Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
05.11.2016
Místo konání:
Kutná Hora - Kaňk, fotbalové hřiště
Pořadatel:
SHK - OK Slavia Hradec Králové
Mapa:
Kaňk, M 1:10000, E 5 m, stav podzim 2016
Ředitel závodu:
Netuka Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Souček Karel - R3
Stavitel tratí:
Jirásek Michal - R3
JURY:
Petržela Pavel, Jakeš Josef, Hanuš Pavel
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T     VRL    
D10N
1.97 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trlidová Anika LPU0855 OK Lokomotiva Pardubice 18:29
2. Mácová Natálie 81C0750 Cirkus Čakovice 19:10 + 0:41
3. Dominová Julie LPU0857 OK Lokomotiva Pardubice 19:44 + 1:15
4. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:04 + 1:35
5. Trlidová Adriana LPU0856 OK Lokomotiva Pardubice 20:11 + 1:42
6. Hanlová Kristýna SRK0752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:30 + 2:01
7. Potužníková Adéla SJH0754 SJH Jindřichův Hradec 20:51 + 2:22
8. Stavrinou Kristýna SRK0751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:26 + 2:57
9. Horklová Amálka LPU0958 OK Lokomotiva Pardubice 21:57 + 3:28
10. Macháčková Tereza LPU0951 OK Lokomotiva Pardubice 22:38 + 4:09
11. Kunartová Dominika PHK0888 OK 99 Hradec Králové 23:39 + 5:10
12. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 25:44 + 7:15
13. Pokorná Ema PGP0950 SK Praga 26:34 + 8:05
14. Neuerová Eliška DOR1051 OK Dobříš 28:39 + 10:10
15. Bartalošová Ada PGP1050 SK Praga 29:25 + 10:56
16. Zemanová Eliška LPU0960 OK Lokomotiva Pardubice 29:31 + 11:02
17. Hájková Lucie CET0751 TJ Loko Česká Třebová 31:01 + 12:32
18. Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice 31:39 + 13:10
19. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:06 + 15:37
20. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 43:24 + 24:55
Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
D10C
2.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 15:01
2. Hammová Linda KOR0650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 16:46 + 1:45
3. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 TJ Růžená 17:02 + 2:01
4. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 17:49 + 2:48
5. Běloušková Kateřina CTB0752 SK OB Chotěboř 17:51 + 2:50
5. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 17:51 + 2:50
7. Příkazská Zuzana PHK0654 OK 99 Hradec Králové 19:01 + 4:00
8. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 19:54 + 4:53
9. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 20:08 + 5:07
10. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 20:12 + 5:11
11. Vošahlíková Ema LPU0663 OK Lokomotiva Pardubice 20:19 + 5:18
12. Mácová Štěpánka 81C0650 Cirkus Čakovice 21:40 + 6:39
13. Kovaříková Daniela SJC0651 Sportcentrum Jičín 21:52 + 6:51
14. Dvořáková Kateřina LPU0656 OK Lokomotiva Pardubice 22:12 + 7:11
15. Podlešáková Monika PHK0752 OK 99 Hradec Králové 22:16 + 7:15
16. Mácová Amálie SJI0650 OK Jihlava 23:31 + 8:30
17. Pitrmucová Lucie JIL0651 OK Jilemnice 23:32 + 8:31
18. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 24:14 + 9:13
19. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 24:44 + 9:43
20. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 26:17 + 11:16
21. Petrásová Michaela LPU0680 OK Lokomotiva Pardubice 28:00 + 12:59
22. Kuhnová Alžběta LPU0652 OK Lokomotiva Pardubice 28:03 + 13:02
23. Krummerová Veronika CHC0652 K.O.B. Choceň 28:45 + 13:44
24. Barcalová Iva CHC0655 K.O.B. Choceň 28:52 + 13:51
25. Tichá Alexandra LPU0757 OK Lokomotiva Pardubice 29:02 + 14:01
26. Pešanová Valerie LTU0650 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:20 + 16:19
27. Zurynková Ema PHK0655 OK 99 Hradec Králové 32:08 + 17:07
28. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:44 + 18:43
29. Čečková Karolína SHK0650 OK Slavia Hradec Králové 34:45 + 19:44
30. Pešanová Emma LTU0850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:19 + 20:18
31. Pompachová Karolína TAP0652 KOB TRETRA Praha 41:46 + 26:45
Votočková Amélie JIL0750 OK Jilemnice DISK
D12C
2.92 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 22:16
2. Aschermannová Klára VSP0454 USK Praha 22:24 + 0:08
3. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:29 + 2:13
4. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:13 + 2:57
5. Výchová Veronika KOR0550 OB DDM Kostelec nad Orlicí 26:30 + 4:14
6. Kubáková Nela SJH0451 SJH Jindřichův Hradec 27:08 + 4:52
7. Srbová Michaela SJI0551 OK Jihlava 28:15 + 5:59
8. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 29:11 + 6:55
9. Neumannová Alžběta PHK0650 OK 99 Hradec Králové 29:13 + 6:57
10. Chrástová Magdaléna STH0551 SK Studenec 29:43 + 7:27
11. Licková Štěpánka LTU0452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:58 + 7:42
12. Kuczerová Tereza PHK0551 OK 99 Hradec Králové 30:05 + 7:49
13. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 30:27 + 8:11
14. Knobová Agáta VRL0453 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:28 + 8:12
15. Kosinová Kristýna SJC0453 Sportcentrum Jičín 30:44 + 8:28
16. Messnerová Lucie VRL0456 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:52 + 9:36
17. Blažková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec 31:54 + 9:38
18. Škáchová Viktorie KAM0650 OK Kamenice 32:21 + 10:05
19. Gottsteinová Ema JIL0451 OK Jilemnice 33:33 + 11:17
20. Pilná Klára CHT0452 OOB SK Chrast 34:07 + 11:51
21. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:10 + 11:54
22. Štefanová Markéta STH0550 SK Studenec 34:42 + 12:26
23. Škáchová Zuzana KAM0651 OK Kamenice 34:43 + 12:27
24. Brožková Tereza KUO0451 KOB Ústí nad Orlicí 35:10 + 12:54
25. Mrskočová Markéta LPU0553 OK Lokomotiva Pardubice 36:22 + 14:06
26. Matěásková Šárka JIL0551 OK Jilemnice 36:47 + 14:31
26. Rychterová Lucie PHK0557 OK 99 Hradec Králové 36:47 + 14:31
28. Kopecká Martina PHK0555 OK 99 Hradec Králové 37:21 + 15:05
29. Komárková Jindra SJH0453 SJH Jindřichův Hradec 37:32 + 15:16
30. Kotková Adéla RIC0655 OB Říčany 38:05 + 15:49
31. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 38:37 + 16:21
32. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:16 + 17:00
33. Suková Tereza VRL0454 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:18 + 19:02
34. Pokorná Nela PGP0552 SK Praga 42:00 + 19:44
35. Bártová Alžběta LPU0551 OK Lokomotiva Pardubice 42:45 + 20:29
36. Kay Nathalie LPU0559 OK Lokomotiva Pardubice 47:51 + 25:35
37. Růžičková Eliška SJC0452 Sportcentrum Jičín 50:38 + 28:22
38. Zurynková Jana PHK0553 OK 99 Hradec Králové 63:10 + 40:54
39. Přibylová Anežka OSN0551 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 91:31 + 69:15
Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
D12D
2.49 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášová Anna SRK0554 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 28:54
2. Kejvalová Radka SJC0552 Sportcentrum Jičín 30:20 + 1:26
3. Junková Anna LTU0453 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:30 + 1:36
4. Hovadová Iveta ZAM0552 OB T.J. Sokol Žamberk 35:35 + 6:41
5. Gurinová Gabriela SJC0557 Sportcentrum Jičín 38:59 + 10:05
6. Tichá Petra NNN0499 Neregistrovaní (NNN) 43:15 + 14:21
7. Dvořáková Anežka LPU0556 OK Lokomotiva Pardubice 44:33 + 15:39
8. Losmanová Natálie LPU0565 OK Lokomotiva Pardubice 49:59 + 21:05
9. Mikysková Adéla VAM0550 OOB Vamberk 60:00 + 31:06
10. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 OOB Vamberk 66:06 + 37:12
11. Lacinová Monika LPU0490 OK Lokomotiva Pardubice 113:25 + 84:31
12. Zajícová Radomíra LPU0453 OK Lokomotiva Pardubice 125:27 + 96:33
D14C
3.22 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 22:03
2. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 22:32 + 0:29
3. Vandasová Adéla PHK0255 OK 99 Hradec Králové 23:18 + 1:15
4. Fejfarová Tereza LPU0360 OK Lokomotiva Pardubice 23:23 + 1:20
5. Starková Terezie CHT0251 OOB SK Chrast 24:29 + 2:26
6. Aschermannová Tereza VSP0253 USK Praha 24:38 + 2:35
7. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 25:39 + 3:36
8. Sobotková Klára PZR0351 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 26:55 + 4:52
9. Vávrová Vanda HOR0350 TJ Jiskra Hořice 27:23 + 5:20
10. Bártová Adéla LPU0353 OK Lokomotiva Pardubice 27:35 + 5:32
11. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 27:46 + 5:43
12. Semíková Lucie KAM0250 OK Kamenice 27:59 + 5:56
13. Pilná Natálie VRL0351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:05 + 6:02
14. Bednaříková Emma VLI0359 Slavia Liberec orienteering 28:07 + 6:04
15. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:34 + 6:31
16. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 28:48 + 6:45
17. Kuchařová Rozálie SJC0251 Sportcentrum Jičín 28:56 + 6:53
18. Janků Anna SJC0252 Sportcentrum Jičín 28:59 + 6:56
19. Klacková Štěpánka SJC0253 Sportcentrum Jičín 29:19 + 7:16
20. Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:25 + 7:22
21. Veselá Aneta SJH0352 SJH Jindřichův Hradec 30:13 + 8:10
22. Petrásová Hana LPU0380 OK Lokomotiva Pardubice 31:16 + 9:13
23. Novotná Jitka SJH0454 SJH Jindřichův Hradec 32:14 + 10:11
24. Slámová Taťána OSN0250 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:08 + 11:05
25. Kovářová Jana CET0251 TJ Loko Česká Třebová 33:11 + 11:08
26. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 33:27 + 11:24
27. Machová Viktorie PHK0252 OK 99 Hradec Králové 34:20 + 12:17
28. Dočkalová Klára SJI0250 OK Jihlava 34:40 + 12:37
29. Popová Veronika TAP0253 KOB TRETRA Praha 35:23 + 13:20
30. Hrnčířová Ivana STH0351 SK Studenec 36:16 + 14:13
31. Kynčlová Jiřina JIL0354 OK Jilemnice 36:30 + 14:27
32. Pitrmucová Antonie JIL0251 OK Jilemnice 37:07 + 15:04
33. Besedová Katka PHK0351 OK 99 Hradec Králové 37:11 + 15:08
34. Bachtíková Petra STH0254 SK Studenec 37:27 + 15:24
35. Popová Jana TAP0252 KOB TRETRA Praha 39:26 + 17:23
36. Sabolová Marie CTB0353 SK OB Chotěboř 40:12 + 18:09
37. Kuříková Zuzana JIL0353 OK Jilemnice 41:03 + 19:00
38. Matoušová Gabriela VRL0352 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:44 + 24:41
39. Stohanzlová Kristýna LPU0356 OK Lokomotiva Pardubice 47:42 + 25:39
40. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 48:37 + 26:34
41. Semíková Julie KAM0358 OK Kamenice 57:28 + 35:25
42. Kodytková Denisa SHK0252 OK Slavia Hradec Králové 59:09 + 37:06
43. Raková Petra SHK0251 OK Slavia Hradec Králové 59:13 + 37:10
44. Pinke Veronika LPU0361 OK Lokomotiva Pardubice 59:15 + 37:12
45. Cibulková Veronika LPU0355 OK Lokomotiva Pardubice 63:54 + 41:51
46. Jelínková Adéla RUZ0251 TJ Růžená 92:18 + 70:15
D14D
2.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 32:08
2. Bolechová Vendula HOR0351 TJ Jiskra Hořice 37:07 + 4:59
3. Šafránková Eliška KOR0350 OB DDM Kostelec nad Orlicí 39:08 + 7:00
4. Sklenářová Adéla NNN0299 Neregistrovaní (NNN) 46:36 + 14:28
5. Kadavá Pavlína JIL0355 OK Jilemnice 51:08 + 19:00
6. Arnotová Anna 81C0250 Cirkus Čakovice 64:05 + 31:57
D16C
3.84 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 31:43
2. Chaloupková Kateřina CHC0051 K.O.B. Choceň 32:53 + 1:10
3. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 33:32 + 1:49
4. Kejmarová Jana STH0152 SK Studenec 37:47 + 6:04
5. Dvořáková Anna JIL0154 OK Jilemnice 39:11 + 7:28
6. Držková Berenika LPU0151 OK Lokomotiva Pardubice 39:35 + 7:52
7. Hápová Petra PHK0051 OK 99 Hradec Králové 40:28 + 8:45
8. Hrnčířová Magda STH0051 SK Studenec 40:33 + 8:50
9. Shánělová Štěpánka CHC0152 K.O.B. Choceň 41:41 + 9:58
10. Brožková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 43:47 + 12:04
11. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 44:05 + 12:22
12. Boháčová Anna CTB0051 SK OB Chotěboř 44:16 + 12:33
13. Polanská Nelly PZR0152 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 45:56 + 14:13
14. Blahová Pavla EKP0153 VŠTJ Ekonom Praha 46:46 + 15:03
15. Škorpíková Barbora LPU0060 OK Lokomotiva Pardubice 46:50 + 15:07
16. Nováková Markéta KUO0099 KOB Ústí nad Orlicí 49:56 + 18:13
17. Hamáčková Eliška STH0153 SK Studenec 53:02 + 21:19
18. Pachelová Anna ZAM0053 OB T.J. Sokol Žamberk 63:10 + 31:27
19. Drábková Eliška TTR0151 OOB Třebíč 64:46 + 33:03
20. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 126:05 + 94:22
D18C
4.39 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 35:34
2. Korpasová Tereza LBM9898 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 42:42 + 7:08
3. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 46:21 + 10:47
4. Petráčková Kristýna SJI9851 OK Jihlava 50:20 + 14:46
5. Dundáčková Julie SJH9853 SJH Jindřichův Hradec 51:25 + 15:51
6. Dvořáková Klára CHT9852 OOB SK Chrast 51:43 + 16:09
7. Barnetová Veronika LPU9952 OK Lokomotiva Pardubice 52:37 + 17:03
8. Klikarová Ivana DKP9953 Oddíl OB Kotlářka 73:40 + 38:06
D21C
4.58 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8442
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 33:52 8544
2. Voborníková Alena CTB9451 SK OB Chotěboř 34:27 + 0:35 8401
3. Hančová Petra LPU9659 OK Lokomotiva Pardubice 34:32 + 0:40 8380
4. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:25 + 1:33 8163
5. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 37:19 + 3:27 7695
6. Mádlová Věra ZBM8951 SK Žabovřesky Brno 37:53 + 4:01 7555
7. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 38:17 + 4:25 7457
8. Randíková Magdaléna SOB8851 SOBSA 38:42 + 4:50 7354
9. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 38:52 + 5:00 7313
10. Klimplová Lenka LPU7951 OK Lokomotiva Pardubice 39:35 + 5:43 7137
11. Kulhavá Šárka LPU9357 OK Lokomotiva Pardubice 39:47 + 5:55 7087
12. Králová Michaela MFP7959 VŠSK MFF UK Praha 39:50 + 5:58 7075
13. Bořánková Karolína KAM9550 OK Kamenice 41:53 + 8:01 6570
14. Tichovská Hana PGP6652 SK Praga 41:56 + 8:04 6558
15. Tihonová Martina PHK8651 OK 99 Hradec Králové 42:13 + 8:21 6488
16. Ďoubalová Věra DOB8751 KOB Dobruška 42:30 + 8:38 6418
17. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 42:47 + 8:55 6349
18. Košárková Iva AOP8152 Orientační Běh Opava 45:06 + 11:14 5778
19. Panchártková Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:08 + 11:16 5770
20. Stolinová Lenka DOB8158 KOB Dobruška 45:31 + 11:39 5676
21. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 45:47 + 11:55 5610
22. Petrová Daniela LPU8454 OK Lokomotiva Pardubice 45:52 + 12:00 5589
23. Kopáčková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 45:55 + 12:03 5577
24. Kubanová Kateřina CHT8451 OOB SK Chrast 47:38 + 13:46 5154
25. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 48:05 + 14:13 5044
26. Zrníková Adéla OSN0099 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:33 + 14:41 4929
27. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 50:02 + 16:10 4563
28. Skalická Karolína ZAM9652 OB T.J. Sokol Žamberk 50:39 + 16:47 4412
29. Fencíková Lucie JHB9160 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 50:53 + 17:01 4354
30. Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové 51:12 + 17:20 4276
31. Ondráčková Lucie CHT9254 OOB SK Chrast 52:45 + 18:53 3895
32. Procházková Monika BSO9150 KOB Baník Sokolov 53:44 + 19:52 3652
33. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 54:08 + 20:16 3554
34. Parkanová Veronika SJH9751 SJH Jindřichův Hradec 54:50 + 20:58 3382
35. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 55:20 + 21:28 3258
36. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 55:27 + 21:35 3230
37. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 56:22 + 22:30 3004
38. Šádková Lucie PHK9654 OK 99 Hradec Králové 58:06 + 24:14 2577
39. Metelková Taťána PHK7250 OK 99 Hradec Králové 58:12 + 24:20 2553
40. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 60:05 + 26:13 2089
41. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 63:49 + 29:57 1170
42. Besedová Petra CHT7654 OOB SK Chrast 64:20 + 30:28 1042
43. Grolichová Lucie ZBP7850 OOB SK Zbraslav 64:36 + 30:44 977
44. Martincová Kristýna CHT8551 OOB SK Chrast 65:10 + 31:18 837
45. Míková Michaela SJH8251 SJH Jindřichův Hradec 65:33 + 31:41 743
46. Horová Klára PGP8455 SK Praga 75:29 + 41:37 0
47. Binková Jana CHT8651 OOB SK Chrast 80:58 + 47:06 0
Chmelíková Tereza PGP8754 SK Praga DISK 0
Bialožytová Tereza PGP9055 SK Praga DISK 0
Helikarová Kateřina 69X8650 HO Humanita DISK
Smutná Pavla VAM8651 OOB Vamberk DISK 0
D21D
3.81 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2652
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 43:56 2792
2. Kokaislová Eva LPU7956 OK Lokomotiva Pardubice 45:57 + 2:01 2677
3. Kučerová Marie PZR8851 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:23 + 2:27
4. Marešová Kristýna LPU9155 OK Lokomotiva Pardubice 49:16 + 5:20 2487
5. Kučerová Vladimíra CHT6460 OOB SK Chrast 50:11 + 6:15 2435
6. Šiffelová Lenka ZAM8452 OB T.J. Sokol Žamberk 53:04 + 9:08 2270
7. Drahorádová Lenka LPU8660 OK Lokomotiva Pardubice 53:43 + 9:47 2233
8. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 54:07 + 10:11 2210
9. Koutná Kateřina PHK9351 OK 99 Hradec Králové 54:54 + 10:58 2165
10. Pangrácová Marie 4EX9050 ČSNS 57:06 + 13:10
11. Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 57:49 + 13:53
12. Bendáková Eliška LTU9250 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:56 + 16:00
13. Müllerová Petra VAM9098 OOB Vamberk 60:01 + 16:05 1872
14. Chládková Eva ZAM7051 OB T.J. Sokol Žamberk 61:20 + 17:24 1797
15. Suková Renata PZR7352 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 63:44 + 19:48 1660
16. Palátová Lenka TTR7551 OOB Třebíč 73:22 + 29:26 1109
17. Ryvolová Kamila CTB8352 SK OB Chotěboř 73:23 + 29:27 1108
18. Kubečková Veronika PHK9853 OK 99 Hradec Králové 79:47 + 35:51 742
19. Sojková Petra ALB8950 OOB Albrechtice nad Orlicí 99:33 + 55:37 0
Novotná Petra SJI OK Jihlava DISK
Tichá Elena LPU8258 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Formánková Zuzana LPU8456 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Kaňáková Petra SJI8751 OK Jihlava DISK 0
D35C
3.91 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 31:03
2. Nechanická Daniela OSN7557 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:55 + 2:52
3. Vandasová Markéta VAM7250 OOB Vamberk 34:13 + 3:10
4. Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 34:31 + 3:28
5. Škorpilová Jana SJC7451 Sportcentrum Jičín 34:50 + 3:47
6. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 36:11 + 5:08
7. Chaloupská Pavlína PHK7051 OK 99 Hradec Králové 36:30 + 5:27
8. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 36:31 + 5:28
9. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 37:24 + 6:21
10. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 37:42 + 6:39
11. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 37:47 + 6:44
12. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 38:04 + 7:01
13. Rydlová Jana VIC7752 OB Vizovice 38:19 + 7:16
14. Koberová Lenka LPU6954 OK Lokomotiva Pardubice 38:33 + 7:30
15. Kopecká Marcela PHK6852 OK 99 Hradec Králové 40:04 + 9:01
16. Kunartová Lenka PHK7852 OK 99 Hradec Králové 40:41 + 9:38
17. Juračková Jana LPU6051 OK Lokomotiva Pardubice 41:19 + 10:16
18. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 41:53 + 10:50
19. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 42:10 + 11:07
20. Rychterová Kateřina PHK7752 OK 99 Hradec Králové 43:09 + 12:06
21. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 45:03 + 14:00
22. Popová Veronika TAP7450 KOB TRETRA Praha 45:37 + 14:34
23. Křížová Lenka KRL7951 Kometa Kralovice 46:07 + 15:04
24. Fibírová Zuzana FSP7555 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 46:28 + 15:25
25. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 48:46 + 17:43
26. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 49:37 + 18:34
27. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:29 + 22:26
28. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 53:49 + 22:46
29. Dvořáčková Jana TTR8154 OOB Třebíč 58:31 + 27:28
30. Klusáčková Lenka CTB8051 SK OB Chotěboř 59:08 + 28:05
31. Tomandlová Radka 5IX7550 NOK HoRa 59:39 + 28:36
32. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 60:31 + 29:28
33. Brychtová Zuzana JHB8053 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 63:01 + 31:58
34. Cíchová Pavlína TTR7452 OOB Třebíč 65:16 + 34:13
35. Blažková Markéta SJH7550 SJH Jindřichův Hradec 70:14 + 39:11
36. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 82:21 + 51:18
37. Přibylová Jana OSN7853 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 97:51 + 66:48
Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga DISK
D35D
3.50 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Loukotová Andrea HOR7350 TJ Jiskra Hořice 37:13
2. Posoldová Eva SJC7957 Sportcentrum Jičín 38:46 + 1:33
3. Šafářová Ivana CET8051 TJ Loko Česká Třebová 39:06 + 1:53
4. Rykalová Jitka VAM7251 OOB Vamberk 40:38 + 3:25
5. Hanušová Zdena SJC7253 Sportcentrum Jičín 41:23 + 4:10
6. Zlesáková Stáňa CHT7352 OOB SK Chrast 41:32 + 4:19
7. Linková Eva STH7753 SK Studenec 42:36 + 5:23
8. Langrová Lenka KOR7450 OB DDM Kostelec nad Orlicí 42:40 + 5:27
9. Skobová Tereza VIP7855 SK VIPrahlo 43:38 + 6:25
10. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 43:58 + 6:45
11. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:17 + 7:04
12. Koutná Alena PHK7052 OK 99 Hradec Králové 44:19 + 7:06
13. Mácová Martina 81C0050 Cirkus Čakovice 44:36 + 7:23
14. Kotková Lenka RIC7352 OB Říčany 45:17 + 8:04
15. Rusinová Alena BRU7152 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 46:23 + 9:10
16. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:11 + 10:58
17. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 48:16 + 11:03
18. Ježková Dana SNA7850 TJ START Náchod 48:22 + 11:09
19. Kašparová Eva TYN7452 OOB SK Týniště nad Orlicí 49:05 + 11:52
20. Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:27 + 13:14
21. Janků Radka SJC7353 Sportcentrum Jičín 51:52 + 14:39
22. Šaldová Jana JIL7555 OK Jilemnice 52:20 + 15:07
23. Potužníková Eva SJH7652 SJH Jindřichův Hradec 54:03 + 16:50
24. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 55:59 + 18:46
25. Vodičková Lenka LPU7357 OK Lokomotiva Pardubice 58:13 + 21:00
26. Müllerová Marie KOR7650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 59:01 + 21:48
27. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 59:56 + 22:43
28. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:24 + 23:11
29. Hrnčířová Lenka STH7251 SK Studenec 61:06 + 23:53
30. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 70:21 + 33:08
Junková Kateřina STH7351 SK Studenec DISK
Brabencová Alena SOB7150 SOBSA DISK
Černá Petra ALB7450 OOB Albrechtice nad Orlicí DISK
Tichá Kateřina KOR7550 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Krummerová Martina CHC7854 K.O.B. Choceň DISK
D45C
3.46 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wurzelová Dana CHT6654 OOB SK Chrast 30:45
2. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 USK Praha 34:10 + 3:25
3. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 34:23 + 3:38
4. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 35:05 + 4:20
5. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:53 + 5:08
6. Horáková Jindra LPU6854 OK Lokomotiva Pardubice 36:36 + 5:51
7. Úlehlová Monika TAP6950 KOB TRETRA Praha 37:55 + 7:10
8. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 39:02 + 8:17
9. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:10 + 8:25
10. Menclová Silvie VSP7050 USK Praha 39:14 + 8:29
11. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 39:49 + 9:04
12. Tichá Jana SJH6451 SJH Jindřichův Hradec 42:04 + 11:19
13. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:16 + 12:31
14. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 43:40 + 12:55
15. Jansová Alena CHT5852 OOB SK Chrast 44:04 + 13:19
16. Voborníková Eva CTB6851 SK OB Chotěboř 44:07 + 13:22
17. Melišíková Radka TAP7152 KOB TRETRA Praha 44:43 + 13:58
18. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:06 + 14:21
19. Poláčková Bohuslava PZR7070 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 45:21 + 14:36
20. Petrželová Alena LTU6351 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:09 + 15:24
21. Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:02 + 16:17
22. Janečková Veronika SOB7151 SOBSA 48:19 + 17:34
23. Foglarová Naďa DKP6553 Oddíl OB Kotlářka 49:40 + 18:55
24. Semíková Iva KAM6850 OK Kamenice 53:41 + 22:56
25. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 53:42 + 22:57
26. Kohlová Alena KPY6051 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 56:13 + 25:28
27. Rachůnková Markéta SJI7150 OK Jihlava 57:43 + 26:58
28. Kubíčková Marcela PHK6251 OK 99 Hradec Králové 57:57 + 27:12
29. Řezníčková Hana CHT6051 OOB SK Chrast 67:04 + 36:19
30. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 70:47 + 40:02
31. Foltýnová Lenka SJI6751 OK Jihlava 75:15 + 44:30
32. Drábková Jitka TTR6951 OOB Třebíč 82:01 + 51:16
Melounová Miroslava JHB6851 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
Janíková Martina SOB6750 SOBSA DISK
D45D
2.93 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Balcarová Eva PHK5952 OK 99 Hradec Králové 33:27
2. Bienová Věra SJC5752 Sportcentrum Jičín 34:10 + 0:43
3. Veverková Yveta VAM6452 OOB Vamberk 36:37 + 3:10
4. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 36:41 + 3:14
5. Nožková Dagmar ZAM6251 OB T.J. Sokol Žamberk 37:29 + 4:02
6. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 37:45 + 4:18
7. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 38:07 + 4:40
8. Kokrdová Věra PHK6450 OK 99 Hradec Králové 39:14 + 5:47
9. Weisbauerová Blanka LPU6351 OK Lokomotiva Pardubice 39:33 + 6:06
10. Machová Iveta NPA6851 SK LOB Nová Paka 40:01 + 6:34
11. Kalousová Dana ZAM5951 OB T.J. Sokol Žamberk 41:14 + 7:47
12. Cabalková Ivana ZAM6351 OB T.J. Sokol Žamberk 41:48 + 8:21
13. Justová Jana PHK6153 OK 99 Hradec Králové 45:12 + 11:45
14. Tužilová Štěpánka LPU7052 OK Lokomotiva Pardubice 47:17 + 13:50
15. Krunková Bohuslava SNA7053 TJ START Náchod 47:25 + 13:58
16. Dundáčková Hana SJH7052 SJH Jindřichův Hradec 48:02 + 14:35
17. Hančová Hana VRL5652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:31 + 18:04
18. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 55:23 + 21:56
19. Remešová Alena DOB6150 KOB Dobruška 56:04 + 22:37
D55C
3.01 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 31:43
2. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 35:35 + 3:52
3. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 36:57 + 5:14
4. Jiranová Alena PHK5351 OK 99 Hradec Králové 38:27 + 6:44
5. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 39:07 + 7:24
6. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 40:55 + 9:12
7. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 41:44 + 10:01
8. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 42:07 + 10:24
9. Soukupová Michaela VSP5850 USK Praha 42:12 + 10:29
10. Kynčlová Miroslava JIL5851 OK Jilemnice 42:17 + 10:34
11. Jelínková Radana PGP5851 SK Praga 42:42 + 10:59
12. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 42:59 + 11:16
13. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 43:16 + 11:33
14. Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové 44:01 + 12:18
15. Langrová Eva SNA5351 TJ START Náchod 50:44 + 19:01
16. Dusílková Marie SRK5752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:30 + 19:47
17. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 51:47 + 20:04
18. Tichá Jiřina DOB6050 KOB Dobruška 53:39 + 21:56
19. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 55:16 + 23:33
20. Lennerová Eva LPU5653 OK Lokomotiva Pardubice 58:35 + 26:52
21. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 63:22 + 31:39
22. Oulická Hana FJI5350 SK FREE Jihlava 71:11 + 39:28
23. Baštová Alena LPU5752 OK Lokomotiva Pardubice 85:39 + 53:56
24. Benešová Zdeňka SOB5500 SOBSA 91:47 + 60:04
25. Podhorská Věra CJI5252 Fajn Club Jihlava 103:52 + 72:09
D65C
2.40 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Eva TEP4851 Tempo Praha 30:17
2. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 31:49 + 1:32
3. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:26 + 3:09
4. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:22 + 5:05
5. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 35:40 + 5:23
6. Martincová Helena ZAM5051 OB T.J. Sokol Žamberk 35:46 + 5:29
7. Kellnerová Stanislava LPU4950 OK Lokomotiva Pardubice 41:45 + 11:28
8. Matějů Ladislava UVP4750 Slovan Praha 42:08 + 11:51
9. Stehnová Hana DKP5150 Oddíl OB Kotlářka 43:55 + 13:38
10. Ehlová Iva SRK3951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:46 + 18:29
11. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 63:35 + 33:18
H10N
1.98 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čihák Jan HOR TJ Jiskra Hořice 15:43
2. Posolda Tomáš SJC0803 Sportcentrum Jičín 18:20 + 2:37
3. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 18:31 + 2:48
4. Nouza Michal SJH SJH Jindřichův Hradec 18:34 + 2:51
5. Termer Štěpán LTU0800 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 18:55 + 3:12
6. Šeps Miroslav SRK0801 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 19:09 + 3:26
7. Rémiš Šimon SHK0801 OK Slavia Hradec Králové 19:22 + 3:39
8. Buďárek Šimon STH0703 SK Studenec 19:47 + 4:04
9. Horáček Dominik STH0600 SK Studenec 19:57 + 4:14
10. Sviták Václav SJH0801 SJH Jindřichův Hradec 20:15 + 4:32
11. Šípek Daniel LPU0806 OK Lokomotiva Pardubice 20:17 + 4:34
12. Hofhanzl Antonín RUZ0902 TJ Růžená 20:45 + 5:02
13. Prášil Šimon TTR0901 OOB Třebíč 21:38 + 5:55
14. Nekvapil Lukáš LPU0705 OK Lokomotiva Pardubice 21:57 + 6:14
15. Pešek Ondřej SJC0802 Sportcentrum Jičín 22:29 + 6:46
16. Tuma Lukáš SJC0800 Sportcentrum Jičín 22:35 + 6:52
17. Dvořáček Jan TTR0701 OOB Třebíč 23:05 + 7:22
18. Vondra Matěj LTU0702 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 23:11 + 7:28
19. Starý Martin LPU0503 OK Lokomotiva Pardubice 23:21 + 7:38
20. Rémiš Štěpán SHK0802 OK Slavia Hradec Králové 23:27 + 7:44
21. Karásek Šimon SJC0804 Sportcentrum Jičín 23:33 + 7:50
22. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 24:43 + 9:00
23. Čečka Matěj SHK0901 OK Slavia Hradec Králové 25:02 + 9:19
24. Švorc Petr SJC0700 Sportcentrum Jičín 25:07 + 9:24
25. Kříž Matěj KRL0901 Kometa Kralovice 25:41 + 9:58
26. Přibyl Daniel OSN0808 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 26:45 + 11:02
27. Zeman Lukáš LPU0706 OK Lokomotiva Pardubice 26:47 + 11:04
28. Vrábel Štěpán PHK0705 OK 99 Hradec Králové 26:48 + 11:05
29. Kujal Josef PHK0703 OK 99 Hradec Králové 27:27 + 11:44
30. Prášil Adam SJI0901 OK Jihlava 28:43 + 13:00
31. Pešek Matěj SJC1002 Sportcentrum Jičín 28:45 + 13:02
32. Parkan Tomáš SJH0803 SJH Jindřichův Hradec 29:11 + 13:28
33. Marek Bořivoj KOR0701 OB DDM Kostelec nad Orlicí 30:16 + 14:33
34. Vít Petr KOR0805 OB DDM Kostelec nad Orlicí 31:11 + 15:28
35. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 31:26 + 15:43
36. Dočkal Štěpán PGP0902 SK Praga 34:10 + 18:27
37. Příkazský Josef PHK0800 OK 99 Hradec Králové 36:57 + 21:14
38. Držka Filip LPU0901 OK Lokomotiva Pardubice 39:11 + 23:28
39. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 41:35 + 25:52
40. Venhauer Štepán SJI0803 OK Jihlava 49:23 + 33:40
Kunt Martin ZAM0701 OB T.J. Sokol Žamberk DISK
H10C
2.07 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuc David SCP0600 OK Sparta Praha 14:49
2. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 14:53 + 0:04
3. Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice 15:48 + 0:59
4. Ticháček Jakub SJC0714 Sportcentrum Jičín 18:44 + 3:55
5. Hájek Dominik CET0601 TJ Loko Česká Třebová 18:54 + 4:05
5. Mencl Josef VSP0602 USK Praha 18:54 + 4:05
7. Kopecký Matyáš SJC0702 Sportcentrum Jičín 19:06 + 4:17
8. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 19:08 + 4:19
9. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 19:20 + 4:31
10. Hanák Matěj LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 19:54 + 5:05
11. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 19:57 + 5:08
12. Zrník Tomáš OSN0606 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 20:15 + 5:26
13. Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 20:20 + 5:31
14. Jandera Kryštof PGP0700 SK Praga 21:12 + 6:23
15. Meier David VSP0606 USK Praha 21:23 + 6:34
16. Vlach František SJC0603 Sportcentrum Jičín 21:59 + 7:10
17. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 22:18 + 7:29
18. Kutáček Ondřej LTU0700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 22:20 + 7:31
19. Severa Lukáš PHK0603 OK 99 Hradec Králové 23:00 + 8:11
19. Vicenec Martin ZAM0601 OB T.J. Sokol Žamberk 23:00 + 8:11
21. Hostinský Matěj LPU0604 OK Lokomotiva Pardubice 23:09 + 8:20
22. Městka Václav VSP0600 USK Praha 23:13 + 8:24
23. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 23:21 + 8:32
24. Lounek Vít KOR0601 OB DDM Kostelec nad Orlicí 23:24 + 8:35
25. Ježek Martin LPU0701 OK Lokomotiva Pardubice 24:14 + 9:25
26. Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 25:06 + 10:17
27. Jirout Jan CHC0601 K.O.B. Choceň 25:20 + 10:31
28. Hladký Radovan KOR0900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 25:34 + 10:45
29. Dočkal Šimon PGP0702 SK Praga 26:18 + 11:29
30. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 27:27 + 12:38
31. Dlabola Jakub SJC0602 Sportcentrum Jičín 29:41 + 14:52
32. Frosch Vítek LPU0801 OK Lokomotiva Pardubice 29:56 + 15:07
33. Černý Vojtěch SJI0603 OK Jihlava 30:19 + 15:30
34. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 30:30 + 15:41
35. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 38:15 + 23:26
36. Rachůnek Stanislav SJI0602 OK Jihlava 40:31 + 25:42
37. Kurka Antonín SHK0700 OK Slavia Hradec Králové 41:46 + 26:57
38. Besta Radek 11C0800 Letci v akci 42:48 + 27:59
39. Škorpil Marek SJC0901 Sportcentrum Jičín 49:01 + 34:12
H12C
3.01 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice 21:02
2. Štichhauer Daniel LPU0405 OK Lokomotiva Pardubice 22:03 + 1:01
3. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 24:02 + 3:00
4. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 24:11 + 3:09
5. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 25:37 + 4:35
6. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 25:50 + 4:48
7. Šeps Daniel SRK0504 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 26:25 + 5:23
8. Bednařík Vilém VLI0509 Slavia Liberec orienteering 26:59 + 5:57
9. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 27:02 + 6:00
10. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:40 + 6:38
11. Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové 28:48 + 7:46
12. Král Adam MFP0507 VŠSK MFF UK Praha 29:30 + 8:28
13. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 29:35 + 8:33
14. Prášil Tomáš TTR0501 OOB Třebíč 29:41 + 8:39
15. Neumann Matěj PHK0400 OK 99 Hradec Králové 30:33 + 9:31
16. Novotný Lukáš PHK0505 OK 99 Hradec Králové 30:38 + 9:36
17. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 32:07 + 11:05
18. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 32:09 + 11:07
19. Vodička Igor LPU0507 OK Lokomotiva Pardubice 32:12 + 11:10
20. Háp Matěj PHK0501 OK 99 Hradec Králové 33:38 + 12:36
21. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 34:33 + 13:31
22. Jelínek Filip RUZ0500 TJ Růžená 34:37 + 13:35
23. Tesař Zdeněk SJC0401 Sportcentrum Jičín 34:38 + 13:36
24. Šedivka Pavel LTU0401 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:58 + 13:56
25. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 35:29 + 14:27
26. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:41 + 14:39
27. Sork Dominik TAP0504 KOB TRETRA Praha 35:50 + 14:48
28. Langr Jakub KOR0401 OB DDM Kostelec nad Orlicí 36:43 + 15:41
29. Hendrych Vít SJI0601 OK Jihlava 40:36 + 19:34
30. Cícha Václav TTR0401 OOB Třebíč 42:39 + 21:37
31. Janků Štěpán SJC0501 Sportcentrum Jičín 44:02 + 23:00
32. Růžička Jan SJC0406 Sportcentrum Jičín 44:10 + 23:08
33. Mühlbach Ivo STH0401 SK Studenec 44:39 + 23:37
34. Stohanzl Patrik LPU0510 OK Lokomotiva Pardubice 45:00 + 23:58
35. Stavrinou David SRK0506 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:22 + 24:20
36. Hybeš Michal CHT0401 OOB SK Chrast 46:01 + 24:59
37. Kuc Radim SCP0400 OK Sparta Praha 46:36 + 25:34
38. Mašek Jakub PZR0502 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:17 + 28:15
39. Potužník Viktor SJH0504 SJH Jindřichův Hradec 50:28 + 29:26
40. Sádovský Jáchym LPU0508 OK Lokomotiva Pardubice 53:00 + 31:58
41. Kokrda Adam PHK0503 OK 99 Hradec Králové 53:20 + 32:18
42. Beneš Roman SJI0403 OK Jihlava 54:01 + 32:59
43. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 56:02 + 35:00
44. Beneš Tomáš SJI0501 OK Jihlava 58:14 + 37:12
45. Venhauer Vojtěch SJI0505 OK Jihlava 60:39 + 39:37
46. Splítek Petr PZR0401 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 63:48 + 42:46
47. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 64:35 + 43:33
48. Sedlák Tobiáš PZR0503 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 67:21 + 46:19
Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Rosecký Adam PZR0501 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
Schneidewind Richard HOR0404 TJ Jiskra Hořice DISK
Sitař Miroslav PZR0205 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 69:50 + 48:48
H12D
2.44 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blaha Michal EKP0402 VŠTJ Ekonom Praha 17:55
2. Blaha Jiří EKP0401 VŠTJ Ekonom Praha 17:57 + 0:02
3. Arnot František 81C0400 Cirkus Čakovice 21:48 + 3:53
4. Vališ Vojtěch LPU0512 OK Lokomotiva Pardubice 22:25 + 4:30
5. Kuhn Vojtěch LPU0404 OK Lokomotiva Pardubice 23:49 + 5:54
6. Kunt Stanislav ZAM0401 OB T.J. Sokol Žamberk 25:42 + 7:47
7. Sucharda Tomáš JIL0502 OK Jilemnice 26:04 + 8:09
8. Kurka Jaroslav SHK0501 OK Slavia Hradec Králové 27:18 + 9:23
9. Lacina Marek LPU0440 OK Lokomotiva Pardubice 34:27 + 16:32
10. Hiller Vojtěch ZAM0501 OB T.J. Sokol Žamberk 38:22 + 20:27
11. Ježek Vojtěch LPU0408 OK Lokomotiva Pardubice 38:46 + 20:51
12. Dvořáček Filip LPU0420 OK Lokomotiva Pardubice 41:13 + 23:18
13. Dvořák Vojtěch LPU0506 OK Lokomotiva Pardubice 84:33 + 66:38
H14C
3.40 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupský Jakub PHK0302 OK 99 Hradec Králové 20:34
2. Rücker Jan HOR0201 TJ Jiskra Hořice 21:58 + 1:24
3. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 22:48 + 2:14
4. Škácha Vít KAM0309 OK Kamenice 24:45 + 4:11
5. Tuma Matěj SJC0202 Sportcentrum Jičín 24:51 + 4:17
6. Waněk Hubert LPU0309 OK Lokomotiva Pardubice 24:54 + 4:20
7. Průša Dominik VSP0406 USK Praha 25:55 + 5:21
8. Rusin Vojtěch BRU0301 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 26:21 + 5:47
9. Macek Ondřej LPU0209 OK Lokomotiva Pardubice 26:30 + 5:56
10. Zemánek Mikuláš SRK0201 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 26:32 + 5:58
11. Flegl Martin SRK0300 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 26:36 + 6:02
12. Hojný Jáchym SJH0301 SJH Jindřichův Hradec 26:58 + 6:24
13. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 26:59 + 6:25
14. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 27:26 + 6:52
15. Jelínek Kryštof RUZ0301 TJ Růžená 27:44 + 7:10
15. Tkáč Juraj SJI0200 OK Jihlava 27:44 + 7:10
17. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 28:09 + 7:35
18. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:23 + 7:49
19. Tichý Lubomír SHK0303 OK Slavia Hradec Králové 28:50 + 8:16
20. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 29:00 + 8:26
21. Mejsnar Jaroslav VRL0202 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:03 + 8:29
22. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 29:40 + 9:06
23. Franta Jonáš SJC0201 Sportcentrum Jičín 29:45 + 9:11
24. Fábera David SHK0305 OK Slavia Hradec Králové 30:13 + 9:39
25. Tůma Šimon TAP0400 KOB TRETRA Praha 30:28 + 9:54
26. Šípek Stanislav SRK0304 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 30:29 + 9:55
27. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:42 + 10:08
28. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 30:59 + 10:25
29. Palát Bohuslav TTR0201 OOB Třebíč 31:06 + 10:32
30. Pobuda Vojtěch SJH0302 SJH Jindřichův Hradec 31:13 + 10:39
31. Kolář Šimon HOR0400 TJ Jiskra Hořice 32:08 + 11:34
32. Kopecký Jan PZR0202 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:30 + 11:56
33. Dundáček Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec 33:43 + 13:09
34. Vaňura Vít HOR0203 TJ Jiskra Hořice 33:46 + 13:12
35. Kroutil Jan KUO0202 KOB Ústí nad Orlicí 33:49 + 13:15
36. Ráček Jan KUO0302 KOB Ústí nad Orlicí 34:53 + 14:19
37. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 35:09 + 14:35
38. Zamastil Michal LTU0203 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:33 + 14:59
39. Fencl Jáchym LPU0301 OK Lokomotiva Pardubice 35:52 + 15:18
40. Pachel Jakub ZAM0202 OB T.J. Sokol Žamberk 36:22 + 15:48
41. Vališ Jan LPU0210 OK Lokomotiva Pardubice 38:04 + 17:30
42. Filsak Rafael SJC0301 Sportcentrum Jičín 38:05 + 17:31
43. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 43:11 + 22:37
44. Šabata Radek SRK0202 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:29 + 23:55
45. Stoklas Adam TTR0202 OOB Třebíč 45:53 + 25:19
46. Přibyl Jan OSN0300 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:48 + 31:14
47. Poláček Radim PHK0201 OK 99 Hradec Králové 55:50 + 35:16
48. Janeček Ondřej SOB0201 SOBSA 60:21 + 39:47
49. Beneš Robin KOR0301 OB DDM Kostelec nad Orlicí 69:14 + 48:40
H14D
2.67 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juška Jiří LPU0304 OK Lokomotiva Pardubice 23:54
2. Moravec Jan ZAM0205 OB T.J. Sokol Žamberk 27:35 + 3:41
3. Satranský Martin NPA0201 SK LOB Nová Paka 27:52 + 3:58
4. Jošt Jakub LPU0213 OK Lokomotiva Pardubice 29:34 + 5:40
5. Krsek Šimon ZAM0204 OB T.J. Sokol Žamberk 29:40 + 5:46
6. Pinke Tomáš LPU0311 OK Lokomotiva Pardubice 29:53 + 5:59
7. Kudrna Dalibor KUO0201 KOB Ústí nad Orlicí 33:08 + 9:14
8. Pávek Ondřej KUO0301 KOB Ústí nad Orlicí 34:34 + 10:40
9. Hladký Filip KOR0300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 39:37 + 15:43
10. Lacina Jindřich LPU0211 OK Lokomotiva Pardubice 44:32 + 20:38
11. Müller Matěj KOR0302 OB DDM Kostelec nad Orlicí 82:47 + 58:53
H16C
4.16 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechanický Jan OSN0200 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 27:16
2. Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové 28:13 + 0:57
3. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:56 + 3:40
4. Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice 32:31 + 5:15
5. Ježek Jakub JIL0104 OK Jilemnice 32:50 + 5:34
6. Melišík Martin TAP0200 KOB TRETRA Praha 33:20 + 6:04
7. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:19 + 7:03
8. Mühlbach Aleš STH0104 SK Studenec 35:44 + 8:28
9. Jirka Matyáš ZPV0201 KOB ZPV Prostějov 36:43 + 9:27
10. Poláček Tomáš PZR0102 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:08 + 9:52
11. Procinger Jan VRL0102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:38 + 12:22
12. Cícha Matěj TTR0102 OOB Třebíč 40:41 + 13:25
12. Hašek Patrik LTU0000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:41 + 13:25
14. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 40:57 + 13:41
15. Dostál Jakub VRL0104 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:43 + 14:27
16. Kalas Tomáš PZR0105 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 42:59 + 15:43
17. Záboj Petr SJI0101 OK Jihlava 43:43 + 16:27
18. Porkert Jan SHK0100 OK Slavia Hradec Králové 43:57 + 16:41
19. Karásek Matěj SJC0001 Sportcentrum Jičín 44:24 + 17:08
20. Janeček Jiří SOB0001 SOBSA 44:54 + 17:38
21. Krampera Tomáš VRL0103 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:05 + 19:49
22. Drábek Vojtěch TTR0103 OOB Třebíč 56:11 + 28:55
23. Brychta Jiří JHB0002 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 68:09 + 40:53
H18C
4.48 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veselý Vojtěch SJH0001 SJH Jindřichův Hradec 34:20
2. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 36:23 + 2:03
3. Foltýn Tomáš SJI9801 OK Jihlava 38:41 + 4:21
4. Lauterbach David ZAM9801 OB T.J. Sokol Žamberk 38:51 + 4:31
5. Ježek Vít JIL9903 OK Jilemnice 39:03 + 4:43
6. Vlastník Šimon JIL9904 OK Jilemnice 40:30 + 6:10
7. Doleček Vojtěch ZAM9903 OB T.J. Sokol Žamberk 40:42 + 6:22
8. Samek Tomáš PHK0001 OK 99 Hradec Králové 40:50 + 6:30
9. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:06 + 7:46
10. Sabol Josef CTB9902 SK OB Chotěboř 42:21 + 8:01
11. Faltejsek Jan PHK9802 OK 99 Hradec Králové 43:19 + 8:59
12. Žanda Jan CTB9901 SK OB Chotěboř 44:46 + 10:26
13. Macko Lukáš SJC9901 Sportcentrum Jičín 49:12 + 14:52
14. Hybeš David CHT9903 OOB SK Chrast 74:14 + 39:54
H21C
5.36 km, 28 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8778
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 30:14 9045
2. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 31:27 + 1:13 8703
3. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 31:52 + 1:38 8586
4. Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:15 + 3:01 8196
5. Čech Jan SJI9601 OK Jihlava 33:20 + 3:06 8173
6. Vandas Daniel PHK9805 OK 99 Hradec Králové 33:27 + 3:13 8140
7. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 34:08 + 3:54 7948
8. Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové 34:12 + 3:58 7929
9. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 34:27 + 4:13 7858
10. Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga 34:32 + 4:18 7835
11. Jirka Mikuláš STE0000 SK SKI-OB Šternberk 34:38 + 4:24 7807
12. Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov 34:50 + 4:36 7751
13. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 34:57 + 4:43 7718
14. Balcar Aleš PHK8602 OK 99 Hradec Králové 35:07 + 4:53 7671
15. Fibír Tomáš FSP7901 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 35:17 + 5:03 7624
16. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 36:02 + 5:48 7413
17. Košárek Pavel AOP7102 Orientační Běh Opava 36:16 + 6:02 7347
18. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 36:42 + 6:28 7225
19. Hora Vojtěch PGP8301 SK Praga 37:13 + 6:59 7080
20. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 37:17 + 7:03 7061
21. Mareček Šimon OSN0201 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:33 + 7:19 6986
22. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 37:46 + 7:32 6925
23. Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové 37:49 + 7:35 6911
24. Tichý Tomáš SJH9201 SJH Jindřichův Hradec 38:01 + 7:47 6854
25. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 38:43 + 8:29 6657
26. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 38:47 + 8:33 6639
27. Rusin Jan LPU0008 OK Lokomotiva Pardubice 38:53 + 8:39 6610
28. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 39:16 + 9:02 6503
29. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 39:29 + 9:15 6442
30. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 39:42 + 9:28 6381
31. Krejsa Jan CHT8701 OOB SK Chrast 39:46 + 9:32 6362
32. Prášil Ondřej SJC8401 Sportcentrum Jičín 40:18 + 10:04 6212
33. Bašus Petr SCP7400 OK Sparta Praha 40:23 + 10:09 6188
34. Slabý Jan ZHR7900 TJ Zhoř 40:36 + 10:22 6127
35. Tihon Michal PHK7905 OK 99 Hradec Králové 40:47 + 10:33 6076
35. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 40:47 + 10:33 6076
37. Zrník Tomáš OSN7118 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:06 + 10:52 5986
38. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 41:12 + 10:58 5958
39. Šťastný Karel CTB7901 SK OB Chotěboř 41:13 + 10:59 5954
40. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 41:17 + 11:03 5935
41. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 41:39 + 11:25 5832
42. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 41:41 + 11:27 5822
43. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 41:44 + 11:30 5808
44. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 41:45 + 11:31 5804
45. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 41:52 + 11:38 5771
46. Vrabec Ondřej SCP8303 OK Sparta Praha 41:55 + 11:41 5757
47. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 41:58 + 11:44 5743
48. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 41:59 + 11:45 5738
49. Tichovský Martin PGP6100 SK Praga 42:07 + 11:53 5700
50. Novotný Vojtěch LPU9702 OK Lokomotiva Pardubice 42:13 + 11:59 5672
51. Vondra Jiří FSP7600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:18 + 12:04 5649
52. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 42:21 + 12:07 5635
52. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 42:21 + 12:07 5635
54. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:26 + 12:12 5611
55. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 42:38 + 12:24 5555
56. Veverka Tomáš VAM8401 OOB Vamberk 42:49 + 12:35 5503
57. Kamenický Tobiáš OSN9339 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:13 + 12:59 5391
58. Král Aleš MFP7808 VŠSK MFF UK Praha 43:19 + 13:05 5363
59. Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 43:21 + 13:07 5353
59. Mareček Petr OSN6900 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:21 + 13:07 5353
61. Jurga Vojtěch 46X8500 Krutě Kruté Krůty 43:42 + 13:28
62. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:45 + 13:31 5241
63. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 43:47 + 13:33 5231
64. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 43:48 + 13:34 5226
65. Kuban Michal CHT8505 OOB SK Chrast 43:56 + 13:42 5189
66. Lazák Tomáš LTU9102 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:04 + 13:50 5151
67. Leštínský Tomáš DOB7801 KOB Dobruška 44:24 + 14:10 5058
68. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 44:33 + 14:19 5015
69. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 44:36 + 14:22 5001
70. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 44:52 + 14:38 4926
71. Semík Jan VSP6507 USK Praha 45:14 + 15:00 4823
72. Hodek Michal TAP8808 KOB TRETRA Praha 45:25 + 15:11 4771
73. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 45:36 + 15:22 4720
74. Pokorný David SRK9701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:49 + 15:35 4659
75. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 46:04 + 15:50 4588
76. Hladký Viktor VAM8201 OOB Vamberk 46:07 + 15:53 4574
77. Peths Jan KRN8101 KOS TJ Lokomotiva Krnov 46:14 + 16:00 4541
78. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:16 + 16:02 4532
79. Semík Jakub VSP0000 USK Praha 46:17 + 16:03 4527
80. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 46:36 + 16:22 4438
81. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 46:39 + 16:25 4424
82. Komín David PGP7405 SK Praga 46:54 + 16:40 4354
83. Jurga Václav 46X8900 Krutě Kruté Krůty 48:09 + 17:55
84. Kamenický Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:22 + 18:08 3941
85. Komárek Arnošt SJH7702 SJH Jindřichův Hradec 48:41 + 18:27 3852
86. Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 49:00 + 18:46 3763
87. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:18 + 19:04 3678
88. Martinec Petr CHT8502 OOB SK Chrast 49:37 + 19:23 3589
89. Nouza Petr ml. SJH9300 SJH Jindřichův Hradec 49:38 + 19:24 3584
90. Aschermann Jan VSP6902 USK Praha 49:45 + 19:31 3552
91. Macl Jan LPU9102 OK Lokomotiva Pardubice 49:52 + 19:38 3519
92. Chaloupka Martin CHT7301 OOB SK Chrast 50:13 + 19:59 3420
93. Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králové 52:06 + 21:52 2890
94. Besta Lukáš KNC8101 Sokol Kostelec n. Č. l. 52:24 + 22:10 2806
95. Randík Jan SOB8703 SOBSA 52:41 + 22:27 2726
96. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 53:07 + 22:53 2604
97. Šimon Jakub LBE8801 TJ Lokomotiva Beroun 53:20 + 23:06 2543
98. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:53 + 23:39 2388
99. Semík Luboš KAM6201 OK Kamenice 54:13 + 23:59 2294
100. Vokurka Jan TJN7501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 54:19 + 24:05 2266
101. Hartman Aleš VSP6506 USK Praha 54:21 + 24:07 2257
102. Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga 55:02 + 24:48 2064
103. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 55:15 + 25:01 2003
104. Tejkal Jan ADA8110 OOB Spartak Adamov 55:27 + 25:13 1947
105. Koumar František SJI9501 OK Jihlava 55:32 + 25:18 1924
106. Janeba Vladimír CHC9602 K.O.B. Choceň 57:09 + 26:55 1468
107. Tůma Martin 69X8200 HO Humanita 57:28 + 27:14
108. Novohradský Petr PZR8903 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 60:36 + 30:22 497
109. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 60:46 + 30:32 450
110. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 62:27 + 32:13 0
111. Pešan Jan LTU7400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 63:45 + 33:31 0
112. Musil Marek CHT8801 OOB SK Chrast 63:46 + 33:32 0
113. Uher Petr VSP5001 USK Praha 65:46 + 35:32 0
114. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 76:22 + 46:08 0
115. Setnička Karel SOB9300 SOBSA 79:20 + 49:06 0
Jirásek Aleš LPU7601 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň DISK 0
Strachota Petr TJN8700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK 0
Sýkora Bohumil CHC8601 K.O.B. Choceň DISK 0
Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška DISK 0
Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK 0
Škoda Jáchym LTU8700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK 0
H21D
4.42 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3317
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 38:37 3496
2. Procházka Martin LTU8101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:30 + 2:53 3262
3. Kokaisl Tomáš LPU7820 OK Lokomotiva Pardubice 42:22 + 3:45 3192
4. Seidl Jakub LPU9104 OK Lokomotiva Pardubice 43:52 + 5:15 3070
5. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 44:25 + 5:48 3025
6. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 45:57 + 7:20 2901
7. Andrš Petr ZAM8401 OB T.J. Sokol Žamberk 46:13 + 7:36 2879
8. Slavík Pavel SNA7349 TJ START Náchod 46:50 + 8:13 2829
9. Procházka Filip LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:19 + 12:42
10. Bednařík Aleš VLI7309 Slavia Liberec orienteering 51:38 + 13:01 2439
11. Lužnický Jiří 69X8500 HO Humanita 55:36 + 16:59
12. Hanousek Martin CTB7910 SK OB Chotěboř 55:54 + 17:17 2092
13. Zalužanský David 69X8501 HO Humanita 55:56 + 17:19
14. Růžička Daniel KOR9000 OB DDM Kostelec nad Orlicí 56:48 + 18:11 2019
15. Šafránek Daniel KOR9700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 59:45 + 21:08 1779
16. Pobuda Michal SJH7403 SJH Jindřichův Hradec 61:32 + 22:55 1635
17. Moravec Filip KUN8801 TJ Sokol Kunvald 66:06 + 27:29
18. Karlík Jan 8CX8800 Neregistrovaní - Karlík 70:40 + 32:03
19. Kubák Martin ml. SJH9902 SJH Jindřichův Hradec 77:24 + 38:47 346
20. Málek Martin 8FX8900 TJ Sokol Kobylisy 79:59 + 41:22
21. Rosecký Karel PZR7302 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 115:22 + 76:45 0
Vávra Martin HOR9700 TJ Jiskra Hořice DISK 0
Vyskočil Štěpán VAM9701 OOB Vamberk DISK 0
Zahradník Jakub 6YC8600 Neregistrovaní DISK
Janeček Tomáš PHK9205 OK 99 Hradec Králové DISK 0
Podlešák Marek PHK7802 OK 99 Hradec Králové DISK 0
H35C
4.63 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 31:25
2. Junek Petr STH7801 SK Studenec 33:15 + 1:50
3. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 36:16 + 4:51
4. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 36:35 + 5:10
5. Průša Michal VSP7310 USK Praha 37:08 + 5:43
6. Vandas Luděk VAM6601 OOB Vamberk 37:25 + 6:00
7. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 39:35 + 8:10
8. Hošek Václav DKP8000 Oddíl OB Kotlářka 39:54 + 8:29
9. Chaloupský David PHK7103 OK 99 Hradec Králové 39:56 + 8:31
10. Tuma Jaroslav SJC7305 Sportcentrum Jičín 40:05 + 8:40
11. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 40:51 + 9:26
12. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 41:17 + 9:52
13. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 42:19 + 10:54
14. Dundáček Milan SJH6902 SJH Jindřichův Hradec 42:51 + 11:26
15. Jandera Tomáš DVP7304 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 43:17 + 11:52
16. Korbel Michal CHC7703 K.O.B. Choceň 43:35 + 12:10
17. Nechanický Pavel OSN7209 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:48 + 12:23
18. Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 43:51 + 12:26
19. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 45:48 + 14:23
20. Kubičko Petr SJH6901 SJH Jindřichův Hradec 45:49 + 14:24
21. Kejval Jaromír SJC7300 Sportcentrum Jičín 46:08 + 14:43
22. Šebesta Petr CHT7102 OOB SK Chrast 46:26 + 15:01
23. Dočkal Tomáš PGP7711 SK Praga 46:33 + 15:08
24. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 47:25 + 16:00
25. Veselý Oldřich SJH7101 SJH Jindřichův Hradec 47:30 + 16:05
26. Zlesák Martin CHT7302 OOB SK Chrast 49:09 + 17:44
27. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 51:28 + 20:03
28. Janeček Ondřej SOB7001 SOBSA 53:02 + 21:37
29. Máca Petr 81C8000 Cirkus Čakovice 53:22 + 21:57
30. Sláma Jaroslav OSN6901 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 55:17 + 23:52
31. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 57:00 + 25:35
32. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 57:54 + 26:29
33. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 57:55 + 26:30
34. Přibyl Jan OSN7801 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 58:22 + 26:57
35. Cícha Radek TTR7503 OOB Třebíč 58:28 + 27:03
36. Kříž Dušan KRL7800 Kometa Kralovice 58:46 + 27:21
37. Dvořáček Jan TTR7701 OOB Třebíč 61:46 + 30:21
38. Sobotka Petr PZR7008 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 66:09 + 34:44
39. Janík Pavel SOB6802 SOBSA 80:24 + 48:59
40. Kratochvíl Aleš 9TX7700 OB Braník 99:03 + 67:38
41. Klusáček Luděk CTB7803 SK OB Chotěboř 116:43 + 85:18
Hofhanzl Abrahám RUZ7300 TJ Růžená DISK
Pompach Petr TAP7801 KOB TRETRA Praha DISK
H35D
4.01 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Műller Kamil VAM7501 OOB Vamberk 41:04
2. Pastuszek Jakub VSP7500 USK Praha 42:49 + 1:45
3. Śafář Miroslav CET7001 TJ Loko Česká Třebová 44:43 + 3:39
4. Koutný Pavel PHK7108 OK 99 Hradec Králové 45:13 + 4:09
5. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 45:48 + 4:44
6. Ježek Vladimír LPU7311 OK Lokomotiva Pardubice 47:23 + 6:19
7. Kroupa Jan LPU8103 OK Lokomotiva Pardubice 47:52 + 6:48
8. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 48:13 + 7:09
9. Tesař Zdeněk SJC7401 Sportcentrum Jičín 48:54 + 7:50
10. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 51:13 + 10:09
11. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 54:20 + 13:16
12. Pitrmuc Jan JIL7703 OK Jilemnice 54:26 + 13:22
13. Potužník Martin SJH7705 SJH Jindřichův Hradec 55:38 + 14:34
14. Tejkl Jiří 81C7700 Cirkus Čakovice 60:36 + 19:32
15. Kunt Stanislav ZAM7401 OB T.J. Sokol Žamberk 60:58 + 19:54
16. Stohanzl Jan LPU7600 OK Lokomotiva Pardubice 61:21 + 20:17
17. Krummer Jiří CHC7301 K.O.B. Choceň 61:23 + 20:19
18. Hladký Tomáš KOR7600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 62:13 + 21:09
19. Vojtěch Libor HOR7303 TJ Jiskra Hořice 62:18 + 21:14
20. Trlida Vratislav LPU7516 OK Lokomotiva Pardubice 63:41 + 22:37
21. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 64:22 + 23:18
22. Příkazský Jakub PHK8000 OK 99 Hradec Králové 69:11 + 28:07
23. Novák Pavel 81C7500 Cirkus Čakovice 72:59 + 31:55
24. Vých Luboš KOR7300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 79:43 + 38:39
Kuhn Jiří LPU7718 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Arnot Michal 81C7600 Cirkus Čakovice DISK
Macháček Lubomír LPU7515 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H45C
4.00 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 31:31
2. Háp Pavel PHK7101 OK 99 Hradec Králové 31:51 + 0:20
3. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 32:22 + 0:51
4. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 32:42 + 1:11
5. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 32:46 + 1:15
6. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 32:52 + 1:21
7. Vávra Radek HOR6301 TJ Jiskra Hořice 34:22 + 2:51
8. Suk Jiří MFP6401 VŠSK MFF UK Praha 35:07 + 3:36
9. Parkan Jiří SJH6801 SJH Jindřichův Hradec 35:43 + 4:12
10. Skryja Bořivoj PZR6106 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:14 + 5:43
11. Nouza Petr SJH6501 SJH Jindřichův Hradec 37:16 + 5:45
12. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 37:28 + 5:57
13. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 37:32 + 6:01
14. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 37:52 + 6:21
15. Votoček Tomáš JIL7041 OK Jilemnice 37:54 + 6:23
16. Killar Marek LTU6801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:34 + 7:03
17. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 38:36 + 7:05
18. Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové 39:05 + 7:34
19. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 39:18 + 7:47
20. Krejsa Vladimír CHT6300 OOB SK Chrast 39:45 + 8:14
21. Fikejs Vladimír ZAM5702 OB T.J. Sokol Žamberk 39:57 + 8:26
22. Petržela Pavel LTU6301 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:05 + 8:34
23. Fencl Jiří LPU6301 OK Lokomotiva Pardubice 41:01 + 9:30
24. Kovačič Marek OSN6600 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:02 + 9:31
25. Trejtnar Pavel KUN5801 TJ Sokol Kunvald 41:09 + 9:38
26. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 41:25 + 9:54
27. Wurzel Břetislav OSN6005 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:26 + 9:55
28. Přibík Jan PGP6301 SK Praga 41:55 + 10:24
29. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 42:17 + 10:46
30. Tomandl Jan 5IX7001 NOK HoRa 42:35 + 11:04
31. Faltejsek Pavel PHK7003 OK 99 Hradec Králové 43:00 + 11:29
32. Suk Marek PZR6701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:14 + 11:43
33. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 43:33 + 12:02
34. Dvořák Luboš LPU6801 OK Lokomotiva Pardubice 44:04 + 12:33
35. Brancuský Zdeněk LPU6803 OK Lokomotiva Pardubice 45:51 + 14:20
36. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 46:27 + 14:56
37. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:57 + 15:26
38. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:35 + 16:04
39. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 48:02 + 16:31
40. Málek Martin 8FX6500 TJ Sokol Kobylisy 48:15 + 16:44
41. Kopáček Miroslav CHT6049 OOB SK Chrast 49:03 + 17:32
42. Škácha Michal KAM7102 OK Kamenice 49:04 + 17:33
43. Nechuta Milan PZR7007 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 52:34 + 21:03
44. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 55:21 + 23:50
45. Žanda Jan CTB6701 SK OB Chotěboř 55:26 + 23:55
46. Beneš Martin SJI6900 OK Jihlava 56:01 + 24:30
47. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 58:02 + 26:31
48. Trojan Jiří SJH6601 SJH Jindřichův Hradec 58:23 + 26:52
49. Drábek Petr TTR6701 OOB Třebíč 64:23 + 32:52
50. Kulhavý Josef SRK5701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 70:14 + 38:43
51. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 71:36 + 40:05
Jakeš Josef TYN6501 OOB SK Týniště nad Orlicí DISK
H45D
3.02 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Pavel SHK6104 OK Slavia Hradec Králové 26:28
2. Řehák Pavel SJC6001 Sportcentrum Jičín 28:37 + 2:09
3. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 30:09 + 3:41
4. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:51 + 4:23
5. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 31:43 + 5:15
6. Šváb Pavel BRU6701 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 32:30 + 6:02
7. Beseda Pavel CHT6910 OOB SK Chrast 32:45 + 6:17
8. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 33:51 + 7:23
9. Gernert Alan JIL7001 OK Jilemnice 33:53 + 7:25
10. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 34:27 + 7:59
11. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 34:30 + 8:02
12. Jelínek Roman CHC6301 K.O.B. Choceň 34:41 + 8:13
13. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 35:02 + 8:34
14. Šabata Milan SRK6901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:44 + 9:16
15. Mikyska Alan VAM7149 OOB Vamberk 36:42 + 10:14
16. Langr Stanislav SNA5403 TJ START Náchod 37:04 + 10:36
17. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 39:05 + 12:37
18. Vychodil Tomáš SHK6301 OK Slavia Hradec Králové 39:32 + 13:04
19. Věříš Jan LPU7103 OK Lokomotiva Pardubice 41:17 + 14:49
20. Justa Jaromír PHK6101 OK 99 Hradec Králové 46:10 + 19:42
21. Hnyk Petr SNA5701 TJ START Náchod 46:13 + 19:45
22. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 49:23 + 22:55
23. Lux Zdeněk KUN6201 TJ Sokol Kunvald 53:59 + 27:31
24. Cibulka Radek LPU7107 OK Lokomotiva Pardubice 62:17 + 35:49
25. Hanák Jiří 4EX7000 ČSNS 64:03 + 37:35
H55C
3.71 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 30:08
2. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 32:14 + 2:06
3. Kettner Pavel HCE5900 TJ Hostivice 33:05 + 2:57
4. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 33:27 + 3:19
5. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 33:40 + 3:32
6. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 35:02 + 4:54
7. Juračka Vojtěch LPU5404 OK Lokomotiva Pardubice 35:15 + 5:07
8. Jirka Jiří ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 35:57 + 5:49
9. Romanovský Alois SJH6101 SJH Jindřichův Hradec 36:08 + 6:00
10. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 36:21 + 6:13
11. Gazdačko Milan SHK5702 OK Slavia Hradec Králové 36:22 + 6:14
12. Klusáček Martin TTR5601 OOB Třebíč 36:31 + 6:23
13. Koudelný Jiří TTR5401 OOB Třebíč 37:16 + 7:08
14. Tichý Boris DOB5500 KOB Dobruška 38:19 + 8:11
15. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 38:41 + 8:33
16. Vrabec Martin SCP6100 OK Sparta Praha 39:02 + 8:54
17. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 40:26 + 10:18
18. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 40:53 + 10:45
19. Kubálek Zdeněk RUZ5306 TJ Růžená 40:57 + 10:49
20. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 41:05 + 10:57
21. Rejmont Milan LTU4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:24 + 11:16
22. Vítek Zdeněk SRK4701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:50 + 11:42
23. Vítek Josef CHT4802 OOB SK Chrast 42:43 + 12:35
24. Tupec Jiří VAM5801 OOB Vamberk 42:45 + 12:37
25. Šroler Zdeněk KUN5201 TJ Sokol Kunvald 43:31 + 13:23
26. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 43:46 + 13:38
27. Pohl Zdeněk SRK5301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:51 + 13:43
28. Mrštík Václav LPU5002 OK Lokomotiva Pardubice 44:32 + 14:24
29. Janeba Petr CHC6001 K.O.B. Choceň 44:39 + 14:31
30. Šenkýř Vladimír SJI6000 OK Jihlava 44:42 + 14:34
31. Matras Jaroslav CHT5301 OOB SK Chrast 45:31 + 15:23
32. Soukup Václav VSP5600 USK Praha 45:47 + 15:39
33. Černý Petr ALB6000 OOB Albrechtice nad Orlicí 46:37 + 16:29
34. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 46:43 + 16:35
35. Tůma Miloš DOB5600 KOB Dobruška 51:00 + 20:52
36. Novohradský Jan PZR5309 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 56:27 + 26:19
37. Andrš Milan ZAM5801 OB T.J. Sokol Žamberk 58:32 + 28:24
38. Jelínek Luboš RUZ5504 TJ Růžená 66:16 + 36:08
39. Zákostelecký František SOB5501 SOBSA 80:06 + 49:58
40. Grivalský Michal PGP5900 SK Praga 82:35 + 52:27
Chládek Josef ZAM5901 OB T.J. Sokol Žamberk DISK
Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Grundman Martin CHC5801 K.O.B. Choceň DISK
Vácha Jiří SJI5414 OK Jihlava DISK
Beneš Radovan SOB5600 SOBSA DISK
H55D
2.84 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 31:43
2. Vízek Luděk SHK6001 OK Slavia Hradec Králové 31:55 + 0:12
3. Lulay Miloš LPU5502 OK Lokomotiva Pardubice 32:57 + 1:14
4. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 35:32 + 3:49
5. Fridrich Jaroslav LPU4501 OK Lokomotiva Pardubice 36:46 + 5:03
6. Balcar Aleš PHK5703 OK 99 Hradec Králové 37:00 + 5:17
7. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 37:32 + 5:49
8. Hostinský Jiří LPU5501 OK Lokomotiva Pardubice 43:04 + 11:21
9. Beňo Miroslav TYN5301 OOB SK Týniště nad Orlicí 43:40 + 11:57
9. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 43:40 + 11:57
11. Pross Josef KOR6100 OB DDM Kostelec nad Orlicí 54:11 + 22:28
12. Dvořák Vladimír LPU6004 OK Lokomotiva Pardubice 55:24 + 23:41
13. Čermák Libor PHK5600 OK 99 Hradec Králové 57:18 + 25:35
14. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 70:48 + 39:05
Krejčí Jaroslav LTU5801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
H65C
3.09 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fujan Sláva DKL4800 KOB Kladno 27:03
2. Švadlena Jiří CHC4601 K.O.B. Choceň 29:16 + 2:13
3. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:14 + 4:11
4. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:26 + 4:23
5. Šponar Josef ZAM4701 OB T.J. Sokol Žamberk 34:21 + 7:18
6. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:24 + 8:21
7. Seidl Karel SRK4301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:51 + 10:48
8. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 38:43 + 11:40
9. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 38:57 + 11:54
10. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 39:10 + 12:07
11. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 41:21 + 14:18
12. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 43:36 + 16:33
13. Starka František CHT4801 OOB SK Chrast 43:38 + 16:35
14. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 44:58 + 17:55
15. Čepelka Petr LPU4701 OK Lokomotiva Pardubice 71:46 + 44:43
Blecha Ladislav FJI5106 SK FREE Jihlava DISK
Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha DISK
Jiran Václav PHK4701 OK 99 Hradec Králové DISK
H70C
2.57 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 25:21
2. Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 29:19 + 3:58
3. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 30:19 + 4:58
4. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 32:47 + 7:26
5. Matějů Ivan UVP4600 Slovan Praha 35:43 + 10:22
6. Vávra Jaroslav LPU4601 OK Lokomotiva Pardubice 46:08 + 20:47
7. Hanák Milan FSP3400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 61:43 + 36:22
8. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 68:32 + 43:11
Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
HDR
1.98 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mácová Barbora 81C1050 Cirkus Čakovice 18:47
2. Pavlík Mojmír Neregistrovaní 19:08 + 0:21
3. Arnot Josef 81C0700 Cirkus Čakovice 19:11 + 0:24
4. Písová Zuzana PDY0451 Běhej Poděbrady 19:21 + 0:34
5. Dvořáková Marie LPU1588 OK Lokomotiva Pardubice 20:03 + 1:16
6. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 20:15 + 1:28
7. Pavlík Vojtěch Neregistrovaní 20:17 + 1:30
8. Šafář Jakub CET1103 TJ Loko Česká Třebová 20:27 + 1:40
9. Podlešák Martin 20:28 + 1:41
10. Kejval Vojtěch SJC0902 Sportcentrum Jičín 20:30 + 1:43
11. Janeba Viktor CHC10 K.O.B. Choceň 20:34 + 1:47
12. Kopecká Anna JIL OK Jilemnice 22:28 + 3:41
13. Besedová Barborka CHT1051 OOB SK Chrast 23:43 + 4:56
14. Tácha Vojtěch Neregistrovaní 23:45 + 4:58
15. Zuzana Železná Neregistrovaní 23:53 + 5:06
16. Bečvářová Barbora NNN Neregistrovaní (NNN) 24:01 + 5:14
17. Baláž Viktor SHK OK Slavia Hradec Králové 24:15 + 5:28
18. Kárník Štěpán LPU1002 OK Lokomotiva Pardubice 24:22 + 5:35
19. Kunart Lukáš PHK1010 OK 99 Hradec Králové 24:29 + 5:42
20. Falprecht Lukáš USK USK Praha 24:42 + 5:55
21. Severa Matyáš 24:45 + 5:58
22. Macháčková Eliška LPU1153 OK Lokomotiva Pardubice 25:07 + 6:20
23. Pilná Anna CHT0751 OOB SK Chrast 25:15 + 6:28
24. Novotná Nicol SJI0953 OK Jihlava 25:41 + 6:54
25. Kutlvašr Vláďa VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:44 + 6:57
25. Maráková Sofie SNA1151 TJ START Náchod 25:44 + 6:57
27. Veljačik Jonáš SCP0800 OK Sparta Praha 26:01 + 7:14
28. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 26:17 + 7:30
28. Beneda Vojtěch SHK9988 OK Slavia Hradec Králové 26:17 + 7:30
30. Čížek Michal PDY0803 Běhej Poděbrady 26:22 + 7:35
31. Lukáš Posolda SJC1049 Sportcentrum Jičín 26:46 + 7:59
32. Boučková Anna CHT OOB SK Chrast 27:40 + 8:53
33. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 27:54 + 9:07
34. Jirout Vilém SNA1001 TJ START Náchod 28:13 + 9:26
35. Víchová Sára CHC04 K.O.B. Choceň 28:24 + 9:37
36. Zajíc Jakub Neregistrovaní 28:36 + 9:49
37. Smrčková Alena 29:27 + 10:40
38. Komárková Radka SJH1151 SJH Jindřichův Hradec 29:32 + 10:45
39. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:01 + 11:14
40. Koucký Vojtěch SNA TJ START Náchod 30:29 + 11:42
41. Froschová Magdaléna LPU1052 OK Lokomotiva Pardubice 31:50 + 13:03
42. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 32:11 + 13:24
43. Mácová Rozálie SJI0855 OK Jihlava 32:18 + 13:31
44. Dvořáčková Eliška TTR0951 OOB Třebíč 32:25 + 13:38
45. Kay Leila LPU1155 OK Lokomotiva Pardubice 32:31 + 13:44
46. Kočí Miroslav SHK0601 OK Slavia Hradec Králové 32:57 + 14:10
47. Vencl Dorián Neregistrovaní 33:03 + 14:16
48. Kočí A SHK OK Slavia Hradec Králové 33:19 + 14:32
48. Sehnoutková Anna KOR0950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 33:19 + 14:32
50. Kubáková Laura SJH1550 SJH Jindřichův Hradec 33:34 + 14:47
51. Brabencová Anna SOB0450 SOBSA 33:37 + 14:50
52. Kalný Vojtěch Neregistrovaní 33:43 + 14:56
53. Juška Vojtěch LPU1003 OK Lokomotiva Pardubice 33:53 + 15:06
54. Langr Matyáš KOR0800 OB DDM Kostelec nad Orlicí 34:54 + 16:07
55. Janda Martin NNN2099 Neregistrovaní (NNN) 35:18 + 16:31
56. Zahradník Václav 44C1202 Neregistrovaní 36:15 + 17:28
57. Kroupová Anna LPU1154 OK Lokomotiva Pardubice 36:22 + 17:35
58. Veselý Matyáš SJH1103 SJH Jindřichův Hradec 37:27 + 18:40
59. Žáková Marcela LPU7053 OK Lokomotiva Pardubice 38:22 + 19:35
60. Svitáková Ludmila SJH1152 SJH Jindřichův Hradec 38:28 + 19:41
61. Lounek Alexandr PDY1100 Běhej Poděbrady 38:45 + 19:58
62. Daněk Tomáš 38:58 + 20:11
63. Kárníková Alžběta LPU1288 OK Lokomotiva Pardubice 39:24 + 20:37
64. Pastuszek Lukáš VSP1000 USK Praha 39:26 + 20:39
65. Jirásková Julie LPU1352 OK Lokomotiva Pardubice 40:08 + 21:21
66. Baláž Samuel SHK9989 OK Slavia Hradec Králové 40:16 + 21:29
67. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 40:44 + 21:57
68. Štěpánková Emma NNN2009 Neregistrovaní (NNN) 41:41 + 22:54
69. Janda Vítek NNN2012 Neregistrovaní (NNN) 41:48 + 23:01
70. Jiroutová Marie CHC K.O.B. Choceň 43:24 + 24:37
71. Kuchyňková Eliška Neregistrovaní 44:48 + 26:01
72. Kubrtová Kateřina LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:27 + 26:40
73. Teplý Martin NNN1299 Neregistrovaní (NNN) 46:06 + 27:19
74. Netolický Jan Neregistrovaní 46:21 + 27:34
75. Svatoň Kryštof 46:57 + 28:10
76. Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice 47:45 + 28:58
77. Martinec Eduard CHT1202 OOB SK Chrast 49:27 + 30:40
78. Šťastný Antonín CTB1101 SK OB Chotěboř 49:33 + 30:46
79. Pompachová Natálie TAP0952 KOB TRETRA Praha 49:35 + 30:48
80. Pethsová Isabella KRN1051 KOS TJ Lokomotiva Krnov 50:19 + 31:32
81. Jiránek Lukáš Neregistrovaní 50:55 + 32:08
82. Cupáková Anička 6YC1001 Neregistrovaní 50:56 + 32:09
83. Vondrová Adélka LTUxxxx OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:14 + 39:27
84. Vít Damien EKP1305 VŠTJ Ekonom Praha 58:50 + 40:03
85. Vrátilová Tereza Neregistrovaní 60:15 + 41:28
86. Podolská Martina 61:26 + 42:39
87. Žemličková Viktorie LPU1451 OK Lokomotiva Pardubice 80:55 + 62:08
Machková Berenika SHK0099 OK Slavia Hradec Králové DISK
Neyrinck Nina VSP0098 USK Praha DISK
Zhorela Ondřej Jakub SJI0804 OK Jihlava DISK
Písová Tereza PDY Běhej Poděbrady DISK
Vítová Marianne EKP1158 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Kratochvílová Anna 100:00 + 81:13
Kratochvílová Adéla 100:00 + 81:13
P
2.83 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vaňura Tomáš HOR6800 TJ Jiskra Hořice 29:50
2. Kubíčková Bára SJH SJH Jindřichův Hradec 31:11 + 1:21
3. Neuer Pavel DOR7502 OK Dobříš 31:34 + 1:44
4. Vrábel Petr PHK OK 99 Hradec Králové 31:46 + 1:56
5. Hanl Vratislav SRK7402 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:57 + 2:07
6. Fejfar Lukáš 32:17 + 2:27
7. Stárek Jiří SRK5002 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:26 + 2:36
8. Mudruňková Romana 33:01 + 3:11
9. Máca Tomáš 33:33 + 3:43
10. Neyrinck Noel VSP7012 USK Praha 33:41 + 3:51
11. Pompach Martin PHK7207 OK 99 Hradec Králové 33:52 + 4:02
12. Setinčka Martin 33:57 + 4:07
13. Kmentová Lenka ZAM OB T.J. Sokol Žamberk 33:58 + 4:08
14. Bečvářová Hana NNN7676 Neregistrovaní (NNN) 34:15 + 4:25
15. Kroupová Kateřina LPU8154 OK Lokomotiva Pardubice 34:34 + 4:44
16. Holata Radek TAP8100 KOB TRETRA Praha 34:47 + 4:57
17. Goncalves Joao 35:03 + 5:13
18. Podlešáková Markéta 35:13 + 5:23
19. Žďánská Helena SJC7799 Sportcentrum Jičín 35:39 + 5:49
20. Marek Robert KOR7700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 36:11 + 6:21
21. Šimková Klára CHC00 K.O.B. Choceň 36:13 + 6:23
22. Pešková Renata SJC Sportcentrum Jičín 36:31 + 6:41
23. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 39:05 + 9:15
24. Vaňurová Marcela HOR6850 TJ Jiskra Hořice 39:27 + 9:37
25. Lacina Martin LPU2223 OK Lokomotiva Pardubice 39:46 + 9:56
26. Krejčí Milan KOR7400 OB DDM Kostelec nad Orlicí 40:44 + 10:54
27. Zurynková Iva PHK7650 OK 99 Hradec Králové 41:03 + 11:13
28. Dostál Dalibor VRL7308 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:18 + 11:28
29. Neuerová Kateřina DOR7852 OK Dobříš 42:14 + 12:24
30. Bulíř Jáchym 42:48 + 12:58
31. Koucký Lukáš SNA TJ START Náchod 43:08 + 13:18
32. Zbínová Aneta CTB SK OB Chotěboř 43:22 + 13:32
33. Havelka Pepča SJC1000 Sportcentrum Jičín 44:09 + 14:19
34. Rambová Kamila 44:10 + 14:20
35. Příkazská Petra 74C7600 NER 44:25 + 14:35
36. Stavrinou Marios SRK7901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:39 + 14:49
37. Venuš Jaroslav BOR3800 OK Jiskra Nový Bor 45:32 + 15:42
38. Luxová Petra KUN9150 TJ Sokol Kunvald 45:55 + 16:05
39. Junek Petr STH5501 SK Studenec 47:26 + 17:36
40. Šípek Jaroslav LPU7422 OK Lokomotiva Pardubice 47:28 + 17:38
41. Pavlík Mojmír Neregistrovaní 47:40 + 17:50
42. Mikysková Ilona VAM7550 OOB Vamberk 47:47 + 17:57
43. Müller Vladimír HCE7700 TJ Hostivice 48:51 + 19:01
44. Setnička Jaroslav Neregistrovaní 50:22 + 20:32
45. Vrábelová Hana PHK OK 99 Hradec Králové 50:43 + 20:53
46. Krausová Veronika HOR TJ Jiskra Hořice 51:49 + 21:59
47. Šimůnková Doubravka Neregistrovaní 52:06 + 22:16
48. Drahorád Ctibor LPU2222 OK Lokomotiva Pardubice 53:00 + 23:10
49. Dachovský Radovan 49C6900 Tempo Malšovice 53:03 + 23:13
50. Mencl Miloslav VSP6505 USK Praha 53:54 + 24:04
51. Kovačičová Ivona OSN6850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 54:56 + 25:06
52. Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové 56:51 + 27:01
53. Čížek Petr PDY Běhej Poděbrady 58:06 + 28:16
54. Třešňák Miloš JIL9989 OK Jilemnice 58:09 + 28:19
55. Němeček Jiří 58:53 + 29:03
56. Rufferová Iva 59:09 + 29:19
57. Kučerová Eliška 60:20 + 30:30
58. Růžková Kamila 60:45 + 30:55
59. Folprechtová Julie 62:35 + 32:45
60. Izdný Pavel NER Neregistrovaní 67:03 + 37:13
61. Oupická Věra Neregistrovaní 69:07 + 39:17
62. Severová Radka 71:52 + 42:02
63. Jančová Michaela 72:27 + 42:37
64. Breuer Ondřej 73:00 + 43:10
65. Janků Michaela 76:13 + 46:23
66. Malá Marie LPU4753 OK Lokomotiva Pardubice 76:46 + 46:56
67. Růžková Markéta LPU0758 OK Lokomotiva Pardubice 77:49 + 47:59
68. Šitinová Anita 79:15 + 49:25
69. Švábová Michaela BRU6851 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 81:50 + 52:00
70. Šípková Petra LPU7488 OK Lokomotiva Pardubice 87:30 + 57:40
71. Vítová Eva KOR6950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 88:18 + 58:28
72. Němeček Ondřej 107:00 + 77:10
73. Máslo Miroslav SHK4001 OK Slavia Hradec Králové 139:35 + 109:45
74. Podolský Petr 146:41 + 116:51
Pírko Šimon DISK
Rychtera Petr Neregistrovaní DISK
Jirout Milan CHC76 K.O.B. Choceň DISK
Kubíčková Iva SJH SJH Jindřichův Hradec DISK
Lounek Jaroslav KOR6901 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
Kymlová Šárka 8FX8350 TJ Sokol Kobylisy DISK
Bulířová Žofie DISK
Šimůnek Vít Neregistrovaní DISK
Splítek Václav DISK
Třešňáková Blanka JIL9988 OK Jilemnice DISK
Štěpová Věra 3IX8850 Zelenkovi DISK
Breuer Adam DISK
Pavlíková Gábina Neregistrovaní DISK
Šimůnková Agáta Neregistrovaní DISK
Vodička Lukáš BSO KOB Baník Sokolov DISK
Hammová Dita KOR7050 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
Benešová Barbora DISK
T
4.28 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupská Barbora PHK9951 OK 99 Hradec Králové 33:13
2. Sokolář Zdeněk SNA7201 TJ START Náchod 36:06 + 2:53
3. Jirous Jiří TAP7201 KOB TRETRA Praha 42:43 + 9:30
4. Nechuta David PZR9701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:13 + 10:00
5. Silný Ondřej PHK7906 OK 99 Hradec Králové 44:29 + 11:16
6. Lounek Jakub PDY8200 Běhej Poděbrady 44:31 + 11:18
7. Hejtmánková Kateřina TAP8462 KOB TRETRA Praha 46:07 + 12:54
8. Folprechtová Kateřina 48:13 + 15:00
9. Vencl Vojtěch Neregistrovaní 49:02 + 15:49
10. Eichler Jan KAS9800 KOB Kamenický Šenov 52:53 + 19:40
11. Bulíř Jan 53:24 + 20:11
12. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 53:31 + 20:18
13. Marák Jan SNA8001 TJ START Náchod 53:41 + 20:28
14. Porkert Jan SHK OK Slavia Hradec Králové 56:16 + 23:03
15. Bulířová Blanka 60:18 + 27:05
16. Chaloupková Lenka CHC6951 K.O.B. Choceň 60:32 + 27:19
17. Nováková Jana 81c7450 66:41 + 33:28
18. Babicová Eva NNN9990 Neregistrovaní (NNN) 67:25 + 34:12
19. Martínková Eva 69X9200 HO Humanita 69:09 + 35:56
20. Skalka Michal LTUzzzz OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:06 + 36:53
21. Rémiš Jaromír SHK7200 OK Slavia Hradec Králové 71:42 + 38:29
22. Neumann David 72:16 + 39:03
23. Sehnal Tomáš PDY6700 Běhej Poděbrady 75:57 + 42:44
24. Sýkorová Daniela CHC8851 K.O.B. Choceň 77:34 + 44:21
25. Bolf Vojtěch Neregistrovaní 80:38 + 47:25
26. Zelenková Lenka 3IX6150 Zelenkovi 85:09 + 51:56
27. Jireš František 3IX5900 Zelenkovi 90:52 + 57:39
28. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 92:20 + 59:07
29. Nechvíle Daniel PDY9600 Běhej Poděbrady 101:31 + 68:18
Kurz Matouš NNN9989 Neregistrovaní (NNN) DISK
Bulířová Ema DISK
Menčíkovi Honza + Katka DISK
Bártíková Irena VSP7461 USK Praha DISK
Kratochvílová Kateřina DISK
Vrátil Tomáš Neregistrovaní DISK
Kunart Tomáš PHK7205 OK 99 Hradec Králové DISK
VRL
4.78 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:19
2. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:27 + 6:08
3. Hanč Petr VRL8001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:57 + 6:38
4. Wohanka Petr VRL7305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:58 + 7:39
5. Matoušová Kateřina VRL9955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:20 + 9:01
6. Kubát Miroslav VRL6701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:55 + 15:36
7. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:17 + 16:58
8. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:08 + 22:49
9. Vrbata Michal VRL7507 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:26 + 24:07
10. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:53 + 24:34
11. Kutlvašr Ruda VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:26 + 25:07
12. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:32 + 28:13
13. Kubátová Dana VRL6851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:57 + 36:38
14. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 75:30 + 38:11
15. Poláková Lucie VRL8254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 78:36 + 41:17
16. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 90:37 + 53:18
17. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 94:49 + 57:30
Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK