Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Herashchenko Rostislav | 0140006 | SRC Peleng | 26:08 | ||
2. | Koubová Hana | DKP0558 | Oddíl OB Kotlářka | 27:37 | + 1:29 | |
3. | Hovadová Agáta | SRK9451 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 30:47 | + 4:39 | |
4. | Kycl Ondřej | LBM0501 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 34:12 | + 8:04 | |
5. | Kycl Michal | LBM0500 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 34:26 | + 8:18 | |
6. | Lockerová Milena | SRK7251 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 34:49 | + 8:41 | |
7. | Grassow Petra | 13D7051 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 36:34 | + 10:26 | |
8. | Václavíková Amálie | SLA0851 | SKOB Slaný | 38:21 | + 12:13 | |
9. | Heřmanová Aino | DKP0659 | Oddíl OB Kotlářka | 38:32 | + 12:24 | |
10. | Ferchow Anne | 13D6450 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 38:38 | + 12:30 | |
11. | Kašparová Irena | SLA6852 | SKOB Slaný | 40:28 | + 14:20 | |
12. | Múčková Zuzana | 0120002 | bez klubu | 46:24 | + 20:16 | |
13. | Hernandez Farfan Vanessa | SV IHW Alex 78 Berlin | 48:56 | + 22:48 | ||
14. | Pompachová Alexandra | TAP7754 | KOB Tretra Praha | 50:33 | + 24:25 | |
15. | Pospíchal Karol | 69S0019 | Slovenský zväz rádioamatérov | 52:28 | + 26:20 | |
16. | Nollová Marcela | 0170001 | bez klubu | 53:35 | + 27:27 | |
17. | Kohler Marianne | 0180008 | Ulu’s Reisewelt | 54:30 | + 28:22 | |
18. | Kršáková Olga | VIC6758 | OB Vizovice | 59:49 | + 33:41 | |
19. | Kučerová Eliška | ONO0554 | SKOB Ostrov | 62:28 | + 36:20 | |
20. | Grisa Filip | SLA0801 | SKOB Slaný | 70:58 | + 44:50 | |
21. | Pěkná Eva | ROU7550 | SKOB Roudnice nad Labem | 73:12 | + 47:04 | |
Maija Jansone | 39L4450 | RIGA SENIORS | DISK | |||
Kocumová Linda | ONO0654 | SKOB Ostrov | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kycl Lukáš | LBM0300 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 55:38 | ||
2. | Bringezu Theo | 26D0200 | OLV Potsdam | 56:43 | + 1:05 | |
3. | Kycl Miroslav | LBM7100 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 62:44 | + 7:06 | |
4. | Štěpánová Petra | OOL8950 | SK Haná orienteering | 64:01 | + 8:23 | |
5. | Seidel Jens | 29D7800 | USG Chemnitz | 67:18 | + 11:40 | |
6. | Bringezu Antonio | 26D0500 | OLV Potsdam | 68:25 | + 12:47 | |
7. | Käding Kirsten | 13D6751 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 70:53 | + 15:15 | |
8. | Jánská Radka | TTR9351 | OOB Třebíč | 80:48 | + 25:10 | |
9. | Sládková Klára | VLI7852 | Slavia Liberec orienteering | 83:02 | + 27:24 | |
10. | Boeck Ute | 13D6750 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 85:57 | + 30:19 | |
11. | Boeck Thomas | 13D6600 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 86:16 | + 30:38 | |
12. | Jandová Kateřina | DKL7252 | KOB Kladno | 92:49 | + 37:11 | |
13. | Janda Šimon | DKL0800 | KOB Kladno | 96:42 | + 41:04 | |
14. | Škondrová Šárka | BBM0350 | BETA URSUS Orienteering | 99:37 | + 43:59 | |
15. | Dźwigała Natalia | 23P9551 | OK!Sport Warszawa | 101:25 | + 45:47 | |
16. | Valenčíková Irena | 97C7950 | Neregistrovaní | 104:11 | + 48:33 | |
17. | Wichterle Eugen | JPV7117 | Oddíl OS SK Prostějov | 114:01 | + 58:23 | |
18. | Grobelny Artur | 1VP7400 | HKS Azymut Mochy | 133:59 | + 78:21 | |
19. | Grobelna Iwona | 1VP7550 | HKS Azymut Mochy | 143:55 | + 88:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pabich Hanna | 66P7605 | UKS Azymut Pabianice | 21:40 | ||
2. | Berchová Anežka | LME0951 | SK Los Mělník | 42:41 | + 21:01 | |
3. | Vošlajerová Marie | LME1050 | SK Los Mělník | 43:12 | + 21:32 | |
4. | Dvořáková Tereza | LPM0952 | OK Lokomotiva Plzeň | 43:29 | + 21:49 | |
5. | Broschová Alžběta | RBK1151 | SK Radioklub Blansko | 44:09 | + 22:29 | |
6. | Behrendt Sophie | 0250003 | OLV Steinberg | 45:11 | + 23:31 | |
7. | Krüger Lianne Joséfine | 3LD1150 | Berliner Turnerschaft | 46:46 | + 25:06 | |
8. | Válková Karolína | TUV0951 | SOK TJ Turnov | 51:13 | + 29:33 | |
9. | Nekvasilová Julie | DKP1252 | Oddíl OB Kotlářka | 51:30 | + 29:50 | |
10. | Schwarzová Martina | 17S0950 | Ekonom Banska Bystrica | 52:25 | + 30:45 | |
11. | Kušičková Lucie | 0480001 | T.J. Sokol Horní Jelení | 58:55 | + 37:15 | |
12. | Moravcová Anežka | DKP0955 | Oddíl OB Kotlářka | 64:43 | + 43:03 | |
13. | Pocnerová Magdalena | ROU1399 | SKOB Roudnice nad Labem | 75:32 | + 53:52 | |
14. | Coufalová Klára | ROU0951 | SKOB Roudnice nad Labem | 85:48 | + 64:08 | |
15. | Václavíková Anna | SLA1151 | SKOB Slaný | 88:30 | + 66:50 | |
16. | Pocnerová Alena | ROU1198 | SKOB Roudnice nad Labem | 104:59 | + 83:19 | |
Hrstková Eliška | SLA1053 | SKOB Slaný | DISK | |||
Hill Daisy | 21G0950 | Airienteers | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zabořilová Anna | JEN0951 | OB Jenišovice | 20:16 | ||
2. | Volkova Maja | 38S0950 | Slávia ŽU Žilina | 22:54 | + 2:38 | |
3. | Horst Katja | 0030003 | Team Hessen | 23:15 | + 2:59 | |
4. | Lošťáková Ela | LTP0951 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 24:45 | + 4:29 | |
5. | Ječmenová Veronika | ONO0950 | SKOB Ostrov | 26:38 | + 6:22 | |
6. | Šimková Anežka | LME0950 | SK Los Mělník | 27:33 | + 7:17 | |
7. | Kalenská Pavla | SUL0950 | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 30:46 | + 10:30 | |
8. | Behrendt Lina | 0250002 | OLV Steinberg | 31:52 | + 11:36 | |
9. | Macková Gita | LPU0961 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:17 | + 12:01 | |
9. | Fišáková Lucie Johanka | MLA0950 | MLOK Mariánské Lázně | 32:17 | + 12:01 | |
11. | Baštová Justýna | DOR0952 | OK Dobříš | 33:18 | + 13:02 | |
12. | Vlčková Markéta | VIC0951 | OB Vizovice | 33:26 | + 13:10 | |
13. | Urbánková Lucie | ONO1150 | SKOB Ostrov | 37:28 | + 17:12 | |
14. | Šujanová Rozálie | RBK0952 | SK Radioklub Blansko | 38:27 | + 18:11 | |
15. | Pompachová Natálie | TAP0952 | KOB Tretra Praha | 42:29 | + 22:13 | |
16. | Kunstová Anežka | SLA1050 | SKOB Slaný | 44:04 | + 23:48 | |
17. | Ryppelová Anna | TAP0954 | KOB Tretra Praha | 45:52 | + 25:36 | |
18. | Švidrnochová Nela | OOP0950 | TJ Opava | 47:04 | + 26:48 | |
19. | Neuerová Eliška | DOR1051 | OK Dobříš | 76:20 | + 56:04 | |
Pěkná Alžběta | ROU0950 | SKOB Roudnice nad Labem | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychlá Karolína | KRN0757 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 32:07 | ||
2. | Holfeld Anna | 71D0852 | USV TU Dresden | 33:29 | + 1:22 | |
3. | Hladíková Julie | DKP0857 | Oddíl OB Kotlářka | 36:01 | + 3:54 | |
4. | Mullis Carolina | DKP0951 | Oddíl OB Kotlářka | 37:09 | + 5:02 | |
5. | Dvořáková Lucie | BBM0750 | BETA URSUS Orienteering | 40:33 | + 8:26 | |
6. | Knaupová Jana | 84D0850 | MTV Braunschweig | 42:00 | + 9:53 | |
7. | Petriláková Amálie Rebeka | DOR0953 | OK Dobříš | 43:23 | + 11:16 | |
8. | Nováková Viktorie | RUM0751 | ZOOB Rumburk | 44:08 | + 12:01 | |
9. | Niemann Merle | 0030005 | Team Hessen | 45:59 | + 13:52 | |
10. | Strýčková Barbora | ADA0852 | OOB Spartak Adamov | 46:45 | + 14:38 | |
11. | Toporová Kristína | 69S0017 | Slovenský zväz rádioamatérov | 49:45 | + 17:38 | |
12. | Gregorová Alice | DKP0758 | Oddíl OB Kotlářka | 51:55 | + 19:48 | |
13. | Zemanová Eliška | DKP0862 | Oddíl OB Kotlářka | 52:53 | + 20:46 | |
14. | Ekertová Jana | VLI0750 | Slavia Liberec orienteering | 55:18 | + 23:11 | |
15. | Snížková Adéla | DKP0850 | Oddíl OB Kotlářka | 59:52 | + 27:45 | |
16. | Nejedlová Karolína | LLI0852 | LOK-o Liberec | 59:56 | + 27:49 | |
17. | Šestáková Johana | VLI0853 | Slavia Liberec orienteering | 60:00 | + 27:53 | |
18. | Šitrová Štěpánka | LPM0850 | OK Lokomotiva Plzeň | 64:37 | + 32:30 | |
19. | Buková Hana | ROU0750 | SKOB Roudnice nad Labem | 65:41 | + 33:34 | |
20. | Good Julie | SBR0750 | SKOB Bruntál | 65:43 | + 33:36 | |
21. | Šujanová Berenika | RBK0752 | SK Radioklub Blansko | 68:26 | + 36:19 | |
22. | Krátká Linda | ROU0851 | SKOB Roudnice nad Labem | 69:27 | + 37:20 | |
23. | Łącka Julia | 2DP0750 | UKS OSiR Góra Kalwaria | 69:30 | + 37:23 | |
24. | Synková Elena | DOK0850 | OK Doksy | 70:29 | + 38:22 | |
25. | Nováková Barborka | TUV0852 | SOK TJ Turnov | 75:20 | + 43:13 | |
26. | Herrmann Charlotte | 48D0850 | OL-Team Wehrsdorf | 80:54 | + 48:47 | |
27. | Pražanová Veronika | DKL0751 | KOB Kladno | 82:08 | + 50:01 | |
28. | Kroupa Hana | TTR0853 | OOB Třebíč | 86:06 | + 53:59 | |
29. | Oliveriusová Anna | BZP0850 | Báječné ženy v orientačním běhu | 92:57 | + 60:50 | |
30. | Chudobová Eliška | DKL0850 | KOB Kladno | 100:41 | + 68:34 | |
31. | Davidová Beatrice | RUM0752 | ZOOB Rumburk | 107:50 | + 75:43 | |
32. | Svobodová Andrea | SLA0751 | SKOB Slaný | 112:20 | + 80:13 | |
33. | Kučerová Veronika | ONO0852 | SKOB Ostrov | 117:27 | + 85:20 | |
Dvořáková Kateřina | LPM0750 | OK Lokomotiva Plzeň | DISK | |||
Vlašímská Karolína | SKV0851 | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK | |||
Honsová Andrea | TJN0858 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK | |||
Pilátová Rozálie | DKL0750 | KOB Kladno | DNS | |||
Straková Denisa | SLA0750 | SKOB Slaný | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubecová Magdalena | STB0550 | TJ Stadion Nový Bor | 42:02 | ||
2. | Šimšová Pavla | MFP0551 | Matfyz Praha | 42:41 | + 0:39 | |
3. | Mellanová Judita | TUR0559 | OOB TJ Turnov | 44:55 | + 2:53 | |
4. | Muller Iga | 0300002 | UMKS Kwidzyn Polska | 45:21 | + 3:19 | |
5. | Procházková Doubravka | ADA0651 | OOB Spartak Adamov | 46:42 | + 4:40 | |
6. | Holíková Simona | ONO0553 | SKOB Ostrov | 48:37 | + 6:35 | |
7. | Škáchová Viktorie | DKP0655 | Oddíl OB Kotlářka | 48:50 | + 6:48 | |
8. | Kulová Laura | ONO0552 | SKOB Ostrov | 53:11 | + 11:09 | |
9. | Tomanová Eliška | LBM0651 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 54:42 | + 12:40 | |
10. | Vilémová Eliška | VLI0655 | Slavia Liberec orienteering | 56:01 | + 13:59 | |
11. | Křístková Veronika | ROZ0650 | OK Roztoky | 56:21 | + 14:19 | |
12. | Hájková Tereza | TUR0556 | OOB TJ Turnov | 57:09 | + 15:07 | |
13. | Urbánková Eva | ONO0650 | SKOB Ostrov | 58:32 | + 16:30 | |
14. | Křístková Viktorie | ROZ0651 | OK Roztoky | 61:27 | + 19:25 | |
15. | Škáchová Zuzana | DKP0656 | Oddíl OB Kotlářka | 61:54 | + 19:52 | |
16. | Lošťáková Sára | LTP0650 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 63:29 | + 21:27 | |
17. | Krejčová Hana | ROU0653 | SKOB Roudnice nad Labem | 63:40 | + 21:38 | |
18. | Vlašímská Bára | SKV0651 | TJ Slovan Karlovy Vary | 65:52 | + 23:50 | |
19. | Redlová Barbora | SLA0650 | SKOB Slaný | 66:12 | + 24:10 | |
20. | Knoll Annkathrin | 0160002 | Bielefelder TG | 66:36 | + 24:34 | |
21. | Gerber Joelle | 0180010 | Ulu’s Reisewelt | 68:42 | + 26:40 | |
22. | Kurucová Adriana | 69S0015 | Slovenský zväz rádioamatérov | 78:31 | + 36:29 | |
23. | Petrášová Kateřina | BBM0550 | BETA URSUS Orienteering | 79:15 | + 37:13 | |
24. | Kohoutková Klára | BSO0650 | KOB Baník Sokolov | 80:13 | + 38:11 | |
25. | Řeháková Klára | BFM0556 | SKOB Frýdek - Místek | 81:46 | + 39:44 | |
26. | Izáková Eva | EKP0651 | VŠTJ Ekonom Praha | 86:59 | + 44:57 | |
27. | Neumann Johanna | 31D0550 | SV Lengefeld | 87:56 | + 45:54 | |
28. | Dittrtová Rozálie | LME0650 | SK Los Mělník | 88:01 | + 45:59 | |
29. | Holíková Petra | ONO0653 | SKOB Ostrov | 88:51 | + 46:49 | |
30. | Könekamp Fabienne | 0030006 | Team Hessen | 92:08 | + 50:06 | |
31. | Cuninková Katarína | 69S0016 | Slovenský zväz rádioamatérov | 102:44 | + 60:42 | |
32. | Ševčíková Anežka | ONO0550 | SKOB Ostrov | 107:08 | + 65:06 | |
33. | Neuerová Anna | DOR0656 | OK Dobříš | 128:28 | + 86:26 | |
Davidová Noemi | RUM0551 | ZOOB Rumburk | DISK | |||
Horst Ulla | 0030004 | Team Hessen | DISK | |||
Gebhardt Jana | 0030010 | Team Hessen | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poborská Eliška | DKP0358 | Oddíl OB Kotlářka | 39:49 | ||
2. | Tichá Dorotea | DKP0351 | Oddíl OB Kotlářka | 39:51 | + 0:02 | |
3. | Martanová Lea | VLI0555 | Slavia Liberec orienteering | 41:00 | + 1:11 | |
4. | Černá Ema | ROU0451 | SKOB Roudnice nad Labem | 41:06 | + 1:17 | |
5. | Krempińska Julia | 66P7602 | UKS Azymut Pabianice | 47:08 | + 7:19 | |
6. | Smutná Anna Marie | DKP0359 | Oddíl OB Kotlářka | 47:34 | + 7:45 | |
7. | Šafaříková Lucie | OPI0350 | Orientační sporty Písek | 48:20 | + 8:31 | |
8. | Nekvasilová Tereza | DKP0459 | Oddíl OB Kotlářka | 50:18 | + 10:29 | |
9. | Könekamp Maira | 0030008 | Team Hessen | 51:24 | + 11:35 | |
10. | Pavlíčková Hana | KPY0450 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 51:49 | + 12:00 | |
11. | Krejčová Lucie | ROU0453 | SKOB Roudnice nad Labem | 52:08 | + 12:19 | |
12. | Pecko Sára | ONO0452 | SKOB Ostrov | 52:27 | + 12:38 | |
13. | Neumann Lena | 31D0350 | SV Lengefeld | 59:38 | + 19:49 | |
14. | Nejedlá Klára | ONO0450 | SKOB Ostrov | 65:38 | + 25:49 | |
15. | Křístková Magdalena | ROZ0350 | OK Roztoky | 65:43 | + 25:54 | |
16. | Karpíšková Kateřina | LTP0450 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 67:08 | + 27:19 | |
17. | Nejedlová Josefína | LLI0350 | LOK-o Liberec | 73:43 | + 33:54 | |
18. | Křížková Marie | MAS0450 | KČT Aš | 77:38 | + 37:49 | |
19. | Kowsky Victoria | 88D0052 | OK Mark Brandenburg | 80:39 | + 40:50 | |
20. | Mandáková Tereza | LME0452 | SK Los Mělník | 88:03 | + 48:14 | |
21. | Buková Anežka | ROU0351 | SKOB Roudnice nad Labem | 95:56 | + 56:07 | |
22. | Dítková Markéta | SKV0451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 97:27 | + 57:38 | |
23. | Schneider Thabita | 0180009 | Ulu’s Reisewelt | 125:11 | + 85:22 | |
Porubská Lenka | 66S0450 | ŠK Triturus Nitra | DISK | |||
Pilátová Amálie | DKL0450 | KOB Kladno | DNS | |||
Bechtel Jasmin | 0030007 | Team Hessen | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martanová Elin | VLI0252 | Slavia Liberec orienteering | 48:46 | ||
2. | Linková Lucie | TJN0257 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 59:56 | + 11:10 | |
3. | Petriláková Anežka Rozárie | DOR0251 | OK Dobříš | 67:09 | + 18:23 | |
4. | Gniewkowska Julia | 57P0250 | Azymut 45 Gdynia | 68:17 | + 19:31 | |
5. | Pavlová Martina | LTP0151 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 71:33 | + 22:47 | |
6. | Šritrová Lenka | TUR0250 | OOB TJ Turnov | 71:47 | + 23:01 | |
7. | Pudlis Natalia | 0300001 | UMKS Kwidzyn Polska | 73:11 | + 24:25 | |
8. | Kunkelmann Jana | 0030009 | Team Hessen | 79:40 | + 30:54 | |
9. | Buksová Zuzana | 69S0008 | Slovenský zväz rádioamatérov | 86:15 | + 37:29 | |
10. | Geislerová Aneta | DKL0151 | KOB Kladno | 88:34 | + 39:48 | |
11. | Rousová Lucie | DKL0251 | KOB Kladno | 90:12 | + 41:26 | |
12. | Matoušková Adéla | SLA0151 | SKOB Slaný | 91:45 | + 42:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Opálková Martina | BBM0050 | BETA URSUS Orienteering | 54:35 | 3199 | ||
2. | Matušková Jana | RBK9999 | SK Radioklub Blansko | 58:30 | + 3:55 | 3027 | |
3. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | OK Roztoky | 77:38 | + 23:03 | 2183 | |
4. | Míchalová Šárka | KPY0050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 84:25 | + 29:50 | 1884 | |
5. | Kosíková Eliška | TUR0052 | OOB TJ Turnov | 87:42 | + 33:07 | 1739 | |
6. | Straková Veronika | SLA0051 | SKOB Slaný | 88:38 | + 34:03 | 1698 | |
7. | Adorján Luca Eszter | 2JD0050 | Berliner TSC | 93:46 | + 39:11 | ||
Škáchová Magdalena | DKP0156 | Oddíl OB Kotlářka | 54:45 | + 0:10 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gregorová Kamila | CTB8151 | SK OB Chotěboř | 67:08 | |||
2. | Rollier Monika | PHK8051 | OK 99 Hradec Králové | 74:28 | + 7:20 | ||
3. | Murawska Marta | 1VP9850 | HKS Azymut Mochy | 75:15 | + 8:07 | ||
4. | Herashchenko Dianora | 0140003 | SRC Peleng | 78:22 | + 11:14 | ||
5. | Guizzardi Michela | 0460002 | CUS Bologna | 79:18 | + 12:10 | ||
6. | Ślusarczyk Katarzyna | 23P8951 | OK!Sport Warszawa | 80:14 | + 13:06 | ||
7. | Trilca Mara | 71D8750 | USV TU Dresden | 81:32 | + 14:24 | ||
8. | Straube Hanka | 31D7350 | SV Lengefeld | 82:15 | + 15:07 | ||
9. | Machowska Weronika | 2DP8650 | UKS OSiR Góra Kalwaria | 84:43 | + 17:35 | ||
10. | Jelínková Šárka | PGP9153 | SK Praga | 89:34 | + 22:26 | ||
11. | Kulow Anicó | 3LD8650 | Berliner Turnerschaft | 90:23 | + 23:15 | ||
Mullis Kateřina | DKP7753 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||||
Nieke Patricia | TUR9552 | OOB TJ Turnov | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlová Adéla | BOR9161 | OK Jiskra Nový Bor | 52:15 | 6936 | ||
2. | Drągowska Maria | 23P9550 | OK!Sport Warszawa | 54:16 | + 2:01 | ||
3. | Sokolářová Šárka | TUR9999 | OOB TJ Turnov | 55:05 | + 2:50 | 6597 | |
4. | Gebauerová Jana | ZBM7951 | SK Žabovřesky Brno | 57:49 | + 5:34 | 6269 | |
5. | Jirásková Kateřina | PGP8852 | SK Praga | 58:13 | + 5:58 | 6221 | |
6. | Lepšíková Eva | SJC8765 | Sportcentrum Jičín | 59:41 | + 7:26 | 6045 | |
7. | Nieke Corinna | 71D9350 | USV TU Dresden | 61:51 | + 9:36 | ||
8. | Drągowska Malwina | 23P8500 | OK!Sport Warszawa | 62:32 | + 10:17 | ||
9. | Matulová Lucie | ADA8880 | OOB Spartak Adamov | 63:12 | + 10:57 | 5623 | |
10. | Jablonovska Lenka | 0490002 | Klub OB Sokol Pezinok | 63:16 | + 11:01 | ||
11. | Rickmeyer Tina | 71D8650 | USV TU Dresden | 65:28 | + 13:13 | ||
12. | Richter Myrea | 18D8450 | Post SV Dresden | 65:57 | + 13:42 | ||
13. | Górska Kinga | 39P8950 | UMKS Orkan Ostróda | 65:58 | + 13:43 | ||
14. | Kovářová Lenka | LTP9750 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 66:33 | + 14:18 | 5222 | |
15. | Králová Vanda | BZP8750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 67:23 | + 15:08 | 5122 | |
16. | Mühlstein Paula | 0030011 | Team Hessen | 68:06 | + 15:51 | ||
17. | Kraemer Jitka | 18D8750 | Post SV Dresden | 68:23 | + 16:08 | ||
18. | Miśkiewicz Martyna | 23P8950 | OK!Sport Warszawa | 68:51 | + 16:36 | ||
19. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | Slavia Liberec orienteering | 69:39 | + 17:24 | 4850 | |
20. | Haas Sabine | SV IHW Alex 78 Berlin | 71:57 | + 19:42 | |||
21. | Kudrnáčová Lucie | HCE8850 | TJ Hostivice | 76:35 | + 24:20 | 4019 | |
22. | Jansová Martina | 0380001 | PCE | 88:01 | + 35:46 | ||
23. | Kotrlová Janka | 86S8950 | Slávia ZU Žilina | 101:47 | + 49:32 | ||
24. | Körschgen Birgit | 0150001 | Skizunft Wiesbaden | 109:54 | + 57:39 | ||
Fell Ronja | 2JD9350 | Berliner TSC | DISK | ||||
Indola Linda | SpVgg Hainsacker | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Liskány Krisztina | 12H8850 | Tipo Orienteering Club | 47:54 | |||
2. | Hinkel Lena | 0250004 | OLV Steinberg | 48:05 | + 0:11 | ||
3. | Kurková Martina | SMR8850 | SNS Smržovka | 48:19 | + 0:25 | 5190 | |
4. | Voltrová Hana | ROZ9752 | OK Roztoky | 50:40 | + 2:46 | 4955 | |
5. | Typltová Hana | OOL8750 | SK Haná orienteering | 51:08 | + 3:14 | ||
6. | Ďoubalová Věra | DOB8751 | KOB Dobruška | 51:22 | + 3:28 | 4885 | |
7. | Myslivečková Zuzana | TUR9253 | OOB TJ Turnov | 51:31 | + 3:37 | 4870 | |
8. | Kubecová Kateřina | BOR9959 | OK Jiskra Nový Bor | 52:10 | + 4:16 | 4805 | |
9. | Žitná Jana | SMB9251 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 53:26 | + 5:32 | 4679 | |
10. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 54:51 | + 6:57 | 4537 | |
11. | Peterová Alena | DOB8953 | KOB Dobruška | 57:09 | + 9:15 | 4307 | |
12. | Čechová Lenka | 3GC9000 | Neregistrovaní - ZOO | 58:52 | + 10:58 | ||
13. | Noiman Noa | 0090003 | Lev Hasharon Menashe | 59:29 | + 11:35 | ||
14. | Svobodová Katu | SMR8451 | SNS Smržovka | 60:26 | + 12:32 | 3979 | |
15. | Votavová Žofie | KNC0250 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 60:38 | + 12:44 | 3959 | |
16. | Fencíková Lucie | JHB9160 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 63:06 | + 15:12 | 3712 | |
17. | Lovas Fruzsina | 0530001 | Kecskeméti Önkormányzati SZ. S | 67:25 | + 19:31 | ||
18. | Kyselová Nela | ROU9951 | SKOB Roudnice nad Labem | 68:40 | + 20:46 | 3156 | |
19. | Zeman Klára | DCE7950 | KOB Dobřichovice | 69:47 | + 21:53 | 3044 | |
20. | Szenczi Kristýna | VLI8650 | Slavia Liberec orienteering | 70:09 | + 22:15 | 3008 | |
21. | Kršáková Veronika | VIC9090 | OB Vizovice | 70:25 | + 22:31 | 2981 | |
22. | Dolníková Veronika | 69S0006 | Slovenský zväz rádioamatérov | 71:35 | + 23:41 | ||
23. | Erbanová Petra | ROU8952 | SKOB Roudnice nad Labem | 75:05 | + 27:11 | 2514 | |
24. | Wiedenfeld Anne | 19D8650 | SSV Planeta Radebeul | 81:07 | + 33:13 | ||
25. | Černá Kateřina | TJP9850 | TJ Sokol Troja | 83:10 | + 35:16 | 1706 | |
26. | Hinkel Maria | SV Robotron Dresden | 84:44 | + 36:50 | |||
27. | Januszewicz Katarzyna | 57P8650 | Azymut 45 Gdynia | 87:41 | + 39:47 | ||
28. | Bendáková Eliška | LTU9250 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 89:39 | + 41:45 | 1058 | |
29. | Kalinová Lucie | RUM8750 | ZOOB Rumburk | 90:38 | + 42:44 | ||
30. | Noiman Dafna | 0090004 | Lev Hasharon Menashe | 104:03 | + 56:09 | ||
Drábková Zuzana | TBM8452 | KOS TJ Tesla Brno | DNS | 0 | |||
Hanáková TerKa | TJP8950 | TJ Sokol Troja | DNS | 0 | |||
Křístková Hana | ROZ7450 | OK Roztoky | DNS | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ritzenthaler Kristin | 71D7450 | USV TU Dresden | 50:09 | ||
2. | Zabořilová Romana | JEN7457 | OB Jenišovice | 53:33 | + 3:24 | |
3. | Horáčková Kateřina | VLI8150 | Slavia Liberec orienteering | 56:38 | + 6:29 | |
4. | Škáchová Petra | KAM7054 | OK Kamenice | 61:23 | + 11:14 | |
5. | Biolik Agnieszka | 46P7700 | Trackcourse | 61:39 | + 11:30 | |
6. | Hrobařová Lenka | ASU7751 | Magnus Orienteering | 61:57 | + 11:48 | |
7. | Dítková Jitka | SKV7752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 63:42 | + 13:33 | |
8. | Bader Anne | 18D8451 | Post SV Dresden | 65:24 | + 15:15 | |
9. | Štěpánová Dita | DOB7956 | KOB Dobruška | 67:14 | + 17:05 | |
10. | Engelhardt Katja | 19D8450 | SSV Planeta Radebeul | 68:12 | + 18:03 | |
11. | Vildmonová Pavla | PGP7454 | SK Praga | 73:07 | + 22:58 | |
12. | Trávníčková Hana | VLI8250 | Slavia Liberec orienteering | 79:37 | + 29:28 | |
13. | Izáková Ivana | EKP7453 | VŠTJ Ekonom Praha | 93:41 | + 43:32 | |
Mesiarkinová Kamila | ASU8282 | Magnus Orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Śliwczyńska Ilona | 1DP7850 | Team 360º | 47:56 | ||
2. | Šilerová Eva | PDY8050 | Běhej Poděbrady | 51:01 | + 3:05 | |
3. | Dlouhá Marta | BZP7851 | Báječné ženy v orientačním běhu | 53:15 | + 5:19 | |
4. | Cherniavsky Inessa | 0140001 | SRC Peleng | 53:38 | + 5:42 | |
5. | Good Ludmila | SBR8050 | SKOB Bruntál | 61:18 | + 13:22 | |
6. | Petriláková Petra | DOR7656 | OK Dobříš | 63:52 | + 15:56 | |
7. | Schlei Julia | 0250009 | OLV Steinberg | 66:55 | + 18:59 | |
8. | Jiříčková Bětka | KRN8383 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 67:28 | + 19:32 | |
9. | Brychtová Zuzana | JHB8053 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 73:35 | + 25:39 | |
10. | Kroupa Diana | TTR8156 | OOB Třebíč | 75:47 | + 27:51 | |
11. | Bredlerová Gabriela | SKV7451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 76:13 | + 28:17 | |
12. | Šitrová Lucie | LPM7857 | OK Lokomotiva Plzeň | 76:49 | + 28:53 | |
13. | Hrádková Kateřina | ROU8350 | SKOB Roudnice nad Labem | 79:29 | + 31:33 | |
14. | Vlašímská Tereza | SKV7551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 86:18 | + 38:22 | |
15. | Doetsch Conny | 0250012 | OLV Steinberg | 101:57 | + 54:01 | |
16. | Machowska-Łącka Magdalena | 2DP8350 | UKS OSiR Góra Kalwaria | 104:51 | + 56:55 | |
Hill Radka | 21G8450 | Airienteers | DNS | |||
Pilátová Petra | DKL8051 | KOB Kladno | DNS | |||
Eiglerová Petra | ROU8150 | SKOB Roudnice nad Labem | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dana Stene | 0080002 | Nydalens Skiklub | 51:10 | ||
2. | Knaupová Ivana | 84D7850 | MTV Braunschweig | 55:34 | + 4:24 | |
3. | Šimšová Jana | MFP7651 | Matfyz Praha | 55:36 | + 4:26 | |
4. | Stokseth Heidi | 0310002 | Halden skiklubb | 55:38 | + 4:28 | |
5. | Ruppenthal Ursula | 0010002 | OLG Chur | 60:31 | + 9:21 | |
6. | Synková Petra | DOK7950 | OK Doksy | 61:09 | + 9:59 | |
7. | Pachnerová Dominika | CHA7750 | OK Chrastava | 62:50 | + 11:40 | |
8. | Míková Lenka | VCB7653 | OB České Budějovice | 63:30 | + 12:20 | |
9. | Horst Brit | 0030020 | Team Hessen | 67:27 | + 16:17 | |
10. | Kubečková Zdena | PHK7551 | OK 99 Hradec Králové | 68:35 | + 17:25 | |
11. | Pospíšilová Štěpánka | BZP7650 | Báječné ženy v orientačním běhu | 68:51 | + 17:41 | |
12. | Konc Katarzyna | 66P7601 | UKS Azymut Pabianice | 70:33 | + 19:23 | |
13. | Veselá Eva | VCB7853 | OB České Budějovice | 71:23 | + 20:13 | |
14. | Dolejší Lenka | DOK7450 | OK Doksy | 73:24 | + 22:14 | |
15. | Papicová Silvie | BZP7651 | Báječné ženy v orientačním běhu | 77:54 | + 26:44 | |
16. | Matoušková Markéta | SLA7352 | SKOB Slaný | 82:04 | + 30:54 | |
17. | Švidrnochová Hana | OOP7751 | TJ Opava | 93:39 | + 42:29 | |
Komanová Kristína | 27S7850 | Farmaceut Bratislava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Broschová Lucie | RBK7451 | SK Radioklub Blansko | 56:12 | ||
2. | Korpasová Ivana | LBM7362 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 61:02 | + 4:50 | |
3. | Löhning Susanne | 71D7850 | USV TU Dresden | 63:45 | + 7:33 | |
4. | Urbánková Jana | ONO7851 | SKOB Ostrov | 64:46 | + 8:34 | |
5. | Slavíčková Lada | JHB7951 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 68:31 | + 12:19 | |
6. | Pelcová Pavla | CST7454 | OB Strakonice | 69:55 | + 13:43 | |
7. | Pannová Vendula | MOV7752 | SKOB Ostrava | 73:35 | + 17:23 | |
8. | Karafiátová Lucie | 0210001 | Karafiáti | 74:34 | + 18:22 | |
9. | Tomanová Veronika | LBM7751 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 75:03 | + 18:51 | |
10. | Herrmann Cathleen | 48D7850 | OL-Team Wehrsdorf | 75:40 | + 19:28 | |
11. | Svítilová Pavla | BZP7750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 76:11 | + 19:59 | |
12. | Krejčiříková Nikol | BBM7850 | BETA URSUS Orienteering | 79:32 | + 23:20 | |
13. | Bradáčová Petra | ROU7851 | SKOB Roudnice nad Labem | 80:37 | + 24:25 | |
14. | Hellerová Alena | ROU7850 | SKOB Roudnice nad Labem | 81:47 | + 25:35 | |
15. | Procházková Lucie | ADA7651 | OOB Spartak Adamov | 85:19 | + 29:07 | |
16. | Zámečníková Jitka | 3VX7450 | Neregistrovaní ARCH | 88:33 | + 32:21 | |
17. | Schneider Anne | 59D0051 | OLA TSV Deggendorf | 92:54 | + 36:42 | |
18. | Kándlová Adéla | DCE7550 | KOB Dobřichovice | 93:46 | + 37:34 | |
19. | Cichrová Iveta | TAP7752 | KOB Tretra Praha | 98:18 | + 42:06 | |
20. | Neuerová Kateřina | DOR7852 | OK Dobříš | 108:38 | + 52:26 | |
21. | Krejčová Jana | ROU7758 | SKOB Roudnice nad Labem | 118:04 | + 61:52 | |
Šimková Markéta | LME7755 | SK Los Mělník | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grycová Petra | TBM7467 | KOS TJ Tesla Brno | 41:52 | ||
2. | Hiršová Marcela | VBM7079 | VSK Mendelu Brno | 43:24 | + 1:32 | |
3. | Podrábská Marie | VLI7451 | Slavia Liberec orienteering | 43:38 | + 1:46 | |
4. | Rychterová Dana | SMR6950 | SNS Smržovka | 44:38 | + 2:46 | |
5. | Holfeld Christina | 71D7150 | USV TU Dresden | 45:53 | + 4:01 | |
6. | Eichlerová Jana | KAS7051 | KOB Kamenický Šenov | 46:00 | + 4:08 | |
7. | Zschaeckel Daniela | SV IHW Alex 78 Berlin | 46:16 | + 4:24 | ||
8. | Martanová Daniela | VLI7452 | Slavia Liberec orienteering | 48:03 | + 6:11 | |
9. | Zelenin Jekaterina | 29D7050 | USG Chemnitz | 48:10 | + 6:18 | |
10. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | Matfyz Praha | 48:16 | + 6:24 | |
11. | Bialekova Martina | 17S1402 | Ekonom Banska Bystrica | 49:39 | + 7:47 | |
12. | Vidmuchová Martina | JPV7171 | Oddíl OS SK Prostějov | 51:03 | + 9:11 | |
13. | Ebinger Mónika | 12H7050 | Tipo Orienteering Club | 51:16 | + 9:24 | |
14. | Scheuermann Katrin | 19D7050 | SSV Planeta Radebeul | 51:55 | + 10:03 | |
15. | Hradecká Petra | DOK6850 | OK Doksy | 51:58 | + 10:06 | |
16. | Calvet Christine | 42A7050 | OLC Währing | 52:32 | + 10:40 | |
17. | Chovancová Jana | TZL7352 | SKOB Zlín | 53:12 | + 11:20 | |
18. | Riby Kateřina | LTP7252 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 54:38 | + 12:46 | |
19. | Nováková Markéta | RUM7451 | ZOOB Rumburk | 55:43 | + 13:51 | |
20. | Knoll Caroline | 0160003 | Bielefelder TG | 57:20 | + 15:28 | |
21. | Janečková Veronika | SOB7151 | SOBSA | 57:40 | + 15:48 | |
22. | Kapischke Solveig | 88D0051 | OK Mark Brandenburg | 58:47 | + 16:55 | |
23. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 58:56 | + 17:04 | |
24. | Scherrer Käthi | 0010003 | OLG Chur | 59:08 | + 17:16 | |
25. | Smolková Alena | PGP6450 | SK Praga | 63:29 | + 21:37 | |
26. | Schmid-Schilter Susanne | 0180005 | Ulu’s Reisewelt | 63:39 | + 21:47 | |
27. | Hájková Magdalena | TUV7351 | SOK TJ Turnov | 64:25 | + 22:33 | |
28. | Pechová Iva | LPM6151 | OK Lokomotiva Plzeň | 64:50 | + 22:58 | |
29. | Trykozko Urszula | 53P6951 | Team 360° | 68:21 | + 26:29 | |
30. | Miková Iva | TBM7071 | KOS TJ Tesla Brno | 68:56 | + 27:04 | |
31. | Nejedlová Lucie | LLI7350 | LOK-o Liberec | 74:58 | + 33:06 | |
32. | Kolářová Michaela | SLA7351 | SKOB Slaný | 75:02 | + 33:10 | |
33. | Dittrtová Lucia | LME6852 | SK Los Mělník | 75:10 | + 33:18 | |
34. | Kamírová Gabriela | LTP7351 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 80:02 | + 38:10 | |
35. | Zajíčková Lenka | TBM7152 | KOS TJ Tesla Brno | 81:37 | + 39:45 | |
36. | Krotilová Magdaléna | BZP7150 | Báječné ženy v orientačním běhu | 86:33 | + 44:41 | |
37. | Tezarek Helga | 0040003 | OJE Wappler | 87:47 | + 45:55 | |
Mellanová Veronika | TUV7251 | SOK TJ Turnov | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sadílková Lenka | VIC7055 | OB Vizovice | 49:05 | ||
2. | Strýčková Monika | ADA7454 | OOB Spartak Adamov | 49:27 | + 0:22 | |
3. | Herashchenko Eleonora | 0140004 | SRC Peleng | 49:36 | + 0:31 | |
4. | Linková Iva | TUR6850 | OOB TJ Turnov | 50:02 | + 0:57 | |
5. | Nowak Barbara | 1VP7050 | HKS Azymut Mochy | 50:25 | + 1:20 | |
6. | Petýrková Pavlína | BZP7351 | Báječné ženy v orientačním běhu | 51:29 | + 2:24 | |
7. | Benešová Jaroslava | DKL7050 | KOB Kladno | 52:22 | + 3:17 | |
8. | Junková Kateřina | STH7351 | SK Studenec | 53:09 | + 4:04 | |
9. | Doušková Vlasta | TBM7060 | KOS TJ Tesla Brno | 54:19 | + 5:14 | |
10. | Dobiášová Hana | ROU7451 | SKOB Roudnice nad Labem | 56:39 | + 7:34 | |
11. | Kunzová Ivana | BBM7155 | BETA URSUS Orienteering | 57:50 | + 8:45 | |
12. | Obrátilová Naďa | ABM6654 | KOB ALFA Brno | 57:55 | + 8:50 | |
13. | Zlesáková Stáňa | CHT7352 | OOB SK Chrast | 60:25 | + 11:20 | |
14. | Šišmová Hana | TYN6850 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 61:37 | + 12:32 | |
15. | Ždimerová Monika | LME6950 | SK Los Mělník | 64:25 | + 15:20 | |
16. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva Chomutov | 67:20 | + 18:15 | |
17. | Wespi Nicole | 3PX7150 | OLG Herzogenbuchsee | 69:02 | + 19:57 | |
18. | Severýnová Popková Klára | VLI7455 | Slavia Liberec orienteering | 69:43 | + 20:38 | |
19. | Řeháková Jana | BFM7152 | SKOB Frýdek - Místek | 69:45 | + 20:40 | |
20. | Olisauske Edita | 2JD7351 | Berliner TSC | 71:11 | + 22:06 | |
21. | Straková Jana | SLA7251 | SKOB Slaný | 72:15 | + 23:10 | |
22. | Petrášová Irena | BBM6851 | BETA URSUS Orienteering | 84:20 | + 35:15 | |
23. | Kliglová Radka | TBM7261 | KOS TJ Tesla Brno | 86:30 | + 37:25 | |
24. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | TJ START Náchod | 90:45 | + 41:40 | |
25. | Bláhová Kateřina | SJP7350 | KČT Slavoj Praha | 91:28 | + 42:23 | |
26. | Murawska Ewa | 1VP7250 | HKS Azymut Mochy | 95:37 | + 46:32 | |
27. | Raymond-Bertrandová Jana | SLA7353 | SKOB Slaný | 104:00 | + 54:55 | |
Hlaváčová Šárka | TBM7258 | KOS TJ Tesla Brno | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jarošová Petra | ZPV6666 | KOB ZPV Prostějov | 55:39 | ||
2. | Kubald Katrin | 13D6950 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 55:45 | + 0:06 | |
3. | Wolowczyk Mariola | 4HP6800 | UNTS Warszawa | 61:45 | + 6:06 | |
4. | Bringezu Kristina | 26D6950 | OLV Potsdam | 63:37 | + 7:58 | |
5. | Komersová Jana | KNC6550 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 64:53 | + 9:14 | |
6. | Palme Guni | 42A6850 | OLC Währing | 65:52 | + 10:13 | |
7. | Forstová Lenka | MFP6850 | Matfyz Praha | 67:57 | + 12:18 | |
8. | Jemelíková Lada | VBM6555 | VSK Mendelu Brno | 69:20 | + 13:41 | |
9. | Pávková Jana | BOR6550 | OK Jiskra Nový Bor | 70:19 | + 14:40 | |
10. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 70:22 | + 14:43 | |
11. | Lisá Monika | ONO6750 | SKOB Ostrov | 70:38 | + 14:59 | |
12. | Malsch Angela | Neregistrovaní | 71:03 | + 15:24 | ||
13. | Fürstová Katka | LLI6950 | LOK-o Liberec | 71:11 | + 15:32 | |
14. | Németh Ágnes | 12H6950 | Tipo Orienteering Club | 73:52 | + 18:13 | |
15. | Stodůlková Lenka | 0430001 | Lenka Stodůlková | 74:19 | + 18:40 | |
16. | Pološčuková Monika | SMB6551 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 74:49 | + 19:10 | |
16. | Halířová Eva | BOR6654 | OK Jiskra Nový Bor | 74:49 | + 19:10 | |
18. | Čiháková Lenka | KNC6750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 76:36 | + 20:57 | |
19. | Richter Sabine | USV TU Dresden | 78:43 | + 23:04 | ||
20. | Drechsel Ines | 71D6501 | USV TU Dresden | 78:55 | + 23:16 | |
21. | Ecke-Wihan Sonja | OJE Wappler | 79:18 | + 23:39 | ||
22. | Lukášová Lenka | TBM6653 | KOS TJ Tesla Brno | 81:24 | + 25:45 | |
23. | Kohlová Alena | KPY6051 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 82:30 | + 26:51 | |
24. | Štorková Simona | JPV6556 | Oddíl OS SK Prostějov | 87:00 | + 31:21 | |
25. | Hrdličková Ludmila | SLA6950 | SKOB Slaný | 87:40 | + 32:01 | |
26. | Knobloch Katharina | 0250007 | OLV Steinberg | 89:31 | + 33:52 | |
27. | Temnikova Olga | 54R6550 | PionerSK | 89:51 | + 34:12 | |
28. | Veljačiková Markéta | SCP6451 | OK Sparta Praha | 90:39 | + 35:00 | |
29. | Mutinská Zdeňka | KUO6499 | KOB Ústí nad Orlicí | 91:33 | + 35:54 | |
30. | Hořáková Petra | LLI6953 | LOK-o Liberec | 94:48 | + 39:09 | |
31. | Danihelová Janka | SKV6552 | TJ Slovan Karlovy Vary | 95:04 | + 39:25 | |
32. | Hinkel Katja | 24D6550 | SV Robotron Dresden | 95:30 | + 39:51 | |
33. | Noiman Anat | 0090002 | Lev Hasharon Menashe | 110:24 | + 54:45 | |
34. | Schäferová Jana | TZL6566 | SKOB Zlín | 111:31 | + 55:52 | |
35. | Janischowsky Petra | 0510002 | SpVgg Hainsacker | 113:40 | + 58:01 | |
36. | Hrubá Veronika | 0200001 | Neregistr020 | 117:37 | + 61:58 | |
37. | Geiler Susanne | 0240002 | Team Thüringen | 125:07 | + 69:28 | |
38. | Peřinková Irena | BBM6550 | BETA URSUS Orienteering | 126:56 | + 71:17 | |
39. | Málková Věra | CST6550 | OB Strakonice | 138:13 | + 82:34 | |
Míchalová Marcela | KPY6850 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | |||
Svobodová Lenka | ROU6650 | SKOB Roudnice nad Labem | DNS | |||
Votavová Renata | KNC6452 | Sokol Kostelec n. Č. l. | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Juckelandt Sabine | 24D6350 | SV Robotron Dresden | 50:31 | ||
2. | Knapová Iva | LPU6052 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:32 | + 0:01 | |
3. | Vavrysová Iva | LCE6359 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 51:14 | + 0:43 | |
4. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | OK Roztoky | 53:57 | + 3:26 | |
5. | Klapalová Jana | VAM6451 | OB Vamberk | 54:17 | + 3:46 | |
6. | Veverková Yveta | VAM6452 | OB Vamberk | 56:28 | + 5:57 | |
7. | Movko Marina | 57P6050 | Azymut 45 Gdynia | 59:38 | + 9:07 | |
8. | Lehmann-Jordi Barbara | 3PX6150 | OLG Herzogenbuchsee | 62:03 | + 11:32 | |
9. | Davi Jana | ASU6199 | Magnus Orienteering | 65:54 | + 15:23 | |
10. | Rossberg Cornelia | 29D0000 | USG Chemnitz | 66:12 | + 15:41 | |
11. | Ansorge Silke | 24D8850 | SV Robotron Dresden | 68:43 | + 18:12 | |
12. | Leideck Heike | USV TU Dresden | 69:13 | + 18:42 | ||
13. | Kábrtová Iva | PEN6350 | OK RECO Sport | 73:06 | + 22:35 | |
13. | Wiedenfeld Ute | 19D0000 | SSV Planeta Radebeul | 73:06 | + 22:35 | |
15. | Graumann Heidi | 23D6301 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 74:06 | + 23:35 | |
16. | Kovářová Alena | LTP6151 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 77:05 | + 26:34 | |
17. | Novotná Ivana | PHK6354 | OK 99 Hradec Králové | 80:09 | + 29:38 | |
18. | Drągowska Marzena | 23P6250 | OK!Sport Warszawa | 80:29 | + 29:58 | |
19. | Chernishova Tatiana | 12R0002 | OK Kaliningrad | 86:12 | + 35:41 | |
20. | Buhler Birgit | 71D6150 | USV TU Dresden | 88:44 | + 38:13 | |
21. | Kujanová Martina | BZP5850 | Báječné ženy v orientačním běhu | 91:26 | + 40:55 | |
22. | Lehárová Iva | LPU6152 | OK Lokomotiva Pardubice | 92:44 | + 42:13 | |
23. | Bravená Alexandra | VBM6155 | VSK Mendelu Brno | 96:20 | + 45:49 | |
24. | Kubátová Ivana | BOR6152 | OK Jiskra Nový Bor | 96:39 | + 46:08 | |
25. | Choutková Lenka | SOB6350 | SOBSA | 100:05 | + 49:34 | |
26. | Šimečková Anna | 69S0018 | Slovenský zväz rádioamatérov | 119:08 | + 68:37 | |
27. | Knódel Éva | 0530002 | Kecskeméti Önkormányzati SZ. S | 138:18 | + 87:47 | |
28. | Schmutterer Birgit | 71D6151 | USV TU Dresden | 141:33 | + 91:02 | |
Krákorová Iva | Neregistrovaní | DNS | ||||
Jensch Monika | 88D0050 | OK Mark Brandenburg | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Piguet Arlette | 0180011 | Ulu’s Reisewelt | 46:26 | ||
2. | Kuleva Angelina | 2HD5750 | Angy OL | 50:06 | + 3:40 | |
3. | Värton Saima | 0110001 | Kobras | 63:09 | + 16:43 | |
4. | Jahnová Helena | SCP5550 | OK Sparta Praha | 63:39 | + 17:13 | |
5. | Janošíková Jaroslava | UOL5858 | SOB Olomouc | 64:00 | + 17:34 | |
6. | Procházková Miluše | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 65:46 | + 19:20 | |
7. | Nováková Svatava | SKV5351 | TJ Slovan Karlovy Vary | 69:24 | + 22:58 | |
8. | Wysocka Jolanta | 24P5650 | Slask O-Team | 69:30 | + 23:04 | |
9. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 70:52 | + 24:26 | |
10. | Běhounová Jiřina | PHK5651 | OK 99 Hradec Králové | 73:11 | + 26:45 | |
11. | Dokoupilová Zuzana | VBM5754 | VSK Mendelu Brno | 73:17 | + 26:51 | |
12. | Kuncová Jiřina | TJN5752 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 74:35 | + 28:09 | |
13. | Janská Iva | LBM5795 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 75:38 | + 29:12 | |
14. | Janus Andrea | 19D5550 | SSV Planeta Radebeul | 76:50 | + 30:24 | |
15. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | KOB Dobřichovice | 78:11 | + 31:45 | |
16. | Soloveva Elena | 54R5850 | PionerSK | 80:59 | + 34:33 | |
17. | Flašarová Marie | KCK5756 | KOB Český Krumlov | 82:10 | + 35:44 | |
18. | Miroshnichenko Elena | 54R5950 | PionerSK | 82:44 | + 36:18 | |
19. | Salajková Věra | LBM5558 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 88:53 | + 42:27 | |
20. | Lazareva Natalia | 57P5550 | Azymut 45 Gdynia | 89:10 | + 42:44 | |
21. | Kretzschmar Ute | 82D5950 | OLV Weimar | 103:44 | + 57:18 | |
22. | Jelínková Dagmar | TZL5757 | SKOB Zlín | 108:59 | + 62:33 | |
23. | Korejčíková Dáďa | LLI5550 | LOK-o Liberec | 111:09 | + 64:43 | |
24. | Jalová Marie | RBK5761 | SK Radioklub Blansko | 121:35 | + 75:09 | |
Gabrielová Šárka | ONO5950 | SKOB Ostrov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Úlehlová Ivana | BOR5150 | OK Jiskra Nový Bor | 55:22 | ||
2. | Tonn Gisela | 19D5450 | SSV Planeta Radebeul | 55:49 | + 0:27 | |
3. | Horynová Eva | TZL5254 | SKOB Zlín | 59:27 | + 4:05 | |
4. | Procházková Helena | TBM5351 | KOS TJ Tesla Brno | 62:37 | + 7:15 | |
5. | Opavová Stanislava | MLA5451 | MLOK Mariánské Lázně | 66:52 | + 11:30 | |
6. | Malá Jitka | KAS5451 | KOB Kamenický Šenov | 81:24 | + 26:02 | |
7. | Karmazínová Ivana | VLI5150 | Slavia Liberec orienteering | 84:26 | + 29:04 | |
8. | Lukavcová Lenka | TJN5452 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 87:51 | + 32:29 | |
9. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | 87:54 | + 32:32 | |
10. | Schlei Valentina | 0250008 | OLV Steinberg | 92:52 | + 37:30 | |
11. | Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | Slavia Liberec orienteering | 93:49 | + 38:27 | |
12. | Ender Irina | 43D5050 | HSG Turbine Zittau | 97:25 | + 42:03 | |
13. | Bartoňová Marie | BOR5351 | OK Jiskra Nový Bor | 101:32 | + 46:10 | |
14. | Savičová Irena | SKV5352 | TJ Slovan Karlovy Vary | 108:09 | + 52:47 | |
15. | Böhmová Eva | TJN5450 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 110:35 | + 55:13 | |
16. | Lucke Helga | 71D5050 | USV TU Dresden | 126:12 | + 70:50 | |
Omová Jana | TUR5150 | OOB TJ Turnov | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horáčková Stanislava | VLI4950 | Slavia Liberec orienteering | 58:25 | ||
2. | Kocbach Bjorg | 17N4550 | Bergens TF | 58:47 | + 0:22 | |
3. | Kupcová Věroslava | DVP4850 | DVP ORIENTATION | 60:42 | + 2:17 | |
4. | Kubíková Květa | LPU4752 | OK Lokomotiva Pardubice | 66:55 | + 8:30 | |
5. | Kohoutová Jitřenka | UVP4850 | Slovan Praha | 69:09 | + 10:44 | |
6. | Tomanová Jana | LBM4955 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 78:49 | + 20:24 | |
7. | Štrojsová Jaroslava | KAS4350 | KOB Kamenický Šenov | 81:46 | + 23:21 | |
8. | Suchánková Libuše | SOP4851 | OOB TJ Slezan Opava | 88:44 | + 30:19 | |
9. | Lohrová Jarmila | SCP4650 | OK Sparta Praha | 95:49 | + 37:24 | |
10. | Nejezchlebová Věra | KAS4551 | KOB Kamenický Šenov | 126:11 | + 67:46 | |
Ryšavá Lubomíra | TJP4750 | TJ Sokol Troja | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Votava Vojtěch | VLI1201 | Slavia Liberec orienteering | 22:55 | ||
2. | Pospíšil Filip | TJP1001 | TJ Sokol Troja | 23:27 | + 0:32 | |
3. | Hähnel Ron | 48D1000 | OL-Team Wehrsdorf | 31:48 | + 8:53 | |
4. | Mullis Robert | DKP1200 | Oddíl OB Kotlářka | 34:04 | + 11:09 | |
5. | Míka Luboš | DKP1101 | Oddíl OB Kotlářka | 35:05 | + 12:10 | |
6. | Minařík František | VCB1103 | OB České Budějovice | 36:49 | + 13:54 | |
7. | Koten Daniel | DKP1006 | Oddíl OB Kotlářka | 37:28 | + 14:33 | |
8. | Podhrázský Tomáš | ZBM1101 | SK Žabovřesky Brno | 37:53 | + 14:58 | |
9. | Šitra Šimon | LPM1001 | OK Lokomotiva Plzeň | 38:43 | + 15:48 | |
10. | Oliverius Filip | BZP1002 | Báječné ženy v orientačním běhu | 39:42 | + 16:47 | |
11. | Černý Antonín | ONO1001 | SKOB Ostrov | 40:07 | + 17:12 | |
12. | Kroupa Vít | TTR1001 | OOB Třebíč | 41:10 | + 18:15 | |
13. | Doetsch Tobias | 0250014 | OLV Steinberg | 42:12 | + 19:17 | |
14. | Bureš Kryštof | VLI1202 | Slavia Liberec orienteering | 46:10 | + 23:15 | |
15. | Zápotocký Tomáš | SLA1200 | SKOB Slaný | 46:36 | + 23:41 | |
16. | Horáček Jáchym | VLI1111 | Slavia Liberec orienteering | 52:10 | + 29:15 | |
17. | Majer David | DKP1203 | Oddíl OB Kotlářka | 57:14 | + 34:19 | |
18. | Grisa Dominik | SLA0900 | SKOB Slaný | 58:40 | + 35:45 | |
Žídek Jakub | DOK1101 | OK Doksy | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Toman Matěj | LBM0909 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 19:26 | ||
2. | Machar Dan | DKP1002 | Oddíl OB Kotlářka | 21:11 | + 1:45 | |
3. | Štěrba Lukáš | SKV1001 | TJ Slovan Karlovy Vary | 22:48 | + 3:22 | |
4. | Engel Adam | DKP0910 | Oddíl OB Kotlářka | 23:55 | + 4:29 | |
5. | Schlei Michael | 0250010 | OLV Steinberg | 25:10 | + 5:44 | |
6. | Škorpil Marek | HOR0900 | TJ Jiskra Hořice | 25:14 | + 5:48 | |
7. | Doetsch Julian | 0250013 | OLV Steinberg | 28:11 | + 8:45 | |
8. | Hrádek Vojtěch | ROU1000 | SKOB Roudnice nad Labem | 28:30 | + 9:04 | |
9. | Vilém Štěpán | VLI0902 | Slavia Liberec orienteering | 29:37 | + 10:11 | |
10. | Cichra Patrik | TAP0903 | KOB Tretra Praha | 34:06 | + 14:40 | |
11. | Bader Gustav | 18D1100 | Post SV Dresden | 35:31 | + 16:05 | |
12. | Gregor Marek | DKP0914 | Oddíl OB Kotlářka | 36:06 | + 16:40 | |
13. | Šebelka Jakub | VLI1002 | Slavia Liberec orienteering | 36:40 | + 17:14 | |
14. | Forst Albert | MFP0901 | Matfyz Praha | 37:15 | + 17:49 | |
15. | Januszewicz Michał | 57P1000 | Azymut 45 Gdynia | 43:57 | + 24:31 | |
16. | Foršt Bruno | DOR0905 | OK Dobříš | 56:07 | + 36:41 | |
17. | Křížek Vilém | MAS1000 | KČT Aš | 59:05 | + 39:39 | |
18. | Kučera Tomáš | TAP0907 | KOB Tretra Praha | 65:01 | + 45:35 | |
19. | Minařík Josef | VCB0903 | OB České Budějovice | 97:00 | + 77:34 | |
20. | Kapoun Jáchym | LBE1002 | TJ Lokomotiva Beroun | 114:15 | + 94:49 | |
Pilát Jaromír | DKL0900 | KOB Kladno | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heczko Erik | VLI0804 | Slavia Liberec orienteering | 21:58 | ||
2. | Zápotocký Jiří | SLA0800 | SKOB Slaný | 28:01 | + 6:03 | |
3. | Hyxa Jan | VLI0702 | Slavia Liberec orienteering | 28:03 | + 6:05 | |
4. | Víteček Šimon | DKP0801 | Oddíl OB Kotlářka | 28:16 | + 6:18 | |
5. | Drahoňovský Tomáš | TUR0701 | OOB TJ Turnov | 28:24 | + 6:26 | |
6. | Ježek David | ZBM0813 | SK Žabovřesky Brno | 29:03 | + 7:05 | |
7. | Sedláček Patrik | DKP0816 | Oddíl OB Kotlářka | 29:34 | + 7:36 | |
8. | Vlček Tomáš | VIC0713 | OB Vizovice | 29:44 | + 7:46 | |
9. | Maroušek Dominik | DKP0716 | Oddíl OB Kotlářka | 32:38 | + 10:40 | |
10. | Machar Eda | DKP0803 | Oddíl OB Kotlářka | 35:37 | + 13:39 | |
11. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | Oddíl OB Kotlářka | 36:25 | + 14:27 | |
12. | Šebelka Matěj | VLI0805 | Slavia Liberec orienteering | 36:58 | + 15:00 | |
13. | Krempiński Franek | 66P7603 | UKS Azymut Pabianice | 37:28 | + 15:30 | |
14. | Lacina Jan | DKP0717 | Oddíl OB Kotlářka | 37:57 | + 15:59 | |
15. | Beran František | SLA0700 | SKOB Slaný | 39:05 | + 17:07 | |
16. | Veljačik Jonáš | DKP0818 | Oddíl OB Kotlářka | 39:44 | + 17:46 | |
17. | Donda Jakub | ONO0700 | SKOB Ostrov | 41:32 | + 19:34 | |
18. | Junek Matouš | DKP0817 | Oddíl OB Kotlářka | 41:52 | + 19:54 | |
19. | Turek Jakub | SKV0801 | TJ Slovan Karlovy Vary | 41:56 | + 19:58 | |
20. | Krüger Louis Antoine | 3LD0900 | Berliner Turnerschaft | 46:35 | + 24:37 | |
21. | Přinda Jan | VLI0803 | Slavia Liberec orienteering | 47:21 | + 25:23 | |
22. | Volkov Maksym | 38S0700 | Slávia ŽU Žilina | 48:06 | + 26:08 | |
23. | Habán Eduard | VLI0800 | Slavia Liberec orienteering | 51:57 | + 29:59 | |
24. | Riby Philip | LTP0702 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 53:40 | + 31:42 | |
25. | Doucha Tomáš | SNA0801 | TJ START Náchod | 53:48 | + 31:50 | |
26. | Křížek Ivo | MAS0801 | KČT Aš | 56:35 | + 34:37 | |
27. | Kule Oliver | ONO0701 | SKOB Ostrov | 58:54 | + 36:56 | |
28. | Heller Jakub | ROU0702 | SKOB Roudnice nad Labem | 60:00 | + 38:02 | |
29. | Pocner Vít | ROU07xx | SKOB Roudnice nad Labem | 63:16 | + 41:18 | |
30. | Mála Matyáš | MAS0800 | KČT Aš | 65:09 | + 43:11 | |
31. | Göttlich Vít | BOR0800 | OK Jiskra Nový Bor | 68:22 | + 46:24 | |
32. | Murawski Rafał | 1VP0700 | HKS Azymut Mochy | 70:12 | + 48:14 | |
33. | Skřipský Tomáš | LME0800 | SK Los Mělník | 77:07 | + 55:09 | |
34. | Neumann Rasmus | 31D0800 | SV Lengefeld | 81:06 | + 59:08 | |
35. | Bláha Šimon | SJP0700 | KČT Slavoj Praha | 83:31 | + 61:33 | |
36. | Bazinek Lukáš | ROU0802 | SKOB Roudnice nad Labem | 85:24 | + 63:26 | |
Koten Vojtěch | DKP0815 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Hejcman Jaroslav | ROU0704 | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | |||
Kapoun Matěj | LBE0801 | TJ Lokomotiva Beroun | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Strýček Jan | ADA0503 | OOB Spartak Adamov | 45:38 | ||
2. | Brosch Ondřej | RBK0606 | SK Radioklub Blansko | 49:56 | + 4:18 | |
3. | Knaup Jonas | 84D0600 | MTV Braunschweig | 56:08 | + 10:30 | |
4. | Heller Jiří | ROU0501 | SKOB Roudnice nad Labem | 56:18 | + 10:40 | |
5. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | Oddíl OB Kotlářka | 57:22 | + 11:44 | |
6. | Dlouhý Aleš | PGP0502 | SK Praga | 59:55 | + 14:17 | |
7. | Łącki Jakub | 2DP0600 | UKS OSiR Góra Kalwaria | 60:15 | + 14:37 | |
8. | Habán Oliver | VLI0600 | Slavia Liberec orienteering | 61:01 | + 15:23 | |
9. | Hoetzel Hugo | TUR0505 | OOB TJ Turnov | 63:09 | + 17:31 | |
10. | Košina Tobiáš | SKV0502 | TJ Slovan Karlovy Vary | 66:07 | + 20:29 | |
11. | Pelc Tadeáš | CST0601 | OB Strakonice | 66:44 | + 21:06 | |
12. | Koliáš Štěpán | DKP0610 | Oddíl OB Kotlářka | 68:54 | + 23:16 | |
13. | Štorek Jan | JPV0505 | Oddíl OS SK Prostějov | 68:57 | + 23:19 | |
14. | Dolejší Jan | DOK0602 | OK Doksy | 69:29 | + 23:51 | |
15. | Doucha Martin | SNA0501 | TJ START Náchod | 69:53 | + 24:15 | |
16. | Hähnel Per | 48D0501 | OL-Team Wehrsdorf | 73:51 | + 28:13 | |
17. | Meier David | VSP0606 | USK Praha | 75:45 | + 30:07 | |
18. | Kuc David | SCP0600 | OK Sparta Praha | 77:39 | + 32:01 | |
19. | Milota Jakub | KAM0503 | OK Kamenice | 77:41 | + 32:03 | |
20. | Tichý Hubert | DKP0600 | Oddíl OB Kotlářka | 80:27 | + 34:49 | |
21. | Nekvasil Jakub | DKP0607 | Oddíl OB Kotlářka | 84:02 | + 38:24 | |
22. | Václavík Martin | SLA0601 | SKOB Slaný | 85:51 | + 40:13 | |
23. | Machar Matěj | DKP0604 | Oddíl OB Kotlářka | 86:13 | + 40:35 | |
24. | Kubáč Josef | DKL0501 | KOB Kladno | 89:36 | + 43:58 | |
25. | Janšo Jakub Karol | 0470002 | Klub OB ATU Košice | 92:55 | + 47:17 | |
26. | Martinkovič Šimon | BBM0503 | BETA URSUS Orienteering | 97:03 | + 51:25 | |
27. | Sobotka Ivo | OPI0600 | Orientační sporty Písek | 99:56 | + 54:18 | |
28. | Bláha Vojtěch | SJP0501 | KČT Slavoj Praha | 103:33 | + 57:55 | |
29. | Kándl Matěj | DCE0500 | KOB Dobřichovice | 104:04 | + 58:26 | |
30. | Ječmen Matyáš | ONO0600 | SKOB Ostrov | 106:49 | + 61:11 | |
31. | Dvořák Jakub | BBM0502 | BETA URSUS Orienteering | 113:32 | + 67:54 | |
32. | Švestka Štěpán | KVS0600 | SKOB Kobra Vsetín | 126:37 | + 80:59 | |
33. | Krátký Štěpán | ROU0503 | SKOB Roudnice nad Labem | 139:21 | + 93:43 | |
34. | Hejcman Jan | ROU0504 | SKOB Roudnice nad Labem | 149:21 | + 103:43 | |
Neumann Paul | 0030012 | Team Hessen | DISK | |||
Kalenský Tomáš | SUL0600 | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | DISK | |||
Pilát Bořivoj | DKL0500 | KOB Kladno | DNS | |||
Myslík Vojtěch | ONO0602 | SKOB Ostrov | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Donda Jiří | ONO0403 | SKOB Ostrov | 41:56 | ||
2. | Petrilák Matouš | DOR0409 | OK Dobříš | 43:18 | + 1:22 | |
3. | Škácha Vít | DKP0310 | Oddíl OB Kotlářka | 44:07 | + 2:11 | |
4. | Kabát Martin | PGP0408 | SK Praga | 44:27 | + 2:31 | |
5. | Calvet Oliver | 42A0400 | OLC Währing | 45:53 | + 3:57 | |
6. | Kohoutek Oldřich | BSO0301 | KOB Baník Sokolov | 46:01 | + 4:05 | |
7. | Knoll Anton | 0160001 | Bielefelder TG | 46:06 | + 4:10 | |
8. | Sedláček Jaroslav | DKP0309 | Oddíl OB Kotlářka | 46:39 | + 4:43 | |
9. | Mareš Albert | DKP0308 | Oddíl OB Kotlářka | 46:49 | + 4:53 | |
10. | Hanousek Matěj | RBK0404 | SK Radioklub Blansko | 48:14 | + 6:18 | |
11. | Jurčík Tomáš | 69S0011 | Slovenský zväz rádioamatérov | 49:38 | + 7:42 | |
12. | Klein Martin | LTP0404 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 50:34 | + 8:38 | |
13. | Muller Wiktor | 0300003 | UMKS Kwidzyn Polska | 50:57 | + 9:01 | |
14. | Fousek Vojtěch | RBK0403 | SK Radioklub Blansko | 52:59 | + 11:03 | |
15. | Raupach Benno | 0030015 | Team Hessen | 54:27 | + 12:31 | |
16. | Niemann Matti | 0030013 | Team Hessen | 56:36 | + 14:40 | |
17. | Gregor Jáchym | RUZ0400 | TJ Růžená | 57:28 | + 15:32 | |
18. | Lange Jonas | 32D0420 | SV IHW Alex 78 Berlin | 57:45 | + 15:49 | |
19. | Nosáľ Michal | 69S0012 | Slovenský zväz rádioamatérov | 59:46 | + 17:50 | |
20. | Fousek Matěj | RBK0402 | SK Radioklub Blansko | 60:01 | + 18:05 | |
21. | Sobotka Radim | OPI0300 | Orientační sporty Písek | 61:42 | + 19:46 | |
22. | Novák Daniel | RUM0301 | ZOOB Rumburk | 64:23 | + 22:27 | |
23. | Pelc Matyáš | CST0401 | OB Strakonice | 66:52 | + 24:56 | |
24. | Friebe Jonas | 59D0002 | OLA TSV Deggendorf | 69:49 | + 27:53 | |
25. | Kuc Radim | SCP0400 | OK Sparta Praha | 79:28 | + 37:32 | |
26. | Budiský Matej | 69S0010 | Slovenský zväz rádioamatérov | 81:10 | + 39:14 | |
27. | Karásek Matyáš | ZPV0302 | KOB ZPV Prostějov | 82:58 | + 41:02 | |
28. | Pravňan Vratko | 69S0013 | Slovenský zväz rádioamatérov | 97:32 | + 55:36 | |
29. | Čepička Václav | SLA0301 | SKOB Slaný | 114:56 | + 73:00 | |
Peterka Jakub | LLI0404 | LOK-o Liberec | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kapischke Arne | 88D0004 | OK Mark Brandenburg | 58:28 | ||
2. | Geiler Till | 0240001 | Team Thüringen | 61:08 | + 2:40 | |
3. | Zabořil Vojtěch | TUR0110 | OOB TJ Turnov | 63:16 | + 4:48 | |
4. | Bradáč David | LLI0203 | LOK-o Liberec | 67:45 | + 9:17 | |
5. | Holfeld Anton | 71D0101 | USV TU Dresden | 70:21 | + 11:53 | |
6. | Štorek David | JPV0202 | Oddíl OS SK Prostějov | 73:09 | + 14:41 | |
7. | Klein Marek | 71D0102 | USV TU Dresden | 74:54 | + 16:26 | |
8. | Grobelny Alex | 1VP0200 | HKS Azymut Mochy | 79:40 | + 21:12 | |
9. | Hořák Jaroslav | LLI0102 | LOK-o Liberec | 81:09 | + 22:41 | |
10. | Lill Petr | BSO0203 | KOB Baník Sokolov | 85:22 | + 26:54 | |
11. | Betz Emanuel | 0030014 | Team Hessen | 91:55 | + 33:27 | |
12. | Kohout Václav | DKL0101 | KOB Kladno | 107:41 | + 49:13 | |
13. | Hrdlička Jan | SLA0200 | SKOB Slaný | 115:26 | + 56:58 | |
14. | Janeček Ondřej | SOB0201 | SOBSA | 162:07 | + 103:39 | |
Porzycz Grzegorz | 57P0200 | Azymut 45 Gdynia | DISK | |||
Heydkamp Jann | 0030016 | Team Hessen | DISK | |||
Postolka Jonáš | DKL0100 | KOB Kladno | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klein Cedrik | 71D9901 | USV TU Dresden | 53:02 | |||
2. | Holzhauer Niklas | 0030018 | Team Hessen | 58:55 | + 5:53 | ||
3. | Holzhauer Hendrik | 0030017 | Team Hessen | 59:56 | + 6:54 | ||
4. | von Uckro Friedrich | 0030024 | Team Hessen | 63:57 | + 10:55 | ||
5. | Ogdowski Bartłomiej | 57P0000 | Azymut 45 Gdynia | 71:27 | + 18:25 | ||
6. | Vavřík Tomáš | MOV0004 | SKOB Ostrava | 75:15 | + 22:13 | 521 | |
7. | Bradáč Jakub | LLI0002 | LOK-o Liberec | 75:18 | + 22:16 | 521 | |
8. | Karásek Adam | ZPV0001 | KOB ZPV Prostějov | 84:04 | + 31:02 | 464 | |
9. | Bauer Leon | 88D0001 | OK Mark Brandenburg | 94:39 | + 41:37 | ||
10. | Janeček Jiří | SOB0001 | SOBSA | 102:13 | + 49:11 | 348 | |
11. | Kubec Michal | DOK0103 | OK Doksy | 108:19 | + 55:17 | 309 | |
12. | Račko Lukáš | 69S0009 | Slovenský zväz rádioamatérov | 111:23 | + 58:21 | ||
13. | Postolka Jáchym | DKL9900 | KOB Kladno | 190:44 | + 137:42 | 0 | |
Byrczek Jan | 14P0000 | UKS Kometa Gliwice | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kundisch Wieland | 71D8500 | USV TU Dresden | 74:12 | |||
2. | Rollier Baptiste | PHK8200 | OK 99 Hradec Králové | 75:46 | + 1:34 | 8057 | |
3. | Dragowski Kuba | TUR9003 | OOB TJ Turnov | 76:29 | + 2:17 | 7983 | |
4. | Kretzschmar Matthias | 18D9001 | Post SV Dresden | 78:50 | + 4:38 | ||
5. | Horáček Michal | VLI7700 | Slavia Liberec orienteering | 79:02 | + 4:50 | 7721 | |
6. | Seppi Marco | 0460001 | CUS Bologna | 79:25 | + 5:13 | ||
7. | Müller Philipp | 18D8800 | Post SV Dresden | 81:07 | + 6:55 | ||
8. | Goericke Marvin | 2JD9100 | Berliner TSC | 81:56 | + 7:44 | ||
9. | Wolf Daniel | TUR9100 | OOB TJ Turnov | 84:54 | + 10:42 | 7119 | |
10. | Guthier Cedric | 0030019 | Team Hessen | 85:14 | + 11:02 | ||
11. | Jensch Marco | 88D0005 | OK Mark Brandenburg | 91:54 | + 17:42 | ||
12. | Matula Petr | ADA8202 | OOB Spartak Adamov | 94:23 | + 20:11 | 6144 | |
13. | Habán Ivo | VLI7707 | Slavia Liberec orienteering | 96:58 | + 22:46 | 5879 | |
14. | Kohl Ondřej | KPY8600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 99:56 | + 25:44 | 5574 | |
15. | Buk Michal | ROU9601 | SKOB Roudnice nad Labem | 101:24 | + 27:12 | 5423 | |
16. | Jankowiak Paweł | 1DP8900 | Team 360º | 104:49 | + 30:37 | ||
17. | Konst Frode | 0360001 | IL Tyrving | 167:26 | + 93:14 | ||
Zelenin Anatoly | 71D9300 | USV TU Dresden | DISK | ||||
Anthony James | 0550002 | nereg | DISK | ||||
Knitsch Sebastian | 71D9001 | USV TU Dresden | DISK | ||||
Schulhof Jan | TUR8900 | OOB TJ Turnov | DNS | 0 | |||
Graumann Leo | 23D9600 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | DNS | ||||
Galicz Karol | 27P8600 | BKS Wataha Warszawa | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svoboda Honza | SMR7901 | SNS Smržovka | 66:22 | 6709 | ||
2. | Synek Petr | DOK0200 | OK Doksy | 67:57 | + 1:35 | 6559 | |
3. | Bílý Jakub | LTP0104 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 72:05 | + 5:43 | 6170 | |
4. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | LOK-o Liberec | 72:07 | + 5:45 | 6167 | |
5. | Piłkowski Tadeusz | 23P9001 | OK!Sport Warszawa | 74:30 | + 8:08 | ||
6. | Ondřej Šimáček | 0380002 | PCE | 75:18 | + 8:56 | ||
7. | Ďoubal Jan | DOB8600 | KOB Dobruška | 75:59 | + 9:37 | 5803 | |
8. | Kořínek Jindřich | TUR8406 | OOB TJ Turnov | 76:36 | + 10:14 | 5745 | |
9. | Jalový Milan | RBK8347 | SK Radioklub Blansko | 79:45 | + 13:23 | 5448 | |
10. | Krasuski Marcin | 23P7200 | OK!Sport Warszawa | 79:46 | + 13:24 | ||
11. | Píro Matěj | TTR8802 | OOB Třebíč | 80:09 | + 13:47 | 5410 | |
12. | Zschaeckel Robin | SV IHW Alex 78 Berlin | 81:53 | + 15:31 | |||
13. | Richter Friedmar | 71D8100 | USV TU Dresden | 82:37 | + 16:15 | ||
14. | Doucha Jiří | SNA7105 | TJ START Náchod | 83:27 | + 17:05 | 5100 | |
15. | Ptáček Jiří | SRK9002 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 84:24 | + 18:02 | 5010 | |
16. | Synek Antonín | DOK0001 | OK Doksy | 85:48 | + 19:26 | 4878 | |
17. | Lněnička Jakub | TUR9201 | OOB TJ Turnov | 86:25 | + 20:03 | 4820 | |
18. | Stehlík Ondrej | 69S0020 | Slovenský zväz rádioamatérov | 86:35 | + 20:13 | ||
19. | Locker Tomáš | SRK9802 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 87:36 | + 21:14 | 4709 | |
20. | Hanák Jan | SLA8002 | SKOB Slaný | 88:23 | + 22:01 | 4635 | |
21. | Beneš Miroslav | PGP8108 | SK Praga | 89:13 | + 22:51 | 4557 | |
22. | Szenczi Gabriel | VLI8700 | Slavia Liberec orienteering | 90:52 | + 24:30 | 4401 | |
23. | Hinkel Georg | 0250005 | OLV Steinberg | 91:25 | + 25:03 | ||
24. | Cwalina Karol | 23P0000 | OK!Sport Warszawa | 91:32 | + 25:10 | ||
25. | Budaj Radoslav | 0220001 | Hurrá team | 92:04 | + 25:42 | ||
25. | Francke Jan | DOK8400 | OK Doksy | 92:04 | + 25:42 | 4288 | |
27. | Svoboda Jakub | ROU9301 | SKOB Roudnice nad Labem | 93:42 | + 27:20 | 4134 | |
28. | Synek Antonín | DOK7800 | OK Doksy | 93:48 | + 27:26 | 4125 | |
29. | Šrubař Michal | ASU8606 | Magnus Orienteering | 94:44 | + 28:22 | 4037 | |
30. | Buk Petr | ROU0001 | SKOB Roudnice nad Labem | 95:18 | + 28:56 | 3984 | |
31. | Tůma Martin | LIT8204 | KOB Litvínov | 95:28 | + 29:06 | 3968 | |
32. | Lenk Andreas | 71D7301 | USV TU Dresden | 95:56 | + 29:34 | ||
33. | Mašata Roman | PHK7107 | OK 99 Hradec Králové | 97:04 | + 30:42 | 3817 | |
34. | Lužnický Jiří | LIT8501 | KOB Litvínov | 98:33 | + 32:11 | 3678 | |
35. | Olunczek Andrej | 71D0000 | USV TU Dresden | 100:14 | + 33:52 | ||
36. | Janischowsky Daniel | 0510004 | SpVgg Hainsacker | 106:43 | + 40:21 | ||
37. | Buk Ondřej | ROU0102 | SKOB Roudnice nad Labem | 108:46 | + 42:24 | 2715 | |
38. | Ptáček Martin | SRK9509 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 110:25 | + 44:03 | 2560 | |
39. | Janischowsky Fabian | 0510003 | SpVgg Hainsacker | 111:07 | + 44:45 | ||
40. | Buhler Stefan | 71D9100 | USV TU Dresden | 111:23 | + 45:01 | ||
41. | Wolowczyk Michal | 4HP9700 | UNTS Warszawa | 112:14 | + 45:52 | ||
42. | Vríčan Peter | 86S8900 | Slávia ZU Žilina | 115:23 | + 49:01 | ||
43. | Rohel Marek | AOV9401 | OOB TJ Baník Ostrava | 130:45 | + 64:23 | 645 | |
44. | Duda Miroslav | ROU8009 | SKOB Roudnice nad Labem | 133:06 | + 66:44 | 424 | |
45. | Patommel Jens | 18D7700 | Post SV Dresden | 141:09 | + 74:47 | ||
46. | Pelikán Lukáš | DKL9802 | KOB Kladno | 142:36 | + 76:14 | 0 | |
Líbal Jakub | ROU9202 | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | 0 | |||
Měrka Roman | VIC8308 | OB Vizovice | DISK | 0 | |||
Graumann Bodo | 23D8800 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | DISK | ||||
Mazurkiewicz Jakub | 23P9302 | OK!Sport Warszawa | DISK | ||||
Jalový Vlastimil | RBK8604 | SK Radioklub Blansko | DISK | 0 | |||
Sklenář Martin | AOP9501 | Orientační Běh Opava | DNS | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lippross Yannic | 0030023 | Team Hessen | 58:12 | |||
2. | Cruse Franz | 24D9100 | SV Robotron Dresden | 58:56 | + 0:44 | ||
3. | Rychlý Pavel | KRN8505 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 59:37 | + 1:25 | 5559 | |
4. | Karvánek Matouš | BOR9006 | OK Jiskra Nový Bor | 63:33 | + 5:21 | 5234 | |
5. | Steube Michael | 0030022 | Team Hessen | 65:31 | + 7:19 | ||
6. | Pabich Maria | 66P7606 | UKS Azymut Pabianice | 65:53 | + 7:41 | ||
7. | Kalisiak Dawid | 66P0002 | UKS Azymut Pabianice | 66:25 | + 8:13 | ||
8. | Moravec Marek | LPU8811 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:03 | + 8:51 | 4944 | |
9. | Málek Martin | CST8902 | OB Strakonice | 68:30 | + 10:18 | 4824 | |
10. | Ždimera Jan | PGP9903 | SK Praga | 68:50 | + 10:38 | ||
11. | Janischowsky Lukas | 0510005 | SpVgg Hainsacker | 68:52 | + 10:40 | ||
12. | Krempiński Piotr | 66P7600 | UKS Azymut Pabianice | 68:58 | + 10:46 | ||
13. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 68:59 | + 10:47 | 4784 | |
14. | Blahuta Marek | MFP7301 | Matfyz Praha | 69:12 | + 11:00 | 4766 | |
15. | Lehár Adam | LPU9114 | OK Lokomotiva Pardubice | 70:20 | + 12:08 | 4673 | |
16. | Kuriak Jakub | 69S0001 | Slovenský zväz rádioamatérov | 75:46 | + 17:34 | ||
17. | Košut Martin | 69S0003 | Slovenský zväz rádioamatérov | 76:33 | + 18:21 | ||
18. | Urbaniak Jerzy | 58P9800 | Ks Spójnia Warszawa | 78:54 | + 20:42 | ||
19. | Novák Jan | VLI9300 | Slavia Liberec orienteering | 81:13 | + 23:01 | 3772 | |
20. | Karch Peter | 0490001 | Klub OB Sokol Pezinok | 81:57 | + 23:45 | ||
21. | Łubis Michał | 66P8501 | UKS Azymut Pabianice | 82:01 | + 23:49 | ||
22. | Straka Tomáš | SLA9702 | SKOB Slaný | 83:52 | + 25:40 | 3553 | |
23. | Malý Jakub | 3GC9100 | Neregistrovaní - ZOO | 83:57 | + 25:45 | ||
24. | Schenker Moritz | SV IHW Alex 78 Berlin | 87:23 | + 29:11 | |||
25. | Krupa Łukasz | 2DP9000 | UKS OSiR Góra Kalwaria | 88:08 | + 29:56 | ||
26. | Šnyrch Marek | OOL8700 | SK Haná orienteering | 88:30 | + 30:18 | ||
27. | Král Adam | 69S0002 | Slovenský zväz rádioamatérov | 89:05 | + 30:53 | ||
28. | Kolaja Jan | VLI8100 | Slavia Liberec orienteering | 90:02 | + 31:50 | 3043 | |
29. | Schumann Lukas | 0030021 | Team Hessen | 90:48 | + 32:36 | ||
30. | Knoblauch Albrecht | 71D9900 | USV TU Dresden | 91:03 | + 32:51 | ||
31. | Schmotz Martin | 71D8201 | USV TU Dresden | 91:37 | + 33:25 | ||
32. | Cupák Jiří | VRL7201 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 91:53 | + 33:41 | 2890 | |
33. | Štěpán Marek | OOL8900 | SK Haná orienteering | 94:30 | + 36:18 | ||
34. | Knotek Kamil | 0120001 | bez klubu | 99:54 | + 41:42 | ||
35. | Campmany Victor | SV IHW Alex 78 Berlin | 100:12 | + 42:00 | |||
36. | Zeman Jaroslav | DOB8844 | KOB Dobruška | 105:44 | + 47:32 | 1744 | |
37. | Krejbich Daniel | TJP9901 | TJ Sokol Troja | 106:27 | + 48:15 | 1685 | |
38. | Kavan Tomáš | TBM8603 | KOS TJ Tesla Brno | 107:32 | + 49:20 | 1595 | |
39. | Pabich Tomasz | 66P8200 | UKS Azymut Pabianice | 113:47 | + 55:35 | ||
40. | Szondi András | 0530004 | Kecskeméti Önkormányzati SZ. S | 121:29 | + 63:17 | ||
41. | Šunda Marek | 9QC9200 | Neregistrovaní - Šunda | 123:37 | + 65:25 | ||
Cuninka Ján | 69S0004 | Slovenský zväz rádioamatérov | DISK | ||||
Karlík Jan | TBM8809 | KOS TJ Tesla Brno | DISK | 0 | |||
Havránek Štěpán | Neregistrovaní | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bader Leif | 18D8201 | Post SV Dresden | 51:51 | ||
2. | Martan Jiří | VLI7300 | Slavia Liberec orienteering | 59:47 | + 7:56 | |
3. | Neumann Josef | TUR8407 | OOB TJ Turnov | 64:20 | + 12:29 | |
4. | Gregor Petr | RUZ7500 | TJ Růžená | 64:35 | + 12:44 | |
5. | Badura Václav | SKV8101 | TJ Slovan Karlovy Vary | 66:38 | + 14:47 | |
6. | Souček Tomáš | SHK8200 | OK Slavia Hradec Králové | 67:40 | + 15:49 | |
7. | Kovář Jindřich | MAS6800 | KČT Aš | 68:28 | + 16:37 | |
8. | Lepšík Petr | SJC8203 | Sportcentrum Jičín | 69:07 | + 17:16 | |
9. | Kalenský Pavel | SUL7600 | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 71:05 | + 19:14 | |
10. | Łącki Łukasz | 2DP8200 | UKS OSiR Góra Kalwaria | 72:52 | + 21:01 | |
11. | Richter Alexander | 18D8301 | Post SV Dresden | 73:20 | + 21:29 | |
12. | Schwartz Tobias | 2JD8000 | Berliner TSC | 73:32 | + 21:41 | |
13. | Šesták Marek | VLI7403 | Slavia Liberec orienteering | 77:16 | + 25:25 | |
14. | Žitný Tomáš | SMB6401 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 77:56 | + 26:05 | |
15. | Trávníček Tomáš | VLI8202 | Slavia Liberec orienteering | 78:31 | + 26:40 | |
16. | Všetečka Michal | 4FC7500 | Neregistrovaní ARCH | 79:34 | + 27:43 | |
17. | Kolář Tomáš | SLA7103 | SKOB Slaný | 81:14 | + 29:23 | |
18. | Hašek Jakub | 0370001 | Haskovi | 81:23 | + 29:32 | |
19. | Brosch Petr | RBK7111 | SK Radioklub Blansko | 82:08 | + 30:17 | |
20. | Karásek Martin | ZPV7301 | KOB ZPV Prostějov | 88:32 | + 36:41 | |
21. | Drągowski Piotr | 23P8200 | OK!Sport Warszawa | 88:36 | + 36:45 | |
22. | Křížek Filip | MAS7800 | KČT Aš | 89:54 | + 38:03 | |
23. | Pesničák Jan | SMR7902 | SNS Smržovka | 90:07 | + 38:16 | |
24. | Choutka Jaroslav | SOB6301 | SOBSA | 91:58 | + 40:07 | |
25. | Kraemer Peter | 18D8400 | Post SV Dresden | 94:00 | + 42:09 | |
26. | Ženíšek Radek | SUL7601 | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 94:49 | + 42:58 | |
27. | Valenčík Radim | 97C7900 | Neregistrovaní | 104:16 | + 52:25 | |
28. | Roessler Karsten | 19D8000 | SSV Planeta Radebeul | 105:34 | + 53:43 | |
29. | Bém Robert | 3CX7700 | Neregistrovaní ARCH | 131:01 | + 79:10 | |
Procházka Antonín | DCE5500 | KOB Dobřichovice | DISK | |||
Heller Jiří | ROU7708 | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | |||
Hrouza Jan | KRN8100 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK | |||
Ledinský Martin | DKP7901 | Oddíl OB Kotlářka | DNS | |||
Körschgen Hagen | 0150002 | Skizunft Wiesbaden | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doetsch Jakob | 0250011 | OLV Steinberg | 51:31 | ||
2. | Volkov Alexander | 38S8000 | Slávia ŽU Žilina | 55:27 | + 3:56 | |
3. | Ševčík Petr | ONO7200 | SKOB Ostrov | 56:49 | + 5:18 | |
4. | Šitra Vladimír | LPM7904 | OK Lokomotiva Plzeň | 61:13 | + 9:42 | |
5. | Vančura Martin | ASU8049 | Magnus Orienteering | 62:38 | + 11:07 | |
6. | Dvořák Pavel | LPM7805 | OK Lokomotiva Plzeň | 63:04 | + 11:33 | |
7. | Hájek Jiří | ONO6400 | SKOB Ostrov | 63:35 | + 12:04 | |
8. | Peteráč Zdeněk | VLI7802 | Slavia Liberec orienteering | 65:56 | + 14:25 | |
9. | Dítko Jan | SKV7301 | TJ Slovan Karlovy Vary | 69:46 | + 18:15 | |
10. | Ječmen Vladimír | ONO7900 | SKOB Ostrov | 71:12 | + 19:41 | |
11. | Hrádek Tomáš | ROU8301 | SKOB Roudnice nad Labem | 72:41 | + 21:10 | |
12. | Podhrázský Zbyšek | ZBM8202 | SK Žabovřesky Brno | 82:02 | + 30:31 | |
13. | Lischka Martin | 1KC8200 | Neregistrovaní ARCH | 85:08 | + 33:37 | |
14. | Kroupa Václav | TTR8003 | OOB Třebíč | 94:53 | + 43:22 | |
15. | Sixta Martin | MOV7601 | SKOB Ostrava | 110:35 | + 59:04 | |
Turek Jan | SKV7302 | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK | |||
Bubela Tomáš | ASU8101 | Magnus Orienteering | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittmann Robert | 19D7901 | SSV Planeta Radebeul | 58:08 | ||
2. | Golinowski Pawel | POL ind | 66:55 | + 8:47 | ||
3. | Hons Miši | SMR7700 | SNS Smržovka | 68:34 | + 10:26 | |
4. | Löhning Michael | 71D7300 | USV TU Dresden | 70:30 | + 12:22 | |
5. | Poborský Petr | EKP7500 | VŠTJ Ekonom Praha | 74:43 | + 16:35 | |
6. | Pachner Pavel | CHA7501 | OK Chrastava | 75:24 | + 17:16 | |
7. | Knaup Jan | 84D7700 | MTV Braunschweig | 77:41 | + 19:33 | |
8. | Vlašímský Robert | SKV7201 | TJ Slovan Karlovy Vary | 79:56 | + 21:48 | |
9. | Adorján Péter | 2JD7300 | Berliner TSC | 81:16 | + 23:08 | |
10. | Bořánek Petr | VSP7000 | USK Praha | 86:30 | + 28:22 | |
11. | Bureš Michal | VLI7601 | Slavia Liberec orienteering | 86:58 | + 28:50 | |
12. | Pospíšil Radek | TJP7802 | TJ Sokol Troja | 100:27 | + 42:19 | |
13. | Biolik Grzegorz | 46P7600 | Trackcourse | 100:45 | + 42:37 | |
14. | Vlček Jiří | VIC7700 | OB Vizovice | 100:47 | + 42:39 | |
15. | Milota Jan | KAM7200 | OK Kamenice | 103:57 | + 45:49 | |
16. | Krüger Ronny | 3LD7900 | Berliner Turnerschaft | 107:36 | + 49:28 | |
17. | Braatz Frank | SV IHW Alex 78 Berlin | 121:45 | + 63:37 | ||
18. | Koman Marek | 27S7902 | Farmaceut Bratislava | 125:56 | + 67:48 | |
19. | Friebe Christian | 59D0001 | OLA TSV Deggendorf | 138:20 | + 80:12 | |
Plesiński Mariusz | 0230002 | POL ind | DISK | |||
Kühschelm Leopold | 3LD7901 | Berliner Turnerschaft | DNS | |||
Hill Richard | 21G7600 | Airienteers | DNS | |||
Pilát Miroslav | DKL7900 | KOB Kladno | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vilém Stanislav | VLI7703 | Slavia Liberec orienteering | 51:37 | ||
2. | Černý Michal | ROU7505 | SKOB Roudnice nad Labem | 55:20 | + 3:43 | |
3. | Straka Lukáš | SLA7002 | SKOB Slaný | 59:39 | + 8:02 | |
4. | Simr Pavel | ROU7504 | SKOB Roudnice nad Labem | 59:42 | + 8:05 | |
5. | Kándl Filip | DCE7400 | KOB Dobřichovice | 60:44 | + 9:07 | |
6. | Fousek Martin | RBK7801 | SK Radioklub Blansko | 61:10 | + 9:33 | |
7. | Matoušek Martin | SLA7100 | SKOB Slaný | 61:20 | + 9:43 | |
8. | Ekert Vladimír | VLI7600 | Slavia Liberec orienteering | 61:21 | + 9:44 | |
9. | Holík Jaromír | ONO7502 | SKOB Ostrov | 69:16 | + 17:39 | |
10. | Toman Ondřej | LBM7517 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 69:30 | + 17:53 | |
11. | Cermak Patrik | 17S7700 | Ekonom Banska Bystrica | 78:34 | + 26:57 | |
12. | Zápotocký Luboš | SLA7500 | SKOB Slaný | 79:56 | + 28:19 | |
13. | Hrstka Pavel | SLA7501 | SKOB Slaný | 84:21 | + 32:44 | |
14. | Good Martin | SBR7800 | SKOB Bruntál | 87:39 | + 36:02 | |
15. | Grisa Petr | SLA7600 | SKOB Slaný | 90:07 | + 38:30 | |
16. | Beran Jaroslav | SLA7601 | SKOB Slaný | 90:43 | + 39:06 | |
17. | Hančl Martin | ROU7601 | SKOB Roudnice nad Labem | 106:54 | + 55:17 | |
18. | Macek Pavel | LPU7517 | OK Lokomotiva Pardubice | 108:36 | + 56:59 | |
19. | Spejchal Petr | BOR7512 | OK Jiskra Nový Bor | 118:23 | + 66:46 | |
Jadviščok Ladislav | UOL7700 | SOB Olomouc | DISK | |||
Greschner Luboš | ASU7848 | Magnus Orienteering | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stene Per Oyvind | 0080001 | Nydalens Skiklub | 49:23 | ||
2. | Schmiedeberg Nils | 45D6701 | SV Turbine Neubrandenburg | 51:26 | + 2:03 | |
3. | Stokseth Oyvind | 0310001 | Halden skiklubb | 52:39 | + 3:16 | |
4. | Hajdu Martin | 12H7002 | Tipo Orienteering Club | 52:53 | + 3:30 | |
5. | Šafařík Ivo | OPI7402 | Orientační sporty Písek | 54:19 | + 4:56 | |
6. | Schmid Kurt | 0180004 | Ulu’s Reisewelt | 54:42 | + 5:19 | |
7. | Drahoňovský Aleš | TUR7201 | OOB TJ Turnov | 55:11 | + 5:48 | |
8. | Błachut Igor | 53P7300 | Team 360° | 59:15 | + 9:52 | |
9. | Drbal Jan | PGP7101 | SK Praga | 63:05 | + 13:42 | |
10. | Svoboda Jan | BOR7200 | OK Jiskra Nový Bor | 63:13 | + 13:50 | |
11. | Bleidorn Stefan | SV IHW Alex 78 Berlin | 63:29 | + 14:06 | ||
12. | Kabát Jan | PGP6901 | SK Praga | 63:52 | + 14:29 | |
13. | Vácha Tomáš | BOR7409 | OK Jiskra Nový Bor | 64:53 | + 15:30 | |
14. | Kruliš Petr | VLI6901 | Slavia Liberec orienteering | 65:23 | + 16:00 | |
15. | Klose Sven | 71D7000 | USV TU Dresden | 65:38 | + 16:15 | |
16. | Lange Udo | 32D7120 | SV IHW Alex 78 Berlin | 65:52 | + 16:29 | |
17. | Švestka Vítězslav | KVS7301 | SKOB Kobra Vsetín | 66:21 | + 16:58 | |
18. | Porubský Július | 66S7300 | ŠK Triturus Nitra | 67:23 | + 18:00 | |
19. | Puchegger Stephan | 0040005 | OJE Wappler | 67:31 | + 18:08 | |
20. | Cherniavsky Sergey | 0140002 | SRC Peleng | 69:45 | + 20:22 | |
21. | Röhner Uwe | SV IHW Alex 78 Berlin | 70:42 | + 21:19 | ||
22. | Knoll Thies | 0160004 | Bielefelder TG | 72:46 | + 23:23 | |
23. | Srb Alexander | 0040002 | OJE Wappler | 73:01 | + 23:38 | |
24. | Novák Petr | RUM7401 | ZOOB Rumburk | 73:11 | + 23:48 | |
25. | Křístek Lukáš | 0190001 | neregROZ | 75:44 | + 26:21 | |
26. | Szlávik Zoltán | 12H7300 | Tipo Orienteering Club | 76:10 | + 26:47 | |
27. | Krasuski Bartłomiej | 53P7000 | Team 360° | 77:40 | + 28:17 | |
28. | Finkenstaedt Björn | 26D6800 | OLV Potsdam | 78:01 | + 28:38 | |
29. | Pilař Karel | MAS5501 | KČT Aš | 78:04 | + 28:41 | |
30. | Komín David | PGP7405 | SK Praga | 81:14 | + 31:51 | |
31. | Severýn Otto | VLI7402 | Slavia Liberec orienteering | 85:33 | + 36:10 | |
32. | Murawski Piotr | 1VP7302 | HKS Azymut Mochy | 88:23 | + 39:00 | |
33. | Janeček Ondřej | SOB7001 | SOBSA | 89:19 | + 39:56 | |
34. | Scherrer Benno | 0010004 | OLG Chur | 93:43 | + 44:20 | |
35. | Zámečník Pavel | 3VX7200 | Neregistrovaní ARCH | 98:33 | + 49:10 | |
36. | Vavřík René | MOV7000 | SKOB Ostrava | 111:17 | + 61:54 | |
Nejedlo David | LLI7100 | LOK-o Liberec | DISK | |||
Rütti Matthias | 3PX7200 | OLG Herzogenbuchsee | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gryc Jan | TBM6709 | KOS TJ Tesla Brno | 45:51 | ||
2. | Šimša Jaromír | MFP7100 | Matfyz Praha | 50:04 | + 4:13 | |
3. | Kunz Martin | BBM7101 | BETA URSUS Orienteering | 51:27 | + 5:36 | |
4. | Zlesák Martin | CHT7302 | OOB SK Chrast | 51:29 | + 5:38 | |
5. | Behrendt Claas | 0250001 | OLV Steinberg | 53:11 | + 7:20 | |
6. | Harazin Martin | VLI7400 | Slavia Liberec orienteering | 53:46 | + 7:55 | |
7. | Urbánek Lumír | ONO6701 | SKOB Ostrov | 53:51 | + 8:00 | |
8. | Kunz Petr | OTK6910 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 54:43 | + 8:52 | |
9. | Novák Oldřich | DKP7202 | Oddíl OB Kotlářka | 54:45 | + 8:54 | |
10. | Locker Martin | SRK7001 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 55:26 | + 9:35 | |
11. | Kohoutek Oldřich | BSO7100 | KOB Baník Sokolov | 56:03 | + 10:12 | |
12. | Dušek Vladimír | TBM7400 | KOS TJ Tesla Brno | 56:09 | + 10:18 | |
13. | Průšek Petr | STB7000 | TJ Stadion Nový Bor | 58:27 | + 12:36 | |
14. | Kligl Vladislav | TBM6910 | KOS TJ Tesla Brno | 60:30 | + 14:39 | |
15. | Červený Mojmír | ROU7402 | SKOB Roudnice nad Labem | 61:06 | + 15:15 | |
16. | Matuška Pavel | RBK7001 | SK Radioklub Blansko | 61:09 | + 15:18 | |
17. | Ždimera Zdeněk | LME7000 | SK Los Mělník | 62:27 | + 16:36 | |
18. | Buk Jiří | ROU6901 | SKOB Roudnice nad Labem | 63:24 | + 17:33 | |
19. | Zabořil Michal | JEN7101 | OB Jenišovice | 64:00 | + 18:09 | |
20. | Šišma Pavel | TYN6901 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 65:20 | + 19:29 | |
21. | Dankó István | 12H6900 | Tipo Orienteering Club | 68:06 | + 22:15 | |
22. | Dvořák Miloš | BBM7300 | BETA URSUS Orienteering | 68:41 | + 22:50 | |
23. | Meier Milan | VLI7301 | Slavia Liberec orienteering | 68:46 | + 22:55 | |
24. | Sliva Jan | SCP7300 | OK Sparta Praha | 71:00 | + 25:09 | |
25. | Marszałek Marcin | 23P7000 | OK!Sport Warszawa | 71:07 | + 25:16 | |
26. | Krejčí Ladislav | ROU7301 | SKOB Roudnice nad Labem | 73:12 | + 27:21 | |
27. | Hájek Jan | TUV7301 | SOK TJ Turnov | 74:03 | + 28:12 | |
28. | Molnár Attila | 12H7001 | Tipo Orienteering Club | 82:54 | + 37:03 | |
29. | Izák Pavel | LME7102 | SK Los Mělník | 97:19 | + 51:28 | |
30. | Kapoun Luděk | 0280001 | neregistrovaný 2 | 108:31 | + 62:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sadílek Martin | VIC6901 | OB Vizovice | 53:55 | ||
2. | Ruppenthal Marcel | 0010001 | OLG Chur | 54:46 | + 0:51 | |
3. | Zschaeckel Raik | SV IHW Alex 78 Berlin | 55:20 | + 1:25 | ||
4. | Lubs Alexander | 71D6700 | USV TU Dresden | 55:28 | + 1:33 | |
5. | Hradecký Jaroslav | DOK6300 | OK Doksy | 57:24 | + 3:29 | |
6. | Vydra Ivan | CHA6600 | OK Chrastava | 58:21 | + 4:26 | |
7. | Pelc Václav | CST6702 | OB Strakonice | 58:24 | + 4:29 | |
8. | Karvánek Petr | BOR6600 | OK Jiskra Nový Bor | 59:21 | + 5:26 | |
9. | Siegl Roman | MFP6700 | Matfyz Praha | 60:06 | + 6:11 | |
10. | Zelenin Andrej | 29D6600 | USG Chemnitz | 60:17 | + 6:22 | |
11. | Olisauskas Raimondas | 2JD6601 | Berliner TSC | 63:15 | + 9:20 | |
12. | Brettschneider Uwe | 13D6800 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 63:31 | + 9:36 | |
13. | Noiman Ziv | 0090001 | Lev Hasharon Menashe | 63:39 | + 9:44 | |
14. | Veljačik Pavel | SCP6200 | OK Sparta Praha | 64:56 | + 11:01 | |
15. | Drechsel Michael | 71D6504 | USV TU Dresden | 65:16 | + 11:21 | |
16. | Bílý Petr | LTP6805 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 66:23 | + 12:28 | |
17. | Demmig Sven | 13D6601 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 66:45 | + 12:50 | |
18. | Cruse Kay | 24D6600 | SV Robotron Dresden | 69:35 | + 15:40 | |
19. | Knitsch Wolfram | 57D6500 | Post-SV Chemnitz | 69:39 | + 15:44 | |
20. | Urbaniak Krzysztof | 58P6700 | Ks Spójnia Warszawa | 69:59 | + 16:04 | |
21. | Göschl Erich | 42A6600 | OLC Währing | 70:31 | + 16:36 | |
22. | Gola Miroslav | VIC6808 | OB Vizovice | 73:27 | + 19:32 | |
23. | Reisenberger Roland | 42A6800 | OLC Währing | 74:17 | + 20:22 | |
24. | Janischowsky Klemens | 0510001 | SpVgg Hainsacker | 76:05 | + 22:10 | |
25. | Pavel Petr | LTP6806 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 77:02 | + 23:07 | |
26. | Mutinský Viktor | KUO6501 | KOB Ústí nad Orlicí | 78:52 | + 24:57 | |
27. | Halač Jaro | 0290001 | Outdoor Praha | 79:04 | + 25:09 | |
28. | Hejna Stanislav | LLI6900 | LOK-o Liberec | 80:54 | + 26:59 | |
29. | Raupach Peter | 0250006 | OLV Steinberg | 81:56 | + 28:01 | |
30. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 85:02 | + 31:07 | |
31. | Müller Rico | 71D6400 | USV TU Dresden | 85:30 | + 31:35 | |
32. | Mieske Frank | 13D6702 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 85:54 | + 31:59 | |
33. | Sklenář Josef | SBR6601 | SKOB Bruntál | 87:33 | + 33:38 | |
34. | Scheuermann Jürgen | 19D6901 | SSV Planeta Radebeul | 88:06 | + 34:11 | |
35. | Karmazín Pavel | LBE6800 | TJ Lokomotiva Beroun | 91:02 | + 37:07 | |
36. | Pavlů Jaroslav | DCE6100 | KOB Dobřichovice | 97:53 | + 43:58 | |
37. | Ženíšek Jan | SUL4701 | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 107:30 | + 53:35 | |
Šritr Martin | TUV6802 | SOK TJ Turnov | DISK | |||
Rossberg Veit | 29D6500 | USG Chemnitz | DISK | |||
Dobeš Václav | KPY5701 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | |||
Bruner Luboš | LTP6501 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK | |||
Málek Martin | CST6501 | OB Strakonice | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bláha Jan | SJP6800 | KČT Slavoj Praha | 49:44 | ||
2. | Vogl Roland | 16D6800 | SV Mietraching | 49:56 | + 0:12 | |
3. | Ptáček Pavel | BBM6508 | BETA URSUS Orienteering | 55:15 | + 5:31 | |
4. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 64:00 | + 14:16 | |
5. | Nemec Juraj | 17S1401 | Ekonom Banska Bystrica | 65:54 | + 16:10 | |
6. | Kubec Pavel | STB6601 | TJ Stadion Nový Bor | 65:57 | + 16:13 | |
7. | Eichler Petr | KAS6900 | KOB Kamenický Šenov | 68:15 | + 18:31 | |
8. | Štorek Petr | JPV6505 | Oddíl OS SK Prostějov | 70:51 | + 21:07 | |
9. | Ščehovič Roman | 17S6400 | Ekonom Banska Bystrica | 72:09 | + 22:25 | |
10. | Votava Petr | KNC6602 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 74:39 | + 24:55 | |
11. | Melichar Igor | PHK6504 | OK 99 Hradec Králové | 76:04 | + 26:20 | |
12. | Beneš Jan | DKL6600 | KOB Kladno | 79:33 | + 29:49 | |
13. | Procházka Radek | LPU6504 | OK Lokomotiva Pardubice | 85:25 | + 35:41 | |
14. | Lovas Zoltán | 0530003 | Kecskeméti Önkormányzati SZ. S | 85:44 | + 36:00 | |
15. | Řezáč Pavel | VLI6900 | Slavia Liberec orienteering | 85:53 | + 36:09 | |
16. | Patočka Petr | BBM6300 | BETA URSUS Orienteering | 86:11 | + 36:27 | |
17. | Mika Ladislav | TBM6801 | KOS TJ Tesla Brno | 86:31 | + 36:47 | |
18. | Bringezu Dirk | 26D6900 | OLV Potsdam | 88:05 | + 38:21 | |
19. | Kovář Boris | LTP6710 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 111:18 | + 61:34 | |
20. | Pelikán Daniel | JPV6800 | Oddíl OS SK Prostějov | 118:41 | + 68:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | OK Jiskra Nový Bor | 45:54 | ||
2. | Herashchenko Valerij | 0140005 | SRC Peleng | 47:44 | + 1:50 | |
3. | Schindler Jiří | TJN6301 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 49:15 | + 3:21 | |
4. | Zimmermann Gerd | 19D6100 | SSV Planeta Radebeul | 53:08 | + 7:14 | |
5. | Nieke Hagen | 71D6300 | USV TU Dresden | 53:42 | + 7:48 | |
6. | Vrubel Karel | TZL6401 | SKOB Zlín | 54:45 | + 8:51 | |
7. | Jensch Fred | 88D0002 | OK Mark Brandenburg | 57:34 | + 11:40 | |
8. | Jeřábek Luboš | JPV6112 | Oddíl OS SK Prostějov | 60:16 | + 14:22 | |
9. | Wiedenfeld Frank | 19D0001 | SSV Planeta Radebeul | 60:55 | + 15:01 | |
10. | Graumann Bernd | 23D6100 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 61:18 | + 15:24 | |
11. | Buhler Gerhard-Michael | 71D6200 | USV TU Dresden | 61:29 | + 15:35 | |
12. | Käding Bernd | 13D6400 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 62:24 | + 16:30 | |
13. | Kniebugl Anton | 39S6401 | KOBRA Bratislava | 63:41 | + 17:47 | |
14. | Švarc Jiří | JEN6201 | OB Jenišovice | 63:49 | + 17:55 | |
15. | Wolowczyk Marek | 4HP6300 | UNTS Warszawa | 63:59 | + 18:05 | |
16. | Šimeček Jozef | 69S0014 | Slovenský zväz rádioamatérov | 64:27 | + 18:33 | |
17. | Hinkel Udo | 24D6551 | SV Robotron Dresden | 65:31 | + 19:37 | |
18. | Kapischke Andreas | 88D0003 | OK Mark Brandenburg | 70:06 | + 24:12 | |
19. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | Oddíl OS SK Prostějov | 70:31 | + 24:37 | |
20. | Forst Libor | MFP6301 | Matfyz Praha | 70:35 | + 24:41 | |
21. | Jaroš Vojtěch | ZPV5706 | KOB ZPV Prostějov | 76:42 | + 30:48 | |
22. | Porzycz Jerzy | 57P6100 | Azymut 45 Gdynia | 77:00 | + 31:06 | |
23. | Kovář Karel | LTP6102 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 77:44 | + 31:50 | |
24. | Vydra Pavel | PEN6200 | OK RECO Sport | 78:25 | + 32:31 | |
25. | Mareš Hynek | JEN6101 | OB Jenišovice | 79:03 | + 33:09 | |
26. | Janšo Karol | 0470001 | Klub OB ATU Košice | 81:49 | + 35:55 | |
27. | Doškář Boris | BOR6400 | OK Jiskra Nový Bor | 86:18 | + 40:24 | |
28. | Šimek Miroslav | LME6300 | SK Los Mělník | 86:28 | + 40:34 | |
29. | Šťastný Pavel | 0200002 | Neregistr020 | 106:26 | + 60:32 | |
30. | Mellan Martin | TUV6304 | SOK TJ Turnov | 108:34 | + 62:40 | |
31. | Roessler Udo | 59D0004 | OLA TSV Deggendorf | 115:44 | + 69:50 | |
Melichar Jaromír | LLI6301 | LOK-o Liberec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kunc Radovan | TJN5549 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 53:16 | ||
2. | Škorpil Martin | HOR5700 | TJ Jiskra Hořice | 56:11 | + 2:55 | |
3. | Milota Josef | MLA5801 | MLOK Mariánské Lázně | 58:24 | + 5:08 | |
4. | Aeschlimann Ulu | 0180003 | Ulu’s Reisewelt | 60:11 | + 6:55 | |
5. | Neumann Jaroslav | STE5902 | SK SKI-OB Šternberk | 60:28 | + 7:12 | |
6. | Krylov Boris | 54R5701 | PionerSK | 61:03 | + 7:47 | |
7. | Drągowski Robert | 23P5900 | OK!Sport Warszawa | 66:21 | + 13:05 | |
8. | Solovev Mikhail | 54R5600 | PionerSK | 68:01 | + 14:45 | |
9. | Movko Sergei | 57P5500 | Azymut 45 Gdynia | 71:27 | + 18:11 | |
10. | John Vladimír | OLP5502 | PSK Olymp Praha | 72:07 | + 18:51 | |
11. | Běhoun Pavel | PHK5701 | OK 99 Hradec Králové | 72:32 | + 19:16 | |
12. | Ansorge Ronald | 24D5900 | SV Robotron Dresden | 73:50 | + 20:34 | |
13. | Kavka Jiří | SCP5900 | OK Sparta Praha | 74:00 | + 20:44 | |
14. | Ryšavý Jiří | OOP5803 | TJ Opava | 75:05 | + 21:49 | |
15. | Howald Martin | 3PX5600 | OLG Herzogenbuchsee | 76:03 | + 22:47 | |
16. | Konopáč Jiří | TUR5803 | OOB TJ Turnov | 77:48 | + 24:32 | |
17. | Kraemer Werner | 18D5800 | Post SV Dresden | 77:53 | + 24:37 | |
18. | Juckelandt Wolf-Gerold | 24D5500 | SV Robotron Dresden | 81:02 | + 27:46 | |
19. | Zeman Jaroslav | SJI5901 | OK Jihlava | 81:19 | + 28:03 | |
20. | Flašar Jan | KCK5701 | KOB Český Krumlov | 81:59 | + 28:43 | |
21. | Jahn Pavel | SCP5500 | OK Sparta Praha | 84:28 | + 31:12 | |
22. | Kohler Hans | 0180007 | Ulu’s Reisewelt | 84:29 | + 31:13 | |
23. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 86:53 | + 33:37 | |
24. | Knotek Kamil | OLP5701 | PSK Olymp Praha | 90:38 | + 37:22 | |
25. | Horák Petr | TJN5602 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 94:05 | + 40:49 | |
26. | Pech Jiří | LPM5402 | OK Lokomotiva Plzeň | 104:00 | + 50:44 | |
27. | Janošík Zdeněk | UOL5600 | SOB Olomouc | 108:33 | + 55:17 | |
28. | Kretzschmar Frank | 82D5900 | OLV Weimar | 111:47 | + 58:31 | |
29. | Schmutterer Peter | 71D5800 | USV TU Dresden | 112:54 | + 59:38 | |
30. | Jalový Jaroslav | RBK5719 | SK Radioklub Blansko | 115:48 | + 62:32 | |
31. | Muchl Vladimír | CST5601 | OB Strakonice | 124:09 | + 70:53 | |
32. | Miroshnichenko Viktor | 54R5700 | PionerSK | 137:22 | + 84:06 | |
Kršák Karel | VIC5902 | OB Vizovice | DISK | |||
Frey Beat | 0180006 | Ulu’s Reisewelt | DISK | |||
Junek Petr | STH5501 | SK Studenec | DISK | |||
Böhm Karel | TJN5101 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přinda Oldřich | VLI5101 | Slavia Liberec orienteering | 47:54 | ||
2. | Škoda Přemek | VLI5301 | Slavia Liberec orienteering | 48:18 | + 0:24 | |
3. | Juřeník Josef | MOV5201 | SKOB Ostrava | 52:26 | + 4:32 | |
4. | Hickethier Manfred | VLI5201 | Slavia Liberec orienteering | 53:04 | + 5:10 | |
5. | Conrad Helmut | 71D4000 | USV TU Dresden | 53:11 | + 5:17 | |
6. | Tonn Konrad | 19D5300 | SSV Planeta Radebeul | 54:03 | + 6:09 | |
7. | Knap Jan | LPU5101 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:21 | + 6:27 | |
8. | Fadum Oivind | 45N5200 | Botne SK | 55:23 | + 7:29 | |
9. | Härtelt Helmut | 19D0002 | SSV Planeta Radebeul | 56:19 | + 8:25 | |
10. | Farář Václav | LPU5201 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:47 | + 8:53 | |
11. | Gurka Jiří | TUV4601 | SOK TJ Turnov | 57:14 | + 9:20 | |
12. | Hones Sepp | 26A5400 | HSV Ried | 57:39 | + 9:45 | |
13. | Hrouza Jan | KRN5401 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 58:30 | + 10:36 | |
14. | Čípa Jiří | CET5002 | TJ Loko Česká Třebová | 59:26 | + 11:32 | |
15. | Farář Jaroslav | VRL5002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 61:21 | + 13:27 | |
16. | Karmazín Petr | VLI4901 | Slavia Liberec orienteering | 61:30 | + 13:36 | |
17. | Valter Petr | KBP4500 | KBP Praha | 61:57 | + 14:03 | |
18. | Jelínek Vít | TZL5102 | SKOB Zlín | 62:03 | + 14:09 | |
19. | Josi Urs | 3PX5300 | OLG Herzogenbuchsee | 62:07 | + 14:13 | |
20. | Kivikas Arvo | 0100001 | Ilves | 63:45 | + 15:51 | |
21. | Horáček Miroslav | VLI5000 | Slavia Liberec orienteering | 65:03 | + 17:09 | |
22. | Robotka Libor | PBM5303 | TJ Spartak 1. Brněnská | 65:06 | + 17:12 | |
23. | Pilc Oldřich | SPR5100 | SK SKI - SPORT Praděd | 67:40 | + 19:46 | |
24. | Schoepf Thomas | 3PX5100 | OLG Herzogenbuchsee | 69:07 | + 21:13 | |
25. | Chotětický Václav | DKL5202 | KOB Kladno | 69:19 | + 21:25 | |
26. | Rychlý Miloš | OOP5302 | TJ Opava | 70:09 | + 22:15 | |
27. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | KOB Dobřichovice | 70:35 | + 22:41 | |
28. | Babický Tomáš | RUM5001 | ZOOB Rumburk | 70:56 | + 23:02 | |
29. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | OK Sparta Praha | 71:13 | + 23:19 | |
30. | Rančák Josef | BOR5004 | OK Jiskra Nový Bor | 73:54 | + 26:00 | |
31. | Jelínek Martin | PGP5103 | SK Praga | 74:16 | + 26:22 | |
32. | Třasák Milan | LPU5206 | OK Lokomotiva Pardubice | 75:59 | + 28:05 | |
33. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | BETA URSUS Orienteering | 80:51 | + 32:57 | |
34. | Arsentiev Viktor | 12R0001 | OK Kaliningrad | 81:12 | + 33:18 | |
35. | Ender Volker | 43D5000 | HSG Turbine Zittau | 88:47 | + 40:53 | |
36. | Bednář Jan | UOL5402 | SOB Olomouc | 90:07 | + 42:13 | |
37. | Chotětický Jan | MAS5400 | KČT Aš | 92:34 | + 44:40 | |
38. | Wysocki Andrzej | 24P5100 | Slask O-Team | 95:42 | + 47:48 | |
39. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | BETA URSUS Orienteering | 99:17 | + 51:23 | |
40. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | SOB Olomouc | 105:50 | + 57:56 | |
41. | Weiner George | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 112:44 | + 64:50 | ||
Provazník Jiří | TUR5102 | OOB TJ Turnov | DNS | |||
Sáňka Bedřich | LPU5102 | OK Lokomotiva Pardubice | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 51:36 | ||
2. | Genderjahn Ludwig | 18D0001 | Post SV Dresden | 59:33 | + 7:57 | |
3. | Jakubec Jindřich | TUR4801 | OOB TJ Turnov | 59:43 | + 8:07 | |
4. | Peterka František | TJP4900 | TJ Sokol Troja | 60:33 | + 8:57 | |
5. | Frenzel Michael | 23D4300 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 61:29 | + 9:53 | |
6. | Pospíšil Jiří | TUV4701 | SOK TJ Turnov | 66:27 | + 14:51 | |
7. | Švec Zdeněk | SLA4700 | SKOB Slaný | 70:13 | + 18:37 | |
8. | Böhm Eduard | 17A4800 | ASKÖ Salzburg/Henndorf | 70:58 | + 19:22 | |
9. | Lukavec Míla | TJN4901 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 71:15 | + 19:39 | |
10. | Jirásek Jaroslav | DCH4701 | Radioelektronika Cheb | 78:58 | + 27:22 | |
11. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 81:43 | + 30:07 | |
12. | Siegenthaler Fritz | 0180001 | Ulu’s Reisewelt | 85:47 | + 34:11 | |
13. | Dokoupil Vladimír | VBM4806 | VSK Mendelu Brno | 92:03 | + 40:27 | |
14. | Hlaváč Jaroslav | SMB4801 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 96:06 | + 44:30 | |
15. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 99:10 | + 47:34 | |
16. | Dubský Josef | SUL4700 | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 99:16 | + 47:40 | |
17. | Ryšavý Vít | TJP4700 | TJ Sokol Troja | 99:40 | + 48:04 | |
18. | Nejezchleba Jiří | KAS4600 | KOB Kamenický Šenov | 111:22 | + 59:46 | |
19. | Fiala Miloš | KSH4801 | OB Kašperské Hory | 116:49 | + 65:13 | |
20. | Kocbach Ladislav | 17N4600 | Bergens TF | 121:50 | + 70:14 | |
21. | Duda František | KPY4600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 127:59 | + 76:23 | |
22. | Dvořák Jaromír | TUR4600 | OOB TJ Turnov | 131:55 | + 80:19 | |
Müller Rainer | USV TU Dresden | DISK | ||||
Procházka Jan | TBM4907 | KOS TJ Tesla Brno | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čadil Jan | FSP4300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 55:48 | ||
2. | Fišák Jan | MLA4401 | MLOK Mariánské Lázně | 56:36 | + 0:48 | |
3. | Novotný František | PUL4200 | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 59:50 | + 4:02 | |
4. | Sklenář Jan | MLA4201 | MLOK Mariánské Lázně | 63:06 | + 7:18 | |
5. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | 64:00 | + 8:12 | |
6. | Paul Josef | DCE4401 | KOB Dobřichovice | 65:55 | + 10:07 | |
7. | Trolsrud Thorolf | 45N4400 | Botne SK | 69:26 | + 13:38 | |
8. | Dufek Jan | TBM4231 | KOS TJ Tesla Brno | 77:42 | + 21:54 | |
9. | Úlehla Zdeněk | BOR4001 | OK Jiskra Nový Bor | 78:34 | + 22:46 | |
10. | Heinemann Rolf | SV Robotron Dresden | 83:10 | + 27:22 | ||
11. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | SJH Jindřichův Hradec | 107:22 | + 51:34 | |
Lange Horst | 32D4020 | SV IHW Alex 78 Berlin | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kohout Tomáš | UVP3700 | Slovan Praha | 56:56 | ||
2. | Křtěnský Jaroslav | BOR3600 | OK Jiskra Nový Bor | 62:11 | + 5:15 | |
3. | Bláha Svatopluk | SJP3501 | KČT Slavoj Praha | 85:27 | + 28:31 | |
4. | Kempf Adolf | 15C2600 | KTV Altdtorf | 88:45 | + 31:49 | |
5. | Andris Kalnins | 39L3800 | RIGA SENIORS | 111:37 | + 54:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Harazinová Kateřina | VLI1255 | Slavia Liberec orienteering | 21:02 | ||
2. | Všetečková Dora | 4FC1050 | Neregistrovaní ARCH | 26:46 | + 5:44 | |
3. | Wespi Mats | 3PX1200 | OLG Herzogenbuchsee | 26:48 | + 5:46 | |
4. | Hanák Kryštof | SLA1100 | SKOB Slaný | 27:27 | + 6:25 | |
5. | Macek Dan | LPU1104 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:44 | + 6:42 | |
5. | Všetečková Stela | 4FC1250 | Neregistrovaní ARCH | 27:44 | + 6:42 | |
7. | Novák Jiří | TUV1004 | SOK TJ Turnov | 28:19 | + 7:17 | |
8. | Bradáčová Hana | ROU1250 | SKOB Roudnice nad Labem | 29:14 | + 8:12 | |
9. | Harazinová Zuzana | VLI0650 | Slavia Liberec orienteering | 29:30 | + 8:28 | |
10. | Votava Jan | 0260002 | DSVJ | 30:03 | + 9:01 | |
11. | Vošlajer Zdeněk | LME1200 | SK Los Mělník | 30:23 | + 9:21 | |
12. | Oskar Stene | 0080003 | Nydalens Skiklub | 32:23 | + 11:21 | |
13. | Krátká Vanda | NER | 33:03 | + 12:01 | ||
14. | Uhlířová Marie | LBE0950 | TJ Lokomotiva Beroun | 33:08 | + 12:06 | |
15. | Löhning Lisa | 71D1150 | USV TU Dresden | 34:30 | + 13:28 | |
16. | Uhlířová Eliška | LBE1150 | TJ Lokomotiva Beroun | 34:50 | + 13:48 | |
17. | Van Dongen Annemiek | Oddíl OB Kotlářka | 34:58 | + 13:56 | ||
18. | Kunst Miroslav | SLA1101 | SKOB Slaný | 35:47 | + 14:45 | |
19. | Štrossová Karolína | DCE1250 | KOB Dobřichovice | 36:04 | + 15:02 | |
20. | Šiler Štěpán | PDY1101 | Běhej Poděbrady | 36:17 | + 15:15 | |
21. | Honsová Magda | TJN1150 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 36:30 | + 15:28 | |
22. | Valenčíkovi Helena a Martin | 97C1250 | Neregistrovaní | 36:45 | + 15:43 | |
23. | Jalová Kristýna | RBK1150 | SK Radioklub Blansko | 36:50 | + 15:48 | |
24. | Hejcmanová Amálie | ROU1251 | SKOB Roudnice nad Labem | 37:25 | + 16:23 | |
25. | Adorján Vera Lotte | 2JD1150 | Berliner TSC | 37:45 | + 16:43 | |
25. | Moraweck Hannah | 1VD1050 | SG Zittau Süd | 37:45 | + 16:43 | |
27. | Turková Klára | SKV1151 | TJ Slovan Karlovy Vary | 38:01 | + 16:59 | |
28. | Pospíšil Jakub | Báječné ženy v orientačním běh | 38:03 | + 17:01 | ||
29. | Harazinová Tereza | VLI0850 | Slavia Liberec orienteering | 38:18 | + 17:16 | |
30. | Vlašímská Anna | SKV1251 | TJ Slovan Karlovy Vary | 39:02 | + 18:00 | |
31. | Kušičková Jolana | 0480002 | T.J. Sokol Horní Jelení | 40:14 | + 19:12 | |
32. | Podhrázský David | 0050001 | Maláči | 42:36 | + 21:34 | |
33. | Kroupa Otto | TTR1402 | OOB Třebíč | 42:47 | + 21:45 | |
34. | Karafiát Dominik | Neregistrovaní | 43:18 | + 22:16 | ||
35. | Karafiátová Kamila | NER | 45:03 | + 24:01 | ||
36. | Skřipský Vojtěch | LME1001 | SK Los Mělník | 45:42 | + 24:40 | |
37. | Dobiáš Jaromír | ROU1101 | SKOB Roudnice nad Labem | 46:14 | + 25:12 | |
38. | Procházka Ferdinand | ADA1001 | OOB Spartak Adamov | 46:30 | + 25:28 | |
39. | Míka Ondřej | VCB1003 | OB České Budějovice | 47:42 | + 26:40 | |
40. | Krüger Náya Livia | 3LD1450 | Berliner Turnerschaft | 48:08 | + 27:06 | |
41. | Knaupová Anna | GER84D | MTV Braunschweig | 49:52 | + 28:50 | |
42. | Strýček Matěj | Neregistrovaní | 50:02 | + 29:00 | ||
43. | Bednář Richard | UOL1400 | SOB Olomouc | 50:32 | + 29:30 | |
44. | Michalíková Sára | DOB0850 | KOB Dobruška | 52:12 | + 31:10 | |
45. | Zeman Annabel | DCE1850 | KOB Dobřichovice | 52:23 | + 31:21 | |
45. | Míka Tomáš | VCB1403 | OB České Budějovice | 52:23 | + 31:21 | |
47. | Šimek Přemysl | LME1400 | SK Los Mělník | 53:13 | + 32:11 | |
48. | Gregorová Magdalena | DKP1158 | Oddíl OB Kotlářka | 55:12 | + 34:10 | |
49. | Jalový Kryštof | RBK1401 | SK Radioklub Blansko | 56:05 | + 35:03 | |
50. | Svítilová Veronika | BZP1550 | Báječné ženy v orientačním běhu | 57:04 | + 36:02 | |
51. | Knotková Viktorie | 0120003 | bez klubu | 57:09 | + 36:07 | |
52. | Rychlý Jakub | KRN1500 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 57:31 | + 36:29 | |
53. | Krejčiříková Kamila | BBM1550 | BETA URSUS Orienteering | 62:50 | + 41:48 | |
54. | Robotková Tereza | Neregistrovaní | 64:49 | + 43:47 | ||
55. | Ramachová Michaela | Neregistrovaní | 64:56 | + 43:54 | ||
56. | Hájek Jan | BBM1401 | BETA URSUS Orienteering | 65:10 | + 44:08 | |
57. | Stehlík Šimon | 69S0022 | Slovenský zväz rádioamatérov | 67:16 | + 46:14 | |
58. | Stehlík Jakub | 69S0021 | Slovenský zväz rádioamatérov | 68:05 | + 47:03 | |
59. | Hájková Klára | BBM1050 | BETA URSUS Orienteering | 71:46 | + 50:44 | |
60. | Krejčiříková Zuzana | BBM1150 | BETA URSUS Orienteering | 71:48 | + 50:46 | |
61. | Budaj Oliver | Hurrá team | 74:43 | + 53:41 | ||
62. | Zubíček Šimon | Neregistrovaní | 77:25 | + 56:23 | ||
63. | Van Dongen Tim | Oddíl OB Kotlářka | 87:50 | + 66:48 | ||
64. | Januszewicz Jan | 57P1001 | Azymut 45 Gdynia | 88:46 | + 67:44 | |
65. | Dobiášová Eliška | ROU1150 | SKOB Roudnice nad Labem | 95:08 | + 74:06 | |
66. | Zedník Štěpán | Neregistrovaní | 99:54 | + 78:52 | ||
67. | Dvořák David | ABM0702 | KOB ALFA Brno | 124:51 | + 103:49 | |
Forštová Linda | DOR1350 | OK Dobříš | DISK | |||
Stokseth Troy | 0310003 | Halden skiklubb | DNS | |||
Brychtová Lucie | JHB1352 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | DNS | |||
Seppi Matteo | NER | DNS | ||||
Good Marie | SBR1250 | SKOB Bruntál | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Robotka Jan | Neregistrovaní | 28:33 | |||
2. | Vörösová Markéta | LPU1 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:08 | + 3:35 | |
3. | Strýček Jiří | ADA6701 | OOB Spartak Adamov | 33:06 | + 4:33 | |
4. | Šujanová Kateřina | RBK7851 | SK Radioklub Blansko | 33:56 | + 5:23 | |
5. | Cruse Katrin | Neregistrovaní | 34:04 | + 5:31 | ||
6. | Ramachová Magda | Neregistrovaní | 34:27 | + 5:54 | ||
7. | Habánová Anna | VLI7757 | Slavia Liberec orienteering | 37:02 | + 8:29 | |
8. | Turková Martina | SKV7852 | TJ Slovan Karlovy Vary | 37:33 | + 9:00 | |
9. | Kapounová Ivana | 0280002 | neregistrovaný 2 | 37:56 | + 9:23 | |
10. | Kleinová Petra | NER | 39:22 | + 10:49 | ||
11. | Cruse Sina | 24D9350 | SV Robotron Dresden | 42:21 | + 13:48 | |
12. | Beran Šimon | SLA0504 | SKOB Slaný | 44:18 | + 15:45 | |
13. | Miturová Radka | MLA6552 | MLOK Mariánské Lázně | 45:06 | + 16:33 | |
14. | Havlas Jakub | Neregistrovaní | 45:46 | + 17:13 | ||
15. | Baštová Jana | DOR7452 | OK Dobříš | 47:23 | + 18:50 | |
16. | Berchová Kateřina | LME7451 | SK Los Mělník | 47:54 | + 19:21 | |
17. | Dolejší Miloš | DOK6700 | OK Doksy | 48:12 | + 19:39 | |
18. | Hájková Michaela | BBM7750 | BETA URSUS Orienteering | 49:38 | + 21:05 | |
19. | Pfaffová Veronika | Neregistrovaní | 49:52 | + 21:19 | ||
20. | Šestáková Barbora | Neregistrovaní | 51:45 | + 23:12 | ||
21. | Riby Thomas | LTP0202 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 52:47 | + 24:14 | |
22. | Přinda Vojtěch | Slavia Liberec orienteering | 53:39 | + 25:06 | ||
23. | Korberová Lenka | JHB8452 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 54:07 | + 25:34 | |
23. | Hladíková Andrea | RUM7151 | ZOOB Rumburk | 54:07 | + 25:34 | |
25. | Drahoňovská Petra | TUR7455 | OOB TJ Turnov | 54:26 | + 25:53 | |
26. | Pocnerová Zuzana | ROU8000 | SKOB Roudnice nad Labem | 55:14 | + 26:41 | |
27. | Obrátil Miroslav | ABM6502 | KOB ALFA Brno | 56:13 | + 27:40 | |
28. | Porubská Andrea | 66S7650 | ŠK Triturus Nitra | 56:23 | + 27:50 | |
29. | Buková Zdeňka | ROU7051 | SKOB Roudnice nad Labem | 56:53 | + 28:20 | |
30. | Svobodová Nela | SLA1051 | SKOB Slaný | 57:13 | + 28:40 | |
31. | Volencová Ivana | OTK5250 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 57:16 | + 28:43 | |
32. | Blažková Karolína | TUR0851 | OOB TJ Turnov | 57:32 | + 28:59 | |
33. | Matušková Kateřina | RBK7474 | SK Radioklub Blansko | 58:32 | + 29:59 | |
34. | Robotková Lenka | PBM5451 | TJ Spartak 1. Brněnská | 58:57 | + 30:24 | |
35. | Holíková Ilona | ONO7552 | SKOB Ostrov | 59:09 | + 30:36 | |
36. | Werrmann Tobias | OLV Steinberg | 59:57 | + 31:24 | ||
37. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 59:59 | + 31:26 | |
38. | Coufal Kryštof | ROU0603 | SKOB Roudnice nad Labem | 60:59 | + 32:26 | |
39. | Neumannová Carla | DOK0851 | OK Doksy | 61:27 | + 32:54 | |
40. | Nyppertová Hana | ROU71xx | SKOB Roudnice nad Labem | 61:59 | + 33:26 | |
41. | Davidová Jana | Neregistrovaní | 62:05 | + 33:32 | ||
42. | Synková Šárka | DOK7650 | OK Doksy | 63:20 | + 34:47 | |
43. | Good Eliška | SBR0550 | SKOB Bruntál | 63:47 | + 35:14 | |
44. | Čermák Láďa | Neregistrovaní | 64:12 | + 35:39 | ||
45. | Beneš Ondřej | Neregistrovaní | 64:42 | + 36:09 | ||
46. | Svoboda Matěj | BOR0600 | OK Jiskra Nový Bor | 64:54 | + 36:21 | |
47. | Ilona Monika | Neregistrovaní | 68:08 | + 39:35 | ||
48. | Engelthal Vojta | Neregistrovaní | 68:45 | + 40:12 | ||
49. | Štěpánová Michaela | 6KC2222 | Neregistrovaní | 68:52 | + 40:19 | |
50. | Haider Anna | 26A5650 | HSV Ried | 69:21 | + 40:48 | |
51. | Musílková Jana | Neregistrovaní | 69:23 | + 40:50 | ||
52. | Pocner Jiří | ROU79xx | SKOB Roudnice nad Labem | 70:22 | + 41:49 | |
53. | Pangrácová Hana | NER | 70:27 | + 41:54 | ||
54. | Kysilka Vratislav | Neregistrovaní | 70:48 | + 42:15 | ||
55. | Štěpánová Jarmila | 6KC2223 | Neregistrovaní | 70:49 | + 42:16 | |
56. | Pavel Libor | Neregistrovaní | 71:07 | + 42:34 | ||
57. | Blažková Petra | TUR0650 | OOB TJ Turnov | 75:53 | + 47:20 | |
58. | Paulů Tadeáš | Neregistrovaní | 76:24 | + 47:51 | ||
59. | Jonáš Kryštof | Neregistrovaní | 76:42 | + 48:09 | ||
60. | Nováková Judita | Neregistrovaní | 89:30 | + 60:57 | ||
61. | Hladíková Martina | Neregistrovaní | 90:22 | + 61:49 | ||
62. | Forstereviczová Julie | DOR0850 | OK Dobříš | 90:45 | + 62:12 | |
Pachnik Antoni | 19P Orientpark.pl Iwiny | DISK | ||||
Rachman Filip | Neregistrovaní | DISK | ||||
Pangrác Martin | Neregistrovaní | DISK | ||||
Hachnel Berit | OL-Team Wehrsdorf | DISK | ||||
Adorján Dominik | neregistrovaný 2 | DNS | ||||
Omová Michaela | TUR8153 | OOB TJ Turnov | DNS | |||
Skopal David | 0060001 | TBM | DNS | |||
Červená Alena | ROU7952 | SKOB Roudnice nad Labem | DNS | |||
Vlach Timik | SBR0501 | SKOB Bruntál | DNS | |||
Nedvídková Jitka | RUM5151 | ZOOB Rumburk | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Votava David | 0260001 | DSVJ | 40:23 | ||
2. | Charousková Lucie | DOK9450 | OK Doksy | 41:15 | + 0:52 | |
3. | Oncirk Jan | ONO0301 | SKOB Ostrov | 42:33 | + 2:10 | |
4. | Thomas Sylvia | 48D6950 | OL-Team Wehrsdorf | 46:18 | + 5:55 | |
5. | Grassow Thomas | 13D6701 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 46:24 | + 6:01 | |
6. | Savičová Gabriela | SKV7952 | TJ Slovan Karlovy Vary | 48:33 | + 8:10 | |
7. | Málková Šárka | CST8351 | OB Strakonice | 50:03 | + 9:40 | |
8. | Fukalova Martina | 0550001 | nereg | 50:55 | + 10:32 | |
9. | Bengtsson Karin | Visborgs OK | 51:35 | + 11:12 | ||
10. | Jelínková Zuzana | 0330001 | KOB Choceň | 51:50 | + 11:27 | |
11. | Jalová Martina | RBK8355 | SK Radioklub Blansko | 52:35 | + 12:12 | |
12. | Svítil Petr | 0540001 | PetSvi | 52:45 | + 12:22 | |
13. | Burdová Simona | LDC6851 | KOB Děčín | 53:57 | + 13:34 | |
14. | Ječmenová Věra | ONO8050 | SKOB Ostrov | 54:10 | + 13:47 | |
15. | Kindermann Mike | OL-Team Wehrsdorf | 55:52 | + 15:29 | ||
16. | Donda Jiří | ONO7600 | SKOB Ostrov | 57:50 | + 17:27 | |
17. | Benešová Hana | DKL0050 | KOB Kladno | 58:27 | + 18:04 | |
18. | Kučerová Vladimíra | CHT6460 | OOB SK Chrast | 58:55 | + 18:32 | |
19. | Horychová Zuzana | DKL0150 | KOB Kladno | 59:39 | + 19:16 | |
20. | Coufalová Monika | ROU7552 | SKOB Roudnice nad Labem | 60:11 | + 19:48 | |
21. | Jurčák Tomáš | VIC9101 | OB Vizovice | 62:06 | + 21:43 | |
22. | Coufal Marek | ROU7400 | SKOB Roudnice nad Labem | 63:25 | + 23:02 | |
23. | Šebelková Štěpánka | VLI7851 | Slavia Liberec orienteering | 64:39 | + 24:16 | |
24. | Gottlichová Jitka | BOR6752 | OK Jiskra Nový Bor | 65:58 | + 25:35 | |
25. | Polgar Erika | 2JD7200 | Berliner TSC | 67:21 | + 26:58 | |
26. | Ševčíková Olga | ONO7650 | SKOB Ostrov | 68:25 | + 28:02 | |
27. | Fuxová Kateřina | SLA7850 | SKOB Slaný | 70:54 | + 30:31 | |
28. | Vavříková Iveta | MOV7450 | SKOB Ostrava | 72:10 | + 31:47 | |
29. | Nieman Gritta | Neregistrovaní | 74:57 | + 34:34 | ||
30. | Schmiedeberg Anke | SV Turbine Neubrandenburg | 76:31 | + 36:08 | ||
31. | Nieman Marie | Neregistrovaní | 76:45 | + 36:22 | ||
32. | Braatz Moni | SV IHW Alex 78 Berlin | 77:10 | + 36:47 | ||
33. | Bradáčová Marie | LLI7550 | LOK-o Liberec | 78:27 | + 38:04 | |
34. | Paulů Robert | 8RC7300 | Neregistrovaní ARCH | 78:32 | + 38:09 | |
35. | Peterková Viktorie | LLI7551 | LOK-o Liberec | 79:48 | + 39:25 | |
36. | Láčiková Sabina | neregistrovaný | 80:29 | + 40:06 | ||
37. | Chmelařová Blanka | 0270001 | Péčkaři | 81:41 | + 41:18 | |
38. | Furmánek Zdeněk | 0570002 | železničáři | 83:35 | + 43:12 | |
39. | Svobodová Lucie | BOR7151 | OK Jiskra Nový Bor | 84:14 | + 43:51 | |
40. | Pazdziorová Kateřina | OOB TJ Baník Ostrava | 85:57 | + 45:34 | ||
41. | Fukalová Radmila | AOV7051 | OOB TJ Baník Ostrava | 88:34 | + 48:11 | |
42. | Leníková Jana | DLT6151 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 90:44 | + 50:21 | |
43. | Reisingerová Eliška | DLT0151 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 92:06 | + 51:43 | |
44. | Dondová Kateřina | ONO7752 | SKOB Ostrov | 93:39 | + 53:16 | |
45. | Forštová Ema | DOR0658 | OK Dobříš | 104:01 | + 63:38 | |
46. | Arsentjeva Elena | Neregistrovaní | 113:58 | + 73:35 | ||
47. | Válková Martina | TUV7051 | SOK TJ Turnov | 121:50 | + 81:27 | |
48. | Novák Vašek | Neregistrovaní | 140:58 | + 100:35 | ||
Voge Karin | SV Mietraching | DISK | ||||
Ševčík Daniel | ONO0200 | SKOB Ostrov | DISK | |||
Barda Tomáš | ONO0302 | SKOB Ostrov | DISK | |||
Kubecová Jana | STB7399 | TJ Stadion Nový Bor | DISK | |||
Knitsch Beate | 57D6750 | Post-SV Chemnitz | DNS | |||
Hejcmanová Pavla | ROU7450 | SKOB Roudnice nad Labem | DNS | |||
Vlachová Dita | SBR7750 | SKOB Bruntál | DNS | |||
Břečková Barbora | ONO0453 | SKOB Ostrov | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poloprutská Markéta | TUR9252 | OOB TJ Turnov | 37:06 | ||
2. | Jurga Václav | 0500002 | Krutě Kruté Krůty | 50:25 | + 13:19 | |
3. | Poloprutský Tomáš | VLI6205 | Slavia Liberec orienteering | 52:23 | + 15:17 | |
4. | Jelínek Roman | CHC6301 | K.O.B. Choceň | 52:36 | + 15:30 | |
5. | Arsentjeva Darja | NER | 54:11 | + 17:05 | ||
6. | Honsová Lenka | SMR7750 | SNS Smržovka | 55:10 | + 18:04 | |
7. | Dittrt Štěpán | LME0001 | SK Los Mělník | 55:23 | + 18:17 | |
8. | Müller Petra | 18D9250 | Post SV Dresden | 57:36 | + 20:30 | |
9. | Kudrnáč Martin | HCE5901 | TJ Hostivice | 59:38 | + 22:32 | |
10. | Forstereviczová Jana | DOR7653 | OK Dobříš | 62:45 | + 25:39 | |
11. | Zubíčková Jana | Neregistrovaní | 64:07 | + 27:01 | ||
12. | Bláha David | SRK9510 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 64:56 | + 27:50 | |
13. | Hanuš Pavel | LTU6501 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 65:49 | + 28:43 | |
14. | Pachnik Jędrzej | 19P Orientpark.pl Iwiny | 66:45 | + 29:39 | ||
15. | Štrosová Jana | MOV0051 | SKOB Ostrava | 67:45 | + 30:39 | |
16. | Vobořilová Markéta | 0020001 | CZAR | 68:18 | + 31:12 | |
17. | Nosek Petr | DLT6901 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 68:55 | + 31:49 | |
18. | Kašpar František | SLA9800 | SKOB Slaný | 69:29 | + 32:23 | |
19. | Švarcová Lenka | JEN6451 | OB Jenišovice | 69:52 | + 32:46 | |
19. | Pohořalá Anna | ROU9954 | SKOB Roudnice nad Labem | 69:52 | + 32:46 | |
21. | Löhning Jakob | 71D0500 | USV TU Dresden | 70:51 | + 33:45 | |
22. | Hanušová Jitka | LTU6352 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 72:50 | + 35:44 | |
23. | Hrubý František | 0200004 | Neregistr020 | 73:04 | + 35:58 | |
24. | Kašpar Miroslav | Neregistrovaní | 74:06 | + 37:00 | ||
25. | Zedníková Michaela | Neregistrovaní | 74:17 | + 37:11 | ||
26. | Wagner Martina | 1VD6450 | SG Zittau Süd | 74:22 | + 37:16 | |
27. | Raudenská Lenka | 6KC8150 | Neregistrovaní | 76:31 | + 39:25 | |
28. | Schönfeld Udo | SV TU Ilmenau | 77:35 | + 40:29 | ||
29. | Jurgová Martina | 0500001 | Krutě Kruté Krůty | 77:55 | + 40:49 | |
30. | Beneš Jan | DKL9800 | KOB Kladno | 78:21 | + 41:15 | |
31. | Tvrdková Eva | TUR5151 | OOB TJ Turnov | 80:33 | + 43:27 | |
32. | Müller Jan | 71D7600 | USV TU Dresden | 81:11 | + 44:05 | |
33. | Hromádka Miroslav | pkf | 82:33 | + 45:27 | ||
34. | Bolf Vojtěch | TAP8300 | KOB Tretra Praha | 83:09 | + 46:03 | |
35. | Petrilák Miroslav | DOR6600 | OK Dobříš | 83:32 | + 46:26 | |
36. | Neuer Pavel | DOR7502 | OK Dobříš | 85:18 | + 48:12 | |
37. | Poloprutská Tereza | VLI9450 | Slavia Liberec orienteering | 91:02 | + 53:56 | |
38. | Nováček Michal | Neregistrovaní | 91:05 | + 53:59 | ||
39. | Nosek Martina | DLT7251 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 94:46 | + 57:40 | |
40. | Machová Petra | LME6952 | SK Los Mělník | 95:53 | + 58:47 | |
41. | Kosíková Helena | TUR6550 | OOB TJ Turnov | 97:49 | + 60:43 | |
42. | Kušička Josef | 0480003 | T.J. Sokol Horní Jelení | 105:37 | + 68:31 | |
43. | Pohořalý Dobroslav | ROU6401 | SKOB Roudnice nad Labem | 124:15 | + 87:09 | |
44. | Drechsel Elisabeth | 71D6850 | USV TU Dresden | 176:28 | + 139:22 | |
pokus2 pokus2 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||||
Jalový Vlastimil | RBK6120 | SK Radioklub Blansko | DISK | |||
Novotná Barbora | NER | DISK | ||||
Adorján Balázs | 0350001 | pkf | DISK | |||
Dwojak Gracjan | 19P Orientpark.pl Iwiny | DISK | ||||
Kapounová Jitka | DOK6050 | OK Doksy | DISK | |||
Dressler Jan | SBK7911 | KOB START Blansko | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Leibiger Jens | Post SV Dresden | 68:27 | |||
2. | Mokrá Julie | VLI8051 | Slavia Liberec orienteering | 70:58 | + 2:31 | |
3. | Černý Jan | Neregistrovaní | 74:30 | + 6:03 | ||
4. | Pompach Petr | TAP7801 | KOB Tretra Praha | 74:55 | + 6:28 | |
5. | Moraweck Sebastian | 1VD8300 | SG Zittau Süd | 76:57 | + 8:30 | |
6. | Pachnik Dariusz | 19P Orientpark.pl Iwiny | 77:00 | + 8:33 | ||
7. | Svoboda Ivan | SMR6200 | SNS Smržovka | 78:46 | + 10:19 | |
8. | Vaněk Tomáš | 0020002 | CZAR | 79:00 | + 10:33 | |
9. | Pařízek Petr | SMR7001 | SNS Smržovka | 79:14 | + 10:47 | |
10. | Distler Carl | Berliner TSC | 79:35 | + 11:08 | ||
11. | Mokrý Pavel | VLI7501 | Slavia Liberec orienteering | 82:12 | + 13:45 | |
12. | Boeck Sascha | 13D8900 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 82:40 | + 14:13 | |
13. | Randík Jan | SOB8703 | SOBSA | 83:19 | + 14:52 | |
14. | Veselý Vojtěch | 0420001 | Veselý | 84:38 | + 16:11 | |
15. | Ježek Petr | ZBM7202 | SK Žabovřesky Brno | 85:23 | + 16:56 | |
15. | Mrkvička Jiří | TJN7101 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 85:23 | + 16:56 | |
17. | Hudský Vlastimil | TUR5100 | OOB TJ Turnov | 85:42 | + 17:15 | |
18. | Kodejš Zdeněk | VSP7202 | USK Praha | 86:54 | + 18:27 | |
19. | Jirous Jiří | TAP7201 | KOB Tretra Praha | 87:01 | + 18:34 | |
20. | Svoboda Michal | SMR8402 | SNS Smržovka | 88:50 | + 20:23 | |
21. | Randíková Magdaléna | SOB8851 | SOBSA | 94:46 | + 26:19 | |
22. | Moraweck Karolin | 1VD8650 | SG Zittau Süd | 94:47 | + 26:20 | |
23. | Dvořák Pavel | neregistovaní | 96:49 | + 28:22 | ||
24. | Pangrácová Marie | 0410001 | Český svaz neslyšících sportov | 99:29 | + 31:02 | |
25. | Kalenská Lenka | SUL7853 | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 100:33 | + 32:06 | |
26. | Bulvová Hana | CHT6655 | OOB SK Chrast | 102:02 | + 33:35 | |
27. | Foršt Jakub | DOR7501 | OK Dobříš | 103:57 | + 35:30 | |
28. | Žebrák Zbyněk | LOV7101 | lepus.cz | 105:17 | + 36:50 | |
29. | Pangrácová Anna | 0340001 | SK SKIVELO | 106:40 | + 38:13 | |
30. | Ulman Aleš | TJN7201 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 110:16 | + 41:49 | |
31. | Pohořalý Hugo | ROU0103 | SKOB Roudnice nad Labem | 113:40 | + 45:13 | |
32. | Forsterevicz Ondřej | DOR0509 | OK Dobříš | 113:50 | + 45:23 | |
33. | Janík Pavel | SOB6802 | SOBSA | 117:25 | + 48:58 | |
34. | Halíř Radim | MFP7000 | Matfyz Praha | 117:31 | + 49:04 | |
35. | Procházka Jiří | ADA7512 | OOB Spartak Adamov | 122:11 | + 53:44 | |
36. | Wagner Sabine | 1VD8950 | SG Zittau Süd | 122:42 | + 54:15 | |
37. | Veselý Václav | Neregistrovaní | 125:38 | + 57:11 | ||
38. | Šejnová Magdalena | OK Kamenice | 132:39 | + 64:12 | ||
39. | Klíma Kamil | 0400001 | SK Olympia Praha SPS | 134:58 | + 66:31 | |
40. | Muchová Barbora | KVS8550 | SKOB Kobra Vsetín | 136:59 | + 68:32 | |
41. | Pohořalá Karolína | ROU6850 | SKOB Roudnice nad Labem | 149:50 | + 81:23 | |
42. | Janíková Martina | SOB6750 | SOBSA | 197:12 | + 128:45 | |
Müller Marko | 18D7500 | Post SV Dresden | DISK | |||
Krejbichová Julie | TJP9351 | TJ Sokol Troja | DISK | |||
Friedrich Sophie | 1VD9150 | SG Zittau Süd | DISK | |||
Bradáč Stanislav | LLI7201 | LOK-o Liberec | DNS | |||
Distler Carl | Berliner TSC | DNS | ||||
Janíková Kateřina | SOB0050 | SOBSA | DNS |