Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Trlidová Anika | LPU0855 | OK Lokomotiva Pardubice | 18:29 | ||
2. | Mácová Natálie | 81C0750 | Cirkus Čakovice | 19:10 | + 0:41 | |
3. | Dominová Julie | LPU0857 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:44 | + 1:15 | |
4. | Kutlvašrová Pavla | VRL0951 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 20:04 | + 1:35 | |
5. | Trlidová Adriana | LPU0856 | OK Lokomotiva Pardubice | 20:11 | + 1:42 | |
6. | Hanlová Kristýna | SRK0752 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 20:30 | + 2:01 | |
7. | Potužníková Adéla | SJH0754 | SJH Jindřichův Hradec | 20:51 | + 2:22 | |
8. | Stavrinou Kristýna | SRK0751 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 21:26 | + 2:57 | |
9. | Horklová Amálka | LPU0958 | OK Lokomotiva Pardubice | 21:57 | + 3:28 | |
10. | Macháčková Tereza | LPU0951 | OK Lokomotiva Pardubice | 22:38 | + 4:09 | |
11. | Kunartová Dominika | PHK0888 | OK 99 Hradec Králové | 23:39 | + 5:10 | |
12. | Nešporová Terezie | TTR0852 | OOB Třebíč | 25:44 | + 7:15 | |
13. | Pokorná Ema | PGP0950 | SK Praga | 26:34 | + 8:05 | |
14. | Neuerová Eliška | DOR1051 | OK Dobříš | 28:39 | + 10:10 | |
15. | Bartalošová Ada | PGP1050 | SK Praga | 29:25 | + 10:56 | |
16. | Zemanová Eliška | LPU0960 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:31 | + 11:02 | |
17. | Hájková Lucie | CET0751 | TJ Loko Česká Třebová | 31:01 | + 12:32 | |
18. | Zitková Veronika | LPU1051 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:39 | + 13:10 | |
19. | Hančová Karolína | VRL0952 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 34:06 | + 15:37 | |
20. | Mišeková Lucie | KAM1050 | OK Kamenice | 43:24 | + 24:55 | |
Hanušová Markéta | VRL0852 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pipková Karolína | LPU0756 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:01 | ||
2. | Hammová Linda | KOR0650 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 16:46 | + 1:45 | |
3. | Hofhanzlová Štěpánka | RUZ0650 | TJ Růžená | 17:02 | + 2:01 | |
4. | Havrdová Sheila | SJC0750 | Sportcentrum Jičín | 17:49 | + 2:48 | |
5. | Běloušková Kateřina | CTB0752 | SK OB Chotěboř | 17:51 | + 2:50 | |
5. | Baldrianová Eva | VSP0751 | USK Praha | 17:51 | + 2:50 | |
7. | Příkazská Zuzana | PHK0654 | OK 99 Hradec Králové | 19:01 | + 4:00 | |
8. | Netuková Anežka | SHK0750 | OK Slavia Hradec Králové | 19:54 | + 4:53 | |
9. | Benešová Michaela | SJH0651 | SJH Jindřichův Hradec | 20:08 | + 5:07 | |
10. | Haasová Klára | LPU0655 | OK Lokomotiva Pardubice | 20:12 | + 5:11 | |
11. | Vošahlíková Ema | LPU0663 | OK Lokomotiva Pardubice | 20:19 | + 5:18 | |
12. | Mácová Štěpánka | 81C0650 | Cirkus Čakovice | 21:40 | + 6:39 | |
13. | Kovaříková Daniela | SJC0651 | Sportcentrum Jičín | 21:52 | + 6:51 | |
14. | Dvořáková Kateřina | LPU0656 | OK Lokomotiva Pardubice | 22:12 | + 7:11 | |
15. | Podlešáková Monika | PHK0752 | OK 99 Hradec Králové | 22:16 | + 7:15 | |
16. | Mácová Amálie | SJI0650 | OK Jihlava | 23:31 | + 8:30 | |
17. | Pitrmucová Lucie | JIL0651 | OK Jilemnice | 23:32 | + 8:31 | |
18. | Zitková Andrea | LPU0751 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:14 | + 9:13 | |
19. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | OK Kamenice | 24:44 | + 9:43 | |
20. | Švíglerová Kateřina | LPU0752 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:17 | + 11:16 | |
21. | Petrásová Michaela | LPU0680 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:00 | + 12:59 | |
22. | Kuhnová Alžběta | LPU0652 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:03 | + 13:02 | |
23. | Krummerová Veronika | CHC0652 | K.O.B. Choceň | 28:45 | + 13:44 | |
24. | Barcalová Iva | CHC0655 | K.O.B. Choceň | 28:52 | + 13:51 | |
25. | Tichá Alexandra | LPU0757 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:02 | + 14:01 | |
26. | Pešanová Valerie | LTU0650 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 31:20 | + 16:19 | |
27. | Zurynková Ema | PHK0655 | OK 99 Hradec Králové | 32:08 | + 17:07 | |
28. | Kamenická Tereza Ester | OSN0888 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 33:44 | + 18:43 | |
29. | Čečková Karolína | SHK0650 | OK Slavia Hradec Králové | 34:45 | + 19:44 | |
30. | Pešanová Emma | LTU0850 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 35:19 | + 20:18 | |
31. | Pompachová Karolína | TAP0652 | KOB TRETRA Praha | 41:46 | + 26:45 | |
Votočková Amélie | JIL0750 | OK Jilemnice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelková Michaela | PHK0550 | OK 99 Hradec Králové | 22:16 | ||
2. | Aschermannová Klára | VSP0454 | USK Praha | 22:24 | + 0:08 | |
3. | Hanušová Kateřina | VRL0455 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 24:29 | + 2:13 | |
4. | Randáková Adéla | VRL0452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 25:13 | + 2:57 | |
5. | Výchová Veronika | KOR0550 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 26:30 | + 4:14 | |
6. | Kubáková Nela | SJH0451 | SJH Jindřichův Hradec | 27:08 | + 4:52 | |
7. | Srbová Michaela | SJI0551 | OK Jihlava | 28:15 | + 5:59 | |
8. | Cejpková Karolína | SRK0552 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 29:11 | + 6:55 | |
9. | Neumannová Alžběta | PHK0650 | OK 99 Hradec Králové | 29:13 | + 6:57 | |
10. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | SK Studenec | 29:43 | + 7:27 | |
11. | Licková Štěpánka | LTU0452 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 29:58 | + 7:42 | |
12. | Kuczerová Tereza | PHK0551 | OK 99 Hradec Králové | 30:05 | + 7:49 | |
13. | Chvátilová Johana | PHK0450 | OK 99 Hradec Králové | 30:27 | + 8:11 | |
14. | Knobová Agáta | VRL0453 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 30:28 | + 8:12 | |
15. | Kosinová Kristýna | SJC0453 | Sportcentrum Jičín | 30:44 | + 8:28 | |
16. | Messnerová Lucie | VRL0456 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 31:52 | + 9:36 | |
17. | Blažková Veronika | SJH0551 | SJH Jindřichův Hradec | 31:54 | + 9:38 | |
18. | Škáchová Viktorie | KAM0650 | OK Kamenice | 32:21 | + 10:05 | |
19. | Gottsteinová Ema | JIL0451 | OK Jilemnice | 33:33 | + 11:17 | |
20. | Pilná Klára | CHT0452 | OOB SK Chrast | 34:07 | + 11:51 | |
21. | Hošková Kateřina | LTU0451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 34:10 | + 11:54 | |
22. | Štefanová Markéta | STH0550 | SK Studenec | 34:42 | + 12:26 | |
23. | Škáchová Zuzana | KAM0651 | OK Kamenice | 34:43 | + 12:27 | |
24. | Brožková Tereza | KUO0451 | KOB Ústí nad Orlicí | 35:10 | + 12:54 | |
25. | Mrskočová Markéta | LPU0553 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:22 | + 14:06 | |
26. | Matěásková Šárka | JIL0551 | OK Jilemnice | 36:47 | + 14:31 | |
26. | Rychterová Lucie | PHK0557 | OK 99 Hradec Králové | 36:47 | + 14:31 | |
28. | Kopecká Martina | PHK0555 | OK 99 Hradec Králové | 37:21 | + 15:05 | |
29. | Komárková Jindra | SJH0453 | SJH Jindřichův Hradec | 37:32 | + 15:16 | |
30. | Kotková Adéla | RIC0655 | OB Říčany | 38:05 | + 15:49 | |
31. | Kotenová Markéta | RIC0651 | OB Říčany | 38:37 | + 16:21 | |
32. | Morávková Zuzana | SRK0551 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 39:16 | + 17:00 | |
33. | Suková Tereza | VRL0454 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:18 | + 19:02 | |
34. | Pokorná Nela | PGP0552 | SK Praga | 42:00 | + 19:44 | |
35. | Bártová Alžběta | LPU0551 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:45 | + 20:29 | |
36. | Kay Nathalie | LPU0559 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:51 | + 25:35 | |
37. | Růžičková Eliška | SJC0452 | Sportcentrum Jičín | 50:38 | + 28:22 | |
38. | Zurynková Jana | PHK0553 | OK 99 Hradec Králové | 63:10 | + 40:54 | |
39. | Přibylová Anežka | OSN0551 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 91:31 | + 69:15 | |
Pavlíčková Hana | KPY0450 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomášová Anna | SRK0554 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 28:54 | ||
2. | Kejvalová Radka | SJC0552 | Sportcentrum Jičín | 30:20 | + 1:26 | |
3. | Junková Anna | LTU0453 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 30:30 | + 1:36 | |
4. | Hovadová Iveta | ZAM0552 | OB T.J. Sokol Žamberk | 35:35 | + 6:41 | |
5. | Gurinová Gabriela | SJC0557 | Sportcentrum Jičín | 38:59 | + 10:05 | |
6. | Tichá Petra | NNN0499 | Neregistrovaní (NNN) | 43:15 | + 14:21 | |
7. | Dvořáková Anežka | LPU0556 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:33 | + 15:39 | |
8. | Losmanová Natálie | LPU0565 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:59 | + 21:05 | |
9. | Mikysková Adéla | VAM0550 | OOB Vamberk | 60:00 | + 31:06 | |
10. | Mudruňková Barbora Nikol | VAM0555 | OOB Vamberk | 66:06 | + 37:12 | |
11. | Lacinová Monika | LPU0490 | OK Lokomotiva Pardubice | 113:25 | + 84:31 | |
12. | Zajícová Radomíra | LPU0453 | OK Lokomotiva Pardubice | 125:27 | + 96:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karlová Anna | JIL0352 | OK Jilemnice | 22:03 | ||
2. | Koberová Kateřina | LPU0352 | OK Lokomotiva Pardubice | 22:32 | + 0:29 | |
3. | Vandasová Adéla | PHK0255 | OK 99 Hradec Králové | 23:18 | + 1:15 | |
4. | Fejfarová Tereza | LPU0360 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:23 | + 1:20 | |
5. | Starková Terezie | CHT0251 | OOB SK Chrast | 24:29 | + 2:26 | |
6. | Aschermannová Tereza | VSP0253 | USK Praha | 24:38 | + 2:35 | |
7. | Pušová Bára | LPU0357 | OK Lokomotiva Pardubice | 25:39 | + 3:36 | |
8. | Sobotková Klára | PZR0351 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 26:55 | + 4:52 | |
9. | Vávrová Vanda | HOR0350 | TJ Jiskra Hořice | 27:23 | + 5:20 | |
10. | Bártová Adéla | LPU0353 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:35 | + 5:32 | |
11. | Martanová Lea | VLI0555 | Slavia Liberec orienteering | 27:46 | + 5:43 | |
12. | Semíková Lucie | KAM0250 | OK Kamenice | 27:59 | + 5:56 | |
13. | Pilná Natálie | VRL0351 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 28:05 | + 6:02 | |
14. | Bednaříková Emma | VLI0359 | Slavia Liberec orienteering | 28:07 | + 6:04 | |
15. | Randáková Alžběta | VRL0252 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 28:34 | + 6:31 | |
16. | Horáková Veronika | PHK0353 | OK 99 Hradec Králové | 28:48 | + 6:45 | |
17. | Kuchařová Rozálie | SJC0251 | Sportcentrum Jičín | 28:56 | + 6:53 | |
18. | Janků Anna | SJC0252 | Sportcentrum Jičín | 28:59 | + 6:56 | |
19. | Klacková Štěpánka | SJC0253 | Sportcentrum Jičín | 29:19 | + 7:16 | |
20. | Štreglová Zuzana | VRL0251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 29:25 | + 7:22 | |
21. | Veselá Aneta | SJH0352 | SJH Jindřichův Hradec | 30:13 | + 8:10 | |
22. | Petrásová Hana | LPU0380 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:16 | + 9:13 | |
23. | Novotná Jitka | SJH0454 | SJH Jindřichův Hradec | 32:14 | + 10:11 | |
24. | Slámová Taťána | OSN0250 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 33:08 | + 11:05 | |
25. | Kovářová Jana | CET0251 | TJ Loko Česká Třebová | 33:11 | + 11:08 | |
26. | Vodičková Johana | LPU0354 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:27 | + 11:24 | |
27. | Machová Viktorie | PHK0252 | OK 99 Hradec Králové | 34:20 | + 12:17 | |
28. | Dočkalová Klára | SJI0250 | OK Jihlava | 34:40 | + 12:37 | |
29. | Popová Veronika | TAP0253 | KOB TRETRA Praha | 35:23 | + 13:20 | |
30. | Hrnčířová Ivana | STH0351 | SK Studenec | 36:16 | + 14:13 | |
31. | Kynčlová Jiřina | JIL0354 | OK Jilemnice | 36:30 | + 14:27 | |
32. | Pitrmucová Antonie | JIL0251 | OK Jilemnice | 37:07 | + 15:04 | |
33. | Besedová Katka | PHK0351 | OK 99 Hradec Králové | 37:11 | + 15:08 | |
34. | Bachtíková Petra | STH0254 | SK Studenec | 37:27 | + 15:24 | |
35. | Popová Jana | TAP0252 | KOB TRETRA Praha | 39:26 | + 17:23 | |
36. | Sabolová Marie | CTB0353 | SK OB Chotěboř | 40:12 | + 18:09 | |
37. | Kuříková Zuzana | JIL0353 | OK Jilemnice | 41:03 | + 19:00 | |
38. | Matoušová Gabriela | VRL0352 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 46:44 | + 24:41 | |
39. | Stohanzlová Kristýna | LPU0356 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:42 | + 25:39 | |
40. | Nešporová Marie | TTR0351 | OOB Třebíč | 48:37 | + 26:34 | |
41. | Semíková Julie | KAM0358 | OK Kamenice | 57:28 | + 35:25 | |
42. | Kodytková Denisa | SHK0252 | OK Slavia Hradec Králové | 59:09 | + 37:06 | |
43. | Raková Petra | SHK0251 | OK Slavia Hradec Králové | 59:13 | + 37:10 | |
44. | Pinke Veronika | LPU0361 | OK Lokomotiva Pardubice | 59:15 | + 37:12 | |
45. | Cibulková Veronika | LPU0355 | OK Lokomotiva Pardubice | 63:54 | + 41:51 | |
46. | Jelínková Adéla | RUZ0251 | TJ Růžená | 92:18 | + 70:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kotenová Barbora | RIC0452 | OB Říčany | 32:08 | ||
2. | Bolechová Vendula | HOR0351 | TJ Jiskra Hořice | 37:07 | + 4:59 | |
3. | Šafránková Eliška | KOR0350 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 39:08 | + 7:00 | |
4. | Sklenářová Adéla | NNN0299 | Neregistrovaní (NNN) | 46:36 | + 14:28 | |
5. | Kadavá Pavlína | JIL0355 | OK Jilemnice | 51:08 | + 19:00 | |
6. | Arnotová Anna | 81C0250 | Cirkus Čakovice | 64:05 | + 31:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blažková Kateřina | SJH0252 | SJH Jindřichův Hradec | 31:43 | ||
2. | Chaloupková Kateřina | CHC0051 | K.O.B. Choceň | 32:53 | + 1:10 | |
3. | Martanová Elin | VLI0252 | Slavia Liberec orienteering | 33:32 | + 1:49 | |
4. | Kejmarová Jana | STH0152 | SK Studenec | 37:47 | + 6:04 | |
5. | Dvořáková Anna | JIL0154 | OK Jilemnice | 39:11 | + 7:28 | |
6. | Držková Berenika | LPU0151 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:35 | + 7:52 | |
7. | Hápová Petra | PHK0051 | OK 99 Hradec Králové | 40:28 | + 8:45 | |
8. | Hrnčířová Magda | STH0051 | SK Studenec | 40:33 | + 8:50 | |
9. | Shánělová Štěpánka | CHC0152 | K.O.B. Choceň | 41:41 | + 9:58 | |
10. | Brožková Lucie | KUO0151 | KOB Ústí nad Orlicí | 43:47 | + 12:04 | |
11. | Míchalová Šárka | KPY0050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 44:05 | + 12:22 | |
12. | Boháčová Anna | CTB0051 | SK OB Chotěboř | 44:16 | + 12:33 | |
13. | Polanská Nelly | PZR0152 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 45:56 | + 14:13 | |
14. | Blahová Pavla | EKP0153 | VŠTJ Ekonom Praha | 46:46 | + 15:03 | |
15. | Škorpíková Barbora | LPU0060 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:50 | + 15:07 | |
16. | Nováková Markéta | KUO0099 | KOB Ústí nad Orlicí | 49:56 | + 18:13 | |
17. | Hamáčková Eliška | STH0153 | SK Studenec | 53:02 | + 21:19 | |
18. | Pachelová Anna | ZAM0053 | OB T.J. Sokol Žamberk | 63:10 | + 31:27 | |
19. | Drábková Eliška | TTR0151 | OOB Třebíč | 64:46 | + 33:03 | |
20. | Nováková Eliška | PDY0150 | Běhej Poděbrady | 126:05 | + 94:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Semrádová Jana | CHC9951 | K.O.B. Choceň | 35:34 | ||
2. | Korpasová Tereza | LBM9898 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 42:42 | + 7:08 | |
3. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | Sportcentrum Jičín | 46:21 | + 10:47 | |
4. | Petráčková Kristýna | SJI9851 | OK Jihlava | 50:20 | + 14:46 | |
5. | Dundáčková Julie | SJH9853 | SJH Jindřichův Hradec | 51:25 | + 15:51 | |
6. | Dvořáková Klára | CHT9852 | OOB SK Chrast | 51:43 | + 16:09 | |
7. | Barnetová Veronika | LPU9952 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:37 | + 17:03 | |
8. | Klikarová Ivana | DKP9953 | Oddíl OB Kotlářka | 73:40 | + 38:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrázková Romana | SJC8351 | Sportcentrum Jičín | 33:52 | 8544 | ||
2. | Voborníková Alena | CTB9451 | SK OB Chotěboř | 34:27 | + 0:35 | 8401 | |
3. | Hančová Petra | LPU9659 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:32 | + 0:40 | 8380 | |
4. | Randáková Helena | VRL7452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 35:25 | + 1:33 | 8163 | |
5. | Fenclová Marta | LPU7667 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:19 | + 3:27 | 7695 | |
6. | Mádlová Věra | ZBM8951 | SK Žabovřesky Brno | 37:53 | + 4:01 | 7555 | |
7. | Jiřištová Zuzana | DKP8254 | Oddíl OB Kotlářka | 38:17 | + 4:25 | 7457 | |
8. | Randíková Magdaléna | SOB8851 | SOBSA | 38:42 | + 4:50 | 7354 | |
9. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | USK Praha | 38:52 | + 5:00 | 7313 | |
10. | Klimplová Lenka | LPU7951 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:35 | + 5:43 | 7137 | |
11. | Kulhavá Šárka | LPU9357 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:47 | + 5:55 | 7087 | |
12. | Králová Michaela | MFP7959 | VŠSK MFF UK Praha | 39:50 | + 5:58 | 7075 | |
13. | Bořánková Karolína | KAM9550 | OK Kamenice | 41:53 | + 8:01 | 6570 | |
14. | Tichovská Hana | PGP6652 | SK Praga | 41:56 | + 8:04 | 6558 | |
15. | Tihonová Martina | PHK8651 | OK 99 Hradec Králové | 42:13 | + 8:21 | 6488 | |
16. | Ďoubalová Věra | DOB8751 | KOB Dobruška | 42:30 | + 8:38 | 6418 | |
17. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | Slavia Liberec orienteering | 42:47 | + 8:55 | 6349 | |
18. | Košárková Iva | AOP8152 | Orientační Běh Opava | 45:06 | + 11:14 | 5778 | |
19. | Panchártková Tereza | LTU8950 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 45:08 | + 11:16 | 5770 | |
20. | Stolinová Lenka | DOB8158 | KOB Dobruška | 45:31 | + 11:39 | 5676 | |
21. | Tomešová Daniela | SJC8451 | Sportcentrum Jičín | 45:47 | + 11:55 | 5610 | |
22. | Petrová Daniela | LPU8454 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:52 | + 12:00 | 5589 | |
23. | Kopáčková Iva | CHT8851 | OOB SK Chrast | 45:55 | + 12:03 | 5577 | |
24. | Kubanová Kateřina | CHT8451 | OOB SK Chrast | 47:38 | + 13:46 | 5154 | |
25. | Rosecká Alena | PZR5654 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 48:05 | + 14:13 | 5044 | |
26. | Zrníková Adéla | OSN0099 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 48:33 | + 14:41 | 4929 | |
27. | Bartalošová Jana | PGP8154 | SK Praga | 50:02 | + 16:10 | 4563 | |
28. | Skalická Karolína | ZAM9652 | OB T.J. Sokol Žamberk | 50:39 | + 16:47 | 4412 | |
29. | Fencíková Lucie | JHB9160 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 50:53 | + 17:01 | 4354 | |
30. | Novotná Martina | PHK8255 | OK 99 Hradec Králové | 51:12 | + 17:20 | 4276 | |
31. | Ondráčková Lucie | CHT9254 | OOB SK Chrast | 52:45 | + 18:53 | 3895 | |
32. | Procházková Monika | BSO9150 | KOB Baník Sokolov | 53:44 | + 19:52 | 3652 | |
33. | Držková Markéta | LPU7670 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:08 | + 20:16 | 3554 | |
34. | Parkanová Veronika | SJH9751 | SJH Jindřichův Hradec | 54:50 | + 20:58 | 3382 | |
35. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 55:20 | + 21:28 | 3258 | |
36. | Uhrová Zuzana | VSP8050 | USK Praha | 55:27 | + 21:35 | 3230 | |
37. | Janovská Petra | PGP7355 | SK Praga | 56:22 | + 22:30 | 3004 | |
38. | Šádková Lucie | PHK9654 | OK 99 Hradec Králové | 58:06 | + 24:14 | 2577 | |
39. | Metelková Taťána | PHK7250 | OK 99 Hradec Králové | 58:12 | + 24:20 | 2553 | |
40. | Rydlová Eva | FSP8989 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 60:05 | + 26:13 | 2089 | |
41. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 63:49 | + 29:57 | 1170 | |
42. | Besedová Petra | CHT7654 | OOB SK Chrast | 64:20 | + 30:28 | 1042 | |
43. | Grolichová Lucie | ZBP7850 | OOB SK Zbraslav | 64:36 | + 30:44 | 977 | |
44. | Martincová Kristýna | CHT8551 | OOB SK Chrast | 65:10 | + 31:18 | 837 | |
45. | Míková Michaela | SJH8251 | SJH Jindřichův Hradec | 65:33 | + 31:41 | 743 | |
46. | Horová Klára | PGP8455 | SK Praga | 75:29 | + 41:37 | 0 | |
47. | Binková Jana | CHT8651 | OOB SK Chrast | 80:58 | + 47:06 | 0 | |
Chmelíková Tereza | PGP8754 | SK Praga | DISK | 0 | |||
Bialožytová Tereza | PGP9055 | SK Praga | DISK | 0 | |||
Helikarová Kateřina | 69X8650 | HO Humanita | DISK | ||||
Smutná Pavla | VAM8651 | OOB Vamberk | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klimplová Zuzana | LPU8151 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:56 | 2792 | ||
2. | Kokaislová Eva | LPU7956 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:57 | + 2:01 | 2677 | |
3. | Kučerová Marie | PZR8851 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 46:23 | + 2:27 | ||
4. | Marešová Kristýna | LPU9155 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:16 | + 5:20 | 2487 | |
5. | Kučerová Vladimíra | CHT6460 | OOB SK Chrast | 50:11 | + 6:15 | 2435 | |
6. | Šiffelová Lenka | ZAM8452 | OB T.J. Sokol Žamberk | 53:04 | + 9:08 | 2270 | |
7. | Drahorádová Lenka | LPU8660 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:43 | + 9:47 | 2233 | |
8. | Kadaňová Barbora | LPU8253 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:07 | + 10:11 | 2210 | |
9. | Koutná Kateřina | PHK9351 | OK 99 Hradec Králové | 54:54 | + 10:58 | 2165 | |
10. | Pangrácová Marie | 4EX9050 | ČSNS | 57:06 | + 13:10 | ||
11. | Studničná Lenka | 7QX8650 | Neregistrovaní - Studničná | 57:49 | + 13:53 | ||
12. | Bendáková Eliška | LTU9250 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 59:56 | + 16:00 | ||
13. | Müllerová Petra | VAM9098 | OOB Vamberk | 60:01 | + 16:05 | 1872 | |
14. | Chládková Eva | ZAM7051 | OB T.J. Sokol Žamberk | 61:20 | + 17:24 | 1797 | |
15. | Suková Renata | PZR7352 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 63:44 | + 19:48 | 1660 | |
16. | Palátová Lenka | TTR7551 | OOB Třebíč | 73:22 | + 29:26 | 1109 | |
17. | Ryvolová Kamila | CTB8352 | SK OB Chotěboř | 73:23 | + 29:27 | 1108 | |
18. | Kubečková Veronika | PHK9853 | OK 99 Hradec Králové | 79:47 | + 35:51 | 742 | |
19. | Sojková Petra | ALB8950 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 99:33 | + 55:37 | 0 | |
Novotná Petra | SJI | OK Jihlava | DISK | ||||
Tichá Elena | LPU8258 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | |||
Formánková Zuzana | LPU8456 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | |||
Kaňáková Petra | SJI8751 | OK Jihlava | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Městková Kateřina | VSP7650 | USK Praha | 31:03 | ||
2. | Nechanická Daniela | OSN7557 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 33:55 | + 2:52 | |
3. | Vandasová Markéta | VAM7250 | OOB Vamberk | 34:13 | + 3:10 | |
4. | Kamenická Lenka | OSN6955 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 34:31 | + 3:28 | |
5. | Škorpilová Jana | SJC7451 | Sportcentrum Jičín | 34:50 | + 3:47 | |
6. | Samková Renáta | PHK7456 | OK 99 Hradec Králové | 36:11 | + 5:08 | |
7. | Chaloupská Pavlína | PHK7051 | OK 99 Hradec Králové | 36:30 | + 5:27 | |
8. | Benešová Iva | SJH7051 | SJH Jindřichův Hradec | 36:31 | + 5:28 | |
9. | Švíglerová Pavla | LPU7658 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:24 | + 6:21 | |
10. | Mrskočová Dana | LPU7356 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:42 | + 6:39 | |
11. | Kubečková Zdena | PHK7551 | OK 99 Hradec Králové | 37:47 | + 6:44 | |
12. | Karlová Kateřina | JIL7553 | OK Jilemnice | 38:04 | + 7:01 | |
13. | Rydlová Jana | VIC7752 | OB Vizovice | 38:19 | + 7:16 | |
14. | Koberová Lenka | LPU6954 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:33 | + 7:30 | |
15. | Kopecká Marcela | PHK6852 | OK 99 Hradec Králové | 40:04 | + 9:01 | |
16. | Kunartová Lenka | PHK7852 | OK 99 Hradec Králové | 40:41 | + 9:38 | |
17. | Juračková Jana | LPU6051 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:19 | + 10:16 | |
18. | Korpasová Ivana | LBM7362 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 41:53 | + 10:50 | |
19. | Haasová Renata | LPU7960 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:10 | + 11:07 | |
20. | Rychterová Kateřina | PHK7752 | OK 99 Hradec Králové | 43:09 | + 12:06 | |
21. | Průšová Markéta | VSP7256 | USK Praha | 45:03 | + 14:00 | |
22. | Popová Veronika | TAP7450 | KOB TRETRA Praha | 45:37 | + 14:34 | |
23. | Křížová Lenka | KRL7951 | Kometa Kralovice | 46:07 | + 15:04 | |
24. | Fibírová Zuzana | FSP7555 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 46:28 | + 15:25 | |
25. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | OK 99 Hradec Králové | 48:46 | + 17:43 | |
26. | Pipková Táňa | LPU7156 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:37 | + 18:34 | |
27. | Smith Lucie | VRL7353 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 53:29 | + 22:26 | |
28. | Kotenová Klára | RIC7252 | OB Říčany | 53:49 | + 22:46 | |
29. | Dvořáčková Jana | TTR8154 | OOB Třebíč | 58:31 | + 27:28 | |
30. | Klusáčková Lenka | CTB8051 | SK OB Chotěboř | 59:08 | + 28:05 | |
31. | Tomandlová Radka | 5IX7550 | NOK HoRa | 59:39 | + 28:36 | |
32. | Martanová Daniela | VLI7452 | Slavia Liberec orienteering | 60:31 | + 29:28 | |
33. | Brychtová Zuzana | JHB8053 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 63:01 | + 31:58 | |
34. | Cíchová Pavlína | TTR7452 | OOB Třebíč | 65:16 | + 34:13 | |
35. | Blažková Markéta | SJH7550 | SJH Jindřichův Hradec | 70:14 | + 39:11 | |
36. | Nešporová Marie | TTR7251 | OOB Třebíč | 82:21 | + 51:18 | |
37. | Přibylová Jana | OSN7853 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 97:51 | + 66:48 | |
Pokorná Magdaléna | PGP7562 | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Loukotová Andrea | HOR7350 | TJ Jiskra Hořice | 37:13 | ||
2. | Posoldová Eva | SJC7957 | Sportcentrum Jičín | 38:46 | + 1:33 | |
3. | Šafářová Ivana | CET8051 | TJ Loko Česká Třebová | 39:06 | + 1:53 | |
4. | Rykalová Jitka | VAM7251 | OOB Vamberk | 40:38 | + 3:25 | |
5. | Hanušová Zdena | SJC7253 | Sportcentrum Jičín | 41:23 | + 4:10 | |
6. | Zlesáková Stáňa | CHT7352 | OOB SK Chrast | 41:32 | + 4:19 | |
7. | Linková Eva | STH7753 | SK Studenec | 42:36 | + 5:23 | |
8. | Langrová Lenka | KOR7450 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 42:40 | + 5:27 | |
9. | Skobová Tereza | VIP7855 | SK VIPrahlo | 43:38 | + 6:25 | |
10. | Šišmová Hana | TYN6850 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 43:58 | + 6:45 | |
11. | Hančová Alice | VRL7052 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 44:17 | + 7:04 | |
12. | Koutná Alena | PHK7052 | OK 99 Hradec Králové | 44:19 | + 7:06 | |
13. | Mácová Martina | 81C0050 | Cirkus Čakovice | 44:36 | + 7:23 | |
14. | Kotková Lenka | RIC7352 | OB Říčany | 45:17 | + 8:04 | |
15. | Rusinová Alena | BRU7152 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 46:23 | + 9:10 | |
16. | Lockerová Milena | SRK7251 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 48:11 | + 10:58 | |
17. | Krpatová Zuzana | LPU7558 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:16 | + 11:03 | |
18. | Ježková Dana | SNA7850 | TJ START Náchod | 48:22 | + 11:09 | |
19. | Kašparová Eva | TYN7452 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 49:05 | + 11:52 | |
20. | Licková Dana | LTU7350 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 50:27 | + 13:14 | |
21. | Janků Radka | SJC7353 | Sportcentrum Jičín | 51:52 | + 14:39 | |
22. | Šaldová Jana | JIL7555 | OK Jilemnice | 52:20 | + 15:07 | |
23. | Potužníková Eva | SJH7652 | SJH Jindřichův Hradec | 54:03 | + 16:50 | |
24. | Valachová Jana | LPU6654 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:59 | + 18:46 | |
25. | Vodičková Lenka | LPU7357 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:13 | + 21:00 | |
26. | Müllerová Marie | KOR7650 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 59:01 | + 21:48 | |
27. | Hladká Petra | KOR7950 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 59:56 | + 22:43 | |
28. | Termerová Jana | LTU7850 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 60:24 | + 23:11 | |
29. | Hrnčířová Lenka | STH7251 | SK Studenec | 61:06 | + 23:53 | |
30. | Nováková Martina | PDY7350 | Běhej Poděbrady | 70:21 | + 33:08 | |
Junková Kateřina | STH7351 | SK Studenec | DISK | |||
Brabencová Alena | SOB7150 | SOBSA | DISK | |||
Černá Petra | ALB7450 | OOB Albrechtice nad Orlicí | DISK | |||
Tichá Kateřina | KOR7550 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | DISK | |||
Kašparová Eva | LPU7854 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Krummerová Martina | CHC7854 | K.O.B. Choceň | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wurzelová Dana | CHT6654 | OOB SK Chrast | 30:45 | ||
2. | Novotná Neyrinck Markéta | VSP7051 | USK Praha | 34:10 | + 3:25 | |
3. | Němečková Jarmila | VSP6650 | USK Praha | 34:23 | + 3:38 | |
4. | Novotná Ivana | PHK6354 | OK 99 Hradec Králové | 35:05 | + 4:20 | |
5. | Kosová Michaela | SRK6752 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 35:53 | + 5:08 | |
6. | Horáková Jindra | LPU6854 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:36 | + 5:51 | |
7. | Úlehlová Monika | TAP6950 | KOB TRETRA Praha | 37:55 | + 7:10 | |
8. | Demlová Jitka | LPU6955 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:02 | + 8:17 | |
9. | Hindráková Martina | LTU6451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 39:10 | + 8:25 | |
10. | Menclová Silvie | VSP7050 | USK Praha | 39:14 | + 8:29 | |
11. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | TJ Hostivice | 39:49 | + 9:04 | |
12. | Tichá Jana | SJH6451 | SJH Jindřichův Hradec | 42:04 | + 11:19 | |
13. | Bendáková Jitka | LTU6951 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 43:16 | + 12:31 | |
14. | Eichlerová Jana | KAS7051 | KOB Kamenický Šenov | 43:40 | + 12:55 | |
15. | Jansová Alena | CHT5852 | OOB SK Chrast | 44:04 | + 13:19 | |
16. | Voborníková Eva | CTB6851 | SK OB Chotěboř | 44:07 | + 13:22 | |
17. | Melišíková Radka | TAP7152 | KOB TRETRA Praha | 44:43 | + 13:58 | |
18. | Lazáková Šárka | LTU6952 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 45:06 | + 14:21 | |
19. | Poláčková Bohuslava | PZR7070 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 45:21 | + 14:36 | |
20. | Petrželová Alena | LTU6351 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 46:09 | + 15:24 | |
21. | Nechutová Alena | PZR6969 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 47:02 | + 16:17 | |
22. | Janečková Veronika | SOB7151 | SOBSA | 48:19 | + 17:34 | |
23. | Foglarová Naďa | DKP6553 | Oddíl OB Kotlářka | 49:40 | + 18:55 | |
24. | Semíková Iva | KAM6850 | OK Kamenice | 53:41 | + 22:56 | |
25. | Procházková Miluše | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 53:42 | + 22:57 | |
26. | Kohlová Alena | KPY6051 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 56:13 | + 25:28 | |
27. | Rachůnková Markéta | SJI7150 | OK Jihlava | 57:43 | + 26:58 | |
28. | Kubíčková Marcela | PHK6251 | OK 99 Hradec Králové | 57:57 | + 27:12 | |
29. | Řezníčková Hana | CHT6051 | OOB SK Chrast | 67:04 | + 36:19 | |
30. | Míchalová Marcela | KPY6850 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 70:47 | + 40:02 | |
31. | Foltýnová Lenka | SJI6751 | OK Jihlava | 75:15 | + 44:30 | |
32. | Drábková Jitka | TTR6951 | OOB Třebíč | 82:01 | + 51:16 | |
Melounová Miroslava | JHB6851 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | DISK | |||
Janíková Martina | SOB6750 | SOBSA | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Balcarová Eva | PHK5952 | OK 99 Hradec Králové | 33:27 | ||
2. | Bienová Věra | SJC5752 | Sportcentrum Jičín | 34:10 | + 0:43 | |
3. | Veverková Yveta | VAM6452 | OOB Vamberk | 36:37 | + 3:10 | |
4. | Kábrtová Iva | PEN6350 | OK RECO Sport | 36:41 | + 3:14 | |
5. | Nožková Dagmar | ZAM6251 | OB T.J. Sokol Žamberk | 37:29 | + 4:02 | |
6. | Roudná Eva | LPU6554 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:45 | + 4:18 | |
7. | Semrádová Jitka | CHC6651 | K.O.B. Choceň | 38:07 | + 4:40 | |
8. | Kokrdová Věra | PHK6450 | OK 99 Hradec Králové | 39:14 | + 5:47 | |
9. | Weisbauerová Blanka | LPU6351 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:33 | + 6:06 | |
10. | Machová Iveta | NPA6851 | SK LOB Nová Paka | 40:01 | + 6:34 | |
11. | Kalousová Dana | ZAM5951 | OB T.J. Sokol Žamberk | 41:14 | + 7:47 | |
12. | Cabalková Ivana | ZAM6351 | OB T.J. Sokol Žamberk | 41:48 | + 8:21 | |
13. | Justová Jana | PHK6153 | OK 99 Hradec Králové | 45:12 | + 11:45 | |
14. | Tužilová Štěpánka | LPU7052 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:17 | + 13:50 | |
15. | Krunková Bohuslava | SNA7053 | TJ START Náchod | 47:25 | + 13:58 | |
16. | Dundáčková Hana | SJH7052 | SJH Jindřichův Hradec | 48:02 | + 14:35 | |
17. | Hančová Hana | VRL5652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 51:31 | + 18:04 | |
18. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | TJ START Náchod | 55:23 | + 21:56 | |
19. | Remešová Alena | DOB6150 | KOB Dobruška | 56:04 | + 22:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Víchová Ladislava | LPU5851 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:43 | ||
2. | Hušková Eva | NPA5754 | SK LOB Nová Paka | 35:35 | + 3:52 | |
3. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | KOB Dobřichovice | 36:57 | + 5:14 | |
4. | Jiranová Alena | PHK5351 | OK 99 Hradec Králové | 38:27 | + 6:44 | |
5. | Jahnová Helena | SCP5550 | OK Sparta Praha | 39:07 | + 7:24 | |
6. | Kalibánová Jiřina | NPA5351 | SK LOB Nová Paka | 40:55 | + 9:12 | |
7. | Jiřištová Hana | JIL6052 | OK Jilemnice | 41:44 | + 10:01 | |
8. | Běhounová Jiřina | PHK5651 | OK 99 Hradec Králové | 42:07 | + 10:24 | |
9. | Soukupová Michaela | VSP5850 | USK Praha | 42:12 | + 10:29 | |
10. | Kynčlová Miroslava | JIL5851 | OK Jilemnice | 42:17 | + 10:34 | |
11. | Jelínková Radana | PGP5851 | SK Praga | 42:42 | + 10:59 | |
12. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | OK Jilemnice | 42:59 | + 11:16 | |
13. | Klimplová Alena | LPU5551 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:16 | + 11:33 | |
14. | Bláhová Luba | SHK5852 | OK Slavia Hradec Králové | 44:01 | + 12:18 | |
15. | Langrová Eva | SNA5351 | TJ START Náchod | 50:44 | + 19:01 | |
16. | Dusílková Marie | SRK5752 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 51:30 | + 19:47 | |
17. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | 51:47 | + 20:04 | |
18. | Tichá Jiřina | DOB6050 | KOB Dobruška | 53:39 | + 21:56 | |
19. | Nováková Jana | NPA5552 | SK LOB Nová Paka | 55:16 | + 23:33 | |
20. | Lennerová Eva | LPU5653 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:35 | + 26:52 | |
21. | Beranová Vlasta | UVP5450 | Slovan Praha | 63:22 | + 31:39 | |
22. | Oulická Hana | FJI5350 | SK FREE Jihlava | 71:11 | + 39:28 | |
23. | Baštová Alena | LPU5752 | OK Lokomotiva Pardubice | 85:39 | + 53:56 | |
24. | Benešová Zdeňka | SOB5500 | SOBSA | 91:47 | + 60:04 | |
25. | Podhorská Věra | CJI5252 | Fajn Club Jihlava | 103:52 | + 72:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Městková Eva | TEP4851 | Tempo Praha | 30:17 | ||
2. | Haňkovská Jana | PGP4050 | SK Praga | 31:49 | + 1:32 | |
3. | Křížová Zdenka | PZR5051 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 33:26 | + 3:09 | |
4. | Kutáčková Stanislava | LTU4751 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 35:22 | + 5:05 | |
5. | Kubíková Květa | LPU4752 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:40 | + 5:23 | |
6. | Martincová Helena | ZAM5051 | OB T.J. Sokol Žamberk | 35:46 | + 5:29 | |
7. | Kellnerová Stanislava | LPU4950 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:45 | + 11:28 | |
8. | Matějů Ladislava | UVP4750 | Slovan Praha | 42:08 | + 11:51 | |
9. | Stehnová Hana | DKP5150 | Oddíl OB Kotlářka | 43:55 | + 13:38 | |
10. | Ehlová Iva | SRK3951 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 48:46 | + 18:29 | |
11. | Zmeková Míla | SLP4451 | OOB Slavia Praha | 63:35 | + 33:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čihák Jan | HOR | TJ Jiskra Hořice | 15:43 | ||
2. | Posolda Tomáš | SJC0803 | Sportcentrum Jičín | 18:20 | + 2:37 | |
3. | Třešňák Matěj | JIL0701 | OK Jilemnice | 18:31 | + 2:48 | |
4. | Nouza Michal | SJH | SJH Jindřichův Hradec | 18:34 | + 2:51 | |
5. | Termer Štěpán | LTU0800 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 18:55 | + 3:12 | |
6. | Šeps Miroslav | SRK0801 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 19:09 | + 3:26 | |
7. | Rémiš Šimon | SHK0801 | OK Slavia Hradec Králové | 19:22 | + 3:39 | |
8. | Buďárek Šimon | STH0703 | SK Studenec | 19:47 | + 4:04 | |
9. | Horáček Dominik | STH0600 | SK Studenec | 19:57 | + 4:14 | |
10. | Sviták Václav | SJH0801 | SJH Jindřichův Hradec | 20:15 | + 4:32 | |
11. | Šípek Daniel | LPU0806 | OK Lokomotiva Pardubice | 20:17 | + 4:34 | |
12. | Hofhanzl Antonín | RUZ0902 | TJ Růžená | 20:45 | + 5:02 | |
13. | Prášil Šimon | TTR0901 | OOB Třebíč | 21:38 | + 5:55 | |
14. | Nekvapil Lukáš | LPU0705 | OK Lokomotiva Pardubice | 21:57 | + 6:14 | |
15. | Pešek Ondřej | SJC0802 | Sportcentrum Jičín | 22:29 | + 6:46 | |
16. | Tuma Lukáš | SJC0800 | Sportcentrum Jičín | 22:35 | + 6:52 | |
17. | Dvořáček Jan | TTR0701 | OOB Třebíč | 23:05 | + 7:22 | |
18. | Vondra Matěj | LTU0702 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 23:11 | + 7:28 | |
19. | Starý Martin | LPU0503 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:21 | + 7:38 | |
20. | Rémiš Štěpán | SHK0802 | OK Slavia Hradec Králové | 23:27 | + 7:44 | |
21. | Karásek Šimon | SJC0804 | Sportcentrum Jičín | 23:33 | + 7:50 | |
22. | Novotný Vít | PHK0901 | OK 99 Hradec Králové | 24:43 | + 9:00 | |
23. | Čečka Matěj | SHK0901 | OK Slavia Hradec Králové | 25:02 | + 9:19 | |
24. | Švorc Petr | SJC0700 | Sportcentrum Jičín | 25:07 | + 9:24 | |
25. | Kříž Matěj | KRL0901 | Kometa Kralovice | 25:41 | + 9:58 | |
26. | Přibyl Daniel | OSN0808 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 26:45 | + 11:02 | |
27. | Zeman Lukáš | LPU0706 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:47 | + 11:04 | |
28. | Vrábel Štěpán | PHK0705 | OK 99 Hradec Králové | 26:48 | + 11:05 | |
29. | Kujal Josef | PHK0703 | OK 99 Hradec Králové | 27:27 | + 11:44 | |
30. | Prášil Adam | SJI0901 | OK Jihlava | 28:43 | + 13:00 | |
31. | Pešek Matěj | SJC1002 | Sportcentrum Jičín | 28:45 | + 13:02 | |
32. | Parkan Tomáš | SJH0803 | SJH Jindřichův Hradec | 29:11 | + 13:28 | |
33. | Marek Bořivoj | KOR0701 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 30:16 | + 14:33 | |
34. | Vít Petr | KOR0805 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 31:11 | + 15:28 | |
35. | Kroupa Matyáš | LPU0902 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:26 | + 15:43 | |
36. | Dočkal Štěpán | PGP0902 | SK Praga | 34:10 | + 18:27 | |
37. | Příkazský Josef | PHK0800 | OK 99 Hradec Králové | 36:57 | + 21:14 | |
38. | Držka Filip | LPU0901 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:11 | + 23:28 | |
39. | Kadaně Matěj | LPU1001 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:35 | + 25:52 | |
40. | Venhauer Štepán | SJI0803 | OK Jihlava | 49:23 | + 33:40 | |
Kunt Martin | ZAM0701 | OB T.J. Sokol Žamberk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuc David | SCP0600 | OK Sparta Praha | 14:49 | ||
2. | Srb Vladimír | SJI0701 | OK Jihlava | 14:53 | + 0:04 | |
3. | Štichhauer Adam | LPU0603 | OK Lokomotiva Pardubice | 15:48 | + 0:59 | |
4. | Ticháček Jakub | SJC0714 | Sportcentrum Jičín | 18:44 | + 3:55 | |
5. | Hájek Dominik | CET0601 | TJ Loko Česká Třebová | 18:54 | + 4:05 | |
5. | Mencl Josef | VSP0602 | USK Praha | 18:54 | + 4:05 | |
7. | Kopecký Matyáš | SJC0702 | Sportcentrum Jičín | 19:06 | + 4:17 | |
8. | Vaníček Jan | SJC0705 | Sportcentrum Jičín | 19:08 | + 4:19 | |
9. | Votoček Michal | JIL0601 | OK Jilemnice | 19:20 | + 4:31 | |
10. | Hanák Matěj | LTU0701 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 19:54 | + 5:05 | |
11. | Pavelec Michal | NPA0801 | SK LOB Nová Paka | 19:57 | + 5:08 | |
12. | Zrník Tomáš | OSN0606 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 20:15 | + 5:26 | |
13. | Krejčí Martin | KOR0600 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 20:20 | + 5:31 | |
14. | Jandera Kryštof | PGP0700 | SK Praga | 21:12 | + 6:23 | |
15. | Meier David | VSP0606 | USK Praha | 21:23 | + 6:34 | |
16. | Vlach František | SJC0603 | Sportcentrum Jičín | 21:59 | + 7:10 | |
17. | Horák Filip | PHK0701 | OK 99 Hradec Králové | 22:18 | + 7:29 | |
18. | Kutáček Ondřej | LTU0700 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 22:20 | + 7:31 | |
19. | Severa Lukáš | PHK0603 | OK 99 Hradec Králové | 23:00 | + 8:11 | |
19. | Vicenec Martin | ZAM0601 | OB T.J. Sokol Žamberk | 23:00 | + 8:11 | |
21. | Hostinský Matěj | LPU0604 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:09 | + 8:20 | |
22. | Městka Václav | VSP0600 | USK Praha | 23:13 | + 8:24 | |
23. | Metelka Tomáš | PHK0801 | OK 99 Hradec Králové | 23:21 | + 8:32 | |
24. | Lounek Vít | KOR0601 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 23:24 | + 8:35 | |
25. | Ježek Martin | LPU0701 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:14 | + 9:25 | |
26. | Prášil Jakub | SJI0702 | OK Jihlava | 25:06 | + 10:17 | |
27. | Jirout Jan | CHC0601 | K.O.B. Choceň | 25:20 | + 10:31 | |
28. | Hladký Radovan | KOR0900 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 25:34 | + 10:45 | |
29. | Dočkal Šimon | PGP0702 | SK Praga | 26:18 | + 11:29 | |
30. | Doucha Tomáš | SNA0801 | TJ START Náchod | 27:27 | + 12:38 | |
31. | Dlabola Jakub | SJC0602 | Sportcentrum Jičín | 29:41 | + 14:52 | |
32. | Frosch Vítek | LPU0801 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:56 | + 15:07 | |
33. | Černý Vojtěch | SJI0603 | OK Jihlava | 30:19 | + 15:30 | |
34. | Hladký Matěj | KOR0700 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 30:30 | + 15:41 | |
35. | Kadaně Marek | LPU0703 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:15 | + 23:26 | |
36. | Rachůnek Stanislav | SJI0602 | OK Jihlava | 40:31 | + 25:42 | |
37. | Kurka Antonín | SHK0700 | OK Slavia Hradec Králové | 41:46 | + 26:57 | |
38. | Besta Radek | 11C0800 | Letci v akci | 42:48 | + 27:59 | |
39. | Škorpil Marek | SJC0901 | Sportcentrum Jičín | 49:01 | + 34:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haas Filip | LPU0401 | OK Lokomotiva Pardubice | 21:02 | ||
2. | Štichhauer Daniel | LPU0405 | OK Lokomotiva Pardubice | 22:03 | + 1:01 | |
3. | Novák Stanislav | NPA0404 | SK LOB Nová Paka | 24:02 | + 3:00 | |
4. | Choutka Matěj | NPA0402 | SK LOB Nová Paka | 24:11 | + 3:09 | |
5. | Krpata Michal | LPU0403 | OK Lokomotiva Pardubice | 25:37 | + 4:35 | |
6. | Pompach Lukáš | PHK0500 | OK 99 Hradec Králové | 25:50 | + 4:48 | |
7. | Šeps Daniel | SRK0504 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 26:25 | + 5:23 | |
8. | Bednařík Vilém | VLI0509 | Slavia Liberec orienteering | 26:59 | + 5:57 | |
9. | Kodytek Adam | SHK0402 | OK Slavia Hradec Králové | 27:02 | + 6:00 | |
10. | Hanuš Filip | VRL0604 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 27:40 | + 6:38 | |
11. | Rak Tomáš | SHK0400 | OK Slavia Hradec Králové | 28:48 | + 7:46 | |
12. | Král Adam | MFP0507 | VŠSK MFF UK Praha | 29:30 | + 8:28 | |
13. | Málek David | PHK0504 | OK 99 Hradec Králové | 29:35 | + 8:33 | |
14. | Prášil Tomáš | TTR0501 | OOB Třebíč | 29:41 | + 8:39 | |
15. | Neumann Matěj | PHK0400 | OK 99 Hradec Králové | 30:33 | + 9:31 | |
16. | Novotný Lukáš | PHK0505 | OK 99 Hradec Králové | 30:38 | + 9:36 | |
17. | Fajfer Filip | NPA0401 | SK LOB Nová Paka | 32:07 | + 11:05 | |
18. | Pavelec Matěj | NPA0501 | SK LOB Nová Paka | 32:09 | + 11:07 | |
19. | Vodička Igor | LPU0507 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:12 | + 11:10 | |
20. | Háp Matěj | PHK0501 | OK 99 Hradec Králové | 33:38 | + 12:36 | |
21. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 | SK Praga | 34:33 | + 13:31 | |
22. | Jelínek Filip | RUZ0500 | TJ Růžená | 34:37 | + 13:35 | |
23. | Tesař Zdeněk | SJC0401 | Sportcentrum Jičín | 34:38 | + 13:36 | |
24. | Šedivka Pavel | LTU0401 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 34:58 | + 13:56 | |
25. | Doucha Martin | SNA0501 | TJ START Náchod | 35:29 | + 14:27 | |
26. | Lazák Jan | LTU0500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 35:41 | + 14:39 | |
27. | Sork Dominik | TAP0504 | KOB TRETRA Praha | 35:50 | + 14:48 | |
28. | Langr Jakub | KOR0401 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 36:43 | + 15:41 | |
29. | Hendrych Vít | SJI0601 | OK Jihlava | 40:36 | + 19:34 | |
30. | Cícha Václav | TTR0401 | OOB Třebíč | 42:39 | + 21:37 | |
31. | Janků Štěpán | SJC0501 | Sportcentrum Jičín | 44:02 | + 23:00 | |
32. | Růžička Jan | SJC0406 | Sportcentrum Jičín | 44:10 | + 23:08 | |
33. | Mühlbach Ivo | STH0401 | SK Studenec | 44:39 | + 23:37 | |
34. | Stohanzl Patrik | LPU0510 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:00 | + 23:58 | |
35. | Stavrinou David | SRK0506 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 45:22 | + 24:20 | |
36. | Hybeš Michal | CHT0401 | OOB SK Chrast | 46:01 | + 24:59 | |
37. | Kuc Radim | SCP0400 | OK Sparta Praha | 46:36 | + 25:34 | |
38. | Mašek Jakub | PZR0502 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 49:17 | + 28:15 | |
39. | Potužník Viktor | SJH0504 | SJH Jindřichův Hradec | 50:28 | + 29:26 | |
40. | Sádovský Jáchym | LPU0508 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:00 | + 31:58 | |
41. | Kokrda Adam | PHK0503 | OK 99 Hradec Králové | 53:20 | + 32:18 | |
42. | Beneš Roman | SJI0403 | OK Jihlava | 54:01 | + 32:59 | |
43. | Nešpor Jiří | TTR0502 | OOB Třebíč | 56:02 | + 35:00 | |
44. | Beneš Tomáš | SJI0501 | OK Jihlava | 58:14 | + 37:12 | |
45. | Venhauer Vojtěch | SJI0505 | OK Jihlava | 60:39 | + 39:37 | |
46. | Splítek Petr | PZR0401 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 63:48 | + 42:46 | |
47. | Čermák Martin | PHK0502 | OK 99 Hradec Králové | 64:35 | + 43:33 | |
48. | Sedlák Tobiáš | PZR0503 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 67:21 | + 46:19 | |
Pirožek Vojtěch | LTU0400 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | |||
Rosecký Adam | PZR0501 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DISK | |||
Schneidewind Richard | HOR0404 | TJ Jiskra Hořice | DISK | |||
Sitař Miroslav | PZR0205 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 69:50 | + 48:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blaha Michal | EKP0402 | VŠTJ Ekonom Praha | 17:55 | ||
2. | Blaha Jiří | EKP0401 | VŠTJ Ekonom Praha | 17:57 | + 0:02 | |
3. | Arnot František | 81C0400 | Cirkus Čakovice | 21:48 | + 3:53 | |
4. | Vališ Vojtěch | LPU0512 | OK Lokomotiva Pardubice | 22:25 | + 4:30 | |
5. | Kuhn Vojtěch | LPU0404 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:49 | + 5:54 | |
6. | Kunt Stanislav | ZAM0401 | OB T.J. Sokol Žamberk | 25:42 | + 7:47 | |
7. | Sucharda Tomáš | JIL0502 | OK Jilemnice | 26:04 | + 8:09 | |
8. | Kurka Jaroslav | SHK0501 | OK Slavia Hradec Králové | 27:18 | + 9:23 | |
9. | Lacina Marek | LPU0440 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:27 | + 16:32 | |
10. | Hiller Vojtěch | ZAM0501 | OB T.J. Sokol Žamberk | 38:22 | + 20:27 | |
11. | Ježek Vojtěch | LPU0408 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:46 | + 20:51 | |
12. | Dvořáček Filip | LPU0420 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:13 | + 23:18 | |
13. | Dvořák Vojtěch | LPU0506 | OK Lokomotiva Pardubice | 84:33 | + 66:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupský Jakub | PHK0302 | OK 99 Hradec Králové | 20:34 | ||
2. | Rücker Jan | HOR0201 | TJ Jiskra Hořice | 21:58 | + 1:24 | |
3. | Pipek Ondřej | LPU0203 | OK Lokomotiva Pardubice | 22:48 | + 2:14 | |
4. | Škácha Vít | KAM0309 | OK Kamenice | 24:45 | + 4:11 | |
5. | Tuma Matěj | SJC0202 | Sportcentrum Jičín | 24:51 | + 4:17 | |
6. | Waněk Hubert | LPU0309 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:54 | + 4:20 | |
7. | Průša Dominik | VSP0406 | USK Praha | 25:55 | + 5:21 | |
8. | Rusin Vojtěch | BRU0301 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 26:21 | + 5:47 | |
9. | Macek Ondřej | LPU0209 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:30 | + 5:56 | |
10. | Zemánek Mikuláš | SRK0201 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 26:32 | + 5:58 | |
11. | Flegl Martin | SRK0300 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 26:36 | + 6:02 | |
12. | Hojný Jáchym | SJH0301 | SJH Jindřichův Hradec | 26:58 | + 6:24 | |
13. | Locker Daniel | SRK0200 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 26:59 | + 6:25 | |
14. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | OK Slavia Hradec Králové | 27:26 | + 6:52 | |
15. | Jelínek Kryštof | RUZ0301 | TJ Růžená | 27:44 | + 7:10 | |
15. | Tkáč Juraj | SJI0200 | OK Jihlava | 27:44 | + 7:10 | |
17. | Mrskoč Marek | LPU0205 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:09 | + 7:35 | |
18. | Procinger Jakub | VRL0305 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 28:23 | + 7:49 | |
19. | Tichý Lubomír | SHK0303 | OK Slavia Hradec Králové | 28:50 | + 8:16 | |
20. | Venhoda Matěj | SJI0301 | OK Jihlava | 29:00 | + 8:26 | |
21. | Mejsnar Jaroslav | VRL0202 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 29:03 | + 8:29 | |
22. | Orany Vojtěch | SJI0401 | OK Jihlava | 29:40 | + 9:06 | |
23. | Franta Jonáš | SJC0201 | Sportcentrum Jičín | 29:45 | + 9:11 | |
24. | Fábera David | SHK0305 | OK Slavia Hradec Králové | 30:13 | + 9:39 | |
25. | Tůma Šimon | TAP0400 | KOB TRETRA Praha | 30:28 | + 9:54 | |
26. | Šípek Stanislav | SRK0304 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 30:29 | + 9:55 | |
27. | Šitina Tomáš | LTU0300 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 30:42 | + 10:08 | |
28. | Šišma Vojtěch | LPU0204 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:59 | + 10:25 | |
29. | Palát Bohuslav | TTR0201 | OOB Třebíč | 31:06 | + 10:32 | |
30. | Pobuda Vojtěch | SJH0302 | SJH Jindřichův Hradec | 31:13 | + 10:39 | |
31. | Kolář Šimon | HOR0400 | TJ Jiskra Hořice | 32:08 | + 11:34 | |
32. | Kopecký Jan | PZR0202 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 32:30 | + 11:56 | |
33. | Dundáček Karel | SJH0401 | SJH Jindřichův Hradec | 33:43 | + 13:09 | |
34. | Vaňura Vít | HOR0203 | TJ Jiskra Hořice | 33:46 | + 13:12 | |
35. | Kroutil Jan | KUO0202 | KOB Ústí nad Orlicí | 33:49 | + 13:15 | |
36. | Ráček Jan | KUO0302 | KOB Ústí nad Orlicí | 34:53 | + 14:19 | |
37. | Kolář Matyáš | PGP0304 | SK Praga | 35:09 | + 14:35 | |
38. | Zamastil Michal | LTU0203 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 35:33 | + 14:59 | |
39. | Fencl Jáchym | LPU0301 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:52 | + 15:18 | |
40. | Pachel Jakub | ZAM0202 | OB T.J. Sokol Žamberk | 36:22 | + 15:48 | |
41. | Vališ Jan | LPU0210 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:04 | + 17:30 | |
42. | Filsak Rafael | SJC0301 | Sportcentrum Jičín | 38:05 | + 17:31 | |
43. | Baldrian Tomáš | VSP0405 | USK Praha | 43:11 | + 22:37 | |
44. | Šabata Radek | SRK0202 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 44:29 | + 23:55 | |
45. | Stoklas Adam | TTR0202 | OOB Třebíč | 45:53 | + 25:19 | |
46. | Přibyl Jan | OSN0300 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 51:48 | + 31:14 | |
47. | Poláček Radim | PHK0201 | OK 99 Hradec Králové | 55:50 | + 35:16 | |
48. | Janeček Ondřej | SOB0201 | SOBSA | 60:21 | + 39:47 | |
49. | Beneš Robin | KOR0301 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 69:14 | + 48:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Juška Jiří | LPU0304 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:54 | ||
2. | Moravec Jan | ZAM0205 | OB T.J. Sokol Žamberk | 27:35 | + 3:41 | |
3. | Satranský Martin | NPA0201 | SK LOB Nová Paka | 27:52 | + 3:58 | |
4. | Jošt Jakub | LPU0213 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:34 | + 5:40 | |
5. | Krsek Šimon | ZAM0204 | OB T.J. Sokol Žamberk | 29:40 | + 5:46 | |
6. | Pinke Tomáš | LPU0311 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:53 | + 5:59 | |
7. | Kudrna Dalibor | KUO0201 | KOB Ústí nad Orlicí | 33:08 | + 9:14 | |
8. | Pávek Ondřej | KUO0301 | KOB Ústí nad Orlicí | 34:34 | + 10:40 | |
9. | Hladký Filip | KOR0300 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 39:37 | + 15:43 | |
10. | Lacina Jindřich | LPU0211 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:32 | + 20:38 | |
11. | Müller Matěj | KOR0302 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 82:47 | + 58:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nechanický Jan | OSN0200 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 27:16 | ||
2. | Metelka Ondřej | PHK0101 | OK 99 Hradec Králové | 28:13 | + 0:57 | |
3. | Štregl Matyáš | VRL0301 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 30:56 | + 3:40 | |
4. | Gottstein Jonáš | JIL0107 | OK Jilemnice | 32:31 | + 5:15 | |
5. | Ježek Jakub | JIL0104 | OK Jilemnice | 32:50 | + 5:34 | |
6. | Melišík Martin | TAP0200 | KOB TRETRA Praha | 33:20 | + 6:04 | |
7. | Šitina Jakub | LTU0001 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 34:19 | + 7:03 | |
8. | Mühlbach Aleš | STH0104 | SK Studenec | 35:44 | + 8:28 | |
9. | Jirka Matyáš | ZPV0201 | KOB ZPV Prostějov | 36:43 | + 9:27 | |
10. | Poláček Tomáš | PZR0102 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 37:08 | + 9:52 | |
11. | Procinger Jan | VRL0102 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 39:38 | + 12:22 | |
12. | Cícha Matěj | TTR0102 | OOB Třebíč | 40:41 | + 13:25 | |
12. | Hašek Patrik | LTU0000 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 40:41 | + 13:25 | |
14. | Nešpor Jan | TTR0101 | OOB Třebíč | 40:57 | + 13:41 | |
15. | Dostál Jakub | VRL0104 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:43 | + 14:27 | |
16. | Kalas Tomáš | PZR0105 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 42:59 | + 15:43 | |
17. | Záboj Petr | SJI0101 | OK Jihlava | 43:43 | + 16:27 | |
18. | Porkert Jan | SHK0100 | OK Slavia Hradec Králové | 43:57 | + 16:41 | |
19. | Karásek Matěj | SJC0001 | Sportcentrum Jičín | 44:24 | + 17:08 | |
20. | Janeček Jiří | SOB0001 | SOBSA | 44:54 | + 17:38 | |
21. | Krampera Tomáš | VRL0103 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:05 | + 19:49 | |
22. | Drábek Vojtěch | TTR0103 | OOB Třebíč | 56:11 | + 28:55 | |
23. | Brychta Jiří | JHB0002 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 68:09 | + 40:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Veselý Vojtěch | SJH0001 | SJH Jindřichův Hradec | 34:20 | ||
2. | Hrouda Matěj | JIL9804 | OK Jilemnice | 36:23 | + 2:03 | |
3. | Foltýn Tomáš | SJI9801 | OK Jihlava | 38:41 | + 4:21 | |
4. | Lauterbach David | ZAM9801 | OB T.J. Sokol Žamberk | 38:51 | + 4:31 | |
5. | Ježek Vít | JIL9903 | OK Jilemnice | 39:03 | + 4:43 | |
6. | Vlastník Šimon | JIL9904 | OK Jilemnice | 40:30 | + 6:10 | |
7. | Doleček Vojtěch | ZAM9903 | OB T.J. Sokol Žamberk | 40:42 | + 6:22 | |
8. | Samek Tomáš | PHK0001 | OK 99 Hradec Králové | 40:50 | + 6:30 | |
9. | Locker Tomáš | SRK9802 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 42:06 | + 7:46 | |
10. | Sabol Josef | CTB9902 | SK OB Chotěboř | 42:21 | + 8:01 | |
11. | Faltejsek Jan | PHK9802 | OK 99 Hradec Králové | 43:19 | + 8:59 | |
12. | Žanda Jan | CTB9901 | SK OB Chotěboř | 44:46 | + 10:26 | |
13. | Macko Lukáš | SJC9901 | Sportcentrum Jičín | 49:12 | + 14:52 | |
14. | Hybeš David | CHT9903 | OOB SK Chrast | 74:14 | + 39:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrázek Jan | SJC8102 | Sportcentrum Jičín | 30:14 | 9045 | ||
2. | Křivda Tomáš | CHC9901 | K.O.B. Choceň | 31:27 | + 1:13 | 8703 | |
3. | Flašar Jan | PGP8610 | SK Praga | 31:52 | + 1:38 | 8586 | |
4. | Kamenický Jeroným | OSN9549 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 33:15 | + 3:01 | 8196 | |
5. | Čech Jan | SJI9601 | OK Jihlava | 33:20 | + 3:06 | 8173 | |
6. | Vandas Daniel | PHK9805 | OK 99 Hradec Králové | 33:27 | + 3:13 | 8140 | |
7. | Prášil Marek | SJI7313 | OK Jihlava | 34:08 | + 3:54 | 7948 | |
8. | Novotný Tomáš | PHK8101 | OK 99 Hradec Králové | 34:12 | + 3:58 | 7929 | |
9. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 34:27 | + 4:13 | 7858 | |
10. | Pospíšil Vítek | PGP6803 | SK Praga | 34:32 | + 4:18 | 7835 | |
11. | Jirka Mikuláš | STE0000 | SK SKI-OB Šternberk | 34:38 | + 4:24 | 7807 | |
12. | Wolf Daniel | TUR9100 | OOB TJ Turnov | 34:50 | + 4:36 | 7751 | |
13. | Zelinka Jiří | MBM8740 | O-mikron | 34:57 | + 4:43 | 7718 | |
14. | Balcar Aleš | PHK8602 | OK 99 Hradec Králové | 35:07 | + 4:53 | 7671 | |
15. | Fibír Tomáš | FSP7901 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 35:17 | + 5:03 | 7624 | |
16. | Panchártek Jan | PHK8802 | OK 99 Hradec Králové | 36:02 | + 5:48 | 7413 | |
17. | Košárek Pavel | AOP7102 | Orientační Běh Opava | 36:16 | + 6:02 | 7347 | |
18. | Švadlena Pavel | CHC7502 | K.O.B. Choceň | 36:42 | + 6:28 | 7225 | |
19. | Hora Vojtěch | PGP8301 | SK Praga | 37:13 | + 6:59 | 7080 | |
20. | Křivda Martin | CHC9501 | K.O.B. Choceň | 37:17 | + 7:03 | 7061 | |
21. | Mareček Šimon | OSN0201 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 37:33 | + 7:19 | 6986 | |
22. | Hanák Jan | SLA8002 | SKOB Slaný | 37:46 | + 7:32 | 6925 | |
23. | Zelenka Tomáš | PHK9001 | OK 99 Hradec Králové | 37:49 | + 7:35 | 6911 | |
24. | Tichý Tomáš | SJH9201 | SJH Jindřichův Hradec | 38:01 | + 7:47 | 6854 | |
25. | Fiala Petr | LPU8701 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:43 | + 8:29 | 6657 | |
26. | Justa Pavel | PHK8701 | OK 99 Hradec Králové | 38:47 | + 8:33 | 6639 | |
27. | Rusin Jan | LPU0008 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:53 | + 8:39 | 6610 | |
28. | Sháněl Jan | CHC9402 | K.O.B. Choceň | 39:16 | + 9:02 | 6503 | |
29. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | SK Praga | 39:29 | + 9:15 | 6442 | |
30. | Martan Jiří | VLI7300 | Slavia Liberec orienteering | 39:42 | + 9:28 | 6381 | |
31. | Krejsa Jan | CHT8701 | OOB SK Chrast | 39:46 | + 9:32 | 6362 | |
32. | Prášil Ondřej | SJC8401 | Sportcentrum Jičín | 40:18 | + 10:04 | 6212 | |
33. | Bašus Petr | SCP7400 | OK Sparta Praha | 40:23 | + 10:09 | 6188 | |
34. | Slabý Jan | ZHR7900 | TJ Zhoř | 40:36 | + 10:22 | 6127 | |
35. | Tihon Michal | PHK7905 | OK 99 Hradec Králové | 40:47 | + 10:33 | 6076 | |
35. | Sysel Ondřej | PGP8302 | SK Praga | 40:47 | + 10:33 | 6076 | |
37. | Zrník Tomáš | OSN7118 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 41:06 | + 10:52 | 5986 | |
38. | Pražák Jiří | ZBP7800 | OOB SK Zbraslav | 41:12 | + 10:58 | 5958 | |
39. | Šťastný Karel | CTB7901 | SK OB Chotěboř | 41:13 | + 10:59 | 5954 | |
40. | Hledík Jakub | CHT9501 | OOB SK Chrast | 41:17 | + 11:03 | 5935 | |
41. | Držka Štěpán | LPU7604 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:39 | + 11:25 | 5832 | |
42. | Deml Tomáš | LPU9502 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:41 | + 11:27 | 5822 | |
43. | Kadlec Jan | SJI8306 | OK Jihlava | 41:44 | + 11:30 | 5808 | |
44. | Janovský Tomáš | PGP0101 | SK Praga | 41:45 | + 11:31 | 5804 | |
45. | Ramba Jiří | DKP8606 | Oddíl OB Kotlářka | 41:52 | + 11:38 | 5771 | |
46. | Vrabec Ondřej | SCP8303 | OK Sparta Praha | 41:55 | + 11:41 | 5757 | |
47. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 41:58 | + 11:44 | 5743 | |
48. | Plíhal Tomáš | SJI8509 | OK Jihlava | 41:59 | + 11:45 | 5738 | |
49. | Tichovský Martin | PGP6100 | SK Praga | 42:07 | + 11:53 | 5700 | |
50. | Novotný Vojtěch | LPU9702 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:13 | + 11:59 | 5672 | |
51. | Vondra Jiří | FSP7600 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 42:18 | + 12:04 | 5649 | |
52. | Němeček Jan | VSP6201 | USK Praha | 42:21 | + 12:07 | 5635 | |
52. | Bořánek Petr | VSP7000 | USK Praha | 42:21 | + 12:07 | 5635 | |
54. | Picek Jan | TJN9101 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 42:26 | + 12:12 | 5611 | |
55. | Hanzl Tomáš | SJC8205 | Sportcentrum Jičín | 42:38 | + 12:24 | 5555 | |
56. | Veverka Tomáš | VAM8401 | OOB Vamberk | 42:49 | + 12:35 | 5503 | |
57. | Kamenický Tobiáš | OSN9339 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 43:13 | + 12:59 | 5391 | |
58. | Král Aleš | MFP7808 | VŠSK MFF UK Praha | 43:19 | + 13:05 | 5363 | |
59. | Klomínský Václav | KPY8700 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 43:21 | + 13:07 | 5353 | |
59. | Mareček Petr | OSN6900 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 43:21 | + 13:07 | 5353 | |
61. | Jurga Vojtěch | 46X8500 | Krutě Kruté Krůty | 43:42 | + 13:28 | ||
62. | Hrouda Martin | FSP7612 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 43:45 | + 13:31 | 5241 | |
63. | Švadlena Michal | CHC0101 | K.O.B. Choceň | 43:47 | + 13:33 | 5231 | |
64. | Krejsa Martin | CHT9001 | OOB SK Chrast | 43:48 | + 13:34 | 5226 | |
65. | Kuban Michal | CHT8505 | OOB SK Chrast | 43:56 | + 13:42 | 5189 | |
66. | Lazák Tomáš | LTU9102 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 44:04 | + 13:50 | 5151 | |
67. | Leštínský Tomáš | DOB7801 | KOB Dobruška | 44:24 | + 14:10 | 5058 | |
68. | Blaha Ondřej | EKP7002 | VŠTJ Ekonom Praha | 44:33 | + 14:19 | 5015 | |
69. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | Oddíl OB Kotlářka | 44:36 | + 14:22 | 5001 | |
70. | Tichý Radomír | SHK0000 | OK Slavia Hradec Králové | 44:52 | + 14:38 | 4926 | |
71. | Semík Jan | VSP6507 | USK Praha | 45:14 | + 15:00 | 4823 | |
72. | Hodek Michal | TAP8808 | KOB TRETRA Praha | 45:25 | + 15:11 | 4771 | |
73. | Černý Ondřej | EKP8511 | VŠTJ Ekonom Praha | 45:36 | + 15:22 | 4720 | |
74. | Pokorný David | SRK9701 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 45:49 | + 15:35 | 4659 | |
75. | Kohl Ondřej | KPY8600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 46:04 | + 15:50 | 4588 | |
76. | Hladký Viktor | VAM8201 | OOB Vamberk | 46:07 | + 15:53 | 4574 | |
77. | Peths Jan | KRN8101 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 46:14 | + 16:00 | 4541 | |
78. | Hladílek Jan | PZR8814 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 46:16 | + 16:02 | 4532 | |
79. | Semík Jakub | VSP0000 | USK Praha | 46:17 | + 16:03 | 4527 | |
80. | Kupka Jaroslav | ALB7800 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 46:36 | + 16:22 | 4438 | |
81. | Filičko Marek | LPU7102 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:39 | + 16:25 | 4424 | |
82. | Komín David | PGP7405 | SK Praga | 46:54 | + 16:40 | 4354 | |
83. | Jurga Václav | 46X8900 | Krutě Kruté Krůty | 48:09 | + 17:55 | ||
84. | Kamenický Radan | OSN6004 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 48:22 | + 18:08 | 3941 | |
85. | Komárek Arnošt | SJH7702 | SJH Jindřichův Hradec | 48:41 | + 18:27 | 3852 | |
86. | Culka Josef | JHB8607 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 49:00 | + 18:46 | 3763 | |
87. | Šabata Milan | SRK9904 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 49:18 | + 19:04 | 3678 | |
88. | Martinec Petr | CHT8502 | OOB SK Chrast | 49:37 | + 19:23 | 3589 | |
89. | Nouza Petr ml. | SJH9300 | SJH Jindřichův Hradec | 49:38 | + 19:24 | 3584 | |
90. | Aschermann Jan | VSP6902 | USK Praha | 49:45 | + 19:31 | 3552 | |
91. | Macl Jan | LPU9102 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:52 | + 19:38 | 3519 | |
92. | Chaloupka Martin | CHT7301 | OOB SK Chrast | 50:13 | + 19:59 | 3420 | |
93. | Hausvater Karel | SHK5801 | OK Slavia Hradec Králové | 52:06 | + 21:52 | 2890 | |
94. | Besta Lukáš | KNC8101 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 52:24 | + 22:10 | 2806 | |
95. | Randík Jan | SOB8703 | SOBSA | 52:41 | + 22:27 | 2726 | |
96. | Vaněk Petr | ZBP7302 | OOB SK Zbraslav | 53:07 | + 22:53 | 2604 | |
97. | Šimon Jakub | LBE8801 | TJ Lokomotiva Beroun | 53:20 | + 23:06 | 2543 | |
98. | Cupák Jiří | VRL7201 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 53:53 | + 23:39 | 2388 | |
99. | Semík Luboš | KAM6201 | OK Kamenice | 54:13 | + 23:59 | 2294 | |
100. | Vokurka Jan | TJN7501 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 54:19 | + 24:05 | 2266 | |
101. | Hartman Aleš | VSP6506 | USK Praha | 54:21 | + 24:07 | 2257 | |
102. | Hýbl Lukáš | PGP7504 | SK Praga | 55:02 | + 24:48 | 2064 | |
103. | Rusin Jan | BRU7601 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 55:15 | + 25:01 | 2003 | |
104. | Tejkal Jan | ADA8110 | OOB Spartak Adamov | 55:27 | + 25:13 | 1947 | |
105. | Koumar František | SJI9501 | OK Jihlava | 55:32 | + 25:18 | 1924 | |
106. | Janeba Vladimír | CHC9602 | K.O.B. Choceň | 57:09 | + 26:55 | 1468 | |
107. | Tůma Martin | 69X8200 | HO Humanita | 57:28 | + 27:14 | ||
108. | Novohradský Petr | PZR8903 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 60:36 | + 30:22 | 497 | |
109. | Choutka Jaroslav | SOB6301 | SOBSA | 60:46 | + 30:32 | 450 | |
110. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | USK Praha | 62:27 | + 32:13 | 0 | |
111. | Pešan Jan | LTU7400 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 63:45 | + 33:31 | 0 | |
112. | Musil Marek | CHT8801 | OOB SK Chrast | 63:46 | + 33:32 | 0 | |
113. | Uher Petr | VSP5001 | USK Praha | 65:46 | + 35:32 | 0 | |
114. | Stehno Pavel | DKP4900 | Oddíl OB Kotlářka | 76:22 | + 46:08 | 0 | |
115. | Setnička Karel | SOB9300 | SOBSA | 79:20 | + 49:06 | 0 | |
Jirásek Aleš | LPU7601 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | |||
Grundman Vojtěch | CHC8801 | K.O.B. Choceň | DISK | 0 | |||
Strachota Petr | TJN8700 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | DISK | 0 | |||
Sýkora Bohumil | CHC8601 | K.O.B. Choceň | DISK | 0 | |||
Ďoubal Jan | DOB8600 | KOB Dobruška | DISK | 0 | |||
Vodička Oldřich | LPU7715 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | |||
Pavlíček Lubomír | KPY7800 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | 0 | |||
Škoda Jáchym | LTU8700 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zitka Adam | LPU8402 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:37 | 3496 | ||
2. | Procházka Martin | LTU8101 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 41:30 | + 2:53 | 3262 | |
3. | Kokaisl Tomáš | LPU7820 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:22 | + 3:45 | 3192 | |
4. | Seidl Jakub | LPU9104 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:52 | + 5:15 | 3070 | |
5. | Bartaloš Tomáš | PGP8010 | SK Praga | 44:25 | + 5:48 | 3025 | |
6. | Kavan Tomáš | TBM8603 | KOS TJ Tesla Brno | 45:57 | + 7:20 | 2901 | |
7. | Andrš Petr | ZAM8401 | OB T.J. Sokol Žamberk | 46:13 | + 7:36 | 2879 | |
8. | Slavík Pavel | SNA7349 | TJ START Náchod | 46:50 | + 8:13 | 2829 | |
9. | Procházka Filip | LTU | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 51:19 | + 12:42 | ||
10. | Bednařík Aleš | VLI7309 | Slavia Liberec orienteering | 51:38 | + 13:01 | 2439 | |
11. | Lužnický Jiří | 69X8500 | HO Humanita | 55:36 | + 16:59 | ||
12. | Hanousek Martin | CTB7910 | SK OB Chotěboř | 55:54 | + 17:17 | 2092 | |
13. | Zalužanský David | 69X8501 | HO Humanita | 55:56 | + 17:19 | ||
14. | Růžička Daniel | KOR9000 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 56:48 | + 18:11 | 2019 | |
15. | Šafránek Daniel | KOR9700 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 59:45 | + 21:08 | 1779 | |
16. | Pobuda Michal | SJH7403 | SJH Jindřichův Hradec | 61:32 | + 22:55 | 1635 | |
17. | Moravec Filip | KUN8801 | TJ Sokol Kunvald | 66:06 | + 27:29 | ||
18. | Karlík Jan | 8CX8800 | Neregistrovaní - Karlík | 70:40 | + 32:03 | ||
19. | Kubák Martin ml. | SJH9902 | SJH Jindřichův Hradec | 77:24 | + 38:47 | 346 | |
20. | Málek Martin | 8FX8900 | TJ Sokol Kobylisy | 79:59 | + 41:22 | ||
21. | Rosecký Karel | PZR7302 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 115:22 | + 76:45 | 0 | |
Vávra Martin | HOR9700 | TJ Jiskra Hořice | DISK | 0 | |||
Vyskočil Štěpán | VAM9701 | OOB Vamberk | DISK | 0 | |||
Zahradník Jakub | 6YC8600 | Neregistrovaní | DISK | ||||
Janeček Tomáš | PHK9205 | OK 99 Hradec Králové | DISK | 0 | |||
Podlešák Marek | PHK7802 | OK 99 Hradec Králové | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Losman Petr | PHK7901 | OK 99 Hradec Králové | 31:25 | ||
2. | Junek Petr | STH7801 | SK Studenec | 33:15 | + 1:50 | |
3. | Baldrian Petr | PGP7203 | SK Praga | 36:16 | + 4:51 | |
4. | Tomeš Petr | SJC7531 | Sportcentrum Jičín | 36:35 | + 5:10 | |
5. | Průša Michal | VSP7310 | USK Praha | 37:08 | + 5:43 | |
6. | Vandas Luděk | VAM6601 | OOB Vamberk | 37:25 | + 6:00 | |
7. | Prášil Aleš | SJI7415 | OK Jihlava | 39:35 | + 8:10 | |
8. | Hošek Václav | DKP8000 | Oddíl OB Kotlářka | 39:54 | + 8:29 | |
9. | Chaloupský David | PHK7103 | OK 99 Hradec Králové | 39:56 | + 8:31 | |
10. | Tuma Jaroslav | SJC7305 | Sportcentrum Jičín | 40:05 | + 8:40 | |
11. | Izdný Pavel | SJI7613 | OK Jihlava | 40:51 | + 9:26 | |
12. | Procházka Antonín | DCE5500 | KOB Dobřichovice | 41:17 | + 9:52 | |
13. | Chrást Tomáš | STH7401 | SK Studenec | 42:19 | + 10:54 | |
14. | Dundáček Milan | SJH6902 | SJH Jindřichův Hradec | 42:51 | + 11:26 | |
15. | Jandera Tomáš | DVP7304 | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 43:17 | + 11:52 | |
16. | Korbel Michal | CHC7703 | K.O.B. Choceň | 43:35 | + 12:10 | |
17. | Nechanický Pavel | OSN7209 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 43:48 | + 12:23 | |
18. | Blažek Petr | SJH7402 | SJH Jindřichův Hradec | 43:51 | + 12:26 | |
19. | Chvátil Jiří | PHK7200 | OK 99 Hradec Králové | 45:48 | + 14:23 | |
20. | Kubičko Petr | SJH6901 | SJH Jindřichův Hradec | 45:49 | + 14:24 | |
21. | Kejval Jaromír | SJC7300 | Sportcentrum Jičín | 46:08 | + 14:43 | |
22. | Šebesta Petr | CHT7102 | OOB SK Chrast | 46:26 | + 15:01 | |
23. | Dočkal Tomáš | PGP7711 | SK Praga | 46:33 | + 15:08 | |
24. | Koten Pavel | RIC7200 | OB Říčany | 47:25 | + 16:00 | |
25. | Veselý Oldřich | SJH7101 | SJH Jindřichův Hradec | 47:30 | + 16:05 | |
26. | Zlesák Martin | CHT7302 | OOB SK Chrast | 49:09 | + 17:44 | |
27. | Belej Jiří | LPU7421 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:28 | + 20:03 | |
28. | Janeček Ondřej | SOB7001 | SOBSA | 53:02 | + 21:37 | |
29. | Máca Petr | 81C8000 | Cirkus Čakovice | 53:22 | + 21:57 | |
30. | Sláma Jaroslav | OSN6901 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 55:17 | + 23:52 | |
31. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 57:00 | + 25:35 | |
32. | Pipek Kamil | LPU7310 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:54 | + 26:29 | |
33. | Václavek Jan | LPU7816 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:55 | + 26:30 | |
34. | Přibyl Jan | OSN7801 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 58:22 | + 26:57 | |
35. | Cícha Radek | TTR7503 | OOB Třebíč | 58:28 | + 27:03 | |
36. | Kříž Dušan | KRL7800 | Kometa Kralovice | 58:46 | + 27:21 | |
37. | Dvořáček Jan | TTR7701 | OOB Třebíč | 61:46 | + 30:21 | |
38. | Sobotka Petr | PZR7008 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 66:09 | + 34:44 | |
39. | Janík Pavel | SOB6802 | SOBSA | 80:24 | + 48:59 | |
40. | Kratochvíl Aleš | 9TX7700 | OB Braník | 99:03 | + 67:38 | |
41. | Klusáček Luděk | CTB7803 | SK OB Chotěboř | 116:43 | + 85:18 | |
Hofhanzl Abrahám | RUZ7300 | TJ Růžená | DISK | |||
Pompach Petr | TAP7801 | KOB TRETRA Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Műller Kamil | VAM7501 | OOB Vamberk | 41:04 | ||
2. | Pastuszek Jakub | VSP7500 | USK Praha | 42:49 | + 1:45 | |
3. | Śafář Miroslav | CET7001 | TJ Loko Česká Třebová | 44:43 | + 3:39 | |
4. | Koutný Pavel | PHK7108 | OK 99 Hradec Králové | 45:13 | + 4:09 | |
5. | Melichar Igor | PHK6504 | OK 99 Hradec Králové | 45:48 | + 4:44 | |
6. | Ježek Vladimír | LPU7311 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:23 | + 6:19 | |
7. | Kroupa Jan | LPU8103 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:52 | + 6:48 | |
8. | Šišma Pavel | TYN6901 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 48:13 | + 7:09 | |
9. | Tesař Zdeněk | SJC7401 | Sportcentrum Jičín | 48:54 | + 7:50 | |
10. | Kašpar Václav | TYN7001 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 51:13 | + 10:09 | |
11. | Nekvapil Ondřej | LPU7403 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:20 | + 13:16 | |
12. | Pitrmuc Jan | JIL7703 | OK Jilemnice | 54:26 | + 13:22 | |
13. | Potužník Martin | SJH7705 | SJH Jindřichův Hradec | 55:38 | + 14:34 | |
14. | Tejkl Jiří | 81C7700 | Cirkus Čakovice | 60:36 | + 19:32 | |
15. | Kunt Stanislav | ZAM7401 | OB T.J. Sokol Žamberk | 60:58 | + 19:54 | |
16. | Stohanzl Jan | LPU7600 | OK Lokomotiva Pardubice | 61:21 | + 20:17 | |
17. | Krummer Jiří | CHC7301 | K.O.B. Choceň | 61:23 | + 20:19 | |
18. | Hladký Tomáš | KOR7600 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 62:13 | + 21:09 | |
19. | Vojtěch Libor | HOR7303 | TJ Jiskra Hořice | 62:18 | + 21:14 | |
20. | Trlida Vratislav | LPU7516 | OK Lokomotiva Pardubice | 63:41 | + 22:37 | |
21. | Zlesák Ondřej | JIL7601 | OK Jilemnice | 64:22 | + 23:18 | |
22. | Příkazský Jakub | PHK8000 | OK 99 Hradec Králové | 69:11 | + 28:07 | |
23. | Novák Pavel | 81C7500 | Cirkus Čakovice | 72:59 | + 31:55 | |
24. | Vých Luboš | KOR7300 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 79:43 | + 38:39 | |
Kuhn Jiří | LPU7718 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Arnot Michal | 81C7600 | Cirkus Čakovice | DISK | |||
Macháček Lubomír | LPU7515 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vávra Martin | HOR6302 | TJ Jiskra Hořice | 31:31 | ||
2. | Háp Pavel | PHK7101 | OK 99 Hradec Králové | 31:51 | + 0:20 | |
3. | Valach Petr | LPU6505 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:22 | + 0:51 | |
4. | Veljačik Pavel | SCP6200 | OK Sparta Praha | 32:42 | + 1:11 | |
5. | Vlastník Zdeněk | JIL6901 | OK Jilemnice | 32:46 | + 1:15 | |
6. | Fencl Petr | LPU6901 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:52 | + 1:21 | |
7. | Vávra Radek | HOR6301 | TJ Jiskra Hořice | 34:22 | + 2:51 | |
8. | Suk Jiří | MFP6401 | VŠSK MFF UK Praha | 35:07 | + 3:36 | |
9. | Parkan Jiří | SJH6801 | SJH Jindřichův Hradec | 35:43 | + 4:12 | |
10. | Skryja Bořivoj | PZR6106 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 37:14 | + 5:43 | |
11. | Nouza Petr | SJH6501 | SJH Jindřichův Hradec | 37:16 | + 5:45 | |
12. | Roudný Václav | LPU6102 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:28 | + 5:57 | |
13. | Zeman Jaroslav | SJI5901 | OK Jihlava | 37:32 | + 6:01 | |
14. | Kaňák Petr | SJI6115 | OK Jihlava | 37:52 | + 6:21 | |
15. | Votoček Tomáš | JIL7041 | OK Jilemnice | 37:54 | + 6:23 | |
16. | Killar Marek | LTU6801 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 38:34 | + 7:03 | |
17. | Nešpor Jan | TTR6101 | OOB Třebíč | 38:36 | + 7:05 | |
18. | Metelka Pavel | PHK6800 | OK 99 Hradec Králové | 39:05 | + 7:34 | |
19. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 39:18 | + 7:47 | |
20. | Krejsa Vladimír | CHT6300 | OOB SK Chrast | 39:45 | + 8:14 | |
21. | Fikejs Vladimír | ZAM5702 | OB T.J. Sokol Žamberk | 39:57 | + 8:26 | |
22. | Petržela Pavel | LTU6301 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 40:05 | + 8:34 | |
23. | Fencl Jiří | LPU6301 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:01 | + 9:30 | |
24. | Kovačič Marek | OSN6600 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 41:02 | + 9:31 | |
25. | Trejtnar Pavel | KUN5801 | TJ Sokol Kunvald | 41:09 | + 9:38 | |
26. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | KOB Dobřichovice | 41:25 | + 9:54 | |
27. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 41:26 | + 9:55 | |
28. | Přibík Jan | PGP6301 | SK Praga | 41:55 | + 10:24 | |
29. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 42:17 | + 10:46 | |
30. | Tomandl Jan | 5IX7001 | NOK HoRa | 42:35 | + 11:04 | |
31. | Faltejsek Pavel | PHK7003 | OK 99 Hradec Králové | 43:00 | + 11:29 | |
32. | Suk Marek | PZR6701 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 43:14 | + 11:43 | |
33. | Petráček Aleš | SJI6301 | OK Jihlava | 43:33 | + 12:02 | |
34. | Dvořák Luboš | LPU6801 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:04 | + 12:33 | |
35. | Brancuský Zdeněk | LPU6803 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:51 | + 14:20 | |
36. | Kopecký Zdeněk | SJI6002 | OK Jihlava | 46:27 | + 14:56 | |
37. | Lazák Jan | LTU6900 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 46:57 | + 15:26 | |
38. | Locker Martin | SRK7001 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 47:35 | + 16:04 | |
39. | Mutinský Viktor | KUO6501 | KOB Ústí nad Orlicí | 48:02 | + 16:31 | |
40. | Málek Martin | 8FX6500 | TJ Sokol Kobylisy | 48:15 | + 16:44 | |
41. | Kopáček Miroslav | CHT6049 | OOB SK Chrast | 49:03 | + 17:32 | |
42. | Škácha Michal | KAM7102 | OK Kamenice | 49:04 | + 17:33 | |
43. | Nechuta Milan | PZR7007 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 52:34 | + 21:03 | |
44. | Rachůnek Stanislav | SJI6801 | OK Jihlava | 55:21 | + 23:50 | |
45. | Žanda Jan | CTB6701 | SK OB Chotěboř | 55:26 | + 23:55 | |
46. | Beneš Martin | SJI6900 | OK Jihlava | 56:01 | + 24:30 | |
47. | Eichler Petr | KAS6900 | KOB Kamenický Šenov | 58:02 | + 26:31 | |
48. | Trojan Jiří | SJH6601 | SJH Jindřichův Hradec | 58:23 | + 26:52 | |
49. | Drábek Petr | TTR6701 | OOB Třebíč | 64:23 | + 32:52 | |
50. | Kulhavý Josef | SRK5701 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 70:14 | + 38:43 | |
51. | Dobeš Václav | KPY5701 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 71:36 | + 40:05 | |
Jakeš Josef | TYN6501 | OOB SK Týniště nad Orlicí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný Pavel | SHK6104 | OK Slavia Hradec Králové | 26:28 | ||
2. | Řehák Pavel | SJC6001 | Sportcentrum Jičín | 28:37 | + 2:09 | |
3. | Imlauf Martin | SNA6301 | TJ START Náchod | 30:09 | + 3:41 | |
4. | Hanuš Pavel | LTU6501 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 30:51 | + 4:23 | |
5. | Vališ Jan | LPU7104 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:43 | + 5:15 | |
6. | Šváb Pavel | BRU6701 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 32:30 | + 6:02 | |
7. | Beseda Pavel | CHT6910 | OOB SK Chrast | 32:45 | + 6:17 | |
8. | Vydra Pavel | PEN6200 | OK RECO Sport | 33:51 | + 7:23 | |
9. | Gernert Alan | JIL7001 | OK Jilemnice | 33:53 | + 7:25 | |
10. | Zákravský Zdeněk | SNA5702 | TJ START Náchod | 34:27 | + 7:59 | |
11. | Cinkan Zdeněk | LPU6201 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:30 | + 8:02 | |
12. | Jelínek Roman | CHC6301 | K.O.B. Choceň | 34:41 | + 8:13 | |
13. | Semrád Pavel | CHC6602 | K.O.B. Choceň | 35:02 | + 8:34 | |
14. | Šabata Milan | SRK6901 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 35:44 | + 9:16 | |
15. | Mikyska Alan | VAM7149 | OOB Vamberk | 36:42 | + 10:14 | |
16. | Langr Stanislav | SNA5403 | TJ START Náchod | 37:04 | + 10:36 | |
17. | Rücker Petr | HOR6500 | TJ Jiskra Hořice | 39:05 | + 12:37 | |
18. | Vychodil Tomáš | SHK6301 | OK Slavia Hradec Králové | 39:32 | + 13:04 | |
19. | Věříš Jan | LPU7103 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:17 | + 14:49 | |
20. | Justa Jaromír | PHK6101 | OK 99 Hradec Králové | 46:10 | + 19:42 | |
21. | Hnyk Petr | SNA5701 | TJ START Náchod | 46:13 | + 19:45 | |
22. | Ptáček Miloš | BRU7000 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 49:23 | + 22:55 | |
23. | Lux Zdeněk | KUN6201 | TJ Sokol Kunvald | 53:59 | + 27:31 | |
24. | Cibulka Radek | LPU7107 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:17 | + 35:49 | |
25. | Hanák Jiří | 4EX7000 | ČSNS | 64:03 | + 37:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Martin | HOR5700 | TJ Jiskra Hořice | 30:08 | ||
2. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | SK LOB Nová Paka | 32:14 | + 2:06 | |
3. | Kettner Pavel | HCE5900 | TJ Hostivice | 33:05 | + 2:57 | |
4. | Farář Václav | LPU5201 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:27 | + 3:19 | |
5. | Běhoun Pavel | PHK5701 | OK 99 Hradec Králové | 33:40 | + 3:32 | |
6. | Čípa Jiří | CET5002 | TJ Loko Česká Třebová | 35:02 | + 4:54 | |
7. | Juračka Vojtěch | LPU5404 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:15 | + 5:07 | |
8. | Jirka Jiří | ZPV5501 | KOB ZPV Prostějov | 35:57 | + 5:49 | |
9. | Romanovský Alois | SJH6101 | SJH Jindřichův Hradec | 36:08 | + 6:00 | |
10. | Erlebach Josef | JIL5201 | OK Jilemnice | 36:21 | + 6:13 | |
11. | Gazdačko Milan | SHK5702 | OK Slavia Hradec Králové | 36:22 | + 6:14 | |
12. | Klusáček Martin | TTR5601 | OOB Třebíč | 36:31 | + 6:23 | |
13. | Koudelný Jiří | TTR5401 | OOB Třebíč | 37:16 | + 7:08 | |
14. | Tichý Boris | DOB5500 | KOB Dobruška | 38:19 | + 8:11 | |
15. | Škoda Přemek | VLI5301 | Slavia Liberec orienteering | 38:41 | + 8:33 | |
16. | Vrabec Martin | SCP6100 | OK Sparta Praha | 39:02 | + 8:54 | |
17. | Kynčl Stanislav | JIL5401 | OK Jilemnice | 40:26 | + 10:18 | |
18. | Jelínek Martin | PGP5103 | SK Praga | 40:53 | + 10:45 | |
19. | Kubálek Zdeněk | RUZ5306 | TJ Růžená | 40:57 | + 10:49 | |
20. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | OK Sparta Praha | 41:05 | + 10:57 | |
21. | Rejmont Milan | LTU4801 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 41:24 | + 11:16 | |
22. | Vítek Zdeněk | SRK4701 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 41:50 | + 11:42 | |
23. | Vítek Josef | CHT4802 | OOB SK Chrast | 42:43 | + 12:35 | |
24. | Tupec Jiří | VAM5801 | OOB Vamberk | 42:45 | + 12:37 | |
25. | Šroler Zdeněk | KUN5201 | TJ Sokol Kunvald | 43:31 | + 13:23 | |
26. | Jahn Pavel | SCP5500 | OK Sparta Praha | 43:46 | + 13:38 | |
27. | Pohl Zdeněk | SRK5301 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 43:51 | + 13:43 | |
28. | Mrštík Václav | LPU5002 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:32 | + 14:24 | |
29. | Janeba Petr | CHC6001 | K.O.B. Choceň | 44:39 | + 14:31 | |
30. | Šenkýř Vladimír | SJI6000 | OK Jihlava | 44:42 | + 14:34 | |
31. | Matras Jaroslav | CHT5301 | OOB SK Chrast | 45:31 | + 15:23 | |
32. | Soukup Václav | VSP5600 | USK Praha | 45:47 | + 15:39 | |
33. | Černý Petr | ALB6000 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 46:37 | + 16:29 | |
34. | Třasák Milan | LPU5206 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:43 | + 16:35 | |
35. | Tůma Miloš | DOB5600 | KOB Dobruška | 51:00 | + 20:52 | |
36. | Novohradský Jan | PZR5309 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 56:27 | + 26:19 | |
37. | Andrš Milan | ZAM5801 | OB T.J. Sokol Žamberk | 58:32 | + 28:24 | |
38. | Jelínek Luboš | RUZ5504 | TJ Růžená | 66:16 | + 36:08 | |
39. | Zákostelecký František | SOB5501 | SOBSA | 80:06 | + 49:58 | |
40. | Grivalský Michal | PGP5900 | SK Praga | 82:35 | + 52:27 | |
Chládek Josef | ZAM5901 | OB T.J. Sokol Žamberk | DISK | |||
Kološ Oldřich | LPU6003 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Grundman Martin | CHC5801 | K.O.B. Choceň | DISK | |||
Vácha Jiří | SJI5414 | OK Jihlava | DISK | |||
Beneš Radovan | SOB5600 | SOBSA | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vícha Vladimír | LPU5801 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:43 | ||
2. | Vízek Luděk | SHK6001 | OK Slavia Hradec Králové | 31:55 | + 0:12 | |
3. | Lulay Miloš | LPU5502 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:57 | + 1:14 | |
4. | Klimpl Petr | LPU5401 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:32 | + 3:49 | |
5. | Fridrich Jaroslav | LPU4501 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:46 | + 5:03 | |
6. | Balcar Aleš | PHK5703 | OK 99 Hradec Králové | 37:00 | + 5:17 | |
7. | Souček Pavel | PHK5503 | OK 99 Hradec Králové | 37:32 | + 5:49 | |
8. | Hostinský Jiří | LPU5501 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:04 | + 11:21 | |
9. | Beňo Miroslav | TYN5301 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 43:40 | + 11:57 | |
9. | Karel Miloš | JIL6004 | OK Jilemnice | 43:40 | + 11:57 | |
11. | Pross Josef | KOR6100 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 54:11 | + 22:28 | |
12. | Dvořák Vladimír | LPU6004 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:24 | + 23:41 | |
13. | Čermák Libor | PHK5600 | OK 99 Hradec Králové | 57:18 | + 25:35 | |
14. | Sáňka Bedřich | LPU5102 | OK Lokomotiva Pardubice | 70:48 | + 39:05 | |
Krejčí Jaroslav | LTU5801 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fujan Sláva | DKL4800 | KOB Kladno | 27:03 | ||
2. | Švadlena Jiří | CHC4601 | K.O.B. Choceň | 29:16 | + 2:13 | |
3. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 31:14 | + 4:11 | |
4. | Kříž Pavel | PZR4800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 31:26 | + 4:23 | |
5. | Šponar Josef | ZAM4701 | OB T.J. Sokol Žamberk | 34:21 | + 7:18 | |
6. | Procházka Jiří | LTU4802 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 35:24 | + 8:21 | |
7. | Seidl Karel | SRK4301 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 37:51 | + 10:48 | |
8. | Zlesák Zdeněk | JIL4701 | OK Jilemnice | 38:43 | + 11:40 | |
9. | Novák Karel | NPA5001 | SK LOB Nová Paka | 38:57 | + 11:54 | |
10. | Novák Miloš | SCP4600 | OK Sparta Praha | 39:10 | + 12:07 | |
11. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | SJH Jindřichův Hradec | 41:21 | + 14:18 | |
12. | Ryšavý Vít | TJP4700 | TJ Sokol Troja | 43:36 | + 16:33 | |
13. | Starka František | CHT4801 | OOB SK Chrast | 43:38 | + 16:35 | |
14. | Paul Josef | DCE4401 | KOB Dobřichovice | 44:58 | + 17:55 | |
15. | Čepelka Petr | LPU4701 | OK Lokomotiva Pardubice | 71:46 | + 44:43 | |
Blecha Ladislav | FJI5106 | SK FREE Jihlava | DISK | |||
Rakovec Miloš | SCP4500 | OK Sparta Praha | DISK | |||
Jiran Václav | PHK4701 | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | 25:21 | ||
2. | Novotný František | PUL4200 | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 29:19 | + 3:58 | |
3. | Procházka Zdenko | DKP4300 | Oddíl OB Kotlářka | 30:19 | + 4:58 | |
4. | Novotný Petr | PHK3802 | OK 99 Hradec Králové | 32:47 | + 7:26 | |
5. | Matějů Ivan | UVP4600 | Slovan Praha | 35:43 | + 10:22 | |
6. | Vávra Jaroslav | LPU4601 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:08 | + 20:47 | |
7. | Hanák Milan | FSP3400 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 61:43 | + 36:22 | |
8. | Málek Josef | LPU3901 | OK Lokomotiva Pardubice | 68:32 | + 43:11 | |
Duda František | KPY4600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mácová Barbora | 81C1050 | Cirkus Čakovice | 18:47 | ||
2. | Pavlík Mojmír | Neregistrovaní | 19:08 | + 0:21 | ||
3. | Arnot Josef | 81C0700 | Cirkus Čakovice | 19:11 | + 0:24 | |
4. | Písová Zuzana | PDY0451 | Běhej Poděbrady | 19:21 | + 0:34 | |
5. | Dvořáková Marie | LPU1588 | OK Lokomotiva Pardubice | 20:03 | + 1:16 | |
6. | Baldrian Josef | VSP1100 | USK Praha | 20:15 | + 1:28 | |
7. | Pavlík Vojtěch | Neregistrovaní | 20:17 | + 1:30 | ||
8. | Šafář Jakub | CET1103 | TJ Loko Česká Třebová | 20:27 | + 1:40 | |
9. | Podlešák Martin | 20:28 | + 1:41 | |||
10. | Kejval Vojtěch | SJC0902 | Sportcentrum Jičín | 20:30 | + 1:43 | |
11. | Janeba Viktor | CHC10 | K.O.B. Choceň | 20:34 | + 1:47 | |
12. | Kopecká Anna | JIL | OK Jilemnice | 22:28 | + 3:41 | |
13. | Besedová Barborka | CHT1051 | OOB SK Chrast | 23:43 | + 4:56 | |
14. | Tácha Vojtěch | Neregistrovaní | 23:45 | + 4:58 | ||
15. | Zuzana Železná | Neregistrovaní | 23:53 | + 5:06 | ||
16. | Bečvářová Barbora | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 24:01 | + 5:14 | |
17. | Baláž Viktor | SHK | OK Slavia Hradec Králové | 24:15 | + 5:28 | |
18. | Kárník Štěpán | LPU1002 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:22 | + 5:35 | |
19. | Kunart Lukáš | PHK1010 | OK 99 Hradec Králové | 24:29 | + 5:42 | |
20. | Falprecht Lukáš | USK | USK Praha | 24:42 | + 5:55 | |
21. | Severa Matyáš | 24:45 | + 5:58 | |||
22. | Macháčková Eliška | LPU1153 | OK Lokomotiva Pardubice | 25:07 | + 6:20 | |
23. | Pilná Anna | CHT0751 | OOB SK Chrast | 25:15 | + 6:28 | |
24. | Novotná Nicol | SJI0953 | OK Jihlava | 25:41 | + 6:54 | |
25. | Kutlvašr Vláďa | VRL1002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 25:44 | + 6:57 | |
25. | Maráková Sofie | SNA1151 | TJ START Náchod | 25:44 | + 6:57 | |
27. | Veljačik Jonáš | SCP0800 | OK Sparta Praha | 26:01 | + 7:14 | |
28. | Fenclová Hana | LPU1054 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:17 | + 7:30 | |
28. | Beneda Vojtěch | SHK9988 | OK Slavia Hradec Králové | 26:17 | + 7:30 | |
30. | Čížek Michal | PDY0803 | Běhej Poděbrady | 26:22 | + 7:35 | |
31. | Lukáš Posolda | SJC1049 | Sportcentrum Jičín | 26:46 | + 7:59 | |
32. | Boučková Anna | CHT | OOB SK Chrast | 27:40 | + 8:53 | |
33. | Havrdová Selina | SJC0950 | Sportcentrum Jičín | 27:54 | + 9:07 | |
34. | Jirout Vilém | SNA1001 | TJ START Náchod | 28:13 | + 9:26 | |
35. | Víchová Sára | CHC04 | K.O.B. Choceň | 28:24 | + 9:37 | |
36. | Zajíc Jakub | Neregistrovaní | 28:36 | + 9:49 | ||
37. | Smrčková Alena | 29:27 | + 10:40 | |||
38. | Komárková Radka | SJH1151 | SJH Jindřichův Hradec | 29:32 | + 10:45 | |
39. | Wohanka Antonín | VRL1201 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 30:01 | + 11:14 | |
40. | Koucký Vojtěch | SNA | TJ START Náchod | 30:29 | + 11:42 | |
41. | Froschová Magdaléna | LPU1052 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:50 | + 13:03 | |
42. | Jakubcová Karolína | SJC1050 | Sportcentrum Jičín | 32:11 | + 13:24 | |
43. | Mácová Rozálie | SJI0855 | OK Jihlava | 32:18 | + 13:31 | |
44. | Dvořáčková Eliška | TTR0951 | OOB Třebíč | 32:25 | + 13:38 | |
45. | Kay Leila | LPU1155 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:31 | + 13:44 | |
46. | Kočí Miroslav | SHK0601 | OK Slavia Hradec Králové | 32:57 | + 14:10 | |
47. | Vencl Dorián | Neregistrovaní | 33:03 | + 14:16 | ||
48. | Kočí A | SHK | OK Slavia Hradec Králové | 33:19 | + 14:32 | |
48. | Sehnoutková Anna | KOR0950 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 33:19 | + 14:32 | |
50. | Kubáková Laura | SJH1550 | SJH Jindřichův Hradec | 33:34 | + 14:47 | |
51. | Brabencová Anna | SOB0450 | SOBSA | 33:37 | + 14:50 | |
52. | Kalný Vojtěch | Neregistrovaní | 33:43 | + 14:56 | ||
53. | Juška Vojtěch | LPU1003 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:53 | + 15:06 | |
54. | Langr Matyáš | KOR0800 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 34:54 | + 16:07 | |
55. | Janda Martin | NNN2099 | Neregistrovaní (NNN) | 35:18 | + 16:31 | |
56. | Zahradník Václav | 44C1202 | Neregistrovaní | 36:15 | + 17:28 | |
57. | Kroupová Anna | LPU1154 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:22 | + 17:35 | |
58. | Veselý Matyáš | SJH1103 | SJH Jindřichův Hradec | 37:27 | + 18:40 | |
59. | Žáková Marcela | LPU7053 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:22 | + 19:35 | |
60. | Svitáková Ludmila | SJH1152 | SJH Jindřichův Hradec | 38:28 | + 19:41 | |
61. | Lounek Alexandr | PDY1100 | Běhej Poděbrady | 38:45 | + 19:58 | |
62. | Daněk Tomáš | 38:58 | + 20:11 | |||
63. | Kárníková Alžběta | LPU1288 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:24 | + 20:37 | |
64. | Pastuszek Lukáš | VSP1000 | USK Praha | 39:26 | + 20:39 | |
65. | Jirásková Julie | LPU1352 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:08 | + 21:21 | |
66. | Baláž Samuel | SHK9989 | OK Slavia Hradec Králové | 40:16 | + 21:29 | |
67. | Švíglerová Anna | LPU0952 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:44 | + 21:57 | |
68. | Štěpánková Emma | NNN2009 | Neregistrovaní (NNN) | 41:41 | + 22:54 | |
69. | Janda Vítek | NNN2012 | Neregistrovaní (NNN) | 41:48 | + 23:01 | |
70. | Jiroutová Marie | CHC | K.O.B. Choceň | 43:24 | + 24:37 | |
71. | Kuchyňková Eliška | Neregistrovaní | 44:48 | + 26:01 | ||
72. | Kubrtová Kateřina | LTU | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 45:27 | + 26:40 | |
73. | Teplý Martin | NNN1299 | Neregistrovaní (NNN) | 46:06 | + 27:19 | |
74. | Netolický Jan | Neregistrovaní | 46:21 | + 27:34 | ||
75. | Svatoň Kryštof | 46:57 | + 28:10 | |||
76. | Mišek Michal | KAM7202 | OK Kamenice | 47:45 | + 28:58 | |
77. | Martinec Eduard | CHT1202 | OOB SK Chrast | 49:27 | + 30:40 | |
78. | Šťastný Antonín | CTB1101 | SK OB Chotěboř | 49:33 | + 30:46 | |
79. | Pompachová Natálie | TAP0952 | KOB TRETRA Praha | 49:35 | + 30:48 | |
80. | Pethsová Isabella | KRN1051 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 50:19 | + 31:32 | |
81. | Jiránek Lukáš | Neregistrovaní | 50:55 | + 32:08 | ||
82. | Cupáková Anička | 6YC1001 | Neregistrovaní | 50:56 | + 32:09 | |
83. | Vondrová Adélka | LTUxxxx | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 58:14 | + 39:27 | |
84. | Vít Damien | EKP1305 | VŠTJ Ekonom Praha | 58:50 | + 40:03 | |
85. | Vrátilová Tereza | Neregistrovaní | 60:15 | + 41:28 | ||
86. | Podolská Martina | 61:26 | + 42:39 | |||
87. | Žemličková Viktorie | LPU1451 | OK Lokomotiva Pardubice | 80:55 | + 62:08 | |
Machková Berenika | SHK0099 | OK Slavia Hradec Králové | DISK | |||
Neyrinck Nina | VSP0098 | USK Praha | DISK | |||
Zhorela Ondřej Jakub | SJI0804 | OK Jihlava | DISK | |||
Písová Tereza | PDY | Běhej Poděbrady | DISK | |||
Vítová Marianne | EKP1158 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | |||
Kratochvílová Anna | 100:00 | + 81:13 | ||||
Kratochvílová Adéla | 100:00 | + 81:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vaňura Tomáš | HOR6800 | TJ Jiskra Hořice | 29:50 | ||
2. | Kubíčková Bára | SJH | SJH Jindřichův Hradec | 31:11 | + 1:21 | |
3. | Neuer Pavel | DOR7502 | OK Dobříš | 31:34 | + 1:44 | |
4. | Vrábel Petr | PHK | OK 99 Hradec Králové | 31:46 | + 1:56 | |
5. | Hanl Vratislav | SRK7402 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 31:57 | + 2:07 | |
6. | Fejfar Lukáš | 32:17 | + 2:27 | |||
7. | Stárek Jiří | SRK5002 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 32:26 | + 2:36 | |
8. | Mudruňková Romana | 33:01 | + 3:11 | |||
9. | Máca Tomáš | 33:33 | + 3:43 | |||
10. | Neyrinck Noel | VSP7012 | USK Praha | 33:41 | + 3:51 | |
11. | Pompach Martin | PHK7207 | OK 99 Hradec Králové | 33:52 | + 4:02 | |
12. | Setinčka Martin | 33:57 | + 4:07 | |||
13. | Kmentová Lenka | ZAM | OB T.J. Sokol Žamberk | 33:58 | + 4:08 | |
14. | Bečvářová Hana | NNN7676 | Neregistrovaní (NNN) | 34:15 | + 4:25 | |
15. | Kroupová Kateřina | LPU8154 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:34 | + 4:44 | |
16. | Holata Radek | TAP8100 | KOB TRETRA Praha | 34:47 | + 4:57 | |
17. | Goncalves Joao | 35:03 | + 5:13 | |||
18. | Podlešáková Markéta | 35:13 | + 5:23 | |||
19. | Žďánská Helena | SJC7799 | Sportcentrum Jičín | 35:39 | + 5:49 | |
20. | Marek Robert | KOR7700 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 36:11 | + 6:21 | |
21. | Šimková Klára | CHC00 | K.O.B. Choceň | 36:13 | + 6:23 | |
22. | Pešková Renata | SJC | Sportcentrum Jičín | 36:31 | + 6:41 | |
23. | Mišeková Martina | KAM7851 | OK Kamenice | 39:05 | + 9:15 | |
24. | Vaňurová Marcela | HOR6850 | TJ Jiskra Hořice | 39:27 | + 9:37 | |
25. | Lacina Martin | LPU2223 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:46 | + 9:56 | |
26. | Krejčí Milan | KOR7400 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 40:44 | + 10:54 | |
27. | Zurynková Iva | PHK7650 | OK 99 Hradec Králové | 41:03 | + 11:13 | |
28. | Dostál Dalibor | VRL7308 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:18 | + 11:28 | |
29. | Neuerová Kateřina | DOR7852 | OK Dobříš | 42:14 | + 12:24 | |
30. | Bulíř Jáchym | 42:48 | + 12:58 | |||
31. | Koucký Lukáš | SNA | TJ START Náchod | 43:08 | + 13:18 | |
32. | Zbínová Aneta | CTB | SK OB Chotěboř | 43:22 | + 13:32 | |
33. | Havelka Pepča | SJC1000 | Sportcentrum Jičín | 44:09 | + 14:19 | |
34. | Rambová Kamila | 44:10 | + 14:20 | |||
35. | Příkazská Petra | 74C7600 | NER | 44:25 | + 14:35 | |
36. | Stavrinou Marios | SRK7901 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 44:39 | + 14:49 | |
37. | Venuš Jaroslav | BOR3800 | OK Jiskra Nový Bor | 45:32 | + 15:42 | |
38. | Luxová Petra | KUN9150 | TJ Sokol Kunvald | 45:55 | + 16:05 | |
39. | Junek Petr | STH5501 | SK Studenec | 47:26 | + 17:36 | |
40. | Šípek Jaroslav | LPU7422 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:28 | + 17:38 | |
41. | Pavlík Mojmír | Neregistrovaní | 47:40 | + 17:50 | ||
42. | Mikysková Ilona | VAM7550 | OOB Vamberk | 47:47 | + 17:57 | |
43. | Müller Vladimír | HCE7700 | TJ Hostivice | 48:51 | + 19:01 | |
44. | Setnička Jaroslav | Neregistrovaní | 50:22 | + 20:32 | ||
45. | Vrábelová Hana | PHK | OK 99 Hradec Králové | 50:43 | + 20:53 | |
46. | Krausová Veronika | HOR | TJ Jiskra Hořice | 51:49 | + 21:59 | |
47. | Šimůnková Doubravka | Neregistrovaní | 52:06 | + 22:16 | ||
48. | Drahorád Ctibor | LPU2222 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:00 | + 23:10 | |
49. | Dachovský Radovan | 49C6900 | Tempo Malšovice | 53:03 | + 23:13 | |
50. | Mencl Miloslav | VSP6505 | USK Praha | 53:54 | + 24:04 | |
51. | Kovačičová Ivona | OSN6850 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 54:56 | + 25:06 | |
52. | Čermáková Lucie | OK 99 Hradec Králové | 56:51 | + 27:01 | ||
53. | Čížek Petr | PDY | Běhej Poděbrady | 58:06 | + 28:16 | |
54. | Třešňák Miloš | JIL9989 | OK Jilemnice | 58:09 | + 28:19 | |
55. | Němeček Jiří | 58:53 | + 29:03 | |||
56. | Rufferová Iva | 59:09 | + 29:19 | |||
57. | Kučerová Eliška | 60:20 | + 30:30 | |||
58. | Růžková Kamila | 60:45 | + 30:55 | |||
59. | Folprechtová Julie | 62:35 | + 32:45 | |||
60. | Izdný Pavel | NER | Neregistrovaní | 67:03 | + 37:13 | |
61. | Oupická Věra | Neregistrovaní | 69:07 | + 39:17 | ||
62. | Severová Radka | 71:52 | + 42:02 | |||
63. | Jančová Michaela | 72:27 | + 42:37 | |||
64. | Breuer Ondřej | 73:00 | + 43:10 | |||
65. | Janků Michaela | 76:13 | + 46:23 | |||
66. | Malá Marie | LPU4753 | OK Lokomotiva Pardubice | 76:46 | + 46:56 | |
67. | Růžková Markéta | LPU0758 | OK Lokomotiva Pardubice | 77:49 | + 47:59 | |
68. | Šitinová Anita | 79:15 | + 49:25 | |||
69. | Švábová Michaela | BRU6851 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 81:50 | + 52:00 | |
70. | Šípková Petra | LPU7488 | OK Lokomotiva Pardubice | 87:30 | + 57:40 | |
71. | Vítová Eva | KOR6950 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 88:18 | + 58:28 | |
72. | Němeček Ondřej | 107:00 | + 77:10 | |||
73. | Máslo Miroslav | SHK4001 | OK Slavia Hradec Králové | 139:35 | + 109:45 | |
74. | Podolský Petr | 146:41 | + 116:51 | |||
Pírko Šimon | DISK | |||||
Rychtera Petr | Neregistrovaní | DISK | ||||
Jirout Milan | CHC76 | K.O.B. Choceň | DISK | |||
Kubíčková Iva | SJH | SJH Jindřichův Hradec | DISK | |||
Lounek Jaroslav | KOR6901 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | DISK | |||
Kymlová Šárka | 8FX8350 | TJ Sokol Kobylisy | DISK | |||
Bulířová Žofie | DISK | |||||
Šimůnek Vít | Neregistrovaní | DISK | ||||
Splítek Václav | DISK | |||||
Třešňáková Blanka | JIL9988 | OK Jilemnice | DISK | |||
Štěpová Věra | 3IX8850 | Zelenkovi | DISK | |||
Breuer Adam | DISK | |||||
Pavlíková Gábina | Neregistrovaní | DISK | ||||
Šimůnková Agáta | Neregistrovaní | DISK | ||||
Vodička Lukáš | BSO | KOB Baník Sokolov | DISK | |||
Hammová Dita | KOR7050 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | DISK | |||
Benešová Barbora | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupská Barbora | PHK9951 | OK 99 Hradec Králové | 33:13 | ||
2. | Sokolář Zdeněk | SNA7201 | TJ START Náchod | 36:06 | + 2:53 | |
3. | Jirous Jiří | TAP7201 | KOB TRETRA Praha | 42:43 | + 9:30 | |
4. | Nechuta David | PZR9701 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 43:13 | + 10:00 | |
5. | Silný Ondřej | PHK7906 | OK 99 Hradec Králové | 44:29 | + 11:16 | |
6. | Lounek Jakub | PDY8200 | Běhej Poděbrady | 44:31 | + 11:18 | |
7. | Hejtmánková Kateřina | TAP8462 | KOB TRETRA Praha | 46:07 | + 12:54 | |
8. | Folprechtová Kateřina | 48:13 | + 15:00 | |||
9. | Vencl Vojtěch | Neregistrovaní | 49:02 | + 15:49 | ||
10. | Eichler Jan | KAS9800 | KOB Kamenický Šenov | 52:53 | + 19:40 | |
11. | Bulíř Jan | 53:24 | + 20:11 | |||
12. | Meier Milan | VLI7301 | Slavia Liberec orienteering | 53:31 | + 20:18 | |
13. | Marák Jan | SNA8001 | TJ START Náchod | 53:41 | + 20:28 | |
14. | Porkert Jan | SHK | OK Slavia Hradec Králové | 56:16 | + 23:03 | |
15. | Bulířová Blanka | 60:18 | + 27:05 | |||
16. | Chaloupková Lenka | CHC6951 | K.O.B. Choceň | 60:32 | + 27:19 | |
17. | Nováková Jana | 81c7450 | 66:41 | + 33:28 | ||
18. | Babicová Eva | NNN9990 | Neregistrovaní (NNN) | 67:25 | + 34:12 | |
19. | Martínková Eva | 69X9200 | HO Humanita | 69:09 | + 35:56 | |
20. | Skalka Michal | LTUzzzz | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 70:06 | + 36:53 | |
21. | Rémiš Jaromír | SHK7200 | OK Slavia Hradec Králové | 71:42 | + 38:29 | |
22. | Neumann David | 72:16 | + 39:03 | |||
23. | Sehnal Tomáš | PDY6700 | Běhej Poděbrady | 75:57 | + 42:44 | |
24. | Sýkorová Daniela | CHC8851 | K.O.B. Choceň | 77:34 | + 44:21 | |
25. | Bolf Vojtěch | Neregistrovaní | 80:38 | + 47:25 | ||
26. | Zelenková Lenka | 3IX6150 | Zelenkovi | 85:09 | + 51:56 | |
27. | Jireš František | 3IX5900 | Zelenkovi | 90:52 | + 57:39 | |
28. | Choutková Lenka | SOB6350 | SOBSA | 92:20 | + 59:07 | |
29. | Nechvíle Daniel | PDY9600 | Běhej Poděbrady | 101:31 | + 68:18 | |
Kurz Matouš | NNN9989 | Neregistrovaní (NNN) | DISK | |||
Bulířová Ema | DISK | |||||
Menčíkovi Honza + Katka | DISK | |||||
Bártíková Irena | VSP7461 | USK Praha | DISK | |||
Kratochvílová Kateřina | DISK | |||||
Vrátil Tomáš | Neregistrovaní | DISK | ||||
Kunart Tomáš | PHK7205 | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Polák Vlastimil | VRL7702 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 37:19 | ||
2. | Štregl Petr | VRL7303 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:27 | + 6:08 | |
3. | Hanč Petr | VRL8001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:57 | + 6:38 | |
4. | Wohanka Petr | VRL7305 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 44:58 | + 7:39 | |
5. | Matoušová Kateřina | VRL9955 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 46:20 | + 9:01 | |
6. | Kubát Miroslav | VRL6701 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 52:55 | + 15:36 | |
7. | Štreglová Andrea | VRL7552 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 54:17 | + 16:58 | |
8. | Farář Jaroslav | VRL5002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 60:08 | + 22:49 | |
9. | Vrbata Michal | VRL7507 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 61:26 | + 24:07 | |
10. | Wohanka Pavel | VRL7501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 61:53 | + 24:34 | |
11. | Kutlvašr Ruda | VRL7601 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 62:26 | + 25:07 | |
12. | Knobloch Jindřich | VRL4901 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 65:32 | + 28:13 | |
13. | Kubátová Dana | VRL6851 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 73:57 | + 36:38 | |
14. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 75:30 | + 38:11 | |
15. | Poláková Lucie | VRL8254 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 78:36 | + 41:17 | |
16. | Hanušová Monika | VRL7654 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 90:37 | + 53:18 | |
17. | Hanuš Vladimír | VRL7508 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 94:49 | + 57:30 | |
Hrdinka Daniel | VRL9701 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |