Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
08.04.2017
Místo konání:
Cakov
Pořadatel:
OOL - SK Haná orienteering
Mapa:
Svatá Voda
Ředitel závodu:
Zdráhal Robert - R3
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Hynek Petr - R3
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí dle harmonogramu. Teplota 11°C.
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     DH10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P     T    
D10C
2.40 km, 40 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáňová Tereza TBM0756 C TJ TESLA BRNO z.s. 20:13
2. Rychlá Karolína KRN0757 C TJ Lokomotiva Krnov, z.s. 21:18 + 1:05
3. Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava, z.s. 22:45 + 2:32
4. Kovalčíková Alena AOP0751 C Orientační Běh Opava, z.s. 22:54 + 2:41
5. Jílková Pavla KON0799 C Klub orientačního běhu Konice 23:58 + 3:45
6. Strýčková Bára ADA0852 C Spartak Adamov, z. s. 26:40 + 6:27
7. Bartášková Karolína ASU0799 C Magnus Orienteering z.s. 27:19 + 7:06
8. Michálková Sabina LCE0851 C TJ Slovan Luhačovice , spolek 27:51 + 7:38
9. Škodová Štěpánka LCE0852 C TJ Slovan Luhačovice , spolek 32:56 + 12:43
10. Klapková Alžběta PTE0852 C TJ Sokol Ptení 37:54 + 17:41
11. Kočandrlová Natálie KSU0979 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 60:40 + 40:27
12. Stříteská Dagmar ZVS C Tělovýchovná jednota Zbrojovka Vsetín, o.s. 62:52 + 42:39
D12C
3.00 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 B Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s. 18:55
2. Procházková Doubravka ADA0651 B Spartak Adamov, z. s. 20:24 + 1:29
3. Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 22:18 + 3:23
4. Pišová Adéla LCE0551 B TJ Slovan Luhačovice , spolek 22:50 + 3:55
5. Batani Valeria TZL0550 B Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 22:52 + 3:57
6. Batani Valentina TZL0551 B Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 22:55 + 4:00
7. Kopecká Nela UOL0650 C Spolek orientačních běžců Olomouc 24:01 + 5:06
8. Pazderníková Zdeňka ASU0698 C Magnus Orienteering z.s. 24:53 + 5:58
9. Navrátilová Marie ASU0599 B Magnus Orienteering z.s. 25:26 + 6:31
10. Dráčová Barbora UOL0652 C Spolek orientačních běžců Olomouc 26:23 + 7:28
10. Holasová Barbora AOP0651 C Orientační Běh Opava, z.s. 26:23 + 7:28
12. Jílková Lenka KON0666 C Klub orientačního běhu Konice 27:26 + 8:31
13. Gallo Natálie AOP0652 C Orientační Běh Opava, z.s. 28:02 + 9:07
14. Neumannová Kristýna STE0550 B SK SKI-OB Šternberk, z.s. 28:20 + 9:25
15. Pavlová Eliška MOV0650 C Sportovní klub orientačního běhu Ostrava 28:32 + 9:37
16. Šaňáková Marie UOL0651 C Spolek orientačních běžců Olomouc 28:50 + 9:55
17. Čudková Kristýna MOV0654 C Sportovní klub orientačního běhu Ostrava 30:02 + 11:07
18. Kolarczyková Eliška TRI0551 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 30:03 + 11:08
19. Pachmannová Katka AOP0551 C Orientační Běh Opava, z.s. 31:30 + 12:35
20. Rosíková Růžena Eliška TZL0650 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 32:01 + 13:06
21. Pattermanová Magdalena KSU0660 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 32:33 + 13:38
22. Tomčíková Eliška VRB0555 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 32:40 + 13:45
23. Zatloukalová Julie STE0650 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 32:59 + 14:04
24. Matochová Adéla TZL0552 B Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 33:00 + 14:05
25. Konečná Julie KSU0550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 33:05 + 14:10
26. Kusáková Valentýna TZL0651 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 35:04 + 16:09
27. Mališková Kristýna LCE0552 C TJ Slovan Luhačovice , spolek 40:32 + 21:37
28. Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 41:15 + 22:20
29. Řeháková Klára BFM0556 C Sportovní klub orientačního běhu Frýdek - Místek, z.s. 43:15 + 24:20
30. Mikošková Marie STE0552 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 45:01 + 26:06
31. Cetlová Magdaléna AOP0552 C Orientační Běh Opava, z.s. 52:22 + 33:27
32. Parmová Jana STE0654 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 54:00 + 35:05
33. Seidenglanzová Johana SSU0650 C SK Severka Šumperk, z.s. 54:22 + 35:27
34. Kotůlková Martina AOP0650 C Orientační Běh Opava, z.s. 57:13 + 38:18
35. Good Eliška SBR0550 C Sportovní klub orientačního běhu Bruntál 59:47 + 40:52
36. Ondruchová Anna ASU0699 C Magnus Orienteering z.s. 72:15 + 53:20
37. Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 78:34 + 59:39
38. Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 84:38 + 65:43
Burdová Helena STE0653 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. DISK
D14C
3.40 km, 50 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černochová Michaela PLU0351 B TJ SOKOL Plumlov 24:17
2. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk, z.s. 26:17 + 2:00
3. Mrkvičková Ema TZL0451 B Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 27:55 + 3:38
4. Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava 28:48 + 4:31
5. Smékalová Viktorie UOL0450 B Spolek orientačních běžců Olomouc 29:40 + 5:23
6. Březinová Zuzana TZL0453 B Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 30:13 + 5:56
7. Binarová Adéla UOL0452 B Spolek orientačních běžců Olomouc 30:57 + 6:40
7. Bruková Petra TRI0450 B Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 30:57 + 6:40
9. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava, z.s. 31:37 + 7:20
10. Rybková Vendula TRI0453 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 32:07 + 7:50
11. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 32:36 + 8:19
12. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava, z.s. 33:05 + 8:48
13. Skoumalová Petra KSU0484 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 33:15 + 8:58
14. Lubrichová Veronika STE0451 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 33:40 + 9:23
15. Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering z.s. 33:53 + 9:36
16. Vorlová Eva ASU0499 B Magnus Orienteering z.s. 33:57 + 9:40
17. Heclová Marie KSU0454 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 34:18 + 10:01
18. Šánová Julie KSU0494 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 34:21 + 10:04
19. Haltofová Romana TRI0451 B Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 36:00 + 11:43
20. Pachmannová Bára AOP0351 C Orientační Běh Opava, z.s. 37:11 + 12:54
21. Knyplová Tereza KSU0464 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 38:33 + 14:16
22. Juříková Jolana LCE0355 C TJ Slovan Luhačovice , spolek 47:54 + 23:37
23. Kolaříková Eliška TZL0452 B Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 52:03 + 27:46
24. Popieluchová Michaela BFM0457 C Sportovní klub orientačního běhu Frýdek - Místek, z.s. 71:46 + 47:29
D16C
4.20 km, 90 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichá Julie TZL0252 B Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 30:54
2. Raclavská Vlaďka UOL0253 B Spolek orientačních běžců Olomouc 32:29 + 1:35
3. Bernatíková Hana SFM0251 C Tělocvičná jednota Sokol Frýdek-Mistek 36:31 + 5:37
4. Navrátilová Adéla TRI0250 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 38:37 + 7:43
5. Rosíková Alžběta Marie TZL0151 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 38:48 + 7:54
6. Pišová Barbora LCE0251 B TJ Slovan Luhačovice , spolek 40:04 + 9:10
7. Čeleďová Justýna TZL0152 B Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 40:35 + 9:41
8. Šuráňová Pavlína TZL0257 B Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 41:19 + 10:25
9. Hajduková Jana KSU0197 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 45:28 + 14:34
10. Pospíšilová Helena STE0253 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 46:43 + 15:49
11. Vránová Eliška UOL0151 C Spolek orientačních běžců Olomouc 46:58 + 16:04
12. Sadílková Iva VIC0151 C OB Vizovice z.s. 47:52 + 16:58
13. Krčková Helena AOP0251 C Orientační Běh Opava, z.s. 47:56 + 17:02
14. Raclavská Zuzana UOL0251 C Spolek orientačních běžců Olomouc 49:36 + 18:42
15. Kličková Anna KON0272 C Klub orientačního běhu Konice 50:50 + 19:56
D18C
5.80 km, 150 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Konečná Adéla UOL0050 B Spolek orientačních běžců Olomouc 55:22
2. Kundratová Lucie TZL0058 A Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 56:15 + 0:53
3. Zatloukalová Romana ZLH9950 A TJ Zlaté Hory 59:23 + 4:01
4. Křečková Jana ZPV9999 B Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 62:25 + 7:03
5. Pšenčíková Adéla KSU0050 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 72:14 + 16:52
6. Novotná Tereza ZLH0051 B TJ Zlaté Hory 80:54 + 25:32
D21C
7.40 km, 200 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6880
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hlavová Jindra ZBM8989 E SK Brno - Žabovřesky 45:53 7556
2. Ptáčková Veronika TBM7374 C TJ TESLA BRNO z.s. 52:34 + 6:41 6652
3. Michálková Renata LCE8151 C TJ Slovan Luhačovice , spolek 54:12 + 8:19 6431
4. Janů Hana KSU9393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 54:18 + 8:25 6418
5. Dittrichová Petra KON8787 C Klub orientačního běhu Konice 54:20 + 8:27 6413
6. Daňková Veronika SBK8151 C Klub orientačního běhu Start Blansko 63:41 + 17:48 5149
7. Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 64:39 + 18:46 5018
8. Janošíková Lenka UOL7651 C Spolek orientačních běžců Olomouc 66:05 + 20:12 4825
9. Stoklasová Barbora PLU8976 C TJ SOKOL Plumlov 66:42 + 20:49 4741
10. Boumová Irena KSH7756 C TJ Kašperské Hory, z.s. 67:40 + 21:47 4611
11. Řezaninová Iva ZVS9250 C Tělovýchovná jednota Zbrojovka Vsetín, o.s. 72:03 + 26:10 4018
12. Škrabalová Šárka KON9888 C Klub orientačního běhu Konice 74:48 + 28:55 3646
13. Novotná Klára ZLH9851 B TJ Zlaté Hory 78:29 + 32:36 3148
14. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 78:30 + 32:37 3146
15. Rychlá Pavlína KRN8559 C TJ Lokomotiva Krnov, z.s. 80:45 + 34:52 2842
16. Svačinková Kateřina VRB9899 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 81:02 + 35:09 2803
17. Csakvaryová Lenka SBK8383 C Klub orientačního běhu Start Blansko 83:34 + 37:41 2461
18. Cetkovská Tereza PTE8750 C TJ Sokol Ptení 84:35 + 38:42 2323
19. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 85:31 + 39:38 2197
20. Kaprálová Hana PLU9082 C TJ SOKOL Plumlov 86:53 + 41:00 2012
21. Karlová Eva MOV8551 C Sportovní klub orientačního běhu Ostrava 91:05 + 45:12 1444
22. Šebková Klára PTE8550 C TJ Sokol Ptení 92:53 + 47:00 1201
D35C
5.80 km, 150 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárková Eva TZL7653 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 39:03
2. Batani Hana TZL7351 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 41:59 + 2:56
3. Horčičková Eva UOL7051 C Spolek orientačních běžců Olomouc 44:50 + 5:47
4. Hubáčková Dagmar LCE6569 C TJ Slovan Luhačovice , spolek 45:01 + 5:58
5. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 46:42 + 7:39
6. Ebnerová Eva KON8277 C Klub orientačního běhu Konice 48:29 + 9:26
7. Dittrichová Andrea SKM7750 C Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s. 48:37 + 9:34
8. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava, z.s. 49:06 + 10:03
9. Jarošová Petra ZPV6666 C Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 49:16 + 10:13
10. Gallo Martina AOP7951 C Orientační Běh Opava, z.s. 49:43 + 10:40
11. Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 50:30 + 11:27
12. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk, z.s. 50:45 + 11:42
13. Kašparová Ivana UOL6951 C Spolek orientačních běžců Olomouc 51:27 + 12:24
14. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 53:22 + 14:19
15. Glabazňová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava, z.s. 54:43 + 15:40
16. Svačinková Jitka VRB7777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 55:17 + 16:14
17. Holasová Šarka AOP7853 C Orientační Běh Opava, z.s. 55:58 + 16:55
18. Linhartová Martina GIG7750 C GIGANT Orienteering, z. s. 55:59 + 16:56
19. Němečková Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 56:21 + 17:18
20. Slavíková Lenka VRB7373 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 56:25 + 17:22
21. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava, z.s. 57:10 + 18:07
22. Juřeníková Hana MOV8052 C Sportovní klub orientačního běhu Ostrava 57:11 + 18:08
23. Good Ludmila SBR8050 C Sportovní klub orientačního běhu Bruntál 57:27 + 18:24
24. Chovancová Jana TZL7352 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 58:12 + 19:09
25. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 58:35 + 19:32
26. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 58:41 + 19:38
26. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 58:41 + 19:38
28. Křečková Petra ZPV7076 C Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 59:14 + 20:11
29. Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava, z.s. 59:24 + 20:21
30. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 59:25 + 20:22
31. Horáčková Vladimíra MOV7750 C Sportovní klub orientačního běhu Ostrava 60:16 + 21:13
32. Maťátková Marcela STE7159 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 60:28 + 21:25
33. Létalová Soňa SFM8252 C Tělocvičná jednota Sokol Frýdek-Mistek 61:17 + 22:14
34. Tomášková Radka CEL7451 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 62:01 + 22:58
34. Karásková Marcela ZPV6970 C Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 62:01 + 22:58
36. Jílková Hana KON8080 C Klub orientačního běhu Konice 62:46 + 23:43
37. Smolíková Kateřina KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 63:20 + 24:17
38. Hrabalová Eva BFM8051 C Sportovní klub orientačního běhu Frýdek - Místek, z.s. 63:22 + 24:19
39. Vlachová Dita SBR7750 C Sportovní klub orientačního běhu Bruntál 64:25 + 25:22
40. Kundratová Jana TZL7350 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 65:36 + 26:33
41. Popieluchová Ivona BFM7453 C Sportovní klub orientačního běhu Frýdek - Místek, z.s. 66:07 + 27:04
42. Ondráčková Adéla KSU7676 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 66:17 + 27:14
43. Siatková Silvie ZLH7451 C TJ Zlaté Hory 68:21 + 29:18
44. Pattermanová Ivana KSU7551 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 70:23 + 31:20
45. Urbanová Edita STE7454 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 72:47 + 33:44
46. Pannová Vendula MOV7752 C Sportovní klub orientačního běhu Ostrava 75:59 + 36:56
47. Vránová Helena UOL7652 C Spolek orientačních běžců Olomouc 76:14 + 37:11
48. Seidenglanzová Irena SSU7450 C SK Severka Šumperk, z.s. 78:11 + 39:08
49. Navrátilová Helena ASU7799 C Magnus Orienteering z.s. 79:11 + 40:08
50. Benešová Petra KON7575 C Klub orientačního běhu Konice 80:55 + 41:52
51. Kopecká Jitka UOL7750 C Spolek orientačních běžců Olomouc 82:27 + 43:24
52. Stryková Vlasta KSU7667 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 84:32 + 45:29
53. Procházková Martina SOP7351 C TJ Slezan Opava 87:37 + 48:34
Doubravová Blanka ASU7499 C Magnus Orienteering z.s. DISK
Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov DISK
Štětínská Soňa MOV7650 C Sportovní klub orientačního běhu Ostrava DISK
D45C
4.80 km, 140 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vavrysová Iva LCE6359 C TJ Slovan Luhačovice , spolek 37:47
2. Hájová Jana TZL6051 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 39:22 + 1:35
3. Koláriková Irena TZL6351 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 41:56 + 4:09
4. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk, z.s. 42:23 + 4:36
5. Kubáňová Jana TBM7275 C TJ TESLA BRNO z.s. 42:25 + 4:38
6. Brodová Gabriela SFM7152 C Tělocvičná jednota Sokol Frýdek-Mistek 42:47 + 5:00
7. Ferdusová Eva LCE6461 C TJ Slovan Luhačovice , spolek 42:54 + 5:07
8. Hlavová Miroslava KON6389 C Klub orientačního běhu Konice 43:46 + 5:59
9. Vričanová Sylva HAV6751 C Orientační běh Havířov, z.s. 44:40 + 6:53
10. Argalášová Gabriela TRI6850 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 44:47 + 7:00
11. Hájková Jitka SOP7150 C TJ Slezan Opava 45:59 + 8:12
12. Dittrichová Lenka KON6285 C Klub orientačního běhu Konice 46:52 + 9:05
13. Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice z.s. 47:35 + 9:48
14. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 47:41 + 9:54
15. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava, z.s. 48:21 + 10:34
16. Bernatíková Šárka SFM7151 C Tělocvičná jednota Sokol Frýdek-Mistek 49:16 + 11:29
17. Kunzová Ivana BBM7155 C Beta Ursus Orienteering, z.s. 50:05 + 12:18
18. Soldánová Karin JPV6971 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 51:44 + 13:57
19. Šimková Hana UOL6653 C Spolek orientačních běžců Olomouc 52:08 + 14:21
20. Valentová Eva LCE6051 C TJ Slovan Luhačovice , spolek 52:26 + 14:39
21. Smičková Eva KON5887 C Klub orientačního běhu Konice 52:45 + 14:58
22. Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 57:19 + 19:32
23. Lázničková Marcela TZL6751 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 58:14 + 20:27
24. Cahlová Slávka LCE5451 C TJ Slovan Luhačovice , spolek 61:09 + 23:22
25. Kaděrová Barbora HAV7051 C Orientační běh Havířov, z.s. 62:19 + 24:32
26. Zatloukalová Eva ZLH7051 C TJ Zlaté Hory 62:28 + 24:41
27. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 63:59 + 26:12
28. Holečková Lenka UOL6750 C Spolek orientačních běžců Olomouc 64:05 + 26:18
29. Špacírová Danuše UOL5852 C Spolek orientačních běžců Olomouc 64:24 + 26:37
30. Kotrlová Gita UOL6953 C Spolek orientačních běžců Olomouc 66:18 + 28:31
31. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 69:09 + 31:22
32. Schäferová Jana TZL6566 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 70:09 + 32:22
33. Jeřábková Jana UOL6954 C Spolek orientačních běžců Olomouc 73:07 + 35:20
34. Řeháková Jana BFM7152 C Sportovní klub orientačního běhu Frýdek - Místek, z.s. 75:56 + 38:09
35. Novotná Jitka ZLH7050 C TJ Zlaté Hory 76:38 + 38:51
36. Nadera Agata 999 C CX80 Poslka 79:03 + 41:16
MS Opravil Pavel KSU7252 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. DISK
D55C
4.50 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolaříková Věra SBK5251 C Klub orientačního běhu Start Blansko 37:06
2. Denysenko Tamara 38S6150 C VZA Žilina 37:10 + 0:04
3. Janošíková Jaroslava UOL5858 C Spolek orientačních běžců Olomouc 37:54 + 0:48
4. Horynová Eva TZL5254 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 40:14 + 3:08
5. Hrubanová Věra UOL5953 C Spolek orientačních běžců Olomouc 43:00 + 5:54
6. Žaludková Miroslava TZL5954 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 47:22 + 10:16
7. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko, z.s. 49:35 + 12:29
8. Trávníčková Jitka KVS5651 C SKOB Kobra Vsetín z.s. 49:56 + 12:50
9. Sochorová Hana HAV6250 C Orientační běh Havířov, z.s. 50:21 + 13:15
10. Hájková Ludmila OOP5751 C TJ Opava 52:07 + 15:01
11. Štáblová Jitka HSU5350 C Horizont klub Šumperk 52:44 + 15:38
12. Künstlerová Milada UOL5651 C Spolek orientačních běžců Olomouc 53:47 + 16:41
13. Novotná Ludmila ZLH4850 C TJ Zlaté Hory 66:17 + 29:11
14. Čadilová Alena HSU5050 C Horizont klub Šumperk 71:33 + 34:27
Chromčáková Ivana JZL5450 C TJ Jižní svahy Zlín DISK
Ohnoutková Ludmila ZPV5077 C Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. DISK
DH10N
2.40 km, 40 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Matouš SKM1000 C Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s. 17:59
2. Mikuš Matěj PTE0808 C TJ Sokol Ptení 18:04 + 0:05
3. Solař Adam TZL0801 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 20:59 + 3:00
4. Vavrečka Radek C 21:38 + 3:39
5. Kundratová Eva TZL0950 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 21:39 + 3:40
6. Jungmannová Sofie PTE0757 C TJ Sokol Ptení 22:21 + 4:22
7. Talla Lukáš C 22:42 + 4:43
8. Janeček Jáchym UOL C Spolek orientačních běžců Olomouc 22:49 + 4:50
9. Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava, z.s. 24:05 + 6:06
10. Entová Kateřina TZL0751 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 25:34 + 7:35
11. Burdová Hana STE C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 26:10 + 8:11
12. Perničková Karolína TZL0850 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 26:25 + 8:26
13. Šnajdr Jakub PTE0700 C TJ Sokol Ptení 26:44 + 8:45
14. Ptáčková Julie TBM0980 C TJ TESLA BRNO z.s. 27:49 + 9:50
15. Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava, z.s. 29:17 + 11:18
16. Otrubová Veronika PLU C TJ SOKOL Plumlov 29:32 + 11:33
17. Čech Viktor AOP0801 C Orientační Běh Opava, z.s. 30:26 + 12:27
18. Chytráčková Zuzana PLU0950 C TJ SOKOL Plumlov 35:26 + 17:27
19. Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 35:28 + 17:29
20. Mališková Libuše LCE0951 C TJ Slovan Luhačovice , spolek 36:46 + 18:47
21. Kostka Artur MOV0901 C Sportovní klub orientačního běhu Ostrava 36:47 + 18:48
22. Kubíček Vavřinec UOL C Spolek orientačních běžců Olomouc 37:14 + 19:15
23. Kaufmanová Šárka TRI0851 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 37:25 + 19:26
24. Kopečný Jakub C 37:29 + 19:30
25. Talla Martin C 38:02 + 20:03
26. Lázničková Alžběta TZL0858 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 38:09 + 20:10
27. Vavrdová Karolína PTE0880 C TJ Sokol Ptení 38:45 + 20:46
28. Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 40:03 + 22:04
29. Fráňová Anežka C 40:17 + 22:18
30. Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 44:13 + 26:14
31. Kubeš David PLU0800 C TJ SOKOL Plumlov 46:09 + 28:10
32. Good Julie SBR0750 C Sportovní klub orientačního běhu Bruntál 46:46 + 28:47
33. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 52:55 + 34:56
34. Kročová Anna BFM1052 C Sportovní klub orientačního běhu Frýdek - Místek, z.s. 55:17 + 37:18
Vrbová Marie PTE0850 C TJ Sokol Ptení DISK
H10C
2.40 km, 40 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 16:48
2. Krupa Jan TRI0706 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 16:52 + 0:04
3. Vlček Tomáš VIC0713 C OB Vizovice z.s. 17:57 + 1:09
4. Ptáček Jonáš TBM0717 C TJ TESLA BRNO z.s. 18:50 + 2:02
5. Paloncý Jan KSU0808 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 19:13 + 2:25
6. Pernička Martin TZL0800 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 19:21 + 2:33
7. Kundrata Vít TZL0700 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 19:53 + 3:05
8. Pěček Jakub SKM0700 C Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s. 21:11 + 4:23
9. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava, z.s. 22:02 + 5:14
10. Gallo Ondřej AOP0802 C Orientační Běh Opava, z.s. 23:00 + 6:12
11. Skýba Jakub Jan LCE0701 C TJ Slovan Luhačovice , spolek 23:42 + 6:54
12. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava, z.s. 24:21 + 7:33
13. Navrátil Pavel ASU0747 C Magnus Orienteering z.s. 25:08 + 8:20
14. Popieluch Martin BFM0801 C Sportovní klub orientačního běhu Frýdek - Místek, z.s. 27:19 + 10:31
15. Bičánek Vít TRI0700 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 27:24 + 10:36
16. Kotala Petr TRI0705 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 30:14 + 13:26
17. Holub Ivan SBR0800 C Sportovní klub orientačního běhu Bruntál 31:42 + 14:54
18. Hájek Radim LCE0702 C TJ Slovan Luhačovice , spolek 32:34 + 15:46
18. Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering z.s. 32:34 + 15:46
20. Linhart Jakub GIG0800 C GIGANT Orienteering, z. s. 34:34 + 17:46
21. Volkov Maksym 38S0700 C VZA Žilina 35:39 + 18:51
22. Polášek Filip KSU0818 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 37:41 + 20:53
23. Plachý Ondřej JPV0707 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 39:41 + 22:53
24. Pánek Ondřej SSU C SK Severka Šumperk, z.s. 51:25 + 34:37
25. Cveček Jan SSU0701 C SK Severka Šumperk, z.s. 52:58 + 36:10
26. Stříteský Tomáš ZVS C Tělovýchovná jednota Zbrojovka Vsetín, o.s. 65:54 + 49:06
Kolář Jakub SSU C SK Severka Šumperk, z.s. DISK
H12C
3.40 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárek Tobias TZL0502 B Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 22:22
1. Damek Ondřej TRI0503 B Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 22:22 + 0:00
3. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 23:34 + 1:12
4. Bíčánek Jan TRI0502 B Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 23:37 + 1:15
5. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 23:48 + 1:26
6. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 24:21 + 1:59
7. Krček Jan AOP0500 C Orientační Běh Opava, z.s. 26:19 + 3:57
8. Sikora Matěj TRI0501 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 26:24 + 4:02
9. Juřeník Jakub MOV0601 C Sportovní klub orientačního běhu Ostrava 26:33 + 4:11
10. Šána Robert KSU0616 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 26:37 + 4:15
11. Sláma Šimon LCE0502 B TJ Slovan Luhačovice , spolek 26:56 + 4:34
12. Strýček Jan ADA0503 B Spartak Adamov, z. s. 27:25 + 5:03
13. Vodička Igor UOL0502 B Spolek orientačních běžců Olomouc 27:40 + 5:18
14. Pernička Václav TZL0602 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 28:08 + 5:46
15. Kirschner Damian TRI0506 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 28:26 + 6:04
16. Kroul Jiří KSU0505 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 28:42 + 6:20
17. Vaněk Bořek TZL0505 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 31:21 + 8:59
18. Vojvodík Eduard MOV0600 C Sportovní klub orientačního běhu Ostrava 31:35 + 9:13
19. Tomanek Lukáš KSU0502 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 31:39 + 9:17
20. Štorek Jan JPV0505 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 31:49 + 9:27
21. Němec Filip TZL0503 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 33:15 + 10:53
22. Borunský Matěj AOP0600 C Orientační Běh Opava, z.s. 34:37 + 12:15
23. Ryška Matěj TRI0604 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 37:00 + 14:38
24. Strakoš Ondřej TZL0601 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 37:28 + 15:06
25. Holub Mikuláš SBR0500 C Sportovní klub orientačního běhu Bruntál 37:39 + 15:17
26. Palas Jan TZL0507 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 39:57 + 17:35
27. Mudrák Šimon LCE0601 C TJ Slovan Luhačovice , spolek 40:04 + 17:42
28. Vítkovič Patrik TRI0507 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 40:38 + 18:16
29. Kobylka David ASU0546 C Magnus Orienteering z.s. 40:46 + 18:24
30. Martinek Matyáš TZL0504 B Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 41:24 + 19:02
31. Greschner Adam ASU0547 C Magnus Orienteering z.s. 41:32 + 19:10
31. Soldán Robin PLU0600 C TJ SOKOL Plumlov 41:32 + 19:10
33. Smyček David BFM0504 C Sportovní klub orientačního běhu Frýdek - Místek, z.s. 42:05 + 19:43
34. Cieslar Michael TRI0505 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 43:34 + 21:12
35. Kaufman Jan TRI0602 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 44:40 + 22:18
36. Špok Petr KRN0601 C TJ Lokomotiva Krnov, z.s. 46:11 + 23:49
37. Hrbáček Filip LCE0501 C TJ Slovan Luhačovice , spolek 47:25 + 25:03
38. Holesz Stanislav TRI0601 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 50:16 + 27:54
39. Staněk Matěj HAV0501 C Orientační běh Havířov, z.s. 51:05 + 28:43
40. Poláček Tomáš JPV0520 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 51:30 + 29:08
41. Maťátko Václav STE0500 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 53:24 + 31:02
42. Kovařík Šimon LCE0503 C TJ Slovan Luhačovice , spolek 61:17 + 38:55
43. Ondráček Viktor KSU0600 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 61:21 + 38:59
44. Byrtus Jakub TRI0508 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 64:07 + 41:45
45. Slavík Ondřej VRB0505 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 73:12 + 50:50
Opravil Vojtěch KSU0515 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. DISK
Jordán Alexandr KSU0626 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. DISK
Riessler Štěpán OTK0500 C TJ Jiskra Otrokovice, z.s. DISK
H14C
4.20 km, 90 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 29:30
2. Hustý Adam TZL0403 B Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 31:10 + 1:40
3. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 31:23 + 1:53
4. Novosad Pavel TZL0404 B Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 32:36 + 3:06
5. Beneš Jindřich KON0404 B Klub orientačního běhu Konice 32:37 + 3:07
6. Peňáz Radek VRB0313 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 33:32 + 4:02
7. Mrózek Pawel TRI0401 B Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 34:38 + 5:08
8. Šemnický Jakub TZL0400 B Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 35:12 + 5:42
9. Patterman Prokop KSU0333 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 36:30 + 7:00
10. Peňáz Vojtěch VRB0303 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 36:31 + 7:01
11. Mielec Radomír AOV0301 C TJ Baník Ostrava OKD 38:19 + 8:49
12. Rajman Filip UOL0301 C Spolek orientačních běžců Olomouc 42:18 + 12:48
13. Tomášek Adam CEL0400 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 42:22 + 12:52
14. Poláček Lukáš JPV0306 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 44:22 + 14:52
15. Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 45:45 + 16:15
16. Hájek Petr LCE0306 C TJ Slovan Luhačovice , spolek 46:35 + 17:05
17. Skala Vít SSU0302 C SK Severka Šumperk, z.s. 46:57 + 17:27
18. Cupal Petr STE0300 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 47:35 + 18:05
19. Minx Oliver JPV0303 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 48:44 + 19:14
20. Haltof Adam TRI0300 B Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 49:18 + 19:48
21. Janků Martin STE0404 B SK SKI-OB Šternberk, z.s. 51:37 + 22:07
22. Krupa Jakub TRI0404 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 54:43 + 25:13
23. Novotný Erik ZLH0301 B TJ Zlaté Hory 55:20 + 25:50
24. Sliž Rostislav TRI0302 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 56:25 + 26:55
25. Kovařík Jakub LCE0307 B TJ Slovan Luhačovice , spolek 57:49 + 28:19
26. Polášek Vít KSU0402 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 62:48 + 33:18
27. Špaček Vojtěch UOL0403 C Spolek orientačních běžců Olomouc 63:50 + 34:20
28. Pěček Dominik SKM0401 C Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s. 66:48 + 37:18
29. Hošťálek Ondřej ZPV0300 C Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 70:36 + 41:06
30. Novák Rostislav PLU0300 C TJ SOKOL Plumlov 73:41 + 44:11
Slezák Aleš NNN0448 C Neregistrovaní (NNN) DISK
H16C
5.80 km, 150 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chovanec Václav TZL0201 A Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 38:47
2. Šafář Martin KSU0105 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 39:26 + 0:39
3. Dostál František UOL0201 B Spolek orientačních běžců Olomouc 41:47 + 3:00
4. Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk, z.s. 46:14 + 7:27
5. Šimek Štěpán UOL0104 B Spolek orientačních běžců Olomouc 46:53 + 8:06
6. Kundrata Jan TZL0203 B Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 48:15 + 9:28
7. Neumann David STE0101 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 48:18 + 9:31
8. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 49:02 + 10:15
9. Babišta Antonín KSU0111 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 49:22 + 10:35
10. Blank Noah SKM0201 B Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s. 49:44 + 10:57
11. Chmelář Jan 37C0100 C Bez registrace 50:06 + 11:19
12. Bartík Filip TZL0202 B Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 54:08 + 15:21
13. Koňařík Vít SVS0200 B Orientklub Vsetín 56:51 + 18:04
14. Vébr Tomáš HAV0200 C Orientační běh Havířov, z.s. 62:46 + 23:59
15. Hájek Tomáš STE0200 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 63:59 + 25:12
16. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 65:18 + 26:31
17. Jedzok Vojtěch UOL0202 C Spolek orientačních běžců Olomouc 65:36 + 26:49
18. Zvoníček Jiří SKM0101 B Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s. 68:07 + 29:20
19. Tomášek Ondřej CEL0100 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 74:10 + 35:23
20. Havelka Jan KON0222 C Klub orientačního běhu Konice 102:09 + 63:22
H18C
7.00 km, 150 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 40:09
2. Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 41:20 + 1:11
3. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 43:37 + 3:28
4. Beneš Miroslav KON9915 B Klub orientačního běhu Konice 53:47 + 13:38
5. Müller Tomáš OTK9901 B TJ Jiskra Otrokovice, z.s. 57:27 + 17:18
6. Kašpar Petr JPV9915 B Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 58:41 + 18:32
7. Staněk Ondra HAV0002 C Orientační běh Havířov, z.s. 59:12 + 19:03
8. Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 61:12 + 21:03
9. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk, z.s. 61:14 + 21:05
10. Grulich Ondřej KSU0049 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 63:02 + 22:53
11. Kaděra Vojta HAV0000 C Orientační běh Havířov, z.s. 64:59 + 24:50
12. Ondráček Radek KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 66:39 + 26:30
13. Navrátil Adam TRI9900 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 136:34 + 96:25
H21C
10.50 km, 300 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8162
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Perůtka Jan LCE8801 C TJ Slovan Luhačovice , spolek 58:48 8480
2. Přibyl Bronislav TZL8603 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 60:11 + 1:23 8296
3. Hubáček Josef LCE6127 C TJ Slovan Luhačovice , spolek 64:34 + 5:46 7711
4. Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov 66:14 + 7:26 7489
5. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava, z.s. 66:40 + 7:52 7431
6. Červinka Jan OKP8901 C Sportovní klub OK 24 Praha 66:56 + 8:08 7395
7. Rychlý Pavel KRN8505 C TJ Lokomotiva Krnov, z.s. 67:03 + 8:15 7380
8. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 68:05 + 9:17 7242
9. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 68:46 + 9:58 7151
10. Vlach Jiří AOV7900 C TJ Baník Ostrava OKD 69:21 + 10:33 7073
11. Bencúr Juraj LCE7701 C TJ Slovan Luhačovice , spolek 69:57 + 11:09 6993
12. Zicha Jiří LCE7708 C TJ Slovan Luhačovice , spolek 70:09 + 11:21 6966
13. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 70:35 + 11:47 6908
14. Kopecký David UOL7800 C Spolek orientačních běžců Olomouc 70:36 + 11:48 6906
15. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 70:40 + 11:52 6897
16. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 72:13 + 13:25 6690
17. Jirka Michal ZBM8403 C SK Brno - Žabovřesky 72:35 + 13:47 6641
18. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 72:47 + 13:59 6615
19. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 73:05 + 14:17 6575
20. Ptáček Ondřej TBM7120 C TJ TESLA BRNO z.s. 73:47 + 14:59 6481
21. Frainšic Michal BFM8303 C Sportovní klub orientačního běhu Frýdek - Místek, z.s. 74:26 + 15:38 6395
22. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering z.s. 74:40 + 15:52 6363
23. Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 74:49 + 16:01 6343
24. Dvorský Vojtěch SKM9401 C Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s. 77:37 + 18:49 5970
25. Zvoníček Josef SKM9404 C Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s. 78:22 + 19:34 5870
26. Škoda František LCE7439 C TJ Slovan Luhačovice , spolek 79:53 + 21:05 5668
27. Pospíšil Petr SOP9301 C TJ Slezan Opava 82:38 + 23:50 5301
28. Dudík Petr JPV8917 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 83:19 + 24:31 5209
29. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 83:28 + 24:40 5189
30. Novotný Tomáš ZLH7001 C TJ Zlaté Hory 83:36 + 24:48 5172
31. Kašpar Jakub ASU9747 B Magnus Orienteering z.s. 86:38 + 27:50 4767
32. Špičák František CEL8039 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 86:43 + 27:55 4756
33. Bernatík Lukáš SFM9801 C Tělocvičná jednota Sokol Frýdek-Mistek 86:48 + 28:00 4745
34. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 87:46 + 28:58 4616
35. Začal Martin PLU8100 C TJ SOKOL Plumlov 93:09 + 34:21 3898
36. Pitra Martin CHT9204 C Sportovní klub Chrast 100:05 + 41:17 2973
37. Procházka Jiří ADA7512 C Spartak Adamov, z. s. 100:28 + 41:40 2922
38. Karásek Michal ZPV7900 C Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 105:52 + 47:04 2201
39. Solař Michael NNN9549 C Neregistrovaní (NNN) 116:03 + 57:15
40. Koťátko Aleš SFM8303 C Tělocvičná jednota Sokol Frýdek-Mistek 127:13 + 68:25 0
Špičák František CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané DISK 0
Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov DISK 0
H21D
7.00 km, 150 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2976
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Stoklasa Bohumil PLU8417 C TJ SOKOL Plumlov 49:23 3083
2. Daněk Roman SBK7541 C Klub orientačního běhu Start Blansko 50:25 + 1:02 3023
3. Špacír Jan UOL8805 C Spolek orientačních běžců Olomouc 53:51 + 4:28 2823
4. Mikuš Oldřich PTE8204 C TJ Sokol Ptení 57:51 + 8:28 2591
5. Lachendro Jan SKM8700 C Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s. 57:54 + 8:31 2588
6. Zvoníček Jan SKM9801 B Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s. 61:25 + 12:02 2384
7. Dressler Jan SBK7911 C Klub orientačního běhu Start Blansko 63:19 + 13:56 2273
8. Jelínek Vít TZL5102 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 63:27 + 14:04 2265
9. Musil Martin STE9701 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 69:42 + 20:19
10. Honkyš Pavel JPV9707 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 77:19 + 27:56 1460
11. Erben Martin SOP9001 C TJ Slezan Opava 99:01 + 49:38 199
H35C
8.30 km, 220 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horký Jan UOL7100 C Spolek orientačních běžců Olomouc 48:57
2. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering z.s. 49:27 + 0:30
3. Dittrich Pavel SKM7501 C Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s. 49:40 + 0:43
4. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 50:20 + 1:23
5. Pekárek Evžen TZL7007 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 50:53 + 1:56
6. Rigó Marek ODR7101 C Sportovní klub orientačního běhu Odry 53:08 + 4:11
7. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 54:44 + 5:47
8. Mudrák Stanislav LCE6701 C TJ Slovan Luhačovice , spolek 55:11 + 6:14
9. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava, z.s. 55:47 + 6:50
10. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 57:06 + 8:09
11. Souček Jan KSU6504 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 59:13 + 10:16
12. Čech Tomáš AOP7001 C Orientační Běh Opava, z.s. 59:15 + 10:18
12. Vlček Roman SKM7000 C Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s. 59:15 + 10:18
14. Vrubel Karel TZL6401 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 59:28 + 10:31
15. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 59:59 + 11:02
16. Huňka Karel KON6919 C Klub orientačního běhu Konice 60:15 + 11:18
17. Pěček Martin SKM7301 C Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s. 60:49 + 11:52
18. Grepl Ladislav KON6111 C Klub orientačního běhu Konice 61:12 + 12:15
19. Berger Tomáš MOV6901 C Sportovní klub orientačního běhu Ostrava 61:18 + 12:21
20. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín z.s. 61:50 + 12:53
21. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 61:52 + 12:55
22. Müller Libor OTK7201 C TJ Jiskra Otrokovice, z.s. 62:03 + 13:06
23. Vébr Radek HAV7103 C Orientační běh Havířov, z.s. 62:21 + 13:24
24. Jakobi Zdeněk HAV5701 C Orientační běh Havířov, z.s. 62:52 + 13:55
25. Pernička Petr TZL7336 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 62:54 + 13:57
26. Matoušek Milan KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 63:54 + 14:57
27. Lanc Marian TZL5806 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 64:04 + 15:07
28. Smékal David UOL7503 C Spolek orientačních běžců Olomouc 64:14 + 15:17
29. Karásek Martin ZPV7301 C Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 64:27 + 15:30
30. Novosad Pavel TZL7401 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 64:34 + 15:37
31. Hubáček Martin CEL7015 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 65:52 + 16:55
32. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 65:56 + 16:59
33. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 66:20 + 17:23
34. Tomášek Petr NNN C Neregistrovaní (NNN) 67:34 + 18:37
35. Rytíř Michal SKM7325 C Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s. 68:07 + 19:10
36. Patterman Pavel KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 68:20 + 19:23
36. Svěchota Milan MOV7202 C Sportovní klub orientačního běhu Ostrava 68:20 + 19:23
38. Popieluch Michal BFM7301 C Sportovní klub orientačního běhu Frýdek - Místek, z.s. 68:56 + 19:59
39. Volkov Alexander 38S8000 C VZA Žilina 68:59 + 20:02
39. Pěček Vítězslav SKM7104 C Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s. 68:59 + 20:02
41. Mielec Jaromír AOV6901 C TJ Baník Ostrava OKD 69:00 + 20:03
42. Šarman Radim MOV6201 C Sportovní klub orientačního běhu Ostrava 70:06 + 21:09
43. Zvoníček Josef SKM6901 C Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s. 70:10 + 21:13
44. Cveček Martin PVP7400 C Vysokoškolský sportovní spolek Přírodověda Praha 71:30 + 22:33
45. Kroul Josef KSU7302 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 73:39 + 24:42
46. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk, z.s. 74:04 + 25:07
47. Paloncý Pavel KSU6349 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 75:00 + 26:03
48. Křupka Tomáš KON7717 C Klub orientačního běhu Konice 75:57 + 27:00
49. Kostka Petr MOV8200 C Sportovní klub orientačního běhu Ostrava 76:48 + 27:51
50. Chmelář Jan JPV7501 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 77:59 + 29:02
51. Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering z.s. 78:35 + 29:38
52. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering z.s. 80:32 + 31:35
53. Sláma Lumír LCE8103 C TJ Slovan Luhačovice , spolek 80:58 + 32:01
54. Brychlec Lukáš MOV7501 C Sportovní klub orientačního běhu Ostrava 85:19 + 36:22
55. Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 85:30 + 36:33
56. Kopecký Ivo JPV7505 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 86:22 + 37:25
57. Kratschmerová Kateřina VRB C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 87:25 + 38:28
58. Doležal Zdeněk 6YC7401 C Neregistrovaní 90:53 + 41:56
59. Kozel Jiří NNN7547 C Neregistrovaní (NNN) 97:56 + 48:59
60. Pavelka Martin KSU7503 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 98:46 + 49:49
61. Jurenka Pavel JPV8101 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 102:12 + 53:15
62. Vrána Jan UOL7300 C Spolek orientačních běžců Olomouc 104:52 + 55:55
63. Šaňák Daniel UOL7601 C Spolek orientačních běžců Olomouc 105:02 + 56:05
64. Krček Martin AOP7302 C Orientační Běh Opava, z.s. 107:53 + 58:56
65. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice z.s. 108:10 + 59:13
Živěla Aleš OOL C SK Haná orienteering DISK
Gallo Marek AOP7602 C Orientační Běh Opava, z.s. DISK
H45C
7.10 km, 160 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice z.s. 41:44
2. Kratochvíl Karel HOB7001 C Sportovní klub orientačního běhu HOBES Horní Benešov, z. s. 48:12 + 6:28
2. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava, z.s. 48:12 + 6:28
4. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 51:08 + 9:24
5. Nadera Dariusz 999 C CX80 Poslka 51:12 + 9:28
6. Slavík Tomáš VRB6808 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 52:51 + 11:07
7. Láznička Robert TZL6309 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 52:53 + 11:09
8. Navrátil Rostislav TRI6601 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 53:00 + 11:16
9. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 53:09 + 11:25
10. Schäfer Michal TZL6304 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 53:19 + 11:35
11. Křeček Miroslav ZPV6213 C Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 53:25 + 11:41
12. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 55:23 + 13:39
13. Kunz Petr OTK6910 C TJ Jiskra Otrokovice, z.s. 55:56 + 14:12
14. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 59:10 + 17:26
15. Galík Svatopluk TZL6301 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 60:19 + 18:35
16. Svoboda Martin BFM6701 C Sportovní klub orientačního běhu Frýdek - Místek, z.s. 61:17 + 19:33
17. Janeček Jiří CEL6827 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 61:35 + 19:51
18. Láznička Libor TZL6701 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 62:22 + 20:38
19. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 62:23 + 20:39
20. Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice z.s. 62:32 + 20:48
20. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava, z.s. 62:32 + 20:48
22. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ SOKOL Plumlov 62:34 + 20:50
23. Bačo Lubomír SOP6201 C TJ Slezan Opava 62:47 + 21:03
24. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT-OB Holešov 62:50 + 21:06
25. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 63:18 + 21:34
26. Sklenář Josef SBR6601 C Sportovní klub orientačního běhu Bruntál 63:41 + 21:57
27. Juračka Zdeněk HAV5702 C Orientační běh Havířov, z.s. 64:24 + 22:40
28. Vodička Luděk SBR5501 C Sportovní klub orientačního běhu Bruntál 65:14 + 23:30
29. Maceček Otakar MOV6102 C Sportovní klub orientačního běhu Ostrava 65:40 + 23:56
30. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 65:49 + 24:05
31. Kotrle Miroslav UOL7005 C Spolek orientačních běžců Olomouc 65:56 + 24:12
32. Navrátil Antonín UOL5301 C Spolek orientačních běžců Olomouc 66:28 + 24:44
33. Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering z.s. 67:31 + 25:47
34. Strakoš Bohumil TZL6345 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 69:23 + 27:39
35. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 69:55 + 28:11
36. Bruk Slavomír TRI6800 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 73:05 + 31:21
37. Kaděra Pavel HAV7100 C Orientační běh Havířov, z.s. 74:28 + 32:44
38. Peřinka Jan AOP6301 C Orientační Běh Opava, z.s. 75:06 + 33:22
39. Štětínský Pavel MOV7104 C Sportovní klub orientačního běhu Ostrava 76:06 + 34:22
40. Riessler Otto OTK6800 C TJ Jiskra Otrokovice, z.s. 76:44 + 35:00
41. Plachý Martin JPV6515 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 77:04 + 35:20
42. Cetl Vladimír AOP6602 C Orientační Běh Opava, z.s. 77:27 + 35:43
43. Strýček Jiří ADA6701 C Spartak Adamov, z. s. 77:28 + 35:44
44. Štorek Petr JPV6505 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 80:26 + 38:42
45. Zatloukal Tomáš ZLH6701 C TJ Zlaté Hory 81:55 + 40:11
46. Novotný Petr NNN6711 C Neregistrovaní (NNN) 83:30 + 41:46
47. Raclavský Vladislav UOL6600 C Spolek orientačních běžců Olomouc 85:14 + 43:30
48. Řezanina Lubomír ZVS6601 C Tělovýchovná jednota Zbrojovka Vsetín, o.s. 85:32 + 43:48
49. Vývoda Zdeněk MOV6702 C Sportovní klub orientačního běhu Ostrava 88:48 + 47:04
50. Poláček Luboš JPV7214 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 93:00 + 51:16
51. Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 94:19 + 52:35
52. Kunath Pavel MOV7200 C Sportovní klub orientačního běhu Ostrava 112:49 + 71:05
53. Rýc-Bednář René MOV7001 C Sportovní klub orientačního běhu Ostrava 124:24 + 82:40
Tomášek Jiří CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané DISK
H55C
5.50 km, 120 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plášek Martin LCE6118 C TJ Slovan Luhačovice , spolek 41:17
2. Slezák Libor LCE6207 C TJ Slovan Luhačovice , spolek 41:31 + 0:14
3. Hrouza Jan KRN5401 C TJ Lokomotiva Krnov, z.s. 42:10 + 0:53
4. Kusbach Antonín TZL5800 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 43:39 + 2:22
5. Juřeník Josef MOV5201 C Sportovní klub orientačního běhu Ostrava 43:41 + 2:24
6. Pospíšil Václav SOP5701 C TJ Slezan Opava 44:40 + 3:23
7. Zabloudil Pavel TBM5003 C TJ TESLA BRNO z.s. 45:16 + 3:59
8. Tomášek Pavel OTK5800 C TJ Jiskra Otrokovice, z.s. 46:23 + 5:06
9. Kolařík Zdeněk SBK5406 C Klub orientačního běhu Start Blansko 46:32 + 5:15
10. Komínek Jaroslav KON5713 C Klub orientačního běhu Konice 47:05 + 5:48
11. Slováček Rudolf TZL5402 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 47:18 + 6:01
12. Hrouza Tomáš KRN5201 C TJ Lokomotiva Krnov, z.s. 47:33 + 6:16
13. Háj Bohumil TZL5601 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 48:08 + 6:51
14. Argaláš Jaroslav TRI6202 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 49:21 + 8:04
15. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice z.s. 52:18 + 11:01
16. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 52:54 + 11:37
17. Štípek Rostislav TZL5702 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 52:55 + 11:38
18. Vašek Rudolf SOP5702 C TJ Slezan Opava 53:41 + 12:24
19. Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava 54:50 + 13:33
20. Šidla Antonín OTK4601 C TJ Jiskra Otrokovice, z.s. 55:19 + 14:02
20. Petr Václav MOV5801 C Sportovní klub orientačního běhu Ostrava 55:19 + 14:02
22. Skácel Jaroslav KON4617 C Klub orientačního běhu Konice 55:46 + 14:29
23. Peška Antonín HLV4801 C KČT-OB Holešov 56:02 + 14:45
24. Zeman Ludvík BFM5301 C Sportovní klub orientačního běhu Frýdek - Místek, z.s. 58:24 + 17:07
25. Kostka Evžen AOP5701 C Orientační Běh Opava, z.s. 59:51 + 18:34
26. Bednář Jan UOL5402 C Spolek orientačních běžců Olomouc 64:08 + 22:51
27. Kolář Leopold VRB5404 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 64:14 + 22:57
28. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko, z.s. 66:04 + 24:47
29. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko, z.s. 66:49 + 25:32
30. Malysa Ján SOP5102 C TJ Slezan Opava 67:41 + 26:24
31. Haltof Jindřich TRI6201 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 69:13 + 27:56
32. Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 69:46 + 28:29
33. Janošík Antonín UOL5201 C Spolek orientačních běžců Olomouc 75:15 + 33:58
34. Štěpáník Otakar OTK5707 C TJ Jiskra Otrokovice, z.s. 76:42 + 35:25
35. Kaloč Vítězslav KVS5904 C SKOB Kobra Vsetín z.s. 84:23 + 43:06
36. Labudík Milan VRB6202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 91:25 + 50:08
37. Polínek Jaroslav OTK5300 C TJ Jiskra Otrokovice, z.s. 92:23 + 51:06
H65C
4.50 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Toman Stanislav SBR4801 C Sportovní klub orientačního běhu Bruntál 35:03
2. Jelínek Petr TZL4902 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 35:13 + 0:10
3. Babák Jiří ZLH4801 C TJ Zlaté Hory 35:15 + 0:12
4. Pospíšil Karel VRB5001 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 36:50 + 1:47
5. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk, z.s. 37:45 + 2:42
6. Novotný Stanisl ZLH4800 C TJ Zlaté Hory 38:15 + 3:12
7. Láznička Alois TZL3613 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 38:34 + 3:31
8. Dufek Jan TBM4231 C TJ TESLA BRNO z.s. 39:30 + 4:27
9. Horký Jan UOL4600 C Spolek orientačních běžců Olomouc 39:34 + 4:31
10. Jadviščok Ladislav UOL5101 C Spolek orientačních běžců Olomouc 40:31 + 5:28
11. Šmakal Pavel TZL4801 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 40:49 + 5:46
12. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 43:10 + 8:07
13. Nosek Jiří OOP4401 C TJ Opava 44:19 + 9:16
14. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 47:56 + 12:53
15. Dospíšil Jaroslav SBR4501 C Sportovní klub orientačního běhu Bruntál 48:53 + 13:50
16. Kunz Antonín OTK4729 C TJ Jiskra Otrokovice, z.s. 49:35 + 14:32
17. Soviš Ivan SBR4601 C Sportovní klub orientačního běhu Bruntál 50:20 + 15:17
18. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD, o.s. 52:05 + 17:02
19. Beneš Karel HAV4201 C Orientační běh Havířov, z.s. 52:44 + 17:41
20. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s. 54:40 + 19:37
21. Gottfried Jan UOL4602 C Spolek orientačních běžců Olomouc 64:08 + 29:05
22. Sedlář Vladimír AOP4201 C Orientační Běh Opava, z.s. 66:46 + 31:43
23. Opletal Jaroslav TRI3700 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 70:21 + 35:18
24. Žák Ladislav ZLH C TJ Zlaté Hory 72:53 + 37:50
25. Vávra Jiří MOV4102 C Sportovní klub orientačního běhu Ostrava 75:05 + 40:02
26. Valla Stanislav TZL3125 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 93:46 + 58:43
HDR
2.30 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fendrychová Klára STE0750 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 19:45
2. Pavlíčková Tereza UOL C Spolek orientačních běžců Olomouc 19:47 + 0:02
3. Mudrák Matouš LCEXXXX C TJ Slovan Luhačovice , spolek 19:53 + 0:08
4. Pekárek David TZL1000 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 20:18 + 0:33
5. Kubáň Patrik TBM1001 C TJ TESLA BRNO z.s. 20:42 + 0:57
6. Solař Jan TZL1003 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 21:25 + 1:40
7. Juřeníková Ema MOV0951 C Sportovní klub orientačního běhu Ostrava 22:08 + 2:23
8. Procházka Ferdinand ADA1001 C Spartak Adamov, z. s. 22:20 + 2:35
9. Vojkovský Václav TRI0800 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 22:36 + 2:51
10. Schaffer Matěj 3SX0501 C ZŠ Těšetice 24:51 + 5:06
11. Lavrenčík Filip 3SX1500 C ZŠ Těšetice 24:57 + 5:12
12. Hozík Štěpán TZL0806 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 25:53 + 6:08
13. Mikoška Jan STE C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 26:00 + 6:15
14. Šnajdrová Nikol PTE1050 C TJ Sokol Ptení 26:01 + 6:16
15. Přibík Martin TZL0807 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 26:05 + 6:20
16. Truneček Jakub TZL0705 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 26:08 + 6:23
17. Brychtová Adriana LCE9653 C TJ Slovan Luhačovice , spolek 26:10 + 6:25
18. Navrátil Adam 3SX0601 C ZŠ Těšetice 26:11 + 6:26
19. Lerch David C 26:36 + 6:51
20. Miklová Eliška LCE C TJ Slovan Luhačovice , spolek 26:52 + 7:07
21. Londinová Sylva LCE C TJ Slovan Luhačovice , spolek 27:00 + 7:15
21. Gavenda Štěpán LCE C TJ Slovan Luhačovice , spolek 27:00 + 7:15
23. Janík Jakub 3SX0500 C ZŠ Těšetice 27:10 + 7:25
23. Kopecká Tereza UOL1050 C Spolek orientačních běžců Olomouc 27:10 + 7:25
25. Jakůbková Jana LCE0651 C TJ Slovan Luhačovice , spolek 27:18 + 7:33
26. Juríková Michaela LCE0853 C TJ Slovan Luhačovice , spolek 27:22 + 7:37
27. Zichová Nela LCE0954 C TJ Slovan Luhačovice , spolek 27:39 + 7:54
28. Sadílková Klára STE C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 27:59 + 8:14
28. Káňa Jindřich LCE0602 C TJ Slovan Luhačovice , spolek 27:59 + 8:14
30. Kapitulčín David BFM0308 C Sportovní klub orientačního běhu Frýdek - Místek, z.s. 28:01 + 8:16
31. Němec Michal TZL0805 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 28:14 + 8:29
32. Hýblová Eliška JPV C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 28:22 + 8:37
33. Tinková Barbora JPV C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 28:24 + 8:39
34. Pavlica Bedřich C 28:30 + 8:45
35. Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 28:33 + 8:48
36. Vrba Antonín PTE1001 C TJ Sokol Ptení 28:36 + 8:51
37. Holesz Samuel TRI0801 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 29:03 + 9:18
38. Pěček Tobiáš SKM1100 C Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s. 29:33 + 9:48
39. Bábková Amálie PTE1051 C TJ Sokol Ptení 30:28 + 10:43
40. Slámová Julie LCE1051 C TJ Slovan Luhačovice , spolek 30:34 + 10:49
41. Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 31:24 + 11:39
42. Bruk Tomáš TRI0900 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 32:06 + 12:21
43. Tomášková Anna NNN C Neregistrovaní (NNN) 32:07 + 12:22
44. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 32:17 + 12:32
45. Tomášek Josef NNN C Neregistrovaní (NNN) 32:33 + 12:48
46. Ratiborská Veronika JPV8077 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 32:40 + 12:55
47. Smetana Adam VRB C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 32:54 + 13:09
48. Berger Tomáš MOV C Sportovní klub orientačního běhu Ostrava 33:33 + 13:48
49. Michálek Marián LCE1111 C TJ Slovan Luhačovice , spolek 33:34 + 13:49
49. Peňáz Jan VRB1111 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 33:34 + 13:49
51. Volkova Maja 38S0950 C VZA Žilina 33:39 + 13:54
52. Valyavka Viktoriya 38S0850 C VZA Žilina 33:43 + 13:58
53. Holubová Pavlína SBR C Sportovní klub orientačního běhu Bruntál 33:46 + 14:01
54. Kroul František KSU1010 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 34:17 + 14:32
54. Bártková Rozárie STE0851 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 34:17 + 14:32
56. Eliášová Viktorie TBM1052 C TJ TESLA BRNO z.s. 34:18 + 14:33
57. Walaská Klára TRI0950 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 34:49 + 15:04
58. Pechová Lucie 3SX0752 C ZŠ Těšetice 36:10 + 16:25
59. Kubičková Magdalena UOL C Spolek orientačních běžců Olomouc 36:47 + 17:02
59. Zbořilová Sára 3SX0850 C ZŠ Těšetice 36:47 + 17:02
61. Walaski Vítek TRI1400 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 36:53 + 17:08
62. Kotůlková Dorota AOP1150 C Orientační Běh Opava, z.s. 38:46 + 19:01
63. Kratochvíl David HOB1101 C Sportovní klub orientačního běhu HOBES Horní Benešov, z. s. 39:04 + 19:19
64. Novosadová Klára TZL0952 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 40:03 + 20:18
65. Škoda František LCE1113 C TJ Slovan Luhačovice , spolek 40:13 + 20:28
66. Smetanová Anna VRB C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 40:14 + 20:29
67. Okontw Sofie C 42:36 + 22:51
68. Janků Michala STE1150 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 42:43 + 22:58
69. Daněk František SBK1010 C Klub orientačního běhu Start Blansko 47:41 + 27:56
70. Kudelová Olivie LCE C TJ Slovan Luhačovice , spolek 47:47 + 28:02
71. Hrabal František BFM1001 C Sportovní klub orientačního běhu Frýdek - Místek, z.s. 54:33 + 34:48
72. Good Marie SBR1250 C Sportovní klub orientačního běhu Bruntál 59:32 + 39:47
73. Ebnerová Alena KON1171 C Klub orientačního běhu Konice 65:23 + 45:38
74. Kozlová Eliška NNNYYYY C Neregistrovaní (NNN) 66:44 + 46:59
75. Jalová Kristýna C 94:31 + 74:46
76. Jalový Kryštof C 94:48 + 75:03
77. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava, z.s. 122:14 + 102:29
Staroštík Jakub UOL1000 C Spolek orientačních běžců Olomouc DISK
Staroštíková Eliška UOL1350 C Spolek orientačních běžců Olomouc DISK
Hrbáčková Michaela LCE0751 C TJ Slovan Luhačovice , spolek DISK
Bruk Lukáš TRI0901 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek DISK
P
3.20 km, 50 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 21:57
2. Novák Jan STE7900 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 22:15 + 0:18
3. Procházka Josef KON7219 C Klub orientačního běhu Konice 22:33 + 0:36
4. Vojvodík Martin 7SC7401 C Neregistrovaní - MOV 24:38 + 2:41
5. Peňas Radek VRB C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 24:43 + 2:46
6. Pavlica Jiří C 26:07 + 4:10
7. Hrabal Zdeněk BFM7801 C Sportovní klub orientačního běhu Frýdek - Místek, z.s. 27:00 + 5:03
8. Dovrtělová Gabriela KON C Klub orientačního běhu Konice 27:20 + 5:23
9. Pavel Dráč 8VX7200 C Klub 27:24 + 5:27
10. Kavan Luboš SKM6301 C Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s. 28:10 + 6:13
11. Hrbáček Tomáš LCEsxxx C TJ Slovan Luhačovice , spolek 28:46 + 6:49
12. Ondráček Martin KSU7222 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 28:52 + 6:55
13. Pěčková Monika SKM7350 C Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s. 29:08 + 7:11
14. Bucká Karolína 4BX9550 C Občas běhám 29:15 + 7:18
15. Doseděl Štěpán STE0206 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 29:20 + 7:23
16. Fráňová Petra C 30:26 + 8:29
17. Moser Zdeněk SKM6200 C Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s. 30:29 + 8:32
18. Matulíková Aneta TZL0050 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 30:49 + 8:52
19. Dosedělová Klára STE9751 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 30:59 + 9:02
20. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 31:23 + 9:26
21. Navrátil Tomáš 3SX0200 C ZŠ Těšetice 31:28 + 9:31
22. Bíčánková Jana TRI7550 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 31:44 + 9:47
23. Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 32:25 + 10:28
24. Polášková Jana KSU7171 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 32:32 + 10:35
25. Kobylka Roman ASU6749 C Magnus Orienteering z.s. 32:54 + 10:57
26. Zatloukalová Hana ZLH0150 C TJ Zlaté Hory 33:44 + 11:47
27. Heclová Jana KSU7550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s. 34:38 + 12:41
28. Tomčíka Hana VRB C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 34:54 + 12:57
28. Bartošová Dana PTE7650 C TJ Sokol Ptení 34:54 + 12:57
30. Špok Petr KRN7100 C TJ Lokomotiva Krnov, z.s. 35:26 + 13:29
31. Krčková Lenka AOP7751 C Orientační Běh Opava, z.s. 35:40 + 13:43
32. Bucký Josef 4BX6000 C Občas běhám 35:59 + 14:02
33. Nováková Lenka BFM7852 C Sportovní klub orientačního běhu Frýdek - Místek, z.s. 36:08 + 14:11
33. Mrozková Olga TRI7350 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 36:08 + 14:11
35. Gottfried Hubert NNN06XX C Neregistrovaní (NNN) 36:16 + 14:19
36. Janýšková Alžběta C 36:35 + 14:38
36. Klimešová Kateřina TZL0455 C Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s. 36:35 + 14:38
38. Chmelařová Blanka C 37:01 + 15:04
39. Svěchotová Hana MOV7150 C Sportovní klub orientačního běhu Ostrava 37:12 + 15:15
40. Cetlová Helena AOP7550 C Orientační Běh Opava, z.s. 37:22 + 15:25
41. Šauman Petr ODR6100 C Sportovní klub orientačního běhu Odry 37:24 + 15:27
42. Šarmanová Jarmila MOV6750 C Sportovní klub orientačního běhu Ostrava 38:22 + 16:25
43. Roubalík Radovan 3SX0000 C ZŠ Těšetice 39:35 + 17:38
44. Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering z.s. 39:41 + 17:44
45. Christodoulou Iva ASU7599 C Magnus Orienteering z.s. 39:46 + 17:49
46. Musilová Jana ASUXXSS C Magnus Orienteering z.s. 40:11 + 18:14
47. Buráň Ydeněk C 40:28 + 18:31
48. Buráňová Hana C 40:31 + 18:34
49. Sovičová Eva SBR5251 C Sportovní klub orientačního běhu Bruntál 40:38 + 18:41
50. Kratschmerová Jitka VRB6250 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 40:40 + 18:43
51. Král Martin OTK0100 C TJ Jiskra Otrokovice, z.s. 40:58 + 19:01
52. Blank Radka SKM7351 C Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s. 41:03 + 19:06
53. Honkyš Petr JPV C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 41:42 + 19:45
54. Králová Věra OTK7151 C TJ Jiskra Otrokovice, z.s. 42:30 + 20:33
55. Vébrová Šárka HAV7050 C Orientační běh Havířov, z.s. 43:10 + 21:13
56. Zifčák Robin OOL C SK Haná orienteering 43:18 + 21:21
57. Matloch Aleš BFM7302 C Sportovní klub orientačního běhu Frýdek - Místek, z.s. 44:26 + 22:29
58. Lavrenčík Petr 3SX C ZŠ Těšetice 44:50 + 22:53
59. Povrová Zuzana OOL C SK Haná orienteering 45:11 + 23:14
60. Bruk Miroslav TRI6100 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 46:17 + 24:20
61. Pavlová Libuše MOV7451 C Sportovní klub orientačního běhu Ostrava 46:38 + 24:41
62. Roubalíková Iva 3SX6450 C ZŠ Těšetice 46:54 + 24:57
63. Zapletal František OOL C SK Haná orienteering 47:35 + 25:38
64. Zajíčková Lenka TBM7152 C TJ TESLA BRNO z.s. 49:04 + 27:07
65. Kaufmanová Iveta TRI7251 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 51:20 + 29:23
66. Haltofová Marie TRI7050 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 51:45 + 29:48
67. Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov 51:48 + 29:51
68. Fajstlová Adéla PTE0152 C TJ Sokol Ptení 52:02 + 30:05
69. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 52:21 + 30:24
70. Kročová Iva BFM8352 C Sportovní klub orientačního běhu Frýdek - Místek, z.s. 55:45 + 33:48
71. Vývodová Zuzana MOV6952 C Sportovní klub orientačního běhu Ostrava 57:39 + 35:42
72. Pospíšilová Lucie STE7551 C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 58:57 + 37:00
73. Perničková Dita C 61:55 + 39:58
74. Hrbáčková Karla LCEssxx C TJ Slovan Luhačovice , spolek 66:25 + 44:28
75. Dubánková Ella C 84:32 + 62:35
76. Slámová Alena LCE C TJ Slovan Luhačovice , spolek 86:51 + 64:54
Kubíčková Diana ZLH C TJ Zlaté Hory DISK
T
7.00 km, 150 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava, z.s. 46:36
2. Vodičk Jan C 60:10 + 13:34
3. Svobodová Radka AOP9452 C Orientační Běh Opava, z.s. 64:29 + 17:53
4. Ryška Kamil TRI7800 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 71:26 + 24:50
5. Kotůlek Jan AOP7801 C Orientační Běh Opava, z.s. 75:03 + 28:27
6. Paulíček Miachal STE C SK SKI-OB Šternberk, z.s. 79:31 + 32:55
7. Zavadilová Simona PTE8485 C TJ Sokol Ptení 80:03 + 33:27
8. Haltof Petr TRI7400 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 81:27 + 34:51
9. Krejčí Lenka C 88:09 + 41:33
10. Cienciala Petr TRI7600 C Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 89:49 + 43:13
11. Kaprál Michal PLU C TJ SOKOL Plumlov 89:59 + 43:23
12. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín z.s. 91:09 + 44:33
13. Jadviščok Ladislav UOL7700 C Spolek orientačních běžců Olomouc 93:19 + 46:43
14. Hubáčková Marcela CEL C TJ Sokol Čelechovice na Hané 135:50 + 89:14
Uhrová Helena C DISK
Tomášková Petra NNN C Neregistrovaní (NNN) DISK