Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
24.09.2016
Místo konání:
Praha 5-Malá Chuchle
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Mapa:
Klobouk 2015, 1:10 000, E 5m, A4, zpracovaná podle ISOM, stav březen 2015
Ředitel závodu:
Němečková Jarmila - R2
Hlavní rozhodčí:
Uher Petr - R3
Stavitel tratí:
Aschermann Jan - R3
Protokol:
Zádovod proběhl za krásného počasí a ke spokojenosti pražské OB obce.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     T1     T3     T5     T5ULTIMATE     TF    
D10
1.90 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 18:32
2. Dittrtová Rozálie LME0650 C SK Los Mělník 19:29 + 0:57
3. Kotenová Markéta RIC0651 C OB Říčany 20:31 + 1:59
4. Kudrnáčová Marta KAM0754 C OK Kamenice 22:03 + 3:31
5. Kohoutová Zdeňka DKL0651 C KOB Kladno 22:05 + 3:33
6. Maříková Alžběta FSP0650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 22:26 + 3:54
7. Mácová Štěpánka 81C0650 C Cirkus Čakovice 22:56 + 4:24
8. Izáková Eva EKP0651 C VŠTJ Ekonom Praha 23:23 + 4:51
9. Folprechtová Julie VSP0653 C USK Praha 23:44 + 5:12
10. Malečková Pavlína PGP0850 C SK Praga 24:01 + 5:29
11. Měšťanová Tereza TAP0653 C KOB TRETRA Praha 24:38 + 6:06
12. Kotková Adéla RIC0655 C OB Říčany 24:47 + 6:15
13. Koubková Tereza DOR0651 C OK Dobříš 25:08 + 6:36
14. Blahová Karolína KAM0752 C OK Kamenice 26:35 + 8:03
15. Vlašaná Karolína DOR0751 C OK Dobříš 29:31 + 10:59
16. Stará Barbora FSP0752 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 30:17 + 11:45
16. Hroňková Barbora VSP0650 C USK Praha 30:17 + 11:45
18. Jandová Eva DOR0752 C OK Dobříš 31:10 + 12:38
19. Bublíková Klára TAP0752 C KOB TRETRA Praha 31:51 + 13:19
20. Mišeková Kateřina KAM0756 C OK Kamenice 32:13 + 13:41
21. Lampová Amálie DKP0752 C Oddíl OB Kotlářka 32:38 + 14:06
22. Neuerová Anna DOR0656 C OK Dobříš 35:16 + 16:44
23. Hudosová Kristýna RIC0750 C OB Říčany 36:24 + 17:52
24. Nemšovská Magdalena VSP0853 C USK Praha 38:02 + 19:30
25. Kindlová Anežka RIC0850 C OB Říčany 40:44 + 22:12
26. Vosátková Julie RIC0755 C OB Říčany 41:41 + 23:09
27. Pangracová Anna MFP0650 C VŠSK MFF UK Praha 42:13 + 23:41
Růžičková Ema RIC0653 C OB Říčany DISK
D10L
1.90 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pěkná Alžběta ROU0950 C SKOB Roudnice nad Labem 24:57
2. Mikulová Tereza ZVO0851 C OB SK Zvole 28:52 + 3:55
3. Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 29:24 + 4:27
4. Dostálová Judita HCE0750 C TJ Hostivice 31:40 + 6:43
5. Nedbalová Klára MFP0850 C VŠSK MFF UK Praha 32:00 + 7:03
6. Mácová Natálie 81C0750 C Cirkus Čakovice 32:56 + 7:59
7. Havlová Tereza KNC0750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 34:16 + 9:19
8. Balejová Sofie KAM0951 C OK Kamenice 34:42 + 9:45
9. Stará Žofie FSP0851 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 35:36 + 10:39
10. Lampová Julie DKP0952 C Oddíl OB Kotlářka 35:44 + 10:47
11. Kalistová Alena PGP0854 C SK Praga 35:57 + 11:00
12. Mišeková Lucie KAM1050 C OK Kamenice 36:59 + 12:02
13. Baštová Justýna DOR0952 C OK Dobříš 41:18 + 16:21
14. Neuerová Eliška DOR1051 C OK Dobříš 42:27 + 17:30
15. Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha 43:26 + 18:29
D12
2.70 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelantová Martina RIC0550 B OB Říčany 23:50
2. De Heij Laura RIC0450 B OB Říčany 24:56 + 1:06
3. Černá Ema ROU0451 B SKOB Roudnice nad Labem 26:20 + 2:30
4. Aschermannová Klára VSP0454 C USK Praha 28:16 + 4:26
5. Víšková Veronika KAM0452 B OK Kamenice 30:23 + 6:33
6. Linhartová Klára ZVO0556 C OB SK Zvole 30:29 + 6:39
7. Štěpánková Julie KAM0458 C OK Kamenice 31:52 + 8:02
8. Kramlová Barbora ZVO0452 C OB SK Zvole 32:46 + 8:56
9. Arnoštová Veronika DOR0455 B OK Dobříš 32:56 + 9:06
10. Balejová Julie KAM0551 C OK Kamenice 33:52 + 10:02
11. Nováková Markéta NNN0471 C Neregistrovaní (NNN) 34:43 + 10:53
12. Vlašaná Michaela DOR0452 C OK Dobříš 34:49 + 10:59
13. Beranová Hana VSP0455 C USK Praha 35:27 + 11:37
14. Bambousková Julie DOR0650 C OK Dobříš 35:30 + 11:40
15. Cincibusová Lenka FSP0450 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:23 + 13:33
16. Švecová Karolína ZVO0557 C OB SK Zvole 41:31 + 17:41
17. Pokorná Terezie RIC0552 C OB Říčany 42:45 + 18:55
18. Rendová Kateřina KAM0550 C OK Kamenice 47:42 + 23:52
19. Redlová Barbora SLA0650 C SKOB Slaný 48:29 + 24:39
20. Kotenová Barbora RIC0452 B OB Říčany 49:06 + 25:16
21. Rosendorfová Hana TAP0551 C KOB TRETRA Praha 52:21 + 28:31
22. Chmelařová Romana PGP0553 C SK Praga 55:28 + 31:38
23. Vosátková Eliška RIC0553 C OB Říčany 61:10 + 37:20
24. Müllerová Hana HCE0650 C TJ Hostivice 94:46 + 70:56
Oujeská Simona ADA0551 C OOB Spartak Adamov DISK
Trešlová Veronika KAM0457 C OK Kamenice DISK
D14
2.90 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Aschermannová Tereza VSP0253 C USK Praha 27:38
2. Štraitová Jolana VSP0456 B USK Praha 32:12 + 4:34
3. Smolková Barbora TAP0356 C KOB TRETRA Praha 36:41 + 9:03
4. Fantová Kateřina EKP0256 B VŠTJ Ekonom Praha 36:48 + 9:10
5. Kastnerová Jessica DOR0250 B OK Dobříš 38:42 + 11:04
6. Čermáková Klára 7VX0350 C MNH 38:44 + 11:06
7. Votavová Žofie KNC0250 B Sokol Kostelec n. Č. l. 42:41 + 15:03
8. Baštová Julie DOR0353 C OK Dobříš 42:53 + 15:15
9. Štěpánková Ema KAM0255 B OK Kamenice 45:07 + 17:29
10. Švecová Anežka ZVO0352 C OB SK Zvole 46:47 + 19:09
11. Nentvichová Julie DOR0351 B OK Dobříš 47:06 + 19:28
12. Berounská Anna VSP0256 C USK Praha 52:43 + 25:05
13. Janderová Barbora PGP0251 C SK Praga 54:02 + 26:24
14. Kramlová Kateřina ZVO0353 C OB SK Zvole 57:41 + 30:03
15. Selucká Alžběta KAM0257 C OK Kamenice 58:31 + 30:53
16. Neubauerová Anna DOR0456 C OK Dobříš 77:56 + 50:18
Sládečková Barbora RIC0250 C OB Říčany DISK
Berounská Adéla VSP0352 C USK Praha DISK
MS Nováková Eliška PDY0150 C Běhej Poděbrady 55:30 + 27:52
D16
3.80 km, 120 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Aschermannová Karolína KAM0051 A OK Kamenice 37:50
2. Rosendorfová Lenka TAP0153 B KOB TRETRA Praha 39:52 + 2:02
3. Hovorková Tereza ZVO0153 C OB SK Zvole 49:05 + 11:15
4. Halamová Barbora TAP0150 B KOB TRETRA Praha 49:35 + 11:45
5. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 52:14 + 14:24
6. Rusá Vendula DCE0150 C KOB Dobřichovice 53:14 + 15:24
7. Blahová Pavla EKP0153 C VŠTJ Ekonom Praha 57:54 + 20:04
8. Geislerová Aneta DKL0151 B KOB Kladno 59:35 + 21:45
9. Popová Jana TAP0252 C KOB TRETRA Praha 61:18 + 23:28
10. Míchalová Šárka KPY0050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 65:59 + 28:09
11. Horychová Zuzana DKL0150 C KOB Kladno 68:22 + 30:32
12. Popová Veronika TAP0253 C KOB TRETRA Praha 70:47 + 32:57
13. Benešová Hana DKL0050 C KOB Kladno 99:11 + 61:21
D18
3.80 km, 120 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nentvichová Klára DOR9950 B OK Dobříš 48:45
2. Kopecká Eliška KNC9850 C Sokol Kostelec n. Č. l. 52:32 + 3:47
3. Klikarová Zuzana DKP9952 C Oddíl OB Kotlářka 77:29 + 28:44
4. Klikarová Ivana DKP9953 C Oddíl OB Kotlářka 90:57 + 42:12
D21K
4.10 km, 150 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1816
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tichovská Hana PGP8251 C SK Praga 61:16 1880
2. Stehlíková Anna RIC9750 C OB Říčany 63:09 + 1:53 1826
3. Kazdová Jana SJC7752 C Sportcentrum Jičín 66:06 + 4:50 1742
4. Sládková Helena TAP9151 C KOB TRETRA Praha 66:30 + 5:14 1731
5. Michaličková Veronika RIC8654 C OB Říčany 70:04 + 8:48 1629
D21L
4.50 km, 140 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5337
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Neumannová Kateřina PVP9250 C VSS Přírodověda Praha 47:35 5676
2. Nedbalová Jana MFP8050 C VŠSK MFF UK Praha 50:06 + 2:31 5412
3. Rusá Šárka KAM9157 C OK Kamenice 54:45 + 7:10 4923
4. Snížková Petra DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka 55:19 + 7:44 4864
5. Králová Michaela MFP7959 C VŠSK MFF UK Praha 56:22 + 8:47 4754
6. Albrechtová Iveta KAM9950 B OK Kamenice 56:24 + 8:49 4750
7. Zimmerová Kateřina KAM9850 A OK Kamenice 58:47 + 11:12 4500
8. Voleská Alice KAM8050 C OK Kamenice 59:23 + 11:48 4437
9. Znamenáčková Helena TAP8153 C KOB TRETRA Praha 59:55 + 12:20 4381
10. Chumová Jana SLP7451 C OOB Slavia Praha 60:15 + 12:40 4346
11. Grolichová Lucie ZBP7850 C OOB SK Zbraslav 61:34 + 13:59 4207
12. Burešová Lenka DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka 67:06 + 19:31 3626
13. Grundmanová Lenka NNN8671 C Neregistrovaní (NNN) 73:24 + 25:49
14. Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Hostivice 75:00 + 27:25 2796
15. Rambová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 76:05 + 28:30 2683
16. Nováková Lucie PGP8552 C SK Praga 78:01 + 30:26 2480
17. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 82:59 + 35:24 1958
18. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 83:33 + 35:58 1898
19. Černá Eliška SCP9050 C OK Sparta Praha 85:09 + 37:34 1730
20. Náhlíková Erika HCE9750 C TJ Hostivice 87:14 + 39:39 1511
21. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 89:52 + 42:17 1235
22. Míková Šárka DKP8255 C Oddíl OB Kotlářka 91:49 + 44:14 1030
23. Kápičková Michaela FSP9550 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 136:34 + 88:59 0
D35
4.00 km, 110 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Arnoštová Kateřina DOR7652 C OK Dobříš 44:14
2. Rydlová Jana VIC7752 C OB Vizovice 45:28 + 1:14
3. Pangrácová Jana MFP7653 C VŠSK MFF UK Praha 46:19 + 2:05
4. Šeborová Tereza DKL8150 C KOB Kladno 47:43 + 3:29
5. Bezpalcová Zuzana OKP7454 C SK OK 24 Praha 48:33 + 4:19
6. Darmovzalová Lenka PGP7951 C SK Praga 53:25 + 9:11
7. Mrázková Jana TUR7850 C OOB TJ Turnov 54:18 + 10:04
8. Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 54:57 + 10:43
9. Siegerová Lucie TAP7552 C KOB TRETRA Praha 56:14 + 12:00
10. Izáková Ivana EKP7453 C VŠTJ Ekonom Praha 57:04 + 12:50
11. Mandová Kateřina DKP7351 C Oddíl OB Kotlářka 57:09 + 12:55
12. Čevelová Ivana EKP7895 C VŠTJ Ekonom Praha 58:50 + 14:36
13. Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 61:37 + 17:23
14. Popová Veronika TAP7450 C KOB TRETRA Praha 62:50 + 18:36
15. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 62:58 + 18:44
16. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 64:13 + 19:59
17. Mirčeva Lenka DOR7350 C OK Dobříš 68:41 + 24:27
18. Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 70:14 + 26:00
19. Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 70:36 + 26:22
20. Růžičková Lucie RIC7351 C OB Říčany 74:58 + 30:44
21. Ledinská Leona DKP8161 C Oddíl OB Kotlářka 76:41 + 32:27
22. Svítilová Pavla BZP7750 C Báječné ženy v orientačním běhu 78:49 + 34:35
23. Pavlíčková Lenka DOR7251 C OK Dobříš 85:04 + 40:50
24. Pilařová Kateřina 5BX8050 C Čepíci 85:28 + 41:14
25. Maříková Markéta FSP7351 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 88:27 + 44:13
26. Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 91:35 + 47:21
27. Marholdová Martina ZVO7451 C OB SK Zvole 107:26 + 63:12
Sládečková Lucie RIC7450 C OB Říčany DISK
Hudosová Gábina RIC7299 C OB Říčany DISK
Janderová Markéta DVP7751 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly DISK
Křížová Lenka KRL7951 C Kometa Kralovice DISK
MS Mácova Martina 81C0050 C Cirkus Čakovice 52:36 + 8:22
D45
3.50 km, 120 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB TRETRA Praha 38:46
2. Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:32 + 0:46
3. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 40:47 + 2:01
4. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 41:25 + 2:39
5. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 42:49 + 4:03
6. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 43:26 + 4:40
7. Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 43:44 + 4:58
8. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 49:25 + 10:39
9. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 50:02 + 11:16
10. Havlíčková Jindra KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 50:05 + 11:19
11. Kopáčková Alena DOR6450 C OK Dobříš 50:22 + 11:36
12. Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 50:33 + 11:47
13. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 52:07 + 13:21
14. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 52:53 + 14:07
15. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 53:20 + 14:34
16. Srbová Libuše 66C C Amateri 54:05 + 15:19
17. Řadová Jaromíra DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka 56:58 + 18:12
17. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 56:58 + 18:12
19. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 57:19 + 18:33
20. Bártová Pavla ZVO7152 C OB SK Zvole 60:45 + 21:59
21. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 66:52 + 28:06
22. Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 68:03 + 29:17
23. Janečková Veronika SOB7151 C SOBSA 69:22 + 30:36
24. Ždimerová Monika LME6950 C SK Los Mělník 70:25 + 31:39
25. Cenková Gabriela HCE7050 C TJ Hostivice 74:14 + 35:28
26. Petrová Martina 6YC6850 C Neregistrovaní 81:51 + 43:05
Zelenková Eugenie DKP5951 C Oddíl OB Kotlářka DISK
D55
3.00 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wolkerová Dagmar TJP5250 C TJ Sokol Troja 47:18
2. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 52:38 + 5:20
3. Jůzková Jaroslava SCP5250 C OK Sparta Praha 53:55 + 6:37
4. Kubátová Milada PGP4750 C SK Praga 54:08 + 6:50
5. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 67:32 + 20:14
6. Wagnerová Lenka DKP5450 C Oddíl OB Kotlářka 69:27 + 22:09
D65
2.60 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 40:40
2. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 57:32 + 16:52
H10
2.10 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bárta Viktor ZVO0601 C OB SK Zvole 19:49
2. Zápotocký Jiří SLA0800 C SKOB Slaný 20:08 + 0:19
3. Semecký Vít TAP0601 C KOB TRETRA Praha 20:32 + 0:43
4. Havlák René ROU0602 C SKOB Roudnice nad Labem 21:22 + 1:33
5. Heller Jakub ROU0702 C SKOB Roudnice nad Labem 21:55 + 2:06
6. Havlák Štěpán ROU0801 C SKOB Roudnice nad Labem 22:47 + 2:58
7. Husák Ondřej SLA0600 C SKOB Slaný 23:02 + 3:13
8. Hradil Martin HCE0600 C TJ Hostivice 23:49 + 4:00
9. Besta Radek 11C0800 C Letci v akci 23:53 + 4:04
10. Brandejs Štěpán DKP0807 C Oddíl OB Kotlářka 24:57 + 5:08
11. Vrba Matyáš FSP0706 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 25:44 + 5:55
12. Horák Martin VSP0601 C USK Praha 26:08 + 6:19
12. Meier David VSP0606 C USK Praha 26:08 + 6:19
14. Jandera Kryštof PGP0700 C SK Praga 27:19 + 7:30
15. Šimek Matouš KAM0800 C OK Kamenice 27:26 + 7:37
16. Ledinský Matěj DKP0602 C Oddíl OB Kotlářka 28:15 + 8:26
17. Pelant Jan RIC0700 C OB Říčany 28:33 + 8:44
18. Kohoutek Tomáš RIC0603 C OB Říčany 29:46 + 9:57
19. Šubrt Ondřej TAP0801 C KOB TRETRA Praha 30:07 + 10:18
20. Matys Ondřej DOR0803 C OK Dobříš 30:11 + 10:22
21. Mencl Josef VSP0602 C USK Praha 31:16 + 11:27
22. Kuttelwascher Adam HCE0601 C TJ Hostivice 31:37 + 11:48
23. Kučera Teodor DOR0800 C OK Dobříš 34:04 + 14:15
24. Jedlička Aleš VSP0800 C USK Praha 38:14 + 18:25
25. Krumlovský Vojtěch RIC0703 C OB Říčany 38:26 + 18:37
26. Izdný Vít DKP0601 C Oddíl OB Kotlářka 39:26 + 19:37
27. Motyčka Filip TAP0704 C KOB TRETRA Praha 40:12 + 20:23
28. Vojkůvka Matěj DOR0804 C OK Dobříš 51:50 + 32:01
29. Izdný Lukáš DKP0811 C Oddíl OB Kotlářka 53:31 + 33:42
30. Kuchař Pavel RIC0604 C OB Říčany 54:23 + 34:34
31. Dragoun Matěj DOR0603 C OK Dobříš 59:49 + 40:00
Cenek Lukáš HCE0602 C TJ Hostivice DISK
Nahi Adam FSP0705 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
MS Mirčeva Tereza DOR0750 C OK Dobříš 36:07 + 16:18
H10L
1.90 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rod Matyáš VSP0803 C USK Praha 21:25
2. Král Samuel MFP0801 C VŠSK MFF UK Praha 26:12 + 4:47
3. Hlaváček Vojtěch TAP0700 C KOB TRETRA Praha 26:32 + 5:07
4. Geisler Richard DKL0700 C KOB Kladno 26:34 + 5:09
5. Kříž Matěj KRL0901 C Kometa Kralovice 27:10 + 5:45
6. Volek Robin KNC0701 C Sokol Kostelec n. Č. l. 28:17 + 6:52
7. Kleňha Richard DKP0809 C Oddíl OB Kotlářka 31:06 + 9:41
8. Schnabl Jakub RIC0706 C OB Říčany 32:11 + 10:46
9. Folprecht Lukáš VSP0802 C USK Praha 32:15 + 10:50
10. Kučera Jakub VSP0900 C USK Praha 32:46 + 11:21
11. Vojkůvka Filip DOR0902 C OK Dobříš 33:18 + 11:53
12. Schnabl Petr RIC0802 C OB Říčany 34:10 + 12:45
13. Perkner Vít ZVO0603 C OB SK Zvole 35:59 + 14:34
14. Hroněk Štěpán VSP0700 C USK Praha 38:58 + 17:33
15. Pilař František 5BX0900 C Čepíci 45:13 + 23:48
16. Míka Luboš DKP1101 C Oddíl OB Kotlářka 99:57 + 78:32
17. Poslední Šimon NNN0721 C Neregistrovaní (NNN) 101:55 + 80:30
H12
2.90 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabát Martin EKP0412 B VŠTJ Ekonom Praha 22:12
2. Janda Jakub DOR0403 B OK Dobříš 22:13 + 0:01
3. Blaha Jiří EKP0401 B VŠTJ Ekonom Praha 22:35 + 0:23
4. Štrait Vilém VSP0701 C USK Praha 22:48 + 0:36
5. Blaha Michal EKP0402 C VŠTJ Ekonom Praha 24:41 + 2:29
6. Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha 26:17 + 4:05
7. Heller Jiří ROU0501 C SKOB Roudnice nad Labem 26:57 + 4:45
8. Holeček Štěpán RIC0401 B OB Říčany 27:01 + 4:49
9. Melišík Jan TAP0502 C KOB TRETRA Praha 28:17 + 6:05
10. Jíra Filip ROZ0500 C OK Roztoky 29:07 + 6:55
11. Jiras Jenda DOR0505 C OK Dobříš 29:19 + 7:07
12. Černý Antonín TAP0402 C KOB TRETRA Praha 31:17 + 9:05
13. Král Adam MFP0507 B VŠSK MFF UK Praha 34:48 + 12:36
14. Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 C OK Dobříš 35:08 + 12:56
15. Pilát Bořivoj DKL0500 C KOB Kladno 35:47 + 13:35
16. Nemšovský Filip VSP0500 C USK Praha 36:42 + 14:30
17. Schnabl David RIC0508 C OB Říčany 37:20 + 15:08
18. Cylek Ondřej VSP0501 C USK Praha 37:24 + 15:12
19. Marhold Václav ZVO0501 C OB SK Zvole 39:51 + 17:39
20. Izák Daniel EKP0400 C VŠTJ Ekonom Praha 41:05 + 18:53
21. Snížek Martin DOR0405 B OK Dobříš 41:23 + 19:11
22. Mucha Ondřej RIC0400 C OB Říčany 41:31 + 19:19
23. Dudla Teodor DOR0401 C OK Dobříš 45:22 + 23:10
24. Snížek Ondřej DOR0406 C OK Dobříš 46:32 + 24:20
25. Smolka Jakub TAP0500 C KOB TRETRA Praha 48:42 + 26:30
26. Černý Matouš TAP0501 C KOB TRETRA Praha 49:53 + 27:41
27. Nový Jáchym DOR0502 C OK Dobříš 51:20 + 29:08
28. Oujeský Lukáš ADA0504 C OOB Spartak Adamov 55:24 + 33:12
29. Krumlovský Tomáš RIC0507 C OB Říčany 59:46 + 37:34
30. Pop Jonáš TAP0600 C KOB TRETRA Praha 68:56 + 46:44
Španěl Benedikt DOR0508 C OK Dobříš DISK
Sládeček Matěj RIC0506 C OB Říčany DISK
Mišoň Daniel KAM0500 C OK Kamenice DISK
H14
3.60 km, 120 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Melišík Martin TAP0200 B KOB TRETRA Praha 28:30
2. Bolehovský Daniel EKP0508 B VŠTJ Ekonom Praha 29:43 + 1:13
3. Bolehovský Michal EKP0200 B VŠTJ Ekonom Praha 30:03 + 1:33
4. Průša Dominik VSP0406 B USK Praha 32:26 + 3:56
5. Kučera Jáchym DOR0301 B OK Dobříš 35:04 + 6:34
6. Tůma Šimon TAP0400 B KOB TRETRA Praha 37:16 + 8:46
7. Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 39:29 + 10:59
8. Cvrček Adam DOR0204 C OK Dobříš 40:05 + 11:35
9. Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 42:17 + 13:47
10. Renda Michal KAM0207 B OK Kamenice 43:16 + 14:46
11. Baldrian Tomáš VSP0405 C USK Praha 43:33 + 15:03
12. Mareš Albert DKP0308 C Oddíl OB Kotlářka 46:56 + 18:26
13. Průša Jan DKL0201 C KOB Kladno 48:35 + 20:05
14. Albrecht Adam KAM0203 C OK Kamenice 51:22 + 22:52
15. Gebauer Jiří LME0300 C SK Los Mělník 52:43 + 24:13
16. Novák Matěj NNN0321 C Neregistrovaní (NNN) 60:47 + 32:17
17. Marhold Přemysl ZVO0301 C OB SK Zvole 65:00 + 36:30
18. Kozadajev Adam KNC0303 C Sokol Kostelec n. Č. l. 88:27 + 59:57
Trunečka Marek DKP0306 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Hrdlička Jan SLA0200 C SKOB Slaný DISK
H16
4.00 km, 130 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 37:39
2. Tachezy Jan DOR0102 B OK Dobříš 46:45 + 9:06
3. Koditek Jonáš KUO0101 B KOB Ústí nad Orlicí 46:48 + 9:09
4. Janda Ondřej DOR0100 B OK Dobříš 47:19 + 9:40
5. Víšek Martin KAM0102 B OK Kamenice 48:05 + 10:26
6. Dědek Matěj TAP0001 B KOB TRETRA Praha 56:59 + 19:20
7. Melichna Matěj DKL0102 B KOB Kladno 58:48 + 21:09
8. Novák Přemysl DKP0107 C Oddíl OB Kotlářka 61:21 + 23:42
9. Marhold Ondřej ZVO0101 B OB SK Zvole 63:10 + 25:31
10. Blaha Petr KAM0104 B OK Kamenice 64:12 + 26:33
11. Rohlík Matěj TAP0010 C KOB TRETRA Praha 65:33 + 27:54
12. Dittrt Štěpán LME0001 C SK Los Mělník 67:03 + 29:24
13. Pethö Alex RIC0100 C OB Říčany 74:15 + 36:36
14. Kohout Václav DKL0101 C KOB Kladno 76:41 + 39:02
15. Zimmer Jan ZVO0001 C OB SK Zvole 79:01 + 41:22
16. Postolka Jonáš DKL0100 C KOB Kladno 79:43 + 42:04
17. Volek Jaroslav KNC0100 C Sokol Kostelec n. Č. l. 90:54 + 53:15
18. Brachtl Adam ZVO0102 C OB SK Zvole 92:31 + 54:52
Čermák Petr TAP0012 C KOB TRETRA Praha DISK
Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga DISK
H18
4.70 km, 150 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ždimera Jan PGP9903 C SK Praga 55:53
2. Borovička Tomáš FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:12 + 1:19
3. Varga Ondřej KNC9900 B Sokol Kostelec n. Č. l. 61:54 + 6:01
4. Postolka Jáchym DKL9900 B KOB Kladno 66:59 + 11:06
5. Ridzoň Daniel DKP9907 C Oddíl OB Kotlářka 73:29 + 17:36
6. Najman Matouš DKP9800 C Oddíl OB Kotlářka 76:42 + 20:49
7. Koubek Václav DOR9900 C OK Dobříš 77:42 + 21:49
8. Pelikán Lukáš DKL9802 C KOB Kladno 85:59 + 30:06
9. Beneš Jan DKL9800 C KOB Kladno 97:56 + 42:03
H21K
4.60 km, 150 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Škrabálek Jan 11C7001 C Letci v akci 48:56
2. Hopanyuk Anatoliy DKP7900 C Oddíl OB Kotlářka 54:35 + 5:39 0
3. Cvrček Antonín TAP9000 C KOB TRETRA Praha 76:54 + 27:58
H21L
6.10 km, 190 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6997
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Arnošt Kamil DOR7301 C OK Dobříš 51:57 7472
2. Klícha Martin 8MX8800 C STALAK RK 56:41 + 4:44
3. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 57:32 + 5:35 6771
4. Vítek Karel DKL9901 A KOB Kladno 57:43 + 5:46 6748
4. Skripnik Štěpán FSP7909 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:43 + 5:46 6748
6. Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 58:10 + 6:13 6691
7. Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice 59:22 + 7:25 6541
8. Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 60:26 + 8:29 6407
9. Kazda Jiří SJC8006 C Sportcentrum Jičín 60:54 + 8:57 6348
10. Pangrác Ondřej MFP7603 C VŠSK MFF UK Praha 61:28 + 9:31 6277
11. Král Aleš MFP7808 C VŠSK MFF UK Praha 63:07 + 11:10 6070
12. Buk Michal ROU9601 B SKOB Roudnice nad Labem 65:14 + 13:17 5804
13. Buk Jindřich ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem 65:43 + 13:46 5743
14. Čermák Radek 7VX6400 C MNH 65:51 + 13:54
15. Michalička David RIC8000 C OB Říčany 66:44 + 14:47 5616
16. Oujeský Tomáš ADA7433 C OOB Spartak Adamov 67:05 + 15:08 5572
17. Kučera Petr MFP7602 C VŠSK MFF UK Praha 67:15 + 15:18 5551
18. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 67:38 + 15:41 5503
19. Dvořák Miroslav ZBP7601 C OOB SK Zbraslav 69:14 + 17:17 5302
20. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 70:11 + 18:14 5183
21. Holub Michal NNN7401 C Neregistrovaní (NNN) 70:52 + 18:55
22. Štěňha Martin EKP7608 C VŠTJ Ekonom Praha 71:18 + 19:21 5043
23. Beneš Filip TAP8701 C KOB TRETRA Praha 72:44 + 20:47 4863
24. Laga Miroslav ZBP7900 C OOB SK Zbraslav 73:18 + 21:21 4791
25. Sládeček Petr RIC7702 C OB Říčany 73:54 + 21:57 4716
26. Vojtík Petr DKP7203 C Oddíl OB Kotlářka 75:19 + 23:22 4538
27. Buzek Martin PGP8401 C SK Praga 76:03 + 24:06 4446
28. Besta Lukáš KNC8101 C Sokol Kostelec n. Č. l. 76:59 + 25:02 4329
29. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 78:15 + 26:18 4170
30. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 79:39 + 27:42 3994
31. Vrabec Tomáš SCP8700 C OK Sparta Praha 83:21 + 31:24 3530
32. Víteček Jan DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 88:26 + 36:29 2892
33. Šedivý Ondřej KNC9103 C Sokol Kostelec n. Č. l. 89:39 + 37:42 2739
34. Voleský Leoš KAM7900 C OK Kamenice 93:41 + 41:44 2233
35. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 96:19 + 44:22 1902
36. Hric Jan MFP6300 C VŠSK MFF UK Praha 112:00 + 60:03 0
Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem DISK 0
Klusáček Radim BOR7710 C OK Jiskra Nový Bor DISK 0
H35
5.40 km, 150 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 54:11
2. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 56:45 + 2:34
3. Jandera Tomáš DVP7304 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 56:52 + 2:41
4. Lampa David DKP7702 C Oddíl OB Kotlářka 60:37 + 6:26
5. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 64:54 + 10:43
6. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 64:57 + 10:46
7. Pelant Michal RIC7400 C OB Říčany 65:57 + 11:46
8. Janda Pavel DOR7600 C OK Dobříš 66:19 + 12:08
9. Švec Karel ZVO7601 C OB SK Zvole 68:29 + 14:18
10. Collis Mark 15G7700 C DRONGO 70:27 + 16:16
11. Kučera Pavel DOR7101 C OK Dobříš 70:45 + 16:34
12. Ledinský Martin DKP7901 C Oddíl OB Kotlářka 72:52 + 18:41
13. Pilař Marek 5BX7700 C Čepíci 74:13 + 20:02
14. Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 78:07 + 23:56
15. Michálek Jan 3BX8000 C ČaČua 78:17 + 24:06
16. Kříž Dušan KRL7800 C Kometa Kralovice 79:23 + 25:12
17. Janeček Ondřej SOB7001 C SOBSA 83:28 + 29:17
18. Vítek Jiří DKL7300 C KOB Kladno 84:05 + 29:54
19. Španěl Ondřej DOR7100 C OK Dobříš 86:52 + 32:41
20. Matys Jan DOR8001 C OK Dobříš 89:59 + 35:48
21. Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 98:12 + 44:01
22. Kohout Zdeněk DKL7200 C KOB Kladno 103:42 + 49:31
23. Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno 143:32 + 89:21
Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga DISK
H45
4.20 km, 140 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urbanec Vít EZL7010 C PEV Zlín 40:40
2. Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 43:34 + 2:54
3. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 46:32 + 5:52
4. Bláha Jan SJP6800 C KČT Slavoj Praha 48:16 + 7:36
5. Chum Jaroslav SLP6601 C OOB Slavia Praha 49:27 + 8:47
6. Velichkov Petar DKP6704 C Oddíl OB Kotlářka 50:59 + 10:19
7. Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB TRETRA Praha 53:07 + 12:27
8. Kopečný Mojmír TAP6402 C KOB TRETRA Praha 54:49 + 14:09
9. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 55:00 + 14:20
10. Strnad Pavel HCE7100 C TJ Hostivice 55:07 + 14:27
11. Hájek Tomáš ZVO6401 C OB SK Zvole 57:57 + 17:17
12. Renda Miroslav KAM7106 C OK Kamenice 62:04 + 21:24
13. Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB TRETRA Praha 62:06 + 21:26
14. Brachtl Daniel ZVO6902 C OB SK Zvole 67:53 + 27:13
15. Votava Petr KNC6602 C Sokol Kostelec n. Č. l. 69:43 + 29:03
16. Kraml Martin ZVO7102 C OB SK Zvole 72:46 + 32:06
17. Beneš Jan DKL6600 C KOB Kladno 73:10 + 32:30
18. Najman Jiří DKP6301 C Oddíl OB Kotlářka 75:01 + 34:21
19. Jun Drahomír KNC5501 C Sokol Kostelec n. Č. l. 79:00 + 38:20
20. Kalista Jiří PGP7105 C SK Praga 79:27 + 38:47
21. Izák Pavel LME7102 C SK Los Mělník 79:56 + 39:16
22. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 85:49 + 45:09
23. Buk Miloslav ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem 90:47 + 50:07
24. Šomvársky Ján NNN5500 C Neregistrovaní (NNN) 92:55 + 52:15
Kraus Ota TJP5700 C TJ Sokol Troja DISK
H55
3.50 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fujan Sláva DKL4800 C KOB Kladno 45:21
1. Strejc Jaroslav ZVO6101 C OB SK Zvole 45:21 + 0:00
3. Koč Lumír MKP5401 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 48:00 + 2:39
4. Wald František FSP5300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:33 + 3:12
5. Dudík Petr DOR5500 C OK Dobříš 48:42 + 3:21
6. Kudrnáč Martin HCE5901 C TJ Hostivice 51:02 + 5:41
7. Knotek Kamil OLP5701 C PSK Olymp Praha 51:52 + 6:31
8. Grivalský Michal PGP5900 C SK Praga 58:04 + 12:43
9. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 58:08 + 12:47
10. Srb Martin 66C5900 C Amateri 60:18 + 14:57
11. Brumek Stanislav DKL5201 C KOB Kladno 64:11 + 18:50
12. Wagner Richard DKP5202 C Oddíl OB Kotlářka 73:09 + 27:48
13. Nechyba Jiri 61C5300 C Stara Hut 73:15 + 27:54
H65
2.60 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kotecký Roman 13G4900 C Octavian Droobers 26:39
2. Böhm Eduard 17A4800 C ASKÖ Salzburg/Henndorf 28:56 + 2:17
3. Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 30:43 + 4:04
4. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 31:35 + 4:56
5. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 32:10 + 5:31
6. Valášek Josef SCP4501 C OK Sparta Praha 45:32 + 18:53
7. Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:42 + 19:03
8. Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha 46:26 + 19:47
9. Šerák Zdeněk MKP4200 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 79:17 + 52:38
Kolský Alexander PGP5000 C SK Praga DISK
H75
2.60 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 31:31
2. Bláha Svatopluk SJP3501 C KČT Slavoj Praha 39:12 + 7:41
3. Vondra Jaroslav FSP3300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:39 + 22:08
4. Hanák Milan FSP3400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 54:34 + 23:03
Louša František KPY3700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
T1
2.00 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baštová Jana DOR7452 C OK Dobříš 31:04
2. Mandová Magdalena DKP0652 C Oddíl OB Kotlářka 36:17 + 5:13
3. Füllsack David DOR8000 C OK Dobříš 39:32 + 8:28
4. Kolencová Sára HCE0651 C TJ Hostivice 43:21 + 12:17
5. Kotulán Matěj 81C0303 C Cirkus Čakovice 44:58 + 13:54
T3
3.10 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimková Markéta KAM7153 C OK Kamenice 43:36
2. Krumlovská Barbora RIC8050 C OB Říčany 44:00 + 0:24
3. Blaha Petr KAM6605 C OK Kamenice 45:54 + 2:18
4. Víšková Alena KAM7451 C OK Kamenice 48:18 + 4:42
5. Nováková Klára NNN0071 C Neregistrovaní (NNN) 50:59 + 7:23
6. Martan Matyáš NNNa112 C Neregistrovaní (NNN) 52:13 + 8:37
7. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 52:57 + 9:21
8. Rendová Iva KAM7152 C OK Kamenice 53:05 + 9:29
9. Hájková Soňa ZVO6951 C OB SK Zvole 54:35 + 10:59
10. Sádovská Petra 55X8750 C CEDA 54:57 + 11:21
11. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 55:19 + 11:43
12. Neuer Pavel DOR7502 C OK Dobříš 58:05 + 14:29
13. Kindl Jiří RIC7901 C OB Říčany 60:59 + 17:23
14. Havlová Eva KNC0078 C Sokol Kostelec n. Č. l. 61:41 + 18:05
15. Svátková Anna SLP9951 C OOB Slavia Praha 62:25 + 18:49
16. Votavová Renata KNC6452 C Sokol Kostelec n. Č. l. 62:52 + 19:16
17. Kolencová Marta NNNb112 C Neregistrovaní (NNN) 67:59 + 24:23
18. Kotulán Jiří 81C5400 C Cirkus Čakovice 68:00 + 24:24
19. Metějková Yvona NNNb113 C Neregistrovaní (NNN) 75:24 + 31:48
20. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 78:38 + 35:02
21. Mišek Michal KAM7202 C OK Kamenice 81:43 + 38:07
22. Trnka Lukáš NNNa111 C Neregistrovaní (NNN) 104:30 + 60:54
Pěkná Eva ROU7550 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
Černá Jana 5BX8450 C Čepíci DISK
Dudíková Hana DOR5550 C OK Dobříš DISK
Kudrnáčová Hana KAM6250 C OK Kamenice DISK
T5
4.70 km, 160 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fojtů Petr NNN8721 C Neregistrovaní (NNN) 58:30
2. Hones Sepp 26A5400 C HSV Ried 59:49 + 1:19
3. Samek Jakub NNNa115 C Neregistrovaní (NNN) 66:28 + 7:58
4. Krausová Martina TJP9350 C TJ Sokol Troja 68:12 + 9:42
5. Perknerová Barbora ZVO8151 C OB SK Zvole 68:59 + 10:29
6. Němečková Hana PGP9051 C SK Praga 69:04 + 10:34
7. Kratochvílová Silvie NNN0083 C Neregistrovaní (NNN) 70:56 + 12:26
8. Vácha Pavel MFP7901 C VŠSK MFF UK Praha 71:12 + 12:42
9. Novák Petr NNN0021 C Neregistrovaní (NNN) 71:13 + 12:43
10. Mařík Karel NNNa116 C Neregistrovaní (NNN) 74:54 + 16:24
11. Uhlík Jan LME7200 C SK Los Mělník 75:22 + 16:52
12. Křemen Štěpán NNNa127 C Neregistrovaní (NNN) 75:49 + 17:19
13. Mikulová Zuzana ZVO7951 C OB SK Zvole 77:34 + 19:04
14. Kopáček Jiří DOR6100 C OK Dobříš 80:04 + 21:34
15. Izdná Petra DKP8051 C Oddíl OB Kotlářka 92:05 + 33:35
16. Setínková Zuzana DKP5753 C Oddíl OB Kotlářka 92:22 + 33:52
17. Liška Petr KPY8601 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 96:13 + 37:43
18. Kolenec Jan HCE8000 C TJ Hostivice 101:02 + 42:32
19. Studený Jan NNNa118 C Neregistrovaní (NNN) 101:21 + 42:51
20. Vejrostová Lenka KPY8853 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 116:32 + 58:02
T5ULTIMATE
4.70 km, 160 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přibík Jan PGP6301 C SK Praga 67:28
2. Máca Petr 81C8000 C Cirkus Čakovice 73:25 + 5:57
3. Müller Jan HCE6800 C TJ Hostivice 93:28 + 26:00
TF
1.90 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linhart Jakub NNNa120 C Neregistrovaní (NNN) 22:51
2. Zápotocký Tomáš NNNa123 C Neregistrovaní (NNN) 23:41 + 0:50
3. Mácová Barbora 81C1050 C Cirkus Čakovice 24:48 + 1:57
4. Stará Magdalena FSP1051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 26:25 + 3:34
5. Pilátová Rozálie DKL0750 C KOB Kladno 26:52 + 4:01
6. Šubrtová Barbora TAP1150 C KOB TRETRA Praha 27:11 + 4:20
7. Kučerová Jana SLP0850 C OOB Slavia Praha 27:55 + 5:04
8. Pangrácová Eva MFP1051 C VŠSK MFF UK Praha 28:04 + 5:13
9. Španěl Viktor DOR0901 C OK Dobříš 28:07 + 5:16
10. Pilát Jaromír DKL0900 C KOB Kladno 28:15 + 5:24
11. Magazu Annabelle DOR0657 C OK Dobříš 28:37 + 5:46
12. Hradil Michal HCE0900 C TJ Hostivice 28:39 + 5:48
13. Rostam Pour Asl j. NNNa121 C Neregistrovaní (NNN) 29:03 + 6:12
14. Havlová Veronika KNC0009 C Sokol Kostelec n. Č. l. 30:00 + 7:09
15. Rostam Pour El L. NNNa126 C Neregistrovaní (NNN) 30:04 + 7:13
16. Soljaková Sára FSP0951 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 30:18 + 7:27
17. Chumová Adéla SLP0950 C OOB Slavia Praha 30:37 + 7:46
18. Magazu Lukas DOR0805 C OK Dobříš 31:24 + 8:33
19. Pilátová Amálie DKL0450 C KOB Kladno 31:25 + 8:34
20. Kolenec Jan HCE0800 C TJ Hostivice 31:52 + 9:01
21. Nováková Martina NNN0971 C Neregistrovaní (NNN) 32:11 + 9:20
22. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 C OK Dobříš 32:19 + 9:28
23. Zapletal Jan NNN0082 C Neregistrovaní (NNN) 32:30 + 9:39
24. Váchová Soňa MFP1050 C VŠSK MFF UK Praha 33:01 + 10:10
25. Peckl Kryštof DOR0806 C OK Dobříš 33:23 + 10:32
26. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 34:39 + 11:48
27. Jiras František DOR0900 C OK Dobříš 36:24 + 13:33
28. Bartáková Alžběta 3YC C Fenri Řevnice 36:51 + 14:00
29. Černá Vilma ROUXXX1 C SKOB Roudnice nad Labem 37:03 + 14:12
30. Nedbalová Magdalena MFP1053 C VŠSK MFF UK Praha 37:10 + 14:19
31. Kazda František NNNa113 C Neregistrovaní (NNN) 37:45 + 14:54
32. Mžika Lukáš NNNa114 C Neregistrovaní (NNN) 38:13 + 15:22
33. Voleský Viktor NNNa129 C Neregistrovaní (NNN) 38:50 + 15:59
34. Zákoucká Barbora DKP0859 C Oddíl OB Kotlářka 39:06 + 16:15
35. Michálková Veronika 3BX1250 C ČaČua 40:00 + 17:09
36. Uhlík Tomáš LME1000 C SK Los Mělník 41:13 + 18:22
37. Finco Veronica Grace PVPxxx2 C VSS Přírodověda Praha 42:09 + 19:18
38. Majer David NNNa122 C Neregistrovaní (NNN) 42:40 + 19:49
39. Rodová Anežka VSP1152 C USK Praha 45:52 + 23:01
40. Arnošt Daniel DOR1200 C OK Dobříš 46:37 + 23:46
41. Šampalík Vojta NNNa119 C Neregistrovaní (NNN) 47:07 + 24:16
42. Cichrová Iveta 1LC7750 C Klub Miki 47:20 + 24:29
43. Chumová Lada SLP1250 C OOB Slavia Praha 50:08 + 27:17
44. Müller Karel HCE1000 C TJ Hostivice 51:54 + 29:03
45. Čevelová Adéla RIC1150 C OB Říčany 51:58 + 29:07
46. Kučerová Eva NNN0081 C Neregistrovaní (NNN) 55:27 + 32:36
47. Jedličková Tereza DKL0550 C KOB Kladno 55:37 + 32:46
48. Izdná Helena DKP1351 C Oddíl OB Kotlářka 64:28 + 41:37
49. Černý Ota 5BX7801 C Čepíci 69:29 + 46:38
50. Laga Jakub ZBP1300 C OOB SK Zbraslav 87:09 + 64:18
51. Míka Zbyněk DKP1301 C Oddíl OB Kotlářka 101:38 + 78:47
52. Mrázek Václav NNNa001 C Neregistrovaní (NNN) 102:28 + 79:37
53. Vít Damien EKP1305 C VŠTJ Ekonom Praha 107:50 + 84:59
54. Vítová Marianne EKP1158 C VŠTJ Ekonom Praha 108:09 + 85:18
55. Collis Emma 15G1250 C DRONGO 113:38 + 90:47