Přihlášky závodu: 2. závod Pražského poháru žactva - WOD

Datum:
24.05.2017
Místo konání:
Krčský les, srub Gizela
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     Elite     H10     H10L     H12     H14     HDR     P10     P12     P14     PD     T3     T5    
1.95 km, 7 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 40 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 40 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice C 2084937 40 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 40 Kč
DKP0755 Janoušková Klára Oddíl OB Kotlářka C 2086451 40 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 40 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 40 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 40 Kč
PGP0751 Novotná Barbora SK Praga C 2099512 40 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 40 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 40 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka C 2095965 40 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka C 2090870 40 Kč
DKP0756 Kohoutková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2801011 40 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory C 416181 40 Kč
DKP0861 Schneeweissová Luisa Oddíl OB Kotlářka C 2086465 40 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C 2113070 40 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 40 Kč
RIC0754 Grimmerová Valerie OB Říčany C 2085573 40 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 40 Kč
RIC0850 Kindlová Anežka OB Říčany C 2060265 40 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany C 2049649 40 Kč
RIC0756 Stoklasová Eliška OB Říčany C 2049643 40 Kč
RIC0755 Vosátková Julie OB Říčany C 2049638 40 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka C 2092422 40 Kč
FSP0755 Leinweberová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 40 Kč
1.31 km, 6 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0860 Nováková Pavlína Oddíl OB Kotlářka C 2086464 40 Kč
HCE0850 Černá Adéla TJ Hostivice C 1417259 40 Kč
DKP1051 Kváčová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2086466 40 Kč
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 04686 40 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 40 Kč
VSP0851 Hejnová Barbora USK Praha C 411503 40 Kč
PGP0952 Svatá Lucie SK Praga C 2801038 40 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 40 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 2081391 40 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha C 2085596 40 Kč
DKP0952 Lampová Julie Oddíl OB Kotlářka C 2112724 40 Kč
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8116 40 Kč
PGP0951 Štěpová Barbora SK Praga C 2099527 40 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 40 Kč
DKP0854 Mošničková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2086463 40 Kč
RIC0852 Michalská Kristýna OB Říčany C 2096263 40 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 40 Kč
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 515458 60 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 515409 60 Kč
1EZ0950 Tichá Kamila Kroužek OB Senohraby 53005 60 Kč
1EZ0951 Kosová Karolína Kroužek OB Senohraby 301617 60 Kč
6MX0850 Strnadová Josefína MDDM Čelákovice zapůjčit 60 Kč
6MX0851 Strnadová Františka MDDM Čelákovice zapůjčit 60 Kč
NNN0052 Zdeňka Kamarádová Neregistrovaní 232127 40 Kč
2.46 km, 10 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice B 2061855 40 Kč
KAM0554 Nováková Nina OK Kamenice C 2113491 40 Kč
ROZ0551 Gerlachová Eliška OK Roztoky C 7939 40 Kč
ROZ0652 Gerlachová Vendula OK Roztoky C 7949 40 Kč
ROZ0653 Kuncová Adéla OK Roztoky C 2102785 40 Kč
ROZ0550 Chobotová Klára OK Roztoky C 2103238 40 Kč
5RX0550 Motyčková Marie NNN zapůjčit 40 Kč
DKP0551 Horáčková Michaela Oddíl OB Kotlářka C 886251 40 Kč
HCE0652 Černá Justina TJ Hostivice C 1417251 40 Kč
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49805 40 Kč
PGP0654 Vozábalová Hana SK Praga C 2106747 40 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga C 51666 40 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha C 7208207 40 Kč
ROZ0553 Bernová Viktorie OK Roztoky zapůjčit 40 Kč
PGP0553 Chmelařová Romana SK Praga B 2102851 40 Kč
LME0660 Alblová Zuzana SK Los Mělník C 206359 40 Kč
ROZ0552 Šantorová Eliška OK Roztoky C 2103292 40 Kč
HCE0653 Brodská Kateřina TJ Hostivice C 410247 40 Kč
ROZ0650 Křístková Veronika OK Roztoky C 2087706 40 Kč
ROZ0651 Křístková Viktorie OK Roztoky C 2087688 40 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 2067999 40 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 7208098 40 Kč
DKP0653 Duhová Anna Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 40 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 40 Kč
LBE0652 Straková Ester TJ Lokomotiva Beroun C 52974 40 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga B 2099524 40 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 40 Kč
PGP0653 Rážová Dorota SK Praga C 9102086 40 Kč
FSP0653 Svobodová Adriana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090846 40 Kč
FSP0650 Maříková Alžběta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092388 40 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga C 2096266 40 Kč
LME0650 Dittrtová Rozálie SK Los Mělník C 2102534 40 Kč
DKP0652 Mandová Magdaléna Oddíl OB Kotlářka C 2086456 40 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 40 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany C 2049632 40 Kč
RIC0656 Michalská Sára OB Říčany C 2096230 40 Kč
RIC0552 Pokorná Terezie OB Říčany B 2085564 40 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany C 2073696 40 Kč
RIC0653 Růžičková Ema OB Říčany C 361931 40 Kč
RIC0553 Vosátková Eliška OB Říčany C 2049642 40 Kč
69X0550 Poláková Aneta HO Humanita zapůjčit 60 Kč
3.18 km, 13 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 40 Kč
KAM0459 Čapková Lucie OK Kamenice C 2103294 40 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B 2088202 40 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 40 Kč
DKP0459 Nekvasilová Tereza Oddíl OB Kotlářka C 04641 40 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga C 2099498 40 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 40 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 2021830 40 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 2051523 40 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 40 Kč
DKP0358 Poborská Eliška Oddíl OB Kotlářka C 232179 40 Kč
KAM0356 Mojžíšková Klára OK Kamenice C 2084936 40 Kč
LME0452 Mandáková Tereza SK Los Mělník C 2113387 40 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 443070 40 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 40 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany B 2051504 40 Kč
VSP0452 Solarová Tereza USK Praha C 2021845 40 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice C 2075615 60 Kč
6.88 km, 18 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 70 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 70 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 70 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 7300190 70 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 70 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 70 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 70 Kč
DKP8307 Bauer Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 9887 70 Kč
38C8000 Soukup Matěj PORG Orienteering 7260026 70 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 70 Kč
PGP6405 Čermák Radek SK Praga C 1413333 70 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 70 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 70 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 70 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSK Přírodní vědy Praha C 8565 70 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 70 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 70 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 70 Kč
SOB7500 Němec Jan SOBSA C zapůjčit 70 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443101 70 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka R 1394693 70 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 70 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 7209464 70 Kč
EKP7500 Poborský Petr VŠTJ Ekonom Praha C 232116 70 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 70 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 70 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 886288 70 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 52118 70 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 70 Kč
PVP7200 Ptáček Jan VSK Přírodní vědy Praha C 2087658 70 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 70 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 70 Kč
DOB8751 Ďoubalová Věra KOB Dobruška C 682690 70 Kč
DOB8600 Ďoubal Jan KOB Dobruška C 7248 70 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 7201206 70 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 7260025 70 Kč
RIC7703 Michalský Richard OB Říčany C 2092426 70 Kč
38C6500 Doyle Steven Peter PORG Orienteering 352044 70 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 70 Kč
RIC0203 Rejnek Lukáš OB Říčany B 2069069 100 Kč
RIC7800 Rejnek Tomáš OB Říčany C 2049639 100 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 100 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 100 Kč
KYL7000 Škrabálek Jan SK SP Kylešovice C 2067260 100 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 7717777 100 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 100 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 70 Kč
2.04 km, 9 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0800 Šimek Matouš OK Kamenice C 2102547 40 Kč
KAM0702 Bažata Alberto OK Kamenice C 2084940 40 Kč
ROZ0801 Chobot Karel OK Roztoky C 2103283 40 Kč
HCE0900 Hradil Michal TJ Hostivice C 1417257 40 Kč
KAM0700 Rejšek Václav OK Kamenice C 2084939 40 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 2051485 40 Kč
DKP0706 Peprný Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 20295971 40 Kč
DKP0805 Peprný Vít Oddíl OB Kotlářka C 2095973 40 Kč
DKP0802 Horáček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2086460 40 Kč
TAP0704 Motyčka Filip KOB Tretra Praha C zapůjčit 40 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga C 2103707 40 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C 2108914 40 Kč
KPY0700 Kouřil Vojta SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 52030 40 Kč
PGP0801 Chmelař David SK Praga C 2106731 40 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 40 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2088156 40 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C 2102709 40 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 2088179 40 Kč
PGP0702 Dočkal Šimon SK Praga C 2099519 40 Kč
PGP0902 Dočkal Štěpán SK Praga C 2099504 40 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 40 Kč
LBE0702 Friedel Matěj TJ Lokomotiva Beroun C 52316 40 Kč
PGP0704 Kosák Eliáš SK Praga C 2800310 40 Kč
LBE0701 Gärtner Václav TJ Lokomotiva Beroun C 52319 40 Kč
ROZ0702 Šantora Marek OK Roztoky C 2103774 40 Kč
DKP0714 Vostrý Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 2086459 40 Kč
LBE0700 Skála Šimon TJ Lokomotiva Beroun C 52321 40 Kč
DKP0702 Rudolf Matyáš Oddíl OB Kotlářka C 2084991 40 Kč
91Z0800 Hemerka Tomáš Láďa Čepička Team zapůjčit 40 Kč
FSP0704 Kostlán Kryštof VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092382 40 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 40 Kč
LBE0800 Baxa David TJ Lokomotiva Beroun C 981846 40 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 40 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka C 446360 40 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka C 2102794 40 Kč
RIC0704 Lazar Tomáš OB Říčany C 7202858 40 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 40 Kč
RIC0701 Tolar Ondřej OB Říčany C 2073695 40 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 40 Kč
RIC0705 Němeček Štěpán OB Říčany C 2085615 40 Kč
FSP0701 Günter Vincent VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8878 60 Kč
6MX0701 Kubečka Matyáš MDDM Čelákovice zapůjčit 60 Kč
1.31 km, 6 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0701 Liboska Viktor OK Roztoky C zapůjčit 40 Kč
9BC0700 Motyčka Jan NNN zapůjčit 40 Kč
DKP0810 Handala Mathias Oddíl OB Kotlářka C 2086461 40 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 410727 40 Kč
PGP0904 Vozábal David SK Praga C zapůjčit 40 Kč
PGP1001 Darmovzal Šimon SK Praga C 2113498 40 Kč
LME1111 Albl Matouš SK Los Mělník C 420455 40 Kč
KAM0803 Ševčík Kristián OK Kamenice C 2113391 40 Kč
PGP0900 Brettl Tobiáš SK Praga C 246850 40 Kč
CEP0900 Pilař František Čepíci C 1413334 40 Kč
DKP0712 Černý Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2086457 40 Kč
BZP1000 Frýdecký Tomáš Báječné ženy v orientačním běhu C 766112 40 Kč
FSP0708 Svoboda Fabián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090855 40 Kč
PGP0803 Priehoda Erik SK Praga C 2113420 40 Kč
DKP0713 Daněk Jan Oddíl OB Kotlářka C 2086458 40 Kč
6YC0801 Řepka Jan Neregistrovaní zapůjčit 40 Kč
RIC0900 Hlubuček Ondřej OB Říčany C 2096248 40 Kč
RIC0804 Kubát Lukáš OB Říčany C 2060266 40 Kč
VSP0901 Solar Daniel USK Praha C 2032152 40 Kč
1EZ0800 Sebera Tobiáš Kroužek OB Senohraby 51748 60 Kč
1EZ0900 Lakosil Tomáš Kroužek OB Senohraby 51631 60 Kč
FYD0801 Juřina Jakub Jizerský klub OB Frýdlant C 2112749 60 Kč
2.97 km, 10 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 7941 40 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 40 Kč
PGP0703 Matyšek Ondřej SK Praga C 2087642 40 Kč
HCE0600 Hradil Martin TJ Hostivice C 1398989 40 Kč
ROZ0503 Chessell Thomas OK Roztoky C 2103285 40 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga C 40 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C 2103723 40 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha C 2092402 40 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C 7207616 40 Kč
TAP0601 Semecký Vít KOB Tretra Praha C 7209441 40 Kč
KPY0500 Michálek Michal SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2087668 40 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 40 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 40 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 40 Kč
PGP0603 Kosák Jonáš SK Praga C 2103760 40 Kč
PGP0602 Göth Mikuláš SK Praga C 2092354 40 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 40 Kč
PGP0600 Brettl Filip SK Praga C 7995 40 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C 2099508 40 Kč
HCE0601 Kuttelwascher Adam TJ Hostivice C 1417260 40 Kč
DKP0606 John Matouš Oddíl OB Kotlářka C 887932 40 Kč
ROZ0602 Jirásek Šimon OK Roztoky C 7948 40 Kč
ROZ0601 Čech Adam OK Roztoky C 2085006 40 Kč
DKP0503 Kohoutek Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 2051516 40 Kč
91Z0600 Hemerka Ondřej Láďa Čepička Team zapůjčit 40 Kč
91Z0601 Holub Lukáš Láďa Čepička Team zapůjčit 40 Kč
91Z0602 Lizna Ondřej Láďa Čepička Team zapůjčit 40 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092396 40 Kč
FSP0601 Klepetko Adam VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 40 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 40 Kč
45X0600 Lorenc Tadeáš PAT Praha 2103755 40 Kč
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091542 40 Kč
KPY0504 Bozděch Tobiáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091563 40 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka C 51793 40 Kč
RIC0600 Hlubuček Jakub OB Říčany C 2069054 40 Kč
RIC0503 Hudos Václav OB Říčany C 2069064 40 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 2049645 40 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany C 2073690 40 Kč
RIC0604 Kuchař Pavel OB Říčany C 2085579 40 Kč
VSP0603 Solar Adam USK Praha C 2021846 40 Kč
VSP0501 Cylek Ondřej USK Praha C 2058499 40 Kč
DKP0506 Ryšavý Jovan Oddíl OB Kotlářka C 2086469 40 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 2081357 60 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha B 2073716 40 Kč
4.29 km, 14 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 9982 40 Kč
DKP0409 Nepeřil Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2086453 40 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 232616 40 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 40 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 7207629 40 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka C 2103741 40 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 40 Kč
VSP0407 Hejna Igor USK Praha C 411602 40 Kč
VSP0408 Hejna Viktor USK Praha C 411604 40 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 231948 40 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha C 2021842 40 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 2102777 40 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 40 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha B 7209480 40 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha B 2075608 40 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 40 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 40 Kč
PGP0406 Ráž Miloslav SK Praga C 9102085 40 Kč
DKP0307 Hošek Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2103710 40 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 40 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 2075696 40 Kč
KPY0402 Čihák Petr SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091552 40 Kč
RIC0401 Holeček Štěpán OB Říčany B 2069053 40 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2096235 40 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 40 Kč
RIC0302 Zdražil Lukáš OB Říčany C 2085572 40 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 60 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 2800293 60 Kč
1.43 km, 5 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 40 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 2086467 40 Kč
EKP1407 Seidl Kryštof VŠTJ Ekonom Praha 51610 40 Kč
7VX1050 Čermáková Anna StillAliveCZ zapůjčit 40 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 7205568 40 Kč
ROZ0250 Chalupová Aneta OK Roztoky C 2092423 40 Kč
LME1050 Vošlajerová Marie SK Los Mělník C 40 Kč
ZBP0950 Broumová Johanka OOB SK Zbraslav C zapůjčit 40 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 40 Kč
LBE0900 Stříbrný Vilém TJ Lokomotiva Beroun C 52320 40 Kč
CEP1300 Pilař Jiří Čepíci C 53459 40 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 40 Kč
LBE1449 Baxa Daniel TJ Lokomotiva Beroun 981809 40 Kč
TAP0906 Gregor Filip KOB Tretra Praha C 40 Kč
TAP1151 Pohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 40 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 40 Kč
6YC1050 Řepková Anna Neregistrovaní zapůjčit 40 Kč
DVP7351 Řeháková Jana DVP ORIENTATION C 361962 40 Kč
RIC1000 Kindl Jiří OB Říčany C 2049636 40 Kč
RIC1001 Lazar David OB Říčany C 2049634 40 Kč
RIC0306 Nykodem Tomáš OB Říčany C 2049640 40 Kč
RIC0901 Skála Šimon OB Říčany C 2049635 40 Kč
5RX0900 Manda Antonín NNN zapůjčit 40 Kč
DKP1050 Cajthamlová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2086468 40 Kč
SPC1502 Kalina Oskar SPORTICUS team C 7201195 60 Kč
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín C 771771 60 Kč
FYD1150 Juřinová Aneta Jizerský klub OB Frýdlant C 60 Kč
NNN1100 Sedlák Václav Neregistrovaní zapůjčit 40 Kč
NNN1350 Sedláková Helena Neregistrovaní zapůjčit 40 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1350 Kazdová Rozárie Sportcentrum Jičín C 52317 0 Kč
SJC1515 Kazda Matěj Sportcentrum Jičín 0 Kč
DVP0651 Řeháková Karolina DVP ORIENTATION C 0 Kč
DVP0701 Picl František DVP ORIENTATION C 682105 0 Kč
KSH7851 Liberdová Martina OB Kašperské Hory 0 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
38C0500 Hanek Adam PORG Orienteering 0 Kč
91Z0651 Borovičková Sára Láďa Čepička Team zapůjčit 0 Kč
91Z0603 Koukalová Magdaléna Láďa Čepička Team zapůjčit 0 Kč
91Z0650 Koukalová Markéta Láďa Čepička Team zapůjčit 0 Kč
KPY0505 Žebrák Adam SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 0 Kč
KPY0550 Kovandová Kamila SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 0 Kč
DVP0451 Řeháková Ludmila DVP ORIENTATION C 0 Kč
DVP0401 Picl Daniel DVP ORIENTATION C 440393 0 Kč
6MX0400 Marvan Jaroslav MDDM Čelákovice zapůjčit 0 Kč
6MX0401 Tomášek Matěj MDDM Čelákovice zapůjčit 0 Kč
6MX0500 Širanec Šimon MDDM Čelákovice zapůjčit 0 Kč
6MX0651 Krbcová Aneta MDDM Čelákovice zapůjčit 0 Kč
6MX0553 Strnadová Nela MDDM Čelákovice zapůjčit 0 Kč
6MX0550 Podveská Barbora MDDM Čelákovice zapůjčit 0 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
38C0351 Lorencová Markéta PORG Orienteering 0 Kč
KPY0451 Řídká Tereza SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 0 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
8RC7300 Paulů Robert BZP zapůjčit 0 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 0 Kč
HCE7200 Hradil Jiří TJ Hostivice C 0 Kč
DCE7500 Zeman Tomáš KOB Dobřichovice C 416316 0 Kč
HCE7251 Kuttelwascherová Jitka TJ Hostivice C 1417248 0 Kč
DKP6250 Prouzová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 49865 0 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 0 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 0 Kč
2.98 km, 11 kontrol
(99)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C 7205037 70 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 70 Kč
81C7700 Tejkl Jiří Cirkus Čakovice 7205567 70 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 70 Kč
BBM5700 Gawel Jiří BETA URSUS Rosice C 301272 70 Kč
HCE7350 Hradilová Katarína TJ Hostivice C 49153 70 Kč
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 232976 70 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 70 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 70 Kč
HCE6901 Černý Radomír TJ Hostivice C 1417246 70 Kč
HCE7751 Černá Petra TJ Hostivice C 1413899 70 Kč
KAM7650 Bažata Miroslava OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 70 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 70 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 70 Kč
PGP0254 Černá Aneta SK Praga C 2106727 70 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 70 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 70 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 70 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 70 Kč
ROZ9553 Zajícová Kateřina OK Roztoky C 1420234 70 Kč
EKP7955 Seidlová Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 7207365 70 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 70 Kč
9XX0150 Eliášová Kateřina neregistrovaní Na kopci zapůjčit 70 Kč
VSP0051 Kosíková Eliška USK Praha C 9101185 70 Kč
FSP9550 Kápičková Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1602627 70 Kč
VSP7354 Hejnová Martina USK Praha C 411502 70 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 70 Kč
9BC8000 Horáková Jana NNN 7207624 70 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 70 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 70 Kč
38C0303 Nikolova Eliška PORG Orienteering zapůjčit 70 Kč
38C0400 Štěpánek Bedřich PORG Orienteering zapůjčit 70 Kč
ROZ9950 Klinkerová Magdaléna OK Roztoky C 49155 70 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 70 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 70 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 70 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 70 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka C 1470164 70 Kč
38C9751 Otrubová Kamila PORG Orienteering zapůjčit 70 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 51597 70 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav C 2075667 70 Kč
SOB7550 Němcová Barbora SOBSA C zapůjčit 70 Kč
38C0300 Uhlířová Hana PORG Orienteering zapůjčit 70 Kč
MKP7050 Mašková Zuzana SK GORDIC Praha Kačerov C 51704 70 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 70 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 70 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 70 Kč
DKP8659 Johanovská Tereza Oddíl OB Kotlářka C 51787 70 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 70 Kč
38C0401 Němec Marek PORG Orienteering C zapůjčit 70 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 70 Kč
SLP7952 Siblíková Jana OOB Slavia Praha C 51365 70 Kč
97Z0100 Kropáč Jiří GJN Borci větrem ošlehaní zapůjčit 70 Kč
97Z0101 Budínská Linda GJN Borci větrem ošlehaní zapůjčit 70 Kč
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 70 Kč
4XX7100 Kohoutek Bohumil LOST 2800329 70 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 70 Kč
7KC6450 Závěrková Jitka GC zapůjčit 70 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 7003010 70 Kč
VRL6801 Tryzna Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí 2019219 70 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2095936 70 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 70 Kč
97Z0102 Masák Jan GJN Borci větrem ošlehaní zapůjčit 70 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 70 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 70 Kč
28Z5900 Nováková Zdenka Neregistrovaná zapůjčit 70 Kč
TAP7250 Černá Jana KOB Tretra Praha 2102563 70 Kč
DKP5450 Wagnerová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 301368 70 Kč
SOB7152 Hadačová Pavla SOBSA C 2113485 70 Kč
TJP9150 Krausová Barbora TJ Sokol Troja C 53504 70 Kč
TAP6850 Turinská Ivana KOB Tretra Praha C 232199 70 Kč
TAP4750 Podivínská Pavla KOB Tretra Praha C 53506 70 Kč
RIC8051 Grimmerová Mariana OB Říčany C 2800318 70 Kč
RIC6300 Hlubuček Petr OB Říčany C 232418 70 Kč
RIC7202 Hudosová Gabriela OB Říčany 2056283 70 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 70 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 70 Kč
RIC7253 Kučerová Michaela OB Říčany C 2800339 70 Kč
RIC7452 Němečková Michaela OB Říčany C 2080986 70 Kč
RIC0100 Pethö Alex OB Říčany C 2096270 70 Kč
RIC7699 Pokorný Stanislav OB Říčany 2096258 70 Kč
RIC7101 Rohlíček Jan OB Říčany C 438622 70 Kč
RIC7351 Růžičková Lucie OB Říčany C 331656 70 Kč
RIC7852 Stoklasová Kamila OB Říčany C 2096252 70 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 70 Kč
5RX0400 Manda František NNN zapůjčit 70 Kč
5RX0500 Janoušek Filip NNN zapůjčit 70 Kč
5RX7350 Mandová Kateřina NNN zapůjčit 70 Kč
DKP9155 Seifertová Magda Oddíl OB Kotlářka 2011851 70 Kč
1SC6950 Beranová Jana Wall Street Systems 70 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 70 Kč
24C8000 Dneboský František OK Vršovice 7200582 70 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 100 Kč
TAP0303 Coat Michel KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 100 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 100 Kč
FYD7800 Juřina František Jizerský klub OB Frýdlant C 8329 100 Kč
NNN0053 Eliška Voráčková Neregistrovaní 0 70 Kč
5.47 km, 15 kontrol
(160)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 70 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 70 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 70 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 70 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 70 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 70 Kč
ROZ7500 Svoboda Jiří OK Roztoky C 7205040 70 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 70 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 70 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team C 7204522 70 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 70 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2115749 70 Kč
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7207340 70 Kč
55X8750 Sádovská Petra CEDA 9510 70 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 70 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 70 Kč
16R6800 Zhmak Maxim (RUS) Mosmeridian 250926 70 Kč
KAM9804 Křemen Štěpán OK Kamenice C 232739 70 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 886274 70 Kč
2NC6900 Slovák Tomáš Traged Team 2023965 70 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 1417125 70 Kč
64C8950 Volencová Kamila Ekonom Praha Outdoor 2103721 70 Kč
KPY8000 Procházka Vít SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2067930 70 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 70 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 7201203 70 Kč
DKP8859 Bauerová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 70 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 70 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 1418759 70 Kč
8XC9700 Němec Jan NER- Neregistrovani 219274 70 Kč
9XX7700 Bielinová Petra neregistrovaní Na kopci zapůjčit 70 Kč
9XX7300 Eliáš Marek neregistrovaní Na kopci zapůjčit 70 Kč
38C9901 Havlín Pavel PORG Orienteering zapůjčit 70 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 70 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 70 Kč
DKP8257 Collis Blanka Oddíl OB Kotlářka C 517704 70 Kč
7VX7350 Čermáková Monika StillAliveCZ 70 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 70 Kč
8TC8700 Beran Jakub Tempo zapůjčit 70 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 682618 70 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 70 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 70 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky C 7943 70 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 416137 70 Kč
7KC6000 Hlaváčová Jarka GC zapůjčit 70 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 2102803 70 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 70 Kč
94Z8500 Vrátný Ondřej Alc Praha 2117431 70 Kč
EKP9001 Klemsa Jakub VŠTJ Ekonom Praha C 2118488 70 Kč
MKP8600 Paulino Jose SK GORDIC Praha Kačerov C 2113476 70 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 70 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 70 Kč
38C0003 Jandl Oldřich PORG Orienteering zapůjčit 70 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 70 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 70 Kč
6YC8751 Krupová Tereza Neregistrovaní C 2088730 70 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 70 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 70 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 51845 70 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha B 428253 70 Kč
96Z8900 Vyskočilová Karolína Neregistrovaný - Vyskočilová 7202874 70 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 70 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 70 Kč
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky C 7944 70 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 70 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 70 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka C 2106739 70 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 52898 70 Kč
SOB6802 Janík Pavel SOBSA C 2090842 70 Kč
SOB6750 Janíková Martina SOBSA C 2090841 70 Kč
SOB0050 Janíková Kateřina SOBSA C 2103779 70 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 70 Kč
8LC7400 Votípka Václav Leveris zapůjčit 70 Kč
8LC8400 Valerián Martin Leveris zapůjčit 70 Kč
28C7400 Štěpová Dana Neregistrovaní Štěpovi 2099486 70 Kč
BZP8650 Přívozníková Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 7203455 70 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 2092438 70 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 7003028 70 Kč
91Z8000 Kučerová Berenika Láďa Čepička Team 2102812 70 Kč
8XC8401 Bulva Radek NER- Neregistrovani 2051513 70 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 70 Kč
PVP8400 Král Luboš VSK Přírodní vědy Praha 2103747 70 Kč
48A5100 Glas Petr (AUS) petrglas 886257 70 Kč
8LC8301 Sláma Jiří Leveris 2111779 70 Kč
7KC8350 Slámová Ester GC 2111819 70 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 7779755 70 Kč
KPY3700 Louša František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2092367 70 Kč
DKP9907 Ridzoň Daniel Oddíl OB Kotlářka B 2102784 70 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory B 2078478 70 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2094474 70 Kč
KAM0253 Mojžíšková Lucie OK Kamenice B 2084949 70 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary C 7260021 70 Kč
LME6852 Dittrtová Lucie SK Los Mělník C 2102533 70 Kč
LME0001 Dittrt Štěpán SK Los Mělník C 2800162 70 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 70 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 70 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 70 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 70 Kč
TAP7200 Černý Daniel KOB Tretra Praha 2103742 70 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 70 Kč
KPY7900 Kameník Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091547 70 Kč
DKP5202 Wagner Richard Oddíl OB Kotlářka C 7003027 70 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 70 Kč
8LC7000 Krompolc Roman Leveris zapůjčit 70 Kč
8LC8100 Mrzena Jan Leveris zapůjčit 70 Kč
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 7020417 70 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 70 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 70 Kč
RIC7303 Kohoutek Jan OB Říčany C 2096228 70 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 70 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany B 2031355 70 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 2073691 70 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 70 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 70 Kč
8LC7600 Trojek Radim Leveris zapůjčit 70 Kč
91F9500 Romain FIGUIERE (FRA) Givry SO 1710995 70 Kč
VSP7303 Solar Jan USK Praha C 2032110 70 Kč
VSP7750 Solarová Zuzana USK Praha C 2032115 70 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 70 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 70 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 70 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové 207870 70 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové R 2045215 70 Kč
1SC7100 Gemperle František Wall Street Systems C 2061812 70 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 2053578 70 Kč
6KC8001 Hanzlíček Petr Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice C 2067970 70 Kč
VSP8800 Samek Jakub USK Praha C 1418767 70 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 100 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 100 Kč
VPM9252 Doležalová Barbora KOS Slavia Plzeň C 2085626 100 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 100 Kč
ROZ0150 Čermáková Kateřina OK Roztoky C 2069045 100 Kč
69X7800 Polák Robert HO Humanita 100 Kč
PHK8504 Šlapák Martin OK 99 Hradec Králové C 9443 100 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 100 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha A 361961 100 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 100 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 100 Kč
NNN0050 Drudikova Dita Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
8XC8052 Chmelinová Andrea NER- Neregistrovani zapůjčit 100 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 100 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha B 2080913 100 Kč
TAP0153 Rosendorfová Lenka KOB Tretra Praha B 2099481 100 Kč
81C7800 Kubát Petr Cirkus Čakovice 2115731 100 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 500556 100 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 7201826 100 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 100 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 7207349 100 Kč
KAM9404 Nebeský Daniel OK Kamenice C 2102810 100 Kč
PGP8705 Neumann Petr SK Praga C zapůjčit 100 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka C 9944499 70 Kč
DKP8203 Goder Josef Oddíl OB Kotlářka C 7202900 70 Kč
NNN0051 Leona Soukupová Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
RBK7215 Šindelka Antonín SK Radioklub Blansko C 2060227 70 Kč
NNN8601 Tomáš Gregor Neregistrovaní 53718 70 Kč
NNN0001 Došla Jan Neregistrovaní 2800301 70 Kč
NNN8201 Tomáš Buňata Neregistrovaní 2113499 70 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 70 Kč
NNN0002 Robert Sedlecký Neregistrovaní 7209479 70 Kč
NNN0003 Libor Sedlecký Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
celkem přihlášených: 609, vklad: 33810 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.