Přihlášky závodu: Žebříček B-Morava 2019

Datum:
31.03.2019
Místo konání:
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Kategorie:
D14B     D16B     D18B     D20B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     H14B     H16B     H18B     H20B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B    
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0551 Matoušková Jana SKOB Ostrava B 2027246 0 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava B 436420 0 Kč
MOV0654 Čudková Kristýna SKOB Ostrava B 428235 0 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava B 436421 0 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava B 2091591 0 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk B 2108904 0 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk B 2108903 0 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk B 2108918 0 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 361953 0 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov A 8667550 0 Kč
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek B 2102874 0 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno B 2083392 0 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno A 232389 0 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec B 2082935 0 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín A 8050121 0 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno B 8667955 0 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 0 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž A 8655378 0 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 232732 0 Kč
KSU0550 Konečná Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 0 Kč
TZL0651 Kusáková Valentýna SKOB Zlín B 7211007 0 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 0 Kč
ASU0698 Pazderníková Zdeňka Magnus Orienteering B 9132 0 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 2111803 0 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc B 0 Kč
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc B 2069072 0 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno z.s. B 2054645 0 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno z.s. B 337648 0 Kč
VIC0650 Rosíková Růžena Eliška OB Vizovice B 2109759 0 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 8123459 0 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno B 8667974 0 Kč
ZBM0651 Finstrlová Lucie SK Žabovřesky Brno B 2051514 0 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno A 2051495 0 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno B 8660428 0 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno B 2067231 0 Kč
ZBM0653 Barnatová Magda SK Žabovřesky Brno B 2111757 0 Kč
ZBM0558 Mazálková Klára SK Žabovřesky Brno B 2127522 0 Kč
ZBM0560 Ježková Ivana SK Žabovřesky Brno A 2115673 0 Kč
TBM0553 Mikulová Klára KOS TJ Tesla Brno B 2083386 0 Kč
LCE0552 Mališková Kristýna OOB TJ Slovan Luhačovice B 7207037 0 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662430 0 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava B 7003005 0 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava B 8660378 0 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52032 0 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8655461 0 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8796 0 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava B 8656710 0 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 8660567 0 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 0 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 436929 0 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 8660369 0 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8670381 0 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec B 7200589 0 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 8663167 0 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 2087689 0 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín B 2091565 0 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 8660570 0 Kč
BFM0453 Procnerová Veronika SKOB Frýdek - Místek B 2087705 0 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446447 0 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 0 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava A 8656605 0 Kč
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc B 2124801 0 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 0 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 2020729 0 Kč
UOL0453 Slehová Eliška SOB Olomouc B 2112727 0 Kč
SOP0350 Hájková Lucie OOB TJ Slezan Opava B 7204988 0 Kč
ABM0350 Poloučková Hana KOB ALFA Brno z.s. B 438041 0 Kč
ABM0361 Taslerová Tereza KOB ALFA Brno z.s. B 2081393 0 Kč
ZBM0456 Pánková Klára SK Žabovřesky Brno B 2094524 0 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice B 8656714 0 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 889308 0 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 0 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 0 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 2092434 0 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc B 2092435 0 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec B 53178 0 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B 2091544 0 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín B 7053354 0 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín B 2091554 0 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín B 2091546 0 Kč
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek B 2059750 0 Kč
UOL0151 Vránová Eliška SOB Olomouc B 682663 0 Kč
ABM0152 Plášková Anna KOB ALFA Brno z.s. B 2056310 0 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662431 0 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 7208226 0 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0051 Štrosová Jana SKOB Ostrava B 0 Kč
ZLH9950 Zatloukalová Romana OOB TJ Zlaté Hory B 2025342 0 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 0 Kč
SOP0050 Hájková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7207857 0 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín B 7203458 0 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 122 0 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 1421909 0 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 7207020 0 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 0 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 0 Kč
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 887939 0 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 0 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 0 Kč
STE7951 Matoušková Jana SK SKI-OB Šternberk C 2025355 0 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 7210910 0 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 0 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 0 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 0 Kč
MOV7650 Štětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 0 Kč
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 8651342 0 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 0 Kč
GIG7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering C 52690 0 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 0 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7209278 0 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 0 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 0 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko, z.s. C 2061836 0 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 0 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 0 Kč
AOP7951 Gallo Martina Orientační Běh Opava C 7204970 0 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 0 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 0 Kč
BFM7453 Popieluchová Ivona SKOB Frýdek - Místek C 2102855 0 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 0 Kč
SIT6951 Kovaříková Mária OK SILESIA C 7200589 0 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 0 Kč
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 0 Kč
TVR7350 Slavíková Lenka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2067389 0 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 0 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 0 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 0 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 0 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 0 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 0 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 0 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 0 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 0 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 9200524 0 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 0 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 0 Kč
BBM6851 Petrášová Irena BETA URSUS Orienteering C 2124757 0 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno C 9102082 0 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 0 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 0 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6351 Švejdíková Yvona Orientační Běh Opava C 49361 0 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8670488 0 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 8260628 0 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 0 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 0 Kč
BBM6350 Konečná Hana BETA URSUS Orienteering C 2124753 0 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 0 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 0 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 0 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 0 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 0 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 0 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 0 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 0 Kč
LCE5551 Stackeová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 7053853 0 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU5350 Štáblová Jitka Magnus Orienteering C 52557 0 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 0 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 0 Kč
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0502 Grygar Václav SKOB Ostrava B 0 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 2125380 0 Kč
MOV0700 Menzel Antonín SKOB Ostrava B 428276 0 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava B 428264 0 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov A 2073679 0 Kč
STE0503 Antonowicz Jan SK SKI-OB Šternberk B 8636188 0 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 8070717 0 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec B 8667526 0 Kč
TRI0506 Kirschner Damian TJ TŽ Třinec B 2099502 0 Kč
TRI0701 Tuharský Tobiáš TJ TŽ Třinec B 428249 0 Kč
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec B 8667990 0 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín A 2070831 0 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 0 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 8667537 0 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov B 2124798 0 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov B 8663160 0 Kč
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín B 2113077 0 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno B 8663145 0 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno B 8660548 0 Kč
SIT0501 Bíčánek Jan OK SILESIA B 7207887 0 Kč
SIT0502 Byrtus Jakub OK SILESIA B 8663128 0 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056285 0 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 0 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 0 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2104587 0 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 0 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín B 7209291 0 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín B 7207028 0 Kč
TZL0604 Huleja Martin SKOB Zlín B 2113096 0 Kč
TZL0605 Márton Lukáš SKOB Zlín B 2121127 0 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno B 8663178 0 Kč
UOL0502 Vodička Igor SOB Olomouc B 7200909 0 Kč
VIC0606 Hala Jaromír OB Vizovice B 425427 0 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice B 7210090 0 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno B 8662278 0 Kč
TBM0503 Račanský Jakub KOS TJ Tesla Brno B 8100029 0 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno B 446444 0 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno A 8660411 0 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 2051511 0 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno B 2061850 0 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno B 1403415 0 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno B 2092361 0 Kč
ZBM0512 Kasza Tomáš SK Žabovřesky Brno B 2078496 0 Kč
TBM0608 Svirák Jonatan KOS TJ Tesla Brno B 2087656 0 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko, z.s. B 2061789 0 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov B 8660407 0 Kč
LCE0501 Hrbáček Filip OOB TJ Slovan Luhačovice C 416072 0 Kč
LCE0602 Káňa Jindřich OOB TJ Slovan Luhačovice B 0 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 2080838 0 Kč
ZBM0501 Bukovác Filip SK Žabovřesky Brno B 2096113 0 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno B 7202856 0 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 0 Kč
TRI0304 Martynek Petr TJ TŽ Třinec B 8657 0 Kč
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec B 8662309 0 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 8002604 0 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec B 8655414 0 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov B 2124774 0 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek A 2087698 0 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8654918 0 Kč
SIT0401 Kovařík Tomáš OK SILESIA B 8656740 0 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 0 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 0 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2082903 0 Kč
TZL0401 Eichler Vítek SKOB Zlín B 7209282 0 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering B 53112 0 Kč
UOL0301 Rajman Filip SOB Olomouc B 2113074 0 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno z.s. B 332962 0 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno z.s. B 420418 0 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2092391 0 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 2092364 0 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 2061799 0 Kč
ZBM0414 Ježek Filip SK Žabovřesky Brno B 2103684 0 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko, z.s. B 8667988 0 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko, z.s. B 8000241 0 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko, z.s. B 301286 0 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 0 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067397 0 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 0 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 0 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 8655381 0 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 0 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec B 8670482 0 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 2091549 0 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 0 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 8645931 0 Kč
SIT0101 Kovařík Martin OK SILESIA B 8655413 0 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 0 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662432 0 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2080935 0 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662428 0 Kč
TZL0103 Janda Přemek SKOB Zlín B 7208084 0 Kč
UOL0203 Jirka Matyáš SOB Olomouc B 7202871 0 Kč
ZBM0109 Šimo Matúš SK Žabovřesky Brno B 2088725 0 Kč
SVS0200 Koňařík Vít Orientklub Vsetín B 2133890 0 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 0 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 0 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 8663153 0 Kč
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 0 Kč
STE9900 Šklíba Michal SK SKI-OB Šternberk B 7201758 0 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc B 1400425 0 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 0 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava A 7209362 0 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno B 7204496 0 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 8660415 0 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 7207780 0 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662750 0 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 0 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 0 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 0 Kč
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 416124 0 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 0 Kč
VBM8102 Rouš Pavel VSK Mendelu Brno C 53679 0 Kč
VBM8207 Šedivý Jiří VSK Mendelu Brno C 2121762 0 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko, z.s. C 2061849 0 Kč
RBK7401 Hanousek Kamil SK Radioklub Blansko, z.s. C 2115695 0 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8662320 0 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091534 0 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 0 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 0 Kč
BFM7301 Popieluch Michal SKOB Frýdek - Místek C 2800338 0 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 0 Kč
SIT7702 Byrtus Petr OK SILESIA C 7209459 0 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 0 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 0 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 8670823 0 Kč
SKM7301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž C 253369 0 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 7210886 0 Kč
SIT7703 Bíčánek Milan OK SILESIA C 7861 0 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 52199 0 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2073424 0 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 8104170 0 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662710 0 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko, z.s. C 1413717 0 Kč
LCE6413 Vavrys Petr OOB TJ Slovan Luhačovice C 7206527 0 Kč
LCE6602 Kunčar Vít OOB TJ Slovan Luhačovice C 889307 0 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 7208215 0 Kč
LCE7439 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2045222 0 Kč
LCE7517 Aleš David OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660924 0 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 0 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 0 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 0 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 0 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 0 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 0 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 0 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 0 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 0 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 0 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 0 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 51882 0 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8655386 0 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 0 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 53372 0 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 0 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 0 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 0 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 0 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 0 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 0 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 0 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 0 Kč
ZLH6701 Zatloukal Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 420422 0 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2092433 0 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 0 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 0 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8662331 0 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 0 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 0 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 0 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 0 Kč
TVR6800 Slavík Tomáš TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436923 0 Kč
STE6800 Antonowicz Jerzy SK SKI-OB Šternberk C 8636188 0 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 1417263 0 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 0 Kč
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 0 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 0 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 0 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 0 Kč
KON6919 Huňka Karel KOB Konice C 2112777 0 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 0 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 8662321 0 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 0 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 0 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 0 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 0 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 0 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 0 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 0 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 0 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 0 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 0 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 0 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 0 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 0 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 0 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 0 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 410158 0 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 0 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 0 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 301201 0 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 0 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 0 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 0 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 7209285 0 Kč
TVR5000 Pospíšil Karel TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 51950 0 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 0 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 0 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 0 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 2124752 0 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 0 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 52438 0 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 0 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 0 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 0 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 0 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 0 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 0 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 0 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 8656614 0 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 0 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 0 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 0 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 0 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 0 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 0 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 0 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 0 Kč
celkem přihlášených: 384, vklad: 0 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.