Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrianová Eva | VSP0751 | C | USK Praha | 16:09 | |
2. | Oranyová Sylva | SJI0751 | C | OK Jihlava | 19:12 | + 3:03 |
3. | Waldhauserová Eliška | BOR0757 | C | OK Jiskra Nový Bor | 21:43 | + 5:34 |
4. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | C | OK Kamenice | 22:45 | + 6:36 |
5. | Gelnerová Markéta | KRL0952 | C | Kometa Kralovice | 24:54 | + 8:45 |
6. | Komárková Zbyňka | SJH0751 | C | SJH Jindřichův Hradec | 26:00 | + 9:51 |
7. | Ptáčková Hana | PGP0750 | C | SK Praga | 28:07 | + 11:58 |
8. | Mullis Carolina | DKP0951 | C | Oddíl OB Kotlářka | 29:25 | + 13:16 |
9. | Kučerová Kateřina | VSP0950 | C | USK Praha | 30:07 | + 13:58 |
10. | Gregorová Alice | CTB0751 | C | SK OB Chotěboř | 31:29 | + 15:20 |
11. | Nešporová Terezie | TTR0852 | C | OOB Třebíč | 32:32 | + 16:23 |
12. | Žemlová Barbora | KAM0751 | C | OK Kamenice | 32:58 | + 16:49 |
13. | Malečková Pavlína | VSP0855 | C | USK Praha | 33:51 | + 17:42 |
14. | Jandová Eva | DOR0752 | C | OK Dobříš | 34:43 | + 18:34 |
15. | Liberdová Magdaléna | KSH0851 | C | OB Kašperské Hory | 36:42 | + 20:33 |
16. | Petriláková Amálie | DOR0953 | C | OK Dobříš | 38:45 | + 22:36 |
17. | Seidlová Magdalena | RIC0950 | C | OB Říčany | 39:42 | + 23:33 |
18. | Bulířová Žofie | TAP0850 | C | KOB TRETRA Praha | 40:21 | + 24:12 |
19. | Kamenická Tereza Ester | OSN0888 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 41:22 | + 25:13 |
20. | Gajdová Michaela | VSP0752 | C | USK Praha | 44:20 | + 28:11 |
21. | Janatová Violka | DKP0950 | C | Oddíl OB Kotlářka | 47:11 | + 31:02 |
22. | Štoková Sofie | DKP0750 | C | Oddíl OB Kotlářka | 47:22 | + 31:13 |
23. | Bartáková Alžběta | FSP0754 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 52:15 | + 36:06 |
24. | Nedbalová Klára | MFP0850 | C | VŠSK MFF UK Praha | 54:55 | + 38:46 |
25. | Housková Adéla | DOR0851 | C | OK Dobříš | 77:14 | + 61:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pelantová Martina | RIC0550 | B | OB Říčany | 20:37 | |
2. | Kulová Laura | ONO0552 | B | SKOB Ostrov | 25:12 | + 4:35 |
3. | Kosobudová Anna | VTA0551 | B | SC vebr-sport | 26:17 | + 5:40 |
4. | Holíková Simona | ONO0553 | B | SKOB Ostrov | 26:40 | + 6:03 |
5. | Malečková Hana | VSP0553 | B | USK Praha | 26:49 | + 6:12 |
6. | Neumannová Alžběta | PHK0650 | B | OK 99 Hradec Králové | 27:33 | + 6:56 |
6. | Škáchová Viktorie | KAM0650 | B | OK Kamenice | 27:33 | + 6:56 |
8. | Hlaváčová Lucie | TBM0660 | C | KOS TJ Tesla Brno | 27:38 | + 7:01 |
9. | Blažková Veronika | SJH0551 | B | SJH Jindřichův Hradec | 27:58 | + 7:21 |
10. | Mrskočová Markéta | LPU0553 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 28:14 | + 7:37 |
11. | Maříková Alžběta | FSP0650 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 28:27 | + 7:50 |
12. | Matěásková Šárka | JIL0551 | B | OK Jilemnice | 28:50 | + 8:13 |
13. | Kotková Adéla | RIC0655 | C | OB Říčany | 29:59 | + 9:22 |
14. | Kohoutková Klára | BSO0650 | C | KOB Baník Sokolov | 31:31 | + 10:54 |
15. | Čadková Marcela | KRL0654 | C | Kometa Kralovice | 33:26 | + 12:49 |
16. | Škáchová Zuzana | KAM0651 | C | OK Kamenice | 33:45 | + 13:08 |
17. | Gelnerová Anna | KRL0653 | C | Kometa Kralovice | 36:33 | + 15:56 |
18. | Bártová Alžběta | LPU0551 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 36:42 | + 16:05 |
19. | Hofhanzlová Štěpánka | RUZ0650 | C | TJ Růžená | 37:56 | + 17:19 |
20. | Fišarová Adéla | KRL0651 | C | Kometa Kralovice | 40:21 | + 19:44 |
21. | Nováková Nina | KAM0554 | C | OK Kamenice | 40:59 | + 20:22 |
22. | Pešanová Emma | LTU0850 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 44:40 | + 24:03 |
23. | Pecková Tereza | VLI0551 | C | Slavia Liberec orienteering | 46:18 | + 25:41 |
24. | Kučerová Amálie Evelína | PHK0651 | C | OK 99 Hradec Králové | 46:48 | + 26:11 |
25. | Měšťanová Tereza | TAP0653 | C | KOB TRETRA Praha | 49:34 | + 28:57 |
26. | Benešová Michaela | SJH0651 | C | SJH Jindřichův Hradec | 50:32 | + 29:55 |
27. | Pešanová Valerie | LTU0650 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 54:59 | + 34:22 |
28. | Kottíková Lucie | TJN0657 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 59:25 | + 38:48 |
29. | Housková Barbora | DOR0655 | C | OK Dobříš | 63:54 | + 43:17 |
30. | Pokorná Nela | PGP0552 | C | SK Praga | 65:07 | + 44:30 |
31. | Neuerová Anna | DOR0656 | C | OK Dobříš | 67:40 | + 47:03 |
Oujeská Simona | ADA0551 | C | OOB Spartak Adamov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Richtrová Kamila | VPM0451 | A | KOS Slavia Plzeň | 25:23 | |
2. | Koberová Kateřina | LPU0352 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 26:25 | + 1:02 |
3. | Bednaříková Emma | VLI0359 | B | Slavia Liberec orienteering | 28:16 | + 2:53 |
4. | Fišarová Eliška | KRL0351 | B | Kometa Kralovice | 28:17 | + 2:54 |
5. | Fejfarová Tereza | LPU0360 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 28:35 | + 3:12 |
6. | Štraitová Jolana | VSP0456 | B | USK Praha | 30:29 | + 5:06 |
7. | Karlová Anna | JIL0352 | A | OK Jilemnice | 30:42 | + 5:19 |
8. | Martanová Lea | VLI0555 | B | Slavia Liberec orienteering | 30:45 | + 5:22 |
9. | Pušová Bára | LPU0357 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 31:07 | + 5:44 |
10. | Bulířová Ema | TAP0452 | B | KOB TRETRA Praha | 31:16 | + 5:53 |
11. | Novotná Jitka | SJH0454 | B | SJH Jindřichův Hradec | 31:59 | + 6:36 |
12. | Černá Ema | ROU0451 | B | SKOB Roudnice nad Labem, | 32:55 | + 7:32 |
13. | Thýnová Martina | SHK0350 | A | OK Slavia Hradec Králové | 33:08 | + 7:45 |
14. | Šimšová Pavla | MFP0551 | B | VŠSK MFF UK Praha | 33:22 | + 7:59 |
15. | Petrásová Hana | LPU0380 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 33:48 | + 8:25 |
16. | Hanušová Kateřina | VRL0455 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 34:08 | + 8:45 |
17. | Pesničáková Soňa | TJN0451 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 34:54 | + 9:31 |
18. | Chvátilová Johana | PHK0450 | B | OK 99 Hradec Králové | 35:09 | + 9:46 |
19. | Cincibusová Lenka | FSP0450 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 35:11 | + 9:48 |
20. | Hankovcová Helena | KAM0350 | B | OK Kamenice | 35:39 | + 10:16 |
21. | Gottsteinová Ema | JIL0451 | B | OK Jilemnice | 35:50 | + 10:27 |
22. | Hrnčířová Ivana | STH0351 | B | SK Studenec | 36:01 | + 10:38 |
23. | Rumlenová Tereza | BOR0453 | B | OK Jiskra Nový Bor | 36:09 | + 10:46 |
24. | Vitebská Eliška | TJN0350 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 36:14 | + 10:51 |
25. | Arnoštová Veronika | DOR0455 | B | OK Dobříš | 36:26 | + 11:03 |
26. | Kubáková Nela | SJH0451 | B | SJH Jindřichův Hradec | 36:59 | + 11:36 |
27. | Pilná Natálie | VRL0351 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 37:08 | + 11:45 |
28. | Nentvichová Julie | DOR0351 | B | OK Dobříš | 37:26 | + 12:03 |
29. | Jedličková Kristýna | KAM0455 | B | OK Kamenice | 37:38 | + 12:15 |
30. | Staňková Radka | VPM0452 | B | KOS Slavia Plzeň | 38:09 | + 12:46 |
31. | Stoklasová Zuzana | OSN0454 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 38:22 | + 12:59 |
32. | Beranová Hana | VSP0455 | C | USK Praha | 39:13 | + 13:50 |
33. | De Heij Laura | RIC0450 | B | OB Říčany | 39:44 | + 14:21 |
34. | Pilná Klára | OSN0452 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 39:50 | + 14:27 |
35. | Sobotková Klára | PZR0351 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 39:54 | + 14:31 |
36. | Baštová Julie | DOR0353 | C | OK Dobříš | 40:05 | + 14:42 |
37. | Bártová Adéla | LPU0353 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 40:23 | + 15:00 |
38. | Podrábská Alžběta | VLI0451 | B | Slavia Liberec orienteering | 40:55 | + 15:32 |
39. | Kosinová Kristýna | SJC0453 | B | Sportcentrum Jičín | 41:15 | + 15:52 |
40. | Ziebová Veronika | NEK0450 | B | Nejdek Orienteering | 41:33 | + 16:10 |
41. | Andrlová Lea | VLI0453 | C | Slavia Liberec orienteering | 41:34 | + 16:11 |
42. | Šauli Kateřina | VPM0456 | B | KOS Slavia Plzeň | 41:38 | + 16:15 |
43. | Kubecová Magdalena | STB0550 | B | TJ Stadion Nový Bor | 41:40 | + 16:17 |
44. | Bartošová Marie | MLA0451 | B | MLOK Mariánské Lázně | 42:06 | + 16:43 |
45. | Randáková Adéla | VRL0452 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 42:22 | + 16:59 |
46. | Skácelová Adéla | VLI0454 | B | Slavia Liberec orienteering | 42:25 | + 17:02 |
47. | Marečková Ema | OSN0450 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 42:26 | + 17:03 |
48. | Teringlová Vendula | VCB0451 | C | OB České Budějovice | 43:02 | + 17:39 |
49. | Čermáková Klára | PGP0352 | C | SK Praga | 44:11 | + 18:48 |
50. | Mrkvičková Veronika | TJN0355 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 44:49 | + 19:26 |
51. | Nešporová Marie | TTR0351 | C | OOB Třebíč | 45:27 | + 20:04 |
52. | Janečková Josefína | EKP0351 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 46:01 | + 20:38 |
53. | Růžičková Eliška | SJC0452 | C | Sportcentrum Jičín | 47:27 | + 22:04 |
54. | Kramlová Kateřina | ZVO0353 | C | OB SK Zvole | 49:36 | + 24:13 |
55. | Náměstková Radka | EKP0353 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 49:55 | + 24:32 |
56. | Kramlová Barbora | ZVO0452 | B | OB SK Zvole | 52:06 | + 26:43 |
57. | Nagyová Kateřina | TJN0452 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 52:15 | + 26:52 |
58. | Veselá Aneta | SJH0352 | B | SJH Jindřichův Hradec | 52:45 | + 27:22 |
59. | Nekvasilová Tereza | DKP0459 | C | Oddíl OB Kotlářka | 54:02 | + 28:39 |
60. | Kopecká Valentýna | VSP0453 | B | USK Praha | 54:52 | + 29:29 |
61. | Suková Tereza | VRL0454 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 55:15 | + 29:52 |
62. | Komárková Jindra | SJH0453 | B | SJH Jindřichův Hradec | 71:47 | + 46:24 |
Kodejšová Markéta | VSP0458 | C | USK Praha | DISK | ||
Knobová Agáta | VRL0453 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | ||
Berounská Adéla | VSP0352 | C | USK Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kochová Anna | SJC0153 | A | Sportcentrum Jičín | 27:29 | |
2. | Dolejší Kateřina | STB0199 | A | TJ Stadion Nový Bor | 30:25 | + 2:56 |
3. | Blažková Kateřina | SJH0252 | A | SJH Jindřichův Hradec | 30:49 | + 3:20 |
4. | Chrástová Tereza | STH0251 | A | SK Studenec | 31:23 | + 3:54 |
5. | Vejražková Róza | SJC0151 | A | Sportcentrum Jičín | 31:57 | + 4:28 |
6. | Dittrichová Michaela | SKM0251 | A | KOB Směr Kroměříž | 32:01 | + 4:32 |
7. | Tokárová Regina | VPM0151 | A | KOS Slavia Plzeň | 32:14 | + 4:45 |
8. | Bejvlová Karolína | PGP0256 | A | SK Praga | 32:22 | + 4:53 |
9. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | A | KOS TJ Tesla Brno | 32:53 | + 5:24 |
10. | Kočová Halina | TZL0255 | A | SKOB Zlín | 33:34 | + 6:05 |
11. | Korpasová Lucie | TBM0151 | A | KOS TJ Tesla Brno | 34:06 | + 6:37 |
12. | Vandasová Adéla | PHK0255 | A | OK 99 Hradec Králové | 34:16 | + 6:47 |
13. | Marková Ema | STE0252 | A | SK SKI-OB Šternberk | 34:41 | + 7:12 |
14. | Martanová Elin | VLI0252 | A | Slavia Liberec orienteering | 35:48 | + 8:19 |
15. | Mašínová Anna | TJN0152 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 36:16 | + 8:47 |
16. | Holečková Petra | SHK0250 | A | OK Slavia Hradec Králové | 36:48 | + 9:19 |
17. | Poláková Lenka | SOP0151 | A | OOB TJ Slezan Opava | 36:56 | + 9:27 |
18. | Rýdlová Magdaléna | TJN0251 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 37:27 | + 9:58 |
19. | Shánělová Štěpánka | CHC0152 | A | K.O.B. Choceň | 37:42 | + 10:13 |
20. | Rýdlová Adéla | TJN0151 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 37:44 | + 10:15 |
21. | Bednaříková Sára | LCE0252 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:18 | + 10:49 |
22. | Golová Tereza | VIC0162 | A | OB Vizovice | 39:17 | + 11:48 |
23. | Tichá Marie | TZL0253 | A | SKOB Zlín | 40:25 | + 12:56 |
24. | Mrózek Teresa | TRI0251 | A | TJ TŽ Třinec | 40:35 | + 13:06 |
25. | Vyhnálková Marie | RIC0151 | A | OB Říčany | 40:50 | + 13:21 |
26. | Černá Kateřina | VPM0250 | A | KOS Slavia Plzeň | 42:04 | + 14:35 |
27. | Nádeníčková Pavla | NEK0150 | A | Nejdek Orienteering | 42:25 | + 14:56 |
28. | Janků Anna | SJC0252 | A | Sportcentrum Jičín | 45:16 | + 17:47 |
29. | Šklíbová Míša | TJN0153 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 51:44 | + 24:15 |
30. | Ledinská Eliška | DKP0256 | C | Oddíl OB Kotlářka | 116:18 | + 88:49 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Aschermannová Tereza | VSP0253 | B | USK Praha | 27:28 | |
2. | Kovářová Jana | CET0251 | B | TJ Loko Česká Třebová | 29:59 | + 2:31 |
3. | Růžičková Vendula | CHA0252 | B | OK Chrastava | 30:30 | + 3:02 |
4. | Šlechtová Tereza | KRL0152 | B | Kometa Kralovice | 30:38 | + 3:10 |
5. | Brožková Lucie | KUO0151 | B | KOB Ústí nad Orlicí | 31:26 | + 3:58 |
6. | Kejmarová Jana | STH0152 | B | SK Studenec | 32:28 | + 5:00 |
7. | Svobodová Anna | VTA0151 | B | SC vebr-sport | 32:53 | + 5:25 |
8. | Kroniková Štěpánka | SHK0150 | B | OK Slavia Hradec Králové | 33:53 | + 6:25 |
9. | Rosendorfová Lenka | TAP0153 | B | KOB TRETRA Praha | 34:15 | + 6:47 |
10. | Klacková Štěpánka | SJC0253 | B | Sportcentrum Jičín | 34:20 | + 6:52 |
11. | Linková Lucie | TJN0257 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 34:51 | + 7:23 |
11. | Šimšová Barbora | MFP0150 | B | VŠSK MFF UK Praha | 34:51 | + 7:23 |
13. | Titzová Adéla | VSP0250 | B | USK Praha | 35:00 | + 7:32 |
14. | Polanská Nelly | PZR0152 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 35:04 | + 7:36 |
15. | Pitrmucová Antonie | JIL0251 | C | OK Jilemnice | 36:22 | + 8:54 |
16. | Raková Petra | SHK0251 | B | OK Slavia Hradec Králové | 36:31 | + 9:03 |
17. | Sanna Karin | DKP0250 | B | Oddíl OB Kotlářka | 36:43 | + 9:15 |
18. | Šritrová Lenka | TUR0250 | B | OOB TJ Turnov | 36:50 | + 9:22 |
19. | Kosobudová Kateřina | VTA0253 | B | SC vebr-sport | 37:29 | + 10:01 |
20. | Kastnerová Jessica | DOR0250 | B | OK Dobříš | 38:18 | + 10:50 |
21. | Řadová Lucie | DKP0251 | B | Oddíl OB Kotlářka | 39:05 | + 11:37 |
22. | Slámová Taťána | OSN0250 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 39:22 | + 11:54 |
23. | Dočkalová Klára | SJI0250 | B | OK Jihlava | 39:46 | + 12:18 |
24. | Držková Berenika | LPU0151 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 39:47 | + 12:19 |
25. | Marešová Klára | NEK0250 | B | Nejdek Orienteering | 40:00 | + 12:32 |
26. | Halamová Barbora | TAP0150 | B | KOB TRETRA Praha | 40:12 | + 12:44 |
27. | Zimová Barbora | SHK0151 | B | OK Slavia Hradec Králové | 40:26 | + 12:58 |
28. | Podrábská Marie | VLI0251 | B | Slavia Liberec orienteering | 40:35 | + 13:07 |
29. | Chaloupková Hana | KAM0252 | B | OK Kamenice | 41:06 | + 13:38 |
30. | Jeřábková Nina | BOR0151 | B | OK Jiskra Nový Bor | 41:08 | + 13:40 |
31. | Popová Veronika | TAP0253 | B | KOB TRETRA Praha | 41:20 | + 13:52 |
32. | Nováková Světlana | NPA0151 | B | SK LOB Nová Paka | 42:17 | + 14:49 |
33. | Blahová Pavla | EKP0153 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 42:53 | + 15:25 |
34. | Budská Anna | TJN0253 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 43:04 | + 15:36 |
35. | Popová Jana | TAP0252 | B | KOB TRETRA Praha | 43:25 | + 15:57 |
36. | Randáková Alžběta | VRL0252 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 44:35 | + 17:07 |
37. | Tymešová Anna | BOR0253 | B | OK Jiskra Nový Bor | 45:09 | + 17:41 |
38. | Staňková Markéta | VPM0153 | B | KOS Slavia Plzeň | 45:24 | + 17:56 |
39. | Berounská Anna | VSP0256 | C | USK Praha | 45:41 | + 18:13 |
40. | Vítová Lucie | BSO0250 | B | KOB Baník Sokolov | 46:17 | + 18:49 |
41. | Mojžíšková Lucie | KAM0253 | B | OK Kamenice | 46:50 | + 19:22 |
42. | Rybářová Tereza | BOR0153 | B | OK Jiskra Nový Bor | 47:12 | + 19:44 |
43. | Hamáčková Eliška | STH0153 | C | SK Studenec | 47:17 | + 19:49 |
44. | Baloghová Lída | TJN0150 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 49:38 | + 22:10 |
45. | Petriláková Anežka | DOR0251 | C | OK Dobříš | 49:39 | + 22:11 |
46. | Bečvářová Markéta | OPI0250 | C | Orientační sporty Písek | 57:23 | + 29:55 |
47. | Fantová Kateřina | EKP0256 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 64:11 | + 36:43 |
48. | Beranová Eva | VSP0254 | C | USK Praha | 68:46 | + 41:18 |
49. | Vallová Kristýna | ZVO0152 | C | OB SK Zvole | 72:36 | + 45:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupská Barbora | PHK9951 | A | OK 99 Hradec Králové | 26:43 | |
2. | Firešová Markéta | ZBM9951 | A | SK Žabovřesky Brno | 30:08 | + 3:25 |
3. | Matoušová Kateřina | VRL9955 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 30:21 | + 3:38 |
4. | Sokolářová Šárka | TUR9999 | A | OOB TJ Turnov | 31:53 | + 5:10 |
5. | Malinová Apolena | SHK9952 | A | OK Slavia Hradec Králové | 31:55 | + 5:12 |
6. | Waňková Martina | LPU9959 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 31:59 | + 5:16 |
7. | Semrádová Jana | CHC9951 | A | K.O.B. Choceň | 32:09 | + 5:26 |
8. | Janoušková Lucie | BOR9954 | A | OK Jiskra Nový Bor | 32:24 | + 5:41 |
9. | Kopecká Anna | LPU9958 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 33:14 | + 6:31 |
10. | Sieglová Eliška | PGP9954 | A | SK Praga | 33:17 | + 6:34 |
11. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | A | Sportcentrum Jičín | 33:29 | + 6:46 |
12. | Borovičková Valerie | LPU0054 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 34:11 | + 7:28 |
13. | Tichá Veronika | TZL9951 | A | SKOB Zlín | 34:33 | + 7:50 |
14. | Kubíčková Jana | PHK9999 | A | OK 99 Hradec Králové | 34:35 | + 7:52 |
15. | Kalenská Dominika | STH9958 | A | SK Studenec | 34:54 | + 8:11 |
16. | Odehnalová Klára | ZBM9956 | A | SK Žabovřesky Brno | 34:55 | + 8:12 |
17. | Větříčková Andrea | SHK9951 | A | OK Slavia Hradec Králové | 35:16 | + 8:33 |
18. | Peterová Jana | LPU0057 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 35:19 | + 8:36 |
19. | Thýnová Nikola | SHK0051 | A | OK Slavia Hradec Králové | 35:22 | + 8:39 |
20. | Grycová Kateřina | TBM0058 | A | KOS TJ Tesla Brno | 35:32 | + 8:49 |
21. | Ressová Tereza | LCE0052 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 35:57 | + 9:14 |
22. | Opálková Martina | BBM0050 | A | BETA URSUS Orienteering | 36:17 | + 9:34 |
23. | Poláková Tereza | SOP9951 | A | OOB TJ Slezan Opava | 37:22 | + 10:39 |
24. | Pavlíková Markéta | CHA0050 | A | OK Chrastava | 37:28 | + 10:45 |
25. | Foltýnová Eva | SJI0051 | A | OK Jihlava | 37:46 | + 11:03 |
26. | Nechutová Aneta | SJI9950 | A | OK Jihlava | 38:17 | + 11:34 |
27. | Dědková Teodora | TAP0051 | A | KOB TRETRA Praha | 38:26 | + 11:43 |
28. | Vojtíšková Viktorie | LPU0051 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 38:35 | + 11:52 |
29. | Čechová Klára | AOP9951 | A | Orientační Běh Opava | 38:49 | + 12:06 |
30. | Nechanická Klára | OSN0050 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 39:49 | + 13:06 |
31. | Auermüllerová Anna | ZBM0060 | A | SK Žabovřesky Brno | 40:42 | + 13:59 |
32. | Chaloupková Kateřina | CHC0051 | A | K.O.B. Choceň | 40:55 | + 14:12 |
33. | Filipová Tereza | LPU0050 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 41:21 | + 14:38 |
34. | Riby Rose | LTP0051 | A | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 41:52 | + 15:09 |
35. | Zrníková Adéla | OSN0099 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 42:16 | + 15:33 |
36. | Nešporová Alžběta | TZL0051 | A | SKOB Zlín | 42:26 | + 15:43 |
37. | Špringlová Kamila | TBM0050 | A | KOS TJ Tesla Brno | 42:45 | + 16:02 |
38. | Škarková Kateřina | PGP9955 | B | SK Praga | 44:06 | + 17:23 |
38. | Bruková Magda | TRI0054 | A | TJ TŽ Třinec | 44:06 | + 17:23 |
40. | Hájková Lenka | SOP0050 | A | OOB TJ Slezan Opava | 45:10 | + 18:27 |
41. | Rückerová Šárka | HOR0050 | A | TJ Jiskra Hořice | 45:47 | + 19:04 |
42. | Hápová Petra | PHK0051 | A | OK 99 Hradec Králové | 45:53 | + 19:10 |
43. | Kundratová Lucie | TZL0058 | A | SKOB Zlín | 46:49 | + 20:06 |
44. | Albrechtová Iveta | KAM9950 | A | OK Kamenice | 48:00 | + 21:17 |
Utíkalová Kateřina | TBM9952 | A | KOS TJ Tesla Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Voltrová Alena | ROZ9951 | B | OK Roztoky | 32:26 | |
2. | Šrámková Hana | RIC0051 | B | OB Říčany | 35:27 | + 3:01 |
3. | Thořová Markéta | TUR9952 | A | OOB TJ Turnov | 36:04 | + 3:38 |
4. | Kopecká Johana | VSP9950 | A | USK Praha | 36:56 | + 4:30 |
5. | Kováříková Marie | KAM0050 | C | OK Kamenice | 37:00 | + 4:34 |
6. | Hrabánková Zuzana | PGP9950 | B | SK Praga | 37:41 | + 5:15 |
7. | Hrnčířová Magda | STH0051 | B | SK Studenec | 38:52 | + 6:26 |
8. | Škorpíková Barbora | LPU0060 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:53 | + 6:27 |
9. | Doležalová Dorotka | VPM9950 | B | KOS Slavia Plzeň | 42:57 | + 10:31 |
10. | Stoklasová Daniela | OSN0055 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 43:07 | + 10:41 |
11. | Kosíková Eliška | VSP0051 | C | USK Praha | 44:56 | + 12:30 |
12. | Mudrová Lenka | KRL0052 | C | Kometa Kralovice | 45:29 | + 13:03 |
13. | Hanáková Lenka | KRL9951 | B | Kometa Kralovice | 47:31 | + 15:05 |
14. | Barnetová Veronika | LPU9952 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 54:51 | + 22:25 |
15. | Biersaková Dagmar | KRL0051 | B | Kometa Kralovice | 56:56 | + 24:30 |
16. | Míchalová Šárka | KPY0050 | B | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 61:17 | + 28:51 |
17. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | B | OK Roztoky | 69:07 | + 36:41 |
18. | Koucká Barbora | EKP0050 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 79:35 | + 47:09 |
19. | Svátková Anna | SLP9951 | B | OOB Slavia Praha | 122:13 | + 89:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vyhnálková Barbora | RIC9850 | R | OB Říčany | 29:30 | 8907 | |
2. | Slavíková Silvie | PGP9751 | E | SK Praga | 30:47 | + 1:17 | 8547 |
3. | Čechová Tereza | KAM9852 | R | OK Kamenice | 31:37 | + 2:07 | 8313 |
4. | Staňová Karolína | BOR9853 | A | OK Jiskra Nový Bor | 31:39 | + 2:09 | 8304 |
5. | Kinkorová Tereza | LPM9850 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 31:49 | + 2:19 | 8257 |
6. | Fukalová Hana | AOP9850 | R | Orientační Běh Opava | 33:37 | + 4:07 | 7753 |
7. | Grycová Veronika | TBM9859 | R | KOS TJ Tesla Brno | 33:44 | + 4:14 | 7720 |
8. | Kovářová Lenka | LTP9750 | R | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 33:48 | + 4:18 | 7701 |
9. | Chaloupková Veronika | CHC9852 | A | K.O.B. Choceň | 33:55 | + 4:25 | 7668 |
10. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | R | SK Žabovřesky Brno | 33:58 | + 4:28 | 7654 |
11. | Nováková Tereza | DKP9751 | E | Oddíl OB Kotlářka | 34:00 | + 4:30 | 7645 |
12. | Novotná Klára | PHK9751 | R | OK 99 Hradec Králové | 34:09 | + 4:39 | 7603 |
13. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | R | KOB TRETRA Praha | 34:45 | + 5:15 | 7435 |
14. | Korpasová Tereza | TBM9898 | R | KOS TJ Tesla Brno | 34:48 | + 5:18 | 7421 |
15. | Janovská Kateřina | PGP9850 | A | SK Praga | 34:51 | + 5:21 | 7407 |
16. | Hájková Eliška | KAM9851 | A | OK Kamenice | 35:07 | + 5:37 | 7332 |
17. | Vývodová Jana | ASU9852 | A | Magnus Orienteering | 38:16 | + 8:46 | 6449 |
18. | Sheshikova Anastasia | KAM9853 | A | OK Kamenice | 38:26 | + 8:56 | 6402 |
19. | Kavánková Iva | TZL9753 | R | SKOB Zlín | 38:48 | + 9:18 | 6299 |
20. | Červená Adéla | SHK9755 | A | OK Slavia Hradec Králové | 39:03 | + 9:33 | 6229 |
21. | Horvátová Hana | ASU9797 | A | Magnus Orienteering | 39:43 | + 10:13 | 6042 |
22. | Linková Alena | TUR9751 | R | OOB TJ Turnov | 40:33 | + 11:03 | 5809 |
23. | Tesařová Jana | TRI9751 | R | TJ TŽ Třinec | 41:16 | + 11:46 | 5608 |
24. | Nováková Lucie | BOR9854 | A | OK Jiskra Nový Bor | 42:10 | + 12:40 | 5355 |
25. | Roškotová Lucie | TUR9753 | R | OOB TJ Turnov | 44:17 | + 14:47 | 4762 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kašparová Adéla | VSP9850 | B | USK Praha | 37:36 | 3018 | |
2. | Knížková Šárka | TJN9852 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 38:48 | + 1:12 | 2930 |
3. | Petráčková Kristýna | SJI9851 | B | OK Jihlava | 41:22 | + 3:46 | 2740 |
4. | Voltrová Hana | ROZ9752 | B | OK Roztoky | 44:51 | + 7:15 | 2483 |
5. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | B | OK Kamenice | 46:53 | + 9:17 | 2333 |
6. | Langrová Anna | 5SC9750 | C | Kolčavy SHK | 48:56 | + 11:20 | |
7. | Zurynková Michaela | EKP9850 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 49:05 | + 11:29 | 2171 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mechlová Lenka | SHK9051 | E | OK Slavia Hradec Králové | 36:17 | 10752 | |
2. | Matějů Martina | PGP8556 | C | SK Praga | 38:54 | + 2:37 | 10049 |
3. | Rollier Monika | PHK8051 | E | OK 99 Hradec Králové | 39:19 | + 3:02 | 9937 |
4. | Zvěřinová Martina | LPU8357 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 39:50 | + 3:33 | 9799 |
5. | Jedličková Zuzana | SHK8150 | E | OK Slavia Hradec Králové | 40:11 | + 3:54 | 9705 |
6. | Kabáthová Eva | ZBM8966 | E | SK Žabovřesky Brno | 40:52 | + 4:35 | 9521 |
7. | Poklopová Lenka | ZBM8950 | E | SK Žabovřesky Brno | 41:08 | + 4:51 | 9450 |
8. | Hlavová Jindra | ZBM8989 | E | SK Žabovřesky Brno | 41:25 | + 5:08 | 9373 |
9. | Gregorová Kamila | CTB8151 | E | SK OB Chotěboř | 41:52 | + 5:35 | 9253 |
10. | Kozáková Zdenka | TBM7952 | R | KOS TJ Tesla Brno | 42:16 | + 5:59 | 9145 |
11. | Šimková Johanka | ZBM9350 | R | SK Žabovřesky Brno | 42:45 | + 6:28 | 9016 |
12. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | E | Oddíl OB Kotlářka | 43:02 | + 6:45 | 8939 |
13. | Mrázková Romana | SJC8351 | C | Sportcentrum Jičín | 43:13 | + 6:56 | 8890 |
14. | Fenclová Marta | LPU7667 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 43:30 | + 7:13 | 8814 |
15. | Rufferová Iva | TUR8354 | E | OOB TJ Turnov | 44:17 | + 8:00 | 8604 |
16. | Hlavová Hana | ZBM8888 | R | SK Žabovřesky Brno | 44:25 | + 8:08 | 8568 |
17. | Voborníková Alena | CTB9451 | R | SK OB Chotěboř | 44:51 | + 8:34 | 8452 |
18. | Jakobová Adélka | PGP9056 | E | SK Praga | 45:19 | + 9:02 | 8327 |
19. | Šiková Karolína | LPM9651 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 45:48 | + 9:31 | 8197 |
20. | Plochová Dominika | DKP8651 | R | Oddíl OB Kotlářka | 46:05 | + 9:48 | 8121 |
21. | Chmelařová Michaela | SHK9151 | C | OK Slavia Hradec Králové | 46:50 | + 10:33 | 7919 |
22. | Knapová Lenka | LPU9351 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 47:07 | + 10:50 | 7843 |
23. | Simkovics Anna | 13A005a | C | OLC Wienerwald | 48:14 | + 11:57 | |
24. | Benešová Jana | CTB9452 | C | SK OB Chotěboř | 48:44 | + 12:27 | 7409 |
25. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | R | SK Žabovřesky Brno | 49:06 | + 12:49 | 7311 |
26. | Sklenářová Radka | LCE9250 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 51:22 | + 15:05 | 6702 |
27. | Chládková Simona | LPU9658 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 52:38 | + 16:21 | 6362 |
28. | Valešová Jana | PHK9154 | C | OK 99 Hradec Králové | 56:07 | + 19:50 | 5427 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mullis Kateřina | DKP7753 | C | Oddíl OB Kotlářka | 35:58 | 8903 | |
2. | Aschermannová Petra | KAM9354 | C | OK Kamenice | 36:25 | + 0:27 | 8796 |
3. | Udržalová Pavla | LPU8552 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:04 | + 2:06 | 8406 |
4. | Balcarová Jana | PHK8753 | C | OK 99 Hradec Králové | 39:17 | + 3:19 | 8119 |
5. | Hepnerová Martina | SHK8152 | C | OK Slavia Hradec Králové | 40:15 | + 4:17 | 7890 |
6. | Bochenková Martina | DKP8758 | C | Oddíl OB Kotlářka | 40:17 | + 4:19 | 7882 |
7. | Kožinová Zuzana | PGP9650 | C | SK Praga | 40:43 | + 4:45 | 7780 |
8. | Dittrichová Petra | KON8787 | C | KOB Konice | 41:08 | + 5:10 | 7681 |
9. | Gebauerová Jana | ZBM7951 | C | SK Žabovřesky Brno | 41:15 | + 5:17 | 7654 |
10. | Janatová Lucie | DKP8154 | C | Oddíl OB Kotlářka | 41:44 | + 5:46 | 7540 |
11. | Hlubučková Kristýna | KAM9551 | C | OK Kamenice | 41:48 | + 5:50 | 7524 |
12. | Hanáková Magda | KRL9651 | C | Kometa Kralovice | 42:58 | + 7:00 | 7248 |
13. | Kamenická Kateřina | PHK9353 | C | OK 99 Hradec Králové | 43:12 | + 7:14 | 7193 |
14. | Kopcová Michaela | VLI8456 | C | Slavia Liberec orienteering | 43:26 | + 7:28 | 7138 |
15. | Panchártková Tereza | LTU8950 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 43:29 | + 7:31 | 7126 |
16. | Folbrechtová Šárka | BOR9051 | C | OK Jiskra Nový Bor | 43:59 | + 8:01 | 7008 |
16. | Benešová Lucie | SJC8951 | C | Sportcentrum Jičín | 43:59 | + 8:01 | 7008 |
18. | Kopáčková Iva | CHT8851 | C | OOB SK Chrast | 44:04 | + 8:06 | 6988 |
19. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | C | SKOB Zlín | 44:09 | + 8:11 | 6968 |
20. | Kábrtová Oldřiška | BOR8752 | C | OK Jiskra Nový Bor | 44:14 | + 8:16 | 6949 |
21. | Fundová Eliška | SHK9351 | C | OK Slavia Hradec Králové | 44:15 | + 8:17 | 6945 |
22. | Myslivcová Pavla | SHK9352 | C | OK Slavia Hradec Králové | 44:20 | + 8:22 | 6925 |
23. | Doležalová Monika | KAM8851 | R | OK Kamenice | 44:24 | + 8:26 | 6909 |
24. | Kašková Kateřina | CHA7850 | R | OK Chrastava | 45:26 | + 9:28 | 6665 |
25. | Jiřištová Zuzana | DKP8254 | C | Oddíl OB Kotlářka | 46:10 | + 10:12 | 6492 |
26. | Tesařová Marcela | LCE9450 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 46:36 | + 10:38 | 6389 |
27. | Kulhavá Eliška | LPU9657 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 47:16 | + 11:18 | 6232 |
28. | Randáková Helena | VRL7452 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:27 | + 11:29 | 6189 |
29. | Karbanová Vendula | DKP8350 | C | Oddíl OB Kotlářka | 47:30 | + 11:32 | 6177 |
30. | Kožinová Jana | PGP6651 | C | SK Praga | 47:36 | + 11:38 | 6153 |
31. | Svobodová Barbora | TJN8952 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 48:00 | + 12:02 | 6059 |
32. | Ďoubalová Věra | DOB8751 | C | KOB Dobruška | 48:16 | + 12:18 | 5996 |
33. | Janů Hana | KSU9393 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 48:28 | + 12:30 | 5948 |
34. | Bialožytová Tereza | PGP9055 | C | SK Praga | 49:01 | + 13:03 | 5818 |
35. | Zamazalová Kateřina | TAP9053 | C | KOB TRETRA Praha | 49:31 | + 13:33 | 5700 |
36. | Mokrá Julie | VLI8051 | C | Slavia Liberec orienteering | 49:32 | + 13:34 | 5696 |
37. | Hrabánková Klára | PGP9654 | C | SK Praga | 49:35 | + 13:37 | 5684 |
38. | Hrstková Vladěna | ZBM8787 | C | SK Žabovřesky Brno | 49:53 | + 13:55 | 5613 |
39. | Kožinová Anna | PGP9350 | C | SK Praga | 50:48 | + 14:50 | 5397 |
40. | Kosová Štěpánka | LPU9460 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 51:07 | + 15:09 | 5322 |
41. | Kopecká Eliška | ASU9299 | C | Magnus Orienteering | 52:07 | + 16:09 | 5086 |
42. | Wurzelová Hana | OSN8972 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 52:10 | + 16:12 | 5074 |
43. | Šiková Barbora | LPM9650 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 52:38 | + 16:40 | 4963 |
44. | Klíchová Jana | SSU8151 | C | SK Severka Šumperk | 52:44 | + 16:46 | 4940 |
45. | Neradová Alena | LIT8551 | C | KOB Litvínov | 52:58 | + 17:00 | 4885 |
46. | Henychová Zuzana | VLI6151 | C | Slavia Liberec orienteering | 53:50 | + 17:52 | 4680 |
47. | Mrštíková Květa | CHT8754 | C | OOB SK Chrast | 54:07 | + 18:09 | 4613 |
48. | Hančová Marie | SNA8255 | C | TJ START Náchod | 55:06 | + 19:08 | 4380 |
49. | Tihonová Hana | TAP9052 | C | KOB TRETRA Praha | 55:50 | + 19:52 | 4207 |
50. | Jirčáková Martina | LCE8951 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 58:39 | + 22:41 | 3541 |
51. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 62:47 | + 26:49 | 2564 |
52. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | C | Slavia Liberec orienteering | 62:59 | + 27:01 | 2517 |
53. | Koporová Petra | ASU9353 | C | Magnus Orienteering | 63:53 | + 27:55 | 2304 |
54. | Šimšová Jana | MFP7651 | C | VŠSK MFF UK Praha | 64:15 | + 28:17 | 2218 |
55. | Kudrnáčová Lucie | HCE8850 | C | TJ Hostivice | 65:40 | + 29:42 | 1883 |
56. | Myslivečková Zuzana | TUR9253 | C | OOB TJ Turnov | 66:14 | + 30:16 | 1749 |
57. | Pospíšilová Marie | DKP8756 | R | Oddíl OB Kotlářka | 66:26 | + 30:28 | 1702 |
Žaloudková Klára | LPU9461 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | ||
Nedbalová Jana | MFP8050 | C | VŠSK MFF UK Praha | DISK | 0 | ||
Zurynková Jana | EKP7053 | C | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | 0 | ||
Procházková Zuzana | KPY8650 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slavíková Lucie | PGP9150 | C | SK Praga | 34:23 | 6988 | |
2. | Rambová Kamila | DKP8655 | C | Oddíl OB Kotlářka | 39:24 | + 5:01 | 6188 |
3. | Kolešová Helena | LPU8857 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:33 | + 9:10 | 5527 |
4. | Tvarůžková Petra | ZBM8459 | C | SK Žabovřesky Brno | 44:34 | + 10:11 | 5364 |
5. | Šňupárková Anna | DKP9652 | C | Oddíl OB Kotlářka | 45:32 | + 11:09 | 5210 |
6. | Klapalová Michaela | LPU8499 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 45:45 | + 11:22 | 5176 |
7. | Tichovská Hana | PGP6652 | C | SK Praga | 46:04 | + 11:41 | 5125 |
8. | Janovská Petra | PGP7355 | C | SK Praga | 46:30 | + 12:07 | 5056 |
9. | Masopustová Elis | PGP8656 | C | SK Praga | 47:04 | + 12:41 | 4966 |
10. | Uhlíková Tereza | PGP9162 | C | SK Praga | 47:33 | + 13:10 | 4889 |
11. | Peterová Alena | DOB8953 | C | KOB Dobruška | 47:39 | + 13:16 | 4873 |
12. | Smutná Pavla | VAM8651 | C | OOB Vamberk | 48:15 | + 13:52 | 4777 |
13. | Kuncová Eliška | SSU8951 | C | SK Severka Šumperk | 48:37 | + 14:14 | 4719 |
14. | Skripniková Petra | FSP8686 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 48:57 | + 14:34 | 4666 |
15. | Skyvová Kristýna | STE7054 | C | SK SKI-OB Šternberk | 49:01 | + 14:38 | 4655 |
16. | Ondřejová Dita Terezie | SHK8550 | C | OK Slavia Hradec Králové | 49:33 | + 15:10 | 4570 |
17. | Gorčicová Eliška | CHA9150 | C | OK Chrastava | 49:35 | + 15:12 | 4565 |
18. | Míková Lenka | VCB7653 | C | OB České Budějovice | 49:56 | + 15:33 | 4509 |
19. | Ondráčková Lucie | CHT9254 | C | OOB SK Chrast | 51:18 | + 16:55 | 4291 |
20. | Albrechtová Eva | KAM7850 | C | OK Kamenice | 52:14 | + 17:51 | 4142 |
21. | Jebavá Lucie | VRL9254 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 52:26 | + 18:03 | 4111 |
22. | Setínková Jana | DKP9052 | C | Oddíl OB Kotlářka | 52:27 | + 18:04 | 4108 |
23. | Zoubková Jana | ZBP8050 | C | OOB SK Zbraslav | 52:58 | + 18:35 | 4026 |
24. | Zamrzlová Eva | SJC8759 | C | Sportcentrum Jičín | 53:24 | + 19:01 | 3957 |
25. | Posseltová Tereza | TJN9252 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 53:25 | + 19:02 | 3954 |
26. | Rydlová Eva | FSP8989 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 53:26 | + 19:03 | 3951 |
27. | Kašparová Šárka | AOP7251 | C | Orientační Běh Opava | 55:07 | + 20:44 | 3683 |
28. | Bolinová Hana | ZBP8150 | C | OOB SK Zbraslav | 55:18 | + 20:55 | 3654 |
29. | Štoková Mariana | DKP8158 | C | Oddíl OB Kotlářka | 55:23 | + 21:00 | 3640 |
30. | Vlažná Lucie | LCE8751 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 56:32 | + 22:09 | 3457 |
31. | Košárková Iva | PGP8155 | C | SK Praga | 57:04 | + 22:41 | 3372 |
32. | Pekárková Monika | RBK9252 | C | SK Radioklub Blansko | 59:11 | + 24:48 | 3035 |
33. | Králová Vanda | BZP8750 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 59:54 | + 25:31 | 2920 |
34. | Vejstrková Zuzana | CHA8852 | C | OK Chrastava | 60:03 | + 25:40 | 2897 |
35. | Studničná Lenka | 7QX8650 | C | Neregistrovaní - Studničná | 62:46 | + 28:23 | |
36. | Grolichová Lucie | ZBP7850 | C | OOB SK Zbraslav | 64:08 | + 29:45 | 2246 |
37. | Jančová Jana | KAM9450 | C | OK Kamenice | 64:43 | + 30:20 | 2153 |
38. | Burešová Lenka | DKP8351 | C | Oddíl OB Kotlářka | 64:44 | + 30:21 | 2150 |
39. | Karasová Jana | FSP6153 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 68:54 | + 34:31 | 1486 |
40. | Ducháčková Kateřina | STH9356 | C | SK Studenec | 69:05 | + 34:42 | 1457 |
41. | Jergušová Hana | ASU9199 | C | Magnus Orienteering | 70:22 | + 35:59 | 1252 |
42. | Držková Markéta | LPU7670 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 72:46 | + 38:23 | 870 |
43. | Uhlíková Hana | SJC8250 | C | Sportcentrum Jičín | 93:42 | + 59:19 | 0 |
Janečková Dagmar | EKP6550 | C | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Barbora | TJN8951 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 37:43 | 4803 | |
2. | Botiková Daniela | LCE9158 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 47:09 | + 9:26 | 3928 |
3. | Synková Petra | DOK7950 | C | OK Doksy | 49:21 | + 11:38 | 3724 |
4. | Horová Klára | PGP8455 | C | SK Praga | 50:31 | + 12:48 | 3615 |
5. | Zakouřilová Kamila | TUV8557 | C | SOK TJ Turnov | 52:09 | + 14:26 | 3464 |
6. | Dundrová Lucie | TUR8951 | C | OOB TJ Turnov | 53:37 | + 15:54 | 3328 |
7. | Höferová Petra | SJC8761 | C | Sportcentrum Jičín | 54:20 | + 16:37 | 3261 |
8. | Palasová Petra | ZBM8658 | C | SK Žabovřesky Brno | 54:42 | + 16:59 | 3227 |
9. | Mertová Eva | DOB8551 | C | KOB Dobruška | 55:32 | + 17:49 | 3150 |
10. | Kazdová Jana | SJC7752 | C | Sportcentrum Jičín | 58:07 | + 20:24 | 2910 |
11. | Müllerová Markéta | LCE9453 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 58:32 | + 20:49 | 2871 |
12. | Klapalová Hana | VAM8850 | C | OOB Vamberk | 58:55 | + 21:12 | 2836 |
13. | Gottvaldová Denisa | DKL8550 | C | KOB Kladno | 64:39 | + 26:56 | 2304 |
14. | Setínková Zuzana | DKP5753 | C | Oddíl OB Kotlářka | 74:09 | + 36:26 | 1422 |
15. | Neradová Eva | LIT8951 | C | KOB Litvínov | 85:52 | + 48:09 | 335 |
16. | Klašková Josefina | DKP9651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 138:10 | + 100:27 | 0 |
Peterková Viktorie | LLI7551 | C | TJ Loko Liberec | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Městková Lucie | TEP7850 | C | Tempo Praha | 33:55 | |
2. | Šimerková Olga | PGP7551 | C | SK Praga | 34:33 | + 0:38 |
3. | Matějů Kateřina | VLI8054 | C | Slavia Liberec orienteering | 36:26 | + 2:31 |
4. | Kubečková Zdena | PHK7551 | C | OK 99 Hradec Králové | 40:54 | + 6:59 |
5. | Šklíbová Jana | SRK7651 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 43:34 | + 9:39 |
6. | Veselá Eva | VCB7853 | C | OB České Budějovice | 43:39 | + 9:44 |
7. | Haasová Renata | LPU7960 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:43 | + 13:48 |
8. | Pokorná Magdaléna | PGP7562 | C | SK Praga | 50:24 | + 16:29 |
9. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | C | OB Říčany | 51:16 | + 17:21 |
10. | Dlouhá Marta | BZP7851 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 52:03 | + 18:08 |
11. | Žemlová Eva | KAM7550 | C | OK Kamenice | 52:44 | + 18:49 |
12. | Mišeková Martina | KAM7851 | C | OK Kamenice | 53:02 | + 19:07 |
13. | Beranová Jana | SJH7851 | C | SJH Jindřichův Hradec | 53:11 | + 19:16 |
14. | Pračková Zita | RIC7850 | C | OB Říčany | 53:19 | + 19:24 |
15. | Seidlová Barbora | EKP7955 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 60:33 | + 26:38 |
16. | Brettlová Marta | PGP7557 | C | SK Praga | 60:41 | + 26:46 |
17. | Skripniková Kateřina | FSP8051 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 62:44 | + 28:49 |
18. | Forstereviczová Jana | DOR7653 | C | OK Dobříš | 67:15 | + 33:20 |
19. | Maříková Markéta | FSP7351 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 70:11 | + 36:16 |
20. | Ledinská Leona | DKP8161 | C | Oddíl OB Kotlářka | 72:51 | + 38:56 |
Siegerová Lucie | TAP7552 | C | KOB TRETRA Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valášková Šárka | KAM6951 | C | OK Kamenice | 34:35 | |
2. | Novotná Petra | PHK6651 | C | OK 99 Hradec Králové | 36:13 | + 1:38 |
3. | Nechanická Daniela | OSN7557 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 36:37 | + 2:02 |
4. | Kamenická Lenka | OSN6955 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 38:51 | + 4:16 |
5. | Vandasová Markéta | VAM7250 | C | OOB Vamberk | 38:56 | + 4:21 |
6. | Podrábská Marie | VLI7451 | C | Slavia Liberec orienteering | 39:33 | + 4:58 |
7. | Grycová Petra | TBM7467 | C | KOS TJ Tesla Brno | 39:41 | + 5:06 |
8. | Náměstková Veronika | EKP7351 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 40:10 | + 5:35 |
9. | Vlastníková Lucie | JIL7554 | C | OK Jilemnice | 40:57 | + 6:22 |
10. | Milánová Jindřiška | TBM7475 | C | KOS TJ Tesla Brno | 41:12 | + 6:37 |
11. | Filipová Ivana | SRK7373 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 42:47 | + 8:12 |
12. | Mrskočová Dana | LPU7356 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 44:11 | + 9:36 |
13. | Kovářová Anna | CET7552 | C | TJ Loko Česká Třebová | 44:58 | + 10:23 |
14. | Rydlová Jana | VIC7752 | C | OB Vizovice | 46:22 | + 11:47 |
15. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | C | OK 99 Hradec Králové | 46:47 | + 12:12 |
16. | Šrámková Iva | RIC7251 | C | OB Říčany | 47:08 | + 12:33 |
17. | Bartošová Jana | MLA7051 | C | MLOK Mariánské Lázně | 47:14 | + 12:39 |
18. | Korpasová Ivana | LBM7362 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 47:58 | + 13:23 |
19. | Zlesáková Stáňa | CHT7352 | C | OOB SK Chrast | 48:15 | + 13:40 |
20. | Skácelová Marie | VLI7552 | C | Slavia Liberec orienteering | 48:34 | + 13:59 |
21. | Marečková Kateřina | OSN7550 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 48:45 | + 14:10 |
22. | Dolejší Lenka | STB7499 | C | TJ Stadion Nový Bor | 48:50 | + 14:15 |
23. | Žuková Marcela | VLI7351 | C | Slavia Liberec orienteering | 49:35 | + 15:00 |
24. | Karlová Kateřina | JIL7553 | C | OK Jilemnice | 50:51 | + 16:16 |
25. | Popová Veronika | TAP7450 | C | KOB TRETRA Praha | 51:07 | + 16:32 |
26. | Rusinová Alena | BRU7152 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 52:31 | + 17:56 |
27. | Pelcová Pavla | CST7454 | C | OB Strakonice | 55:03 | + 20:28 |
28. | Richtrová Lucie | VPM7451 | C | KOS Slavia Plzeň | 55:51 | + 21:16 |
29. | Junková Kateřina | STH7351 | C | SK Studenec | 56:43 | + 22:08 |
30. | Tomandlová Radka | 5IX7550 | C | NOK HoRa | 57:32 | + 22:57 |
31. | Kotková Lenka | RIC7352 | C | OB Říčany | 61:12 | + 26:37 |
32. | Halamová Anna | TAP7350 | C | KOB TRETRA Praha | 63:05 | + 28:30 |
33. | Nováková Alena | KRE7450 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 63:33 | + 28:58 |
34. | Licková Dana | LTU7350 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 63:35 | + 29:00 |
35. | Janoušková Iveta | BOR7457 | C | OK Jiskra Nový Bor | 64:05 | + 29:30 |
36. | Petriláková Petra | DOR7656 | C | OK Dobříš | 65:00 | + 30:25 |
37. | Bejvlová Martina | LME7350 | C | SK Los Mělník | 66:17 | + 31:42 |
38. | Kosobudová Lenka | VTA7351 | C | SC vebr-sport | 67:54 | + 33:19 |
39. | Kolářová Michaela | SLA7351 | C | SKOB Slaný | 73:36 | + 39:01 |
40. | Petýrková Pavlína | BZP7351 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 76:39 | + 42:04 |
41. | Kándlová Adéla | DCE7550 | C | KOB Dobřichovice | 86:53 | + 52:18 |
42. | Sedláčková Petra | ROZ7050 | C | OK Roztoky | 87:57 | + 53:22 |
43. | Housková Monika | DOR7551 | C | OK Dobříš | 89:42 | + 55:07 |
44. | Mirčeva Lenka | DOR7350 | C | OK Dobříš | 92:00 | + 57:25 |
Krpatová Zuzana | LPU7558 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | ||
Boumová Irena | KSH7756 | C | OB Kašperské Hory | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupská Pavlína | PHK7051 | C | OK 99 Hradec Králové | 33:04 | |
2. | Horáková Jindra | LPU6854 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 34:52 | + 1:48 |
3. | Knapová Iva | LPU6052 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 35:37 | + 2:33 |
4. | Dulovcová Marie | KRE7051 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 35:38 | + 2:34 |
5. | Kosová Michaela | SRK6752 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 35:42 | + 2:38 |
6. | Hiršová Marcela | VBM7079 | C | VSK Mendelu Brno | 35:49 | + 2:45 |
7. | Hudečková Helena | KTA6951 | C | SK Kotnov Tábor | 37:18 | + 4:14 |
7. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | C | VŠSK MFF UK Praha | 37:18 | + 4:14 |
9. | Kostková Jana | AOP7151 | C | Orientační Běh Opava | 37:28 | + 4:24 |
9. | Benešová Iva | SJH7051 | C | SJH Jindřichův Hradec | 37:28 | + 4:24 |
11. | Čechová Zuzana | BZR6951 | C | Bratrstvo Ždárských vrchů | 38:06 | + 5:02 |
12. | Zuzánková Růžena | TJN6051 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 39:09 | + 6:05 |
13. | Škáchová Petra | KAM7054 | C | OK Kamenice | 39:34 | + 6:30 |
14. | Bejčková Jana | DKL7150 | C | KOB Kladno | 39:56 | + 6:52 |
15. | Grycová Jana | TBM6969 | C | KOS TJ Tesla Brno | 40:22 | + 7:18 |
16. | Posseltová Romana | TJN7050 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 40:33 | + 7:29 |
17. | Úlehlová Monika | TAP6950 | C | KOB TRETRA Praha | 40:47 | + 7:43 |
18. | Vlkanova Hana | PHK7050 | C | OK 99 Hradec Králové | 41:33 | + 8:29 |
19. | Kavalírová Zuzana | PHK6950 | C | OK 99 Hradec Králové | 42:37 | + 9:33 |
20. | Koucká Ivana | EKP6850 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 43:25 | + 10:21 |
21. | Linková Iva | TUR6850 | C | OOB TJ Turnov | 43:34 | + 10:30 |
22. | Forstová Lenka | MFP6850 | C | VŠSK MFF UK Praha | 44:04 | + 11:00 |
23. | Staňková Marcela | VPM6951 | C | KOS Slavia Plzeň | 44:06 | + 11:02 |
24. | Benešová Jaroslava | DKL7050 | C | KOB Kladno | 44:42 | + 11:38 |
25. | Bendáková Jitka | LTU6951 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 46:32 | + 13:28 |
26. | Riby Kateřina | LTP7252 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 49:04 | + 16:00 |
27. | Lazáková Šárka | LTU6952 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 50:08 | + 17:04 |
28. | Nešporová Marie | TTR7251 | C | OOB Třebíč | 51:36 | + 18:32 |
29. | Pavlíčková Lenka | DOR7251 | C | OK Dobříš | 52:22 | + 19:18 |
30. | Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | C | SK Praga | 53:49 | + 20:45 |
31. | Langrová Monika | SHK7251 | C | OK Slavia Hradec Králové | 55:14 | + 22:10 |
32. | Melišíková Radka | TAP7152 | C | KOB TRETRA Praha | 55:39 | + 22:35 |
33. | Krotilová Magdaléna | BZP7150 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 56:54 | + 23:50 |
34. | Foglarová Naďa | DKP6553 | C | Oddíl OB Kotlářka | 57:59 | + 24:55 |
35. | Tloušťová Eva | SCP6950 | C | OK Sparta Praha | 58:09 | + 25:05 |
36. | Lesáková Věra | TJN7152 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 58:44 | + 25:40 |
37. | Hlaváčová Šárka | TBM7258 | C | KOS TJ Tesla Brno | 60:28 | + 27:24 |
38. | Waňková Dita | LPU7158 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 60:44 | + 27:40 |
39. | Tokárová Regina | VPM6950 | C | KOS Slavia Plzeň | 65:37 | + 32:33 |
40. | Řehořová Lenka | TJN7250 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 66:50 | + 33:46 |
41. | Bártová Pavla | ZVO7152 | C | OB SK Zvole | 67:47 | + 34:43 |
42. | Šimůnková Martina | TAP6851 | C | KOB TRETRA Praha | 71:06 | + 38:02 |
43. | Žandová Hana | CTB7052 | C | SK OB Chotěboř | 74:05 | + 41:01 |
44. | Míchalová Marcela | KPY6850 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 93:32 | + 60:28 |
45. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | C | TJ START Náchod | 117:04 | + 84:00 |
Gottfriedová Marcela | VCB7055 | C | OB České Budějovice | DISK | ||
Chaloupková Lenka | CHC6951 | C | K.O.B. Choceň | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klapalová Jana | VAM6451 | C | OOB Vamberk | 40:05 | |
2. | Kavková Dana | SCP6150 | C | OK Sparta Praha | 40:22 | + 0:17 |
3. | Lisá Monika | ONO6750 | C | SKOB Ostrov | 44:17 | + 4:12 |
4. | Pecková Ivana | EKP6252 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 44:38 | + 4:33 |
5. | Wurzelová Dana | CHT6654 | C | OOB SK Chrast | 44:57 | + 4:52 |
6. | Kavalírová Kateřina | PHK6756 | C | OK 99 Hradec Králové | 46:01 | + 5:56 |
7. | Fantová Libuše | EKP5650 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 46:08 | + 6:03 |
8. | Cincibusová Ivana | FSP6651 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 47:38 | + 7:33 |
9. | Petrželová Alena | LTU6351 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 48:06 | + 8:01 |
10. | Gorčicová Ivana | CHA6550 | C | OK Chrastava | 49:14 | + 9:09 |
11. | Tichá Jana | SJH6451 | C | SJH Jindřichův Hradec | 49:42 | + 9:37 |
12. | Hrstková Dana | SJI6051 | C | OK Jihlava | 49:56 | + 9:51 |
13. | Kovaříčková Darja | KRE6352 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 50:46 | + 10:41 |
14. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | C | TJ Hostivice | 51:18 | + 11:13 |
15. | Novotná Ivana | PHK6354 | C | OK 99 Hradec Králové | 51:57 | + 11:52 |
16. | Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 52:03 | + 11:58 |
17. | Vejvodová Mirka | LPM5750 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 52:12 | + 12:07 |
18. | Troupová Vladěna | KRE6351 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 52:16 | + 12:11 |
19. | Červinková Jitka | OKP6451 | C | SK OK 24 Praha | 52:46 | + 12:41 |
20. | Hindráková Martina | LTU6451 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 53:02 | + 12:57 |
21. | Klašková Kateřina | DKP6750 | C | Oddíl OB Kotlářka | 54:42 | + 14:37 |
22. | Šedivá Miroslava | EKP5750 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 55:40 | + 15:35 |
23. | Nováková Jana | TJP6552 | C | TJ Sokol Troja | 56:04 | + 15:59 |
24. | Thýnová Ivana | SHK6651 | C | OK Slavia Hradec Králové | 56:09 | + 16:04 |
25. | Komersová Jana | KNC6550 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 56:31 | + 16:26 |
26. | Ježková Regina | PGP6352 | C | SK Praga | 56:51 | + 16:46 |
27. | Jermanová Eva | TJN6150 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 60:44 | + 20:39 |
28. | Mudrová Martina | HCE6451 | C | TJ Hostivice | 60:56 | + 20:51 |
29. | Pavlíková Pavla | CHA6551 | C | OK Chrastava | 60:59 | + 20:54 |
30. | Landovská Ivana | PGP6251 | C | SK Praga | 61:23 | + 21:18 |
31. | Kábrtová Iva | PEN6350 | C | OK RECO Sport | 62:59 | + 22:54 |
32. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | C | OB SK Zvole | 65:48 | + 25:43 |
33. | Peřinková Irena | BBM6550 | C | BETA URSUS Orienteering | 76:23 | + 36:18 |
34. | Tachezy Ruth | DOR6451 | C | OK Dobříš | 103:31 | + 63:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bochenková Jana | DOR6150 | C | OK Dobříš | 31:39 | |
2. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | C | OK Roztoky | 31:41 | + 0:02 |
3. | Tichovská Jitka | PGP6153 | C | SK Praga | 32:50 | + 1:11 |
4. | Večeřová Ivana | TJN6052 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 41:20 | + 9:41 |
5. | Gabrielová Šárka | ONO5950 | C | SKOB Ostrov | 43:05 | + 11:26 |
6. | Jeřábková Jana | OKP6150 | C | SK OK 24 Praha | 44:07 | + 12:28 |
7. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | C | SK Praga | 48:01 | + 16:22 |
8. | Kujanová Martina | BZP5850 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 48:14 | + 16:35 |
9. | Balcarová Eva | PHK5952 | C | OK 99 Hradec Králové | 48:26 | + 16:47 |
10. | Bláhová Luba | SHK5852 | C | OK Slavia Hradec Králové | 49:28 | + 17:49 |
11. | Zelená Markéta | PGP5850 | C | SK Praga | 51:47 | + 20:08 |
12. | Šabatková Zdena | SHK5652 | C | OK Slavia Hradec Králové | 60:23 | + 28:44 |
13. | Doležalová Liběna | VPM5950 | C | KOS Slavia Plzeň | 60:36 | + 28:57 |
14. | Kovářová Alena | LTP6151 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 61:25 | + 29:46 |
15. | Svobodová Hana | SMB5951 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 65:08 | + 33:29 |
16. | Sklenářová Jana | MLA6258 | C | MLOK Mariánské Lázně | 69:40 | + 38:01 |
Špičáková Lenka | DKP5850 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rosecká Alena | PZR5654 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 26:21 | |
2. | Jahnová Helena | SCP5550 | C | OK Sparta Praha | 28:44 | + 2:23 |
3. | Janská Iva | LBM5795 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 29:22 | + 3:01 |
4. | Nováková Svatava | SKV5351 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 32:12 | + 5:51 |
5. | Opavová Stanislava | MLA5451 | C | MLOK Mariánské Lázně | 32:58 | + 6:37 |
6. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | C | OK Jilemnice | 33:11 | + 6:50 |
7. | Cabrnochová Hana | DKL5550 | C | KOB Kladno | 34:36 | + 8:15 |
8. | Korejčíková Dáďa | LLI5550 | C | TJ Loko Liberec | 35:00 | + 8:39 |
9. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 36:04 | + 9:43 |
10. | Hejzlarová Vladimíra | VCB5651 | C | OB České Budějovice | 36:19 | + 9:58 |
11. | Kuncová Jiřina | TJN5752 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 36:33 | + 10:12 |
12. | Dudová Hana | DKP5752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 37:10 | + 10:49 |
13. | Jelínková Jana | RUZ5552 | C | TJ Růžená | 37:19 | + 10:58 |
14. | Hejtmánková Alena | TAP5452 | C | KOB TRETRA Praha | 37:38 | + 11:17 |
15. | Ševčíková Alena | CHA5351 | C | OK Chrastava | 37:42 | + 11:21 |
16. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | C | OK Sparta Praha | 38:00 | + 11:39 |
17. | Fejlková Alice | SHK5351 | C | OK Slavia Hradec Králové | 38:26 | + 12:05 |
18. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | C | KOB Dobřichovice | 39:04 | + 12:43 |
19. | Bradnová Věra | CHA5550 | C | OK Chrastava | 39:33 | + 13:12 |
20. | Běhounová Jiřina | PHK5651 | C | OK 99 Hradec Králové | 40:30 | + 14:09 |
21. | Kalibánová Jiřina | NPA5351 | C | SK LOB Nová Paka | 41:30 | + 15:09 |
22. | Novotná Jiřina | LPU5654 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 41:36 | + 15:15 |
23. | Pokorná Eva | TCB5751 | C | SK Technik České Budějovice | 43:21 | + 17:00 |
24. | Patáková Mária | KSH5751 | C | OB Kašperské Hory | 49:27 | + 23:06 |
Doležalová Vlasta | PGP5550 | C | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Neradová Alena | LIT5051 | C | KOB Litvínov | 37:25 | |
2. | Tvrdková Eva | TUR5151 | C | OOB TJ Turnov | 38:37 | + 1:12 |
3. | Karmazínová Ivana | VLI5150 | C | Slavia Liberec orienteering | 45:35 | + 8:10 |
4. | Stehnová Hana | DKP5150 | C | Oddíl OB Kotlářka | 48:02 | + 10:37 |
5. | Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | C | Slavia Liberec orienteering | 49:33 | + 12:08 |
6. | Křížová Zdenka | PZR5051 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 51:29 | + 14:04 |
7. | Kellnerová Stanislava | LPU4950 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 66:36 | + 29:11 |
8. | Podhorská Věra | CJI5252 | C | Fajn Club Jihlava | 67:09 | + 29:44 |
9. | Horáčková Stanislava | VLI4950 | C | Slavia Liberec orienteering | 69:16 | + 31:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kutáčková Stanislava | LTU4751 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 28:35 | |
2. | Ryšavá Lubomíra | TJP4750 | C | TJ Sokol Troja | 30:10 | + 1:35 |
3. | Liščinská Eva | TBM4451 | C | KOS TJ Tesla Brno | 36:44 | + 8:09 |
4. | Kubíková Květa | LPU4752 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:37 | + 10:02 |
5. | Dvořáková Ladislava | PGP4451 | C | SK Praga | 39:43 | + 11:08 |
6. | Lohrová Jarmila | SCP4650 | C | OK Sparta Praha | 41:19 | + 12:44 |
7. | Nejezchlebová Věra | KAS4551 | C | KOB Kamenický Šenov | 42:35 | + 14:00 |
8. | Zmeková Míla | SLP4451 | C | OOB Slavia Praha | 82:32 | + 53:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haňkovská Jana | PGP4050 | C | SK Praga | 39:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stehlík Jakub | LPM0700 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 19:19 | |
2. | Machar Eda | DKP0803 | C | Oddíl OB Kotlářka | 19:57 | + 0:38 |
3. | Řehoř Hynek | TJN0700 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 21:19 | + 2:00 |
4. | Riby Philip | LTP0702 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 21:54 | + 2:35 |
5. | Sedláček Patrik | ROZ0800 | C | OK Roztoky | 22:03 | + 2:44 |
6. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | C | OB České Budějovice | 24:24 | + 5:05 |
7. | Brandejs Štěpán | DKP0807 | C | Oddíl OB Kotlářka | 24:37 | + 5:18 |
8. | Termer Štěpán | LTU0800 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 26:03 | + 6:44 |
9. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | C | Oddíl OB Kotlářka | 26:44 | + 7:25 |
10. | Vojkůvka Matěj | DOR0804 | C | OK Dobříš | 28:01 | + 8:42 |
11. | Vrba Matyáš | FSP0706 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 29:23 | + 10:04 |
12. | Junek Matouš | STH0801 | C | SK Studenec | 30:36 | + 11:17 |
13. | Lesák Marek | TJN0811 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 31:00 | + 11:41 |
14. | Doucha Tomáš | SNA0801 | C | TJ START Náchod | 32:34 | + 13:15 |
15. | Šimek Matouš | KAM0800 | C | OK Kamenice | 32:45 | + 13:26 |
16. | Bejvančický Josef | KRL0703 | C | Kometa Kralovice | 32:50 | + 13:31 |
17. | Skripnik Matouš | FSP0800 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 33:37 | + 14:18 |
18. | Vojkůvka Filip | DOR0902 | C | OK Dobříš | 40:06 | + 20:47 |
19. | Kučera Jakub | VSP0900 | C | USK Praha | 42:11 | + 22:52 |
20. | Jiras Antonín | DOR0701 | C | OK Dobříš | 42:37 | + 23:18 |
21. | Oujeský Dan | ADA0701 | C | OOB Spartak Adamov | 46:44 | + 27:25 |
22. | Folprecht Lukáš | VSP0802 | C | USK Praha | 48:48 | + 29:29 |
23. | Procházka Vít | DKP0711 | C | Oddíl OB Kotlářka | 49:55 | + 30:36 |
24. | Skácel Jan | VLI0901 | C | Slavia Liberec orienteering | 52:02 | + 32:43 |
25. | Držka Filip | LPU0901 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 55:22 | + 36:03 |
26. | Forst Albert | MFP0901 | C | VŠSK MFF UK Praha | 56:54 | + 37:35 |
27. | Jedlička Aleš | VSP0800 | C | USK Praha | 59:34 | + 40:15 |
28. | Hroněk Štěpán | VSP0700 | C | USK Praha | 79:26 | + 60:07 |
Šimerka Ondřej | PGP0800 | C | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štrait Vilda | VSP0701 | B | USK Praha | 21:14 | |
2. | Svoboda Antonín | VPM0601 | C | KOS Slavia Plzeň | 23:59 | + 2:45 |
3. | Sork Dominik | TAP0504 | C | KOB TRETRA Praha | 26:25 | + 5:11 |
4. | Jíra Filip | ROZ0500 | B | OK Roztoky | 26:39 | + 5:25 |
5. | Dlouhý Aleš | PGP0502 | C | SK Praga | 28:56 | + 7:42 |
6. | Jelínek Filip | RUZ0500 | B | TJ Růžená | 29:08 | + 7:54 |
7. | Kuc David | SCP0600 | C | OK Sparta Praha | 29:18 | + 8:04 |
8. | Bárta Viktor | ZVO0601 | C | OB SK Zvole | 31:31 | + 10:17 |
9. | Vítek Matěj | SJI0500 | B | OK Jihlava | 31:36 | + 10:22 |
10. | Meier David | VSP0606 | C | USK Praha | 33:49 | + 12:35 |
11. | Skripnik Nikola | FSP0600 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 35:01 | + 13:47 |
12. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | B | Oddíl OB Kotlářka | 35:47 | + 14:33 |
13. | Hanuš Filip | VRL0604 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 36:44 | + 15:30 |
14. | Semecký Vít | TAP0601 | C | KOB TRETRA Praha | 39:09 | + 17:55 |
15. | Střelba Antonín | PGP0605 | C | SK Praga | 40:31 | + 19:17 |
16. | Machar Matěj | DKP0604 | C | Oddíl OB Kotlářka | 41:06 | + 19:52 |
17. | Kándl Matěj | DCE0500 | C | KOB Dobřichovice | 41:24 | + 20:10 |
18. | Mencl Josef | VSP0602 | C | USK Praha | 42:17 | + 21:03 |
19. | Černý Matouš | TAP0501 | C | KOB TRETRA Praha | 45:22 | + 24:08 |
20. | Kovář Radim | CET0501 | C | TJ Loko Česká Třebová | 45:53 | + 24:39 |
21. | Doucha Martin | SNA0501 | C | TJ START Náchod | 47:46 | + 26:32 |
22. | Zrník Tomáš | OSN0606 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 48:08 | + 26:54 |
23. | Městka Václav | VSP0600 | C | USK Praha | 51:11 | + 29:57 |
24. | Pelc Tadeáš | CST0601 | C | OB Strakonice | 51:19 | + 30:05 |
25. | Nešpor Jiří | TTR0502 | C | OOB Třebíč | 57:18 | + 36:04 |
26. | Ledinský Matěj | DKP0602 | C | Oddíl OB Kotlářka | 58:12 | + 36:58 |
27. | Cylek Ondřej | VSP0501 | C | USK Praha | 62:16 | + 41:02 |
28. | Husák Ondřej | SLA0600 | C | SKOB Slaný | 63:47 | + 42:33 |
29. | Tofel Šimon | TAP0605 | C | KOB TRETRA Praha | 69:18 | + 48:04 |
30. | Dragoun Matěj | DOR0603 | C | OK Dobříš | 95:30 | + 74:16 |
Geleta Šimon | ZVO0602 | C | OB SK Zvole | DISK | ||
Oujeský Lukáš | ADA0504 | C | OOB Spartak Adamov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimša Martin | PGP0309 | A | SK Praga | 21:12 | |
2. | Chaloupský Jakub | PHK0302 | A | OK 99 Hradec Králové | 22:53 | + 1:41 |
3. | Tkáč Matěj | TJN0401 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 25:11 | + 3:59 |
4. | Štregl Matyáš | VRL0301 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 25:30 | + 4:18 |
5. | Gajda Martin | KAM0405 | A | OK Kamenice | 26:05 | + 4:53 |
6. | Průša Dominik | VSP0406 | B | USK Praha | 28:11 | + 6:59 |
7. | Rusin Vojtěch | BRU0301 | B | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 28:24 | + 7:12 |
8. | Kolář Matyáš | PGP0304 | B | SK Praga | 28:31 | + 7:19 |
9. | Flegl Martin | SRK0300 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 28:59 | + 7:47 |
10. | Gryc Ondřej | TBM0406 | B | KOS TJ Tesla Brno | 29:05 | + 7:53 |
11. | Vitebský Lukáš | TJN0302 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 29:07 | + 7:55 |
12. | Čtrnáct František | PGP0401 | B | SK Praga | 29:12 | + 8:00 |
13. | Krpata Michal | LPU0403 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 29:14 | + 8:02 |
14. | Peterka Jakub | LLI0404 | A | TJ Loko Liberec | 29:15 | + 8:03 |
15. | Kabát Martin | PGP0408 | B | SK Praga | 29:20 | + 8:08 |
16. | Sedláček Jaroslav | DKP0309 | B | Oddíl OB Kotlářka | 29:31 | + 8:19 |
17. | Orany Vojtěch | SJI0401 | B | OK Jihlava | 29:41 | + 8:29 |
18. | Bolehovský Daniel | VSP0508 | B | USK Praha | 29:49 | + 8:37 |
19. | Tichý Lubomír | SHK0303 | B | OK Slavia Hradec Králové | 29:51 | + 8:39 |
20. | Kohoutek Oldřich | BSO0301 | B | KOB Baník Sokolov | 29:58 | + 8:46 |
21. | Kodytek Adam | SHK0402 | B | OK Slavia Hradec Králové | 30:06 | + 8:54 |
22. | Kovářík Tomáš | KAM0300 | B | OK Kamenice | 30:08 | + 8:56 |
23. | Kučera Jáchym | DOR0301 | B | OK Dobříš | 30:09 | + 8:57 |
24. | Jelínek Kryštof | RUZ0301 | B | TJ Růžená | 30:14 | + 9:02 |
25. | Kurz Ondřej | VPM0503 | B | KOS Slavia Plzeň | 30:28 | + 9:16 |
26. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | B | USK Praha | 30:44 | + 9:32 |
27. | Pelc Matyáš | CST0401 | B | OB Strakonice | 30:50 | + 9:38 |
28. | Fábera David | SHK0305 | A | OK Slavia Hradec Králové | 30:51 | + 9:39 |
29. | Chaloupka Viktor | KAM0301 | B | OK Kamenice | 30:52 | + 9:40 |
30. | Neumann Matěj | PHK0400 | B | OK 99 Hradec Králové | 30:56 | + 9:44 |
31. | Štěrba Marek | SKV0401 | B | TJ Slovan Karlovy Vary | 31:23 | + 10:11 |
32. | Kolář Šimon | SHK0405 | B | OK Slavia Hradec Králové | 31:28 | + 10:16 |
32. | Donda Jiří | ONO0403 | B | SKOB Ostrov | 31:28 | + 10:16 |
34. | Tokár Radim | VPM0300 | A | KOS Slavia Plzeň | 31:48 | + 10:36 |
35. | Choutka Matěj | NPA0402 | B | SK LOB Nová Paka | 31:56 | + 10:44 |
36. | Haas Filip | LPU0401 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 32:17 | + 11:05 |
37. | Novák Adam | LPU0320 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 32:28 | + 11:16 |
38. | Waldhauser Štěpán | BOR0409 | B | OK Jiskra Nový Bor | 32:29 | + 11:17 |
39. | Oncirk Jan | ONO0301 | B | SKOB Ostrov | 32:42 | + 11:30 |
40. | Hojný Jáchym | SJH0301 | B | SJH Jindřichův Hradec | 32:56 | + 11:44 |
41. | Janda Jakub | DOR0403 | B | OK Dobříš | 33:02 | + 11:50 |
42. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 33:09 | + 11:57 |
43. | Venhoda Matěj | SJI0301 | B | OK Jihlava | 33:27 | + 12:15 |
44. | Mellan Jonáš | TUR0308 | C | OOB TJ Turnov | 33:32 | + 12:20 |
44. | Bednařík Vilém | VLI0509 | B | Slavia Liberec orienteering | 33:32 | + 12:20 |
46. | Fejfar Lukáš | LPU0310 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 33:48 | + 12:36 |
47. | Lesák Ondřej | TJN0306 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 34:01 | + 12:49 |
48. | Janoušek Slávek | BOR0400 | B | OK Jiskra Nový Bor | 34:21 | + 13:09 |
49. | Titz Adam | VSP0401 | C | USK Praha | 34:38 | + 13:26 |
50. | Šrámek Jaromír | RIC0303 | B | OB Říčany | 35:00 | + 13:48 |
51. | Škácha Vít | KAM0309 | B | OK Kamenice | 35:11 | + 13:59 |
52. | Kuc Radim | SCP0400 | B | OK Sparta Praha | 35:35 | + 14:23 |
53. | Stehlík Šimon | LPM0501 | B | OK Lokomotiva Plzeň | 36:28 | + 15:16 |
54. | Waněk Hubert | LPU0309 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 37:38 | + 16:26 |
55. | Řehoř Vojta | TJN0303 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 37:57 | + 16:45 |
56. | Procinger Jakub | VRL0305 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 38:01 | + 16:49 |
57. | Staňa Ondřej | BOR0301 | C | OK Jiskra Nový Bor | 38:10 | + 16:58 |
58. | Dundáček Karel | SJH0401 | B | SJH Jindřichův Hradec | 38:36 | + 17:24 |
59. | Černý Antonín | TAP0402 | B | KOB TRETRA Praha | 38:42 | + 17:30 |
60. | Šácha Václav | DOR0410 | C | OK Dobříš | 39:39 | + 18:27 |
61. | Snížek Martin | DOR0405 | B | OK Dobříš | 39:46 | + 18:34 |
62. | Trnka Martin jun | VSP0300 | C | USK Praha | 39:50 | + 18:38 |
63. | Novák Stanislav | NPA0404 | B | SK LOB Nová Paka | 40:46 | + 19:34 |
64. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | B | OK Slavia Hradec Králové | 41:04 | + 19:52 |
65. | Typlt Tomáš | NPA0406 | B | SK LOB Nová Paka | 41:17 | + 20:05 |
66. | Milota Břetislav | MLA0300 | C | MLOK Mariánské Lázně | 41:58 | + 20:46 |
67. | Baldrian Tomáš | VSP0405 | B | USK Praha | 41:59 | + 20:47 |
68. | Melišík Jan | TAP0502 | B | KOB TRETRA Praha | 42:42 | + 21:30 |
69. | Snížek Ondřej | DOR0406 | B | OK Dobříš | 44:08 | + 22:56 |
70. | Gregor Jáchym | RUZ0400 | B | TJ Růžená | 46:30 | + 25:18 |
71. | Růžička Jan | SJC0406 | B | Sportcentrum Jičín | 49:18 | + 28:06 |
72. | Bejvl Marek | LME0400 | B | SK Los Mělník | 50:21 | + 29:09 |
73. | Jedlička Jakub | KAM0404 | B | OK Kamenice | 51:45 | + 30:33 |
74. | Fajfer Filip | NPA0401 | B | SK LOB Nová Paka | 53:43 | + 32:31 |
75. | Rak Tomáš | SHK0400 | B | OK Slavia Hradec Králové | 56:00 | + 34:48 |
76. | Petrilák Matouš | DOR0409 | B | OK Dobříš | 58:32 | + 37:20 |
77. | Janas Adam | PGP0404 | B | SK Praga | 58:42 | + 37:30 |
78. | Velát Vojtěch | OPI0400 | C | Orientační sporty Písek | 59:53 | + 38:41 |
79. | Šimerka Jakub | PGP0407 | C | SK Praga | 60:08 | + 38:56 |
80. | Žukov Jakub | TJN0305 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 67:24 | + 46:12 |
81. | Filsak Rafael | SJC0301 | C | Sportcentrum Jičín | 71:28 | + 50:16 |
82. | Brachtl Šimon | ZVO0401 | C | OB SK Zvole | 122:18 | + 101:06 |
Pavlík Matěj | LIT0401 | C | KOB Litvínov | DISK | ||
Černík Adam | SHK0404 | B | OK Slavia Hradec Králové | DISK | ||
Novák Šimon | ZVO0402 | C | OB SK Zvole | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Richtr Lukáš | VPM0204 | A | KOS Slavia Plzeň | 26:37 | |
2. | Janovský Tomáš | PGP0101 | A | SK Praga | 28:34 | + 1:57 |
3. | Švadlena Michal | CHC0101 | A | K.O.B. Choceň | 28:47 | + 2:10 |
4. | Mareček Šimon | OSN0201 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 28:54 | + 2:17 |
5. | Nechanický Jan | OSN0200 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 31:01 | + 4:24 |
6. | Metelka Ondřej | PHK0101 | A | OK 99 Hradec Králové | 31:03 | + 4:26 |
7. | Chovanec Václav | TZL0201 | A | SKOB Zlín | 31:05 | + 4:28 |
8. | Janas Petr | PGP0200 | A | SK Praga | 31:08 | + 4:31 |
9. | Měšťan Ondřej | TAP0100 | A | KOB TRETRA Praha | 31:10 | + 4:33 |
10. | Grebík Radim | ASU0101 | A | Magnus Orienteering | 33:02 | + 6:25 |
11. | Malačka Milan | DKP0210 | A | Oddíl OB Kotlářka | 33:10 | + 6:33 |
12. | Kovařík Martin | TRI0101 | A | TJ TŽ Třinec | 33:38 | + 7:01 |
13. | Synek Petr | DOK0200 | A | OK Doksy | 33:52 | + 7:15 |
14. | Světnický František | STE0204 | A | SK SKI-OB Šternberk | 33:59 | + 7:22 |
15. | Gajda Jan | KAM0105 | A | OK Kamenice | 34:16 | + 7:39 |
16. | Pipek Ondřej | LPU0203 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 34:39 | + 8:02 |
17. | Budský Ondřej | TJN0105 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 34:44 | + 8:07 |
17. | Bílý Jakub | LTP0104 | A | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 34:44 | + 8:07 |
19. | Adámek Filip | ABM0101 | A | KOB ALFA Brno | 34:50 | + 8:13 |
20. | Šmol David | DOK0100 | A | OK Doksy | 34:56 | + 8:19 |
21. | Škvor Adam | KAM0202 | A | OK Kamenice | 34:58 | + 8:21 |
22. | Haltof Marek | TRI0200 | A | TJ TŽ Třinec | 35:32 | + 8:55 |
23. | Kligl Radim | TBM0103 | A | KOS TJ Tesla Brno | 36:07 | + 9:30 |
24. | Newiak Nick | NEK0101 | A | Nejdek Orienteering | 36:23 | + 9:46 |
25. | Féder Medard | LCE0111 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 36:26 | + 9:49 |
26. | Coufal Jáchym | ZBM0200 | A | SK Žabovřesky Brno | 36:57 | + 10:20 |
27. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | A | KOS TJ Tesla Brno | 37:15 | + 10:38 |
28. | Rücker Jan | HOR0201 | A | TJ Jiskra Hořice | 38:26 | + 11:49 |
29. | Šafář Martin | KSU0105 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 38:50 | + 12:13 |
30. | Adamec Martin | TJN0106 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 39:32 | + 12:55 |
31. | Link Lukáš | STH0205 | A | SK Studenec | 40:59 | + 14:22 |
32. | Zalaba Tomáš | SJC0101 | A | Sportcentrum Jičín | 41:08 | + 14:31 |
33. | Milán Tomáš | ZBM0111 | A | SK Žabovřesky Brno | 41:23 | + 14:46 |
34. | Janda Ondřej | DOR0100 | A | OK Dobříš | 41:34 | + 14:57 |
35. | Kostka Jiří | AOP0201 | A | Orientační Běh Opava | 42:25 | + 15:48 |
36. | Siegl Matyáš | PGP0104 | A | SK Praga | 44:48 | + 18:11 |
37. | Lukašák Šimon | STE0202 | A | SK SKI-OB Šternberk | 45:45 | + 19:08 |
Kurz Šimon | VPM0208 | A | KOS Slavia Plzeň | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Melišík Martin | TAP0200 | B | KOB TRETRA Praha | 26:02 | |
2. | Spěváček Vojtěch | VPM0205 | B | KOS Slavia Plzeň | 26:12 | + 0:10 |
3. | Ježek Jakub | JIL0104 | B | OK Jilemnice | 26:30 | + 0:28 |
4. | Klaška Martin | DKP0100 | B | Oddíl OB Kotlářka | 27:54 | + 1:52 |
5. | Hájek Kryštof | TUR0212 | B | OOB TJ Turnov | 28:13 | + 2:11 |
6. | Bek Jiří | CHA0103 | B | OK Chrastava | 28:17 | + 2:15 |
7. | Koditek Jonáš | KUO0101 | B | KOB Ústí nad Orlicí | 28:57 | + 2:55 |
8. | Valášek Václav | KAM0100 | B | OK Kamenice | 29:46 | + 3:44 |
9. | Blaha Petr | KAM0104 | B | OK Kamenice | 30:00 | + 3:58 |
10. | Hankovec Hugo | KAM0201 | B | OK Kamenice | 31:02 | + 5:00 |
11. | Víšek Martin | KAM0102 | B | OK Kamenice | 31:55 | + 5:53 |
12. | Porkert Jan | SHK0100 | B | OK Slavia Hradec Králové | 32:01 | + 5:59 |
13. | Šišma Vojtěch | LPU0204 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 33:14 | + 7:12 |
14. | Dostál Jakub | VRL0104 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:25 | + 7:23 |
15. | Mrskoč Marek | LPU0205 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 33:44 | + 7:42 |
16. | Paleček Ondřej | SRK0103 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 34:19 | + 8:17 |
17. | Mühlbach Aleš | STH0104 | B | SK Studenec | 34:49 | + 8:47 |
18. | Bolehovský Michal | VSP0202 | B | USK Praha | 34:50 | + 8:48 |
19. | Nešpor Jan | TTR0101 | B | OOB Třebíč | 35:49 | + 9:47 |
20. | Gottstein Jonáš | JIL0107 | B | OK Jilemnice | 35:54 | + 9:52 |
21. | Melichna Matěj | DKL0102 | B | KOB Kladno | 35:57 | + 9:55 |
22. | Kučera Jan | PHK0100 | C | OK 99 Hradec Králové | 36:55 | + 10:53 |
23. | Forst Antonín | PGP0106 | C | SK Praga | 37:00 | + 10:58 |
24. | Hejduk Zdeněk | BSO0201 | B | KOB Baník Sokolov | 37:29 | + 11:27 |
25. | Tománek Josef | BOR0102 | B | OK Jiskra Nový Bor | 37:35 | + 11:33 |
26. | Šubrt Matěj | DKP0205 | B | Oddíl OB Kotlářka | 38:06 | + 12:04 |
27. | Langr Jan | SHK0101 | B | OK Slavia Hradec Králové | 38:28 | + 12:26 |
28. | Šabata Radek | SRK0202 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 39:07 | + 13:05 |
29. | Tkáč Juraj | SJI0200 | B | OK Jihlava | 39:46 | + 13:44 |
30. | Záboj Petr | SJI0101 | B | OK Jihlava | 41:17 | + 15:15 |
31. | Hejsek Filip | KAM0204 | B | OK Kamenice | 41:20 | + 15:18 |
32. | Tachezy Jan | DOR0102 | B | OK Dobříš | 42:26 | + 16:24 |
33. | Novák Jakub | KRE0201 | B | OOB TJ Sokol Křemže | 42:28 | + 16:26 |
34. | Vlastník Matouš | JIL0201 | B | OK Jilemnice | 46:41 | + 20:39 |
35. | Renda Michal | KAM0207 | B | OK Kamenice | 47:40 | + 21:38 |
36. | Procinger Jan | VRL0102 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 50:50 | + 24:48 |
37. | Růta Matyáš | TJN0102 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 51:18 | + 25:16 |
38. | Bradáč David | LLI0203 | C | TJ Loko Liberec | 51:29 | + 25:27 |
39. | Mejsnar Jaroslav | VRL0202 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 52:14 | + 26:12 |
40. | Novák Přemysl | DKP0107 | C | Oddíl OB Kotlářka | 58:31 | + 32:29 |
41. | Albrecht Adam | KAM0203 | B | OK Kamenice | 60:19 | + 34:17 |
42. | Brachtl Adam | ZVO0102 | C | OB SK Zvole | 69:17 | + 43:15 |
43. | Mikuláš Jan | VCB0103 | C | OB České Budějovice | 83:17 | + 57:15 |
44. | Lacina Jindřich | LPU0211 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 131:12 | + 105:10 |
Bartoš Václav | MLA0101 | C | MLOK Mariánské Lázně | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kavalír Jáchym | PHK9901 | A | OK 99 Hradec Králové | 28:42 | |
2. | Křivda Tomáš | CHC9901 | A | K.O.B. Choceň | 29:09 | + 0:27 |
3. | Chvátil Šimon | PHK9908 | A | OK 99 Hradec Králové | 29:44 | + 1:02 |
4. | Volák Ondřej | LPU0010 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 29:49 | + 1:07 |
5. | Roudný Martin | LPU0002 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 30:00 | + 1:18 |
6. | Fencl Jonáš | LPU9902 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 30:51 | + 2:09 |
7. | Melichar Petr | LLI0001 | A | TJ Loko Liberec | 31:09 | + 2:27 |
8. | Hašek Jan | VPM0001 | A | KOS Slavia Plzeň | 32:13 | + 3:31 |
9. | Thoř Tomáš | TUR9904 | A | OOB TJ Turnov | 32:33 | + 3:51 |
10. | Nagy Josef | TJN0006 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 32:56 | + 4:14 |
11. | Hlaváč Ondřej | ZBM9901 | A | SK Žabovřesky Brno | 33:35 | + 4:53 |
12. | Zentrich Dušan | LCE0012 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 33:49 | + 5:07 |
13. | Bořánek Michal | STE0007 | A | SK SKI-OB Šternberk | 34:00 | + 5:18 |
14. | Müller Jonáš | KSU9906 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:22 | + 5:40 |
15. | Horčička Vít | STE9919 | A | SK SKI-OB Šternberk | 35:18 | + 6:36 |
16. | Rusin Jan | LPU0008 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 35:24 | + 6:42 |
17. | Škvor Ota | KAM9900 | A | OK Kamenice | 35:49 | + 7:07 |
18. | Valík Tomáš | AOP0001 | A | Orientační Běh Opava | 35:55 | + 7:13 |
19. | Vítek Karel | PGP9904 | A | SK Praga | 36:22 | + 7:40 |
20. | Jirka Mikuláš | STE0000 | A | SK SKI-OB Šternberk | 36:57 | + 8:15 |
21. | Karatsiolis Kryštof | TUR9901 | B | OOB TJ Turnov | 37:03 | + 8:21 |
22. | Samek Tomáš | PHK0001 | A | OK 99 Hradec Králové | 37:17 | + 8:35 |
23. | Synek Antonín | DOK0001 | A | OK Doksy | 37:32 | + 8:50 |
24. | Čech Petr | SJI0001 | A | OK Jihlava | 37:42 | + 9:00 |
25. | Filipek Sebastian | TRI0002 | A | TJ TŽ Třinec | 37:47 | + 9:05 |
26. | Sedlář Jan | TBM0010 | A | KOS TJ Tesla Brno | 38:02 | + 9:20 |
27. | Buk Petr | ROU0001 | A | SKOB Roudnice nad Labem, | 38:37 | + 9:55 |
28. | Pavlovec Dan | BOR0001 | A | OK Jiskra Nový Bor | 38:44 | + 10:02 |
29. | Šabata Milan | SRK9904 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 38:49 | + 10:07 |
30. | Matoušek Matěj | KSU0005 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 39:13 | + 10:31 |
31. | Kafka Matěj | SJI9903 | A | OK Jihlava | 39:16 | + 10:34 |
32. | Kroul Josef | KSU0044 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 39:33 | + 10:51 |
33. | Veselý Vojtěch | SJH0001 | A | SJH Jindřichův Hradec | 39:34 | + 10:52 |
34. | Hasman Ondřej | VPM0002 | A | KOS Slavia Plzeň | 40:41 | + 11:59 |
35. | Šrámek Ondřej | KSU9909 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:06 | + 13:24 |
36. | Panovec Kryštof | LCE0011 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 46:04 | + 17:22 |
37. | Roudný Václav | LPU0001 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 46:35 | + 17:53 |
38. | Podmolík Jonáš | TZL0001 | A | SKOB Zlín | 47:24 | + 18:42 |
Jílek Ondřej | KSU9908 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mareš Vít | BOR0000 | A | OK Jiskra Nový Bor | 28:29 | |
2. | Tichý Radomír | SHK0000 | A | OK Slavia Hradec Králové | 29:52 | + 1:23 |
3. | Šenkýř Matěj | SJI9902 | A | OK Jihlava | 30:48 | + 2:19 |
4. | Galbavý Matěj | CHA0000 | B | OK Chrastava | 31:58 | + 3:29 |
5. | Šmaus Antonín | TJN0001 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 35:03 | + 6:34 |
6. | Semík Jakub | VSP0000 | B | USK Praha | 35:29 | + 7:00 |
7. | Solomko Adam | BSO0002 | B | KOB Baník Sokolov | 38:53 | + 10:24 |
8. | Skalický Johan | KUO9901 | B | KOB Ústí nad Orlicí | 40:16 | + 11:47 |
9. | Sabol Josef | CTB9902 | B | SK OB Chotěboř | 40:30 | + 12:01 |
10. | Postolka Jáchym | DKL9900 | B | KOB Kladno | 40:44 | + 12:15 |
11. | Bek Ondřej | CHA9904 | B | OK Chrastava | 41:13 | + 12:44 |
12. | Vlastník Šimon | JIL9904 | B | OK Jilemnice | 41:36 | + 13:07 |
13. | Šitina Jakub | LTU0001 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 41:47 | + 13:18 |
14. | Žanda Jan | CTB9901 | B | SK OB Chotěboř | 46:08 | + 17:39 |
15. | Novotný Marek | TJN9901 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 46:56 | + 18:27 |
16. | Ježek Vít | JIL9903 | C | OK Jilemnice | 51:34 | + 23:05 |
17. | Sladkovský Jaromír | TAP9902 | B | KOB TRETRA Praha | 55:20 | + 26:51 |
18. | Gottfried Adam | VCB0005 | C | OB České Budějovice | 60:30 | + 32:01 |
19. | Hejduk Jan | BSO0001 | B | KOB Baník Sokolov | 60:34 | + 32:05 |
20. | Čtrnáct Šimon | PGP0001 | C | SK Praga | 115:51 | + 87:22 |
Bradáč Jakub | LLI0002 | B | TJ Loko Liberec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vandas Daniel | PHK9805 | R | OK 99 Hradec Králové | 25:15 | 9441 | |
2. | Černocký Libor | LCE9803 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 27:13 | + 1:58 | 8778 |
3. | Bendák Jan | PHK9800 | A | OK 99 Hradec Králové | 27:24 | + 2:09 | 8716 |
4. | Koštejn Vít | DOK9800 | R | OK Doksy | 28:04 | + 2:49 | 8491 |
5. | Semrád Ladislav | CHC9701 | R | K.O.B. Choceň | 28:14 | + 2:59 | 8435 |
6. | Hirš Otakar | ZBM9801 | R | SK Žabovřesky Brno | 28:24 | + 3:09 | 8378 |
7. | Sýkora Vojtěch | LCE9801 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | 28:29 | + 3:14 | 8350 |
8. | Kelbl Vladimír | ZBM9711 | R | SK Žabovřesky Brno | 28:43 | + 3:28 | 8272 |
9. | Vystavěl Ondřej | JPV9807 | R | Oddíl OS SK Prostějov | 29:04 | + 3:49 | 8154 |
10. | Navrátil Šimon | PGP9702 | E | SK Praga | 29:19 | + 4:04 | 8069 |
11. | Mikel David | TZL9703 | A | SKOB Zlín | 29:27 | + 4:12 | 8024 |
12. | Zikmund Zdeněk | SJC9703 | A | Sportcentrum Jičín | 30:07 | + 4:52 | 7800 |
13. | Netuka Vojtěch | SHK9701 | R | OK Slavia Hradec Králové | 30:08 | + 4:53 | 7794 |
14. | Wolf Filip | TUR9701 | R | OOB TJ Turnov | 30:20 | + 5:05 | 7726 |
15. | Novák Aleš | PGP9808 | A | SK Praga | 31:12 | + 5:57 | 7434 |
16. | Hausenblas Šimon | KAM9803 | A | OK Kamenice | 31:32 | + 6:17 | 7322 |
17. | Gebrt Jan | SHK9801 | R | OK Slavia Hradec Králové | 31:36 | + 6:21 | 7299 |
18. | Starý Ondra | PHK9813 | A | OK 99 Hradec Králové | 32:39 | + 7:24 | 6945 |
19. | Semerád Antonín | DKP9801 | R | Oddíl OB Kotlářka | 33:38 | + 8:23 | 6614 |
20. | Chaloupka Josef | UOL9801 | A | SOB Olomouc | 34:40 | + 9:25 | 6265 |
21. | Šmaus Jan | TJN9700 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 35:58 | + 10:43 | 5827 |
22. | Janeček Mirek | TJN9804 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 36:09 | + 10:54 | 5765 |
23. | Vlášek Jakub | TAP9702 | A | KOB TRETRA Praha | 36:55 | + 11:40 | 5506 |
24. | Mielec Jaromír | AOP9701 | A | Orientační Běh Opava | 37:35 | + 12:20 | 5282 |
25. | Frýba Dominik | SJI9702 | A | OK Jihlava | 39:35 | + 14:20 | 4607 |
26. | Pokorný David | SRK9701 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 40:31 | + 15:16 | 4292 |
27. | Ransdorf Jakub | TAP9805 | A | KOB TRETRA Praha | 42:15 | + 17:00 | 3708 |
28. | Žák Jan | LPU9802 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 43:18 | + 18:03 | 3354 |
29. | Michek David | TJN9802 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 46:26 | + 21:11 | 2297 |
Bořil Jan | SJI9700 | R | OK Jihlava | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Locker Tomáš | SRK9802 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 30:38 | 5263 | |
2. | Melichar Vojtěch | LLI9802 | B | TJ Loko Liberec | 31:59 | + 1:21 | 5047 |
3. | Hrdinka Daniel | VRL9701 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 32:49 | + 2:11 | 4914 |
4. | Lauterbach David | ZAM9801 | B | OB T.J. Sokol Žamberk | 33:45 | + 3:07 | 4766 |
5. | Koucký Martin | EKP9700 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 36:58 | + 6:20 | 4252 |
6. | Hasal Martin | PGP9804 | B | SK Praga | 38:48 | + 8:10 | 3960 |
7. | Míča Tomáš | LPU9707 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 38:51 | + 8:13 | 3952 |
8. | Borovička Tomáš | FSP9801 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 41:27 | + 10:49 | 3537 |
9. | Zieba Jakub | NEK9800 | B | Nejdek Orienteering | 43:20 | + 12:42 | 3237 |
10. | Bečvář Petr | OPI9800 | B | Orientační sporty Písek | 45:43 | + 15:05 | 2856 |
11. | Pelikán Lukáš | DKL9802 | B | KOB Kladno | 46:34 | + 15:56 | 2721 |
12. | Foltýn Tomáš | SJI9801 | B | OK Jihlava | 49:04 | + 18:26 | 2322 |
13. | Křemen Štěpán | KAM9804 | C | OK Kamenice | 54:57 | + 24:19 | 1383 |
14. | Straka Tomáš | SLA9702 | C | SKOB Slaný | 61:43 | + 31:05 | 304 |
15. | Žukov Michal | TJN9701 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 78:06 | + 47:28 | 0 |
Hrouda Matěj | JIL9804 | B | OK Jilemnice | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájek Daniel | ZBM8919 | E | SK Žabovřesky Brno | 37:45 | 10059 | |
2. | Zimmermann Štěpán | ZBM9101 | E | SK Žabovřesky Brno | 38:52 | + 1:07 | 9778 |
3. | Simkovics Erik | 13A000a | C | OLC Wienerwald | 39:35 | + 1:50 | |
4. | Poklop Martin | SSU8802 | E | SK Severka Šumperk | 39:53 | + 2:08 | 9522 |
5. | Mudrák Štěpán | LCE9601 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:57 | + 2:12 | 9505 |
6. | Rollier Baptiste | PHK8200 | E | OK 99 Hradec Králové | 40:04 | + 2:19 | 9475 |
7. | Kettner Vojtěch | KAM9601 | E | OK Kamenice | 40:14 | + 2:29 | 9433 |
8. | Udržal Tomáš | LPU8002 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 41:50 | + 4:05 | 9030 |
9. | Prášil Marek | SJI7313 | R | OK Jihlava | 42:05 | + 4:20 | 8967 |
10. | Dlabaja Tomáš | TUR8303 | R | OOB TJ Turnov | 42:10 | + 4:25 | 8946 |
11. | Makovský Jakub | TAP8511 | C | KOB TRETRA Praha | 42:14 | + 4:29 | 8929 |
12. | Valeš Jiří | LPM9502 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 42:39 | + 4:54 | 8824 |
13. | Andersson Jakob | 14S000a | C | OK Linné | 43:09 | + 5:24 | |
14. | Hradec Pavel | TUR8801 | E | OOB TJ Turnov | 43:10 | + 5:25 | 8694 |
15. | Mrázek Jan | SJC8102 | E | Sportcentrum Jičín | 43:15 | + 5:30 | 8673 |
16. | Škoda Jakub | VLI8800 | R | Slavia Liberec orienteering | 43:22 | + 5:37 | 8644 |
17. | Kantor Ondřej | TRI9103 | R | TJ TŽ Třinec | 43:23 | + 5:38 | 8640 |
18. | Kettner Lukáš | KAM9403 | R | OK Kamenice | 43:26 | + 5:41 | 8627 |
19. | Kozák Osvald | TBM8201 | R | KOS TJ Tesla Brno | 43:29 | + 5:44 | 8614 |
20. | Šmehlík Eduard | SHK8702 | C | OK Slavia Hradec Králové | 43:47 | + 6:02 | 8539 |
21. | Flašar Jan | PGP8610 | R | SK Praga | 44:25 | + 6:40 | 8379 |
22. | Zvěřina Petr | LPU8208 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 44:33 | + 6:48 | 8346 |
23. | Kamenický Matěj | LPU9036 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 44:38 | + 6:53 | 8325 |
24. | Horvát Petr | ASU9447 | E | Magnus Orienteering | 44:40 | + 6:55 | 8316 |
25. | Zbranek Roman | ASU8808 | R | Magnus Orienteering | 45:06 | + 7:21 | 8207 |
26. | Ondráček Radim | EKP7414 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 45:27 | + 7:42 | 8119 |
27. | Hruška Jakub | ZBM9515 | C | SK Žabovřesky Brno | 45:28 | + 7:43 | 8115 |
28. | Komanec Václav | SHK8406 | R | OK Slavia Hradec Králové | 46:13 | + 8:28 | 7926 |
29. | Šmelík Martin | ASU9644 | R | Magnus Orienteering | 46:42 | + 8:57 | 7804 |
30. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | R | SK Žabovřesky Brno | 47:52 | + 10:07 | 7510 |
31. | Kolovský František | LPM9202 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 48:01 | + 10:16 | 7472 |
32. | Procházka David | LPU9113 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 48:25 | + 10:40 | 7371 |
33. | Bravený Vít | ZBM9102 | C | SK Žabovřesky Brno | 48:48 | + 11:03 | 7274 |
34. | Glonek Jakub | AOP9602 | E | Orientační Běh Opava | 48:57 | + 11:12 | 7237 |
35. | Luštický Martin | TUR8700 | C | OOB TJ Turnov | 49:07 | + 11:22 | 7195 |
36. | Schuster Marek | SSU9303 | E | SK Severka Šumperk | 50:09 | + 12:24 | 6934 |
37. | Čech Jan | SJI9601 | R | OK Jihlava | 52:09 | + 14:24 | 6430 |
Brlica Pavel | ZBM9302 | R | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 | ||
Schulhof Jan | TUR8900 | R | OOB TJ Turnov | DISK | 0 | ||
Semík Ondřej | KAM9401 | E | OK Kamenice | DISK | 0 | ||
Dlabaja Štěpán | TZL8508 | R | SKOB Zlín | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bouchal Jiří | VPM8449 | C | KOS Slavia Plzeň | 37:38 | 9020 | |
2. | Hepner David | SHK7601 | C | OK Slavia Hradec Králové | 37:55 | + 0:17 | 8954 |
3. | Grundmann Jan | LPU9410 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:59 | + 1:21 | 8705 |
4. | Perůtka Jan | LCE8801 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:15 | + 1:37 | 8643 |
5. | Landovský Jakub | PGP9601 | R | SK Praga | 39:28 | + 1:50 | 8593 |
6. | Kazda Ondřej | SJC8202 | C | Sportcentrum Jičín | 39:46 | + 2:08 | 8523 |
7. | Čermák Jan | LPU9301 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:54 | + 2:16 | 8492 |
8. | Přibyl Bronislav | TZL8603 | C | SKOB Zlín | 40:40 | + 3:02 | 8313 |
9. | Bořil Tomáš | ZBM8833 | C | SK Žabovřesky Brno | 40:45 | + 3:07 | 8294 |
10. | Landovský Tomáš | PGP9103 | C | SK Praga | 40:48 | + 3:10 | 8282 |
11. | Panchártek Jan | PHK8802 | C | OK 99 Hradec Králové | 40:56 | + 3:18 | 8251 |
12. | Wolf Daniel | TUR9100 | C | OOB TJ Turnov | 41:00 | + 3:22 | 8235 |
13. | Beneš Jan | SJC8703 | C | Sportcentrum Jičín | 41:09 | + 3:31 | 8200 |
14. | Habán Ivo | VLI7707 | C | Slavia Liberec orienteering | 41:16 | + 3:38 | 8173 |
15. | Zimmermann Jakub | ZBM8928 | C | SK Žabovřesky Brno | 41:48 | + 4:10 | 8049 |
16. | Turczer Petr | KSU7945 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:50 | + 4:12 | 8041 |
17. | Zelinka Jiří | MBM8740 | C | O-mikron | 41:59 | + 4:21 | 8006 |
18. | Balcar Aleš | PHK8602 | C | OK 99 Hradec Králové | 42:00 | + 4:22 | 8002 |
19. | Benroth Martin | TZL9206 | C | SKOB Zlín | 42:12 | + 4:34 | 7956 |
20. | Klusáček Matěj | LCE8903 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:15 | + 4:37 | 7944 |
21. | Pavlovec Jan | BOR9503 | C | OK Jiskra Nový Bor | 42:16 | + 4:38 | 7940 |
22. | Kazda Adam | ZBM9104 | C | SK Žabovřesky Brno | 42:21 | + 4:43 | 7921 |
23. | Hadač Filip | AOP9301 | C | Orientační Běh Opava | 42:22 | + 4:44 | 7917 |
24. | Kořínek Jindřich | TUR8406 | C | OOB TJ Turnov | 42:37 | + 4:59 | 7859 |
25. | Henych Petr | VLI6001 | C | Slavia Liberec orienteering | 42:53 | + 5:15 | 7797 |
26. | Kolárik Jan | TZL9003 | C | SKOB Zlín | 42:54 | + 5:16 | 7793 |
27. | Oľhava Rastislav | ASU8949 | C | Magnus Orienteering | 43:14 | + 5:36 | 7715 |
27. | Kolín Jan | DKP7701 | C | Oddíl OB Kotlářka | 43:14 | + 5:36 | 7715 |
29. | Košárek Pavel | PGP7107 | C | SK Praga | 43:24 | + 5:46 | 7676 |
30. | Křivda Martin | CHC9501 | C | K.O.B. Choceň | 43:29 | + 5:51 | 7657 |
31. | Hovorka Lukáš | LPU9001 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:37 | + 5:59 | 7626 |
32. | Pešek Ondřej | CHC8502 | C | K.O.B. Choceň | 43:40 | + 6:02 | 7614 |
33. | Král Václav | SSU8243 | C | SK Severka Šumperk | 43:44 | + 6:06 | 7599 |
34. | Pospíšil Vítek | PGP6803 | C | SK Praga | 43:52 | + 6:14 | 7568 |
35. | Kovář Miroslav | SJC8104 | C | Sportcentrum Jičín | 43:57 | + 6:19 | 7548 |
36. | Valenta Jiří | LCE9201 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 44:00 | + 6:22 | 7537 |
37. | Bialožyt Michal | ZBM8707 | C | SK Žabovřesky Brno | 44:01 | + 6:23 | 7533 |
38. | Stehlík Petr | LPM7903 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 44:04 | + 6:26 | 7521 |
39. | Vacek Vojtěch | SJI9602 | C | OK Jihlava | 44:08 | + 6:30 | 7506 |
40. | Veselý Jakub | PGP9503 | C | SK Praga | 44:12 | + 6:34 | 7490 |
41. | Janovský Tomáš | PGP6401 | C | SK Praga | 44:21 | + 6:43 | 7455 |
42. | Žaloudek Petr | SJC8309 | C | Sportcentrum Jičín | 44:35 | + 6:57 | 7401 |
43. | Polášek Jan | TZL8601 | C | SKOB Zlín | 44:38 | + 7:00 | 7389 |
44. | Grundman Vojtěch | CHC8801 | C | K.O.B. Choceň | 44:42 | + 7:04 | 7374 |
45. | Janda Martin | DOB8002 | C | KOB Dobruška | 44:45 | + 7:07 | 7362 |
46. | Skoupý Jan | STE9411 | C | SK SKI-OB Šternberk | 44:52 | + 7:14 | 7335 |
47. | Henek Vladan | VBM8002 | C | VSK Mendelu Brno | 45:07 | + 7:29 | 7276 |
48. | Červinka Jan | OKP8901 | C | SK OK 24 Praha | 45:14 | + 7:36 | 7249 |
49. | Švadlena Pavel | CHC7502 | C | K.O.B. Choceň | 45:21 | + 7:43 | 7222 |
50. | Zajíc Vítězslav | TAP8610 | C | KOB TRETRA Praha | 45:33 | + 7:55 | 7176 |
51. | Kamenický Jeroným | OSN9549 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 45:39 | + 8:01 | 7152 |
52. | Kopec Tomáš | VLI8203 | C | Slavia Liberec orienteering | 45:45 | + 8:07 | 7129 |
53. | Váňa Martin | TUR8401 | C | OOB TJ Turnov | 45:56 | + 8:18 | 7086 |
54. | Kapal Tomáš | KAM9402 | C | OK Kamenice | 46:32 | + 8:54 | 6947 |
55. | Kos Tomáš | LPU9303 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:49 | + 9:11 | 6881 |
56. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | C | TJ Loko Liberec | 47:10 | + 9:32 | 6799 |
57. | Kazda Jiří | SJC8006 | C | Sportcentrum Jičín | 47:18 | + 9:40 | 6768 |
58. | Sklenář Martin | AOP9501 | C | Orientační Běh Opava | 48:07 | + 10:29 | 6578 |
59. | Skripnik Štěpán | FSP7909 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 48:31 | + 10:53 | 6485 |
60. | Strachota Petr | TJN8700 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 49:24 | + 11:46 | 6279 |
61. | Illner Vojtěch | DKP9600 | C | Oddíl OB Kotlářka | 49:47 | + 12:09 | 6189 |
62. | Mašata Matěj | PHK9601 | R | OK 99 Hradec Králové | 51:00 | + 13:22 | 5906 |
63. | Hájek Adam | KAM9202 | C | OK Kamenice | 51:43 | + 14:05 | 5739 |
64. | Kopáček Jan | CHT8510 | C | OOB SK Chrast | 52:16 | + 14:38 | 5611 |
65. | Přikryl Petr | ZBM6708 | C | SK Žabovřesky Brno | 52:48 | + 15:10 | 5487 |
66. | Kobr Tomáš | TJN8901 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 53:08 | + 15:30 | 5409 |
67. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | C | VSK Mendelu Brno | 54:29 | + 16:51 | 5095 |
68. | Holas Ondřej | TUR8501 | C | OOB TJ Turnov | 56:01 | + 18:23 | 4738 |
69. | Zháňal Jan | ZBM8721 | C | SK Žabovřesky Brno | 56:15 | + 18:37 | 4683 |
70. | Justa Pavel | PHK8701 | C | OK 99 Hradec Králové | 59:02 | + 21:24 | 4035 |
71. | Romain FIGUIERE | 91F9500 | C | Givry SO | 86:04 | + 48:26 | |
Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Palas Jan | ZBM8507 | C | SK Žabovřesky Brno | 37:34 | 7920 | |
2. | Holas Štěpán | SJC8702 | C | Sportcentrum Jičín | 38:02 | + 0:28 | 7825 |
3. | Hora Vojtěch | PGP8301 | C | SK Praga | 38:45 | + 1:11 | 7678 |
4. | Sháněl Jan | CHC9402 | C | K.O.B. Choceň | 39:25 | + 1:51 | 7541 |
5. | Seidl Miroslav | EKP7402 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 39:46 | + 2:12 | 7470 |
6. | Petras Tomáš | VAM8801 | C | OOB Vamberk | 40:31 | + 2:57 | 7316 |
7. | Krejsa Martin | CHT9001 | C | OOB SK Chrast | 40:45 | + 3:11 | 7268 |
8. | Hledík Jakub | CHT9501 | C | OOB SK Chrast | 41:12 | + 3:38 | 7176 |
9. | Kadlec Jan | SJI8306 | C | OK Jihlava | 41:57 | + 4:23 | 7023 |
10. | Cahel Marek | LCE8803 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:04 | + 4:30 | 6999 |
11. | Paclík Roman | SHK7801 | C | OK Slavia Hradec Králové | 42:07 | + 4:33 | 6988 |
12. | Pova Ondřej | KRL9304 | C | Kometa Kralovice | 42:09 | + 4:35 | 6982 |
13. | Šafka Daniel | KAM9105 | C | OK Kamenice | 42:39 | + 5:05 | 6879 |
14. | Lazák Tomáš | LTU9102 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 42:47 | + 5:13 | 6852 |
15. | Držka Štěpán | LPU7604 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 42:59 | + 5:25 | 6811 |
16. | Černý Michal | PHK8005 | C | OK 99 Hradec Králové | 43:13 | + 5:39 | 6763 |
17. | Slezák Jiří | LCE9001 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:24 | + 5:50 | 6726 |
18. | Plíhal Tomáš | SJI8509 | C | OK Jihlava | 43:33 | + 5:59 | 6695 |
19. | Hlaváč Jiří | TBM6116 | C | KOS TJ Tesla Brno | 43:35 | + 6:01 | 6688 |
20. | Zicha Jiří | LCE7708 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:51 | + 6:17 | 6633 |
21. | Mašata Roman | PHK7107 | C | OK 99 Hradec Králové | 43:57 | + 6:23 | 6613 |
22. | Sysel Ondřej | PGP8302 | C | SK Praga | 44:01 | + 6:27 | 6599 |
23. | Novák Daniel | DOK8700 | C | OK Doksy | 44:08 | + 6:34 | 6575 |
24. | Hodek Michal | TAP8808 | C | KOB TRETRA Praha | 44:34 | + 7:00 | 6487 |
25. | Černý Ondřej | EKP8511 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 44:35 | + 7:01 | 6483 |
26. | Zlámal David | SJC9603 | C | Sportcentrum Jičín | 44:59 | + 7:25 | 6401 |
27. | Čechlovský Jan | CHA9300 | C | OK Chrastava | 45:00 | + 7:26 | 6398 |
28. | Pidrman Milan | EKP8310 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 45:02 | + 7:28 | 6391 |
29. | Blahuta Marek | MFP7301 | C | VŠSK MFF UK Praha | 45:12 | + 7:38 | 6357 |
30. | Pražák Jiří | ZBP7800 | C | OOB SK Zbraslav | 45:13 | + 7:39 | 6353 |
31. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | C | SK Praga | 45:19 | + 7:45 | 6333 |
32. | Vištejn Jiří | SNA9301 | C | TJ START Náchod | 45:24 | + 7:50 | 6316 |
33. | Gregor Martin | CTB7701 | C | SK OB Chotěboř | 45:29 | + 7:55 | 6299 |
34. | Matras Tomáš | CHT8001 | C | OOB SK Chrast | 46:20 | + 8:46 | 6125 |
35. | Pašek František | KAM7600 | C | OK Kamenice | 46:27 | + 8:53 | 6101 |
36. | Zrník Tomáš | OSN7118 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 46:43 | + 9:09 | 6046 |
37. | Vávra Jaroslav | LPU7308 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:20 | + 9:46 | 5920 |
37. | Buk Michal | ROU9601 | C | SKOB Roudnice nad Labem, | 47:20 | + 9:46 | 5920 |
39. | Ptáček Pavel | BBM9600 | C | BETA URSUS Orienteering | 47:23 | + 9:49 | 5910 |
40. | Jurica Jan | LPU9611 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:30 | + 9:56 | 5886 |
41. | Klapal Jan | LPU9006 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:31 | + 9:57 | 5882 |
42. | Janas Petr | PGP7106 | C | SK Praga | 47:49 | + 10:15 | 5821 |
43. | Štregl Petr | VRL7303 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 48:08 | + 10:34 | 5756 |
44. | Hrouda Martin | FSP7612 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 48:20 | + 10:46 | 5715 |
45. | Kadavý Petr | CHA7800 | C | OK Chrastava | 48:24 | + 10:50 | 5701 |
46. | Teringl Radek | VCB6502 | C | OB České Budějovice | 48:41 | + 11:07 | 5643 |
47. | Vondra Jiří | FSP7600 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 49:08 | + 11:34 | 5551 |
47. | Kohl Ondřej | KPY8600 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 49:08 | + 11:34 | 5551 |
49. | Vlažný Jakub | LCE9102 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 49:30 | + 11:56 | 5476 |
50. | Doucha Jiří | SNA7105 | C | TJ START Náchod | 50:21 | + 12:47 | 5302 |
51. | Veverka Tomáš | VAM8401 | C | OOB Vamberk | 50:41 | + 13:07 | 5234 |
52. | Perknovský Radim | JPV8235 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 51:10 | + 13:36 | 5135 |
53. | Jirků Roman | SJI8309 | C | OK Jihlava | 51:13 | + 13:39 | 5124 |
54. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | C | Oddíl OB Kotlářka | 52:48 | + 15:14 | 4800 |
55. | Tichovský Martin | PGP6100 | C | SK Praga | 53:44 | + 16:10 | 4609 |
56. | Synek Antonín | DOK7800 | C | OK Doksy | 54:14 | + 16:40 | 4506 |
57. | Pelc Václav | CST6702 | C | OB Strakonice | 54:43 | + 17:09 | 4407 |
58. | Kučera Tomáš | STH9402 | C | SK Studenec | 55:11 | + 17:37 | 4312 |
59. | Koleš Jan | LPU8610 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 56:31 | + 18:57 | 4039 |
60. | Kadeřávek Petr | PHK7605 | C | OK 99 Hradec Králové | 56:49 | + 19:15 | 3977 |
61. | Gazda Viktor | TRI9203 | C | TJ TŽ Třinec | 57:22 | + 19:48 | 3865 |
62. | Filičko Marek | LPU7102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 59:12 | + 21:38 | 3489 |
63. | Hanč Petr | VRL8001 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 63:05 | + 25:31 | 2694 |
64. | Koldinský Jan | KPY8506 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 71:35 | + 34:01 | 952 |
65. | Ramba Jiří | DKP8606 | C | Oddíl OB Kotlářka | 80:48 | + 43:14 | 0 |
Uhlík Michal | SJC8007 | C | Sportcentrum Jičín | DISK | 0 | ||
Šafařík Ivo | CST7401 | C | OB Strakonice | DISK | 0 | ||
Pýcha Lukáš | SNA8402 | C | TJ START Náchod | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šňupárek Václav | DKP9500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 35:21 | 6737 | |
2. | Zakouřil Tomáš | TUV7500 | C | SOK TJ Turnov | 37:41 | + 2:20 | 6349 |
3. | Špicar Petr | SJC8801 | C | Sportcentrum Jičín | 40:47 | + 5:26 | 5834 |
4. | Krejsa Vladimír | CHT9202 | C | OOB SK Chrast | 40:51 | + 5:30 | 5823 |
5. | Kamenický Tobiáš | OSN9339 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 45:41 | + 10:20 | 5019 |
6. | Nývlt Petr | DKP8004 | C | Oddíl OB Kotlářka | 46:17 | + 10:56 | 4920 |
7. | Vejstrk Daniel | CHA9105 | C | OK Chrastava | 46:56 | + 11:35 | 4812 |
8. | Ptáček Jan | PVP7200 | C | VSS Přírodověda Praha | 47:43 | + 12:22 | 4681 |
9. | Vaněk Petr | ZBP7302 | C | OOB SK Zbraslav | 48:15 | + 12:54 | 4593 |
10. | Buzek Martin | PGP8401 | C | SK Praga | 48:17 | + 12:56 | 4587 |
11. | Vlažný Jan | LCE8901 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 48:36 | + 13:15 | 4535 |
12. | Knepr Lukáš | BSO9401 | C | KOB Baník Sokolov | 49:50 | + 14:29 | 4330 |
13. | Pustai David | TJN9301 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 50:03 | + 14:42 | 4293 |
14. | Schäfer Jan | TZL9301 | C | SKOB Zlín | 50:39 | + 15:18 | 4194 |
15. | Beneš Filip | TAP8701 | C | KOB TRETRA Praha | 50:58 | + 15:37 | 4141 |
16. | Komárek Arnošt | SJH7702 | C | SJH Jindřichův Hradec | 51:00 | + 15:39 | 4136 |
17. | Oujeský Tomáš | ADA7433 | C | OOB Spartak Adamov | 51:54 | + 16:33 | 3986 |
18. | Laga Miroslav | ZBP7900 | C | OOB SK Zbraslav | 52:04 | + 16:43 | 3958 |
19. | Beneš Miroslav | PGP8108 | C | SK Praga | 53:09 | + 17:48 | 3778 |
20. | Kočí Martin | VBM8702 | C | VSK Mendelu Brno | 54:51 | + 19:30 | 3496 |
21. | Pešan Jan | LTU7400 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 56:28 | + 21:07 | 3227 |
22. | Bernášek Jiří | STB8101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 57:25 | + 22:04 | 3069 |
23. | Pračka Tomáš | RIC7302 | C | OB Říčany | 57:53 | + 22:32 | 2991 |
24. | Janeček Jura | EKP6701 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 58:21 | + 23:00 | 2914 |
25. | Lžíčař Martin | DOB8803 | C | KOB Dobruška | 59:54 | + 24:33 | 2656 |
26. | Vébr Jiří | VTA6901 | C | SC vebr-sport | 60:42 | + 25:21 | 2523 |
27. | Vojtík Petr | DKP7203 | C | Oddíl OB Kotlářka | 61:09 | + 25:48 | 2448 |
28. | Skalka Jakub | 5RX9101 | C | NNN | 61:22 | + 26:01 | |
29. | Beran Pavel | TZL7920 | C | SKOB Zlín | 61:44 | + 26:23 | 2351 |
30. | Posselt Martin | TJN9501 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 63:04 | + 27:43 | 2130 |
31. | Borák Michal | EKP8304 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 65:29 | + 30:08 | 1728 |
32. | Jedlička Lukáš | SHK8100 | C | OK Slavia Hradec Králové | 69:45 | + 34:24 | 1019 |
33. | Klusáček Radim | BOR7710 | C | OK Jiskra Nový Bor | 77:01 | + 41:40 | 0 |
34. | Kubák Martin | SJH9902 | C | SJH Jindřichův Hradec | 83:26 | + 48:05 | 0 |
Šmol Marcel | DOK7300 | C | OK Doksy | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rambousek Karel | BSO7907 | C | KOB Baník Sokolov | 37:26 | |
2. | Šklíba Jan | SRK7501 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 40:16 | + 2:50 |
3. | Prošek Michal | SJI7823 | C | OK Jihlava | 42:24 | + 4:58 |
4. | Skripnik Ondřej | FSP7502 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 42:46 | + 5:20 |
5. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | C | OK Slavia Hradec Králové | 43:24 | + 5:58 |
6. | Kovářík Tomáš | KAM6901 | C | OK Kamenice | 44:00 | + 6:34 |
7. | Junek Petr | STH7801 | C | SK Studenec | 44:07 | + 6:41 |
8. | Vítek Jaroslav | SJI7201 | C | OK Jihlava | 45:23 | + 7:57 |
9. | Dubec Pavel | SCP8003 | C | OK Sparta Praha | 46:35 | + 9:09 |
10. | Boudný Jan | SCP7417 | C | OK Sparta Praha | 51:07 | + 13:41 |
11. | Lepšík Petr | SJC8203 | C | Sportcentrum Jičín | 51:33 | + 14:07 |
12. | Koblížek Kamil | KUO8001 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 55:39 | + 18:13 |
13. | Čermák Radek | PGP6405 | C | SK Praga | 56:24 | + 18:58 |
14. | Balogh Jan | TJN7500 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 59:54 | + 22:28 |
15. | Ledinský Martin | DKP7901 | C | Oddíl OB Kotlářka | 66:33 | + 29:07 |
16. | Kautský Jiří | 9BC8200 | C | NNN | 71:58 | + 34:32 |
17. | Václavek Jan | LPU7816 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 80:48 | + 43:22 |
18. | Foršt Jakub | DOR7501 | C | OK Dobříš | 81:51 | + 44:25 |
19. | Kosobud Dušan | VTA7201 | C | SC vebr-sport | 89:18 | + 51:52 |
20. | Mařík Karel | FSP7200 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 100:58 | + 63:32 |
21. | Jedlička Michal | DKL8000 | C | KOB Kladno | 106:02 | + 68:36 |
Kovář Jindřich | MAS6800 | C | KČT Aš | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Milán Pavel | TBM7227 | C | KOS TJ Tesla Brno | 36:25 | |
2. | Venhoda Milan | SJI7104 | C | OK Jihlava | 38:02 | + 1:37 |
3. | Zuzánek Zdeněk | TJN5901 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 38:47 | + 2:22 |
4. | Nehasil David | BOR7713 | C | OK Jiskra Nový Bor | 41:06 | + 4:41 |
5. | Pachner Pavel | CHA7501 | C | OK Chrastava | 41:45 | + 5:20 |
6. | Folprecht Eduard | TUV7304 | C | SOK TJ Turnov | 44:15 | + 7:50 |
7. | Janda Pavel | DOR7600 | C | OK Dobříš | 44:37 | + 8:12 |
8. | Tomeš Petr | SJC7531 | C | Sportcentrum Jičín | 44:46 | + 8:21 |
9. | Orany Tomáš | SJI7311 | C | OK Jihlava | 44:57 | + 8:32 |
10. | Toužil Karel | SHK7602 | C | OK Slavia Hradec Králové | 45:02 | + 8:37 |
11. | Martan Jiří | VLI7300 | C | Slavia Liberec orienteering | 45:53 | + 9:28 |
12. | Gregor Petr | RUZ7500 | C | TJ Růžená | 46:30 | + 10:05 |
13. | Tesař Zdeněk | SJC7401 | C | Sportcentrum Jičín | 48:37 | + 12:12 |
14. | Chrást Tomáš | STH7401 | C | SK Studenec | 48:42 | + 12:17 |
15. | Slovák Miroslav | SHK7704 | C | OK Slavia Hradec Králové | 48:58 | + 12:33 |
16. | Kolář Viktor | HOR7300 | C | TJ Jiskra Hořice | 49:07 | + 12:42 |
17. | Sedlář Petr | TBM7319 | C | KOS TJ Tesla Brno | 50:32 | + 14:07 |
18. | Pecháček Libor | RIC7600 | C | OB Říčany | 51:30 | + 15:05 |
19. | Zlesák Martin | CHT7302 | C | OOB SK Chrast | 53:05 | + 16:40 |
20. | Pavlík Libor | LIT7605 | C | KOB Litvínov | 55:12 | + 18:47 |
21. | Blažek Petr | SJH7402 | C | SJH Jindřichův Hradec | 57:02 | + 20:37 |
22. | Mareš Alexander | NEK7300 | C | Nejdek Orienteering | 57:53 | + 21:28 |
23. | Hofhanzl Abrahám | RUZ7300 | C | TJ Růžená | 61:39 | + 25:14 |
24. | Rusin Jan | BRU7601 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 62:29 | + 26:04 |
25. | Houska Jindřich | DOR7601 | C | OK Dobříš | 62:45 | + 26:20 |
26. | Stoklasa Radek | OSN7500 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 63:19 | + 26:54 |
27. | Mokrý Pavel | VLI7501 | C | Slavia Liberec orienteering | 63:59 | + 27:34 |
28. | Koten Pavel | RIC7200 | C | OB Říčany | 65:15 | + 28:50 |
29. | Matoušek Petr | EKP7503 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 76:04 | + 39:39 |
30. | Čtrnáct Jiří | PGP7603 | C | SK Praga | 94:49 | + 58:24 |
31. | Barták Matěj | FSP7500 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 96:24 | + 59:59 |
32. | Střelba Ondřej | KTA7501 | C | SK Kotnov Tábor | 96:27 | + 60:02 |
Melichar Jan | DKP7500 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrian Petr | PGP7203 | C | SK Praga | 33:35 | |
2. | Zikmund Zdeněk | NPA6705 | C | SK LOB Nová Paka | 34:23 | + 0:48 |
3. | Šrámek Jaromír | KSU5801 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 36:13 | + 2:38 |
4. | Novotný Milan | PHK6502 | C | OK 99 Hradec Králové | 36:19 | + 2:44 |
5. | Fencl Petr | LPU6901 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 36:29 | + 2:54 |
6. | Beneš Jan | SJH7001 | C | SJH Jindřichův Hradec | 37:10 | + 3:35 |
7. | Rýdl Jiří | TJN7000 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 39:21 | + 5:46 |
8. | Bejvl Jakub | LME7100 | C | SK Los Mělník | 40:28 | + 6:53 |
9. | Princ David | TCB6901 | C | SK Technik České Budějovice | 40:33 | + 6:58 |
10. | Hašek Ondřej | VPM6902 | C | KOS Slavia Plzeň | 40:44 | + 7:09 |
11. | Mareček Petr | OSN6900 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 41:20 | + 7:45 |
12. | Kavalír Karel | PHK6503 | C | OK 99 Hradec Králové | 41:32 | + 7:57 |
13. | Novotný Dušan | TJN7002 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 41:54 | + 8:19 |
14. | Bradáč Stanislav | LLI7201 | C | TJ Loko Liberec | 41:57 | + 8:22 |
15. | Vlastník Zdeněk | JIL6901 | C | OK Jilemnice | 42:32 | + 8:57 |
16. | Žemla Tomáš | KAM7105 | C | OK Kamenice | 43:01 | + 9:26 |
17. | Svoboda Radek | VPM6903 | C | KOS Slavia Plzeň | 43:31 | + 9:56 |
18. | Pecka Jan | EKP6800 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 43:32 | + 9:57 |
19. | Drbal Jan | PGP7101 | C | SK Praga | 44:10 | + 10:35 |
20. | Tornai Szabolcs | 25H7100 | C | Tabáni Spartacus | 44:31 | + 10:56 |
21. | Žejdlík Michal | LTP7001 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 44:32 | + 10:57 |
22. | Kamenický Jan | PHK6601 | C | OK 99 Hradec Králové | 44:57 | + 11:22 |
23. | Netuka Jan | SHK7001 | C | OK Slavia Hradec Králové | 46:35 | + 13:00 |
24. | Nechanický Pavel | OSN7209 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 46:53 | + 13:18 |
25. | Tomandl Jan | 5IX7001 | C | NOK HoRa | 47:16 | + 13:41 |
26. | Šimša Jaromír | MFP7100 | C | VŠSK MFF UK Praha | 47:37 | + 14:02 |
27. | Kamenický Radan | OSN6004 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 48:15 | + 14:40 |
28. | Šritr Martin | TUV6802 | C | SOK TJ Turnov | 48:55 | + 15:20 |
29. | Kabát Jan | EKP6912 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 49:28 | + 15:53 |
30. | Doubek Petr | SLA7000 | C | SKOB Slaný | 49:36 | + 16:01 |
31. | Řehoř Jiří | TJN7004 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 52:07 | + 18:32 |
32. | Straka Lukáš | SLA7002 | C | SKOB Slaný | 53:04 | + 19:29 |
33. | Kos Michal | SRK6802 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 53:42 | + 20:07 |
34. | Vacek Milan | SJI6901 | C | OK Jihlava | 55:02 | + 21:27 |
35. | Špičák Aleš | DKP5500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 55:06 | + 21:31 |
36. | Posselt Martin | TJN6802 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 55:10 | + 21:35 |
37. | Šrámek Petr | RIC6905 | C | OB Říčany | 55:19 | + 21:44 |
38. | Lazák Jan | LTU6900 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 55:50 | + 22:15 |
39. | Žukov Libor | VLI6803 | C | Slavia Liberec orienteering | 56:11 | + 22:36 |
40. | Bílý Petr | LTP6805 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 56:49 | + 23:14 |
41. | Kalousek Jiří | DKP6901 | C | Oddíl OB Kotlářka | 59:39 | + 26:04 |
42. | Waldhauser Martin | BOR7106 | C | OK Jiskra Nový Bor | 60:01 | + 26:26 |
43. | Valla Zdeněk | ZVO6501 | C | OB SK Zvole | 60:40 | + 27:05 |
44. | Chvátil Jiří | PHK7200 | C | OK 99 Hradec Králové | 61:03 | + 27:28 |
45. | Brachtl Daniel | ZVO6902 | C | OB SK Zvole | 61:39 | + 28:04 |
46. | Jeřábek Petr | BOR7105 | C | OK Jiskra Nový Bor | 62:25 | + 28:50 |
47. | Staněk Rostislav | VPM6801 | C | KOS Slavia Plzeň | 63:15 | + 29:40 |
48. | Žáček Martin | FSP6803 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 64:03 | + 30:28 |
49. | Velichkov Petar | DKP6704 | C | Oddíl OB Kotlářka | 66:23 | + 32:48 |
50. | Kohout Josef | SHK6902 | C | OK Slavia Hradec Králové | 67:56 | + 34:21 |
51. | Sedláček Jaroslav | ROZ6801 | C | OK Roztoky | 69:16 | + 35:41 |
52. | Škácha Michal | KAM7102 | C | OK Kamenice | 77:09 | + 43:34 |
53. | Maleček Vít | PGP6801 | C | SK Praga | 82:26 | + 48:51 |
54. | Kraml Martin | ZVO7102 | C | OB SK Zvole | 93:00 | + 59:25 |
Sláma Jaroslav | OSN6901 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK | ||
Dobeš Václav | KPY5701 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poloprutský Tomáš | VLI6205 | C | Slavia Liberec orienteering | 34:18 | |
2. | Koucký Roman | EKP6301 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 36:34 | + 2:16 |
3. | Vydra Ivan | CHA6600 | C | OK Chrastava | 36:59 | + 2:41 |
4. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | C | OK Jiskra Nový Bor | 37:12 | + 2:54 |
5. | Ročejdl Marek | KAM6400 | C | OK Kamenice | 38:10 | + 3:52 |
6. | Bendák Petr | LTU6500 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 39:58 | + 5:40 |
7. | Gryc Jan | TBM6709 | C | KOS TJ Tesla Brno | 42:03 | + 7:45 |
8. | Ptáček Pavel | BBM6508 | C | BETA URSUS Orienteering | 42:40 | + 8:22 |
9. | Langr Jan | SHK6701 | C | OK Slavia Hradec Králové | 43:57 | + 9:39 |
10. | Valášek Petr | KAM6600 | C | OK Kamenice | 44:23 | + 10:05 |
11. | Funda Jiří | API6401 | C | OK Andante Písek | 44:45 | + 10:27 |
12. | Richtr Aleš | VPM6601 | C | KOS Slavia Plzeň | 45:48 | + 11:30 |
13. | Žanda Jan | CTB6701 | C | SK OB Chotěboř | 46:02 | + 11:44 |
14. | Siegl Roman | MFP6700 | C | VŠSK MFF UK Praha | 46:53 | + 12:35 |
15. | Fencl Jiří | LPU6301 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:33 | + 13:15 |
16. | Tichý Martin | SJH6401 | C | SJH Jindřichův Hradec | 47:47 | + 13:29 |
17. | Karvánek Petr | BOR6600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 48:45 | + 14:27 |
18. | Bartoš Luděk | MLA6701 | C | MLOK Mariánské Lázně | 48:47 | + 14:29 |
19. | Kaplan Jan | LPU6401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:55 | + 14:37 |
20. | Kubec Pavel | STB6601 | C | TJ Stadion Nový Bor | 49:51 | + 15:33 |
21. | Pšenička Jiří | TCB6301 | C | SK Technik České Budějovice | 50:53 | + 16:35 |
22. | Procházka Radek | LPU6504 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 51:12 | + 16:54 |
23. | Klaška Pavel | DKP6500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 51:21 | + 17:03 |
24. | Petržela Pavel | LTU6301 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 52:40 | + 18:22 |
25. | Pavlovec Petr | BOR6303 | C | OK Jiskra Nový Bor | 53:55 | + 19:37 |
26. | Cincibus Pavel | FSP6605 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 54:18 | + 20:00 |
27. | Bruner Luboš | LTP6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 55:38 | + 21:20 |
28. | Mezník Vladimír | LBE6400 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 55:42 | + 21:24 |
29. | Sanna Roberto | DKP6703 | C | Oddíl OB Kotlářka | 55:59 | + 21:41 |
30. | Melichar Igor | PHK6504 | C | OK 99 Hradec Králové | 56:30 | + 22:12 |
31. | Forst Libor | MFP6301 | C | VŠSK MFF UK Praha | 58:03 | + 23:45 |
32. | Petráček Aleš | SJI6301 | C | OK Jihlava | 61:25 | + 27:07 |
33. | Holec Honza | MOV6701 | C | SKOB Ostrava | 61:42 | + 27:24 |
34. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | C | OK 99 Hradec Králové | 63:08 | + 28:50 |
35. | Veljačik Pavel | SCP6200 | C | OK Sparta Praha | 64:00 | + 29:42 |
36. | Novák Petr | TJP6302 | C | TJ Sokol Troja | 69:56 | + 35:38 |
37. | Svátek Vojtěch | SLP6701 | C | OOB Slavia Praha | 75:02 | + 40:44 |
38. | Kovář Boris | LTP6710 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 80:56 | + 46:38 |
39. | Hudeček Jaroslav | KTA6501 | C | SK Kotnov Tábor | 88:05 | + 53:47 |
Skyva Petr | STE6501 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dikoš Pavel | BOR6003 | C | OK Jiskra Nový Bor | 37:56 | |
2. | Bartovský Pavel | VPM6101 | C | KOS Slavia Plzeň | 38:03 | + 0:07 |
3. | Milota Josef | MLA5801 | C | MLOK Mariánské Lázně | 38:20 | + 0:24 |
4. | Kožina Petr | PGP6000 | C | SK Praga | 40:44 | + 2:48 |
5. | Gorčica Pavel | CHA6200 | C | OK Chrastava | 41:34 | + 3:38 |
6. | Nešpor Jan | TTR6101 | C | OOB Třebíč | 41:53 | + 3:57 |
7. | Hrabánek David | PGP6003 | C | SK Praga | 42:17 | + 4:21 |
8. | Kettner Pavel | HCE5900 | C | TJ Hostivice | 44:48 | + 6:52 |
9. | Blabla Zdeněk | PCB5901 | C | SKP České Budějovice | 46:08 | + 8:12 |
10. | Konopáč Jiří | TUR5803 | C | OOB TJ Turnov | 46:29 | + 8:33 |
11. | Roudný Václav | LPU6102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:50 | + 9:54 |
12. | Kovář Karel | LTP6102 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 47:59 | + 10:03 |
13. | Kulhavý Josef | SRK5701 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 48:37 | + 10:41 |
13. | Pilař Karel | MAS5501 | C | KČT Aš | 48:37 | + 10:41 |
15. | Fanta Miroslav | EKP5800 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 49:53 | + 11:57 |
16. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 50:27 | + 12:31 |
17. | Hošek Ladislav | SCP6001 | C | OK Sparta Praha | 50:43 | + 12:47 |
18. | Hirš Libor | VBM6000 | C | VSK Mendelu Brno | 50:53 | + 12:57 |
19. | Novotný Miroslav | LPU5905 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 52:18 | + 14:22 |
20. | Pavlů Jaroslav | DCE6100 | C | KOB Dobřichovice | 54:34 | + 16:38 |
21. | Romanovský Alois | SJH6101 | C | SJH Jindřichův Hradec | 56:52 | + 18:56 |
22. | Vícha Vladimír | LPU5801 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 57:04 | + 19:08 |
23. | Vrabec Martin | SCP6100 | C | OK Sparta Praha | 57:17 | + 19:21 |
24. | Červinka Jaroslav | OKP5803 | C | SK OK 24 Praha | 58:32 | + 20:36 |
25. | Vydra Pavel | PEN6200 | C | OK RECO Sport | 58:36 | + 20:40 |
26. | Kohl Jiří | KPY6201 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 59:24 | + 21:28 |
27. | Svoboda Slavomír | SMB5801 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 60:34 | + 22:38 |
28. | Bořil Petr | SJI6207 | C | OK Jihlava | 61:11 | + 23:15 |
29. | Hejtmánek Vladimír | TAP5802 | C | KOB TRETRA Praha | 61:13 | + 23:17 |
30. | Kavka Jiří | SCP5900 | C | OK Sparta Praha | 61:43 | + 23:47 |
31. | Kudrnáč Martin | HCE5901 | C | TJ Hostivice | 63:37 | + 25:41 |
32. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 63:38 | + 25:42 |
33. | Sysel Zdeněk | PGP5200 | C | SK Praga | 65:54 | + 27:58 |
34. | Kraus Ota | TJP5700 | C | TJ Sokol Troja | 68:44 | + 30:48 |
35. | Nentvich Lubomír | DOR5800 | C | OK Dobříš | 69:06 | + 31:10 |
36. | Borovička Milan | FSP6104 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 70:16 | + 32:20 |
37. | Karel Miloš | JIL6004 | C | OK Jilemnice | 76:05 | + 38:09 |
38. | Grivalský Michal | PGP5900 | C | SK Praga | 80:09 | + 42:13 |
39. | Doležal Jan | VPM5701 | C | KOS Slavia Plzeň | 89:08 | + 51:12 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Martin | HOR5700 | C | TJ Jiskra Hořice | 30:57 | |
2. | Šedivý Jiří | EKP5500 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 33:18 | + 2:21 |
3. | Hejzlar Josef | VCB5601 | C | OB České Budějovice | 34:32 | + 3:35 |
4. | Gazdačko Milan | SHK5702 | C | OK Slavia Hradec Králové | 37:12 | + 6:15 |
5. | Běhoun Pavel | PHK5701 | C | OK 99 Hradec Králové | 37:58 | + 7:01 |
6. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | C | KOB Dobřichovice | 38:42 | + 7:45 |
7. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | C | SK LOB Nová Paka | 39:26 | + 8:29 |
8. | Novotný Otakar | TJN5604 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 39:44 | + 8:47 |
9. | Hones Sepp | 26A5400 | C | HSV Ried | 40:29 | + 9:32 |
10. | Gurka Jiří | TUV4601 | C | SOK TJ Turnov | 40:33 | + 9:36 |
11. | Kunc Radovan | TJN5549 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 41:08 | + 10:11 |
12. | Knap Jan | LPU5101 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 41:48 | + 10:51 |
13. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | C | KOB TRETRA Praha | 44:29 | + 13:32 |
14. | Kubálek Zdeněk | RUZ5306 | C | TJ Růžená | 50:18 | + 19:21 |
15. | Balcar Aleš | PHK5703 | C | OK 99 Hradec Králové | 50:41 | + 19:44 |
16. | Cedrych Karel | TJP5500 | C | TJ Sokol Troja | 51:32 | + 20:35 |
17. | Zákravský Zdeněk | SNA5702 | C | TJ START Náchod | 53:18 | + 22:21 |
18. | Wald František | FSP5300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 53:37 | + 22:40 |
19. | Junek Petr | STH5501 | C | SK Studenec | 54:02 | + 23:05 |
20. | Klimpl Petr | LPU5401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 55:51 | + 24:54 |
21. | Jahn Pavel | SCP5500 | C | OK Sparta Praha | 56:22 | + 25:25 |
22. | Šomvársky Ján | NNN5500 | C | Neregistrovaní (NNN) | 83:28 | + 52:31 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hickethier Manfred | VLI5201 | C | Slavia Liberec orienteering | 32:56 | |
2. | Farář Václav | LPU5201 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 35:59 | + 3:03 |
3. | Erlebach Josef | JIL5201 | C | OK Jilemnice | 36:49 | + 3:53 |
4. | Zabloudil Pavel | TBM5003 | C | KOS TJ Tesla Brno | 37:05 | + 4:09 |
5. | Horáček Miroslav | VLI5000 | C | Slavia Liberec orienteering | 40:15 | + 7:19 |
6. | Pilgr Bohuslav | CET5101 | C | TJ Loko Česká Třebová | 41:53 | + 8:57 |
7. | Stehno Pavel | DKP4900 | C | Oddíl OB Kotlářka | 41:59 | + 9:03 |
8. | Knobloch Jindřich | VRL4901 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 42:40 | + 9:44 |
9. | Farář Jaroslav | VRL5002 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:03 | + 10:07 |
10. | Přinda Oldřich | VLI5101 | C | Slavia Liberec orienteering | 45:05 | + 12:09 |
11. | Kříž Pavel | PZR4800 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 47:49 | + 14:53 |
12. | Borák Stanislav | EKP5212 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 48:52 | + 15:56 |
13. | Brumek Stanislav | DKL5201 | C | KOB Kladno | 50:39 | + 17:43 |
14. | Ševčík Milan | CHA5003 | C | OK Chrastava | 51:39 | + 18:43 |
15. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | C | BETA URSUS Orienteering | 53:43 | + 20:47 |
16. | Hojný Oldřich | SCP5201 | C | OK Sparta Praha | 60:12 | + 27:16 |
17. | Rychtecký Josef | VCB4801 | C | OB České Budějovice | 62:42 | + 29:46 |
18. | Rančák Josef | BOR5004 | C | OK Jiskra Nový Bor | 63:08 | + 30:12 |
19. | Fiala Miloš | KSH4801 | C | OB Kašperské Hory | 64:41 | + 31:45 |
20. | Tvrdek Vojtěch | TUR4949 | C | OOB TJ Turnov | 69:02 | + 36:06 |
21. | Kramoliš Jan | PVP5000 | C | VSS Přírodověda Praha | 85:32 | + 52:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 24:41 | |
2. | Švadlena Jiří | CHC4601 | C | K.O.B. Choceň | 31:01 | + 6:20 |
3. | Jirásek Jaroslav | DCH4701 | C | Radioelektronika Cheb | 31:25 | + 6:44 |
4. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 33:45 | + 9:04 |
5. | Švec Zdeněk | SLA4700 | C | SKOB Slaný | 34:02 | + 9:21 |
6. | Novák Miloš | SCP4600 | C | OK Sparta Praha | 35:33 | + 10:52 |
7. | Šafařík Bedřich | CST4601 | C | OB Strakonice | 37:28 | + 12:47 |
8. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 37:44 | + 13:03 |
9. | Čadil Jan | FSP4300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 37:58 | + 13:17 |
10. | Fridrich Jaroslav | LPU4501 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:22 | + 13:41 |
11. | Paul Josef | DCE4401 | C | KOB Dobřichovice | 44:25 | + 19:44 |
12. | Ryšavý Vít | TJP4700 | C | TJ Sokol Troja | 45:44 | + 21:03 |
13. | Nosál Stanislav | LBE4600 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 48:55 | + 24:14 |
14. | Schimm Dieter | BSO4401 | C | KOB Baník Sokolov | 49:11 | + 24:30 |
15. | Rakovec Miloš | SCP4500 | C | OK Sparta Praha | 49:36 | + 24:55 |
16. | Matějů Ivan | UVP4600 | C | Slovan Praha | 52:00 | + 27:19 |
17. | Pospíšil Jiří | TUV4701 | C | SOK TJ Turnov | 52:06 | + 27:25 |
18. | Aschermann Michal | DOR4400 | C | OK Dobříš | 58:40 | + 33:59 |
19. | Zlesák Zdeněk | JIL4701 | C | OK Jilemnice | 59:33 | + 34:52 |
20. | Pokorný Karel | TCB4701 | C | SK Technik České Budějovice | 61:30 | + 36:49 |
21. | Mudr Stanislav | DCE4400 | C | KOB Dobřichovice | 66:33 | + 41:52 |
22. | Duda František | KPY4600 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 68:23 | + 43:42 |
23. | Dvořák Jaromír | PGP4601 | C | SK Praga | 89:51 | + 65:10 |
Nejezchleba Jiří | KAS4600 | C | KOB Kamenický Šenov | DISK | ||
Novotný Jiří | SLP4601 | C | OOB Slavia Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | Sportcentrum Jičín | 36:11 | |
2. | Sklenář Jan | MLA4201 | C | MLOK Mariánské Lázně | 38:09 | + 1:58 |
3. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | C | SJH Jindřichův Hradec | 38:58 | + 2:47 |
4. | Novotný Petr | PHK3802 | C | OK 99 Hradec Králové | 43:38 | + 7:27 |
5. | Beránek Miroslav | BOR3900 | C | OK Jiskra Nový Bor | 51:25 | + 15:14 |
6. | Novotný František | PUL4200 | C | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 52:22 | + 16:11 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křtěnský Jaroslav | BOR3600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 37:14 | |
Samohýl Richard | PGP2800 | C | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dundáček Milan | SJH6902 | C | SJH Jindřichův Hradec | 31:09 | |
2. | Čechová Lenka | NNN905e | C | Neregistrovaní (NNN) | 35:30 | + 4:21 |
3. | Horák Pavel | VSP0301 | C | USK Praha | 41:42 | + 10:33 |
4. | Uhrovič Blahoslav | PTE8448 | C | TJ Sokol Ptení | 41:54 | + 10:45 |
5. | Tiefenbacher Tomáš | PTE9100 | C | TJ Sokol Ptení | 43:56 | + 12:47 |
6. | Černý Michal | ROU7505 | C | SKOB Roudnice nad Labem, | 44:17 | + 13:08 |
7. | Trnka Marek | VSP0402 | C | USK Praha | 44:49 | + 13:40 |
8. | Cincibusová Jana | NNN005g | C | Neregistrovaní (NNN) | 46:07 | + 14:58 |
9. | Neuer Pavel | DOR7502 | C | OK Dobříš | 47:30 | + 16:21 |
10. | Vacková Anna | SJI9854 | C | OK Jihlava | 47:37 | + 16:28 |
11. | Malý Jakub | NNN910e | C | Neregistrovaní (NNN) | 48:57 | + 17:48 |
12. | Buk Miloslav | ROU6202 | C | SKOB Roudnice nad Labem, | 50:33 | + 19:24 |
13. | Kruliš Janek | 8KC1000 | C | ZŠ a MŠ Chotyně | 50:56 | + 19:47 |
14. | Waněk Hubert | LPU6506 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 51:56 | + 20:47 |
15. | Krupová Tereza | 6YC8751 | C | Neregistrovaní | 53:22 | + 22:13 |
16. | Hanuš Vladimír | VRL7508 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 53:23 | + 22:14 |
17. | Donda Jiří | ONO7600 | C | SKOB Ostrov | 53:45 | + 22:36 |
18. | Kottík Michal | TJNXXX2 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 54:05 | + 22:56 |
19. | Vrabcová Romana | SCP8250 | C | OK Sparta Praha | 55:05 | + 23:56 |
20. | Veljačiková Markéta | SCP6451 | C | OK Sparta Praha | 56:03 | + 24:54 |
21. | Halířová Eva | BOR6654 | C | OK Jiskra Nový Bor | 56:08 | + 24:59 |
22. | Svobodný Petr | DKP5800 | C | Oddíl OB Kotlářka | 57:08 | + 25:59 |
22. | Riby Thomas | LTP0202 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 57:08 | + 25:59 |
24. | Husák Zdeněk | SLA0201 | C | SKOB Slaný | 57:48 | + 26:39 |
25. | Nadera Agata | NNN005f | C | Neregistrovaní (NNN) | 58:40 | + 27:31 |
26. | Bednaříková Daniela | VLI7759 | C | Slavia Liberec orienteering | 59:42 | + 28:33 |
27. | Husáková Petra | SLA7452 | C | SKOB Slaný | 60:13 | + 29:04 |
28. | Neuerová Kateřina | DOR7852 | C | OK Dobříš | 62:40 | + 31:31 |
29. | Pelikánová Lucie | MFP6950 | C | VŠSK MFF UK Praha | 63:24 | + 32:15 |
30. | Bradáčová Marie | LLI7550 | C | TJ Loko Liberec | 63:32 | + 32:23 |
31. | Procházková Jana | DKP8052 | C | Oddíl OB Kotlářka | 64:55 | + 33:46 |
32. | Kurfürstová Magdalena | FSP7852 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 65:25 | + 34:16 |
33. | Hlavničková Vendula | LTUAAAA | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 65:51 | + 34:42 |
34. | Štěrba Lukáš | SKV1001 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 66:28 | + 35:19 |
34. | Mařík Karel | NNN9901 | C | Neregistrovaní (NNN) | 66:28 | + 35:19 |
36. | Čtveráková Iveta | DOB9090 | C | KOB Dobruška | 67:07 | + 35:58 |
37. | Dulovcová Michaela | KRE8850 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 67:15 | + 36:06 |
38. | Dostál Dalibor | VRL7308 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 68:47 | + 37:38 |
39. | Kubáková Laura | SJH1550 | C | SJH Jindřichův Hradec | 68:56 | + 37:47 |
40. | Horčičková Linda | UOL8650 | C | SOB Olomouc | 69:56 | + 38:47 |
41. | Dubská Radka | 28Z8150 | C | Neregistrovaná | 69:58 | + 38:49 |
42. | Hanáková Marta | KRL7151 | C | Kometa Kralovice | 72:11 | + 41:02 |
43. | Drbohlav Fanda | NNN000b | C | Neregistrovaní (NNN) | 72:22 | + 41:13 |
44. | Hurba Míra | NNN000d | C | Neregistrovaní (NNN) | 72:50 | + 41:41 |
45. | Foltýnová Lenka | SJI6751 | C | OK Jihlava | 73:48 | + 42:39 |
45. | Jodl Tomáš | NNN000c | C | Neregistrovaní (NNN) | 73:48 | + 42:39 |
47. | Svobodná Eva | DKP5851 | C | Oddíl OB Kotlářka | 74:12 | + 43:03 |
48. | Hronová Iva | RUZ6450 | C | TJ Růžená | 74:32 | + 43:23 |
49. | Brandejsová Petra | DKP7853 | C | Oddíl OB Kotlářka | 74:39 | + 43:30 |
50. | Jelínková Radka | MLA6951 | C | MLOK Mariánské Lázně | 76:27 | + 45:18 |
51. | Svátková Jana | SLP0250 | C | OOB Slavia Praha | 78:23 | + 47:14 |
52. | Tesař Jakub | SLP0100 | C | OOB Slavia Praha | 80:25 | + 49:16 |
53. | Novotná Marie | PHK3951 | C | OK 99 Hradec Králové | 81:34 | + 50:25 |
54. | Haider Anna | 26A5650 | C | HSV Ried | 85:52 | + 54:43 |
55. | Vaněčková Anežka | OPI0650 | C | Orientační sporty Písek | 86:21 | + 55:12 |
56. | Hurba Aleš | NNN000i | C | Neregistrovaní (NNN) | 87:18 | + 56:09 |
57. | Hurbová Olga | NNN005d | C | Neregistrovaní (NNN) | 87:57 | + 56:48 |
58. | Brachtlová Klára | ZVO7151 | C | OB SK Zvole | 89:20 | + 58:11 |
59. | Černá Jana | TAP7250 | C | KOB TRETRA Praha | 89:22 | + 58:13 |
60. | Hanušová Monika | VRL7654 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 92:13 | + 61:04 |
61. | Janata Matěj | DKP1111 | C | Oddíl OB Kotlářka | 92:18 | + 61:09 |
62. | Tachezy Jan | DOR5802 | C | OK Dobříš | 93:38 | + 62:29 |
63. | Šplíchal Jiří | OKP4500 | C | SK OK 24 Praha | 96:02 | + 64:53 |
64. | Laga Jakub | ZBP1300 | C | OOB SK Zbraslav | 113:37 | + 82:28 |
65. | Hrubý František | 6YC0200 | C | Neregistrovaní | 117:49 | + 86:40 |
66. | Hrubá Veronika | 6YC6750 | C | Neregistrovaní | 118:53 | + 87:44 |
67. | Jodlová Daniela | NNN005c | C | Neregistrovaní (NNN) | 134:09 | + 103:00 |
68. | Drbohlavová Dana | NNN005b | C | Neregistrovaní (NNN) | 139:43 | + 108:34 |
Petrová Martina | 6YC6850 | C | Neregistrovaní | DISK | ||
Žižková Markéta | DOR7352 | C | OK Dobříš | DISK | ||
Matějů Josef | VLI1300 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | ||
Matějů Eda | VLI1200 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | ||
Moráčková Meda | ZBP1750 | C | OOB SK Zbraslav | DISK | ||
Brettl František | PGP7709 | C | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Neumann Josef | TUR8407 | C | OOB TJ Turnov | 42:42 | |
2. | Klaška Pavel | DKP9301 | C | Oddíl OB Kotlářka | 44:19 | + 1:37 |
3. | Dusílek Adam | SRK8902 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 45:35 | + 2:53 |
4. | Nieke Patricia | TUR9552 | C | OOB TJ Turnov | 46:10 | + 3:28 |
5. | Jíra Tomáš | KAM000g | C | OK Kamenice | 46:29 | + 3:47 |
6. | Suk Jiří | MFP6401 | C | VŠSK MFF UK Praha | 51:54 | + 9:12 |
7. | Bengston Karl | NNN000j | C | Neregistrovaní (NNN) | 52:53 | + 10:11 |
8. | Procházka Antonín | DCE5500 | C | KOB Dobřichovice | 55:32 | + 12:50 |
9. | Chvalová Věra | LPM9452 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 56:28 | + 13:46 |
10. | Kurfürst Pavel | FSP7400 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 56:45 | + 14:03 |
11. | Silný Ondřej | PHK7906 | C | OK 99 Hradec Králové | 56:51 | + 14:09 |
12. | Tesař Jan | SCP8501 | C | OK Sparta Praha | 57:53 | + 15:11 |
13. | Urbanec Vít | EZL7010 | C | PEV Zlín | 58:19 | + 15:37 |
14. | Tesařová Anna | SCP8257 | C | OK Sparta Praha | 58:39 | + 15:57 |
15. | Kašpar Čeněk | VSP000a | C | USK Praha | 60:09 | + 17:27 |
16. | Nadera Dariusz | NNN000f | C | Neregistrovaní (NNN) | 63:38 | + 20:56 |
17. | Jedlička Adam | KAM7700 | C | OK Kamenice | 66:26 | + 23:44 |
18. | Kavalírová Julie | PHK9753 | B | OK 99 Hradec Králové | 66:30 | + 23:48 |
19. | Horčička Petr | UOL7007 | C | SOB Olomouc | 68:35 | + 25:53 |
20. | Jahn Odvody Dana | LPU8355 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 69:25 | + 26:43 |
21. | Zeman Jaroslav | DOB8844 | C | KOB Dobruška | 70:09 | + 27:27 |
22. | Bulvová Hana | CHT6655 | C | OOB SK Chrast | 74:42 | + 32:00 |
23. | Rejmont Milan | LTU4801 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 75:31 | + 32:49 |
24. | Ježowicz Roman | 79X8000 | C | Žižkovský tygři | 75:36 | + 32:54 |
25. | Novák František | TJP0002 | C | TJ Sokol Troja | 75:48 | + 33:06 |
26. | Bednařík Aleš | VLI7309 | C | Slavia Liberec orienteering | 86:46 | + 44:04 |
27. | Hájek Tomáš | ZVO6401 | C | OB SK Zvole | 87:00 | + 44:18 |
28. | Kukačková Renata | 5VX7950 | C | Neregistrovaní-Kuk. | 88:47 | + 46:05 |
29. | Rücker Petr | HOR6500 | C | TJ Jiskra Hořice | 89:37 | + 46:55 |
30. | Kurz Matouš | PGP8606 | C | SK Praga | 90:27 | + 47:45 |
31. | Kopáčková Alena | DOR6450 | C | OK Dobříš | 100:58 | + 58:16 |
32. | Kohout Václav | DKL0101 | C | KOB Kladno | 102:24 | + 59:42 |
33. | Malačka Milan | DKP6000 | C | Oddíl OB Kotlářka | 108:20 | + 65:38 |
34. | Kašparová Eva | VSP755a | C | USK Praha | 109:48 | + 67:06 |
35. | Malečková Iva | PGP7559 | C | SK Praga | 114:20 | + 71:38 |
36. | Termerová Jana | LTU7850 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 119:10 | + 76:28 |
37. | Malačková Jana | DKP6150 | C | Oddíl OB Kotlářka | 124:03 | + 81:21 |
38. | Jírová Monika | ROZ7350 | C | OK Roztoky | 136:53 | + 94:11 |
39. | Petrilák Miroslav | DOR6600 | C | OK Dobříš | 137:28 | + 94:46 |
40. | Černý Daniel | TAP7200 | C | KOB TRETRA Praha | 138:16 | + 95:34 |
Trnka Lukáš | NNN000h | C | Neregistrovaní (NNN) | DISK | ||
Novák Ondřej | TJP9700 | C | TJ Sokol Troja | DISK | ||
Charousková Lucie | DOK9450 | C | OK Doksy | DISK | ||
Červinka Jiří | VRL7001 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | ||
Kopáček Jiří | DOR6100 | C | OK Dobříš | DISK | ||
Setínková Eva | SJC8765 | C | Sportcentrum Jičín | DISK | ||
Uhlíková Šárka | 64C8150 | C | Ekonom Praha Outdoor | DISK |