Výsledky závodu: Rumcajsovy míle - E2

Datum:
17.08.2019
Místo konání:
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Ředitel závodu:
Mrázek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Kovář Miroslav - R2
Stavitel tratí:
Beneš Jan - R3
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45A     H45B     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80    
D10
2.91 km, 110 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrušková Tereza PGP0953 SK Praga 27:18
2. Nováková Anna Marie CTB0951 SK OB Chotěboř 28:46 + 1:28
3. Renská Adéla SNA0951 TJ START Náchod 32:44 + 5:26
4. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 34:00 + 6:42
4. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 34:00 + 6:42
6. Macková Gita LPU0961 OK Lokomotiva Pardubice 38:21 + 11:03
7. Houžvičková Kateřina TUR0952 OOB TJ Turnov 41:44 + 14:26
8. Pabich Hanna 66P7605 UKS Azymut Pabianice 42:21 + 15:03
9. Lapáčková Šárka SHK0954 OK Slavia Hradec Králové 43:52 + 16:34
10. Bartalošová Ada PGP1050 SK Praga 46:38 + 19:20
11. Štěpánková Emma TAP0953 KOB Tretra Praha 46:49 + 19:31
12. Dlouhá Julie PGP1051 SK Praga 49:22 + 22:04
13. Řepková Anna PGP1052 SK Praga 51:15 + 23:57
14. Dvořáčková Eva OSN1050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:30 + 24:12
15. Berchová Anežka LME0951 SK Los Mělník 59:22 + 32:04
16. Kubecová Markéta PGP0955 SK Praga 60:30 + 33:12
17. Vošlajerová Marie LME1050 SK Los Mělník 65:16 + 37:58
18. Ryppelová Anna TAP0954 KOB Tretra Praha 76:24 + 49:06
Fišáková Leona MLA1151 MLOK Mariánské Lázně DISK
D10N
3.76 km, 110 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvapilová Kristýna TUV0999 SOK TJ Turnov 23:09
2. Juřeníková Ema MOV0951 SKOB Ostrava 23:32 + 0:23
3. Hrušková Gabriela PGP1150 SK Praga 30:07 + 6:58
4. Schwarzová Katka LBE1199 TJ Lokomotiva Beroun 36:22 + 13:13
5. Horáková Eliška PHK1152 OK 99 Hradec Králové 36:52 + 13:43
6. Stryková Johana LPU1151 OK Lokomotiva Pardubice 39:21 + 16:12
7. Belžíková Nelly KVS1250 SKOB Kobra Vsetín 40:27 + 17:18
8. Schwarzová Martina LBE0999 TJ Lokomotiva Beroun 41:15 + 18:06
9. Fialová Kristýna DOR1250 OK Dobříš 42:20 + 19:11
10. Truncová Zuzana ODV1051 TJ Aero Odolena Voda 43:51 + 20:42
11. Kuříková Markéta STH1052 SK Studenec 49:30 + 26:21
12. Stryková Zuzana LPU1351 OK Lokomotiva Pardubice 51:49 + 28:40
13. Truncová Štěpánka ODV1052 TJ Aero Odolena Voda 53:44 + 30:35
D12
3.59 km, 120 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štětínská Tereza MOV0751 SKOB Ostrava 32:02
2. Rychlá Karolína KRN0757 KOS TJ Lokomotiva Krnov 32:12 + 0:10
3. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 33:32 + 1:30
4. Lamačová Barbora BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 34:55 + 2:53
5. Łącka Julia 2DP0750 UKS OSiR Góra Kalwaria 35:34 + 3:32
6. Havlová Tereza KNC0750 Sokol Kostelec n. Č. l. 36:25 + 4:23
7. Bartalošová Anežka PGP0853 SK Praga 37:02 + 5:00
8. Michálková Sabina LCE0851 OOB TJ Slovan Luhačovice 37:26 + 5:24
9. Houžvičková Daniela TUR0751 OOB TJ Turnov 38:49 + 6:47
10. Novotná Karolína TUR0853 OOB TJ Turnov 40:00 + 7:58
11. Mullis Carolina DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 40:01 + 7:59
12. Vorlíčková Lucka 43S0851 ŠK Sandberg Bratislava 40:11 + 8:09
13. Sedláčková Klára LCE0854 OOB TJ Slovan Luhačovice 41:41 + 9:39
14. Rotková Veronika ZBM0854 SK Žabovřesky Brno 41:43 + 9:41
15. Šimůnková Michaela TAP0851 KOB Tretra Praha 45:13 + 13:11
16. Vyziblová Viktorie SJC0853 Sportcentrum Jičín 46:57 + 14:55
17. Hamáčková Šárka STH0852 SK Studenec 47:36 + 15:34
18. Levrincová Klára TAP0854 KOB Tretra Praha 48:17 + 16:15
19. Brňáková Dianka 43S0952 ŠK Sandberg Bratislava 49:10 + 17:08
20. Syblíková Rozálie ODV0856 TJ Aero Odolena Voda 50:41 + 18:39
21. Lapáčková Anna SHK0854 OK Slavia Hradec Králové 50:47 + 18:45
22. Paldusová Nela PGP0855 SK Praga 51:23 + 19:21
23. Baloghová Zora 43S0750 ŠK Sandberg Bratislava 55:53 + 23:51
24. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 57:29 + 25:27
25. Klímová Anna JIL0752 OK Jilemnice 58:10 + 26:08
26. Dvořáčková Jana OSN0757 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 62:19 + 30:17
27. Berná Klára ODV0851 TJ Aero Odolena Voda 63:30 + 31:28
28. Matoušková Sára ODV0855 TJ Aero Odolena Voda 65:56 + 33:54
29. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 66:24 + 34:22
30. Ptáčková Hana PGP0750 SK Praga 67:31 + 35:29
31. Novotná Barbora PGP0751 SK Praga 69:32 + 37:30
32. Zpletalová Adéla 0090001 70:52 + 38:50
33. Wolniewicz Agata 3IP0850 Wolniewicz 70:58 + 38:56
Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha DISK
D14
4.00 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mellanová Judita TUR0559 OOB TJ Turnov 36:13
2. Štemberová Bára TJN0650 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:14 + 4:01
3. Šimšová Pavla MFP0551 Matfyz Praha 42:12 + 5:59
4. Novotná Barbora TUR0552 OOB TJ Turnov 42:39 + 6:26
5. Mrskočová Markéta LPU0553 OK Lokomotiva Pardubice 42:56 + 6:43
6. Hájková Tereza TUR0556 OOB TJ Turnov 45:17 + 9:04
7. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 47:40 + 11:27
8. Vorlíčková Martina 43S0551 ŠK Sandberg Bratislava 51:43 + 15:30
9. Skácelová Kateřina VLI0550 Slavia Liberec orienteering 52:01 + 15:48
10. Hovorková Marie LDC0650 KOB Děčín 52:09 + 15:56
11. Vozábalová Hana PGP0654 SK Praga 52:22 + 16:09
12. Plevová Barbora 0120001 53:00 + 16:47
13. Gielec Julia 38P0550 UKS Orientus Lodz 53:39 + 17:26
14. Rážová Dorota PGP0653 SK Praga 55:11 + 18:58
15. Čečková Karolína SHK0650 OK Slavia Hradec Králové 57:14 + 21:01
16. Dvořáková Anežka LPU0556 OK Lokomotiva Pardubice 58:38 + 22:25
17. Priehodová Nela PGP0655 SK Praga 61:23 + 25:10
18. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 61:55 + 25:42
19. Hájková Marie VRL0651 OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:02 + 26:49
20. Wisniewska Hana 38P0551 UKS Orientus Lodz 65:18 + 29:05
21. Neumann Johanna 31D0550 SV Lengefeld 78:43 + 42:30
D16
5.12 km, 160 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krempińska Julia 66P7602 UKS Azymut Pabianice 45:48
2. Sudoł Hanna CHC0352 K.O.B. Choceň 47:22 + 1:34
3. Skácelová Adéla VLI0454 Slavia Liberec orienteering 48:38 + 2:50
4. Rotková Markéta ZBM0455 SK Žabovřesky Brno 50:24 + 4:36
5. Doren Wiktoria 38P0351 UKS Orientus Lodz 52:48 + 7:00
6. Čermáková Klára PGP0352 SK Praga 52:58 + 7:10
7. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 57:33 + 11:45
8. Filipiak Adrianna 97P0351 KS Hades Poznań 61:55 + 16:07
9. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 63:32 + 17:44
10. Mazurek Joanna CHC0353 K.O.B. Choceň 64:54 + 19:06
11. Berlińska Paulina 38P0350 UKS Orientus Lodz 66:29 + 20:41
12. Stohanzlová Kristýna LPU0356 OK Lokomotiva Pardubice 71:04 + 25:16
13. Nehasilová Veronika LDC0350 KOB Děčín 73:45 + 27:57
14. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 76:15 + 30:27
15. Mandáková Tereza LME0452 SK Los Mělník 77:18 + 31:30
16. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 78:56 + 33:08
17. Šneiderová Daniela ASU0398 Magnus Orienteering 83:55 + 38:07
18. Wolniewicz Natalia 3IP0450 Wolniewicz 117:18 + 71:30
Pilná Natálie VRL0351 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
D18
5.73 km, 220 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 54:48
2. Mrózek Teresa TRI0251 TJ TŽ Třinec 58:03 + 3:15
3. Kosová Tereza PHK0151 OK 99 Hradec Králové 63:35 + 8:47
4. Gielec Zuzanna 38P0251 UKS Orientus Lodz 66:37 + 11:49
5. Kodytková Denisa SHK0252 OK Slavia Hradec Králové 68:52 + 14:04
6. Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 OK Dobříš 69:09 + 14:21
7. Kostercová Viktória 43S0250 ŠK Sandberg Bratislava 71:26 + 16:38
8. Patassiová Michaela 27S0250 Farmaceut Bratislava 76:48 + 22:00
9. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 85:47 + 30:59
10. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 86:03 + 31:15
11. Jánošová Veronika 43S0151 ŠK Sandberg Bratislava 86:52 + 32:04
12. Ciura Aleksandra CHC0155 K.O.B. Choceň 88:26 + 33:38
13. Končáková Alžběta LCE0256 OOB TJ Slovan Luhačovice 96:11 + 41:23
14. Dolejší Kateřina DOK0156 OK Doksy 111:16 + 56:28
15. Vallová Kristýna ZVO0152 OB SK Zvole 141:30 + 86:42
Nevěřilová Kateřina LCE0254 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
D21A
7.04 km, 270 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8424
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bogarová Adélka PGP9056 SK Praga 52:55 8881
2. Šístková Iveta LPU8654 OK Lokomotiva Pardubice 57:03 + 4:08 8258
3. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 57:53 + 4:58 8133
4. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 58:04 + 5:09 8105
5. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 58:05 + 5:10 8103
6. Chládková Simona LPU9658 OK Lokomotiva Pardubice 59:20 + 6:25 7915
7. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 59:44 + 6:49 7854
8. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 60:06 + 7:11 7799
9. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 60:46 + 7:51 7699
10. Benešová Jana CTB9452 SK OB Chotěboř 60:48 + 7:53 7694
11. Matějů Martina PGP8556 SK Praga 61:00 + 8:05 7664
12. Cych Agnieszka 17P9951 WKS Śląsk 63:01 + 10:06
13. Havlová Adéla BOR9161 OK Jiskra Nový Bor 63:53 + 10:58 7230
14. Pabich Maria 66P7606 UKS Azymut Pabianice 65:27 + 12:32
15. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 66:01 + 13:06
16. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 68:07 + 15:12 6592
17. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 70:32 + 17:37 6228
18. Ciesiółka Katarzyna CHC0055 K.O.B. Choceň 72:13 + 19:18 5975
19. Hošeková Vanda TBM9696 KOS TJ Tesla Brno 73:27 + 20:32 5789
20. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 73:45 + 20:50 5744
21. Hermannová Anna TAP9251 KOB Tretra Praha 76:35 + 23:40 5317
22. Lavičková Michaela PGP9656 SK Praga 80:40 + 27:45 4703
23. Matušková Jana RBK9999 SK Radioklub Blansko 80:47 + 27:52 4685
24. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 82:50 + 29:55 4376
25. Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 87:01 + 34:06
26. Jelínková Zora PGP8851 SK Praga 88:50 + 35:55 3473
27. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 89:01 + 36:06 3445
28. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 90:12 + 37:17 3267
29. Ďoubalová Věra DOB8751 KOB Dobruška 91:34 + 38:39 3061
30. Škarková Kateřina PGP9955 SK Praga 98:08 + 45:13 2073
31. Ježková Dominika PGP9053 SK Praga 102:03 + 49:08 1483
Kavánková Iva TZL9753 SKOB Zlín DISK 0
D21B
5.73 km, 220 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5381
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rychlá Pavlína KRN8559 KOS TJ Lokomotiva Krnov 64:48 5418
2. Lukavcová Ivana SMR8754 SNS Smržovka 65:04 + 0:16 5396
3. Linková Alena TUR9751 OOB TJ Turnov 65:52 + 1:04 5330
4. Miśkiewicz Martyna 23P8950 OK!Sport Warszawa 66:08 + 1:20
5. Záveská Anna DOB8851 KOB Dobruška 67:32 + 2:44 5192
6. Molnárová Monika ZBM9459 SK Žabovřesky Brno 70:08 + 5:20 4978
7. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 70:26 + 5:38 4953
8. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 71:01 + 6:13 4905
9. Kotrlová Katarína 43S9051 ŠK Sandberg Bratislava 71:42 + 6:54
10. Čechová Lenka 3GC9000 Neregistrovaní - ZOO 71:54 + 7:06
11. Přívozníková Pavla BZP8650 Báječné ženy v orientačním běhu 72:04 + 7:16 4819
12. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 73:26 + 8:38 4706
13. Podešvová Vlasta TJN9250 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:01 + 10:13 4575
14. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 75:11 + 10:23 4561
15. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 76:16 + 11:28 4472
16. Kašparová Šárka AOP7251 Orientační Běh Opava 76:47 + 11:59 4430
17. Ewiak-Paszynska Alicja 38P8750 UKS Orientus Lodz 77:57 + 13:09
18. Dittrichová Petra KON8787 KOB Konice 80:30 + 15:42 4123
19. Francke Pavla VLI8850 Slavia Liberec orienteering 81:38 + 16:50 4029
20. Szenczi Kristýna VLI8650 Slavia Liberec orienteering 83:22 + 18:34 3887
21. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 85:21 + 20:33 3723
22. Soroka Martyna TUR9466 OOB TJ Turnov 85:26 + 20:38 3716
23. Sklenářová Dorothea AOP9351 Orientační Běh Opava 92:25 + 27:37 3140
24. Kovářová Lenka SJH8651 SJH Jindřichův Hradec 96:15 + 31:27 2824
25. Axmannová Tereza DKP9151 Oddíl OB Kotlářka 105:49 + 41:01 2035
26. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 115:17 + 50:29 1254
D21C
4.18 km, 170 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2669
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 49:26 2976
2. Zakouřilová Kamila TUR8557 OOB TJ Turnov 57:53 + 8:27 2573
3. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 60:19 + 10:53 2457
4. Jirásková Pavla KPY7950 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 67:18 + 17:52 2123
5. Černá Eliška SCP9050 OK Sparta Praha 75:03 + 25:37 1753
6. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 78:55 + 29:29 1568
7. Makovská Jarmila TAP8650 KOB Tretra Praha 81:09 + 31:43 1462
8. Vaňková Saša LDC8550 KOB Děčín 83:10 + 33:44 1365
9. Lenka Zámečníková 0050004 86:50 + 37:24
10. Pavlíčková Kristýna MOV9752 SKOB Ostrava 91:39 + 42:13 960
Presinska Magdalena 66P8650 UKS Azymut Pabianice DISK
Skácel Dalibor DISK
D35
6.27 km, 210 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 61:08
2. Horáčková Kateřina VLI8150 Slavia Liberec orienteering 67:10 + 6:02
3. Michálková Renata LCE8151 OOB TJ Slovan Luhačovice 68:04 + 6:56
4. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 68:10 + 7:02
5. Štáfková Jitka PGP8056 SK Praga 70:09 + 9:01
6. Toužilová Martina SHK8051 OK Slavia Hradec Králové 71:55 + 10:47
7. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 73:17 + 12:09
8. Puchernová Zuzana TAP8453 KOB Tretra Praha 76:13 + 15:05
9. Dítková Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 77:36 + 16:28
10. Kokaislová Eva LPU7956 OK Lokomotiva Pardubice 82:28 + 21:20
11. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 82:54 + 21:46
12. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 85:41 + 24:33
13. Zbroja-Nowak Justyna 97P8050 KS Hades Poznań 85:47 + 24:39
14. Šedivá Petra NPA7751 SK LOB Nová Paka 87:42 + 26:34
15. Smětáková Ivana HLV8153 KČT - OB Holešov 88:55 + 27:47
16. Křenková Geislerová Blanka LLI8450 LOK-o Liberec 91:51 + 30:43
17. Renská Lenka SNA8053 TJ START Náchod 94:15 + 33:07
18. Fialová Jana DOR8050 OK Dobříš 95:33 + 34:25
19. Jiříčková Bětka KRN8383 KOS TJ Lokomotiva Krnov 96:24 + 35:16
20. Venclová Veronika ZAM8251 OB TJ Sokol Žamberk 98:53 + 37:45
21. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 99:46 + 38:38
22. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 102:58 + 41:50
23. Pilařová Kateřina CEP8050 Čepíci 103:16 + 42:08
24. Kodytková Karolína SHK7750 OK Slavia Hradec Králové 110:58 + 49:50
25. Vrbová Kateřina CEP7950 Čepíci 113:37 + 52:29
26. Štětínská Soňa MOV7650 SKOB Ostrava 114:31 + 53:23
27. Machowska-Łącka Magdalena 2DP8350 UKS OSiR Góra Kalwaria 128:38 + 67:30
Hrzinová Hana ONO8350 SKOB Ostrov DISK
Knedlíková Zuzana SNA8052 TJ START Náchod DISK
D40
5.79 km, 200 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čečková Martina SHK7753 OK Slavia Hradec Králové 53:50
2. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 54:09 + 0:19
3. Malá Věra JIL7752 OK Jilemnice 55:11 + 1:21
4. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 59:35 + 5:45
5. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 60:47 + 6:57
6. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 62:45 + 8:55
7. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 64:00 + 10:10
8. Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 64:10 + 10:20
9. Skácelová Marie VLI7552 Slavia Liberec orienteering 67:31 + 13:41
10. Dolejší Lenka DOK7450 OK Doksy 67:53 + 14:03
11. Papicová Silvie BZP7651 Báječné ženy v orientačním běhu 68:00 + 14:10
12. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 69:44 + 15:54
13. Fišáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 70:11 + 16:21
14. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 70:17 + 16:27
15. Rožková Petra RIC7575 OB Říčany 70:36 + 16:46
16. Bultrowicz Agnieszka 97P9750 KS Hades Poznań 70:38 + 16:48
17. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 72:47 + 18:57
18. Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu 74:28 + 20:38
19. Konc Katarzyna 66P7601 UKS Azymut Pabianice 76:30 + 22:40
20. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 Báječné ženy v orientačním běhu 80:51 + 27:01
21. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 81:00 + 27:10
22. Brettlová Marta PGP7557 SK Praga 81:16 + 27:26
23. Berná Markéta ODV7651 TJ Aero Odolena Voda 82:16 + 28:26
24. Dvořáčková Jana OSN7850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 84:37 + 30:47
25. Mácová Martina DOB7750 KOB Dobruška 84:43 + 30:53
26. Janderová Markéta SOB7750 SOBSA 84:47 + 30:57
27. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 86:54 + 33:04
28. Popieluchová Ivona BFM7453 SKOB Frýdek - Místek 87:53 + 34:03
29. Stryková Kateřina LPU7855 OK Lokomotiva Pardubice 90:45 + 36:55
30. Tučková Monika BOR7650 OK Jiskra Nový Bor 90:51 + 37:01
31. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 91:32 + 37:42
32. Komanová Kristína 27S7850 Farmaceut Bratislava 92:58 + 39:08
33. Cichrová Iveta TAP7752 KOB Tretra Praha 93:31 + 39:41
34. Prutkayová Veronika 43S7850 ŠK Sandberg Bratislava 93:58 + 40:08
35. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 94:20 + 40:30
36. Szymańska Zuzanna 53P7750 Team 360° 98:00 + 44:10
37. Lapáčková Soňa SHK7651 OK Slavia Hradec Králové 99:02 + 45:12
38. Zámečníková Jitka 0050001 101:02 + 47:12
39. Vorlíčková Barbora 43S7651 ŠK Sandberg Bratislava 105:27 + 51:37
40. Filipiak Agnieszka 97P7550 KS Hades Poznań 108:52 + 55:02
41. Brňáková Martina 43S7752 ŠK Sandberg Bratislava 109:04 + 55:14
42. Karafiátová Lucie 0150001 110:02 + 56:12
43. Havlová Eva KNC7851 Sokol Kostelec n. Č. l. 117:19 + 63:29
44. Truncová Lenka ODV7852 TJ Aero Odolena Voda 118:38 + 64:48
45. Gregorová Lenka SJH7853 SJH Jindřichův Hradec 127:41 + 73:51
46. Paldusová Daniela 0080001 128:34 + 74:44
47. Priehodová Kateřina PGP7857 SK Praga 131:40 + 77:50
Beranová Jana SLA7551 SKOB Slaný DISK
D45A
5.28 km, 180 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Górnicka-Antonowicz Anna STE6851 SK SKI-OB Šternberk 47:18
2. Křivdová Lenka 0030002 51:49 + 4:31
3. Kovaříková Mária SIT6951 OK SILESIA 55:57 + 8:39
4. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 57:45 + 10:27
5. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 59:08 + 11:50
6. Trnková Dana VSP7351 USK Praha 60:39 + 13:21
7. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 61:49 + 14:31
8. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 63:16 + 15:58
9. Myslivcová Lenka SHK7051 OK Slavia Hradec Králové 63:30 + 16:12
10. Sedlářová Pavla AOP7052 Orientační Běh Opava 64:39 + 17:21
11. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 65:47 + 18:29
12. Bialeková Martina LBE7350 TJ Lokomotiva Beroun 65:49 + 18:31
13. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 67:06 + 19:48
14. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 71:22 + 24:04
15. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 72:27 + 25:09
16. Janečková Veronika SOB7151 SOBSA 74:15 + 26:57
17. Houžvičková Karolína TUR7254 OOB TJ Turnov 76:09 + 28:51
18. Gabryšová Tereza LME6850 SK Los Mělník 77:17 + 29:59
19. Ptáčková Kateřina PGP7350 SK Praga 77:19 + 30:01
20. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 78:03 + 30:45
21. Melišíková Radka TAP7152 KOB Tretra Praha 78:17 + 30:59
22. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 79:43 + 32:25
23. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 81:25 + 34:07
24. Gorczyca Magdalena 97P0001 KS Hades Poznań 82:10 + 34:52
25. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 82:49 + 35:31
26. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 86:03 + 38:45
27. Loukotová Andrea HOR7350 TJ Jiskra Hořice 87:25 + 40:07
28. Hájková Magdalena TUV7351 SOK TJ Turnov 94:16 + 46:58
29. Mellanová Veronika TUV7251 SOK TJ Turnov 95:48 + 48:30
30. Čermáková Monika 0160001 98:25 + 51:07
31. Šejnová Magdalena KAM7055 OK Kamenice 101:45 + 54:27
32. Kamírová Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice 104:30 + 57:12
33. Nováková Irena OKP6651 SK OK 24 Praha 105:05 + 57:47
34. Šimůnková Martina TAP6851 KOB Tretra Praha 109:37 + 62:19
35. Trykozko Urszula 53P6951 Team 360° 114:02 + 66:44
36. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 117:32 + 70:14
37. Sztranek Iwona 66P7610 UKS Azymut Pabianice 120:57 + 73:39
Bejvlová Martina LME7350 SK Los Mělník DISK
D45B
4.79 km, 160 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 62:39
2. Kašparová Marie ZAK7250 OK Netopýr Zákupy 63:54 + 1:15
3. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 72:39 + 10:00
4. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 78:19 + 15:40
5. Pavlicová Anna KVS7450 SKOB Kobra Vsetín 81:42 + 19:03
6. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 83:33 + 20:54
7. Řeháková Jana BFM7152 SKOB Frýdek - Místek 84:12 + 21:33
8. Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 84:49 + 22:10
9. Rusinová Alena BRU7152 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 87:00 + 24:21
10. Beranová Iva VSP7150 USK Praha 90:44 + 28:05
11. Mudrová Martina HCE6451 TJ Hostivice 91:02 + 28:23
12. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Orienteering 92:50 + 30:11
13. Obrátilová Naďa ABM6654 KOB ALFA Brno 96:03 + 33:24
14. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 97:30 + 34:51
15. Pavlíčková Lenka MOV7151 SKOB Ostrava 98:11 + 35:32
16. Šneiderová Lucie ASU7498 Magnus Orienteering 98:24 + 35:45
17. Ferbasová Zdeňka TUR7361 OOB TJ Turnov 99:17 + 36:38
18. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 100:02 + 37:23
19. Sedláčková Dagmar KVS7351 SKOB Kobra Vsetín 106:22 + 43:43
20. Blahová Markéta EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha 107:33 + 44:54
21. Berchová Kateřina LME7451 SK Los Mělník 114:28 + 51:49
22. Válková Martina TUV7051 SOK TJ Turnov 115:08 + 52:29
23. Hájková Eva VRL7454 OOS TJ Spartak Vrchlabí 116:27 + 53:48
24. Mrozková Olga TRI7350 TJ TŽ Třinec 116:47 + 54:08
25. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 131:41 + 69:02
26. Dudková Lada PDY7250 Běhej Poděbrady 141:32 + 78:53
PALASOVÁ MICHAELA 0180001 DISK
Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný DISK
D50
5.04 km, 170 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 OOB TJ Slovan Luhačovice 53:54
2. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:33 + 2:39
3. Jarošová Petra ZPV6666 KOB ZPV Prostějov 57:49 + 3:55
4. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 64:56 + 11:02
5. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 66:12 + 12:18
6. Fürstová Katka LLI6950 LOK-o Liberec 71:49 + 17:55
7. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 74:17 + 20:23
8. Stodůlková Lenka LTU6752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 74:44 + 20:50
9. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 75:00 + 21:06
10. Burdová Simona LDC6851 KOB Děčín 80:46 + 26:52
11. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 83:40 + 29:46
12. Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Mladá Boleslav 85:54 + 32:00
13. Úlehlová Monika TAP6950 KOB Tretra Praha 87:10 + 33:16
14. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 87:18 + 33:24
15. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 87:46 + 33:52
16. Machová Iveta NPA6851 SK LOB Nová Paka 88:22 + 34:28
17. Kašparová Irena SLA6852 SKOB Slaný 93:35 + 39:41
18. Ženčáková Marie 0230003 94:57 + 41:03
19. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 106:52 + 52:58
20. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 112:08 + 58:14
21. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 113:00 + 59:06
22. Baloghová Hana 43S6550 ŠK Sandberg Bratislava 143:35 + 89:41
Cruse Katrin 24D6650 SV Robotron Dresden DISK
Nováková Jana AOV6851 OOB TJ Baník Ostrava DISK
Halířová Eva BOR6654 OK Jiskra Nový Bor DISK
Konečná Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha DISK
D55
4.35 km, 170 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vavrysová Iva LCE6359 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:46
2. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 49:13 + 1:27
3. Juračková Jana LPU6051 OK Lokomotiva Pardubice 52:00 + 4:14
4. Ferdusová Eva LCE6461 OOB TJ Slovan Luhačovice 55:30 + 7:44
5. Michálková Jiřina VSP6151 USK Praha 60:58 + 13:12
6. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 63:19 + 15:33
7. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 67:06 + 19:20
8. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 68:41 + 20:55
9. Svobodová Hana SMB5951 SKOB Mladá Boleslav 70:32 + 22:46
10. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 76:30 + 28:44
11. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 80:15 + 32:29
12. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 87:11 + 39:25
13. Deredos Nina 38P6150 UKS Orientus Lodz 92:22 + 44:36
14. Vondráčková Zdeňka SNA6251 TJ START Náchod 97:06 + 49:20
15. Felklová Jarmila 0230004 98:22 + 50:36
16. Kubátová Ivana BOR6152 OK Jiskra Nový Bor 98:59 + 51:13
17. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 103:17 + 55:31
18. Roubalíková Iva 0190002 106:46 + 59:00
D60
4.18 km, 170 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 45:28
2. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 53:56 + 8:28
3. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 55:45 + 10:17
4. Klusáková Jitka DKP5651 Oddíl OB Kotlářka 58:02 + 12:34
5. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 58:33 + 13:05
6. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 60:15 + 14:47
7. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 61:17 + 15:49
8. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 61:18 + 15:50
9. Chloupková Jana SLP5951 OOB Slavia Praha 62:11 + 16:43
10. Holinková Milada KRN5950 KOS TJ Lokomotiva Krnov 62:21 + 16:53
11. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:14 + 19:46
12. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 66:27 + 20:59
13. Konopáčová Jana TUR5650 OOB TJ Turnov 68:24 + 22:56
14. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 71:59 + 26:31
15. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 73:35 + 28:07
16. Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové 77:00 + 31:32
17. Mikysková Hana SNA5651 TJ START Náchod 78:33 + 33:05
18. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 80:42 + 35:14
19. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 80:44 + 35:16
20. Šilerová Zdena KNC5750 Sokol Kostelec n. Č. l. 80:51 + 35:23
21. Jelínková Dagmar TZL5757 SKOB Zlín 89:07 + 43:39
22. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 94:52 + 49:24
23. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 95:12 + 49:44
24. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 OB České Budějovice 96:14 + 50:46
25. Dudíková Eva JPV5757 Oddíl OS SK Prostějov 108:34 + 63:06
D65
3.81 km, 160 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 58:44
2. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 63:46 + 5:02
3. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 64:04 + 5:20
4. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 65:36 + 6:52
5. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 71:18 + 12:34
6. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 71:38 + 12:54
6. Štáblová Jitka ASU5350 Magnus Orienteering 71:38 + 12:54
8. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 74:26 + 15:42
9. Langrová Eva SNA5351 TJ START Náchod 76:19 + 17:35
10. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 80:06 + 21:22
11. Malá Jitka KAS5451 KOB Kamenický Šenov 85:26 + 26:42
12. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 85:49 + 27:05
13. Volencová Ivana OTK5250 OOB TJ Jiskra Otrokovice 119:22 + 60:38
14. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 121:14 + 62:30
15. Kovářová Milena SJH5350 SJH Jindřichův Hradec 179:16 + 120:32
Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha DISK
D70
3.32 km, 160 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha 57:35
2. Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava 61:29 + 3:54
3. Kupcová Věroslava DVP4850 DVP ORIENTATION 67:24 + 9:49
4. Pospíšilová Jana LDC4451 KOB Děčín 67:50 + 10:15
5. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 71:47 + 14:12
6. Tomanová Jana LBM4955 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 78:31 + 20:56
7. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 81:32 + 23:57
8. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 86:15 + 28:40
Boučková Ludmila OCB4351 OC České Budějovice DISK
Malá Marie LPU4753 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H10
2.91 km, 110 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 23:07
2. Lamač Vítek BOR1100 OK Jiskra Nový Bor 23:16 + 0:09
3. Blažek Vojtěch SJH1003 SJH Jindřichův Hradec 24:06 + 0:59
4. Žemlík Eduard TUR0909 OOB TJ Turnov 24:08 + 1:01
5. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 25:09 + 2:02
6. Skácel Jan VLI0901 Slavia Liberec orienteering 25:27 + 2:20
7. Čečka Matěj SHK0901 OK Slavia Hradec Králové 25:45 + 2:38
8. Míchal Jakub SJH1001 SJH Jindřichův Hradec 27:06 + 3:59
9. Hladký Radovan KOR0900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 28:09 + 5:02
10. Čihák Jakub HOR0901 TJ Jiskra Hořice 30:34 + 7:27
11. Vozábal David PGP0904 SK Praga 33:38 + 10:31
12. Renský Matěj SNA0903 TJ START Náchod 34:35 + 11:28
13. Dočkal Štěpán PGP0902 SK Praga 34:41 + 11:34
14. Michálek Marián LCE1111 OOB TJ Slovan Luhačovice 35:08 + 12:01
15. Ticháček Jáchym SJC1004 Sportcentrum Jičín 37:14 + 14:07
16. Etrych Jonáš 0280001 39:41 + 16:34
17. Pilař František CEP0900 Čepíci 40:21 + 17:14
18. Cichra Patrik TAP0903 KOB Tretra Praha 40:54 + 17:47
19. Škoda Matěj TRI1001 TJ TŽ Třinec 42:45 + 19:38
20. Gešev Martin LOU0900 SK Moravan Louňovice 66:06 + 42:59
21. Kučera Tomáš TAP0907 KOB Tretra Praha 70:40 + 47:33
22. Berný Jáchym ODV1000 TJ Aero Odolena Voda 90:03 + 66:56
H10N
3.76 km, 110 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Vojtěch VLI1201 Slavia Liberec orienteering 21:24
2. Novák Tobiáš CTB1103 SK OB Chotěboř 26:25 + 5:01
3. Berger Tomáš MOV1002 SKOB Ostrava 27:00 + 5:36
4. Kruliš Janek VLI1003 Slavia Liberec orienteering 29:23 + 7:59
5. Zápotocký Tomáš SLA1200 SKOB Slaný 29:37 + 8:13
6. Švestka Patrik KVS1001 SKOB Kobra Vsetín 32:38 + 11:14
7. Frýdecký Tomáš BZP1000 Báječné ženy v orientačním běhu 33:04 + 11:40
8. Posolda Lukáš SJC1100 Sportcentrum Jičín 33:31 + 12:07
9. Moravec Adam ODV1005 TJ Aero Odolena Voda 39:35 + 18:11
10. Štembera Oskar TJN1201 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:12 + 18:48
11. Macek Dan LPU1104 OK Lokomotiva Pardubice 43:16 + 21:52
H12
3.65 km, 120 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zápotocký Jiří SLA0800 SKOB Slaný 26:52
2. Kopecký Matyáš SJC0702 Sportcentrum Jičín 30:41 + 3:49
3. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 31:32 + 4:40
4. Krempiński Franek 66P7603 UKS Azymut Pabianice 33:33 + 6:41
5. Buďárek Šimon STH0703 SK Studenec 33:56 + 7:04
6. Štembera Vítek TJN0801 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:33 + 7:41
7. Ticháček Jakub SJC0704 Sportcentrum Jičín 35:01 + 8:09
8. Janoch Mikuláš MLA0700 MLOK Mariánské Lázně 36:52 + 10:00
8. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 36:52 + 10:00
10. Jandera Kryštof PGP0700 SK Praga 38:41 + 11:49
11. Světnický Antonín STE0800 SK SKI-OB Šternberk 39:43 + 12:51
12. Jakubík Jaromír TJN0704 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:09 + 14:17
13. Beran František SLA0700 SKOB Slaný 41:18 + 14:26
14. Blažek Cyril SJH0701 SJH Jindřichův Hradec 41:31 + 14:39
15. Brňák Jakub 43S0701 ŠK Sandberg Bratislava 41:53 + 15:01
16. Parkan Tomáš SJH0803 SJH Jindřichův Hradec 42:07 + 15:15
17. Matyšek Ondřej PGP0703 SK Praga 42:40 + 15:48
18. Rzenca Tomasz 38P0103 UKS Orientus Lodz 43:17 + 16:25
19. Šedivý Josef NPA0802 SK LOB Nová Paka 43:34 + 16:42
20. Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín 45:18 + 18:26
21. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 45:36 + 18:44
22. Holub Ivan 0270002 47:11 + 20:19
23. Dočkal Šimon PGP0702 SK Praga 48:33 + 21:41
24. Salajka Michal LBM0701 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 50:18 + 23:26
25. Ciupa Jan 38P0800 UKS Orientus Lodz 50:42 + 23:50
26. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 52:26 + 25:34
27. Přimda Jan 54:03 + 27:11
28. Šneider Kvido ASU0749 Magnus Orienteering 55:00 + 28:08
29. Ziolkiewicz Jan 38P0700 UKS Orientus Lodz 58:59 + 32:07
30. Prutkay Patrik 43S0700 ŠK Sandberg Bratislava 61:52 + 35:00
31. Slomczynski Filip 38P0701 UKS Orientus Lodz 64:51 + 37:59
32. Novák Richard AOV0800 OOB TJ Baník Ostrava 65:34 + 38:42
32. Tučný Kryštof PGP0804 SK Praga 65:34 + 38:42
34. Priehoda Erik PGP0803 SK Praga 80:01 + 53:09
35. Pohl Lukáš TAP0703 KOB Tretra Praha 86:02 + 59:10
36. Neumann Rasmus 31D0800 SV Lengefeld 86:36 + 59:44
37. Pavlica Bedřich KVS0710 SKOB Kobra Vsetín 87:05 + 60:13
38. Brabec Matěj CEP0800 Čepíci 103:09 + 76:17
39. Kubeček Tomáš DOR0808 OK Dobříš 104:24 + 77:32
40. Kunt Martin ZAM0701 OB TJ Sokol Žamberk 134:19 + 107:27
H14
4.06 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Melišík Jan TAP0502 KOB Tretra Praha 31:29
2. Pejchal Josef OSN0500 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:09 + 0:40
3. Malý Antonín JIL0501 OK Jilemnice 32:15 + 0:46
4. Dolejší Jan DOK0602 OK Doksy 33:36 + 2:07
5. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 34:11 + 2:42
6. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 34:15 + 2:46
7. Lisiak Adam 38P0500 UKS Orientus Lodz 35:45 + 4:16
8. Čihák Jan HOR0601 TJ Jiskra Hořice 35:58 + 4:29
9. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 36:08 + 4:39
10. Antonowicz Jan STE0503 SK SKI-OB Šternberk 37:47 + 6:18
11. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 38:04 + 6:35
12. Dvořáček Tomáš OSN0505 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:09 + 8:40
13. Łącki Jakub 2DP0600 UKS OSiR Góra Kalwaria 40:18 + 8:49
14. Dvořák Vojtěch LPU0506 OK Lokomotiva Pardubice 40:43 + 9:14
15. Sork Dominik TAP0504 KOB Tretra Praha 41:25 + 9:56
16. Stohanzl Patrik LPU0510 OK Lokomotiva Pardubice 41:30 + 10:01
17. Hřivna Ondřej PGP0505 SK Praga 42:06 + 10:37
18. Sztranek Maciej 66P7609 UKS Azymut Pabianice 43:29 + 12:00
19. Palas Jan TZL0507 SKOB Zlín 44:48 + 13:19
20. Hůla Tomáš LBE0602 TJ Lokomotiva Beroun 45:41 + 14:12
21. Bultrowicz Tymoteusz 97P0600 KS Hades Poznań 45:52 + 14:23
22. Kovář Vít PGP0608 SK Praga 50:29 + 19:00
23. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 51:06 + 19:37
24. Kándl Matěj DCE0500 KOB Dobřichovice 51:39 + 20:10
25. Houžvička David TUR0501 OOB TJ Turnov 53:28 + 21:59
26. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 58:40 + 27:11
27. Koman Ján 27S0503 Farmaceut Bratislava 61:20 + 29:51
28. Holub Mikuláš 0270001 63:15 + 31:46
29. Švestka Štěpán KVS0600 SKOB Kobra Vsetín 64:52 + 33:23
30. Brabec Vojtěch CEP0600 Čepíci 76:49 + 45:20
31. Dudek Daniel PDY0502 Běhej Poděbrady 102:42 + 71:13
H16
5.67 km, 200 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojný Jáchym SJH0301 SJH Jindřichův Hradec 40:46
2. Slomczynski Ignacy 38P0303 UKS Orientus Lodz 41:12 + 0:26
3. Roháč Martin LCE0308 OOB TJ Slovan Luhačovice 42:27 + 1:41
4. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 43:38 + 2:52
5. Sztranek Jan 66P7611 UKS Azymut Pabianice 44:02 + 3:16
6. Šipoš Tomáš ZBM0308 SK Žabovřesky Brno 44:45 + 3:59
7. Petrilák Matouš DOR0409 OK Dobříš 45:28 + 4:42
8. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 48:08 + 7:22
8. Blaha Jiří VSP0411 USK Praha 48:08 + 7:22
10. Blaha Michal VSP0412 USK Praha 49:03 + 8:17
11. Nowak Michal 38P0302 UKS Orientus Lodz 49:05 + 8:19
12. Kukurugya Šimon 43S0402 ŠK Sandberg Bratislava 50:22 + 9:36
13. Bartos Zbigniew 38P0300 UKS Orientus Lodz 50:55 + 10:09
14. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 51:39 + 10:53
15. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 52:02 + 11:16
16. Toborek Jakub CHC0304 K.O.B. Choceň 52:12 + 11:26
17. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 52:26 + 11:40
18. Ledzion Piotr 38P0301 UKS Orientus Lodz 53:16 + 12:30
19. Malý Evžen ml. JIL0301 OK Jilemnice 53:52 + 13:06
20. Strugarek Łukasz CHC0306 K.O.B. Choceň 55:21 + 14:35
21. Mrózek Pawel TRI0401 TJ TŽ Třinec 56:36 + 15:50
22. Balogh Michal 43S0300 ŠK Sandberg Bratislava 58:50 + 18:04
23. Jirků Adam OSN0400 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 61:30 + 20:44
24. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 63:15 + 22:29
25. Łagoda Franciszek CHC0305 K.O.B. Choceň 67:07 + 26:21
26. Dvořáček Jakub OSN0303 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 73:04 + 32:18
27. Rožek Vilém RIC0301 OB Říčany 74:45 + 33:59
28. Hájek Matěj VRL0402 OOS TJ Spartak Vrchlabí 96:34 + 55:48
29. Švestka Jakub KVS0301 SKOB Kobra Vsetín 100:47 + 60:01
30. Kunt Stanislav ZAM0401 OB TJ Sokol Žamberk 116:33 + 75:47
31. Prutkay Filip 43S0403 ŠK Sandberg Bratislava 123:13 + 82:27
32. Biolik Emil 46P0300 Trackcourse 132:36 + 91:50
H18
6.42 km, 250 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurzyp Stanisław CHC0202 K.O.B. Choceň 43:49
2. Hájek Kryštof TUR0212 OOB TJ Turnov 43:52 + 0:03
3. Jonáš Adam ZBM0102 SK Žabovřesky Brno 45:11 + 1:22
4. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 47:18 + 3:29
5. Šimo Matúš ZBM0109 SK Žabovřesky Brno 50:03 + 6:14
6. Světnický František STE0204 SK SKI-OB Šternberk 51:21 + 7:32
7. Melišík Martin TAP0200 KOB Tretra Praha 53:34 + 9:45
8. Deredos Bruno 38P0100 UKS Orientus Lodz 54:37 + 10:48
9. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 55:04 + 11:15
10. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 56:12 + 12:23
11. Švarc Antonín DKP0203 Oddíl OB Kotlářka 56:15 + 12:26
12. Víšek Martin KAM0102 OK Kamenice 57:10 + 13:21
13. Kukurugya Matej 43S0103 ŠK Sandberg Bratislava 60:30 + 16:41
14. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 60:56 + 17:07
15. Jirka Matyáš UOL0203 SOB Olomouc 62:39 + 18:50
16. Balogh Matúš 43S0100 ŠK Sandberg Bratislava 87:42 + 43:53
17. Hoffmann Lukáš 0380001 123:45 + 79:56
18. Dudek Jan PDY0200 Běhej Poděbrady 130:08 + 86:19
Rzenca Piotr 38P0102 UKS Orientus Lodz DISK
H21A
9.21 km, 340 m, 30 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8791
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházka Jan PGP8407 SK Praga 54:31 9292
2. Zbranek Roman TZL8808 SKOB Zlín 58:12 + 3:41 8731
3. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 60:42 + 6:11 8351
4. Masnyy Yury 11R8500 Orienta-MosCompass 63:31 + 9:00
5. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 63:39 + 9:08 7903
6. Dutkowski Mikolaj DOB9200 KOB Dobruška 63:49 + 9:18 7877
7. Kettner Vojtěch KAM9601 OK Kamenice 65:09 + 10:38 7674
8. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering 65:40 + 11:09 7596
9. Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové 66:44 + 12:13 7434
10. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 67:44 + 13:13 7282
11. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 68:11 + 13:40 7213
12. Makovský Jakub TAP8511 KOB Tretra Praha 69:02 + 14:31 7084
13. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 69:04 + 14:33 7079
14. Krawczyński Mikołaj CHC0001 K.O.B. Choceň 69:10 + 14:39 7064
15. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 69:27 + 14:56 7020
16. Zakouřil Vít TUR9301 OOB TJ Turnov 69:39 + 15:08 6990
17. Polášek Jan Ferdinand DKP8811 Oddíl OB Kotlářka 69:45 + 15:14 6975
18. Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov 69:55 + 15:24 6949
19. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 70:24 + 15:53 6876
20. Kazda Adam TJN9104 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:07 + 17:36 6615
21. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 72:13 + 17:42 6600
22. Paszynski Piotr 38P8100 UKS Orientus Lodz 72:16 + 17:45
23. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 72:31 + 18:00 6554
24. Kubina Filip 43S8900 ŠK Sandberg Bratislava 73:55 + 19:24
25. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 74:07 + 19:36 6311
25. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 74:07 + 19:36 6311
27. Mokrý Ondřej ABM9410 KOB ALFA Brno 74:13 + 19:42 6296
28. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 74:16 + 19:45 6288
29. Hraboš Matej TBM9547 KOS TJ Tesla Brno 74:22 + 19:51 6273
30. Podzinski Rafal 38P9101 UKS Orientus Lodz 74:55 + 20:24
31. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB Tretra Praha 75:06 + 20:35 6161
32. Fojtů Petr PDY8700 Běhej Poděbrady 76:18 + 21:47 5979
33. Axmann Šimon DKP8700 Oddíl OB Kotlářka 76:39 + 22:08 5925
34. Červák Jan LCE8001 OOB TJ Slovan Luhačovice 77:12 + 22:41 5842
35. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 80:15 + 25:44 5378
36. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 83:16 + 28:45 4919
37. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 83:21 + 28:50 4906
38. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 83:33 + 29:02 4876
39. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 83:59 + 29:28 4810
40. Černý Martin TAP8902 KOB Tretra Praha 84:39 + 30:08 4709
41. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 85:11 + 30:40 4628
42. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 87:20 + 32:49 4301
43. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 87:42 + 33:11 4245
44. Franco Paulo 61P8100 Clube de Orientaçāo do Centro COC 87:49 + 33:18
45. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 89:40 + 35:09 3946
46. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 90:39 + 36:08 3796
Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava DISK 0
Žemlík Pavel TUR7135 OOB TJ Turnov DISK 0
H21B
7.36 km, 300 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5385
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šmelík Martin KAM9604 OK Kamenice 50:22 5916
2. Matějů Luboš PGP7601 SK Praga 55:53 + 5:31 5385
3. Krasuski Marcin 0330001 60:09 + 9:47
4. Žaloudík Jiří KRN8600 KOS TJ Lokomotiva Krnov 61:24 + 11:02 4853
5. Francke Michal TJN8600 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:25 + 12:03 4755
6. Charuba Lukasz 38P9000 UKS Orientus Lodz 63:36 + 13:14
7. Valach Marek TAP9703 KOB Tretra Praha 63:56 + 13:34 4609
8. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 64:25 + 14:03 4562
9. Blažek Zdeněk SJH7601 SJH Jindřichův Hradec 64:27 + 14:05 4559
10. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 67:42 + 17:20 4246
11. Suchý Jiří SJI9201 OK Jihlava 68:57 + 18:35
12. Souček Tomáš SHK8200 OK Slavia Hradec Králové 69:33 + 19:11 4068
13. Krajíček Vojtěch VRL8803 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:35 + 21:13 3872
14. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 71:40 + 21:18 3864
15. Krčál Jaroslav LPU8407 OK Lokomotiva Pardubice 72:44 + 22:22 3761
16. Dudík Petr JPV8917 Oddíl OS SK Prostějov 72:52 + 22:30 3748
17. Malý Jakub 3GC9100 Neregistrovaní - ZOO 73:40 + 23:18
18. Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering 73:44 + 23:22 3665
19. Synek Antonín DOK0001 OK Doksy 73:58 + 23:36 3642
20. Vrabec Tomáš SCP8700 OK Sparta Praha 74:35 + 24:13 3583
21. Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha 76:50 + 26:28 3366
22. Lžíčař Martin DOB8803 KOB Dobruška 77:13 + 26:51 3329
23. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 78:26 + 28:04 3212
24. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 78:33 + 28:11 3201
25. Šulc Václav AOP9200 Orientační Běh Opava 81:18 + 30:56 2936
26. Kašpar Ludvík BOR9805 OK Jiskra Nový Bor 81:45 + 31:23 2892
27. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 83:02 + 32:40 2769
28. Bogar František BOR8904 OK Jiskra Nový Bor 83:38 + 33:16 2711
29. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 84:47 + 34:25 2600
30. Škrabánek Matěj SJI9203 OK Jihlava 93:21 + 42:59 1775
31. Kubičková Bára SJH9551 SJH Jindřichův Hradec 95:26 + 45:04 1574
Valach Adam MFP9400 Matfyz Praha DISK 0
Obrátil Štěpán ABM9409 KOB ALFA Brno DISK 0
H21C
6.42 km, 250 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4039
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ptáček Martin SRK9509 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:28 4285
2. Nouza Petr SJH9300 SJH Jindřichův Hradec 57:34 + 1:06 4211
3. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 66:23 + 9:55 3619
4. Filipiak Mateusz 97P9800 KS Hades Poznań 66:52 + 10:24
5. Preininger Luděk DOB8001 KOB Dobruška 67:33 + 11:05 3541
6. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 75:40 + 19:12 2996
7. Cvrček Antonín TAP9000 KOB Tretra Praha 85:16 + 28:48 2351
8. Pavel Zámečník ml. 0050003 89:45 + 33:17
9. Šunda Marek VSP9200 USK Praha 99:32 + 43:04 1393
10. Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga 133:49 + 77:21 0
11. Ash Adam OCB9701 OC České Budějovice 135:50 + 79:22 0
12. Bouček Jakub OCB9501 OC České Budějovice 138:12 + 81:44 0
13. Komůrka Jiří CEP8700 Čepíci 142:00 + 85:32
Rosłaniec Mateusz CHC0002 K.O.B. Choceň DISK 0
H35
7.45 km, 300 m, 28 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tkaczuk Tomasz 66P7900 UKS Azymut Pabianice 63:56
2. Łącki Łukasz 2DP8200 UKS OSiR Góra Kalwaria 64:30 + 0:34
3. Pucherna Jan TAP7701 KOB Tretra Praha 67:55 + 3:59
4. Datel Jiří DKL7101 KOB Kladno 68:29 + 4:33
5. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 70:06 + 6:10
6. Lehmann Karsten 33D7800 USV TU Dresden 70:24 + 6:28
7. Hladký Viktor VAM8201 OB Vamberk 70:52 + 6:56
8. Hrouza Jan KRN8100 KOS TJ Lokomotiva Krnov 71:46 + 7:50
9. Čermák Radek PGP6405 SK Praga 74:14 + 10:18
10. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 77:02 + 13:06
11. Krempiński Piotr 66P7600 UKS Azymut Pabianice 78:45 + 14:49
12. Rotek Pavel ZBM7704 SK Žabovřesky Brno 79:37 + 15:41
13. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 80:33 + 16:37
14. Lounek Jakub PDY8200 Běhej Poděbrady 81:35 + 17:39
15. Łubis Michał 66P8501 UKS Azymut Pabianice 82:03 + 18:07
16. Ledecký Vladimír BOR8402 OK Jiskra Nový Bor 86:15 + 22:19
17. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 86:35 + 22:39
18. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 89:17 + 25:21
19. Pesničák Jan SMR7902 SNS Smržovka 95:55 + 31:59
20. Mareš Ladislav MIL7202 Tesil Milevsko 97:05 + 33:09
21. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Mladá Boleslav 98:01 + 34:05
22. Křenek Tomáš LLI8300 LOK-o Liberec 100:39 + 36:43
23. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 103:41 + 39:45
24. Kokaisl Tomáš LPU7820 OK Lokomotiva Pardubice 105:37 + 41:41
25. Šedivý Josef NPA8003 SK LOB Nová Paka 109:55 + 45:59
26. Pešta Jiří MIL7201 Tesil Milevsko 111:39 + 47:43
27. Popieluch Michal BFM7301 SKOB Frýdek - Místek 112:26 + 48:30
28. Pavlica Jiří KVS6501 SKOB Kobra Vsetín 113:15 + 49:19
29. Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno 134:20 + 70:24
Matyšek Bronislav PLU7823 TJ SOKOL Plumlov DISK
Pabich Tomasz 66P8200 UKS Azymut Pabianice DISK
Pilař Marek CEP7700 Čepíci DISK
Ježowicz Roman VLI8002 Slavia Liberec orienteering DISK
Polách David ZBM8003 SK Žabovřesky Brno DISK
H40
7.17 km, 280 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořáček Jiří OSN7502 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 60:12
2. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 68:00 + 7:48
3. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 69:16 + 9:04
4. Kalous Antonín KON7708 KOB Konice 70:44 + 10:32
5. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 70:55 + 10:43
6. Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 71:03 + 10:51
7. Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga 71:11 + 10:59
8. Bednařík Radek LCE7125 OOB TJ Slovan Luhačovice 74:48 + 14:36
9. Dočkal Tomáš PGP7711 SK Praga 78:28 + 18:16
10. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 81:23 + 21:11
11. Štembera Jan TJN7513 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 84:31 + 24:19
12. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 84:45 + 24:33
13. Erbert Ladislav 0320001 87:54 + 27:42
14. Míchal Jiří SJH7802 SJH Jindřichův Hradec 88:23 + 28:11
15. Berný Jan ODV7702 TJ Aero Odolena Voda 91:31 + 31:19
16. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 98:53 + 38:41
17. Zápotocký Luboš SLA7500 SKOB Slaný 99:04 + 38:52
18. Koman Marek 27S7902 Farmaceut Bratislava 101:42 + 41:30
19. Vorlíček Peter 43S7501 ŠK Sandberg Bratislava 107:41 + 47:29
20. Stohanzl Jan LPU7600 OK Lokomotiva Pardubice 107:56 + 47:44
21. Macek Pavel LPU7517 OK Lokomotiva Pardubice 115:53 + 55:41
22. Trnka Ondřej PDY7802 Běhej Poděbrady 122:04 + 61:52
23. Fiala Jan DOR7802 OK Dobříš 124:56 + 64:44
24. Trunec Antonín ODV7704 TJ Aero Odolena Voda 130:26 + 70:14
25. Brňák Štefan 43S7601 ŠK Sandberg Bratislava 132:10 + 71:58
26. Ciupa Marcin 38P7800 UKS Orientus Lodz 133:21 + 73:09
27. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 136:09 + 75:57
28. Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga 137:06 + 76:54
29. Puš Roman STH7501 SK Studenec 138:41 + 78:29
Havel Josef KNC7800 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
H45A
6.26 km, 210 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 OB Vamberk 48:37
2. Nowak Remigiusz 97P7200 KS Hades Poznań 50:01 + 1:24
3. Rožek David RIC7403 OB Říčany 54:21 + 5:44
4. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 54:34 + 5:57
5. Švestka Vítězslav KVS7301 SKOB Kobra Vsetín 54:45 + 6:08
6. Vláčil Daniel RIC7307 OB Říčany 56:32 + 7:55
7. Sokolář Zdeněk SNA7201 TJ START Náchod 56:35 + 7:58
8. Sobczyński Kalikst CHC7101 K.O.B. Choceň 58:31 + 9:54
9. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 60:25 + 11:48
9. Kruliš Petr VLI6901 Slavia Liberec orienteering 60:25 + 11:48
11. Bejvl Jakub LME7100 SK Los Mělník 60:40 + 12:03
12. Zaydlar Michal JLI7100 OB Jizerky 61:48 + 13:11
13. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 62:05 + 13:28
14. Gorczyca Jacek 97P7100 KS Hades Poznań 62:53 + 14:16
15. Jandera Tomáš SOB7300 SOBSA 63:38 + 15:01
16. Lisý Ondřej VLI7100 Slavia Liberec orienteering 63:47 + 15:10
17. Thunwall Mats 0250001 64:03 + 15:26
18. Pernica Jiří UOL6501 SOB Olomouc 68:01 + 19:24
19. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 68:02 + 19:25
20. Filipiak Marek 97P7300 KS Hades Poznań 69:20 + 20:43
21. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 69:36 + 20:59
22. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 70:07 + 21:30
23. Auermüller Vít ZBM6701 SK Žabovřesky Brno 70:43 + 22:06
24. Štěpán Petr LDC7301 KOB Děčín 70:46 + 22:09
25. Myslivec Tomáš SHK7002 OK Slavia Hradec Králové 71:24 + 22:47
26. Krasuski Bartłomiej 0330002 71:34 + 22:57
27. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 72:04 + 23:27
28. Cichý David PHK7001 OK 99 Hradec Králové 72:38 + 24:01
29. Wolniewicz Paweł 3IP7300 Wolniewicz 75:30 + 26:53
30. Šimša Jaromír MFP7100 Matfyz Praha 78:17 + 29:40
31. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 79:46 + 31:09
32. Sliva Jan SCP7300 OK Sparta Praha 80:47 + 32:10
33. Slomczynski Robert 38P7200 UKS Orientus Lodz 81:24 + 32:47
34. Hůla Pavel LBE7300 TJ Lokomotiva Beroun 84:38 + 36:01
35. Mazurek Piotr CHC7001 K.O.B. Choceň 86:30 + 37:53
36. Pavel Zámečník 0050002 89:54 + 41:17
37. Janeček Ondřej SOB7001 SOBSA 90:18 + 41:41
38. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 99:45 + 51:08
39. Touš Jan JEN6901 OB Jenišovice 105:00 + 56:23
40. Sztranek Paweł 66P7612 UKS Azymut Pabianice 116:26 + 67:49
41. Nechuta Milan PZR7007 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 121:40 + 73:03
42. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 139:13 + 90:36
H45B
4.98 km, 170 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvapil Petr TUV7402 SOK TJ Turnov 45:45
2. Kunz Martin BBM7101 BETA URSUS Orienteering 47:54 + 2:09
3. Berger Tomáš MOV6901 SKOB Ostrava 49:56 + 4:11
4. Slavík Pavel SNA7349 TJ START Náchod 62:48 + 17:03
5. Kašpar Ludvík ZAK7200 OK Netopýr Zákupy 64:08 + 18:23
6. Dušek Vladimír TBM7400 KOS TJ Tesla Brno 68:46 + 23:01
7. Etrych Tomáš 0280002 71:47 + 26:02
8. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 72:17 + 26:32
9. Vambera Filip TUR7305 OOB TJ Turnov 72:25 + 26:40
10. Kunt Stanislav ZAM7401 OB TJ Sokol Žamberk 75:12 + 29:27
11. Gernert Alan JIL7001 OK Jilemnice 77:10 + 31:25
12. Valla Zdeněk ZVO6501 OB SK Zvole 83:48 + 38:03
13. Rzenca Piotr 38P7000 UKS Orientus Lodz 85:58 + 40:13
14. Šneider Miroslav ASU7101 Magnus Orienteering 86:46 + 41:01
15. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 87:49 + 42:04
16. Hájek Jan TUV7301 SOK TJ Turnov 95:24 + 49:39
17. Štětínský Pavel MOV7104 SKOB Ostrava 95:44 + 49:59
18. Dudek Jan PDY7200 Běhej Poděbrady 109:09 + 63:24
19. Izák Pavel LME7102 SK Los Mělník 115:33 + 69:48
20. Hájek Tibor VRL7202 OOS TJ Spartak Vrchlabí 123:46 + 78:01
Matuška Pavel RBK7001 SK Radioklub Blansko DISK
H50
5.21 km, 180 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Widziewicz Remigiusz CHC6604 K.O.B. Choceň 40:08
2. Ročejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 45:07 + 4:59
3. Mudrák Pavel TBM6900 KOS TJ Tesla Brno 46:03 + 5:55
4. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 46:44 + 6:36
5. Cruse Kay 24D6600 SV Robotron Dresden 47:55 + 7:47
6. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 48:05 + 7:57
7. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 48:11 + 8:03
8. Fürst Aleš LLI6801 LOK-o Liberec 49:25 + 9:17
9. Nadera Dariusz NNN0000 Neregistrovaní 52:47 + 12:39
10. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 54:19 + 14:11
11. Parkan Jiří SJH6801 SJH Jindřichův Hradec 54:33 + 14:25
12. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 55:09 + 15:01
13. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 55:40 + 15:32
14. Křivda Ivan 0030001 56:43 + 16:35
15. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:48 + 18:40
16. Ženčák Jaroslav 0230001 59:30 + 19:22
17. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 59:38 + 19:30
18. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 60:20 + 20:12
19. Dvořák Luboš LPU6801 OK Lokomotiva Pardubice 66:16 + 26:08
20. Krausz Milan FSP6700 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 66:33 + 26:25
21. Ziolkiewicz Krzysztof 38P6500 UKS Orientus Lodz 68:02 + 27:54
22. Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 68:31 + 28:23
23. Hovorka Ladislav LDC6802 KOB Děčín 69:53 + 29:45
24. Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava 70:00 + 29:52
25. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 78:16 + 38:08
26. Balogh Richard 43S6900 ŠK Sandberg Bratislava 78:41 + 38:33
27. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 79:09 + 39:01
28. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 83:03 + 42:55
29. Švestka Jiří KVS6801 SKOB Kobra Vsetín 84:24 + 44:16
30. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 90:27 + 50:19
31. Lapáček Jiří SHK6600 OK Slavia Hradec Králové 93:05 + 52:57
32. Kukurugya Emil 43S6601 ŠK Sandberg Bratislava 97:08 + 57:00
Machara Martin BOR6900 OK Jiskra Nový Bor DISK
Mencl Miloslav VSP6505 USK Praha DISK
H55
5.19 km, 170 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 42:03
2. Schindler Jiří TJN6301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:44 + 7:41
3. Hepnar Luboš STE6307 SK SKI-OB Šternberk 52:26 + 10:23
4. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 52:37 + 10:34
5. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 54:48 + 12:45
6. Suk Jiří MFP6401 Matfyz Praha 54:49 + 12:46
7. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 55:15 + 13:12
8. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 56:58 + 14:55
9. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 62:00 + 19:57
10. Kniebugl Anton 39S6401 KOBRA Bratislava 62:17 + 20:14
11. Sklenář Miroslav AOP6302 Orientační Běh Opava 63:17 + 21:14
12. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 64:18 + 22:15
13. Palicka Miroslav 75S5900 KOB Cingov Spisska Nova Ves 64:20 + 22:17
14. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 67:01 + 24:58
15. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 67:13 + 25:10
16. Betlach Miroslav DKP6300 Oddíl OB Kotlářka 67:38 + 25:35
17. Malý Evžen JIL6102 OK Jilemnice 68:54 + 26:51
18. Pulec Pavel VBM6201 VSK Mendelu Brno 71:03 + 29:00
19. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 71:28 + 29:25
20. Svoboda Slavomír SMB5801 SKOB Mladá Boleslav 72:21 + 30:18
21. Jaroš Vojtěch ZPV5706 KOB ZPV Prostějov 72:35 + 30:32
22. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 73:23 + 31:20
23. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 77:53 + 35:50
24. Mareš Hynek JEN6101 OB Jenišovice 78:32 + 36:29
25. Tihon Jaroslav TAP6102 KOB Tretra Praha 79:29 + 37:26
26. Doškář Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 80:06 + 38:03
27. Světnický Alexandr OOL6300 SK Haná orienteering 83:01 + 40:58
28. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 83:18 + 41:15
29. Král Martin JIL6101 OK Jilemnice 86:42 + 44:39
30. Hurta Vladimír PGP6305 SK Praga 87:47 + 45:44
31. Felkl Luděk 0230002 91:54 + 49:51
32. Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem 95:23 + 53:20
33. Deredos Andrzej 38P6300 UKS Orientus Lodz 97:00 + 54:57
34. Roubalík Radovan 0190001 97:22 + 55:19
35. Mellan Martin TUV6304 SOK TJ Turnov 110:17 + 68:14
Hynek Petr SNA6302 TJ START Náchod DISK
H60
4.57 km, 170 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 43:43
2. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 46:06 + 2:23
3. Višňa Milan OOL5904 SK Haná orienteering 49:54 + 6:11
4. Kettner Pavel HCE5900 TJ Hostivice 51:15 + 7:32
5. Hejzlar Josef VCB5601 OB České Budějovice 52:35 + 8:52
6. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 54:26 + 10:43
7. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 55:05 + 11:22
8. Hudský Vlastimil TUR5100 OOB TJ Turnov 57:23 + 13:40
9. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 58:44 + 15:01
10. Pávek Miloš BOR5801 OK Jiskra Nový Bor 59:16 + 15:33
11. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 61:04 + 17:21
12. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 61:23 + 17:40
13. Chotětický Václav DKL5202 KOB Kladno 62:19 + 18:36
14. Štípek Rostislav TZL5702 SKOB Zlín 63:10 + 19:27
15. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 64:25 + 20:42
16. Muchl Vladimír CST5601 OB Strakonice 70:28 + 26:45
17. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:13 + 28:30
18. Lewandowski Krzysztof 38P5800 UKS Orientus Lodz 148:41 + 104:58
Mutina Vlastimil BFM5701 SKOB Frýdek - Místek DISK
H65
4.34 km, 170 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov 46:06
2. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 46:09 + 0:03
3. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 46:47 + 0:41
4. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 48:02 + 1:56
5. Pilc Oldřich SPR5100 SK SKI - SPORT Praděd 49:22 + 3:16
6. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 49:50 + 3:44
7. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 49:55 + 3:49
8. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 51:00 + 4:54
9. Uher Petr VSP5001 USK Praha 51:43 + 5:37
10. Hrouza Jan KRN5401 KOS TJ Lokomotiva Krnov 51:56 + 5:50
11. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 52:51 + 6:45
12. Juračka Vojtěch LPU5404 OK Lokomotiva Pardubice 53:50 + 7:44
13. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 55:00 + 8:54
14. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 55:19 + 9:13
15. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 57:32 + 11:26
16. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 58:27 + 12:21
17. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 58:52 + 12:46
18. Langr Stanislav SNA5403 TJ START Náchod 61:46 + 15:40
19. Pospíšil Jaromír LDC5301 KOB Děčín 63:42 + 17:36
20. Borák Stanislav EKP5212 VŠTJ Ekonom Praha 63:52 + 17:46
21. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 67:16 + 21:10
22. Fejlek Vojtěch SHK5202 OK Slavia Hradec Králové 68:01 + 21:55
23. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 68:11 + 22:05
24. Jelínek Vít TZL5102 SKOB Zlín 69:22 + 23:16
25. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 73:04 + 26:58
26. Paszynski Jozef 38P5300 UKS Orientus Lodz 73:35 + 27:29
27. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 73:36 + 27:30
28. Bárta Miroslav JEN5201 OB Jenišovice 77:01 + 30:55
29. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 78:08 + 32:02
30. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 79:26 + 33:20
31. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 85:05 + 38:59
32. Juřina Robert FYD4900 Jizerský klub OB Frýdlant 92:19 + 46:13
33. Hojný Oldřich SCP5201 OK Sparta Praha 99:03 + 52:57
H70
4.18 km, 170 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 48:20
2. Jakubec Jindřich TUR4801 OOB TJ Turnov 50:04 + 1:44
3. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 52:53 + 4:33
4. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:55 + 5:35
5. Kotecký Roman 13G4900 Octavian Droobers 63:07 + 14:47
6. Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov 64:42 + 16:22
7. Sokolář Zdeněk SNA4501 TJ START Náchod 67:45 + 19:25
8. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:35 + 20:15
9. Procházka Aleš DKP4700 Oddíl OB Kotlářka 69:33 + 21:13
10. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 78:55 + 30:35
11. Jirásek Josef LTU4600 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 81:20 + 33:00
12. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 94:46 + 46:26
13. Vávra Jaroslav LPU4601 OK Lokomotiva Pardubice 107:02 + 58:42
H75
3.81 km, 170 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 62:20
2. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 68:23 + 6:03
3. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 70:36 + 8:16
4. Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice 77:51 + 15:31
H80
3.32 km, 160 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha 59:20
2. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 62:09 + 2:49
3. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 63:43 + 4:23
4. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 95:05 + 35:45