Výsledky závodu: Žebříček B-Morava

Datum:
14.05.2016
Místo konání:
Zlín - Podhoří, ZŠ M. Alše
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
Za Majákem, 1:15 000 (1:10 000), e=5 m
Ředitel závodu:
Podmolík Tomáš - R3
Hlavní rozhodčí:
Krejčíková Monika - R1
Stavitel tratí:
Smola Michal - R2
JURY:
Kozáková Zdenka, Králová Zdenka, Hlava Miroslav
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21K     D21B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     DH10N     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21K     H21B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     HDR     P     T    
D10C
2.10 km, 105 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušková Kateřina TBM0679 C KOS TJ Tesla Brno 28:57
2. Doušková Hana TBM0659 C KOS TJ Tesla Brno 31:03 + 2:06
3. Hlaváčová Lucie TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno 31:55 + 2:58
4. Rosíková Růžena Eliška TZL0650 C SKOB Zlín 36:54 + 7:57
5. Ehlová Martina TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno 37:57 + 9:00
6. Baloghová Zora 43S0750 C ŠK Sandberg Bratislava 40:03 + 11:06
7. Gallo Natálie AOP0652 C Orientační Běh Opava 41:39 + 12:42
8. Šaňáková Marie UOL0651 C SOB Olomouc 43:25 + 14:28
9. Kubáňová Tereza TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno 50:13 + 21:16
10. Kopecká Nela UOL0650 C SOB Olomouc 56:14 + 27:17
11. Kusáková Valentýna TZL0651 C SKOB Zlín 58:14 + 29:17
12. Jílková Pavla KON0799 C KOB Konice 65:55 + 36:58
13. Palátová Renáta ABM0655 C KOB Moira Brno 74:00 + 45:03
14. Dráčová Barbora UOL0652 C SOB Olomouc 76:31 + 47:34
15. Rychlá Karolína KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 78:33 + 49:36
16. Michálková Sabina LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 120:30 + 91:33
D12C
3.00 km, 105 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 B KOB Směr Kroměříž 27:59
2. Procházková Doubravka ADA0651 C OOB Spartak Adamov 32:46 + 4:47
3. Batani Valentina TZL0551 C SKOB Zlín 36:41 + 8:42
4. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 38:32 + 10:33
5. Pišová Adéla LCE0551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 39:47 + 11:48
6. Dušková Tereza TBM0554 C KOS TJ Tesla Brno 47:08 + 19:09
7. Klechová Karolína AOP0452 C Orientační Běh Opava 48:12 + 20:13
8. Batani Valeria TZL0550 C SKOB Zlín 49:41 + 21:42
9. Jílková Lenka KON0666 C KOB Konice 49:57 + 21:58
10. Rotková Markéta ZBM0455 C SK Žabovřesky Brno 51:01 + 23:02
11. Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 54:29 + 26:30
12. Mrkvičková Ema TZL0451 B SKOB Zlín 54:34 + 26:35
13. Kovalčíková Anna AOP0453 C Orientační Běh Opava 55:08 + 27:09
14. Březinová Zuzana TZL0453 C SKOB Zlín 55:40 + 27:41
15. Šotová Anna LCE0452 C OOB TJ Slovan Luhačovice 59:28 + 31:29
16. Matochová Adéla TZL0552 C SKOB Zlín 76:06 + 48:07
Králová Denisa TBM0559 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Dynková Alžběta TZL0454 C SKOB Zlín DISK
Kolaříková Eliška TZL0452 C SKOB Zlín DISK
D14B
3.80 km, 125 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Lucie SOP0350 A OOB TJ Slezan Opava 33:50
2. Hubáčková Dagmar LCE0351 B OOB TJ Slovan Luhačovice 35:58 + 2:08
3. Šmelíková Dorota LCE0260 B OOB TJ Slovan Luhačovice 36:21 + 2:31
4. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 36:32 + 2:42
5. Tichá Marie TZL0253 B SKOB Zlín 37:49 + 3:59
6. Bednaříková Sára LCE0252 B OOB TJ Slovan Luhačovice 38:04 + 4:14
7. Kočová Halina TZL0255 B SKOB Zlín 40:18 + 6:28
8. Mrózek Teresa TRI0251 B TJ TŽ Třinec 42:05 + 8:15
9. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 44:53 + 11:03
10. Tesařová Tereza KSU0393 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:33 + 11:43
11. Tichá Julie TZL0252 B SKOB Zlín 46:00 + 12:10
12. Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 46:58 + 13:08
13. Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava 47:03 + 13:13
14. Nevěřilová Kateřina LCE0254 B OOB TJ Slovan Luhačovice 47:12 + 13:22
15. Greschnerová Tereza ASU0299 C Magnus Orienteering 48:45 + 14:55
16. Binarová Adéla UOL0452 B SOB Olomouc 49:20 + 15:30
17. Sedlářová Jolana TBM0359 B KOS TJ Tesla Brno 51:48 + 17:58
18. Mulíčková Markéta ABM0362 B KOB Moira Brno 53:00 + 19:10
19. Panovcová Anita OTK0351 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 58:04 + 24:14
20. Janků Daniela LCE0350 B OOB TJ Slovan Luhačovice 60:15 + 26:25
21. Králová Jolana TBM0360 B KOS TJ Tesla Brno 62:55 + 29:05
22. Šuráňová Pavlína TZL0257 B SKOB Zlín 63:09 + 29:19
23. Kůstková Barbora VIC0259 C OB Vizovice 74:07 + 40:17
Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Riesslerová Eliška OTK0350 B OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
D16B
4.70 km, 185 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava 47:16
2. Hájková Lenka SOP0050 A OOB TJ Slezan Opava 51:06 + 3:50
3. Pšenčíková Adéla KSU0050 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:28 + 11:12
4. Špendlíková Kamila LCE0051 B OOB TJ Slovan Luhačovice 64:17 + 17:01
5. Plášková Anna LCE0152 B OOB TJ Slovan Luhačovice 68:34 + 21:18
6. Radová Kateřina ABM0199 B KOB Moira Brno 70:47 + 23:31
7. Warcopová Kateřina TRI0150 B TJ TŽ Třinec 70:48 + 23:32
8. Baštařová Anna ZBM0059 B SK Žabovřesky Brno 73:48 + 26:32
9. Konečná Adéla UOL0050 C SOB Olomouc 75:47 + 28:31
10. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 76:02 + 28:46
11. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 80:52 + 33:36
12. Malotová Kamila LCE0055 B OOB TJ Slovan Luhačovice 87:07 + 39:51
13. Čeleďová Justýna TZL0152 C SKOB Zlín 97:04 + 49:48
Halová Romana VIC0164 C OB Vizovice DISK
Ressová Tereza LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
D18B
5.70 km, 205 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Utíkalová Kateřina TBM9952 B KOS TJ Tesla Brno 63:28
2. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 64:02 + 0:34
3. Chroustová Šárka ZBM9862 B SK Žabovřesky Brno 65:36 + 2:08
4. Vývodová Jana ASU9852 A Magnus Orienteering 66:16 + 2:48
5. Švidrnochová Lenka SOP9952 B OOB TJ Slezan Opava 67:37 + 4:09
6. Čechová Klára AOP9951 A Orientační Běh Opava 68:26 + 4:58
7. Malivánková Eva ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno 68:53 + 5:25
8. Kůstková Daniela VIC9898 B OB Vizovice 69:28 + 6:00
9. Vlachová Kateřina KON9898 A KOB Konice 70:17 + 6:49
10. Soldánová Tereza JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov 73:38 + 10:10
11. Zatloukalová Romana SSU9950 B SK Severka Šumperk 76:37 + 13:09
12. Škrabalová Šárka KON9888 C KOB Konice 80:17 + 16:49
13. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 83:08 + 19:40
14. Slovenčíková Eliška VIC9959 B OB Vizovice 84:29 + 21:01
15. Pilcová Sabina JPV9898 A Oddíl OS SK Prostějov 86:04 + 22:36
16. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 88:20 + 24:52
17. Králová Vilma TZL9952 C SKOB Zlín 95:00 + 31:32
D20B
6.90 km, 240 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nedbálková Hana ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno 92:58 0
Komárková Silvie TBM9762 B KOS TJ Tesla Brno DISK 0
D21K
5.60 km, 250 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 3729
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Moučková Andrea RBK9257 C SK Radioklub Blansko 71:45 4055
2. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 75:46 + 4:01 3847
3. Boháčová Lucie PTE8771 C TJ Sokol Ptení 78:01 + 6:16 3731
4. Dittrichová Zuzana KON9175 C KOB Konice 78:26 + 6:41 3710
5. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 80:26 + 8:41 3607
6. Dovrtělová Gabriela TZL8591 C SKOB Zlín 92:10 + 20:25
D21B
8.70 km, 360 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7124
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 77:45 8066
2. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 87:58 + 10:13 7179
3. Pijáková Barbora 53S9450 C KOB Sokol Pezinok 89:00 + 11:15
4. Kamererová Valerie KAM9452 C OK Kamenice 90:13 + 12:28 6983
5. Horčičková Eva UOL7051 C SOB Olomouc 90:34 + 12:49 6953
6. Fučíková Hana VBM7751 C VSK Mendelu Brno 93:01 + 15:16 6740
7. Mrštíková Květa LPU8753 C OK Lokomotiva Pardubice 93:58 + 16:13 6657
8. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 94:22 + 16:37 6623
9. Matrasová Kateřina CHT8353 C OOB SK Chrast 95:21 + 17:36 6537
10. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 103:08 + 25:23 5861
11. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 103:27 + 25:42 5834
12. Tesařová Marcela AOP9450 C Orientační Běh Opava 110:52 + 33:07 5190
13. Vlachová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava 111:10 + 33:25 5164
14. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 113:56 + 36:11 4923
15. Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 121:22 + 43:37 4278
16. Kamererová Klára KAM9154 C OK Kamenice 139:12 + 61:27 2729
17. Šestáková Petra RBK9357 C SK Radioklub Blansko 141:29 + 63:44 2531
Procházková Marie SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava DISK 0
D35B
6.90 km, 240 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gallo Martina AOP7951 C Orientační Běh Opava 78:52
2. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 79:08 + 0:16
3. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 80:48 + 1:56
4. Vyškovská Radka ZVS7450 C TJ Zbrojovka Vsetín 84:19 + 5:27
5. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 92:32 + 13:40
6. Ehlová Pavla TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno 93:11 + 14:19
7. Jílková Hana KON8080 C KOB Konice 94:28 + 15:36
8. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 99:33 + 20:41
9. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 100:09 + 21:17
10. Urbanová Monika 43S7751 C ŠK Sandberg Bratislava 102:17 + 23:25
11. Smolíková Kateřina KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 102:32 + 23:40
12. Binarová Jitka UOL7751 C SOB Olomouc 113:43 + 34:51
13. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 132:46 + 53:54
14. Doušková Klára TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno 174:34 + 95:42
D40B
5.70 km, 205 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 67:23
2. Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 67:28 + 0:05
3. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 68:12 + 0:49
4. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 71:08 + 3:45
5. Fukátková Miroslava VIC7658 C OB Vizovice 72:19 + 4:56
6. Valíková Petra AOP7351 C Orientační Běh Opava 72:49 + 5:26
7. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 73:13 + 5:50
8. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 75:36 + 8:13
9. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 76:14 + 8:51
10. Strýčková Monika ADA7454 C OOB Spartak Adamov 79:08 + 11:45
11. Krasnokutská Magda AOP7452 C Orientační Běh Opava 84:40 + 17:17
12. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 86:58 + 19:35
13. Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 88:50 + 21:27
14. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 105:53 + 38:30
15. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 110:19 + 42:56
D45B
4.70 km, 185 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 45:19
2. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 48:06 + 2:47
3. Kovaříková Mária TRI6950 C TJ TŽ Třinec 48:45 + 3:26
4. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 52:11 + 6:52
5. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 55:17 + 9:58
6. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 58:40 + 13:21
7. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 60:26 + 15:07
8. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 61:06 + 15:47
9. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 63:36 + 18:17
10. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 63:45 + 18:26
11. Ciencialová Bohumila TRI6957 C TJ TŽ Třinec 65:09 + 19:50
12. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 68:26 + 23:07
13. Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc 74:44 + 29:25
14. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 74:49 + 29:30
15. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 122:50 + 77:31
D50B
4.50 km, 170 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 46:09
2. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 47:51 + 1:42
3. Pijáková Iveta 53SXXXX C KOB Sokol Pezinok 48:46 + 2:37
4. Glabazňová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava 53:56 + 7:47
5. Denysenko Tamara 38S6150 C VZA Žilina 55:05 + 8:56
6. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 56:27 + 10:18
7. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 57:13 + 11:04
8. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 57:21 + 11:12
9. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 60:06 + 13:57
10. Valentová Eva LCE6051 C OOB TJ Slovan Luhačovice 61:28 + 15:19
11. Štrajtová Zuzana UOL6452 C SOB Olomouc 65:08 + 18:59
12. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 65:56 + 19:47
13. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 66:38 + 20:29
14. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 74:45 + 28:36
D55B
3.80 km, 145 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 52:28
2. Stackeová Anna LCE5551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 66:05 + 13:37
3. Pijáková Eva 53SXXXA C KOB Sokol Pezinok 77:34 + 25:06
D60B
3.20 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Řezníková Renáta AOP5451 C Orientační Běh Opava 67:11
2. Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko 107:47 + 40:36
D65B
3.10 km, 90 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 51:04
2. Mrkvicová Ludmila ZLH4950 C OOB TJ Zlaté Hory 59:00 + 7:56
3. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 64:17 + 13:13
4. Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 68:51 + 17:47
D70B
3.00 km, 95 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 48:39
DH10N
3.90 km, 155 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 27:03
2. Jelínek Jakub AOP0601 C Orientační Běh Opava 30:34 + 3:31
3. Strýčková Bára ADA0852 C OOB Spartak Adamov 32:35 + 5:32
4. Matochová Anna TZL C SKOB Zlín 36:46 + 9:43
5. Novák Viktor AOV0801 C OOB TJ Baník Ostrava 37:12 + 10:09
6. Pernička Martin TZL0800 C SKOB Zlín 46:07 + 19:04
7. Gallo Ondřej AOP0802 C Orientační Běh Opava 46:29 + 19:26
8. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 51:59 + 24:56
9. Křupka Tadeáš KON0606 C KOB Konice 54:03 + 27:00
Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice DISK
Stacke Václav LCE0703 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Kovalčíková Alena AOP0751 C Orientační Běh Opava DISK
H10C
2.10 km, 105 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vedra Tobiáš TBM0621 C KOS TJ Tesla Brno 26:41
2. Urbánek Tomáš ZBM0604 C SK Žabovřesky Brno 29:22 + 2:41
3. Štěpánek Jan TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno 32:36 + 5:55
4. Urválek Jan TBM0707 C KOS TJ Tesla Brno 41:23 + 14:42
5. Brňák Jakub 43S0701 C ŠK Sandberg Bratislava 47:09 + 20:28
6. Volkov Maksym 38S0700 C VZA Žilina 49:10 + 22:29
7. Pěček Jakub SKM0700 C KOB Směr Kroměříž 49:44 + 23:03
8. Pernička Václav TZL0602 C SKOB Zlín 50:15 + 23:34
9. Schwab Filip TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno 50:39 + 23:58
10. Hala Jaromír VIC0606 C OB Vizovice 55:08 + 28:27
11. Palát Přemek TTR0601 C OOB Třebíč 56:50 + 30:09
12. Strakoš Ondřej TZL0601 C SKOB Zlín 58:31 + 31:50
13. Doušek Vilém TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno 63:16 + 36:35
14. Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering 64:24 + 37:43
15. Pastuszek Tomáš TZL0603 C SKOB Zlín 68:34 + 41:53
H12C
3.10 km, 140 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušek Tomáš TBM0401 B KOS TJ Tesla Brno 29:57
2. Gryc Ondřej TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno 31:14 + 1:17
3. Ehl Ondřej TBM0404 C KOS TJ Tesla Brno 35:30 + 5:33
4. Pekárek Tobias TZL0502 B SKOB Zlín 36:30 + 6:33
5. Strýček Jan ADA0503 C OOB Spartak Adamov 39:09 + 9:12
6. Šemnický Jakub TZL0400 B SKOB Zlín 39:39 + 9:42
7. Hustý Adam TZL0403 C SKOB Zlín 40:58 + 11:01
8. Novosad Pavel TZL0404 B SKOB Zlín 42:00 + 12:03
9. Urban Michal 43S0401 C ŠK Sandberg Bratislava 49:35 + 19:38
10. Kukurugya Šimon 43S0402 C ŠK Sandberg Bratislava 52:05 + 22:08
11. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 52:12 + 22:15
12. Janků Martin STE0404 B SK SKI-OB Šternberk 56:12 + 26:15
13. Graubner Tadeáš C 58:19 + 28:22
14. Kovařík Tomáš TRI0400 B TJ TŽ Třinec 62:50 + 32:53
15. Veselý Jonáš VIC0411 C OB Vizovice 71:36 + 41:39
16. Riessler Štěpán OTK0500 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 86:25 + 56:28
17. Novák Igor AOV0501 C OOB TJ Baník Ostrava 93:50 + 63:53
18. Martinek Matyáš TZL0504 C SKOB Zlín 99:49 + 69:52
19. Pěček Dominik SKM0401 C KOB Směr Kroměříž 104:01 + 74:04
H14B
4.80 km, 165 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 41:17
2. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 42:01 + 0:44
3. Coufal Jáchym ZBM0200 B SK Žabovřesky Brno 42:56 + 1:39
4. Štábl Adam KSU0401 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:06 + 3:49
5. Chovanec Václav TZL0201 A SKOB Zlín 47:02 + 5:45
5. Čech Vít AOP0302 B Orientační Běh Opava 47:02 + 5:45
7. Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec 50:42 + 9:25
8. Doležal Matyáš STE0208 B SK SKI-OB Šternberk 51:06 + 9:49
9. Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 51:13 + 9:56
10. Valík Adam AOP0301 B Orientační Běh Opava 51:44 + 10:27
11. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 52:00 + 10:43
12. Lukašák Šimon STE0202 B SK SKI-OB Šternberk 56:56 + 15:39
13. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:38 + 16:21
14. Blank Noah SKM0201 B KOB Směr Kroměříž 58:41 + 17:24
14. Haltof Marek TRI0200 B TJ TŽ Třinec 58:41 + 17:24
16. Mielec Radomír AOV0301 B OOB TJ Baník Ostrava 58:52 + 17:35
17. Lička Adam TBM0326 B KOS TJ Tesla Brno 59:35 + 18:18
18. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 61:14 + 19:57
19. Palát Tomáš ABM0307 B KOB Moira Brno 63:50 + 22:33
20. Jirka Matyáš ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov 63:55 + 22:38
21. Urbánek Adam ZBM0302 B SK Žabovřesky Brno 64:04 + 22:47
22. Dostál František UOL0201 C SOB Olomouc 69:06 + 27:49
23. Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 69:39 + 28:22
24. Pšenčík David VIC0209 B OB Vizovice 70:00 + 28:43
25. Palát Bohuslav TTR0201 B OOB Třebíč 77:45 + 36:28
26. Koňařík Vít SVS0200 B Orientklub Vsetín 77:50 + 36:33
27. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 78:53 + 37:36
28. Patterman Prokop KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 79:43 + 38:26
29. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 83:51 + 42:34
30. Balogh Michal 43S0300 C ŠK Sandberg Bratislava 91:29 + 50:12
31. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 97:56 + 56:39
32. Haltof Adam TRI0300 B TJ TŽ Třinec 108:23 + 67:06
33. Frkal Jiří SKM0300 C KOB Směr Kroměříž 165:36 + 124:19
Oharek Ondřej TZL0304 C SKOB Zlín VZDAL
H16B
6.70 km, 255 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zentrich Dušan LCE0012 B OOB TJ Slovan Luhačovice 55:21
2. Šafář Martin KSU0105 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:58 + 1:37
3. Kroul Josef KSU0044 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:51 + 9:30
4. Adámek Filip ABM0101 B KOB Moira Brno 67:31 + 12:10
5. Valík Tomáš AOP0001 A Orientační Běh Opava 68:15 + 12:54
6. Grebík Radim ASU0101 B Magnus Orienteering 68:58 + 13:37
6. Panovec Kryštof LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovice 68:58 + 13:37
8. Kukurugya Matej 43S0103 C ŠK Sandberg Bratislava 71:04 + 15:43
9. Tuharský Erik TRI0100 B TJ TŽ Třinec 75:20 + 19:59
10. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 75:30 + 20:09
11. Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 84:19 + 28:58
12. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 86:50 + 31:29
12. Šimek Štěpán UOL0104 B SOB Olomouc 86:50 + 31:29
14. Bitto Maxim LCE0003 B OOB TJ Slovan Luhačovice 87:17 + 31:56
15. Pšenčík Jan VIC0100 B OB Vizovice 89:39 + 34:18
16. Kovařík Martin TRI0101 A TJ TŽ Třinec 92:53 + 37:32
17. Urban Matej 43S0102 C ŠK Sandberg Bratislava 95:57 + 40:36
18. Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 99:34 + 44:13
19. Prachař Matouš UOL0000 B SOB Olomouc 99:46 + 44:25
20. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 108:11 + 52:50
21. Balogh Matúš 43S0100 C ŠK Sandberg Bratislava 130:45 + 75:24
22. Babišta Antonín KSU0111 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 138:49 + 83:28
23. Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 139:22 + 84:01
H18B
8.70 km, 345 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 70:01
2. Gedeon Dominik KSU9900 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 80:33 + 10:32
3. Chaloupka Josef UOL9801 B SOB Olomouc 80:57 + 10:56
4. Tesař Vojtěch AOP9900 B Orientační Běh Opava 85:56 + 15:55
5. Kašpar Petr JPV9915 B Oddíl OS SK Prostějov 88:33 + 18:32
6. Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno 91:45 + 21:44
7. Procházka Zdeněk SOP9901 A OOB TJ Slezan Opava 93:16 + 23:15
8. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB Moira Brno 95:42 + 25:41
9. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 96:55 + 26:54
10. Ondráček Radek KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 97:35 + 27:34
11. Procházka Jakub SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava 104:53 + 34:52
12. Král Jan ZBM9904 B SK Žabovřesky Brno 108:16 + 38:15
13. Ingršt Matěj ABM9907 B KOB Moira Brno 109:12 + 39:11
14. Zvoníček Jan SKM9801 B KOB Směr Kroměříž 116:50 + 46:49
15. Gilík Marek SOP9904 C OOB TJ Slezan Opava 118:54 + 48:53
H20B
9.80 km, 380 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jonáš Martin 43S9601 C ŠK Sandberg Bratislava 78:18
2. Walach Ondřej TRI9601 B TJ TŽ Třinec 100:22 + 22:04 0
3. Poštulka Tomáš STE9700 B SK SKI-OB Šternberk 106:46 + 28:28 0
4. Kašpar Jakub ASU9747 B Magnus Orienteering 118:16 + 39:58 0
5. Drozd Michal BBM9701 B BETA URSUS Orienteering 127:07 + 48:49 0
H21K
8.50 km, 290 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 2423
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 90:05 2581
2. Kůr Jiří ZBM8304 C SK Žabovřesky Brno 93:08 + 3:03 2498
3. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 93:42 + 3:37 2482
4. Lachendro Jan SKM8700 C KOB Směr Kroměříž 95:53 + 5:48 2423
5. Darebník Ladislav SKMXXXX C KOB Směr Kroměříž 111:19 + 21:14
6. Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 111:35 + 21:30 1994
7. Rouš Pavel VBM8102 C VSK Mendelu Brno 116:39 + 26:34 1856
8. Kadlček Václav TZL C SKOB Zlín 119:46 + 29:41
9. Kozelský Miroslav KRN7801 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 120:47 + 30:42 1743
10. Erben Martin SOP9001 C OOB TJ Slezan Opava 138:55 + 48:50 1248
Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha DISK 0
H21B
12.50 km, 480 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8507
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 86:09 9093
2. Palát Petr ABM7415 C KOB Moira Brno 88:55 + 2:46 8816
3. Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 90:45 + 4:36 8633
4. Glonek Jakub AOP9602 R Orientační Běh Opava 91:27 + 5:18 8563
5. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 92:37 + 6:28 8447
6. Perůtka Jan LCE8801 C OOB TJ Slovan Luhačovice 95:52 + 9:43 8122
7. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 99:15 + 13:06 7785
8. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 100:07 + 13:58 7698
9. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 101:04 + 14:55 7603
10. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 103:23 + 17:14 7372
11. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 104:40 + 18:31 7244
12. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 104:41 + 18:32 7242
13. Jirka Michal PTE8403 C TJ Sokol Ptení 104:42 + 18:33 7240
14. Avner Asaf OOL9200 C SK Haná orienteering 105:07 + 18:58 7199
15. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 105:31 + 19:22 7159
16. Slezák Jiří LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 110:04 + 23:55 6705
17. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 114:57 + 28:48 6217
18. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 115:27 + 29:18 6167
19. Kunčar Vít LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 116:28 + 30:19 6065
20. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 117:10 + 31:01 5996
21. Vlažný Jakub LCE9102 C OOB TJ Slovan Luhačovice 119:34 + 33:25 5756
22. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 120:42 + 34:33 5643
23. Kříž Lukáš TTR8201 C OOB Třebíč 127:21 + 41:12 4979
24. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 130:26 + 44:17 4671
25. Měrka Roman VIC8308 C OB Vizovice 131:07 + 44:58 4603
25. Kala Matěj OOL8901 C SK Haná orienteering 131:07 + 44:58 4603
27. Šesták Jakub RBK9001 C SK Radioklub Blansko 134:46 + 48:37 4238
28. Bubela Tomáš ASU8101 C Magnus Orienteering 135:15 + 49:06 4190
29. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 137:00 + 50:51 4015
30. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 139:20 + 53:11 3782
31. Kulich Martin ZBM9009 C SK Žabovřesky Brno 146:57 + 60:48 3022
32. Strachota Tomáš NNN86AA C Neregistrovaní 147:29 + 61:20
Fučík Karel VBM7246 C VSK Mendelu Brno DISK 0
Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0
H35B
9.80 km, 380 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 77:23
2. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 102:49 + 25:26
3. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 104:22 + 26:59
4. Kubáň Pavel TBM7506 C KOS TJ Tesla Brno 109:06 + 31:43
5. Doušek Robert TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno 109:59 + 32:36
6. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 112:52 + 35:29
7. Pěček Martin SKM7301 C KOB Směr Kroměříž 112:54 + 35:31
8. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 112:59 + 35:36
9. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 113:50 + 36:27
10. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 117:44 + 40:21
11. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 118:47 + 41:24
12. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 119:26 + 42:03
13. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 120:58 + 43:35
14. Binar Robert UOL7500 C SOB Olomouc 122:35 + 45:12
15. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 123:02 + 45:39
16. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 123:37 + 46:14
17. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 142:28 + 65:05
18. Šarman Radim MOV6201 C SKOB Ostrava 142:58 + 65:35
19. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 149:15 + 71:52
20. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 169:23 + 92:00
Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering DISK
Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry DISK
Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec DISK
H40B
9.30 km, 305 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 78:28
2. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 78:47 + 0:19
3. Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 83:52 + 5:24
4. Gálus Igor LDC7302 C KOB Děčín 96:18 + 17:50
5. Novosad Pavel 5QC7400 C Zlínské Prašivky 99:12 + 20:44
6. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 99:35 + 21:07
7. Zentrich David OTK7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 104:14 + 25:46
8. Cienciala Martin TRI7401 C TJ TŽ Třinec 107:06 + 28:38
9. Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž 110:46 + 32:18
10. Urban Marek 43S7401 C ŠK Sandberg Bratislava 111:30 + 33:02
11. Vorlíček Peter 43S7501 C ŠK Sandberg Bratislava 133:02 + 54:34
12. Pšenčík Radomír VIC7207 C OB Vizovice 141:22 + 62:54
13. Vrána Jan 6HX7300 C Pivín 190:44 + 112:16
Gallo Marek AOP7602 C Orientační Běh Opava DISK
Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín VZDAL
H45B
8.50 km, 345 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 70:59
2. Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 71:09 + 0:10
3. Jonáš Radoslav 43S6912 C ŠK Sandberg Bratislava 73:58 + 2:59
4. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 75:28 + 4:29
5. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 79:04 + 8:05
6. Čech Tomáš AOP7001 C Orientační Běh Opava 85:44 + 14:45
7. Šuráň René LCE7034 C OOB TJ Slovan Luhačovice 87:30 + 16:31
8. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 87:39 + 16:40
9. Huňka Karel KON6919 C KOB Konice 89:22 + 18:23
10. Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 90:48 + 19:49
11. Král Jan TBM6901 C KOS TJ Tesla Brno 91:46 + 20:47
12. Vavrys Petr LCE6413 C OOB TJ Slovan Luhačovice 93:46 + 22:47
13. Hubáček Jaroslav LCE6311 C OOB TJ Slovan Luhačovice 98:26 + 27:27
14. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 98:38 + 27:39
15. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 98:48 + 27:49
16. Jelínek Jan AOP6401 C Orientační Běh Opava 101:45 + 30:46
17. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 104:44 + 33:45
18. Peřinka Jan AOP6301 C Orientační Běh Opava 105:46 + 34:47
19. Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 117:39 + 46:40
20. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 119:58 + 48:59
21. Balogh Richard 43S6900 C ŠK Sandberg Bratislava 121:04 + 50:05
22. Zatloukal Tomáš SSU6700 C SK Severka Šumperk 138:12 + 67:13
23. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 142:33 + 71:34
24. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 145:27 + 74:28
25. Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 156:44 + 85:45
Riessler Otto OTK6800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
H50B
7.40 km, 330 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 62:30
2. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 63:56 + 1:26
3. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 66:29 + 3:59
4. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Havířov 73:20 + 10:50
5. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 76:20 + 13:50
6. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 76:21 + 13:51
7. Kůstka Marek VIC6403 C OB Vizovice 84:02 + 21:32
8. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 87:12 + 24:42
9. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 87:51 + 25:21
10. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 88:57 + 26:27
11. Krhut Libor HAV6302 C SKOB Havířov 92:38 + 30:08
12. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 94:34 + 32:04
13. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 100:46 + 38:16
14. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 100:51 + 38:21
15. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 102:51 + 40:21
16. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 103:02 + 40:32
17. Konečný Jiří OOL6303 C SK Haná orienteering 106:05 + 43:35
18. Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice 111:08 + 48:38
H55B
6.70 km, 255 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Piják Jaroslav 53SXXXY C KOB Sokol Pezinok 60:16
2. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 63:39 + 3:23
3. Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Havířov 63:49 + 3:33
4. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 72:17 + 12:01
5. Plášek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice 72:42 + 12:26
6. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 75:24 + 15:08
7. Tomášek Pavel OTK5800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 77:55 + 17:39
8. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 77:59 + 17:43
9. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 78:56 + 18:40
10. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 80:02 + 19:46
11. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 84:57 + 24:41
12. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 96:33 + 36:17
13. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 113:11 + 52:55
14. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 117:24 + 57:08
Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno DISK
H60B
5.60 km, 250 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Navrátil Antonín UOL5301 C SOB Olomouc 59:23
2. Hrouza Tomáš KRN5201 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 71:45 + 12:22
3. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 71:48 + 12:25
4. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 94:10 + 34:47
5. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 94:54 + 35:31
6. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 102:01 + 42:38
7. Jelínek Roman ADA5506 C OOB Spartak Adamov 117:04 + 57:41
H65B
5.10 km, 180 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:54
2. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 62:03 + 10:09
3. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 64:34 + 12:40
4. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 65:10 + 13:16
5. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 69:41 + 17:47
6. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 69:53 + 17:59
7. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 73:11 + 21:17
8. Pěček Vítězslav SKM4903 C KOB Směr Kroměříž 75:13 + 23:19
9. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 78:22 + 26:28
10. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 81:50 + 29:56
11. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 86:58 + 35:04
H70B
3.80 km, 145 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 53:40
2. Horký Jan UOL4600 C SOB Olomouc 57:24 + 3:44
3. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 58:04 + 4:24
4. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 61:42 + 8:02
5. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 76:26 + 22:46
6. Dospíšil Jaroslav SBR4501 C SKOB Bruntál 83:14 + 29:34
6. Nosek Jiří OOP4401 C TJ Opava 83:14 + 29:34
8. Mrkvica Miroslav ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 89:21 + 35:41
9. Šidla Jiří OTK4001 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 112:07 + 58:27
10. Sedlář Vladimír AOP4201 C Orientační Běh Opava 116:33 + 62:53
11. Beneš Karel HAV4201 C SKOB Havířov 121:10 + 67:30
Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno DISK
H75B
3.40 km, 95 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 99:12
HDR
3.90 km, 155 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Ondřej TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno 17:45
2. Milánová Viktorie TBM0957 C KOS TJ Tesla Brno 18:46 + 1:01
3. Kurfurst Matyáš TZL C SKOB Zlín 24:44 + 6:59
4. Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 25:21 + 7:36
5. Jonášová Ema 43S0951 C ŠK Sandberg Bratislava 25:30 + 7:45
6. Pěček Tobiáš SKM1100 C KOB Směr Kroměříž 25:44 + 7:59
7. Čech Viktor AOP0801 C Orientační Běh Opava 28:18 + 10:33
8. Solař Jan TZL C SKOB Zlín 28:33 + 10:48
9. Pekárek David TZL1000 C SKOB Zlín 29:14 + 11:29
10. Graubner Mikuláš C 31:53 + 14:08
11. Krzywoň Jan AOP0702 C Orientační Běh Opava 32:08 + 14:23
12. Vernerová Hana TBM0780 C KOS TJ Tesla Brno 32:57 + 15:12
13. Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 33:42 + 15:57
14. Valyavka Viktoriya 38S0850 C VZA Žilina 34:49 + 17:04
15. Vorlíčková Lucka 43S0851 C ŠK Sandberg Bratislava 35:18 + 17:33
16. Hala Zdeněk VIC C OB Vizovice 36:38 + 18:53
17. Solař Adam TZL0801 C SKOB Zlín 37:17 + 19:32
17. Perničková Karolína TZL0850 C SKOB Zlín 37:17 + 19:32
19. Syrová Eliška 3SX C ZŠ Těšetice 37:36 + 19:51
20. Macka Sebastián LCE1112 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:44 + 20:59
21. Fendrychová Klára STE0750 C SK SKI-OB Šternberk 40:18 + 22:33
22. Zlatník Eliáš TZL C SKOB Zlín 41:38 + 23:53
23. Mudráková Natálie TBMYYYY C KOS TJ Tesla Brno 41:53 + 24:08
24. Volkova Maja 38S0950 C VZA Žilina 42:24 + 24:39
25. Křupka Ondřej KONXXXA C KOB Konice 42:54 + 25:09
26. Kundrata Vít TZL0700 C SKOB Zlín 45:49 + 28:04
27. Vedrová Anika TBM1351 C KOS TJ Tesla Brno 46:54 + 29:09
28. Vlček Tomáš VIC C OB Vizovice 48:24 + 30:39
29. Kozák Vojtěch TBM1101 C KOS TJ Tesla Brno 49:47 + 32:02
30. Fendrychová Laura STE1050 C SK SKI-OB Šternberk 49:53 + 32:08
31. Šuráňová Sofie TZL0750 C SKOB Zlín 50:22 + 32:37
32. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 52:29 + 34:44
33. Stříteský Tomáš ZVS0801 C TJ Zbrojovka Vsetín 52:54 + 35:09
34. Sedláček Matěj HLV1000 C KČT - OB Holešov 53:10 + 35:25
35. Věžníková Natálie TTR0777 C OOB Třebíč 53:19 + 35:34
36. Věžník Roman TTR1111 C OOB Třebíč 53:21 + 35:36
37. Verner Jan TBM1114 C KOS TJ Tesla Brno 54:53 + 37:08
38. Milánová Sára TBM C KOS TJ Tesla Brno 55:03 + 37:18
39. Karásková Denisa ZPV0555 C KOB ZPV Prostějov 58:37 + 40:52
40. Novosadová Klára 5QC0950 C Zlínské Prašivky 59:05 + 41:20
41. Macek Václav ASU1249 C Magnus Orienteering 67:14 + 49:29
42. Urválková Anna TBM C KOS TJ Tesla Brno 68:24 + 50:39
43. Rotková Veronika ZBM0854 C SK Žabovřesky Brno 69:55 + 52:10
44. Fukátková Ludmila LPU1053 C OK Lokomotiva Pardubice 78:26 + 60:41
45. Rafaj Mikuláš C 86:24 + 68:39
46. Rafajová Justýna C 87:39 + 69:54
47. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 91:54 + 74:09
Kříž Jan TTR1201 C OOB Třebíč DISK
P
3.50 km, 170 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Radek TBM7631 C KOS TJ Tesla Brno 33:20
2. Tichý Libor TZL C SKOB Zlín 38:27 + 5:07
3. Strakoš Filip TZL C SKOB Zlín 39:48 + 6:28
4. Křupka Tomáš KON7717 C KOB Konice 43:38 + 10:18
5. Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice 44:46 + 11:26
6. Vizner Vojtěch C 46:58 + 13:38
7. Roubalík Radovan 3SX6400 C ZŠ Těšetice 50:17 + 16:57
8. Kavan Luboš SKM6301 C KOB Směr Kroměříž 50:40 + 17:20
9. Světnický Alexandr STE6333 C SK SKI-OB Šternberk 52:46 + 19:26
10. Vlachová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál 54:15 + 20:55
11. Jurčák David SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava 55:20 + 22:00
12. Pěčková Monika SKM7350 C KOB Směr Kroměříž 55:41 + 22:21
13. Stříteský Tomáš ZVS7401 C TJ Zbrojovka Vsetín 58:12 + 24:52
14. Vršková Dagmar ZBM7850 C SK Žabovřesky Brno 59:08 + 25:48
15. Tichý Bohouš TZL C SKOB Zlín 61:49 + 28:29
16. Palátová Lenka TTR7551 C OOB Třebíč 61:59 + 28:39
17. Králová Dana TBM7650 C KOS TJ Tesla Brno 62:53 + 29:33
18. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 64:50 + 31:30
19. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 65:03 + 31:43
20. Jelínek Jan AOP0101 C Orientační Běh Opava 66:10 + 32:50
21. Končáková Katka HLV6856 C KČT - OB Holešov 66:26 + 33:06
22. Rosíková Alžběta Marie TZL0151 C SKOB Zlín 67:36 + 34:16
23. Urbánková Lenka NNNXXYA C Neregistrovaní 71:46 + 38:26
24. Pastuszková Eliška TZL7878 C SKOB Zlín 72:52 + 39:32
25. Tichý Antonín TZL C SKOB Zlín 75:52 + 42:32
25. Christodoulou Iva ASU7599 C Magnus Orienteering 75:52 + 42:32
27. Blank Radka SKM C KOB Směr Kroměříž 75:53 + 42:33
28. Said Mahmoud UOL6900 C SOB Olomouc 82:50 + 49:30
29. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 85:22 + 52:02
30. Beneš Miroslav KONXXXB C KOB Konice 85:23 + 52:03
31. Roubalíková Iva 3SX6450 C ZŠ Těšetice 86:47 + 53:27
32. Stryková Vlasta KSU7667 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 89:31 + 56:11
33. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 93:32 + 60:12
34. Šarmanová Jarmila MOV6750 C SKOB Ostrava 94:20 + 61:00
35. Sadílková Iva VIC0151 C OB Vizovice 95:45 + 62:25
36. Vránová Helena UOL7652 C SOB Olomouc 97:51 + 64:31
37. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 103:32 + 70:12
38. Král Martin OTK0100 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 109:24 + 76:04
Brunovský Pavol C DISK
Kůstková Tamara VIC6854 C OB Vizovice DISK
Haltof Jindřich TRI6201 C TJ TŽ Třinec DISK
T
4.50 km, 170 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuchař Jiří 4HCXXXX C PSÍ TÝM 41:49
2. Otrusina Jan ABM9210 C KOB Moira Brno 44:40 + 2:51
3. Lička Lukáš VBM7301 C VSK Mendelu Brno 54:15 + 12:26
4. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 56:51 + 15:02
5. Novotný Petr NNNXXZA C Neregistrovaní 57:20 + 15:31
6. Hrazdil Jiří 9BC8400 C NNN 58:31 + 16:42
7. Kavánková Jana NNNXXXA C Neregistrovaní 60:15 + 18:26
8. Otrusina Milan EZL6205 C PEV Zlín 62:51 + 21:02
9. Brňák Štefan 43S7601 C ŠK Sandberg Bratislava 63:27 + 21:38
10. Chromčáková Jitka JZL7850 C TJ Jižní svahy Zlín 63:37 + 21:48
11. Bajger Adam 7SC9700 C Neregistrovaní - MOV 63:38 + 21:49
12. Svízela Vojtěch NNNXXXB C Neregistrovaní 64:40 + 22:51
13. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 65:37 + 23:48
14. Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 65:38 + 23:49
15. Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 66:14 + 24:25
16. Strýček Jiří ADA6701 C OOB Spartak Adamov 67:45 + 25:56
17. Brňáková Martina 43S7752 C ŠK Sandberg Bratislava 68:20 + 26:31
18. Otrusina Aleš EZL6716 C PEV Zlín 69:08 + 27:19
19. Urbánek Petr NNNXXYB C Neregistrovaní 72:26 + 30:37
20. Kuchařová Anna 4HCXXXY C PSÍ TÝM 101:23 + 59:34