Logo

Přihlášky závodu: Jarní trojúhelník

Datum:
25.06.2021
Místo konání:
Mariánské Lázně, Rájov
Pořadatel:
MLA - MLOK Mariánské Lázně
Kategorie:
D10C     D12B     D14B     D16B     D18B     D1OF     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12B     H14B     H16B     H18B     H1OF     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H75C     T1     T2     TF    
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA1250 Benešová Marie MLOK Mariánské Lázně C 1421918 Ano Ano Ano 240 Kč
MLA1151 Fišáková Leona MLOK Mariánské Lázně C 2082925 Ano Ano Ano 240 Kč
MLA1154 Nykodymová Anna MLOK Mariánské Lázně C 7880 Ano Ano Ano 240 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 8013924 Ano Ano Ano 240 Kč
DCH1151 Fryšová Zuzana Radioelektronika Cheb C 2039224 Ano Ano Ano 240 Kč
NEK1250 Gregorová Vendula Nejdek Orienteering C 2146036 Ano Ano Ano 240 Kč
NEK1251 Škultéty Kristýna Nejdek Orienteering C 2146044 Ano Ano Ano 240 Kč
0070004 Šperlová Marie 007 - NEREG. TJ Radon Vysoká Pec 995895 Ne Ano Ne 90 Kč
KRL1152 Houbová Eliška Kometa Kralovice C 2126275 Ano Ano Ano 240 Kč
VPM1150 Maternová Jana KOS Slavia Plzeň C 07982 Ano Ano Ano 240 Kč
KRL1153 Fáberová Hana Kometa Kralovice C 2017667 Ne Ano Ne 90 Kč
KRL1351 Fáberová Lucie Kometa Kralovice C 2126998 Ne Ano Ne 90 Kč
KRL1350 Gelnerová Karolína Kometa Kralovice C 2099507 Ano Ne Ne 90 Kč
VPM1155 Andělová Viktorie KOS Slavia Plzeň C 2127528 Ano Ano Ano 360 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 8656680 Ano Ano Ano 240 Kč
ONO0950 Ječmenová Veronika SKOB Ostrov C 7202883 Ano Ano Ano 240 Kč
MLA1050 Povišerová Aneta MLOK Mariánské Lázně C Ano Ano Ano 240 Kč
DCH0959 Fryšová Žaneta Radioelektronika Cheb C 2141932 Ano Ano Ano 240 Kč
KRL0954 Čadková Michaela Kometa Kralovice C 2127659 Ano Ano Ano 240 Kč
KRL0952 Gelnerová Markéta Kometa Kralovice B 8008299 Ano Ano Ano 240 Kč
KRL0951 Hanáková Aneta Kometa Kralovice C 8113491 Ano Ano Ano 240 Kč
LPM0951 Stehlíková Tereza OK Lokomotiva Plzeň B 8013914 Ano Ano Ano 240 Kč
VPM1050 Vodrážková Barbora KOS Slavia Plzeň C 434836 Ano Ano Ano 240 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA0851 Hermannová Natálie MLOK Mariánské Lázně C 515060 Ano Ano Ano 240 Kč
MLA0754 Šléglová Lucie MLOK Mariánské Lázně C Ano Ano Ano 240 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 8515520 Ano Ano Ano 240 Kč
LPM0750 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň C 2088719 Ano Ne Ne 90 Kč
ONO0851 Ritterová Lída SKOB Ostrov B 2103708 Ano Ano Ano 240 Kč
MLA0753 Zapletalová Adéla Agnes MLOK Mariánské Lázně C 7881 Ano Ano Ano 240 Kč
ONO0750 Nejedlá Barbora SKOB Ostrov C Ano Ano Ano 240 Kč
BSO0750 Mattesová Pavla KOB Baník Sokolov C 236987 Ano Ne Ne 90 Kč
DCH0760 Fryšová Andrea Radioelektronika Cheb C 2141931 Ano Ano Ano 240 Kč
BSO0853 Fojtíková Nikola KOB Baník Sokolov C 232236 Ano Ano Ano 240 Kč
BSO0854 Fojtíková Vendula KOB Baník Sokolov C 7876 Ano Ano Ano 240 Kč
BSO0855 Tauerová Kristina KOB Baník Sokolov C 8691 Ne Ano Ano 180 Kč
DCH0765 Němečková Eliška Radioelektronika Cheb C 2144034 Ne Ano Ano 180 Kč
SKV0755 Peřinová Eliška TJ Slovan Karlovy Vary C 2103720 Ano Ano Ano 240 Kč
VPM0851 Sobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 8013929 Ano Ano Ano 240 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory B 8116778 Ano Ano Ano 240 Kč
KRL0752 Bodurková Denisa Kometa Kralovice B 8648560 Ano Ano Ano 240 Kč
KRL0754 Kropáčová Zuzana Kometa Kralovice B 8003638 Ano Ano Ano 240 Kč
KRL0757 Pokorná Anežka Kometa Kralovice C 8075697 Ano Ano Ano 240 Kč
DCH0857 Doubravová Hana Radioelektronika Cheb C 2039218 Ne Ano Ano 180 Kč
DCH0856 Riedlová Karolína Radioelektronika Cheb C 2103768 Ne Ano Ano 180 Kč
DCH0753 Maierová Daniela Victoria Radioelektronika Cheb C 2141926 Ne Ano Ne 90 Kč
NEK0853 Pospíchalová Veronika Nejdek Orienteering C 2138180 Ano Ano Ano 240 Kč
NEK0750 Hrabánková Kateřina Anna Nejdek Orienteering C 2035733 Ano Ano Ano 240 Kč
SKV0851 Vlašímská Karolína TJ Slovan Karlovy Vary C 682698 Ne Ne Ano 90 Kč
SKV0754 Frühaufová Julie TJ Slovan Karlovy Vary B 8670313 Ne Ne Ano 135 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov A 8667973 Ano Ano Ano 360 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662736 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 8517331 Ano Ano Ano 360 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 8013908 Ano Ano Ano 360 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany A 8667545 Ano Ano Ano 360 Kč
ONO0657 Halámková Jana SKOB Ostrov C 1428926 Ano Ano Ano 360 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov B 8004351 Ano Ano Ano 360 Kč
LPM0653 Třísková Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2082946 Ano Ano Ano 360 Kč
DCH0657 Doubravová Barbora Radioelektronika Cheb C 2141925 Ne Ano Ano 260 Kč
SKV0551 Peřinová Zuzana TJ Slovan Karlovy Vary C 2106733 Ano Ano Ano 360 Kč
KRL0651 Fišarová Adéla Kometa Kralovice B 8003647 Ano Ano Ano 360 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice A 8648594 Ano Ano Ano 360 Kč
KRL0658 Králová Lucie Kometa Kralovice C 8075698 Ano Ano Ano 360 Kč
KRL0551 Vlachová Adéla Kometa Kralovice B 8013942 Ano Ano Ano 360 Kč
VPM0652 Kožíšková Kateřina KOS Slavia Plzeň A 8008298 Ano Ano Ano 360 Kč
0090003 Neumann Johanna 009 - (GER) SV Lengefeld 7777077 Ano Ano Ano 360 Kč
SKV0651 Vlašímská Bára TJ Slovan Karlovy Vary C 682089 Ne Ne Ano 130 Kč
ONO0655 Pekárková Bára SKOB Ostrov B 21263914 Ano Ano Ano 360 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ONO0450 Nejedlá Klára SKOB Ostrov B 8116779 Ano Ano Ano 360 Kč
ONO0452 Pecko Sára SKOB Ostrov A 8116743 Ano Ano Ano 360 Kč
NEK0450 Ziebová Veronika Nejdek Orienteering B 8660519 Ne Ano Ano 260 Kč
0090004 Neumann Lena 009 - (GER) SV Lengefeld 7122003 Ano Ano Ano 360 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 Ne Ne Ano 130 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering B 8660520 Ano Ano Ano 360 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA1152 Zabolotná Kiára MLOK Mariánské Lázně C 51494 Ano Ano Ano 240 Kč
MLA1155 Peláková Daniela MLOK Mariánské Lázně C 416176 Ano Ano Ano 240 Kč
PGP1152 Šňupárková Barborka SK Praga C 899160 Ano Ano Ano 240 Kč
0070003 Šperlová Kateřina 007 - NEREG. TJ Radon Vysoká Pec 8226318 Ne Ano Ne 90 Kč
0070006 Šlapová Sára 007 - NEREG. TJ Radon Vysoká Pec 2419986 Ne Ano Ne 90 Kč
LPM1851 Suchá Zoe OK Lokomotiva Plzeň Ne Ano Ne 90 Kč
SKV1251 Vlašímská Anna TJ Slovan Karlovy Vary C 7204490 Ne Ne Ano 90 Kč
SKV1151 Turková Klára TJ Slovan Karlovy Vary C 2118939 Ne Ano Ne 90 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 Ano Ano Ano 360 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 Ano Ano Ano 360 Kč
DKP9052 Hořejší Jana Oddíl OB Kotlářka C 8947 Ano Ano Ano 360 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 8656688 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP8153 Ryšavá Vendula SK Praga C 8662726 Ano Ano Ano 360 Kč
LPM9451 Šilhavá Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 236985 Ne Ne Ano 130 Kč
PGP9162 Uhlíková Tereza SK Praga C 995836 Ne Ano Ano 260 Kč
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov C 8656585 Ano Ano Ano 360 Kč
LPM9651 Kamenická Karolína OK Lokomotiva Plzeň E 8656698 Ne Ano Ano 260 Kč
DCH0165 Trpáková Daniela Radioelektronika Cheb C 2092353 Ne Ano Ne 130 Kč
NEK0250 Marešová Klára Nejdek Orienteering B 8660518 Ano Ano Ano 360 Kč
0070001 Šperlová Zuzana 007 - NEREG. TJ Radon Vysoká Pec 8226372 Ne Ano Ne 130 Kč
STB8650 Rickmeyer Tina TJ Stadion Nový Bor C 8028926 Ano Ano Ano 360 Kč
SKV8751 Žandová Monika TJ Slovan Karlovy Vary C 2085621 Ne Ano Ano 260 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice A 8075707 Ano Ano Ano 360 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice C 8075695 Ano Ano Ano 360 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 8660521 Ano Ano Ano 360 Kč
0090001 Straube Hanka 009 - (GER) SV Lengefeld 7770777 Ano Ano Ano 360 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2082918 Ano Ano Ano 360 Kč
SKV8651 Eretová Kateřina TJ Slovan Karlovy Vary C 237530 Ano Ano Ano 540 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice C 8075706 Ano Ne Ano 390 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SKV7752 Dítková Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 8400082 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 8517318 Ano Ano Ano 360 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 7788 Ano Ano Ano 360 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 Ano Ano Ano 360 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 8013408 Ano Ano Ano 360 Kč
0050001 Váchová Ilona 005 - Ski klub Karlovy Vary 2113446 Ano Ano Ano 360 Kč
ONO8050 Ječmenová Věra SKOB Ostrov C 7209469 Ano Ano Ano 360 Kč
HCE8350 Pinkrová Šárka TJ Hostivice C 2126387 Ano Ano Ano 360 Kč
BSO7250 Hejduková Jana KOB Baník Sokolov C 7873 Ano Ano Ne 260 Kč
BSO8151 Gregorová Kateřina KOB Baník Sokolov C 2181285 Ne Ano Ano 260 Kč
LPM7852 Bohuslavová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 7207664 Ne Ano Ano 260 Kč
KAM8350 Pelikánová Lenka OK Kamenice C 2181334 Ne Ano Ano 260 Kč
VPM7250 Sobotová Jana KOS Slavia Plzeň C 8022362 Ano Ano Ano 360 Kč
LPM8351 Pilařová Petra OK Lokomotiva Plzeň C 8855 Ne Ano Ne 130 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 8648547 Ano Ano Ano 360 Kč
KRL8051 Romová Kateřina Kometa Kralovice C 434576 Ano Ne Ano 260 Kč
SKV7551 Vlašímská Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 Ne Ano Ano 260 Kč
LPM7752 Němcová Klára OK Lokomotiva Plzeň C 2011846 Ne Ne Ano 130 Kč
SKV7852 Turková Martina TJ Slovan Karlovy Vary C 2118940 Ne Ano Ne 195 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 Ano Ano Ano 360 Kč
DKL5950 Rančáková Stáňa KOB Kladno C 1450164 Ano Ano Ano 360 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 8670490 Ano Ano Ano 360 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 Ano Ano Ano 360 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 8014556 Ano Ano Ano 360 Kč
LPM7353 Čepičková Jana OK Lokomotiva Plzeň C 7210116 Ano Ano Ano 360 Kč
LPM6352 Kolovská Ilona OK Lokomotiva Plzeň C 301706 Ne Ano Ano 260 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 Ano Ano Ano 360 Kč
VSP7460 Folprechtová Kateřina USK Praha C 8670466 Ano Ano Ano 360 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 Ano Ano Ano 360 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 7209360 Ano Ano Ano 360 Kč
DCH7654 Fryšová Tereza Radioelektronika Cheb C 4451 Ano Ano Ano 360 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 8109404 Ano Ano Ano 360 Kč
NEK7450 Marešová Marcela Nejdek Orienteering C 301416 Ano Ne Ano 260 Kč
MAS7351 Millionová Hedvika OOB Aš C 2087633 Ne Ne Ano 130 Kč
MFP7550 Nyklová Helena Matfyz Praha C 51872 Ne Ano Ne 130 Kč
KRL7151 Hanáková Marta Kometa Kralovice C 8075700 Ano Ano Ano 360 Kč
ONO7450 Ševčíková Petra SKOB Ostrov C 8022372 Ne Ano Ano 260 Kč
VPM5351 Martínková Věra KOS Slavia Plzeň C 01464 Ne Ano Ne 195 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 2085653 Ano Ano Ano 360 Kč
LPM5951 Šilhavá Jana OK Lokomotiva Plzeň C 51152 Ne Ano Ano 260 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 Ano Ano Ano 360 Kč
SKV6451 Šplinarová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 237532 Ano Ne Ano 260 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 Ano Ano Ano 360 Kč
KAM6650 Šafková Petra OK Kamenice C 8189818 Ano Ano Ano 360 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 Ano Ano Ano 240 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 Ano Ano Ano 240 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 Ano Ano Ano 240 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 Ano Ano Ano 240 Kč
MAS5150 Dlouhá Lenka OOB Aš C 232364 Ano Ne Ano 260 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 Ano Ano Ano 240 Kč
LCV5550 Mágrová Ivana TJ Lokomotiva Chomutov C 301720 Ano Ano Ano 240 Kč
LPM4850 Bohuslavová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 51480 Ne Ano Ne 90 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 Ano Ano Ano 240 Kč
0080001 Nyklová Helena 008 - Dalovice 301337 Ne Ano Ne 90 Kč
SKV5551 Kubátová Lenka TJ Slovan Karlovy Vary C 237549 Ne Ano Ne 90 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA1102 Kváč Martin MLOK Mariánské Lázně C 232235 Ano Ano Ano 240 Kč
MLA1200 Placek Nikolas MLOK Mariánské Lázně C 888609 Ano Ano Ano 240 Kč
LPM1102 Čepička Antonín OK Lokomotiva Plzeň C 2129225 Ano Ano Ano 240 Kč
HCE1200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1417247 Ano Ano Ano 240 Kč
NEK1100 Fecko Richard Nejdek Orienteering C 2067349 Ano Ano Ano 240 Kč
KRL1102 Haller Maxmilián Kometa Kralovice C 2127636 Ano Ano Ano 240 Kč
ONO1100 Ševčík Vít SKOB Ostrov C 2146030 Ne Ano Ano 180 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA1000 Beneš Jan MLOK Mariánské Lázně C 1421924 Ano Ano Ano 240 Kč
MLA0902 Placek Tomas MLOK Mariánské Lázně B 1421927 Ano Ano Ano 240 Kč
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C 8680290 Ano Ano Ano 240 Kč
PGP1005 Šňupárek Jenda SK Praga C 8680429 Ano Ano Ano 240 Kč
ONO1000 Ritter Jakub SKOB Ostrov C 2117426 Ano Ano Ano 240 Kč
ONO1001 Černý Antonín SKOB Ostrov C 2148165 Ano Ano Ano 240 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 8680602 Ne Ano Ano 180 Kč
DCH0912 Ďurica Matěj Radioelektronika Cheb C 8032 Ne Ano Ne 90 Kč
NEK1000 Gregor Josef Nejdek Orienteering 232229 Ano Ano Ano 240 Kč
BSO0900 Gregor Richard KOB Baník Sokolov C 7874 Ne Ano Ano 180 Kč
MAS1001 Brabec Zdeněk OOB Aš C 2087666 Ano Ano Ano 240 Kč
KRL1002 Houba Vojtěch Kometa Kralovice C 2127628 Ano Ano Ano 240 Kč
LPM0900 Bohuslav Fanda OK Lokomotiva Plzeň C 8285 Ne Ano Ne 90 Kč
VPM0902 Materna Josef KOS Slavia Plzeň C 2060382 Ano Ano Ano 240 Kč
VPM0901 Anděl Robin KOS Slavia Plzeň B 8109411 Ano Ano Ano 360 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA0702 Beneš Josef MLOK Mariánské Lázně C 2073701 Ano Ano Ano 240 Kč
MLA0801 Herman Ondřej MLOK Mariánské Lázně B 1421926 Ano Ano Ano 240 Kč
MLA0800 Kváč Miroslav MLOK Mariánské Lázně C 2073704 Ano Ano Ano 240 Kč
MLA0701 Petruš Ondřej MLOK Mariánské Lázně C 8116798 Ano Ano Ano 240 Kč
MLA0700 Janoch Mikuláš MLOK Mariánské Lázně B 2085576 Ano Ano Ano 240 Kč
MLA0704 Šrámek David MLOK Mariánské Lázně C 1421916 Ano Ano Ano 240 Kč
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov A 8656617 Ano Ano Ano 240 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662690 Ano Ano Ano 240 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering B 8518320 Ano Ano Ano 240 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 8226436 Ano Ano Ano 240 Kč
ONO0701 Kule Oliver SKOB Ostrov B 8648612 Ano Ano Ano 240 Kč
DCH0714 Bruckner Filip Radioelektronika Cheb C 8109390 Ano Ano Ano 240 Kč
DCH0711 Plevný Albert Radioelektronika Cheb C 8662372 Ano Ano Ano 240 Kč
LPM0800 Tříska Lukáš OK Lokomotiva Plzeň B 2082920 Ano Ano Ano 240 Kč
MAS0701 Brabec Matěj OOB Aš B 2026161 Ano Ano Ano 240 Kč
MAS0800 Mála Matyáš OOB Aš C 2026162 Ano Ano Ano 240 Kč
MAS0802 Pjenčák Adam OOB Aš C 2087659 Ano Ano Ano 240 Kč
0090002 Neumann Rasmus 009 - (GER) SV Lengefeld 7707777 Ano Ano Ano 240 Kč
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň A 8013478 Ano Ano Ano 240 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň B 8022383 Ano Ano Ano 240 Kč
SKV0801 Turek Jakub TJ Slovan Karlovy Vary B 7791777 Ano Ano Ano 360 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA0503 Pivec Jan MLOK Mariánské Lázně B 8116803 Ano Ano Ano 360 Kč
MLA0502 Janoch Samuel MLOK Mariánské Lázně B 8656638 Ano Ano Ano 360 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha A 8005427 Ano Ano Ano 360 Kč
SRK0508 Sedláček David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8014561 Ano Ano Ano 360 Kč
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov B 8061404 Ano Ano Ano 360 Kč
BSO0601 Veseleňák Karel KOB Baník Sokolov C 232239 Ano Ano Ano 360 Kč
BSO0602 Havlíček Viktor KOB Baník Sokolov B 8028801 Ano Ano Ano 360 Kč
BSO0603 Spiřík František KOB Baník Sokolov C 8683 Ano Ano Ano 360 Kč
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň C 8014568 Ano Ano Ano 360 Kč
KRL0503 Kropáč Filip Kometa Kralovice C 8075702 Ano Ano Ano 360 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPM0300 Weissar Samuel OK Lokomotiva Plzeň B 8149876 Ano Ano Ano 360 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA1101 Klier Šimon MLOK Mariánské Lázně C 7884 Ano Ano Ano 240 Kč
TJN1201 Štembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 Ano Ano Ano 240 Kč
HCE1300 Pinkr Jan TJ Hostivice C 1407428 Ano Ne Ne 90 Kč
KAM1203 Pelikán Vít OK Kamenice C 2148226 Ne Ano Ano 180 Kč
DCH1206 Bátek Tomáš Radioelektronika Cheb C 8047 Ne Ano Ne 90 Kč
BSO1201 Stingl Vojtěch KOB Baník Sokolov C 8685 Ano Ano Ano 240 Kč
BSO1200 Gregor Ondřej KOB Baník Sokolov C 301405 Ne Ano Ano 180 Kč
0070010 Volný Oliver 007 - NEREG. TJ Radon Vysoká Pec 2420010 Ne Ano Ne 90 Kč
0070012 Kropáček Antonín 007 - NEREG. TJ Radon Vysoká Pec 2118473 Ne Ano Ne 90 Kč
0070013 Rutrle Michal 007 - NEREG. TJ Radon Vysoká Pec 2118466 Ne Ano Ne 90 Kč
0070014 Špička David 007 - NEREG. TJ Radon Vysoká Pec 2117425 Ne Ano Ne 90 Kč
0070015 Slezák Martin 007 - NEREG. TJ Radon Vysoká Pec 2118481 Ne Ano Ne 90 Kč
0070016 Kratochvíl André 007 - NEREG. TJ Radon Vysoká Pec 2419989 Ne Ano Ne 90 Kč
0070017 Kratochvíl Samuel 007 - NEREG. TJ Radon Vysoká Pec 2134264 Ne Ano Ne 90 Kč
NEK1201 Soukup Ondřej Nejdek Orienteering C 2145642 Ne Ne Ne 240 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA0201 Kováč František MLOK Mariánské Lázně B 8656612 Ano Ano Ano 360 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně B 1421923 Ano Ano Ano 360 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 Ano Ano Ano 360 Kč
LPM7820 Suchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 8656565 Ano Ano Ano 360 Kč
MLA8300 Preibisch Jan MLOK Mariánské Lázně C 416130 Ano Ano Ano 360 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov B 1428921 Ano Ano Ano 360 Kč
BSO0001 Hejduk Jan KOB Baník Sokolov C 1428929 Ano Ano Ano 360 Kč
JEN9001 Švarc Lukáš OB Jenišovice C 8003645 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 8137666 Ne Ano Ano 260 Kč
BSO0304 Havlíček Albert KOB Baník Sokolov A 8028818 Ano Ano Ano 360 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov A 8655420 Ano Ano Ano 360 Kč
LPM9101 Vonášek Adam OK Lokomotiva Plzeň C 361978 Ne Ne Ano 130 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 8109377 Ano Ano Ano 360 Kč
NEK0101 Newiak Nick Nejdek Orienteering A 8109361 Ano Ano Ano 360 Kč
DCH9206 Borovička Roman Radioelektronika Cheb 232362 Ne Ne Ano 130 Kč
MAS9600 Frank Jiří OOB Aš C 301505 Ano Ano Ano 360 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 8648561 Ano Ano Ano 360 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 8662312 Ano Ne Ano 260 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 9995599 Ne Ano Ano 260 Kč
KRL9505 Žákovec Jan Kometa Kralovice C 8075704 Ano Ne Ano 260 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň A 8670487 Ano Ano Ano 360 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 8515517 Ano Ano Ano 360 Kč
LPM0504 Němec David OK Lokomotiva Plzeň A 8648544 Ano Ano Ano 360 Kč
VPM7702 Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995796 Ano Ano Ano 360 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 8656689 Ne Ano Ano 260 Kč
LPM0303 Čepička Ladislav OK Lokomotiva Plzeň A 8648588 Ne Ne Ano 195 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 Ano Ano Ano 360 Kč
LPM7904 Šitra Vladimír OK Lokomotiva Plzeň C 2103744 Ano Ano Ano 360 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 Ano Ano Ano 360 Kč
0040001 Kalousek Zdeněk 004 - Kalouskovi 51544 Ano Ano Ano 360 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 Ne Ano Ne 130 Kč
ONO7401 Ritter Aleš SKOB Ostrov C 7202865 Ano Ano Ano 360 Kč
ONO7900 Ječmen Vladimír SKOB Ostrov C 8116753 Ano Ano Ano 360 Kč
HCE8200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1421894 Ano Ano Ano 360 Kč
ONO7200 Ševčík Petr SKOB Ostrov C 8662290 Ano Ano Ano 360 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 8028852 Ano Ne Ano 260 Kč
LPM7206 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 8670454 Ano Ano Ano 360 Kč
0070005 Šperl Milan 007 - NEREG. TJ Radon Vysoká Pec 8670803 Ne Ano Ne 130 Kč
KAM8200 Pelikán Tomáš OK Kamenice C 2420069 Ne Ano Ano 260 Kč
TUV7304 Folprecht Eduard SOK TJ Turnov C 8670480 Ano Ano Ano 360 Kč
KRL7801 Houba Petr Kometa Kralovice C 2134275 Ano Ano Ano 360 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 8303079 Ne Ano Ano 260 Kč
VPM8001 Anděl Robert KOS Slavia Plzeň C 8028884 Ano Ano Ano 540 Kč
SKV7302 Turek Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 7464855 Ano Ano Ano 540 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 Ne Ano Ne 195 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 8109364 Ano Ano Ano 360 Kč
LPM7020 Weissar Petr OK Lokomotiva Plzeň C 8003619 Ano Ano Ano 360 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 8670489 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8303009 Ano Ano Ano 360 Kč
ONO6701 Urbánek Lumír SKOB Ostrov C 8013394 Ano Ano Ano 360 Kč
LPM6701 Čepička Ladislav OK Lokomotiva Plzeň C 8109406 Ano Ano Ano 360 Kč
LPM5800 Šilhavý Miroslav OK Lokomotiva Plzeň C 51153 Ne Ano Ano 260 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 Ano Ano Ano 360 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655375 Ano Ano Ano 360 Kč
ONO7101 Černý Jan SKOB Ostrov C 2061825 Ne Ano Ano 260 Kč
ONO7501 Nejedlý Ladislav SKOB Ostrov C 8116750 Ano Ano Ano 360 Kč
LPM7001 Jiroušek Petr OK Lokomotiva Plzeň C 301721 Ne Ano Ano 260 Kč
DCH6101 Vlach Miroslav Radioelektronika Cheb C 2106737 Ano Ano Ano 360 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 7208085 Ne Ano Ano 260 Kč
DCH7503 Fryš Zdeněk Radioelektronika Cheb C 4450 Ano Ano Ano 360 Kč
KSH7601 Fiala Michal OB Kašperské Hory C 416182 Ne Ano Ano 260 Kč
STB6400 Müller Rico TJ Stadion Nový Bor C 8020222 Ano Ano Ano 360 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 8061462 Ano Ano Ano 360 Kč
MLA7601 Beneš Marek MLOK Mariánské Lázně C 1421929 Ne Ano Ne 130 Kč
KRL7201 Fišar Miroslav Kometa Kralovice C 416319 Ne Ano Ano 260 Kč
KRL6702 Kropáč Jiří Kometa Kralovice C 8075687 Ano Ano Ano 360 Kč
NEK7000 Nádeníček Josef Nejdek Orienteering C 2121001 Ano Ano Ano 360 Kč
ONO7001 Ševčík Jiří SKOB Ostrov C 2102671 Ne Ne Ano 130 Kč
ONO7203 Pekárek Martin SKOB Ostrov C 7777781 Ano Ano Ano 360 Kč
SKV7002 Frühauf Jiří TJ Slovan Karlovy Vary C 2081378 Ne Ne Ano 195 Kč
KRL6701 Hanák Martin Kometa Kralovice C 8075694 Ano Ne Ano 390 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 Ano Ano Ano 360 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 Ano Ano Ano 360 Kč
DCH6002 Čech Petr Radioelektronika Cheb C 681885 Ne Ano Ano 260 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 8648620 Ano Ano Ano 360 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 995881 Ano Ano Ano 360 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 Ano Ano Ano 360 Kč
VPM5009 Blažek Jiří KOS Slavia Plzeň C 253118 Ne Ano Ano 260 Kč
0110001 Martínek Bohumil 011 - 001 zapůjčit Ne Ano Ne 235 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0010001 Böhm Eduard 001 - (AUT) ASKÖ Salzburg-Henndorf 8130948 Ano Ano Ano 240 Kč
0020001 Hones Sepp 002 - (AUT) HSV Ried 8116117 Ano Ano Ano 240 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 Ano Ano Ano 240 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 8028840 Ano Ano Ano 240 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 Ano Ano Ano 240 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 Ano Ano Ano 240 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 8632855 Ano Ano Ano 240 Kč
DLP5500 John Vladimír OOB TJ Dukla Praha C 8185555 Ano Ano Ano 240 Kč
LCV5000 Mágr Zdeněk TJ Lokomotiva Chomutov C 301725 Ano Ano Ano 240 Kč
LCV4700 Valeška Rudolf TJ Lokomotiva Chomutov C 7891 Ne Ano Ne 90 Kč
DCH5301 Schejbal Ladislav Radioelektronika Cheb C 232373 Ne Ano Ano 180 Kč
SKV5203 Kubát Jaroslav TJ Slovan Karlovy Vary C 51137 Ne Ano Ne 90 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 Ano Ano Ano 240 Kč
ONO4100 Frey Jaromír SKOB Ostrov C 8656637 Ano Ano Ano 240 Kč
ONO4201 Lisý Jan SKOB Ostrov C 301501 Ne Ne Ano 90 Kč
BSO4401 Schimm Dieter KOB Baník Sokolov C 8689 Ano Ano Ano 240 Kč
LPM4201 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 51479 Ano Ano Ano 240 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 Ano Ano Ano 240 Kč

T1

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA0500 Milota Jan MLOK Mariánské Lázně C 232234 Ano Ano Ano 240 Kč
0020002 Haider Anna 002 - (AUT) HSV Ried 6030806 Ano Ano Ano 240 Kč
0030001 Hořejší Jan 003 - Hořejší zapůjčit Ano Ano Ano 360 Kč
ONO7852 Davidová Jana SKOB Ostrov C 2061777 Ano Ano Ano 240 Kč
LPM1050 Pilařová Marie OK Lokomotiva Plzeň C 2103797 Ne Ano Ne 90 Kč
LPM1200 Pilař Karel OK Lokomotiva Plzeň C 1417133 Ne Ano Ne 90 Kč
HCE7250 Müllerová Jana TJ Hostivice C 49152 Ne Ano Ano 180 Kč
NEK6750 Newiaková Lucie Nejdek Orienteering Ne Ne Ano 90 Kč
NEK7851 Jánová Andrea Nejdek Orienteering Ne Ano Ano 180 Kč

T2

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VPM7800 Sobota Petr KOS Slavia Plzeň C Ano Ano Ano 240 Kč
0050002 Dlabač Marek 005 - Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ano Ne 130 Kč
SKV6301 Řehořek Jaroš TJ Slovan Karlovy Vary C 237509 Ano Ano Ne 180 Kč
OCB9501 Bouček Jakub OC České Budějovice C 416348 Ano Ano Ano 240 Kč
NEK0100 Wolf Vojtěch Nejdek Orienteering C Ne Ano Ne 90 Kč
0100001 Materna Josef 010 - JM 8007996 Ano Ne Ne 90 Kč
ONO0300 Ševčík Adam SKOB Ostrov 1403425 Ne Ne Ano 90 Kč

TF

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA1550 Petrušová Anna MLOK Mariánské Lázně C 232210 Ano Ano Ano 240 Kč
MLA1650 Pivcová Lucie MLOK Mariánské Lázně C 1421925 Ano Ano Ano 240 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 Ano Ano Ano 240 Kč
JEN1350 Kalousková Aneta OB Jenišovice C 2134344 Ano Ano Ano 240 Kč
LPM1650 Suchá Edita OK Lokomotiva Plzeň C 995848 Ano Ano Ano 240 Kč
LPM1600 Šilhavý Matěj OK Lokomotiva Plzeň Ne Ano Ano 180 Kč
LPM1850 Šilhavá Rozárie OK Lokomotiva Plzeň Ne Ano Ano 180 Kč
MLA1350 Povišerová Lucie MLOK Mariánské Lázně C Ano Ano Ano 240 Kč
0060001 Pinkr Lukáš 006 - HCE 51541 Ano Ne Ne 90 Kč
KAM1451 Pelikánová Jitka OK Kamenice C 2214540 Ne Ano Ano 180 Kč
BSO1400 Rambousek Marek KOB Baník Sokolov C 7872 Ano Ne Ano 180 Kč
0070002 Šlapová Sofie 007 - NEREG. TJ Radon Vysoká Pec 2134268 Ne Ano Ne 90 Kč
0070007 Svitáček Matěj 007 - NEREG. TJ Radon Vysoká Pec 2000558 Ne Ano Ne 90 Kč
0070008 Děrgel Antonín 007 - NEREG. TJ Radon Vysoká Pec 2134269 Ne Ano Ne 90 Kč
0070009 Hering Antonín 007 - NEREG. TJ Radon Vysoká Pec 2419996 Ne Ano Ne 90 Kč
0070011 Volná Laura 007 - NEREG. TJ Radon Vysoká Pec 2118502 Ne Ano Ne 90 Kč
0070018 Gazdačková Emilka 007 - NEREG. TJ Radon Vysoká Pec 2420005 Ne Ano Ne 90 Kč
STB1453 Müller Ronja TJ Stadion Nový Bor C 2032226 Ano Ne Ne 90 Kč
MAS9302 Šulc Marek OOB Aš C 2026166 Ano Ano Ano 240 Kč
KRL7850 Gelnerová Martina Kometa Kralovice C 2126273 Ano Ne Ne 90 Kč
LPM7750 Stehlíková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň C 2104599 Ano Ne Ano 180 Kč
NEK0851 Petýrková Karolína Nejdek Orienteering C Ano Ano Ano 240 Kč
LPM8803 Popule Tomáš OK Lokomotiva Plzeň C 8033218 Ne Ano Ne 90 Kč
celkem přihlášených: 363, vklad: 94025 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.