Výsledky závodu: Bohemia Orienteering - E5

Datum:
09.08.2015
Místo konání:
Stráž pod Ralskem
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Kozí hřbet
Ředitel závodu:
Vácha Tomáš - R1
Hlavní rozhodčí:
Karvánek Petr - R1
Stavitel tratí:
Krejčí Jaroslav - R2
JURY:
Podrábská Marie, Babický Tomáš, Ptáček Pavel
Protokol:
Závody proběhly za velmi teplého počasí. V průběhu závodu bylo ošetřeno několik drobných zranění a jedno vážnější zranění nohy – závodník byl v prostoru závodu ošetřen a poté převezen do nemocnice na pozorování
Kategorie:
D10     D12A     D12B     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60     D65     D70     F3     F5     H10     H12A     H12B     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H21E     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70     H75     T-OPEN     T10     T10P    
D10
2.00 km, 75 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kerckhofs Feike 1520500 152 HAMEGATROL 13:22
2. Škáchová Viktorie KAM0650 C SK Kamenice 14:05 + 0:43
3. Kubecová Magdalena STB0550 C TJ Stadion Nový Bor 15:17 + 1:55
4. Malard Yaëlle 2930600 293 VERVINS ORIENTATION 15:24 + 2:02
5. Havlová Katka VRL0552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:31 + 4:09
6. Lamačová Barbora BOR0750 C OK Jiskra Nový Bor 17:49 + 4:27
7. Škáchová Zuzana KAM0651 C SK Kamenice 17:51 + 4:29
8. Kučerová Amálie PHK0651 C OK 99 Hradec Králové 17:59 + 4:37
9. Nowak Anna 5560601 556 AZYMUT 45 GDYNIA 18:25 + 5:03
10. Blažková Veronika SJH0551 C SJH Jindřichův Hradec 19:47 + 6:25
11. Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 20:00 + 6:38
12. Zmarzláková Olga KRL0552 C Kometa Kralovice 20:02 + 6:40
13. Schlittermann Clara 3440500 344 SV WILHELMSHAGEN 21:32 + 8:10
14. Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 25:16 + 11:54
15. Holečková Kateřina ABM0553 C KOB Moira Brno 25:51 + 12:29
16. Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:15 + 16:53
17. Černíková Zuzana DOB0555 C KOB Dobruška 32:29 + 19:07
18. Golinowska Ola 5620600 562 OKS WROCLAW 33:37 + 20:15
19. Komárková Zbyňka SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec 35:19 + 21:57
D12A
2.60 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poborská Eliška EKP0355 C VŠTJ Ekonom Praha 23:55
2. Nádeníčková Iva NEJ0350 B TJ Jiskra Nejdek 24:12 + 0:17
3. Richtrová Kamila VPM0451 B KOS Slavia VŠ Plzeň 24:22 + 0:27
4. Hankovcová Helena KAM0350 B SK Kamenice 24:54 + 0:59
5. Wyder Aline 6310300 631 OLC KAPREOLO 25:12 + 1:17
6. Martanová Lea VLI0555 B Slavia Liberec orienteering 26:45 + 2:50
7. Fišarová Eliška KRL0351 B Kometa Kralovice 28:41 + 4:46
8. Bednaříková Emma ZBM0359 SK Žabovřesky Brno 29:37 + 5:42
9. Podrábská Alžběta VLI0451 B Slavia Liberec orienteering 31:09 + 7:14
10. Thýnová Martina SHK0350 B OK Slavia Hradec Králové 32:15 + 8:20
11. Nedvídková Katka RUM0451 C ZOOB Rumburk 32:50 + 8:55
12. Víšková Veronika KAM0452 C SK Kamenice 33:29 + 9:34
13. Mougeot Coline 2950400 295 CO COLMAR 34:01 + 10:06
14. Maurer Nora 6310400 631 OLC KAPREOLO 34:39 + 10:44
15. Jedličková Kristýna KAM0455 C SK Kamenice 34:59 + 11:04
16. Kroniková Sylvie SHK0450 C OK Slavia Hradec Králové 35:32 + 11:37
17. Martínez Marta 2460400 246 CO TOTANA 39:15 + 15:20
18. Pesta Anna 5560300 556 AZYMUT 45 GDYNIA 40:26 + 16:31
19. Budriunaite Vaiva 4740400 474 OK AŽUOLAS 41:46 + 17:51
20. Martin Paula 2400300 240 SHERPA RAID KIDS 46:42 + 22:47
D12B
2.10 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ziemina Hanna gabriela 4530400 453 AZIMUTS OK 16:25
2. Strazdina Anete anna 4530300 453 AZIMUTS OK 18:21 + 1:56
3. Teringlová Vendula VCB0451 C TJ OB České Budějovice 18:24 + 1:59
4. Průšková Tereza STB0499 C TJ Stadion Nový Bor 21:54 + 5:29
5. Cincibusová Lenka FSP0450 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 22:28 + 6:03
6. Ziebová Veronika NEJ0450 C TJ Jiskra Nejdek 23:33 + 7:08
7. Komárková Jindra SJH0453 B SJH Jindřichův Hradec 23:50 + 7:25
8. Cibulková Veronika LPU0355 C OK Lokomotiva Pardubice 29:53 + 13:28
9. Room Birgit 2530400 253 OK ILVES 35:15 + 18:50
Ambrazaite Adelija 4780301 478 MARIJAMPOLES MKC DISK
Balaikaite Vasare 4780300 478 MARIJAMPOLES MKC DISK
D14A
3.30 km, 125 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Tereza SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 28:09
2. Tokárová Regina NEJ0151 A TJ Jiskra Nejdek 28:21 + 0:12
3. Caune Agnija 4530101 453 AZIMUTS OK 29:17 + 1:08
4. Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 29:38 + 1:29
5. Vejražková Rozárka SJC0151 B TJ Sportcentrum Jičín 30:24 + 2:15
6. Calandry Cecile 2920109 292 GL RHÓNE-ALPES 30:26 + 2:17
7. Bejvlová Karolína LME0250 B SK Los Mělník 31:31 + 3:22
8. Galateanu Daria 5710100 571 UNEFS BUCURESTI 31:32 + 3:23
9. Rýdlová Adéla TJN0151 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:59 + 3:50
10. Nádeníčková Pavla NEJ0150 B TJ Jiskra Nejdek 32:32 + 4:23
11. Marková Ema STE0252 B SK SKI-OB Šternberk 33:32 + 5:23
12. Šlechtová Tereza KRL0152 B Kometa Kralovice 34:26 + 6:17
13. Blažková Kateřina SJH0252 B SJH Jindřichův Hradec 35:30 + 7:21
14. Šklíbová Míša TJN0153 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:52 + 7:43
15. Tirlikaite Gabriele 4730200 473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC 36:05 + 7:56
16. Kroniková Štěpánka SHK0150 B OK Slavia Hradec Králové 36:12 + 8:03
17. Škáchová Magdalena KAM0151 B SK Kamenice 36:53 + 8:44
18. Černá Kateřina MLA0251 B MLOK Mariánské Lázně 38:02 + 9:53
19. Linková Lucie TUR0251 B OOB TJ Turnov 39:47 + 11:38
20. Miklušová Tamarka 6720250 672 TJ RAPID BRATISLAVA 39:57 + 11:48
21. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 40:10 + 12:01
22. Nedomlelová Lucie TJN0256 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:04 + 12:55
23. Stabina Zanda 4530100 453 AZIMUTS OK 42:27 + 14:18
24. Marešová Klára NEJ0250 B TJ Jiskra Nejdek 42:49 + 14:40
25. Podrábská Marie VLI0251 B Slavia Liberec orienteering 43:56 + 15:47
26. Rýdlová Magdaléna TJN0251 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:05 + 17:56
27. Willemsens Emma 1510200 151 HERMATHENAE THEUX 46:17 + 18:08
28. Peeters Nore 1540100 154 OMEGA II 48:52 + 20:43
29. Mašínová Anna TJN0152 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:06 + 20:57
30. De smul Siel 1530100 153 OMEGA 49:24 + 21:15
31. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 51:58 + 23:49
32. Bašeová Klára ZBM0252 B SK Žabovřesky Brno 53:40 + 25:31
33. Keller Janine 6310100 631 OLC KAPREOLO 69:21 + 41:12
Martanová Elin VLI0252 B Slavia Liberec orienteering DISK
D14B
2.70 km, 85 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tumová Adéla SJC0154 C TJ Sportcentrum Jičín 25:15
2. Annija Sliksjane 4530200 453 AZIMUTS OK 26:37 + 1:22
3. Wiedemayer Laura 1220100 122 ASKO AUSTRIA 27:54 + 2:39
4. Vítová Lucie BSO0250 B KOB Baník Sokolov 28:49 + 3:34
5. Modlhammer Kerstin 1220101 122 ASKO AUSTRIA 32:53 + 7:38
6. Baloghová Lída TJN0150 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:54 + 10:39
7. Janderová Barbora PGP0251 C SK Praga 36:10 + 10:55
8. Budská Anna TJN0253 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:51 + 11:36
9. Genart Amélie 2930100 293 VERVINS ORIENTATION 37:48 + 12:33
10. Zatloukalová Hana SSU0158 B SK Severka Šumperk 39:22 + 14:07
11. Zierhutová Michaela LCV0250 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 47:35 + 22:20
12. Holečková Michaela ABM0259 C KOB Moira Brno 48:21 + 23:06
D16A
4.40 km, 175 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Le gland Louise 2929924 292 GL RHÓNE-ALPES 36:48
2. Janošíková Tereza UOL9950 A SK UP Olomouc 38:09 + 1:21
3. Chaloupská Barbora PHK9951 A OK 99 Hradec Králové 38:18 + 1:30
4. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 38:28 + 1:40
5. Kalinina Nika 5910000 591 OMEGA MOSCOW 38:49 + 2:01
6. Miklušová Terezka 6729950 672 TJ RAPID BRATISLAVA 44:37 + 7:49
7. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 44:56 + 8:08
8. Dudoignon Marine 2920014 292 GL RHÓNE-ALPES 45:01 + 8:13
9. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 45:44 + 8:56
10. Aschermannová Karolína KAM0051 A SK Kamenice 46:18 + 9:30
11. Bonora Lise 2929907 292 GL RHÓNE-ALPES 47:15 + 10:27
12. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 49:29 + 12:41
13. Kováříková Marie KAM0050 A SK Kamenice 50:26 + 13:38
14. Skopane Elina 4530000 453 AZIMUTS OK 51:54 + 15:06
15. Galateanu Adela 5719900 571 UNEFS BUCURESTI 53:49 + 17:01
16. Plhalová Šárka ASU0097 A Magnus Orienteering 54:17 + 17:29
17. Šmelíková Tereza LCE9952 A OOB TJ Slovan Luhačovice 54:21 + 17:33
18. Thýnová Nikola SHK0051 A OK Slavia Hradec Králové 55:42 + 18:54
19. Kubíčková Jana PHK9999 A OK 99 Hradec Králové 57:05 + 20:17
20. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 58:50 + 22:02
21. Vorverk Marine 2929936 292 GL RHÓNE-ALPES 66:06 + 29:18
22. Deferme Lies 1529900 152 HAMEGATROL 70:26 + 33:38
23. Pšenčíková Adéla KSU0050 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 76:12 + 39:24
24. Marešová Alexandra NEJ9950 B TJ Jiskra Nejdek 77:42 + 40:54
Corbin Marianne 2920011 292 GL RHÓNE-ALPES DISK
D16B
3.40 km, 150 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Auerműllerová Anna ZBM0060 B SK Žabovřesky Brno 36:29
2. Zatloukalová Romana SSU9950 A SK Severka Šumperk 37:13 + 0:44
3. Makauskaite Viktorija 4779900 477 ALYTAUS SRC/OK JAVONIS 38:28 + 1:59
4. Zlámalová Nikola SJC9951 A TJ Sportcentrum Jičín 39:43 + 3:14
5. Hanáková Lenka KRL9951 B Kometa Kralovice 40:39 + 4:10
6. Doležalová Dorotka VPM9950 C KOS Slavia VŠ Plzeň 42:59 + 6:30
7. Albrechtová Iveta KAM9950 C SK Kamenice 44:28 + 7:59
8. Mudrová Lenka KRL0052 B Kometa Kralovice 44:33 + 8:04
9. Kyselová Nela ROU9951 C SKOB Roudnice nad Labem 44:56 + 8:27
10. Pěničková Martina TJN0052 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:12 + 9:43
11. Fors Heidi 7150000 715 OK GRIP 47:11 + 10:42
12. Mockaityte Aiste 4739901 473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC 49:13 + 12:44
13. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 50:41 + 14:12
14. Hlaváčková Petra PHK0052 C OK 99 Hradec Králové 53:18 + 16:49
15. Boucher Thea 2990003 299 VINCENNES 56:41 + 20:12
16. Labroche Claire 2939900 293 VERVINS ORIENTATION 64:22 + 27:53
17. Bednaříková Adéla VLI0059 C Slavia Liberec orienteering 67:28 + 30:59
D18A
4.50 km, 250 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Tereza SJI9852 A OK Jihlava 44:47
2. Dudoignon Chloe 2929813 292 GL RHÓNE-ALPES 47:03 + 2:16
3. Linková Alena TUR9751 A OOB TJ Turnov 50:06 + 5:19
4. Basset Juliette 2929802 292 GL RHÓNE-ALPES 51:00 + 6:13
5. Vuitton Marie 2929838 292 GL RHÓNE-ALPES 52:05 + 7:18
6. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 52:47 + 8:00
7. Fukalová Hana AOP9850 A Orientační Běh Opava 55:22 + 10:35
8. Corbin Emma 2929810 292 GL RHÓNE-ALPES 56:40 + 11:53
9. Zimmerová Kateřina KAM9850 B SK Kamenice 57:41 + 12:54
10. Smrčková Dominika KSU9799 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:52 + 14:05
11. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 59:48 + 15:01
12. Fürstová Anna LLI9854 A TJ Loko Liberec 59:54 + 15:07
13. Kavalírová Jůlie PHK9753 A OK 99 Hradec Králové 64:57 + 20:10
14. Flori Anais 2929818 292 GL RHÓNE-ALPES 66:01 + 21:14
15. Westin Emilie 5129800 512 PORSGRUNN OL 69:28 + 24:41
16. Vesilind Liina 2589800 258 SK SRD 76:25 + 31:38
17. Vorverk Camille 2929845 292 GL RHÓNE-ALPES 79:52 + 35:05
18. Delva Lou 2929715 292 GL RHÓNE-ALPES 80:48 + 36:01
19. Levesy Salome 2929826 292 GL RHÓNE-ALPES 86:55 + 42:08
Fors Jonna 7159800 715 OK GRIP DISK
Dufour Marie 2929716 292 GL RHÓNE-ALPES DISK
D18B
3.70 km, 165 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poloprutská Klára VLI9750 B Slavia Liberec orienteering 41:57
2. Obytová Kateřina VPM9752 B KOS Slavia VŠ Plzeň 42:58 + 1:01
3. Pärnik Edith 2549800 254 OK PEKO 46:42 + 4:45
4. Švancárová Veronika KSU9853 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:37 + 7:40
5. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 53:38 + 11:41
6. Hlinovská Johana VPM9751 B KOS Slavia VŠ Plzeň 55:12 + 13:15
7. Kroupová Eliška VPM9853 B KOS Slavia VŠ Plzeň 57:22 + 15:25
8. Šafrhansová Lucie VPM9753 B KOS Slavia VŠ Plzeň 57:39 + 15:42
9. Štemberová Natálie TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 60:05 + 18:08
10. Žuchová Daniela TJN9750 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:33 + 19:36
11. Cepeliauskaite Ieva 4779802 477 ALYTAUS SRC/OK JAVONIS 62:36 + 20:39
D20A
5.10 km, 300 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 7667
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štičková Anna LLI9651 R TJ Loko Liberec 52:35 8144
2. Hiršová Gabriela ZBM9651 E SK Žabovřesky Brno 54:18 + 1:43 7819
3. Novotná Klára PHK9751 A OK 99 Hradec Králové 61:20 + 8:45 6788
4. Hlubučková Kristýna KAM9551 R SK Kamenice 62:11 + 9:36 6597
5. Bores Yara 2489600 248 ORCA 62:50 + 10:15
6. Doleželová Kateřina LPU9558 R OK Lokomotiva Pardubice 63:25 + 10:50 6358
7. Bornard Julie 2929608 292 GL RHÓNE-ALPES 66:48 + 14:13
8. Kožinová Zuzana PGP9650 A SK Praga 67:44 + 15:09 5725
9. Šádková Martina PHK9653 A OK 99 Hradec Králové 68:37 + 16:02 5543
10. Kanko Ruut 2729501 272 KOOVEE 71:42 + 19:07
11. Hanáková Magda KRL9651 A Kometa Kralovice 72:13 + 19:38 5022
12. Uusitalo Amanda 2729500 272 KOOVEE 75:00 + 22:25
13. Bonora Marine 2929639 292 GL RHÓNE-ALPES 77:28 + 24:53
Procházková Marie KAM9554 R SK Kamenice DISK 0
Šádková Lucie PHK9654 B OK 99 Hradec Králové DISK 0
D21E
6.90 km, 320 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 8798
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 62:15 9727
2. Vozdová Aneta KSU9394 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 73:05 + 10:50 8274
3. Valešová Jana PHK9154 C OK 99 Hradec Králové 73:28 + 11:13 8143
4. Fabré Miek 1528800 152 HAMEGATROL 73:42 + 11:27
5. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 79:07 + 16:52 7367
6. Hrušková Barbora ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno 81:07 + 18:52 7049
7. Górska Kinga 5528900 552 UMKS ORKAN OSTRÓDA 81:45 + 19:30
8. Chromá Kateřina ZBM9451 E SK Žabovřesky Brno 83:17 + 21:02 6715
9. Novotná Markéta PHK9451 E OK 99 Hradec Králové 85:50 + 23:35 6341
10. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 86:46 + 24:31 6164
11. Ruiz Esmeralda 2477400 247 SANT JOAN ALICANTE 89:03 + 26:48
12. Hnilicová Šárka KSU9493 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 96:57 + 34:42 4913
13. Van de velde Liesbeth 1528300 152 HAMEGATROL 97:46 + 35:31
14. Kraemer Jitka 3498700 349 OLE TEAM DRESDEN 103:40 + 41:25
15. Wenderickx Nancy 1527600 152 HAMEGATROL 106:04 + 43:49
Zebrowska Barbara 5539500 553 UNTS WARSZAWA DISK
D21A
5.70 km, 305 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 7372
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nováková Tereza DKP9751 A Oddíl OB Kotlářka 57:51 7725
2. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 60:12 + 2:21 7381
3. Neradová Alena LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvínov 64:15 + 6:24 6838
4. Šrámková Michaela SJH9352 C SJH Jindřichův Hradec 69:50 + 11:59 6121
5. Benešová Jana SJH9451 R SJH Jindřichův Hradec 73:26 + 15:35 5648
6. Heidrich Elisabeth 3508800 350 SV ROBOTRON DRESDEN 73:31 + 15:40
7. Monterrat Amandine 2929151 292 GL RHÓNE-ALPES 75:09 + 17:18
8. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 78:45 + 20:54 4982
9. Westin Kjersti 5129400 PGP SK Praga 80:24 + 22:33
10. Švihovská Eva SJC8352 C TJ Sportcentrum Jičín 80:33 + 22:42 4733
11. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 81:44 + 23:53 4558
12. Martin Raquel 2419200 241 CODAN EXTREMADURA 82:34 + 24:43
13. Herremans Sofie 1558100 155 HAMOK 82:57 + 25:06
14. Choutková Magdaléna SOB8851 C SOBSA 84:11 + 26:20 4241
15. Alonso Lydia 2419000 241 CODAN EXTREMADURA 85:15 + 27:24
16. Vettik Pilvi-heli 2566400 256 JOKA 87:16 + 29:25
17. Mrázová Pavla AOP9350 C Orientační Běh Opava 99:39 + 41:48 2464
18. Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 107:59 + 50:08 1512
D21B
4.90 km, 270 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 5057
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 57:45 5363
2. Kopecká Eliška ASU9299 C Magnus Orienteering 60:30 + 2:45 5114
3. Urboniene Neringa 4758500 475 OSK SAKAS 60:46 + 3:01
4. Žitná Jana SMB9251 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 66:11 + 8:26 4628
5. Kolaja - Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 66:23 + 8:38 4591
5. Košková Anna LLI9550 B TJ Loko Liberec 66:23 + 8:38 4571
7. Šulcová Veronika CHA8650 C OK Chrastava 67:44 + 9:59 4441
8. Nilsson Camilla 7119200 711 OK TORFINN 68:12 + 10:27
9. Mathe Fanni 3979400 397 TIPO OC BUDAPEST 69:22 + 11:37
10. Vejstrková Zuzana CHA8852 C OK Chrastava 70:24 + 12:39 4208
11. Hrušková Kristýna ZBM9156 C SK Žabovřesky Brno 70:54 + 13:09 4149
12. Černíková Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 71:34 + 13:49 4077
13. Gorčicová Eliška CHA9150 C OK Chrastava 72:53 + 15:08 3954
14. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Chemopetrol Litvínov 73:16 + 15:31 3905
15. Krpatová Klára TJN9353 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 73:18 + 15:33 3885
16. Albrechtová Eva KAM7850 C SK Kamenice 73:49 + 16:04 3826
17. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 76:34 + 18:49 3595
18. Puternicka Joanna 5578750 557 ORIENTOP WROCLAW 79:00 + 21:15
19. Gregorová Kateřina BSO8151 C KOB Baník Sokolov 82:36 + 24:51 3113
20. Gordon Diana 5559000 555 KU AZS WAT WARSZAWA 83:01 + 25:16
21. Magnuson Maria 7138200 713 KFUM OREBRO OK 83:15 + 25:30
22. Zamrzlová Eva SJC8759 C TJ Sportcentrum Jičín 83:42 + 25:57 3014
23. Kretschmer Odette 3498701 349 OLE TEAM DRESDEN 83:48 + 26:03
24. Křenková geislerová Blanka LLI8450 C TJ Loko Liberec 84:13 + 26:28 2960
25. Perez Alicia 2428100 242 AROMON PONTEVEDRA 87:28 + 29:43
26. Urbonaite Kristina 4759200 475 OSK SAKAS 90:10 + 32:25
27. Neradová Eva LIT8951 C KOB Chemopetrol Litvínov 94:38 + 36:53 2154
28. Karlsson Jessica 7118200 711 OK TORFINN 95:03 + 37:18
29. Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 102:56 + 45:11 1515
30. Gorrotxategi Mireia 5028600 502 KOVZ EINDHOVEN 107:33 + 49:48
31. Pau Isabel 2398700 239 CENTRE EXCURSION. TERRASSA 107:35 + 49:50
32. Anušauskaité Ieva 4719100 471 LABIRINTAS VILNIUS 117:50 + 60:05
33. Peterson Hannah 7118400 711 OK TORFINN 123:43 + 65:58
34. Cimnaghi Elisabetta 4218200 421 ORICUNEO 132:23 + 74:38
Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor DISK 0
D21C
3.40 km, 130 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 1593
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ouhrabková Radka EKP8151 C VŠTJ Ekonom Praha 37:52 1680
2. Doležalová Barbora VPM9252 C KOS Slavia VŠ Plzeň 41:08 + 3:16 1538
3. Rydlová Eva FSP8989 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 41:14 + 3:22 1522
4. Krejčová Vlasta SKV9453 C TJ Slovan Karlovy Vary 42:19 + 4:27 1468
5. Rückerová Petra LTU9252 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:38 + 4:46
6. Krausová Martina TJP9350 C TJ Sokol Troja 43:47 + 5:55 1399
7. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:12 + 6:20 1372
8. Podlipná Veronika NPA8152 SK LOB Nová Paka 45:53 + 8:01
9. Dulovcová Michaela KRE8850 OOB TJ Sokol Křemže 47:55 + 10:03
10. Smolíková Lucie SKV9551 TJ Slovan Karlovy Vary 49:18 + 11:26
11. Ukleja Ewa 5568000 556 AZYMUT 45 GDYNIA 49:38 + 11:46
12. Rudolfova Jana SJC7752 C TJ Sportcentrum Jičín 53:01 + 15:09 1027
13. Hlaváčová Lenka DOB8450 C KOB Dobruška 53:40 + 15:48 994
14. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 53:42 + 15:50 984
15. Krejbichová Julie TJP9351 C TJ Sokol Troja 58:00 + 20:08 817
16. Šebková Jana DKP9250 C Oddíl OB Kotlářka 64:02 + 26:10 589
D35A
4.60 km, 265 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hulcová Pavla KSH7753 C OOB TJ Kašperské Hory 52:03
2. Minakova Ekaterina 5988000 598 ORIENTA MOSCOMPASS 52:27 + 0:24
3. Kheldert Elena 5917400 591 OMEGA MOSCOW 54:17 + 2:14
4. Velde Reda 4747901 474 OK AŽUOLAS 55:57 + 3:54
5. Godina Ieva 4567600 456 B3 RIGA 56:11 + 4:08
6. Hasmanová Lenka VPM7551 C KOS Slavia VŠ Plzeň 57:30 + 5:27
7. Teringlová Martina VCB7851 C TJ OB České Budějovice 59:11 + 7:08
8. Baláková Andrea 2017700 201 GVOC VANCOUVER 65:45 + 13:42
9. Müller Andrea 6317400 631 OLC KAPREOLO 66:40 + 14:37
10. Crettels Leslie 1518000 151 HERMATHENAE THEUX 70:17 + 18:14
11. Vyškovská Radka ZVS7450 C TJ Zbrojovka Vsetín 72:31 + 20:28
12. Šauli Ivana VPM7852 C KOS Slavia VŠ Plzeň 80:40 + 28:37
13. Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 81:25 + 29:22
14. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 83:02 + 30:59
15. Wyder Flavia 6317700 631 OLC KAPREOLO 84:29 + 32:26
16. Schulze Evelyn 2447800 244 COBI DURANGO 85:45 + 33:42
17. Canet Teresa 2437000 243 COBI 91:01 + 38:58
18. Figueroa Monica 2428000 242 AROMON PONTEVEDRA 106:29 + 54:26
19. Willemsens-winthagen Rach 1517700 151 HERMATHENAE THEUX 116:38 + 64:35
D35B
3.60 km, 150 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 36:18
2. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 37:03 + 0:45
3. Sobotová Jana VPM7250 C KOS Slavia VŠ Plzeň 40:21 + 4:03
4. Komárková Lenka SJH7651 C SJH Jindřichův Hradec 41:27 + 5:09
5. Bohuslavová Jana LPM7852 C OK Lokomotiva Plzeň 43:07 + 6:49
6. Mougeot Odile 2957801 295 CO COLMAR 43:39 + 7:21
7. Smolíková Kateřina KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:00 + 11:42
8. Savičová Gabriela SKV7952 C TJ Slovan Karlovy Vary 48:31 + 12:13
9. Janderová Markéta DVP7751 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 51:59 + 15:41
9. Hoetzelová Zuzana JEN7754 C OB Jenišovice 51:59 + 15:41
11. Hofmanová Michaela LPM7751 C OK Lokomotiva Plzeň 53:23 + 17:05
12. Ledererová Kamila LPM7352 C OK Lokomotiva Plzeň 54:22 + 18:04
13. Kotásková Jana JES7451 C OK Rakovník 55:39 + 19:21
14. Zýková Martina N010200 N01 NEREG. PRAHA 12 56:00 + 19:42
15. Hönigová Iva N020000 N02 NEREG. PRAHA 5 58:44 + 22:26
16. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:50 + 22:32
17. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 59:08 + 22:50
18. Štětínská Soňa MOV7650 C SKOB Ostrava 62:32 + 26:14
19. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 63:17 + 26:59
20. Moskvová Jitka ZLH7551 C OOB TJ Zlaté Hory 68:21 + 32:03
D40A
4.40 km, 245 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 47:01
2. Nowak Beata 5567300 556 AZYMUT 45 GDYNIA 51:36 + 4:35
3. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 52:21 + 5:20
4. Petson Valentina 5937300 593 HBM-OK ST.PETERSBURG 52:48 + 5:47
5. Škvorová Zuzana KAM7350 C SK Kamenice 58:18 + 11:17
6. Mouliere Camille 2937400 293 VERVINS ORIENTATION 58:22 + 11:21
7. Mouliere Marie-hél 2937500 293 VERVINS ORIENTATION 59:27 + 12:26
8. Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 59:50 + 12:49
9. Tirlikiene Ruta 4737300 473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC 60:07 + 13:06
10. Kováříková Erika KAM7252 C SK Kamenice 60:49 + 13:48
11. Bejvlová Martina LME7350 C SK Los Mělník 62:38 + 15:37
12. Boehme Katja christine 3487000 348 OLG REGENSBURG 63:13 + 16:12
13. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 66:21 + 19:20
14. Novotná Jana VLI7350 C Slavia Liberec orienteering 67:44 + 20:43
15. Barceló María 2467300 246 CO TOTANA 68:54 + 21:53
16. De bie Ellen 1537300 153 OMEGA 69:00 + 21:59
17. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 71:26 + 24:25
18. Hankovcová Lenka KAM7053 C SK Kamenice 75:31 + 28:30
19. Miklušová Dagmar 6727350 672 TJ RAPID BRATISLAVA 79:01 + 32:00
20. Hejduková Jana BSO7250 C KOB Baník Sokolov 87:26 + 40:25
21. Amrouche Sandrine 2947200 294 VSAO 88:31 + 41:30
22. Rand Larissa 5037400 503 OLIFANT 89:46 + 42:45
23. Jacotot Claire 2967500 296 AS QUENTIGNY COURSE 107:37 + 60:36
D40B
3.60 km, 135 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bogopolskaia Elena 5927400 592 UZAO-TEAM 44:40
2. Petukiene Evandzelina 4757300 475 OSK SAKAS 47:15 + 2:35
3. Azebová Martina PHK6757 C OK 99 Hradec Králové 50:47 + 6:07
4. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:25 + 7:45
5. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 52:47 + 8:07
6. Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:21 + 8:41
7. Kaminskaite Edita 3617300 361 SG LVB LEIPZIG 53:48 + 9:08
8. Maňáková Silvie PHK7151 C OK 99 Hradec Králové 54:54 + 10:14
9. Rykalová Jitka VAM7251 C OOB Vamberk 56:01 + 11:21
10. Westin Lenka 5127100 512 PORSGRUNN OL 57:41 + 13:01
11. Marešová Marcela NEJ7450 C TJ Jiskra Nejdek 59:01 + 14:21
12. Smrčková Věra KSU7373 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:06 + 16:26
13. Paurová Lenka LTU7599 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 61:54 + 17:14
14. Zierhutová Michaela LCV7151 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 70:35 + 25:55
15. Barčová Dana 6717151 671 TJ ČINGOV SPIŠ.N.VES 72:48 + 28:08
16. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 81:22 + 36:42
Žeravová Markéta JEN7152 C OB Jenišovice DISK
D45A
4.10 km, 135 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 40:11
2. Dulovcová Marie KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže 40:48 + 0:37
3. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 41:02 + 0:51
4. Arnet Mirjam 6316801 631 OLC KAPREOLO 41:18 + 1:07
5. Schlittermann Silke 3447000 344 SV WILHELMSHAGEN 41:55 + 1:44
6. Wolek Ewa 5536801 553 UNTS WARSZAWA 42:07 + 1:56
7. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 44:22 + 4:11
8. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 46:20 + 6:09
9. Tikhonova Elena 5916800 591 OMEGA MOSCOW 46:51 + 6:40
10. Rýdlová Magda TJN6850 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 47:09 + 6:58
11. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 49:04 + 8:53
12. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 50:53 + 10:42
13. Karlsson Kerstin 7186800 718 MALILLA OK 52:17 + 12:06
14. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 52:18 + 12:07
15. Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 52:29 + 12:18
16. Thomas Sylvia 3686900 368 OL-TEAM WEHRSDORF 54:54 + 14:43
17. Barillová Alena 6716951 671 TJ ČINGOV SPIŠ.N.VES 54:59 + 14:48
18. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 55:23 + 15:12
19. Fors Kristina 7156800 715 OK GRIP 56:09 + 15:58
20. Logvina Elena 2026800 202 OAKVILLE 57:27 + 17:16
21. Bartáková Eva CHA7051 C OK Chrastava 57:55 + 17:44
22. Dudoignon Jocelyne 2926852 292 GL RHÓNE-ALPES 58:09 + 17:58
23. Gorčicová Ivana CHA6550 C OK Chrastava 58:34 + 18:23
24. Wolowczyk Mariola 5536800 553 UNTS WARSZAWA 59:22 + 19:11
25. Boeck Ute 3476700 347 KAULSDORFER OLV BERLIN 59:42 + 19:31
26. Vanspauwen-piqueray Marie 1516900 151 HERMATHENAE THEUX 61:00 + 20:49
27. Hasalova Jana PGP6751 C SK Praga 61:01 + 20:50
28. Panková Martina 6726950 672 TJ RAPID BRATISLAVA 62:13 + 22:02
29. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 63:26 + 23:15
30. Käding Kirsten 3476701 347 KAULSDORFER OLV BERLIN 63:41 + 23:30
31. Lisá Monika ONO6750 C SKOB Ostrov 64:13 + 24:02
32. Le gland Emmanuelle 2927053 292 GL RHÓNE-ALPES 65:49 + 25:38
33. Teo Dóra 3966600 396 SMAFC-OSC SOPRON 102:40 + 62:29
D45B
3.00 km, 115 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chroustová Petra VBM6655 C VSK Mendelu Brno 32:43
2. Wicek Sonja 1226800 122 ASKO AUSTRIA 36:27 + 3:44
3. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 40:15 + 7:32
4. Cincibusová Ivana FSP6651 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 40:43 + 8:00
5. Kavalírová Zuzana PHK6950 C OK 99 Hradec Králové 40:53 + 8:10
6. Svobodová Lenka ROU6650 C SKOB Roudnice nad Labem 41:06 + 8:23
7. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 42:29 + 9:46
8. Žandová Mária SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 42:46 + 10:03
9. Šmausová Gabriela TJN6951 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:13 + 11:30
10. Živcová Pavlína DLT6651 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 44:43 + 12:00
11. Hackl Claudia 1226400 122 ASKO AUSTRIA 44:58 + 12:15
12. Žáková Marcela LPU7053 C OK Lokomotiva Pardubice 45:12 + 12:29
13. Hlaváčková Renata PHK7060 C OK 99 Hradec Králové 46:28 + 13:45
14. Hlubučková Šárka KAM6851 C SK Kamenice 47:53 + 15:10
15. Tokárová Regina NEJ6950 C TJ Jiskra Nejdek 49:37 + 16:54
16. Loginova Anna 5970003 597 KUNTSEVO 49:40 + 16:57
17. Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:00 + 19:17
18. Zatloukalová Eva SSU7050 SK Severka Šumperk 52:31 + 19:48
19. Divecká Růžena SHK6753 C OK Slavia Hradec Králové 52:41 + 19:58
20. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 53:27 + 20:44
21. Buchkovska Helena 7186700 718 MALILLA OK 55:03 + 22:20
22. Krunková Bohuslava SNA7053 C TJ START Náchod 58:43 + 26:00
23. Čermáková Gabriela KAM6752 C SK Kamenice 59:02 + 26:19
24. Nilsson Lisa 7116600 711 OK TORFINN 59:53 + 27:10
25. Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB Moira Brno 60:07 + 27:24
26. Kyselová Jana ROU7050 C SKOB Roudnice nad Labem 62:44 + 30:01
27. Kohler Marianne 6347000 634 OLG Huttwil 64:24 + 31:41
28. Škrlová Hana KRL6951 C Kometa Kralovice 64:45 + 32:02
Drese Evi 3437000 343 OLV USLAR DISK
Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň DISK
Krejbichová Šárka TJP6850 C TJ Sokol Troja DNS
D50A
3.80 km, 140 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 42:03
2. Komersová Jana KNC6550 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 45:56 + 3:53
3. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 45:59 + 3:56
4. Pedersen Eva 7066400 706 OK SKOGSHJORTARNA 47:25 + 5:22
5. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:24 + 6:21
6. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 49:40 + 7:37
7. Košková Vlasta LLI6351 C TJ Loko Liberec 49:45 + 7:42
8. Jelínková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 55:13 + 13:10
9. Jermanová Eva TJN6150 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57:23 + 15:20
10. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 64:05 + 22:02
11. Bikeliene Ema 4716400 471 LABIRINTAS VILNIUS 65:06 + 23:03
12. Havlíčková Jindra KNC6150 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 65:31 + 23:28
13. Zvaigzne Mudite 4546200 454 A2 RIGA 68:13 + 26:10
14. Wolkerová Dagmar TJP5250 C TJ Sokol Troja 83:01 + 40:58
D50B
2.90 km, 135 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Troupová Vladislava KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže 38:33
2. Slezáčková Věra KAS6551 KOB Kamenický Šenov 39:15 + 0:42
3. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 41:15 + 2:42
4. Egrtová Jitka SHK6354 C OK Slavia Hradec Králové 46:41 + 8:08
5. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48:53 + 10:20
6. Couchoud Patricia 2976200 297 ORIENT EXPRESS 42 49:31 + 10:58
7. Bergdahl Karin 7236200 723 IK UVEN 50:54 + 12:21
8. Fehr Yvonne 6316200 631 OLC KAPREOLO 52:17 + 13:44
9. Macháčková Jana SHK6450 C OK Slavia Hradec Králové 55:39 + 17:06
10. Pfister Regula 6316100 631 OLC KAPREOLO 57:14 + 18:41
11. Krejčová Vlasta SKV6351 C TJ Slovan Karlovy Vary 69:19 + 30:46
12. Záveská Anna CET6450 TJ Loko Česká Třebová 72:39 + 34:06
13. Ágg Zsuzsa 3976200 397 TIPO OC BUDAPEST 78:55 + 40:22
14. Barrios aros Rosario 2506200 250 MONTSANT 90:41 + 52:08
D55A
3.60 km, 155 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 46:47
2. Erfors Agneta 7115900 711 OK TORFINN 47:37 + 0:50
3. Combet Annie 2926049 292 GL RHÓNE-ALPES 53:05 + 6:18
4. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:23 + 6:36
5. Čerjaka Maija 4555900 455 CARNIKAVA 55:24 + 8:37
6. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 65:10 + 18:23
7. Ziegerhofer Anneliese 1215600 121 NF LINZ 67:12 + 20:25
8. Kadavá Eva CHA5750 C OK Chrastava 69:05 + 22:18
9. Štrossová Jiřinka DCE5650 C KOB Dobřichovice 78:48 + 32:01
10. Griaznevich Elena 5965600 596 MY MOSCOW 89:33 + 42:46
Vajcová Hana CHA5651 C OK Chrastava DISK
D55B
2.80 km, 110 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plüss Brigitta 6325600 632 OLG RYMENZBURG 39:06
2. Bláhová Luba SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové 39:59 + 0:53
3. Šabatková Zdena SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové 43:01 + 3:55
4. Kubátová Lenka SKV5551 C TJ Slovan Karlovy Vary 45:58 + 6:52
5. Šilerová Zdena KNC5762 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 46:50 + 7:44
6. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 51:11 + 12:05
7. Moosberger Esther 6335600 633 OL REGIO OLTEN 51:34 + 12:28
8. Doležalová Liběna VPM5950 C KOS Slavia VŠ Plzeň 51:56 + 12:50
9. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 52:31 + 13:25
10. Olbrycht Anna 5515600 551 OLBnO WARSZAWA 67:13 + 28:07
11. Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy 79:32 + 40:26
12. Bach Helle 2215800 221 OK DJURS 100:41 + 61:35
D60
2.90 km, 115 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 32:03
2. Horváth Magda 3975200 397 TIPO OC BUDAPEST 33:27 + 1:24
3. Lindkvist Anneli 7105400 710 GUSTAVSBERGS OK 35:52 + 3:49
4. Michel Margrit 6315200 631 OLC KAPREOLO 36:09 + 4:06
5. Langrová Eva SNA5351 C TJ START Náchod 39:39 + 7:36
6. Hardy Jan 1015300 101 AUSTRALOPERS TASMANIA 42:19 + 10:16
7. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 43:08 + 11:05
8. Jenei Margit 3925400 392 BOF BUDAORS 43:23 + 11:20
9. Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 44:16 + 12:13
10. Korejčíková Dáďa LLI5550 C TJ Loko Liberec 44:19 + 12:16
11. Omová Jana TUR5150 C OOB TJ Turnov 44:27 + 12:24
12. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 47:33 + 15:30
13. Roeling Monica 5025200 502 KOVZ EINDHOVEN 48:04 + 16:01
14. Malá Jitka KAS5451 C KOB Kamenický Šenov 48:06 + 16:03
15. Lecoyer Annick 2935150 293 VERVINS ORIENTATION 56:09 + 24:06
16. Blommen Paulette 1545200 154 OMEGA II 56:43 + 24:40
17. Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB TRETRA Praha 59:35 + 27:32
18. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 63:33 + 31:30
19. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 70:40 + 38:37
D65
2.80 km, 125 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neradová Alena LIT5051 C KOB Chemopetrol Litvínov 37:54
2. Glans Inger 7114900 711 OK TORFINN 39:19 + 1:25
3. Městková Eva TEP4851 C Tempo Praha 41:47 + 3:53
4. Venäläinen Kaija 2714900 271 VALKEAKOSKEN HAKA 45:23 + 7:29
5. Karlsson Marie-Louise 7204900 720 NYBRO OK 47:14 + 9:20
6. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 47:26 + 9:32
7. Richard Nicole 2934800 293 VERVINS ORIENTATION 48:16 + 10:22
8. Gmür Annette 6314700 631 OLC KAPREOLO 53:04 + 15:10
9. Mueller Brigitte 1224800 122 ASKO AUSTRIA 53:18 + 15:24
10. Rufferová Iva SNA5052 C TJ START Náchod 54:06 + 16:12
11. Eismark Inger 7164900 716 OK ORINTO 74:05 + 36:11
D70
2.70 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hansen Ruth 2234500 223 OK SKAERMEN 51:52
2. Dvořáková Ladislava PGP4451 C SK Praga 53:48 + 1:56
3. Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 57:05 + 5:13
4. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 62:24 + 10:32
5. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 71:07 + 19:15
6. Lexell Karin 7113700 711 OK TORFINN 100:04 + 48:12
F3
3.20 km, 130 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Synek Petr DOK0200 B OK Doksy 30:36
2. Žáčková Radka NER NER Neregistrovaní 33:19 + 2:43
3. Vokál Vojtěch CHA7900 C OK Chrastava 33:42 + 3:06
4. Bauerová Kateřina SVK7751 SVS Orientklub Vsetín 33:47 + 3:11
5. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 35:58 + 5:22
6. Navrátilová Markéta BOR OK Jiskra Nový Bor 36:33 + 5:57
7. Pečený Libor NER NER Neregistrovaní 38:32 + 7:56
8. Stránská Dominika DOK0051 C OK Doksy 39:04 + 8:28
9. Bartoň Jaroslav NER NER Neregistrovaní 40:15 + 9:39
10. Cincibusová Jana FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 40:44 + 10:08
11. Čechová Jana FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 41:42 + 11:06
12. Melicharová Barbora LLI7252 C TJ Loko Liberec 41:55 + 11:19
13. Mátlová Hana NER7700 NER Neregistrovaní 42:08 + 11:32
14. Stryk Martin KSU7505 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:11 + 12:35
15. Plánková Jana NER NER Neregistrovaní 43:14 + 12:38
15. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 43:14 + 12:38
17. Ryakhovkaya Maria 5928300 592 UZAO-TEAM 44:15 + 13:39
18. Šemberková Helena NER NER Neregistrovaní 44:25 + 13:49
19. Boeck Thomas 3476600 347 KAULSDORFER OLV BERLIN 44:36 + 14:00
20. Víšková Alena KAM7451 C SK Kamenice 44:54 + 14:18
21. Stříteský Tomáš ZVS7401 C TJ Zbrojovka Vsetín 45:02 + 14:26
22. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 45:04 + 14:28
23. Morávek Martin SRK0503 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 45:20 + 14:44
23. Pfranger Bruno 6316000 631 OLC KAPREOLO 45:20 + 14:44
25. Šklíba Jaromír TJNXXXX OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:23 + 14:47
26. Fialová Tereza TZL9090 SKOB Zlín 46:07 + 15:31
27. Driesen Marina 1525900 152 HAMEGATROL 46:15 + 15:39
28. Saur Vladimír NER NER Neregistrovaní 47:51 + 17:15
29. Schallberger Josef 3564300 356 TV KUSSNACHT 48:35 + 17:59
30. Stryklová Vlasta KSU7667 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:52 + 18:16
31. Mudrová Martina NER NER Neregistrovaní 49:00 + 18:24
32. Pšenčíková Eva KSU Klub vytrvalostních sportů 49:26 + 18:50
33. Boucher Lucie 2990002 299 VINCENNES 51:38 + 21:02
34. Bradáčová Maruška LLI7550 C TJ Loko Liberec 55:35 + 24:59
35. Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 56:28 + 25:52
36. Zieba Jaroslav NEJ TJ Jiskra Nejdek 56:35 + 25:59
37. Ziebová Lenka NEJ TJ Jiskra Nejdek 57:25 + 26:49
38. Klimešová Lenka KRE OOB TJ Sokol Křemže 57:26 + 26:50
39. Hinterhofer Katherine NER1969 NER Neregistrovaní 58:02 + 27:26
40. Jírová Monika ROZ8888 OK Roztoky 59:10 + 28:34
41. Janečková Lucka NER NER Neregistrovaní 59:58 + 29:22
42. Soukop Cyril NER NER Neregistrovaní 63:27 + 32:51
43. Vokálová Jaroslava CHA8250 OK Chrastava 64:09 + 33:33
44. Obrátil Miroslav ABM6502 KOB Moira Brno 68:01 + 37:25
45. Klašková Josefína DKP9650 Oddíl OB Kotlářka 68:57 + 38:21
46. Jedličková Tereza KAM7950 C SK Kamenice 69:37 + 39:01
47. Petrová Věra VLI6251 C Slavia Liberec orienteering 69:56 + 39:20
48. Krčálová Eliška NER NER Neregistrovaní 70:31 + 39:55
49. Maurer Barbara 6316802 631 OLC KAPREOLO 70:40 + 40:04
50. Hungerbühler Ernst 6314901 631 OLC KAPREOLO 70:44 + 40:08
51. Axelsson Gunnel 7060000 706 OK SKOGSHJORTARNA 71:58 + 41:22
52. Špinková Markéta TJP8550 C TJ Sokol Troja 72:04 + 41:28
53. Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga 72:08 + 41:32
54. Lopey de toriso Olga 2086825 238 INDEPENDENT 74:31 + 43:55
55. Albrecht Vladimír KAM7800 C SK Kamenice 78:45 + 48:09
56. Roos Ronald 5016800 501 HOC93 79:07 + 48:31
57. Podhorská Věra FJI5252 C SK FREE Jihlava 79:51 + 49:15
58. Jelínková Radomíra MLA6901 C MLOK Mariánské Lázně 80:40 + 50:04
59. Tichá Ivana KNC6250 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 87:13 + 56:37
60. Nedvídková Jitka DLT5151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 89:13 + 58:37
61. Jankovcová Marie TJP3950 C TJ Sokol Troja 138:39 + 108:03
Böhm Eduard 122 122 ASKO AUSTRIA DISK
Lukáš Zdeněk LLI4502 C TJ Loko Liberec DISK
Wallaert Patrick NER NER Neregistrovaní DISK
F5
5.00 km, 280 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Polák Jaroslav CHA7500 C OK Chrastava 43:51
2. Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:22 + 0:31
3. Hájek Adam KAM9202 C SK Kamenice 47:18 + 3:27
4. Poloprutská Markéta NER NER Neregistrovaní 47:23 + 3:32
5. Azeb Karim PHK9110 C OK 99 Hradec Králové 47:42 + 3:51
6. Čech Jan FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 50:15 + 6:24
7. Mašata Roman NER NER Neregistrovaní 51:31 + 7:40
8. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 52:38 + 8:47
9. Krčal Jaroslav NER NER Neregistrovaní 53:33 + 9:42
10. Janeček Leoš NER NER Neregistrovaní 53:58 + 10:07
11. Sieglová Eliška NER NER Neregistrovaní 55:16 + 11:25
12. Ansorge Michael 3508700 350 SV ROBOTRON DRESDEN 55:38 + 11:47
13. Synek Antonín DOK0001 B OK Doksy 55:39 + 11:48
14. Kapal Tomáš NER NER Neregistrovaní 56:16 + 12:25
15. Rýdl Jiří TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57:27 + 13:36
16. Uhlíř Marek NER NER Neregistrovaní 62:11 + 18:20
17. Kronika Miroslav NER NER Neregistrovaní 62:35 + 18:44
18. Smolková Kateřína PGP8852 C SK Praga 63:53 + 20:02
19. Marin Juanfra 2408100 240 SHERPA RAID KIDS 64:08 + 20:17
20. Bradáč Stanislav LLI7201 C TJ Loko Liberec 64:45 + 20:54
21. Prášek Přemysl KAM9305 C SK Kamenice 64:52 + 21:01
22. Pärnik Piret NER NER Neregistrovaní 65:09 + 21:18
23. Funda Jiří API9301 C OK Andante Písek 65:29 + 21:38
24. Siegl Roman NER NER Neregistrovaní 67:26 + 23:35
25. Kamaryt Miloš NER NER Neregistrovaní 68:29 + 24:38
26. Hájková Eliška KAM9851 B SK Kamenice 68:51 + 25:00
27. Petr Josef VLI6300 C Slavia Liberec orienteering 69:08 + 25:17
28. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 71:46 + 27:55
29. Kerekes Agnes 4000000 400 DISZ DEBRECEN 75:32 + 31:41
30. Ježková Martina SLA7350 C SKOB Slaný 76:32 + 32:41
31. Kamaryt Michal MLA9205 C MLOK Mariánské Lázně 78:09 + 34:18
32. Siegel Matyáš PGP01 SK Praga 78:17 + 34:26
33. Kamarytová Martina NER NER Neregistrovaní 78:31 + 34:40
34. Balcarová Barbora LLI9751 B TJ Loko Liberec 79:56 + 36:05
35. Hromad Miroslav NER NER Neregistrovaní 80:51 + 37:00
36. Vlažná Lucie LCE8751 C OOB TJ Slovan Luhačovice 81:59 + 38:08
37. Linka Michal NER NER Neregistrovaní 82:25 + 38:34
38. Cote Michaela NER Neregistrovaní 84:23 + 40:32
39. Lejsek Martin 122 122 ASKO AUSTRIA 85:12 + 41:21
40. Schejbalová Karina NER NER Neregistrovaní 85:42 + 41:51
41. Schejbal Petr NER NER Neregistrovaní 87:49 + 43:58
42. Pohořalá Anna ROU9954 C SKOB Roudnice nad Labem 88:26 + 44:35
43. Linka Vláďa NER NER Neregistrovaní 89:05 + 45:14
44. Smolková Alena PGP6450 C SK Praga 89:13 + 45:22
45. Králová Vanda N080000 N08 NEREG. BÁJEČNÉ ŽENY V BĚHU 89:24 + 45:33
46. Bodurka Jaroslav KRL7301 C Kometa Kralovice 90:02 + 46:11
47. Novotný Pavel SHK6104 C OK Slavia Hradec Králové 90:07 + 46:16
48. Lederer Vojtěch DOK OK Doksy 90:46 + 46:55
49. Novotná Iva SHK6151 C OK Slavia Hradec Králové 90:55 + 47:04
50. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 92:33 + 48:42
51. Bugár József 3925300 392 BOF BUDAORS 92:53 + 49:02
52. Room Margit 2537000 259 OK RAKVERE 95:25 + 51:34
53. Pohořalý Hugo ROU0103 C SKOB Roudnice nad Labem 95:32 + 51:41
54. Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem 95:56 + 52:05
55. Zabořil Michal NER NER Neregistrovaní 97:54 + 54:03
56. Melichar Jaromír LLI6301 C TJ Loko Liberec 98:24 + 54:33
57. Schejbal Vladimír NER NER Neregistrovaní 98:52 + 55:01
58. Pospíšilová Štěpánka N067652 N06 NEREG. PRAHA 7 102:28 + 58:37
59. Cerna Jitka 2407900 240 SHERPA RAID KIDS 102:43 + 58:52
60. Hrzinová Hana ONO8350 C SKOB Ostrov 104:57 + 61:06
61. Boucher Rafael 2990004 299 VINCENNES 106:06 + 62:15
62. Schejbalová Kristina NER NER Neregistrovaní 112:46 + 68:55
63. Zachař Zdeněk NER NER Neregistrovaní 116:43 + 72:52
Kubát Petr NER NER Neregistrovaní DISK
Havel Michal LDC8101 C KOB Děčín DISK
Merhulík Václav NER Neregistrovaní DISK
Vávra Martin HOR9700 C TJ Jiskra Hořice DISK
Adria Pinyol 250 250 MONTSANT DISK
Jančová Jana VRB9450 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. DISK
Kovář Jindřich MAS6800 C KČT Aš DISK
Holeček Miroslav ABM KOB Moira Brno DNS
H10
2.20 km, 75 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janoch Samuel MLA0502 C MLOK Mariánské Lázně 13:06
2. Hoetzel Hugo JEN0503 C OB Jenišovice 13:20 + 0:14
3. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 C SK Žabovřesky Brno 13:38 + 0:32
4. Stehlík Šimon LPM0501 C OK Lokomotiva Plzeň 14:31 + 1:25
5. Bednařík Vilém VLI0509 C Slavia Liberec orienteering 14:40 + 1:34
6. Godins Gustavs 4560500 456 B3 RIGA 15:16 + 2:10
7. Dejnožka Martin TJN0600 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 16:27 + 3:21
8. Kalinin Matvey 5910600 591 OMEGA MOSCOW 17:08 + 4:02
9. Sobota Ondřej VPM0502 C KOS Slavia VŠ Plzeň 17:30 + 4:24
10. Čivrný Jan VRL0501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:13 + 5:07
11. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 18:32 + 5:26
12. Jíra Filip ROZ0500 C OK Roztoky 19:20 + 6:14
13. Městka Václav VSP0600 C USK Praha 19:30 + 6:24
14. Janoch Mikuláš MLA0700 C MLOK Mariánské Lázně 19:39 + 6:33
15. Pěnička Jan TJN0501 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:17 + 7:11
16. Saur Filip TJN0503 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 21:01 + 7:55
17. Mougeot Simon 2950500 295 CO COLMAR 23:42 + 10:36
18. Škrle Michael KRL0702 C Kometa Kralovice 24:02 + 10:56
19. Biersak Petr KRL0701 C Kometa Kralovice 24:49 + 11:43
20. Šoupa Martin LPM0500 C OK Lokomotiva Plzeň 26:20 + 13:14
21. Dolejší Jan STB0601 C TJ Stadion Nový Bor 26:42 + 13:36
22. Baše Matěj ZBM0509 C SK Žabovřesky Brno 29:10 + 16:04
23. Hasman Jakub VPM0501 C KOS Slavia VŠ Plzeň 30:54 + 17:48
24. Golinowski Piotr 5620900 562 OKS WROCLAW 36:52 + 23:46
H12A
2.80 km, 105 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovářík Tomáš KAM0300 B SK Kamenice 19:18
2. Kurz Ondřej VPM0503 C KOS Slavia VŠ Plzeň 19:55 + 0:37
3. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:00 + 0:42
4. Tokár Radim NEJ0300 B TJ Jiskra Nejdek 20:16 + 0:58
5. Oncirk Jan ONO0301 B SKOB Ostrov 20:56 + 1:38
6. Nowak Grzegorz 5560301 556 AZYMUT 45 GDYNIA 21:02 + 1:44
7. Maurer Laurin 6310401 631 OLC KAPREOLO 21:37 + 2:19
8. Škácha Vít KAM0309 B SK Kamenice 21:52 + 2:34
9. Šauli Filip VPM0301 B KOS Slavia VŠ Plzeň 22:11 + 2:53
10. Štěrba Marek SKV0401 B TJ Slovan Karlovy Vary 22:48 + 3:30
11. Čtrnáct František PGP0401 C SK Praga 24:20 + 5:02
12. Zabořil Ondra JEN0401 B OB Jenišovice 24:33 + 5:15
13. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 24:34 + 5:16
14. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:07 + 5:49
15. Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 25:33 + 6:15
16. Malard Matisse 2930300 293 VERVINS ORIENTATION 25:41 + 6:23
16. Rimkus Tautvydas 4740401 474 OK AŽUOLAS 25:41 + 6:23
18. Rapotz David 1220400 122 ASKO AUSTRIA 27:34 + 8:16
19. Chaloupka Viktor KAM0301 B SK Kamenice 27:50 + 8:32
20. Andersson Albin 7110400 711 OK TORFINN 29:00 + 9:42
21. Kohoutek Oldřich BSO0301 C KOB Baník Sokolov 29:44 + 10:26
22. Baldrian Tomáš VSP0405 C USK Praha 29:52 + 10:34
23. Vanspauwen Antoine 1510300 151 HERMATHENAE THEUX 30:23 + 11:05
24. Galateanu Andrei 5710300 571 UNEFS BUCURESTI 34:27 + 15:09
25. Willemsens Jonas 1510400 151 HERMATHENAE THEUX 35:28 + 16:10
26. Jedlička Jakub KAM0404 C SK Kamenice 38:34 + 19:16
27. Bejvl Marek LME0400 C SK Los Mělník 43:17 + 23:59
28. Novotný Jaromír VLI0300 C Slavia Liberec orienteering 64:46 + 45:28
H12B
2.20 km, 75 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hejna Hynek LLI0300 C TJ Loko Liberec 18:46
2. Milota Břetislav MLA0300 C MLOK Mariánské Lázně 19:56 + 1:10
3. Mertlík Jakub TUR0307 C OOB TJ Turnov 20:04 + 1:18
3. Lange Jonas 3510400 351 IHW ALEX 78 BERLIN 20:04 + 1:18
5. Januskaitis Matas 4780400 478 MARIJAMPOLES MKC 20:15 + 1:29
6. Klavins Renars 4530401 453 AZIMUTS OK 20:44 + 1:58
7. Ravid Yoav 4110300 411 ISOA 20:51 + 2:05
8. Pokorný Jan TJN0400 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:04 + 4:18
9. Couchoud Clément 2970300 297 ORIENT EXPRESS 42 23:33 + 4:47
10. Hnízdil Matěj KAS0301 C KOB Kamenický Šenov 24:43 + 5:57
11. Bauer Matyáš SKV0402 C TJ Slovan Karlovy Vary 25:45 + 6:59
12. Černík David DOB0303 C KOB Dobruška 29:30 + 10:44
H14A
4.50 km, 155 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vuitton Julien 2920137 292 GL RHÓNE-ALPES 34:48
2. Andrieux Quentin 2920101 292 GL RHÓNE-ALPES 35:54 + 1:06
3. Adamec Martin TJN0106 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:06 + 1:18
4. Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia VŠ Plzeň 36:44 + 1:56
5. Plagnol Roman 2920129 292 GL RHÓNE-ALPES 38:26 + 3:38
6. Gonet Victor 2920123 292 GL RHÓNE-ALPES 38:33 + 3:45
7. Šmol David DOK0100 B OK Doksy 38:56 + 4:08
8. Porzycz Grzegorz 5560200 556 AZYMUT 45 GDYNIA 40:34 + 5:46
9. Piličiauskas Divonis 4740100 474 OK AŽUOLAS 41:52 + 7:04
10. Budský Ondřej TJN0105 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:55 + 7:07
11. Pipek Ondřej LPU0203 B OK Lokomotiva Pardubice 42:02 + 7:14
12. Hasman Marek VPM0201 B KOS Slavia VŠ Plzeň 42:15 + 7:27
13. Kurz Šimon VPM0208 B KOS Slavia VŠ Plzeň 42:27 + 7:39
14. Giner Pablo 2920122 292 GL RHÓNE-ALPES 43:04 + 8:16
15. Velde Augusts 4740200 474 OK AŽUOLAS 44:35 + 9:47
16. Klaška Martin DKP0100 C Oddíl OB Kotlářka 45:59 + 11:11
17. Benoit Dorian 2920103 292 GL RHÓNE-ALPES 46:01 + 11:13
18. Mougeot Jacques 2950200 295 CO COLMAR 46:54 + 12:06
19. Deferme Piet 1520100 152 HAMEGATROL 48:26 + 13:38
20. Hankovec Hugo KAM0201 B SK Kamenice 48:35 + 13:47
21. Blaha Petr KAM SK Kamenice 49:43 + 14:55
22. Škvor Adam KAM0202 B SK Kamenice 49:46 + 14:58
23. Homza Daniil 1810100 181 MINSK-MALINOVKA 50:31 + 15:43
24. Černý Jan MAS0100 C KČT Aš 51:03 + 16:15
25. Šafář Martin KSU0105 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:36 + 17:48
26. Pesta Piotr 5560100 556 AZYMUT 45 GDYNIA 54:08 + 19:20
27. Coufal Jáchym ZBM0200 B SK Žabovřesky Brno 56:41 + 21:53
28. Vanspauwen Simon 1510100 151 HERMATHENAE THEUX 59:39 + 24:51
29. Forst Antonín MFP0101 B VŠSK MFF UK Praha 62:30 + 27:42
30. Hejduk Zdeněk BSO0201 C KOB Baník Sokolov 63:19 + 28:31
31. Karlsson Oskar 7180200 718 MALILLA OK 64:48 + 30:00
Valášek Václav KAM0100 B SK Kamenice DISK
H14B
3.20 km, 105 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wilhelm Josef 1220103 122 ASKO AUSTRIA 33:21
2. Bradáč David LLI0203 B TJ Loko Liberec 33:36 + 0:15
3. Kučera Jan PHK0100 B OK 99 Hradec Králové 34:30 + 1:09
4. Hejsek Filip KAM0204 B SK Kamenice 35:36 + 2:15
5. Gessl Konrad 1220104 122 ASKO AUSTRIA 36:43 + 3:22
6. Hašek Adam VPM0101 C KOS Slavia VŠ Plzeň 39:53 + 6:32
7. Hanák Jakub KRL0201 C Kometa Kralovice 40:14 + 6:53
8. Sailer Dominik 1220200 122 ASKO AUSTRIA 40:23 + 7:02
9. Průša Jan DKL0201 C KOB Kladno 41:08 + 7:47
10. Ebster Leon 1220201 122 ASKO AUSTRIA 47:46 + 14:25
11. Pěnička Tomáš TJN0202 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 48:06 + 14:45
12. Borek Zbigniew 5560201 556 AZYMUT 45 GDYNIA 51:35 + 18:14
13. Zabořil Vojta JEN0101 C OB Jenišovice 60:39 + 27:18
14. Orniks Ronalds 4530102 453 AZIMUTS OK 60:43 + 27:22
15. Millgrammer Alexander 1220203 122 ASKO AUSTRIA 61:38 + 28:17
16. Ebster Peter 1220202 122 ASKO AUSTRIA 67:31 + 34:10
17. Koenigstorfer Jonas 1220105 122 ASKO AUSTRIA 69:18 + 35:57
18. Tähnas Andreas 2560300 256 JOKA 75:55 + 42:34
Martínez Manuel 2460300 246 CO TOTANA DISK
H16A
5.50 km, 260 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváč Ondřej TBM9901 A KOS TJ Tesla Brno 47:40
2. Hasman Ondřej VPM0002 A KOS Slavia VŠ Plzeň 49:36 + 1:56
3. Germanavičius Pranas 4749900 474 OK AŽUOLAS 50:11 + 2:31
4. Vigier Leo 2929935 292 GL RHÓNE-ALPES 50:43 + 3:03
5. Roche Maxime 2929931 292 GL RHÓNE-ALPES 50:47 + 3:07
6. Caune Ilgvars 4539900 453 AZIMUTS OK 50:57 + 3:17
7. Müller Jonáš KSU9906 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:59 + 3:19
8. Coupat Sabin 2920012 292 GL RHÓNE-ALPES 52:33 + 4:53
9. Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:35 + 5:55
10. Room Andres 2539900 253 OK ILVES 54:34 + 6:54
11. Kohlbacher Tomas 1220001 122 ASKO AUSTRIA 55:30 + 7:50
12. Gennaro Mathis 2920020 292 GL RHÓNE-ALPES 56:29 + 8:49
13. Šebek Petr DKP9903 A Oddíl OB Kotlářka 61:27 + 13:47
14. Markel Samuel 1220102 122 ASKO AUSTRIA 62:00 + 14:20
15. Blanc-coquand Ismael 2929905 292 GL RHÓNE-ALPES 62:51 + 15:11
16. Jankevicius Arnas 4739900 473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC 65:19 + 17:39
17. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 67:29 + 19:49
18. Šmaus Antonín TJN0001 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 68:49 + 21:09
19. Amrouche Clément 2940000 294 VSAO 69:36 + 21:56
20. Tronchon Martin 2920034 292 GL RHÓNE-ALPES 71:06 + 23:26
21. Garon Elliot 2920019 292 GL RHÓNE-ALPES 71:43 + 24:03
22. Gedeon Dominik KSU9900 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 74:46 + 27:06
23. Novotný Marek TJN9901 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 75:46 + 28:06
24. Boden Ricardo 3609900 360 SSV PLANETA RADEBEUL 79:55 + 32:15
25. Solomko Adam BSO0002 B KOB Baník Sokolov 99:07 + 51:27
26. Tesař Vojtěch AOP9900 A Orientační Běh Opava 112:47 + 65:07
Hejduk Jan BSO0001 C KOB Baník Sokolov DISK
H16B
4.60 km, 155 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poirson Marius 1220002 122 ASKO AUSTRIA 48:32
2. Kučera Kryšpín PHK9900 C OK 99 Hradec Králové 49:22 + 0:50
3. Semiginovský Šimon SJC0005 B TJ Sportcentrum Jičín 50:49 + 2:17
4. Vecko Jan NEJ0002 B TJ Jiskra Nejdek 55:36 + 7:04
5. Karásek Matěj SJC0001 B TJ Sportcentrum Jičín 59:23 + 10:51
6. Strazdins Oto rainers 4530001 453 AZIMUTS OK 60:42 + 12:10
7. Achilles Ingo 1229900 122 ASKO AUSTRIA 61:27 + 12:55
8. Holly Christoph 1220000 122 ASKO AUSTRIA 62:52 + 14:20
9. Pavel Martin TJN0004 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 64:28 + 15:56
10. Krejbich Dan TJP9901 C TJ Sokol Troja 67:30 + 18:58
Rosenbaum Onřej JES0001 C OK Rakovník DISK
H18A
6.60 km, 340 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wolf Filip TUR9701 A OOB TJ Turnov 53:07
2. Hirš Otakar ZBM9801 A SK Žabovřesky Brno 53:28 + 0:21
3. Masliah Raphael 2929827 292 GL RHÓNE-ALPES 53:52 + 0:45
4. Perrin Mathieu 2929828 292 GL RHÓNE-ALPES 55:19 + 2:12
5. Roux Fleury 2929732 292 GL RHÓNE-ALPES 56:29 + 3:22
6. Starý Ondra VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:18 + 6:11
7. Rutka Jan 5539801 553 UNTS WARSZAWA 61:29 + 8:22
8. Matějka Lukáš LTP9802 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 61:38 + 8:31
9. Bonnaveira Fabien 2929706 292 GL RHÓNE-ALPES 63:08 + 10:01
10. Bendák Jan PHK9800 A OK 99 Hradec Králové 64:48 + 11:41
11. Melichar Vojtěch LLI9802 A TJ Loko Liberec 65:28 + 12:21
12. Tamosaitis Simonas 4739700 473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC 66:14 + 13:07
13. Semrád Ladislav CHC9701 A K.O.B. Choceň 66:41 + 13:34
14. Expert Julian 2929742 292 GL RHÓNE-ALPES 66:57 + 13:50
15. Berguerre Damien 2929804 292 GL RHÓNE-ALPES 68:08 + 15:01
16. Le pennec Jean 2929725 292 GL RHÓNE-ALPES 69:37 + 16:30
17. Ježek Ondřej PGP9706 A SK Praga 71:20 + 18:13
18. Šmaus Jan TJN9700 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 75:26 + 22:19
19. Janeček Mirek TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 75:52 + 22:45
20. Wolowczyk Michal 5539700 553 UNTS WARSZAWA 77:08 + 24:01
21. Sliksjanis Matiss 4539800 453 AZIMUTS OK 77:11 + 24:04
22. Ferrot Loic 2929817 292 GL RHÓNE-ALPES 77:25 + 24:18
23. Koštejn Vít DOK9800 A OK Doksy 77:44 + 24:37
24. Kavalír Jáchym PHK9901 A OK 99 Hradec Králové 77:55 + 24:48
25. Žák Jan LPU9802 B OK Lokomotiva Pardubice 81:41 + 28:34
26. Guibaudo Simon 2929821 292 GL RHÓNE-ALPES 82:57 + 29:50
27. Janušauskas Paulius 4749700 474 OK AŽUOLAS 83:30 + 30:23
28. Finkenstädt Till 3469700 346 OLVU GERMANY 84:36 + 31:29
29. Moravec Jakub KAM9702 B SK Kamenice 85:58 + 32:51
30. Deferme Miel 1529801 152 HAMEGATROL 86:42 + 33:35
31. Wyder Jonas 6319800 631 OLC KAPREOLO 87:07 + 34:00
32. Mossakowski Wojciech 5539800 553 UNTS WARSZAWA 89:20 + 36:13
33. Hasal Martin PGP9804 B SK Praga 99:00 + 45:53
Toulier Tom 2929844 292 GL RHÓNE-ALPES DISK
Dalos Máté BBM9707 A BETA URSUS Orienteering DISK
Maňák Michal PHK9801 A OK 99 Hradec Králové DISK
Kelbl Vladimír ZBM9711 A SK Žabovřesky Brno DISK
Drese Felix 3439800 343 OLV USLAR DISK
Ptáček Patrik BBM9800 A BETA URSUS Orienteering DISK
H18B
5.00 km, 200 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Olbrikis Lukas 4779800 477 ALYTAUS SRC/OK JAVONIS 46:33
2. Michek David TJN9802 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:50 + 7:17
3. Zieba Jakub NEJ9800 B TJ Jiskra Nejdek 58:29 + 11:56
4. Pfranger Marco 6319801 631 OLC KAPREOLO 60:21 + 13:48
5. Noruisis Dominykas 4779801 477 ALYTAUS SRC/OK JAVONIS 61:19 + 14:46
Couchoud Arnaud 2979700 297 ORIENT EXPRESS 42 DISK
H20A
7.50 km, 370 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 8515
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Piotrowski Radosław 5569601 556 AZYMUT 45 GDYNIA 59:06
2. Wolowczyk Krzysztof 5539501 553 UNTS WARSZAWA 59:41 + 0:35
3. Fürst Matouš LLI9603 R TJ Loko Liberec 61:44 + 2:38 8643
4. Mudrák Štěpán LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovice 62:00 + 2:54 8521
5. Perrin Arnaud 2929640 292 GL RHÓNE-ALPES 62:43 + 3:37
6. Kettner Vojtěch KAM9601 E SK Kamenice 64:17 + 5:11 8131
7. Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 66:59 + 7:53 7692
8. Nakvosas Gytis 4749500 474 OK AŽUOLAS 68:53 + 9:47
9. Mašata Matěj PHK9601 R OK 99 Hradec Králové 69:58 + 10:52 7223
10. Glonek Jakub AOP9602 R Orientační Běh Opava 70:16 + 11:10 7109
11. Sýkora Vojta LCE9801 A OOB TJ Slovan Luhačovice 71:54 + 12:48 6826
12. Ptáček Pavel BBM9600 A BETA URSUS Orienteering 72:13 + 13:07 6713
13. Gapsys Ignas 4759500 475 OSK SAKAS 77:00 + 17:54
14. Toulier Lucas 2929633 292 GL RHÓNE-ALPES 77:06 + 18:00
15. David Zlámal SJC9603 A TJ Sportcentrum Jičín 77:31 + 18:25 5979
16. Room Rimmo 2539600 253 OK ILVES 78:00 + 18:54
17. Gedminas Gytis 4759502 475 OSK SAKAS 78:32 + 19:26
18. Pagojus Gytautas 4759600 475 OSK SAKAS 86:29 + 27:23
19. Pärnik Jan henrik 2549600 254 OK PEKO 97:28 + 38:22
20. Eklund Oskar 7189500 718 MALILLA OK 154:08 + 95:02
21. Billing Herman 7189600 718 MALILLA OK 157:38 + 98:32
Jurica Jan LPU9611 A OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
H21E
10.70 km, 480 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 9204
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fleurent Théo 2929001 292 GL RHÓNE-ALPES 76:12
2. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 78:06 + 1:54 9449
3. Semík Ondřej KAM9401 E SK Kamenice 80:54 + 4:42 9076
4. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 81:43 + 5:31 8931
5. Grundmann Jan LPU9410 E OK Lokomotiva Pardubice 82:23 + 6:11 8804
6. Lysell Jesper 7258900 725 REHNS BK 82:42 + 6:30
7. Vavrys Johan LCE9302 C OOB TJ Slovan Luhačovice 85:00 + 8:48 8460
8. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 85:04 + 8:52 8403
9. Minakov Alexander 5988200 598 ORIENTA MOSCOMPASS 86:06 + 9:54
10. Mokrý Stanislav ZBM9202 C SK Žabovřesky Brno 87:05 + 10:53 8130
11. Hruška Jakub ZBM9515 R SK Žabovřesky Brno 88:04 + 11:52 7974
12. Karlsson Erik 7219400 721 OK RAVINEN 90:21 + 14:09
13. Bravený Vít ZBM9102 E SK Žabovřesky Brno 95:10 + 18:58 7149
14. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 95:22 + 19:10 7084
15. Saetalu Andres 2579500 257 SK SAUE TAMMED 97:54 + 21:42
16. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 97:59 + 21:47 6759
17. Dittmann Robert 3607900 360 SSV PLANETA RADEBEUL 98:50 + 22:38
18. Polster Thomas ZBM9433 C SK Žabovřesky Brno 104:54 + 28:42 5974
19. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 105:55 + 29:43 5829
20. Talloen Hans 1528101 152 HAMEGATROL 108:02 + 31:50
21. Kamaryt Tomáš VPM8807 C KOS Slavia VŠ Plzeň 109:22 + 33:10 5427
22. Alvarez Angel 2427600 242 AROMON PONTEVEDRA 110:43 + 34:31
23. Fátor Jan DOB7907 C KOB Dobruška 114:14 + 38:02 4880
Navrátil Boris AOP9202 C Orientační Běh Opava DISK 0
Azeb Karim PHK9110 C OK 99 Hradec Králové DISK 0
Nečas Jiří TZL9101 R SKOB Zlín DISK 0
Ringot Mathieu 2929050 292 GL RHÓNE-ALPES DISK
H21A
9.20 km, 440 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 7690
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kazda Jiří SJC8006 C TJ Sportcentrum Jičín 75:32 8069
2. Kovář Miroslav SJC8104 C TJ Sportcentrum Jičín 80:24 + 4:52 7562
3. Novák Dan DOK8700 C OK Doksy 82:25 + 6:53 7333
4. Švihovský Jaromír SJC8005 C TJ Sportcentrum Jičín 83:08 + 7:36 7230
5. Zřídkaveselý Libor ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno 83:20 + 7:48 7176
6. Kalata Michał 5629001 562 OKS WROCLAW 85:57 + 10:25
7. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 86:33 + 11:01 6838
8. Kobr Tomáš VLI8901 C Slavia Liberec orienteering 87:02 + 11:30 6760
9. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 89:42 + 14:10 6477
10. Tähnas Tiit 2568000 256 JOKA 91:36 + 16:04
11. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 91:55 + 16:23 6239
12. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 91:59 + 16:27 6203
13. Skoupý Jan STE9411 R SK SKI-OB Šternberk 92:43 + 17:11 6104
14. Devrieux Robin 2929000 292 GL RHÓNE-ALPES 95:59 + 20:27
15. Stehlík Petr LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň 97:35 + 22:03 5628
16. Bauer Lukáš SKV7701 TJ Slovan Karlovy Vary 97:37 + 22:05
17. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 100:42 + 25:10 5315
18. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 106:22 + 30:50 4774
19. Gędziorowski Maciej 5559001 555 KU AZS WAT WARSZAWA 107:28 + 31:56
20. Hrouda Martin FSP7612 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 108:00 + 32:28 4602
21. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 112:11 + 36:39 4203
22. Garcia Zigor 2447500 244 COBI DURANGO 117:37 + 42:05
23. Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 125:45 + 50:13 2967
24. Kerckhofs Marc 1527300 152 HAMEGATROL 128:48 + 53:16
25. Krejčí Jiří DOB8601 C KOB Dobruška 139:54 + 64:22 1692
26. Arasimavičius Justas 4718400 471 LABIRINTAS VILNIUS 143:48 + 68:16
Stonys Daugirdas 4759000 475 OSK SAKAS DISK
Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk DISK 0
Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga DISK 0
Heidrich Hannes 3508200 350 SV ROBOTRON DRESDEN DISK
Axelsson Mikael 7068600 706 OK SKOGSHJORTARNA DISK
Deferme Gunther 1527000 152 HAMEGATROL DISK
Santisteban Raul 5028300 502 KOVZ EINDHOVEN DISK
H21B
7.40 km, 400 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 6657
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pilař Karel BSO7801 C KOB Baník Sokolov 65:48 6908
2. Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 69:03 + 3:15 6556
3. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 70:17 + 4:29 6402
4. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB Moira Brno 73:54 + 8:06 6021
5. Jönsson Per erik 7117900 711 OK TORFINN 78:09 + 12:21
6. Badura Václav SKV8101 C TJ Slovan Karlovy Vary 81:21 + 15:33 5279
7. Wilssens Koen 1528100 152 HAMEGATROL 82:35 + 16:47
8. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 82:40 + 16:52 5125
9. Pavlík Libor LIT7605 C KOB Chemopetrol Litvínov 85:39 + 19:51 4816
10. Macek Jiří LIT8401 C KOB Chemopetrol Litvínov 87:43 + 21:55 4596
11. Jönsson Anders 7117600 711 OK TORFINN 87:44 + 21:56
12. Obrátil Štěpán ABM9409 C KOB Moira Brno 88:03 + 22:15 4539
13. Nerad Jaroslav LIT9001 C KOB Chemopetrol Litvínov 89:24 + 23:36 4389
14. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 89:25 + 23:37 4363
15. Strid Emanuel 7118300 711 OK TORFINN 90:25 + 24:37
16. Harter Camill 3589100 358 OLG ORTENAU 93:45 + 27:57
17. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 96:13 + 30:25 3715
18. Kutílek Jakub LPU8609 C OK Lokomotiva Pardubice 102:43 + 36:55 3102
19. Nadelstumpf Bruno 3579400 357 SV VANNWELL 107:14 + 41:26
20. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 108:48 + 43:00 2533
21. Schach Jonathan 3579300 357 SV VANNWELL 114:54 + 49:06
22. Eriksson Hakan 7126700 712 HASTVEDA OK 115:36 + 49:48
23. Křenek Tomáš LLI8300 C TJ Loko Liberec 121:38 + 55:50 1362
24. Madico Pol 2398400 239 CENTRE EXCURSION. TERRASSA 126:09 + 60:21
25. Pavlík Bronislav LIT8201 C KOB Chemopetrol Litvínov 130:40 + 64:52 545
26. Wieszaczewski Jacek 5578500 557 ORIENTOP WROCLAW 135:08 + 69:20
27. Barrios Francisco 2418100 241 CODAN EXTREMADURA 139:26 + 73:38
28. Abrate Fabrizio 4218300 421 ORICUNEO 141:38 + 75:50
Escolar Marc 2498700 249 COC CATALUNYA DISK
Bouzek Petr SVS7901 C Orientklub Vsetín DISK 0
Svensson Fredrik 7118500 711 OK TORFINN DISK
Urbonas Vytautas 4758601 475 OSK SAKAS DISK
Gelzinis Laimonas 4758700 475 OSK SAKAS DISK
Gaupsas Mantas 4758200 475 OSK SAKAS DISK
H21C
6.60 km, 255 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 3018
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Besta Lukáš KNC8101 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 68:20 3265
2. Zelinka Jan LPU9405 C OK Lokomotiva Pardubice 75:39 + 7:19 2928
3. Kaplan Martin LPU9609 B OK Lokomotiva Pardubice 79:14 + 10:54 2747
4. Střelba Ondřej KTA7501 C SK Kotnov Tábor 80:13 + 11:53 2671
5. Schimm Petr BSO8202 C KOB Baník Sokolov 83:11 + 14:51 2520
6. Janák Jiří EKP VŠTJ Ekonom Praha 90:55 + 22:35
7. Fuhrmann Erik 2377901 237 ECOIMPRESS 99:50 + 31:30
8. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 106:47 + 38:27 1591
9. Šlajchrt Martin JES8501 OK Rakovník 111:48 + 43:28
10. Moutvička Ondřej LIT8301 C KOB Chemopetrol Litvínov 121:56 + 53:36 1003
Sukackas Mindaugas 4747900 474 OK AŽUOLAS DISK
Hansen Victor 3678200 367 IND. GOTTINGEN DISK
Marti Antonio 2377901 237 ECOIMPRESS DISK
H35A
7.50 km, 390 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nowak Jacek 5567600 556 AZYMUT 45 GDYNIA 65:18
2. Mougeot Pierre 2957800 295 CO COLMAR 69:39 + 4:21
3. Sjögren Niclas 7047100 704 HANINGE SOK 70:33 + 5:15
4. Rambousek Karel BSO7907 C KOB Baník Sokolov 74:52 + 9:34
5. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 77:59 + 12:41
6. Golinowski Paweł 5627900 562 OKS WROCLAW 81:09 + 15:51
7. Lagerwall Anders 7057900 705 OK LINNÉ 81:37 + 16:19
8. Klimeš Petr KRE7701 C OOB TJ Sokol Křemže 84:41 + 19:23
9. Sjögren Henrik 7047400 704 HANINGE SOK 85:20 + 20:02
10. Dongen van Michel 5037600 503 OLIFANT 86:52 + 21:34
11. Beneš Michal TJP7800 C TJ Sokol Troja 90:10 + 24:52
12. Willemsens Stéphane 1517500 151 HERMATHENAE THEUX 97:46 + 32:28
13. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 99:25 + 34:07
14. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 99:49 + 34:31
15. Sandin Mats 7046800 704 HANINGE SOK 100:12 + 34:54
16. Mayeres Patrick 1517900 151 HERMATHENAE THEUX 101:51 + 36:33
17. Mikluš Marián 6727200 672 TJ RAPID BRATISLAVA 102:37 + 37:19
18. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 103:54 + 38:36
19. Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 107:16 + 41:58
20. Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 114:02 + 48:44
21. Huijsers Eric 7036500 703 HAMMARBY IF 117:11 + 51:53
22. Milasauskas Darius 4757600 475 OSK SAKAS 137:01 + 71:43
H35B
5.40 km, 280 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlov Andrey 5957100 595 EKATERINBURG 60:50
2. Auermüller Vít N048000 N04 NEREG. BRNO 60:56 + 0:06
3. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 61:13 + 0:23
4. Rothauer Thomas 1227700 122 ASKO AUSTRIA 61:38 + 0:48
5. Bogopolskii Gennadii 5927700 592 UZAO-TEAM 61:57 + 1:07
6. Gevaert Marlon 1557600 155 HAMOK 64:41 + 3:51
7. Gaidars Caune 4537700 453 AZIMUTS OK 66:07 + 5:17
8. Dvořák Pavel LPM7805 C OK Lokomotiva Plzeň 92:05 + 31:15
9. Černý Miroslav LPM7504 C OK Lokomotiva Plzeň 93:51 + 33:01
10. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 131:49 + 70:59
H40A
6.00 km, 365 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Perrin Eric 2926946 292 GL RHÓNE-ALPES 48:54
2. Rimkus Mantas 4747300 474 OK AŽUOLAS 51:32 + 2:38
3. Kalinin Oleg 5917401 591 OMEGA MOSCOW 52:28 + 3:34
4. Dudoignon Ludovic 2927148 292 GL RHÓNE-ALPES 62:14 + 13:20
5. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 63:54 + 15:00
6. Baracsi Gábor 3977500 397 TIPO OC BUDAPEST 65:17 + 16:23
7. Ravid Noam 4117200 411 ISOA 66:44 + 17:50
8. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 67:36 + 18:42
9. Järve Kaupo 2527400 252 LSF PT TALLINN 69:24 + 20:30
10. Godins Martins 4567400 456 B3 RIGA 69:32 + 20:38
11. Hankovec Petr KAM7101 C SK Kamenice 71:40 + 22:46
12. Ratajczak Piotr 5526900 552 UMKS ORKAN OSTRÓDA 72:24 + 23:30
13. Galateanu Horia 5717500 571 UNEFS BUCURESTI 73:27 + 24:33
14. Gálus Igor LDC7302 C KOB Děčín 74:31 + 25:37
15. Poborský Petr EKP7500 C VŠTJ Ekonom Praha 76:33 + 27:39
16. Bohuslav Václav LPM7206 C OK Lokomotiva Plzeň 76:44 + 27:50
17. Martínez Salvador 2467000 246 CO TOTANA 78:17 + 29:23
18. Lange Udo 3517100 351 IHW ALEX 78 BERLIN 79:04 + 30:10
19. Jandera Tomáš DVP7304 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 79:53 + 30:59
20. Mareš Alexander NEJ7300 C TJ Jiskra Nejdek 83:26 + 34:32
21. Amrouche Didier 2947100 294 VSAO 97:04 + 48:10
Gallois Marc 2937200 293 VERVINS ORIENTATION DISK
H40B
4.60 km, 285 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 46:39
2. Zýka Vít N010100 N01 NEREG. PRAHA 12 51:27 + 4:48
3. Pold Heigo 2556800 255 MYRAKARUD 52:07 + 5:28
4. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:35 + 6:56
5. Fjodorov Ain 2557200 255 MYRAKARUD 53:36 + 6:57
6. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 56:14 + 9:35
7. Rutkauskas Arvydas 4747500 474 OK AŽUOLAS 56:16 + 9:37
8. Tanav Tonu 2556300 255 MYRAKARUD 57:08 + 10:29
9. Fišar Miroslav KRL7201 C Kometa Kralovice 59:57 + 13:18
10. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 61:01 + 14:22
11. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 61:44 + 15:05
12. Sulg Rünno 2527300 252 LSF PT TALLINN 62:45 + 16:06
13. Sassian Urmas 2557500 255 MYRAKARUD 64:13 + 17:34
14. Novotný Jiří VLI Slavia Liberec orienteerin 66:39 + 20:00
15. Smrček Petr KSU7401 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 69:43 + 23:04
16. Pärnik Jüri 2546500 254 OK PEKO 70:44 + 24:05
17. Pipek Kamil LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice 71:03 + 24:24
18. Kovalko Kirill 5927000 592 UZAO-TEAM 71:34 + 24:55
19. Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 73:21 + 26:42
20. Dejnožka Jiří TJN7503 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 74:17 + 27:38
21. Müller Marko LTU7502 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:59 + 29:20
Vít Daniel BSO7300 C KOB Baník Sokolov DISK
Cibulka Radek LPU7107 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
H45A
5.80 km, 300 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schmiedeberg Nils 3546700 354 TURBINE NEUBRANDENBURG 49:48
2. Čerjaks Kaspars 4557000 455 CARNIKAVA 53:10 + 3:22
3. Škvor Martin KAM6700 C SK Kamenice 56:10 + 6:22
4. Bílý Milan JES7001 C OK Rakovník 56:27 + 6:39
5. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:04 + 7:16
6. Budriunas Justas 4747000 474 OK AŽUOLAS 57:14 + 7:26
7. Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 57:25 + 7:37
8. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 58:12 + 8:24
9. Venäläinen Toni 2717000 271 VALKEAKOSKEN HAKA 62:12 + 12:24
10. Hasman Jan VPM6901 C KOS Slavia VŠ Plzeň 64:16 + 14:28
11. Maurer Bruno 6317000 631 OLC KAPREOLO 65:12 + 15:24
12. Petukas Arimantas 4756600 475 OSK SAKAS 66:22 + 16:34
13. Olisauskas Raimondas 3626600 362 INDIVID. LEIPZIG 66:26 + 16:38
14. Bikelis Vytautas 4716100 471 LABIRINTAS VILNIUS 67:42 + 17:54
15. Kohlbacher Roland 1226600 122 ASKO AUSTRIA 67:48 + 18:00
16. Marton János 3936800 393 HYDEGKÚTI SPARTACUS SKE 68:26 + 18:38
17. Mátl Pavel KSU6844 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 69:46 + 19:58
18. Lederer Pavel DOK6600 C OK Doksy 70:10 + 20:22
19. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 70:23 + 20:35
20. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 71:46 + 21:58
21. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 72:06 + 22:18
22. Farrak Holger 3447001 344 SV WILHELMSHAGEN 73:54 + 24:06
23. De smul Olivier 1537000 153 OMEGA 74:22 + 24:34
24. Carron Angel 2416700 241 CODAN EXTREMADURA 74:44 + 24:56
25. Reisinger Holm 3607000 360 SSV PLANETA RADEBEUL 75:33 + 25:45
26. Nikov Zefir 1917000 191 MADARSKI KONNIK SHUMEN 77:16 + 27:28
27. Killar Marek LTU6801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 77:34 + 27:46
28. Kilda Arturas 4726800 472 KAUNAS INDIVIDUAL 78:50 + 29:02
29. Couchoud Philippe 2976600 297 ORIENT EXPRESS 42 84:58 + 35:10
30. Gaidamak Mikhail 5936900 593 HBM-OK ST.PETERSBURG 85:13 + 35:25
31. Pesta Adam 5566900 556 AZYMUT 45 GDYNIA 86:42 + 36:54
32. Uljanov Ilja 5917000 591 OMEGA MOSCOW 87:29 + 37:41
33. Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 88:27 + 38:39
34. Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 93:43 + 43:55
35. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 93:47 + 43:59
36. Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 94:59 + 45:11
37. Billing Johan 7186801 718 MALILLA OK 101:47 + 51:59
38. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 102:39 + 52:51
39. Kovář Boris LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 102:49 + 53:01
40. Jacotot Christophe 2966800 296 AS QUENTIGNY COURSE 106:36 + 56:48
41. Fors Peter 7156700 715 OK GRIP 108:54 + 59:06
42. Daví Albert 2496700 249 COC CATALUNYA 120:33 + 70:45
Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové DISK
H45B
4.20 km, 180 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Borovikovs Juris 4517000 451 OK ARONA 43:11
2. Princ David TCB6901 C SK Technik České Budějovice 43:16 + 0:05
3. Nakvosas Vidmantas 4746700 474 OK AŽUOLAS 43:28 + 0:17
4. Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 45:22 + 2:11
5. Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 46:29 + 3:18
6. Cincibus Pavel FSP6605 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 47:31 + 4:20
7. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 47:39 + 4:28
8. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 48:10 + 4:59
9. Šebek Martin DKP6705 C Oddíl OB Kotlářka 49:17 + 6:06
10. Žucha Jiří TJN6603 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:36 + 7:25
11. Stabins Maris 4536800 453 AZIMUTS OK 51:09 + 7:58
12. Nádeníček Josef NEJ7000 C TJ Jiskra Nejdek 52:14 + 9:03
13. Eisner Leo PVP7003 C VSS Přírodověda Praha 52:44 + 9:33
14. Würz Jiří LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:59 + 9:48
15. Hejna Stanislav LLI6900 C TJ Loko Liberec 53:52 + 10:41
16. Károlyi Gyula 3976400 397 TIPO OC BUDAPEST 54:20 + 11:09
17. Dankó István 3976900 397 TIPO OC BUDAPEST 55:43 + 12:32
18. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 56:03 + 12:52
19. Molnár Attila 3977000 397 TIPO OC BUDAPEST 58:41 + 15:30
20. Šoupa Karel LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 61:52 + 18:41
21. Hofman Petr LPM6500 C OK Lokomotiva Plzeň 69:32 + 26:21
22. Zatloukal Tomáš SSU6700 C SK Severka Šumperk 72:01 + 28:50
23. Hlubuček Tomáš KAM6603 C SK Kamenice 73:24 + 30:13
24. Dolejší Miloš STB6701 C TJ Stadion Nový Bor 81:16 + 38:05
Ebster sen. Peter 1226801 122 ASKO AUSTRIA DISK
H50A
5.20 km, 260 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Spengler Andreas 3456100 345 ESV LOK DESSAU 50:25
2. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 51:41 + 1:16
3. Logvin Andrei 2026200 202 OAKVILLE 55:15 + 4:50
4. Kurz Zdeněk VPM6301 C KOS Slavia VŠ Plzeň 55:22 + 4:57
5. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 55:33 + 5:08
6. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57:45 + 7:20
7. Szlatényi Ferenc 3966100 396 SMAFC-OSC SOPRON 59:08 + 8:43
8. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 59:28 + 9:03
9. Molnár Tibor 3966300 396 SMAFC-OSC SOPRON 59:44 + 9:19
10. Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 60:26 + 10:01
11. Montemont Patrice 2986100 298 ORIENTALP 60:41 + 10:16
12. Gorčica Pavel CHA6200 C OK Chrastava 61:18 + 10:53
13. Arnet Felix 6316500 631 OLC KAPREOLO 61:25 + 11:00
14. Chachurski Ryszard 5556300 555 KU AZS WAT WARSZAWA 62:07 + 11:42
15. Teringl Radek VCB6502 C TJ OB České Budějovice 62:43 + 12:18
16. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 63:21 + 12:56
17. Šoltés František 6716202 671 TJ ČINGOV SPIŠ.N.VES 63:58 + 13:33
18. Arnesen Per arne 5116100 511 KOLBOTN+SKIMT OL 65:15 + 14:50
19. Havel Leoš VRL6401 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:32 + 16:07
20. Hájek Jiří ONO6400 C SKOB Ostrov 67:22 + 16:57
21. Bern Per-Göran 7186500 718 MALILLA OK 68:11 + 17:46
22. Romanovský Alois SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec 71:03 + 20:38
23. Paloncý Pavel KSU6349 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 71:51 + 21:26
24. Metelkin Alexander 4125300 412 ASA T-A 72:27 + 22:02
25. Boehme André 3486000 348 OLG REGENSBURG 85:10 + 34:45
26. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 89:29 + 39:04
27. Korf Aliaksandr 1806100 180 ORION 93:17 + 42:52
28. Bach Uffe 2215801 221 OK DJURS 94:49 + 44:24
29. Käding Bernd 3476400 347 KAULSDORFER OLV BERLIN 99:14 + 48:49
30. Pěnička Libor TJN6000 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 135:16 + 84:51
Bores Nicolás 2486500 248 ORCA DISK
H50B
3.90 km, 165 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 37:43
2. Pšenička Jiří TCB6301 C SK Technik České Budějovice 40:51 + 3:08
3. Funda Jiří API6401 C OK Andante Písek 41:13 + 3:30
4. Drese Werner 3436100 343 OLV USLAR 44:06 + 6:23
5. Černík Milan KVS6501 C SKOB Kobra Vsetín 45:20 + 7:37
6. Nordvik Bjorn 5116500 511 KOLBOTN+SKIMT OL 45:34 + 7:51
7. Forst Libor MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha 45:49 + 8:06
8. Axelsson Martin 7066100 706 OK SKOGSHJORTARNA 45:54 + 8:11
9. Wehrhöfer-bersuck Dieter 3646100 364 BIELEFELDER TG 46:05 + 8:22
10. Carlsson Christer 7236100 723 IK UVEN 48:09 + 10:26
11. Matyáš Petr LBM6110 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48:58 + 11:15
12. Dandens Viesturs 4526100 452 ALUKSNE-APE OK 49:09 + 11:26
13. Rykala Karel VAM6401 C OOB Vamberk 52:21 + 14:38
14. Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 52:23 + 14:40
15. Cinkan Zdeněk LPU6201 C OK Lokomotiva Pardubice 53:12 + 15:29
16. Divecký Josef SHK6102 C OK Slavia Hradec Králové 58:14 + 20:31
17. Pedersen Magnus 7066300 706 OK SKOGSHJORTARNA 60:22 + 22:39
18. Nikkari Hillar 2516300 251 SK ROCCO TEAM 60:36 + 22:53
19. Záveský Richard CET6301 C TJ Loko Česká Třebová 63:35 + 25:52
20. Čivrný Pavel VRL6306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:08 + 27:25
21. Hruška Tomáš ZBM6401 C SK Žabovřesky Brno 65:18 + 27:35
Abel Aare 2516400 251 SK ROCCO TEAM DISK
H55A
4.60 km, 200 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karlsson Gunnar 7186000 718 MALILLA OK 40:01
2. Zvaigzne Edmunds 4545800 454 A2 RIGA 40:32 + 0:31
3. Burman Ulf 7105800 710 GUSTAVSBERGS OK 42:31 + 2:30
4. Novotný Otakar TJN5604 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:41 + 2:40
5. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 43:03 + 3:02
6. Wyder Ruedi 6315800 631 OLC KAPREOLO 43:14 + 3:13
7. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 43:52 + 3:51
8. Berger Tommy 7175800 717 GAVLE OK 45:05 + 5:04
9. Westin Kjell 5125600 512 PORSGRUNN OL 45:46 + 5:45
10. Varga József 3996000 399 GOC NAGYKANIZSA 46:58 + 6:57
11. Terzi Pierre 2966000 296 AS QUENTIGNY COURSE 49:27 + 9:26
12. Szőcs László 3935800 393 HYDEGKÚTI SPARTACUS SKE 49:36 + 9:35
13. Kristensen Arne 2225900 222 HERLUFSHOLM OK 50:19 + 10:18
14. Wallaert Patrick 1525700 152 HAMEGATROL 51:46 + 11:45
15. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 54:02 + 14:01
16. Štubňa Janko 6725801 672 TJ RAPID BRATISLAVA 55:12 + 15:11
17. Čechlovský Josef CHA5900 C OK Chrastava 57:22 + 17:21
18. Zákravský Zdeněk SNA5702 C TJ START Náchod 59:03 + 19:02
19. Trejtnar Pavel KUN580 TJ Sokol Kunvald 60:17 + 20:16
20. Formanko Dušanko 6725802 672 TJ RAPID BRATISLAVA 60:25 + 20:24
21. Mazúr Janko 6725800 672 TJ RAPID BRATISLAVA 60:29 + 20:28
22. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 60:38 + 20:37
23. Le Calvez Jeno 2915700 291 LOIRENT INDIVIDUAL 61:58 + 21:57
23. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 61:58 + 21:57
25. Rogala Mirosław 5585700 558 AZS WAT WARSZAWA 66:51 + 26:50
26. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB TRETRA Praha 74:41 + 34:40
27. Vasilyev Mikhail 5966000 596 MY MOSCOW 75:14 + 35:13
28. Kraus Ota TJP5700 C TJ Sokol Troja 81:10 + 41:09
29. Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 81:22 + 41:21
30. Janovič Ondřej SKV5901 C TJ Slovan Karlovy Vary 84:04 + 44:03
31. Pinyol castro Benet 2505900 250 MONTSANT 89:02 + 49:01
H55B
3.50 km, 175 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eriksson Anders 7225900 722 SAVEDALENS AIK 38:01
2. Kohler Hans 6345600 634 OLG Huttwil 38:54 + 0:53
3. Blabla Zdeněk PCB5901 C SKP České Budějovice 44:04 + 6:03
4. Knotek Kamil OLP5701 C PSK Olymp Praha 45:38 + 7:37
5. Pap László 3975600 397 TIPO OC BUDAPEST 45:52 + 7:51
6. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 47:28 + 9:27
7. Tamulionis Vytautas 4775901 477 ALYTAUS SRC/OK JAVONIS 48:07 + 10:06
8. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 53:01 + 15:00
9. Košek Ladislav LLI5903 C TJ Loko Liberec 54:58 + 16:57
10. Karlsson Hans-erik 7115901 711 OK TORFINN 55:22 + 17:21
11. Štěpáník Otakar OTK5707 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 56:05 + 18:04
12. Hackl Karl 1225600 122 ASKO AUSTRIA 57:32 + 19:31
13. Lenkei Győző 3935700 393 HYDEGKÚTI SPARTACUS SKE 63:10 + 25:09
14. Doležal Jan VPM5701 C KOS Slavia VŠ Plzeň 89:25 + 51:24
15. Šabatka Petr SHK5703 C OK Slavia Hradec Králové 103:56 + 65:55
Boucher Yves 2990000 299 VINCENNES DISK
H60A
3.80 km, 160 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Tom DOK5500 C OK Doksy 35:12
2. Parzewski Jerzy 5585200 558 AZS WAT WARSZAWA 35:40 + 0:28
3. Erfors Lennart 7115300 711 OK TORFINN 38:05 + 2:53
4. Arnesson Urban 7115500 711 OK TORFINN 38:06 + 2:54
5. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 39:15 + 4:03
6. Lapins Aldis 4535100 453 AZIMUTS OK 41:19 + 6:07
7. Labanouski Anatoli 1815200 181 MINSK-MALINOVKA 41:42 + 6:30
8. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 41:43 + 6:31
9. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 42:19 + 7:07
10. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 42:43 + 7:31
11. Öhlund Per 7105200 710 GUSTAVSBERGS OK 42:58 + 7:46
12. Huemer Meinrad 1225200 122 ASKO AUSTRIA 44:00 + 8:48
13. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 44:08 + 8:56
14. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 44:55 + 9:43
15. John Vladimír OLP5502 C PSK Olymp Praha 46:37 + 11:25
16. Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 47:17 + 12:05
17. Vanaken Roger 1545102 154 OMEGA II 47:43 + 12:31
18. Rothweiler Heinz 6315400 631 OLC KAPREOLO 49:09 + 13:57
19. Elson Robert 1015200 101 AUSTRALOPERS TASMANIA 49:49 + 14:37
20. Pavlík Milan CHA5400 C OK Chrastava 49:52 + 14:40
21. Bárta Miroslav JEN5201 C OB Jenišovice 50:46 + 15:34
21. Arasimavičius Vidimantas 4715500 471 LABIRINTAS VILNIUS 50:46 + 15:34
23. Ottosson Torgny 7115400 711 OK TORFINN 52:11 + 16:59
24. Lais Ruedi 6315300 631 OLC KAPREOLO 53:50 + 18:38
25. Barták Jiří CHA5100 C OK Chrastava 54:05 + 18:53
26. Kadavý Zdeněk CHA4901 C OK Chrastava 56:25 + 21:13
27. Langr Stanislav SNA5403 C TJ START Náchod 58:10 + 22:58
28. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 59:44 + 24:32
29. Olbrycht Janusz 5515500 551 OLBnO WARSZAWA 61:40 + 26:28
30. Lusk Karel CHA5002 C OK Chrastava 65:39 + 30:27
31. Maroz Ivan 1825501 182 VIMPEL MINSK 69:01 + 33:49
32. Lecoyer Régis 2935100 293 VERVINS ORIENTATION 85:32 + 50:20
Wald František FSP5300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK
H60B
3.00 km, 130 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Usas Gintautas 4785500 478 MARIJAMPOLES MKC 32:40
2. Tridenski Genadi 1825500 182 VIMPEL MINSK 35:45 + 3:05
3. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 38:51 + 6:11
4. Blecha Ladislav FJI5106 C SK FREE Jihlava 39:25 + 6:45
5. Breitschadel Christian 1225301 122 ASKO AUSTRIA 40:12 + 7:32
6. Kubát Jaroslav SKV5203 C TJ Slovan Karlovy Vary 40:25 + 7:45
7. Maliňák Josef SVS5501 C Orientklub Vsetín 40:27 + 7:47
8. Cedrych Karel TJP5500 C TJ Sokol Troja 40:49 + 8:09
9. Woźniak Józef 5585100 558 AZS WAT WARSZAWA 42:37 + 9:57
10. Wehrli Peter 6325400 632 OLG RYMENZBURG 43:45 + 11:05
11. Schutz Wolfgang 1225300 122 ASKO AUSTRIA 90:41 + 58:01
H65A
3.90 km, 170 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Moosberger Max 6334600 633 OL REGIO OLTEN 37:17
2. Čípa Jiří CET500 TJ Loko Česká Třebová 37:19 + 0:02
3. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 38:20 + 1:03
4. Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:08 + 1:51
5. Conrad Helmut 3634000 363 USV TU DRESDEN 41:11 + 3:54
6. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 41:47 + 4:30
7. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 42:48 + 5:31
8. Strib Hans Christian 2254800 225 BALLERUP OK 44:24 + 7:07
9. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 46:14 + 8:57
10. Jonsson Leif 7105000 710 GUSTAVSBERGS OK 47:23 + 10:06
11. Aberg Lars-Ake 7194700 719 KALMAR OK 49:03 + 11:46
12. Babický Tomáš DLT5001 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 49:15 + 11:58
13. Mueller Leo 1224900 122 ASKO AUSTRIA 49:21 + 12:04
14. Stárek Jiří SRK5002 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 49:35 + 12:18
15. Intgroen Mike 5024600 502 KOVZ EINDHOVEN 52:20 + 15:03
16. Lukavec Miloslav TJN4901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 56:24 + 19:07
17. Tvrdek Vojtěch TUR4949 C OOB TJ Turnov 56:27 + 19:10
18. Hamáček Bohuslav LBE5000 C TJ Lokomotiva Beroun 56:28 + 19:11
19. Miřijovský Přemek BOV5001 C TJ Baník Ostrava OKD 57:25 + 20:08
20. Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 58:34 + 21:17
21. Olausson Tommy 7024900 702 SOK ANEBY 59:11 + 21:54
22. Michalek Janusz 5605000 560 KOS MODRZEW SKWIERZYNA 60:34 + 23:17
23. Ziegerhofer Othmar 1215000 121 NF LINZ 60:59 + 23:42
24. Szűcs b. Levente 3935000 393 HYDEGKÚTI SPARTACUS SKE 61:55 + 24:38
25. Gmür Nick 6314900 631 OLC KAPREOLO 68:47 + 31:30
H65B
3.00 km, 115 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 37:50
2. Mans Öhman 7085000 708 VISBORGS OK 38:08 + 0:18
3. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 41:32 + 3:42
4. Richtr Jiří JEN5001 C OB Jenišovice 44:46 + 6:56
5. Fiala Miloš KSH4801 C OOB TJ Kašperské Hory 46:03 + 8:13
6. Našinec Jiří STB5003 C TJ Stadion Nový Bor 48:17 + 10:27
7. Magnusson Leif 7114700 711 OK TORFINN 48:35 + 10:45
8. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 49:06 + 11:16
9. Dvořák Jaromír PGP4601 C SK Praga 49:33 + 11:43
10. Hlaváč Jaroslav SMB4801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 51:17 + 13:27
11. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 56:49 + 18:59
12. Zaoral Jan VRB4703 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 59:08 + 21:18
H70
3.20 km, 155 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Penttinen Juha 2734500 273 MESIK 40:32
2. Čadil Jan FSP4300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 41:43 + 1:11
3. Hansen Mogens 2234200 223 OK SKAERMEN 42:01 + 1:29
4. Lindblom Ingemar 7164400 716 OK ORINTO 45:29 + 4:57
5. Karlsson Jan-Ulf 7184400 718 MALILLA OK 47:44 + 7:12
6. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 48:40 + 8:08
7. Schimm Dieter BSO4401 C KOB Baník Sokolov 49:38 + 9:06
8. Föllmi Stephan 6314200 631 OLC KAPREOLO 50:23 + 9:51
9. Klawun Werner 3424200 342 SACHSEN MARATHON 51:20 + 10:48
10. Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 54:01 + 13:29
11. Sokolář Zdeněk SNA4501 C TJ START Náchod 56:19 + 15:47
12. Hirt Chris 6314500 631 OLC KAPREOLO 57:06 + 16:34
13. Roos Ton 5014100 501 HOC93 66:43 + 26:11
14. Dr. Kämpfer Gerhard 3534400 353 HSG MERSEBURG 86:41 + 46:09
Frey Jaromír NEJ4100 C TJ Jiskra Nejdek DISK
Persson Bo-göran 7114400 711 OK TORFINN DISK
H75
2.90 km, 130 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schmalfeld Tassilo 3604000 360 SSV PLANETA RADEBEUL 39:00
2. Havlík Jaroslav SJC3601 C TJ Sportcentrum Jičín 47:48 + 8:48
3. Petrželka Pavel TJN3800 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:38 + 10:38
4. Novotný Petr PHK3802 C OK 99 Hradec Králové 50:48 + 11:48
5. Štrojsa Josef KAS4000 C KOB Kamenický Šenov 54:32 + 15:32
6. Friedman Alex 4123700 412 ASA T-A 55:37 + 16:37
7. Blanter Mikhail 5970002 597 KUNTSEVO 65:26 + 26:26
8. Wittiber Wolfgang 3553400 355 BIELEFELDER SKICLUB e.V. 69:38 + 30:38
9. Kalinin Boris 5970001 597 KUNTSEVO 70:32 + 31:32
10. Edvardsson Bengt 7113200 711 OK TORFINN 70:53 + 31:53
11. Schlittermann Klaus 3443400 344 SV WILHELMSHAGEN 85:11 + 46:11
T-OPEN
2.30 km, 75 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chvílová Hana ZBM9759 SK Žabovřesky Brno 12:24
2. Cejpková Karolína SRK0552 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 14:45 + 2:21
3. Morávková Zuzana SRK0551 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 15:27 + 3:03
4. Budská Zuzana TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 16:42 + 4:18
5. Janko Besta KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 17:44 + 5:20
5. Černíková Dana KVS7050 C SKOB Kobra Vsetín 17:44 + 5:20
7. Erfors Eva Peterson 7115000 711 OK TORFINN 28:41 + 16:17
T10
2.30 km, 75 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drahoňovský Tomáš TUR0701 C OOB TJ Turnov 12:34
2. Teringl Vojtěch VCB0702 C TJ OB České Budějovice 12:42 + 0:08
3. Střelba Antonín KTA0600 SK Kotnov Tábor 13:07 + 0:33
4. Ukleja Patrycja 5560600 556 AZYMUT 45 GDYNIA 13:58 + 1:24
5. Paloncý Jan KSU0808 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:16 + 1:42
6. Mertlík Vojtěch TUR0704 C OOB TJ Turnov 14:41 + 2:07
7. Jandera Kryštof PGP0700 C SK Praga 14:47 + 2:13
8. Štětínská Tereza MOV0751 C SKOB Ostrava 15:20 + 2:46
9. Kovalko Vera 5920600 592 UZAO-TEAM 15:39 + 3:05
10. Rutkauskas Domantas 4740600 474 OK AŽUOLAS 15:46 + 3:12
10. Stehlík Jakub LPM0700 C OK Lokomotiva Plzeň 15:46 + 3:12
12. Bauerová Aneta SKV0752 C TJ Slovan Karlovy Vary 16:05 + 3:31
13. Hlaváček Pavel PHK0601 C OK 99 Hradec Králové 17:23 + 4:49
14. Bodurková Denisa KRL0752 C Kometa Kralovice 20:40 + 8:06
15. Fišáková Luci johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 30:08 + 17:34
16. Hofmanová Anna LPM OK Lokomotiva Plzeň 55:01 + 42:27
T10P
2.30 km, 75 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Dalibor VLI0808 C Slavia Liberec orienteering 13:45
2. Sobotová Kateřina VPM0851 C KOS Slavia VŠ Plzeň 15:10 + 1:25
3. Besta Radek KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 15:29 + 1:44
4. Staišiunaite Emilija 4740500 474 OK AŽUOLAS 15:39 + 1:54
5. Ukleja Krzysztof 5560800 556 AZYMUT 45 GDYNIA 16:12 + 2:27
6. Moskva Vojtěch ZLH0802 C OOB TJ Zlaté Hory 16:42 + 2:57
6. Rothauer Emma NER07 NER Neregistrovaní 16:42 + 2:57
8. Ravid Yael 4110600 411 ISOA 18:24 + 4:39
9. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 19:15 + 5:30
10. Martin Antonio 2400800 240 SHERPA RAID KIDS 19:29 + 5:44
11. Polák Tomáš CHA OK Chrastava 20:15 + 6:30
12. Hanáková Aneta KRL0951 C Kometa Kralovice 20:39 + 6:54
13. Amrouche Louna NER NER Neregistrovaní 21:09 + 7:24
14. Štěrba Lukáš SKV1001 C TJ Slovan Karlovy Vary 21:32 + 7:47
15. Chachurski Mieszko 5550700 555 KU AZS WAT WARSZAWA 21:40 + 7:55
16. Kovalko Olga 5920801 592 UZAO-TEAM 21:53 + 8:08
17. Lusk Jr. CHA0600 C OK Chrastava 22:03 + 8:18
18. Hančová Karolína VRL0952 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:04 + 8:19
19. Stříteský Tomáš ZVS0801 C TJ Zbrojovka Vsetín 22:46 + 9:01
20. Zřídkaveselý Martin ZBM0808 C SK Žabovřesky Brno 23:03 + 9:18
21. Ravid Eyal 4110900 411 ISOA 23:31 + 9:46
22. Bestová Tereza KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 24:06 + 10:21
23. Čivrná Eliška VRL0851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:05 + 11:20
24. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 27:00 + 13:15
25. Šitrová Štěpánka LPM OK Lokomotiva Plzeň 32:26 + 18:41
26. Dvořáková Kateřina LPM OK Lokomotiva Plzeň 32:30 + 18:45
27. Pavlíková Rozárie LIT0851 C KOB Chemopetrol Litvínov 32:43 + 18:58
28. Pavlík Tobiáš LIT1111 C KOB Chemopetrol Litvínov 32:49 + 19:04
29. Saur Štěpán TJN0900 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:56 + 20:11
30. Paloncý Adéla KSU0950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:12 + 20:27
31. Šoltésová Paulína 6710951 671 TJ ČINGOV SPIŠ.N.VES 35:39 + 21:54
32. Podlipný Filip NPA1202 C SK LOB Nová Paka 36:13 + 22:28
33. Zýka Prokop NER NER Neregistrovaní 43:30 + 29:45
34. Bogopolskii Leonid 5920800 592 UZAO-TEAM 44:11 + 30:26
35. Gregor Ondřej BSO KOB Baník Sokolov 45:42 + 31:57
36. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 47:39 + 33:54
Nedbalová Klára MFP0850 C VŠSK MFF UK Praha DISK
Merkulík Mikuláš NER NER Neregistrovaní DISK