Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ehlerová Anna | VSP0854 | USK Praha | 11:51 | ||
2. | Šimůnková Michaela | TAP0851 | KOB TRETRA Praha | 13:33 | + 1:42 | |
3. | Ehlerová Michaela | VSP1050 | USK Praha | 13:51 | + 2:00 | |
4. | Černá Adéla | HCE0850 | TJ Hostivice | 15:45 | + 3:54 | |
5. | Honzáková Nelka | JHB0851 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 16:21 | + 4:30 | |
6. | Bartalošová Ada | PGP1050 | SK Praga | 17:50 | + 5:59 | |
7. | Kváčová Anna | DKP1051 | Oddíl OB Kotlářka | 20:10 | + 8:19 | |
8. | Veronika Veronika | 20:16 | + 8:25 | |||
9. | Rodová Anežka | VSP1152 | USK Praha | 20:37 | + 8:46 | |
10. | Kosová Karolína | 1EZ0951 | Kroužek OB Senohraby | 21:27 | + 9:36 | |
11. | Žemlová Magdalena | KAM0950 | OK Kamenice | 21:38 | + 9:47 | |
12. | Mošničková Lucie | DKP0854 | Oddíl OB Kotlářka | 22:19 | + 10:28 | |
13. | Štěpová Barbora | PGP0951 | SK Praga | 23:55 | + 12:04 | |
14. | Michalská Kristýna | RIC0852 | OB Říčany | 27:09 | + 15:18 | |
15. | Kalinová Ella | SPC0961 | SPORTICUS team | 27:42 | + 15:51 | |
16. | Tichá Kamila | 1EZ0950 | Kroužek OB Senohraby | 27:49 | + 15:58 | |
17. | Šubrtová Barbora | TAP1150 | KOB TRETRA Praha | 28:12 | + 16:21 | |
18. | Zdeňka Kamarádová | NNN0052 | Neregistrovaní (NNN) | 29:39 | + 17:48 | |
19. | Svatá Lucie | PGP0952 | SK Praga | 31:20 | + 19:29 | |
20. | Strnadová Josefína | 6MX0850 | MDDM Čelákovice | 31:24 | + 19:33 | |
21. | Strnadová Františka | 6MX0851 | MDDM Čelákovice | 33:24 | + 21:33 | |
22. | Pavlíková Rozárie | LIT0851 | KOB Litvínov | 64:25 | + 52:34 | |
Lampová Julie | DKP0952 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Hejnová Barbora | VSP0851 | USK Praha | DISK | |||
Kalinová Lisa | SPC1158 | SPORTICUS team | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrianová Eva | VSP0751 | USK Praha | 13:51 | ||
2. | Kudrnáčová Marta | KAM0754 | OK Kamenice | 14:00 | + 0:09 | |
3. | Hladíková Julie | DKP0857 | Oddíl OB Kotlářka | 15:15 | + 1:24 | |
4. | Bartalošová Anežka | PGP0853 | SK Praga | 15:18 | + 1:27 | |
5. | Ptáčková Hana | PGP0750 | SK Praga | 16:37 | + 2:46 | |
6. | Malečková Pavlína | VSP0855 | USK Praha | 16:59 | + 3:08 | |
7. | Bulířová Žofie | TAP0850 | KOB TRETRA Praha | 17:59 | + 4:08 | |
8. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | OK Kamenice | 18:09 | + 4:18 | |
9. | Snížková Adéla | DKP0850 | Oddíl OB Kotlářka | 18:12 | + 4:21 | |
10. | Vejražková Anna | KPY0750 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 19:21 | + 5:30 | |
11. | Přibíková Tereza | PGP0852 | SK Praga | 20:12 | + 6:21 | |
12. | Seidlová Magdalena | RIC0950 | OB Říčany | 20:30 | + 6:39 | |
13. | Kohoutková Kateřina | DKP0756 | Oddíl OB Kotlářka | 20:50 | + 6:59 | |
14. | Lampová Amálie | DKP0752 | Oddíl OB Kotlářka | 20:53 | + 7:02 | |
15. | Geffertová Agáta | FSP0753 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 21:34 | + 7:43 | |
16. | Zakouřilová Klára | VSP0850 | USK Praha | 24:05 | + 10:14 | |
17. | Mišeková Lucie | KAM1050 | OK Kamenice | 24:09 | + 10:18 | |
18. | Grimmerová Valerie | RIC0754 | OB Říčany | 24:48 | + 10:57 | |
19. | Mayerová Daniela | KSH0852 | OB Kašperské Hory | 25:57 | + 12:06 | |
20. | Nováková Pavlína | DKP0860 | Oddíl OB Kotlářka | 26:01 | + 12:10 | |
21. | Vosátková Julie | RIC0755 | OB Říčany | 28:39 | + 14:48 | |
22. | Janoušková Klára | DKP0755 | Oddíl OB Kotlářka | 28:54 | + 15:03 | |
23. | Stoklasová Eliška | RIC0756 | OB Říčany | 30:04 | + 16:13 | |
24. | Nemšovská Magdalena | VSP0853 | USK Praha | 31:27 | + 17:36 | |
25. | Kindlová Anežka | RIC0850 | OB Říčany | 38:37 | + 24:46 | |
26. | Leinweberová Julie | FSP0755 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 43:24 | + 29:33 | |
27. | Schneeweissová Luisa | DKP0861 | Oddíl OB Kotlářka | 97:38 | + 83:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malečková Hana | VSP0553 | USK Praha | 18:13 | ||
2. | Balejová Julie | KAM0551 | OK Kamenice | 19:17 | + 1:04 | |
3. | Šimšová Pavla | MFP0551 | VŠSK MFF UK Praha | 21:05 | + 2:52 | |
4. | Vozábalová Hana | PGP0654 | SK Praga | 21:13 | + 3:00 | |
5. | Chmelařová Romana | PGP0553 | SK Praga | 24:17 | + 6:04 | |
6. | Dittrtová Rozálie | LME0650 | SK Los Mělník | 24:49 | + 6:36 | |
7. | Rážová Dorota | PGP0653 | SK Praga | 25:03 | + 6:50 | |
8. | Křístková Veronika | ROZ0650 | OK Roztoky | 25:29 | + 7:16 | |
9. | Honzáková Lenka | JHB0551 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 26:24 | + 8:11 | |
10. | Kotková Adéla | RIC0655 | OB Říčany | 27:21 | + 9:08 | |
11. | Štěpová Kateřina | PGP0657 | SK Praga | 27:31 | + 9:18 | |
11. | Šantorová Eliška | ROZ0552 | OK Roztoky | 27:31 | + 9:18 | |
13. | Mandová Magdaléna | DKP0652 | Oddíl OB Kotlářka | 28:12 | + 9:59 | |
14. | Horáčková Michaela | DKP0551 | Oddíl OB Kotlářka | 28:24 | + 10:11 | |
15. | Černá Justina | HCE0652 | TJ Hostivice | 29:02 | + 10:49 | |
16. | Kotenová Markéta | RIC0651 | OB Říčany | 29:03 | + 10:50 | |
17. | Měšťanová Tereza | TAP0653 | KOB TRETRA Praha | 29:38 | + 11:25 | |
18. | Růžičková Ema | RIC0653 | OB Říčany | 31:26 | + 13:13 | |
19. | Nováková Nina | KAM0554 | OK Kamenice | 32:05 | + 13:52 | |
20. | Brodská Kateřina | HCE0653 | TJ Hostivice | 32:10 | + 13:57 | |
21. | Polívková Beáta | RIC0652 | OB Říčany | 34:24 | + 16:11 | |
22. | Žemlová Barbora | KAM0751 | OK Kamenice | 35:46 | + 17:33 | |
23. | Maříková Alžběta | FSP0650 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 39:07 | + 20:54 | |
24. | Ptáčková Veronika | PGP0551 | SK Praga | 39:18 | + 21:05 | |
25. | Vosátková Eliška | RIC0553 | OB Říčany | 41:11 | + 22:58 | |
26. | Svobodová Adriana | FSP0653 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 41:13 | + 23:00 | |
27. | Folprechtová Julie | VSP0653 | USK Praha | 42:26 | + 24:13 | |
28. | Duhová Anna | DKP0653 | Oddíl OB Kotlářka | 45:18 | + 27:05 | |
29. | Křístková Viktorie | ROZ0651 | OK Roztoky | 46:05 | + 27:52 | |
30. | Priehodová Nela | PGP0655 | SK Praga | 46:34 | + 28:21 | |
31. | Chobotová Klára | ROZ0550 | OK Roztoky | 46:47 | + 28:34 | |
32. | Gerlachová Eliška | ROZ0551 | OK Roztoky | 56:44 | + 38:31 | |
33. | Bernová Viktorie | ROZ0553 | OK Roztoky | 56:55 | + 38:42 | |
34. | Kuncová Adéla | ROZ0653 | OK Roztoky | 58:47 | + 40:34 | |
35. | Gerlachová Vendula | ROZ0652 | OK Roztoky | 60:46 | + 42:33 | |
36. | Müllerová Hana | HCE0650 | TJ Hostivice | 70:36 | + 52:23 | |
37. | Michalská Sára | RIC0656 | OB Říčany | 77:06 | + 58:53 | |
38. | Alblová Zuzana | LME0660 | SK Los Mělník | 78:27 | + 60:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichá Dorotea | DKP0351 | Oddíl OB Kotlářka | 21:26 | ||
2. | Hankovcová Helena | KAM0350 | OK Kamenice | 22:04 | + 0:38 | |
3. | Bulířová Ema | TAP0452 | KOB TRETRA Praha | 23:53 | + 2:27 | |
4. | Štraitová Jolana | VSP0456 | USK Praha | 24:27 | + 3:01 | |
4. | Poborská Eliška | DKP0358 | Oddíl OB Kotlářka | 24:27 | + 3:01 | |
6. | Čermáková Klára | PGP0352 | SK Praga | 27:35 | + 6:09 | |
7. | Pelantová Martina | RIC0550 | OB Říčany | 29:46 | + 8:20 | |
8. | Jedličková Kristýna | KAM0455 | OK Kamenice | 30:01 | + 8:35 | |
9. | Pavlíčková Hana | KPY0450 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 31:50 | + 10:24 | |
10. | Beranová Hana | VSP0455 | USK Praha | 32:48 | + 11:22 | |
11. | Kotenová Barbora | RIC0452 | OB Říčany | 33:01 | + 11:35 | |
12. | Nekvasilová Tereza | DKP0459 | Oddíl OB Kotlářka | 33:06 | + 11:40 | |
13. | Smutná Anna Marie | DKP0359 | Oddíl OB Kotlářka | 35:07 | + 13:41 | |
14. | Čapková Lucie | KAM0459 | OK Kamenice | 35:19 | + 13:53 | |
15. | Mojžíšková Klára | KAM0356 | OK Kamenice | 43:49 | + 22:23 | |
16. | Mandáková Tereza | LME0452 | SK Los Mělník | 44:05 | + 22:39 | |
17. | Víšková Veronika | KAM0425 | OK Kamenice | 45:16 | + 23:50 | |
18. | Berounská Adéla | VSP0352 | USK Praha | 51:08 | + 29:42 | |
19. | Solarová Tereza | VSP0452 | USK Praha | 51:33 | + 30:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrázek Jan | SJC8102 | Sportcentrum Jičín | 42:04 | ||
2. | Kazda Ondřej | SJC8202 | Sportcentrum Jičín | 42:06 | + 0:02 | |
3. | Semerád Antonín | DKP9801 | Oddíl OB Kotlářka | 43:13 | + 1:09 | |
4. | Pidrman Milan | EKP8310 | VŠTJ Ekonom Praha | 47:02 | + 4:58 | |
5. | Lebeda Dušan | SPC7312 | SPORTICUS team | 47:10 | + 5:06 | |
6. | Pašek František | KAM7600 | OK Kamenice | 48:16 | + 6:12 | |
7. | Průša Michal | VSP7310 | USK Praha | 50:32 | + 8:28 | |
8. | Blaha Ondřej | EKP7002 | VŠTJ Ekonom Praha | 50:49 | + 8:45 | |
9. | Hodek Michal | TAP8808 | KOB TRETRA Praha | 51:16 | + 9:12 | |
10. | Aschermann Jan | VSP6902 | USK Praha | 51:46 | + 9:42 | |
11. | Mašata Roman | PHK7107 | OK 99 Hradec Králové | 52:08 | + 10:04 | |
12. | Fišer Jiří | SLP8503 | OOB Slavia Praha | 52:59 | + 10:55 | |
12. | Plochová Dominika | DKP8651 | Oddíl OB Kotlářka | 52:59 | + 10:55 | |
14. | Ďoubal Jan | DOB8600 | KOB Dobruška | 53:35 | + 11:31 | |
15. | Němeček Jan | VSP6201 | USK Praha | 53:55 | + 11:51 | |
16. | Šesták Marek | VLI7403 | Slavia Liberec orienteering | 53:59 | + 11:55 | |
17. | Siegl Roman | MFP6700 | VŠSK MFF UK Praha | 54:20 | + 12:16 | |
18. | Čermák Radek | PGP6405 | SK Praga | 54:43 | + 12:39 | |
19. | Černý Ondřej | EKP8511 | VŠTJ Ekonom Praha | 55:31 | + 13:27 | |
20. | Benda Lukáš | EKP7705 | VŠTJ Ekonom Praha | 55:35 | + 13:31 | |
21. | Illner Jakub | DKP6601 | Oddíl OB Kotlářka | 56:01 | + 13:57 | |
22. | Novák Oldřich | 56:04 | + 14:00 | |||
23. | Dubec Pavel | SCP8003 | OK Sparta Praha | 56:32 | + 14:28 | |
24. | Ptáček Jan | PVP7200 | VSS Přírodověda Praha | 56:40 | + 14:36 | |
25. | Bořánek Petr | VSP7000 | USK Praha | 58:14 | + 16:10 | |
26. | Poborský Petr | EKP7500 | VŠTJ Ekonom Praha | 59:49 | + 17:45 | |
27. | Kolář Tomáš | SLA7103 | SKOB Slaný | 60:33 | + 18:29 | |
28. | Jandera Tomáš | SOB7300 | SOBSA | 62:16 | + 20:12 | |
29. | Kalina Miroslav | SPC8211 | SPORTICUS team | 64:05 | + 22:01 | |
30. | Střelba Ondřej | KTA7501 | SK Kotnov Tábor | 64:45 | + 22:41 | |
31. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 65:09 | + 23:05 | |
32. | Klaška Pavel | DKP6500 | Oddíl OB Kotlářka | 66:35 | + 24:31 | |
33. | Ďoubalová Věra | DOB8751 | KOB Dobruška | 66:37 | + 24:33 | |
34. | Neumannová Kateřina | PVP9250 | VSS Přírodověda Praha | 67:04 | + 25:00 | |
35. | Michalský Richard | RIC7703 | OB Říčany | 68:26 | + 26:22 | |
36. | Žáček Martin | FSP6803 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 68:47 | + 26:43 | |
37. | Peterová Alena | DOB8953 | KOB Dobruška | 70:02 | + 27:58 | |
38. | Šimšová Jana | MFP7651 | VŠSK MFF UK Praha | 71:00 | + 28:56 | |
39. | Žemlová Eva | KAM7550 | OK Kamenice | 71:38 | + 29:34 | |
40. | Králová Vanda | BZP8750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 71:55 | + 29:51 | |
41. | Lžíčař Martin | DOB8803 | KOB Dobruška | 72:20 | + 30:16 | |
42. | Rejnek Lukáš | RIC0203 | OB Říčany | 75:04 | + 33:00 | |
43. | Janeček Ondřej | SOB7001 | SOBSA | 75:54 | + 33:50 | |
44. | Soukup Matěj | 38C8000 | PORG Orienteering | 79:02 | + 36:58 | |
45. | Němec Jan | SOB7500 | SOBSA | 80:09 | + 38:05 | |
46. | Doyle Steven Peter | 38C6500 | PORG Orienteering | 83:23 | + 41:19 | |
47. | Koldinský Jan | KPY8506 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 85:15 | + 43:11 | |
48. | Koč Zdeněk | MKP4700 | SK GORDIC Praha Kačerov | 85:35 | + 43:31 | |
49. | Procházková Zuzana | KPY8650 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 86:00 | + 43:56 | |
50. | Hausmannová Klára | EKP8651 | VŠTJ Ekonom Praha | 88:36 | + 46:32 | |
51. | Koč Lumír | MKP5401 | SK GORDIC Praha Kačerov | 98:34 | + 56:30 | |
52. | Toušek Miloslav | MKP5000 | SK GORDIC Praha Kačerov | 100:17 | + 58:13 | |
53. | Rejnek Tomáš | RIC7800 | OB Říčany | 104:47 | + 62:43 | |
Škrabálek Jan | KYL7000 | SK SP Kylešovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | Oddíl OB Kotlářka | 16:20 | ||
2. | Chmelař David | PGP0801 | SK Praga | 17:03 | + 0:43 | |
3. | Machar Eda | DKP0803 | Oddíl OB Kotlářka | 18:22 | + 2:02 | |
4. | Skripnik Matouš | FSP0800 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 18:44 | + 2:24 | |
5. | Víteček Šimon | DKP0801 | Oddíl OB Kotlářka | 19:03 | + 2:43 | |
6. | Dočkal Šimon | PGP0702 | SK Praga | 19:41 | + 3:21 | |
7. | Svítil Martin | PGP0903 | SK Praga | 20:26 | + 4:06 | |
8. | Rudolf Matyáš | DKP0702 | Oddíl OB Kotlářka | 20:41 | + 4:21 | |
9. | Kostlán Kryštof | FSP0704 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 20:45 | + 4:25 | |
10. | Svítil Patrik | PGP0706 | SK Praga | 20:56 | + 4:36 | |
11. | Bažata Alberto | KAM0702 | OK Kamenice | 21:04 | + 4:44 | |
12. | Jandera Kryštof | PGP0700 | SK Praga | 22:14 | + 5:54 | |
13. | Němeček Štěpán | RIC0705 | OB Říčany | 22:27 | + 6:07 | |
14. | Peprný Vít | DKP0805 | Oddíl OB Kotlářka | 22:41 | + 6:21 | |
15. | Šubrt Ondřej | TAP0801 | KOB TRETRA Praha | 23:08 | + 6:48 | |
16. | Vostrý Jonáš | DKP0714 | Oddíl OB Kotlářka | 24:16 | + 7:56 | |
17. | Lazar Tomáš | RIC0704 | OB Říčany | 24:25 | + 8:05 | |
18. | Svoboda František | ROZ0700 | OK Roztoky | 26:36 | + 10:16 | |
19. | Hradil Michal | HCE0900 | TJ Hostivice | 27:34 | + 11:14 | |
20. | Šimek Matouš | KAM0800 | OK Kamenice | 27:41 | + 11:21 | |
21. | Günter Vincent | FSP0701 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 28:26 | + 12:06 | |
22. | Kosák Eliáš | PGP0704 | SK Praga | 29:06 | + 12:46 | |
23. | Baxa David | LBE0800 | TJ Lokomotiva Beroun | 29:56 | + 13:36 | |
24. | Kouřil Vojta | KPY0700 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 30:11 | + 13:51 | |
25. | Pelant Jan | RIC0700 | OB Říčany | 30:51 | + 14:31 | |
26. | Gärtner Václav | LBE0701 | TJ Lokomotiva Beroun | 31:02 | + 14:42 | |
27. | Skála Šimon | LBE0700 | TJ Lokomotiva Beroun | 32:58 | + 16:38 | |
28. | Tolar Ondřej | RIC0701 | OB Říčany | 33:20 | + 17:00 | |
29. | Rod Matyáš | VSP0803 | USK Praha | 33:23 | + 17:03 | |
30. | Chobot Karel | ROZ0801 | OK Roztoky | 34:14 | + 17:54 | |
31. | Procházka Vít | DKP0711 | Oddíl OB Kotlářka | 34:29 | + 18:09 | |
32. | Friedel Matěj | LBE0702 | TJ Lokomotiva Beroun | 34:59 | + 18:39 | |
33. | Šantora Marek | ROZ0702 | OK Roztoky | 36:04 | + 19:44 | |
34. | Rejšek Václav | KAM0700 | OK Kamenice | 36:50 | + 20:30 | |
35. | Liboska Viktor | ROZ0701 | OK Roztoky | 55:52 | + 39:32 | |
36. | Folprecht Lukáš | VSP0802 | USK Praha | 90:42 | + 74:22 | |
Kubečka Matyáš | 6MX0701 | MDDM Čelákovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ševčík Kristián | KAM0803 | OK Kamenice | 12:29 | ||
2. | Daněk Jan | DKP0713 | Oddíl OB Kotlářka | 13:25 | + 0:56 | |
3. | Dočkal Štěpán | PGP0902 | SK Praga | 13:41 | + 1:12 | |
4. | Solar Daniel | VSP0901 | USK Praha | 13:58 | + 1:29 | |
5. | Černý Vojtěch | DKP0712 | Oddíl OB Kotlářka | 14:59 | + 2:30 | |
6. | Řepka Jan | 6YC0801 | Neregistrovaní | 16:05 | + 3:36 | |
7. | Priehoda Erik | PGP0803 | SK Praga | 16:56 | + 4:27 | |
8. | Hemerka Tomáš | 91Z0800 | 1. ScioŠkola Praha | 17:49 | + 5:20 | |
9. | Vozábal David | PGP0904 | SK Praga | 18:21 | + 5:52 | |
10. | Juřina Jakub | FYD0801 | Jizerský klub OB Frýdlant | 18:55 | + 6:26 | |
11. | Hlubuček Ondřej | RIC0900 | OB Říčany | 19:09 | + 6:40 | |
12. | Lakosil Tomáš | 1EZ0900 | Kroužek OB Senohraby | 19:25 | + 6:56 | |
13. | Vejvoda Matěj | 19:47 | + 7:18 | |||
14. | Pilař František | CEP0900 | Čepíci | 20:38 | + 8:09 | |
15. | Sebera Tobiáš | 1EZ0800 | Kroužek OB Senohraby | 21:13 | + 8:44 | |
16. | Svoboda Fabián | FSP0708 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 23:45 | + 11:16 | |
17. | Albl Matouš | LME1111 | SK Los Mělník | 25:17 | + 12:48 | |
18. | Klíma Filip | 26:59 | + 14:30 | |||
19. | Forst Albert | MFP0901 | VŠSK MFF UK Praha | 28:26 | + 15:57 | |
20. | Darmovzal Šimon | PGP1001 | SK Praga | 29:10 | + 16:41 | |
21. | Brettl Tobiáš | PGP0900 | SK Praga | 32:18 | + 19:49 | |
22. | Savič Petr | 32:30 | + 20:01 | |||
23. | Frýdecký Tomáš | BZP1000 | Báječné ženy v orientačním běhu | 45:12 | + 32:43 | |
Verner Václav | TAP0702 | KOB TRETRA Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bolehovský Daniel | VSP0508 | USK Praha | 20:02 | ||
2. | Štrait Vilém | VSP0701 | USK Praha | 21:02 | + 1:00 | |
3. | Dlouhý Aleš | PGP0502 | SK Praga | 23:00 | + 2:58 | |
4. | Melišík Jan | TAP0502 | KOB TRETRA Praha | 23:57 | + 3:55 | |
5. | Skripnik Nikola | FSP0600 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 25:30 | + 5:28 | |
6. | Bulíř Jáchym | TAP0602 | KOB TRETRA Praha | 25:43 | + 5:41 | |
7. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 | SK Praga | 26:39 | + 6:37 | |
8. | Solar Adam | VSP0603 | USK Praha | 29:25 | + 9:23 | |
9. | Meier David | VSP0606 | USK Praha | 30:15 | + 10:13 | |
10. | Machar Matěj | DKP0604 | Oddíl OB Kotlářka | 30:31 | + 10:29 | |
11. | Černý Matouš | TAP0501 | KOB TRETRA Praha | 31:06 | + 11:04 | |
12. | Kubát Matyáš | RIC0601 | OB Říčany | 31:53 | + 11:51 | |
13. | Městka Václav | VSP0600 | USK Praha | 32:18 | + 12:16 | |
14. | Kohoutek Vojtěch | DKP0503 | Oddíl OB Kotlářka | 32:30 | + 12:28 | |
15. | Horák Martin | VSP0601 | USK Praha | 34:16 | + 14:14 | |
16. | Štark Matěj | 34:39 | + 14:37 | |||
17. | Göth Mikuláš | PGP0602 | SK Praga | 34:48 | + 14:46 | |
18. | Semecký Vít | TAP0601 | KOB TRETRA Praha | 35:03 | + 15:01 | |
19. | Jíra Filip | ROZ0500 | OK Roztoky | 36:00 | + 15:58 | |
20. | Cylek Ondřej | VSP0501 | USK Praha | 36:11 | + 16:09 | |
21. | Matyšek Ondřej | PGP0703 | SK Praga | 36:18 | + 16:16 | |
22. | Hemerka Ondřej | 91Z0600 | 1. ScioŠkola Praha | 38:17 | + 18:15 | |
23. | Kuttelwascher Adam | HCE0601 | TJ Hostivice | 39:34 | + 19:32 | |
24. | Lizna Ondřej | 91Z0602 | 1. ScioŠkola Praha | 40:30 | + 20:28 | |
25. | Střelba Antonín | PGP0605 | SK Praga | 40:55 | + 20:53 | |
26. | Hradil Martin | HCE0600 | TJ Hostivice | 41:41 | + 21:39 | |
27. | Sork Dominik | TAP0504 | KOB TRETRA Praha | 45:54 | + 25:52 | |
28. | Brettl Filip | PGP0600 | SK Praga | 46:05 | + 26:03 | |
29. | Čech Adam | ROZ0601 | OK Roztoky | 48:54 | + 28:52 | |
30. | Holešta Jakub | KPY0502 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 50:10 | + 30:08 | |
31. | Kohoutek Tomáš | RIC0603 | OB Říčany | 50:11 | + 30:09 | |
32. | Trávníček Adam | ROZ0504 | OK Roztoky | 51:11 | + 31:09 | |
33. | Michálek Michal | KPY0500 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 52:00 | + 31:58 | |
34. | Kosák Jonáš | PGP0603 | SK Praga | 56:12 | + 36:10 | |
35. | Ryšavý Jovan | DKP0506 | Oddíl OB Kotlářka | 59:22 | + 39:20 | |
36. | Jirásek Šimon | ROZ0602 | OK Roztoky | 60:28 | + 40:26 | |
37. | Bozděch Tobiáš | KPY0504 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 61:03 | + 41:01 | |
38. | Klepetko Adam | FSP0601 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 72:31 | + 52:29 | |
Mencl Josef | VSP0602 | USK Praha | DISK | |||
Kuchař Pavel | RIC0604 | OB Říčany | DISK | |||
Hlubuček Jakub | RIC0600 | OB Říčany | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hřivna Jakub | PGP0305 | SK Praga | 31:17 | ||
2. | Kabát Martin | PGP0408 | SK Praga | 31:51 | + 0:34 | |
3. | Průša Dominik | VSP0406 | USK Praha | 32:18 | + 1:01 | |
4. | Blaha Jiří | EKP0401 | VŠTJ Ekonom Praha | 36:24 | + 5:07 | |
5. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | USK Praha | 37:40 | + 6:23 | |
6. | Kolář Matyáš | PGP0304 | SK Praga | 37:55 | + 6:38 | |
7. | Sedláček Jaroslav | DKP0309 | Oddíl OB Kotlářka | 38:06 | + 6:49 | |
8. | Čtrnáct František | PGP0401 | SK Praga | 39:28 | + 8:11 | |
9. | Šrámek Jaromír | RIC0303 | OB Říčany | 40:09 | + 8:52 | |
10. | Trnka Martin jun | VSP0300 | USK Praha | 41:04 | + 9:47 | |
11. | Ráž Miloslav | PGP0406 | SK Praga | 41:42 | + 10:25 | |
12. | Hejna Igor | VSP0407 | USK Praha | 41:49 | + 10:32 | |
13. | Janas Adam | PGP0404 | SK Praga | 42:22 | + 11:05 | |
14. | Mareš Albert | DKP0308 | Oddíl OB Kotlářka | 42:46 | + 11:29 | |
15. | Jedlička Jakub | KAM0404 | OK Kamenice | 43:33 | + 12:16 | |
16. | Černý Antonín | TAP0402 | KOB TRETRA Praha | 44:16 | + 12:59 | |
17. | Baldrian Tomáš | VSP0405 | USK Praha | 45:02 | + 13:45 | |
18. | Blaha Michal | EKP0402 | VŠTJ Ekonom Praha | 45:17 | + 14:00 | |
19. | Tůma Šimon | TAP0400 | KOB TRETRA Praha | 48:05 | + 16:48 | |
20. | Hejna Viktor | VSP0408 | USK Praha | 50:57 | + 19:40 | |
21. | Horák Pavel ml. | VSP0301 | USK Praha | 61:33 | + 30:16 | |
22. | Vejražka David | KPY0401 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 63:48 | + 32:31 | |
23. | Holeček Štěpán | RIC0401 | OB Říčany | 77:34 | + 46:17 | |
24. | Pavlík Matěj | LIT0401 | KOB Litvínov | 90:20 | + 59:03 | |
25. | Bohatý Jan | UVP0400 | Slovan Praha | 111:04 | + 79:47 | |
26. | Mucha Ondřej | RIC0400 | OB Říčany | 115:16 | + 83:59 | |
Hošek Štěpán | DKP0307 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Zdražil Lukáš | RIC0302 | OB Říčany | DISK | |||
Dittrich Antonín | ABM0410 | KOB ALFA Brno | DISK | |||
Nepeřil Jiří | DKP0409 | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Seidl Kryštof | EKP1407 | VŠTJ Ekonom Praha | 27:42 | ||
2. | Kindl Jiří | RIC1000 | OB Říčany | 448:15 | + 420:33 | |
Nykodem Tomáš | RIC0306 | OB Říčany | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mezník Vladimír | LBE6400 | TJ Lokomotiva Beroun | 21:16 | ||
2. | Ryšavá Magdalena | PGP7650 | SK Praga | 22:24 | + 1:08 | |
3. | Dneboský František | 24C8000 | OK Vršovice | 23:07 | + 1:51 | |
4. | Městková Kateřina | VSP7650 | USK Praha | 24:03 | + 2:47 | |
5. | Kožina Petr | PGP6000 | SK Praga | 25:21 | + 4:05 | |
6. | Jedlička Adam | KAM7700 | OK Kamenice | 25:31 | + 4:15 | |
7. | Seifertová Magda | DKP9155 | Oddíl OB Kotlářka | 25:53 | + 4:37 | |
8. | Juřina František | FYD7800 | Jizerský klub OB Frýdlant | 26:59 | + 5:43 | |
9. | Kosíková Eliška | VSP0051 | USK Praha | 27:04 | + 5:48 | |
10. | Hejsek Filip | KAM0204 | OK Kamenice | 27:06 | + 5:50 | |
11. | Kropáč Jiří | 97Z0100 | GJN Borci větrem ošlehaní | 28:03 | + 6:47 | |
12. | John Vladimír | OLP5502 | PSK Olymp Praha | 28:06 | + 6:50 | |
13. | Klinkerová Jitka | ROZ6450 | OK Roztoky | 30:15 | + 8:59 | |
14. | Tejkl Jiří | 81C7700 | Cirkus Čakovice | 30:16 | + 9:00 | |
15. | Krausová Barbora | TJP9150 | TJ Sokol Troja | 30:34 | + 9:18 | |
16. | Štraitová Jitka | VSP7252 | USK Praha | 30:39 | + 9:23 | |
17. | Meier Milan | VLI7301 | Slavia Liberec orienteering | 30:40 | + 9:24 | |
18. | Menclová Silvie | VSP7050 | USK Praha | 30:45 | + 9:29 | |
19. | Pethö Alex | RIC0100 | OB Říčany | 30:46 | + 9:30 | |
20. | Kváča Vladimír | 31:29 | + 10:13 | |||
21. | Šubrtová Věra | TAP8150 | KOB TRETRA Praha | 32:11 | + 10:55 | |
22. | Beranová Iva | VSP7150 | USK Praha | 32:17 | + 11:01 | |
23. | Sanna Roberto | DKP6703 | Oddíl OB Kotlářka | 33:05 | + 11:49 | |
24. | Kotková Lenka | RIC7352 | OB Říčany | 33:20 | + 12:04 | |
25. | Černý Radomír | HCE6901 | TJ Hostivice | 33:56 | + 12:40 | |
26. | Rohlíček Jan | RIC7101 | OB Říčany | 34:00 | + 12:44 | |
27. | Mrázková Ivana | DKP5650 | Oddíl OB Kotlářka | 34:37 | + 13:21 | |
28. | Kotenová Klára | RIC7252 | OB Říčany | 34:44 | + 13:28 | |
29. | Svobodná Eva | DKP5851 | Oddíl OB Kotlářka | 34:57 | + 13:41 | |
30. | Hönigová Iva | 35:07 | + 13:51 | |||
31. | Hejnová Martina | VSP7354 | USK Praha | 35:33 | + 14:17 | |
32. | Otrubová Kamila | 38C9751 | PORG Orienteering | 35:36 | + 14:20 | |
33. | Bauerová Kateřina | DKP | Oddíl OB Kotlářka | 35:43 | + 14:27 | |
34. | Tichá Dagmar | DKP7250 | Oddíl OB Kotlářka | 35:56 | + 14:40 | |
35. | Přibíková Monika | PGP7256 | SK Praga | 36:05 | + 14:49 | |
36. | Kudrnáčová Hana | KAM6250 | OK Kamenice | 36:12 | + 14:56 | |
37. | Černá Aneta | PGP0254 | SK Praga | 36:15 | + 14:59 | |
38. | Tihonová Jindra | TAP6253 | KOB TRETRA Praha | 36:18 | + 15:02 | |
39. | Seidlová Barbora | EKP7955 | VŠTJ Ekonom Praha | 36:39 | + 15:23 | |
40. | Štěpánek Bedřich | 38C0400 | PORG Orienteering | 36:47 | + 15:31 | |
41. | Úlehlová Monika | TAP6950 | KOB TRETRA Praha | 37:03 | + 15:47 | |
42. | Růžičková Lucie | RIC7351 | OB Říčany | 37:29 | + 16:13 | |
43. | Černá Petra | HCE7751 | TJ Hostivice | 37:41 | + 16:25 | |
44. | Kohoutek Bohumil | 4XX7100 | LOST | 38:01 | + 16:45 | |
45. | Němečková Jarmila | VSP6650 | USK Praha | 38:28 | + 17:12 | |
46. | Johanovská Tereza | DKP8659 | Oddíl OB Kotlářka | 38:35 | + 17:19 | |
47. | Eliška Voráčková | NNN0053 | Neregistrovaní (NNN) | 39:11 | + 17:55 | |
48. | Mandová Kateřina | 5RX7350 | NNN | 39:31 | + 18:15 | |
49. | Vanečková Petra | 39:47 | + 18:31 | |||
50. | Dudová Hana | DKP5752 | Oddíl OB Kotlářka | 39:58 | + 18:42 | |
51. | Wolkerová Dagmar | TJP5250 | TJ Sokol Troja | 40:14 | + 18:58 | |
52. | Šimůnková Martina | TAP6851 | KOB TRETRA Praha | 40:54 | + 19:38 | |
53. | Petříčková Zuzana | MKP8251 | SK GORDIC Praha Kačerov | 41:32 | + 20:16 | |
54. | Pokorný Stanislav | RIC7699 | OB Říčany | 41:55 | + 20:39 | |
55. | Berounská Anna | VSP0256 | USK Praha | 42:43 | + 21:27 | |
56. | Tryzna Pavel | VRL6801 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:04 | + 21:48 | |
57. | Pavlíková Klára | LIT7451 | KOB Litvínov | 43:38 | + 22:22 | |
58. | Bažata Miroslava | KAM7650 | OK Kamenice | 43:48 | + 22:32 | |
59. | Hadačová Pavla | SOB7152 | SOBSA | 44:09 | + 22:53 | |
60. | Němcová Barbora | SOB7550 | SOBSA | 44:53 | + 23:37 | |
61. | Nosek Martina | DLT7251 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 45:52 | + 24:36 | |
62. | Preissler Adam | HAV8608 | OB Havířov | 46:03 | + 24:47 | |
63. | Reisingerová Eliška | DLT0151 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 46:31 | + 25:15 | |
64. | Čtrnáct Šimon | PGP0001 | SK Praga | 47:49 | + 26:33 | |
65. | Zajícová Kateřina | ROZ9553 | OK Roztoky | 48:05 | + 26:49 | |
66. | Hradilová Katarína | HCE7350 | TJ Hostivice | 48:21 | + 27:05 | |
67. | Klašková Josefina | DKP9651 | Oddíl OB Kotlářka | 48:43 | + 27:27 | |
68. | Kápičková Michaela | FSP9550 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 49:36 | + 28:20 | |
69. | Klinkerová Magdaléna | ROZ9950 | OK Roztoky | 52:31 | + 31:15 | |
70. | Němec Marek | 38C0401 | PORG Orienteering | 53:48 | + 32:32 | |
71. | Němečková Michaela | RIC7452 | OB Říčany | 54:06 | + 32:50 | |
72. | Kunc Ondřej | 54:09 | + 32:53 | |||
72. | Kopečný Mojmír | TAP6402 | KOB TRETRA Praha | 54:09 | + 32:53 | |
74. | Stoklasová Kamila | RIC7852 | OB Říčany | 54:49 | + 33:33 | |
75. | Cibulková Eliška | 54:53 | + 33:37 | |||
76. | Gramerová Andrea | 54:54 | + 33:38 | |||
76. | Turinská Ivana | TAP6850 | KOB TRETRA Praha | 54:54 | + 33:38 | |
78. | Coat Michel | TAP0303 | KOB TRETRA Praha | 55:28 | + 34:12 | |
79. | Kučerová Michaela | RIC7253 | OB Říčany | 55:37 | + 34:21 | |
80. | Melišík Michael | TAP7100 | KOB TRETRA Praha | 55:50 | + 34:34 | |
81. | Jírová Monika | ROZ7350 | OK Roztoky | 56:34 | + 35:18 | |
82. | Blažková Kristina | 56:45 | + 35:29 | |||
83. | Louša František | KPY3700 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 56:53 | + 35:37 | |
84. | Beranová Jana | 1SC6950 | Wall Street Systems | 56:55 | + 35:39 | |
85. | Hrubá Veronika | 57:01 | + 35:45 | |||
86. | Horáková Jana | 9BC8000 | NNN | 57:36 | + 36:20 | |
87. | Wagnerová Lenka | DKP5450 | Oddíl OB Kotlářka | 57:44 | + 36:28 | |
88. | Grimmerová Mariana | RIC8051 | OB Říčany | 59:56 | + 38:40 | |
89. | Mašková Zuzana | MKP7050 | SK GORDIC Praha Kačerov | 61:27 | + 40:11 | |
90. | Nikolova Eliška | 38C0303 | PORG Orienteering | 62:22 | + 41:06 | |
91. | Uhlířová Hana | 38C0300 | PORG Orienteering | 62:56 | + 41:40 | |
92. | Černá Jana | TAP7250 | KOB TRETRA Praha | 64:19 | + 43:03 | |
93. | Kolský Alexander | PGP5000 | SK Praga | 68:05 | + 46:49 | |
94. | Hlubučeková Andrea | RIC6300 | OB Říčany | 74:25 | + 53:09 | |
95. | Vrabcová Olivie | 80:05 | + 58:49 | |||
96. | Janoušek Filip | 5RX0500 | NNN | 92:21 | + 71:05 | |
97. | Manda František | 5RX0400 | NNN | 92:22 | + 71:06 | |
98. | Podivínská Pavla | TAP4750 | KOB TRETRA Praha | 103:02 | + 81:46 | |
Ehlerová Petra | VSP7855 | USK Praha | DISK | |||
Závěrková Jitka | 7KC6450 | GC | DISK | |||
Mikanová Kateřina | EKP8461 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | |||
Masák Jan | 97Z0102 | GJN Borci větrem ošlehaní | DISK | |||
Duda František | KPY4600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | |||
Budínská Linda | 97Z0101 | GJN Borci větrem ošlehaní | DISK | |||
Eliášová Kateřina | 9XX0150 | neregistrovaní Na kopci | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Oľhava Rastislav | ASU8949 | Magnus Orienteering | 39:18 | ||
2. | Měšťan Ondřej | TAP0100 | KOB TRETRA Praha | 39:30 | + 0:12 | |
3. | Šindelka Antonín | RBK7215 | SK Radioklub Blansko | 40:23 | + 1:05 | |
4. | Mayer Šimon | KSH0202 | OB Kašperské Hory | 40:26 | + 1:08 | |
5. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 40:37 | + 1:19 | |
6. | Trefný Pavel | 41:34 | + 2:16 | |||
7. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | Oddíl OB Kotlářka | 41:47 | + 2:29 | |
8. | Klemsa Jakub | EKP9001 | VŠTJ Ekonom Praha | 42:01 | + 2:43 | |
9. | Nemšovský Petr | PGP7602 | SK Praga | 43:41 | + 4:23 | |
10. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | SK Žabovřesky Brno | 44:19 | + 5:01 | |
11. | Vaněk Tomáš | 44:24 | + 5:06 | |||
12. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | KOB TRETRA Praha | 44:56 | + 5:38 | |
12. | Hrouda Martin | FSP7612 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 44:56 | + 5:38 | |
14. | Kabát Jan | EKP6912 | VŠTJ Ekonom Praha | 44:57 | + 5:39 | |
15. | Mrázková Romana | SJC8351 | Sportcentrum Jičín | 45:07 | + 5:49 | |
16. | Rod Jan | VSP7423 | USK Praha | 45:23 | + 6:05 | |
17. | Folprecht Eduard | TUV7304 | SOK TJ Turnov | 45:40 | + 6:22 | |
18. | Wagner Libor | DKP8511 | Oddíl OB Kotlářka | 45:45 | + 6:27 | |
19. | Došla Jan | NNN0001 | Neregistrovaní (NNN) | 45:47 | + 6:29 | |
20. | Kubec Martin | DOB7002 | KOB Dobruška | 46:44 | + 7:26 | |
21. | Procházka Vít | KPY8000 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 47:02 | + 7:44 | |
22. | Snížková Petra | DKP7752 | Oddíl OB Kotlářka | 47:17 | + 7:59 | |
23. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | USK Praha | 47:30 | + 8:12 | |
24. | Jirásek Kryštof | ROZ0101 | OK Roztoky | 47:37 | + 8:19 | |
25. | Melišík Martin | TAP0200 | KOB TRETRA Praha | 48:53 | + 9:35 | |
26. | Karochová Simona | DKP8853 | Oddíl OB Kotlářka | 49:07 | + 9:49 | |
27. | Jiřištová Zuzana | DKP8254 | Oddíl OB Kotlářka | 49:59 | + 10:41 | |
28. | Špičák Aleš | DKP5500 | Oddíl OB Kotlářka | 50:08 | + 10:50 | |
29. | Pračka Tomáš | RIC7302 | OB Říčany | 50:14 | + 10:56 | |
30. | Trnková Dana | VSP7351 | USK Praha | 50:15 | + 10:57 | |
31. | Mašata Metoděj | PHK9905 | OK 99 Hradec Králové | 50:26 | + 11:08 | |
32. | Goder Josef | DKP8203 | Oddíl OB Kotlářka | 50:51 | + 11:33 | |
33. | Šlapák Martin | PHK8504 | OK 99 Hradec Králové | 51:03 | + 11:45 | |
34. | Koten Pavel | RIC7200 | OB Říčany | 51:15 | + 11:57 | |
35. | Vrána Maxim | 52:13 | + 12:55 | |||
36. | Aschermannová Tereza | VSP0253 | USK Praha | 52:17 | + 12:59 | |
37. | Bauer Tomáš | DKP8307 | Oddíl OB Kotlářka | 52:25 | + 13:07 | |
38. | Novák Přemysl | DKP0107 | Oddíl OB Kotlářka | 53:54 | + 14:36 | |
39. | Tihon Jaroslav | TAP6102 | KOB TRETRA Praha | 54:29 | + 15:11 | |
39. | Víteček Jáchym | DKP0204 | Oddíl OB Kotlářka | 54:29 | + 15:11 | |
41. | Collis Blanka | DKP8257 | Oddíl OB Kotlářka | 54:33 | + 15:15 | |
42. | Kubínová Romana | SKV9452 | TJ Slovan Karlovy Vary | 54:34 | + 15:16 | |
43. | Pavlík Libor | LIT7605 | KOB Litvínov | 54:39 | + 15:21 | |
44. | Nováková Kateřina | OKP9450 | SK OK 24 Praha | 54:58 | + 15:40 | |
45. | Křemen Štěpán | KAM9804 | OK Kamenice | 55:03 | + 15:45 | |
46. | Kučerová Berenika | 91Z8000 | 1. ScioŠkola Praha | 55:04 | + 15:46 | |
46. | Rosendorfová Lenka | TAP0153 | KOB TRETRA Praha | 55:04 | + 15:46 | |
48. | Bžatiová Kateřina | 55:17 | + 15:59 | |||
49. | Kameník Jan | KPY7900 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 55:57 | + 16:39 | |
50. | Robert Sedlecký | NNN0002 | Neregistrovaní (NNN) | 56:10 | + 16:52 | |
51. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | VŠSK MFF UK Praha | 56:18 | + 17:00 | |
52. | Honzáková Jana | JHB7753 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 56:21 | + 17:03 | |
53. | Silný Ondřej | PHK7906 | OK 99 Hradec Králové | 56:37 | + 17:19 | |
54. | Gemperle František | 1SC7100 | Wall Street Systems | 56:53 | + 17:35 | |
55. | Zurynková Jana | EKP7053 | VŠTJ Ekonom Praha | 56:55 | + 17:37 | |
56. | Král Luboš | PVP8400 | VSS Přírodověda Praha | 57:09 | + 17:51 | |
57. | Kubát Petr | 81C7800 | Cirkus Čakovice | 57:34 | + 18:16 | |
58. | Beran Jakub | 8TC8700 | Tempo | 57:37 | + 18:19 | |
59. | Ridzoň Daniel | DKP9907 | Oddíl OB Kotlářka | 58:07 | + 18:49 | |
60. | Vaněk Petr | ZBP7302 | OOB SK Zbraslav | 58:08 | + 18:50 | |
61. | Šimek Tomáš | FSP6304 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 58:18 | + 19:00 | |
62. | Popová Veronika | TAP0253 | KOB TRETRA Praha | 58:21 | + 19:03 | |
63. | Jandl Oldřich | 38C0003 | PORG Orienteering | 58:55 | + 19:37 | |
64. | Popová Jana | TAP0252 | KOB TRETRA Praha | 59:00 | + 19:42 | |
65. | Tolar Jan | RIC7301 | OB Říčany | 59:15 | + 19:57 | |
66. | Hanzlíček Petr | 59:18 | + 20:00 | |||
67. | Šrámková Hana | RIC0051 | OB Říčany | 59:29 | + 20:11 | |
68. | Horová Magda | VSP5450 | USK Praha | 60:26 | + 21:08 | |
69. | Svoboda Ondřej | ROZ7100 | OK Roztoky | 60:27 | + 21:09 | |
70. | Libor Sedlecký | NNN0003 | Neregistrovaní (NNN) | 60:38 | + 21:20 | |
71. | Dittrt Štěpán | LME0001 | SK Los Mělník | 60:49 | + 21:31 | |
72. | Svoboda Jiří | ROZ7500 | OK Roztoky | 60:55 | + 21:37 | |
72. | Samek Jakub | VSP8800 | USK Praha | 60:55 | + 21:37 | |
74. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | KOB TRETRA Praha | 61:22 | + 22:04 | |
75. | Hejsek Jiří | KAM6900 | OK Kamenice | 61:54 | + 22:36 | |
76. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | OK Kamenice | 62:03 | + 22:45 | |
77. | Matoušek Martin | SPC7604 | SPORTICUS team | 62:16 | + 22:58 | |
78. | Tomáš Buňata | NNN8201 | Neregistrovaní (NNN) | 62:21 | + 23:03 | |
79. | Horáková Barbora | VSP0150 | USK Praha | 62:24 | + 23:06 | |
80. | Kohl Jiří | KPY6201 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 62:48 | + 23:30 | |
80. | Pliska Miloš | PGP6304 | SK Praga | 62:48 | + 23:30 | |
82. | Doležalová Barbora | VPM9252 | KOS Slavia Plzeň | 63:13 | + 23:55 | |
83. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 63:22 | + 24:04 | |
84. | Alblová Lucie | LME7555 | SK Los Mělník | 64:04 | + 24:46 | |
85. | Burešová Lenka | DKP8351 | Oddíl OB Kotlářka | 64:17 | + 24:59 | |
86. | Vrátný Ondřej | 94Z8500 | Alc Praha | 64:21 | + 25:03 | |
87. | Leona Soukupová | NNN0051 | Neregistrovaní (NNN) | 65:10 | + 25:52 | |
88. | Trčková Helena | EKP8756 | VŠTJ Ekonom Praha | 65:24 | + 26:06 | |
89. | Horáková Lenka | VSP7255 | USK Praha | 65:28 | + 26:10 | |
90. | Vaneček Jan | 65:31 | + 26:13 | |||
91. | Blahová Pavla | EKP0153 | VŠTJ Ekonom Praha | 65:36 | + 26:18 | |
92. | Janík Pavel | SOB6802 | SOBSA | 65:52 | + 26:34 | |
93. | Sláma Jiří | 8LC8301 | eNca.cz | 65:58 | + 26:40 | |
94. | Přívozníková Pavla | BZP8650 | Báječné ženy v orientačním běhu | 67:12 | + 27:54 | |
95. | Solar Jan | VSP7303 | USK Praha | 67:18 | + 28:00 | |
96. | Solarová Zuzana | VSP7750 | USK Praha | 67:29 | + 28:11 | |
97. | Vobořilová Markéta | 67:32 | + 28:14 | |||
98. | Řadová Lucie | DKP0251 | Oddíl OB Kotlářka | 67:36 | + 28:18 | |
99. | Černý Daniel | TAP7200 | KOB TRETRA Praha | 67:52 | + 28:34 | |
100. | Němec Jan | 8XC9700 | NER- Neregistrovani | 68:01 | + 28:43 | |
101. | Vejražka Jiří | KPY7400 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 68:15 | + 28:57 | |
102. | Drudikova Dita | NNN0050 | Neregistrovaní (NNN) | 68:29 | + 29:11 | |
103. | Nosek Petr | DLT6901 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 68:30 | + 29:12 | |
104. | Mertová Eva | DOB8551 | KOB Dobruška | 68:44 | + 29:26 | |
105. | Řadová Jaromíra | DKP6551 | Oddíl OB Kotlářka | 68:56 | + 29:38 | |
106. | Tomáš Gregor | NNN8601 | Neregistrovaní (NNN) | 69:22 | + 30:04 | |
106. | Šváb Jan | VSP5801 | USK Praha | 69:22 | + 30:04 | |
108. | Havlín Pavel | 38C9901 | PORG Orienteering | 69:32 | + 30:14 | |
109. | Čermáková Kateřina | ROZ0150 | OK Roztoky | 70:20 | + 31:02 | |
110. | Nebeský Daniel | KAM9404 | OK Kamenice | 70:46 | + 31:28 | |
111. | Svoboda Jáchym | ROZ0200 | OK Roztoky | 71:12 | + 31:54 | |
112. | Vyskočil Jan | 71:23 | + 32:05 | |||
113. | Znamenáčková Helena | TAP8153 | KOB TRETRA Praha | 71:24 | + 32:06 | |
114. | Šedivý Ondřej | KNC9103 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 71:48 | + 32:30 | |
115. | Krupová Tereza | 6YC8751 | Neregistrovaní | 73:29 | + 34:11 | |
116. | Dittrtová Lucie | LME6852 | SK Los Mělník | 73:35 | + 34:17 | |
117. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | OK Roztoky | 73:40 | + 34:22 | |
118. | Freyová Michaela | KPY6050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 73:41 | + 34:23 | |
119. | Chmelařová Anna | 74:04 | + 34:46 | |||
120. | Glas Petr | 48A5100 | petrglas | 74:20 | + 35:02 | |
121. | Volencová Kamila | 64C8950 | Ekonom Praha Outdoor | 75:40 | + 36:22 | |
122. | Svítilová Pavla | BZP7750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 77:32 | + 38:14 | |
123. | Kraus Ota | TJP5700 | TJ Sokol Troja | 77:40 | + 38:22 | |
124. | Bulva Radek | 8XC8401 | NER- Neregistrovani | 79:11 | + 39:53 | |
125. | Chmelinová Andrea | 8XC8052 | NER- Neregistrovani | 79:41 | + 40:23 | |
126. | Štěpová Dana | 28C7400 | Neregistrovaní Štěpovi | 79:54 | + 40:36 | |
127. | Novák Miloš | SCP4600 | OK Sparta Praha | 80:23 | + 41:05 | |
128. | Sádovská Petra | 55X8750 | CEDA | 80:55 | + 41:37 | |
129. | Foglarová Naďa | DKP6553 | Oddíl OB Kotlářka | 81:28 | + 42:10 | |
130. | Mrzena Jan | 8LC8100 | eNca.cz | 82:50 | + 43:32 | |
131. | Beranová Eva | VSP0254 | USK Praha | 83:30 | + 44:12 | |
132. | Nováková Alice | 86:15 | + 46:57 | |||
133. | Wagner Richard | DKP5202 | Oddíl OB Kotlářka | 87:23 | + 48:05 | |
134. | Bielinová Petra | 9XX7700 | neregistrovaní Na kopci | 87:38 | + 48:20 | |
135. | Votípka Václav | 8LC7400 | eNca.cz | 88:52 | + 49:34 | |
136. | Hanzlíčková Martina | EKP8452 | VŠTJ Ekonom Praha | 90:45 | + 51:27 | |
137. | Tloušťová Eva | SCP6950 | OK Sparta Praha | 91:30 | + 52:12 | |
138. | Slámová Ester | 7KC8350 | GC | 95:51 | + 56:33 | |
139. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | 98:27 | + 59:09 | |
140. | Hlaváčová Jitka | 99:16 | + 59:58 | |||
141. | Ledinská Leona | DKP8161 | Oddíl OB Kotlářka | 103:12 | + 63:54 | |
142. | Beranová Vlasta | UVP5450 | Slovan Praha | 105:33 | + 66:15 | |
143. | Janíková Martina | SOB6750 | SOBSA | 106:05 | + 66:47 | |
144. | Hlavatý Karel | SJP4200 | KČT Slavoj Praha | 143:59 | + 104:41 | |
Dědková Teodora | TAP0051 | KOB TRETRA Praha | DISK | |||
Slovák Tomáš | 2NC6900 | Traged Team | DISK | |||
Čermák Daniel | EKP7510 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | |||
Romain FIGUIERE | 91F9500 | Givry SO | DISK | |||
Krompolc Roman | 8LC7000 | eNca.cz | DISK | |||
Sedláčková Petra | ROZ7050 | OK Roztoky | DISK | |||
Janečková Veronika | SOB7151 | SOBSA | DISK | |||
Janíková Kateřina | SOB0050 | SOBSA | DISK | |||
Mědílková Iva | SPC7160 | SPORTICUS team | DISK | |||
Valerián Martin | 8LC8400 | eNca.cz | DISK | |||
Paulino Jose | MKP8600 | SK GORDIC Praha Kačerov | DISK |