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 55:51 + 14:33
5. Matoušková Marie LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 59:27 + 18:09
D65
4.00 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubátová Milada PGP4750 C SK Praga 51:56
2. Kubíková Hela LLI4851 C TJ Loko Liberec 54:44 + 2:48
3. Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 60:29 + 8:33
4. Vokálová Pavla CHA4951 C OK Chrastava 61:29 + 9:33
5. Bednaříková Olga Marie VLI5151 C Slavia Liberec orienteering 67:31 + 15:35
6. Matějů Ladislava UVP4750 C Slovan Praha 72:22 + 20:26
Brabcová Jindra LCV4750 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov DISK
D70
3.10 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 36:23
2. Krausová Marie LLI4451 C TJ Loko Liberec 40:49 + 4:26
3. Pospíšilová Jana LDC4451 C KOB Děčín 42:25 + 6:02
4. Křtěnská Leontina BOR4650 C OK Jiskra Nový Bor 42:47 + 6:24
5. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 43:24 + 7:01
6. Dvořáková Ladislava PGP4451 C SK Praga 44:31 + 8:08
7. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB KAS 45:08 + 8:45
8. Bláhová Blanka SJP3651 KČT Slavoj Praha 53:01 + 16:38
9. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 56:54 + 20:31
10. Folprechtová Marie TUR4250 C OOB TJ Turnov 78:02 + 41:39
H10
2.60 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrait Vilém VSP0701 C USK Praha 16:18
2. Bárta Viktor ZVO0601 C OB SK Zvole 19:50 + 3:32
3. Zápotocký Jiří SLA0800 C SKOB Slaný 20:58 + 4:40
4. Březina Karel CHA0605 C OK Chrastava 21:14 + 4:56
5. Kuc David SCP0600 C OK Sparta Praha 21:47 + 5:29
6. Městka Václav VSP0600 C USK Praha 21:50 + 5:32
7. Horák Martin VSP0601 C USK Praha 23:57 + 7:39
8. Husák Ondřej SLA0600 C SKOB Slaný 24:03 + 7:45
9. Lorenc Vašík DOR0702 C OK Dobříš 26:54 + 10:36
10. Studničný Adam BOR0701 C OK Jiskra Nový Bor 27:20 + 11:02
11. Šimek Vojtěch LTP0601 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 27:26 + 11:08
12. Matyšek Ondřej PGP0703 C SK Praga 28:22 + 12:04
13. Sedláček Patrik ROZ0800 C OK Roztoky 28:23 + 12:05
14. Ledinský Matěj DKP0602 C Oddíl OB Kotlářka 30:03 + 13:45
15. Heller Jakub ROU0702 C SKOB Roudnice nad Labem 33:03 + 16:45
16. Izdný Vít DKP0601 C Oddíl OB Kotlářka 33:16 + 16:58
17. Šubrt Jáchym DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka 33:29 + 17:11
18. Střelba Antonín PGP0605 C SK Praga 33:32 + 17:14
19. Havlák René ROU0602 C SKOB Roudnice nad Labem 37:03 + 20:45
20. Bulíř Jáchym TAP0602 C KOB TRETRA Praha 41:47 + 25:29
Kubát Matyáš RIC0601 C OB Říčany DISK
H10L
3.40 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semecký Vít TAP0601 C KOB TRETRA Praha 22:41
2. Rod Matyáš VSP0803 C USK Praha 25:09 + 2:28
3. Vávra Tomáš BOR0700 C OK Jiskra Nový Bor 27:28 + 4:47
4. Havlák Štěpán ROU0801 C SKOB Roudnice nad Labem 31:59 + 9:18
5. Kouřil Vojta KPY0700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 33:03 + 10:22
6. Šubrt Ondřej TAP0801 C KOB TRETRA Praha 35:15 + 12:34
7. Schnabl Jakub RIC0706 C OB Říčany 36:28 + 13:47
8. Coufal Kryštof ROU0603 C SKOB Roudnice nad Labem 36:47 + 14:06
9. Pop Jonáš TAP0600 C KOB TRETRA Praha 38:09 + 15:28
10. Bublík František NNN0899 Neregistrovaní 38:21 + 15:40
11. Štembera Vítek TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:28 + 22:47
12. Tolar Ondřej RIC0701 C OB Říčany 50:31 + 27:50
13. Spurný Mikuláš NNN0701 Neregistrovaní 72:41 + 50:00
Di Cara Christopher BOR0601 C OK Jiskra Nový Bor DISK
H12
3.50 km, 30 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průša Dominik VSP0406 B USK Praha 25:59
2. Janda Jakub DOR0403 B OK Dobříš 26:53 + 0:54
3. Bolehovský Daniel EKP0508 B VŠTJ Ekonom Praha 27:03 + 1:04
4. Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha 29:38 + 3:39
5. Jedlička Jakub KAM0404 B OK Kamenice 30:22 + 4:23
6. Král Adam MFP0507 B VŠSK MFF UK Praha 30:33 + 4:34
7. Jíra Filip ROZ0500 C OK Roztoky 32:17 + 6:18
8. Bednařík Vilém VLI0509 C Slavia Liberec orienteering 32:21 + 6:22
9. Haslinger Leopold LTP0403 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:33 + 6:34
10. Kabát Martin EKP0412 B VŠTJ Ekonom Praha 32:35 + 6:36
11. Kuc Radim SCP0400 C OK Sparta Praha 33:05 + 7:06
12. Baldrian Tomáš VSP0405 C USK Praha 35:09 + 9:10
13. Heller Jiří ROU0501 C SKOB Roudnice nad Labem 35:44 + 9:45
14. Heřmánek Petr TUR0500 C OOB TJ Turnov 35:49 + 9:50
15. Jiras Jenda DOR0505 C OK Dobříš 38:25 + 12:26
16. Tůma Šimon TAP0400 B KOB TRETRA Praha 38:57 + 12:58
17. Ort Haštal BOR0401 C OK Jiskra Nový Bor 39:08 + 13:09
18. Černý Antonín TAP0402 C KOB TRETRA Praha 40:41 + 14:42
19. Hampl Jakub LME0500 C SK Los Mělník 40:50 + 14:51
20. Nový Jáchym DOR0502 C OK Dobříš 41:14 + 15:15
21. Šubrt Vojtěch DKP0502 C Oddíl OB Kotlářka 42:20 + 16:21
22. Kašpar Vojtěch BOR0402 C OK Jiskra Nový Bor 43:26 + 17:27
23. Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 44:19 + 18:20
24. Schnabl David RIC0508 C OB Říčany 45:51 + 19:52
25. Hudos Václav RIC0503 C OB Říčany 46:31 + 20:32
26. Marhold Václav ZVO0501 C OB SK Zvole 47:41 + 21:42
27. Milota Jakub KAM0503 C OK Kamenice 47:58 + 21:59
28. Hejna Igor VSP0407 C USK Praha 48:01 + 22:02
29. Sork Dominik TAP0504 C KOB TRETRA Praha 48:12 + 22:13
30. Bláha Vojtěch SJP0501 KČT Slavoj Praha 50:02 + 24:03
31. Jirkovský Jan SLA0500 C SKOB Slaný 50:07 + 24:08
32. Bejvl Marek LME0400 B SK Los Mělník 50:14 + 24:15
33. Španěl Benedikt DOR0508 C OK Dobříš 51:48 + 25:49
34. Tolar Hynek RIC0505 C OB Říčany 51:58 + 25:59
35. Smolka Jakub TAP0500 C KOB TRETRA Praha 52:04 + 26:05
36. Veselý Jakub BOR0406 C OK Jiskra Nový Bor 59:22 + 33:23
37. Bláha Matyáš SJP0500 KČT Slavoj Praha 60:08 + 34:09
38. Kašpar Štěpán BOR0403 C OK Jiskra Nový Bor 61:16 + 35:17
39. Hejna Viktor VSP0408 C USK Praha 62:50 + 36:51
40. Chalupa Jan BOR0509 C OK Jiskra Nový Bor 63:21 + 37:22
41. Horn Jonáš RIC0511 C OB Říčany 64:49 + 38:50
42. Žák Tomáš BOR0405 C OK Jiskra Nový Bor 67:36 + 41:37
43. Fojt Jan BOR0407 C OK Jiskra Nový Bor 85:08 + 59:09
44. Duchoslav Radek LME0402 C SK Los Mělník 89:14 + 63:15
45. Čapek Ondřej BOR0404 C OK Jiskra Nový Bor 93:06 + 67:07
46. Černý Matouš TAP0501 C KOB TRETRA Praha 95:36 + 69:37
47. Pavlík Matěj LIT0401 C KOB Chemopetrol Litvínov 96:59 + 71:00
48. Koštejn Filip BOR0508 C OK Jiskra Nový Bor 97:05 + 71:06
49. Vávra Jan BOR0500 C OK Jiskra Nový Bor 133:58 + 107:59
Janas Adam PGP0404 C SK Praga DISK
Melišík Jan TAP0502 C KOB TRETRA Praha DISK
Mucha Ondřej RIC0400 C OB Říčany DISK
Vanžura David ROU0502 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
Nápravník Jiří LME0401 C SK Los Mělník DISK
H14
4.80 km, 40 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malačka Milan DKP0210 B Oddíl OB Kotlářka 31:01
2. Janas Petr PGP0200 B SK Praga 34:02 + 3:01
3. Kovářík Tomáš KAM0300 B OK Kamenice 34:04 + 3:03
4. Melišík Martin TAP0200 B KOB TRETRA Praha 34:21 + 3:20
5. Šrámek Jaromír RIC0303 B OB Říčany 35:47 + 4:46
6. Kučera Jáchym DOR0301 B OK Dobříš 35:50 + 4:49
7. Hankovec Hugo KAM0201 B OK Kamenice 36:45 + 5:44
8. Škvor Adam KAM0202 B OK Kamenice 37:03 + 6:02
9. Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 38:21 + 7:20
10. Sedláček Jaroslav ROZ0300 B OK Roztoky 38:53 + 7:52
11. Víteček Jáchym DKP0204 C Oddíl OB Kotlářka 39:42 + 8:41
12. Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 40:15 + 9:14
13. Hnízdil Matěj KAS0301 C KOB KAS 41:31 + 10:30
14. Socha Ondřej BOR0302 B OK Jiskra Nový Bor 41:49 + 10:48
15. Cvrček Adam DOR0204 C OK Dobříš 42:19 + 11:18
16. Průša Jan DKL0201 C KOB Kladno 43:24 + 12:23
17. Staňa Ondřej BOR0301 C OK Jiskra Nový Bor 44:45 + 13:44
18. Hejsek Filip KAM0204 B OK Kamenice 45:22 + 14:21
19. Chaloupka Viktor KAM0301 B OK Kamenice 46:55 + 15:54
20. Kyral Maxmilián KAM0305 C OK Kamenice 48:42 + 17:41
21. Kroc Kryštof DOR0201 C OK Dobříš 49:56 + 18:55
22. Matyáš Vojtěch CHA0202 C OK Chrastava 50:48 + 19:47
23. Renda Michal KAM0207 B OK Kamenice 51:52 + 20:51
24. Kolský Pavel PGP0204 B SK Praga 62:02 + 31:01
25. Marhold Přemysl ZVO0301 C OB SK Zvole 65:06 + 34:05
26. Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:29 + 37:28
27. Nigrin Matouš DOR0303 C OK Dobříš 72:47 + 41:46
28. Krkoška Matouš BOR0202 C OK Jiskra Nový Bor 79:38 + 48:37
29. Mrózek Adam KAM0209 C OK Kamenice 85:01 + 54:00
30. Mareš Albert DKP0308 C Oddíl OB Kotlářka 88:56 + 57:55
31. Šašek Jan LTP0301 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 115:55 + 84:54
Kiňovič Lukáš ROU0302 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
H16
7.20 km, 50 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Synek Antonín DOK0001 B OK Doksy 44:17
2. Bek Jiří CHA0103 B OK Chrastava 46:56 + 2:39
3. Janda Ondřej DOR0100 B OK Dobříš 47:20 + 3:03
4. Průša Kryštof VSP0102 A USK Praha 47:51 + 3:34
5. Švarc Antonín DKP0203 B Oddíl OB Kotlářka 50:00 + 5:43
6. Semík Jakub VSP0000 B USK Praha 52:46 + 8:29
7. Měšťan Ondřej TAP0100 B KOB TRETRA Praha 53:22 + 9:05
8. Víšek Martin KAM0102 B OK Kamenice 54:28 + 10:11
9. Javůrek Emil VSP0100 C USK Praha 54:38 + 10:21
10. Longin Jan TAP0103 B KOB TRETRA Praha 55:19 + 11:02
11. Valášek Václav KAM0100 B OK Kamenice 55:37 + 11:20
12. Bílý Jakub LTP0104 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:08 + 11:51
13. Dědek Matěj TAP0001 B KOB TRETRA Praha 60:47 + 16:30
14. Blaha Petr KAM0104 B OK Kamenice 61:39 + 17:22
15. Buk Ondřej ROU0102 C SKOB Roudnice nad Labem 63:50 + 19:33
16. Pohořalý Hugo ROU0103 B SKOB Roudnice nad Labem 68:27 + 24:10
17. Vávra Pavel BOR0101 C OK Jiskra Nový Bor 68:39 + 24:22
18. Bartoň Michal KAM0107 B OK Kamenice 70:57 + 26:40
19. Forst Antonín MFP0101 B VŠSK MFF UK Praha 71:59 + 27:42
20. Postolka Jonáš DKL0100 C KOB Kladno 72:50 + 28:33
21. Pethö Alex RIC0100 C OB Říčany 73:36 + 29:19
22. Růta Matyáš TJN0102 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 78:05 + 33:48
23. Puchalský Jan VSP0101 C USK Praha 78:46 + 34:29
24. Šťastný Petr TAP0106 C KOB TRETRA Praha 80:56 + 36:39
25. Kohout Václav DKL0101 C KOB Kladno 82:21 + 38:04
26. Pecháček Vít RIC0101 C OB Říčany 110:39 + 66:22
27. Dittrt Štěpán LME0001 C SK Los Mělník 120:05 + 75:48
H18
8.30 km, 40 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Postolka Jáchym DKL9900 B KOB Kladno 61:14
2. Sladkovský Jaromír TAP9902 B KOB TRETRA Praha 62:03 + 0:49
3. Borovička Tomáš FSP9801 B VŠTJ Stavební fakulta Praha 63:12 + 1:58
4. Beneš Jan DKL9800 C KOB Kladno 63:45 + 2:31
5. Šebek Petr DKP9903 A Oddíl OB Kotlářka 68:12 + 6:58
6. Ždimera Jan PGP9903 C SK Praga 72:18 + 11:04
7. Černohorský Mikuláš RIC9800 B OB Říčany 73:04 + 11:50
8. Koubek Václav DOR9900 C OK Dobříš 102:24 + 41:10
H21K
9.00 km, 60 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6207
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Blahuta Marek MFP7301 C VŠSK MFF UK Praha 54:38 6272
2. Bejvl Jakub LME7100 C SK Los Mělník 55:07 + 0:29 6217
3. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 55:53 + 1:15 6131
4. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 55:55 + 1:17 6127
5. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 56:53 + 2:15 6019
6. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 57:14 + 2:36 5979
7. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 57:21 + 2:43 5966
8. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB KAS 57:40 + 3:02 5931
9. Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 58:23 + 3:45 5850
10. Novák Libor OKP9100 C SK OK 24 Praha 59:35 + 4:57 5715
11. Hradecký Jaroslav DOK6300 C OK Doksy 60:25 + 5:47 5621
12. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 61:32 + 6:54 5496
13. Pesničák Jan SMR7902 C SK SNS Smržovka 62:32 + 7:54 5383
14. Macek Jiří LIT8401 C KOB Chemopetrol Litvínov 62:49 + 8:11 5352
15. Albl Miloslav LME7600 C SK Los Mělník 62:59 + 8:21 5333
16. Hopanyuk Anatoliy DKP7900 C Oddíl OB Kotlářka 63:29 + 8:51 5277
17. Červinka Jaroslav OKP5803 C SK OK 24 Praha 63:39 + 9:01 5258
18. Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 64:40 + 10:02 5144
19. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 64:56 + 10:18 5114
20. Galbavý Matěj CHA0000 B OK Chrastava 65:36 + 10:58 5039
21. Žáček Martin FSP6803 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 65:43 + 11:05 5026
22. Nitsch Karel FSP7611 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 65:58 + 11:20 4998
23. Novák Tom DOK5500 C OK Doksy 66:20 + 11:42 4956
24. Eiselt Jan LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:27 + 11:49 4943
25. Besta Lukáš KNC8101 C Sokol Kostelec n. Č. l. 66:31 + 11:53 4936
26. Posselt Martin TJN9501 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 68:04 + 13:26 4761
27. Střelba Ondřej KTA7501 C SK Kotnov Tábor 68:28 + 13:50 4716
28. Haering Jan LME7500 C SK Los Mělník 68:55 + 14:17 4666
29. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 69:56 + 15:18 4552
30. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 71:00 + 16:22 4432
31. Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 71:02 + 16:24 4428
32. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 71:26 + 16:48 4383
33. Krausz Milan FSP6700 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 73:32 + 18:54 4147
34. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 75:25 + 20:47 3935
35. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 78:22 + 23:44 3604
36. Červinka Jaroslav OKP9000 C SK OK 24 Praha 78:28 + 23:50 3592
37. Forst Libor MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha 79:49 + 25:11 3441
38. Hlubuček Tomáš CHA9704 B OK Chrastava 82:20 + 27:42 3158
39. Lounek Jakub PDY8200 C Běhej Poděbrady 85:13 + 30:35 2834
40. Synek Marcel DOK7600 C OK Doksy 85:26 + 30:48 2809
41. Kautský Jiří 9BC8200 NNN 85:34 + 30:56
42. Šedivý Ondřej KNC9103 C Sokol Kostelec n. Č. l. 87:52 + 33:14 2536
43. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 88:01 + 33:23 2519
44. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 91:02 + 36:24 2180
45. Juren Lukáš LTP9703 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 94:41 + 40:03 1769
46. Hulha Lukáš LTP9405 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 97:21 + 42:43 1470
47. Prouza Jaromír DKP8705 C Oddíl OB Kotlářka 99:15 + 44:37 1256
48. Moutvička Ondřej LIT8301 C KOB Chemopetrol Litvínov 130:57 + 76:19 0
H21L
14.90 km, 100 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7666
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 77:12 8108
2. Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 83:35 + 6:23 7511
3. Fibír Tomáš FSP7901 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 85:01 + 7:49 7377
4. Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 85:29 + 8:17 7333
5. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 85:51 + 8:39 7299
6. Johanovský Tomáš DKP8500 C Oddíl OB Kotlářka 85:55 + 8:43 7293
7. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 87:19 + 10:07 7162
8. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 88:48 + 11:36 7023
9. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 89:16 + 12:04 6980
9. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 89:16 + 12:04 6980
11. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 89:27 + 12:15 6962
12. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 89:29 + 12:17 6959
13. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 89:30 + 12:18 6958
14. Pávek Petr BOR9008 C OK Jiskra Nový Bor 93:23 + 16:11 6594
15. Jalový Vlastimil RBK8604 C SK Radioklub Blansko 94:51 + 17:39 6457
16. Procházka Vít KPY8000 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 95:37 + 18:25 6385
17. Hrouda Martin FSP7612 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 96:04 + 18:52 6343
18. Vlach Martin PGP8605 C SK Praga 98:23 + 21:11 6127
19. Prášil Ondřej SJC8401 C Sportcentrum Jičín 98:38 + 21:26 6103
20. Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 99:11 + 21:59 6052
21. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 99:42 + 22:30 6003
22. Hlaváč Jaroslav EKP9205 C VŠTJ Ekonom Praha 100:51 + 23:39 5896
23. Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice 101:41 + 24:29 5818
24. Řada Jakub DKP9401 C Oddíl OB Kotlářka 101:49 + 24:37 5805
25. Pavlík Libor LIT7605 C KOB Chemopetrol Litvínov 109:44 + 32:32 5065
26. Junek Vladimír TJP8400 C TJ Sokol Troja 114:18 + 37:06 4637
27. Nosek Jakub 49C8700 NER 128:16 + 51:04
28. Knotek Kamil OLP8501 C PSK Olymp Praha 153:05 + 75:53 1009
H35K
6.80 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 54:09
2. Izák Petr LME7800 C SK Los Mělník 56:36 + 2:27
3. Vokál Vojtěch CHA7900 C OK Chrastava 58:24 + 4:15
4. Štrait Martin VSP7602 C USK Praha 58:49 + 4:40
5. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 60:43 + 6:34
6. Kohout Zdeněk DKL7200 C KOB Kladno 75:57 + 21:48
7. Duda Miroslav ROU8009 SKOB Roudnice nad Labem 80:22 + 26:13
8. Chramosta Tomáš KAM7601 C OK Kamenice 92:59 + 38:50
H35L
9.30 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 C USK Praha 54:10
2. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 55:03 + 0:53
3. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 55:17 + 1:07
4. Bambousek Martin DOR7302 C OK Dobříš 56:36 + 2:26
5. Bolehovský Pavel EKP7103 C VŠTJ Ekonom Praha 56:45 + 2:35
6. Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 57:43 + 3:33
7. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 58:05 + 3:55
8. Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 59:30 + 5:20
9. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 61:32 + 7:22
10. Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš 62:51 + 8:41
11. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 63:30 + 9:20
12. Sládeček Petr RIC7702 C OB Říčany 63:59 + 9:49
13. Janda Pavel DOR7600 C OK Dobříš 64:54 + 10:44
14. Kurfürst Pavel FSP7400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 65:15 + 11:05
15. Hankovec Petr KAM7101 C OK Kamenice 65:33 + 11:23
16. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 65:55 + 11:45
17. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 67:02 + 12:52
18. Jedlička Adam KAM7700 C OK Kamenice 68:02 + 13:52
19. Víteček Jan DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 70:02 + 15:52
20. Datel Jiří DKL7101 C KOB Kladno 71:51 + 17:41
21. Španěl Ondřej DOR7100 C OK Dobříš 72:57 + 18:47
22. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 73:39 + 19:29
23. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 77:16 + 23:06
24. Ledinský Martin DKP7901 C Oddíl OB Kotlářka 77:45 + 23:35
25. Píchal Jan VSP5202 C USK Praha 78:44 + 24:34
26. Tomanica Vojtěch CHA7601 C OK Chrastava 78:57 + 24:47
27. Hromádka Miroslav SUL6000 C OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 81:33 + 27:23
28. Švec Karel ZVO7601 C OB SK Zvole 82:34 + 28:24
29. Lampa David DKP7702 C Oddíl OB Kotlářka 85:23 + 31:13
30. Kovář Boris LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 97:31 + 43:21
31. Beier Petr PDY7800 C Běhej Poděbrady 101:08 + 46:58
32. Petříček Martin MKP8000 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 132:22 + 78:12
Vít David EKP7200 C VŠTJ Ekonom Praha DISK
Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga DISK
H40
6.80 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gálus Igor LDC7302 C KOB Děčín 41:45
2. Pastuszek Jakub VSP7500 C USK Praha 45:57 + 4:12
3. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 51:32 + 9:47
4. Würz Bohuslav LTP7307 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:46 + 12:01
5. Zábranský Luboš SLA7400 C SKOB Slaný 57:35 + 15:50
6. Přibík Martin PGP7406 SK Praga 57:56 + 16:11
7. Danko Tomáš CHA7200 C OK Chrastava 58:43 + 16:58
8. Kubát Tomáš RIC7503 C OB Říčany 60:36 + 18:51
9. Chaloupka Přemysl KAM7100 C OK Kamenice 61:48 + 20:03
10. Čermák Daniel EKP7510 C VŠTJ Ekonom Praha 63:50 + 22:05
11. Tolar Jan RIC7301 C OB Říčany 69:45 + 28:00
12. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 70:28 + 28:43
13. Zeman Tomáš DCE7500 C KOB Dobřichovice 81:01 + 39:16
14. Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 83:17 + 41:32
Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava DISK
H45K
5.70 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bláha Jan SJP6800 KČT Slavoj Praha 42:26
2. Straka Lukáš SLA7002 C SKOB Slaný 46:20 + 3:54
3. Šimša Jaromír MFP7100 C VŠSK MFF UK Praha 48:27 + 6:01
4. Šebek Martin DKP6705 C Oddíl OB Kotlářka 53:19 + 10:53
5. Jeřábek Petr BOR7105 C OK Jiskra Nový Bor 55:53 + 13:27
6. Hájek Tomáš ZVO6401 C OB SK Zvole 58:27 + 16:01
7. Beneš Jan DKL6600 C KOB Kladno 60:02 + 17:36
8. Javůrek Jaromír VSP7110 C USK Praha 60:39 + 18:13
9. Studničný Jaroslav BOR7004 C OK Jiskra Nový Bor 69:51 + 27:25
10. Bazika Miroslav TJP6401 C TJ Sokol Troja 76:59 + 34:33
11. Kozelka Jan LCV7000 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 88:20 + 45:54
12. Izák Pavel LME7102 C SK Los Mělník 90:31 + 48:05
13. Glöckner Michal KUL7000 KOB Ústí nad Labem 92:51 + 50:25
H45L
8.30 km, 40 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 56:59
2. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:22 + 1:23
3. Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor 63:07 + 6:08
4. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 65:45 + 8:46
5. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 66:50 + 9:51
6. Reichl Michal MKP6402 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 67:57 + 10:58
7. Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB TRETRA Praha 68:09 + 11:10
8. Šrámek Petr RIC6905 C OB Říčany 68:39 + 11:40
9. Eichler Petr KAS6900 C KOB KAS 68:50 + 11:51
10. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 69:01 + 12:02
11. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 70:17 + 13:18
12. Ždimera Zdeněk LME7000 C SK Los Mělník 71:59 + 15:00
13. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 72:21 + 15:22
14. Liška Jindřich KPY6700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 72:58 + 15:59
15. Pliska Miloš PGP6304 C SK Praga 73:02 + 16:03
16. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 73:31 + 16:32
17. Müller Robert 3XX6900 POT 73:48 + 16:49
18. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 76:13 + 19:14
19. Kubů Jaroslav OLP6701 C PSK Olymp Praha 76:57 + 19:58
20. Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 78:02 + 21:03
21. Pohnán Radek KNC7002 C Sokol Kostelec n. Č. l. 78:27 + 21:28
22. Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB TRETRA Praha 80:29 + 23:30
23. Velichkov Petar DKP6704 C Oddíl OB Kotlářka 83:05 + 26:06
24. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 84:31 + 27:32
25. Uhlíř Patrik LBE7000 C TJ Lokomotiva Beroun 86:47 + 29:48
26. Blažek Vladimír 5XC6900 SK Nepoměřice 91:16 + 34:17
27. Hejsek Jiří KAM6900 C OK Kamenice 95:44 + 38:45
28. Řada Richard DKP6701 C Oddíl OB Kotlářka 105:32 + 48:33
29. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 111:10 + 54:11
Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB TRETRA Praha DISK
H50
5.70 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petr Josef VLI6300 C Slavia Liberec orienteering 34:57
2. Picek Jan TJN6500 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:09 + 7:12
3. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:45 + 14:48
4. Šubrt Pavel SMB6301 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 51:27 + 16:30
5. Šimek Miroslav LME6300 C SK Los Mělník 61:30 + 26:33
6. Hlubuček Tomáš KAM6603 C OK Kamenice 67:28 + 32:31
Přibík Jan PGP6301 C SK Praga DISK
Hartl Zdeněk ODV6300 C TJ Aero Odolena Voda DISK
H55
5.50 km, 40 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průcha Miloslav BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor 43:27
2. Ludvík Petr STB5701 C TJ Stadion Nový Bor 46:16 + 2:49
3. Knotek Kamil OLP5701 C PSK Olymp Praha 46:39 + 3:12
4. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 46:58 + 3:31
5. Pávek Miloš BOR5801 C OK Jiskra Nový Bor 47:33 + 4:06
6. John Vladimír OLP5502 C PSK Olymp Praha 48:25 + 4:58
7. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 50:26 + 6:59
8. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 52:43 + 9:16
9. Tomaščin Jaroslav MKP5800 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 53:19 + 9:52
10. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 53:29 + 10:02
11. Cabrnoch Jiří DKL5400 C KOB Kladno 53:50 + 10:23
12. Kudrnáč Martin HCE5901 C TJ Hostivice 53:52 + 10:25
13. Strejc Jaroslav ZVO6101 C OB SK Zvole 53:54 + 10:27
14. Paukert Milan TJP5000 C TJ Sokol Troja 55:03 + 11:36
15. Mareš Hynek TUR6100 C OOB TJ Turnov 55:44 + 12:17
16. Kraus Ota TJP5700 C TJ Sokol Troja 56:33 + 13:06
17. Jelínek Martin PGP5103 C SK Praga 56:41 + 13:14
18. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 57:00 + 13:33
19. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 59:13 + 15:46
20. Nentvich Lubomír DOR5800 C OK Dobříš 60:05 + 16:38
21. Malačka Milan DKP6000 C Oddíl OB Kotlářka 64:07 + 20:40
22. Janovič Ondřej SKV5901 C TJ Slovan Karlovy Vary 65:43 + 22:16
23. Brumek Stanislav DKL5201 C KOB Kladno 66:37 + 23:10
24. Borovička Milan FSP6104 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 73:59 + 30:32
25. Hulha Karel LTP6001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 92:38 + 49:11
Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha DISK
Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava DISK
H60
4.60 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cedrych Karel TJP5500 C TJ Sokol Troja 35:10
2. Pospíšil Jaromír LDC5301 C KOB Děčín 36:02 + 0:52
3. Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 37:00 + 1:50
4. Kadavý Zdeněk CHA4901 C OK Chrastava 43:08 + 7:58
5. Nechyba jiri 61C5300 Stara Hut 46:02 + 10:52
6. Bednařík Libor VLI5200 C Slavia Liberec orienteering 55:59 + 20:49
7. Koutný Ivan ODV5300 C TJ Aero Odolena Voda 58:19 + 23:09
8. Lusk Karel CHA5002 C OK Chrastava 66:18 + 31:08
H65
4.50 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 38:46
2. Hlaváč Jaroslav SMB4801 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 41:42 + 2:56
3. Kotecký Roman 13G4900 Octavian Droobers 44:39 + 5:53
4. Smetana Radim CHA4700 C OK Chrastava 45:19 + 6:33
5. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 47:22 + 8:36
6. Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga 47:24 + 8:38
7. Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 51:48 + 13:02
8. Paul Josef DCE4401 C KOB Dobřichovice 52:13 + 13:27
9. Ryšavý Vít TJP4700 C TJ Sokol Troja 54:59 + 16:13
10. Kraus Jan LLI4501 C TJ Loko Liberec 56:01 + 17:15
11. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 60:43 + 21:57
12. Mudr Stanislav DCE4400 C KOB Dobřichovice 61:24 + 22:38
13. Dubský Miloš SCP5100 C OK Sparta Praha 64:17 + 25:31
14. Kolský Alexander PGP5000 C SK Praga 66:13 + 27:27
15. Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 70:45 + 31:59
Novotný Jiří SLP4601 C OOB Slavia Praha DISK
H70
4.00 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějů Ivan UVP4600 C Slovan Praha 47:49
2. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 48:58 + 1:09
3. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB KAS 49:44 + 1:55
4. Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 52:05 + 4:16
5. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 53:15 + 5:26
6. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 53:22 + 5:33
7. Dvořák Jaromír PGP4601 C SK Praga 55:22 + 7:33
8. Štrojsa Josef KAS4000 C KOB KAS 57:52 + 10:03
9. Valášek Josef SCP4501 C OK Sparta Praha 59:29 + 11:40
10. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 60:36 + 12:47
11. Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 64:09 + 16:20
12. Picek Jan TJN4000 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 64:33 + 16:44
13. Lukáš Zdeněk LLI4502 C TJ Loko Liberec 65:16 + 17:27
14. Folprecht Eduard TUR4301 C OOB TJ Turnov 67:31 + 19:42
Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. DISK
H75
4.00 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 45:16
2. Bláha Svatopluk SJP3501 KČT Slavoj Praha 57:50 + 12:34
3. Semorád Miloš SCP3300 C OK Sparta Praha 63:17 + 18:01
4. Hanák Milan FSP3400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 81:51 + 36:35
5. Louša František KPY3700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 92:02 + 46:46
6. Chloupek Radek SLP4001 C OOB Slavia Praha 95:24 + 50:08
Javůrek Jaromír 17X4100 Aktivity v přirodě DISK
HDR
3.40 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šašek Jakub LTP0801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 24:47
2. Matys Ondřej DOR0803 OK Dobříš 25:27 + 0:40
3. Rosendorfová Hana TAPxxxx KOB TRETRA Praha 26:22 + 1:35
4. Pohnán Matyáš KNC Sokol Kostelec n. Č. l. 26:43 + 1:56
5. Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 27:04 + 2:17
6. Patka Kryštof BOR0702 C OK Jiskra Nový Bor 27:26 + 2:39
7. Švihelová Marie MFP VŠSK MFF UK Praha 27:49 + 3:02
8. Kohoutek Jan TAP0901 C KOB TRETRA Praha 28:28 + 3:41
9. Blahutová Lucie MFP0950 C VŠSK MFF UK Praha 28:32 + 3:45
10. Fousková Julie ROU085x SKOB Roudnice nad Labem 29:15 + 4:28
11. Vaňourková Sára BOR0759 C OK Jiskra Nový Bor 30:03 + 5:16
12. Válek Matěj BOR0703 C OK Jiskra Nový Bor 30:10 + 5:23
12. Rejmanová Nikola BOR0656 C OK Jiskra Nový Bor 30:10 + 5:23
14. Waldhauserová Eliška BOR0757 C OK Jiskra Nový Bor 30:13 + 5:26
15. Mišeková Lucie NNN105x Neregistrovaní 30:43 + 5:56
16. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 30:52 + 6:05
17. Fousková Květa ROU105x SKOB Roudnice nad Labem 31:14 + 6:27
18. Noga Jakub ROU SKOB Roudnice nad Labem 31:18 + 6:31
19. Štědrý František MFP VŠSK MFF UK Praha 31:20 + 6:33
20. Šubrtová Barbora TAP KOB TRETRA Praha 31:48 + 7:01
21. Motyčka Filip TAP0704 C KOB TRETRA Praha 33:23 + 8:36
22. Hlaváček Karel ZVO0901 C OB SK Zvole 35:07 + 10:20
23. Glockner Oskar KUL9951 KOB Ústí nad Labem 35:09 + 10:22
24. Václavík Martin SLA0601 C SKOB Slaný 35:40 + 10:53
25. Václavíková Amálie SLA SKOB Slaný 35:51 + 11:04
26. Pompachová Naty TAP KOB TRETRA Praha 35:57 + 11:10
27. Votava Vojtěch 4HX1200 DSVJ 36:06 + 11:19
28. Hlaváček Jan NNN0795 Neregistrovaní 36:12 + 11:25
29. Kalenský Tomáš SUL0600 C OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 36:21 + 11:34
30. Kopalová Lucie NNN Neregistrovaní 36:26 + 11:39
31. Kopalová Ema NNN Neregistrovaní 36:29 + 11:42
32. Diener Jannik CHA1001 OK Chrastava 36:52 + 12:05
33. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 36:55 + 12:08
34. Albl Matouš LME1111 C SK Los Mělník 37:04 + 12:17
35. Štembera Oskar TJN1201 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:14 + 12:27
36. Šeborová Kačka DKL0951 C KOB Kladno 37:22 + 12:35
37. Soukupová Marie BOR0952 C OK Jiskra Nový Bor 38:05 + 13:18
38. Holounová Aneta BOR0455 C OK Jiskra Nový Bor 38:06 + 13:19
39. Matouš Šimek KAM OK Kamenice 38:18 + 13:31
40. Kohoutek Ládík SLA SKOB Slaný 38:20 + 13:33
40. Pozníková Eliška BOR0454 C OK Jiskra Nový Bor 38:20 + 13:33
42. Pastuszek Lukáš VSP1000 C USK Praha 38:21 + 13:34
43. Patka Marek BOR0902 C OK Jiskra Nový Bor 38:28 + 13:41
44. Podaný Ondřej DKL KOB Kladno 38:48 + 14:01
45. Pokorná Ema PGP0950 C SK Praga 38:50 + 14:03
46. Dočkal Štěpán PGP0902 C SK Praga 38:59 + 14:12
47. Nováková Eliška PDY0150 C Běhej Poděbrady 39:10 + 14:23
48. Votýpka Štěpán BOR0900 C OK Jiskra Nový Bor 39:11 + 14:24
49. Paulíny Jakub TAP0902 C KOB TRETRA Praha 39:38 + 14:51
50. Pohl Lukáš TAP0703 C KOB TRETRA Praha 40:24 + 15:37
51. Káninská Magdaléna PDY0350 C Běhej Poděbrady 40:48 + 16:01
52. Rodová Anežka VSP1152 C USK Praha 41:07 + 16:20
53. Janda Jáchym MFP VŠSK MFF UK Praha 41:39 + 16:52
54. Hampl Jan LME0900 C SK Los Mělník 42:05 + 17:18
55. Brabenec Lukáš SOB0500 C SOBSA 42:10 + 17:23
56. Duchoslavová Lucie LME1062 C SK Los Mělník 42:36 + 17:49
57. Kocman Lukáš BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor 43:05 + 18:18
58. Kalenská Pavla SUL0950 C OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 43:07 + 18:20
59. Baštová Justýna DOR0952 OK Dobříš 43:10 + 18:23
60. Kurfürstová Marie FSP1050 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 43:30 + 18:43
61. Lebrová Eva ROU SKOB Roudnice nad Labem 43:38 + 18:51
62. Zápotocký Tomáš NNN Neregistrovaní 45:11 + 20:24
63. Forst Albert MFP0901 C VŠSK MFF UK Praha 46:35 + 21:48
64. Nehasil František BOR1101 C OK Jiskra Nový Bor 46:40 + 21:53
65. Fibír Jakub FSP0900 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 47:59 + 23:12
66. Dočkal Šimon PGP0702 C SK Praga 48:01 + 23:14
67. Kindel Vít LME SK Los Mělník 48:22 + 23:35
68. Koutný Pascal ODV TJ Aero Odolena Voda 49:34 + 24:47
69. Bestová Tereza 37C0650 Bez registrace 49:59 + 25:12
70. Pokorná Martina ROU0851 SKOB Roudnice nad Labem 50:00 + 25:13
71. Nitsch Ondřej FSP1000 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 50:29 + 25:42
72. Coufalová Klára ROU0951 C SKOB Roudnice nad Labem 51:21 + 26:34
73. Španěl Viktor DOR0901 OK Dobříš 51:58 + 27:11
74. Uhlík Tomáš LME1000 C SK Los Mělník 53:12 + 28:25
75. Kruschinová Jana LTP0551 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:15 + 29:28
76. Bozděch Vojta PGP1000 C SK Praga 54:23 + 29:36
77. Nedbalová Klára MFP0850 C VŠSK MFF UK Praha 55:53 + 31:06
78. Mánethová Anna ROU SKOB Roudnice nad Labem 56:27 + 31:40
79. Rozárka Pavlíková LIT0851 C KOB Chemopetrol Litvínov 56:46 + 31:59
80. Uhlířová Marie LBE0950 C TJ Lokomotiva Beroun 57:32 + 32:45
81. Uhlířová Eliška LBE1150 C TJ Lokomotiva Beroun 57:45 + 32:58
82. Mišek Michal NNN1300 Neregistrovaní 59:07 + 34:20
83. Skřipský Tomáš LME0800 SK Los Mělník 59:43 + 34:56
84. Šimková Anežka LME0950 C SK Los Mělník 59:48 + 35:01
85. Lebdušková Zorka NNN Neregistrovaní 61:01 + 36:14
86. Šimková Šárka LME1150 C SK Los Mělník 61:20 + 36:33
87. Schnabl Petr RIC0802 C OB Říčany 64:56 + 40:09
88. Vítová Marianne EKP1158 C VŠTJ Ekonom Praha 65:13 + 40:26
89. Kolková Jana NNN Neregistrovaní 68:01 + 43:14
90. Dobiášová Eliška ROU1150 C SKOB Roudnice nad Labem 74:15 + 49:28
91. Dobiáš Jaromír ROU1101 C SKOB Roudnice nad Labem 74:18 + 49:31
92. Kvapilová Kristýna TUV0999 C SOK TJ Turnov 75:29 + 50:42
93. Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 75:33 + 50:46
94. Svačina ROU SKOB Roudnice nad Labem 96:48 + 72:01
95. Vít Damien EKP1305 C VŠTJ Ekonom Praha 131:40 + 106:53
96. Datel Adam DKL KOB Kladno 147:49 + 123:02
97. Kašpárek Vojta LME1149 SK Los Mělník 152:00 + 127:13
Kocián Adam NNN0898 Neregistrovaní DISK
Čermáková Emílie NNN1352 Neregistrovaní DISK
Funková Klára BOR0756 C OK Jiskra Nový Bor DISK
Šobrtová Barbora TAP1150 C KOB TRETRA Praha DISK
Handala Mathias DKP0810 Oddíl OB Kotlářka DISK
Lonská Eva ROUxxxx SKOB Roudnice nad Labem 61:06 + 36:19
P
3.30 km, 30 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sochová Petra BOR7363 C OK Jiskra Nový Bor 28:16
2. Hopaňuk Petr NNN Neregistrovaní 30:16 + 2:00
3. Nosková Klára VSP USK Praha 30:43 + 2:27
4. Nosková Barbora VSP USK Praha 30:52 + 2:36
5. Nosek Daniel VSP USK Praha 31:31 + 3:15
6. Víšková Alena KAM7451 C OK Kamenice 31:33 + 3:17
7. Pesničáková Adéla SMR1100 C SK SNS Smržovka 31:34 + 3:18
8. Jírová Monika NNN1234 Neregistrovaní 33:00 + 4:44
9. Jandová Jarmila MFP VŠSK MFF UK Praha 33:08 + 4:52
10. Hejna Vladimír VSP7404 C USK Praha 34:08 + 5:52
11. Bláha Petr KAM OK Kamenice 34:13 + 5:57
12. Husáková Petra SLA7452 C SKOB Slaný 34:22 + 6:06
13. Smolková TAP KOB TRETRA Praha 34:43 + 6:27
14. Kučera Petr DOR7700 OK Dobříš 34:48 + 6:32
15. Krausová Hana LLI9853 C TJ Loko Liberec 35:55 + 7:39
16. Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 36:01 + 7:45
17. Tolarová Ivana RIC7650 C OB Říčany 36:51 + 8:35
18. Nosek Jan VSP USK Praha 37:04 + 8:48
19. Šimek Stanislav LTP6602 OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:28 + 9:12
20. Lišková Hana KPY6650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 38:04 + 9:48
21. Jedličková Tereza KAM7950 C OK Kamenice 38:44 + 10:28
22. Waldhauserová Irena BOR7459 OK Jiskra Nový Bor 38:48 + 10:32
23. Bublíková Zuzana NNN7799 Neregistrovaní 39:16 + 11:00
24. Nosková Pavla VSP USK Praha 39:27 + 11:11
25. Puchalský Jakub VSP USK Praha 39:30 + 11:14
26. Dobiáš Jaromír ROU6802 C SKOB Roudnice nad Labem 40:42 + 12:26
27. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 41:36 + 13:20
28. Hejnová Martina VSP7354 C USK Praha 42:34 + 14:18
29. Kocková Natalie BOR9960 C OK Jiskra Nový Bor 44:15 + 15:59
30. Ledinská Leona DKP8161 C Oddíl OB Kotlářka 44:51 + 16:35
31. Neradová Zuzana BOR7950 C OK Jiskra Nový Bor 45:33 + 17:17
32. Sork Viktor NNN7699 Neregistrovaní 46:30 + 18:14
33. Matyašová Aneta PUL OOB USK Slavie Ústí n.L. 47:25 + 19:09
34. Coufal Marek ROU7400 C SKOB Roudnice nad Labem 47:31 + 19:15
35. Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 48:38 + 20:22
36. Votýpková Zuzana BOR7958 C OK Jiskra Nový Bor 49:20 + 21:04
37. Tymeš Jan BOR0106 C OK Jiskra Nový Bor 49:21 + 21:05
38. Nečasová Eliška BOR OK Jiskra Nový Bor 49:24 + 21:08
39. Vokálová Jaroslava CHA8250 OK Chrastava 50:36 + 22:20
40. Hronová Katarína VSP7570 C USK Praha 50:49 + 22:33
41. Danková Irena CHA7551 C OK Chrastava 51:07 + 22:51
42. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 52:29 + 24:13
43. Krocová Ludmila DOR6650 OK Dobříš 52:49 + 24:33
44. Füllsack David DOR8000 OK Dobříš 53:17 + 25:01
45. Synková Šárka DOK7650 C OK Doksy 55:38 + 27:22
46. Tichá Ivana KNC6250 C Sokol Kostelec n. Č. l. 55:47 + 27:31
47. Pokorná Jana ROU0050 SKOB Roudnice nad Labem 58:18 + 30:02
48. Synková Barbora DOK0450 C OK Doksy 58:39 + 30:23
49. Pokorná Jitka ROU0358 SKOB Roudnice nad Labem 59:20 + 31:04
50. Lebrová Thea ROU SKOB Roudnice nad Labem 60:32 + 32:16
51. Votavová Renata KNC6452 C Sokol Kostelec n. Č. l. 61:30 + 33:14
52. Doležalová Alena VSP USK Praha 61:36 + 33:20
53. Prouzová Zuzana DKP6250 C Oddíl OB Kotlářka 64:18 + 36:02
54. Pohmanová Iveta KNC Sokol Kostelec n. Č. l. 64:36 + 36:20
55. Janasová Barbora PGP7152 C SK Praga 65:05 + 36:49
56. Káninská Hana PDY7450 C Běhej Poděbrady 65:24 + 37:08
57. Ulrichová Eliška NNNxxxx Neregistrovaní 65:51 + 37:35
58. Jirasová Jana DOR7450 OK Dobříš 66:02 + 37:46
59. Kosková Třískalová Lenka NNN Neregistrovaní 68:40 + 40:24
60. Uhlíková Markéta LME0350 C SK Los Mělník 71:41 + 43:25
61. Chramostová Blanka KAM OK Kamenice 71:45 + 43:29
62. Uhlíková Jitka LME7450 C SK Los Mělník 72:17 + 44:01
63. Glöckner Robin KUL KOB Ústí nad Labem 72:51 + 44:35
64. Kušpálová Martina NNN Neregistrovaní 75:12 + 46:56
65. Pémová Viktorie NNN08 Neregistrovaní 75:20 + 47:04
66. Němec Pavel ROU9199 SKOB Roudnice nad Labem 75:24 + 47:08
67. Pohořalá Ema ROU0855 SKOB Roudnice nad Labem 76:05 + 47:49
68. Novotný Marek KNC0302 C Sokol Kostelec n. Č. l. 76:06 + 47:50
68. Novotná Šárka KNC0150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 76:06 + 47:50
70. Kouda Tomáš NNN Neregistrovaní 79:00 + 50:44
71. Fotrejtová Andrea ROU8859 SKOB Roudnice nad Labem 84:28 + 56:12
72. Múčková Zuzana OLP8352 C PSK Olymp Praha 86:57 + 58:41
73. Forejt Vladimír ROU64 SKOB Roudnice nad Labem 87:42 + 59:26
74. Brůžová Věra ROU3859 SKOB Roudnice nad Labem 87:49 + 59:33
75. Nápravníková Milada LME6951 C SK Los Mělník 100:46 + 72:30
76. Eisenkolp Filip NNN Neregistrovaní 101:28 + 73:12
77. Javůrková Eliška NNN4650 Neregistrovaní 102:30 + 74:14
78. Samohýl Richard PGP2800 C SK Praga 105:51 + 77:35
79. Řezníčková Simona ROU9059 SKOB Roudnice nad Labem 125:44 + 97:28
Danko Štěpán CHA0301 C OK Chrastava DISK
Červená Ema ROU0452 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
T6
6.50 km, 30 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rod Jan VSP7423 C USK Praha 51:56
2. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 54:29 + 2:33
3. Bulíř Jiří TAP KOB TRETRA Praha 64:42 + 12:46
4. Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 65:15 + 13:19
5. Lorenc Václav DOR7200 C OK Dobříš 65:28 + 13:32
5. Pětník Vojtěch NNN Neregistrovaní 65:28 + 13:32
7. Votava Petr KNC6602 C Sokol Kostelec n. Č. l. 65:58 + 14:02
8. Kopáček Jiří DOR6100 OK Dobříš 72:14 + 20:18
9. Kruschina Jan LTP7202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 77:38 + 25:42
10. Brabencová Alena SOB7150 C SOBSA 80:24 + 28:28
11. Přibyl Luboš LDC6600 C KOB Děčín 80:39 + 28:43
12. Heřmánek Michal TUR7702 C OOB TJ Turnov 84:14 + 32:18
13. Bělohradský Tomáš ROZ97XX OK Roztoky 85:07 + 33:11
14. Plešingr Zdeněk NNN Neregistrovaní 92:01 + 40:05
15. Burešová Lenka 6EC8250 Midný holky 92:15 + 40:19
16. Melišík Michal NNN Neregistrovaní 95:55 + 43:59
17. Novák Petr NNNXX11 Neregistrovaní 97:12 + 45:16
18. Eiglerová Petra NNN8151 Neregistrovaní 129:07 + 77:11
19. Pavel Šrámek NNN Neregistrovaní 148:28 + 96:32
20. Dyrynková Barbora NNN Neregistrovaní 149:27 + 97:31
Dlabaja Tomáš TUR8303 E OOB TJ Turnov DISK
Gruncl Vojtěch VLI8601 C Slavia Liberec orienteering DISK