Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
26.05.2019
Místo konání:
Nový Bor
Pořadatel:
STB - TJ Stadion Nový Bor
KAS - KOB Kamenický Šenov
Mapa:
Vyhlídka, autor mapy: Jaroslav Lamač 2017, revize mapy 04/2019 Petr Karvánek, měřítko: 1:10 000, E=5m
Ředitel závodu:
Našinec Jiří
Hlavní rozhodčí:
Hanušová Petra - R3
Stavitel tratí:
Karvánek Petr - R1
JURY:
Peterka Vojtěch, Podrábská Marie, Vokál Vojtěch
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí, teplota 22st. Závod proběhl bez závad a byl schválen hlavním rozhodčím v plném rozsahu. Nebyl podán žádný protest, jury ve složení Peterka Vojtěch (LLI) , Podrábská Marie (VLI), Vokál Vojtěch (CHA) se nemusela sejít.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    
D10
2.30 km, 20 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
411591 Kvapilová Kristýna TUV0999 C SOK TJ Turnov 11:00:00
232246 Kubecová Markéta PGP0955 C SK Praga 11:03:00
4424 Soukupová Marie BOR0952 C OK Jiskra Nový Bor 11:06:00
7202578 Lošťáková Ela LTP0951 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:09:00
2129236 Ouzká Eliška BOR1051 C OK Jiskra Nový Bor 11:12:00
4402226 Kubešová Tereza VLI0954 C Slavia Liberec orienteering 11:15:00
2080988 Šubrtová Barbora TAP1150 C KOB Tretra Praha 11:18:00
4399 Haasová Anežka BOR0956 C OK Jiskra Nový Bor 11:21:00
2069077 Míková Sofie TJN0950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:24:00
4420 Čupcová Viktorie BOR0957 C OK Jiskra Nový Bor 11:27:00
2102694 Zurynková Lenka TJN0957 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:30:00
2134294 Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering 11:33:00
4426 Horáčková Natalie BOR0958 C OK Jiskra Nový Bor 11:36:00
0 Kalinová Petra KUL0951 KOB Ústí nad Labem 11:39:00
2112760 Kalenská Pavla SUL0950 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 11:42:00
2116464 Růtová Amálka TJN0951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:45:00
2129242 Pechová Marie VLI1050 C Slavia Liberec orienteering 11:48:00
2084435 Karmazínová Anna CHA0853 C OK Chrastava 11:51:00
2129189 Veselá Karolína BOR0660 C OK Jiskra Nový Bor 11:54:00
D10L
3.00 km, 25 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2084443 Tomanicová Stela CHA1051 C OK Chrastava 10:31:00
2120061 Válková Karolína TUV0951 C SOK TJ Turnov 10:34:00
4365 Schreibová Františka BOR1153 C OK Jiskra Nový Bor 10:37:00
2144100 Brotánková Klára ROU1151 C SKOB Roudnice nad Labem 10:40:00
4408037 Oravcová Amálie TJN1191 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:43:00
8169 Prokopová Tereza CHA1151 C OK Chrastava 10:46:00
4436 Michálková Ela BOR1152 C OK Jiskra Nový Bor 10:49:00
411534 Gibbons Emily TUV0955 C SOK TJ Turnov 10:52:00
0 Svobodová Anna LLI0955 C LOK-o Liberec 10:55:00
4364 Zenko Rozálie BOR1052 C OK Jiskra Nový Bor 10:58:00
4408035 Ryšavá Anežka TJN1054 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:01:00
231522 Kvapilová Klára TUV1199 C SOK TJ Turnov 11:04:00
2134262 Čabanová Eva FYD0951 C Jizerský klub OB Frýdlant 11:07:00
2084434 Čulíková Kateřina CHA0952 C OK Chrastava 11:10:00
4363 Duman Rozárie BOR1053 C OK Jiskra Nový Bor 11:13:00
405999 Blahutová Lucie MFP0950 C Matfyz Praha 11:16:00
0 Vakant Vakant 11:19:00
0 Vakant Vakant 11:22:00
D12
2.50 km, 35 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
4393 Waldhauserová Eliška BOR0757 C OK Jiskra Nový Bor 10:30:00
2025001 Halewicz Julia 70006 7 Česká Kamenice 10:33:00
2148054 Špidlová Ester LLI0861 C LOK-o Liberec 10:36:00
4427 Michálková Ema BOR0857 C OK Jiskra Nový Bor 10:39:00
2025012 Roman Oliwia 70004 7 Česká Kamenice 10:42:00
2060292 Zabořilová Anna JEN0951 C OB Jenišovice 10:45:00
2088819 Šestáková Johana VLI0853 C Slavia Liberec orienteering 10:48:00
2104600 Vokušová Veronika TJN0756 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:51:00
4641713 Davidová Beatrice RUM0752 C ZOOB Rumburk 10:54:00
2088712 Nejedlová Karolína LLI0852 C LOK-o Liberec 10:57:00
4651 Horáčková Tereza BOR0762 C OK Jiskra Nový Bor 11:00:00
2104592 Nováková Barborka TUV0852 C SOK TJ Turnov 11:03:00
8662738 Ryšavá Kateřina TJN0754 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:06:00
2070848 Klustová Tereza CHA0751 C OK Chrastava 11:09:00
8662720 Mastníková Lenka TJN0859 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:12:00
2095948 Lipenská Barbora CHA0753 B OK Chrastava 11:15:00
8321123 Szeliga Sonia 70005 7 Česká Kamenice 11:18:00
8421842 Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 11:21:00
2095923 Štveráková Zuzana CHA0750 C OK Chrastava 11:24:00
2144105 Flossmannová Lucie VLI0852 C Slavia Liberec orienteering 11:27:00
4421 Vaňourková Sára BOR0759 C OK Jiskra Nový Bor 11:30:00
2053505 Neumannová Carla DOK0851 OK Doksy 11:33:00
4359 Vlčková Emílie BOR0766 C OK Jiskra Nový Bor 11:36:00
2141901 Ślínská Amálie KUL0852 C KOB Ústí nad Labem 11:39:00
2125375 Pechová Alena VLI0854 C Slavia Liberec orienteering 11:42:00
2112732 Kutková Tereza JEN0752 C OB Jenišovice 11:45:00
2073663 Baloghová Milena TJN0750 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:48:00
4441 Koudelková Katrin BOR0856 C OK Jiskra Nový Bor 11:51:00
2801013 Nováková Viktorie RUM0751 C ZOOB Rumburk 11:54:00
2070803 Pavlova Lenka TJN0850 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:57:00
8062 Heřmánková Bára TUR0850 C OOB TJ Turnov 12:00:00
2067682 Rejholcová Tereza BOR0751 C OK Jiskra Nový Bor 12:03:00
4616540 Semerádová Štěpánka RUM0852 C ZOOB Rumburk 12:06:00
2115671 Kocmanová Adéla BOR0752 B OK Jiskra Nový Bor 12:09:00
2056280 Synková Elena DOK0850 C OK Doksy 12:12:00
4616806 Slámová Barbora TUR0859 C OOB TJ Turnov 12:15:00
4372 Frantálová Felicie BOR0658 C OK Jiskra Nový Bor 12:18:00
0 Vakant Vakant 12:21:00
0 Vakant Vakant 12:24:00
D14
2.80 km, 75 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
4357 Štěpánková Běla BOR0555 C OK Jiskra Nový Bor 10:30:00
7210117 Lošťáková Sára LTP0650 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:33:00
53611 Blahutová Martina MFP0550 C Matfyz Praha 10:36:00
8667977 Háková Eliška TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:39:00
2129240 Rejmanová Nikola BOR0656 B OK Jiskra Nový Bor 10:42:00
2070854 Savruková Adéla TJN0656 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:45:00
2129217 Stehlíková Adéla BOR0554 C OK Jiskra Nový Bor 10:48:00
8662689 Skalová Jolana TJN0653 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:51:00
2049590 Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 10:54:00
7300213 Hovorková Marie LDC0650 B KOB Děčín 10:57:00
9102562 Hájková Tereza TUR0556 B OOB TJ Turnov 11:00:00
2088161 Vilémová Eliška VLI0655 B Slavia Liberec orienteering 11:03:00
8660382 Mellanová Judita TUR0559 B OOB TJ Turnov 11:06:00
2059768 Šírlová Markéta CHA0653 C OK Chrastava 11:09:00
8662736 Štemberová Bára TJN0650 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:12:00
2080848 Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orienteering 11:15:00
1418757 Lamačová Kateřina TUR0660 B OOB TJ Turnov 11:18:00
2095957 Štveráková Eliška CHA0553 C OK Chrastava 11:21:00
2126349 Davidová Noemi RUM0551 C ZOOB Rumburk 11:24:00
2067681 Koudelková Eliška BOR0652 B OK Jiskra Nový Bor 11:27:00
2102568 Dušková Viktorie TJN0655 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:30:00
2070834 Šírlová Zdeňka CHA0654 C OK Chrastava 11:33:00
0 Vakant Vakant 11:36:00
0 Vakant Vakant 11:39:00
0 Vakant Vakant 11:42:00
0 Vakant Vakant 11:45:00
D16
2.90 km, 80 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2117401 Burešová Eliška VLI0456 B Slavia Liberec orienteering 10:30:00
8662749 Pesničáková Soňa TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:32:00
505131 Nehasilová Veronika LDC0350 B KOB Děčín 10:34:00
436428 Tomanicová Sofie CHA0450 B OK Chrastava 10:36:00
8660594 Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:38:00
8393 Rumlenová Tereza BOR0453 B OK Jiskra Nový Bor 10:40:00
2102587 Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 10:42:00
446324 Průšková Tereza BOR0456 C OK Jiskra Nový Bor 10:44:00
2109762 Lamačová Pavlína TUR0451 C OOB TJ Turnov 10:46:00
1400422 Podhorná Anna VLI0455 C Slavia Liberec orienteering 10:48:00
8327 Čabanová Tereza FYD0450 C Jizerský klub OB Frýdlant 10:50:00
2078460 Podrábská Alžběta VLI0451 A Slavia Liberec orienteering 10:52:00
2069097 Mrkvičková Veronika TJN0355 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:54:00
2075612 Štěpánková Julie KAM0458 C OK Kamenice 10:56:00
8667522 Šestáková Marie VLI0452 B Slavia Liberec orienteering 10:58:00
8666872 Hudská Štěpánka TUR0450 B OOB TJ Turnov 11:00:00
2800308 Nejedlová Josefína LLI0350 C LOK-o Liberec 11:02:00
0 Vakant Vakant 11:04:00
D18
2.90 km, 80 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7202857 Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:08:00
2800957 Tymešová Anna BOR0253 A OK Jiskra Nový Bor 11:14:00
8659384 Linková Lucie TJN0257 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:20:00
1333269 Jeřábková Nina BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor 11:26:00
8656542 Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 11:32:00
0 Vakant Vakant 11:38:00
D20
2.90 km, 80 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8662298 Žejdlíková Karolína LTP9950 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:20:00
0 Vakant Vakant 12:26:00
D21K
2.90 km, 80 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52904 Kutková Petra STB7850 C TJ Stadion Nový Bor 11:50:00
1425341 Erbanová Petra ROU8952 C SKOB Roudnice nad Labem 11:53:00
2080987 Šubrtová Věra TAP8150 C KOB Tretra Praha 11:56:00
51205 Peterková Viktorie LLI7551 C LOK-o Liberec 11:59:00
2067571 Filipczak Jagoda 130002 13 UNTS 12:02:00
8221 Jirků Martina TUR8750 C OOB TJ Turnov 12:05:00
2800348 Štemberová Natálie TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:08:00
231929 Kohlová Monika TUR9756 C OOB TJ Turnov 12:11:00
682355 Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 12:14:00
D21L
4.70 km, 105 m, 19 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8629817 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 10:34:00
411767 Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:38:00
7880102 Šákrová Michaela BOR8850 C OK Jiskra Nový Bor 10:42:00
8112522 Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 10:46:00
1602628 Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 10:50:00
2058475 Szenczi Kristýna VLI8650 C Slavia Liberec orienteering 10:54:00
7207027 Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 10:58:00
2059727 Francke Pavla VLI8850 C Slavia Liberec orienteering 11:02:00
8670453 Vytinová Monika TUR9150 C OOB TJ Turnov 11:06:00
8663183 Bogarová Adélka PGP9056 E SK Praga 11:10:00
886283 Neradová Alena TUR8551 C OOB TJ Turnov 11:14:00
7778650 Makovská Jarmila TAP8650 C KOB Tretra Praha 11:18:00
9482 Hrobařová Lenka ASU7751 C Magnus Orienteering 11:22:00
9102561 Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 11:26:00
7719 Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:30:00
1425355 Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 11:34:00
9061 Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 11:38:00
8660528 Havlová Adéla BOR9161 R OK Jiskra Nový Bor 11:42:00
8662717 Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga 11:46:00
2129212 Čechová Lenka 3GC9000 Neregistrovaní - ZOO 11:50:00
8115 Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 11:54:00
0 Vakant Vakant 11:58:00
0 Vakant Vakant 12:02:00
D35
3.40 km, 95 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51574 Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 10:33:00
8113 Pavlíková Jitka LIT8352 C KOB Litvínov 10:36:00
0 Brotánková Lenka ROU8152 C SKOB Roudnice nad Labem 10:39:00
51230 Horáčková Kateřina VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 10:42:00
8660505 Bazinková Blanka ROU8151 C SKOB Roudnice nad Labem 10:45:00
8476 Čechová Jana FSP8353 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:48:00
4212 Lankašová Barbora CHA8050 C OK Chrastava 10:51:00
2143344 Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 10:54:00
7070681 Dubnová Kateřina LDC8250 C KOB Děčín 10:57:00
2095943 Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 11:00:00
7788 Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 11:03:00
7707 Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 11:06:00
8186 Poláková Veronika CHA8150 C OK Chrastava 11:09:00
2124803 Jakubská Jitka 110002 11 ZZZZZ 11:12:00
51928 Blahutová Hanka MFP7953 C Matfyz Praha 11:15:00
0 Vakant Vakant 11:18:00
D40
3.40 km, 95 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7500077 Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 11:27:00
2067319 Míková Markéta TJN7351 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:29:00
2069042 Prylová Pavla TJP7550 C TJ Sokol Troja 11:31:00
8293 Žuková Marcela VLI7351 C Slavia Liberec orienteering 11:33:00
2104591 Vokušová Dana TJN7750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:35:00
2032117 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 11:37:00
7913579 Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 11:39:00
2073667 Pavlova Irena TJN7650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:41:00
8422 Murswieková Kateřina BOR7951 C OK Jiskra Nový Bor 11:43:00
2095938 Březinová Michaela CHA7751 C OK Chrastava 11:45:00
8304113 Patková Kateřina BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor 11:47:00
2084442 Krupková Martina CHA7552 C OK Chrastava 11:49:00
7202864 Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:51:00
2088151 Maškarincová Hana VLI7553 C Slavia Liberec orienteering 11:53:00
8438 Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 11:55:00
2070836 Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 11:57:00
2127548 Benešová Radka VLI7653 C Slavia Liberec orienteering 11:59:00
2134282 Hejnová Simona LLI7651 C LOK-o Liberec 12:01:00
8441 Kameníková Kateřina BOR7758 C OK Jiskra Nový Bor 12:03:00
2134251 Karafiátová Lucie 20001 2 Karafiáti 12:05:00
8662696 Mairichová Radka TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:07:00
51134 Kalenská Lenka SUL7853 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 12:09:00
1400445 Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 12:11:00
2067314 Růtová Martina TJN7652 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:13:00
2081373 Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 12:15:00
8655448 Dolejší Lenka DOK7450 C OK Doksy 12:17:00
2059761 Štveráková Monika CHA7852 C OK Chrastava 12:19:00
2085597 Pesničáková Kristýna TJN7653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:21:00
0 Vakant Vakant 12:23:00
0 Vakant Vakant 12:25:00
D45
3.10 km, 85 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
411543 Hájková Magdalena TUV7351 C SOK TJ Turnov 10:40:00
2129235 Šejnová Magdalena KAM7055 C OK Kamenice 10:42:00
8670743 Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:44:00
4125 Sochová Petra BOR7363 C OK Jiskra Nový Bor 10:46:00
2079501 Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 10:48:00
2103240 Ferbasová Zdeňka TUR7361 C OOB TJ Turnov 10:50:00
8410 Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 10:52:00
8680577 Vřešťálová Lucie TUR7450 C OOB TJ Turnov 10:54:00
8431 Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 10:56:00
331399 Kašparová Marie ZAK7250 C OK Netopýr Zákupy 10:58:00
2088713 Nejedlová Lucie LLI7350 C LOK-o Liberec 11:00:00
2111603 Lamačová Dana TUR7451 C OOB TJ Turnov 11:02:00
331779 Bartáková Eva CHA7051 C OK Chrastava 11:04:00
2073661 Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:06:00
7121314 Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 11:08:00
436447 Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 11:10:00
1400433 Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 11:12:00
410359 Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:14:00
2058476 Novotná Jana VLI7350 C Slavia Liberec orienteering 11:16:00
2073666 Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:18:00
2049529 Marková Jana LLI7152 C LOK-o Liberec 11:20:00
2058473 Dvorská Marie VLI7454 C Slavia Liberec orienteering 11:22:00
8662715 Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:24:00
51749 Menclová Silvie VSP7050 C USK Praha 11:26:00
0 Vakant Vakant 11:28:00
0 Vakant Vakant 11:30:00
D50
3.10 km, 85 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51809 Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 11:44:00
8448 Gottlichová Jitka BOR6752 C OK Jiskra Nový Bor 11:47:00
7209436 Sokolářová Jitka TUV6851 C SOK TJ Turnov 11:50:00
8662700 Kočibová Ivana TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:53:00
8028822 Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 11:56:00
416843 Picková Helena TJN6952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:59:00
8445 Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 12:02:00
8347 Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 12:05:00
7722 Pološčuková Monika SMB6551 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 12:08:00
2051490 Rejholcová Andrea BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor 12:11:00
8345 Patzeltová Beatrice LDC6850 C KOB Děčín 12:14:00
0 Vakant Vakant 12:17:00
D55
2.80 km, 45 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7705 Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 10:30:00
411563 Kadečková Jana JEN5651 C OB Jenišovice 10:36:00
232182 Šípová Soňa BOR6150 C OK Jiskra Nový Bor 10:42:00
886261 Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy 10:48:00
682110 Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 10:54:00
2126287 Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 11:00:00
2113055 Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 11:06:00
8423 Jedličková Zdena BOR6250 C OK Jiskra Nový Bor 11:12:00
0 Vakant Vakant 11:18:00
D60
2.80 km, 45 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2070837 Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 11:42:00
7742 Matoušková Marie LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 11:48:00
8171 Kadavá Eva CHA5750 C OK Chrastava 11:54:00
8208 Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 12:00:00
8170 Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 12:06:00
0 Vakant Vakant 12:12:00
8162 Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 12:18:00
D65
2.20 km, 35 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8309 Bednaříková Olga Marie VLI5151 C Slavia Liberec orienteering 10:31:00
7776 Richtrová Jaroslava JEN5251 C OB Jenišovice 10:37:00
8165 Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 10:43:00
2095936 Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 10:49:00
8110 Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 10:55:00
2090862 Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 11:01:00
0 Vakant Vakant 11:07:00
D70
2.20 km, 35 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8152 Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 11:25:00
8242 Kubíková Hela LLI4851 C LOK-o Liberec 11:31:00
8158 Vokálová Pavla CHA4951 C OK Chrastava 11:37:00
0 Vakant Vakant 11:43:00
D75
2.00 km, 15 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51214 Krausová Marie LLI4451 C LOK-o Liberec 10:32:00
0 Vakant Vakant 10:38:00
H10
2.40 km, 40 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2115682 Kmínek Ondřej DOK1000 C OK Doksy 10:52:00
2143362 Hrádek Vojtěch ROU1000 C SKOB Roudnice nad Labem 10:55:00
2134351 Šebelka Jakub VLI1002 C Slavia Liberec orienteering 10:58:00
8667965 Škorpil Marek HOR0900 C TJ Jiskra Hořice 11:01:00
2113046 Kutek Matěj JEN0902 C OB Jenišovice 11:04:00
4428 Vaňourek Vojtěch BOR0903 C OK Jiskra Nový Bor 11:07:00
2073665 Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 11:10:00
4384 Votýpka Štěpán BOR0900 C OK Jiskra Nový Bor 11:13:00
51544 Kalousek Dominik JEN0901 C OB Jenišovice 11:16:00
428294 Rolný Jakub TJN1101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:19:00
4411246 Vilém Štěpán VLI0902 C Slavia Liberec orienteering 11:22:00
2113488 Gurecký Vojtěch TJP0900 C TJ Sokol Troja 11:25:00
49964 Zurynek Tomáš TJN1107 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:28:00
218782 Forst Albert MFP0901 C Matfyz Praha 11:31:00
230718 Kovanda Jonáš BOR0904 C OK Jiskra Nový Bor 11:34:00
1403060 Lamač František TUR0901 C OOB TJ Turnov 11:37:00
4360 Vakula Vít BOR0908 C OK Jiskra Nový Bor 11:40:00
2025004 Pachnik Antoni 70003 7 Česká Kamenice 11:43:00
8236 Kofroň Jan LBE1000 C TJ Lokomotiva Beroun 11:46:00
7111317 Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 11:49:00
1426041 Sázavský Antonín VLI0905 C Slavia Liberec orienteering 11:52:00
2143352 Walach Štěpán 100001 10 Lokomotiva Liberec 11:55:00
8304112 Patka Marek BOR0902 C OK Jiskra Nový Bor 11:58:00
2119202 Žemlík Eduard TUR0909 C OOB TJ Turnov 12:01:00
4410 Murswiek Jan BOR0901 C OK Jiskra Nový Bor 12:04:00
7205031 Vřešťál František TUR0906 C OOB TJ Turnov 12:07:00
0 Vakant Vakant 12:10:00
0 Vakant Vakant 12:13:00
H10L
3.00 km, 25 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
4663 Horáček Jáchym VLI1111 C Slavia Liberec orienteering 11:28:00
4362 Vlček Eduard BOR1008 C OK Jiskra Nový Bor 11:31:00
2120625 Jakubský Pavel 110003 11 ZZZZZ 11:34:00
1424648 Beneš Max VLI1100 C Slavia Liberec orienteering 11:37:00
2120646 Jakubský Filip 110004 11 ZZZZZ 11:40:00
2090845 Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 11:43:00
4369 Horník Jakub BOR0909 C OK Jiskra Nový Bor 11:46:00
2121897 Erben Vojtěch STB1100 C TJ Stadion Nový Bor 11:49:00
2144118 Louda Matyáš TUR0912 C OOB TJ Turnov 11:52:00
1417127 Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 11:55:00
7131415 Nehasil František BOR1101 C OK Jiskra Nový Bor 11:58:00
2148178 Sázavský Josef VLI1102 C Slavia Liberec orienteering 12:01:00
2127892 Kocman Lukáš BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor 12:04:00
7981 Matějů Eda VLI1200 C Slavia Liberec orienteering 12:07:00
682375 Štembera Oskar TJN1201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:10:00
8238 Hrůzek Jan 50001 5 Šenovák 12:13:00
2115683 Kmínek Jan DOK1100 C OK Doksy 12:16:00
0 Vakant Vakant 12:19:00
0 Vakant Vakant 12:22:00
H12
2.90 km, 50 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8667957 Drahoňovský Tomáš TUR0701 B OOB TJ Turnov 10:32:00
8304111 Patka Kryštof BOR0702 B OK Jiskra Nový Bor 10:35:00
2111800 Oravec Viktor TJN0814 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:38:00
2113075 Heczko Erik VLI0804 B Slavia Liberec orienteering 10:41:00
52908 Hübner Ondřej STB0700 C TJ Stadion Nový Bor 10:44:00
8662286 Kroupa Jan KUL0702 C KOB Ústí nad Labem 10:47:00
682119 Putík Martin VLI0706 C Slavia Liberec orienteering 10:50:00
4379 Göttlich Vít BOR0800 C OK Jiskra Nový Bor 10:53:00
8660353 Bazinek Lukáš ROU0802 C SKOB Roudnice nad Labem 10:56:00
1403058 Šálek Richard TUR0702 C OOB TJ Turnov 10:59:00
8662370 Heller Jakub ROU0702 B SKOB Roudnice nad Labem 11:02:00
8662690 Štembera Vítek TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:05:00
8237 Hrůzek Ondřej BOR0809 C OK Jiskra Nový Bor 11:08:00
2053559 Řehoř Hynek TJN0700 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:11:00
4358 Kunc Ondřej BOR0710 C OK Jiskra Nový Bor 11:14:00
2078463 Podrábský Ctibor VLI0700 B Slavia Liberec orienteering 11:17:00
7202886 Šašek Jakub LTP0801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:20:00
2126343 Hyxa Jan VLI0702 B Slavia Liberec orienteering 11:23:00
2104590 Lesák Marek TJN0811 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:26:00
2049586 Houda Lukáš CHA0800 C OK Chrastava 11:29:00
1424649 Beneš Filip VLI0708 C Slavia Liberec orienteering 11:32:00
2084441 Krojidlo Matyáš CHA0803 C OK Chrastava 11:35:00
2111722 Bureš David VLI0707 C Slavia Liberec orienteering 11:38:00
2108913 Mertlík Vojtěch TUR0704 C OOB TJ Turnov 11:41:00
2124795 Šebelka Matěj VLI0805 C Slavia Liberec orienteering 11:44:00
7531975 Studničný Adam BOR0701 B OK Jiskra Nový Bor 11:47:00
5179 Krupka Daniel CHA0703 C OK Chrastava 11:50:00
8655483 Habán Eduard VLI0800 C Slavia Liberec orienteering 11:53:00
4378 Vacek Ondřej BOR0708 C OK Jiskra Nový Bor 11:56:00
2092428 Polák Tomáš CHA0801 C OK Chrastava 11:59:00
4434 Zeman Jakub BOR0704 C OK Jiskra Nový Bor 12:02:00
2084431 Tůma Vojtěch CHA0804 C OK Chrastava 12:05:00
2144117 Mizera Jan TUR0707 C OOB TJ Turnov 12:08:00
2085632 Šubrt Ondřej TAP0801 C KOB Tretra Praha 12:11:00
0 Vakant Vakant 12:14:00
0 Vakant Vakant 12:17:00
H14
3.20 km, 70 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8662743 Míka Albert TJN0601 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:13:00
7771 Mathaus Kryštof DOK0600 C OK Doksy 11:16:00
8655464 Habán Oliver VLI0600 B Slavia Liberec orienteering 11:19:00
8662716 Mairich Filip TJN0603 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:22:00
7210309 Hejna Štěpán LLI0602 C LOK-o Liberec 11:25:00
8662304 Jareš Ondřej KUL0600 C KOB Ústí nad Labem 11:28:00
8662746 Zurynek Jan TJN0605 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:31:00
2059763 Kučera Filip CHA0501 C OK Chrastava 11:34:00
2107022 Mužíček Martin KUL0501 C KOB Ústí nad Labem 11:37:00
2021850 Mencl Josef VSP0602 C USK Praha 11:40:00
2099530 Kalenský Tomáš SUL0600 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 11:43:00
4438 Jelínek Šimon BOR0510 C OK Jiskra Nový Bor 11:46:00
8680578 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 B OOB TJ Turnov 11:49:00
1396725 Pachnik Jędrzej 70002 7 Česká Kamenice 11:52:00
8660593 Heřmánek Petr TUR0500 B OOB TJ Turnov 11:55:00
438039 Dolejší Jan DOK0602 B OK Doksy 11:58:00
2025009 Dwojak Gracjan 70007 7 Česká Kamenice 12:01:00
2088216 Maškarinec Marek VLI0501 C Slavia Liberec orienteering 12:04:00
8680581 Hoetzel Hugo TUR0505 B OOB TJ Turnov 12:07:00
8662368 Šimek Vojtěch LTP0601 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:10:00
8662692 Mastník Ondřej TJN0507 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:13:00
8662349 Heller Jiří ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem 12:16:00
7205025 Vřešťál Antonín TUR0604 C OOB TJ Turnov 12:19:00
0 Vakant Vakant 12:22:00
0 Vakant Vakant 12:25:00
H16
3.30 km, 80 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7055011 Hejna Hynek LLI0300 B LOK-o Liberec 10:32:00
232918 Kraus Jakub LTP0303 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:35:00
2078466 Hruška Jakub TJN0403 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:38:00
2088197 Maškarinec Štěpán VLI0304 C Slavia Liberec orienteering 10:41:00
8659408 Pokorný Jan TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:44:00
2129241 Veselý Jakub BOR0406 C OK Jiskra Nový Bor 10:47:00
8662740 Řehoř Vojta TJN0303 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:50:00
446338 Mašek Matěj BOR0410 B OK Jiskra Nový Bor 10:53:00
8662293 Klein Martin LTP0404 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:56:00
8670467 Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 10:59:00
52918 Šašek Jan LTP0301 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:02:00
2067345 Žukov Jakub TJN0305 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:05:00
2801020 Novák Daniel RUM0301 C ZOOB Rumburk 11:08:00
8414 Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 11:11:00
8659385 Lesák Ondřej TJN0306 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:14:00
2099511 Kabát Martin PGP0408 A SK Praga 11:17:00
0 Vakant Vakant 11:20:00
H18
3.30 km, 80 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8164 Krupka Štěpán CHA0201 C OK Chrastava 11:26:00
7207878 Kubec Michal DOK0103 B OK Doksy 11:32:00
2060290 Zabořil Vojtěch TUR0110 B OOB TJ Turnov 11:38:00
7210804 Tománek Josef BOR0102 B OK Jiskra Nový Bor 11:44:00
2032132 Bradáč David LLI0203 B LOK-o Liberec 11:50:00
2108873 Mencl Jan TUR0201 B OOB TJ Turnov 11:56:00
0 Vakant Vakant 12:02:00
H20
3.30 km, 80 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2045201 Pavel Martin TJN0004 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:14:00
2032105 Bradáč Jakub LLI0002 B LOK-o Liberec 12:20:00
0 Vakant Vakant 12:26:00
H21K
4.10 km, 110 m, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8466 Pávek Petr BOR9008 C OK Jiskra Nový Bor 10:39:00
2085627 Kadečka Adam JEN9601 C OB Jenišovice 10:42:00
9102087 Posselt Martin TJN9501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:45:00
7208219 Eiselt Jan LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:48:00
8680592 Žemlík Pavel TUR7135 C OOB TJ Turnov 10:51:00
1993526 Průcha Pavel BOR9304 C OK Jiskra Nový Bor 10:54:00
8670777 Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:57:00
515463 Duben Jiří LDC8101 C KOB Děčín 11:00:00
51811 Kubíček Zdeněk 90001 9 OK Mnichovo Hradiště 11:03:00
0 Vakant Vakant 11:06:00
H21L
5.90 km, 135 m, 23 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2045203 Francke Michal TJN8600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:31:00
7210926 Šunda Marek VSP9200 C USK Praha 10:33:00
9101181 Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 10:35:00
920696 Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 10:37:00
2075666 Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 10:39:00
8004275 Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 10:41:00
2075669 Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 10:43:00
1421297 Raisr Ivo VLI7803 C Slavia Liberec orienteering 10:45:00
8660452 Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 10:47:00
8662745 Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 10:49:00
8655456 Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 10:51:00
8028809 Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 10:53:00
8655411 Hájek Kryštof TUR0212 A OOB TJ Turnov 10:55:00
8662323 Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:57:00
7151177 Pucherna Jan TAP7701 C KOB Tretra Praha 10:59:00
8045221 Zikmund Zdeněk SJC9703 C Sportcentrum Jičín 11:01:00
7205000 Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 11:03:00
515132 Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 11:05:00
515503 Peterka Vojtěch LLI7502 C LOK-o Liberec 11:07:00
8680600 Karatsiolis Kryštof TUR9901 A OOB TJ Turnov 11:09:00
8655371 Michek David TJN9802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:11:00
1302816 Kolařík Tomáš BOR7809 C OK Jiskra Nový Bor 11:13:00
8110693 Pachnik Wojciech DOB9101 C KOB Dobruška 11:15:00
500290 Horáček Michal VLI7700 C Slavia Liberec orienteering 11:17:00
8660911 Tkáč Matěj TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:19:00
8107 Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov 11:21:00
7778511 Makovský Jakub TAP8511 C KOB Tretra Praha 11:23:00
897349 Blahuta Marek MFP7301 C Matfyz Praha 11:25:00
8654903 Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 11:27:00
8657097 Synek Antonín DOK0001 A OK Doksy 11:29:00
2035738 Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 11:31:00
8657096 Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 11:33:00
504407 Pachnik Wojciech 70008 7 Česká Kamenice 11:35:00
887637 Černý Martin TAP8902 C KOB Tretra Praha 11:37:00
688312 Francke Jan DOK8400 C OK Doksy 11:39:00
2801027 Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 11:41:00
420417 Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:43:00
1425379 Líbal Jakub ROU9202 C SKOB Roudnice nad Labem 11:45:00
981821 Fodor Petr TUR8103 C OOB TJ Turnov 11:47:00
2059764 Galbavý Matěj PHK0007 B OK 99 Hradec Králové 11:49:00
9200728 Pavlovec Jan BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor 11:51:00
2080999 Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 11:53:00
886300 Bogar Kryštof BOR9402 C OK Jiskra Nový Bor 11:55:00
8627111 Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 11:57:00
500850 Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 11:59:00
2129248 Malý Jakub 3GC9100 Neregistrovaní - ZOO 12:01:00
8629811 Hanovec Petr VLI7101 C Slavia Liberec orienteering 12:03:00
0 Vakant Vakant 12:05:00
0 Vakant Vakant 12:07:00
H35
4.10 km, 110 m, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2143402 Hrádek Tomáš ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem 11:33:00
1459072 Kofroň Jan LBE8001 C TJ Lokomotiva Beroun 11:36:00
8398 Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 11:39:00
49971 Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 11:42:00
8150384 Lesisz Kamil 130001 13 UNTS 11:45:00
51234 Vančura Martin ASU8049 C Magnus Orienteering 11:48:00
7200343 Janata Pavel TJN8400 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:51:00
2113390 Ježowicz Roman VLI8002 C Slavia Liberec orienteering 11:54:00
2070857 Tomanica Vojtěch CHA7601 C OK Chrastava 11:57:00
8178320 Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 12:00:00
2085631 Šubrt Evžen TAP8000 C KOB Tretra Praha 12:03:00
331503 Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem 12:06:00
7700075 Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 12:09:00
0 Vakant Vakant 12:12:00
H40
4.10 km, 100 m, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8656570 Putík Jiří VLI7505 C Slavia Liberec orienteering 10:59:00
51124 Heřmánek Michal TUR7702 C OOB TJ Turnov 11:02:00
416195 Čech Jan FSP7900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:05:00
8128 Kalenský Pavel SUL7600 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 11:08:00
2080992 Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 11:11:00
8472 Spejchal Petr BOR7512 C OK Jiskra Nový Bor 11:14:00
8660479 Kubeša Vladimír VLI7507 C Slavia Liberec orienteering 11:17:00
2032176 Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:20:00
888630 Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 11:23:00
2095960 Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 11:26:00
2053502 Kmínek Jan DOK7801 C OK Doksy 11:29:00
2080914 Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 11:32:00
8415 Koudelka Tomáš BOR7513 C OK Jiskra Nový Bor 11:35:00
2113362 Bureš Michal VLI7601 C Slavia Liberec orienteering 11:38:00
2069076 Skal Jaroslav TJN7504 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:41:00
2059767 Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 11:44:00
2058479 Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 11:47:00
8655375 Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:50:00
8304110 Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 11:53:00
7701 Jakubský Ondřej 110001 11 ZZZZZ 11:56:00
52179 Lisý Ondřej VLI7100 C Slavia Liberec orienteering 11:59:00
0 Vakant Vakant 12:02:00
H45
3.90 km, 100 m, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7111213 Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 10:30:00
2120650 Novák Petr RUM7401 C ZOOB Rumburk 10:33:00
2095964 Lipenský Robert CHA7201 C OK Chrastava 10:36:00
7207880 Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:39:00
8243 Hrůzek Libor BOR7400 C OK Jiskra Nový Bor 10:42:00
9102148 Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 10:45:00
2084439 Houda Vítězslav CHA7300 C OK Chrastava 10:48:00
2103248 Vambera Filip TUR7305 C OOB TJ Turnov 10:51:00
434598 Bradáč Stanislav LLI7201 C LOK-o Liberec 10:54:00
2059762 Štverák Jan CHA7301 C OK Chrastava 10:57:00
8322 Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 11:00:00
8442 Rejman Josef BOR7415 C OK Jiskra Nový Bor 11:03:00
8662345 Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:06:00
8439 Jeřábek Petr BOR7105 C OK Jiskra Nový Bor 11:09:00
8680595 Vřešťál Jan TUR7301 C OOB TJ Turnov 11:12:00
7007007 Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 11:15:00
8068 Lamač Jaroslav TUR7203 C OOB TJ Turnov 11:18:00
7781 Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 11:21:00
2084432 Šírl Kamil CHA7303 C OK Chrastava 11:24:00
8294 Žukov Libor VLI6803 C Slavia Liberec orienteering 11:27:00
8408 Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 11:30:00
2059729 Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:33:00
301186 Kruliš Petr VLI6901 C Slavia Liberec orienteering 11:36:00
8660925 Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 11:39:00
8670752 Mrkvička Jiří TJN7101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:42:00
7700058 Vlk Josef LDC5801 C KOB Děčín 11:45:00
2092938 Glöckner Michael KUL7000 C KOB Ústí nad Labem 11:48:00
416828 Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:51:00
410399 Kašpar Ludvík ZAK7200 C OK Netopýr Zákupy 11:54:00
2078464 Novotný Jiří VLI7102 C Slavia Liberec orienteering 11:57:00
682118 Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:00:00
2088185 Maškarinec Petr VLI7303 C Slavia Liberec orienteering 12:03:00
8412 Studničný Jaroslav BOR7004 C OK Jiskra Nový Bor 12:06:00
7774 Touš Jan JEN6901 C OB Jenišovice 12:09:00
886298 Kabát Jan PGP6901 C SK Praga 12:12:00
5788 Hájek Jan TUV7301 C SOK TJ Turnov 12:15:00
8028878 Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 12:18:00
0 Vakant Vakant 12:21:00
H50
3.40 km, 80 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7210123 Šimek Stanislav LTP6602 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:31:00
232256 Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:33:00
7300206 Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 10:35:00
2017687 Žucha Jiří TJN6603 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:37:00
899153 Kovář Boris LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:39:00
416839 Picek Jan TJN6500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:41:00
2109695 Čaloun Michal VLI6801 C Slavia Liberec orienteering 10:43:00
7200337 Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:45:00
8662371 Jareš Daniel KUL6900 C KOB Ústí nad Labem 10:47:00
682678 Hejna Stanislav LLI6900 C LOK-o Liberec 10:49:00
51279 Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:51:00
8680609 Řezáč Pavel VLI6900 C Slavia Liberec orienteering 10:53:00
1396727 Pachnik Dariusz 70001 7 Česká Kamenice 10:55:00
435220 Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 10:57:00
232388 Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 10:59:00
411582 Míka Zdeněk TJN6700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:01:00
8521 Machara Martin BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor 11:03:00
0 Vakant Vakant 11:05:00
0 Vakant Vakant 11:07:00
0 Vakant Vakant 11:09:00
H55
3.40 km, 80 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
995805 Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 11:19:00
7205033 Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:22:00
253372 Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 11:25:00
897344 Svoboda Slavomír SMB5801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 11:28:00
682108 Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 11:31:00
8176 Kavalek Miroslav CHA6300 C OK Chrastava 11:34:00
2067342 Mareš Hynek JEN6101 C OB Jenišovice 11:37:00
1418752 Forst Libor MFP6301 C Matfyz Praha 11:40:00
8490 Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 11:43:00
995804 Ročejdl Marek KAM6400 C OK Kamenice 11:46:00
8214 Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 11:49:00
219203 Pavlovec Petr BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor 11:52:00
8174 Gorčica Pavel CHA6200 C OK Chrastava 11:55:00
6645 Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 11:58:00
0 Vakant Vakant 12:01:00
0 Vakant Vakant 12:04:00
H60
3.00 km, 60 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1958242 Průcha Miloslav BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor 10:32:00
232507 Janata Petr TJN5603 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:36:00
51209 Hoidekr Pavel LLI5901 C LOK-o Liberec 10:40:00
2148156 Vokuš Zdeněk TJN5601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:44:00
1426021 Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 10:48:00
7208240 Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:52:00
8436 Pávek Miloš BOR5801 C OK Jiskra Nový Bor 10:56:00
2056301 Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:00:00
51231 Pavlík Milan CHA5400 C OK Chrastava 11:04:00
8220 Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 11:08:00
8670484 Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 11:12:00
0 Vakant Vakant 11:16:00
H65
3.00 km, 60 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7777 Richtr Jiří JEN5001 C OB Jenišovice 11:24:00
8161 Barták Jiří CHA5100 C OK Chrastava 11:27:00
7778 Bárta Miroslav JEN5201 C OB Jenišovice 11:30:00
8199 Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 11:33:00
411580 Kadečka Jiří JEN5002 C OB Jenišovice 11:36:00
8155 Kadavý Zdeněk CHA4901 C OK Chrastava 11:39:00
8296 Bednařík Libor VLI5200 C Slavia Liberec orienteering 11:42:00
8159 Vokál Jiří CHA5001 C OK Chrastava 11:45:00
8444519 Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 11:48:00
336709 Jedlička Miroslav JEN5301 C OB Jenišovice 11:51:00
8160 Lusk Karel CHA5002 C OK Chrastava 11:54:00
8332 Juřina Robert FYD4900 C Jizerský klub OB Frýdlant 11:57:00
0 Vakant Vakant 12:00:00
0 Vakant Vakant 12:03:00
H70
2.40 km, 35 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7741 Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 10:51:00
8323 Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 10:57:00
51213 Kraus Jan LLI4501 C LOK-o Liberec 11:03:00
8644556 Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 11:09:00
7718 Hlaváč Jaroslav SMB4801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 11:15:00
8325 Gregor Miroslav TUV4801 C SOK TJ Turnov 11:21:00
8153 Smetana Radim CHA4700 C OK Chrastava 11:27:00
0 Vakant Vakant 11:33:00
H75
2.40 km, 35 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2090863 Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 11:45:00
8338383 Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 11:51:00
52900 Petrželka Pavel TJN3800 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:57:00
0 Vakant Vakant 12:03:00
H80
2.20 km, 35 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8426 Venuš Jaroslav BOR3800 C OK Jiskra Nový Bor 12:01:00
2090839 Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 12:07:00
4131 Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 12:13:00
0 Vakant Vakant 12:19:00
HDR
3.00 km, 25 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 10:30:00
0 Vakant Vakant 10:30:00
0 Vakant Vakant 10:30:00
0 Vakant Vakant 10:30:00
0 Vakant Vakant 10:30:00
0 Vakant Vakant 10:30:00
0 Vakant Vakant 10:30:00
4402224 Kubešová Eliška VLI1152 C Slavia Liberec orienteering 10:30:00
2134329 Dušková Denisa TJN1250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:30:00
8111 Pavlík Přemek LIT1414 C KOB Litvínov 10:30:00
4616805 Slámová Simona TUR1257 C OOB TJ Turnov 10:30:00
0 Vydrová CHA OK Chrastava 10:30:00
0 Rolný Antonín NNN Neregistrovaní 10:30:00
1420239 Válek Štěpán 140002 14 Aktivit 10:30:00
0 Vakant Vakant 10:30:00
0 Vakant Vakant 10:30:00
0 Vakant Vakant 10:30:00
0 Vakant Vakant 10:30:00
0 Vakant Vakant 10:30:00
0 Vakant Vakant 10:30:00
0 Vakant Vakant 10:30:00
0 Vakant Vakant 10:30:00
0 Vakant Vakant 10:30:00
0 Vakant Vakant 10:30:00
0 Vakant Vakant 10:30:00
0 Vakant Vakant 10:30:00
0 Vakant Vakant 10:30:00
0 Vakant Vakant 10:30:00
0 Vakant Vakant 10:30:00
682506 Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 10:30:00
2148063 Špidla Josef LLI1206 C LOK-o Liberec 10:30:00
7927 Matějů Josef VLI1300 C Slavia Liberec orienteering 10:30:00
52913 Štrynková Nina STB1251 C TJ Stadion Nový Bor 10:30:00
52907 Kynčlová Anna STB1150 C TJ Stadion Nový Bor 10:30:00
206351 Gracias Filip STB1200 C TJ Stadion Nový Bor 10:30:00
52914 Štrynková Nela STB1252 C TJ Stadion Nový Bor 10:30:00
1403064 Drahoňovský Jakub TUR1006 C OOB TJ Turnov 10:30:00
2113385 Bureš Kryštof VLI1202 C Slavia Liberec orienteering 10:30:00
1426044 Kofroň Ondřej LBE1200 C TJ Lokomotiva Beroun 10:30:00
4402235 Horáčková Eliška VLI1450 C Slavia Liberec orienteering 10:30:00
2106735 Votava Jan 40002 4 DSVJ 10:30:00
1403059 Heřmánková Kateřina TUR1152 C OOB TJ Turnov 10:30:00
416132 Duben Jan LDC1600 C KOB Děčín 10:30:00
52911 Austová Amálie STB1151 C TJ Stadion Nový Bor 10:30:00
0 Svoboda Antonín LLI1235 C LOK-o Liberec 10:30:00
2111704 Konečný Antonín STB1400 C TJ Stadion Nový Bor 10:30:00
2111707 Zmatlík Kryštof STB1401 C TJ Stadion Nový Bor 10:30:00
2148118 Kunc Jakub LLI1203 C LOK-o Liberec 10:30:00
8109 Pavlík Tobiáš LIT1111 C KOB Litvínov 10:30:00
1398538 Kolaja Bedřich VLI1301 Slavia Liberec orienteering 10:30:00
2112774 Kutková Sára JEN1351 C OB Jenišovice 10:30:00
2111708 Žanda Josef STB1500 C TJ Stadion Nový Bor 10:30:00
438625 Žandová Eliška STB1250 C TJ Stadion Nový Bor 10:30:00
2111701 Erbenová Marina STB1451 C TJ Stadion Nový Bor 10:30:00
52912 Hübnerová Olivie STB1351 C TJ Stadion Nový Bor 10:30:00
49987 Hanušová Lenka STB1350 C TJ Stadion Nový Bor 10:30:00
49985 Tecl Matouš STB1300 C TJ Stadion Nový Bor 10:30:00
682367 Průšková Veronika STB1352 C TJ Stadion Nový Bor 10:30:00
P
2.70 km, 35 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 10:30:00
0 Vakant Vakant 10:30:00
0 Vakant Vakant 10:30:00
0 Vakant Vakant 10:30:00
0 Černý Michal NNN Neregistrovaní 10:30:00
2024191 Mužíček Petr NNN Neregistrovaní 10:30:00
0 Vakant Vakant 10:30:00
0 Vakant Vakant 10:30:00
2120655 Linhartová Martina 30001 3 Vlaštovka 10:30:00
2092397 Sládková Klára VLI7852 Slavia Liberec orienteering 10:30:00
2084437 Gomolák Jan CHA0603 C OK Chrastava 10:30:00
7200332 Juren Lukáš LTP9703 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:30:00
440490 Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 10:30:00
51218 Petrová Věra VLI6251 C Slavia Liberec orienteering 10:30:00
8245050 Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 10:30:00
440404 Reisingerová Eliška DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 10:30:00
2084438 Gomolák Jan CHA7605 C OK Chrastava 10:30:00
2134359 Kutek Pavel JEN7701 C OB Jenišovice 10:30:00
2053515 Synková Barbora DOK0450 C OK Doksy 10:30:00
8403 Zemancová Nicol BOR0458 C OK Jiskra Nový Bor 10:30:00
2112773 Kutková Hana JEN8050 C OB Jenišovice 10:30:00
0 Votavová Světlana 40001 4 DSVJ 10:30:00
2084444 Cihlář Robert CHA6601 OK Chrastava 10:30:00
0 Špidlová Andrea LLI7750 LOK-o Liberec 10:30:00
2134265 Čabanová Petra FYD7550 C Jizerský klub OB Frýdlant 10:30:00
301152 Řezáčová Lucie VLI0450 C Slavia Liberec orienteering 10:30:00
2801028 Nováková Markéta RUM7451 C ZOOB Rumburk 10:30:00
1414510 Nejedlo David LLI7100 C LOK-o Liberec 10:30:00
52277 Mencl Miloslav VSP6505 C USK Praha 10:30:00
1420232 Vaňourková Jitka BOR7252 C OK Jiskra Nový Bor 10:30:00
8514 Votýpková Zuzana BOR7958 C OK Jiskra Nový Bor 10:30:00
2102560 Vokušová Tereza TJN0454 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:30:00
4408038 Koníčková Pavlína TJN7591 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:30:00
4425 Válek Matěj 140001 14 Aktivit 10:30:00
T
3.60 km, 75 m, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Bulíř Petr NNN Neregistrovaní 10:30:00
0 Vakant Vakant 10:30:00
0 Vakant Vakant 10:30:00
0 Rolný David NNN Neregistrovaní 10:30:00
2023803 Pohořalý Dobroslav ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem 10:30:00
2023951 Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem 10:30:00
301631 Zaydlar Michal 92X7100 Jizerky 10:30:00
0 Vakant Vakant 10:30:00
0 Vakant Vakant 10:30:00
0 Vakant Vakant 10:30:00
0 Vakant Vakant 10:30:00
0 Vakant Vakant 10:30:00
0 Vakant Vakant 10:30:00
0 Vakant Vakant 10:30:00
428212 Rolná Janka SMR8150 C SNS Smržovka 10:30:00
7208096 Ježková Adéla 10001 1 Chrastava 10:30:00
2127581 Šebelková Štěpánka VLI7851 C Slavia Liberec orienteering 10:30:00
2095972 Nový Jiří CHA5600 C OK Chrastava 10:30:00
236061 Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 10:30:00
2060204 Bradáčová Marie LLI7550 C LOK-o Liberec 10:30:00
51227 Šebelka Jan VLI7506 C Slavia Liberec orienteering 10:30:00
336778 Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 10:30:00
2126365 Gibbonsová Jitka TUV7252 C SOK TJ Turnov 10:30:00
2148108 Špidla Kryštof LLI7608 C LOK-o Liberec 10:30:00
7210927 Kunc Tomáš LLI7800 C LOK-o Liberec 10:30:00
2120071 Válková Martina TUV7051 C SOK TJ Turnov 10:30:00
2102701 Zurynek Jan EKP7003 C VŠTJ Ekonom Praha 10:30:00
2126344 Nováková Zuzana TUV7950 C SOK TJ Turnov 10:30:00
2084433 Šírlová Jarmila CHA7851 C OK Chrastava 10:30:00