Výsledky závodu: Žebříček B-Morava

Datum:
15.05.2016
Místo konání:
Zlín - Podhoří, ZŠ M. Alše
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
Šternberk Cihelna, 1:10 000, e=5 m
Ředitel závodu:
Podmolík Tomáš - R3
Hlavní rozhodčí:
Krejčíková Monika - R1
Stavitel tratí:
Pernička Petr - R3
JURY:
Králová Zdenka, Kozáková Zdenka, Hlava Miroslav
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     DH10N     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21K     H21B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     HDR     P     T    
D10C
1.40 km, 85 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušková Kateřina TBM0679 C KOS TJ Tesla Brno 21:58
2. Ehlová Martina TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno 23:28 + 1:30
3. Kusáková Valentýna TZL0651 C SKOB Zlín 23:59 + 2:01
4. Novotná Vendula PHK0777 C OK 99 Hradec Králové 28:01 + 6:03
5. Palátová Renáta ABM0655 C KOB Moira Brno 31:35 + 9:37
6. Jílková Pavla KON0799 C KOB Konice 31:49 + 9:51
7. Baloghová Zora 43S0750 C ŠK Sandberg Bratislava 35:03 + 13:05
8. Rychlá Karolína KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 37:12 + 15:14
9. Rosíková Růžena Eliška TZL0650 C SKOB Zlín 39:50 + 17:52
10. Michálková Sabina LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:52 + 19:54
D12C
1.90 km, 85 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 B KOB Směr Kroměříž 23:00
2. Pišová Adéla LCE0551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 23:27 + 0:27
3. Batani Valentina TZL0551 C SKOB Zlín 24:59 + 1:59
4. Mrkvičková Ema TZL0451 B SKOB Zlín 25:39 + 2:39
5. Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 26:12 + 3:12
6. Jílková Lenka KON0666 C KOB Konice 27:01 + 4:01
7. Procházková Doubravka ADA0651 C OOB Spartak Adamov 27:13 + 4:13
8. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 27:28 + 4:28
9. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 27:31 + 4:31
10. Klechová Karolína AOP0452 C Orientační Běh Opava 29:48 + 6:48
11. Dušková Tereza TBM0554 C KOS TJ Tesla Brno 30:20 + 7:20
12. Batani Valeria TZL0550 C SKOB Zlín 32:14 + 9:14
13. Rotková Markéta ZBM0455 C SK Žabovřesky Brno 32:57 + 9:57
14. Matochová Adéla TZL0552 C SKOB Zlín 36:16 + 13:16
15. Březinová Zuzana TZL0453 C SKOB Zlín 40:08 + 17:08
16. Kolaříková Eliška TZL0452 C SKOB Zlín 45:30 + 22:30
17. Dynková Alžběta TZL0454 C SKOB Zlín 57:35 + 34:35
D14B
2.30 km, 45 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichá Marie TZL0253 B SKOB Zlín 20:09
2. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 20:31 + 0:22
3. Hubáčková Dagmar LCE0351 B OOB TJ Slovan Luhačovice 21:58 + 1:49
4. Šmelíková Dorota LCE0260 B OOB TJ Slovan Luhačovice 21:59 + 1:50
5. Hájková Lucie SOP0350 A OOB TJ Slezan Opava 22:15 + 2:06
6. Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž 23:51 + 3:42
7. Mrózek Teresa TRI0251 B TJ TŽ Třinec 24:13 + 4:04
8. Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava 24:30 + 4:21
9. Kočová Halina TZL0255 B SKOB Zlín 26:24 + 6:15
10. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 26:30 + 6:21
11. Bednaříková Sára LCE0252 B OOB TJ Slovan Luhačovice 26:36 + 6:27
12. Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 27:19 + 7:10
13. Binarová Adéla UOL0452 B SOB Olomouc 27:21 + 7:12
14. Tichá Julie TZL0252 B SKOB Zlín 27:56 + 7:47
15. Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 28:03 + 7:54
16. Greschnerová Tereza ASU0299 C Magnus Orienteering 28:35 + 8:26
17. Mulíčková Markéta ABM0362 B KOB Moira Brno 30:02 + 9:53
18. Sedlářová Jolana TBM0359 B KOS TJ Tesla Brno 30:11 + 10:02
19. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 30:55 + 10:46
20. Nevěřilová Kateřina LCE0254 B OOB TJ Slovan Luhačovice 37:22 + 17:13
21. Tesařová Tereza KSU0393 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:44 + 20:35
22. Janků Daniela LCE0350 B OOB TJ Slovan Luhačovice 41:57 + 21:48
23. Šuráňová Pavlína TZL0257 B SKOB Zlín 42:40 + 22:31
24. Richterová Julie ADA0351 C OOB Spartak Adamov 44:44 + 24:35
25. Panovcová Anita OTK0351 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 45:31 + 25:22
D16B
2.50 km, 90 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava 22:05
2. Hájková Lenka SOP0050 A OOB TJ Slezan Opava 25:22 + 3:17
3. Warcopová Kateřina TRI0150 B TJ TŽ Třinec 30:05 + 8:00
4. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 32:29 + 10:24
5. Plášková Anna LCE0152 B OOB TJ Slovan Luhačovice 34:16 + 12:11
6. Malotová Kamila LCE0055 B OOB TJ Slovan Luhačovice 34:32 + 12:27
7. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 34:41 + 12:36
8. Ressová Tereza LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovice 38:21 + 16:16
9. Špendlíková Kamila LCE0051 B OOB TJ Slovan Luhačovice 43:15 + 21:10
10. Čeleďová Justýna TZL0152 C SKOB Zlín 43:34 + 21:29
11. Pšenčíková Adéla KSU0050 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:14 + 41:09
12. Radová Kateřina ABM0199 B KOB Moira Brno 67:36 + 45:31
13. Matulíková Aneta TZL0050 C SKOB Zlín 71:45 + 49:40
14. Sadílková Iva VIC0151 C OB Vizovice 103:06 + 81:01
D18B
2.70 km, 90 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 28:25
2. Vlachová Kateřina KON9898 A KOB Konice 31:09 + 2:44
3. Zatloukalová Romana SSU9950 B SK Severka Šumperk 31:48 + 3:23
4. Soldánová Tereza JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov 32:19 + 3:54
5. Utíkalová Kateřina TBM9952 B KOS TJ Tesla Brno 33:35 + 5:10
6. Kůstková Daniela VIC9898 B OB Vizovice 33:45 + 5:20
6. Vývodová Jana ASU9852 A Magnus Orienteering 33:45 + 5:20
8. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 34:28 + 6:03
9. Švidrnochová Lenka SOP9952 B OOB TJ Slezan Opava 35:56 + 7:31
10. Pilcová Sabina JPV9898 A Oddíl OS SK Prostějov 36:11 + 7:46
11. Chroustová Šárka ZBM9862 B SK Žabovřesky Brno 37:45 + 9:20
12. Slovenčíková Eliška VIC9959 B OB Vizovice 39:15 + 10:50
13. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 39:55 + 11:30
14. Malivánková Eva ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno 40:28 + 12:03
D20B
2.70 km, 90 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nedbálková Hana ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno 46:39 0
2. Pěčková Veronika SKM9651 C KOB Směr Kroměříž 51:04 + 4:25 0
D21B
4.00 km, 135 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 6957
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 36:58 7868
2. Odehnalová Tereza ZBM9757 A SK Žabovřesky Brno 41:58 + 5:00 6975
3. Mrštíková Květa LPU8753 C OK Lokomotiva Pardubice 42:36 + 5:38 6862
4. Pijáková Barbora 53S9450 C KOB Sokol Pezinok 43:36 + 6:38
5. Kamererová Valerie KAM9452 C OK Kamenice 43:43 + 6:45 6663
6. Horčičková Eva UOL7051 C SOB Olomouc 44:55 + 7:57 6448
7. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 46:57 + 9:59 6085
8. Daňková Veronika SBK8151 C KOB Start Blansko 49:11 + 12:13 5686
9. Boháčová Lucie PTE8771 C TJ Sokol Ptení 50:06 + 13:08 5523
10. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 50:24 + 13:26 5469
11. Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 50:36 + 13:38 5433
12. Tesařová Marcela AOP9450 C Orientační Běh Opava 51:11 + 14:13 5329
13. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 51:30 + 14:32 5273
14. Novotná Martina PHK8255 C OK 99 Hradec Králové 52:37 + 15:39 5073
15. Vlachová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava 53:18 + 16:20 4951
16. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 53:24 + 16:26 4933
17. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 55:41 + 18:43 4526
18. Dittrichová Zuzana KON9175 C KOB Konice 57:17 + 20:19 4240
19. Procházková Marie SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava 58:10 + 21:12 4082
20. Stehlíková Jana ZBM8659 C SK Žabovřesky Brno 58:39 + 21:41 3996
21. Fučíková Hana VBM7751 C VSK Mendelu Brno 59:24 + 22:26 3862
22. Šestáková Petra RBK9357 C SK Radioklub Blansko 61:42 + 24:44 3451
23. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 64:14 + 27:16 2998
24. Kamererová Klára KAM9154 C OK Kamenice 66:34 + 29:36 2582
25. Stoszková Jana AOP8850 C Orientační Běh Opava 69:20 + 32:22 2088
26. Csakvaryová Lenka SBK8383 C KOB Start Blansko 97:25 + 60:27 0
Moučková Andrea RBK9257 C SK Radioklub Blansko DISK 0
D35B
3.50 km, 125 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 38:42
2. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 40:55 + 2:13
3. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 42:38 + 3:56
4. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 49:03 + 10:21
5. Smolíková Kateřina KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:12 + 11:30
6. Jílková Hana KON8080 C KOB Konice 50:44 + 12:02
7. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 51:46 + 13:04
8. Binarová Jitka UOL7751 C SOB Olomouc 54:05 + 15:23
9. Urbanová Monika 43S7751 C ŠK Sandberg Bratislava 56:20 + 17:38
10. Ehlová Pavla TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno 57:48 + 19:06
11. Němečková Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 58:29 + 19:47
12. Vyškovská Radka ZVS7450 C TJ Zbrojovka Vsetín 60:08 + 21:26
13. Doušková Klára TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno 68:29 + 29:47
D40B
2.70 km, 75 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fukátková Miroslava VIC7658 C OB Vizovice 33:09
2. Čechová Marcela TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno 33:33 + 0:24
3. Valíková Petra AOP7351 C Orientační Běh Opava 33:37 + 0:28
4. Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 35:07 + 1:58
5. Klímová Barbora OTK7251 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 40:40 + 7:31
6. Richterová Nataša ADA7451 C OOB Spartak Adamov 41:19 + 8:10
7. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 42:23 + 9:14
8. Strýčková Monika ADA7454 C OOB Spartak Adamov 47:35 + 14:26
9. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:39 + 14:30
10. Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 48:51 + 15:42
11. Urbánková Lenka NNNXXYA C Neregistrovaní 59:19 + 26:10
12. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 60:24 + 27:15
13. Urbanová Edita STE7454 C SK SKI-OB Šternberk 67:11 + 34:02
D45B
2.60 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 27:14
2. Kovaříková Mária TRI6950 C TJ TŽ Třinec 28:35 + 1:21
3. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 31:07 + 3:53
4. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 32:28 + 5:14
5. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 32:35 + 5:21
6. Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 34:33 + 7:19
7. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 36:43 + 9:29
8. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 36:57 + 9:43
9. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 37:36 + 10:22
10. Ciencialová Bohumila TRI6957 C TJ TŽ Třinec 38:40 + 11:26
11. Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice 41:23 + 14:09
12. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:33 + 15:19
13. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 43:00 + 15:46
14. Odehnalová Kamila ABM7052 C KOB Moira Brno 44:51 + 17:37
15. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 45:45 + 18:31
16. Hadačová Gabriela AOP6751 C Orientační Běh Opava 56:10 + 28:56
17. Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc 58:11 + 30:57
18. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 67:31 + 40:17
D50B
2.40 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 28:57
2. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 31:01 + 2:04
3. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 31:32 + 2:35
4. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 33:10 + 4:13
5. Denysenko Tamara 38S6150 C VZA Žilina 33:40 + 4:43
6. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 34:31 + 5:34
7. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 35:44 + 6:47
8. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 36:10 + 7:13
9. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 38:17 + 9:20
10. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 49:40 + 20:43
11. Slezáková Jitka LCE6351 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:59 + 24:02
D55B
2.40 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stackeová Anna LCE5551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:02
2. Pijáková Eva 53SXXXA C KOB Sokol Pezinok 50:09 + 8:07
3. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 58:51 + 16:49
D60B
2.30 km, 65 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Řezníková Renáta AOP5451 C Orientační Běh Opava 65:38
2. Cigošová Anna TBM5253 C KOS TJ Tesla Brno 81:55 + 16:17
D65B
2.30 km, 65 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 42:19
2. Mrkvicová Ludmila ZLH4950 C OOB TJ Zlaté Hory 55:01 + 12:42
3. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 57:36 + 15:17
4. Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 69:16 + 26:57
D70B
2.10 km, 50 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD DISK
DH10N
1.30 km, 75 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Johana TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno 24:55
2. Stacke Václav LCE0703 C OOB TJ Slovan Luhačovice 29:33 + 4:38
2. Pernička Martin TZL0800 C SKOB Zlín 29:33 + 4:38
4. Strýčková Bára ADA0852 C OOB Spartak Adamov 31:31 + 6:36
5. Matochová Anna TZL C SKOB Zlín 33:51 + 8:56
6. Škodová Štěpánka LCE0852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 39:54 + 14:59
7. Ambrož Kryštof TZL0803 C SKOB Zlín 41:22 + 16:27
H10C
1.50 km, 75 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urbánek Tomáš ZBM0604 C SK Žabovřesky Brno 19:31
2. Čech Radan TBM0611 C KOS TJ Tesla Brno 19:54 + 0:23
3. Strakoš Ondřej TZL0601 C SKOB Zlín 24:15 + 4:44
4. Volkov Maksym 38S0700 C VZA Žilina 24:29 + 4:58
5. Pernička Václav TZL0602 C SKOB Zlín 30:27 + 10:56
6. Pěček Jakub SKM0700 C KOB Směr Kroměříž 36:23 + 16:52
7. Richter Rudolf ADA0601 C OOB Spartak Adamov 39:53 + 20:22
8. Palát Přemek TTR0601 C OOB Třebíč 40:01 + 20:30
9. Honner Jaroslav TZL0701 C SKOB Zlín 41:22 + 21:51
10. Pastuszek Tomáš TZL0603 C SKOB Zlín 46:00 + 26:29
11. Brňák Jakub 43S0701 C ŠK Sandberg Bratislava 47:38 + 28:07
12. Denemarek Max TBM0800 C KOS TJ Tesla Brno 51:06 + 31:35
Doušek Vilém TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno DISK
H12C
2.10 km, 90 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ehl Ondřej TBM0404 C KOS TJ Tesla Brno 22:09
2. Novosad Pavel TZL0404 B SKOB Zlín 24:19 + 2:10
3. Kovařík Tomáš TRI0400 B TJ TŽ Třinec 25:35 + 3:26
4. Pekárek Tobias TZL0502 B SKOB Zlín 25:38 + 3:29
5. Strýček Jan ADA0503 C OOB Spartak Adamov 26:10 + 4:01
6. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 27:18 + 5:09
7. Kukurugya Šimon 43S0402 C ŠK Sandberg Bratislava 27:55 + 5:46
8. Hustý Adam TZL0403 C SKOB Zlín 28:29 + 6:20
9. Šemnický Jakub TZL0400 B SKOB Zlín 28:54 + 6:45
10. Graubner Tadeáš C 30:15 + 8:06
11. Eichler Vít TZL0401 B SKOB Zlín 34:45 + 12:36
12. Urban Michal 43S0401 C ŠK Sandberg Bratislava 38:38 + 16:29
13. Vaněk Ondřej TZL0402 C SKOB Zlín 41:11 + 19:02
14. Martinek Matyáš TZL0504 C SKOB Zlín 47:59 + 25:50
15. Pěček Dominik SKM0401 C KOB Směr Kroměříž 49:43 + 27:34
16. Němec Filip TZL0503 C SKOB Zlín 55:50 + 33:41
17. Vaněk Bořek TZL0505 C SKOB Zlín 58:44 + 36:35
Fišer Martin TZL0405 C SKOB Zlín DISK
H14B
2.40 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chovanec Václav TZL0201 A SKOB Zlín 21:05
2. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 22:07 + 1:02
3. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 22:26 + 1:21
4. Haltof Marek TRI0200 B TJ TŽ Třinec 22:37 + 1:32
5. Valík Adam AOP0301 B Orientační Běh Opava 23:19 + 2:14
6. Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec 24:39 + 3:34
7. Lukašák Šimon STE0202 B SK SKI-OB Šternberk 25:04 + 3:59
8. Coufal Jáchym ZBM0200 B SK Žabovřesky Brno 25:47 + 4:42
9. Štábl Adam KSU0401 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:26 + 5:21
10. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 26:33 + 5:28
11. Čech Vít AOP0302 B Orientační Běh Opava 26:36 + 5:31
12. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:58 + 6:53
13. Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 28:28 + 7:23
14. Doležal Matyáš STE0208 B SK SKI-OB Šternberk 29:04 + 7:59
15. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:13 + 8:08
16. Blank Noah SKM0201 B KOB Směr Kroměříž 29:25 + 8:20
17. Lička Adam TBM0326 B KOS TJ Tesla Brno 30:44 + 9:39
18. Patterman Prokop KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:56 + 10:51
19. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 33:36 + 12:31
20. Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 34:07 + 13:02
21. Balogh Michal 43S0300 C ŠK Sandberg Bratislava 34:12 + 13:07
22. Jirka Matyáš ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov 35:14 + 14:09
23. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 37:34 + 16:29
24. Urbánek Adam ZBM0302 B SK Žabovřesky Brno 38:12 + 17:07
25. Dostál František UOL0201 C SOB Olomouc 38:39 + 17:34
26. Mielec Radomír AOV0301 B OOB TJ Baník Ostrava 40:14 + 19:09
27. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 42:31 + 21:26
28. Palát Tomáš ABM0307 B KOB Moira Brno 48:05 + 27:00
29. Koňařík Vít SVS0200 B Orientklub Vsetín 55:46 + 34:41
30. Haltof Adam TRI0300 B TJ TŽ Třinec 63:29 + 42:24
Palát Bohuslav TTR0201 B OOB Třebíč DISK
H16B
3.10 km, 125 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafář Martin KSU0105 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:55
2. Grebík Radim ASU0101 B Magnus Orienteering 26:07 + 0:12
3. Kroul Josef KSU0044 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:39 + 1:44
4. Kovařík Martin TRI0101 A TJ TŽ Třinec 29:38 + 3:43
5. Adámek Filip ABM0101 B KOB Moira Brno 30:26 + 4:31
6. Tuharský Erik TRI0100 B TJ TŽ Třinec 30:35 + 4:40
7. Zentrich Dušan LCE0012 B OOB TJ Slovan Luhačovice 31:29 + 5:34
8. Kukurugya Matej 43S0103 C ŠK Sandberg Bratislava 31:49 + 5:54
9. Valík Tomáš AOP0001 A Orientační Běh Opava 32:21 + 6:26
10. Panovec Kryštof LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovice 33:41 + 7:46
11. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 36:02 + 10:07
12. Šimek Štěpán UOL0104 B SOB Olomouc 37:35 + 11:40
13. Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:39 + 11:44
14. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 37:56 + 12:01
15. Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 39:08 + 13:13
16. Babišta Antonín KSU0111 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:04 + 14:09
17. Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 40:59 + 15:04
18. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 41:59 + 16:04
19. Prachař Matouš UOL0000 B SOB Olomouc 42:57 + 17:02
20. Urban Matej 43S0102 C ŠK Sandberg Bratislava 44:16 + 18:21
21. Zvoníček Jiří SKM0101 C KOB Směr Kroměříž 47:00 + 21:05
22. Balogh Matúš 43S0100 C ŠK Sandberg Bratislava 52:45 + 26:50
23. Němec Ondřej TBM0114 B KOS TJ Tesla Brno 67:01 + 41:06
Bitto Maxim LCE0003 B OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H18B
3.70 km, 135 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gedeon Dominik KSU9900 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:34
2. Tesař Vojtěch AOP9900 B Orientační Běh Opava 35:36 + 1:02
3. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB Moira Brno 38:45 + 4:11
4. Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno 41:33 + 6:59
5. Procházka Zdeněk SOP9901 A OOB TJ Slezan Opava 43:37 + 9:03
6. Ingršt Matěj ABM9907 B KOB Moira Brno 43:45 + 9:11
7. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 45:03 + 10:29
8. Ondráček Radek KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:12 + 10:38
9. Chaloupka Josef UOL9801 B SOB Olomouc 45:58 + 11:24
10. Müller Tomáš OTK9901 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 46:31 + 11:57
11. Procházka Jakub SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava 49:42 + 15:08
12. Šnyrch Tomáš ABM9919 B KOB Moira Brno 50:24 + 15:50
13. Šnyrch Jakub ABM9906 B KOB Moira Brno 50:49 + 16:15
14. Král Jan ZBM9904 B SK Žabovřesky Brno 52:28 + 17:54
15. Zvoníček Jan SKM9801 B KOB Směr Kroměříž 54:18 + 19:44
16. Ptáček Patrik BBM9800 A BETA URSUS Orienteering 57:13 + 22:39
17. Gilík Marek SOP9904 C OOB TJ Slezan Opava 75:54 + 41:20
Kašpar Petr JPV9915 B Oddíl OS SK Prostějov DISK
H20B
3.70 km, 135 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jonáš Martin 43S9601 C ŠK Sandberg Bratislava 28:54
2. Walach Ondřej TRI9601 B TJ TŽ Třinec 32:51 + 3:57 0
3. Drozd Michal BBM9701 B BETA URSUS Orienteering 40:15 + 11:21 0
4. Konečný Daniel BBM9702 B BETA URSUS Orienteering 40:24 + 11:30 0
5. Kašpar Jakub ASU9747 B Magnus Orienteering 42:47 + 13:53 0
Poštulka Tomáš STE9700 B SK SKI-OB Šternberk DISK 0
H21K
4.00 km, 165 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 3026
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Otrusina Jan ABM9210 C KOB Moira Brno 44:33 3307
2. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 47:06 + 2:33 3137
3. Dressler Jan SBK7911 C KOB Start Blansko 49:12 + 4:39 2996
4. Denemarek Ivo BBM7901 C BETA URSUS Orienteering 49:17 + 4:44 2990
5. Kůr Jiří ZBM8304 C SK Žabovřesky Brno 49:20 + 4:47 2987
6. Daněk Roman SBK7541 C KOB Start Blansko 50:05 + 5:32 2937
7. Kadlček Václav TZL C SKOB Zlín 63:58 + 19:25
8. Erben Martin SOP9001 C OOB TJ Slezan Opava 84:10 + 39:37 652
9. Dlabaja Petr C 107:18 + 62:45
Hrazdil Jiří 9BC8400 C NNN DISK
H21B
4.90 km, 185 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8481
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Glonek Jakub AOP9602 R Orientační Běh Opava 34:36 9288
2. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 36:08 + 1:32 8918
3. Perůtka Jan LCE8801 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:53 + 4:17 8255
4. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 40:22 + 5:46 7896
5. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:25 + 5:49 7884
6. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:41 + 6:05 7820
7. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:00 + 6:24 7744
8. Fučík Karel VBM7246 C VSK Mendelu Brno 41:04 + 6:28 7727
9. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 41:16 + 6:40 7679
10. Novotný Tomáš PHK8101 C OK 99 Hradec Králové 41:23 + 6:47 7651
11. Jirka Michal PTE8403 C TJ Sokol Ptení 41:41 + 7:05 7579
12. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 42:16 + 7:40 7438
13. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 42:45 + 8:09 7321
14. Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice 43:31 + 8:55 7136
15. Slezák Jiří LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:04 + 9:28 7003
16. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 44:36 + 10:00 6875
17. Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 45:15 + 10:39 6718
18. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 45:49 + 11:13 6581
19. Palát Petr ABM7415 C KOB Moira Brno 46:03 + 11:27 6524
20. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 46:07 + 11:31 6508
21. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 46:26 + 11:50 6432
22. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 46:29 + 11:53 6420
23. Šesták Jakub RBK9001 C SK Radioklub Blansko 47:10 + 12:34 6255
24. Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 48:18 + 13:42 5981
25. Stoklasa Bohumil PLU8417 C TJ SOKOL Plumlov 48:49 + 14:13 5857
26. Kunčar Vít LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 49:43 + 15:07 5639
27. Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 49:48 + 15:12 5619
28. Avner Asaf OOL9200 C SK Haná orienteering 49:58 + 15:22 5579
29. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 50:05 + 15:29 5551
30. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 50:24 + 15:48 5474
31. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 50:33 + 15:57 5438
32. Panovec Jan VIC8931 C OB Vizovice 50:50 + 16:14 5370
33. Stoszek Jakub AOP8300 C Orientační Běh Opava 51:34 + 16:58 5193
34. Kulich Martin ZBM9009 C SK Žabovřesky Brno 53:47 + 19:11 4658
35. Bubela Tomáš ASU8101 C Magnus Orienteering 55:26 + 20:50 4259
36. Kala Matěj OOL8901 C SK Haná orienteering 55:35 + 20:59 4223
37. Měrka Roman VIC8308 C OB Vizovice 56:16 + 21:40 4058
38. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 57:50 + 23:14 3680
39. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 58:15 + 23:39 3579
40. Vašíček Michal ABM8908 C KOB Moira Brno 58:23 + 23:47 3547
41. Pátek Richard ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno 58:31 + 23:55 3515
42. Strachota Tomáš NNN86AA C Neregistrovaní 84:33 + 49:57
Rouš Pavel VBM8102 C VSK Mendelu Brno DISK 0
MS Szórád Daniel SKM C KOB Směr Kroměříž 83:39 + 49:03
H35B
4.00 km, 135 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 34:05
2. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 41:06 + 7:01
3. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:29 + 7:24
4. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:04 + 7:59
5. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 42:34 + 8:29
6. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 43:25 + 9:20
7. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:26 + 9:21
8. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 44:35 + 10:30
9. Pěček Martin SKM7301 C KOB Směr Kroměříž 45:36 + 11:31
10. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 45:49 + 11:44
11. Binar Robert UOL7500 C SOB Olomouc 46:10 + 12:05
12. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 46:19 + 12:14
13. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 47:56 + 13:51
14. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 48:23 + 14:18
15. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 49:29 + 15:24
16. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 49:43 + 15:38
17. Doušek Robert TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno 49:58 + 15:53
18. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 52:11 + 18:06
19. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 54:05 + 20:00
20. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 54:37 + 20:32
21. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 59:29 + 25:24
22. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 72:40 + 38:35
Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk VZDAL
H40B
3.70 km, 130 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 37:06
2. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 42:16 + 5:10
3. Zentrich David OTK7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 44:34 + 7:28
4. Kašpar Jaroslav UOL7004 C SOB Olomouc 46:56 + 9:50
5. Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž 49:49 + 12:43
6. Urban Marek 43S7401 C ŠK Sandberg Bratislava 50:08 + 13:02
7. Peřinka Jan AOP6301 C Orientační Běh Opava 51:07 + 14:01
8. Cienciala Martin TRI7401 C TJ TŽ Třinec 51:23 + 14:17
9. Vorlíček Peter 43S7501 C ŠK Sandberg Bratislava 61:24 + 24:18
10. Lička Lukáš VBM7301 C VSK Mendelu Brno 65:18 + 28:12
11. Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 73:38 + 36:32
12. Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 77:00 + 39:54
13. Brňák Štefan 43S7601 C ŠK Sandberg Bratislava 77:30 + 40:24
14. Urbánek Petr NNNXXYB C Neregistrovaní 79:17 + 42:11
15. Vrána Jan 6HX7300 C Pivín 102:05 + 64:59
Müller Libor OTK7201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
H45B
3.30 km, 120 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jonáš Radoslav 43S6912 C ŠK Sandberg Bratislava 29:48
2. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 32:33 + 2:45
3. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 34:54 + 5:06
4. Čech Tomáš AOP7001 C Orientační Běh Opava 36:37 + 6:49
5. Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 36:42 + 6:54
6. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 37:28 + 7:40
7. Šuráň René LCE7034 C OOB TJ Slovan Luhačovice 39:06 + 9:18
8. Huňka Karel KON6919 C KOB Konice 39:52 + 10:04
9. Odehnal Roman ABM6909 C KOB Moira Brno 40:29 + 10:41
10. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 42:44 + 12:56
11. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 43:47 + 13:59
12. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 46:46 + 16:58
13. Kunz Petr OTK6910 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 47:53 + 18:05
14. Balogh Richard 43S6900 C ŠK Sandberg Bratislava 53:11 + 23:23
15. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 60:27 + 30:39
16. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 63:57 + 34:09
17. Zatloukal Tomáš SSU6700 C SK Severka Šumperk 68:23 + 38:35
18. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 73:25 + 43:37
H50B
3.20 km, 120 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 29:47
2. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 30:16 + 0:29
3. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 33:01 + 3:14
4. Pernica Jiří UOL6501 C SOB Olomouc 33:28 + 3:41
5. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 35:30 + 5:43
6. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 37:40 + 7:53
7. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 37:55 + 8:08
8. Kůstka Marek VIC6403 C OB Vizovice 38:35 + 8:48
9. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 39:53 + 10:06
10. Panovec Vladan OTK6201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 40:15 + 10:28
11. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 41:14 + 11:27
12. Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice 41:36 + 11:49
13. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 43:40 + 13:53
14. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 43:48 + 14:01
15. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 45:57 + 16:10
16. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 49:15 + 19:28
Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení DISK
H55B
2.60 km, 75 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 27:16
2. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 27:50 + 0:34
3. Plášek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice 29:26 + 2:10
4. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 29:48 + 2:32
5. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 30:02 + 2:46
6. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 31:27 + 4:11
7. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 31:50 + 4:34
8. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 32:14 + 4:58
9. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 34:10 + 6:54
10. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 34:15 + 6:59
11. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 36:01 + 8:45
12. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 38:07 + 10:51
13. Cigoš Petr TBM5602 C KOS TJ Tesla Brno 39:48 + 12:32
14. Šebesta Vlastislav TBM5807 C KOS TJ Tesla Brno 40:18 + 13:02
15. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:11 + 19:55
16. Tomášek Pavel OTK5800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 51:54 + 24:38
Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Havířov VZDAL
H60B
2.50 km, 75 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Navrátil Antonín UOL5301 C SOB Olomouc 30:37
2. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 41:14 + 10:37
3. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 43:12 + 12:35
4. Jelínek Roman ADA5506 C OOB Spartak Adamov 51:55 + 21:18
H65B
2.40 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:12
2. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 34:54 + 1:42
3. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 36:11 + 2:59
4. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 36:19 + 3:07
5. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 36:33 + 3:21
6. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 38:24 + 5:12
7. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 38:59 + 5:47
8. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 39:02 + 5:50
9. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 39:50 + 6:38
10. Pěček Vítězslav SKM4903 C KOB Směr Kroměříž 46:30 + 13:18
11. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 59:16 + 26:04
H70B
2.20 km, 45 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 32:31
2. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 36:57 + 4:26
3. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 38:50 + 6:19
4. Mrkvica Miroslav ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 51:05 + 18:34
5. Dospíšil Jaroslav SBR4501 C SKOB Bruntál 55:02 + 22:31
6. Šidla Jiří OTK4001 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 55:21 + 22:50
7. Nosek Jiří OOP4401 C TJ Opava 56:51 + 24:20
8. Sedlář Vladimír AOP4201 C Orientační Běh Opava 77:01 + 44:30
Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD DISK
H75B
2.20 km, 45 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 66:42
HDR
1.30 km, 75 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurfurst Matyáš TZL C SKOB Zlín 18:16
2. Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 22:41 + 4:25
3. Honner Tomáš TZL1001 C SKOB Zlín 23:01 + 4:45
4. Jonášová Ema 43S0951 C ŠK Sandberg Bratislava 23:25 + 5:09
5. Sedláček Matěj HLV1000 C KČT - OB Holešov 25:46 + 7:30
6. Stříteský Tomáš ZVS0801 C TJ Zbrojovka Vsetín 25:47 + 7:31
7. Vorlíčková Lucka 43S0851 C ŠK Sandberg Bratislava 26:42 + 8:26
8. Graubner Mikuláš C 29:14 + 10:58
9. Slováček Ondřej TZL0902 C SKOB Zlín 29:19 + 11:03
10. Valyavka Viktoriya 38S0850 C VZA Žilina 30:46 + 12:30
11. Volkova Maja 38S0950 C VZA Žilina 30:47 + 12:31
12. Mudráková Natálie C 31:21 + 13:05
13. Koňařík Vojtéch SVS0701 C Orientklub Vsetín 31:41 + 13:25
14. Škoda František LCE1113 C OOB TJ Slovan Luhačovice 31:47 + 13:31
15. Král Martin OTK0100 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 32:23 + 14:07
16. Šťastná Barbora ZVS0850 C TJ Zbrojovka Vsetín 33:36 + 15:20
17. Zlatník Eliáš TZL C SKOB Zlín 34:03 + 15:47
18. Hrubanová Lea ZVS C TJ Zbrojovka Vsetín 34:08 + 15:52
19. Klímová Markéta OTK0950 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 34:09 + 15:53
20. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 36:05 + 17:49
21. Pekárek David TZL1000 C SKOB Zlín 37:41 + 19:25
22. Špaček Johan TZL C SKOB Zlín 37:42 + 19:26
23. Kozák Vojtěch TBM1101 C KOS TJ Tesla Brno 37:47 + 19:31
24. Ambrožová Julie TZL C SKOB Zlín 37:53 + 19:37
25. Karásková Denisa ZPV0555 C KOB ZPV Prostějov 39:39 + 21:23
26. Šuráňová Sofie TZL0750 C SKOB Zlín 40:26 + 22:10
27. Věžníková Natálie TTR0777 C OOB Třebíč 41:22 + 23:06
28. Věžník Roman TTR1111 C OOB Třebíč 41:29 + 23:13
29. Smola Jakub TZL C SKOB Zlín 44:12 + 25:56
30. Petřík Stanislav C 44:21 + 26:05
31. Fukátková Ludmila LPU1053 C OK Lokomotiva Pardubice 44:35 + 26:19
32. Rakvica Matěj TZL C SKOB Zlín 47:56 + 29:40
33. Koutný Karel OTK C OOB TJ Jiskra Otrokovice 49:34 + 31:18
34. Rotková Veronika ZBM0854 C SK Žabovřesky Brno 50:29 + 32:13
35. Novotný Vít PHK0901 C OK 99 Hradec Králové 52:51 + 34:35
36. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 64:20 + 46:04
37. Koutná Vendula C 75:39 + 57:23
P
2.00 km, 105 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koutný Marek OTK C OOB TJ Jiskra Otrokovice 25:37
2. Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín 25:46 + 0:09
3. Maliňák Josef SVS5501 C Orientklub Vsetín 27:37 + 2:00
4. Jurčák David SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava 27:57 + 2:20
5. Pěčková Monika SKM7350 C KOB Směr Kroměříž 29:16 + 3:39
6. Vlachová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál 30:21 + 4:44
7. Tichá Markéta C 30:34 + 4:57
8. Rosíková Alžběta Marie TZL0151 C SKOB Zlín 31:53 + 6:16
9. Tichá Ladislava C 34:01 + 8:24
10. Vršková Dagmar ZBM7850 C SK Žabovřesky Brno 34:43 + 9:06
11. Palátová Lenka TTR7551 C OOB Třebíč 36:01 + 10:24
12. Haltof Jindřich TRI6201 C TJ TŽ Třinec 37:20 + 11:43
13. Vránová Helena UOL7652 C SOB Olomouc 39:02 + 13:25
14. Kunz Marek OTK0201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 40:53 + 15:16
15. Stříteský Tomáš ZVS7401 C TJ Zbrojovka Vsetín 41:33 + 15:56
16. Pastuszková Eliška TZL7878 C SKOB Zlín 47:42 + 22:05
17. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 50:51 + 25:14
18. Stryková Vlasta KSU7667 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:49 + 26:12
19. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 55:21 + 29:44
20. Šťastná Pavla ZVS7950 C TJ Zbrojovka Vsetín 61:15 + 35:38
Perničková Lenka TZL C SKOB Zlín DISK
T
4.10 km, 170 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holinka Martin ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov 42:17
2. Stehlík Martin ZBM8503 C SK Žabovřesky Brno 48:01 + 5:44
3. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 55:57 + 13:40
4. Kuchař Jiří 4HCXXXX C PSÍ TÝM 60:32 + 18:15
5. Kavánková Jana NNNXXXA C Neregistrovaní 63:19 + 21:02
6. Otrusinová Helena ABM7054 C KOB Moira Brno 63:43 + 21:26
7. Bajger Adam 7SC9700 C Neregistrovaní - MOV 70:11 + 27:54
8. Brňáková Martina 43S7752 C ŠK Sandberg Bratislava 71:31 + 29:14
9. Šnyrchová Jitka ABM7653 C KOB Moira Brno 75:43 + 33:26
10. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 79:04 + 36:47
11. Strýček Jiří ADA6701 C OOB Spartak Adamov 98:29 + 56:12
12. Kuchařová Anna 4HCXXXY C PSÍ TÝM 113:09 + 70:52
Marcaníková Jana TZL5150 C SKOB Zlín DISK