Přihlášky závodu: Žebříček B-Morava 2017

Datum:
02.01.2017
Místo konání:
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Kategorie:
D14B     D16B     D18B     D20B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     H14B     H16B     H18B     H20B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B    
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 0 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 2020729 0 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 436929 0 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 0 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 0 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 436422 0 Kč
SOP0350 Hájková Lucie OOB TJ Slezan Opava A 7204988 0 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8796 0 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 410323 0 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 0 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 2049511 0 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 0 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín B 2091565 0 Kč
TZL0452 Kolaříková Eliška SKOB Zlín B 995797 0 Kč
TZL0453 Březinová Zuzana SKOB Zlín B 7209276 0 Kč
TZL0454 Dynková Alžběta SKOB Zlín B 53853 0 Kč
LCE0350 Janků Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice B 0 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102885 0 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 53866 0 Kč
LCE0354 Mališková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 416068 0 Kč
ZBM0351 Hovořáková Karolína SK Žabovřesky Brno B 416017 0 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno B 2094532 0 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno B 2103673 0 Kč
ZBM0456 Pánková Klára SK Žabovřesky Brno B 2094524 0 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 7207881 0 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 49341 0 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 0 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering B 406938 0 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 443076 0 Kč
KSU0484 Skoumalová Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446428 0 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446447 0 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno z.s. B 361987 0 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 0 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 0 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc B 2092433 0 Kč
TZL0152 Čeleďová Justýna SKOB Zlín B 436954 0 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín B 2091554 0 Kč
ABM0199 Radová Kateřina KOB ALFA Brno z.s. B 232876 0 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín B 08924 0 Kč
VIC0164 Halová Romana OB Vizovice B 0 Kč
LCE0152 Plášková Anna OOB TJ Slovan Luhačovice B 2056310 0 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 1400427 0 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 7208226 0 Kč
ZBM0256 Lukšíková Eliška SK Žabovřesky Brno B 2090858 0 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec B 49360 0 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering B 7203336 0 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 0 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0050 Konečná Adéla SOB Olomouc B 2035727 0 Kč
SOP9952 Švidrnochová Lenka OOB TJ Slezan Opava B 2032153 0 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 0 Kč
VIC9959 Slovenčíková Eliška OB Vizovice B 2073711 0 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 7207020 0 Kč
LCE0054 Šabršulová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice B 2085608 0 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 122 0 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 2073659 0 Kč
TBM0059 Štefková Klára KOS TJ Tesla Brno B 7204506 0 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 0 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 2020742 0 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 0 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov B 1007537 0 Kč
VIC9898 Kůstková Daniela OB Vizovice B 1006616 0 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno B 1441628 0 Kč
ZBM9862 Chroustová Šárka SK Žabovřesky Brno B 331027 0 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec B 7207348 0 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec B 8667 0 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053582 0 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 2060211 0 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 0 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 0 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 0 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 0000420413 0 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 0 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 0 Kč
MOV7650 Štětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 0 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 0 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 0 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 0 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 0 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 1775519 0 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 0 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 0 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 0 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 0 Kč
SOP7150 Hájková Jitka OOB TJ Slezan Opava C 515407 0 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 0 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 0 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 0 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 1400448 0 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 0 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 0 Kč
LCE7053 Pišová Hana OOB TJ Slovan Luhačovice C 416058 0 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 0 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 0 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 0 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 0 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 0 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 0 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 0 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 0 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 0 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 0 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 0 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 2112733 0 Kč
LCE5451 Cahlová Slávka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416063 0 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 0 Kč
LCE6051 Valentová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 51509 0 Kč
LCE6351 Slezáková Jitka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52701 0 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 0 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 0 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno C 9102082 0 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 0 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 8260628 0 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 0 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 0 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 0 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP5451 Řezníková Renáta Orientační Běh Opava C 49421 0 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 0 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 0 Kč
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 0 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 2081359 0 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 7207618 0 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno B 7202856 0 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 0 Kč
UOL0502 Vodička Igor SOB Olomouc B 7200909 0 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 2102814 0 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec B 7200590 0 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek B 2087698 0 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2092364 0 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 0 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 0 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 888640 0 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 410340 0 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 0 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno z.s. B 420418 0 Kč
TZL0400 Šemnický Jakub SKOB Zlín B 2091553 0 Kč
TZL0401 Eichler Vít SKOB Zlín B 7209282 0 Kč
TZL0402 Vaněk Ondřej SKOB Zlín B 889320 0 Kč
TZL0403 Hustý Adam SKOB Zlín B 2096138 0 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín B 7209289 0 Kč
VIC0411 Veselý Jonáš OB Vizovice B 2073737 0 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 2080838 0 Kč
LCE0307 Kovařík Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice B 51301 0 Kč
LCE0402 Humeník David OOB TJ Slovan Luhačovice B 2080833 0 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 2042526 0 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Žabovřesky Brno B 2051518 0 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno B 2087662 0 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 2061799 0 Kč
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec B 49366 0 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec A 8629759 0 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 416128 0 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering B 53112 0 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 0 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2082903 0 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058480 0 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 0 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno z.s. B 332962 0 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 0 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 0 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk B 2073721 0 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 0 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 0 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 2091549 0 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2067396 0 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 0 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 0 Kč
TZL0103 Janda Přemek SKOB Zlín B 35147 0 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 0 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec B 7202876 0 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 436930 0 Kč
SKM0101 Zvoníček Jiří KOB Směr Kroměříž B 425520 0 Kč
SVS0200 Koňařík Vít Orientklub Vsetín B 53384 0 Kč
TBM0105 Svoboda Martin KOS TJ Tesla Brno B 2087673 0 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 0 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 0 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 0 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 0 Kč
UOL0000 Prachař Matouš SOB Olomouc B 0 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc B 1400425 0 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 253106 0 Kč
SOP9903 Procházka Jakub OOB TJ Slezan Opava B 7207864 0 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava B 7207868 0 Kč
TZL9901 Láznička Václav SKOB Zlín B 9200524 0 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno z.s. B 438043 0 Kč
ABM9907 Ingršt Matěj KOB ALFA Brno z.s. B 2073670 0 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 7207780 0 Kč
JPV9915 Kašpar Petr Oddíl OS SK Prostějov B 2069090 0 Kč
LCE0003 Bitto Maxim OOB TJ Slovan Luhačovice B 2053585 0 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 9201065 0 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno B 410331 0 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno B 2054641 0 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec B 2073753 0 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno B 7204496 0 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 0 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 0 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 0 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 0 Kč
BBM9701 Drozd Michal BETA URSUS Orienteering B 331262 0 Kč
BBM9702 Konečný Daniel BETA URSUS Orienteering B 53271 0 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering B 980376 0 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 0 Kč
JPV9800 Hubáček Filip Oddíl OS SK Prostějov B 1602631 0 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec B 1400410 0 Kč
SKM9801 Zvoníček Jan KOB Směr Kroměříž B 253380 0 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering B 920686 0 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR7800 Good Martin SKOB Bruntál C 51903 0 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 0 Kč
BBM7901 Denemarek Ivo BETA URSUS Orienteering C 7790320 0 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 0 Kč
BFM7301 Popieluch Michal SKOB Frýdek - Místek C 2059751 0 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2073424 0 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 0 Kč
KON7717 Křupka Tomáš KOB Konice C 2108896 0 Kč
LCE6602 Kunčar Vít OOB TJ Slovan Luhačovice C 889307 0 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 7208215 0 Kč
LCE6701 Mudrák Stanislav OOB TJ Slovan Luhačovice C 7203323 0 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091534 0 Kč
VBM8001 Čech Viktor VSK Mendelu Brno C 53485 0 Kč
VBM8206 Dokoupil Zbyněk VSK Mendelu Brno C 53210 0 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 0 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 7207858 0 Kč
VBM8205 Otrusina David VSK Mendelu Brno C 682351 0 Kč
VBM8102 Rouš Pavel VSK Mendelu Brno C 53679 0 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 0 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 0 Kč
SKM7301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž C 253369 0 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 52201 0 Kč
ASU8101 Bubela Tomáš Magnus Orienteering C 7456789 0 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 0 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 0 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 0 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 0 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 0 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 0 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 0 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 0 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 0 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 0 Kč
LCE6413 Vavrys Petr OOB TJ Slovan Luhačovice C 7206527 0 Kč
LCE7125 Bednařík Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 887909 0 Kč
LCE7311 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice C 7201804 0 Kč
LCE7439 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2045222 0 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 0 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 0 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 7207038 0 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 52199 0 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 0 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 0 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 0 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 0 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2075602 0 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 0 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 0 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 0 Kč
KON6919 Huňka Karel KOB Konice C 2112777 0 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 0 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 53143 0 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 1400443 0 Kč
TZL5703 Nečas Rudolf SKOB Zlín C 7209287 0 Kč
VBM6900 Hrouda Petr VSK Mendelu Brno C 53735 0 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 720921 0 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 8071221 0 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 0 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 0 Kč
KSU7004 Kašpar Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2069100 0 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 0 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 0 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 0 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 0 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 0 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 0 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 0 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 0 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 0 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 0 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 0 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 0 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 0 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 0 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 0 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 0 Kč
LCE6311 Hubáček Jaroslav OOB TJ Slovan Luhačovice C 889303 0 Kč
LCE6702 Piše Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice C 331231 0 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 0 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 0 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 0 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 0 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 0 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 0 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 0 Kč
VBM6106 Galík Pavel VSK Mendelu Brno C 682638 0 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 0 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 0 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 0 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 0 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 0 Kč
UOL5601 Poklop Lubomír SOB Olomouc C 52425 0 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 49558 0 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 301201 0 Kč
VBM5715 Svoboda Vladimír VSK Mendelu Brno C 416021 0 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 0000052774 0 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 0 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 0 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 0 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 0 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 0 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 0 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 0 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 0 Kč
OOL5100 Pilc Oldřich SK Haná orienteering C 1400440 0 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 0 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 0 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 7209285 0 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 0 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 0 Kč
SKM4903 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 53810 0 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 0 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 0 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 0 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 0 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 0 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 0 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 0 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 0 Kč
celkem přihlášených: 323, vklad: 0 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.