Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Plachá Nora | STA0851 | OK Střelka | 26:41 | ||
2. | Coufalová Júlia | SJI0950 | OK Jihlava | 31:37 | + 4:56 | |
3. | Novotná Nicol | SJI0953 | OK Jihlava | 38:36 | + 11:55 | |
4. | Kubešová Kristýna | RUZ1050 | TJ Růžená | 40:06 | + 13:25 | |
5. | Szablaturová Nela | SJI0952 | OK Jihlava | 41:11 | + 14:30 | |
6. | Komárková Radka | SJH1151 | SJH Jindřichův Hradec | 44:09 | + 17:28 | |
7. | Slavíková Barbora | CHT1056 | OOB SK Chrast | 53:22 | + 26:41 | |
8. | Kurfürstová Marie | FSP1050 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 54:12 | + 27:31 | |
9. | Pilná Anna | OSN1151 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 59:14 | + 32:33 | |
10. | Švíglerová Anna | LPU0952 | OK Lokomotiva Pardubice | 72:09 | + 45:28 | |
Věžníková Veronika | TTR0999 | OOB Třebíč | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Charouzová Eliška | CHT0851 | OOB SK Chrast | 33:18 | ||
2. | Lepšová Lucie | SRK0951 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 33:57 | + 0:39 | |
3. | Čapková Markéta | PHK0850 | OK 99 Hradec Králové | 36:01 | + 2:43 | |
4. | Bubeníková Denisa | SJH0852 | SJH Jindřichův Hradec | 38:58 | + 5:40 | |
5. | Krátká Eliška | SJI0851 | OK Jihlava | 40:59 | + 7:41 | |
6. | Kamenická Tereza | OSN0888 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 42:14 | + 8:56 | |
7. | Pejchalová Zuzana | SJI0850 | OK Jihlava | 46:05 | + 12:47 | |
8. | Dvořáčková Eva | OSN1050 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 52:18 | + 19:00 | |
9. | Nešporová Terezie | TTR0852 | OOB Třebíč | 62:34 | + 29:16 | |
10. | Nováková Anna | CTB0951 | SK OB Chotěboř | 62:58 | + 29:40 | |
11. | Bubeníková Nicol | SJH0853 | SJH Jindřichův Hradec | 70:56 | + 37:38 | |
12. | Mácová Rozálie | SJI0855 | OK Jihlava | 81:50 | + 48:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Oranyová Sylva | SJI0751 | OK Jihlava | 29:42 | ||
2. | Kotková Adéla | RIC0655 | OB Říčany | 31:18 | + 1:36 | |
3. | Pipková Karolína | LPU0756 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:53 | + 5:11 | |
4. | Vítková Hana | SJI0750 | OK Jihlava | 34:54 | + 5:12 | |
5. | Benešová Michaela | SJH0651 | SJH Jindřichův Hradec | 36:07 | + 6:25 | |
6. | Doleželová Anna | PZR0651 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 36:28 | + 6:46 | |
7. | Běloušková Kateřina | CTB0752 | SK OB Chotěboř | 38:00 | + 8:18 | |
8. | Janošíková Marie | VCB0752 | OB České Budějovice | 39:42 | + 10:00 | |
9. | Slavíková Eva | CHT0652 | OOB SK Chrast | 40:06 | + 10:24 | |
10. | Gregorová Julie | RUZ0750 | TJ Růžená | 41:19 | + 11:37 | |
11. | Zitková Andrea | LPU0751 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:27 | + 14:45 | |
12. | Švíglerová Kateřina | LPU0752 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:29 | + 14:47 | |
13. | Kopencová Anna | SJH0752 | SJH Jindřichův Hradec | 46:41 | + 16:59 | |
14. | Komárková Zbyňka | SJH0751 | SJH Jindřichův Hradec | 48:14 | + 18:32 | |
15. | Škapová Markéta | CHT0752 | OOB SK Chrast | 50:00 | + 20:18 | |
16. | Komínová Vendula | RUZ0751 | TJ Růžená | 50:10 | + 20:28 | |
17. | Mácová Amálie | SJI0650 | OK Jihlava | 51:11 | + 21:29 | |
18. | Petrásová Michaela | LPU0680 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:07 | + 23:25 | |
19. | Gregorová Alice | CTB0751 | SK OB Chotěboř | 53:19 | + 23:37 | |
20. | Procházková Magdaléna | VCB0662 | OB České Budějovice | 55:04 | + 25:22 | |
21. | Pejchalová Veronika | SJI0652 | OK Jihlava | 55:47 | + 26:05 | |
22. | Boučková Eva | CHT0751 | OOB SK Chrast | 56:48 | + 27:06 | |
23. | Potužníková Adéla | SJH0754 | SJH Jindřichův Hradec | 59:45 | + 30:03 | |
24. | Drobná Kateřina | CHT0654 | OOB SK Chrast | 60:07 | + 30:25 | |
25. | Paulová Barbora | CTB0753 | SK OB Chotěboř | 62:30 | + 32:48 | |
26. | Dvořáčková Jana | OSN0757 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 64:54 | + 35:12 | |
27. | Horáková Markéta | CHT0653 | OOB SK Chrast | 65:56 | + 36:14 | |
28. | Růžičková Ema | RIC0699 | OB Říčany | 69:46 | + 40:04 | |
29. | Hofhanzlová Štěpánka | RUZ0650 | TJ Růžená | 74:55 | + 45:13 | |
30. | Doležalová Barbora | CHT0655 | OOB SK Chrast | 98:45 | + 69:03 | |
Janíčková Jolana | OSN0777 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK | |||
Doleželová Vendula | STA0751 | OK Střelka | DISK | |||
Věžníková Natálie | TTR0777 | OOB Třebíč | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelková Michaela | PHK0550 | OK 99 Hradec Králové | 29:05 | ||
2. | Kosobudová Anna | VTA0551 | SC vebr-sport | 38:51 | + 9:46 | |
3. | Novotná Jitka | SJH0454 | SJH Jindřichův Hradec | 38:53 | + 9:48 | |
4. | Morávková Zuzana | SRK0551 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 42:21 | + 13:16 | |
5. | Stoklasová Zuzana | OSN0454 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 42:26 | + 13:21 | |
6. | Blažková Veronika | SJH0551 | SJH Jindřichův Hradec | 44:12 | + 15:07 | |
7. | Srbová Michaela | SJI0551 | OK Jihlava | 44:37 | + 15:32 | |
8. | Chvátilová Johana | PHK0450 | OK 99 Hradec Králové | 44:38 | + 15:33 | |
9. | Mrskočová Markéta | LPU0553 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:31 | + 16:26 | |
10. | Čapková Anna | PHK0451 | OK 99 Hradec Králové | 46:05 | + 17:00 | |
11. | Teringlová Vendula | VCB0451 | OB České Budějovice | 47:10 | + 18:05 | |
12. | Marečková Ema | OSN0450 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 48:21 | + 19:16 | |
13. | Doudová Alžběta | PHK0554 | OK 99 Hradec Králové | 48:53 | + 19:48 | |
14. | Hošková Kateřina | LTU0451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 49:42 | + 20:37 | |
15. | Pekařová Nela | VTA0552 | SC vebr-sport | 51:39 | + 22:34 | |
16. | Kubáková Nela | SJH0451 | SJH Jindřichův Hradec | 52:44 | + 23:39 | |
17. | Cejpková Karolína | SRK0552 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 55:13 | + 26:08 | |
18. | Pilná Klára | OSN0452 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 55:20 | + 26:15 | |
19. | Vošahlíková Ema | LPU0663 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:25 | + 26:20 | |
20. | Brožková Tereza | KUO0451 | KOB Ústí nad Orlicí | 55:43 | + 26:38 | |
21. | Haasová Klára | LPU0655 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:59 | + 26:54 | |
22. | Janošíková Eva | VCB0552 | OB České Budějovice | 66:32 | + 37:27 | |
23. | Kuczerová Tereza | PHK0551 | OK 99 Hradec Králové | 74:51 | + 45:46 | |
24. | Votíková Tereza | VCB0454 | OB České Budějovice | 88:42 | + 59:37 | |
25. | Kubičková Kristýna | SJH0452 | SJH Jindřichův Hradec | 89:57 | + 60:52 | |
26. | Plachá Zita | STA0551 | OK Střelka | 89:58 | + 60:53 | |
27. | Paulová Pavlína | CTB0551 | SK OB Chotěboř | 112:02 | + 82:57 | |
Licková Štěpánka | LTU0452 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosobudová Kateřina | VTA0253 | SC vebr-sport | 45:34 | ||
2. | Vávrová Vanda | HOR0350 | TJ Jiskra Hořice | 46:19 | + 0:45 | |
3. | Raková Petra | SHK0251 | OK Slavia Hradec Králové | 46:43 | + 1:09 | |
4. | Dočkalová Klára | SJI0250 | OK Jihlava | 50:23 | + 4:49 | |
5. | Šafaříková Lucie | OPI0350 | Orientační sporty Písek | 50:40 | + 5:06 | |
6. | Horáková Veronika | PHK0353 | OK 99 Hradec Králové | 51:34 | + 6:00 | |
7. | Starková Terezie | CHT0251 | OOB SK Chrast | 52:01 | + 6:27 | |
8. | Suchá Simona | SHK0351 | OK Slavia Hradec Králové | 52:49 | + 7:15 | |
9. | Vodičková Johana | LPU0354 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:16 | + 7:42 | |
10. | Bártová Adéla | LPU0353 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:23 | + 7:49 | |
11. | Slámová Taťána | OSN0250 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 54:48 | + 9:14 | |
12. | Jelínková Adéla | RUZ0251 | TJ Růžená | 61:28 | + 15:54 | |
13. | Kovářová Jana | LPU0251 | OK Lokomotiva Pardubice | 69:26 | + 23:52 | |
14. | Novotná Veronika | OSN0353 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 78:17 | + 32:43 | |
15. | Procházková Dana | VCB0362 | OB České Budějovice | 78:36 | + 33:02 | |
16. | Nešporová Marie | TTR0351 | OOB Třebíč | 81:53 | + 36:19 | |
17. | Pittnerová Adéla | RUZ0250 | TJ Růžená | 101:31 | + 55:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosová Tereza | SRK0151 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 52:19 | ||
2. | Nováková Světlana | NPA0151 | SK LOB Nová Paka | 53:50 | + 1:31 | |
3. | Vojtíšková Viktorie | LPU0051 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:06 | + 1:47 | |
4. | Filipová Tereza | SRK0050 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 54:45 | + 2:26 | |
5. | Matějková Barbora | SJC0156 | Sportcentrum Jičín | 54:58 | + 2:39 | |
6. | Držková Berenika | LPU0151 | OK Lokomotiva Pardubice | 60:40 | + 8:21 | |
7. | Škorpíková Barbora | LPU0060 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:03 | + 9:44 | |
8. | Foltýnová Eva | SJI0051 | OK Jihlava | 63:26 | + 11:07 | |
9. | Zimová Barbora | SHK0151 | OK Slavia Hradec Králové | 63:45 | + 11:26 | |
10. | Brožková Lucie | KUO0151 | KOB Ústí nad Orlicí | 64:46 | + 12:27 | |
11. | Boháčová Anna | CTB0051 | SK OB Chotěboř | 67:42 | + 15:23 | |
12. | Nováková Markéta | KUO0099 | KOB Ústí nad Orlicí | 68:41 | + 16:22 | |
13. | Svobodová Anna | VTA0151 | SC vebr-sport | 70:51 | + 18:32 | |
14. | Drábková Eliška | TTR0151 | OOB Třebíč | 88:05 | + 35:46 | |
15. | Rudová Anna | VTA0051 | SC vebr-sport | 105:49 | + 53:30 | |
Kubíčková Iva | KUO0153 | KOB Ústí nad Orlicí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nechutová Aneta | SJI9950 | OK Jihlava | 71:37 | ||
2. | Barnetová Veronika | LPU9952 | OK Lokomotiva Pardubice | 75:33 | + 3:56 | |
3. | Dvořáková Klára | CHT9852 | OOB SK Chrast | 92:50 | + 21:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gregorová Kamila | CTB8151 | SK OB Chotěboř | 59:16 | 9722 | ||
2. | Kozáková Zdenka | TBM7952 | KOS TJ Tesla Brno | 62:38 | + 3:22 | 9212 | |
3. | Voborníková Alena | CTB9451 | SK OB Chotěboř | 63:15 | + 3:59 | 9118 | |
4. | Vališová Martina | OSN9696 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 63:39 | + 4:23 | 9058 | |
5. | Jedličková Zuzana | SHK8150 | OK Slavia Hradec Králové | 65:25 | + 6:09 | 8790 | |
6. | Hančová Petra | LPU9659 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:25 | + 8:09 | 8487 | |
7. | Fundová Eliška | SHK9351 | OK Slavia Hradec Králové | 70:31 | + 11:15 | 8017 | |
8. | Panchártková Tereza | LTU8950 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 72:10 | + 12:54 | 7767 | |
9. | Udržalová Pavla | LPU8552 | OK Lokomotiva Pardubice | 74:20 | + 15:04 | 7439 | |
10. | Flašarová Kristýna | PGP9054 | SK Praga | 74:36 | + 15:20 | 7399 | |
11. | Šmidrkalová Monika | NPA9051 | SK LOB Nová Paka | 78:02 | + 18:46 | 6878 | |
12. | Polednová Hana | RUZ8051 | TJ Růžená | 80:20 | + 21:04 | 6530 | |
13. | Křížová Lenka | TTR8551 | OOB Třebíč | 82:26 | + 23:10 | 6212 | |
14. | Kopáčková Iva | CHT8851 | OOB SK Chrast | 84:45 | + 25:29 | 5861 | |
15. | Bulvová Hana | CHT6655 | OOB SK Chrast | 88:48 | + 29:32 | 5247 | |
16. | Collis Blanka | DKP8257 | Oddíl OB Kotlářka | 89:38 | + 30:22 | 5121 | |
17. | Metelková Taťána | PHK7250 | OK 99 Hradec Králové | 90:10 | + 30:54 | 5040 | |
18. | Vébrová Denisa | VTA9551 | SC vebr-sport | 103:14 | + 43:58 | 3060 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lepšíková Eva | SJC8765 | Sportcentrum Jičín | 72:05 | 5522 | ||
2. | Kozumplíková Alice | RBK8151 | SK Radioklub Blansko | 73:01 | + 0:56 | 5455 | |
3. | Klimplová Zuzana | LPU8151 | OK Lokomotiva Pardubice | 78:07 | + 6:02 | 5088 | |
4. | Kábrtová Oldřiška | BOR8752 | OK Jiskra Nový Bor | 79:03 | + 6:58 | 5021 | |
5. | Culková Hana | JHB8951 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 81:46 | + 9:41 | 4825 | |
6. | Peremská Dana | SRK9351 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 82:29 | + 10:24 | 4774 | |
7. | Urbanová Johana | PZR9251 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 83:09 | + 11:04 | 4726 | |
8. | Zamrzlová Eva | SJC8759 | Sportcentrum Jičín | 86:13 | + 14:08 | 4505 | |
9. | Rajnošková Lea | BZR8451 | Bratrstvo Ždárských vrchů | 101:36 | + 29:31 | 3398 | |
10. | Binková Jana | CHT8651 | OOB SK Chrast | 152:59 | + 80:54 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Košárková Iva | PGP8155 | SK Praga | 55:44 | ||
2. | Kašparová Lucie | CHT9652 | OOB SK Chrast | 77:58 | + 22:14 | |
3. | Jakubková Vendula | ABM9262 | KOB ALFA Brno | 84:10 | + 28:26 | |
4. | Vacková Petra | CHT7852 | OOB SK Chrast | 87:32 | + 31:48 | |
5. | Novotná Petra | SJI8350 | OK Jihlava | 100:11 | + 44:27 | |
6. | Pejchalová Petra | SJI7950 | OK Jihlava | 105:41 | + 49:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lučanová Marta | LPU7957 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:53 | ||
2. | Chudíková Barbora | SJI7850 | OK Jihlava | 60:54 | + 10:01 | |
3. | Haasová Renata | LPU7960 | OK Lokomotiva Pardubice | 66:52 | + 15:59 | |
4. | Korecká Lenka | CHT8053 | OOB SK Chrast | 67:14 | + 16:21 | |
5. | Komárková Lucie | LTU7851 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 78:09 | + 27:16 | |
6. | Veselá Eva | VCB7853 | OB České Budějovice | 84:11 | + 33:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kamenická Lenka | OSN6955 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 62:37 | ||
2. | Šťastná Lenka | CTB8351 | SK OB Chotěboř | 69:13 | + 6:36 | |
3. | Vítková Lenka | SJI7852 | OK Jihlava | 85:18 | + 22:41 | |
4. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | OK 99 Hradec Králové | 89:12 | + 26:35 | |
5. | Dvořáčková Jana | OSN7850 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 92:32 | + 29:55 | |
6. | Srbová Alena | SJI7951 | OK Jihlava | 93:22 | + 30:45 | |
7. | Krejsová Martina | CHT8152 | OOB SK Chrast | 96:46 | + 34:09 | |
8. | Paulová Hana | CTB7851 | SK OB Chotěboř | 97:22 | + 34:45 | |
9. | Kubešová Eva | RUZ8151 | TJ Růžená | 104:35 | + 41:58 | |
10. | Klusáčková Lenka | CTB8051 | SK OB Chotěboř | 105:12 | + 42:35 | |
11. | Pilařová Kateřina | CEP8050 | Čepíci | 105:23 | + 42:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hulcová Pavla | KSH7753 | OB Kašperské Hory | 66:17 | ||
2. | Švíglerová Pavla | LPU7658 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:23 | + 1:06 | |
3. | Samková Renáta | PHK7456 | OK 99 Hradec Králové | 68:13 | + 1:56 | |
4. | Rožková Petra | RIC7575 | OB Říčany | 69:07 | + 2:50 | |
5. | Rydlová Jana | VIC7752 | OB Vizovice | 69:16 | + 2:59 | |
6. | Kubečková Zdena | PHK7551 | OK 99 Hradec Králové | 70:25 | + 4:08 | |
7. | Teringlová Martina | VCB7851 | OB České Budějovice | 71:47 | + 5:30 | |
8. | Filipová Ivana | SRK7373 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 73:23 | + 7:06 | |
9. | Mrskočová Dana | LPU7356 | OK Lokomotiva Pardubice | 79:38 | + 13:21 | |
10. | Pelcová Pavla | CST7454 | OB Strakonice | 87:08 | + 20:51 | |
11. | Kotková Lenka | RIC7352 | OB Říčany | 87:31 | + 21:14 | |
12. | Držková Markéta | LPU7670 | OK Lokomotiva Pardubice | 87:58 | + 21:41 | |
13. | Licková Dana | LTU7350 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 89:01 | + 22:44 | |
14. | Čapková Petra | PHK7850 | OK 99 Hradec Králové | 98:43 | + 32:26 | |
15. | Krpatová Zuzana | LPU7558 | OK Lokomotiva Pardubice | 100:39 | + 34:22 | |
16. | Nováková Alena | KRE7450 | OOB TJ Sokol Křemže | 103:41 | + 37:24 | |
17. | Brožková Květa | KUO7451 | KOB Ústí nad Orlicí | 105:42 | + 39:25 | |
18. | Růžičková Lucie | RIC7351 | OB Říčany | 106:47 | + 40:30 | |
19. | Janošíková Olga | VCB7552 | OB České Budějovice | 107:18 | + 41:01 | |
20. | Cíchová Pavlína | TTR7452 | OOB Třebíč | 107:28 | + 41:11 | |
21. | Zámečníková Jitka | 3VX7450 | Zámečníci | 108:39 | + 42:22 | |
22. | Kurfürstová Magdalena | FSP7852 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 111:54 | + 45:37 | |
23. | Palátová Lenka | TTR7551 | OOB Třebíč | 113:33 | + 47:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koberová Lenka | LPU6954 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:15 | ||
2. | Kosová Michaela | SRK6752 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 57:26 | + 2:11 | |
3. | Dulovcová Marie | KRE7051 | OOB TJ Sokol Křemže | 60:42 | + 5:27 | |
4. | Hudečková Helena | VTA6951 | SC vebr-sport | 60:55 | + 5:40 | |
5. | Horáková Jindra | LPU6854 | OK Lokomotiva Pardubice | 61:45 | + 6:30 | |
6. | Doleželová Iva | PZR7171 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 65:18 | + 10:03 | |
7. | Demlová Jitka | LPU6955 | OK Lokomotiva Pardubice | 68:55 | + 13:40 | |
8. | Nešporová Marie | TTR7251 | OOB Třebíč | 71:37 | + 16:22 | |
9. | Votíková Monika | VCB7254 | OB České Budějovice | 77:39 | + 22:24 | |
10. | Zlesáková Stáňa | CHT7352 | OOB SK Chrast | 83:19 | + 28:04 | |
11. | Svobodová Martina | VTA7151 | SC vebr-sport | 85:32 | + 30:17 | |
12. | Setínková Zuzana | DKP5753 | Oddíl OB Kotlářka | 89:12 | + 33:57 | |
13. | Lazáková Šárka | LTU6952 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 89:38 | + 34:23 | |
14. | Gottfriedová Marcela | VCB7055 | OB České Budějovice | 102:00 | + 46:45 | |
Pipková Táňa | LPU7156 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Voborníková Eva | CTB6851 | SK OB Chotěboř | 62:58 | ||
2. | Poláčková Bohuslava | PZR7070 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 66:14 | + 3:16 | |
3. | Janíčková Jitka | OSN7356 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 68:39 | + 5:41 | |
4. | Kuchařová Ada | TBM5855 | KOS TJ Tesla Brno | 69:01 | + 6:03 | |
5. | Suková Renata | PZR7352 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 74:06 | + 11:08 | |
6. | Langrová Monika | SHK7251 | OK Slavia Hradec Králové | 81:12 | + 18:14 | |
7. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 82:08 | + 19:10 | |
8. | Nechutová Alena | PZR6969 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 90:39 | + 27:41 | |
9. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | TJ START Náchod | 103:08 | + 40:10 | |
10. | Peřinková Irena | BBM6550 | BETA URSUS Orienteering | 103:34 | + 40:36 | |
11. | Foltýnová Lenka | SJI6751 | OK Jihlava | 116:42 | + 53:44 | |
Pittnerová Lenka | RUZ7150 | TJ Růžená | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrstková Dana | SJI6051 | OK Jihlava | 55:07 | ||
2. | Wurzelová Dana | OSN6654 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 55:25 | + 0:18 | |
3. | Kavalírová Kateřina | PHK6756 | OK 99 Hradec Králové | 62:52 | + 7:45 | |
4. | Hindráková Martina | LTU6451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 69:10 | + 14:03 | |
5. | Petrželová Alena | LTU6351 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 71:40 | + 16:33 | |
6. | Hronová Iva | RUZ6450 | TJ Růžená | 109:46 | + 54:39 | |
7. | Málková Věra | 8FX6550 | TJ Kobylisy | 133:19 | + 78:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Troupová Vladěna | KRE6351 | OOB TJ Sokol Křemže | 63:13 | ||
2. | Klusáčková Jitka | TTR6152 | OOB Třebíč | 63:55 | + 0:42 | |
3. | Kovaříčková Darja | KRE6352 | OOB TJ Sokol Křemže | 69:55 | + 6:42 | |
4. | Lehárová Iva | LPU6152 | OK Lokomotiva Pardubice | 83:24 | + 20:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peremská Dana | SRK6351 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 66:02 | ||
2. | Eremiášová Jana | TBM5451 | KOS TJ Tesla Brno | 67:48 | + 1:46 | |
3. | Jelínková Jana | RUZ5552 | TJ Růžená | 68:21 | + 2:19 | |
4. | Rajnošková Marie | BZR6051 | Bratrstvo Ždárských vrchů | 76:21 | + 10:19 | |
5. | Henková Svatava | RBK5454 | SK Radioklub Blansko | 89:21 | + 23:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rosecká Alena | PZR5654 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 42:32 | ||
2. | Víchová Ladislava | LPU5851 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:40 | + 9:08 | |
3. | Flašarová Marie | KCK5756 | KOB Český Krumlov | 57:47 | + 15:15 | |
4. | Novotná Jiřina | LPU5654 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:01 | + 15:29 | |
5. | Fejlková Alice | SHK5351 | OK Slavia Hradec Králové | 62:37 | + 20:05 | |
6. | Kalibánová Jiřina | NPA5351 | SK LOB Nová Paka | 63:02 | + 20:30 | |
7. | Hejzlarová Vladimíra | VCB5651 | OB České Budějovice | 66:30 | + 23:58 | |
8. | Běhounová Jiřina | PHK5651 | OK 99 Hradec Králové | 86:39 | + 44:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stehnová Hana | DKP5150 | Oddíl OB Kotlářka | 69:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podhorská Věra | SJI5252 | OK Jihlava | 61:06 | ||
2. | Oulická Hana | TRT5350 | KOS Třešť | 79:31 | + 18:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubíková Květa | LPU4752 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:47 | ||
2. | Kutáčková Stanislava | LTU4751 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 54:58 | + 5:11 | |
3. | Matějů Ladislava | UVP4750 | Slovan Praha | 77:54 | + 28:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blažek Vojtěch | SJH1003 | SJH Jindřichův Hradec | 25:44 | ||
2. | Janošík Ivan | VCB1002 | OB České Budějovice | 25:45 | + 0:01 | |
3. | Jelínek Vít | SJH0804 | SJH Jindřichův Hradec | 25:48 | + 0:04 | |
4. | Míchal Jakub | SJH1001 | SJH Jindřichův Hradec | 27:47 | + 2:03 | |
5. | Kopenec Šimon | SJH1002 | SJH Jindřichův Hradec | 28:48 | + 3:04 | |
6. | Rychtárik Tadeáš | SJH0901 | SJH Jindřichův Hradec | 29:42 | + 3:58 | |
7. | Škapa Jan | CHT0901 | OOB SK Chrast | 31:16 | + 5:32 | |
8. | Lučan Matěj | LPU0903 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:18 | + 5:34 | |
9. | Novák Tobiáš | CTB1103 | SK OB Chotěboř | 33:57 | + 8:13 | |
10. | Pilař František | CEP0900 | Čepíci | 34:33 | + 8:49 | |
11. | Šerhakl Bořek | SJH0902 | SJH Jindřichův Hradec | 36:26 | + 10:42 | |
12. | Minařík František | VCB1103 | OB České Budějovice | 41:27 | + 15:43 | |
13. | Kopecký Vojtěch | CHT1001 | OOB SK Chrast | 51:39 | + 25:55 | |
Fraj David | RUZ0900 | TJ Růžená | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Parkan Tomáš | SJH0803 | SJH Jindřichův Hradec | 21:41 | ||
2. | Prášil Adam | SJI0901 | OK Jihlava | 24:42 | + 3:01 | |
3. | Sviták Václav | SJH0801 | SJH Jindřichův Hradec | 29:44 | + 8:03 | |
4. | Černý Petr | SJI0905 | OK Jihlava | 29:56 | + 8:15 | |
5. | Šimon Eduard | PZR0800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 31:39 | + 9:58 | |
6. | Vítek Vojtěch | CHT0801 | OOB SK Chrast | 34:57 | + 13:16 | |
7. | Klusáček Mikuláš | CTB0902 | SK OB Chotěboř | 35:52 | + 14:11 | |
8. | Jirků Ondřej | SJI0904 | OK Jihlava | 35:55 | + 14:14 | |
9. | Libra Matyáš | PZR0900 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 38:17 | + 16:36 | |
10. | Venhoda Lukáš | SJI0801 | OK Jihlava | 40:06 | + 18:25 | |
11. | Dočkal Matouš | SJI0900 | OK Jihlava | 41:36 | + 19:55 | |
12. | Držka Filip | LPU0901 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:24 | + 20:43 | |
13. | Doucha Tomáš | SNA0801 | TJ START Náchod | 46:54 | + 25:13 | |
14. | Minařík Josef | VCB0903 | OB České Budějovice | 49:53 | + 28:12 | |
15. | Kohoutek Lukáš | RIC0822 | OB Říčany | 52:25 | + 30:44 | |
16. | Rozsypal Jakub | SJI0805 | OK Jihlava | 69:24 | + 47:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Srb Vladimír | SJI0701 | OK Jihlava | 27:04 | ||
2. | Metelka Tomáš | PHK0801 | OK 99 Hradec Králové | 28:58 | + 1:54 | |
3. | Blažek Cyril | SJH0701 | SJH Jindřichův Hradec | 34:12 | + 7:08 | |
4. | Hendrych Vít | SJI0601 | OK Jihlava | 35:47 | + 8:43 | |
5. | Pelc Tadeáš | CST0601 | OB Strakonice | 36:48 | + 9:44 | |
6. | Horák Filip | PHK0701 | OK 99 Hradec Králové | 39:26 | + 12:22 | |
7. | Novák Matyáš | CTB0601 | SK OB Chotěboř | 39:43 | + 12:39 | |
8. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | OB České Budějovice | 43:39 | + 16:35 | |
9. | Jirků František | SJI0600 | OK Jihlava | 47:33 | + 20:29 | |
9. | Prášil Jakub | SJI0702 | OK Jihlava | 47:33 | + 20:29 | |
11. | Svoboda Jan | VTA0701 | SC vebr-sport | 47:45 | + 20:41 | |
12. | Zlesák Matyáš | CHT0601 | OOB SK Chrast | 55:46 | + 28:42 | |
13. | Pobuda Jan | SJH0603 | SJH Jindřichův Hradec | 56:14 | + 29:10 | |
14. | Coufal Petr | SJI0703 | OK Jihlava | 62:47 | + 35:43 | |
15. | Kohoutek Tomáš | RIC0603 | OB Říčany | 71:39 | + 44:35 | |
16. | Novisedlák Patrik | VTA0601 | SC vebr-sport | 117:31 | + 90:27 | |
Palát Přemek | TTR0601 | OOB Třebíč | DISK | |||
Dejnožka Matěj | CHT0701 | OOB SK Chrast | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haas Filip | LPU0401 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:11 | ||
2. | Novák Stanislav | NPA0404 | SK LOB Nová Paka | 38:29 | + 3:18 | |
3. | Štichhauer Daniel | LPU0405 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:31 | + 6:20 | |
4. | Kolář Šimon | SHK0405 | OK Slavia Hradec Králové | 41:47 | + 6:36 | |
5. | Choutka Matěj | NPA0402 | SK LOB Nová Paka | 42:36 | + 7:25 | |
6. | Prášil Tomáš | TTR0501 | OOB Třebíč | 43:26 | + 8:15 | |
7. | Krpata Michal | LPU0403 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:16 | + 9:05 | |
8. | Černík Adam | SHK0404 | OK Slavia Hradec Králové | 45:29 | + 10:18 | |
9. | Orany Vojtěch | SJI0401 | OK Jihlava | 45:41 | + 10:30 | |
10. | Dundáček Karel | SJH0401 | SJH Jindřichův Hradec | 45:53 | + 10:42 | |
11. | Šeps Daniel | SRK0504 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 46:43 | + 11:32 | |
12. | Nouza Michal | SJH0505 | SJH Jindřichův Hradec | 48:11 | + 13:00 | |
13. | Kodytek Adam | SHK0402 | OK Slavia Hradec Králové | 49:38 | + 14:27 | |
14. | Vítek Matěj | SJI0500 | OK Jihlava | 49:44 | + 14:33 | |
15. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | OK Slavia Hradec Králové | 50:08 | + 14:57 | |
16. | Rak Tomáš | SHK0400 | OK Slavia Hradec Králové | 50:27 | + 15:16 | |
17. | Pejchal Josef | OSN0500 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 53:48 | + 18:37 | |
18. | Holeček Štěpán | RIC0401 | OB Říčany | 53:58 | + 18:47 | |
19. | Gregor Jáchym | RUZ0400 | TJ Růžená | 54:04 | + 18:53 | |
20. | Jelínek Filip | RUZ0500 | TJ Růžená | 56:03 | + 20:52 | |
21. | Málek David | PHK0504 | OK 99 Hradec Králové | 56:40 | + 21:29 | |
22. | Fajfer Filip | NPA0401 | SK LOB Nová Paka | 57:01 | + 21:50 | |
23. | Pelc Matyáš | CST0401 | OB Strakonice | 57:17 | + 22:06 | |
24. | Stohanzl Patrik | LPU0510 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:14 | + 23:03 | |
25. | Doucha Martin | SNA0501 | TJ START Náchod | 60:53 | + 25:42 | |
26. | Pirožek Vojtěch | LTU0400 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 62:16 | + 27:05 | |
27. | Pavelec Matěj | NPA0501 | SK LOB Nová Paka | 62:38 | + 27:27 | |
28. | Rožek Vojtěch | RIC0501 | OB Říčany | 63:19 | + 28:08 | |
29. | Kurka Jaroslav | SHK0501 | OK Slavia Hradec Králové | 65:23 | + 30:12 | |
30. | Šípek Ondřej | LPU0505 | OK Lokomotiva Pardubice | 66:09 | + 30:58 | |
31. | Žalud Jan | VTA0401 | SC vebr-sport | 66:10 | + 30:59 | |
32. | Hybeš Michal | CHT0401 | OOB SK Chrast | 68:39 | + 33:28 | |
33. | Cícha Václav | TTR0401 | OOB Třebíč | 69:40 | + 34:29 | |
34. | Venhauer Vojtěch | SJI0505 | OK Jihlava | 73:01 | + 37:50 | |
35. | Šedivka Pavel | LTU0401 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 74:10 | + 38:59 | |
36. | Deim Michal | VTA0402 | SC vebr-sport | 78:33 | + 43:22 | |
37. | Potužník Viktor | SJH0504 | SJH Jindřichův Hradec | 79:04 | + 43:53 | |
38. | Čermák Martin | PHK0502 | OK 99 Hradec Králové | 85:12 | + 50:01 | |
39. | Vacek František | CHT0501 | OOB SK Chrast | 86:14 | + 51:03 | |
40. | Straka Denis | VTA0501 | SC vebr-sport | 104:48 | + 69:37 | |
41. | Lazák Jan | LTU0500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 106:23 | + 71:12 | |
42. | Nešpor Jiří | TTR0502 | OOB Třebíč | 121:03 | + 85:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jelínek Kryštof | RUZ0301 | TJ Růžená | 53:54 | ||
2. | Šišma Vojtěch | LPU0204 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:19 | + 2:25 | |
3. | Tkáč Juraj | SJI0200 | OK Jihlava | 56:39 | + 2:45 | |
4. | Palát Bohuslav | TTR0201 | OOB Třebíč | 59:41 | + 5:47 | |
5. | Tichý Lubomír | SHK0303 | OK Slavia Hradec Králové | 61:00 | + 7:06 | |
6. | Venhoda Matěj | SJI0301 | OK Jihlava | 62:31 | + 8:37 | |
7. | Novotný Vojtěch | TTR0203 | OOB Třebíč | 63:31 | + 9:37 | |
8. | Mrskoč Marek | LPU0205 | OK Lokomotiva Pardubice | 63:51 | + 9:57 | |
9. | Novák Jakub | KRE0201 | OOB TJ Sokol Křemže | 63:53 | + 9:59 | |
10. | Novotný Tomáš | TTR0305 | OOB Třebíč | 65:11 | + 11:17 | |
11. | Šitina Tomáš | LTU0300 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 66:24 | + 12:30 | |
12. | Rožek Vilém | RIC0301 | OB Říčany | 67:28 | + 13:34 | |
13. | Kopecký Jan | PZR0202 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 72:14 | + 18:20 | |
14. | Kouba Marek | VTA0202 | SC vebr-sport | 72:28 | + 18:34 | |
15. | Fejfar Lukáš | LPU0310 | OK Lokomotiva Pardubice | 78:52 | + 24:58 | |
16. | Dvořáček Jakub | OSN0303 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 85:57 | + 32:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Langr Jan | SHK0101 | OK Slavia Hradec Králové | 64:05 | ||
2. | Samek Tomáš | PHK0001 | OK 99 Hradec Králové | 64:35 | + 0:30 | |
3. | Paleček Ondřej | LPU0105 | OK Lokomotiva Pardubice | 64:49 | + 0:44 | |
4. | Karásek Matěj | SJC0001 | Sportcentrum Jičín | 65:51 | + 1:46 | |
5. | Šitina Jakub | LTU0001 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 68:57 | + 4:52 | |
6. | Koditek Jonáš | KUO0101 | KOB Ústí nad Orlicí | 80:59 | + 16:54 | |
7. | Nešpor Jan | TTR0101 | OOB Třebíč | 82:33 | + 18:28 | |
8. | Cícha Matěj | TTR0102 | OOB Třebíč | 83:05 | + 19:00 | |
9. | Porkert Jan | SHK0100 | OK Slavia Hradec Králové | 85:14 | + 21:09 | |
10. | Záboj Petr | SJI0101 | OK Jihlava | 85:30 | + 21:25 | |
11. | Poláček Tomáš | PZR0102 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 89:33 | + 25:28 | |
12. | Mikuláš Jan | VCB0103 | OB České Budějovice | 102:40 | + 38:35 | |
13. | Vondruška Jan | VTA0001 | SC vebr-sport | 112:34 | + 48:29 | |
14. | Urban Michal | KUO0001 | KOB Ústí nad Orlicí | 129:35 | + 65:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sabol Josef | CTB9902 | SK OB Chotěboř | 73:31 | 5592 | ||
2. | Šklíba Michal | SRK9900 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 83:00 | + 9:29 | 5001 | |
3. | Kafka Matěj | SJI9903 | OK Jihlava | 88:25 | + 14:54 | 4664 | |
4. | Žanda Jan | CTB9901 | SK OB Chotěboř | 90:23 | + 16:52 | 4541 | |
5. | Žák Jan | LPU9802 | OK Lokomotiva Pardubice | 93:29 | + 19:58 | 4348 | |
6. | Paukert Lukáš | KUO9801 | KOB Ústí nad Orlicí | 95:43 | + 22:12 | 4209 | |
7. | Foltýn Tomáš | SJI9801 | OK Jihlava | 112:01 | + 38:30 | 3194 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Udržal Tomáš | LPU8002 | OK Lokomotiva Pardubice | 86:24 | 8869 | ||
2. | Prášil Marek | SJI7313 | OK Jihlava | 88:47 | + 2:23 | 8643 | |
3. | Kozák Osvald | TBM8201 | KOS TJ Tesla Brno | 95:00 | + 8:36 | 8055 | |
4. | Hruška Jakub | ZBM9515 | SK Žabovřesky Brno | 95:06 | + 8:42 | 8045 | |
5. | Bořil Jan | SJI9700 | OK Jihlava | 95:34 | + 9:10 | 8001 | |
6. | Bořil Tomáš | TBM8833 | KOS TJ Tesla Brno | 97:26 | + 11:02 | 7825 | |
7. | Kovář Miroslav | SJC8104 | Sportcentrum Jičín | 100:47 | + 14:23 | 7508 | |
8. | Henych Petr | VLI6001 | Slavia Liberec orienteering | 101:09 | + 14:45 | 7473 | |
9. | Panchártek Jan | PHK8802 | OK 99 Hradec Králové | 102:19 | + 15:55 | 7362 | |
10. | Krejsa Jan | CHT8701 | OOB SK Chrast | 102:29 | + 16:05 | 7347 | |
11. | Kamenický Jeroným | OSN9549 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 103:42 | + 17:18 | 7232 | |
12. | Přikryl Petr | ZBM6708 | SK Žabovřesky Brno | 106:23 | + 19:59 | 6978 | |
13. | Hledík Jakub | CHT9501 | OOB SK Chrast | 108:28 | + 22:04 | 6781 | |
14. | Košárek Pavel | PGP7107 | SK Praga | 109:20 | + 22:56 | 6699 | |
15. | Krejsa Martin | CHT9001 | OOB SK Chrast | 109:24 | + 23:00 | 6692 | |
16. | Držka Štěpán | LPU7604 | OK Lokomotiva Pardubice | 110:38 | + 24:14 | 6575 | |
17. | Kopáček Jan | CHT8510 | OOB SK Chrast | 111:34 | + 25:10 | 6487 | |
18. | Matějů Luboš | PGP7601 | SK Praga | 111:45 | + 25:21 | 6470 | |
19. | Matras Tomáš | CHT8001 | OOB SK Chrast | 112:41 | + 26:17 | 6382 | |
20. | Fiala Petr | LPU8701 | OK Lokomotiva Pardubice | 115:56 | + 29:32 | 6074 | |
21. | Haas Karel | LPU7304 | OK Lokomotiva Pardubice | 119:20 | + 32:56 | 5752 | |
22. | Gregor Martin | CTB7701 | SK OB Chotěboř | 119:57 | + 33:33 | 5694 | |
23. | Justa Pavel | PHK8701 | OK 99 Hradec Králové | 120:26 | + 34:02 | 5648 | |
24. | Doucha Jiří | SNA7105 | TJ START Náchod | 122:31 | + 36:07 | 5451 | |
25. | Novotný Ondřej | ABM9211 | KOB ALFA Brno | 125:29 | + 39:05 | 5170 | |
26. | Vébr Jiří | VTA6901 | SC vebr-sport | 140:40 | + 54:16 | 3734 | |
27. | Klvaňa Milan | CHT7500 | OOB SK Chrast | 144:21 | + 57:57 | 3385 | |
28. | Jurica Jan | LPU9611 | OK Lokomotiva Pardubice | 146:29 | + 60:05 | 3183 | |
29. | Hulec Jakub | KSH8401 | OB Kašperské Hory | 179:52 | + 93:28 | 24 | |
Henek Michal | RBK8605 | SK Radioklub Blansko | DISK | 0 | |||
Novák Pavel | CTB7001 | SK OB Chotěboř | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hübner Jan | CTB7902 | SK OB Chotěboř | 80:13 | 5679 | ||
2. | Dvořáček Jiří | OSN7502 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 80:21 | + 0:08 | 5670 | |
3. | Kamenický Tobiáš | OSN9339 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 85:25 | + 5:12 | 5327 | |
4. | Krmaš Václav | SRK8001 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 86:27 | + 6:14 | 5257 | |
5. | Kříž Lukáš | TTR8201 | OOB Třebíč | 86:29 | + 6:16 | 5254 | |
6. | Tesař Pavel | PGP7708 | SK Praga | 89:31 | + 9:18 | 5049 | |
7. | Lehár Adam | LPU9114 | OK Lokomotiva Pardubice | 90:35 | + 10:22 | 4977 | |
8. | Deml Tomáš | LPU9502 | OK Lokomotiva Pardubice | 92:10 | + 11:57 | 4869 | |
9. | Chaloupka Martin | CHT7301 | OOB SK Chrast | 97:53 | + 17:40 | 4482 | |
10. | Kysilko Zdeněk | CHT8601 | OOB SK Chrast | 100:51 | + 20:38 | 4280 | |
11. | Filičko Marek | LPU7102 | OK Lokomotiva Pardubice | 103:27 | + 23:14 | 4104 | |
12. | Ptáček Pavel | BBM9600 | BETA URSUS Orienteering | 105:21 | + 25:08 | 3975 | |
13. | Culka Josef | JHB8607 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 105:32 | + 25:19 | 3963 | |
14. | Pitra Martin | CHT9204 | OOB SK Chrast | 109:27 | + 29:14 | 3697 | |
15. | Hladílek Jan | PZR8814 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 112:01 | + 31:48 | 3523 | |
16. | Novohradský Petr | PZR8903 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 139:19 | + 59:06 | 1673 | |
17. | Hybeš David | CHT9903 | OOB SK Chrast | 147:05 | + 66:52 | 1146 | |
Frýba Dominik | SJI9702 | OK Jihlava | DISK | 0 | |||
Lexa Lukáš | VTA9301 | SC vebr-sport | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krejsa Vladimír | CHT9202 | OOB SK Chrast | 42:21 | ||
2. | Plíhal Tomáš | SJI8509 | OK Jihlava | 49:14 | + 6:53 | |
3. | Věžník Roman | TTR7901 | OOB Třebíč | 54:59 | + 12:38 | |
4. | Kolařík Petr | 6IX9200 | Velkomoravský klub Uherské Hradiště | 80:56 | + 38:35 | |
5. | Kábrt Filip | 98Z7900 | OK Viníci | 86:57 | + 44:36 | |
6. | Škoch Jan | 98Z8500 | OK Viníci | 99:58 | + 57:37 | |
7. | Černý Petr | SJI8100 | OK Jihlava | 129:43 | + 87:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Srb Vladimír | SJI7801 | OK Jihlava | 67:38 | ||
2. | Rožek David | RIC7403 | OB Říčany | 73:28 | + 5:50 | |
3. | Koblížek Kamil | KUO8001 | KOB Ústí nad Orlicí | 84:34 | + 16:56 | |
4. | Korecký Miroslav | CHT7901 | OOB SK Chrast | 87:21 | + 19:43 | |
5. | Vávra Jaroslav | LPU7308 | OK Lokomotiva Pardubice | 89:40 | + 22:02 | |
6. | Hofhanzl Abrahám | RUZ7300 | TJ Růžená | 90:35 | + 22:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prošek Michal | SJI7823 | OK Jihlava | 62:04 | ||
2. | Šťastný Karel | CTB7901 | SK OB Chotěboř | 68:16 | + 6:12 | |
3. | Lepšík Petr | SJC8203 | Sportcentrum Jičín | 68:25 | + 6:21 | |
4. | Metelka Pavel | PHK6800 | OK 99 Hradec Králové | 80:39 | + 18:35 | |
5. | Pilař Marek | CEP7700 | Čepíci | 87:01 | + 24:57 | |
6. | Choutka Jaroslav | BZR8000 | Bratrstvo Ždárských vrchů | 93:13 | + 31:09 | |
7. | Nevrkla Tomáš | RUZ7600 | TJ Růžená | 98:33 | + 36:29 | |
8. | Klusáček Luděk | CTB7803 | SK OB Chotěboř | 115:46 | + 53:42 | |
9. | Leksa Robert | CHT8002 | OOB SK Chrast | 118:24 | + 56:20 | |
10. | Běloušek Pavel | CTB7602 | SK OB Chotěboř | 130:37 | + 68:33 | |
MS | Čermák (MS) Marek | TJ Růžená | 112:06 | + 50:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vítek Jaroslav | SJI7201 | OK Jihlava | 53:42 | ||
2. | Venhoda Milan | SJI7104 | OK Jihlava | 55:38 | + 1:56 | |
3. | Lauerman Jan | SJI7419 | OK Jihlava | 60:29 | + 6:47 | |
4. | Šindelka Antonín | DLP7200 | OOB TJ Dukla Praha | 63:12 | + 9:30 | |
5. | Tomeš Petr | SJC7531 | Sportcentrum Jičín | 64:54 | + 11:12 | |
6. | Šafařík Ivo | OPI7402 | Orientační sporty Písek | 66:18 | + 12:36 | |
7. | Prášil Aleš | SJI7415 | OK Jihlava | 70:43 | + 17:01 | |
8. | Belej Jiří | LPU7421 | OK Lokomotiva Pardubice | 72:52 | + 19:10 | |
9. | Janošík Radek | VCB7402 | OB České Budějovice | 73:52 | + 20:10 | |
10. | Doležel Tomáš | STA7701 | OK Střelka | 74:02 | + 20:20 | |
11. | Collis Mark | DKP7703 | Oddíl OB Kotlářka | 74:33 | + 20:51 | |
12. | Gregor Petr | RUZ7500 | TJ Růžená | 77:21 | + 23:39 | |
13. | Kurfürst Pavel | FSP7400 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 79:04 | + 25:22 | |
14. | Václavek Jan | LPU7816 | OK Lokomotiva Pardubice | 84:20 | + 30:38 | |
15. | Slovák Miroslav | SHK7704 | OK Slavia Hradec Králové | 86:59 | + 33:17 | |
16. | Ruda Petr | VTA7301 | SC vebr-sport | 87:17 | + 33:35 | |
17. | Cícha Radek | TTR7503 | OOB Třebíč | 88:43 | + 35:01 | |
18. | Izdný Pavel | SJI7613 | OK Jihlava | 90:18 | + 36:36 | |
19. | Vaníček Ondřej | STA7801 | OK Střelka | 94:36 | + 40:54 | |
20. | Čapek Miroslav | PHK7603 | OK 99 Hradec Králové | 107:24 | + 53:42 | |
21. | Stohanzl Jan | LPU7600 | OK Lokomotiva Pardubice | 130:16 | + 76:34 | |
Lučan Vladimír | LPU7710 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kamenický Jan | PHK6601 | OK 99 Hradec Králové | 60:38 | ||
2. | Princ David | TCB6901 | SK Technik České Budějovice | 66:15 | + 5:37 | |
3. | Kavalír Karel | PHK6503 | OK 99 Hradec Králové | 68:06 | + 7:28 | |
4. | Orany Tomáš | SJI7311 | OK Jihlava | 70:19 | + 9:41 | |
5. | Háp Pavel | PHK7101 | OK 99 Hradec Králové | 74:15 | + 13:37 | |
6. | Kos Michal | SRK6802 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 74:46 | + 14:08 | |
7. | Slavík Pavel | SNA7349 | TJ START Náchod | 77:58 | + 17:20 | |
8. | Pipek Kamil | LPU7310 | OK Lokomotiva Pardubice | 83:16 | + 22:38 | |
9. | Zámečník Pavel | 3VX7200 | Zámečníci | 83:42 | + 23:04 | |
10. | Brožek Tomáš | KUO6902 | KOB Ústí nad Orlicí | 84:36 | + 23:58 | |
11. | Cichý David | PHK7001 | OK 99 Hradec Králové | 85:05 | + 24:27 | |
12. | Podivínský Tomáš | SCP7201 | OK Sparta Praha | 86:23 | + 25:45 | |
13. | Zlesák Martin | CHT7302 | OOB SK Chrast | 86:56 | + 26:18 | |
14. | Lazák Jan | LTU6900 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 87:45 | + 27:07 | |
15. | Deim Karel | VTA7202 | SC vebr-sport | 88:43 | + 28:05 | |
16. | Chmelař Daniel | VIC7212 | OB Vizovice | 105:27 | + 44:49 | |
17. | Vacek František | CHT7001 | OOB SK Chrast | 106:29 | + 45:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klaška Jan | NNN1929 | Neregistrovaní | 59:04 | ||
2. | Doubek Petr | SLA7000 | SKOB Slaný | 60:30 | + 1:26 | |
3. | Rachůnek Stanislav | SJI6801 | OK Jihlava | 63:36 | + 4:32 | |
4. | Kamenický Radan | OSN6004 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 69:28 | + 10:24 | |
5. | Kopecký Zdeněk | SJI6002 | OK Jihlava | 77:06 | + 18:02 | |
6. | Suk Marek | PZR6701 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 79:54 | + 20:50 | |
7. | Komín Petr | RUZ7200 | TJ Růžená | 89:14 | + 30:10 | |
8. | Honsa Luděk | ACB6301 | ABK České Budějovice - Šumava | 93:32 | + 34:28 | |
9. | Nechuta Milan | PZR7007 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 111:00 | + 51:56 | |
Kaňák Petr | SJI6115 | OK Jihlava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teringl Radek | VCB6502 | OB České Budějovice | 56:53 | ||
2. | Málek Martin | 8FX6500 | TJ Kobylisy | 61:05 | + 4:12 | |
3. | Kovačič Marek | OSN6600 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 67:56 | + 11:03 | |
4. | Langr Jan | SHK6701 | OK Slavia Hradec Králové | 70:38 | + 13:45 | |
5. | Melichar Igor | PHK6504 | OK 99 Hradec Králové | 82:12 | + 25:19 | |
6. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | OK 99 Hradec Králové | 94:43 | + 37:50 | |
7. | Žanda Jan | CTB6701 | SK OB Chotěboř | 98:53 | + 42:00 | |
Drábek Petr | TTR6701 | OOB Třebíč | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vávra Radek | HOR6301 | TJ Jiskra Hořice | 51:41 | ||
2. | Nešpor Jan | TTR6101 | OOB Třebíč | 52:36 | + 0:55 | |
3. | Skryja Bořivoj | PZR6106 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 53:18 | + 1:37 | |
4. | Hošek Lubomír | VCB6101 | OB České Budějovice | 58:44 | + 7:03 | |
5. | Roudný Václav | LPU6102 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:51 | + 7:10 | |
6. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 58:57 | + 7:16 | |
7. | Petržela Pavel | LTU6301 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 63:38 | + 11:57 | |
8. | Pšenička Jiří | TCB6301 | SK Technik České Budějovice | 66:31 | + 14:50 | |
9. | Blabla Zdeněk | PCB5901 | SKP České Budějovice | 68:15 | + 16:34 | |
10. | Novotný Miroslav | LPU5905 | OK Lokomotiva Pardubice | 68:46 | + 17:05 | |
11. | Petráček Aleš | SJI6301 | OK Jihlava | 72:47 | + 21:06 | |
12. | Pšenička Miloslav | TCB6101 | SK Technik České Budějovice | 94:04 | + 42:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rajnošek Zdeněk | BZR6301 | Bratrstvo Ždárských vrchů | 48:49 | ||
2. | Klusáček Martin | TTR5601 | OOB Třebíč | 54:39 | + 5:50 | |
3. | Kubálek Zdeněk | RUZ5306 | TJ Růžená | 58:39 | + 9:50 | |
4. | Matras Jaroslav | CHT5301 | OOB SK Chrast | 59:17 | + 10:28 | |
5. | Hrstka Vladislav | JHB5702 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 60:10 | + 11:21 | |
6. | Valter Petr | KBP4500 | KBP Praha | 64:42 | + 15:53 | |
7. | Zlesák Milan | CHT5101 | OOB SK Chrast | 76:04 | + 27:15 | |
8. | Henek Milan | RBK5307 | SK Radioklub Blansko | 81:59 | + 33:10 | |
9. | Novohradský Jan | PZR5309 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 91:57 | + 43:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dušátko Petr | PHK5702 | OK 99 Hradec Králové | 45:12 | ||
2. | Hausvater Karel | SHK5801 | OK Slavia Hradec Králové | 45:44 | + 0:32 | |
3. | Hejzlar Josef | VCB5601 | OB České Budějovice | 45:47 | + 0:35 | |
4. | Běhoun Pavel | PHK5701 | OK 99 Hradec Králové | 47:54 | + 2:42 | |
5. | Flašar Jan | KCK5701 | KOB Český Krumlov | 56:46 | + 11:34 | |
6. | Štěrba Pavel | LPU5408 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:50 | + 17:38 | |
7. | Vícha Vladimír | LPU5801 | OK Lokomotiva Pardubice | 63:33 | + 18:21 | |
8. | Klimpl Petr | LPU5401 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:26 | + 22:14 | |
9. | Zákostelecký František | SOB5501 | SOBSA | 72:29 | + 27:17 | |
10. | Tomaščin Jaroslav | MKP5800 | SK GORDIC Praha Kačerov | 78:51 | + 33:39 | |
Gazdačko Milan | SHK5702 | OK Slavia Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hanzl Vlastimil | VBM5329 | VSK Mendelu Brno | 46:01 | ||
2. | Stehno Pavel | DKP4900 | Oddíl OB Kotlářka | 50:48 | + 4:47 | |
3. | Chmelík Aleš | VBM4732 | VSK Mendelu Brno | 51:28 | + 5:27 | |
4. | Sáňka Bedřich | LPU5102 | OK Lokomotiva Pardubice | 60:35 | + 14:34 | |
5. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | BETA URSUS Orienteering | 82:56 | + 36:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vítek Josef | CHT4802 | OOB SK Chrast | 46:26 | ||
2. | Kodys Václav | RUZ5105 | TJ Růžená | 56:09 | + 9:43 | |
3. | Blecha Ladislav | TRT5100 | KOS Třešť | 62:30 | + 16:04 | |
4. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | BETA URSUS Orienteering | 67:58 | + 21:32 | |
5. | Starka František | CHT4801 | OOB SK Chrast | 72:07 | + 25:41 | |
6. | Vodrážka Oldřich | CHT4701 | OOB SK Chrast | 82:51 | + 36:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 43:16 | ||
2. | Koč Zdeněk | MKP4700 | SK GORDIC Praha Kačerov | 50:59 | + 7:43 | |
3. | Fridrich Jaroslav | LPU4501 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:32 | + 10:16 | |
4. | Šafařík Bedřich | OPI4600 | Orientační sporty Písek | 56:25 | + 13:09 | |
5. | Ryšavý Vít | TJP4700 | TJ Sokol Troja | 77:13 | + 33:57 | |
6. | Matějů Ivan | UVP4600 | Slovan Praha | 90:42 | + 47:26 | |
Rychtecký Josef | VCB4801 | OB České Budějovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bouček Václav | OCB4101 | OC České Budějovice | 69:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mazzarese David | TRT1100 | KOS Třešť | 23:19 | ||
2. | Gregor Marek | CTB0901 | SK OB Chotěboř | 26:25 | + 3:06 | |
3. | Mácová Apolena | NNN1932 | Neregistrovaní | 29:20 | + 6:01 | |
4. | Bílek František | STA1001 | OK Střelka | 31:49 | + 8:30 | |
5. | Šťastný Antonín | CTB1101 | SK OB Chotěboř | 32:41 | + 9:22 | |
6. | Dočkal Prokop | SJI1201 | OK Jihlava | 33:17 | + 9:58 | |
7. | Lučan Ondřej | LPU1101 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:49 | + 10:30 | |
8. | Jedličková Lucie | SHK1050 | OK Slavia Hradec Králové | 34:41 | + 11:22 | |
9. | Vaníčková Nikola | STA1051 | OK Střelka | 37:00 | + 13:41 | |
10. | Veselý Matyáš | SJH1103 | SJH Jindřichův Hradec | 37:08 | + 13:49 | |
11. | Polednová Helena | RUZ1250 | TJ Růžená | 37:17 | + 13:58 | |
12. | Gregorová Magdalena | CTB1151 | SK OB Chotěboř | 37:32 | + 14:13 | |
13. | Černý Ondřej | NNN1935 | Neregistrovaní | 37:53 | + 14:34 | |
14. | Běloušek Matěj | CTB1202 | SK OB Chotěboř | 38:28 | + 15:09 | |
15. | Rychlá Eva | SJH1999 | SJH Jindřichův Hradec | 39:53 | + 16:34 | |
16. | Pobudová Marie | SJH1050 | SJH Jindřichův Hradec | 39:55 | + 16:36 | |
17. | Nevrklová Adéla | RUZ1252 | TJ Růžená | 40:04 | + 16:45 | |
18. | Vaníček Štěpán | STA1201 | OK Střelka | 40:10 | + 16:51 | |
19. | Jelínek Michael | RUZ1999 | TJ Růžená | 41:04 | + 17:45 | |
20. | Bílková Emma | STA1253 | OK Střelka | 41:29 | + 18:10 | |
21. | Klusáčková Dorota | CTB1152 | SK OB Chotěboř | 42:25 | + 19:06 | |
22. | Kösslová Šárka | SJH1154 | SJH Jindřichův Hradec | 43:41 | + 20:22 | |
23. | Hulec František | KSH1101 | OB Kašperské Hory | 44:47 | + 21:28 | |
24. | Rychtárik Jáchym | SJH1201 | SJH Jindřichův Hradec | 45:59 | + 22:40 | |
25. | Teringlová Veronika | VCB1251 | OB České Budějovice | 46:17 | + 22:58 | |
26. | Svitáková Ludmila | SJH1152 | SJH Jindřichův Hradec | 46:22 | + 23:03 | |
27. | Kubešová Klára | RUZ1251 | TJ Růžená | 46:29 | + 23:10 | |
28. | Kubáková Laura | SJH1550 | SJH Jindřichův Hradec | 47:56 | + 24:37 | |
29. | Kaška Jakub | SJH1302 | SJH Jindřichův Hradec | 47:57 | + 24:38 | |
30. | Kříž Jan | TTR1201 | OOB Třebíč | 50:25 | + 27:06 | |
31. | Tomešová Evelína | SJC1150 | Sportcentrum Jičín | 50:30 | + 27:11 | |
32. | Altmanová Klára | SJH1053 | SJH Jindřichův Hradec | 51:45 | + 28:26 | |
33. | Novák Michal | KRE1100 | OOB TJ Sokol Křemže | 53:14 | + 29:55 | |
34. | Vaníček Robin | STA1401 | OK Střelka | 53:56 | + 30:37 | |
35. | Hulec Karel | KSH1301 | OB Kašperské Hory | 56:29 | + 33:10 | |
36. | Prošek Filip | SJI1401 | OK Jihlava | 57:37 | + 34:18 | |
37. | Koppová Abigail | SJH1156 | SJH Jindřichův Hradec | 58:10 | + 34:51 | |
38. | Jelínková Anna | SJH1252 | SJH Jindřichův Hradec | 59:10 | + 35:51 | |
39. | Věžník Roman | TTR1111 | OOB Třebíč | 61:33 | + 38:14 | |
40. | Míchal Jáchym | SJH1601 | SJH Jindřichův Hradec | 62:47 | + 39:28 | |
41. | Šťastný Vilém | CTB1301 | SK OB Chotěboř | 68:20 | + 45:01 | |
42. | Rychtáriková Sofie | SJH1551 | SJH Jindřichův Hradec | 69:34 | + 46:15 | |
43. | Nouza Vítek | SJH1104 | SJH Jindřichův Hradec | 76:39 | + 53:20 | |
44. | Hübner Václav | CTB1102 | SK OB Chotěboř | 79:57 | + 56:38 | |
45. | Martínková Natálie | SJH1451 | SJH Jindřichův Hradec | 80:35 | + 57:16 | |
46. | Matrasová Marie | CHT1451 | OOB SK Chrast | 143:37 | + 120:18 | |
Kysilko Antonín | NA | OOB SK Chrast | DISK | |||
Doleželová Jolana | STA1151 | OK Střelka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | SK LOB Nová Paka | 31:19 | ||
2. | Vačlena Petr | NA | NNN | 39:10 | + 7:51 | |
3. | Kovačičová Ivona | OSN6850 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 41:32 | + 10:13 | |
4. | Navrátilová Anna | SHK0253 | OK Slavia Hradec Králové | 43:00 | + 11:41 | |
5. | Bílková Klára | STA8352 | OK Střelka | 45:34 | + 14:15 | |
6. | Husáková Petra | SLA7452 | SKOB Slaný | 47:53 | + 16:34 | |
7. | Stará Pavla | BOV4251 | TJ Baník Ostrava OKD | 49:48 | + 18:29 | |
8. | Fejlek Vojtěch | SHK5202 | OK Slavia Hradec Králové | 49:59 | + 18:40 | |
9. | Procházka Robert | VCB7512 | OB České Budějovice | 50:51 | + 19:32 | |
10. | Míchalová Zuzana | SJH8252 | SJH Jindřichův Hradec | 51:58 | + 20:39 | |
11. | Gregorová Lenka | SJH7899 | SJH Jindřichův Hradec | 53:05 | + 21:46 | |
12. | Moravčíková Hana | CHT9751 | OOB SK Chrast | 53:08 | + 21:49 | |
13. | Žandová Hana | CTB7052 | SK OB Chotěboř | 54:15 | + 22:56 | |
14. | Coufalová Jana | NA | NNN | 55:28 | + 24:09 | |
15. | Fraj Oldřich | RUZ7502 | TJ Růžená | 55:35 | + 24:16 | |
16. | Drobná Markéta | CHT1999 | OOB SK Chrast | 56:00 | + 24:41 | |
17. | Škapa Jiří | CHT8003 | OOB SK Chrast | 57:28 | + 26:09 | |
18. | Kuchařová Hedvika | NNN1969 | Neregistrovaní | 60:13 | + 28:54 | |
19. | Brémová Hildegarda | KRE6050 | OOB TJ Sokol Křemže | 63:22 | + 32:03 | |
20. | Szablaturová Kamila | NA | No club | 69:47 | + 38:28 | |
21. | T Radka | 98Z1850 | OK Viníci | 72:01 | + 40:42 | |
22. | Smrčková Olga | LPU6055 | OK Lokomotiva Pardubice | 73:39 | + 42:20 | |
23. | Běloušková Ilona | CTB8053 | SK OB Chotěboř | 77:34 | + 46:15 | |
24. | Krátká Soňa | NA | NNN | 78:56 | + 47:37 | |
25. | Kaňáková Petra | SJI8751 | OK Jihlava | 83:18 | + 51:59 | |
Pásková Pavla | NA | OOB SK Chrast | DISK | |||
Blažek Tomáš | NA | NNN | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimon Igor | PZR7921 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 65:31 | ||
2. | Kohoutek Jan | RIC7303 | OB Říčany | 71:02 | + 5:31 | |
3. | Malý Jakub | NNN9104 | Neregistrovaní | 73:21 | + 7:50 | |
4. | Čechová Lenka | NNN9051 | Neregistrovaní | 73:51 | + 8:20 | |
5. | Máca Tomáš | NNN1931 | Neregistrovaní | 87:19 | + 21:48 | |
6. | Matějka Radek | RIC7533 | OB Říčany | 100:26 | + 34:55 | |
7. | Růžička Hugo | RIC0333 | OB Říčany | 183:32 | + 118:01 |