Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mullis Carolina | DKP0951 | B | Oddíl OB Kotlářka | 24:57 | |
2. | Kotecká Marie Anna | TBM0989 | B | KOS TJ Tesla Brno | 26:04 | + 1:07 |
3. | Salabová Pavlína | JIL0954 | A | OK Jilemnice | 26:45 | + 1:48 |
4. | Stehlíková Tereza | LPM0951 | B | OK Lokomotiva Plzeň | 28:19 | + 3:22 |
5. | Tomanková Alice | KSU0959 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 29:23 | + 4:26 |
6. | Kawuloková Tereza | TRI0956 | B | TJ TŽ Třinec | 31:41 | + 6:44 |
7. | Neubauerová Magdaléna | ZVO1052 | B | OB SK Zvole | 33:10 | + 8:13 |
8. | Petriláková Amálie Rebeka | DOR0953 | B | OK Dobříš | 33:18 | + 8:21 |
9. | Vondráčková Jolana | DKP1058 | B | Oddíl OB Kotlářka | 33:35 | + 8:38 |
10. | Urbánková Lucie | ONO1150 | B | SKOB Ostrov | 34:08 | + 9:11 |
11. | Andělová Viktorie | VPM1155 | B | KOS Slavia Plzeň | 37:07 | + 12:10 |
12. | Ptáčková Barbora | DKP0954 | B | Oddíl OB Kotlářka | 38:01 | + 13:04 |
13. | Hanáková Aneta | KRL0951 | B | Kometa Kralovice | 39:42 | + 14:45 |
14. | Krsová Anna | VPM1251 | C | KOS Slavia Plzeň | 41:00 | + 16:03 |
15. | Kurfürstová Marie | FSP1050 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 42:25 | + 17:28 |
16. | Košťáková Anna | DOR0957 | C | OK Dobříš | 47:02 | + 22:05 |
17. | Hezká Adéla | DOR1053 | C | OK Dobříš | 55:11 | + 30:14 |
18. | Košťáková Emma | DOR1155 | C | OK Dobříš | 56:51 | + 31:54 |
19. | Gregorová Magdalena | DKP1158 | C | Oddíl OB Kotlářka | 66:55 | + 41:58 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vítková Hana | SJI0750 | A | OK Jihlava | 28:24 | |
2. | Baldrianová Eva | VSP0751 | A | USK Praha | 28:29 | + 0:05 |
3. | Hanušová Markéta | VRL0852 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 30:31 | + 2:07 |
4. | Paulíčková Tereza | UOL0750 | A | SOB Olomouc | 30:41 | + 2:17 |
5. | Tomášková Matilda | TUR0957 | A | OOB TJ Turnov | 31:38 | + 3:14 |
6. | Finstrlová Kristýna | ZBM0752 | A | SK Brno Žabovřesky | 31:44 | + 3:20 |
7. | Švíglerová Kateřina | LPU0752 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 32:20 | + 3:56 |
8. | Flossmannová Lucie | VLI0852 | A | Slavia Liberec orienteering | 32:36 | + 4:12 |
9. | Hladíková Julie | DKP0857 | A | Oddíl OB Kotlářka | 32:42 | + 4:18 |
10. | Čapková Markéta | PHK0850 | A | OK 99 Hradec Králové | 32:43 | + 4:19 |
11. | Vyziblová Viktorie | SJC0853 | A | Sportcentrum Jičín | 32:57 | + 4:33 |
12. | Podlešáková Monika | PHK0752 | A | OK 99 Hradec Králové | 33:02 | + 4:38 |
13. | Čechová Johana | TBM0888 | A | KOS TJ Tesla Brno | 33:07 | + 4:43 |
14. | Rychlá Karolína | AOP0757 | A | Orientační Běh Opava | 33:36 | + 5:12 |
15. | Mayerová Daniela | KSH0852 | A | OB Kašperské Hory | 33:57 | + 5:33 |
16. | Strýčková Barbora | PBM0852 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 34:25 | + 6:01 |
16. | Gregorová Alice | DKP0758 | A | Oddíl OB Kotlářka | 34:25 | + 6:01 |
18. | Lamačová Barbora | BOR0750 | A | OK Jiskra Nový Bor | 34:42 | + 6:18 |
19. | Havlová Tereza | KAM0760 | A | OK Kamenice | 34:45 | + 6:21 |
20. | Novotná Karolína | TUR0853 | A | OOB TJ Turnov | 34:50 | + 6:26 |
21. | Kunášková Karolína | VLI0851 | A | Slavia Liberec orienteering | 34:53 | + 6:29 |
22. | Malečková Pavlína | VSP0855 | A | USK Praha | 35:00 | + 6:36 |
23. | Fedrová Anežka | RBK0853 | B | SK Radioklub Blansko | 35:10 | + 6:46 |
24. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | A | Orientační Běh Opava | 35:23 | + 6:59 |
25. | Lošťáková Ela | PGP0957 | A | SK Praga | 35:37 | + 7:13 |
26. | Pipková Karolína | LPU0756 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 35:43 | + 7:19 |
27. | Janošíková Marie | VCB0752 | B | OB České Budějovice | 35:45 | + 7:21 |
27. | Oranyová Sylva | SJI0751 | A | OK Jihlava | 35:45 | + 7:21 |
29. | Novotná Vendula | PHK0777 | A | OK 99 Hradec Králové | 35:53 | + 7:29 |
30. | Šimůnková Michaela | TAP0851 | A | KOB Tretra Praha | 36:22 | + 7:58 |
31. | Šestáková Johana | VLI0853 | A | Slavia Liberec orienteering | 36:36 | + 8:12 |
32. | Chrástová Barbora | STH0851 | A | SK Studenec | 36:47 | + 8:23 |
33. | Kamenická Tereza Ester | OSN0888 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 37:04 | + 8:40 |
34. | Vondráčková Alžběta | DKP0864 | A | Oddíl OB Kotlářka | 37:06 | + 8:42 |
35. | Netuková Anežka | SHK0750 | A | OK Slavia Hradec Králové | 37:11 | + 8:47 |
36. | Jurčíková Nina | TUR0759 | C | OOB TJ Turnov | 37:35 | + 9:11 |
36. | Lipenská Barbora | CHA0753 | A | OK Chrastava | 37:35 | + 9:11 |
38. | Lichtenbergová Zuzana | VSP0754 | B | USK Praha | 37:55 | + 9:31 |
39. | Pražáková Nella | JJN0853 | B | Team Jizerky | 38:42 | + 10:18 |
40. | Ptáčková Julie | TBM0980 | A | KOS TJ Tesla Brno | 39:43 | + 11:19 |
41. | Houžvičková Daniela | TUR0751 | A | OOB TJ Turnov | 40:17 | + 11:53 |
42. | Kynčlová Anna | JIL0852 | A | OK Jilemnice | 40:45 | + 12:21 |
43. | Fišerová Markéta | TZL0851 | A | SKOB Zlín | 40:50 | + 12:26 |
44. | Sobotová Kateřina | ZTC0851 | B | Západočeské sportovní centrum OB | 42:35 | + 14:11 |
45. | Klymeniuk Iryna | BOR0767 | A | OK Jiskra Nový Bor | 43:04 | + 14:40 |
46. | Skřivanková Anna | TBM0853 | B | KOS TJ Tesla Brno | 43:09 | + 14:45 |
47. | Nožičková Eva | JJN0852 | A | Team Jizerky | 43:13 | + 14:49 |
48. | Ellederová Eva | TAP0860 | B | KOB Tretra Praha | 44:38 | + 16:14 |
49. | Ritterová Lída | ONO0851 | B | SKOB Ostrov | 45:21 | + 16:57 |
50. | Otrubová Karolína | PLU0888 | A | TJ SOKOL Plumlov | 45:36 | + 17:12 |
51. | Gajdová Michaela | VSP0752 | B | USK Praha | 45:41 | + 17:17 |
52. | Kocmanová Adéla | BOR0752 | A | OK Jiskra Nový Bor | 46:35 | + 18:11 |
53. | Kočová Klára | ZBM0850 | A | SK Brno Žabovřesky | 46:39 | + 18:15 |
54. | Marková Adéla | ZBM0759 | C | SK Brno Žabovřesky | 48:37 | + 20:13 |
55. | Jágrová Aneta | RBK0951 | A | SK Radioklub Blansko | 49:19 | + 20:55 |
56. | Zakouřilová Klára | VSP0850 | B | USK Praha | 49:44 | + 21:20 |
57. | Byrtusová Klára | SIT0851 | B | OK SILESIA | 59:14 | + 30:50 |
58. | Hiklová Eva | ZBM0755 | B | SK Brno Žabovřesky | 66:19 | + 37:55 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Lucie | SKM0551 | A | KOB Směr Kroměříž | 28:03 | |
2. | Metelková Michaela | PHK0550 | R | OK 99 Hradec Králové | 29:22 | + 1:19 |
3. | Doušková Kateřina | TBM0679 | A | KOS TJ Tesla Brno | 29:45 | + 1:42 |
4. | Martanová Lea | TUR0555 | A | OOB TJ Turnov | 30:06 | + 2:03 |
4. | Štěpová Kateřina | PGP0657 | A | SK Praga | 30:06 | + 2:03 |
6. | Holasová Barbora | AOP0651 | A | Orientační Běh Opava | 30:33 | + 2:30 |
7. | Šimšová Pavla | PGP0557 | A | SK Praga | 30:56 | + 2:53 |
8. | Dušková Tereza | TBM0554 | A | KOS TJ Tesla Brno | 32:52 | + 4:49 |
9. | Jílková Lenka | UOL0654 | A | SOB Olomouc | 32:55 | + 4:52 |
10. | Novotná Michaela | TUR0551 | A | OOB TJ Turnov | 32:58 | + 4:55 |
11. | Tomanová Eliška | ZBM0658 | A | SK Brno Žabovřesky | 33:33 | + 5:30 |
12. | Malečková Hana | VSP0553 | A | USK Praha | 33:35 | + 5:32 |
13. | Procházková Doubravka | PBM0651 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 33:42 | + 5:39 |
14. | Plachá Zita | STA0551 | A | OK Střelka | 34:42 | + 6:39 |
15. | Mellanová Judita | TUR0559 | A | OOB TJ Turnov | 34:55 | + 6:52 |
16. | Matoušková Jana | MOV0551 | A | SKOB Ostrava | 35:11 | + 7:08 |
17. | Bambousková Julie | DOR0650 | A | OK Dobříš | 35:34 | + 7:31 |
18. | Morávková Zuzana | SRK0551 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 35:44 | + 7:41 |
19. | Koubová Hana | DKP0558 | A | Oddíl OB Kotlářka | 35:48 | + 7:45 |
20. | Lošťáková Sára | PGP0660 | A | SK Praga | 36:18 | + 8:15 |
21. | Hlaváčová Lucie | TBM0660 | A | KOS TJ Tesla Brno | 36:25 | + 8:22 |
22. | Urbánková Eva | ONO0650 | A | SKOB Ostrov | 36:27 | + 8:24 |
23. | Matyášová Kristýna | CHA0555 | A | OK Chrastava | 36:31 | + 8:28 |
24. | Měšťanová Tereza | TAP0653 | A | KOB Tretra Praha | 36:48 | + 8:45 |
25. | Doušková Hana | TBM0659 | A | KOS TJ Tesla Brno | 37:13 | + 9:10 |
26. | Ehlová Martina | TBM0655 | B | KOS TJ Tesla Brno | 37:48 | + 9:45 |
27. | Fuchsová Ema | TBM0653 | A | KOS TJ Tesla Brno | 37:50 | + 9:47 |
28. | Kosobudová Anna | VTA0551 | A | SC vebr-sport | 38:14 | + 10:11 |
29. | Lamačová Kateřina | TUR0660 | A | OOB TJ Turnov | 38:30 | + 10:27 |
30. | Kožíšková Kateřina | ZTC0652 | A | Západočeské sportovní centrum OB | 39:00 | + 10:57 |
31. | Housková Barbora | DOR0655 | A | OK Dobříš | 39:42 | + 11:39 |
32. | Holíková Simona | ONO0553 | B | SKOB Ostrov | 40:42 | + 12:39 |
33. | Ballonová Lucie | PHK0664 | A | OK 99 Hradec Králové | 40:48 | + 12:45 |
34. | Štemberová Barbora | TJN0650 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 41:03 | + 13:00 |
35. | Srbová Michaela | LPU0557 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 42:09 | + 14:06 |
36. | Gallo Natálie | AOP0652 | A | Orientační Běh Opava | 42:10 | + 14:07 |
37. | Čečková Karolína | SHK0650 | A | OK Slavia Hradec Králové | 42:29 | + 14:26 |
38. | Novotná Barbora | TUR0552 | A | OOB TJ Turnov | 42:42 | + 14:39 |
39. | Finstrlová Julie | ZBM0552 | A | SK Brno Žabovřesky | 43:05 | + 15:02 |
40. | Podoubská Adéla | JJN0650 | B | Team Jizerky | 43:40 | + 15:37 |
41. | Otrubová Anna | PLU0577 | A | TJ SOKOL Plumlov | 44:26 | + 16:23 |
42. | Balejová Julie | KAM0551 | B | OK Kamenice | 45:03 | + 17:00 |
43. | Haasová Klára | LPU0655 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 45:30 | + 17:27 |
44. | Vlachová Adéla | KRL0551 | B | Kometa Kralovice | 46:47 | + 18:44 |
45. | Pekárková Bára | ONO0655 | C | SKOB Ostrov | 48:00 | + 19:57 |
46. | Janošíková Eva | VCB0552 | B | OB České Budějovice | 49:17 | + 21:14 |
47. | Savruková Adéla | TJN0656 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 49:54 | + 21:51 |
48. | Kasprzyk Marta | STE0659 | C | SK SKI-OB Šternberk | 50:42 | + 22:39 |
49. | Kulová Laura | ONO0552 | B | SKOB Ostrov | 52:46 | + 24:43 |
50. | Müllerová Marie | KSU0565 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 52:54 | + 24:51 |
51. | Dzwonkowska Paulina | STE0658 | C | SK SKI-OB Šternberk | 55:21 | + 27:18 |
52. | Škáchová Viktorie | DKP0655 | A | Oddíl OB Kotlářka | 57:30 | + 29:27 |
53. | Smýkalová Eliška | KSU0676 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 59:54 | + 31:51 |
Vilémová Eliška | VLI0655 | A | Slavia Liberec orienteering | DISK | ||
Ondrová Anna | ZBM0553 | A | SK Brno Žabovřesky | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mulíčková Markéta | TBM0362 | E | KOS TJ Tesla Brno | 30:06 | 8666 | |
2. | Karlová Anna | JIL0352 | E | OK Jilemnice | 30:09 | + 0:03 | 8652 |
3. | Smolková Barbora | TAP0356 | R | KOB Tretra Praha | 31:10 | + 1:04 | 8366 |
4. | Krejčová Lucie | PGP0455 | R | SK Praga | 33:20 | + 3:14 | 7758 |
5. | Rotková Markéta | ZBM0455 | A | SK Brno Žabovřesky | 34:25 | + 4:19 | 7453 |
6. | Bulířová Ema | TAP0452 | R | KOB Tretra Praha | 34:50 | + 4:44 | 7336 |
7. | Bednaříková Emma | PBM0359 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 35:29 | + 5:23 | 7153 |
8. | Poborská Eliška | DKP0358 | A | Oddíl OB Kotlářka | 36:24 | + 6:18 | 6896 |
9. | Bídová Markéta | PBM0352 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 36:43 | + 6:37 | 6807 |
10. | Černá Ema | TAP0457 | A | KOB Tretra Praha | 36:58 | + 6:52 | 6737 |
11. | Richtrová Kamila | ZTC0451 | R | Západočeské sportovní centrum OB | 37:32 | + 7:26 | 6577 |
12. | Šestáková Marie | VLI0452 | A | Slavia Liberec orienteering | 37:37 | + 7:31 | 6554 |
13. | Šafaříková Lucie | OPI0350 | A | Orientační sporty Písek | 37:52 | + 7:46 | 6484 |
14. | Smutná Anna Marie | DKP0359 | R | Oddíl OB Kotlářka | 38:18 | + 8:12 | 6362 |
15. | Hanušová Kateřina | LPU0459 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 38:27 | + 8:21 | 6320 |
16. | Vávrová Vanda | SHK0360 | R | OK Slavia Hradec Králové | 38:28 | + 8:22 | 6315 |
17. | Skácelová Adéla | JJN0454 | A | Team Jizerky | 39:11 | + 9:05 | 6114 |
18. | Fejfarová Tereza | LPU0360 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 39:27 | + 9:21 | 6039 |
19. | Štraitová Jolana | VSP0456 | A | USK Praha | 39:51 | + 9:45 | 5927 |
20. | Kodejšová Markéta | VSP0458 | A | USK Praha | 39:52 | + 9:46 | 5922 |
21. | Pesničáková Soňa | JJN0451 | A | Team Jizerky | 39:58 | + 9:52 | 5894 |
22. | Tichá Dorotea | DKP0351 | A | Oddíl OB Kotlářka | 40:56 | + 10:50 | 5622 |
23. | Bruková Petra | TRI0450 | A | TJ TŽ Třinec | 41:03 | + 10:57 | 5589 |
24. | Chrzová Eliška | PGP0353 | A | SK Praga | 41:17 | + 11:11 | 5524 |
25. | Barnatová Klára | ZBM0352 | R | SK Brno Žabovřesky | 41:25 | + 11:19 | 5486 |
26. | Koberová Kateřina | LPU0352 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 41:58 | + 11:52 | 5332 |
27. | Čápová Eliška | STA0451 | A | OK Střelka | 42:52 | + 12:46 | 5079 |
28. | Gottsteinová Ema | JIL0451 | A | OK Jilemnice | 42:58 | + 12:52 | 5051 |
29. | Zamouřilová Anežka | PHK0354 | A | OK 99 Hradec Králové | 43:18 | + 13:12 | 4957 |
30. | Binarová Adéla | UOL0452 | A | SOB Olomouc | 44:57 | + 14:51 | 4494 |
31. | Švecová Anežka | ZVO0352 | A | OB SK Zvole | 45:15 | + 15:09 | 4409 |
32. | Tomášková Linda | TAP0455 | A | KOB Tretra Praha | 45:28 | + 15:22 | 4349 |
33. | Klechová Karolína | AOP0452 | A | Orientační Běh Opava | 46:06 | + 16:00 | 4171 |
34. | Počtová Klára | OPI0453 | A | Orientační sporty Písek | 46:08 | + 16:02 | 4161 |
35. | Andrlová Lea | SHK0463 | A | OK Slavia Hradec Králové | 46:48 | + 16:42 | 3974 |
36. | Hudská Štěpánka | TUR0450 | B | OOB TJ Turnov | 46:59 | + 16:53 | 3922 |
37. | Pecko Sára | ZTC0452 | A | Západočeské sportovní centrum OB | 48:39 | + 18:33 | 3454 |
38. | Kubáková Nela | LPU0458 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 49:15 | + 19:09 | 3286 |
39. | Zelníková Barbora | ZBM0461 | C | SK Brno Žabovřesky | 54:22 | + 24:16 | 1848 |
40. | Lubrichová Veronika | PLU0453 | B | TJ SOKOL Plumlov | 57:34 | + 27:28 | 949 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosová Denisa | PHK9150 | E | OK 99 Hradec Králové | 36:09 | 9995 | |
2. | Peterová Jana | LPU0057 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 36:28 | + 0:19 | 9910 |
3. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | E | Sportcentrum Jičín | 37:23 | + 1:14 | 9664 |
4. | Čechová Tereza | KAM9852 | E | OK Kamenice | 38:01 | + 1:52 | 9494 |
5. | Chaloupská Barbora | PHK9951 | E | OK 99 Hradec Králové | 38:50 | + 2:41 | 9274 |
6. | Šimková Johanka | ZBM9350 | E | SK Brno Žabovřesky | 39:13 | + 3:04 | 9171 |
7. | Kozáková Zdenka | TBM7952 | E | KOS TJ Tesla Brno | 39:28 | + 3:19 | 9104 |
8. | Holečková Petra | SHK0250 | R | OK Slavia Hradec Králové | 39:37 | + 3:28 | 9063 |
9. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | R | SK Brno Žabovřesky | 39:41 | + 3:32 | 9045 |
10. | Landovská Petra | KAM9354 | R | OK Kamenice | 40:13 | + 4:04 | 8902 |
11. | Pospíšilová Marie | DKP8756 | C | Oddíl OB Kotlářka | 40:20 | + 4:11 | 8871 |
12. | Dittrichová Michaela | LCE0250 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:57 | + 4:48 | 8705 |
13. | Kavánková Iva | TZL9753 | R | SKOB Zlín | 40:58 | + 4:49 | 8701 |
14. | Vandasová Adéla | PHK0255 | E | OK 99 Hradec Králové | 41:10 | + 5:01 | 8647 |
15. | Matějková Barbora | TUR0156 | E | OOB TJ Turnov | 41:25 | + 5:16 | 8580 |
16. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | C | USK Praha | 41:29 | + 5:20 | 8562 |
17. | Kamenická Karolína | ZTC9651 | R | Západočeské sportovní centrum OB | 41:37 | + 5:28 | 8526 |
18. | Štičková Anna | SSU9651 | E | SK Severka Šumperk | 42:38 | + 6:29 | 8253 |
19. | Semrádová Jana | CHC9951 | R | K.O.B. Choceň | 42:57 | + 6:48 | 8167 |
20. | Korpasová Tereza | TBM9898 | R | KOS TJ Tesla Brno | 43:01 | + 6:52 | 8149 |
21. | Sokolářová Šárka | TUR9999 | E | OOB TJ Turnov | 43:23 | + 7:14 | 8051 |
22. | Rufferová Iva | TUR8354 | R | OOB TJ Turnov | 43:24 | + 7:15 | 8046 |
23. | Hájková Eliška | KAM9851 | R | OK Kamenice | 43:25 | + 7:16 | 8042 |
24. | Gregorová Kamila | SJH8150 | E | SOS Jindřichův Hradec | 43:28 | + 7:19 | 8028 |
25. | Nechanická Klára | TBM0055 | R | KOS TJ Tesla Brno | 44:22 | + 8:13 | 7787 |
26. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | R | KOB Tretra Praha | 44:49 | + 8:40 | 7666 |
27. | Hiklová Natalia | ZBM8350 | R | SK Brno Žabovřesky | 45:43 | + 9:34 | 7424 |
28. | Thýnová Nikola | SHK0051 | C | OK Slavia Hradec Králové | 46:05 | + 9:56 | 7325 |
29. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | C | SKOB Zlín | 46:38 | + 10:29 | 7177 |
30. | Semíková Lucie | KAM0250 | R | OK Kamenice | 46:48 | + 10:39 | 7132 |
31. | Pekařová Jana | TUR0252 | E | OOB TJ Turnov | 47:12 | + 11:03 | 7025 |
32. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | E | SK Brno Žabovřesky | 47:34 | + 11:25 | 6926 |
33. | Surkova Polina | PGP0157 | R | SK Praga | 48:19 | + 12:10 | 6725 |
34. | Korpasová Lucie | TBM0151 | C | KOS TJ Tesla Brno | 49:17 | + 13:08 | 6465 |
35. | Plochová Dominika | DKP8651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 50:04 | + 13:55 | 6254 |
36. | Šiková Barbora | ZTC9650 | C | Západočeské sportovní centrum OB | 50:23 | + 14:14 | 6169 |
37. | Škáchová Magdalena | DKP0156 | C | Oddíl OB Kotlářka | 51:34 | + 15:25 | 5851 |
38. | Rollier Monika | PHK8051 | C | OK 99 Hradec Králové | 52:10 | + 16:01 | 5690 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doležalová Monika | KAM8851 | R | OK Kamenice | 36:25 | 8326 | |
2. | Martanová Elin | TUR0253 | R | OOB TJ Turnov | 39:42 | + 3:17 | 7663 |
3. | Špringlová Kamila | TBM0050 | C | KOS TJ Tesla Brno | 40:24 | + 3:59 | 7522 |
4. | Kašková Kateřina | CHA7850 | R | OK Chrastava | 40:30 | + 4:05 | 7502 |
5. | Kožinová Anna | PGP9350 | C | SK Praga | 41:32 | + 5:07 | 7293 |
6. | Firešová Markéta | ZBM9951 | C | SK Brno Žabovřesky | 41:37 | + 5:12 | 7277 |
7. | Poklopová Lenka | SSU8952 | C | SK Severka Šumperk | 42:09 | + 5:44 | 7169 |
8. | Chvalová Věra | ZTC9452 | C | Západočeské sportovní centrum OB | 42:25 | + 6:00 | 7115 |
9. | Hermannová Anna | TAP9251 | C | KOB Tretra Praha | 43:44 | + 7:19 | 6849 |
10. | Staňová Karolína | BOR9853 | C | OK Jiskra Nový Bor | 44:33 | + 8:08 | 6685 |
11. | Studničná Lenka | FSP8650 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 45:14 | + 8:49 | 6547 |
12. | Dlabajová Alena | TUR8551 | C | OOB TJ Turnov | 46:07 | + 9:42 | 6369 |
13. | Rýdlová Adéla | JJN0151 | C | Team Jizerky | 46:36 | + 10:11 | 6271 |
14. | Pecoldová Pavlína | MFP8450 | C | Matfyz Praha | 47:58 | + 11:33 | 5995 |
15. | Nováková Kateřina | OKP9450 | C | SK OK 24 Praha | 48:08 | + 11:43 | 5962 |
16. | Marková Ema | SSU0252 | R | SK Severka Šumperk | 48:20 | + 11:55 | 5921 |
17. | Šimšová Jana | MFP7651 | C | Matfyz Praha | 49:50 | + 13:25 | 5619 |
18. | Matušková Jana | RBK9999 | C | SK Radioklub Blansko | 50:27 | + 14:02 | 5494 |
19. | Karochová Simona | DKP8853 | C | Oddíl OB Kotlářka | 51:08 | + 14:43 | 5356 |
20. | Kožinová Zuzana | PGP9650 | C | SK Praga | 51:10 | + 14:45 | 5350 |
21. | Pangrácová Marie | DKL9051 | C | KOB Kladno | 51:19 | + 14:54 | 5319 |
22. | Albrechtová Eva | KAM7850 | C | OK Kamenice | 51:35 | + 15:10 | 5265 |
23. | Klacková Štěpánka | SJC0253 | C | Sportcentrum Jičín | 52:18 | + 15:53 | 5121 |
24. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 52:47 | + 16:22 | 5023 |
25. | Janovská Petra | PGP7355 | C | SK Praga | 53:44 | + 17:19 | 4832 |
26. | Thořová Markéta | TUR9952 | C | OOB TJ Turnov | 55:43 | + 19:18 | 4431 |
27. | Míchalová Šárka | KPY0050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 55:59 | + 19:34 | 4378 |
28. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | C | OK Kamenice | 56:19 | + 19:54 | 4310 |
29. | Košárková Iva | PGP8155 | C | SK Praga | 57:19 | + 20:54 | 4109 |
30. | Dolejší Lenka | DOK7450 | C | OK Doksy | 57:25 | + 21:00 | 4088 |
31. | Zajícová Kateřina | TAP9053 | C | KOB Tretra Praha | 57:44 | + 21:19 | 4024 |
32. | Hendrychová Zuzana | ZBM8954 | C | SK Brno Žabovřesky | 58:45 | + 22:20 | 3819 |
33. | Bartalošová Jana | PGP8154 | C | SK Praga | 60:08 | + 23:43 | 3540 |
34. | Fořtová Johana | PGP9354 | C | SK Praga | 60:35 | + 24:10 | 3449 |
35. | Kosobudová Kateřina | TAP0258 | C | KOB Tretra Praha | 61:43 | + 25:18 | 3221 |
36. | Polanská Nelly | PZR0152 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 67:32 | + 31:07 | 2047 |
37. | Balusková Ida | OKP7350 | C | SK OK 24 Praha | 77:38 | + 41:13 | 9 |
38. | Koubová Lenka | ROU9554 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 80:27 | + 44:02 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mikulášová Helena | PGP9353 | C | SK Praga | 62:07 | ||
2. | Hanáková Lenka | KRL9951 | C | Kometa Kralovice | 65:54 | + 3:47 | |
3. | Syslová Edita | PGP8853 | C | SK Praga | 85:58 | + 23:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Špičáková Barbora | DKP8250 | C | Oddíl OB Kotlářka | 39:28 | |
2. | Šklíbová Jana | SRK7651 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 44:25 | + 4:57 |
3. | Chaloupská Pavlína | PHK7051 | C | OK 99 Hradec Králové | 45:48 | + 6:20 |
4. | Košťáková Petra | DOR8151 | C | OK Dobříš | 45:57 | + 6:29 |
5. | Kozumplíková Alice | RBK8151 | C | SK Radioklub Blansko | 47:56 | + 8:28 |
6. | Pecharová Michaela | TJP6550 | C | TJ Sokol Troja | 50:18 | + 10:50 |
7. | Rickmeyer Tina | STB8650 | C | TJ Stadion Nový Bor | 54:39 | + 15:11 |
8. | Vaňková Saša | LDC8550 | C | KOB Děčín | 70:38 | + 31:10 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podmolíková Dagmar | TZL7155 | C | SKOB Zlín | 41:09 | |
2. | Synková Petra | DOK7950 | C | OK Doksy | 42:00 | + 0:51 |
3. | Svobodová Jitka | VSP7450 | C | USK Praha | 42:53 | + 1:44 |
4. | Jílková Hana | UOL8050 | C | SOB Olomouc | 44:09 | + 3:00 |
5. | Petriláková Petra | DOR7656 | C | OK Dobříš | 53:08 | + 11:59 |
6. | Savičová Gabriela | SKV7952 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 57:46 | + 16:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ondráčková Veronika | EKP7850 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 27:55 | |
2. | Havrdová Renata | SJC7756 | C | Sportcentrum Jičín | 27:57 | + 0:02 |
3. | Tomášková Radka | TUV7851 | C | SOK TJ Turnov | 28:57 | + 1:02 |
4. | Otrubová Johana | PLU7852 | C | TJ SOKOL Plumlov | 29:55 | + 2:00 |
5. | Šimerková Olga | PGP7551 | C | SK Praga | 29:58 | + 2:03 |
6. | Městková Lucie | TEP7850 | C | Tempo Praha | 31:36 | + 3:41 |
7. | Pokorná Magdaléna | PGP7562 | C | SK Praga | 32:31 | + 4:36 |
8. | Lošťáková Ivana | PGP7763 | C | SK Praga | 33:04 | + 5:09 |
9. | Dvorská Marie | VLI7454 | C | Slavia Liberec orienteering | 33:51 | + 5:56 |
10. | Hofmanová Michaela | LPM7751 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 34:46 | + 6:51 |
11. | Kundratová Jana | TZL7350 | C | SKOB Zlín | 34:59 | + 7:04 |
12. | Vildmonová Pavla | PGP7454 | C | SK Praga | 35:53 | + 7:58 |
13. | Hradecká Petra | DOK6850 | C | OK Doksy | 37:10 | + 9:15 |
14. | Urbánková Jana | ONO7851 | C | SKOB Ostrov | 37:27 | + 9:32 |
15. | Gajdová Kristina | VSP7752 | C | USK Praha | 39:04 | + 11:09 |
16. | Sobotová Jana | VPM7250 | C | KOS Slavia Plzeň | 39:32 | + 11:37 |
17. | Bartošová Jana | MLA7051 | C | MLOK Mariánské Lázně | 43:37 | + 15:42 |
18. | Vítečková Kateřina | DKP7251 | C | Oddíl OB Kotlářka | 44:01 | + 16:06 |
19. | Čechová Marcela | TBM7659 | C | KOS TJ Tesla Brno | 44:10 | + 16:15 |
20. | Brandejsová Petra | DKP7853 | C | Oddíl OB Kotlářka | 45:25 | + 17:30 |
21. | Krausová Marcela | LCV7351 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 46:04 | + 18:09 |
22. | Červinková Jitka | OKP6451 | C | SK OK 24 Praha | 48:41 | + 20:46 |
23. | Kubečková Terezie | LIP7650 | C | SOS Mamuti z Lipovky | 50:57 | + 23:02 |
24. | Buková Jana | ROU7150 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 51:33 | + 23:38 |
25. | Hladíková Zuzana | DKP7852 | C | Oddíl OB Kotlářka | 52:19 | + 24:24 |
26. | Vondráčková Markéta | DKP7856 | C | Oddíl OB Kotlářka | 54:06 | + 26:11 |
27. | Ellederová Zdenka | TAP7755 | C | KOB Tretra Praha | 56:59 | + 29:04 |
28. | Havlová Eva | KNC7851 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 59:04 | + 31:09 |
29. | Janošíková Olga | VCB7552 | C | OB České Budějovice | 62:20 | + 34:25 |
30. | Váchová Ilona | 0070001 | 64:57 | + 37:02 | ||
31. | Kurfürstová Magdalena | FSP7852 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 67:03 | + 39:08 |
Podrábská Marie | VLI7451 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | ||
Zelená Markéta | PGP5850 | C | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chupeková Silvia | VZA7251 | Slávia ŽU Žilina | 23:55 | ||
2. | Škáchová Petra | DKP7054 | C | Oddíl OB Kotlářka | 28:17 | + 4:22 |
3. | Kamenická Lenka | OSN6955 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 29:44 | + 5:49 |
4. | Škvorová Zuzana | KAM7350 | C | OK Kamenice | 30:37 | + 6:42 |
5. | Eckardt Cornelia | 71D6900 | USV TU Dresden | 31:18 | + 7:23 | |
6. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | C | Matfyz Praha | 32:02 | + 8:07 |
7. | Nehasilová Zuzana | LDC7150 | C | KOB Děčín | 33:42 | + 9:47 |
8. | Bruková Jana | TRI7150 | C | TJ TŽ Třinec | 35:20 | + 11:25 |
9. | Koucká Ivana | EKP6850 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 35:52 | + 11:57 |
10. | Himmelová Marie | KAM6952 | C | OK Kamenice | 36:00 | + 12:05 |
11. | Kostková Jana | AOP7151 | C | Orientační Běh Opava | 36:02 | + 12:07 |
12. | Demlová Jitka | LPU6955 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:22 | + 15:27 |
13. | Forstová Lenka | MFP6850 | C | Matfyz Praha | 42:24 | + 18:29 |
14. | Průšová Markéta | VSP7256 | C | USK Praha | 43:53 | + 19:58 |
15. | Melišíková Radka | TAP7152 | C | KOB Tretra Praha | 43:57 | + 20:02 |
16. | Fürstová Katka | LLI6950 | C | LOK-o Liberec | 48:35 | + 24:40 |
17. | Čepičková Jana | LPM7353 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 59:26 | + 35:31 |
18. | Hlavatá Pavla | DKP7050 | C | Oddíl OB Kotlářka | 63:59 | + 40:04 |
19. | Riby Kateřina | LTP7252 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 67:18 | + 43:23 |
20. | Tloušťová Eva | SCP6950 | C | OK Sparta Praha | 67:47 | + 43:52 |
21. | Kosobudová Lenka | VTA7351 | C | SC vebr-sport | 69:10 | + 45:15 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Górnicka-Antonowicz Anna | STE6851 | C | SK SKI-OB Šternberk | 33:26 | |
2. | Thýnová Ivana | SHK6651 | C | OK Slavia Hradec Králové | 36:47 | + 3:21 |
3. | Lisá Monika | ONO6750 | C | SKOB Ostrov | 36:56 | + 3:30 |
4. | Pechová Iva | LPM6151 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 37:54 | + 4:28 |
5. | Fantová Libuše | EKP5650 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 39:56 | + 6:30 |
6. | Tichá Jana | SJH6451 | C | SOS Jindřichův Hradec | 40:24 | + 6:58 |
7. | Kavková Dana | SCP6150 | C | OK Sparta Praha | 41:16 | + 7:50 |
8. | Slavíková Kateřina | PGP6650 | C | SK Praga | 41:51 | + 8:25 |
9. | Němečková Jarmila | VSP6650 | C | USK Praha | 42:20 | + 8:54 |
10. | Tenglerová Helena | MLA6551 | C | MLOK Mariánské Lázně | 43:56 | + 10:30 |
11. | Slezáčková Věra | KAS6550 | C | KOB Kamenický Šenov | 52:34 | + 19:08 |
12. | Míchalová Marcela | KPY6850 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 69:00 | + 35:34 |
13. | Šoupová Jana | LPM6850 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 80:13 | + 46:47 |
14. | Marcela Kovaříková | 0030003 | 87:31 | + 54:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sklenářová Jana | MLA6258 | C | MLOK Mariánské Lázně | 45:15 | |
2. | Freyová Michaela | KPY6050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 47:11 | + 1:56 |
3. | Kovářová Alena | LTP6151 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 53:14 | + 7:59 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horová Magda | VSP5450 | C | USK Praha | 33:37 | |
2. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | C | KOB Dobřichovice | 35:45 | + 2:08 |
3. | Mrázová Pavla | DCE5550 | C | KOB Dobřichovice | 38:49 | + 5:12 |
4. | Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 40:20 | + 6:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Savičová Irena | SKV5352 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 59:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zmeková Míla | SLP4451 | C | OOB Slavia Praha | 74:25 | |
2. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 81:31 | + 7:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holas Štěpán | AOP0900 | A | Orientační Běh Opava | 22:40 | |
2. | Machar Dan | DKP1002 | B | Oddíl OB Kotlářka | 26:48 | + 4:08 |
3. | Sedlák Václav | DKP1105 | B | Oddíl OB Kotlářka | 27:42 | + 5:02 |
4. | Škorpil Marek | HOR0900 | B | TJ Jiskra Hořice | 29:43 | + 7:03 |
5. | Janošík Ivan | VCB1002 | B | OB České Budějovice | 30:56 | + 8:16 |
6. | Kotecký Jáchym | TBM1124 | B | KOS TJ Tesla Brno | 31:32 | + 8:52 |
7. | Ritter Jakub | ONO1000 | B | SKOB Ostrov | 33:32 | + 10:52 |
8. | Gajda Petr | VSP0903 | B | USK Praha | 34:04 | + 11:24 |
9. | Štěrba Lukáš | SKV1001 | B | TJ Slovan Karlovy Vary | 37:44 | + 15:04 |
10. | Komín Matyáš | DKL0901 | B | KOB Kladno | 43:43 | + 21:03 |
11. | Jedlička Josef | VPM1102 | C | KOS Slavia Plzeň | 57:43 | + 35:03 |
12. | Fanta Jáchym | DKP1013 | C | Oddíl OB Kotlářka | 63:09 | + 40:29 |
13. | Hendrych Lukáš | KPY1100 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 71:09 | + 48:29 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomášek Prokop | TUR0711 | A | OOB TJ Turnov | 25:34 | |
2. | Heczko Erik | VLI0804 | A | Slavia Liberec orienteering | 25:57 | + 0:23 |
3. | Ticháček Jakub | SJC0704 | A | Sportcentrum Jičín | 26:17 | + 0:43 |
4. | Metelka Tomáš | PHK0801 | A | OK 99 Hradec Králové | 26:46 | + 1:12 |
4. | Vaníček Jan | SJC0705 | A | Sportcentrum Jičín | 26:46 | + 1:12 |
6. | Štěpánek Ondřej | TBM0809 | A | KOS TJ Tesla Brno | 27:22 | + 1:48 |
7. | Hyxa Jan | VLI0702 | A | Slavia Liberec orienteering | 27:35 | + 2:01 |
8. | Štrait Vilém | VSP0701 | A | USK Praha | 28:28 | + 2:54 |
9. | Kopecký Matyáš | SJC0702 | A | Sportcentrum Jičín | 28:36 | + 3:02 |
10. | Čech Viktor | AOP0801 | A | Orientační Běh Opava | 28:47 | + 3:13 |
11. | Sedláček Patrik | DKP0816 | A | Oddíl OB Kotlářka | 28:49 | + 3:15 |
12. | Račanský Jiří | TBM0706 | A | KOS TJ Tesla Brno | 28:51 | + 3:17 |
13. | Stehlík Jakub | ZTC0700 | A | Západočeské sportovní centrum OB | 28:52 | + 3:18 |
14. | Podrábský Ctibor | VLI0700 | A | Slavia Liberec orienteering | 29:02 | + 3:28 |
15. | Šebelka Matěj | VLI0805 | A | Slavia Liberec orienteering | 29:10 | + 3:36 |
16. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | A | Oddíl OB Kotlářka | 29:37 | + 4:03 |
17. | Srb Vladimír | LPU0714 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 30:06 | + 4:32 |
18. | Macháček Tomáš | SHK0811 | A | OK Slavia Hradec Králové | 30:16 | + 4:42 |
19. | Pernička Martin | TZL0800 | A | SKOB Zlín | 30:57 | + 5:23 |
20. | Skripnik Matouš | FSP0800 | A | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 31:13 | + 5:39 |
20. | Donda Jakub | ONO0700 | B | SKOB Ostrov | 31:13 | + 5:39 |
22. | Zápotocký Jiří | PGP0808 | A | SK Praga | 32:00 | + 6:26 |
23. | Pěček Jakub | SKM0700 | A | KOB Směr Kroměříž | 32:25 | + 6:51 |
24. | Jiras Antonín | DOR0701 | A | OK Dobříš | 32:42 | + 7:08 |
25. | Bulička Martin | ZBM0807 | A | SK Brno Žabovřesky | 32:45 | + 7:11 |
26. | Brandejs Štěpán | DKP0807 | B | Oddíl OB Kotlářka | 33:24 | + 7:50 |
27. | Frosch Vítek | LPU0801 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 33:57 | + 8:23 |
28. | Drahoňovský Tomáš | TUR0701 | A | OOB TJ Turnov | 34:39 | + 9:05 |
29. | Goláň František | LPU0803 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 34:49 | + 9:15 |
30. | Třešňák Matěj | JIL0701 | B | OK Jilemnice | 35:40 | + 10:06 |
31. | Parkan Tomáš | SJH0803 | A | SOS Jindřichův Hradec | 36:07 | + 10:33 |
31. | Kosák Eliáš | PGP0704 | B | SK Praga | 36:07 | + 10:33 |
33. | Vlček Tomáš | VIC0713 | A | OB Vizovice | 36:38 | + 11:04 |
34. | Jelínek František | PHK0900 | B | OK 99 Hradec Králové | 36:43 | + 11:09 |
35. | Kubeček Antonín | SNA0803 | A | TJ START Náchod | 37:12 | + 11:38 |
36. | Patka Kryštof | BOR0702 | A | OK Jiskra Nový Bor | 37:14 | + 11:40 |
37. | Kurka Antonín | SHK0700 | B | OK Slavia Hradec Králové | 37:26 | + 11:52 |
38. | Jahudka Tomáš | TZL0815 | A | SKOB Zlín | 37:41 | + 12:07 |
39. | Gallo Ondřej | AOP0802 | B | Orientační Běh Opava | 37:49 | + 12:15 |
40. | Pavlík Adam | TZL0810 | B | SKOB Zlín | 37:53 | + 12:19 |
41. | Komenda Jakub | PBM0712 | B | TJ Spartak 1. brněnská | 37:59 | + 12:25 |
42. | Linhart Jakub | TZL0813 | B | SKOB Zlín | 39:15 | + 13:41 |
43. | Machar Eda | DKP0803 | A | Oddíl OB Kotlářka | 40:01 | + 14:27 |
44. | Štembera Vít | TJN0801 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 41:08 | + 15:34 |
45. | Franc Kryštof | TBM0817 | B | KOS TJ Tesla Brno | 41:16 | + 15:42 |
46. | Mrkvica Václav | ZLH0800 | A | OOB TJ Zlaté Hory | 41:24 | + 15:50 |
47. | Termer Štěpán | VSP0807 | B | USK Praha | 42:40 | + 17:06 |
48. | Kadaně Marek | LPU0703 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 43:33 | + 17:59 |
49. | Hlavatý Jan | LPU0713 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 43:49 | + 18:15 |
50. | Wasilewski Antoni | STE0814 | C | SK SKI-OB Šternberk | 44:05 | + 18:31 |
51. | Zřídkaveselý Martin | PBM0808 | B | TJ Spartak 1. brněnská | 44:58 | + 19:24 |
52. | Miča Jan | KSU0701 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:06 | + 19:32 |
53. | Maglia Šimon | ONO0702 | B | SKOB Ostrov | 45:22 | + 19:48 |
54. | Koten Vojtěch | DKP0815 | B | Oddíl OB Kotlářka | 49:38 | + 24:04 |
55. | Krs Jakub | ZTC0800 | B | Západočeské sportovní centrum OB | 49:53 | + 24:19 |
56. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | B | SK Praga | 51:01 | + 25:27 |
57. | Navrátil Jakub | TBM0811 | B | KOS TJ Tesla Brno | 52:34 | + 27:00 |
58. | Studnička Jakub | DKP0718 | C | Oddíl OB Kotlářka | 53:42 | + 28:08 |
59. | Kule Oliver | ONO0701 | B | SKOB Ostrov | 53:53 | + 28:19 |
60. | Riby Philip | LTP0702 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 53:58 | + 28:24 |
61. | Spilka Petr | JIL0803 | B | OK Jilemnice | 54:08 | + 28:34 |
62. | Pícl Kryštof | VPM0800 | C | KOS Slavia Plzeň | 54:53 | + 29:19 |
Hrůzek Ondřej | BOR0809 | A | OK Jiskra Nový Bor | DISK | ||
Lorenc Václav | DOR0702 | A | OK Dobříš | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bednařík Vilém | PBM0509 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 26:29 | |
2. | Pekárek Tobias | TZL0502 | A | SKOB Zlín | 27:42 | + 1:13 |
3. | Strýček Jan | PBM0503 | E | TJ Spartak 1. brněnská | 28:18 | + 1:49 |
4. | Bolehovský Daniel | VSP0508 | E | USK Praha | 28:28 | + 1:59 |
5. | Kučera Tomáš | ZBM0605 | A | SK Brno Žabovřesky | 28:31 | + 2:02 |
6. | Zřídkaveselý Adam | PBM0505 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 29:33 | + 3:04 |
7. | Bukovác Filip | PBM0501 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 29:35 | + 3:06 |
8. | Nemšovský Filip | VSP0500 | A | USK Praha | 29:38 | + 3:09 |
9. | Meduna Filip | ONO0603 | A | SKOB Ostrov | 29:55 | + 3:26 |
10. | Nouza Michal | SJH0505 | A | SOS Jindřichův Hradec | 30:13 | + 3:44 |
11. | Melišík Jan | TAP0502 | A | KOB Tretra Praha | 30:22 | + 3:53 |
12. | Sláma Šimon | LCE0502 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 30:36 | + 4:07 |
13. | Hanuš Filip | VRL0604 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 31:11 | + 4:42 |
14. | Prášil Tomáš | TTR0501 | A | OOB Třebíč | 31:51 | + 5:22 |
15. | Elleder David | TAP0615 | A | KOB Tretra Praha | 31:58 | + 5:29 |
16. | Koliáš Štěpán | PGP0610 | A | SK Praga | 32:03 | + 5:34 |
17. | Urbánek Tomáš | ZBM0604 | A | SK Brno Žabovřesky | 32:28 | + 5:59 |
17. | Otruba František | PLU0501 | A | TJ SOKOL Plumlov | 32:28 | + 5:59 |
19. | Štěpánek Jan | TBM0607 | A | KOS TJ Tesla Brno | 32:35 | + 6:06 |
20. | Čihák Jan | HOR0601 | A | TJ Jiskra Hořice | 33:14 | + 6:45 |
21. | Kasza Tomáš | PBM0512 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 33:15 | + 6:46 |
22. | Maciejewski Bartłomiej | STE0600 | A | SK SKI-OB Šternberk | 34:09 | + 7:40 |
23. | Černý Matouš | TAP0501 | A | KOB Tretra Praha | 34:12 | + 7:43 |
24. | Podworski Kacper | STE0505 | C | SK SKI-OB Šternberk | 34:32 | + 8:03 |
25. | Habán Oliver | JJN0602 | A | Team Jizerky | 34:33 | + 8:04 |
26. | Mairich Filip | JJN0600 | A | Team Jizerky | 34:34 | + 8:05 |
27. | Stehlík Šimon | ZTC0501 | A | Západočeské sportovní centrum OB | 34:36 | + 8:07 |
28. | Zurynek Jan | TJN0605 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 34:39 | + 8:10 |
29. | Brosch Ondřej | RBK0606 | A | SK Radioklub Blansko | 34:50 | + 8:21 |
30. | Jelínek Filip | LPU0514 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 35:11 | + 8:42 |
31. | Koča Vojtěch | ZBM0602 | A | SK Brno Žabovřesky | 35:22 | + 8:53 |
32. | Němec David | ZTC0504 | A | Západočeské sportovní centrum OB | 35:27 | + 8:58 |
33. | Dolejší Jan | DOK0602 | A | OK Doksy | 35:28 | + 8:59 |
34. | Vojvodík Eduard | MOV0600 | A | SKOB Ostrava | 35:56 | + 9:27 |
35. | Pekárek Tomáš | LPU0515 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 36:24 | + 9:55 |
36. | Jančík Filip | ZBM0616 | A | SK Brno Žabovřesky | 36:40 | + 10:11 |
37. | Trepáč Adam | STE0504 | A | SK SKI-OB Šternberk | 36:47 | + 10:18 |
38. | Pernička Václav | TZL0602 | A | SKOB Zlín | 37:41 | + 11:12 |
39. | Mudrák Daniel | TBM0629 | A | KOS TJ Tesla Brno | 37:46 | + 11:17 |
40. | Kuchař Ondřej | TAP0609 | A | KOB Tretra Praha | 37:49 | + 11:20 |
41. | Syrový Tomáš | TUR0618 | B | OOB TJ Turnov | 38:35 | + 12:06 |
42. | Morávek Martin | SRK0503 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 38:44 | + 12:15 |
43. | Štichhauer Adam | LPU0603 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 38:50 | + 12:21 |
44. | Smolka Jakub | TAP0500 | A | KOB Tretra Praha | 39:19 | + 12:50 |
45. | Flos Tomáš | LPU0633 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 39:57 | + 13:28 |
46. | Štábl Patrik | KSU0606 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:31 | + 14:02 |
47. | Jordán Alexandr | KSU0626 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 44:28 | + 17:59 |
48. | Vyhnis Šimon | TAP0613 | B | KOB Tretra Praha | 46:46 | + 20:17 |
49. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 | B | SK Praga | 49:30 | + 23:01 |
50. | Klapetek Václav | AOP0503 | B | Orientační Běh Opava | 50:28 | + 23:59 |
51. | Machar Matěj | DKP0604 | B | Oddíl OB Kotlářka | 51:16 | + 24:47 |
52. | Myslík Vojtěch | ONO0602 | B | SKOB Ostrov | 51:44 | + 25:15 |
53. | Ječmen Matyáš | ONO0600 | B | SKOB Ostrov | 66:53 | + 40:24 |
Byrtus Jakub | SIT0502 | B | OK SILESIA | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupský Jakub | PHK0302 | E | OK 99 Hradec Králové | 28:07 | 8607 | |
2. | Donda Jiří | ZTC0403 | R | Západočeské sportovní centrum OB | 29:28 | + 1:21 | 8227 |
3. | Průša Dominik | VSP0406 | A | USK Praha | 30:25 | + 2:18 | 7959 |
4. | Štregl Matyáš | TUR0301 | E | OOB TJ Turnov | 30:38 | + 2:31 | 7898 |
5. | Tkáč Matěj | JJN0401 | A | Team Jizerky | 30:42 | + 2:35 | 7879 |
6. | Vitebský Lukáš | JJN0302 | R | Team Jizerky | 31:10 | + 3:03 | 7748 |
7. | Čech Vít | KAM0311 | R | OK Kamenice | 31:11 | + 3:04 | 7743 |
8. | Tokár Radim | ZTC0300 | R | Západočeské sportovní centrum OB | 31:29 | + 3:22 | 7659 |
9. | Gajda Martin | KAM0405 | R | OK Kamenice | 32:13 | + 4:06 | 7452 |
10. | Sedláček Jaroslav | DKP0309 | A | Oddíl OB Kotlářka | 33:05 | + 4:58 | 7208 |
11. | Waldhauser Štěpán | TUR0409 | A | OOB TJ Turnov | 33:08 | + 5:01 | 7194 |
12. | Blaha Michal | VSP0412 | A | USK Praha | 33:10 | + 5:03 | 7184 |
13. | Kabát Martin | PGP0408 | A | SK Praga | 33:11 | + 5:04 | 7180 |
14. | Salaba Dan | JIL0404 | A | OK Jilemnice | 33:22 | + 5:15 | 7128 |
15. | Haas Filip | LPU0401 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 33:23 | + 5:16 | 7123 |
16. | Orany Vojtěch | SJI0401 | A | OK Jihlava | 33:32 | + 5:25 | 7081 |
17. | Gryc Ondřej | TBM0406 | A | KOS TJ Tesla Brno | 33:39 | + 5:32 | 7048 |
18. | Mareš Albert | DKP0308 | A | Oddíl OB Kotlářka | 33:48 | + 5:41 | 7006 |
19. | Blaha Jiří | VSP0411 | A | USK Praha | 34:02 | + 5:55 | 6940 |
20. | Petrilák Matouš Nathaniel | DOR0409 | A | OK Dobříš | 34:16 | + 6:09 | 6874 |
21. | Valenta Ondřej | JIL0401 | A | OK Jilemnice | 34:28 | + 6:21 | 6818 |
22. | Valík Adam | AOP0301 | R | Orientační Běh Opava | 34:49 | + 6:42 | 6719 |
23. | Beneš Jindřich | SSU0400 | A | SK Severka Šumperk | 34:54 | + 6:47 | 6696 |
24. | Venhoda Matěj | SJI0301 | A | OK Jihlava | 35:17 | + 7:10 | 6588 |
25. | Krpata Michal | LPU0403 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 35:31 | + 7:24 | 6522 |
26. | Štěrba Marek | SKV0401 | B | TJ Slovan Karlovy Vary | 35:43 | + 7:36 | 6466 |
27. | Škácha Vít | DKP0310 | A | Oddíl OB Kotlářka | 36:25 | + 8:18 | 6269 |
28. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | A | USK Praha | 36:48 | + 8:41 | 6161 |
29. | Snížek Martin | DOR0405 | A | OK Dobříš | 36:58 | + 8:51 | 6114 |
30. | Roháč Martin | LCE0308 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 37:03 | + 8:56 | 6090 |
31. | Fajfer Filip | NPA0401 | A | SK LOB Nová Paka | 37:06 | + 8:59 | 6076 |
32. | Štábl Adam | KSU0401 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 38:34 | + 10:27 | 5663 |
33. | Balcar Jiří | SNA0301 | A | TJ START Náchod | 38:41 | + 10:34 | 5630 |
34. | Černý Antonín | TAP0402 | B | KOB Tretra Praha | 38:46 | + 10:39 | 5607 |
34. | Kohoutek Oldřich | PGP0313 | B | SK Praga | 38:46 | + 10:39 | 5607 |
36. | Pokorný Jan | JJN0400 | B | Team Jizerky | 38:49 | + 10:42 | 5592 |
37. | Kožina Štěpán | PGP0300 | A | SK Praga | 40:34 | + 12:27 | 5099 |
38. | Marek Vojtěch | ZBM0410 | A | SK Brno Žabovřesky | 41:19 | + 13:12 | 4888 |
39. | Kolář Matyáš | PGP0304 | A | SK Praga | 41:42 | + 13:35 | 4780 |
40. | Novák Adam | LPU0320 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 42:19 | + 14:12 | 4606 |
41. | Janas Adam | PGP0404 | B | SK Praga | 42:25 | + 14:18 | 4578 |
42. | Hnízdil Matěj | KAS0301 | B | KOB Kamenický Šenov | 42:27 | + 14:20 | 4569 |
43. | Štěrbák Josef | ZBM0409 | A | SK Brno Žabovřesky | 43:32 | + 15:25 | 4264 |
44. | Kolář Šimon | SHK0405 | A | OK Slavia Hradec Králové | 45:35 | + 17:28 | 3686 |
45. | Tatarnikov Michal | PHK0405 | C | OK 99 Hradec Králové | 47:14 | + 19:07 | 3221 |
46. | Šperlich Jan | KSU0403 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 49:55 | + 21:48 | 2465 |
Čtrnáct František | PGP0401 | A | SK Praga | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájek Kryštof | TUR0212 | E | OOB TJ Turnov | 41:13 | 10094 | |
2. | Nykodým Miloš | ZBM9005 | E | SK Brno Žabovřesky | 41:46 | + 0:33 | 9967 |
3. | Metelka Ondřej | PHK0101 | R | OK 99 Hradec Králové | 44:33 | + 3:20 | 9326 |
4. | Udržal Tomáš | LPU8002 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 44:49 | + 3:36 | 9264 |
5. | Kubelka Tomáš | LPU9307 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 45:09 | + 3:56 | 9187 |
6. | Gajda Jan | KAM0105 | R | OK Kamenice | 45:25 | + 4:12 | 9126 |
7. | Vandas Daniel | PHK9805 | E | OK 99 Hradec Králové | 45:30 | + 4:17 | 9107 |
8. | Prášil Marek | SJI7313 | R | OK Jihlava | 45:33 | + 4:20 | 9095 |
9. | Horvát Petr | TBM9437 | E | KOS TJ Tesla Brno | 45:39 | + 4:26 | 9072 |
10. | Škvor Ota | KAM9900 | R | OK Kamenice | 45:51 | + 4:38 | 9026 |
11. | Kozák Osvald | TBM8201 | E | KOS TJ Tesla Brno | 46:00 | + 4:47 | 8992 |
12. | Hadač Filip | AOP9301 | R | Orientační Běh Opava | 46:06 | + 4:53 | 8969 |
13. | Kamenický Matěj | LPU9036 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 46:44 | + 5:31 | 8823 |
14. | Procházka David | LPU9113 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 47:39 | + 6:26 | 8611 |
15. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | R | SK Brno Žabovřesky | 48:04 | + 6:51 | 8515 |
16. | Valeš Jiří | ZTC9502 | R | Západočeské sportovní centrum OB | 48:27 | + 7:14 | 8427 |
17. | Semrád Ladislav | CHC9701 | R | K.O.B. Choceň | 48:28 | + 7:15 | 8423 |
18. | Grundmann Jan | LPU9410 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:29 | + 7:16 | 8419 |
19. | Dlabaja Tomas | TUR8303 | R | OOB TJ Turnov | 49:34 | + 8:21 | 8170 |
20. | Richtr Lukáš | ZTC0204 | E | Západočeské sportovní centrum OB | 49:38 | + 8:25 | 8154 |
21. | Kettner Vojtěch | KAM9601 | R | OK Kamenice | 49:44 | + 8:31 | 8131 |
22. | Wolf Daniel | TUR9100 | E | OOB TJ Turnov | 50:00 | + 8:47 | 8070 |
23. | Kamenický Jeroným | TUR9549 | R | OOB TJ Turnov | 50:05 | + 8:52 | 8051 |
24. | Gottstein Jonáš | JIL0107 | R | OK Jilemnice | 50:10 | + 8:57 | 8031 |
25. | Palas Jan | SJC8507 | C | Sportcentrum Jičín | 50:34 | + 9:21 | 7939 |
26. | Mrázek Jan | SJC8102 | E | Sportcentrum Jičín | 51:17 | + 10:04 | 7774 |
27. | Melišík Martin | TAP0200 | R | KOB Tretra Praha | 51:35 | + 10:22 | 7705 |
28. | Veselý Jakub | PGP9503 | C | SK Praga | 52:14 | + 11:01 | 7555 |
29. | Kettner Lukáš | KAM9403 | R | OK Kamenice | 52:21 | + 11:08 | 7528 |
30. | Mielec Jaromír | AOP9701 | C | Orientační Běh Opava | 52:58 | + 11:45 | 7386 |
31. | Janovský Tomáš | PGP0101 | E | SK Praga | 53:05 | + 11:52 | 7359 |
32. | Zbranek Roman | TZL8808 | R | SKOB Zlín | 53:09 | + 11:56 | 7344 |
33. | Poklop Martin | SSU8802 | E | SK Severka Šumperk | 53:31 | + 12:18 | 7260 |
34. | Sysel Ctibor | PGP8700 | R | SK Praga | 56:40 | + 15:27 | 6534 |
35. | Rusý Tomáš | KAM9301 | R | OK Kamenice | 57:26 | + 16:13 | 6357 |
36. | Illner Vojtěch | DKP9600 | R | Oddíl OB Kotlářka | 58:19 | + 17:06 | 6154 |
Sýkora Vojtěch | LCE9801 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jonáš Adam | ZBM0102 | R | SK Brno Žabovřesky | 40:35 | 8210 | |
2. | Schulhof Jan | TUR8900 | R | OOB TJ Turnov | 42:20 | + 1:45 | 7877 |
3. | Malačka Milan | DKP0210 | R | Oddíl OB Kotlářka | 42:40 | + 2:05 | 7813 |
4. | Chloupek Adam | LCE9300 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:58 | + 2:23 | 7756 |
5. | Fürst Matouš | DOK9602 | C | OK Doksy | 43:20 | + 2:45 | 7687 |
6. | Janas Petr | PGP0200 | R | SK Praga | 43:27 | + 2:52 | 7664 |
7. | Šmehlík Eduard | SHK8702 | C | OK Slavia Hradec Králové | 43:58 | + 3:23 | 7566 |
8. | Coufal Jáchym | ZBM0200 | R | SK Brno Žabovřesky | 44:42 | + 4:07 | 7426 |
9. | Tichý Radomír | SHK0000 | C | OK Slavia Hradec Králové | 44:43 | + 4:08 | 7423 |
10. | Švadlena Michal | CHC0101 | C | K.O.B. Choceň | 45:12 | + 4:37 | 7331 |
11. | Koštejn Vít | DOK9800 | C | OK Doksy | 45:17 | + 4:42 | 7315 |
12. | Tomanek Daniel | KSU7410 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:02 | + 5:27 | 7173 |
13. | Dlabaja Štěpán | JJN8508 | C | Team Jizerky | 46:27 | + 5:52 | 7093 |
14. | Glončák Peter | LCE7901 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 46:50 | + 6:15 | 7020 |
15. | Pipek Ondřej | LPU0203 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:51 | + 6:16 | 7017 |
16. | Ondráček Radim | EKP7414 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 47:00 | + 6:25 | 6989 |
17. | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | C | SK Brno Žabovřesky | 47:07 | + 6:32 | 6966 |
18. | Zháňal Jan | ZBM8721 | C | SK Brno Žabovřesky | 47:11 | + 6:36 | 6954 |
19. | Lučan Vladimír | LPU7710 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:29 | + 6:54 | 6897 |
20. | Sklenář Martin | AOP9501 | C | Orientační Běh Opava | 47:40 | + 7:05 | 6862 |
21. | Cahel Marek | LCE8803 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 47:55 | + 7:20 | 6814 |
22. | Světnický František | TUR0214 | R | OOB TJ Turnov | 48:19 | + 7:44 | 6738 |
22. | Landovský Tomáš | PGP9103 | C | SK Praga | 48:19 | + 7:44 | 6738 |
24. | Goldschmidt Tobiáš | TBM0005 | C | KOS TJ Tesla Brno | 48:28 | + 7:53 | 6710 |
25. | Rychlý Pavel | KRN8505 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 48:51 | + 8:16 | 6637 |
26. | Grundman Vojtěch | CHC8801 | C | K.O.B. Choceň | 49:04 | + 8:29 | 6595 |
27. | Šurgan Štefan | TUR7900 | C | OOB TJ Turnov | 49:05 | + 8:30 | 6592 |
28. | Janda Martin | DOB8002 | C | KOB Dobruška | 49:25 | + 8:50 | 6529 |
29. | Gregor Martin | DKP7705 | C | Oddíl OB Kotlářka | 49:31 | + 8:56 | 6510 |
30. | Thoř Tomáš | TUR9904 | C | OOB TJ Turnov | 49:38 | + 9:03 | 6488 |
31. | Makovský Jakub | TAP8511 | C | KOB Tretra Praha | 49:39 | + 9:04 | 6484 |
32. | Matějů Luboš | PGP7601 | C | SK Praga | 50:20 | + 9:45 | 6354 |
33. | Mikel David | TZL9703 | C | SKOB Zlín | 50:32 | + 9:57 | 6316 |
34. | Váňa Martin | TUR8401 | C | OOB TJ Turnov | 50:35 | + 10:00 | 6307 |
35. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | C | KOS TJ Tesla Brno | 50:38 | + 10:03 | 6297 |
36. | Netuka Vojtěch | SHK9701 | C | OK Slavia Hradec Králové | 50:49 | + 10:14 | 6262 |
37. | Buk Michal | ROU9601 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 51:05 | + 10:30 | 6212 |
38. | Stehlík Petr | ZTC7903 | C | Západočeské sportovní centrum OB | 51:19 | + 10:44 | 6167 |
39. | Henych Petr | VLI6001 | C | Slavia Liberec orienteering | 51:29 | + 10:54 | 6135 |
40. | Škvor Adam | KAM0202 | R | OK Kamenice | 51:31 | + 10:56 | 6129 |
41. | Bořánek Michal | VSP0007 | C | USK Praha | 51:34 | + 10:59 | 6120 |
41. | Srb Vladimír | LPU7818 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 51:34 | + 10:59 | 6120 |
43. | Hájek Adam | KAM9202 | C | OK Kamenice | 51:36 | + 11:01 | 6113 |
44. | Čech Petr | SJI0001 | C | OK Jihlava | 51:54 | + 11:19 | 6056 |
45. | Henek Michal | RBK8605 | C | SK Radioklub Blansko | 52:24 | + 11:49 | 5961 |
46. | Pova Ondřej | KRL9304 | C | Kometa Kralovice | 52:44 | + 12:09 | 5898 |
47. | Ritter Aleš | ONO7401 | C | SKOB Ostrov | 52:47 | + 12:12 | 5888 |
48. | Martan Jiří | VLI7300 | C | Slavia Liberec orienteering | 53:02 | + 12:27 | 5840 |
49. | Karásek Matěj | TUR0000 | C | OOB TJ Turnov | 54:09 | + 13:34 | 5628 |
50. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | C | Oddíl OB Kotlářka | 54:42 | + 14:07 | 5523 |
51. | Škrabánek Matěj | SJI9203 | C | OK Jihlava | 54:53 | + 14:18 | 5488 |
52. | Košárek Pavel | PGP7107 | C | SK Praga | 55:38 | + 15:03 | 5346 |
53. | Vavřík Tomáš | MOV0004 | C | SKOB Ostrava | 56:49 | + 16:14 | 5120 |
54. | Janovský Tomáš | PGP6401 | C | SK Praga | 58:01 | + 17:26 | 4892 |
55. | Klaška Pavel | DKP9301 | C | Oddíl OB Kotlářka | 58:23 | + 17:48 | 4822 |
56. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | C | Oddíl OB Kotlářka | 58:29 | + 17:54 | 4803 |
57. | Sysel Ondřej | PGP8302 | C | SK Praga | 58:31 | + 17:56 | 4797 |
58. | Najman Jaroslav | BOR7909 | C | OK Jiskra Nový Bor | 61:02 | + 20:27 | 4318 |
59. | Vlášek Jakub | TAP9702 | C | KOB Tretra Praha | 64:24 | + 23:49 | 3677 |
60. | Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Orientační Běh Opava | 64:39 | + 24:04 | 3630 |
61. | Přikryl Petr | PBM6708 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 64:58 | + 24:23 | 3569 |
62. | Šesták Marek | VLI7403 | C | Slavia Liberec orienteering | 67:19 | + 26:44 | 3122 |
Bravený Vít | ZBM9102 | C | SK Brno Žabovřesky | DISK | 0 | ||
Měšťan Ondřej | TAP0100 | C | KOB Tretra Praha | DISK | 0 | ||
Fröhlich Martin | DKP8207 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 | ||
Karvánek Matouš | BOR9006 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK | 0 | ||
Sháněl Jan | CHC9402 | C | K.O.B. Choceň | DISK | 0 | ||
Vlach Martin | PGP8605 | C | SK Praga | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Panovec Kryštof | LCE0011 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 41:15 | 5862 | |
2. | Navrátil Boris | KAM9203 | C | OK Kamenice | 43:22 | + 2:07 | 5583 |
3. | Kadeřávek Petr | PHK7605 | C | OK 99 Hradec Králové | 43:58 | + 2:43 | 5504 |
4. | Gładecki Dawid | STE0005 | C | SK SKI-OB Šternberk | 44:21 | + 3:06 | 5454 |
5. | Kubeček Josef | SNA0402 | B | TJ START Náchod | 45:03 | + 3:48 | 5361 |
6. | Suchý Petr | LPM7820 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 45:14 | + 3:59 | 5337 |
7. | Petr Jan | TJN8200 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 45:26 | + 4:11 | 5311 |
8. | Skoupý Jan | STE9411 | C | SK SKI-OB Šternberk | 48:34 | + 7:19 | 4898 |
9. | Novák Přemysl | DKP0107 | C | Oddíl OB Kotlářka | 49:26 | + 8:11 | 4783 |
10. | Černý Martin | TAP8902 | C | KOB Tretra Praha | 51:37 | + 10:22 | 4496 |
11. | Blaha Ondřej | EKP7002 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 51:45 | + 10:30 | 4478 |
12. | Drahoňovský Aleš | TUR7201 | C | OOB TJ Turnov | 51:53 | + 10:38 | 4461 |
13. | Zajíc Vítězslav | TAP8610 | C | KOB Tretra Praha | 52:04 | + 10:49 | 4436 |
14. | Kottl Ondrej | KPY8600 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 52:36 | + 11:21 | 4366 |
15. | Vydra Ivan | CHA6600 | C | OK Chrastava | 52:37 | + 11:22 | 4364 |
16. | Spilka Marek | DKL8300 | C | KOB Kladno | 52:44 | + 11:29 | 4348 |
17. | Ptáček Ondřej | TBM7120 | C | KOS TJ Tesla Brno | 53:58 | + 12:43 | 4186 |
17. | Nejman Stanislav | TUR9500 | C | OOB TJ Turnov | 53:58 | + 12:43 | 4186 |
19. | Šubrt Matěj | DKP0205 | C | Oddíl OB Kotlářka | 54:44 | + 13:29 | 4085 |
20. | Deml Tomáš | LPU9502 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 55:05 | + 13:50 | 4039 |
21. | Mašata Roman | PHK7107 | C | OK 99 Hradec Králové | 56:51 | + 15:36 | 3806 |
22. | Leibiger Jens | 18D5900 | Post SV Dresden | 57:14 | + 15:59 | ||
23. | Paulíček Michal | UOL7701 | C | SOB Olomouc | 57:19 | + 16:04 | 3744 |
24. | Beneš Miroslav | PGP8108 | C | SK Praga | 57:21 | + 16:06 | 3740 |
25. | Buzek Martin | PGP8401 | C | SK Praga | 57:30 | + 16:15 | 3720 |
26. | Kondrát Martin | PGP6501 | C | SK Praga | 57:57 | + 16:42 | 3661 |
27. | Valach Marek | TAP9703 | C | KOB Tretra Praha | 58:45 | + 17:30 | 3555 |
28. | Komín David | PGP7405 | C | SK Praga | 58:52 | + 17:37 | 3540 |
29. | Bořánek Petr | VSP7000 | C | USK Praha | 59:58 | + 18:43 | 3395 |
30. | Mrkvica Petr | ZLH7800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 60:45 | + 19:30 | |
31. | Klíma Kamil | DKL8201 | C | KOB Kladno | 61:11 | + 19:56 | 3235 |
32. | Novák Ivo | OKP6200 | C | SK OK 24 Praha | 61:35 | + 20:20 | 3182 |
33. | Haas Karel | LPU7304 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 63:29 | + 22:14 | 2931 |
34. | Němeček Jan | KAM9300 | C | OK Kamenice | 63:47 | + 22:32 | 2892 |
35. | Riby Thomas | LTP0202 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 64:20 | + 23:05 | 2819 |
36. | Dvořáček Dan | MFP7903 | C | Matfyz Praha | 64:32 | + 23:17 | 2793 |
37. | Eiselt Jan | LTP8801 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 66:48 | + 25:33 | 2494 |
38. | Jurica Jan | LPU9611 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 67:49 | + 26:34 | 2360 |
39. | Vágner Libor | DKP8802 | C | Oddíl OB Kotlářka | 69:25 | + 28:10 | 2149 |
40. | Hickethier Manfred | VLI5201 | C | Slavia Liberec orienteering | 69:45 | + 28:30 | 2105 |
41. | Uhlíř Marek | PGP9405 | C | SK Praga | 70:46 | + 29:31 | 1971 |
42. | Žákovec Jan | KRL9505 | C | Kometa Kralovice | 76:53 | + 35:38 | 1165 |
43. | Samek Jakub | VSP8800 | C | USK Praha | 79:26 | + 38:11 | 829 |
44. | Vaňátko Ondřej | ZTC9542 | C | Západočeské sportovní centrum OB | 83:46 | + 42:31 | 258 |
Hraboš Matej | TBM9547 | C | KOS TJ Tesla Brno | DISK | 0 | ||
Černý Ondřej | EKP8511 | C | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | 0 | ||
Janas Petr | PGP7106 | C | SK Praga | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čech Radovan | TBM7835 | C | KOS TJ Tesla Brno | 31:58 | |
2. | Lebeda Dušan | SPC7312 | C | SPORTICUS team | 35:35 | + 3:37 |
3. | Skripnik Ondřej | FSP7502 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 37:34 | + 5:36 |
4. | Ticháček Radek | SJC7801 | C | Sportcentrum Jičín | 38:28 | + 6:30 |
5. | Šklíba Jan | SRK7501 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 40:23 | + 8:25 |
6. | Šatánek Martin | SFM8201 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 40:31 | + 8:33 |
7. | Chupek Jozef | VZA7102 | Slávia ŽU Žilina | 41:13 | + 9:15 | |
8. | Vojvodík Martin | MOV7400 | C | SKOB Ostrava | 45:59 | + 14:01 |
9. | Sebera Josef | SFM8301 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 53:50 | + 21:52 |
10. | Vlček Jiří | VIC7700 | C | OB Vizovice | 54:35 | + 22:37 |
11. | Košťák Vojtěch | DOR8003 | C | OK Dobříš | 65:15 | + 33:17 |
12. | Mašek Lukáš | DKP8608 | C | Oddíl OB Kotlářka | 80:14 | + 48:16 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pražák Michal | JJN7900 | C | Team Jizerky | 31:18 | |
2. | Průša Michal | VSP7310 | C | USK Praha | 37:12 | + 5:54 |
3. | Anděl Robert | VPM8001 | C | KOS Slavia Plzeň | 39:29 | + 8:11 |
4. | Bartaloš Tomáš | PGP8010 | C | SK Praga | 44:57 | + 13:39 |
5. | Kawulok Marek | SIT8001 | C | OK SILESIA | 45:20 | + 14:02 |
6. | Machar Pavel | DKP7903 | C | Oddíl OB Kotlářka | 46:59 | + 15:41 |
7. | Stepanenko Sergiy | PGP7902 | C | SK Praga | 47:16 | + 15:58 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kotecký Ondřej | TBM7703 | C | KOS TJ Tesla Brno | 32:08 | |
2. | Kabát Jan | PGP6901 | C | SK Praga | 39:46 | + 7:38 |
3. | Černý Michal | ROU7505 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 43:04 | + 10:56 |
4. | Lužný Ladislav | HAV6000 | C | OB Havířov | 43:44 | + 11:36 |
5. | Drbal Jan | PGP7101 | C | SK Praga | 46:12 | + 14:04 |
6. | Janošík Radek | VCB7402 | C | OB České Budějovice | 46:35 | + 14:27 |
7. | Synek Antonín | DOK7800 | C | OK Doksy | 47:23 | + 15:15 |
8. | Chrást Tomáš | STH7401 | C | SK Studenec | 47:27 | + 15:19 |
9. | Kurfürst Pavel | FSP7400 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 48:21 | + 16:13 |
10. | Odehnal Luděk | ADA7400 | C | OOB Spartak Adamov | 50:48 | + 18:40 |
11. | Zakouřil Václav | VSP7401 | C | USK Praha | 51:53 | + 19:45 |
12. | Dvořák Pavel | LPM7805 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 55:50 | + 23:42 |
13. | Jedlička Jiří | VPM7602 | C | KOS Slavia Plzeň | 59:06 | + 26:58 |
14. | Maleček Vít | PGP6801 | C | SK Praga | 59:08 | + 27:00 |
15. | Vondráček Martin | DKP7704 | C | Oddíl OB Kotlářka | 59:47 | + 27:39 |
16. | Kubeček Štěpán | LIP7600 | C | SOS Mamuti z Lipovky | 62:49 | + 30:41 |
17. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 64:20 | + 32:12 |
18. | Sadil Milan | 0080001 | 65:45 | + 33:37 | ||
19. | Hanuš Vladimír | VRL7508 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 66:38 | + 34:30 |
20. | Byrtus Petr | SIT7702 | C | OK SILESIA | 69:30 | + 37:22 |
21. | Holík Jaromír | ONO7502 | C | SKOB Ostrov | 82:30 | + 50:22 |
22. | Vaněk Petr | ZBP7302 | C | OOB SK Zbraslav | 83:26 | + 51:18 |
23. | Hezký Vítězslav | DOR7504 | C | OK Dobříš | 106:46 | + 74:38 |
Orany Tomáš | SJI7311 | C | OK Jihlava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrian Petr | PGP7203 | C | SK Praga | 36:29 | |
2. | Zřídkaveselý Libor | PBM7207 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 37:05 | + 0:36 |
3. | Čepička Ladislav | LPM6701 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 38:18 | + 1:49 |
4. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | C | OK Jiskra Nový Bor | 38:41 | + 2:12 |
5. | Rýdl Jiří | JJN7000 | C | Team Jizerky | 39:08 | + 2:39 |
6. | Gutak Mykhaylo | 0090001 | 40:38 | + 4:09 | ||
7. | Mikluš Marián | 0020001 | 41:37 | + 5:08 | ||
8. | Furucz Dušan | ZAK7100 | C | OK Netopýr Zákupy | 42:21 | + 5:52 |
9. | Fürst Aleš | LLI6801 | C | LOK-o Liberec | 43:20 | + 6:51 |
10. | Netuka Jan | SHK7001 | C | OK Slavia Hradec Králové | 43:35 | + 7:06 |
11. | Čech Tomáš | AOP7001 | C | Orientační Běh Opava | 45:15 | + 8:46 |
12. | Hradecký Jaroslav | DOK6300 | C | OK Doksy | 47:38 | + 11:09 |
13. | Kouba Otakar | SJC7100 | C | Sportcentrum Jičín | 49:19 | + 12:50 |
14. | Komenda Kamil | PBM7201 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 49:43 | + 13:14 |
15. | Nehasil Vladislav | LDC7101 | C | KOB Děčín | 50:11 | + 13:42 |
16. | Novotný Dušan | TJN7002 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 51:56 | + 15:27 |
17. | Hnízdil Jan | KAS7100 | C | KOB Kamenický Šenov | 51:59 | + 15:30 |
18. | Šimša Jaromír | MFP7100 | C | Matfyz Praha | 52:16 | + 15:47 |
19. | Tomášek Ondřej | TUV7001 | C | SOK TJ Turnov | 52:59 | + 16:30 |
20. | Müller Rico | STB6400 | C | TJ Stadion Nový Bor | 55:22 | + 18:53 |
21. | Ulman Aleš | TJN7201 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 59:50 | + 23:21 |
22. | Kosobud Dušan | VTA7201 | C | SC vebr-sport | 61:51 | + 25:22 |
23. | Mayer Tomáš | KSH6900 | C | OB Kašperské Hory | 63:27 | + 26:58 |
24. | Štěpán Petr | LDC7301 | C | KOB Děčín | 63:57 | + 27:28 |
25. | Šoupa Karel | LPM6900 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 72:44 | + 36:15 |
Gossel Heiko | 71D6500 | USV TU Dresden | DISK | |||
Čáp Radim | STA7301 | C | OK Střelka | DISK | ||
Balej Jiří | KAM7201 | C | OK Kamenice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Siegl Roman | MFP6700 | C | Matfyz Praha | 36:06 | |
2. | Bartoš Luděk | MLA6701 | C | MLOK Mariánské Lázně | 40:37 | + 4:31 |
3. | Nouza Petr | SJH6501 | C | SOS Jindřichův Hradec | 42:27 | + 6:21 |
4. | Richtr Aleš | VPM6601 | C | KOS Slavia Plzeň | 44:12 | + 8:06 |
5. | Bruner Luboš | LTP6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 52:57 | + 16:51 |
6. | Hanák Martin | KRL6701 | C | Kometa Kralovice | 59:06 | + 23:00 |
7. | Kropáč Jiří | KRL6702 | C | Kometa Kralovice | 60:35 | + 24:29 |
8. | Hejtmánek Vladimír | TAP5802 | C | KOB Tretra Praha | 62:51 | + 26:45 |
9. | Petrilák Miroslav | DOR6600 | C | OK Dobříš | 91:46 | + 55:40 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koucký Roman | EKP6301 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 34:37 | |
2. | Němeček Jan | VSP6201 | C | USK Praha | 37:28 | + 2:51 |
3. | Maceček Otakar | MOV6102 | C | SKOB Ostrava | 42:20 | + 7:43 |
4. | Kožina Petr | PGP6000 | C | SK Praga | 46:01 | + 11:24 |
5. | Kamenický Radan | OSN6004 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 46:22 | + 11:45 |
6. | Kavka Jiří | SCP5900 | C | OK Sparta Praha | 46:53 | + 12:16 |
7. | Kohl Jiří | KPY6201 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 52:42 | + 18:05 |
8. | Pavlíček Jaromír | MOV6000 | C | SKOB Ostrava | 54:42 | + 20:05 |
9. | Hošek Ladislav | SCP6001 | C | OK Sparta Praha | 57:52 | + 23:15 |
10. | Pasničenko Viktor | PGP6004 | C | SK Praga | 64:21 | + 29:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Folprecht Miroslav | TUR5501 | C | OOB TJ Turnov | 27:03 | |
2. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | OB Havířov | 27:38 | + 0:35 |
3. | Škorpil Martin | HOR5700 | C | TJ Jiskra Hořice | 29:17 | + 2:14 |
4. | Fanta Miroslav | EKP5800 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 32:18 | + 5:15 |
5. | Procházka Antonín | DCE5500 | C | KOB Dobřichovice | 36:51 | + 9:48 |
6. | Šámal Václav | OKP5600 | C | SK OK 24 Praha | 40:12 | + 13:09 |
7. | Červinka Jaroslav | OKP5803 | C | SK OK 24 Praha | 43:05 | + 16:02 |
8. | Pech Jiří | LPM5402 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 48:50 | + 21:47 |
9. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | C | KOB Tretra Praha | 50:42 | + 23:39 |
10. | Horák Petr | TJN5602 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 51:35 | + 24:32 |
11. | Kotecký Roman | PGP4900 | C | SK Praga | 53:18 | + 26:15 |
12. | Dobeš Václav | KPY5701 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 56:03 | + 29:00 |
13. | Chotětický Jan | MAS5400 | C | OOB Aš | 70:44 | + 43:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hora Vladimír | VSP5100 | C | USK Praha | 52:11 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koč Zdeněk | MKP4700 | C | SK Meteor Kačerov | 34:00 | |
2. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 35:05 | + 1:05 |
3. | Valeška Rudolf | LCV4700 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 43:38 | + 9:38 |
4. | Sklenář Jan | MLA4201 | C | MLOK Mariánské Lázně | 49:00 | + 15:00 |
5. | Duda František | KPY4600 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 51:07 | + 17:07 |
6. | Paul Josef | DCE4401 | C | KOB Dobřichovice | 59:07 | + 25:07 |
7. | Nosál Stanislav | LBE4600 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 76:15 | + 42:15 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Frey Jaromír | ONO4100 | C | SKOB Ostrov | 44:17 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházka Radek | LPU6504 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 29:35 | |
2. | Pecánková Barbora | TEP1451 | C | Tempo Praha | 35:15 | + 5:40 |
3. | Pecánek Matěj | TEP1300 | C | Tempo Praha | 35:18 | + 5:43 |
4. | Nožičková Renata | JJN6950 | C | Team Jizerky | 36:13 | + 6:38 |
5. | Štiková Julie | 44:39 | + 15:04 | |||
6. | Komín Kryštof | DKL1201 | C | KOB Kladno | 45:00 | + 15:25 |
7. | Müller Ronja | STB1453 | C | TJ Stadion Nový Bor | 45:36 | + 16:01 |
8. | Čepička Antonín | LPM1102 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 46:35 | + 17:00 |
9. | Košťák Hubert | DOR1305 | C | OK Dobříš | 47:12 | + 17:37 |
10. | Slabá Daniela | 47:36 | + 18:01 | |||
11. | Píclová Kristýna | VPM1450 | KOS Slavia Plzeň | 48:19 | + 18:44 | |
12. | Ondráček Viktor | EKP1515 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 50:12 | + 20:37 |
13. | Jedličková Alžběta | VPM1351 | KOS Slavia Plzeň | 50:45 | + 21:10 | |
14. | Sedláková Helena | DKP1352 | C | Oddíl OB Kotlářka | 55:06 | + 25:31 |
15. | Sebera Eduard | SFM1400 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 59:48 | + 30:13 |
16. | Kotecký Jonáš | TBM1402 | C | KOS TJ Tesla Brno | 61:46 | + 32:11 |
17. | Skalka Jindřich | VSP1500 | C | USK Praha | 62:50 | + 33:15 |
18. | Petřinová Sára | 66:12 | + 36:37 | |||
19. | Hezká Zuzana | DOR7855 | C | OK Dobříš | 67:03 | + 37:28 |
20. | Baldrian František | VSP1600 | C | USK Praha | 73:51 | + 44:16 |
21. | Knot Ondřej | KRL1302 | C | Kometa Kralovice | 75:09 | + 45:34 |
22. | Mikeszová Martina | DKP8162 | C | Oddíl OB Kotlářka | 77:46 | + 48:11 |
23. | Tarešová Sofie | DKP1165 | C | Oddíl OB Kotlářka | 80:30 | + 50:55 |
24. | Bárta Lukáš | 0010001 | 81:23 | + 51:48 | ||
25. | Tareš Jiří | ODV7001 | C | TJ Aero Odolena Voda | 86:21 | + 56:46 |
26. | Tovazhynianka | 120:57 | + 91:22 | |||
Kurfürstová Anna | FSP1450 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | ||
Ondráček Lubor | EKP1111 | C | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | ||
Mašek Ondřej | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichá Tereza | 30:53 | ||||
2. | Beran František | SLA0700 | B | SKOB Slaný | 31:37 | + 0:44 |
3. | Krejčová Hana | ROU0653 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 31:51 | + 0:58 |
4. | Březinová Antonie | CHA0851 | B | OK Chrastava | 37:08 | + 6:15 |
5. | Červinka Jaroslav | OKP9000 | C | SK OK 24 Praha | 39:28 | + 8:35 |
6. | Antonowicz Jerzy | STE6800 | C | SK SKI-OB Šternberk | 39:52 | + 8:59 |
7. | Krejčí Ladislav | ROU7301 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 43:35 | + 12:42 |
8. | Malečková Iva | VSP7559 | C | USK Praha | 45:35 | + 14:42 |
9. | Kotková Lenka | RIC7352 | C | OB Říčany | 45:47 | + 14:54 |
10. | Štrossová Veronika | DCE8250 | KOB Dobřichovice | 55:17 | + 24:24 | |
11. | Kettner Karolína | SHK9251 | E | OK Slavia Hradec Králové | 55:31 | + 24:38 |
12. | Šoupa Martin | LPM0500 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 56:14 | + 25:21 |
13. | Neradová Klára | 0060001 | 57:09 | + 26:16 | ||
14. | Barbora Dvořáková | 0030002 | 59:09 | + 28:16 | ||
15. | Žák David | KPY8001 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 60:28 | + 29:35 |
16. | Sadil Martin | 0080002 | 61:44 | + 30:51 | ||
17. | Žákovcová Magda | KRL9651 | C | Kometa Kralovice | 61:58 | + 31:05 |
18. | Cabrnochová Hana | DKL5550 | C | KOB Kladno | 62:25 | + 31:32 |
19. | Himmel Petr | KAM6503 | C | OK Kamenice | 71:01 | + 40:08 |
20. | Petřinová Beata | 73:11 | + 42:18 | |||
21. | Vabátová Anna | 75:07 | + 44:14 | |||
22. | Bílek Martin | 77:36 | + 46:43 | |||
23. | Bártová Darča | 0010002 | 84:10 | + 53:17 | ||
24. | Kraus Jan | 98:09 | + 67:16 | |||
25. | Žežulková Jana | DKP6804 | Oddíl OB Kotlářka | 105:14 | + 74:21 | |
26. | Hofmanová Anna | LPM0851 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 114:37 | + 83:44 |
Bártová Kori | 0010003 | DISK | ||||
Jedličková Kateřina | 0100001 | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Racek Josef | ZBM0400 | B | SK Brno Žabovřesky | 32:33 | |
2. | Sobota Ondřej | ZTC0502 | B | Západočeské sportovní centrum OB | 34:34 | + 2:01 |
3. | Hejna Martin | TAP8101 | C | KOB Tretra Praha | 39:38 | + 7:05 |
4. | Čudková Kristýna | MOV0654 | B | SKOB Ostrava | 42:37 | + 10:04 |
5. | Dvořák Petr | 0030001 | 43:25 | + 10:52 | ||
6. | Pavlová Eliška | MOV0650 | B | SKOB Ostrava | 43:35 | + 11:02 |
7. | Kotková Adéla | RIC0655 | B | OB Říčany | 44:14 | + 11:41 |
8. | Kubecová Kateřina | STB9999 | C | TJ Stadion Nový Bor | 46:22 | + 13:49 |
9. | Petřinová Daniela | 48:49 | + 16:16 | |||
10. | Kropáč Filip | KRL0503 | C | Kometa Kralovice | 50:13 | + 17:40 |
11. | Kroupa Štěpán | VPM6904 | C | KOS Slavia Plzeň | 51:03 | + 18:30 |
12. | Straube Hanka | 51:40 | + 19:07 | |||
13. | Staňková Marcela | VPM6951 | C | KOS Slavia Plzeň | 53:51 | + 21:18 |
14. | Hasmanová Lenka | VPM7551 | C | KOS Slavia Plzeň | 58:39 | + 26:06 |
15. | Staněk Rostislav | VPM6801 | C | KOS Slavia Plzeň | 62:32 | + 29:59 |
16. | Černá Hana | EKP8459 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 65:54 | + 33:21 |
17. | Vach Petr | 67:40 | + 35:07 | |||
18. | Skalka Michal | LTU6700 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 72:46 | + 40:13 |
19. | Andrade Milena | 0050001 | 74:58 | + 42:25 | ||
20. | Cabrnoch Jiří | DKL5400 | C | KOB Kladno | 83:21 | + 50:48 |
Jaroš Vladimír | DCE5400 | C | KOB Dobřichovice | DISK | ||
Petřinová Natálie | DISK |