Výsledky závodu: 4. Žaket Pražský pohár žactva

Datum:
05.06.2019
Místo konání:
Areál Gymnázia Českolipská
Pořadatel:
TAP - KOB Tretra Praha
Mapa:
Prosecký park
Ředitel závodu:
Zajíc Vítězslav - R3
Hlavní rozhodčí:
Vlášek Jakub - R3
Stavitel tratí:
Melišík Martin
Kategorie:
D10     D10F     D12     D14     H10     H10F     H12     H14     T3     T5     TF     Z1 (HDR)     Z2    
D10
1.41 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpová Barbora PGP0951 SK Praga 8:31
2. Hrušková Tereza PGP0953 SK Praga 11:31 + 3:00
3. Žemlová Magdalena KAM0950 OK Kamenice 13:00 + 4:29
4. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 13:26 + 4:55
5. Šubrtová Barbora TAP1150 KOB Tretra Praha 13:41 + 5:10
6. Kalinová Ella SPC0961 SPORTICUS team 14:03 + 5:32
7. Šimková Anežka LME0950 SK Los Mělník 14:14 + 5:43
8. Štěpánková Emma TAP0953 KOB Tretra Praha 15:15 + 6:44
9. Balejová Sofie KAM0951 OK Kamenice 16:21 + 7:50
10. Rypáčková Šárka TJP1151 TJ Sokol Troja 17:20 + 8:49
11. Ryppelová Anna TAP0954 KOB Tretra Praha 17:29 + 8:58
11. Ptáčková Barbora DKP0954 Oddíl OB Kotlářka 17:29 + 8:58
13. Matoušková Kateřina SPC0955 SPORTICUS team 18:23 + 9:52
14. Hánělová Lucie ZVO0952 OB SK Zvole 19:50 + 11:19
15. Dvořáková Lucie PGP0956 SK Praga 19:59 + 11:28
16. Ehlerová Michaela VSP1050 USK Praha 33:38 + 25:07
17. Hlaváčková Lucie TAP1050 KOB Tretra Praha 35:52 + 27:21
18. Schuhmeierová Alena ROZ0952 OK Roztoky 36:03 + 27:32
Kubecová Markéta PGP0955 SK Praga DISK
Burianová Žofie DKP1052 Oddíl OB Kotlářka DISK
D10F
2.03 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalinová Lisa SPC1158 SPORTICUS team 16:03
2. Hoke Berenika SPC1062 SPORTICUS team 16:48 + 0:45
3. Mácová Barbora DOB1050 KOB Dobruška 16:54 + 0:51
4. Zavadilová Adéla VSP1153 USK Praha 19:50 + 3:47
5. Hrzinová Adéla DKP1254 Oddíl OB Kotlářka 21:27 + 5:24
6. Tomešová Evelína SJC1150 Sportcentrum Jičín 25:41 + 9:38
7. Procházková Aneta DKP1153 Oddíl OB Kotlářka 26:03 + 10:00
8. Lacinová Zuzana DKP1055 Oddíl OB Kotlářka 26:37 + 10:34
9. Lenská Tereza DKP1054 Oddíl OB Kotlářka 26:49 + 10:46
10. Burianová Vojtěška DKP1354 Oddíl OB Kotlářka 27:20 + 11:17
11. Ptáčková Lucie DKP1255 Oddíl OB Kotlářka 30:56 + 14:53
12. Beranová Zuzana 0280002 DDM Praha 6 47:07 + 31:04
Rejšková Klára KAM1251 OK Kamenice DISK
Šavelová Kateřina DKP1154 Oddíl OB Kotlářka DISK
Cajthamlová Anna DKP1050 Oddíl OB Kotlářka DISK
D12
1.86 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kudrnáčová Marta KAM0754 OK Kamenice 11:00
2. Hladíková Julie DKP0857 Oddíl OB Kotlářka 11:45 + 0:45
3. Bulířová Žofie TAP0850 KOB Tretra Praha 11:59 + 0:59
4. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 12:11 + 1:11
5. Mullis Carolina DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 12:17 + 1:17
6. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 12:26 + 1:26
7. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 12:58 + 1:58
8. Bartalošová Anežka PGP0853 SK Praga 13:04 + 2:04
9. Lampová Amálie DKP0752 Oddíl OB Kotlářka 13:25 + 2:25
10. Šimůnková Michaela TAP0851 KOB Tretra Praha 14:42 + 3:42
11. Vejražková Anna KPY0750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 15:14 + 4:14
12. Černá Adéla HCE0850 TJ Hostivice 15:31 + 4:31
13. Snížková Adéla DKP0850 Oddíl OB Kotlářka 16:02 + 5:02
14. Bublíková Klára TAP0752 KOB Tretra Praha 16:06 + 5:06
15. Levrincová Klára TAP0854 KOB Tretra Praha 16:07 + 5:07
16. Zemanová Eliška DKP0862 Oddíl OB Kotlářka 18:22 + 7:22
16. Nováková Pavlína DKP0860 Oddíl OB Kotlářka 18:22 + 7:22
18. Vařeková Marianna RIC0760 OB Říčany 19:01 + 8:01
19. Ehlerová Anna VSP0854 USK Praha 20:07 + 9:07
20. Ptáčková Hana PGP0750 SK Praga 20:21 + 9:21
21. Michalská Kristýna RIC0852 OB Říčany 21:48 + 10:48
22. Chudobová Eliška DKL0850 KOB Kladno 21:55 + 10:55
23. Čížková Kristýna TAP0857 KOB Tretra Praha 23:22 + 12:22
24. Vosátková Julie RIC0755 OB Říčany 32:06 + 21:06
25. Dudlová Hana ODV0854 TJ Aero Odolena Voda 38:56 + 27:56
26. Šavelová Julie DKP0863 Oddíl OB Kotlářka 54:57 + 43:57
27. Pavlíková Rozárie LIT0851 KOB Litvínov 66:37 + 55:37
Bubníková Berta TJP0750 TJ Sokol Troja DISK
Kindlová Anežka RIC0850 OB Říčany DISK
D14
2.35 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpová Kateřina PGP0657 SK Praga 14:42
2. Černá Justina HCE0652 TJ Hostivice 14:51 + 0:09
3. Koubová Hana DKP0558 Oddíl OB Kotlářka 15:31 + 0:49
4. Pelantová Martina RIC0550 OB Říčany 17:02 + 2:20
5. Šantorová Eliška ROZ0552 OK Roztoky 17:25 + 2:43
6. Horáčková Michaela DKP0551 Oddíl OB Kotlářka 17:56 + 3:14
7. Měšťanová Tereza TAP0653 KOB Tretra Praha 18:04 + 3:22
8. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 18:28 + 3:46
9. Mácová Štěpánka DOB0661 KOB Dobruška 20:07 + 5:25
10. Vozábalová Hana PGP0654 SK Praga 20:13 + 5:31
11. Chmelařová Romana PGP0553 SK Praga 20:30 + 5:48
12. Kotková Adéla RIC0655 OB Říčany 20:48 + 6:06
13. Černá Anežka KPY0650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 21:08 + 6:26
14. Polívková Beáta RIC0652 OB Říčany 21:30 + 6:48
15. Halašková Bára DKP0654 Oddíl OB Kotlářka 21:36 + 6:54
16. Baxová Kateřina LBE0651 TJ Lokomotiva Beroun 22:29 + 7:47
17. Dvořáková Veronika PGP0659 SK Praga 23:20 + 8:38
18. Pompachová Karolína TAP0652 KOB Tretra Praha 24:25 + 9:43
19. Kovandová Kamila KPY0550 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 25:26 + 10:44
20. Večerková Ema DKP0657 Oddíl OB Kotlářka 25:39 + 10:57
21. Michalská Sára RIC0656 OB Říčany 27:26 + 12:44
22. Řeháková Karolína DVP0651 DVP ORIENTATION 27:33 + 12:51
23. Gemperlová Eliška PGP0556 SK Praga 28:14 + 13:32
24. Gerlachová Eliška ROZ0551 OK Roztoky 28:44 + 14:02
25. Gerlachová Vendula ROZ0652 OK Roztoky 29:01 + 14:19
26. Dostálová Lejla DLP0650 OOB TJ Dukla Praha 30:04 + 15:22
27. Brodská Kateřina HCE0653 TJ Hostivice 34:01 + 19:19
28. Hutláková Adéla CEP0650 Čepíci 38:55 + 24:13
29. Pastuszková Laura VSP0654 USK Praha 39:49 + 25:07
H10
1.54 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gajda Petr VSP0903 USK Praha 10:03
2. Engel Adam DKP0910 Oddíl OB Kotlářka 10:07 + 0:04
3. Junek Šimon STH1001 SK Studenec 11:11 + 1:08
4. Machar Dan DKP1002 Oddíl OB Kotlářka 12:40 + 2:37
5. Gregor Marek DKP0914 Oddíl OB Kotlářka 13:09 + 3:06
6. Novák Adam DLP0901 OOB TJ Dukla Praha 13:57 + 3:54
7. Pospíšil Filip TJP1001 TJ Sokol Troja 14:52 + 4:49
8. Rejšek Čeněk KAM1002 OK Kamenice 14:53 + 4:50
9. Svoboda Adam DKP0913 Oddíl OB Kotlářka 15:41 + 5:38
10. Sedlář Lumír 0370001 Čakovice 16:02 + 5:59
11. Prox Jan RIC1003 OB Říčany 16:30 + 6:27
12. Vaníček Ondřej DLP0903 OOB TJ Dukla Praha 16:32 + 6:29
13. Kubec Adam DOB0900 KOB Dobruška 16:48 + 6:45
14. Bajer Matěj 0110001 Matěj Bajer 17:02 + 6:59
15. Kantůrek Tomáš DLP0902 OOB TJ Dukla Praha 17:25 + 7:22
16. Vokůrka Václav ROZ1000 OK Roztoky 17:30 + 7:27
17. Hrdý Kryštof TAP0912 KOB Tretra Praha 17:35 + 7:32
18. Kučera Tomáš TAP0907 KOB Tretra Praha 17:43 + 7:40
19. Ouhrabka Vít TAP1002 KOB Tretra Praha 18:56 + 8:53
20. Slavíček Martin SPC1101 SPORTICUS team 19:24 + 9:21
21. Sláma Kryštof KAM1000 OK Kamenice 19:49 + 9:46
22. Zavadil Matěj VSP0904 USK Praha 19:59 + 9:56
23. Bednařík Vojtěch TAP1104 KOB Tretra Praha 21:21 + 11:18
24. Motejzík Prokop DLP0900 OOB TJ Dukla Praha 21:37 + 11:34
25. Dadák Metoděj SPC0908 SPORTICUS team 22:30 + 12:27
26. Dadák Matouš SPC0921 SPORTICUS team 23:14 + 13:11
27. Gregor Filip TAP0906 KOB Tretra Praha 23:59 + 13:56
28. Michalský Ondřej RIC1002 OB Říčany 24:21 + 14:18
29. Bouda Jan TAP1000 KOB Tretra Praha 27:39 + 17:36
30. Červený Jiří DKP1008 Oddíl OB Kotlářka 31:48 + 21:45
31. Vyhlíd Tobiáš DKP1007 Oddíl OB Kotlářka 31:59 + 21:56
32. Gurecký Vojtěch TJP0900 TJ Sokol Troja 33:21 + 23:18
33. Pastuszek Lukáš VSP1000 USK Praha 34:43 + 24:40
34. Míka Luboš DKP1101 Oddíl OB Kotlářka 39:44 + 29:41
35. Nechvatal Marek 0300002 Nechvatalovi 55:17 + 45:14
Benda Patrik LBE1001 TJ Lokomotiva Beroun DISK
Sedlák Václav DKP1105 Oddíl OB Kotlářka DISK
H10F
2.03 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zápotocký Tomáš SLA1200 SKOB Slaný 15:36
2. Slovák Jan SPC1003 SPORTICUS team 17:40 + 2:04
3. Ptáček Ondřej DKP1204 Oddíl OB Kotlářka 17:41 + 2:05
4. Janeček Tomáš 17:50 + 2:14
5. Vlasavý Ondřej 17:52 + 2:16
6. Mares Kuba 18:46 + 3:10
7. Pazák Eda 18:51 + 3:15
8. Skácelík Tomáš TJP1102 TJ Sokol Troja 21:11 + 5:35
9. Čeněk Matyáš TAP1004 KOB Tretra Praha 22:18 + 6:42
Majer David DKP1203 Oddíl OB Kotlářka DISK
Sláma Marek KAM1201 OK Kamenice DISK
Hartl Jakub ODV1400 TJ Aero Odolena Voda DISK
Hladík Filip DKP1102 Oddíl OB Kotlářka DISK
Matoušek Jan EKP1101 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Karel Ondřej KPY0902 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
H12
2.03 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedláček Patrik DKP0816 Oddíl OB Kotlářka 11:21
2. Víteček Šimon DKP0801 Oddíl OB Kotlářka 12:32 + 1:11
3. Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka 12:43 + 1:22
4. Brandejs Štěpán DKP0807 Oddíl OB Kotlářka 14:17 + 2:56
5. Chmelař David PGP0801 SK Praga 15:02 + 3:41
6. Lacina Jan DKP0717 Oddíl OB Kotlářka 15:38 + 4:17
7. Štěňha David SPC0701 SPORTICUS team 15:44 + 4:23
8. Horáček Martin DKP0802 Oddíl OB Kotlářka 15:50 + 4:29
9. Studnička Jakub DKM0718 15:54 + 4:33
10. Dolák Jakub DKP0707 Oddíl OB Kotlářka 15:59 + 4:38
11. Kamenický Pavel TAP0909 KOB Tretra Praha 16:23 + 5:02
12. Rudolf Matyáš DKP0702 Oddíl OB Kotlářka 16:26 + 5:05
13. Hlaváček Vojtěch TAP0700 KOB Tretra Praha 16:30 + 5:09
14. Salinger Jakub DKP0715 Oddíl OB Kotlářka 16:36 + 5:15
15. Šimek Matouš KAM0800 OK Kamenice 16:55 + 5:34
16. Svoboda Filip DKP0719 Oddíl OB Kotlářka 17:30 + 6:09
17. Černý Vojtěch DKP0712 Oddíl OB Kotlářka 17:31 + 6:10
18. Tejkl Štěpán TAP0807 KOB Tretra Praha 17:51 + 6:30
19. Tučný Kryštof PGP0804 SK Praga 18:23 + 7:02
20. Baxa David LBE0800 TJ Lokomotiva Beroun 18:27 + 7:06
21. Motyčka Filip TAP0704 KOB Tretra Praha 18:45 + 7:24
22. Priehoda Erik PGP0803 SK Praga 19:10 + 7:49
23. Cihla Tadeáš CEP0700 Čepíci 19:42 + 8:21
24. Koten Vojtěch DKP0815 Oddíl OB Kotlářka 20:20 + 8:59
25. Gärtner Václav LBE0701 TJ Lokomotiva Beroun 21:09 + 9:48
26. Skřipský Tomáš LME0800 SK Los Mělník 21:54 + 10:33
27. Melichar Šimon DKP0708 Oddíl OB Kotlářka 22:30 + 11:09
28. Štůla Vincent DKP0720 Oddíl OB Kotlářka 23:28 + 12:07
29. Konrád Filip DKP0722 Oddíl OB Kotlářka 23:33 + 12:12
30. Krejčí Antonín KPY0803 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 25:27 + 14:06
31. Dostál Jorik DLP0803 OOB TJ Dukla Praha 26:52 + 15:31
32. Procházka Vít DKP0711 Oddíl OB Kotlářka 27:48 + 16:27
33. Friedel Matěj LBE0702 TJ Lokomotiva Beroun 28:03 + 16:42
34. Glasnák Michal RIC0708 OB Říčany 29:16 + 17:55
35. Karych Alexander DKP0812 Oddíl OB Kotlářka 29:43 + 18:22
36. Šantora Marek ROZ0702 OK Roztoky 30:24 + 19:03
37. Tolar Ondřej RIC0701 OB Říčany 31:02 + 19:41
38. Vaněček Jan TJP0800 TJ Sokol Troja 34:07 + 22:46
39. Šubrt Ondřej TAP0801 KOB Tretra Praha 38:20 + 26:59
40. Aridi Ramez TJP0801 TJ Sokol Troja 68:21 + 57:00
Junek Matouš DKP0817 Oddíl OB Kotlářka DISK
Jandera Kryštof PGP0700 SK Praga DISK
H14
2.57 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Elleder David TAP0615 KOB Tretra Praha 18:21
2. Kuchař Ondřej TAP0609 KOB Tretra Praha 18:29 + 0:08
3. Dlouhý Aleš PGP0502 SK Praga 18:50 + 0:29
4. Střelba Antonín PGP0605 SK Praga 19:01 + 0:40
5. Melišík Jan TAP0502 KOB Tretra Praha 19:14 + 0:53
6. Koliáš Štěpán DKP0610 Oddíl OB Kotlářka 19:26 + 1:05
7. Holešta Jakub KPY0502 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 19:30 + 1:09
7. Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice 19:30 + 1:09
9. Zápotocký Jiří SLA0800 SKOB Slaný 19:43 + 1:22
10. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 19:57 + 1:36
11. Slejška Jorik KPY0506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:33 + 2:12
12. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 20:47 + 2:26
13. Hůla Tomáš LBE0602 TJ Lokomotiva Beroun 20:55 + 2:34
14. Černý Matouš TAP0501 KOB Tretra Praha 21:38 + 3:17
15. Městka Václav VSP0600 USK Praha 22:49 + 4:28
16. Smolka Jakub TAP0500 KOB Tretra Praha 23:06 + 4:45
17. Valenta Martin KPY0507 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 23:34 + 5:13
18. Vlasaný Jan RIC0512 OB Říčany 23:59 + 5:38
19. Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka 24:28 + 6:07
20. Jirásek Šimon ROZ0602 OK Roztoky 25:16 + 6:55
21. Kohoutek Tomáš RIC0603 OB Říčany 26:10 + 7:49
22. Horák Martin VSP0601 USK Praha 26:18 + 7:57
23. Ledinský Matěj DKP0602 Oddíl OB Kotlářka 27:48 + 9:27
24. Krogman Tadeáš DKP0609 Oddíl OB Kotlářka 28:23 + 10:02
25. Kovář Vít PGP0608 SK Praga 28:48 + 10:27
26. Zlesák Matyáš TAP0612 KOB Tretra Praha 31:25 + 13:04
27. Göth Mikuláš PGP0602 SK Praga 33:11 + 14:50
28. Meier David VSP0606 USK Praha 34:05 + 15:44
29. Kubát Matyáš RIC0601 OB Říčany 35:22 + 17:01
30. Lorenc Tadeáš DKP0612 Oddíl OB Kotlářka 37:22 + 19:01
31. Dlask Kašpar CEP0602 Čepíci 39:02 + 20:41
32. Konrád Alex DKP0512 Oddíl OB Kotlářka 39:04 + 20:43
33. Žebrák Adam KPY0505 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 39:27 + 21:06
34. Mozer Mikuláš CEP0601 Čepíci 41:08 + 22:47
35. Michálek Michal KPY0500 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 41:52 + 23:31
36. Hradil Martin HCE0600 TJ Hostivice 76:29 + 58:08
Bulíř Jáchym TAP0602 KOB Tretra Praha DISK
Bozděch Tobiáš KPY0504 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Kubáč Josef DKL0501 KOB Kladno DISK
Brabec Vojtěch CEP0600 Čepíci DISK
T3
3.19 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun 23:42
2. Rezek Petr 0070001 Kona Cycling Point 24:34 + 0:52
3. Holmberg Håkan 0080001 KARTSAM 26:02 + 2:20
4. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 27:09 + 3:27
4. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 27:09 + 3:27
6. Vácha Pavel MFP7901 Matfyz Praha 27:21 + 3:39
7. Cedrych Karel TJP5500 TJ Sokol Troja 27:42 + 4:00
8. Kašparová Lucie CHT9652 OOB SK Chrast 28:25 + 4:43
9. Ouhrabková Radka SPC8152 SPORTICUS team 28:32 + 4:50
10. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 28:42 + 5:00
11. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 29:27 + 5:45
12. Háněl Jaromír ZVO6801 OB SK Zvole 29:46 + 6:04
13. Kotková Lenka RIC7352 OB Říčany 29:54 + 6:12
13. Brandejsová Petra DKP7853 Oddíl OB Kotlářka 29:54 + 6:12
15. Klinkerová Jitka ROZ6450 OK Roztoky 30:20 + 6:38
15. Ptáčková Kateřina PGP7350 SK Praga 30:20 + 6:38
17. Nováková Ivana DLP8150 OOB TJ Dukla Praha 30:40 + 6:58
18. Zápotocký Luboš SLA7500 SKOB Slaný 30:49 + 7:07
19. Rypáčková Dana SPC7955 SPORTICUS team 30:59 + 7:17
20. Málková Šárka CST8351 OB Strakonice 31:22 + 7:40
21. Hanzalová Aneta CEP0450 Čepíci 31:55 + 8:13
22. Pícl Daniel DVP0401 DVP ORIENTATION 32:00 + 8:18
22. Škoch Jan 0260001 OK Viníci 32:00 + 8:18
24. Polášková Pavlína 0040001 Traged Team 32:17 + 8:35
25. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 32:21 + 8:39
26. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 32:25 + 8:43
27. Christer Carlsson 0080002 KARTSAM 32:37 + 8:55
28. Junková Petra STH7451 SK Studenec 32:57 + 9:15
29. Vaněčková Petra TJP7950 TJ Sokol Troja 33:00 + 9:18
30. Nyklová Helena MFP7550 Matfyz Praha 33:25 + 9:43
31. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 33:30 + 9:48
32. De Heij Laura RIC0450 OB Říčany 33:34 + 9:52
33. Salgueiro Eva DKL8450 KOB Kladno 34:01 + 10:19
34. Valla Zdeněk ZVO6501 OB SK Zvole 34:09 + 10:27
35. Formánková Anna RIC9950 OB Říčany 34:38 + 10:56
36. Pavlík Matěj LIT0401 KOB Litvínov 34:44 + 11:02
37. 5eháková Ludmila DVP0405 DVP ORIENTATION 34:48 + 11:06
38. Procházková Jana DKP8052 Oddíl OB Kotlářka 34:53 + 11:11
39. Prylová Pavla TJP7550 TJ Sokol Troja 35:01 + 11:19
40. Rančáková Stáňa DKL5950 KOB Kladno 35:15 + 11:33
41. Šejnová Magdalena KAM7055 OK Kamenice 35:29 + 11:47
42. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 35:33 + 11:51
43. Hladíková Zuzana DKP7852 Oddíl OB Kotlářka 37:11 + 13:29
44. Týfová Radka 0260002 OK Viníci 38:11 + 14:29
45. Mračková Ivana 38:18 + 14:36
46. Ledinská Leona DKP8161 Oddíl OB Kotlářka 38:35 + 14:53
47. Dudlová Jana ODV7751 TJ Aero Odolena Voda 38:57 + 15:15
48. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 40:18 + 16:36
49. Baxová Irena LBE7951 TJ Lokomotiva Beroun 41:12 + 17:30
50. Tučný Jan 0150001 Tučňáci OB 41:17 + 17:35
51. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 42:01 + 18:19
52. Janichová Magdalena 0130001 nejsem v klubu 42:02 + 18:20
52. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 42:02 + 18:20
54. Nesměráková Eva 42:46 + 19:04
55. Skřipský Pavel 43:53 + 20:11
56. Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice 44:00 + 20:18
57. Hlaváčová Jarka MFP6050 Matfyz Praha 44:13 + 20:31
58. Dubský Miloš SCP5100 OK Sparta Praha 44:28 + 20:46
59. Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:18 + 21:36
60. Priehodová Kateřina PGP7857 SK Praga 46:09 + 22:27
61. Boudová Kateřina 46:10 + 22:28
62. Paulů Robert 0200001 Běhám na vlastní triko 46:47 + 23:05
63. Wagnerová Lenka DKP5450 Oddíl OB Kotlářka 47:32 + 23:50
64. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 48:44 + 25:02
65. Leníková Jana DLT6151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 48:47 + 25:05
66. Dobrovolná Radka CEP0451 Čepíci 49:17 + 25:35
67. Hradilová Katarína HCE7350 TJ Hostivice 55:43 + 32:01
68. Prouzová Zuzana DKP6250 Oddíl OB Kotlářka 63:58 + 40:16
69. Pícl František DVP0701 DVP ORIENTATION 67:19 + 43:37
70. Píšová Jitka 0350001 neregistrovaná 70:21 + 46:39
71. Kolský Alexander PGP5000 SK Praga 109:58 + 86:16
Hudosová Gabriela RIC7299 OB Říčany DISK
Kovář Libor 0270001 Dezorientovaní šneci DISK
Iva Buchtová 0270002 Dezorientovaní šneci DISK
Kotulán Matěj 0190001 Cirkus Čakovice DISK
Pavlíková Klára LIT7451 KOB Litvínov DISK
Cajthaml Jiří 0220001 Neregistrovaný DISK
Janderová Markéta SOB7750 SOBSA DISK
Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany DISK
Janečková Markéta DISK
Kučerová Michaela RIC7253 OB Říčany DISK
T5
5.95 km, 30 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 36:11
2. Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka 36:39 + 0:28
3. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 37:39 + 1:28
4. Fröhlich Martin 0050001 Bludní tuleni 37:56 + 1:45
5. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 38:03 + 1:52
6. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 38:06 + 1:55
7. Slávik Alexander 0210001 NNN 38:09 + 1:58
8. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 38:33 + 2:22
9. Málek Martin CST8902 OB Strakonice 38:43 + 2:32
10. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 39:19 + 3:08
11. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 39:53 + 3:42
12. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 39:59 + 3:48
13. Rožek David RIC7403 OB Říčany 40:02 + 3:51
14. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 40:23 + 4:12
15. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 40:25 + 4:14
16. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 40:35 + 4:24
17. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 40:50 + 4:39
18. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 40:55 + 4:44
19. Málek Martin CST6501 OB Strakonice 41:02 + 4:51
20. Černý Ondřej CEP7800 Čepíci 41:04 + 4:53
20. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 41:04 + 4:53
22. Dvořák Josef PGP8006 SK Praga 41:11 + 5:00
23. Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice 41:14 + 5:03
24. Opršal Juraj VBA8301 ŠK VAZKA Bratislava 41:53 + 5:42
25. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 41:56 + 5:45
26. Ledinský Martin DKP7901 Oddíl OB Kotlářka 42:31 + 6:20
27. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 42:38 + 6:27
28. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 42:45 + 6:34
29. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 42:59 + 6:48
30. Vlach Martin PGP8605 SK Praga 43:01 + 6:50
31. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 43:22 + 7:11
32. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 43:59 + 7:48
33. Pelikán Lukáš DKL9802 KOB Kladno 44:04 + 7:53
34. Malý Jakub 44:43 + 8:32
35. Svoboda Jiří DKP7504 Oddíl OB Kotlářka 44:44 + 8:33
36. Jandera Tomáš SOB7300 SOBSA 45:07 + 8:56
37. Bulva Radek 0180001 NER 45:10 + 8:59
38. Valenta Jan ROZ6600 OK Roztoky 45:15 + 9:04
39. Hovorková Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 45:16 + 9:05
40. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 46:03 + 9:52
41. Pavlík Libor LIT7605 KOB Litvínov 46:04 + 9:53
42. Hošková Tereza TAP8971 KOB Tretra Praha 46:14 + 10:03
43. Nitsch Karel FSP7611 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 46:19 + 10:08
44. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 46:22 + 10:11
45. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 46:26 + 10:15
46. Beran Jakub 0020001 Tempo 46:33 + 10:22
47. Černý Radomír HCE6901 TJ Hostivice 46:41 + 10:30
48. Žemla Tomáš KAM7105 OK Kamenice 47:04 + 10:53
49. Rejnek Lukáš RIC0203 OB Říčany 47:24 + 11:13
50. Michalský Richard RIC7703 OB Říčany 47:34 + 11:23
51. Mědílková Iva SPC7160 SPORTICUS team 47:39 + 11:28
51. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 47:39 + 11:28
53. Folprechtová Kateřina VSP7460 USK Praha 47:53 + 11:42
54. Šlapák Martin PHK8504 OK 99 Hradec Králové 48:05 + 11:54
55. Prášek Přemysl KAM9305 OK Kamenice 48:16 + 12:05
56. Riegelová Kateřina RIC0252 OB Říčany 48:30 + 12:19
57. Tejkal Jan ADA8110 OOB Spartak Adamov 48:32 + 12:21
58. Bednařík Jan SPC8112 SPORTICUS team 48:38 + 12:27
59. Votava Petr KNC6602 Sokol Kostelec n. Č. l. 48:45 + 12:34
60. Končická Kateřina RIC0352 OB Říčany 48:46 + 12:35
61. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 48:47 + 12:36
62. Vereš Lukáš ASU8800 Magnus Orienteering 49:02 + 12:51
63. Pliska Miloš PGP6304 SK Praga 49:09 + 12:58
64. Mrzena Jan 49:10 + 12:59
65. Gemperle František MFP7102 Matfyz Praha 49:33 + 13:22
66. Žemlová Eva KAM7550 OK Kamenice 49:35 + 13:24
67. Rožková Petra RIC7575 OB Říčany 49:37 + 13:26
68. Samek Jakub VSP8800 USK Praha 49:45 + 13:34
69. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 50:14 + 14:03
70. Dostál Tomáš DLP7400 OOB TJ Dukla Praha 50:48 + 14:37
71. Jurga Václav 0170001 Krutě Kruté Krůty 50:49 + 14:38
72. Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu 50:53 + 14:42
73. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 50:57 + 14:46
74. Čechová Lenka 51:03 + 14:52
75. Máca Petr DOB7701 KOB Dobruška 51:18 + 15:07
76. Mička Aleš TJP7300 TJ Sokol Troja 51:19 + 15:08
77. Matoušková Kateřina EKP7750 VŠTJ Ekonom Praha 52:00 + 15:49
78. Vobořil Ondřej KPY0403 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 52:17 + 16:06
79. Matoušek Petr EKP7503 VŠTJ Ekonom Praha 52:20 + 16:09
80. Zavadil Vladimír VSP6710 USK Praha 52:30 + 16:19
81. Konečná Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 52:36 + 16:25
82. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 52:37 + 16:26
83. Sedláčková Petra ROZ7050 OK Roztoky 52:47 + 16:36
84. Hůla Pavel LBE7300 TJ Lokomotiva Beroun 52:56 + 16:45
85. Riegelová Gabriela RIC7353 OB Říčany 53:08 + 16:57
86. Ehlerová Petra VSP7855 USK Praha 53:17 + 17:06
87. Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:44 + 17:33
88. Peloušek Jiří 0090003 Leveris 54:05 + 17:54
89. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 54:11 + 18:00
90. Valentová Helena OKP6550 SK OK 24 Praha 54:54 + 18:43
90. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 54:54 + 18:43
92. Černá Kateřina HCE9850 TJ Hostivice 55:02 + 18:51
93. Soukupová Leona 0010001 OK1KYP 55:16 + 19:05
94. Mertová Eva DOB8551 KOB Dobruška 56:15 + 20:04
95. Hric Jan MFP6300 Matfyz Praha 56:55 + 20:44
96. Rousová Lucie DKL0251 KOB Kladno 57:10 + 20:59
97. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 57:19 + 21:08
98. Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 58:24 + 22:13
99. Míka Pavel DKP7800 Oddíl OB Kotlářka 58:46 + 22:35
100. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 58:59 + 22:48
101. Mácová Martina DOB7750 KOB Dobruška 59:11 + 23:00
102. Villaris Vojtěch 0090004 Leveris 59:37 + 23:26
103. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 59:50 + 23:39
104. Ježková Dominika PGP9053 SK Praga 59:53 + 23:42
105. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 60:26 + 24:15
106. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 60:33 + 24:22
107. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 61:05 + 24:54
108. Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 61:53 + 25:42
109. Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga 61:55 + 25:44
110. Hlavatá Pavla DKP7050 Oddíl OB Kotlářka 61:57 + 25:46
111. Černá Petra HCE7751 TJ Hostivice 62:30 + 26:19
112. Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov 62:38 + 26:27
113. Toušek Miloslav MKP5000 SK GORDIC Praha Kačerov 63:35 + 27:24
114. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 63:54 + 27:43
114. Koč Lumír MKP5401 SK GORDIC Praha Kačerov 63:54 + 27:43
116. Hurta Vladimír PGP6305 SK Praga 64:13 + 28:02
117. Blažková Kristina 0050002 Bludní tuleni 64:14 + 28:03
118. Slavíčková Petra 9FX8250 Fóglíci 64:19 + 28:08
119. Miroslav Kos 0090002 Leveris 64:27 + 28:16
120. Votavová Žofie KNC0250 Sokol Kostelec n. Č. l. 64:29 + 28:18
121. Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja 64:30 + 28:19
122. Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky 64:53 + 28:42
123. Gottliebová Petra KPY8752 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 65:07 + 28:56
124. Vyskočilová Karolína DKP8951 Oddíl OB Kotlářka 65:50 + 29:39
125. Vašta Karol 66:19 + 30:08
126. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 69:51 + 33:40
127. Klusáková Jitka DKP5651 Oddíl OB Kotlářka 71:08 + 34:57
128. Janíková Martina SOB6750 SOBSA 72:39 + 36:28
129. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 73:19 + 37:08
130. Nováková Alice 0290001 jdu náhodou kolem 74:13 + 38:02
131. Vallová Kristýna ZVO0152 OB SK Zvole 74:14 + 38:03
132. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 76:49 + 40:38
133. Wolkerová Dagmar TJP5250 TJ Sokol Troja 77:40 + 41:29
134. Wagner Richard DKP5202 Oddíl OB Kotlářka 78:02 + 41:51
135. Vejražka David KPY0401 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 79:02 + 42:51
136. Mašková Zuzana MKP7050 SK GORDIC Praha Kačerov 82:23 + 46:12
137. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 86:47 + 50:36
138. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 95:25 + 59:14
139. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 96:16 + 60:05
Matoušek Martin SPC7604 SPORTICUS team DISK
Bergl Tomáš TJP7801 TJ Sokol Troja DISK
Kubát Tomáš RIC7503 OB Říčany DISK
Hanč Petr VRL8001 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Pospíšilová Štěpánka BZP7650 Báječné ženy v orientačním běhu DISK
Poborský Petr EKP7500 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Motejzík Petr DLP7600 OOB TJ Dukla Praha DISK
Tolar Jan RIC7301 OB Říčany DISK
Mucha Ondřej RIC0400 OB Říčany DISK
Janík Pavel SOB6802 SOBSA DISK
TF
2.03 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Frolov Roman DKP1505 Oddíl OB Kotlářka 14:12
2. Mráček Adam 15:14 + 1:02
3. Mraček Jáchym 15:16 + 1:04
3. Fouček Jan 15:16 + 1:04
5. Proxová Veronika 0100001 Proxovi 16:34 + 2:22
6. Váchová Soňa MFP1050 Matfyz Praha 21:17 + 7:05
7. Wiererová Josefína TJP1250 TJ Sokol Troja 21:48 + 7:36
8. Adam Maxmilian Novotný 0340002 Bez zařazení 21:57 + 7:45
9. Novotná Anděla Anežka 0340001 Bez zařazení 22:06 + 7:54
10. Beranová Michaela 0280001 DDM Praha 6 22:49 + 8:37
11. Ledinská Lucie DKP1253 Oddíl OB Kotlářka 24:27 + 10:15
12. Cajthamlová Barbora DKP1250 Oddíl OB Kotlářka 24:30 + 10:18
13. Tomeš Maxmilián SJC1400 Sportcentrum Jičín 28:20 + 14:08
14. Max Paulů 0200002 Běhám na vlastní triko 29:02 + 14:50
15. Nová Eliška Anna DKP1551 Oddíl OB Kotlářka 32:05 + 17:53
16. Ouhrabková Bára SPC1256 SPORTICUS team 34:18 + 20:06
17. Votoček David 0140001 Bez klubu 36:14 + 22:02
18. Míka Zbyněk DKP1301 Oddíl OB Kotlářka 40:53 + 26:41
19. Collis Helena DKP1450 Oddíl OB Kotlářka 42:19 + 28:07
20. Collis Emma DKP1251 Oddíl OB Kotlářka 49:19 + 35:07
21. Cabrnoch Jiří DKL5400 KOB Kladno 66:03 + 51:51
Mišek Michal KAM1300 OK Kamenice DISK
Z1 (HDR)
1.41 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Váchová Pavlína 21:02
2. Kalina Oskar SPC1502 SPORTICUS team 21:16 + 0:14
3. Bednaříková Eva SPC1553 SPORTICUS team 21:40 + 0:38
4. Sedláková Helena DKP1352 Oddíl OB Kotlářka 31:17 + 10:15
5. Hora Damián PGP1616 SK Praga 41:03 + 20:01
6. Čevelová Adéla RIC1150 OB Říčany 44:45 + 23:43
7. Čevela Marek RIC1300 OB Říčany 44:50 + 23:48
8. Čevelová Ivana RIC7853 OB Říčany 44:59 + 23:57
Z2
1.86 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Samohýl Richard PGP2800 SK Praga 57:24
Kovařík Matěj DKP0410 Oddíl OB Kotlářka DISK