Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
02.04.2016
Místo konání:
Hranice na Moravě – Rybáře
Pořadatel:
UOL - SOB Olomouc
Mapa:
Ředitel závodu:
Smička Jindřich - R3
Hlavní rozhodčí:
Vystavěl Dušan - R1
Stavitel tratí:
Otrusina Jiří - R1
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16     D16C     D18     D18C     D21E     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16     H16C     H18     H18C     H21E     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P     T    
D10C
1.80 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holasová Barbora AOP0651 C Orientační Běh Opava 15:26
2. Michálková Sabina LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 18:32 + 3:06
3. Kopecká Nela UOL0650 C SOB Olomouc 20:40 + 5:14
4. Zatloukalová Julie STE0650 C SK SKI-OB Šternberk 22:34 + 7:08
5. Gallo Natálie AOP0652 C Orientační Běh Opava 24:28 + 9:02
6. Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:49 + 9:23
7. Rosíková Růžena Eliška TZL0650 C SKOB Zlín 25:45 + 10:19
8. Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 27:41 + 12:15
9. Škodová Štěpánka LCE0852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 27:57 + 12:31
D12C
2.40 km, 60 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 C KOB Směr Kroměříž 21:45
2. Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 24:24 + 2:39
3. Švidrnochová Eliška OOP0451 C TJ Opava 24:32 + 2:47
4. Smékalová Karolína UOL0451 B SOB Olomouc 24:33 + 2:48
5. Binarová Adéla UOL0452 B SOB Olomouc 24:42 + 2:57
6. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 25:05 + 3:20
7. Kovalčíková Anna AOP0453 C Orientační Běh Opava 26:21 + 4:36
8. Mrkvičková Ema TZL0451 B SKOB Zlín 26:26 + 4:41
9. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 26:44 + 4:59
10. Pišová Adéla LCE0551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 27:40 + 5:55
11. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 28:17 + 6:32
12. Batani Valentina TZL0551 C SKOB Zlín 28:37 + 6:52
13. Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 29:54 + 8:09
14. Rybková Vendula TRI0453 C TJ TŽ Třinec 30:11 + 8:26
15. Pachmannová Katka AOP0551 C Orientační Běh Opava 30:34 + 8:49
16. Batani Valeria TZL0550 C SKOB Zlín 33:19 + 11:34
17. Skoumalová Petra KSU0484 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:26 + 11:41
18. Navrátilová Marie ASU0599 C Magnus Orienteering 34:57 + 13:12
19. Vorlová Eva ASU0499 C Magnus Orienteering 39:01 + 17:16
20. Tomčíková Eliška VRB0555 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 39:59 + 18:14
21. Matochová Adéla TZL0552 C SKOB Zlín 40:03 + 18:18
22. Šánová Julie KSU0494 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:16 + 18:31
23. Březinová Zuzana TZL0453 C SKOB Zlín 41:37 + 19:52
24. Mališková Kristýna LCE0552 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:11 + 20:26
25. Kolarczyková Eliška TRI0551 C TJ TŽ Třinec 47:13 + 25:28
26. Heclová Marie KSU0454 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:36 + 25:51
27. Konečná Julie KSU0550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:31 + 29:46
28. Dynková Alžběta TZL0454 C SKOB Zlín 54:41 + 32:56
29. Šotová Anna LCE0452 C OOB TJ Slovan Luhačovice 56:03 + 34:18
30. Kolaříková Eliška TZL0452 C SKOB Zlín 56:22 + 34:37
31. Šolcová Veronika VIC0458 C OB Vizovice 58:18 + 36:33
D14C
2.70 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 20:51
2. Hájková Lucie SOP0350 A OOB TJ Slezan Opava 21:07 + 0:16
3. Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž 23:19 + 2:28
4. Bednaříková Sára LCE0252 B OOB TJ Slovan Luhačovice 24:59 + 4:08
5. Tesařová Tereza KSU0393 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:54 + 6:03
6. Raclavská Vlaďka UOL0253 C SOB Olomouc 27:30 + 6:39
7. Mrózek Teresa TRI0251 B TJ TŽ Třinec 27:58 + 7:07
8. Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 28:55 + 8:04
9. Tichá Marie TZL0253 B SKOB Zlín 29:02 + 8:11
10. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 30:06 + 9:15
11. Hubáčková Dagmar LCE0351 B OOB TJ Slovan Luhačovice 30:49 + 9:58
12. Block Amelia 38P0250 C UKS Orientus Lodz 32:39 + 11:48
13. Šuráňová Pavlína TZL0257 B SKOB Zlín 33:52 + 13:01
14. Nevěřilová Kateřina LCE0254 B OOB TJ Slovan Luhačovice 35:04 + 14:13
15. Panovcová Anita OTK0351 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 35:43 + 14:52
16. Černochová Michaela PLU0351 B TJ SOKOL Plumlov 35:44 + 14:53
17. Kočová Halina TZL0255 B SKOB Zlín 36:43 + 15:52
18. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 36:57 + 16:06
19. Bernatíková Hana SFM0251 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 37:18 + 16:27
20. Navrátilová Adéla TRI0250 C TJ TŽ Třinec 38:45 + 17:54
21. Švihelová Viktorie KRN0353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 40:09 + 19:18
22. Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 41:18 + 20:27
23. Hartmannová Anna PLU0354 C TJ SOKOL Plumlov 46:34 + 25:43
24. Tichá Julie TZL0252 B SKOB Zlín 46:44 + 25:53
25. Pachmannová Bára AOP0351 C Orientační Běh Opava 49:41 + 28:50
26. Kličková Anna KON0272 C KOB Konice 52:10 + 31:19
27. Krčková Helena AOP0251 C Orientační Běh Opava 53:24 + 32:33
28. Mališková Eliška C LCE0356 C OOB TJ Slovan Luhačovice 54:06 + 33:15
29. Raclavská Zuzana UOL0251 C SOB Olomouc 55:28 + 34:37
30. Arnoštová Veronika 1LX0250 C Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 58:36 + 37:45
31. Raclavská Lenka UOL0252 C SOB Olomouc 68:38 + 47:47
32. Janků Daniela LCE0350 B OOB TJ Slovan Luhačovice 68:47 + 47:56
33. Riesslerová Eliška OTK0350 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 70:06 + 49:15
34. Pospíšilová Helena STE0253 C SK SKI-OB Šternberk 81:12 + 60:21
35. Dufková Renata LCE0253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 81:16 + 60:25
D16
3.60 km, 90 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rückerová Šárka CZE0051 C Czech Republic 26:32
2. Biederman Adrianna POL0057 C Poland 30:39 + 4:07
3. Szuromi Hanga HUN0069 C Hungary 31:05 + 4:33
4. Thýnová Nikola CZE0052 C Czech Republic 31:13 + 4:41
5. Peterová Jana CZE0054 C Czech Republic 31:21 + 4:49
6. Kochová Anna CZE0153 C Czech Republic 32:06 + 5:34
7. Gárdonyi Csilla HUN0168 C Hungary 32:42 + 6:10
8. Hennseler Meike GER0051 C Germany 33:22 + 6:50
9. Plhalová Šárka CZE0056 C Czech Republic 33:53 + 7:21
10. Mérö Dominika HUN0164 C Hungary 33:58 + 7:26
11. Garbacik Maja POL0069 C Poland 35:08 + 8:36
12. Rosochacka Karolina POL0076 C Poland 35:32 + 9:00
13. Bielecka Aleksandra POL0073 C Poland 35:38 + 9:06
14. Apró Vivien HUN0166 C Hungary 36:34 + 10:02
15. Šmelíková Dorota SVK0058 C Slovakia 36:42 + 10:10
16. Deptulska Maria POL0074 C Poland 37:59 + 11:27
17. Mianowska Julia POL0163 C Poland 38:03 + 11:31
18. Susek Julia POL0159 C Poland 38:28 + 11:56
19. Vyhnálková Marie CZE0155 C Czech Republic 38:37 + 12:05
20. Szokol Kamilla HUN0065 C Hungary 38:47 + 12:15
21. Schikora Ines GER0153 C Germany 39:18 + 12:46
22. Leonhardt Charlotte GER0152 C Germany 40:00 + 13:28
23. Miklušová Tamara SVK0057 C Slovakia 41:37 + 15:05
24. Weissová Ĺubka SVK0059 C Slovakia 43:53 + 17:21
25. Amann Leonie GER0154 C Germany 46:23 + 19:51
26. Hrabošová Magda SVK0062 C Slovakia 48:45 + 22:13
27. Kerscher Antonia GER0155 C Germany 50:16 + 23:44
28. Chabiera Lena POL0362 C Poland 53:40 + 27:08
29. Bertóti Laura HUN0067 C Hungary 57:12 + 30:40
D16C
3.40 km, 105 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín 29:52
2. Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava 32:56 + 3:04
3. Hájková Lenka SOP0050 A OOB TJ Slezan Opava 33:00 + 3:08
4. Golová Tereza VIC0162 A OB Vizovice 36:21 + 6:29
5. Ressová Tereza LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovice 36:48 + 6:56
6. Warcopová Kateřina TRI0150 B TJ TŽ Třinec 36:56 + 7:04
7. Malotová Kamila LCE0055 B OOB TJ Slovan Luhačovice 40:06 + 10:14
8. Hajduková Jana KSU0197 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:25 + 10:33
9. Pšenčíková Adéla KSU0050 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:19 + 11:27
10. Špendlíková Kamila LCE0051 B OOB TJ Slovan Luhačovice 44:02 + 14:10
11. Klabouchová Veronika 42S0150 C Slávia Žilinská univerzita Žilina 47:30 + 17:38
12. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 47:51 + 17:59
13. Šabršulová Natálie LCE0054 B OOB TJ Slovan Luhačovice 50:21 + 20:29
14. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 51:20 + 21:28
15. Proga Agnieszka 38P0050 C UKS Orientus Lodz 55:55 + 26:03
16. Čeleďová Justýna TZL0152 C SKOB Zlín 57:25 + 27:33
17. Zatloukalová Hana SSU0158 C SK Severka Šumperk 75:31 + 45:39
18. Halová Romana VIC0164 C OB Vizovice 84:25 + 54:33
19. Vránová Eliška UOL0151 C SOB Olomouc 88:25 + 58:33
Jurczyk Marta 51P0050 C UKS Sparta Czyżowice DISK
D18
4.20 km, 145 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupská Barbora CZE9960 C Czech Republic 32:02
2. Seeger Isabel GER9858 C Germany 34:36 + 2:34
3. Čechová Tereza CZE9857 C Czech Republic 34:41 + 2:39
4. Vékony Vanda HUN9972 C Hungary 35:21 + 3:19
5. Pataki Réka Dalida HUN9971 C Hungary 35:41 + 3:39
6. Vyhnálková Barbora CZE9861 C Czech Republic 36:22 + 4:20
7. Morawska Zuzanna POL9951 C Poland 36:25 + 4:23
8. Sárközy Zsófia HUN9973 C Hungary 36:36 + 4:34
9. Šmelíková Tereza SVK9861 C Slovakia 37:08 + 5:06
10. Galla Zofia POL9853 C Poland 38:23 + 6:21
11. Janošíková Tereza CZE9958 C Czech Republic 38:58 + 6:56
12. Kostrzewska Justyna POL9866 C Poland 40:07 + 8:05
13. Królik Kinga POL9952 C Poland 41:23 + 9:21
14. Spangenberg Ann-Charlotte GER9956 C Germany 41:45 + 9:43
15. Seeger Mareike GER9859 C Germany 41:51 + 9:49
16. Malinová Apolena CZE9959 C Czech Republic 42:01 + 9:59
17. Kopecká Anna CZE9962 C Czech Republic 42:20 + 10:18
18. Miklušová Tereza SVK9860 C Slovakia 43:14 + 11:12
19. Seidel Julia POL9875 C Poland 43:46 + 11:44
20. Makovinyi Dorottya HUN9870 C Hungary 44:53 + 12:51
21. Madra Paulina 17P9852 C WKS Slask Wroclaw 46:16 + 14:14
22. Porgányi Anna HUN9975 C Hungary 46:58 + 14:56
23. Király Boróka HUN9974 C Hungary 47:13 + 15:11
24. Lehner Marei GER9957 C Germany 47:51 + 15:49
25. Listek Marta POL9868 C Poland 53:30 + 21:28
26. Antonowicz Anna-Maria POL9861 C Poland 68:13 + 36:11
D18C
4.10 km, 130 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cych Agnieszka PHK9966 B OK 99 Hradec Králové 34:53
2. Liberdová Jana TRI9852 A TJ TŽ Třinec 41:27 + 6:34
3. Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice 42:04 + 7:11
4. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 44:28 + 9:35
5. Pilcová Sabina JPV9898 A Oddíl orientačního sportu 44:36 + 9:43
6. Zatloukalová Romana SSU9950 B SK Severka Šumperk 48:55 + 14:02
7. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 50:38 + 15:45
8. Vlachová Kateřina KON9898 A KOB Konice 52:09 + 17:16
9. Habigerová Jana KSU9888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:10 + 19:17
10. Švidrnochová Lenka SOP9952 B OOB TJ Slezan Opava 55:00 + 20:07
11. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 55:18 + 20:25
12. Formánková Anna RIC9950 C OB Říčany 56:57 + 22:04
13. Pazourová Tereza ASU9998 C Magnus Orienteering 58:53 + 24:00
14. Slovenčíková Eliška VIC9959 B OB Vizovice 59:27 + 24:34
15. Svačinková Kateřina VRB9899 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 68:11 + 33:18
Belicová Lenka 42S9950 C Slávia Žilinská univerzita Žilina DISK
Čechová Klára AOP9951 A Orientační Běh Opava DISK
MS Hornová Lenka NES0093 C Český svaz neslyšících sportovců 87:39 + 52:46
MS Pangrácová Marie NES0091 C Český svaz neslyšících sportovců 52:23 + 17:30
MS Pangrácová Anna NES0092 C Český svaz neslyšících sportovců DISK
D21E
5.20 km, 195 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9638
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 36:52 9843
2. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 37:51 + 0:59 9591
3. Indráková Adélka ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 38:17 + 1:25 9480
4. Topinková Monika PHK8051 E OK 99 Hradec Králové 39:12 + 2:20 9246
5. Wisniewska Hanna 44P0064 C Polish National Team 39:41 + 2:49
6. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 40:09 + 3:17 9003
7. Hrušková Barbora ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno 41:04 + 4:12 8768
8. Szerencsi Ildiko 47H0057 C Hungary deaf team 41:28 + 4:36
9. Poklopová Lenka ZBM8950 E SK Žabovřesky Brno 41:32 + 4:40 8649
10. Hornik Aleksandra 35P0077 C Polish Junior Team 41:44 + 4:52
11. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 41:50 + 4:58 8572
12. Tužilová Magdaléna ZBM9452 R SK Žabovřesky Brno 42:24 + 5:32 8427
13. Wanczyk Zuzanna 35P0075 C Polish Junior Team 42:52 + 6:00
14. Wicha Iwona 44P0063 C Polish National Team 43:38 + 6:46
15. Macinská Jana 36S0088 C SVK senior team 43:43 + 6:51
16. Chromá Kateřina ZBM9451 R SK Žabovřesky Brno 45:09 + 8:17 7723
17. Bořánková Karolína KAM9550 R OK Kamenice 46:35 + 9:43 7357
18. Gwozdz Ewa 44P0062 C Polish National Team 46:45 + 9:53
19. Sabelová Markéta TRI9656 R TJ TŽ Třinec 47:28 + 10:36 7131
20. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 47:34 + 10:42 7105
21. Pabich Maria 35P0078 C Polish Junior Team 47:59 + 11:07
22. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 48:43 + 11:51 6811
23. Hošeková Vanda 36S0091 C SVK senior team 49:13 + 12:21
24. Gorczyca Maria 35P0076 C Polish Junior Team 50:25 + 13:33
25. Krajčíková Kristýna 36S0089 C SVK senior team 51:37 + 14:45
26. Fukalová Hana AOP9850 A Orientační Běh Opava 52:28 + 15:36 5851
27. Kazmierczak Aneta 38P9551 C UKS Orientus Lodz 54:24 + 17:32
28. Ewiak Natalia 38P9250 C UKS Orientus Lodz 54:53 + 18:01
29. Stankiewicz Agata 38P9450 C UKS Orientus Lodz 54:59 + 18:07
30. Vajda Luca 47H0058 C Hungary deaf team 57:16 + 20:24
30. Papugová Andrea 36S0092 C SVK senior team 57:16 + 20:24
32. Horová Pavla LPU9457 R OK Lokomotiva Pardubice 57:38 + 20:46 4529
33. Gerber Czenge 47H0059 C Hungary deaf team 57:59 + 21:07
34. Šofránková Antónia 36S0090 C SVK senior team 59:55 + 23:03
35. Bialkowska Aneta 38P9550 C UKS Orientus Lodz 63:33 + 26:41
36. Fortuniak Weronika 38P9850 C UKS Orientus Lodz 64:52 + 28:00
37. Nikitchenko Natasza 38P9750 C UKS Orientus Lodz 69:40 + 32:48
D21C
5.20 km, 195 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7389
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hlavová Jindra ZBM8989 R SK Žabovřesky Brno 40:44 7941
2. Cych Weronika PHK9696 R OK 99 Hradec Králové 45:19 + 4:35 7171
3. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 46:01 + 5:17 7054
4. Horčičková Eva UOL7051 C SOB Olomouc 46:12 + 5:28 7023
5. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 48:30 + 7:46 6637
6. Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 50:54 + 10:10 6234
7. Batani Hana TZL7351 C SKOB Zlín 52:11 + 11:27 6019
8. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 53:55 + 13:11 5728
9. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 54:20 + 13:36 5658
10. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 54:49 + 14:05 5577
11. Kukolová Šárka LCE9251 C OOB TJ Slovan Luhačovice 58:07 + 17:23 5023
12. Krejčíková Marie TZL9252 C SKOB Zlín 58:18 + 17:34 4992
13. Vlachová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava 60:35 + 19:51 4609
14. Šarmanová Alena AOP9352 C Orientační Běh Opava 61:00 + 20:16 4539
15. Kršáková Marie VIC9191 C OB Vizovice 62:00 + 21:16 4371
16. Ebnerová Eva KON8277 C KOB Konice 64:05 + 23:21 4022
17. Jančová Jana KAM9450 C OK Kamenice 64:13 + 23:29 3999
18. Procházková Marie SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava 64:35 + 23:51 3938
19. Bruková Magda TRI0054 A TJ TŽ Třinec 64:41 + 23:57 3921
20. Válková Zuzana SOP8852 C OOB TJ Slezan Opava 65:17 + 24:33 3820
21. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 69:39 + 28:55 3087
22. Stoszková Jana AOP8850 C Orientační Běh Opava 69:58 + 29:14 3034
23. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 71:36 + 30:52 2760
24. Kaděrová Vendula HAV9650 C SKOB Havířov 72:51 + 32:07 2550
25. Dovrtělová Gabriela TZL8591 C SKOB Zlín 74:01 + 33:17
26. Létalová Soňa SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 75:59 + 35:15 2024
27. Křesťanová Gabriela TRI9251 C TJ TŽ Třinec 77:00 + 36:16 1854
28. Kovářová Tereza TRI9756 B TJ TŽ Třinec 77:03 + 36:19 1845
29. Pěčková Veronika SKM9651 C KOB Směr Kroměříž 78:01 + 37:17 1683
30. Christovová Neli SKM9151 C KOB Směr Kroměříž 86:54 + 46:10 192
31. Kaprálová Hana PLU9082 C TJ SOKOL Plumlov 87:11 + 46:27 145
Novotná Klára PHK9751 A OK 99 Hradec Králové DISK 0
D35C
4.20 km, 145 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:20
2. Otrubová Johana KON7852 C KOB Konice 43:55 + 3:35
3. Gallo Martina AOP7951 C Orientační Běh Opava 44:32 + 4:12
4. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 48:26 + 8:06
5. Slavíková Lenka VRB7373 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 48:53 + 8:33
6. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 49:42 + 9:22
7. Galíková Jana TBM6351 C KOS TJ Tesla Brno 50:34 + 10:14
8. Holasová Šarka AOP7853 C Orientační Běh Opava 50:35 + 10:15
9. Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 51:06 + 10:46
10. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 51:45 + 11:25
11. Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl orientačního sportu 51:48 + 11:28
12. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 52:05 + 11:45
13. Vellechová Radka AOV8050 C OOB TJ Baník Ostrava 53:29 + 13:09
14. Klímová Barbora OTK7251 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 53:40 + 13:20
15. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 53:46 + 13:26
16. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 54:11 + 13:51
17. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:12 + 13:52
18. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 55:22 + 15:02
19. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 56:26 + 16:06
20. Krasnokutská Magda AOP7452 C Orientační Běh Opava 56:48 + 16:28
21. Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 58:42 + 18:22
22. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 58:54 + 18:34
23. Horáčková Vladimíra MOV7750 C SKOB Ostrava 59:18 + 18:58
24. Pěčková Monika SKM7350 C KOB Směr Kroměříž 60:42 + 20:22
25. Paloncý Jana KSU7878 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:23 + 22:03
26. Siatková Silvie ZLH7451 C OOB TJ Zlaté Hory 64:07 + 23:47
27. Zajícová Taťána BFM7752 C SKOB Frýdek - Místek 64:57 + 24:37
28. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 66:24 + 26:04
29. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 66:56 + 26:36
30. Chromčáková Jitka JZL7850 C TJ Jižní svahy Zlín 70:28 + 30:08
31. Ratiborská Veronika JPV8077 C Oddíl orientačního sportu 72:40 + 32:20
32. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:58 + 35:38
33. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 77:09 + 36:49
34. Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava 81:39 + 41:19
35. Urbanová Edita STE7454 C SK SKI-OB Šternberk 82:26 + 42:06
36. Mlčková Jana KSU7383 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 82:55 + 42:35
37. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 88:41 + 48:21
38. Heclová Jana KSU7550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 89:08 + 48:48
39. Stryková Vlasta KSU7667 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 94:56 + 54:36
Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava DISK
D45C
3.60 km, 90 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 35:39
2. Vričanová Sylva HAV6751 C SKOB Havířov 39:52 + 4:13
3. Brodová Gabriela SFM7152 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 40:40 + 5:01
4. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 41:25 + 5:46
5. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 41:31 + 5:52
6. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:34 + 5:55
7. Hájková Jitka SOP7150 C OOB TJ Slezan Opava 41:56 + 6:17
8. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 43:39 + 8:00
9. Hanzlová Svatava HAV6651 C SKOB Havířov 43:46 + 8:07
10. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 44:37 + 8:58
11. Ciencialová Bohumila TRI6957 C TJ TŽ Třinec 44:44 + 9:05
12. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 45:14 + 9:35
13. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 46:10 + 10:31
14. Sedláčková Hana KON5481 C KOB Konice 47:42 + 12:03
15. Cahlová Slávka LCE5451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 48:11 + 12:32
16. Bernatíková Šárka SFM7151 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 48:13 + 12:34
17. Kaděrová Barbora HAV7051 C SKOB Havířov 50:05 + 14:26
18. Binčíková Dana OOP6650 C TJ Opava 50:16 + 14:37
19. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 51:33 + 15:54
20. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 51:51 + 16:12
21. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 52:40 + 17:01
22. Spratková Iva SFM6851 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 52:43 + 17:04
23. Jelínková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 53:13 + 17:34
24. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 53:36 + 17:57
25. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 54:10 + 18:31
26. Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc 54:26 + 18:47
27. Špacírová Danuše UOL5852 C SOB Olomouc 55:40 + 20:01
28. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 56:34 + 20:55
29. Opletalová Pavlína HAV6652 C SKOB Havířov 56:35 + 20:56
30. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 57:55 + 22:16
31. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Havířov 58:25 + 22:46
32. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 60:09 + 24:30
33. Ženčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk 60:40 + 25:01
34. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 62:49 + 27:10
35. Zatloukalová Eva SSU7050 C SK Severka Šumperk 64:28 + 28:49
36. Pšenčíková Eva KSU6950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 79:11 + 43:32
37. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 80:19 + 44:40
38. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 84:01 + 48:22
39. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl orientačního sportu 85:42 + 50:03
D55C
2.90 km, 85 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Denysenko Tamara VZA6191 C Slávia ŽU Žilina 34:51
2. Strnadlová Zdeňka SKM5557 C KOB Směr Kroměříž 39:25 + 4:34
3. Pijáková Eva 111 C Pijákovi 39:54 + 5:03
4. Stackeová Anna LCE5551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 43:21 + 8:30
5. Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 43:48 + 8:57
6. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 44:49 + 9:58
7. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 45:20 + 10:29
8. Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 45:36 + 10:45
9. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 50:08 + 15:17
10. Kupcová Věroslava HSU4850 C Horizont klub Šumperk 51:52 + 17:01
11. Pavlíková Hana ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory 53:37 + 18:46
12. Hrabicová Iva OOP6150 C TJ Opava 53:50 + 18:59
13. Hrbasová Jana KVS5551 C SKOB Kobra Vsetín 57:35 + 22:44
14. Štáblová Jitka HSU5350 C Horizont klub Šumperk 58:07 + 23:16
15. Christovová Marie SKM5851 C KOB Směr Kroměříž 70:35 + 35:44
Čadilová Alena HSU5050 C Horizont klub Šumperk DISK
H10C
1.80 km, 65 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Borunský Matěj AOP0600 C Orientační Běh Opava 15:27
2. Paloncý Jan KSU0808 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:10 + 2:43
3. Soldán Robin PLU0600 C TJ SOKOL Plumlov 18:16 + 2:49
4. Pernička Václav TZL0602 C SKOB Zlín 18:36 + 3:09
5. Strakoš Ondřej TZL0601 C SKOB Zlín 20:15 + 4:48
6. Mlček Vincenc KSU0700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:31 + 5:04
7. Navrátil Pavel ASU0747 C Magnus Orienteering 20:47 + 5:20
8. Pastuszek Tomáš TZL0603 C SKOB Zlín 22:04 + 6:37
9. Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering 23:07 + 7:40
10. Volkov Maksym VZA0641 C Slávia ŽU Žilina 24:32 + 9:05
11. Holesz Stanislav TRI0601 C TJ TŽ Třinec 26:47 + 11:20
12. Polášek Filip KSU0818 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:44 + 14:17
13. Mudrák Šimon LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 43:39 + 28:12
MS Vaněk Bořek TZL0505 C SKOB Zlín 26:01 + 10:34
MS Vaněk Ondřej TZL0402 C SKOB Zlín 23:02 + 7:35
H12C
2.40 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:15
2. Lisiak Adam 38P0500 C UKS Orientus Lodz 22:18 + 1:03
3. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 23:11 + 1:56
4. Pekárek Tobias TZL0502 B SKOB Zlín 23:33 + 2:18
5. Hustý Adam TZL0403 C SKOB Zlín 24:16 + 3:01
6. Bíčánek Jan TRI0502 C TJ TŽ Třinec 24:38 + 3:23
7. Eichler Vít TZL0401 B SKOB Zlín 25:50 + 4:35
8. Novosad Pavel TZL0404 B SKOB Zlín 26:14 + 4:59
9. Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 26:16 + 5:01
10. Krček Jan AOP0500 C Orientační Běh Opava 27:23 + 6:08
11. Bjolek Jan BFM0601 C SKOB Frýdek - Místek 27:53 + 6:38
12. Damek Ondřej TRI0503 C TJ TŽ Třinec 27:57 + 6:42
13. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 29:35 + 8:20
14. Opravil Vojtěch KSU0515 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:49 + 11:34
15. Štorek Jan JPV0505 C Oddíl orientačního sportu 33:27 + 12:12
16. Sláma Šimon LCE0502 C OOB TJ Slovan Luhačovice 34:26 + 13:11
17. Štoudek Martin ASU0448 C Magnus Orienteering 37:09 + 15:54
18. Kovařík Šimon LCE0503 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:27 + 17:12
19. Polášek Vít KSU0402 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:37 + 17:22
20. Šperlich Jan KSU0403 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:07 + 17:52
21. Malý Tomáš VRB0414 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 39:41 + 18:26
22. Sikora Matěj TRI0501 C TJ TŽ Třinec 40:36 + 19:21
23. Martinek Matyáš TZL0504 C SKOB Zlín 41:45 + 20:30
24. Bartášek Tomáš ASU0447 C Magnus Orienteering 42:24 + 21:09
25. Šemnický Jakub TZL0400 B SKOB Zlín 43:05 + 21:50
26. Kroul Jiří KSU0505 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:48 + 23:33
27. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 45:49 + 24:34
28. Janků Martin STE0404 B SK SKI-OB Šternberk 46:10 + 24:55
29. Vodák Tadeáš TZL0440 C SKOB Zlín 47:43 + 26:28
30. Kubálek Miroslav 1LX0500 C Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 48:33 + 27:18
31. Tomanek Lukáš KSU0502 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:02 + 27:47
32. Veselý Jonáš VIC0411 C OB Vizovice 50:12 + 28:57
33. Pavelka Ondřej KSU0404 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:01 + 29:46
34. Greschner Adam ASU0547 C Magnus Orienteering 53:00 + 31:45
35. Němec Filip TZL0503 C SKOB Zlín 53:19 + 32:04
36. Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 54:43 + 33:28
37. Karásek Antonín PLU0503 C TJ SOKOL Plumlov 57:48 + 36:33
38. Hrudka Jiří 1LX0501 C Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 85:21 + 64:06
Král Jiří ODR0400 C SKOB Odry DISK
Humeník David LCE0402 B OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Kirschner Damian TRI0506 C TJ TŽ Třinec DISK
H14C
2.80 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 22:44
2. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:57 + 0:13
3. Lukašák Šimon STE0202 B SK SKI-OB Šternberk 23:07 + 0:23
4. Štábl Adam KSU0401 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:32 + 1:48
5. Čech Vít AOP0302 B Orientační Běh Opava 25:08 + 2:24
6. Haltof Marek TRI0200 B TJ TŽ Třinec 25:15 + 2:31
7. Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 26:56 + 4:12
8. Doležal Matyáš STE0208 B SK SKI-OB Šternberk 29:00 + 6:16
9. Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec 30:07 + 7:23
10. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 30:52 + 8:08
11. Jirka Matyáš ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov 31:17 + 8:33
12. Bjolek Michal BFM0305 C SKOB Frýdek - Místek 31:53 + 9:09
13. Mielec Radomír AOV0301 B OOB TJ Baník Ostrava 32:32 + 9:48
14. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 36:33 + 13:49
15. Blank Noah SKM0201 B KOB Směr Kroměříž 36:40 + 13:56
16. Matuš Vít VRB0202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 37:39 + 14:55
17. Koňařík Vít SVS0200 B Orientklub Vsetín 38:14 + 15:30
18. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:46 + 16:02
19. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 38:52 + 16:08
20. Kula Mateusz 1HP0022 C BnO Szczecin 42:02 + 19:18
21. Minx Oliver JPV0303 C Oddíl orientačního sportu 42:43 + 19:59
22. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 42:57 + 20:13
23. Novák Rostislav PLU0300 C TJ SOKOL Plumlov 43:51 + 21:07
24. Biernat Michael 1HP0021 C BnO Szczecin 44:15 + 21:31
25. Vébr Tomáš HAV0200 C SKOB Havířov 44:20 + 21:36
26. Kovařík Jakub LCE0307 C OOB TJ Slovan Luhačovice 48:49 + 26:05
27. Haltof Adam TRI0300 B TJ TŽ Třinec 49:28 + 26:44
28. Gregorczyk Mateusz 1HP0020 C BnO Szczecin 51:06 + 28:22
29. Hošťálek Ondřej ZPV0300 C KOB ZPV Prostějov 52:54 + 30:10
30. Patterman Prokop KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:04 + 31:20
31. Cupal Petr STE0300 C SK SKI-OB Šternberk 54:52 + 32:08
32. Hájek Petr LCE0306 B OOB TJ Slovan Luhačovice 60:01 + 37:17
33. Zobaník Radek RAD0201 C TJ Sokol Radslavice 64:49 + 42:05
34. Hájek Tomáš STE0200 C SK SKI-OB Šternberk 66:40 + 43:56
35. Matěja Jan ODR0300 C SKOB Odry 66:41 + 43:57
36. Jurčík Martin KRN0300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 71:14 + 48:30
37. Gruss Zdeněk VRB0305 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 85:49 + 63:05
MS Kaprál Michal PLU C TJ SOKOL Plumlov 73:53 + 51:09
MS Novák Pavel PLU C TJ SOKOL Plumlov 78:48 + 56:04
H16
4.40 km, 165 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bořánek Michal CZE0013 C Czech Republic 28:17
2. Volák Ondřej CZE0017 C Czech Republic 31:32 + 3:15
3. Jónás Ferenc HUN0103 C Hungary 32:31 + 4:14
4. Rusin Jan CZE0014 C Czech Republic 33:43 + 5:26
5. Bujdosó Zoltán HUN0206 C Hungary 35:10 + 6:53
6. Filipek Sebastian CZE0015 C Czech Republic 35:27 + 7:10
7. Rzenca Piotr POL0108 C Poland 35:32 + 7:15
8. Péntek Márton HUN0005 C Hungary 35:42 + 7:25
9. Krzysztynski Michal POL0020 C Poland 36:10 + 7:53
10. Čech Petr CZE0018 C Czech Republic 36:15 + 7:58
11. Horváth Csongor HUN0002 C Hungary 36:37 + 8:20
12. Gajda Jan CZE0116 C Czech Republic 37:41 + 9:24
13. Szuromi Áron HUN0207 C Hungary 37:45 + 9:28
14. Kalisiak Dawid POL0010 C Poland 39:49 + 11:32
15. Pierzchala Michal POL0114 C Poland 41:32 + 13:15
16. Féder Medard SVK0002 C Slovakia 44:36 + 16:19
17. Ondrejka Tomáš SVK0003 C Slovakia 46:24 + 18:07
18. Ogdowski Bartlomiej POL0022 C Poland 46:51 + 18:34
19. Kurák Michal SVK0001 C Slovakia 63:18 + 35:01
Höck Kilian GER0010 C Germany DISK
Györi Bertalan HUN0004 C Hungary DISK
Żurek Grzegorz POL0021 C Poland DISK
H16C
4.40 km, 165 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podmolík Jonáš TZL0001 A SKOB Zlín 33:32
2. Zentrich Dušan LCE0012 B OOB TJ Slovan Luhačovice 36:22 + 2:50
3. Kroul Josef KSU0044 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:46 + 4:14
4. Šafář Martin KSU0105 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:50 + 4:18
5. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 38:40 + 5:08
6. Panovec Kryštof LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovice 39:43 + 6:11
7. Kovařík Martin TRI0101 A TJ TŽ Třinec 44:45 + 11:13
8. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 46:37 + 13:05
9. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 48:47 + 15:15
10. Hartmann Matouš PLU0101 B TJ SOKOL Plumlov 50:12 + 16:40
11. Tuharský Erik TRI0100 B TJ TŽ Třinec 50:40 + 17:08
12. Grulich Ondřej KSU0049 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:06 + 18:34
13. Deredos Bruno 38P0100 C UKS Orientus Lodz 52:13 + 18:41
14. Pospíšil Štěpán KVS0001 C SKOB Kobra Vsetín 52:40 + 19:08
15. Petersbusrki Krystian 1HP C BnO Szczecin 53:05 + 19:33
16. Janda Přemek TZL0103 C SKOB Zlín 57:13 + 23:41
17. Šimek Štěpán UOL0104 B SOB Olomouc 58:47 + 25:15
18. Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 60:49 + 27:17
19. Kaděra Vojta HAV0000 C SKOB Havířov 64:30 + 30:58
20. Prachař Matouš UOL0000 B SOB Olomouc 65:32 + 32:00
21. Babišta Antonín KSU0111 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:09 + 32:37
22. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl orientačního sportu 70:02 + 36:30
23. Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 76:25 + 42:53
24. Šudřich Tomáš KON0013 C KOB Konice 92:53 + 59:21
25. Fildán Daniel 1LX0100 C Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 94:42 + 61:10
Jelínek Jan AOP0101 C Orientační Běh Opava DISK
Gros Filip OOP0000 C TJ Opava DISK
Staněk Ondra HAV0002 C SKOB Havířov DISK
Bartos Grzegorz 38P0101 C UKS Orientus Lodz DISK
H18
4.90 km, 230 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandas Daniel CZE9819 C Czech Republic 30:24
2. Hirš Otakar CZE9824 C Czech Republic 31:16 + 0:52
3. Bendák Jan CZE9820 C Czech Republic 32:43 + 2:19
4. Křivda Tomáš CZE9923 C Czech Republic 32:47 + 2:23
5. Pryjma Fryderyk POL9805 C Poland 33:18 + 2:54
6. Horčička Vít CZE9922 C Czech Republic 33:35 + 3:11
7. Sláma Dušan SVK9805 C Slovakia 34:17 + 3:53
8. Biederman Marcin POL9806 C Poland 34:21 + 3:57
9. Sýkora Vojtěch CZE9821 C Czech Republic 35:28 + 5:04
10. Szuromi Mátyás HUN9813 C Hungary 36:19 + 5:55
11. Weiler Vince HUN9911 C Hungary 36:25 + 6:01
12. Cuprys Gracjan POL9917 C Poland 36:40 + 6:16
13. Kuca Kacper POL9904 C Poland 37:03 + 6:39
14. Chupek Jakub SVK9804 C Slovakia 37:21 + 6:57
15. Kálmán Erik HUN9910 C Hungary 37:28 + 7:04
16. Lehner Quirin GER9813 C Germany 37:56 + 7:32
17. Gyenizse-Nagy Balázs HUN9812 C Hungary 39:49 + 9:25
18. Rutka Jan POL9815 C Poland 41:14 + 10:50
19. Gawlitza Franz GER9912 C Germany 43:39 + 13:15
20. Rácz Zoltán HUN9808 C Hungary 44:06 + 13:42
21. Szalay Levente HUN9909 C Hungary 44:55 + 14:31
22. Dekrét Jakub SVK9806 C Slovakia 46:13 + 15:49
23. Schwarck Philipp GER9914 C Germany 47:10 + 16:46
24. Dubovský Andrej SVK9813 C Slovakia 49:03 + 18:39
25. Kapischke Henning GER9915 C Germany 52:41 + 22:17
H18C
4.90 km, 230 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:18
2. Šiška Petr TZL9801 A SKOB Zlín 36:38 + 1:20
3. Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:50 + 1:32
4. Müller Jonáš KSU9906 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:10 + 1:52
5. Tesař Vojtěch AOP9900 B Orientační Běh Opava 43:00 + 7:42
6. Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec 43:17 + 7:59
7. Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:44 + 9:26
8. Jurczyk Maciej 51P9800 C UKS Sparta Czyżowice 46:34 + 11:16
9. Holesz Sebastian TRI9902 A TJ TŽ Třinec 48:05 + 12:47
10. Procházka Zdeněk SOP9901 A OOB TJ Slezan Opava 53:02 + 17:44
11. Vostál Dominik UOL9901 C SOB Olomouc 54:41 + 19:23
12. Müller Tomáš OTK9901 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 60:37 + 25:19
13. Procházka Jakub SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava 67:15 + 31:57
14. Gilík Marek SOP9904 C OOB TJ Slezan Opava 68:30 + 33:12
15. Zobaník Michal RAD9901 C TJ Sokol Radslavice 78:13 + 42:55
16. Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl orientačního sportu 90:38 + 55:20
17. Mazanec Jakub UOL9800 C SOB Olomouc 94:09 + 58:51
18. Navrátil Adam TRI9900 C TJ TŽ Třinec 101:44 + 66:26
Láznička Václav TZL9901 A SKOB Zlín DISK
Tomeček Tomáš HLV9800 C KČT - OB Holešov DISK
Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice DISK
H21E
6.30 km, 285 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9695
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 35:44 9930
2. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 36:51 + 1:07 9635
3. Kowalski Wojciech 44P0015 C Polish National Team 37:17 + 1:33
3. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 37:17 + 1:33 9520
5. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 38:09 + 2:25 9290
6. Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 38:53 + 3:09 9096
7. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 39:11 + 3:27 9017
8. Minář Marek ASU9444 E Magnus Orienteering 39:14 + 3:30 9004
9. Olejnik Michal 44P0016 C Polish National Team 39:39 + 3:55
10. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 40:10 + 4:26 8756
11. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 40:12 + 4:28 8748
12. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 40:52 + 5:08 8571
13. Wenslaw Mateusz 1DP0018 C POL clubs 41:06 + 5:22
14. Brlica Pavel ZBM9302 R SK Žabovřesky Brno 42:11 + 6:27 8223
15. Krajčík Michal 36S0030 C SVK senior team 42:33 + 6:49
16. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 42:41 + 6:57 8090
17. Chloupek Adam ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno 42:46 + 7:02 8068
18. Glonek Jakub AOP9602 R Orientační Běh Opava 43:20 + 7:36 7918
19. Mušinský Tomáš 36S0031 C SVK senior team 43:37 + 7:53
20. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 43:39 + 7:55 7834
20. Schuster Marek AOP9303 E Orientační Běh Opava 43:39 + 7:55 7834
22. Kolovský František LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň 43:54 + 8:10 7768
23. Kamenický Matěj LPU9036 E OK Lokomotiva Pardubice 44:07 + 8:23 7711
24. Flašar Jan PGP8610 E SK Praga 44:25 + 8:41 7631
25. Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 44:29 + 8:45 7614
26. Podzinski Rafal 38P9100 C UKS Orientus Lodz 45:03 + 9:19
27. Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín 45:06 + 9:22 7451
28. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 45:28 + 9:44 7353
29. Dlabaja Štěpán TZL8508 R SKOB Zlín 45:52 + 10:08 7248
30. Wolowczyk Krzystof 35P0024 C Polish Junior Team 46:01 + 10:17
31. Zsebehazy Istvan 47H0010 C Hungary deaf team 46:37 + 10:53
31. Mižúr Peter 36S0033 C SVK senior team 46:37 + 10:53
33. Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 46:38 + 10:54 7045
34. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 46:42 + 10:58 7027
35. Piják Ondrej 1YS0001 C svk (Wallner) 47:13 + 11:29
36. Kantor Ondřej TRI9103 R TJ TŽ Třinec 47:16 + 11:32 6877
37. Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 48:06 + 12:22 6656
38. Bukovác Pavol 36S0032 C SVK senior team 48:08 + 12:24
39. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 48:17 + 12:33 6608
40. Mudrák Štěpán LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovice 48:29 + 12:45 6555
41. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering 49:21 + 13:37 6325
42. Olhava Rastislav 36S0036 C SVK senior team 49:41 + 13:57
43. Paszynski Piotr 38P8100 C UKS Orientus Lodz 49:45 + 14:01
44. Jonáš Martin 36S0035 C SVK senior team 50:20 + 14:36
45. Sklenář Martin AOP9501 R Orientační Běh Opava 50:54 + 15:10 5915
46. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 52:06 + 16:22 5597
47. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:36 + 16:52 5465
48. Sokalski Dariusz 44P0017 C Polish National Team 53:31 + 17:47
49. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:37 + 17:53 5196
50. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 54:06 + 18:22 5068
51. Kamenický Jeroným OSN9549 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 54:41 + 18:57 4914
52. Mihalyi Ferenc 47H0003 C Hungary deaf team 54:58 + 19:14
53. Jurczyk Tomasz 51P9400 C UKS Sparta Czyżowice 55:05 + 19:21
54. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 55:09 + 19:25 4790
55. Pabich Tomasz 35P0029 C Polish Junior Team 55:14 + 19:30
56. Zuchmanski Przemyslaw 38P9800 C UKS Orientus Lodz 59:28 + 23:44
57. Ugray Dávid 36S0037 C SVK senior team 59:30 + 23:46
58. Bubela Tomáš ASU8101 C Magnus Orienteering 60:39 + 24:55 3334
59. Mazan Bartolomiej 1HP0019 C BnO Szczecin 63:23 + 27:39
60. Bojtor Szabolcs 47H0005 C Hungary deaf team 66:08 + 30:24
61. Boros Imre 47H0004 C Hungary deaf team 75:18 + 39:34
Šmelík Martin 36S0034 C SVK senior team DISK
Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0
H21C
6.30 km, 285 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7778
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 45:27 7938
2. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:38 + 1:11 7740
3. Vopařil Jan LCE9911 A OOB TJ Slovan Luhačovice 47:08 + 1:41 7656
4. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 48:04 + 2:37 7500
5. Matuš Vojtěch VRB9606 R Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 48:05 + 2:38 7497
6. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 48:18 + 2:51 7461
7. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 48:19 + 2:52 7458
8. Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín 48:36 + 3:09 7410
9. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 49:11 + 3:44 7313
10. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 49:36 + 4:09 7243
11. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 50:11 + 4:44 7145
12. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 50:14 + 4:47 7137
13. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 50:33 + 5:06 7084
14. Mudrák Stanislav LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 50:54 + 5:27 7025
15. Papuga Miroslav TKE C 50:57 + 5:30
16. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 52:08 + 6:41 6818
17. Černocký Libor LCE9803 A OOB TJ Slovan Luhačovice 52:12 + 6:45 6807
18. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:14 + 6:47 6801
19. Skoupý Jan STE9411 C SK SKI-OB Šternberk 52:28 + 7:01 6762
20. Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov 52:45 + 7:18 6715
21. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 53:16 + 7:49 6628
22. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 53:23 + 7:56 6609
23. Kunčar Vít LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 53:51 + 8:24 6530
24. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 53:55 + 8:28 6519
25. Walach Ondřej TRI9601 B TJ TŽ Třinec 54:17 + 8:50 6458
26. Svoboda Ondřej SHK7605 C OK Slavia Hradec Králové 54:19 + 8:52 6452
27. Polášek Jan TZL8601 C SKOB Zlín 54:43 + 9:16 6385
28. Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 55:37 + 10:10 6234
29. Frainšic Michal BFM8303 C SKOB Frýdek - Místek 56:27 + 11:00 6095
30. Stoklasa Bohumil PLU8417 C TJ SOKOL Plumlov 57:24 + 11:57 5935
31. Stoszek Jakub AOP8300 C Orientační Běh Opava 58:25 + 12:58 5765
32. Navrátil Marek KYL7100 C SK SP Kylešovice 58:55 + 13:28 5681
33. Trávníček Jan UOL7501 C SOB Olomouc 59:20 + 13:53 5611
34. Panovec Jan VIC8931 C OB Vizovice 59:31 + 14:04 5581
35. Hrouza Jan KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 59:37 + 14:10 5564
36. Svoboda Lukáš SHK7905 C OK Slavia Hradec Králové 59:44 + 14:17 5544
37. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 60:00 + 14:33 5500
38. Minarčík Tomáš KRN8102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 60:06 + 14:39 5483
39. Bernatík Lukáš SFM9801 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 61:43 + 16:16 5212
40. Slíva Jan LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovice 62:18 + 16:51 5114
41. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 62:38 + 17:11 5058
42. Poštulka Tomáš STE9700 B SK SKI-OB Šternberk 63:09 + 17:42 4972
43. Pospíšil Petr SOP9301 C OOB TJ Slezan Opava 65:00 + 19:33 4662
44. Špacír Jan UOL8805 C SOB Olomouc 66:23 + 20:56 4430
45. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 66:51 + 21:24 4351
46. Lichý Ondřej SOP8802 C OOB TJ Slezan Opava 67:01 + 21:34 4323
47. Vondrouš Jaroslav PHK5201 C OK 99 Hradec Králové 67:48 + 22:21 4192
48. Klabouch Martin 42S9600 C Slávia Žilinská univerzita Žilina 68:05 + 22:38
49. Procházka Josef KON7219 C KOB Konice 68:30 + 23:03 4075
50. Hrazdil Roman RAD7401 C TJ Sokol Radslavice 71:36 + 26:09 3555
51. Kindl Jakob ASU9643 C Magnus Orienteering 72:54 + 27:27 3337
52. Kašpar Jakub ASU9747 B Magnus Orienteering 74:54 + 29:27 3002
53. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 76:24 + 30:57 2751
54. Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 77:43 + 32:16 2530
55. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 81:23 + 35:56 1915
56. Peterek Vít AOP8600 C Orientační Běh Opava 82:39 + 37:12 1703
57. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 83:50 + 38:23 1505
58. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 86:44 + 41:17 1019
59. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 88:32 + 43:05 717
60. Špičák František CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 89:08 + 43:41 616
61. Musil Martin STE9701 C SK SKI-OB Šternberk 91:45 + 46:18
62. Kadlček Václav NNN8901 C Neregistrovaní 93:08 + 47:41
63. Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 94:15 + 48:48 0
64. Sláčík Tomáš 35X9100 C VIK (Vizovice, Chrastěšov) 99:48 + 54:21
65. Ticháček Jan AOP8000 C Orientační Běh Opava 114:30 + 69:03 0
66. Pantálek Jáchym 1LX9700 C Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 114:43 + 69:16
67. Janda Jiří NES0041 C Český svaz neslyšících sportovců 119:46 + 74:19
68. Honkyš Pavel JPV9707 C Oddíl orientačního sportu 119:50 + 74:23 0
69. Číp Jan 1LX9200 C Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 139:46 + 94:19
Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Erben Martin SOP9001 C OOB TJ Slezan Opava DISK 0
H35C
5.50 km, 215 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 43:38
2. Pollák Jozef 1YS6000 C svk (Wallner) 45:55 + 2:17
3. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:06 + 2:28
4. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 48:21 + 4:43
5. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 48:57 + 5:19
6. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 49:17 + 5:39
7. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 50:20 + 6:42
8. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 50:56 + 7:18
9. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 51:16 + 7:38
10. Láznička Robert TZL6309 C SKOB Zlín 51:46 + 8:08
11. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 52:05 + 8:27
12. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 53:08 + 9:30
13. Cienciala Martin TRI7401 C TJ TŽ Třinec 53:48 + 10:10
14. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Havířov 53:51 + 10:13
15. Zentrich David OTK7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 54:42 + 11:04
16. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 55:18 + 11:40
17. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 55:20 + 11:42
18. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 55:26 + 11:48
19. Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Havířov 55:59 + 12:21
20. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 57:01 + 13:23
21. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 57:09 + 13:31
22. Schäfer Michal TZL6304 C SKOB Zlín 58:03 + 14:25
23. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 58:26 + 14:48
24. Bernatík Aleš SFM7201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 59:14 + 15:36
25. Pěček Martin SKM7301 C KOB Směr Kroměříž 60:09 + 16:31
26. Vébr Radek HAV7103 C SKOB Havířov 60:11 + 16:33
27. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 60:39 + 17:01
28. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 60:57 + 17:19
29. Cveček Martin PVP7400 C VSS Přírodověda Praha 61:08 + 17:30
30. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 61:32 + 17:54
31. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 61:46 + 18:08
32. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 61:51 + 18:13
32. Müller Libor OTK7201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 61:51 + 18:13
34. Válka Jan SOP7811 C OOB TJ Slezan Opava 62:03 + 18:25
35. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 62:18 + 18:40
36. Stibor Zbyněk KAR7601 C SK Karlovice 62:25 + 18:47
37. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 62:46 + 19:08
38. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 65:59 + 22:21
39. Mašláň Jakub TZL7801 C SKOB Zlín 66:12 + 22:34
40. Wallner Jozef 1YS6800 C svk (Wallner) 67:39 + 24:01
41. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 68:08 + 24:30
42. Bartášek Jiří ASU7448 C Magnus Orienteering 68:26 + 24:48
43. Tuharský Martin TRI7702 C TJ TŽ Třinec 68:41 + 25:03
44. Kožuch Vít SKM7802 C KOB Směr Kroměříž 68:53 + 25:15
45. Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž 70:55 + 27:17
46. Gallo Marek AOP7602 C Orientační Běh Opava 72:28 + 28:50
47. Novosad Pavel 5QC7400 C Zlínské Prašivky 72:44 + 29:06
48. Mička Jiří 1LX6500 C Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 73:00 + 29:22
49. Kroul Josef KSU7302 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 73:59 + 30:21
50. Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 74:29 + 30:51
51. Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering 75:22 + 31:44
52. Šiška Oto OTK7202 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 75:41 + 32:03
53. Krček Martin AOP7302 C Orientační Běh Opava 75:55 + 32:17
54. Gros Petr OOP7700 C TJ Opava 76:29 + 32:51
55. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Havířov 76:56 + 33:18
56. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 77:16 + 33:38
57. Možný Stanislav SSU7700 C SK Severka Šumperk 78:19 + 34:41
58. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 79:47 + 36:09
59. Lisiak Pawel 38P7400 C UKS Orientus Lodz 80:22 + 36:44
60. Zeman Radek 11277 C Radek Zeman 81:55 + 38:17
61. Šarman Radim MOV6201 C SKOB Ostrava 83:18 + 39:40
62. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 86:31 + 42:53
63. Šimek Martin KSU7227 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 90:20 + 46:42
64. Siatka Radim ZLH7200 C OOB TJ Zlaté Hory 101:16 + 57:38
65. Geryk Jiří 1LX7400 C Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 104:51 + 61:13
Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk DISK
MS Binar Robert UOL7500 C SOB Olomouc 51:37 + 7:59
H45C
4.40 km, 160 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schuster Martin AOP6502 C Orientační Běh Opava 38:51
2. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 40:40 + 1:49
3. Čech Tomáš AOP7001 C Orientační Běh Opava 42:20 + 3:29
4. Hegedus Zoltan 47H0006 C Hungary deaf team 43:04 + 4:13
5. Panna Jan MOV7101 C SKOB Ostrava 43:07 + 4:16
6. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 45:31 + 6:40
7. Juračka Zdeněk HAV5702 C SKOB Havířov 45:33 + 6:42
8. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 45:44 + 6:53
9. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 46:26 + 7:35
10. Slavík Tomáš VRB6808 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 46:40 + 7:49
11. Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 47:36 + 8:45
12. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 48:07 + 9:16
13. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 48:23 + 9:32
14. Binčík Milan OOP6401 C TJ Opava 52:42 + 13:51
15. Galík Svatopluk TZL6301 C SKOB Zlín 52:54 + 14:03
16. Bruk Slavomír TRI6800 C TJ TŽ Třinec 53:55 + 15:04
17. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 54:35 + 15:44
18. Szturc Radek TRC6800 C SKOB BETA Třinec 54:37 + 15:46
19. Niedoba Jan TRC6200 C SKOB BETA Třinec 54:41 + 15:50
20. Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice 54:50 + 15:59
21. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 55:13 + 16:22
22. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 56:40 + 17:49
23. Olas Jacek 38P6900 C UKS Orientus Lodz 58:07 + 19:16
24. Jurczyk Piotr 51P6900 C UKS Sparta Czyżowice 58:16 + 19:25
25. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 59:20 + 20:29
26. Hájek Martin KYL6801 C SK SP Kylešovice 59:25 + 20:34
27. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 60:33 + 21:42
28. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 60:43 + 21:52
29. Strakoš Bohumil TZL6345 C SKOB Zlín 62:03 + 23:12
30. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 62:47 + 23:56
31. Zatloukal Tomáš SSU6700 C SK Severka Šumperk 65:44 + 26:53
32. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 69:22 + 30:31
33. Riessler Otto OTK6800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 72:47 + 33:56
34. Žemlík Radim KVS6401 C SKOB Kobra Vsetín 73:20 + 34:29
35. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 74:29 + 35:38
36. Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 76:17 + 37:26
37. Štorek Petr JPV6505 C Oddíl orientačního sportu 77:17 + 38:26
37. Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 77:17 + 38:26
39. Roubalík Radovan 3SX6400 C ZŠ Těšetice 116:04 + 77:13
Vlach Josef KON6431 C KOB Konice DISK
H55C
3.80 km, 130 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 38:44
2. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 39:28 + 0:44
3. Kusbach Antonín TZL5800 C SKOB Zlín 40:32 + 1:48
4. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 41:31 + 2:47
5. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 42:50 + 4:06
6. Piják Vladislav 111 C Pijákovi 43:34 + 4:50
7. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 43:49 + 5:05
8. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 44:23 + 5:39
9. Pospíšil Václav SOP5701 C OOB TJ Slezan Opava 45:17 + 6:33
10. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 45:48 + 7:04
11. Petr Václav MOV5801 C SKOB Ostrava 48:19 + 9:35
12. Krmášek Bohdan AOP5301 C Orientační Běh Opava 48:22 + 9:38
13. Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:29 + 9:45
14. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 49:23 + 10:39
15. Prokop Lubomír TRI6001 C TJ TŽ Třinec 50:10 + 11:26
16. Tomášek Pavel OTK5800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 51:27 + 12:43
17. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 52:13 + 13:29
18. Hrouza Tomáš KRN5201 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 53:29 + 14:45
19. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 53:38 + 14:54
20. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 54:29 + 15:45
21. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 55:06 + 16:22
22. Štěpáník Otakar OTK5707 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 56:21 + 17:37
23. Komínek Jaroslav KON5713 C KOB Konice 56:32 + 17:48
24. Hrbas Vladimír KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín 57:54 + 19:10
25. Stebel Pavel TRC5800 C SKOB BETA Třinec 58:52 + 20:08
26. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 60:45 + 22:01
27. Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 61:37 + 22:53
28. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 62:04 + 23:20
29. Kaloč Vítězslav KVS5904 C SKOB Kobra Vsetín 63:37 + 24:53
30. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 65:23 + 26:39
31. Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 66:18 + 27:34
32. Malysa Ján SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava 68:43 + 29:59
33. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 70:43 + 31:59
34. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 73:12 + 34:28
H65C
3.30 km, 110 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 39:33
2. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 44:00 + 4:27
3. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 46:03 + 6:30
4. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 46:14 + 6:41
5. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 48:22 + 8:49
6. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 49:55 + 10:22
7. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 51:08 + 11:35
8. Diener Herbert MOV4101 C SKOB Ostrava 54:00 + 14:27
9. Kunz Antonín OTK4729 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 58:12 + 18:39
10. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 61:21 + 21:48
11. Huňka Jiří RAD4801 C TJ Sokol Radslavice 61:45 + 22:12
12. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 63:35 + 24:02
13. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 64:39 + 25:06
14. Chylík Pavol MOV4901 C SKOB Ostrava 65:58 + 26:25
15. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 67:55 + 28:22
16. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 69:15 + 29:42
17. Šubrt Zdeněk UOL4201 C SOB Olomouc 69:28 + 29:55
18. Šidla Jiří OTK4001 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 71:52 + 32:19
19. Beneš Karel HAV4201 C SKOB Havířov 75:28 + 35:55
20. Nosek Jiří OOP4401 C TJ Opava 80:21 + 40:48
21. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 83:38 + 44:05
22. Synek Rostislav KON C KOB Konice 84:49 + 45:16
23. Vávra Jiří MOV4102 C SKOB Ostrava 85:57 + 46:24
24. Gottfried Jan UOL4602 C SOB Olomouc 87:18 + 47:45
25. Sedlář Vladimír AOP4201 C Orientační Běh Opava 92:35 + 53:02
26. Fajgl Jaromír RAD3801 C TJ Sokol Radslavice 104:19 + 64:46
27. Čermák Miloslav STE4101 C SK SKI-OB Šternberk 133:39 + 94:06
HD10N
1.70 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hala Jaromír VIC0606 C OB Vizovice 14:16
2. Pernička Martin TZL0800 C SKOB Zlín 14:19 + 0:03
3. Kaufman Jan TRI0602 C TJ TŽ Třinec 14:25 + 0:09
4. Jelínek Jakub AOP0601 C Orientační Běh Opava 14:27 + 0:11
5. Ryška Matěj TRI0604 C TJ TŽ Třinec 14:47 + 0:31
6. Bičánek Vít TRI0700 C TJ TŽ Třinec 15:03 + 0:47
7. Pospíšilová Eliška KVS0751 C SKOB Kobra Vsetín 16:04 + 1:48
8. Krzywoň Jan AOP0702 C Orientační Běh Opava 16:40 + 2:24
9. Malá Karolína VRB0777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 17:14 + 2:58
10. Kovalčíková Alena AOP0751 C Orientační Běh Opava 17:22 + 3:06
11. Hájek Radim LCE0702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 17:28 + 3:12
12. Hrbáčková Michaela LCE0751 C OOB TJ Slovan Luhačovice 17:29 + 3:13
12. Kundrata Vít TZL0700 C SKOB Zlín 17:29 + 3:13
14. Štětínská Tereza MOV0751 C SKOB Ostrava 17:34 + 3:18
15. Stacke Václav LCE0703 C OOB TJ Slovan Luhačovice 18:49 + 4:33
16. Skřivanková Anna 1XC0800 C Skřivankovi 20:10 + 5:54
17. Tuharský Tobiáš TRI0701 C TJ TŽ Třinec 20:48 + 6:32
18. Rychlá Karolína KRN C KOS TJ Lokomotiva Krnov 22:53 + 8:37
19. Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 25:02 + 10:46
Skýba Jakub Jan LCE0701 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk DISK
MS Šudřichová Nela KON0555 C KOB Konice 17:56 + 3:40
MS Pospíšilová Magdaléna KVS9752 C SKOB Kobra Vsetín 17:29 + 3:13
HDR
1.70 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vystčil Tomáš C Neregistrovani 12:32
2. Kaufmanová Šárka TRI0851 C TJ TŽ Třinec 14:29 + 1:57
3. Solař Adam TZL C SKOB Zlín 14:57 + 2:25
4. Szarzecová Eva TRI0850 C TJ TŽ Třinec 15:06 + 2:34
5. Čech Viktor AOP0801 C Orientační Běh Opava 16:34 + 4:02
6. Solař Jan TZL C SKOB Zlín 16:58 + 4:26
7. Linhart Jakub GIG0800 C GIGANT Orienteering, z. s. 17:06 + 4:34
8. Vojvodík Eduard MOV0600 C SKOB Ostrava 17:17 + 4:45
9. Pěček Tobiáš SKM1100 C KOB Směr Kroměříž 17:27 + 4:55
10. Králová Hedvika ODR0850 C SKOB Odry 17:30 + 4:58
11. Gallo Ondřej AOP C Orientační Běh Opava 17:37 + 5:05
12. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 17:44 + 5:12
13. Bruk Tomáš TRI0900 C TJ TŽ Třinec 18:05 + 5:33
14. Vaverka Teodor LCEXXXY C OOB TJ Slovan Luhačovice 18:13 + 5:41
15. Bruk Lukáš TRI0901 C TJ TŽ Třinec 18:21 + 5:49
16. Zobaník Tomáš RAD0801 C TJ Sokol Radslavice 18:26 + 5:54
17. Létal Jonáš SFM0901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 18:30 + 5:58
18. Navrátil Sam KYL0500 C SK SP Kylešovice 18:36 + 6:04
19. Kotrle Sylvia STE0652 C SK SKI-OB Šternberk 18:56 + 6:24
20. Mitrenga Jan TRI0702 C TJ TŽ Třinec 19:09 + 6:37
21. Slavík Ondřej VRB0505 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 19:14 + 6:42
22. Rumpík Matyáš LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 19:16 + 6:44
23. Fišerová Veronika BFM0552 C SKOB Frýdek - Místek 19:20 + 6:48
24. Valyavka Viktoriya VZA1041 C Slávia ŽU Žilina 19:25 + 6:53
25. Musálková Klára MOV0750 C SKOB Ostrava 19:31 + 6:59
26. Fendrychová Laura NNN C Neregistrovaní 19:33 + 7:01
27. Slámová Julie C Neregistrovani 19:42 + 7:10
28. Vlach Antonín AOV0700 C OOB TJ Baník Ostrava 19:43 + 7:11
29. Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 19:49 + 7:17
29. Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice 19:49 + 7:17
31. Hala Zdeněk VIC1060 C OB Vizovice 20:06 + 7:34
32. Sikora Jan C Neregistrovani 20:14 + 7:42
33. Lázničková Alžběta TZL C SKOB Zlín 20:17 + 7:45
34. Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 20:26 + 7:54
35. Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl orientačního sportu 20:28 + 7:56
36. Mašlánová Ema TZL C SKOB Zlín 20:33 + 8:01
37. Graclík Daniel 34X0042 C Neregistrovaní - Spitzerová Petra 20:39 + 8:07
38. Halata Šebestián 34X0041 C Neregistrovaní - Spitzerová Petra 20:41 + 8:09
39. Pěček Jakub SKM0700 C KOB Směr Kroměříž 21:15 + 8:43
40. Smetana Adam VRB0800 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 21:24 + 8:52
41. Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 21:47 + 9:15
42. Janků Markéta 34X0092 C Neregistrovaní - Spitzerová Petra 21:48 + 9:16
43. Mihok Mario STE0501 C SK SKI-OB Šternberk 22:17 + 9:45
44. Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:33 + 10:01
45. Pěček Dominik SKM0401 C KOB Směr Kroměříž 22:39 + 10:07
46. Stiborová Blanka KAR7650 C SK Karlovice 22:51 + 10:19
47. Králová Leona ODR1099 C SKOB Odry 23:12 + 10:40
47. Koňařík Vojtéch SVS0701 C Orientklub Vsetín 23:12 + 10:40
49. Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 23:19 + 10:47
50. Slováček Ondřej TZL0902 C SKOB Zlín 23:57 + 11:25
51. Gřešek Oskar NNN0002 C Neregistrovaní 24:08 + 11:36
52. Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 24:09 + 11:37
53. Fendrychová Klára STE C SK SKI-OB Šternberk 24:11 + 11:39
54. Kroul František KSU1010 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:13 + 11:41
55. Vlachová Hana AOV C OOB TJ Baník Ostrava 25:10 + 12:38
56. Pekárek David TZL1000 C SKOB Zlín 25:15 + 12:43
57. Novosadová Klára 5QC0950 C Zlínské Prašivky 25:18 + 12:46
58. Krzywoň Vojtěch AOP1001 C Orientační Běh Opava 25:32 + 13:00
59. Chmelář Filip 37C0900 C Bez registrace (Chmelář) 25:34 + 13:02
60. Kujová Vendula KAR0550 C SK Karlovice 26:21 + 13:49
61. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 26:22 + 13:50
62. Koč Juraj TZL C SKOB Zlín 26:55 + 14:23
63. Volkova Maja VZA1091 C Slávia ŽU Žilina 28:03 + 15:31
64. Paloncý Adéla KSU0950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:44 + 16:12
65. Navrátil Daniel JZL0900 C TJ Jižní svahy Zlín 28:53 + 16:21
66. Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc 29:05 + 16:33
67. Kubálková Lada 1LX1150 C Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 30:00 + 17:28
68. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 30:14 + 17:42
69. Vellechová Marie AOV1150 C OOB TJ Baník Ostrava 31:18 + 18:46
70. Marková Michaela VIC0850 C OB Vizovice 32:02 + 19:30
71. Kozák Vojtěch TBM1101 C KOS TJ Tesla Brno 34:22 + 21:50
72. Sedláček Matěj HLV1000 C KČT - OB Holešov 34:27 + 21:55
73. Ratiborský Michal JPV C Oddíl orientačního sportu 35:20 + 22:48
74. Hrabal František BFM1001 C SKOB Frýdek - Místek 38:25 + 25:53
75. Škoda František LCE1113 C OOB TJ Slovan Luhačovice 39:28 + 26:56
76. Skybová C Neregistrovani 46:58 + 34:26
77. Šidla Dalibor TZL C SKOB Zlín 55:31 + 42:59
78. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 57:44 + 45:12
79. Matyšková Stela PLU1150 C TJ SOKOL Plumlov 68:18 + 55:46
Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
P
2.70 km, 75 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paloncý Pavel KSU6349 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:29
2. Král Jiří ODR7300 C SKOB Odry 25:46 + 2:17
3. Ebner Zdeněk KON8215 C KOB Konice 25:56 + 2:27
4. Ryška Kamil TRI7800 C TJ TŽ Třinec 26:30 + 3:01
5. Zatloukal Radek STE7000 C SK SKI-OB Šternberk 28:43 + 5:14
6. Bíčánek Milan TRI7701 C TJ TŽ Třinec 29:21 + 5:52
7. Martinek Ondřej AKO C AK Olomouc 32:28 + 8:59
8. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 32:32 + 9:03
9. Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:02 + 9:33
10. Teplý Jiří AKO C AK Olomouc 33:15 + 9:46
11. Navrátilová Helena ASU7799 C Magnus Orienteering 33:36 + 10:07
12. Šmíd Radovan KON9818 C KOB Konice 33:49 + 10:20
13. Pěček Vítězslav SKM4903 C KOB Směr Kroměříž 34:41 + 11:12
14. Králiková Marie AKO C AK Olomouc 37:09 + 13:40
15. Jurčák David SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava 37:52 + 14:23
16. Belfinova Lucie AKO C AK Olomouc 38:01 + 14:32
17. Otrusina Milan EZL6205 C PEV Zlín 38:16 + 14:47
18. Bíčánková Jana TRI7550 C TJ TŽ Třinec 38:43 + 15:14
19. Holečková Lenka UOL6750 C SOB Olomouc 38:49 + 15:20
20. Pastuzsková Eliška TZL7878 C SKOB Zlín 38:55 + 15:26
21. Pospíšilová Lenka KVS7150 C SKOB Kobra Vsetín 38:56 + 15:27
22. Králová Michaela AKO C AK Olomouc 38:57 + 15:28
23. Přikryl Jiří JPV0001 C Oddíl orientačního sportu 39:13 + 15:44
24. Jonášová Hana 47C C ASPV OA Šumperk 41:20 + 17:51
25. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 41:27 + 17:58
26. Mrkvičková Jitka TLZ C 41:28 + 17:59
27. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 41:32 + 18:03
28. Šauman Petr ODR6100 C SKOB Odry 42:10 + 18:41
29. Uhmannová Eliška NNN C Neregistrovaní 43:14 + 19:45
30. Žemlíková Pavlína KVS6851 C SKOB Kobra Vsetín 46:32 + 23:03
31. Kubálková Olga 1LX7750 C Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 49:00 + 25:31
32. Martiníková Karin OOP6250 C TJ Opava 49:17 + 25:48
33. Malíková Miroslava C Neregistrovani 50:20 + 26:51
34. Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice 50:22 + 26:53
35. Haltof Jindřich TRI6201 C TJ TŽ Třinec 50:49 + 27:20
36. Haltofová Marie TRI7050 C TJ TŽ Třinec 50:59 + 27:30
37. Škrabalová Šárka KON9888 C KOB Konice 51:17 + 27:48
38. Pospíšil Radim KVS7200 C SKOB Kobra Vsetín 51:24 + 27:55
39. Kratschmerová Jitka VRB6250 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 51:49 + 28:20
40. Kaufmanová Martina TRI7250 C TJ TŽ Třinec 51:57 + 28:28
41. Šarmanová Jarmila MOV6750 C SKOB Ostrava 53:22 + 29:53
42. Zajíc Karel 1LX7100 C Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 54:50 + 31:21
43. Said Mahmoud UOL6900 C SOB Olomouc 55:43 + 32:14
44. Haluzíková Barbora SFM8651 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 55:48 + 32:19
45. Fišerová Iveta BFM7451 C SKOB Frýdek - Místek 57:53 + 34:24
46. Vébrová Šárka HAV7050 C SKOB Havířov 58:02 + 34:33
47. Tomeček Ladislav HLV7137 C KČT - OB Holešov 58:37 + 35:08
48. Šperlich Pavel 1LX7700 C Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 59:05 + 35:36
49. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 61:06 + 37:37
50. Míček Lukáš SBR0801 C SKOB Bruntál 61:46 + 38:17
51. Matěja Vojtěch ODR0000 C SKOB Odry 61:53 + 38:24
52. Hurychová Alena NNN C Neregistrovaní 63:04 + 39:35
53. Christodoulou Iva ASU7599 C Magnus Orienteering 66:48 + 43:19
54. Broda Aleš SFM0201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 70:04 + 46:35
55. Tuharská Aneta TRI C TJ TŽ Třinec 71:10 + 47:41
56. Riessler Štěpán OTK0500 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 72:10 + 48:41
57. Dufková Renata LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 78:06 + 54:37
58. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 78:26 + 54:57
59. Nyklová Monika 1LX0251 C Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 108:41 + 85:12
60. Mráz Ondřej 1LX0400 C Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 116:22 + 92:53
61. Arnoštová Zora 1LX7250 C Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 125:49 + 102:20
Grygarová Veronika NES0094 C Český svaz neslyšících sportovců DISK
Jašek Martin 1LX0102 C Radioklub OK2KYZ Nový Jičín DISK
T
5.00 km, 190 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Láznička Jan TZL9405 C SKOB Zlín 40:58
2. Jirka Jakub VPM7905 C KOS Slavia VŠ Plzeň 42:06 + 1:08
3. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 44:35 + 3:37
4. Plášek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice 60:22 + 19:24
5. Kaplan Jan LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice 62:48 + 21:50
6. Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 63:45 + 22:47
7. Darebník Ladislav SKM87XX C KOB Směr Kroměříž 64:51 + 23:53
8. Přidalová Tereza AKO C AK Olomouc 68:30 + 27:32
9. Kuchař Jiří 4HC0001 C PSÍ TÝM 69:26 + 28:28
10. Barton Jaroslav TZL C SKOB Zlín 72:55 + 31:57
11. Novák Jan STE7900 C SK SKI-OB Šternberk 73:33 + 32:35
12. Chmelař Daniel VIC7857 C OB Vizovice 78:03 + 37:05
13. Hrabalová Eva BFM8051 C SKOB Frýdek - Místek 87:29 + 46:31
14. Jirková Petra VPM8450 C KOS Slavia VŠ Plzeň 90:08 + 49:10
15. Králová Ivana ODR7450 C SKOB Odry 98:38 + 57:40
16. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 102:06 + 61:08
17. Labudík Milan VRB6202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 104:40 + 63:42
18. Matulíková Alena TZL C SKOB Zlín 107:18 + 66:20
19. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 115:52 + 74:54
20. Muchová Barbora NNN0051 C Neregistrovaní 127:57 + 86:59
21. Czaschová Klárie SBR C SKOB Bruntál 132:39 + 91:41
Kunz Marek OTK0201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
Hrabal Zdeněk BFM7801 C SKOB Frýdek - Místek DISK