Přihlášky závodu: Žebříček B-Morava

Datum:
15.05.2016
Místo konání:
Zlín - Podhoří, ZŠ M. Alše
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     DH10N     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21K     H21B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     HDR     P     T    
1.40 km, 85 m, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno C 446326 100 Kč
TZL0651 Kusáková Valentýna SKOB Zlín C 53896 100 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice C 253362 100 Kč
TZL0650 Rosíková Růžena Eliška SKOB Zlín C 08594 100 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2067211 100 Kč
43S0750 Baloghová Zora (SVK) Športový klub Sandberg 2028798 100 Kč
KON0799 Jílková Pavla KOB Konice C 2069073 100 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 100 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 100 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 100 Kč
1.90 km, 85 m, 10 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava C 436929 100 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 416126 100 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8658 100 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín C 53853 100 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín C 53354 100 Kč
TZL0552 Matochová Adéla SKOB Zlín C 53831 100 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž B 53811 100 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín B 2091565 100 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 100 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice C 2049511 100 Kč
TZL0452 Kolaříková Eliška SKOB Zlín C 8612 100 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno C 232389 100 Kč
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice C 2069072 100 Kč
TZL0453 Březinová Zuzana SKOB Zlín C 8585 100 Kč
TZL0454 Dynková Alžběta SKOB Zlín C 8581 100 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno C 102 100 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov C 981840 100 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 100 Kč
2.30 km, 45 m, 14 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 436422 100 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec B 49381 100 Kč
OTK0351 Panovcová Anita OOB TJ Jiskra Otrokovice B 426381 100 Kč
TBM0359 Sedlářová Jolana KOS TJ Tesla Brno B 446369 100 Kč
SOP0350 Hájková Lucie OOB TJ Slezan Opava A 7204988 100 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 253379 100 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B 2091544 100 Kč
OTK0350 Riesslerová Eliška OOB TJ Jiskra Otrokovice B 331701 100 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 100 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 100 Kč
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 100 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice B 52682 100 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice B 889310 100 Kč
LCE0350 Janků Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice B 889306 100 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 416074 100 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 1400427 100 Kč
LCE0260 Šmelíková Dorota OOB TJ Slovan Luhačovice B 338218 100 Kč
KSU0393 Tesařová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058487 100 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín B 08924 100 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín B 2091554 100 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 53866 100 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 100 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno B 361987 100 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering C 7203336 100 Kč
VIC0259 Kůstková Barbora OB Vizovice C 425422 100 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 100 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín B 2091546 150 Kč
2.50 km, 90 m, 15 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec B 49360 160 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 160 Kč
SOP0050 Hájková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 515149 160 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7204985 160 Kč
LCE0055 Malotová Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 2085587 160 Kč
LCE0152 Plášková Anna OOB TJ Slovan Luhačovice B 2056310 160 Kč
LCE0054 Šabršulová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice B 2085608 160 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 7207020 160 Kč
VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice C 53122 160 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 160 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 160 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno A 410338 160 Kč
TZL0050 Matulíková Aneta SKOB Zlín C 160 Kč
ABM0199 Radová Kateřina KOB ALFA Brno B 232876 160 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 160 Kč
TZL0152 Čeleďová Justýna SKOB Zlín C 436954 160 Kč
2.70 km, 90 m, 16 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 160 Kč
TBM9952 Utíkalová Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 232865 160 Kč
SOP9952 Švidrnochová Lenka OOB TJ Slezan Opava B 2032153 160 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 160 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 160 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice A 2020742 160 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 2073659 160 Kč
ZBM9862 Chroustová Šárka SK Žabovřesky Brno B 331027 160 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 122 160 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk B 2025342 160 Kč
VIC9959 Slovenčíková Eliška OB Vizovice B 2073711 160 Kč
ASU9852 Vývodová Jana Magnus Orienteering A 2027242 160 Kč
VIC9898 Kůstková Daniela OB Vizovice B 1006616 160 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 240 Kč
2.70 km, 90 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKM9651 Pěčková Veronika KOB Směr Kroměříž C 416078 160 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno B 1441628 160 Kč
4.00 km, 135 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOV8750 Vlachová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 1470167 170 Kč
LPU8753 Mrštíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 896973 170 Kč
KAM9154 Kamererová Klára OK Kamenice C 52932 170 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice C 428250 170 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 170 Kč
PTE8771 Boháčová Lucie TJ Sokol Ptení C 8829 170 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava C 49302 170 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7203330 170 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 515006 170 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 170 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 170 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 170 Kč
RBK9357 Šestáková Petra SK Radioklub Blansko C 219249 170 Kč
AOP8850 Stoszková Jana Orientační Běh Opava C 52986 170 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 170 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 170 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 1775519 170 Kč
ZBM8659 Stehlíková Jana SK Žabovřesky Brno C 52339 170 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno A 1007533 170 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 170 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 170 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8849 170 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 170 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 170 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 170 Kč
RBK9257 Moučková Andrea SK Radioklub Blansko C 2015806 170 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 219251 170 Kč
53S9450 Pijáková Barbora (SVK) KOB Sokol Pezinok 9999009 170 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 255 Kč
AOP9450 Tesařová Marcela Orientační Běh Opava C 515074 255 Kč
3.50 km, 125 m, 16 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 2060211 160 Kč
TBM7377 Ehlová Pavla KOS TJ Tesla Brno C 52037 160 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 160 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 160 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 160 Kč
KSU7793 Smolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067339 160 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 160 Kč
43S7751 Urbanová Monika (SVK) Športový klub Sandberg 2027945 160 Kč
KON8080 Jílková Hana KOB Konice C 2069071 160 Kč
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 160 Kč
ZVS7450 Vyškovská Radka TJ Zbrojovka Vsetín C 7202890 160 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 160 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 160 Kč
2.70 km, 75 m, 17 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 160 Kč
VIC7658 Fukátková Miroslava OB Vizovice C 253155 160 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 160 Kč
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 160 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 160 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 160 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 160 Kč
OTK7251 Klímová Barbora OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331069 160 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 160 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 160 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2061854 160 Kč
STE7454 Urbanová Edita SK SKI-OB Šternberk C 52480 160 Kč
NNNxxya Urbánková Lenka Neregistrovaní 2051480 160 Kč
2.60 km, 90 m, 14 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 7200587 160 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 52767 160 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 160 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 160 Kč
TRI6957 Ciencialová Bohumila TJ TŽ Třinec C 352350 160 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 160 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 160 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 160 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 160 Kč
AOP6751 Hadačová Gabriela Orientační Běh Opava C 8810 160 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 160 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 160 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 160 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 160 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 160 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 160 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 160 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 160 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 160 Kč
2.40 km, 70 m, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 160 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 160 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 160 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 160 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 160 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 160 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 160 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 7200270 160 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 160 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 160 Kč
2.40 km, 70 m, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 160 Kč
LCE5551 Stackeová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 889300 160 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 160 Kč
53Sxxxa Pijáková Eva (SVK) KOB Sokol Pezinok 1407857 160 Kč
2.30 km, 65 m, 13 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP5451 Řezníková Renáta Orientační Běh Opava C 49421 120 Kč
TBM5253 Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno C 410192 120 Kč
2.30 km, 65 m, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 120 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 120 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 2092387 120 Kč
ZLH4950 Mrkvicová Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52782 120 Kč
2.10 km, 50 m, 12 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 120 Kč
1.30 km, 75 m, 7 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín C 7207055 100 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 100 Kč
LCE0703 Stacke Václav OOB TJ Slovan Luhačovice C 52676 100 Kč
ADA0852 Strýčková Bára OOB Spartak Adamov C 2073676 100 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno C 49555 100 Kč
LCE0852 Škodová Štěpánka OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080938 100 Kč
TZL0803 Ambrož Kryštof SKOB Zlín C 8608 100 Kč
1.50 km, 75 m, 8 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín C 7207028 100 Kč
TZL0701 Honner Jaroslav SKOB Zlín C 08877 100 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 100 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 2067212 100 Kč
43S0701 Brňák Jakub (SVK) Športový klub Sandberg 2049999 100 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž C 51305 100 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 100 Kč
TBM0800 Denemarek Max KOS TJ Tesla Brno C 7080127 100 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín C 8618 100 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 0002084938 100 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2061850 100 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno C 53275 100 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2090860 150 Kč
2.10 km, 90 m, 11 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec B 7200590 100 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 416128 100 Kč
TZL0503 Němec Filip SKOB Zlín C 08605 100 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín B 2070831 100 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín B 2070833 100 Kč
TZL0400 Šemnický Jakub SKOB Zlín B 2091553 100 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 410340 100 Kč
TZL0403 Hustý Adam SKOB Zlín C 08598 100 Kč
OTK0500 Riessler Štěpán OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426385 100 Kč
TZL0504 Martinek Matyáš SKOB Zlín C 08610 100 Kč
43S0401 Urban Michal (SVK) Športový klub Sandberg 2027942 100 Kč
43S0402 Kukurugya Šimon (SVK) Športový klub Sandberg 2049991 100 Kč
SKM0401 Pěček Dominik KOB Směr Kroměříž C 53817 100 Kč
TZL0401 Eichler Vít SKOB Zlín B 8595 100 Kč
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín C 8602 100 Kč
TZL0402 Vaněk Ondřej SKOB Zlín C 8601 100 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov C 2073679 100 Kč
TZL0405 Fišer Martin SKOB Zlín C 8583 100 Kč
2.40 km, 60 m, 13 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 100 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 100 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec B 49377 100 Kč
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec B 49366 100 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 51461 100 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 2091549 100 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 100 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 2085648 100 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 410174 100 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 100 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno B 7202856 100 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava B 2081359 100 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk B 2073721 100 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk B 2032192 100 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 100 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 100 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058480 100 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 100 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053547 100 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 100 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc C 2088178 100 Kč
SVS0200 Koňařík Vít Orientklub Vsetín B 53384 100 Kč
43S0300 Balogh Michal (SVK) Športový klub Sandberg 2028796 100 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 100 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 436930 100 Kč
OTK0202 Klíma Robert OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331534 100 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín A 218977 100 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 0000004538 100 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno B 1400432 100 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 2042526 100 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 100 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 53353 150 Kč
3.10 km, 125 m, 16 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec A 7200589 160 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec B 7202876 160 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 160 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 160 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 7203453 160 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 160 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 160 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 160 Kč
LCE0003 Bitto Maxim OOB TJ Slovan Luhačovice B 2053585 160 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice A 331216 160 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice B 2082929 160 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056268 160 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53649 160 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 160 Kč
43S0100 Balogh Matúš (SVK) Športový klub Sandberg 2028797 160 Kč
43S0102 Urban Matej (SVK) Športový klub Sandberg 2027944 160 Kč
43S0103 Kukurugya Matej (SVK) Športový klub Sandberg 2049990 160 Kč
SKM0101 Zvoníček Jiří KOB Směr Kroměříž C 425520 160 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 52549 160 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno B 500260 160 Kč
TBM0114 Němec Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 53217 160 Kč
ASU0101 Grebík Radim Magnus Orienteering B 7876 160 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 240 Kč
UOL0000 Prachař Matouš SOB Olomouc B 240 Kč
3.70 km, 135 m, 17 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 160 Kč
UOL9801 Chaloupka Josef SOB Olomouc B 2090849 160 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava C 160 Kč
SOP9903 Procházka Jakub OOB TJ Slezan Opava B 232491 160 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava A 253106 160 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 160 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067337 160 Kč
SKM9801 Zvoníček Jan KOB Směr Kroměříž B 253380 160 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 9201065 160 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno B 410331 160 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno B 2054641 160 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 160 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 438043 160 Kč
ABM9906 Šnyrch Jakub KOB ALFA Brno B 332946 160 Kč
ABM9907 Ingršt Matěj KOB ALFA Brno B 2073670 160 Kč
ABM9919 Šnyrch Tomáš KOB ALFA Brno B 332963 160 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433087 160 Kč
JPV9915 Kašpar Petr Oddíl OS SK Prostějov B 2069090 240 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava B 7206538 240 Kč
3.70 km, 135 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec B 49356 160 Kč
BBM9702 Konečný Daniel BETA URSUS Orienteering B 53271 160 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 160 Kč
43S9601 Jonáš Martin (SVK) Športový klub Sandberg 515307 160 Kč
BBM9701 Drozd Michal BETA URSUS Orienteering B 331262 160 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering B 920686 160 Kč
4.00 km, 165 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
9BC8400 Hrazdil Jiří NNN 682621 170 Kč
SOP9001 Erben Martin OOB TJ Slezan Opava C 361970 170 Kč
BBM7901 Denemarek Ivo BETA URSUS Orienteering C 7790320 170 Kč
ZBM8304 Kůr Jiří SK Žabovřesky Brno C 1238304 170 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 232872 170 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 170 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 170 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 811213 170 Kč
4.90 km, 185 m, 24 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL8901 Kala Matěj SK Haná orienteering C 7260029 170 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 170 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava E 1625050 170 Kč
OOL9200 Avner Asaf SK Haná orienteering C 2071134 170 Kč
PTE8403 Jirka Michal TJ Sokol Ptení C 52430 170 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 170 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 170 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 170 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 170 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 170 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 170 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 170 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 170 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 8629757 170 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 2017666 170 Kč
LCE6602 Kunčar Vít OOB TJ Slovan Luhačovice C 889307 170 Kč
LCE9001 Slezák Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 515424 170 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52707 170 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 170 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7200324 170 Kč
RBK9001 Šesták Jakub SK Radioklub Blansko C 682360 170 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 2045216 170 Kč
AOP8300 Stoszek Jakub Orientační Běh Opava C 2090837 170 Kč
VIC8308 Měrka Roman OB Vizovice C 2045226 170 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 720921 170 Kč
VBM8102 Rouš Pavel VSK Mendelu Brno C 53679 170 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 7207495 170 Kč
SKM9404 Zvoníček Josef KOB Směr Kroměříž C 436933 170 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 7700077 170 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 170 Kč
ZBM9009 Kulich Martin SK Žabovřesky Brno C 2095961 170 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 170 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 887157 170 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 170 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 170 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 170 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 170 Kč
ASU8101 Bubela Tomáš Magnus Orienteering C 7456789 170 Kč
LCE7439 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2045222 170 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 170 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 170 Kč
ABM8908 Vašíček Michal KOB ALFA Brno C 52469 170 Kč
NNN86aa Strachota Tomáš Neregistrovaní 170 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 170 Kč
PLU8417 Stoklasa Bohumil TJ SOKOL Plumlov C 49878 255 Kč
4.00 km, 135 m, 20 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 8654 160 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 52201 160 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 410254 160 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 160 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 160 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 160 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 160 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 160 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 160 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2075602 160 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 160 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 160 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 307355 160 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 160 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno C 2067213 160 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 160 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 160 Kč
SKM7301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž C 253369 160 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 0007205015 160 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 160 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 160 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 160 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 160 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 160 Kč
3.70 km, 130 m, 20 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 160 Kč
TRI7401 Cienciala Martin TJ TŽ Třinec C 49319 160 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 160 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 160 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 160 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 160 Kč
43S7401 Urban Marek (SVK) Športový klub Sandberg 2027943 160 Kč
43S7501 Vorlíček Peter (SVK) Športový klub Sandberg 2049993 160 Kč
43S7601 Brňák Štefan (SVK) Športový klub Sandberg 2049992 160 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 52199 160 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 160 Kč
OTK7201 Müller Libor OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433082 160 Kč
OTK7101 Zentrich David OOB TJ Jiskra Otrokovice C 53323 160 Kč
NNNxxyb Urbánek Petr Neregistrovaní 160 Kč
UOL7004 Kašpar Jaroslav SOB Olomouc C 2069100 160 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 240 Kč
6HX7300 Vrána Jan Pivín C 7300182 240 Kč
3.30 km, 120 m, 18 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 160 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 160 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 160 Kč
OTK6800 Riessler Otto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433092 160 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 160 Kč
LCE7034 Šuráň René OOB TJ Slovan Luhačovice C 436969 160 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 52293 160 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 160 Kč
43S6900 Balogh Richard (SVK) Športový klub Sandberg 2027941 160 Kč
43S6912 Jonáš Radoslav (SVK) Športový klub Sandberg 406911 160 Kč
OTK6910 Kunz Petr OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052344 160 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101183 160 Kč
KON6919 Huňka Karel KOB Konice C 52720 160 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 160 Kč
ABM6707 Adámek Libor KOB ALFA Brno C 207849 160 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 232879 160 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 160 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 160 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 160 Kč
STE6907 Petřivalský Marek SK SKI-OB Šternberk C 1004660 160 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 240 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 52680 240 Kč
3.20 km, 120 m, 16 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 160 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 160 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 160 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 160 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 160 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 160 Kč
OTK6201 Panovec Vladan OOB TJ Jiskra Otrokovice C 52348 160 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 160 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51874 160 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 160 Kč
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 160 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 160 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 160 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 160 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 160 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 160 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 160 Kč
VIC6403 Kůstka Marek OB Vizovice C 7205562 160 Kč
2.60 km, 75 m, 13 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 160 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 160 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336791 160 Kč
OTK5800 Tomášek Pavel OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053807 160 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 160 Kč
TBM5807 Šebesta Vlastislav KOS TJ Tesla Brno C 410327 160 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 160 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 160 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 160 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 160 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 160 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 160 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 160 Kč
TBM5602 Cigoš Petr KOS TJ Tesla Brno 53268 160 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 160 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 240 Kč
2.50 km, 75 m, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 120 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 120 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 120 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 49455 120 Kč
53Sxxxb Piják Vlado (SVK) KOB Sokol Pezinok 1407862 120 Kč
2.40 km, 70 m, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 120 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 120 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 120 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 120 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 120 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 120 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 120 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 120 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52616 120 Kč
SKM4903 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 53810 120 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 120 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 120 Kč
2.20 km, 45 m, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 120 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 120 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 120 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 120 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 120 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 120 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 52174 120 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 120 Kč
ZLH4600 Mrkvica Miroslav OOB TJ Zlaté Hory C 64865 120 Kč
2.20 km, 45 m, 12 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 120 Kč
1.30 km, 75 m, 7 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 416124 50 Kč
TZL0750 Šuráňová Sofie SKOB Zlín C 416155 50 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž C 436931 50 Kč
TBM1101 Kozák Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53103 50 Kč
LCEXXXX Stackeova Viktorka OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
LCEXXXY Stacke Jan OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
LCE1111 Michálek Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 50 Kč
SVS0701 Koňařík Vojtéch Orientklub Vsetín 51518 50 Kč
HLV1000 Sedláček Matěj KČT - OB Holešov C 53833 50 Kč
43S0851 Vorlíčková Lucka (SVK) Športový klub Sandberg 2049981 50 Kč
43S0951 Jonášová Ema (SVK) Športový klub Sandberg 2049987 50 Kč
43S0952 Brňáková Dianka (SVK) Športový klub Sandberg 2028799 50 Kč
OTK0100 Král Martin OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067303 50 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) Slávia ŽU Žilina 502256 50 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 50 Kč
SKM1100 Pěček Tobiáš KOB Směr Kroměříž C 416083 50 Kč
OTK0950 Klímová Markéta OOB TJ Jiskra Otrokovice C 330673 50 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno C 104 50 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 50 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 50 Kč
LCE1113 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2082902 50 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín C 53886 50 Kč
ZPV0555 Karásková Denisa KOB ZPV Prostějov C 303923 50 Kč
LPU1053 Fukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice C 52171 50 Kč
ZVS0801 Stříteský Tomáš TJ Zbrojovka Vsetín C 53383 50 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2094544 60 Kč
ZVS0850 Šťastná Barbora TJ Zbrojovka Vsetín 50 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 60 Kč
2.00 km, 105 m, 10 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 50 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 50 Kč
SBR7750 Vlachová Dita SKOB Bruntál 410731 50 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 50 Kč
KSU7667 Stryková Vlasta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446436 50 Kč
TZL0151 Rosíková Alžběta Marie SKOB Zlín C 50 Kč
OTK0201 Kunz Marek OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433084 50 Kč
SKM7350 Pěčková Monika KOB Směr Kroměříž C 2017677 50 Kč
SKMXXXX Szórád Daniel KOB Směr Kroměříž 331683 50 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 0000004673 50 Kč
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 8826 50 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 50 Kč
ZVS7401 Stříteský Tomáš TJ Zbrojovka Vsetín C 2035742 50 Kč
ZVS7950 Šťastná Pavla TJ Zbrojovka Vsetín 53697 50 Kč
OOL8050 Petřivalská Jana SK Haná orienteering C 1700082 50 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 60 Kč
4.10 km, 170 m, 20 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
43S7752 Brňáková Martina (SVK) Športový klub Sandberg 2049995 100 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 114 100 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 100 Kč
4HCxxxx Kuchař Jiří PSÍ TÝM 8759 100 Kč
4HCxxxy Kuchařová Anna PSÍ TÝM 2080940 100 Kč
NNNxxxa Kavánková Jana Neregistrovaní 218976 100 Kč
7SC9700 Bajger Adam Neregistrovaní - MOV 52778 100 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 150 Kč
celkem přihlášených: 531, vklad: 72895 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.