Výsledky závodu: 2. závod Pražského poháru žactva - WOD

Datum:
24.05.2017
Místo konání:
Krčský les, srub Gizela
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Mapa:
Údolí Kunratického potoka
Ředitel závodu:
Siegl Matyáš
Hlavní rozhodčí:
Navrátil Šimon - R3
Stavitel tratí:
Janovský Tomáš
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     Elite     H10     H10L     H12     H14     HDR     T3     T5    
D10
1.95 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 13:51
2. Kudrnáčová Marta KAM0754 OK Kamenice 14:00 + 0:09
3. Hladíková Julie DKP0857 Oddíl OB Kotlářka 15:15 + 1:24
4. Bartalošová Anežka PGP0853 SK Praga 15:18 + 1:27
5. Ptáčková Hana PGP0750 SK Praga 16:37 + 2:46
6. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 16:59 + 3:08
7. Bulířová Žofie TAP0850 KOB TRETRA Praha 17:59 + 4:08
8. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 18:09 + 4:18
9. Snížková Adéla DKP0850 Oddíl OB Kotlářka 18:12 + 4:21
10. Vejražková Anna KPY0750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 19:21 + 5:30
11. Přibíková Tereza PGP0852 SK Praga 20:12 + 6:21
12. Seidlová Magdalena RIC0950 OB Říčany 20:30 + 6:39
13. Kohoutková Kateřina DKP0756 Oddíl OB Kotlářka 20:50 + 6:59
14. Lampová Amálie DKP0752 Oddíl OB Kotlářka 20:53 + 7:02
15. Geffertová Agáta FSP0753 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 21:34 + 7:43
16. Zakouřilová Klára VSP0850 USK Praha 24:05 + 10:14
17. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 24:09 + 10:18
18. Grimmerová Valerie RIC0754 OB Říčany 24:48 + 10:57
19. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 25:57 + 12:06
20. Nováková Pavlína DKP0860 Oddíl OB Kotlářka 26:01 + 12:10
21. Vosátková Julie RIC0755 OB Říčany 28:39 + 14:48
22. Janoušková Klára DKP0755 Oddíl OB Kotlářka 28:54 + 15:03
23. Stoklasová Eliška RIC0756 OB Říčany 30:04 + 16:13
24. Nemšovská Magdalena VSP0853 USK Praha 31:27 + 17:36
25. Kindlová Anežka RIC0850 OB Říčany 38:37 + 24:46
26. Leinweberová Julie FSP0755 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:24 + 29:33
27. Schneeweissová Luisa DKP0861 Oddíl OB Kotlářka 97:38 + 83:47
D10L
1.31 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ehlerová Anna VSP0854 USK Praha 11:51
2. Šimůnková Michaela TAP0851 KOB TRETRA Praha 13:33 + 1:42
3. Ehlerová Michaela VSP1050 USK Praha 13:51 + 2:00
4. Černá Adéla HCE0850 TJ Hostivice 15:45 + 3:54
5. Honzáková Nelka JHB0851 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 16:21 + 4:30
6. Bartalošová Ada PGP1050 SK Praga 17:50 + 5:59
7. Kváčová Anna DKP1051 Oddíl OB Kotlářka 20:10 + 8:19
8. Veronika Veronika 20:16 + 8:25
9. Rodová Anežka VSP1152 USK Praha 20:37 + 8:46
10. Kosová Karolína 1EZ0951 Kroužek OB Senohraby 21:27 + 9:36
11. Žemlová Magdalena KAM0950 OK Kamenice 21:38 + 9:47
12. Mošničková Lucie DKP0854 Oddíl OB Kotlářka 22:19 + 10:28
13. Štěpová Barbora PGP0951 SK Praga 23:55 + 12:04
14. Michalská Kristýna RIC0852 OB Říčany 27:09 + 15:18
15. Kalinová Ella SPC0961 SPORTICUS team 27:42 + 15:51
16. Tichá Kamila 1EZ0950 Kroužek OB Senohraby 27:49 + 15:58
17. Šubrtová Barbora TAP1150 KOB TRETRA Praha 28:12 + 16:21
18. Zdeňka Kamarádová NNN0052 Neregistrovaní (NNN) 29:39 + 17:48
19. Svatá Lucie PGP0952 SK Praga 31:20 + 19:29
20. Strnadová Josefína 6MX0850 MDDM Čelákovice 31:24 + 19:33
21. Strnadová Františka 6MX0851 MDDM Čelákovice 33:24 + 21:33
22. Pavlíková Rozárie LIT0851 KOB Litvínov 64:25 + 52:34
Lampová Julie DKP0952 Oddíl OB Kotlářka DISK
Hejnová Barbora VSP0851 USK Praha DISK
Kalinová Lisa SPC1158 SPORTICUS team DISK
D12
2.46 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malečková Hana VSP0553 USK Praha 18:13
2. Balejová Julie KAM0551 OK Kamenice 19:17 + 1:04
3. Šimšová Pavla MFP0551 VŠSK MFF UK Praha 21:05 + 2:52
4. Vozábalová Hana PGP0654 SK Praga 21:13 + 3:00
5. Chmelařová Romana PGP0553 SK Praga 24:17 + 6:04
6. Dittrtová Rozálie LME0650 SK Los Mělník 24:49 + 6:36
7. Rážová Dorota PGP0653 SK Praga 25:03 + 6:50
8. Křístková Veronika ROZ0650 OK Roztoky 25:29 + 7:16
9. Honzáková Lenka JHB0551 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 26:24 + 8:11
10. Kotková Adéla RIC0655 OB Říčany 27:21 + 9:08
11. Štěpová Kateřina PGP0657 SK Praga 27:31 + 9:18
11. Šantorová Eliška ROZ0552 OK Roztoky 27:31 + 9:18
13. Mandová Magdaléna DKP0652 Oddíl OB Kotlářka 28:12 + 9:59
14. Horáčková Michaela DKP0551 Oddíl OB Kotlářka 28:24 + 10:11
15. Černá Justina HCE0652 TJ Hostivice 29:02 + 10:49
16. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 29:03 + 10:50
17. Měšťanová Tereza TAP0653 KOB TRETRA Praha 29:38 + 11:25
18. Růžičková Ema RIC0653 OB Říčany 31:26 + 13:13
19. Nováková Nina KAM0554 OK Kamenice 32:05 + 13:52
20. Brodská Kateřina HCE0653 TJ Hostivice 32:10 + 13:57
21. Polívková Beáta RIC0652 OB Říčany 34:24 + 16:11
22. Žemlová Barbora KAM0751 OK Kamenice 35:46 + 17:33
23. Maříková Alžběta FSP0650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:07 + 20:54
24. Ptáčková Veronika PGP0551 SK Praga 39:18 + 21:05
25. Vosátková Eliška RIC0553 OB Říčany 41:11 + 22:58
26. Svobodová Adriana FSP0653 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:13 + 23:00
27. Folprechtová Julie VSP0653 USK Praha 42:26 + 24:13
28. Duhová Anna DKP0653 Oddíl OB Kotlářka 45:18 + 27:05
29. Křístková Viktorie ROZ0651 OK Roztoky 46:05 + 27:52
30. Priehodová Nela PGP0655 SK Praga 46:34 + 28:21
31. Chobotová Klára ROZ0550 OK Roztoky 46:47 + 28:34
32. Gerlachová Eliška ROZ0551 OK Roztoky 56:44 + 38:31
33. Bernová Viktorie ROZ0553 OK Roztoky 56:55 + 38:42
34. Kuncová Adéla ROZ0653 OK Roztoky 58:47 + 40:34
35. Gerlachová Vendula ROZ0652 OK Roztoky 60:46 + 42:33
36. Müllerová Hana HCE0650 TJ Hostivice 70:36 + 52:23
37. Michalská Sára RIC0656 OB Říčany 77:06 + 58:53
38. Alblová Zuzana LME0660 SK Los Mělník 78:27 + 60:14
D14
3.18 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichá Dorotea DKP0351 Oddíl OB Kotlářka 21:26
2. Hankovcová Helena KAM0350 OK Kamenice 22:04 + 0:38
3. Bulířová Ema TAP0452 KOB TRETRA Praha 23:53 + 2:27
4. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 24:27 + 3:01
4. Poborská Eliška DKP0358 Oddíl OB Kotlářka 24:27 + 3:01
6. Čermáková Klára PGP0352 SK Praga 27:35 + 6:09
7. Pelantová Martina RIC0550 OB Říčany 29:46 + 8:20
8. Jedličková Kristýna KAM0455 OK Kamenice 30:01 + 8:35
9. Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 31:50 + 10:24
10. Beranová Hana VSP0455 USK Praha 32:48 + 11:22
11. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 33:01 + 11:35
12. Nekvasilová Tereza DKP0459 Oddíl OB Kotlářka 33:06 + 11:40
13. Smutná Anna Marie DKP0359 Oddíl OB Kotlářka 35:07 + 13:41
14. Čapková Lucie KAM0459 OK Kamenice 35:19 + 13:53
15. Mojžíšková Klára KAM0356 OK Kamenice 43:49 + 22:23
16. Mandáková Tereza LME0452 SK Los Mělník 44:05 + 22:39
17. Víšková Veronika KAM0425 OK Kamenice 45:16 + 23:50
18. Berounská Adéla VSP0352 USK Praha 51:08 + 29:42
19. Solarová Tereza VSP0452 USK Praha 51:33 + 30:07
Elite
6.88 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 42:04
2. Kazda Ondřej SJC8202 Sportcentrum Jičín 42:06 + 0:02
3. Semerád Antonín DKP9801 Oddíl OB Kotlářka 43:13 + 1:09
4. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 47:02 + 4:58
5. Lebeda Dušan SPC7312 SPORTICUS team 47:10 + 5:06
6. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 48:16 + 6:12
7. Průša Michal VSP7310 USK Praha 50:32 + 8:28
8. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 50:49 + 8:45
9. Hodek Michal TAP8808 KOB TRETRA Praha 51:16 + 9:12
10. Aschermann Jan VSP6902 USK Praha 51:46 + 9:42
11. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 52:08 + 10:04
12. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 52:59 + 10:55
12. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 52:59 + 10:55
14. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 53:35 + 11:31
15. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 53:55 + 11:51
16. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 53:59 + 11:55
17. Siegl Roman MFP6700 VŠSK MFF UK Praha 54:20 + 12:16
18. Čermák Radek PGP6405 SK Praga 54:43 + 12:39
19. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 55:31 + 13:27
20. Benda Lukáš EKP7705 VŠTJ Ekonom Praha 55:35 + 13:31
21. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 56:01 + 13:57
22. Novák Oldřich 56:04 + 14:00
23. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 56:32 + 14:28
24. Ptáček Jan PVP7200 VSS Přírodověda Praha 56:40 + 14:36
25. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 58:14 + 16:10
26. Poborský Petr EKP7500 VŠTJ Ekonom Praha 59:49 + 17:45
27. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 60:33 + 18:29
28. Jandera Tomáš SOB7300 SOBSA 62:16 + 20:12
29. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 64:05 + 22:01
30. Střelba Ondřej KTA7501 SK Kotnov Tábor 64:45 + 22:41
31. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 65:09 + 23:05
32. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 66:35 + 24:31
33. Ďoubalová Věra DOB8751 KOB Dobruška 66:37 + 24:33
34. Neumannová Kateřina PVP9250 VSS Přírodověda Praha 67:04 + 25:00
35. Michalský Richard RIC7703 OB Říčany 68:26 + 26:22
36. Žáček Martin FSP6803 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 68:47 + 26:43
37. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 70:02 + 27:58
38. Šimšová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 71:00 + 28:56
39. Žemlová Eva KAM7550 OK Kamenice 71:38 + 29:34
40. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 71:55 + 29:51
41. Lžíčař Martin DOB8803 KOB Dobruška 72:20 + 30:16
42. Rejnek Lukáš RIC0203 OB Říčany 75:04 + 33:00
43. Janeček Ondřej SOB7001 SOBSA 75:54 + 33:50
44. Soukup Matěj 38C8000 PORG Orienteering 79:02 + 36:58
45. Němec Jan SOB7500 SOBSA 80:09 + 38:05
46. Doyle Steven Peter 38C6500 PORG Orienteering 83:23 + 41:19
47. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 85:15 + 43:11
48. Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov 85:35 + 43:31
49. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 86:00 + 43:56
50. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 88:36 + 46:32
51. Koč Lumír MKP5401 SK GORDIC Praha Kačerov 98:34 + 56:30
52. Toušek Miloslav MKP5000 SK GORDIC Praha Kačerov 100:17 + 58:13
53. Rejnek Tomáš RIC7800 OB Říčany 104:47 + 62:43
Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice DISK
H10
2.04 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 16:20
2. Chmelař David PGP0801 SK Praga 17:03 + 0:43
3. Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka 18:22 + 2:02
4. Skripnik Matouš FSP0800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 18:44 + 2:24
5. Víteček Šimon DKP0801 Oddíl OB Kotlářka 19:03 + 2:43
6. Dočkal Šimon PGP0702 SK Praga 19:41 + 3:21
7. Svítil Martin PGP0903 SK Praga 20:26 + 4:06
8. Rudolf Matyáš DKP0702 Oddíl OB Kotlářka 20:41 + 4:21
9. Kostlán Kryštof FSP0704 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 20:45 + 4:25
10. Svítil Patrik PGP0706 SK Praga 20:56 + 4:36
11. Bažata Alberto KAM0702 OK Kamenice 21:04 + 4:44
12. Jandera Kryštof PGP0700 SK Praga 22:14 + 5:54
13. Němeček Štěpán RIC0705 OB Říčany 22:27 + 6:07
14. Peprný Vít DKP0805 Oddíl OB Kotlářka 22:41 + 6:21
15. Šubrt Ondřej TAP0801 KOB TRETRA Praha 23:08 + 6:48
16. Vostrý Jonáš DKP0714 Oddíl OB Kotlářka 24:16 + 7:56
17. Lazar Tomáš RIC0704 OB Říčany 24:25 + 8:05
18. Svoboda František ROZ0700 OK Roztoky 26:36 + 10:16
19. Hradil Michal HCE0900 TJ Hostivice 27:34 + 11:14
20. Šimek Matouš KAM0800 OK Kamenice 27:41 + 11:21
21. Günter Vincent FSP0701 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 28:26 + 12:06
22. Kosák Eliáš PGP0704 SK Praga 29:06 + 12:46
23. Baxa David LBE0800 TJ Lokomotiva Beroun 29:56 + 13:36
24. Kouřil Vojta KPY0700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 30:11 + 13:51
25. Pelant Jan RIC0700 OB Říčany 30:51 + 14:31
26. Gärtner Václav LBE0701 TJ Lokomotiva Beroun 31:02 + 14:42
27. Skála Šimon LBE0700 TJ Lokomotiva Beroun 32:58 + 16:38
28. Tolar Ondřej RIC0701 OB Říčany 33:20 + 17:00
29. Rod Matyáš VSP0803 USK Praha 33:23 + 17:03
30. Chobot Karel ROZ0801 OK Roztoky 34:14 + 17:54
31. Procházka Vít DKP0711 Oddíl OB Kotlářka 34:29 + 18:09
32. Friedel Matěj LBE0702 TJ Lokomotiva Beroun 34:59 + 18:39
33. Šantora Marek ROZ0702 OK Roztoky 36:04 + 19:44
34. Rejšek Václav KAM0700 OK Kamenice 36:50 + 20:30
35. Liboska Viktor ROZ0701 OK Roztoky 55:52 + 39:32
36. Folprecht Lukáš VSP0802 USK Praha 90:42 + 74:22
Kubečka Matyáš 6MX0701 MDDM Čelákovice DISK
H10L
1.31 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčík Kristián KAM0803 OK Kamenice 12:29
2. Daněk Jan DKP0713 Oddíl OB Kotlářka 13:25 + 0:56
3. Dočkal Štěpán PGP0902 SK Praga 13:41 + 1:12
4. Solar Daniel VSP0901 USK Praha 13:58 + 1:29
5. Černý Vojtěch DKP0712 Oddíl OB Kotlářka 14:59 + 2:30
6. Řepka Jan 6YC0801 Neregistrovaní 16:05 + 3:36
7. Priehoda Erik PGP0803 SK Praga 16:56 + 4:27
8. Hemerka Tomáš 91Z0800 1. ScioŠkola Praha 17:49 + 5:20
9. Vozábal David PGP0904 SK Praga 18:21 + 5:52
10. Juřina Jakub FYD0801 Jizerský klub OB Frýdlant 18:55 + 6:26
11. Hlubuček Ondřej RIC0900 OB Říčany 19:09 + 6:40
12. Lakosil Tomáš 1EZ0900 Kroužek OB Senohraby 19:25 + 6:56
13. Vejvoda Matěj 19:47 + 7:18
14. Pilař František CEP0900 Čepíci 20:38 + 8:09
15. Sebera Tobiáš 1EZ0800 Kroužek OB Senohraby 21:13 + 8:44
16. Svoboda Fabián FSP0708 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 23:45 + 11:16
17. Albl Matouš LME1111 SK Los Mělník 25:17 + 12:48
18. Klíma Filip 26:59 + 14:30
19. Forst Albert MFP0901 VŠSK MFF UK Praha 28:26 + 15:57
20. Darmovzal Šimon PGP1001 SK Praga 29:10 + 16:41
21. Brettl Tobiáš PGP0900 SK Praga 32:18 + 19:49
22. Savič Petr 32:30 + 20:01
23. Frýdecký Tomáš BZP1000 Báječné ženy v orientačním běhu 45:12 + 32:43
Verner Václav TAP0702 KOB TRETRA Praha DISK
H12
2.97 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bolehovský Daniel VSP0508 USK Praha 20:02
2. Štrait Vilém VSP0701 USK Praha 21:02 + 1:00
3. Dlouhý Aleš PGP0502 SK Praga 23:00 + 2:58
4. Melišík Jan TAP0502 KOB TRETRA Praha 23:57 + 3:55
5. Skripnik Nikola FSP0600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 25:30 + 5:28
6. Bulíř Jáchym TAP0602 KOB TRETRA Praha 25:43 + 5:41
7. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 26:39 + 6:37
8. Solar Adam VSP0603 USK Praha 29:25 + 9:23
9. Meier David VSP0606 USK Praha 30:15 + 10:13
10. Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka 30:31 + 10:29
11. Černý Matouš TAP0501 KOB TRETRA Praha 31:06 + 11:04
12. Kubát Matyáš RIC0601 OB Říčany 31:53 + 11:51
13. Městka Václav VSP0600 USK Praha 32:18 + 12:16
14. Kohoutek Vojtěch DKP0503 Oddíl OB Kotlářka 32:30 + 12:28
15. Horák Martin VSP0601 USK Praha 34:16 + 14:14
16. Štark Matěj 34:39 + 14:37
17. Göth Mikuláš PGP0602 SK Praga 34:48 + 14:46
18. Semecký Vít TAP0601 KOB TRETRA Praha 35:03 + 15:01
19. Jíra Filip ROZ0500 OK Roztoky 36:00 + 15:58
20. Cylek Ondřej VSP0501 USK Praha 36:11 + 16:09
21. Matyšek Ondřej PGP0703 SK Praga 36:18 + 16:16
22. Hemerka Ondřej 91Z0600 1. ScioŠkola Praha 38:17 + 18:15
23. Kuttelwascher Adam HCE0601 TJ Hostivice 39:34 + 19:32
24. Lizna Ondřej 91Z0602 1. ScioŠkola Praha 40:30 + 20:28
25. Střelba Antonín PGP0605 SK Praga 40:55 + 20:53
26. Hradil Martin HCE0600 TJ Hostivice 41:41 + 21:39
27. Sork Dominik TAP0504 KOB TRETRA Praha 45:54 + 25:52
28. Brettl Filip PGP0600 SK Praga 46:05 + 26:03
29. Čech Adam ROZ0601 OK Roztoky 48:54 + 28:52
30. Holešta Jakub KPY0502 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 50:10 + 30:08
31. Kohoutek Tomáš RIC0603 OB Říčany 50:11 + 30:09
32. Trávníček Adam ROZ0504 OK Roztoky 51:11 + 31:09
33. Michálek Michal KPY0500 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 52:00 + 31:58
34. Kosák Jonáš PGP0603 SK Praga 56:12 + 36:10
35. Ryšavý Jovan DKP0506 Oddíl OB Kotlářka 59:22 + 39:20
36. Jirásek Šimon ROZ0602 OK Roztoky 60:28 + 40:26
37. Bozděch Tobiáš KPY0504 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 61:03 + 41:01
38. Klepetko Adam FSP0601 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 72:31 + 52:29
Mencl Josef VSP0602 USK Praha DISK
Kuchař Pavel RIC0604 OB Říčany DISK
Hlubuček Jakub RIC0600 OB Říčany DISK
H14
4.29 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hřivna Jakub PGP0305 SK Praga 31:17
2. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 31:51 + 0:34
3. Průša Dominik VSP0406 USK Praha 32:18 + 1:01
4. Blaha Jiří EKP0401 VŠTJ Ekonom Praha 36:24 + 5:07
5. Zakouřil Matyáš VSP0400 USK Praha 37:40 + 6:23
6. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 37:55 + 6:38
7. Sedláček Jaroslav DKP0309 Oddíl OB Kotlářka 38:06 + 6:49
8. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 39:28 + 8:11
9. Šrámek Jaromír RIC0303 OB Říčany 40:09 + 8:52
10. Trnka Martin jun VSP0300 USK Praha 41:04 + 9:47
11. Ráž Miloslav PGP0406 SK Praga 41:42 + 10:25
12. Hejna Igor VSP0407 USK Praha 41:49 + 10:32
13. Janas Adam PGP0404 SK Praga 42:22 + 11:05
14. Mareš Albert DKP0308 Oddíl OB Kotlářka 42:46 + 11:29
15. Jedlička Jakub KAM0404 OK Kamenice 43:33 + 12:16
16. Černý Antonín TAP0402 KOB TRETRA Praha 44:16 + 12:59
17. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 45:02 + 13:45
18. Blaha Michal EKP0402 VŠTJ Ekonom Praha 45:17 + 14:00
19. Tůma Šimon TAP0400 KOB TRETRA Praha 48:05 + 16:48
20. Hejna Viktor VSP0408 USK Praha 50:57 + 19:40
21. Horák Pavel ml. VSP0301 USK Praha 61:33 + 30:16
22. Vejražka David KPY0401 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 63:48 + 32:31
23. Holeček Štěpán RIC0401 OB Říčany 77:34 + 46:17
24. Pavlík Matěj LIT0401 KOB Litvínov 90:20 + 59:03
25. Bohatý Jan UVP0400 Slovan Praha 111:04 + 79:47
26. Mucha Ondřej RIC0400 OB Říčany 115:16 + 83:59
Hošek Štěpán DKP0307 Oddíl OB Kotlářka DISK
Zdražil Lukáš RIC0302 OB Říčany DISK
Dittrich Antonín ABM0410 KOB ALFA Brno DISK
Nepeřil Jiří DKP0409 Oddíl OB Kotlářka DISK
HDR
1.43 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Seidl Kryštof EKP1407 VŠTJ Ekonom Praha 27:42
2. Kindl Jiří RIC1000 OB Říčany 448:15 + 420:33
Nykodem Tomáš RIC0306 OB Říčany DISK
T3
2.98 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun 21:16
2. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 22:24 + 1:08
3. Dneboský František 24C8000 OK Vršovice 23:07 + 1:51
4. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 24:03 + 2:47
5. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 25:21 + 4:05
6. Jedlička Adam KAM7700 OK Kamenice 25:31 + 4:15
7. Seifertová Magda DKP9155 Oddíl OB Kotlářka 25:53 + 4:37
8. Juřina František FYD7800 Jizerský klub OB Frýdlant 26:59 + 5:43
9. Kosíková Eliška VSP0051 USK Praha 27:04 + 5:48
10. Hejsek Filip KAM0204 OK Kamenice 27:06 + 5:50
11. Kropáč Jiří 97Z0100 GJN Borci větrem ošlehaní 28:03 + 6:47
12. John Vladimír OLP5502 PSK Olymp Praha 28:06 + 6:50
13. Klinkerová Jitka ROZ6450 OK Roztoky 30:15 + 8:59
14. Tejkl Jiří 81C7700 Cirkus Čakovice 30:16 + 9:00
15. Krausová Barbora TJP9150 TJ Sokol Troja 30:34 + 9:18
16. Štraitová Jitka VSP7252 USK Praha 30:39 + 9:23
17. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 30:40 + 9:24
18. Menclová Silvie VSP7050 USK Praha 30:45 + 9:29
19. Pethö Alex RIC0100 OB Říčany 30:46 + 9:30
20. Kváča Vladimír 31:29 + 10:13
21. Šubrtová Věra TAP8150 KOB TRETRA Praha 32:11 + 10:55
22. Beranová Iva VSP7150 USK Praha 32:17 + 11:01
23. Sanna Roberto DKP6703 Oddíl OB Kotlářka 33:05 + 11:49
24. Kotková Lenka RIC7352 OB Říčany 33:20 + 12:04
25. Černý Radomír HCE6901 TJ Hostivice 33:56 + 12:40
26. Rohlíček Jan RIC7101 OB Říčany 34:00 + 12:44
27. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 34:37 + 13:21
28. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 34:44 + 13:28
29. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 34:57 + 13:41
30. Hönigová Iva 35:07 + 13:51
31. Hejnová Martina VSP7354 USK Praha 35:33 + 14:17
32. Otrubová Kamila 38C9751 PORG Orienteering 35:36 + 14:20
33. Bauerová Kateřina DKP Oddíl OB Kotlářka 35:43 + 14:27
34. Tichá Dagmar DKP7250 Oddíl OB Kotlářka 35:56 + 14:40
35. Přibíková Monika PGP7256 SK Praga 36:05 + 14:49
36. Kudrnáčová Hana KAM6250 OK Kamenice 36:12 + 14:56
37. Černá Aneta PGP0254 SK Praga 36:15 + 14:59
38. Tihonová Jindra TAP6253 KOB TRETRA Praha 36:18 + 15:02
39. Seidlová Barbora EKP7955 VŠTJ Ekonom Praha 36:39 + 15:23
40. Štěpánek Bedřich 38C0400 PORG Orienteering 36:47 + 15:31
41. Úlehlová Monika TAP6950 KOB TRETRA Praha 37:03 + 15:47
42. Růžičková Lucie RIC7351 OB Říčany 37:29 + 16:13
43. Černá Petra HCE7751 TJ Hostivice 37:41 + 16:25
44. Kohoutek Bohumil 4XX7100 LOST 38:01 + 16:45
45. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 38:28 + 17:12
46. Johanovská Tereza DKP8659 Oddíl OB Kotlářka 38:35 + 17:19
47. Eliška Voráčková NNN0053 Neregistrovaní (NNN) 39:11 + 17:55
48. Mandová Kateřina 5RX7350 NNN 39:31 + 18:15
49. Vanečková Petra 39:47 + 18:31
50. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 39:58 + 18:42
51. Wolkerová Dagmar TJP5250 TJ Sokol Troja 40:14 + 18:58
52. Šimůnková Martina TAP6851 KOB TRETRA Praha 40:54 + 19:38
53. Petříčková Zuzana MKP8251 SK GORDIC Praha Kačerov 41:32 + 20:16
54. Pokorný Stanislav RIC7699 OB Říčany 41:55 + 20:39
55. Berounská Anna VSP0256 USK Praha 42:43 + 21:27
56. Tryzna Pavel VRL6801 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:04 + 21:48
57. Pavlíková Klára LIT7451 KOB Litvínov 43:38 + 22:22
58. Bažata Miroslava KAM7650 OK Kamenice 43:48 + 22:32
59. Hadačová Pavla SOB7152 SOBSA 44:09 + 22:53
60. Němcová Barbora SOB7550 SOBSA 44:53 + 23:37
61. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 45:52 + 24:36
62. Preissler Adam HAV8608 OB Havířov 46:03 + 24:47
63. Reisingerová Eliška DLT0151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 46:31 + 25:15
64. Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga 47:49 + 26:33
65. Zajícová Kateřina ROZ9553 OK Roztoky 48:05 + 26:49
66. Hradilová Katarína HCE7350 TJ Hostivice 48:21 + 27:05
67. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 48:43 + 27:27
68. Kápičková Michaela FSP9550 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:36 + 28:20
69. Klinkerová Magdaléna ROZ9950 OK Roztoky 52:31 + 31:15
70. Němec Marek 38C0401 PORG Orienteering 53:48 + 32:32
71. Němečková Michaela RIC7452 OB Říčany 54:06 + 32:50
72. Kunc Ondřej 54:09 + 32:53
72. Kopečný Mojmír TAP6402 KOB TRETRA Praha 54:09 + 32:53
74. Stoklasová Kamila RIC7852 OB Říčany 54:49 + 33:33
75. Cibulková Eliška 54:53 + 33:37
76. Gramerová Andrea 54:54 + 33:38
76. Turinská Ivana TAP6850 KOB TRETRA Praha 54:54 + 33:38
78. Coat Michel TAP0303 KOB TRETRA Praha 55:28 + 34:12
79. Kučerová Michaela RIC7253 OB Říčany 55:37 + 34:21
80. Melišík Michael TAP7100 KOB TRETRA Praha 55:50 + 34:34
81. Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky 56:34 + 35:18
82. Blažková Kristina 56:45 + 35:29
83. Louša František KPY3700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 56:53 + 35:37
84. Beranová Jana 1SC6950 Wall Street Systems 56:55 + 35:39
85. Hrubá Veronika 57:01 + 35:45
86. Horáková Jana 9BC8000 NNN 57:36 + 36:20
87. Wagnerová Lenka DKP5450 Oddíl OB Kotlářka 57:44 + 36:28
88. Grimmerová Mariana RIC8051 OB Říčany 59:56 + 38:40
89. Mašková Zuzana MKP7050 SK GORDIC Praha Kačerov 61:27 + 40:11
90. Nikolova Eliška 38C0303 PORG Orienteering 62:22 + 41:06
91. Uhlířová Hana 38C0300 PORG Orienteering 62:56 + 41:40
92. Černá Jana TAP7250 KOB TRETRA Praha 64:19 + 43:03
93. Kolský Alexander PGP5000 SK Praga 68:05 + 46:49
94. Hlubučeková Andrea RIC6300 OB Říčany 74:25 + 53:09
95. Vrabcová Olivie 80:05 + 58:49
96. Janoušek Filip 5RX0500 NNN 92:21 + 71:05
97. Manda František 5RX0400 NNN 92:22 + 71:06
98. Podivínská Pavla TAP4750 KOB TRETRA Praha 103:02 + 81:46
Ehlerová Petra VSP7855 USK Praha DISK
Závěrková Jitka 7KC6450 GC DISK
Mikanová Kateřina EKP8461 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Masák Jan 97Z0102 GJN Borci větrem ošlehaní DISK
Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Budínská Linda 97Z0101 GJN Borci větrem ošlehaní DISK
Eliášová Kateřina 9XX0150 neregistrovaní Na kopci DISK
T5
5.47 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Oľhava Rastislav ASU8949 Magnus Orienteering 39:18
2. Měšťan Ondřej TAP0100 KOB TRETRA Praha 39:30 + 0:12
3. Šindelka Antonín RBK7215 SK Radioklub Blansko 40:23 + 1:05
4. Mayer Šimon KSH0202 OB Kašperské Hory 40:26 + 1:08
5. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 40:37 + 1:19
6. Trefný Pavel 41:34 + 2:16
7. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 41:47 + 2:29
8. Klemsa Jakub EKP9001 VŠTJ Ekonom Praha 42:01 + 2:43
9. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 43:41 + 4:23
10. Hiršová Gabriela ZBM9651 SK Žabovřesky Brno 44:19 + 5:01
11. Vaněk Tomáš 44:24 + 5:06
12. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB TRETRA Praha 44:56 + 5:38
12. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:56 + 5:38
14. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 44:57 + 5:39
15. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 45:07 + 5:49
16. Rod Jan VSP7423 USK Praha 45:23 + 6:05
17. Folprecht Eduard TUV7304 SOK TJ Turnov 45:40 + 6:22
18. Wagner Libor DKP8511 Oddíl OB Kotlářka 45:45 + 6:27
19. Došla Jan NNN0001 Neregistrovaní (NNN) 45:47 + 6:29
20. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 46:44 + 7:26
21. Procházka Vít KPY8000 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:02 + 7:44
22. Snížková Petra DKP7752 Oddíl OB Kotlářka 47:17 + 7:59
23. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 47:30 + 8:12
24. Jirásek Kryštof ROZ0101 OK Roztoky 47:37 + 8:19
25. Melišík Martin TAP0200 KOB TRETRA Praha 48:53 + 9:35
26. Karochová Simona DKP8853 Oddíl OB Kotlářka 49:07 + 9:49
27. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 49:59 + 10:41
28. Špičák Aleš DKP5500 Oddíl OB Kotlářka 50:08 + 10:50
29. Pračka Tomáš RIC7302 OB Říčany 50:14 + 10:56
30. Trnková Dana VSP7351 USK Praha 50:15 + 10:57
31. Mašata Metoděj PHK9905 OK 99 Hradec Králové 50:26 + 11:08
32. Goder Josef DKP8203 Oddíl OB Kotlářka 50:51 + 11:33
33. Šlapák Martin PHK8504 OK 99 Hradec Králové 51:03 + 11:45
34. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 51:15 + 11:57
35. Vrána Maxim 52:13 + 12:55
36. Aschermannová Tereza VSP0253 USK Praha 52:17 + 12:59
37. Bauer Tomáš DKP8307 Oddíl OB Kotlářka 52:25 + 13:07
38. Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka 53:54 + 14:36
39. Tihon Jaroslav TAP6102 KOB TRETRA Praha 54:29 + 15:11
39. Víteček Jáchym DKP0204 Oddíl OB Kotlářka 54:29 + 15:11
41. Collis Blanka DKP8257 Oddíl OB Kotlářka 54:33 + 15:15
42. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 54:34 + 15:16
43. Pavlík Libor LIT7605 KOB Litvínov 54:39 + 15:21
44. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 54:58 + 15:40
45. Křemen Štěpán KAM9804 OK Kamenice 55:03 + 15:45
46. Kučerová Berenika 91Z8000 1. ScioŠkola Praha 55:04 + 15:46
46. Rosendorfová Lenka TAP0153 KOB TRETRA Praha 55:04 + 15:46
48. Bžatiová Kateřina 55:17 + 15:59
49. Kameník Jan KPY7900 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:57 + 16:39
50. Robert Sedlecký NNN0002 Neregistrovaní (NNN) 56:10 + 16:52
51. Sieglová Dagmar MFP7050 VŠSK MFF UK Praha 56:18 + 17:00
52. Honzáková Jana JHB7753 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 56:21 + 17:03
53. Silný Ondřej PHK7906 OK 99 Hradec Králové 56:37 + 17:19
54. Gemperle František 1SC7100 Wall Street Systems 56:53 + 17:35
55. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 56:55 + 17:37
56. Král Luboš PVP8400 VSS Přírodověda Praha 57:09 + 17:51
57. Kubát Petr 81C7800 Cirkus Čakovice 57:34 + 18:16
58. Beran Jakub 8TC8700 Tempo 57:37 + 18:19
59. Ridzoň Daniel DKP9907 Oddíl OB Kotlářka 58:07 + 18:49
60. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 58:08 + 18:50
61. Šimek Tomáš FSP6304 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 58:18 + 19:00
62. Popová Veronika TAP0253 KOB TRETRA Praha 58:21 + 19:03
63. Jandl Oldřich 38C0003 PORG Orienteering 58:55 + 19:37
64. Popová Jana TAP0252 KOB TRETRA Praha 59:00 + 19:42
65. Tolar Jan RIC7301 OB Říčany 59:15 + 19:57
66. Hanzlíček Petr 59:18 + 20:00
67. Šrámková Hana RIC0051 OB Říčany 59:29 + 20:11
68. Horová Magda VSP5450 USK Praha 60:26 + 21:08
69. Svoboda Ondřej ROZ7100 OK Roztoky 60:27 + 21:09
70. Libor Sedlecký NNN0003 Neregistrovaní (NNN) 60:38 + 21:20
71. Dittrt Štěpán LME0001 SK Los Mělník 60:49 + 21:31
72. Svoboda Jiří ROZ7500 OK Roztoky 60:55 + 21:37
72. Samek Jakub VSP8800 USK Praha 60:55 + 21:37
74. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB TRETRA Praha 61:22 + 22:04
75. Hejsek Jiří KAM6900 OK Kamenice 61:54 + 22:36
76. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 62:03 + 22:45
77. Matoušek Martin SPC7604 SPORTICUS team 62:16 + 22:58
78. Tomáš Buňata NNN8201 Neregistrovaní (NNN) 62:21 + 23:03
79. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 62:24 + 23:06
80. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 62:48 + 23:30
80. Pliska Miloš PGP6304 SK Praga 62:48 + 23:30
82. Doležalová Barbora VPM9252 KOS Slavia Plzeň 63:13 + 23:55
83. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 63:22 + 24:04
84. Alblová Lucie LME7555 SK Los Mělník 64:04 + 24:46
85. Burešová Lenka DKP8351 Oddíl OB Kotlářka 64:17 + 24:59
86. Vrátný Ondřej 94Z8500 Alc Praha 64:21 + 25:03
87. Leona Soukupová NNN0051 Neregistrovaní (NNN) 65:10 + 25:52
88. Trčková Helena EKP8756 VŠTJ Ekonom Praha 65:24 + 26:06
89. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 65:28 + 26:10
90. Vaneček Jan 65:31 + 26:13
91. Blahová Pavla EKP0153 VŠTJ Ekonom Praha 65:36 + 26:18
92. Janík Pavel SOB6802 SOBSA 65:52 + 26:34
93. Sláma Jiří 8LC8301 eNca.cz 65:58 + 26:40
94. Přívozníková Pavla BZP8650 Báječné ženy v orientačním běhu 67:12 + 27:54
95. Solar Jan VSP7303 USK Praha 67:18 + 28:00
96. Solarová Zuzana VSP7750 USK Praha 67:29 + 28:11
97. Vobořilová Markéta 67:32 + 28:14
98. Řadová Lucie DKP0251 Oddíl OB Kotlářka 67:36 + 28:18
99. Černý Daniel TAP7200 KOB TRETRA Praha 67:52 + 28:34
100. Němec Jan 8XC9700 NER- Neregistrovani 68:01 + 28:43
101. Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 68:15 + 28:57
102. Drudikova Dita NNN0050 Neregistrovaní (NNN) 68:29 + 29:11
103. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 68:30 + 29:12
104. Mertová Eva DOB8551 KOB Dobruška 68:44 + 29:26
105. Řadová Jaromíra DKP6551 Oddíl OB Kotlářka 68:56 + 29:38
106. Tomáš Gregor NNN8601 Neregistrovaní (NNN) 69:22 + 30:04
106. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 69:22 + 30:04
108. Havlín Pavel 38C9901 PORG Orienteering 69:32 + 30:14
109. Čermáková Kateřina ROZ0150 OK Roztoky 70:20 + 31:02
110. Nebeský Daniel KAM9404 OK Kamenice 70:46 + 31:28
111. Svoboda Jáchym ROZ0200 OK Roztoky 71:12 + 31:54
112. Vyskočil Jan 71:23 + 32:05
113. Znamenáčková Helena TAP8153 KOB TRETRA Praha 71:24 + 32:06
114. Šedivý Ondřej KNC9103 Sokol Kostelec n. Č. l. 71:48 + 32:30
115. Krupová Tereza 6YC8751 Neregistrovaní 73:29 + 34:11
116. Dittrtová Lucie LME6852 SK Los Mělník 73:35 + 34:17
117. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 73:40 + 34:22
118. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 73:41 + 34:23
119. Chmelařová Anna 74:04 + 34:46
120. Glas Petr 48A5100 petrglas 74:20 + 35:02
121. Volencová Kamila 64C8950 Ekonom Praha Outdoor 75:40 + 36:22
122. Svítilová Pavla BZP7750 Báječné ženy v orientačním běhu 77:32 + 38:14
123. Kraus Ota TJP5700 TJ Sokol Troja 77:40 + 38:22
124. Bulva Radek 8XC8401 NER- Neregistrovani 79:11 + 39:53
125. Chmelinová Andrea 8XC8052 NER- Neregistrovani 79:41 + 40:23
126. Štěpová Dana 28C7400 Neregistrovaní Štěpovi 79:54 + 40:36
127. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 80:23 + 41:05
128. Sádovská Petra 55X8750 CEDA 80:55 + 41:37
129. Foglarová Naďa DKP6553 Oddíl OB Kotlářka 81:28 + 42:10
130. Mrzena Jan 8LC8100 eNca.cz 82:50 + 43:32
131. Beranová Eva VSP0254 USK Praha 83:30 + 44:12
132. Nováková Alice 86:15 + 46:57
133. Wagner Richard DKP5202 Oddíl OB Kotlářka 87:23 + 48:05
134. Bielinová Petra 9XX7700 neregistrovaní Na kopci 87:38 + 48:20
135. Votípka Václav 8LC7400 eNca.cz 88:52 + 49:34
136. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 90:45 + 51:27
137. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 91:30 + 52:12
138. Slámová Ester 7KC8350 GC 95:51 + 56:33
139. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 98:27 + 59:09
140. Hlaváčová Jitka 99:16 + 59:58
141. Ledinská Leona DKP8161 Oddíl OB Kotlářka 103:12 + 63:54
142. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 105:33 + 66:15
143. Janíková Martina SOB6750 SOBSA 106:05 + 66:47
144. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 143:59 + 104:41
Dědková Teodora TAP0051 KOB TRETRA Praha DISK
Slovák Tomáš 2NC6900 Traged Team DISK
Čermák Daniel EKP7510 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Romain FIGUIERE 91F9500 Givry SO DISK
Krompolc Roman 8LC7000 eNca.cz DISK
Sedláčková Petra ROZ7050 OK Roztoky DISK
Janečková Veronika SOB7151 SOBSA DISK
Janíková Kateřina SOB0050 SOBSA DISK
Mědílková Iva SPC7160 SPORTICUS team DISK
Valerián Martin 8LC8400 eNca.cz DISK
Paulino Jose MKP8600 SK GORDIC Praha Kačerov DISK