Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baracsi Lena | 49H0750 | Hóbagoly | 26:07 | ||
2. | Pipková Karolína | LPU0756 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:50 | + 0:43 | |
3. | Kopencová Anna | SJH0752 | SJH Jindřichův Hradec | 28:35 | + 2:28 | |
4. | Urbanová Anna | SJH0753 | SJH Jindřichův Hradec | 28:49 | + 2:42 | |
5. | Štoková Sofie | DKP0750 | Oddíl OB Kotlářka | 29:11 | + 3:04 | |
6. | Stölting Kira | 2ID1050 | OL Team Lippe | 30:04 | + 3:57 | |
7. | Ptáčková Julie | TBM0980 | KOS TJ Tesla Brno | 33:05 | + 6:58 | |
8. | Rozsívalová Adéla | KON0760 | KOB Konice | 35:13 | + 9:06 | |
9. | Šimůnková Michaela | TAP0851 | KOB TRETRA Praha | 37:07 | + 11:00 | |
10. | Lilli Stadler | 46A065x | OL Naturfreunde Linz | 38:21 | + 12:14 | |
11. | Hančová Karolína | VRL0952 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 38:26 | + 12:19 | |
12. | Bubeníková Denisa | SJH0852 | SJH Jindřichův Hradec | 41:11 | + 15:04 | |
13. | Čivrná Eliška | VRL0851 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:51 | + 15:44 | |
14. | Nowak Zofia | 97P0850 | KS Hades Poznań | 43:50 | + 17:43 | |
15. | Bubeníková Nicol | SJH0853 | SJH Jindřichův Hradec | 45:59 | + 19:52 | |
16. | Marhoulová Kateřina | 1IX0750 | NERMarhule | 46:47 | + 20:40 | |
17. | Sobotová Kateřina | VPM0851 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 50:12 | + 24:05 | |
18. | Ptáčková Hana | PGP0750 | SK Praga | 51:40 | + 25:33 | |
19. | DELAUME Charlotte | 85F0750 | AVON OK | 52:07 | + 26:00 | |
20. | Beranová Marie | SJH0951 | SJH Jindřichův Hradec | 53:02 | + 26:55 | |
21. | Rotková Veronika | ZBM0854 | SK Žabovřesky Brno | 54:14 | + 28:07 | |
22. | Reichlová Pavla | KSU0888 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 55:07 | + 29:00 | |
23. | Kalinová Ella | EKP0961 | VŠTJ Ekonom Praha | 55:37 | + 29:30 | |
24. | Reichlová Lucie | KSU0850 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 61:07 | + 35:00 | |
25. | Pokorná Ema | PGP0950 | SK Praga | 71:44 | + 45:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doleželová Anna | PZR0651 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 21:08 | ||
2. | Doušková Hana | TBM0659 | KOS TJ Tesla Brno | 22:39 | + 1:31 | |
3. | Hlaváčová Lucie | TBM0660 | KOS TJ Tesla Brno | 23:23 | + 2:15 | |
4. | Vlašímská Bára | SKV0651 | TJ Slovan Karlovy Vary | 29:01 | + 7:53 | |
5. | Doušková Kateřina | TBM0679 | KOS TJ Tesla Brno | 30:29 | + 9:21 | |
6. | Janošíková Marie | VCB0752 | OB České Budějovice | 31:00 | + 9:52 | |
7. | Benešová Michaela | SJH0651 | SJH Jindřichův Hradec | 32:09 | + 11:01 | |
8. | Gelnerová Anna | KRL0653 | Kometa Kralovice | 32:12 | + 11:04 | |
9. | Vozábalová Hana | PGP0654 | SK Praga | 34:26 | + 13:18 | |
10. | Kotenová Markéta | RIC0651 | OB Říčany | 34:46 | + 13:38 | |
11. | Bauerová Aneta | SKV0752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 38:02 | + 16:54 | |
12. | Urbánková Eva | ONO0650 | SKOB Ostrov | 38:43 | + 17:35 | |
13. | Gelnerová Markéta | KRL0952 | Kometa Kralovice | 39:02 | + 17:54 | |
14. | Komárková Zbyňka | SJH0751 | SJH Jindřichův Hradec | 40:02 | + 18:54 | |
15. | Kubáňová Tereza | TBM0756 | KOS TJ Tesla Brno | 41:06 | + 19:58 | |
16. | Křístková Veronika | ROZ0650 | OK Roztoky | 42:06 | + 20:58 | |
17. | Gajdová Michaela | VSP0752 | USK Praha | 44:36 | + 23:28 | |
18. | Malečková Pavlína | PGP0850 | SK Praga | 44:55 | + 23:47 | |
19. | Křístková Viktorie | ROZ0651 | OK Roztoky | 47:41 | + 26:33 | |
20. | Čadková Marcela | KRL0654 | Kometa Kralovice | 50:58 | + 29:50 | |
21. | Priehodová Nela | PGP0655 | SK Praga | 51:47 | + 30:39 | |
22. | Roučková Karolína | KRL0656 | Kometa Kralovice | 55:01 | + 33:53 | |
23. | Gregorová Julie | RUZ0750 | TJ Růžená | 56:58 | + 35:50 | |
24. | Bulířová Žofie | TAP0850 | KOB TRETRA Praha | 59:01 | + 37:53 | |
25. | Kotuliaková Lea | 27S0750 | Farmaceut Bratislava | 78:10 | + 57:02 | |
Good Julie | SBR0750 | SKOB Bruntál | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chvátilová Johana | PHK0450 | OK 99 Hradec Králové | 30:03 | ||
2. | Mellanová Judita | TUV0559 | SOK TJ Turnov | 31:02 | + 0:59 | |
3. | Čechmánková Anna | PGP0452 | SK Praga | 32:43 | + 2:40 | |
4. | Lili Lantai | 44H0500 | Veszprémi Honvéd SE | 34:52 | + 4:49 | |
5. | Malečková Hana | PGP0550 | SK Praga | 36:44 | + 6:41 | |
6. | Kripulevičiute Vytaute | 18L0450 | SM Gaja | 37:02 | + 6:59 | |
7. | Machová Anna | LME0451 | SK Los Mělník | 38:50 | + 8:47 | |
8. | Ziebová Veronika | NEJ0450 | TJ Jiskra Nejdek | 39:22 | + 9:19 | |
9. | Blažková Veronika | SJH0551 | SJH Jindřichův Hradec | 40:06 | + 10:03 | |
10. | Hájková Tereza | TUV0558 | SOK TJ Turnov | 43:19 | + 13:16 | |
11. | Hošková Kateřina | LTU0451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 43:20 | + 13:17 | |
12. | Víšková Veronika | KAM0452 | OK Kamenice | 44:05 | + 14:02 | |
13. | Dušková Tereza | TBM0554 | KOS TJ Tesla Brno | 45:25 | + 15:22 | |
14. | Licková Štěpánka | LTU0452 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 59:27 | + 29:24 | |
15. | Vehmas Ronja | 31F0450 | Finland - non registered | 70:25 | + 40:22 | |
Skundaite Auguste | 18L0550 | SM Gaja | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lukašáková Sára | STE0450 | SK SKI-OB Šternberk | 37:22 | ||
2. | Cincibusová Lenka | FSP0450 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 38:10 | + 0:48 | |
3. | Teringlová Vendula | VCB0451 | OB České Budějovice | 38:43 | + 1:21 | |
4. | Švecová Karolína | ZVO0557 | OB SK Zvole | 40:13 | + 2:51 | |
5. | Dítková Markéta | SKV0451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 41:09 | + 3:47 | |
6. | Ševčíková Anežka | ONO0550 | SKOB Ostrov | 42:09 | + 4:47 | |
7. | Zmarzláková Olga | KRL0552 | Kometa Kralovice | 42:09 | + 4:47 | |
8. | Kubáková Nela | SJH0451 | SJH Jindřichův Hradec | 42:36 | + 5:14 | |
9. | Janošíková Eva | VCB0552 | OB České Budějovice | 44:00 | + 6:38 | |
10. | Kotenová Barbora | RIC0452 | OB Říčany | 47:03 | + 9:41 | |
11. | Rotková Markéta | ZBM0455 | SK Žabovřesky Brno | 47:28 | + 10:06 | |
12. | Zemková Pavlína | SLA0551 | SKOB Slaný | 54:26 | + 17:04 | |
13. | Pokorná Nela | PGP0552 | SK Praga | 55:28 | + 18:06 | |
14. | Baracsi Hanna | 49H0550 | Hóbagoly | 59:59 | + 22:37 | |
15. | Trešlová Veronika | KAM0457 | OK Kamenice | 61:57 | + 24:35 | |
16. | Ptáčková Veronika | PGP0551 | SK Praga | 73:09 | + 35:47 | |
17. | Good Eliška | SBR0550 | SKOB Bruntál | 74:42 | + 37:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blažková Kateřina | SJH0252 | SJH Jindřichův Hradec | 28:15 | ||
2. | Semíková Lucie | KAM0250 | OK Kamenice | 29:16 | + 1:01 | |
3. | Block Amelia | 38P025x | UKS Orientus Lodz | 32:08 | + 3:53 | |
4. | Bejvlová Karolína | LME0250 | SK Los Mělník | 32:44 | + 4:29 | |
5. | Štreglová Zuzana | VRL0251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 36:15 | + 8:00 | |
6. | Hankovcová Helena | KAM0350 | OK Kamenice | 36:53 | + 8:38 | |
7. | Chaloupková Hana | KAM0252 | OK Kamenice | 37:24 | + 9:09 | |
8. | Bednaříková Emma | VLI0359 | Slavia Liberec orienteering | 37:50 | + 9:35 | |
9. | Hubáčková Dagmar | LCE0351 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:36 | + 10:21 | |
10. | Janků Anna | SJC0252 | Sportcentrum Jičín | 39:28 | + 11:13 | |
11. | Bulířová Ema | TAP0452 | KOB TRETRA Praha | 39:58 | + 11:43 | |
12. | Pataki Virág Lara | BBM0250 | BETA URSUS Orienteering | 40:50 | + 12:35 | |
13. | Bednaříková Sára | LCE0252 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 41:19 | + 13:04 | |
14. | Ceulemans Lisse | 27B-050 | TROL Belgium | 41:21 | + 13:06 | |
15. | Nádeníčková Iva | NEJ0350 | TJ Jiskra Nejdek | 44:54 | + 16:39 | |
16. | Budská Anna | TJN0253 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 45:17 | + 17:02 | |
17. | Kašparová Barbora | SLA0251 | SKOB Slaný | 48:05 | + 19:50 | |
18. | Nevěřilová Kateřina | LCE0254 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 50:32 | + 22:17 | |
19. | Gola Martyna | 38P035x | UKS Orientus Lodz | 52:11 | + 23:56 | |
20. | Kinclová Natálie | LTU0350 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 55:21 | + 27:06 | |
21. | Řadová Lucie | DKP0251 | Oddíl OB Kotlářka | 58:09 | + 29:54 | |
22. | Šafaříková Lucie | CST0351 | OB Strakonice | 61:17 | + 33:02 | |
23. | Nowak Maria | 97P0350 | KS Hades Poznań | 62:23 | + 34:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fišarová Eliška | KRL0351 | Kometa Kralovice | 37:18 | ||
2. | Votavová Žofie | KNC0250 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 41:24 | + 4:06 | |
3. | Žejdlíková Eliška | LTP0350 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 46:49 | + 9:31 | |
4. | Starková Terezie | CHT0251 | OOB SK Chrast | 46:59 | + 9:41 | |
5. | Boróka Lantai | 44H0202 | Veszprémi Honvéd SE | 48:09 | + 10:51 | |
6. | Švecová Anežka | ZVO0352 | OB SK Zvole | 48:49 | + 11:31 | |
7. | Baracsi Luca | 49H0350 | Hóbagoly | 50:11 | + 12:53 | |
8. | Popová Jana | TAP0252 | KOB TRETRA Praha | 55:58 | + 18:40 | |
9. | Kándlová Ema | DCE0351 | KOB Dobřichovice | 57:59 | + 20:41 | |
10. | Štěpánková Ema | KAM0255 | OK Kamenice | 61:42 | + 24:24 | |
11. | Richterová Julie | ADA0351 | OOB Spartak Adamov | 62:31 | + 25:13 | |
12. | Křístková Magdalena | ROZ0350 | OK Roztoky | 63:00 | + 25:42 | |
13. | Popová Veronika | TAP0253 | KOB TRETRA Praha | 64:09 | + 26:51 | |
14. | Matoušová Gabriela | VRL0352 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 75:45 | + 38:27 | |
15. | Černá Aneta | PGP0254 | SK Praga | 98:47 | + 61:29 | |
16. | Vrtišková Kateřina | ZVO0351 | OB SK Zvole | 104:34 | + 67:16 | |
17. | Filipová Lucie | SRK0351 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 129:37 | + 92:19 | |
Lara Zupan | 2FS025x | OK Komenda | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hojná Eliška | SJH0052 | SJH Jindřichův Hradec | 40:57 | ||
2. | Zeiner Elena | 19A0050 | OLC Graz | 43:44 | + 2:47 | |
3. | Tokárová Regina | NEJ0151 | TJ Jiskra Nejdek | 43:59 | + 3:02 | |
4. | Aschermannová Karolína | KAM0051 | OK Kamenice | 44:39 | + 3:42 | |
5. | Dominika Mérő | 44H0150 | Veszprémi Honvéd SE | 46:44 | + 5:47 | |
6. | Peterová Jana | LPU0057 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:48 | + 5:51 | |
7. | Filipová Tereza | LPU0050 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:55 | + 5:58 | |
8. | Vejražková Róza | SJC0151 | Sportcentrum Jičín | 49:10 | + 8:13 | |
9. | Deptulska Maria | 1CP0050 | UKS Siódemka Rumia | 50:57 | + 10:00 | |
10. | Golová Tereza | VIC0162 | OB Vizovice | 51:18 | + 10:21 | |
11. | Auerműllerová Anna | ZBM0060 | SK Žabovřesky Brno | 52:00 | + 11:03 | |
12. | Držková Berenika | LPU0151 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:54 | + 13:57 | |
13. | Kalousková Marie | DKP0151 | Oddíl OB Kotlářka | 57:01 | + 16:04 | |
14. | Kubíčková Iva | LPU0157 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:22 | + 16:25 | |
15. | Rusá Vendula | DCE0150 | KOB Dobřichovice | 61:46 | + 20:49 | |
16. | Patricija Primožič | 2FS005x | OK Komenda | 63:08 | + 22:11 | |
17. | Machová Marie | LME0050 | SK Los Mělník | 63:09 | + 22:12 | |
18. | Zeiner Dora | 19A0150 | OLC Graz | 65:07 | + 24:10 | |
19. | Pavlová Martina | LTP0151 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 65:41 | + 24:44 | |
20. | Nádeníčková Pavla | NEJ0150 | TJ Jiskra Nejdek | 65:59 | + 25:02 | |
21. | Novotná Tereza | ZLH0051 | OOB TJ Zlaté Hory | 66:35 | + 25:38 | |
22. | Halamová Barbora | TAP0150 | KOB TRETRA Praha | 67:12 | + 26:15 | |
23. | Míchalová Šárka | KPY0050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 67:33 | + 26:36 | |
24. | Kováčiková Jolana | KNC0051 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 71:11 | + 30:14 | |
25. | Nika Poljanšek | 91S006x | OK Azimut | 72:56 | + 31:59 | |
26. | Zatloukalová Hana | SSU0158 | SK Severka Šumperk | 80:37 | + 39:40 | |
27. | Straková Veronika | SLA0051 | SKOB Slaný | 84:28 | + 43:31 | |
28. | Vankevich Darya | 31B0150 | КСО Березино BLR | 85:31 | + 44:34 | |
29. | Vacková Anna | CHT0051 | OOB SK Chrast | 88:32 | + 47:35 | |
30. | Vallová Kristýna | ZVO0152 | OB SK Zvole | 101:22 | + 60:25 | |
31. | Sadílková Iva | VIC0151 | OB Vizovice | 120:00 | + 79:03 | |
32. | Zielińska Magdalena | 97P0050 | KS Hades Poznań | 129:37 | + 88:40 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Firešová Markéta | ZBM9951 | SK Žabovřesky Brno | 44:58 | ||
2. | Pataki Réka Dalida | BBM9951 | BETA URSUS Orienteering | 45:59 | + 1:01 | |
3. | Odehnalová Klára | ZBM9956 | SK Žabovřesky Brno | 49:02 | + 4:04 | |
4. | Kopecká Anna | LPU9958 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:02 | + 4:04 | |
5. | Matoušová Kateřina | VRL9955 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 49:21 | + 4:23 | |
6. | Hájková Eliška | KAM9851 | OK Kamenice | 51:25 | + 6:27 | |
7. | Nováková Lucie | BOR9854 | OK Jiskra Nový Bor | 51:28 | + 6:30 | |
8. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | Sportcentrum Jičín | 51:37 | + 6:39 | |
9. | Thořová Markéta | TUR9952 | OOB TJ Turnov | 52:34 | + 7:36 | |
10. | Waňková Martina | LPU9959 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:21 | + 8:23 | |
11. | Voltrová Alena | ROZ9951 | OK Roztoky | 53:27 | + 8:29 | |
12. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | OK Kamenice | 53:40 | + 8:42 | |
13. | Albrechtová Iveta | KAM9950 | OK Kamenice | 54:10 | + 9:12 | |
14. | Žejdlíková Karolína | LTP9950 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 55:30 | + 10:32 | |
15. | Novotná Klára | ZLH9851 | OOB TJ Zlaté Hory | 58:13 | + 13:15 | |
16. | Fürstová Anna | LLI9854 | TJ Loko Liberec | 59:32 | + 14:34 | |
17. | Malivánková Eva | ZBM9952 | SK Žabovřesky Brno | 63:08 | + 18:10 | |
18. | Hanáková Lenka | KRL9951 | Kometa Kralovice | 63:25 | + 18:27 | |
19. | Polona Jezeršek | 2FS985x | OK Komenda | 63:55 | + 18:57 | |
20. | Kolářová Johana | SLA9950 | SKOB Slaný | 63:57 | + 18:59 | |
21. | Dambrauskaite Ieva | 18L9950 | SM Gaja | 64:03 | + 19:05 | |
22. | Pejšková Eva | JHB9953 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 64:41 | + 19:43 | |
23. | Doležalová Dorotka | VPM9950 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 66:05 | + 21:07 | |
24. | Vankevich Alieksandra | 31B9800 | КСО Березино BLR | 70:06 | + 25:08 | |
25. | Zurynková Michaela | EKP9850 | VŠTJ Ekonom Praha | 71:16 | + 26:18 | |
26. | Zatloukalová Romana | SSU9950 | SK Severka Šumperk | 75:23 | + 30:25 | |
27. | Lišková Hana | KPY9951 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 88:07 | + 43:09 | |
28. | Hauerlandová Natálie | LCE9851 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 101:34 | + 56:36 | |
29. | Kyselová Nela | ROU9951 | SKOB Roudnice nad Labem | 102:53 | + 57:55 | |
30. | Čiháková Barbora | KNC9950 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 104:20 | + 59:22 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čechová Tereza | SJI9852 | OK Jihlava | 52:15 | 7379 | ||
2. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | SK Žabovřesky Brno | 52:29 | + 0:14 | 7347 | |
3. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | KOB TRETRA Praha | 55:13 | + 2:58 | 6977 | |
4. | Hanáková Magda | KRL9651 | Kometa Kralovice | 57:19 | + 5:04 | 6692 | |
5. | Gorczyca Maria | 57:32 | + 5:17 | ||||
6. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | SK Žabovřesky Brno | 59:13 | + 6:58 | 6434 | |
7. | Gineikaite Ugne | 18L9850 | SM Gaja | 61:16 | + 9:01 | ||
8. | Jansová Doubravka | LPU9750 | OK Lokomotiva Pardubice | 61:46 | + 9:31 | 6088 | |
9. | Linková Alena | TUR9751 | OOB TJ Turnov | 66:07 | + 13:52 | 5498 | |
10. | Nikitczenko Natasza | 38P975x | UKS Orientus Lodz | 81:07 | + 28:52 | ||
11. | Nedbálková Hana | ZBM9755 | SK Žabovřesky Brno | 84:13 | + 31:58 | 3042 | |
12. | Náhlíková Erika | HCE9750 | TJ Hostivice | 87:28 | + 35:13 | 2601 | |
13. | Gottfriedová Adéla | VCB9755 | OB České Budějovice | 95:41 | + 43:26 | 1486 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štičková Anna | LLI9651 | TJ Loko Liberec | 56:33 | 8940 | ||
2. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | Oddíl OB Kotlářka | 56:38 | + 0:05 | 8927 | |
3. | Gregorová Kamila | CTB8151 | SK OB Chotěboř | 57:23 | + 0:50 | 8809 | |
4. | Kociánová Lenka | VBM8553 | VSK Mendelu Brno | 57:50 | + 1:17 | 8739 | |
5. | Krafková Lucie | TUR8650 | OOB TJ Turnov | 58:17 | + 1:44 | 8669 | |
6. | Kašková Kateřina | CHA7850 | OK Chrastava | 58:42 | + 2:09 | 8603 | |
7. | Zvěřinová Martina | LPU8357 | OK Lokomotiva Pardubice | 59:03 | + 2:30 | 8549 | |
8. | Teplá Karolína | SHK9251 | OK Slavia Hradec Králové | 62:40 | + 6:07 | 7983 | |
9. | Vyhnálková Barbora | RIC9850 | OB Říčany | 63:59 | + 7:26 | 7777 | |
10. | Vozdová Aneta | KSU9394 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 64:09 | + 7:36 | 7751 | |
11. | Procházková Marie | KAM9554 | OK Kamenice | 64:57 | + 8:24 | 7626 | |
12. | Stankiewicz Agata | 38P9450 | UKS Orientus Lodz | 65:01 | + 8:28 | ||
13. | Plochová Dominika | DKP8651 | Oddíl OB Kotlářka | 65:26 | + 8:53 | 7550 | |
14. | Březinová Marie | SSU9191 | SK Severka Šumperk | 68:00 | + 11:27 | 7149 | |
15. | Procházková Klára | LPU9451 | OK Lokomotiva Pardubice | 68:49 | + 12:16 | 7021 | |
16. | Sklenářová Radka | LCE9250 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 69:56 | + 13:23 | 6847 | |
Doleželová Kateřina | LPU9558 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fundová Eliška | SHK9351 | OK Slavia Hradec Králové | 58:52 | 7106 | ||
2. | Burdová Adéla | BOR9161 | OK Jiskra Nový Bor | 58:55 | + 0:03 | 7100 | |
3. | Margoldová Barbora | DKP8654 | Oddíl OB Kotlářka | 59:52 | + 1:00 | 6986 | |
4. | Aschermannová Petra | KAM9354 | OK Kamenice | 60:50 | + 1:58 | 6871 | |
5. | Janatová Lucie | DKP8154 | Oddíl OB Kotlářka | 62:33 | + 3:41 | 6666 | |
6. | Kovářová Lenka | LTP9750 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 64:33 | + 5:41 | 6428 | |
7. | Korecká Lenka | CHT8053 | OOB SK Chrast | 64:46 | + 5:54 | 6402 | |
8. | Křížová Lenka | TTR8551 | OOB Třebíč | 64:58 | + 6:06 | 6378 | |
9. | Paulíčková Renata | SJI8057 | OK Jihlava | 65:36 | + 6:44 | 6302 | |
10. | Kazdová Lenka | SJC8484 | Sportcentrum Jičín | 65:52 | + 7:00 | 6271 | |
11. | Kudrnáčová Lucie | HCE8850 | TJ Hostivice | 68:29 | + 9:37 | 5958 | |
12. | Kopcová Michaela | KRN8456 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 68:48 | + 9:56 | 5921 | |
13. | Sramkova Vendula | 26N8450 | Hemsedal IL | 69:06 | + 10:14 | ||
14. | Straková Andrea | KAM9152 | OK Kamenice | 70:31 | + 11:39 | 5716 | |
15. | Vodrážková Kateřina | VPM7995 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 70:35 | + 11:43 | 5708 | |
16. | Janů Hana | KSU9393 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 71:23 | + 12:31 | 5612 | |
17. | Matrasová Vendula | CHT8251 | OOB SK Chrast | 71:56 | + 13:04 | 5547 | |
18. | Jiřištová Zuzana | DKP8254 | Oddíl OB Kotlářka | 72:02 | + 13:10 | 5535 | |
19. | Kubínová Romana | SKV9452 | TJ Slovan Karlovy Vary | 72:05 | + 13:13 | 5529 | |
20. | Wurzelová Hana | OSN8972 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 72:57 | + 14:05 | 5426 | |
21. | Rusá Šárka | KAM9157 | OK Kamenice | 73:09 | + 14:17 | 5402 | |
22. | Chmelíková Zuzana | VBM9353 | VSK Mendelu Brno | 74:08 | + 15:16 | 5284 | |
23. | Gorčicová Eliška | CHA9150 | OK Chrastava | 75:28 | + 16:36 | 5125 | |
24. | Křístková Hana | ROZ7450 | OK Roztoky | 76:19 | + 17:27 | 5024 | |
25. | Ježková Barbora | CHA8850 | OK Chrastava | 77:34 | + 18:42 | 4875 | |
26. | Dambrauskaite Egle | 18L9250 | SM Gaja | 78:44 | + 19:52 | ||
27. | Přívozníková Pavla | BZP8650 | Báječné ženy v orientačním běhu | 79:50 | + 20:58 | 4604 | |
28. | Choutková Magdaléna | SOB8851 | SOBSA | 81:49 | + 22:57 | 4368 | |
29. | Doležalová Barbora | VPM9252 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 82:28 | + 23:36 | 4290 | |
30. | Collis Blanka | 15G8200 | DRONGO | 82:33 | + 23:41 | ||
31. | Macková Lucia | KAM9151 | OK Kamenice | 86:01 | + 27:09 | 3867 | |
32. | Lesová Markéta | VPM8494 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 87:04 | + 28:12 | 3742 | |
33. | Posseltová Tereza | TJN9252 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 87:28 | + 28:36 | 3694 | |
34. | Kovářová Julie | LTP8854 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 88:01 | + 29:09 | 3628 | |
35. | Rickmeyer Tina | 71D8650 | USV TU Dresden | 88:38 | + 29:46 | ||
36. | Albrechtová Eva | KAM7850 | OK Kamenice | 89:41 | + 30:49 | 3430 | |
37. | Krpatová Klára | TJN9353 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 89:59 | + 31:07 | 3394 | |
38. | Reich Katrin | 44D8400 | OLV Steinberg | 102:58 | + 44:06 | ||
39. | Králová Vanda | BZP8750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 103:21 | + 44:29 | 1799 | |
40. | Smoradová Barbora | ZBM9053 | SK Žabovřesky Brno | 109:44 | + 50:52 | 1038 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ebnerová Eva | KON8277 | KOB Konice | 58:55 | 6060 | ||
2. | Urbánková Kateřina | ONO9250 | SKOB Ostrov | 60:01 | + 1:06 | 5950 | |
3. | Veselá Anna | VPM9250 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 61:00 | + 2:05 | 5853 | |
4. | Vernerová Radka | VBM8558 | VSK Mendelu Brno | 61:28 | + 2:33 | 5806 | |
5. | Zurynková Jana | EKP7053 | VŠTJ Ekonom Praha | 62:27 | + 3:32 | 5709 | |
6. | Zamrzlová Eva | SJC8759 | Sportcentrum Jičín | 62:44 | + 3:49 | 5681 | |
7. | Karbanová Vendula | DKP8350 | Oddíl OB Kotlářka | 62:52 | + 3:57 | 5667 | |
8. | Klinkerová Tereza | ROZ9350 | OK Roztoky | 63:01 | + 4:06 | 5653 | |
9. | Janečková Dagmar | EKP6550 | VŠTJ Ekonom Praha | 63:54 | + 4:59 | 5565 | |
10. | Līgate Kitija | 21L8350 | ZVOC | 64:47 | + 5:52 | ||
11. | Kašparová Šárka | AOP7251 | Orientační Běh Opava | 64:52 | + 5:57 | 5469 | |
12. | Křenková Geislerová Blanka | LLI8450 | TJ Loko Liberec | 68:47 | + 9:52 | 5080 | |
13. | Kozumplíková Alice | RBK8151 | SK Radioklub Blansko | 68:51 | + 9:56 | 5073 | |
14. | Kršáková Marie | VIC9191 | OB Vizovice | 69:22 | + 10:27 | 5022 | |
15. | Benešová Iveta | SJH9351 | SJH Jindřichův Hradec | 70:16 | + 11:21 | 4933 | |
16. | Kršáková Veronika | VIC9090 | OB Vizovice | 70:40 | + 11:45 | 4893 | |
17. | Rydlová Eva | FSP8989 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 74:09 | + 15:14 | 4547 | |
18. | Sýkorová Daniela | CHC8851 | K.O.B. Choceň | 74:35 | + 15:40 | 4504 | |
19. | Štoková Mariana | DKP8158 | Oddíl OB Kotlářka | 74:37 | + 15:42 | 4501 | |
20. | Uhrová Zuzana | VSP8050 | USK Praha | 75:16 | + 16:21 | 4436 | |
21. | Stoszková Jana | AOP8850 | Orientační Běh Opava | 75:39 | + 16:44 | 4398 | |
22. | Habigerová Radka | KSU9559 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 76:15 | + 17:20 | 4339 | |
23. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | USK Praha | 79:40 | + 20:45 | 4000 | |
24. | Janošíková Lenka | UOL7651 | SOB Olomouc | 80:36 | + 21:41 | 3907 | |
25. | Držková Markéta | LPU7670 | OK Lokomotiva Pardubice | 86:44 | + 27:49 | 3298 | |
26. | Binková Jana | CHT8651 | OOB SK Chrast | 124:17 | + 65:22 | 0 | |
Čechová Jitka | VBM8353 | VSK Mendelu Brno | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bauerová Kateřina | SKV7751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 54:28 | 3618 | ||
2. | Pekárková Monika | RBK9252 | SK Radioklub Blansko | 56:56 | + 2:28 | 3468 | |
3. | Ouhrabková Radka | EKP8151 | VŠTJ Ekonom Praha | 59:27 | + 4:59 | 3315 | |
4. | Weislová Eva | TJP6750 | TJ Sokol Troja | 61:52 | + 7:24 | 3168 | |
5. | Šponarová Lucie | ZAM9151 | OB T.J. Sokol Žamberk | 62:24 | + 7:56 | 3135 | |
6. | Hejtmánková Kateřina | TAP8462 | KOB TRETRA Praha | 64:40 | + 10:12 | 2997 | |
7. | Venclová Veronika | ZAM8251 | OB T.J. Sokol Žamberk | 65:46 | + 11:18 | 2930 | |
8. | Krausová Martina | TJP9350 | TJ Sokol Troja | 66:28 | + 12:00 | 2888 | |
9. | Černá Eliška | SCP9050 | OK Sparta Praha | 66:48 | + 12:20 | 2867 | |
10. | Dulovcová Michaela | KRE8850 | OOB TJ Sokol Křemže | 68:02 | + 13:34 | ||
11. | Dušková Pavla | KOR9050 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 69:59 | + 15:31 | 2674 | |
12. | Kalinová Markéta | EKP8259 | VŠTJ Ekonom Praha | 73:58 | + 19:30 | 2431 | |
13. | Weislová Adéla | TJP9750 | TJ Sokol Troja | 74:28 | + 20:00 | 2401 | |
14. | Fidrmucová Linda | UOL8650 | SOB Olomouc | 77:03 | + 22:35 | 2243 | |
15. | Bednaříková Daniela | VLI7759 | Slavia Liberec orienteering | 77:19 | + 22:51 | 2227 | |
16. | Hríbiková Andrea | 51S8450 | ŠK Hadveo Banská Bystrica | 79:03 | + 24:35 | ||
17. | Hanzlíčková Martina | EKP8452 | VŠTJ Ekonom Praha | 79:23 | + 24:55 | 2101 | |
18. | Mikanová Kateřina | EKP8461 | VŠTJ Ekonom Praha | 80:32 | + 26:04 | 2031 | |
19. | Müllerová Petra | VAM9098 | OOB Vamberk | 85:43 | + 31:15 | 1716 | |
20. | Badis Anissa | 54H8750 | Dva Kuku Orienteering | 89:52 | + 35:24 | ||
21. | Jakubková Vendula | ABM9262 | KOB Moira Brno | 90:21 | + 35:53 | ||
22. | Jurgová Martina | 46X8800 | Krutě Kruté Krůty | 90:25 | + 35:57 | ||
23. | Hašková Arina | 5DX8650 | Neregistrovaní - Haškovi | 95:52 | + 41:24 | ||
24. | Zemanová Alena | KTA6351 | SK Kotnov Tábor | 106:24 | + 51:56 | 457 | |
25. | Kršková Lenka | KTA8851 | SK Kotnov Tábor | 109:38 | + 55:10 | 260 | |
26. | Smolíková Lucie | SKV9551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 117:43 | + 63:15 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ptáčková Veronika | TBM7374 | KOS TJ Tesla Brno | 54:13 | ||
2. | Hasmanová Lenka | VPM7551 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 59:28 | + 5:15 | |
3. | Lošťáková Ivana | LTP7758 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 59:53 | + 5:40 | |
4. | Teringlová Martina | VCB7851 | OB České Budějovice | 60:20 | + 6:07 | |
5. | Pachnerová Dominika | CHA7750 | OK Chrastava | 60:45 | + 6:32 | |
6. | Sullivan Rachel | 34G7850 | RAFO (Royal Air Force Orienteering) | 60:51 | + 6:38 | |
7. | Biolik Agnieszka | 46P7700 | Trackcourse | 63:02 | + 8:49 | |
8. | Ondráčková Veronika | EKP7850 | VŠTJ Ekonom Praha | 64:54 | + 10:41 | |
9. | Matějů Kateřina | VLI8054 | Slavia Liberec orienteering | 65:26 | + 11:13 | |
10. | Minakova Ekaterina | 11R8050 | Orienta-MosCompass | 65:36 | + 11:23 | |
11. | Bultrowicz Agnieszka | 97P9750 | KS Hades Poznań | 68:00 | + 13:47 | |
12. | Gajdová Kristina | VSP7752 | USK Praha | 68:26 | + 14:13 | |
13. | Bukovacová Alena | ZBM7454 | SK Žabovřesky Brno | 68:33 | + 14:20 | |
14. | Rotzler Mirjam | 5GX7850 | OLG Aesch | 71:19 | + 17:06 | |
15. | Dlouhá Marta | BZP7851 | Báječné ženy v orientačním běhu | 79:02 | + 24:49 | |
16. | Zbroja-Nowak Justyna | 97P8050 | KS Hades Poznań | 81:49 | + 27:36 | |
17. | Pecharová Michaela | TJP6550 | TJ Sokol Troja | 84:30 | + 30:17 | |
18. | Asterová Jana | SLA7451 | SKOB Slaný | 108:11 | + 53:58 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Městková Lucie | TEP7850 | Tempo Praha | 48:48 | ||
2. | Sobotová Jana | VPM7250 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 53:33 | + 4:45 | |
3. | Fišáková Hana | MLA7750 | MLOK Mariánské Lázně | 55:07 | + 6:19 | |
4. | Lux Andrea | 49H7500 | Hóbagoly | 58:52 | + 10:04 | |
5. | Urbánková Jana | ONO7851 | SKOB Ostrov | 60:22 | + 11:34 | |
6. | Zbraňková Magda | STE7352 | SK SKI-OB Šternberk | 63:44 | + 14:56 | |
7. | Dítkova Jitka | SKV7752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 65:14 | + 16:26 | |
8. | Křížová Lenka | KRL7951 | Kometa Kralovice | 67:16 | + 18:28 | |
9. | Hladká Petra | KOR7950 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 67:24 | + 18:36 | |
10. | Savičová Gabriela | SKV7952 | TJ Slovan Karlovy Vary | 68:00 | + 19:12 | |
11. | Good Ludmila | SBR8050 | SKOB Bruntál | 69:09 | + 20:21 | |
12. | Ševčíková Olga | ONO7650 | SKOB Ostrov | 69:40 | + 20:52 | |
13. | Giuganino Barbara | 33I8150 | CO2 | 70:15 | + 21:27 | |
14. | Farkas Fruzsina | 49H7750 | Hóbagoly | 70:52 | + 22:04 | |
15. | Vellechová Radka | AOV8050 | OOB TJ Baník Ostrava | 70:58 | + 22:10 | |
16. | Beranová Jana | SJH7851 | SJH Jindřichův Hradec | 71:01 | + 22:13 | |
17. | Firešová Andrea | ZBM7353 | SK Žabovřesky Brno | 71:25 | + 22:37 | |
18. | Kotásková Jana | JES7451 | OK Rakovník | 75:10 | + 26:22 | |
19. | Ječmenová Věra | ONO8050 | SKOB Ostrov | 76:42 | + 27:54 | |
20. | Ježková Dana | SNA7850 | TJ START Náchod | 78:00 | + 29:12 | |
21. | Holubová Eva | SBR8051 | SKOB Bruntál | 78:41 | + 29:53 | |
22. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 80:15 | + 31:27 | |
23. | Smolíková Kateřina | KSU7793 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 81:58 | + 33:10 | |
24. | Poláková Veronika | CHA8150 | OK Chrastava | 82:10 | + 33:22 | |
25. | Irena Hacin Kolner | 2FS815x | OK Komenda | 83:20 | + 34:32 | |
26. | Svítilová Pavla | BZP7750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 86:47 | + 37:59 | |
27. | Langrová Lenka | KOR7450 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 91:44 | + 42:56 | |
28. | Preclíková Jana | TUR8160 | OOB TJ Turnov | 98:27 | + 49:39 | |
29. | Müllerová Marie | KOR7650 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 119:56 | + 71:08 | |
Nataša Bogataj | 91S816x | OK Azimut | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Filipová Ivana | SRK7373 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 50:58 | ||
2. | Městková Kateřina | VSP7650 | USK Praha | 51:44 | + 0:46 | |
3. | Kubáňová Jana | TBM7275 | KOS TJ Tesla Brno | 55:34 | + 4:36 | |
4. | Schwabová Kateřina | TBM7371 | KOS TJ Tesla Brno | 57:07 | + 6:09 | |
5. | Škvorová Zuzana | KAM7350 | OK Kamenice | 58:11 | + 7:13 | |
6. | Frenzel Frieda | 23D7500 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 61:50 | + 10:52 | |
7. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | OK 99 Hradec Králové | 68:53 | + 17:55 | |
8. | Balusková Ida | OKP7350 | SK OK 24 Praha | 75:34 | + 24:36 | |
9. | Kolářová Michaela | SLA7351 | SKOB Slaný | 81:16 | + 30:18 | |
10. | Mellanová Veronika | TUV7251 | SOK TJ Turnov | 85:16 | + 34:18 | |
11. | Pospíšilová Štěpánka | BZP7650 | Báječné ženy v orientačním běhu | 86:43 | + 35:45 | |
12. | Rohanová Markéta | PVP7251 | VSS Přírodověda Praha | 100:37 | + 49:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubečková Zdena | PHK7551 | OK 99 Hradec Králové | 41:49 | ||
2. | Waňková Dita | LPU7158 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:31 | + 4:42 | |
3. | Čivrná Karolína | VRL7355 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:11 | + 5:22 | |
4. | Borovičková Lenka | FSP7350 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 48:45 | + 6:56 | |
5. | Krpatová Zuzana | LPU7558 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:44 | + 7:55 | |
6. | Tršová Daniela | PBM7375 | TJ Spartak 1. Brněnská | 50:31 | + 8:42 | |
7. | Krčová Martina | KSU7272 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 51:14 | + 9:25 | |
8. | Matoušková Markéta | SLA7352 | SKOB Slaný | 51:46 | + 9:57 | |
9. | Hlaváčová Šárka | TBM7258 | KOS TJ Tesla Brno | 52:24 | + 10:35 | |
10. | Pipková Táňa | LPU7156 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:34 | + 10:45 | |
11. | Riby Kateřina | LTP7252 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 53:47 | + 11:58 | |
12. | Dejnožková Blanka | TJN7651 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 54:06 | + 12:17 | |
13. | Zemková Helena | SLA7450 | SKOB Slaný | 54:15 | + 12:26 | |
14. | Švancárová Helena | KSU7252 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 54:27 | + 12:38 | |
15. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | SK Severka Šumperk | 55:01 | + 13:12 | |
16. | Richterová Nataša | ADA7451 | OOB Spartak Adamov | 55:30 | + 13:41 | |
17. | Moskvová Jitka | ZLH7551 | OOB TJ Zlaté Hory | 56:23 | + 14:34 | |
18. | Janků Radka | SJC7353 | Sportcentrum Jičín | 57:15 | + 15:26 | |
19. | Pelcová Pavla | CST7454 | OB Strakonice | 57:52 | + 16:03 | |
20. | Kotenová Klára | RIC7252 | OB Říčany | 58:03 | + 16:14 | |
21. | Romana Zupan | 2FS765x | OK Komenda | 59:17 | + 17:28 | |
22. | Hančová Alice | VRL7052 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 61:00 | + 19:11 | |
23. | Licková Dana | LTU7350 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 62:57 | + 21:08 | |
24. | Blažková Markéta | SJH7550 | SJH Jindřichův Hradec | 63:58 | + 22:09 | |
25. | Hartmann Meike | 2BD7400 | TGV Horn | 64:22 | + 22:33 | |
26. | Matoušová Petra | VRL7154 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 64:52 | + 23:03 | |
27. | Kašparová Marie | ZAK7250 | OK Netopýr Zákupy | 65:08 | + 23:19 | |
28. | Halamová Anna | TAP7350 | KOB TRETRA Praha | 68:53 | + 27:04 | |
29. | Kotuliaková Petra | 27S7551 | Farmaceut Bratislava | 69:29 | + 27:40 | |
30. | Paurová lenka | LTU6452 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 70:22 | + 28:33 | |
31. | Kándlová Adéla | DCE7550 | KOB Dobřichovice | 73:17 | + 31:28 | |
32. | Vrtišková Kateřina | ZVO7452 | OB SK Zvole | 78:51 | + 37:02 | |
33. | Marholdová Martina | ZVO7451 | OB SK Zvole | 87:27 | + 45:38 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wengrin Ágnes | 12H6951 | Tipo Orienteering Club | 48:02 | ||
2. | Jemelíková Lada | VBM6555 | VSK Mendelu Brno | 51:29 | + 3:27 | |
3. | Benešová Iva | SJH7051 | SJH Jindřichův Hradec | 52:36 | + 4:34 | |
4. | Németh Zsoltné | 44H6850 | Veszprémi Honvéd SE | 54:21 | + 6:19 | |
5. | Čiháková Lenka | KNC6750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 54:30 | + 6:28 | |
6. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | VŠSK MFF UK Praha | 54:32 | + 6:30 | |
7. | Antoine-Delaume Sophie | 85F7000 | AVON OK | 55:53 | + 7:51 | |
8. | Hudečková Helena | KTA6951 | SK Kotnov Tábor | 56:50 | + 8:48 | |
9. | Jirková Renata | ZPV6553 | KOB ZPV Prostějov | 57:30 | + 9:28 | |
10. | Posseltová Romana | TJN7050 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 57:33 | + 9:31 | |
11. | Hiršová Marcela | VBM7079 | VSK Mendelu Brno | 57:41 | + 9:39 | |
12. | Németh Ágnes | 12H6950 | Tipo Orienteering Club | 57:50 | + 9:48 | |
13. | Müllerová Zorka | 3XX6700 | POT | 58:11 | + 10:09 | |
14. | Komersová Jana | KNC6550 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 58:26 | + 10:24 | |
15. | Kosová Michaela | SRK6752 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 58:37 | + 10:35 | |
16. | Vričanová Sylva | HAV6751 | OB Havířov | 59:03 | + 11:01 | |
17. | Hojná Tereza | SJH6951 | SJH Jindřichův Hradec | 60:39 | + 12:37 | |
18. | Fürstová Katka | LLI6950 | TJ Loko Liberec | 60:56 | + 12:54 | |
19. | Lisá Monika | ONO6750 | SKOB Ostrov | 61:41 | + 13:39 | |
20. | Aschacher Angelika | 32A6950 | HSV OL Wiener Neustadt | 64:15 | + 16:13 | |
21. | Mokrá Regina | ABM6854 | KOB Moira Brno | 65:01 | + 16:59 | |
22. | Hankovcová Lenka | KAM7053 | OK Kamenice | 65:03 | + 17:01 | |
23. | Klašková Kateřina | DKP6750 | Oddíl OB Kotlářka | 66:53 | + 18:51 | |
24. | Gorczyca Magdalena | 97P0001 | KS Hades Poznań | 67:08 | + 19:06 | |
25. | Kaděrová Barbora | HAV7051 | OB Havířov | 74:10 | + 26:08 | |
26. | Hrdličková Ludmila | SLA6950 | SKOB Slaný | 82:34 | + 34:32 | |
27. | Krotilová Magdaléna | BZP7150 | Báječné ženy v orientačním běhu | 85:04 | + 37:02 | |
28. | Šimůnková Martina | TAP6851 | KOB TRETRA Praha | 88:55 | + 40:53 | |
29. | Pretnar Irma | 2BS6950 | Kamniški orientacijski klub | 119:09 | + 71:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ebinger Mónika | 12H7050 | Tipo Orienteering Club | 48:07 | ||
2. | Sadílková Lenka | VIC7055 | OB Vizovice | 49:47 | + 1:40 | |
3. | Pechová Iva | LPM6151 | OK Lokomotiva Plzeň | 51:54 | + 3:47 | |
4. | Časnochová Tatiana | 51S7050 | ŠK Hadveo Banská Bystrica | 52:34 | + 4:27 | |
5. | Kubínová Jana | SKV6751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 54:51 | + 6:44 | |
6. | Azebová Martina | PHK6757 | OK 99 Hradec Králové | 56:30 | + 8:23 | |
7. | Žandová Marie | SKV6551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 57:08 | + 9:01 | |
8. | Lazáková Šárka | LTU6952 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 57:32 | + 9:25 | |
9. | Doušková Vlasta | TBM7060 | KOS TJ Tesla Brno | 59:06 | + 10:59 | |
10. | Bendáková Jitka | LTU6951 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 60:07 | + 12:00 | |
11. | Burdová Simona | LDC6851 | KOB Děčín | 60:13 | + 12:06 | |
12. | Čermáková Gabriela | KAM6752 | OK Kamenice | 67:58 | + 19:51 | |
13. | Dobešová Monika | KNC7151 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 68:53 | + 20:46 | |
14. | Gottfriedová Marcela | VCB7055 | OB České Budějovice | 69:19 | + 21:12 | |
15. | Zatloukalová Eva | SSU7050 | SK Severka Šumperk | 70:28 | + 22:21 | |
16. | Wagner Birgit | 46A685x | OL Naturfreunde Linz | 71:17 | + 23:10 | |
17. | Bártová Pavla | ZVO7152 | OB SK Zvole | 71:33 | + 23:26 | |
18. | Štorková Simona | JPV6556 | Oddíl OS SK Prostějov | 73:18 | + 25:11 | |
19. | Maňáková Silvie | PHK7151 | OK 99 Hradec Králové | 74:30 | + 26:23 | |
20. | Picková Helena | TJN6952 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 74:34 | + 26:27 | |
21. | Marjanca Poljanšek | 91S715x | OK Azimut | 75:15 | + 27:08 | |
22. | Hlubučková Šárka | KAM6851 | OK Kamenice | 75:40 | + 27:33 | |
23. | Novotná Jitka | ZLH7050 | OOB TJ Zlaté Hory | 78:53 | + 30:46 | |
24. | Tokárová Regina | NEJ6950 | TJ Jiskra Nejdek | 79:17 | + 31:10 | |
25. | Ženčáková Marie | 47C6850 | ASPV OA Šumperk | 86:15 | + 38:08 | |
26. | Kováčiková Lenka | KNC0002 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 90:22 | + 42:15 | |
27. | Kyselová Jana | ROU7050 | SKOB Roudnice nad Labem | 95:21 | + 47:14 | |
28. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | TJ START Náchod | 98:40 | + 50:33 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Müller Anke | 18D6650 | Post SV Dresden | 46:32 | ||
2. | Vavrysová Iva | LCE6359 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 47:48 | + 1:16 | |
3. | Hlavová Miroslava | KON6389 | KOB Konice | 48:43 | + 2:11 | |
4. | Hubáčková Dagmar | LCE6569 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 50:05 | + 3:33 | |
5. | Neumannová Renata | PVP6650 | VSS Přírodověda Praha | 54:47 | + 8:15 | |
6. | Chroustová Petra | VBM6655 | VSK Mendelu Brno | 55:00 | + 8:28 | |
7. | Gollmann Birgit | 12A6450 | Naturfreunde Wien | 55:14 | + 8:42 | |
8. | Jermanová Eva | TJN6150 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 55:39 | + 9:07 | |
9. | Poklopová Ivana | UOL6451 | SOB Olomouc | 55:58 | + 9:26 | |
10. | Gorčicová Ivana | CHA6550 | OK Chrastava | 56:02 | + 9:30 | |
11. | Tihonová Jindra | TAP6253 | KOB TRETRA Praha | 57:27 | + 10:55 | |
12. | Čechlovská Jana | CHA6250 | OK Chrastava | 59:58 | + 13:26 | |
13. | Dittrichová Lenka | KON6285 | KOB Konice | 60:32 | + 14:00 | |
14. | Hindráková Martina | LTU6451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 62:07 | + 15:35 | |
15. | Pavlíková Pavla | CHA6551 | OK Chrastava | 64:26 | + 17:54 | |
16. | Jelínková Jana | TZL6556 | SKOB Zlín | 68:48 | + 22:16 | |
17. | Zalabová Martina | SJC6657 | Sportcentrum Jičín | 70:00 | + 23:28 | |
18. | Kočibová Ivana | TJN6354 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 75:08 | + 28:36 | |
19. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | OB SK Zvole | 81:34 | + 35:02 | |
20. | Šplinarová Jana | SKV6451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 83:13 | + 36:41 | |
21. | Petrželová Alena | LTU6351 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 84:30 | + 37:58 | |
22. | Zeiner Elisabeth | 19A6550 | OLC Graz | 98:12 | + 51:40 | |
Mutinská Zdeňka | KUO6499 | KOB Ústí nad Orlicí | DISK | |||
Košková Vlasta | LLI6351 | TJ Loko Liberec | DISK | |||
Teo Dóra | 41H1650 | HUN-Mix | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cincibusová Ivana | FSP6651 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 42:10 | ||
2. | Syslová Iva | TTR6151 | OOB Třebíč | 45:35 | + 3:25 | |
3. | Jašková Monika | TBM6363 | KOS TJ Tesla Brno | 47:23 | + 5:13 | |
4. | Miturová Radka | MLA6552 | MLOK Mariánské Lázně | 51:30 | + 9:20 | |
5. | Kábrtová Iva | PEN6350 | OK RECO Sport | 61:52 | + 19:42 | |
6. | Semrádová Jitka | CHC6651 | K.O.B. Choceň | 62:21 | + 20:11 | |
7. | Roudná Eva | LPU6554 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:25 | + 20:15 | |
8. | Svobodová Lenka | ROU6650 | SKOB Roudnice nad Labem | 63:19 | + 21:09 | |
9. | Choutková Lenka | SOB6350 | SOBSA | 65:40 | + 23:30 | |
10. | Sklenářová Jana | MLA6258 | MLOK Mariánské Lázně | 70:34 | + 28:24 | |
11. | Schreiber Hannelore | 72A6300 | HSV Langenlebarn | 74:32 | + 32:22 | |
12. | Krejčová Vlasta | SKV6351 | TJ Slovan Karlovy Vary | 75:32 | + 33:22 | |
13. | Votavová Renata | KNC6452 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 79:35 | + 37:25 | |
14. | Silvia Pietsch | 66A635x | NF Wien | 91:29 | + 49:19 | |
15. | Rusá Lenka | DCE6452 | KOB Dobřichovice | 96:47 | + 54:37 | |
16. | Záveská Anna | CET6450 | TJ Loko Česká Třebová | 104:40 | + 62:30 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 43:25 | ||
2. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 46:20 | + 2:55 | |
3. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | OK Roztoky | 47:58 | + 4:33 | |
4. | Vlažná Mirka | LCE5852 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 48:18 | + 4:53 | |
5. | Klusáčková Jitka | TTR6152 | OOB Třebíč | 49:22 | + 5:57 | |
6. | Procházková Miluše | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 50:48 | + 7:23 | |
7. | Stackeová Anna | LCE5551 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 50:52 | + 7:27 | |
8. | Benešová Iva | SJC6151 | Sportcentrum Jičín | 52:34 | + 9:09 | |
9. | Czaschová Irena | SBR6150 | SKOB Bruntál | 53:22 | + 9:57 | |
10. | Havlíčková Jindra | KNC6150 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 54:18 | + 10:53 | |
11. | Dokoupilová Zuzana | VBM5754 | VSK Mendelu Brno | 55:38 | + 12:13 | |
12. | Potěšilová Vladimíra | VBM5655 | VSK Mendelu Brno | 56:35 | + 13:10 | |
13. | Chloupková Jana | SLP5951 | OOB Slavia Praha | 58:40 | + 15:15 | |
14. | Brettschneider Gudrun | 13D6050 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 59:01 | + 15:36 | |
15. | Kadavá Eva | CHA5750 | OK Chrastava | 61:02 | + 17:37 | |
16. | Večeřová Ivana | TJN6052 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 63:14 | + 19:49 | |
17. | Černíková Zdeňka | OSN5964 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 63:48 | + 20:23 | |
18. | Bravená Alexandra | VBM6155 | VSK Mendelu Brno | 64:05 | + 20:40 | |
19. | Gazdačková Jana | SHK5851 | OK Slavia Hradec Králové | 65:33 | + 22:08 | |
20. | Kovářová Alena | LTP6151 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 66:20 | + 22:55 | |
21. | Deredos Nina | 38P615x | UKS Orientus Lodz | 67:10 | + 23:45 | |
22. | Smičková Eva | KON5887 | KOB Konice | 69:24 | + 25:59 | |
23. | Šabatková Zdena | SHK5652 | OK Slavia Hradec Králové | 80:04 | + 36:39 | |
24. | Doležalová Liběna | VPM5950 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 92:47 | + 49:22 | |
25. | Jelínková Dagmar | TZL5757 | SKOB Zlín | 114:21 | + 70:56 | |
Felklová Jarmila | 47C6050 | ASPV OA Šumperk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Májová Paulína | 39S5351 | KOBRA Bratislava | 43:18 | ||
2. | Horynová Eva | TZL5254 | SKOB Zlín | 48:36 | + 5:18 | |
3. | Nováková Svatava | SKV5351 | TJ Slovan Karlovy Vary | 49:28 | + 6:10 | |
4. | Vajcová Hana | CHA5651 | OK Chrastava | 50:04 | + 6:46 | |
5. | Novotná Jiřina | LPU5654 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:56 | + 8:38 | |
6. | Langrová Eva | SNA5351 | TJ START Náchod | 52:42 | + 9:24 | |
7. | Dambrauskiene Genovaite | 18L5650 | SM Gaja | 53:28 | + 10:10 | |
8. | Ševčíková Alena | CHA5351 | OK Chrastava | 54:26 | + 11:08 | |
9. | Hejzlarová Vladimíra | VCB5651 | OB České Budějovice | 55:15 | + 11:57 | |
10. | Bradnová Věra | CHA5550 | OK Chrastava | 58:28 | + 15:10 | |
11. | Jelínková Jana | RUZ5552 | TJ Růžená | 59:06 | + 15:48 | |
12. | Procházková Helena | TBM5351 | KOS TJ Tesla Brno | 61:04 | + 17:46 | |
13. | Hardy Jan | 62A5350 | Australopers Tasmania | 62:19 | + 19:01 | |
14. | Margit Jenei | 27H5450 | BÖF | 63:53 | + 20:35 | |
15. | Hejtmánková Alena | TAP5452 | KOB TRETRA Praha | 65:59 | + 22:41 | |
16. | Ponweiser Christine | 32A5650 | HSV OL Wiener Neustadt | 66:13 | + 22:55 | |
17. | Klimplová Alena | LPU5551 | OK Lokomotiva Pardubice | 66:46 | + 23:28 | |
18. | Kubátová Lenka | SKV5551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 67:03 | + 23:45 | |
19. | Wolkerová Dagmar | TJP5250 | TJ Sokol Troja | 67:49 | + 24:31 | |
20. | Lusková Olga | CHA5650 | OK Chrastava | 69:52 | + 26:34 | |
21. | Orálková Libuše | TTR5351 | OOB Třebíč | 71:05 | + 27:47 | |
22. | Lenkei Erzsébet | 46H5650 | Hidegkúti Spartacus | 80:03 | + 36:45 | |
23. | Henková Svatava | RBK5454 | SK Radioklub Blansko | 80:08 | + 36:50 | |
24. | Ildikó Keszthelyi | 27H5050 | BÖF | 107:08 | + 63:50 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šaffková Zuzana | CHA5150 | OK Chrastava | 42:24 | ||
2. | Městková Eva | TEP4851 | Tempo Praha | 50:46 | + 8:22 | |
3. | Kutáčková Stanislava | LTU4751 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 54:28 | + 12:04 | |
4. | Kohoutová Jitřenka | UVP4850 | Slovan Praha | 54:42 | + 12:18 | |
5. | Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | Slavia Liberec orienteering | 72:41 | + 30:17 | |
6. | Oudin Marie-Reine | 48F495x | C.O.Colmar | 81:46 | + 39:22 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lemnitzer Erika | 13D4250 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 39:58 | ||
2. | Wagner Elfi | 46A465x | OL Naturfreunde Linz | 54:20 | + 14:22 | |
3. | Kašková Eva | CHA4650 | OK Chrastava | 54:55 | + 14:57 | |
4. | Hudečková Alena | KTA4351 | SK Kotnov Tábor | 62:45 | + 22:47 | |
5. | Lohrová Jarmila | SCP4650 | OK Sparta Praha | 63:08 | + 23:10 | |
6. | Nejezchlebová Věra | KAS4551 | KOB Kamenický Šenov | 72:28 | + 32:30 | |
7. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 75:05 | + 35:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eulitz Ilse | 82D3950 | OLV Weimar | 38:41 | ||
2. | Ehlová Iva | SRK3951 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 57:37 | + 18:56 | |
3. | Bláhová Blanka | SJP3651 | KČT Slavoj Praha | 59:17 | + 20:36 | |
4. | Schubert Gisela | 82D4150 | OLV Weimar | 64:10 | + 25:29 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Drahoňovský Tomáš | TUR0701 | OOB TJ Turnov | 21:02 | ||
2. | Holub Ivan | SBR0800 | SKOB Bruntál | 24:43 | + 3:41 | |
3. | Bláha Šimon | SJP0700 | KČT Slavoj Praha | 25:36 | + 4:34 | |
4. | Novák Richard | AOV0800 | OOB TJ Baník Ostrava | 26:10 | + 5:08 | |
5. | Svítil Patrik | PGP0706 | SK Praga | 26:22 | + 5:20 | |
6. | Novák Viktor | AOV0801 | OOB TJ Baník Ostrava | 26:47 | + 5:45 | |
7. | Světnický Antonín | STE0800 | SK SKI-OB Šternberk | 26:58 | + 5:56 | |
8. | Machar Matěj | DKP0604 | Oddíl OB Kotlářka | 30:05 | + 9:03 | |
9. | Havlín Prokop | DKP0705 | Oddíl OB Kotlářka | 30:17 | + 9:15 | |
10. | Svítil Martin | PGP0903 | SK Praga | 30:40 | + 9:38 | |
11. | Molnar Agoston | 49H0800 | Hóbagoly | 30:44 | + 9:42 | |
12. | Škorpil Marek | 30:54 | + 9:52 | |||
13. | Vodrážka Štěpán | VPM0802 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 31:01 | + 9:59 | |
14. | Kříž Matěj | KRL0901 | Kometa Kralovice | 31:57 | + 10:55 | |
15. | Doušek Vilém | TBM0904 | KOS TJ Tesla Brno | 32:07 | + 11:05 | |
16. | Polák Tomáš | CHA0801 | OK Chrastava | 32:39 | + 11:37 | |
17. | Zielinski Tomasz | 97P0700 | KS Hades Poznań | 34:04 | + 13:02 | |
18. | Stacke Václav | LCE0703 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:14 | + 17:12 | |
19. | Vlach Antonín | AOV0700 | OOB TJ Baník Ostrava | 43:24 | + 22:22 | |
20. | Novotný Michal | KOR | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 43:51 | + 22:49 | |
21. | Machar Eda | DKP0803 | Oddíl OB Kotlářka | 44:49 | + 23:47 | |
22. | Matics Marcell | MAFC2008 | 58:33 | + 37:31 | ||
23. | Vellechová Marie | 76:13 | + 55:11 | |||
Gajda Petr | VSP0903 | USK Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dejnožka Martin | TJN0600 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 20:50 | ||
2. | Biersak Petr | KRL0701 | Kometa Kralovice | 22:32 | + 1:42 | |
3. | Ptáček Jonáš | TBM0717 | KOS TJ Tesla Brno | 22:51 | + 2:01 | |
4. | Gergő Bálint | 44H0600 | Veszprémi Honvéd SE | 22:53 | + 2:03 | |
5. | Novák Matyáš | CTB0601 | SK OB Chotěboř | 24:20 | + 3:30 | |
6. | Pelc Tadeáš | CST0601 | OB Strakonice | 24:22 | + 3:32 | |
7. | Čechmánek Václav | PVP0600 | VSS Přírodověda Praha | 26:01 | + 5:11 | |
8. | Bultrowicz Tymoteusz | 97P0600 | KS Hades Poznań | 26:05 | + 5:15 | |
9. | Folprecht Matyáš | TBM0606 | KOS TJ Tesla Brno | 27:06 | + 6:16 | |
10. | Mudrák Daniel | TBM0629 | KOS TJ Tesla Brno | 29:07 | + 8:17 | |
11. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | OB České Budějovice | 29:54 | + 9:04 | |
12. | Městka Václav | VSP0600 | USK Praha | 30:19 | + 9:29 | |
13. | Brettl Filip | PGP0600 | SK Praga | 30:35 | + 9:45 | |
14. | Schwab Filip | TBM0710 | KOS TJ Tesla Brno | 31:02 | + 10:12 | |
15. | Střelba Antonín | PGP0605 | SK Praga | 32:24 | + 11:34 | |
16. | Čech Adam | ROZ0601 | OK Roztoky | 34:08 | + 13:18 | |
17. | Matyšek Ondřej | PGP0703 | SK Praga | 34:12 | + 13:22 | |
18. | Škrle Michael | KRL0702 | Kometa Kralovice | 34:19 | + 13:29 | |
19. | Ječmen Matyáš | ONO0600 | SKOB Ostrov | 34:41 | + 13:51 | |
20. | Bárta Viktor | ZVO0601 | OB SK Zvole | 35:34 | + 14:44 | |
21. | Zápotocký Jiří | SLA0800 | SKOB Slaný | 36:11 | + 15:21 | |
22. | Rok Bogataj | 91S060x | OK Azimut | 36:22 | + 15:32 | |
23. | Riby Philip | LTP0702 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 37:27 | + 16:37 | |
24. | Janoch Mikuláš | MLA0700 | MLOK Mariánské Lázně | 39:53 | + 19:03 | |
25. | Hanák Matěj | LTU0701 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 42:33 | + 21:43 | |
26. | Kosák Eliáš | PGP0704 | SK Praga | 42:47 | + 21:57 | |
27. | Kutáček Ondřej | LTU0700 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 44:12 | + 23:22 | |
28. | Kosák Jonáš | PGP0603 | SK Praga | 44:16 | + 23:26 | |
29. | Richter Rudolf | ADA0601 | OOB Spartak Adamov | 46:36 | + 25:46 | |
30. | Bejvančický Josef | KRL0703 | Kometa Kralovice | 46:54 | + 26:04 | |
31. | Hladký Radovan | KOR0900 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 47:55 | + 27:05 | |
32. | Termer Štěpán | LTU0800 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 48:12 | + 27:22 | |
33. | Hladký Matěj | KOR0700 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 49:31 | + 28:41 | |
34. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | SK Praga | 50:20 | + 29:30 | |
35. | Pobuda Jan | SJH0603 | SJH Jindřichův Hradec | 50:31 | + 29:41 | |
36. | Cveček Jan | SSU0701 | SK Severka Šumperk | 56:54 | + 36:04 | |
37. | Paloncý Jan | KSU0808 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 61:46 | + 40:56 | |
Volkov Maksym | 38S0700 | VZA Žilina | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peterka Jakub | LLI0404 | TJ Loko Liberec | 22:42 | ||
2. | Doušek Tomáš | TBM0401 | KOS TJ Tesla Brno | 24:52 | + 2:10 | |
3. | Štěrba Marek | SKV0401 | TJ Slovan Karlovy Vary | 25:11 | + 2:29 | |
4. | Krpata Michal | LPU0403 | OK Lokomotiva Pardubice | 25:57 | + 3:15 | |
5. | Kolář Šimon | HOR0400 | TJ Jiskra Hořice | 30:11 | + 7:29 | |
6. | Bukovác Filip | ZBM0501 | SK Žabovřesky Brno | 32:29 | + 9:47 | |
7. | Pelc Matyáš | CST0401 | OB Strakonice | 33:10 | + 10:28 | |
8. | Dundáček Karel | SJH0401 | SJH Jindřichův Hradec | 34:54 | + 12:12 | |
9. | Kukurugya Šimon | 43S0402 | ŠK Sandberg Bratislava | 35:06 | + 12:24 | |
10. | Bejvl Marek | LME0400 | SK Los Mělník | 36:57 | + 14:15 | |
11. | Kolátor Vojtěch | HOR0402 | TJ Jiskra Hořice | 37:03 | + 14:21 | |
12. | Jíra Filip | ROZ0500 | OK Roztoky | 39:04 | + 16:22 | |
13. | Čtrnáct František | PGP0401 | SK Praga | 40:48 | + 18:06 | |
14. | Kotuliak Viktor | 27S0400 | Farmaceut Bratislava | 40:58 | + 18:16 | |
15. | Ádám Bálint | 44H0400 | Veszprémi Honvéd SE | 41:25 | + 18:43 | |
16. | Cionoiu Daniel | 52D0500 | TV Coburg-Neuses | 42:18 | + 19:36 | |
17. | Doucha Martin | SNA0501 | TJ START Náchod | 42:54 | + 20:12 | |
18. | Tilen Zupan | 2FS040x | OK Komenda | 44:41 | + 21:59 | |
19. | Lazák Jan | LTU0500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 45:58 | + 23:16 | |
20. | Pirožek Vojtěch | LTU0400 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 46:41 | + 23:59 | |
21. | Baldrian Tomáš | VSP0405 | USK Praha | 47:43 | + 25:01 | |
22. | Janas Adam | PGP0404 | SK Praga | 52:49 | + 30:07 | |
23. | Kasza Tomáš | ZBM0512 | SK Žabovřesky Brno | 53:41 | + 30:59 | |
24. | Gineika Julius | 18L0501 | SM Gaja | 54:47 | + 32:05 | |
25. | Ráž Miloslav | PGP0406 | SK Praga | 70:36 | + 47:54 | |
26. | Šimkunas Edvinas | 18L0500 | SM Gaja | 92:25 | + 69:43 | |
Šedivka Pavel | LTU0401 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janoch Samuel | MLA0502 | MLOK Mariánské Lázně | 32:28 | ||
2. | Gregor Jáchym | RUZ0400 | TJ Růžená | 32:46 | + 0:18 | |
3. | Čivrný Jan | VRL0501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 36:21 | + 3:53 | |
4. | Bednařík Sebastián | LCE0401 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 36:33 | + 4:05 | |
5. | Bednařík Vilém | VLI0509 | Slavia Liberec orienteering | 38:05 | + 5:37 | |
6. | Vaněček Tomáš | SJH0404 | SJH Jindřichův Hradec | 38:40 | + 6:12 | |
7. | Sobota Ondřej | VPM0502 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 40:38 | + 8:10 | |
8. | Bauer Matyáš | SKV0402 | TJ Slovan Karlovy Vary | 40:59 | + 8:31 | |
9. | Langr Jakub | KOR0401 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 41:39 | + 9:11 | |
10. | Dlouhý Aleš | PGP0502 | SK Praga | 42:20 | + 9:52 | |
11. | Marhold Václav | ZVO0501 | OB SK Zvole | 42:57 | + 10:29 | |
12. | Bláha Vojtěch | SJP0501 | KČT Slavoj Praha | 47:52 | + 15:24 | |
13. | Štorek Jan | JPV0505 | Oddíl OS SK Prostějov | 47:53 | + 15:25 | |
14. | Potužník Viktor | SJH0504 | SJH Jindřichův Hradec | 51:27 | + 18:59 | |
15. | Bláha Matyáš | SJP0500 | KČT Slavoj Praha | 55:51 | + 23:23 | |
16. | Novák Igor | AOV0501 | OOB TJ Baník Ostrava | 64:25 | + 31:57 | |
17. | Vrtiška Jakub | ZVO0503 | OB SK Zvole | 65:09 | + 32:41 | |
18. | Malinowski Jurek | 76P0400 | Rodzina z Teresina | 97:37 | + 65:09 | |
19. | Holub Mikuláš | SBR0500 | SKOB Bruntál | 107:59 | + 75:31 | |
Molnar Vince | 49H0500 | Hóbagoly | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gajda Martin | KAM0405 | OK Kamenice | 37:08 | ||
2. | Tokár Radim | NEJ0300 | TJ Jiskra Nejdek | 40:40 | + 3:32 | |
3. | Hájek Kryštof | TUV0203 | SOK TJ Turnov | 40:47 | + 3:39 | |
4. | Oncirk Jan | ONO0301 | SKOB Ostrov | 41:22 | + 4:14 | |
5. | Kovářík Tomáš | KAM0300 | OK Kamenice | 41:22 | + 4:14 | |
6. | Pipek Ondřej | LPU0203 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:52 | + 4:44 | |
7. | Hojný Jáchym | SJH0301 | SJH Jindřichův Hradec | 42:46 | + 5:38 | |
8. | Benedek Bálint | 44H0200 | Veszprémi Honvéd SE | 42:49 | + 5:41 | |
9. | Rusin Vojtěch | BRU0301 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 43:49 | + 6:41 | |
10. | Světnický František | STE0204 | SK SKI-OB Šternberk | 43:52 | + 6:44 | |
11. | Štregl Matyáš | VRL0301 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 44:04 | + 6:56 | |
12. | Kožina Štěpán | PGP0300 | SK Praga | 44:07 | + 6:59 | |
13. | Chaloupka Viktor | KAM0301 | OK Kamenice | 45:14 | + 8:06 | |
14. | Škvor Adam | KAM0202 | OK Kamenice | 45:34 | + 8:26 | |
15. | Słomczyński Ignacy | 38P030y | UKS Orientus Lodz | 46:06 | + 8:58 | |
16. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 47:12 | + 10:04 | |
17. | Hřivna Jakub | PGP0305 | SK Praga | 47:30 | + 10:22 | |
18. | Hankovec Hugo | KAM0201 | OK Kamenice | 49:35 | + 12:27 | |
19. | Spěváček Vojtěch | VPM0205 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 49:55 | + 12:47 | |
20. | Bartos Zbigniew | 38P030x | UKS Orientus Lodz | 52:20 | + 15:12 | |
21. | Dániel Angyal | 44H0300 | Veszprémi Honvéd SE | 53:41 | + 16:33 | |
22. | Tichý Lubomír | SHK0303 | OK Slavia Hradec Králové | 55:00 | + 17:52 | |
23. | Waněk Hubert | LPU0309 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:42 | + 18:34 | |
24. | Jirka Matyáš | ZPV0201 | KOB ZPV Prostějov | 57:47 | + 20:39 | |
25. | Mellan Jonáš | TUV0308 | SOK TJ Turnov | 58:27 | + 21:19 | |
26. | Pobuda Vojtěch | SJH0302 | SJH Jindřichův Hradec | 59:38 | + 22:30 | |
27. | Milota Břetislav | MLA0300 | MLOK Mariánské Lázně | 61:34 | + 24:26 | |
28. | Šitina Tomáš | LTU0300 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 62:36 | + 25:28 | |
29. | Lukašák Šimon | STE0202 | SK SKI-OB Šternberk | 68:56 | + 31:48 | |
30. | Kolář Matyáš | PGP0304 | SK Praga | 86:52 | + 49:44 | |
31. | Kovacs Peter | 41H0200 | HUN-Mix | 88:32 | + 51:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hejsek Filip | KAM0204 | OK Kamenice | 37:55 | ||
2. | Renda Michal | KAM0207 | OK Kamenice | 40:24 | + 2:29 | |
3. | Štorek David | JPV0202 | Oddíl OS SK Prostějov | 40:58 | + 3:03 | |
4. | Procinger Jakub | VRL0305 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 42:29 | + 4:34 | |
5. | Grundman Viktor | CHC0301 | K.O.B. Choceň | 44:38 | + 6:43 | |
6. | Biolik Emil | 46P0300 | Trackcourse | 52:39 | + 14:44 | |
7. | Průša Jan | DKL0201 | KOB Kladno | 52:53 | + 14:58 | |
8. | Albrecht Adam | KAM0203 | OK Kamenice | 53:19 | + 15:24 | |
9. | Hejna Hynek | LLI0300 | TJ Loko Liberec | 53:42 | + 15:47 | |
10. | Marhold Přemysl | ZVO0301 | OB SK Zvole | 55:09 | + 17:14 | |
11. | Novotný Erik | ZLH0301 | OOB TJ Zlaté Hory | 57:08 | + 19:13 | |
12. | Haller Jiří | KRL0202 | Kometa Kralovice | 58:13 | + 20:18 | |
13. | Riby Thomas | LTP0202 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 59:40 | + 21:45 | |
14. | Ševčík Daniel | ONO0200 | SKOB Ostrov | 61:12 | + 23:17 | |
15. | Bence Vass | 44H0301 | Veszprémi Honvéd SE | 74:07 | + 36:12 | |
16. | Müller Matěj | KOR0302 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 82:55 | + 45:00 | |
17. | Termer Václav | LTU0202 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 148:52 | + 110:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gajda Jan | KAM0105 | OK Kamenice | 33:33 | ||
2. | Melichar Petr | LLI0001 | TJ Loko Liberec | 36:04 | + 2:31 | |
3. | Matic Blaž | 2FS000x | OK Komenda | 36:20 | + 2:47 | |
4. | Jirka Mikuláš | STE0000 | SK SKI-OB Šternberk | 36:24 | + 2:51 | |
5. | Matoušek Matěj | KSU0005 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 36:32 | + 2:59 | |
6. | Roudný Martin | LPU0002 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:45 | + 3:12 | |
7. | Čech Petr | SJI0001 | OK Jihlava | 36:48 | + 3:15 | |
8. | Žan Ravnikar | 2FS001x | OK Komenda | 37:34 | + 4:01 | |
9. | Šmaus Antonín | TJN0001 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 41:20 | + 7:47 | |
10. | Panovec Kryštof | LCE0011 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:24 | + 8:51 | |
11. | Šafář Martin | KSU0105 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:45 | + 9:12 | |
12. | Rzenca Piotr | 38P0102 | UKS Orientus Lodz | 42:54 | + 9:21 | |
13. | Roudný Václav | LPU0001 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:47 | + 10:14 | |
14. | Zentrich Dušan | LCE0012 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:49 | + 10:16 | |
15. | Zalaba Tomáš | SJC0101 | Sportcentrum Jičín | 44:08 | + 10:35 | |
16. | Deredos Bruno | 38P010y | UKS Orientus Lodz | 44:23 | + 10:50 | |
17. | Budský Ondřej | TJN0105 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 46:06 | + 12:33 | |
18. | Valášek Václav | KAM0100 | OK Kamenice | 47:38 | + 14:05 | |
19. | Bálint Tokai-Kiss | 44H0000 | Veszprémi Honvéd SE | 48:08 | + 14:35 | |
20. | Felkel Jonáš | ROZ0100 | OK Roztoky | 48:49 | + 15:16 | |
21. | Hašek Patrik | LTU0000 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 49:12 | + 15:39 | |
22. | Tichý Radomír | SHK0000 | OK Slavia Hradec Králové | 50:12 | + 16:39 | |
23. | Klaška Martin | DKP0100 | Oddíl OB Kotlářka | 51:19 | + 17:46 | |
24. | Staněk Ondra | HAV0002 | OB Havířov | 52:52 | + 19:19 | |
25. | Blaha Petr | KAM0104 | OK Kamenice | 53:04 | + 19:31 | |
26. | Víšek Martin | KAM0102 | OK Kamenice | 53:33 | + 20:00 | |
27. | Kukurugya Matej | 43S0103 | ŠK Sandberg Bratislava | 54:03 | + 20:30 | |
28. | Bartos Grzegorz | 38P010x | UKS Orientus Lodz | 54:16 | + 20:43 | |
29. | Procinger Jan | VRL0102 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 58:04 | + 24:31 | |
30. | MONTEMONT Lucas | 84F0100 | ORIENTALP | 60:29 | + 26:56 | |
31. | Šitina Jakub | LTU0001 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 60:54 | + 27:21 | |
32. | Marhold Ondřej | ZVO0101 | OB SK Zvole | 62:46 | + 29:13 | |
33. | András Etlinger | 44H0100 | Veszprémi Honvéd SE | 62:54 | + 29:21 | |
34. | Rosenbaum Ondřej | JES0001 | OK Rakovník | 72:16 | + 38:43 | |
35. | Kaděra Vojta | HAV0000 | OB Havířov | 77:18 | + 43:45 | |
36. | Zimmer Jan | ZVO0001 | OB SK Zvole | 78:56 | + 45:23 | |
37. | Čtrnáct Šimon | PGP0001 | SK Praga | 89:11 | + 55:38 | |
38. | Rusz Rostislav | KUN0101 | TJ Sokol Kunvald | 96:45 | + 63:12 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vandas Daniel | PHK9805 | OK 99 Hradec Králové | 44:38 | ||
2. | Bendák Jan | PHK9800 | OK 99 Hradec Králové | 45:14 | + 0:36 | |
3. | Fencl Jonáš | LPU9902 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:29 | + 2:51 | |
4. | Starý Ondra | VRL9802 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 48:06 | + 3:28 | |
5. | Chvátil Šimon | PHK9908 | OK 99 Hradec Králové | 48:27 | + 3:49 | |
6. | Semerád Antonín | DKP9801 | Oddíl OB Kotlářka | 51:14 | + 6:36 | |
7. | Jílek Ondřej | KSU9908 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 51:17 | + 6:39 | |
8. | Kavalír Jáchym | PHK9901 | OK 99 Hradec Králové | 51:31 | + 6:53 | |
9. | Karatsiolis Kryštof | TUR9901 | OOB TJ Turnov | 51:45 | + 7:07 | |
10. | Müller Jonáš | KSU9906 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 51:57 | + 7:19 | |
11. | Vopařil Jan | LCE9911 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 52:10 | + 7:32 | |
12. | Hlaváč Ondřej | ZBM9901 | SK Žabovřesky Brno | 52:25 | + 7:47 | |
13. | Mark Bogataj | 91S980x | OK Azimut | 55:26 | + 10:48 | |
14. | Thoř Tomáš | TUR9904 | OOB TJ Turnov | 57:33 | + 12:55 | |
15. | Šrámek Ondřej | KSU9909 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 57:37 | + 12:59 | |
16. | Janeček Mirek | TJN9804 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 59:23 | + 14:45 | |
17. | Novotný Marek | TJN9901 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 59:59 | + 15:21 | |
18. | Zuchmański Przemysław | 38P980x | UKS Orientus Lodz | 61:22 | + 16:44 | |
19. | Brantner Niklas | 32A9800 | HSV OL Wiener Neustadt | 63:19 | + 18:41 | |
20. | Kovacs Robert | 41H9900 | HUN-Mix | 63:32 | + 18:54 | |
21. | Žák Jan | LPU9802 | OK Lokomotiva Pardubice | 64:56 | + 20:18 | |
22. | Gedeon Dominik | KSU9900 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 65:11 | + 20:33 | |
23. | Komenda Jan | ZBM9902 | SK Žabovřesky Brno | 65:49 | + 21:11 | |
24. | Košek Jan | LLI9801 | TJ Loko Liberec | 66:48 | + 22:10 | |
25. | Dechtiar Viktoras | 18L9900 | SM Gaja | 67:43 | + 23:05 | |
26. | Borovička Tomáš | FSP9801 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 71:54 | + 27:16 | |
27. | Čermák Jiří | CTB9903 | SK OB Chotěboř | 75:48 | + 31:10 | |
28. | Zieba Jakub | NEJ9800 | TJ Jiskra Nejdek | 76:06 | + 31:28 | |
29. | Kašpar Ludvík | BOR9805 | OK Jiskra Nový Bor | 76:54 | + 32:16 | |
30. | Novák Pavel | AOV9801 | OOB TJ Baník Ostrava | 80:51 | + 36:13 | |
Škvor Ota | KAM9900 | OK Kamenice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gremmel Richard | 28A9700 | HSV PINKAFELD | 57:47 | |||
2. | Kubelka Stefan | 74A9600 | Leibnitzer Athletik Club | 63:08 | + 5:21 | ||
3. | Zschaeckel Robin | 21D9700 | SV IHW Alex 78 e. V. | 65:10 | + 7:23 | ||
4. | Vehmas Miika | 61F9700 | EsSu | 67:53 | + 10:06 | ||
5. | Zlámal David | SJC9603 | Sportcentrum Jičín | 71:32 | + 13:45 | 0 | |
6. | Kováčik Jurko | KNC0001 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 78:59 | + 21:12 | ||
7. | Sadílek Jan | TZL9601 | SKOB Zlín | 88:32 | + 30:45 | 0 | |
8. | Jochec Michal | VIC9704 | OB Vizovice | 121:25 | + 63:38 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Semík Ondřej | KAM9401 | OK Kamenice | 68:54 | 9369 | ||
2. | Horák Patrik | TUR9502 | OOB TJ Turnov | 68:59 | + 0:05 | 9358 | |
3. | Chromý Adam | ZBM8841 | SK Žabovřesky Brno | 72:38 | + 3:44 | 8879 | |
4. | Kettner Vojtěch | KAM9601 | OK Kamenice | 75:00 | + 6:06 | 8569 | |
5. | Hubáček Jonáš | LCE9501 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 75:33 | + 6:39 | 8497 | |
6. | Rzenca Krzysztof | 38P9600 | UKS Orientus Lodz | 76:42 | + 7:48 | ||
7. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | SK Žabovřesky Brno | 77:03 | + 8:09 | 8300 | |
8. | Minakov Alexander | 11R8200 | Orienta-MosCompass | 77:25 | + 8:31 | ||
9. | Semrád Ladislav | CHC9701 | K.O.B. Choceň | 77:43 | + 8:49 | 8213 | |
10. | Luštický Martin | TUR8700 | OOB TJ Turnov | 78:43 | + 9:49 | 8082 | |
11. | Krejčík Jiří | TZL8301 | SKOB Zlín | 80:31 | + 11:37 | 7846 | |
12. | Bravený Vít | ZBM9102 | SK Žabovřesky Brno | 81:16 | + 12:22 | 7747 | |
13. | Ondráček Radim | EKP7414 | VŠTJ Ekonom Praha | 81:40 | + 12:46 | 7695 | |
14. | Kettner Lukáš | KAM9403 | OK Kamenice | 81:51 | + 12:57 | 7671 | |
15. | Henek Vladan | VBM8002 | VSK Mendelu Brno | 82:30 | + 13:36 | 7586 | |
16. | Turczer Petr | KSU7945 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 83:18 | + 14:24 | 7481 | |
17. | Bukovac Maroš | ZBM7605 | SK Žabovřesky Brno | 83:20 | + 14:26 | 7476 | |
18. | Kovář Miroslav | SJC8104 | Sportcentrum Jičín | 83:31 | + 14:37 | 7452 | |
19. | Čech Jan | SJI9601 | OK Jihlava | 83:37 | + 14:43 | 7439 | |
20. | Paszyński Piotr | 38P810x | UKS Orientus Lodz | 83:38 | + 14:44 | ||
21. | Pryjma Fryderyk | JPV9803 | Oddíl OS SK Prostějov | 83:50 | + 14:56 | 7411 | |
22. | Argaláš Michal | TRI9301 | TJ TŽ Třinec | 84:07 | + 15:13 | 7374 | |
23. | Novák Pavel | CTB7001 | SK OB Chotěboř | 84:08 | + 15:14 | 7371 | |
24. | Kamaryt Tomáš | VPM8807 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 84:15 | + 15:21 | 7356 | |
25. | Jirásek Michal | SHK8901 | OK Slavia Hradec Králové | 85:22 | + 16:28 | 7210 | |
26. | Šurgan Štefan | TUR7900 | OOB TJ Turnov | 85:36 | + 16:42 | 7179 | |
27. | Burda Matěj | BOR9608 | OK Jiskra Nový Bor | 85:46 | + 16:52 | 7157 | |
28. | Novotný Ondřej | ABM9211 | KOB Moira Brno | 85:59 | + 17:05 | 7129 | |
29. | Azeb Karim | PHK9110 | OK 99 Hradec Králové | 87:01 | + 18:07 | 6993 | |
30. | Glonek Jakub | AOP9602 | Orientační Běh Opava | 88:04 | + 19:10 | 6856 | |
31. | Pašek František | KAM7600 | OK Kamenice | 89:27 | + 20:33 | 6674 | |
32. | Schulhof Jan | TUR8900 | OOB TJ Turnov | 89:56 | + 21:02 | 6611 | |
33. | Čermák Jan | LPU9301 | OK Lokomotiva Pardubice | 89:57 | + 21:03 | 6609 | |
34. | Falta Ondřej | DKP8502 | Oddíl OB Kotlářka | 90:37 | + 21:43 | 6521 | |
35. | Mašata Matěj | PHK9601 | OK 99 Hradec Králové | 90:39 | + 21:45 | 6517 | |
36. | Polášek Jan | TZL8601 | SKOB Zlín | 92:26 | + 23:32 | 6283 | |
37. | Illner Vojtěch | DKP9600 | Oddíl OB Kotlářka | 92:29 | + 23:35 | 6276 | |
38. | Čechlovský Jan | CHA9300 | OK Chrastava | 92:34 | + 23:40 | 6265 | |
39. | Stevens Ben | 15G8701 | DRONGO | 95:29 | + 26:35 | ||
40. | Komanec Václav | SHK8406 | OK Slavia Hradec Králové | 95:30 | + 26:36 | 5881 | |
41. | Waněk Adam | LPU9505 | OK Lokomotiva Pardubice | 96:24 | + 27:30 | 5763 | |
42. | Klusáček Matěj | ZBM8923 | SK Žabovřesky Brno | 99:39 | + 30:45 | 5337 | |
43. | Kamenický Jeroným | OSN9549 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 99:53 | + 30:59 | 5306 | |
44. | Grundman Vojtěch | CHC8801 | K.O.B. Choceň | 100:48 | + 31:54 | 5186 | |
45. | Charuba Łukasz | 38P900x | UKS Orientus Lodz | 101:00 | + 32:06 | ||
46. | Jurica Jan | LPU9611 | OK Lokomotiva Pardubice | 104:41 | + 35:47 | 4677 | |
47. | Červák Jan | LCE8001 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 106:39 | + 37:45 | 4419 | |
48. | Gyimesi Zoltán | 41H7201 | HUN-Mix | 122:30 | + 53:36 | ||
49. | Měrka Roman | VIC8308 | OB Vizovice | 134:47 | + 65:53 | 729 | |
Kamenický Tobiáš | OSN9339 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK | 0 | |||
Fürst Matouš | LLI9603 | TJ Loko Liberec | DISK | 0 | |||
Grundmann Jan | LPU9410 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | |||
Nejc Zorman | 2FS950x | OK Komenda | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kazda Ondřej | SJC8202 | Sportcentrum Jičín | 67:41 | 8174 | ||
2. | Mokrý Ondřej | ABM9410 | KOB Moira Brno | 71:08 | + 3:27 | 7788 | |
3. | Kopec Tomáš | KRN8203 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 72:23 | + 4:42 | 7649 | |
4. | Novotný Jiří | TZL8001 | SKOB Zlín | 72:49 | + 5:08 | 7600 | |
5. | Jílek Jakub | KSU9202 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 73:51 | + 6:10 | 7485 | |
6. | Kobr Tomáš | VLI8901 | Slavia Liberec orienteering | 74:20 | + 6:39 | 7431 | |
7. | Zikmund Zdeněk | NPA6705 | SK LOB Nová Paka | 74:28 | + 6:47 | 7416 | |
8. | Kelbl Vladimír | ZBM9711 | SK Žabovřesky Brno | 74:32 | + 6:51 | 7408 | |
9. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 75:00 | + 7:19 | 7356 | |
10. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | TJ Loko Liberec | 75:24 | + 7:43 | 7311 | |
11. | Vodrážka Ondřej | VPM7702 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 76:11 | + 8:30 | 7224 | |
12. | Justa Pavel | PHK8701 | OK 99 Hradec Králové | 76:28 | + 8:47 | 7192 | |
13. | Gregor Martin | CTB7701 | SK OB Chotěboř | 76:34 | + 8:53 | 7181 | |
14. | Šmaus Jan | TJN9700 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 76:47 | + 9:06 | 7157 | |
15. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | VSK Mendelu Brno | 77:32 | + 9:51 | 7073 | |
16. | Držka Štěpán | LPU7604 | OK Lokomotiva Pardubice | 77:35 | + 9:54 | 7067 | |
17. | Veselý Ondřej | PHK8505 | OK 99 Hradec Králové | 77:36 | + 9:55 | 7065 | |
18. | Klaška Pavel | DKP9301 | Oddíl OB Kotlářka | 77:48 | + 10:07 | 7043 | |
19. | Pelc Václav | CST6702 | OB Strakonice | 79:00 | + 11:19 | 6909 | |
20. | Henek Michal | RBK8605 | SK Radioklub Blansko | 79:49 | + 12:08 | 6818 | |
21. | Slováček Tomáš | TZL8002 | SKOB Zlín | 79:50 | + 12:09 | 6816 | |
22. | Přikryl Petr | ZBM6708 | SK Žabovřesky Brno | 80:11 | + 12:30 | 6777 | |
23. | Doucha Jiří | SNA7105 | TJ START Náchod | 80:45 | + 13:04 | 6713 | |
24. | Lazák Tomáš | LTU9102 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 80:51 | + 13:10 | 6702 | |
25. | Hájek Adam | KAM9202 | OK Kamenice | 81:15 | + 13:34 | 6657 | |
26. | Janů Zdeněk | KSU9045 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 81:21 | + 13:40 | 6646 | |
27. | Jirků Roman | SJI8309 | OK Jihlava | 82:15 | + 14:34 | 6546 | |
28. | Krejsa Martin | CHT9001 | OOB SK Chrast | 82:18 | + 14:37 | 6540 | |
29. | Kříž Lukáš | TTR8201 | OOB Třebíč | 83:04 | + 15:23 | 6454 | |
30. | Vávra Jaroslav | LPU7308 | OK Lokomotiva Pardubice | 84:31 | + 16:50 | 6292 | |
31. | Kapal Tomáš | KAM9402 | OK Kamenice | 85:22 | + 17:41 | 6197 | |
32. | Šafařík Ivo | CST7401 | OB Strakonice | 85:40 | + 17:59 | 6164 | |
33. | Henych Petr | VLI6001 | Slavia Liberec orienteering | 86:35 | + 18:54 | 6061 | |
34. | Hrouda Martin | FSP7612 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 86:59 | + 19:18 | 6016 | |
35. | Klimeš Petr | KRE7701 | OOB TJ Sokol Křemže | 87:21 | + 19:40 | 5975 | |
36. | Ota Takahiro | 14J8600 | michinokai | 88:59 | + 21:18 | ||
37. | Korecký Miroslav | CHT7901 | OOB SK Chrast | 90:42 | + 23:01 | 5601 | |
38. | Bauer Lukáš | SKV7701 | TJ Slovan Karlovy Vary | 92:56 | + 25:15 | 5351 | |
39. | Brabec Jaroslav | ZBM8242 | SK Žabovřesky Brno | 93:35 | + 25:54 | 5279 | |
40. | Frýba Dominik | SJI9702 | OK Jihlava | 97:06 | + 29:25 | 4885 | |
41. | Kořan Pavel | VBM7401 | VSK Mendelu Brno | 98:50 | + 31:09 | 4692 | |
42. | Yagami Yosuke | 13J8300 | Tokiwa Forest Runners | 100:28 | + 32:47 | ||
43. | Čech Viktor | VBM8001 | VSK Mendelu Brno | 132:52 | + 65:11 | 887 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pova Ondřej | KRL9304 | Kometa Kralovice | 70:05 | 6189 | ||
2. | Kalina Miroslav | EKP8211 | VŠTJ Ekonom Praha | 72:59 | + 2:54 | 5952 | |
3. | Fišer Jiří | SLP8503 | OOB Slavia Praha | 75:51 | + 5:46 | 5719 | |
4. | Trávníček Jan | UOL7501 | SOB Olomouc | 77:27 | + 7:22 | 5588 | |
5. | Hladký Viktor | VAM8201 | OOB Vamberk | 80:10 | + 10:05 | 5366 | |
6. | László David | ROZ9502 | OK Roztoky | 80:49 | + 10:44 | 5313 | |
7. | Nouza Petr ml. | SJH9300 | SJH Jindřichův Hradec | 82:16 | + 12:11 | 5195 | |
8. | Mlateček Jiří | TYN9501 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 83:25 | + 13:20 | 5101 | |
9. | Culka Josef | JHB8607 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 84:10 | + 14:05 | 5040 | |
10. | Brettschneider Moritz | 13D8600 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 85:49 | + 15:44 | ||
11. | Vlach Oldřich | AOV7700 | OOB TJ Baník Ostrava | 87:00 | + 16:55 | 4809 | |
12. | Giles Samuel | 34G9400 | RAFO (Royal Air Force Orienteering) | 89:52 | + 19:47 | ||
13. | Zelinka Jan | LPU9405 | OK Lokomotiva Pardubice | 90:17 | + 20:12 | 4541 | |
14. | Kaplan Martin | LPU9609 | OK Lokomotiva Pardubice | 91:34 | + 21:29 | 4436 | |
15. | Gorčica Pavel | CHA6200 | OK Chrastava | 93:40 | + 23:35 | 4265 | |
16. | Ptáček Martin | SRK9509 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 94:10 | + 24:05 | 4224 | |
17. | Ježek Lukáš | CHA8604 | OK Chrastava | 94:21 | + 24:16 | 4209 | |
18. | Mikan Albert | EKP8606 | VŠTJ Ekonom Praha | 94:55 | + 24:50 | 4163 | |
19. | Verner Tomáš | VBM8204 | VSK Mendelu Brno | 95:05 | + 25:00 | 4149 | |
20. | Pitra Martin | CHT9204 | OOB SK Chrast | 95:15 | + 25:10 | 4136 | |
21. | Jurga Václav | 46X8900 | Krutě Kruté Krůty | 96:18 | + 26:13 | ||
22. | Nishina Keishi | 13J8900 | Tokiwa Forest Runners | 98:42 | + 28:37 | ||
23. | Eiselt Jan | LTP8801 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 98:50 | + 28:45 | 3844 | |
24. | Lohr Ivo | SCP6801 | OK Sparta Praha | 99:19 | + 29:14 | 3804 | |
25. | Komárek Arnošt | SJH7702 | SJH Jindřichův Hradec | 101:54 | + 31:49 | 3593 | |
26. | Střelba Ondřej | KTA7501 | SK Kotnov Tábor | 102:01 | + 31:56 | 3584 | |
27. | Křenek Tomáš | LLI8300 | TJ Loko Liberec | 102:16 | + 32:11 | 3563 | |
28. | Ligats Janis | 21L8200 | ZVOC | 103:08 | + 33:03 | ||
29. | Brettschneider Max | 13D8400 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 105:04 | + 34:59 | ||
30. | Posselt Martin | TJN9501 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 106:06 | + 36:01 | 3251 | |
31. | Rudolf Laták | 27H7400 | BÖF | 120:00 | + 49:55 | ||
32. | Evans Thomas | 34G8900 | RAFO (Royal Air Force Orienteering) | 122:25 | + 52:20 | ||
33. | Hromádka Miroslav | SUL6000 | OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. | 140:44 | + 70:39 | 425 | |
34. | Stannett Scott | 34G8700 | RAFO (Royal Air Force Orienteering) | 177:34 | + 107:29 | ||
Troake Kriss | 34G9200 | RAFO (Royal Air Force Orienteering) | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Picek Štěpán | TJN9601 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 66:50 | 3692 | ||
2. | Věžník Roman | TTR7901 | OOB Třebíč | 71:44 | + 4:54 | 3450 | |
3. | Vrabec Tomáš | SCP8700 | OK Sparta Praha | 73:39 | + 6:49 | 3355 | |
4. | Randík Jan | SOB8703 | SOBSA | 79:38 | + 12:48 | 3059 | |
5. | Tsiak Aliksander | 31B8500 | КСО Березино BLR | 80:01 | + 13:11 | ||
6. | Schimm Petr | BSO8202 | KOB Baník Sokolov | 81:16 | + 14:26 | 2978 | |
7. | Peterek Vít | AOP8600 | Orientační Běh Opava | 83:37 | + 16:47 | 2862 | |
8. | Svoboda Jakub | ROU9301 | SKOB Roudnice nad Labem | 85:28 | + 18:38 | 2770 | |
9. | Žídek Karel | TUR8207 | OOB TJ Turnov | 91:01 | + 24:11 | 2496 | |
10. | Kalousek Tomáš | ZAM8901 | OB T.J. Sokol Žamberk | 91:41 | + 24:51 | 2463 | |
11. | Rusin Jan | BRU7601 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 92:11 | + 25:21 | 2438 | |
12. | Knotek Kamil | OLP8501 | PSK Olymp Praha | 93:16 | + 26:26 | 2385 | |
13. | Smolka Ondřej | TJP9401 | TJ Sokol Troja | 94:18 | + 27:28 | 2333 | |
14. | Procházka Zdenek | TEH7800 | Sokol Tehov | 95:24 | + 28:34 | 2279 | |
15. | Krška Vojtěch | KTA8901 | SK Kotnov Tábor | 95:39 | + 28:49 | 2267 | |
16. | Šedivý Ondřej | KNC9103 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 97:26 | + 30:36 | 2178 | |
17. | Kučerka Jan | LIT8002 | KOB Chemopetrol Litvínov | 97:29 | + 30:39 | 2176 | |
18. | Sveikauskas Julius | 18L8900 | SM Gaja | 98:48 | + 31:58 | ||
19. | Hríbik Miroslav | 51S8500 | ŠK Hadveo Banská Bystrica | 108:40 | + 41:50 | ||
20. | Bednařík Aleš | VLI7309 | Slavia Liberec orienteering | 115:16 | + 48:26 | 1296 | |
21. | Otrusina David | VBM8205 | VSK Mendelu Brno | 123:33 | + 56:43 | 887 | |
22. | Nebeský Daniel | KAM9404 | OK Kamenice | 131:36 | + 64:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matějů Michal | VLI7702 | Slavia Liberec orienteering | 58:26 | ||
2. | Nehasil David | BOR7713 | OK Jiskra Nový Bor | 59:52 | + 1:26 | |
3. | Prošek Michal | SJI7823 | OK Jihlava | 63:52 | + 5:26 | |
4. | Polák Jaroslav | CHA7500 | OK Chrastava | 65:13 | + 6:47 | |
5. | Vyoral Jan | VIC7615 | OB Vizovice | 66:18 | + 7:52 | |
6. | Badura Václav | SKV8101 | TJ Slovan Karlovy Vary | 66:49 | + 8:23 | |
7. | Strejček Petr | TBM7228 | KOS TJ Tesla Brno | 67:46 | + 9:20 | |
8. | Mašata Roman | PHK7107 | OK 99 Hradec Králové | 68:52 | + 10:26 | |
9. | Ševčík Petr | ONO7200 | SKOB Ostrov | 69:07 | + 10:41 | |
10. | Marek Martin | VIC7624 | OB Vizovice | 71:28 | + 13:02 | |
11. | Ptáček Ondřej | TBM7120 | KOS TJ Tesla Brno | 71:48 | + 13:22 | |
12. | Hofer Michael | 5GX8100 | OLG Aesch | 72:02 | + 13:36 | |
13. | Hašek Jakub | 5DX8000 | Neregistrovaní - Haškovi | 72:03 | + 13:37 | |
14. | Doušek Robert | TBM7911 | KOS TJ Tesla Brno | 73:00 | + 14:34 | |
15. | Les Martin | VPM7906 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 73:08 | + 14:42 | |
16. | Weibl Zoltán | 54H7700 | Dva Kuku Orienteering | 74:52 | + 16:26 | |
17. | Bednařík Radek | LCE7125 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 77:49 | + 19:23 | |
18. | Procházka Antonín | DCE5500 | KOB Dobřichovice | 78:44 | + 20:18 | |
19. | Dargacz Piotr | 1ID7700 | Gymnasion Offenbach | 80:37 | + 22:11 | |
20. | Blaž Kolner | 2FS810x | OK Komenda | 81:06 | + 22:40 | |
21. | Ječmen Vladimír | ONO7900 | SKOB Ostrov | 85:29 | + 27:03 | |
22. | Biolik Grzegorz | 46P7600 | Trackcourse | 88:14 | + 29:48 | |
23. | Kolář Tomáš | SLA7103 | SKOB Slaný | 88:28 | + 30:02 | |
24. | Žitný Tomáš | SMB6401 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 88:48 | + 30:22 | |
25. | Dominik Zalewski | 79P810x | zielonkacup.com | 89:20 | + 30:54 | |
26. | Brambilla Stefano | 33I6700 | CO2 | 95:19 | + 36:53 | |
27. | Collis Mark | 15G7700 | DRONGO | 99:15 | + 40:49 | |
28. | Cionoiu Gheorghe | 52D6100 | TV Coburg-Neuses | 110:45 | + 52:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubáň Pavel | TBM7506 | KOS TJ Tesla Brno | 62:00 | ||
2. | Klemen Kenda | 91S811x | OK Azimut | 67:20 | + 5:20 | |
3. | Volkov Alexander | 38S8000 | VZA Žilina | 67:58 | + 5:58 | |
4. | Cveček Martin | PVP7400 | VSS Přírodověda Praha | 76:34 | + 14:34 | |
5. | Rotek Pavel | ZBM7704 | SK Žabovřesky Brno | 79:28 | + 17:28 | |
6. | Kříž Dušan | KRL7800 | Kometa Kralovice | 99:38 | + 37:38 | |
7. | Nečas David | TBM7611 | KOS TJ Tesla Brno | 110:18 | + 48:18 | |
8. | Ehrreich Rudolf | 71A8100 | Ehrreich Family | 112:51 | + 50:51 | |
9. | Good Martin | SBR7800 | SKOB Bruntál | 121:11 | + 59:11 | |
10. | Tőzsér András | 54H7600 | Dva Kuku Orienteering | 125:07 | + 63:07 | |
11. | Bubla Jiří | 5MX7700 | Neregistrovaní - Bubla | 155:21 | + 93:21 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ellis Geoffrey | 34G7600 | RAFO (Royal Air Force Orienteering) | 47:07 | ||
2. | Drahoňovský Aleš | TUR7201 | OOB TJ Turnov | 52:28 | + 5:21 | |
3. | Nowak Remigiusz | 97P7200 | KS Hades Poznań | 52:48 | + 5:41 | |
4. | Moskva Roman | ZLH7501 | OOB TJ Zlaté Hory | 56:38 | + 9:31 | |
5. | Marston Neil | 26N7200 | Hemsedal IL | 57:05 | + 9:58 | |
6. | Pachner Pavel | CHA7501 | OK Chrastava | 61:08 | + 14:01 | |
7. | Vehmas Mikko | 31F7300 | Finland - non registered | 63:46 | + 16:39 | |
8. | Zámečník David | KAM7500 | OK Kamenice | 64:02 | + 16:55 | |
9. | WITTBERGER Georg | 44A7000 | FSPV Erste Bank | 64:07 | + 17:00 | |
10. | Gálus Igor | LDC7302 | KOB Děčín | 65:11 | + 18:04 | |
11. | Hill Richard | 21G7600 | Airienteers | 66:57 | + 19:50 | |
12. | Kocsik Arpad | 49H7300 | Hóbagoly | 67:22 | + 20:15 | |
13. | Matoušek Milan | KSU6701 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 69:04 | + 21:57 | |
14. | Janošík Radek | VCB7402 | OB České Budějovice | 69:54 | + 22:47 | |
15. | Novotný Dušan | TJN7002 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 70:36 | + 23:29 | |
16. | Kolář Viktor | HOR7300 | TJ Jiskra Hořice | 71:23 | + 24:16 | |
17. | Gyula Matics | 52H755x | MAFC | 71:42 | + 24:35 | |
18. | Dítko Jan | SKV7301 | TJ Slovan Karlovy Vary | 74:11 | + 27:04 | |
19. | Vlašímský Robert | SKV7201 | TJ Slovan Karlovy Vary | 74:20 | + 27:13 | |
20. | Posselt Martin | TJN6802 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 75:26 | + 28:19 | |
21. | Ptáček Jan | PVP7200 | VSS Přírodověda Praha | 75:49 | + 28:42 | |
22. | Chvátil Jiří | PHK7200 | OK 99 Hradec Králové | 76:28 | + 29:21 | |
23. | Liston John | 34G7100 | RAFO (Royal Air Force Orienteering) | 78:45 | + 31:38 | |
24. | Johnston-Davis Philip | 34G7300 | RAFO (Royal Air Force Orienteering) | 81:03 | + 33:56 | |
25. | Štembera Jan | TJN7513 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 81:18 | + 34:11 | |
26. | Molnar Domokos | 49H7501 | Hóbagoly | 83:44 | + 36:37 | |
27. | Thunwall Mats | 1HS7300 | SK Trim/Virsbo | 88:15 | + 41:08 | |
28. | Byrne Wayne | 34G8000 | RAFO (Royal Air Force Orienteering) | 94:12 | + 47:05 | |
29. | Dejnožka Jiří | TJN7503 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 96:29 | + 49:22 | |
30. | Hall Ian | 34G7200 | RAFO (Royal Air Force Orienteering) | 107:49 | + 60:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sokolář Zdeněk | SNA7201 | TJ START Náchod | 49:41 | ||
2. | Pastuszek Jakub | VSP7500 | USK Praha | 50:16 | + 0:35 | |
3. | Vítek Pavel | CHT7501 | OOB SK Chrast | 51:19 | + 1:38 | |
4. | Janeček Jura | EKP6701 | VŠTJ Ekonom Praha | 53:10 | + 3:29 | |
5. | Koten Pavel | RIC7200 | OB Říčany | 54:12 | + 4:31 | |
6. | Bence Bálint | 44H7500 | Veszprémi Honvéd SE | 57:17 | + 7:36 | |
7. | Matoušek Martin | SLA7100 | SKOB Slaný | 57:58 | + 8:17 | |
8. | Kovacs Robert | 41H7300 | HUN-Mix | 58:06 | + 8:25 | |
9. | Péter Sági | 52H760x | MAFC | 59:42 | + 10:01 | |
10. | Bradáč Stanislav | LLI7201 | TJ Loko Liberec | 59:58 | + 10:17 | |
11. | Gregor Zupan | 2FS760x | OK Komenda | 60:01 | + 10:20 | |
12. | Blažek Petr | SJH7402 | SJH Jindřichův Hradec | 60:34 | + 10:53 | |
13. | Gregor Petr | RUZ7500 | TJ Růžená | 61:41 | + 12:00 | |
14. | Kándl Filip | DCE7400 | KOB Dobřichovice | 64:01 | + 14:20 | |
15. | Vacek František | CHT7001 | OOB SK Chrast | 64:57 | + 15:16 | |
16. | Pipek Kamil | LPU7310 | OK Lokomotiva Pardubice | 66:43 | + 17:02 | |
17. | Žebrák Zbyněk | LOV7101 | lepus.cz | 68:00 | + 18:19 | |
18. | Sedlák Radek | LIP7500 | SOS Mamuti z Lipovky | 69:03 | + 19:22 | |
19. | Klvaňa Milan | CHT7500 | OOB SK Chrast | 70:39 | + 20:58 | |
20. | Švec Karel | ZVO7601 | OB SK Zvole | 70:52 | + 21:11 | |
21. | Rusz Roman | KUN7201 | TJ Sokol Kunvald | 81:21 | + 31:40 | |
22. | Nekvapil Ondřej | LPU7403 | OK Lokomotiva Pardubice | 89:19 | + 39:38 | |
23. | Szentgyörgyi Zsolt | 41H7200 | HUN-Mix | 90:33 | + 40:52 | |
24. | Dušek Vladimír | TBM7400 | KOS TJ Tesla Brno | 93:00 | + 43:19 | |
25. | Kotuliak Ivan | 27S7400 | Farmaceut Bratislava | 101:01 | + 51:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stockmayer Michael | 32A6801 | HSV OL Wiener Neustadt | 46:11 | ||
2. | Filip Libor | SRK7101 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 46:16 | + 0:05 | |
3. | Schmiedeberg Nils | 21D6701 | SV IHW Alex 78 e. V. | 46:43 | + 0:32 | |
4. | Sadílek Martin | VIC6901 | OB Vizovice | 49:14 | + 3:03 | |
5. | Zschaeckel Raik | 21D6700 | SV IHW Alex 78 e. V. | 49:52 | + 3:41 | |
6. | Škvor Martin | KAM6700 | OK Kamenice | 50:09 | + 3:58 | |
7. | Brantner Martin | 32A6901 | HSV OL Wiener Neustadt | 50:20 | + 4:09 | |
8. | Siegfried Stadler | 46A690x | OL Naturfreunde Linz | 50:45 | + 4:34 | |
9. | DELAUME Jean-Marc | 85F7100 | AVON OK | 51:14 | + 5:03 | |
10. | Pretnar Janez | 2BS6700 | Kamniški orientacijski klub | 51:32 | + 5:21 | |
11. | Dvořáček Petr | TBM7013 | KOS TJ Tesla Brno | 52:07 | + 5:56 | |
12. | Beneš Jan | SJH7001 | SJH Jindřichův Hradec | 52:55 | + 6:44 | |
13. | Buytaert Frank | 27B7100 | TROL Belgium | 53:20 | + 7:09 | |
14. | Baracsi Gabor | 49H7100 | Hóbagoly | 53:47 | + 7:36 | |
15. | Ženčák Jaroslav | 47C6100 | ASPV OA Šumperk | 56:46 | + 10:35 | |
16. | Zieliński Paweł | 97P6800 | KS Hades Poznań | 59:24 | + 13:13 | |
17. | Pataki Gabor | BBM6702 | BETA URSUS Orienteering | 60:38 | + 14:27 | |
18. | Klaška Jan | 3ZX710x | Klaška | 60:56 | + 14:45 | |
19. | Szabolcs Tornai | 25H710x | Tabáni Spartacus | 61:11 | + 15:00 | |
20. | Tibor Vass | 44H6900 | Veszprémi Honvéd SE | 62:27 | + 16:16 | |
21. | Kabát Jan | EKP6912 | VŠTJ Ekonom Praha | 65:21 | + 19:10 | |
22. | Gorczyca Jacek | 97P7100 | KS Hades Poznań | 65:51 | + 19:40 | |
23. | Klaška Pavel | DKP6500 | Oddíl OB Kotlářka | 66:09 | + 19:58 | |
24. | Šritr Martin | TUV6802 | SOK TJ Turnov | 66:26 | + 20:15 | |
25. | Fürst Aleš | LLI6801 | TJ Loko Liberec | 67:04 | + 20:53 | |
26. | Gola Miroslav | VIC6808 | OB Vizovice | 68:38 | + 22:27 | |
27. | Pecka Jan | EKP6800 | VŠTJ Ekonom Praha | 69:40 | + 23:29 | |
28. | Mokrý Jan | ABM6611 | KOB Moira Brno | 69:42 | + 23:31 | |
29. | Kubičko Petr | SJH6901 | SJH Jindřichův Hradec | 72:44 | + 26:33 | |
30. | Sklenář Josef | SBR6601 | SKOB Bruntál | 74:38 | + 28:27 | |
31. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 76:40 | + 30:29 | |
32. | Pavel Petr | LTP6806 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 77:34 | + 31:23 | |
33. | Lipphart-Kirchmeir Harald | 32A6700 | HSV OL Wiener Neustadt | 78:29 | + 32:18 | |
34. | Holec Honza | MOV6701 | SKOB Ostrava | 78:50 | + 32:39 | |
35. | Aster Vladimír | SLA6500 | SKOB Slaný | 79:02 | + 32:51 | |
36. | Poole Christopher | 34G6100 | RAFO (Royal Air Force Orienteering) | 81:46 | + 35:35 | |
37. | Hojný Jaroslav | SJH7002 | SJH Jindřichův Hradec | 82:38 | + 36:27 | |
38. | Woods Robert | 34G6901 | RAFO (Royal Air Force Orienteering) | 83:20 | + 37:09 | |
39. | Collins Steven | 34G6700 | RAFO (Royal Air Force Orienteering) | 89:17 | + 43:06 | |
40. | Müller Robert | 3XX6900 | POT | 94:40 | + 48:29 | |
41. | Liška Jindřich | KPY6700 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 96:10 | + 49:59 | |
42. | Kovář Boris | LTP6710 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 102:11 | + 56:00 | |
43. | Müller Rico | 71D6400 | USV TU Dresden | 110:12 | + 64:01 | |
44. | Dobeš Václav | KPY5701 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 134:37 | + 88:26 | |
45. | Barker-Pilsworth Andrew | 34G7000 | RAFO (Royal Air Force Orienteering) | 142:36 | + 96:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Allwinger Herwig | 1DS6700 | Mariborski OK | 45:35 | ||
2. | Aleš Poljanšek | 91S710x | OK Azimut | 46:08 | + 0:33 | |
3. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | OOB TJ Zlaté Hory | 46:33 | + 0:58 | |
4. | Žejdlík Michal | LTP7001 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 49:01 | + 3:26 | |
5. | Kašpar Jaroslav | UOL7004 | SOB Olomouc | 49:28 | + 3:53 | |
6. | Bláha Jan | SJP6800 | KČT Slavoj Praha | 49:55 | + 4:20 | |
7. | Zentrich David | OTK7101 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 50:10 | + 4:35 | |
8. | Straka Lukáš | SLA7002 | SKOB Slaný | 51:26 | + 5:51 | |
9. | Kalousek Jiří | DKP6901 | Oddíl OB Kotlářka | 52:02 | + 6:27 | |
10. | Hasman Jan | VPM6901 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 56:02 | + 10:27 | |
11. | Dankó István | 12H6901 | Tipo Orienteering Club | 56:04 | + 10:29 | |
12. | Mentler Balázs | 54H6800 | Dva Kuku Orienteering | 57:56 | + 12:21 | |
13. | Urbánek Lumír | ONO6701 | SKOB Ostrov | 58:05 | + 12:30 | |
14. | Mikyska Alan | VAM7149 | OOB Vamberk | 61:03 | + 15:28 | |
15. | Hlava Miroslav | KON6515 | KOB Konice | 61:12 | + 15:37 | |
16. | Lazák Jan | LTU6900 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 61:42 | + 16:07 | |
17. | Paloncý Pavel | KSU6349 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 62:21 | + 16:46 | |
18. | Faggyas László | 12H6600 | Tipo Orienteering Club | 63:07 | + 17:32 | |
19. | Pap László | 12H5600 | Tipo Orienteering Club | 63:54 | + 18:19 | |
20. | Ipsics László | 12H6800 | Tipo Orienteering Club | 64:41 | + 19:06 | |
21. | Hejna Stanislav | LLI6900 | TJ Loko Liberec | 64:59 | + 19:24 | |
22. | Molnár Attila | 12H7001 | Tipo Orienteering Club | 66:09 | + 20:34 | |
23. | Levý Tomáš | ZAM6801 | OB T.J. Sokol Žamberk | 66:24 | + 20:49 | |
24. | BAECHLER Olivier | 34C6800 | OLC SKOG Fribourg | 66:47 | + 21:12 | |
25. | Čivrný Pavel | VRL6306 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 68:58 | + 23:23 | |
26. | Vališ Jan | LPU7104 | OK Lokomotiva Pardubice | 70:12 | + 24:37 | |
27. | Hanč Jaroslav | VRL6702 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 72:19 | + 26:44 | |
28. | Bulíř Jiří | 44C6801 | Neregistrovaní | 73:22 | + 27:47 | |
29. | Valla Zdeněk | ZVO6501 | OB SK Zvole | 79:08 | + 33:33 | |
30. | Zatloukal Tomáš | SSU6700 | SK Severka Šumperk | 80:02 | + 34:27 | |
31. | Kaděra Pavel | HAV7100 | OB Havířov | 80:28 | + 34:53 | |
32. | Malinowski Zbigniew | 76P6800 | Rodzina z Teresina | 83:38 | + 38:03 | |
33. | Gyula Lantai | 44H7100 | Veszprémi Honvéd SE | 84:20 | + 38:45 | |
34. | Štorek Petr | JPV6505 | Oddíl OS SK Prostějov | 92:12 | + 46:37 | |
35. | Kasza Ladislav | ZBM7100 | SK Žabovřesky Brno | 92:37 | + 47:02 | |
36. | Květoň Vladimír | KSU6800 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 93:05 | + 47:30 | |
37. | Skalka Michal | LTU6702 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 129:01 | + 83:26 | |
Lukašák Štefan | STE6700 | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Müller Matthias | 18D6200 | Post SV Dresden | 45:50 | ||
2. | Teringl Radek | VCB6502 | OB České Budějovice | 46:23 | + 0:33 | |
3. | Vavrys Petr | LCE6413 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 47:27 | + 1:37 | |
4. | Novák Ivo | OKP6200 | SK OK 24 Praha | 47:36 | + 1:46 | |
5. | Braun Emanuel | 32A6601 | HSV OL Wiener Neustadt | 47:40 | + 1:50 | |
6. | Kavalír Karel | PHK6503 | OK 99 Hradec Králové | 48:41 | + 2:51 | |
7. | Hermann Claus | 32A5901 | HSV OL Wiener Neustadt | 49:26 | + 3:36 | |
8. | Veljačik Pavel | SCP6200 | OK Sparta Praha | 49:38 | + 3:48 | |
9. | Wolfgang Kradischnig | 46A630x | OL Naturfreunde Linz | 49:45 | + 3:55 | |
10. | Grepl Ladislav | KON6111 | KOB Konice | 50:06 | + 4:16 | |
11. | GROTE Andreas | 34C6400 | OLC SKOG Fribourg | 50:10 | + 4:20 | |
12. | Werner Pietsch | 66A660x | NF Wien | 51:09 | + 5:19 | |
13. | Fencl Jiří | LPU6301 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:42 | + 5:52 | |
14. | Opetnik Sigfried | hunmix | 51:43 | + 5:53 | ||
15. | Mezník Vladimír | LBE6400 | TJ Lokomotiva Beroun | 51:52 | + 6:02 | |
16. | Kniebugl Anton | 39S6401 | KOBRA Bratislava | 54:25 | + 8:35 | |
17. | Šimek Tomáš | FSP6304 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 54:36 | + 8:46 | |
18. | Pšenička Jiří | TCB6301 | SK Technik České Budějovice | 56:05 | + 10:15 | |
19. | Hájek Jiří | ONO6400 | SKOB Ostrov | 56:13 | + 10:23 | |
20. | Bendák Petr | LTU6500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 56:54 | + 11:04 | |
21. | Molnár Tibor | 41H6300 | HUN-Mix | 56:55 | + 11:05 | |
22. | Mutinský Viktor | KUO6501 | KOB Ústí nad Orlicí | 59:55 | + 14:05 | |
23. | Kellner Gerhard | 32A6200 | HSV OL Wiener Neustadt | 60:51 | + 15:01 | |
24. | Petržela Pavel | LTU6301 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 61:35 | + 15:45 | |
25. | Bruner Luboš | LTP6501 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 63:41 | + 17:51 | |
26. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | OK 99 Hradec Králové | 67:10 | + 21:20 | |
27. | Pulec Pavel | VBM6201 | VSK Mendelu Brno | 67:50 | + 22:00 | |
28. | Constantin Banu | 14R6200 | USAMVBT TIMISOARA | 78:07 | + 32:17 | |
29. | Zsolt Németh | 44H6500 | Veszprémi Honvéd SE | 82:15 | + 36:25 | |
30. | Árpád Magyari | 25H660x | Tabáni Spartacus | 86:54 | + 41:04 | |
31. | Deredos Andrzej | 38P630x | UKS Orientus Lodz | 90:16 | + 44:26 | |
32. | Zeiner Harald | 19A6300 | OLC Graz | 91:30 | + 45:40 | |
Pilař Karel | MAS5501 | KČT Aš | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nouza Petr | SJH6501 | SJH Jindřichův Hradec | 44:05 | ||
2. | Ptáček Pavel | BBM6508 | BETA URSUS Orienteering | 46:23 | + 2:18 | |
3. | Funda Jiří | API6401 | OK Andante Písek | 50:02 | + 5:57 | |
4. | Švarc Jiří | 8YC6200 | NNNN | 51:01 | + 6:56 | |
5. | Rykala Karel | VAM6401 | OOB Vamberk | 51:17 | + 7:12 | |
6. | Kavka Jiří | SCP5900 | OK Sparta Praha | 51:44 | + 7:39 | |
7. | Cincibus Pavel | FSP6605 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 52:37 | + 8:32 | |
8. | Havlík Milan | SJH6201 | SJH Jindřichův Hradec | 53:10 | + 9:05 | |
9. | Vydra Pavel | PEN6200 | OK RECO Sport | 53:18 | + 9:13 | |
10. | Jordanov Nikolaj | VBM6501 | VSK Mendelu Brno | 53:46 | + 9:41 | |
11. | Patočka Petr | BBM6300 | BETA URSUS Orienteering | 53:46 | + 9:41 | |
12. | Jašek Milan | TBM6201 | KOS TJ Tesla Brno | 54:09 | + 10:04 | |
13. | Picek Jan | TJN6500 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 54:31 | + 10:26 | |
14. | Sysel Svatobor | TTR6202 | OOB Třebíč | 55:00 | + 10:55 | |
15. | Melichar Jaromír | LLI6301 | TJ Loko Liberec | 55:22 | + 11:17 | |
16. | Melichar Igor | PHK6504 | OK 99 Hradec Králové | 56:05 | + 12:00 | |
17. | Votava Petr | KNC6602 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 61:57 | + 17:52 | |
18. | Semrád Pavel | CHC6602 | K.O.B. Choceň | 62:29 | + 18:24 | |
19. | Světnický Alexandr | STE6333 | SK SKI-OB Šternberk | 65:10 | + 21:05 | |
20. | Lux Zdeněk | KUN6201 | TJ Sokol Kunvald | 67:10 | + 23:05 | |
21. | Záveský Richard | CET6301 | TJ Loko Česká Třebová | 68:18 | + 24:13 | |
22. | Chládek Josef | ZAM5901 | OB T.J. Sokol Žamberk | 69:05 | + 25:00 | |
23. | Jelínek Roman | CHC6301 | K.O.B. Choceň | 102:11 | + 58:06 | |
24. | Mellan Martin | TUV6304 | SOK TJ Turnov | 103:48 | + 59:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Andreas Spengler | 2ND610x | ESV Lok Dessau | 43:56 | ||
2. | Milota Josef | MLA5801 | MLOK Mariánské Lázně | 44:59 | + 1:03 | |
3. | Šrámek Jaromír | KSU5801 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:35 | + 2:39 | |
4. | Hejzlar Josef | VCB5601 | OB České Budějovice | 47:03 | + 3:07 | |
5. | Škorpil Martin | HOR5700 | TJ Jiskra Hořice | 49:42 | + 5:46 | |
6. | Varga József | 41H6000 | HUN-Mix | 51:33 | + 7:37 | |
7. | Novotný Otakar | TJN5604 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 52:21 | + 8:25 | |
8. | Köck Erwin | 32A6100 | HSV OL Wiener Neustadt | 52:22 | + 8:26 | |
9. | Szlatényi Ferenc | 41H6100 | HUN-Mix | 54:29 | + 10:33 | |
10. | MONTEMONT Patrice | 84F6100 | ORIENTALP | 56:25 | + 12:29 | |
11. | Hirš Libor | VBM6000 | VSK Mendelu Brno | 56:41 | + 12:45 | |
12. | Čechlovský Josef | CHA5900 | OK Chrastava | 56:48 | + 12:52 | |
13. | Zapletal Josef | 66A5900 | NF Wien | 58:43 | + 14:47 | |
14. | Kovář Karel | LTP6102 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 58:49 | + 14:53 | |
15. | Konopáč Jiří | TUR5803 | OOB TJ Turnov | 59:58 | + 16:02 | |
16. | Roudný Václav | LPU6102 | OK Lokomotiva Pardubice | 61:52 | + 17:56 | |
17. | Zeman Jaroslav | SJI5901 | OK Jihlava | 63:36 | + 19:40 | |
18. | Janů Zdeněk | KSU5749 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 63:58 | + 20:02 | |
19. | Gazdačko Milan | SHK5702 | OK Slavia Hradec Králové | 63:58 | + 20:02 | |
20. | Kula Jiří | VAM6100 | OOB Vamberk | 64:23 | + 20:27 | |
21. | Hejtmánek Vladimír | TAP5802 | KOB TRETRA Praha | 66:31 | + 22:35 | |
22. | Kaška Rudolf | CHA5500 | OK Chrastava | 66:39 | + 22:43 | |
23. | HEDIGER Rolf | 34C5900 | OLC SKOG Fribourg | 68:10 | + 24:14 | |
24. | Tihon Jaroslav | TAP6102 | KOB TRETRA Praha | 71:36 | + 27:40 | |
25. | Beneš Josef | SJC5801 | Sportcentrum Jičín | 72:17 | + 28:21 | |
26. | Mayer Ewald | 32A5700 | HSV OL Wiener Neustadt | 78:18 | + 34:22 | |
27. | Lenkei Győző | 46H5700 | Hidegkúti Spartacus | 81:50 | + 37:54 | |
28. | Le Calvez Jeno | 82F570x | Individuel | 82:12 | + 38:16 | |
29. | Kraus Ota | TJP5700 | TJ Sokol Troja | 87:26 | + 43:30 | |
30. | Borovička Milan | FSP6104 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 98:26 | + 54:30 | |
31. | Janovič Ondřej | SKV5901 | TJ Slovan Karlovy Vary | 105:33 | + 61:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný Miroslav | LPU5905 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:05 | ||
2. | Kršák Karel | VIC5902 | OB Vizovice | 45:18 | + 0:13 | |
3. | Grundman Martin | CHC5801 | K.O.B. Choceň | 45:42 | + 0:37 | |
4. | Knotek Kamil | OLP5701 | PSK Olymp Praha | 52:23 | + 7:18 | |
5. | Klimpl Petr | LPU5401 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:38 | + 12:33 | |
6. | Felkl Luděk | 47C6000 | ASPV OA Šumperk | 58:21 | + 13:16 | |
7. | Košek Ladislav | LLI5903 | TJ Loko Liberec | 58:46 | + 13:41 | |
8. | Pšenička Miloslav | TCB6101 | SK Technik České Budějovice | 64:41 | + 19:36 | |
9. | Potěšil Václav | VBM5613 | VSK Mendelu Brno | 66:10 | + 21:05 | |
10. | Pross Josef | KOR6100 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 67:05 | + 22:00 | |
11. | Šabatka Petr | SHK5703 | OK Slavia Hradec Králové | 76:31 | + 31:26 | |
12. | Lewandowski Krzysztof | 38P580x | UKS Orientus Lodz | 77:53 | + 32:48 | |
13. | Doležal Jan | VPM5701 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 82:57 | + 37:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hickethier Manfred | VLI5201 | Slavia Liberec orienteering | 42:52 | ||
2. | Farář Václav | LPU5201 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:26 | + 3:34 | |
3. | Brettschneider Gerhard | 13D5400 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 46:44 | + 3:52 | |
4. | Trydzensi Henadzi | 21B5500 | Peleng-Vimpel BLR | 51:23 | + 8:31 | |
5. | Schweifer Erwin | 32A5200 | HSV OL Wiener Neustadt | 52:01 | + 9:09 | |
6. | Robotka Libor | PBM5303 | TJ Spartak 1. Brněnská | 52:16 | + 9:24 | |
7. | Slováček Rudolf | TZL5402 | SKOB Zlín | 52:48 | + 9:56 | |
8. | Genevois Frederic | 12A5500 | Naturfreunde Wien | 53:44 | + 10:52 | |
9. | Hanzl Vlastimil | VBM5329 | VSK Mendelu Brno | 54:53 | + 12:01 | |
10. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | KOB Dobřichovice | 55:38 | + 12:46 | |
11. | Gurka Jiří | TUV4601 | SOK TJ Turnov | 55:57 | + 13:05 | |
12. | Špičák Aleš | DKP5500 | Oddíl OB Kotlářka | 56:18 | + 13:26 | |
13. | Máj Štefan | 39S5201 | KOBRA Bratislava | 56:19 | + 13:27 | |
14. | Kubálek Zdeněk | RUZ5306 | TJ Růžená | 57:28 | + 14:36 | |
15. | Koudelný Jiří | TTR5401 | OOB Třebíč | 57:28 | + 14:36 | |
16. | Valter Petr | KBP4500 | KBP Praha | 57:56 | + 15:04 | |
17. | Klusáček Martin | TTR5601 | OOB Třebíč | 57:59 | + 15:07 | |
18. | Adrián Petr | EKP5600 | VŠTJ Ekonom Praha | 58:21 | + 15:29 | |
19. | Krmášek Bohdan | AOP5301 | Orientační Běh Opava | 58:31 | + 15:39 | |
20. | Elson Robert | 62A5200 | Australopers Tasmania | 58:33 | + 15:41 | |
21. | Oudin Bernard | 48F520x | C.O.Colmar | 60:27 | + 17:35 | |
22. | Wald František | FSP5300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 61:11 | + 18:19 | |
23. | Jirka Jiří | ZPV5501 | KOB ZPV Prostějov | 61:24 | + 18:32 | |
24. | József Bugár | 27H5300 | BÖF | 61:38 | + 18:46 | |
25. | Seiner Siegfried | 34A5500 | Orienteering Klosterneuburg | 62:56 | + 20:04 | |
26. | Tore Öhman | 32S560x | OK Grip | 63:16 | + 20:24 | |
27. | Orálek Miroslav | TTR5201 | OOB Třebíč | 63:41 | + 20:49 | |
28. | Šroler Zdeněk | KUN5201 | TJ Sokol Kunvald | 64:05 | + 21:13 | |
29. | Dambrauskas Algimantas | 18L5300 | SM Gaja | 64:12 | + 21:20 | |
30. | Pohl Zdeněk | SRK5301 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 65:04 | + 22:12 | |
31. | Langr Stanislav | SNA5403 | TJ START Náchod | 65:08 | + 22:16 | |
32. | Horák Petr | TJN5602 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 69:11 | + 26:19 | |
33. | Kubát Jaroslav | SKV5203 | TJ Slovan Karlovy Vary | 71:43 | + 28:51 | |
34. | Mertz André | 48F510x | C.O.Colmar | 71:50 | + 28:58 | |
35. | Henek Milan | RBK5307 | SK Radioklub Blansko | 73:08 | + 30:16 | |
36. | Pidner Valentin | 32A5600 | HSV OL Wiener Neustadt | 73:27 | + 30:35 | |
37. | Poklop Lubomír | UOL5601 | SOB Olomouc | 74:04 | + 31:12 | |
38. | Pech Jiří | LPM5402 | OK Lokomotiva Plzeň | 75:30 | + 32:38 | |
39. | Hauerland Jaroslav | LCE5501 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 76:43 | + 33:51 | |
40. | Novák Miroslav | 3AC5500 | NER - Novakovi | 77:19 | + 34:27 | |
41. | Paszyński Józef | 38P530x | UKS Orientus Lodz | 79:40 | + 36:48 | |
42. | Jelínek Luboš | RUZ5504 | TJ Růžená | 82:33 | + 39:41 | |
43. | János Magyar | 27H5200 | BÖF | 87:25 | + 44:33 | |
44. | Janošík Antonín | UOL5201 | SOB Olomouc | 101:37 | + 58:45 | |
45. | Herold Rudolf | 13D5200 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 102:00 | + 59:08 | |
Pavlík Milan | CHA5400 | OK Chrastava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ponweiser Franz | 32A5100 | HSV OL Wiener Neustadt | 43:59 | ||
2. | Chmelík Aleš | VBM4732 | VSK Mendelu Brno | 44:31 | + 0:32 | |
3. | Liljeström Åge | 21F4700 | Helsingin Suunnistajat | 44:44 | + 0:45 | |
4. | Uher Petr | VSP5001 | USK Praha | 45:12 | + 1:13 | |
5. | Farář Jaroslav | VRL5002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 45:57 | + 1:58 | |
6. | Jelínek Petr | TZL4902 | SKOB Zlín | 46:18 | + 2:19 | |
7. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | USK Praha | 47:00 | + 3:01 | |
8. | Peterka František | TJP4900 | TJ Sokol Troja | 48:21 | + 4:22 | |
9. | Jelínek Vít | TZL5102 | SKOB Zlín | 49:58 | + 5:59 | |
10. | Komárek Jaromír | KSU4900 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 51:22 | + 7:23 | |
11. | Ševčík Milan | CHA5003 | OK Chrastava | 55:23 | + 11:24 | |
12. | Peterka Josef | LLI4702 | TJ Loko Liberec | 58:06 | + 14:07 | |
13. | Babický Tomáš | RUM5001 | ZOOB Rumburk | 58:55 | + 14:56 | |
14. | SCHWANITZ Juergen | 59D4900 | OLA TSV Deggendorf | 59:12 | + 15:13 | |
15. | Paulíček Jiří | SJI4911 | OK Jihlava | 59:32 | + 15:33 | |
16. | Kadavý Zdeněk | CHA4901 | OK Chrastava | 60:33 | + 16:34 | |
17. | Lukaseder Hubert | 72A4900 | HSV Langenlebarn | 61:30 | + 17:31 | |
18. | Sikora Miroslav | BOV4802 | TJ Baník Ostrava OKD | 61:31 | + 17:32 | |
19. | Dokoupil Vladimír | VBM4806 | VSK Mendelu Brno | 68:06 | + 24:07 | |
20. | Štregl Tomáš | VRL5001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 70:06 | + 26:07 | |
21. | Blecha Ladislav | FJI5106 | SK FREE Jihlava | 70:30 | + 26:31 | |
22. | Peter Stadler | 46A480x | OL Naturfreunde Linz | 70:47 | + 26:48 | |
23. | Vítek Zdeněk | SRK4701 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 71:30 | + 27:31 | |
24. | Kodys Václav | RUZ5105 | TJ Růžená | 72:45 | + 28:46 | |
25. | Szűcs B. Levente | 46H5000 | Hidegkúti Spartacus | 74:41 | + 30:42 | |
26. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | BETA URSUS Orienteering | 78:39 | + 34:40 | |
27. | Soviš Ivan | SBR4601 | SKOB Bruntál | 80:35 | + 36:36 | |
28. | Procházka Jan | TBM4907 | KOS TJ Tesla Brno | 86:46 | + 42:47 | |
29. | Lusk Karel | CHA5002 | OK Chrastava | 92:53 | + 48:54 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 42:29 | ||
2. | Seidl Karel | SRK4301 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 45:14 | + 2:45 | |
3. | Dufek Jan | TBM4231 | KOS TJ Tesla Brno | 49:03 | + 6:34 | |
4. | Čadil Jan | FSP4300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 49:16 | + 6:47 | |
5. | Fišák Jan | MLA4401 | MLOK Mariánské Lázně | 51:43 | + 9:14 | |
6. | Bauer Emil | VBM4410 | VSK Mendelu Brno | 51:54 | + 9:25 | |
7. | Sklenář Jan | MLA4201 | MLOK Mariánské Lázně | 52:42 | + 10:13 | |
8. | Ostřanský Josef | SSU4302 | SK Severka Šumperk | 52:51 | + 10:22 | |
9. | Paul Josef | DCE4401 | KOB Dobřichovice | 53:51 | + 11:22 | |
10. | Lux Ivan | 49H4600 | Hóbagoly | 54:46 | + 12:17 | |
11. | Novotný František | PUL4200 | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 57:05 | + 14:36 | |
12. | Sokolář Zdeněk | SNA4501 | TJ START Náchod | 65:01 | + 22:32 | |
13. | Nejezchleba Jiří | KAS4600 | KOB Kamenický Šenov | 66:04 | + 23:35 | |
14. | Matějů Ivan | UVP4600 | Slovan Praha | 67:25 | + 24:56 | |
15. | Schimm Dieter | BSO4401 | KOB Baník Sokolov | 72:00 | + 29:31 | |
16. | Rakovec Miloš | SCP4500 | OK Sparta Praha | 77:42 | + 35:13 | |
17. | Hlavatý Karel | SJP4200 | KČT Slavoj Praha | 93:33 | + 51:04 | |
18. | Valášek Josef | SCP4501 | OK Sparta Praha | 94:02 | + 51:33 | |
Gřunděl Ivan | SJH4201 | SJH Jindřichův Hradec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Frey Jaromír | NEJ4100 | TJ Jiskra Nejdek | 53:21 | ||
2. | Novotný Petr | PHK3802 | OK 99 Hradec Králové | 63:25 | + 10:04 | |
3. | Kohout Tomáš | UVP3700 | Slovan Praha | 67:48 | + 14:27 | |
4. | Lemnitzer Eberhard | 13D3750 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 76:31 | + 23:10 | |
5. | Wagner Max | 46A380x | OL Naturfreunde Linz | 78:25 | + 25:04 | |
6. | Fuchs Franz | 46A400x | OL Naturfreunde Linz | 99:47 | + 46:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fierlinger Adolf | 46A360x | OL Naturfreunde Linz | 51:09 | ||
2. | Bláha Svatopluk | SJP3501 | KČT Slavoj Praha | 51:44 | + 0:35 | |
3. | Vondra Jaroslav | FSP3300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 56:03 | + 4:54 | |
4. | Hanák Milan | FSP3400 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 85:25 | + 34:16 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rozkošný David | EKP0909 | VŠTJ Ekonom Praha | 20:54 | ||
2. | Ječmenová Veronika | ONO0950 | SKOB Ostrov | 24:38 | + 3:44 | |
3. | Volkova Maja | 38S0950 | VZA Žilina | 27:27 | + 6:33 | |
4. | Minář Daniel | 28:01 | + 7:07 | |||
5. | Janošík Ivan | VCB1002 | OB České Budějovice | 28:13 | + 7:19 | |
6. | Folprecht Mia | 28:39 | + 7:45 | |||
7. | Brettl Tobiáš | PGP0900 | SK Praga | 29:44 | + 8:50 | |
8. | Moskva Vojtěch | ZLH0802 | OOB TJ Zlaté Hory | 30:57 | + 10:03 | |
9. | Burget Šimon | DKP | Oddíl OB Kotlářka | 31:25 | + 10:31 | |
10. | Štok Honzík | DKP0900 | Oddíl OB Kotlářka | 31:26 | + 10:32 | |
11. | Hill Daisy | 31:45 | + 10:51 | |||
12. | Bultrowicz Franciszek | 97P1100 | KS Hades Poznań | 32:36 | + 11:42 | |
13. | Rychtárik Tadeáš | SJH0901 | SJH Jindřichův Hradec | 32:56 | + 12:02 | |
14. | Štěrba Lukáš | SKV1001 | TJ Slovan Karlovy Vary | 33:20 | + 12:26 | |
15. | Doucha Tomáš | SNA0801 | TJ START Náchod | 33:31 | + 12:37 | |
16. | Rozsíval Martin | KON1022 | KOB Konice | 34:05 | + 13:11 | |
17. | Slováček Ondřej | TZL0902 | SKOB Zlín | 35:16 | + 14:22 | |
18. | Aneta Venclová | KOR | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 37:10 | + 16:16 | |
19. | Gregorová Alice | CTB0751 | SK OB Chotěboř | 37:48 | + 16:54 | |
20. | Ondráček Lubor | EKP1111 | VŠTJ Ekonom Praha | 39:21 | + 18:27 | |
21. | Stříteský Tomáš | ZVS0801 | TJ Zbrojovka Vsetín | 39:49 | + 18:55 | |
22. | Urbánková Lucie | ONO1150 | SKOB Ostrov | 40:37 | + 19:43 | |
23. | Vodrážková Barbora | VPM1050 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 40:58 | + 20:04 | |
24. | Karban Ondřej | DKP1100 | Oddíl OB Kotlářka | 41:52 | + 20:58 | |
25. | Uhlířová Marie | LBE0950 | TJ Lokomotiva Beroun | 41:57 | + 21:03 | |
26. | Vehmas Pessi | 42:01 | + 21:07 | |||
27. | Mudráková Natálie | 42:12 | + 21:18 | |||
28. | Uhlířová Eliška | LBE1150 | TJ Lokomotiva Beroun | 42:26 | + 21:32 | |
29. | Kopenec Šimon | SJH1002 | SJH Jindřichův Hradec | 43:28 | + 22:34 | |
30. | Rohan Vilém | PVP0900 | VSS Přírodověda Praha | 43:31 | + 22:37 | |
31. | Kohoutek Ladislav | SLA1000 | SKOB Slaný | 43:31 | + 22:37 | |
32. | Ehrreich Rudolf-Alexander | 71A0800 | Ehrreich Family | 44:44 | + 23:50 | |
33. | Ehrreich Helena | 71A1050 | Ehrreich Family | 44:51 | + 23:57 | |
34. | Brabec Lukáš | 45:37 | + 24:43 | |||
35. | Kubáková Laura | SJH1550 | SJH Jindřichův Hradec | 46:10 | + 25:16 | |
36. | Doležel Štěpán | PZR | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 46:11 | + 25:17 | |
37. | Fišáková Lucie Johanka | MLA0950 | MLOK Mariánské Lázně | 46:33 | + 25:39 | |
38. | Mašláň Prokop | 46:34 | + 25:40 | |||
39. | Vít Damien | EKP1305 | VŠTJ Ekonom Praha | 46:41 | + 25:47 | |
40. | Vítová Marianne | EKP1158 | VŠTJ Ekonom Praha | 46:53 | + 25:59 | |
41. | Kollárovits Matěj | 47:04 | + 26:10 | |||
42. | Kollárovitsová Julie | TTR1201 | OOB Třebíč | 47:07 | + 26:13 | |
43. | Pospíšil Filip | BZP | Báječné ženy v orientačním běhu | 48:18 | + 27:24 | |
44. | Hanáková Aneta | KRL0951 | Kometa Kralovice | 48:47 | + 27:53 | |
45. | Langer Matyáš | 48:56 | + 28:02 | |||
46. | Svobodová Andrea | SLA0751 | SKOB Slaný | 49:04 | + 28:10 | |
47. | Ruszová Svatava | KUN0751 | TJ Sokol Kunvald | 49:51 | + 28:57 | |
48. | Havlínová Josefína | DKP0853 | Oddíl OB Kotlářka | 51:39 | + 30:45 | |
49. | Hanzlíková Johana | SBR1150 | SKOB Bruntál | 51:44 | + 30:50 | |
50. | Svobodová Nela | SLA1051 | SKOB Slaný | 52:26 | + 31:32 | |
51. | Kazdová Rozárie | SJC1350 | Sportcentrum Jičín | 53:59 | + 33:05 | |
52. | Janata Matěj | DKP1111 | Oddíl OB Kotlářka | 55:03 | + 34:09 | |
53. | Baldrian Josef | VSP1100 | USK Praha | 55:09 | + 34:15 | |
54. | Kučerka Radek | STB1101 | TJ Stadion Nový Bor | 55:12 | + 34:18 | |
55. | Holubová Pavlína | SBR0350 | SKOB Bruntál | 55:27 | + 34:33 | |
56. | Aleš Mikuláš | ZBM1017 | SK Žabovřesky Brno | 55:41 | + 34:47 | |
57. | Vlachová Hana | AOV1151 | OOB TJ Baník Ostrava | 56:12 | + 35:18 | |
58. | Alešová Anna | ZBM1077 | SK Žabovřesky Brno | 56:16 | + 35:22 | |
59. | Beran Antonín | SJH1101 | SJH Jindřichův Hradec | 56:35 | + 35:41 | |
60. | Martínková Natálie | 57:19 | + 36:25 | |||
61. | Tomášek Josef | 59:43 | + 38:49 | |||
62. | Kučerková Adéla | STB1450 | TJ Stadion Nový Bor | 59:48 | + 38:54 | |
63. | Tomášková Anna | 60:51 | + 39:57 | |||
64. | Frýdecký Tomáš | BZP1000 | Báječné ženy v orientačním běhu | 62:14 | + 41:20 | |
65. | Pobudová Marie | SJH1050 | SJH Jindřichův Hradec | 66:12 | + 45:18 | |
66. | Paloncý Adéla | KSU0950 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 68:25 | + 47:31 | |
67. | Hejtmánek Martin | TAP8605 | KOB TRETRA Praha | 71:22 | + 50:28 | |
68. | Vellechová Eliška | AOV0951 | OOB TJ Baník Ostrava | 76:34 | + 55:40 | |
69. | Zámečník Lukáš | KAM1100 | OK Kamenice | 77:22 | + 56:28 | |
70. | Marston Ronia | 26N1250 | Hemsedal IL | 80:12 | + 59:18 | |
71. | Mira, Gabriela, Monika Zalewska | 79P000x | zielonkacup.com | 85:39 | + 64:45 | |
72. | Procházková Ellena | TEH1450 | Sokol Tehov | 103:30 | + 82:36 | |
73. | Mašláňová Ema | 110:02 | + 89:08 | |||
Korecká Eva | CHT1054 | OOB SK Chrast | DISK | |||
Nováková Anna Marie | CTB0951 | SK OB Chotěboř | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovačič Marek | OSN6600 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 32:44 | ||
2. | Kubák Martin ml. | SJH9902 | SJH Jindřichův Hradec | 42:35 | + 9:51 | |
3. | Potužník Martin | 43:22 | + 10:38 | |||
4. | Potužníková Eva | SJH7652 | SJH Jindřichův Hradec | 46:53 | + 14:09 | |
5. | Zemko Zdeněk | SLA9900 | SKOB Slaný | 50:10 | + 17:26 | |
6. | Novotný Martin | KOR | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 51:31 | + 18:47 | |
7. | Brabrcová Jana | 53:06 | + 20:22 | |||
8. | Černíková Tereza | KVS | SKOB Kobra Vsetín | 54:32 | + 21:48 | |
9. | Házy Eszter | 55:10 | + 22:26 | |||
10. | Paloncý Jana | KSU7878 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 55:19 | + 22:35 | |
11. | Mikysková Ilona | VAM7550 | OOB Vamberk | 58:40 | + 25:56 | |
12. | Stölting Lea | 2ID0050 | OL Team Lippe | 58:56 | + 26:12 | |
13. | Šteinfest Šimon | 60:28 | + 27:44 | |||
14. | Novotná Tereza | 61:34 | + 28:50 | |||
15. | Holík Miroslav | 61:40 | + 28:56 | |||
16. | Jírová Monika | ROZ7350 | OK Roztoky | 62:11 | + 29:27 | |
17. | Emilie Czachová | SBR | SKOB Bruntál | 62:22 | + 29:38 | |
18. | Vrabcová Alena | 62:37 | + 29:53 | |||
19. | Tichá Anna | 63:32 | + 30:48 | |||
20. | Tichý Radomír | 63:50 | + 31:06 | |||
21. | Holata Radek | TAP8100 | KOB TRETRA Praha | 64:12 | + 31:28 | |
22. | Žejdlíková Jitka | LTP7251 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 64:33 | + 31:49 | |
23. | Pospíšil Radek | 5SX7800 | Májovci | 65:50 | + 33:06 | |
24. | Dobešová Marie | KNC0000 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 66:05 | + 33:21 | |
25. | Zaoral Jan | VRB4703 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 66:10 | + 33:26 | |
26. | Sovišová Eva | SBR5251 | SKOB Bruntál | 66:35 | + 33:51 | |
27. | Roubalíková Iva | 3SX6450 | ZŠ Těšetice | 69:08 | + 36:24 | |
28. | Martínek Roman | 69:12 | + 36:28 | |||
29. | Albrecht Vladimír | KAM7800 | OK Kamenice | 69:44 | + 37:00 | |
30. | Maňák Martin | PHKxxxx | OK 99 Hradec Králové | 69:47 | + 37:03 | |
31. | Janošíková Olga | VCB7552 | OB České Budějovice | 70:17 | + 37:33 | |
32. | Nováková Jana | AOV6851 | OOB TJ Baník Ostrava | 70:53 | + 38:09 | |
33. | Škrlová Hana | KRL6951 | Kometa Kralovice | 74:09 | + 41:25 | |
34. | Rufferová Iva | SNA5052 | TJ START Náchod | 74:56 | + 42:12 | |
35. | Jelínková Irena | TBM | KOS TJ Tesla Brno | 77:38 | + 44:54 | |
36. | Odstrčilová Šárka | 83C0250 | Jundrovské krásky | 80:59 | + 48:15 | |
37. | Pokorná Linda | PGP0350 | SK Praga | 81:05 | + 48:21 | |
38. | ISHCHUK Daria | 81:39 | + 48:55 | |||
39. | Lišková Hana | KPY6650 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 81:45 | + 49:01 | |
40. | Pinterová Kateřina | VBM6651 | VSK Mendelu Brno | 82:43 | + 49:59 | |
41. | Štemberová Iva | TJN7550 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 82:45 | + 50:01 | |
42. | Pop Jonáš | TAP0600 | KOB TRETRA Praha | 89:58 | + 57:14 | |
43. | Míchalová Marcela | KPY6850 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 90:20 | + 57:36 | |
44. | Popová Veronika | TAP7450 | KOB TRETRA Praha | 91:15 | + 58:31 | |
45. | Kolářová Jitka | HOR | TJ Jiskra Hořice | 93:53 | + 61:09 | |
46. | Šimerka Jakub | 95:47 | + 63:03 | |||
47. | Marhoulová Anežka | 1IX0550 | NERMarhule | 95:47 | + 63:03 | |
48. | Ziebová Lenka | NEJ7251 | TJ Jiskra Nejdek | 100:21 | + 67:37 | |
49. | Holíková Zdena | KNC7500 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 100:49 | + 68:05 | |
50. | Žemlíková Pavlína | 102:15 | + 69:31 | |||
51. | Oulická Hana | FJI5350 | SK FREE Jihlava | 102:54 | + 70:10 | |
52. | Nedvídková Jitka | RUM5151 | ZOOB Rumburk | 106:22 | + 73:38 | |
53. | Procingerová Ilona | VRL7053 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 112:00 | + 79:16 | |
54. | Nela Jakub | 121:36 | + 88:52 | |||
55. | Gericke Madeline | 129:34 | + 96:50 | |||
56. | Nová Olga | 131:11 | + 98:27 | |||
57. | Zajíc Václav | KRL | Kometa Kralovice | 140:41 | + 107:57 | |
58. | Király Tedóra | hunmix | 217:01 | + 184:17 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Aleš David | ASU7517 | Magnus Orienteering | 40:41 | ||
2. | Gorczyca Michał | 97P0000 | KS Hades Poznań | 43:32 | + 2:51 | |
3. | Nádeníček Josef | NEJ7001 | TJ Jiskra Nejdek | 47:10 | + 6:29 | |
4. | Ebner Zdeněk | KON8215 | KOB Konice | 48:15 | + 7:34 | |
5. | Chromá Adéla | ZBM8870 | SK Žabovřesky Brno | 49:15 | + 8:34 | |
6. | Kučerová Berenika | DCE8050 | KOB Dobřichovice | 53:22 | + 12:41 | |
7. | Černík Milan | KVS6501 | SKOB Kobra Vsetín | 53:45 | + 13:04 | |
8. | Slíva Jan | 53:48 | + 13:07 | |||
9. | Marková Pavla | VIC7857 | OB Vizovice | 54:42 | + 14:01 | |
10. | Šváb Jan | VSP5801 | USK Praha | 57:54 | + 17:13 | |
11. | Pulec Matěj | 58:52 | + 18:11 | |||
12. | Hájek Tomáš | ZVO6401 | OB SK Zvole | 59:08 | + 18:27 | |
13. | Pobuda Michal | SJH7403 | SJH Jindřichův Hradec | 62:29 | + 21:48 | |
14. | Edwards Michael | 34G6500 | RAFO (Royal Air Force Orienteering) | 62:42 | + 22:01 | |
15. | Víšková Alena | KAM7451 | OK Kamenice | 63:23 | + 22:42 | |
16. | Itiss Gabor | hunmix | 64:37 | + 23:56 | ||
17. | Reichlová Jiřina | KSU7499 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 65:29 | + 24:48 | |
18. | Rusz Vratislav | KUN9801 | TJ Sokol Kunvald | 68:48 | + 28:07 | |
19. | Melichárková Kristýna | TZL8859 | SKOB Zlín | 70:05 | + 29:24 | |
20. | Roman Sladič | 2ES6000 | ŠOK | 72:46 | + 32:05 | |
21. | Bulířová Blanka | 6YC7350 | Neregistrovaní | 73:16 | + 32:35 | |
22. | Pavlíková Hana | 76:05 | + 35:24 | |||
23. | FAVEROLLE Eloïse | 85F0050 | AVON OK | 78:37 | + 37:56 | |
24. | Moseley Adrian | 34G6900 | RAFO (Royal Air Force Orienteering) | 78:50 | + 38:09 | |
25. | Melicharová Barbora | LLI7252 | TJ Loko Liberec | 81:54 | + 41:13 | |
26. | Tünde Győry | 44H7101 | Veszprémi Honvéd SE | 86:02 | + 45:21 | |
27. | Zimová Petra | 86:22 | + 45:41 | |||
28. | Bílková Pavlína | 90:30 | + 49:49 | |||
29. | Folprecht Jaroslav | 91:39 | + 50:58 | |||
30. | Vokálová Jaroslava | CHA8250 | OK Chrastava | 92:42 | + 52:01 | |
31. | Bláhová Kateřina | SJP7350 | KČT Slavoj Praha | 97:15 | + 56:34 | |
32. | Odstrčilová Hana | 83C7500 | Jundrovské krásky | 97:32 | + 56:51 | |
33. | Severýnová Popková Klára | VLI7455 | Slavia Liberec orienteering | 98:38 | + 57:57 | |
34. | Collings Carly | 34G8850 | RAFO (Royal Air Force Orienteering) | 103:17 | + 62:36 | |
35. | Klangová Bohumila | ZBM7676 | SK Žabovřesky Brno | 105:33 | + 64:52 | |
36. | Bradáčová Marie | LLI7550 | TJ Loko Liberec | 107:56 | + 67:15 | |
37. | Žemlík Radim | 120:30 | + 79:49 | |||
38. | Cionoiu Michaela | 52D6750 | TV Coburg-Neuses | 123:18 | + 82:37 | |
39. | Zimmer Jiří | ZVO6601 | OB SK Zvole | 131:20 | + 90:39 | |
Perlaki Jozsef | TIPO | DISK | ||||
Jelínková Radka | MLA6951 | MLOK Mariánské Lázně | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Varga Zsombor | hunmix | 71:35 | |||
2. | Funda Jiří | API9301 | OK Andante Písek | 72:24 | + 0:49 | |
3. | Tomášek Petr | 74:22 | + 2:47 | |||
4. | Kamaryt Michal | MLA9205 | MLOK Mariánské Lázně | 78:19 | + 6:44 | |
5. | Vokál Vojtěch | CHA7900 | OK Chrastava | 79:15 | + 7:40 | |
6. | Rozkošný Karel | EKP7900 | VŠTJ Ekonom Praha | 82:29 | + 10:54 | |
7. | Trš Lubomír | PBM7302 | TJ Spartak 1. Brněnská | 83:37 | + 12:02 | |
8. | Betlach Miroslav | DKP6300 | Oddíl OB Kotlářka | 88:10 | + 16:35 | |
9. | Pohořalý Hugo | ROU0103 | SKOB Roudnice nad Labem | 88:17 | + 16:42 | |
10. | Začalová Barbora | 89:03 | + 17:28 | |||
11. | Šimara Svatopluk | 35X9000 | VIK (Vizovice, Chrastěšov) | 92:37 | + 21:02 | |
12. | Kudrnáč Martin | HCE5901 | TJ Hostivice | 93:29 | + 21:54 | |
13. | Beveridge Frederick | 34G9000 | RAFO (Royal Air Force Orienteering) | 97:11 | + 25:36 | |
14. | Stölting Olaf | 2ID6900 | OL Team Lippe | 100:41 | + 29:06 | |
15. | Roubalík Radovan | 3SX6400 | ZŠ Těšetice | 101:34 | + 29:59 | |
16. | Uhlíř Patrik | LBE7000 | TJ Lokomotiva Beroun | 104:38 | + 33:03 | |
17. | Souček Pavel | PHK5503 | OK 99 Hradec Králové | 108:39 | + 37:04 | |
18. | Müllerová Markéta | 109:42 | + 38:07 | |||
19. | Kasal Jiří | 118:22 | + 46:47 | |||
20. | Termerová Jana | LTU7352 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 120:21 | + 48:46 | |
21. | Pohořalá Karolína | ROU6850 | SKOB Roudnice nad Labem | 122:24 | + 50:49 | |
22. | Baptista Robert | 34G8100 | RAFO (Royal Air Force Orienteering) | 122:27 | + 50:52 | |
23. | Herter Laszlo | 125:41 | + 54:06 | |||
24. | Pohořalá Anna | ROU9954 | SKOB Roudnice nad Labem | 128:42 | + 57:07 | |
25. | Pánek Tomáš | 142:02 | + 70:27 | |||
26. | Rushton Robert | 34G9300 | RAFO (Royal Air Force Orienteering) | 149:06 | + 77:31 | |
27. | Straub Peter | hunmix | 196:38 | + 125:03 | ||
Pohořalý Dobroslav | ROU6401 | SKOB Roudnice nad Labem | DISK |