Výsledky závodu: 5. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva

Datum:
12.06.2019
Místo konání:
ZŠ nám. Na Balabence, Vysočany (Praha 9)
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Mapa:
Máchalka, 1:4000 e=2m, formát A3 (rozšířená mapa Podvinný mlýn o nový prostor lesa Máchalka, Flajšnerka a kus mapy Staré Vysočany), mapoval: Přemysl Prášek, stav květen 2019
Ředitel závodu:
Prášek Přemysl - R2
Hlavní rozhodčí:
Valášek Petr - R2
Stavitel tratí:
Gajda Jan
Kategorie:
D10     D12     D14     H10     H12     H14     HD10F     T1     T2     T3    
D10
1.90 km, 5 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpová Barbora PGP0951 C SK Praga 12:47
2. Hrušková Tereza PGP0953 C SK Praga 15:07 + 2:20
3. Žemlová Magdalena KAM0950 C OK Kamenice 18:19 + 5:32
4. Seidlová Magdalena RIC0950 C OB Říčany 19:50 + 7:03
5. Exnerová Petra 0060002 Radioklub OK1KYP Praha 20:20 + 7:33
6. Rodová Anežka VSP1152 C USK Praha 20:56 + 8:09
7. Šubrtová Barbora TAP1150 C KOB Tretra Praha 21:10 + 8:23
8. Benáková Natálie TAP0956 C KOB Tretra Praha 22:02 + 9:15
9. Balejová Sofie KAM0951 C OK Kamenice 22:16 + 9:29
10. Schuhmeierová Alena ROZ0952 C OK Roztoky 24:17 + 11:30
11. Smutná Markéta DLP0950 C OOB TJ Dukla Praha 24:23 + 11:36
12. Bartalošová Ada PGP1050 C SK Praga 24:32 + 11:45
13. Dvořáková Lucie PGP0956 C SK Praga 25:34 + 12:47
14. Kváčová Anna DKP1051 C Oddíl OB Kotlářka 26:45 + 13:58
15. Ptáčková Barbora DKP0954 C Oddíl OB Kotlářka 27:44 + 14:57
16. Kalinová Ella SPC0961 C SPORTICUS team 29:03 + 16:16
17. Kubecová Markéta PGP0955 C SK Praga 37:42 + 24:55
18. Horová Vendula LBE1050 C TJ Lokomotiva Beroun 57:46 + 44:59
Uhlíková Augustina DKP1056 C Oddíl OB Kotlářka DISK
D12
2.30 km, 10 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mullis Carolina DKP0951 B Oddíl OB Kotlářka 16:31
2. Baldrianová Eva VSP0751 B USK Praha 17:07 + 0:36
3. Mišeková Kateřina KAM0756 B OK Kamenice 17:16 + 0:45
4. Havlová Tereza KNC0750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 17:45 + 1:14
5. Lampová Amálie DKP0752 B Oddíl OB Kotlářka 18:03 + 1:32
6. Vondráčková Alžběta DKP0864 C Oddíl OB Kotlářka 18:14 + 1:43
7. Malečková Pavlína VSP0855 C USK Praha 18:37 + 2:06
8. Snížková Adéla DKP0850 C Oddíl OB Kotlářka 19:11 + 2:40
9. Vejražková Anna KPY0750 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 19:24 + 2:53
10. Bartalošová Anežka PGP0853 C SK Praga 20:58 + 4:27
11. Zemanová Eliška DKP0862 C Oddíl OB Kotlářka 21:12 + 4:41
12. Nováková Pavlína DKP0860 C Oddíl OB Kotlářka 25:00 + 8:29
13. Kohoutková Kateřina DKP0756 C Oddíl OB Kotlářka 25:24 + 8:53
14. Levrincová Klára TAP0854 C KOB Tretra Praha 25:27 + 8:56
15. Gajdová Michaela VSP0752 B USK Praha 25:33 + 9:02
16. Zákoucká Barbora DKP0859 C Oddíl OB Kotlářka 25:47 + 9:16
17. Vařeková Marianna RIC0760 C OB Říčany 25:51 + 9:20
18. Křečková Apolena KAM0755 C OK Kamenice 27:20 + 10:49
19. Šimůnková Michaela TAP0851 B KOB Tretra Praha 27:25 + 10:54
20. Mušková Amálie Anna DKP0759 C Oddíl OB Kotlářka 29:13 + 12:42
21. Čelikovská Tereza ROZ0750 C OK Roztoky 30:18 + 13:47
22. Hejsková Magdalena KAM0850 C OK Kamenice 31:02 + 14:31
23. Blahová Karolína Iva xxx 33:39 + 17:08
24. Ovčáčková Barbora TAP0856 C KOB Tretra Praha 35:17 + 18:46
25. Kindlová Anežka RIC0850 C OB Říčany 36:42 + 20:11
26. Ellederová Eva TAP0860 C KOB Tretra Praha 38:29 + 21:58
27. Mušková Magdalena DKP0865 C Oddíl OB Kotlářka 45:10 + 28:39
28. Zusková Jana 0060010 Radioklub OK1KYP Praha 49:48 + 33:17
Kudrnáčová Marta KAM0754 B OK Kamenice DISK
Nekovářová Lucie RIC0757 C OB Říčany DISK
D14
2.60 km, 10 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpová Kateřina PGP0657 B SK Praga 16:56
2. Malečková Hana VSP0553 B USK Praha 17:31 + 0:35
3. Šantorová Eliška ROZ0552 B OK Roztoky 17:58 + 1:02
4. Pelantová Martina RIC0550 A OB Říčany 18:10 + 1:14
5. Kotková Adéla RIC0655 B OB Říčany 20:49 + 3:53
6. Chmelařová Romana PGP0553 C SK Praga 20:58 + 4:02
7. Halašková Bára DKP0654 B Oddíl OB Kotlářka 22:02 + 5:06
8. Gemperlová Eliška PGP0556 C SK Praga 22:38 + 5:42
9. Chobotová Klára ROZ0550 C OK Roztoky 22:53 + 5:57
10. Dvořáková Veronika PGP0659 C SK Praga 23:27 + 6:31
11. Horáčková Michaela DKP0551 C Oddíl OB Kotlářka 24:14 + 7:18
12. Kotenová Markéta RIC0651 B OB Říčany 24:15 + 7:19
13. Mácová Štěpánka DOB0661 C KOB Dobruška 24:21 + 7:25
14. Heřmanová Aino DKP0659 C Oddíl OB Kotlářka 24:51 + 7:55
15. Večerková Ema DKP0657 C Oddíl OB Kotlářka 25:55 + 8:59
16. Žemlová Barbora KAM0751 C OK Kamenice 25:58 + 9:02
17. Brodská Kateřina HCE0653 C TJ Hostivice 27:10 + 10:14
18. Vozábalová Hana PGP0654 B SK Praga 27:45 + 10:49
19. Priehodová Nela PGP0655 B SK Praga 28:43 + 11:47
20. Baxová Kateřina LBE0651 C TJ Lokomotiva Beroun 29:08 + 12:12
21. Růžičková Ema RIC0653 C OB Říčany 29:29 + 12:33
22. Kovandová Kamila KPY0550 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 30:03 + 13:07
23. Velebová Kristýna LBE0654 C TJ Lokomotiva Beroun 30:04 + 13:08
24. Müllerová Hana HCE0650 C TJ Hostivice 35:33 + 18:37
25. Hutláková Adéla CEP0650 Čepíci 41:56 + 25:00
26. Duhová Anna DKP0653 C Oddíl OB Kotlářka 43:59 + 27:03
Koubová Hana DKP0558 C Oddíl OB Kotlářka DISK
H10
2.00 km, 10 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Engel Adam DKP0910 C Oddíl OB Kotlářka 12:27
2. Machar Dan DKP1002 C Oddíl OB Kotlářka 14:30 + 2:03
3. Junek Šimon STH1001 C SK Studenec 14:41 + 2:14
4. Svoboda Adam DKP0913 C Oddíl OB Kotlářka 15:10 + 2:43
5. Novák Adam DLP0901 C OOB TJ Dukla Praha 15:12 + 2:45
6. Frei Šimon DLP1002 C OOB TJ Dukla Praha 16:17 + 3:50
7. Vaníček Ondřej DLP0903 C OOB TJ Dukla Praha 17:17 + 4:50
8. Zavadil Matěj VSP0904 C USK Praha 17:25 + 4:58
9. Sedlář Lumír xxx 17:42 + 5:15
10. Kantůrek Tomáš DLP0902 C OOB TJ Dukla Praha 18:28 + 6:01
11. Elleder Jan TAP1010 C KOB Tretra Praha 19:02 + 6:35
12. Rejšek Čeněk KAM1002 C OK Kamenice 19:18 + 6:51
13. Vyhlíd Tobiáš DKP1007 C Oddíl OB Kotlářka 20:23 + 7:56
14. Bajer Matěj 0140001 Matěj Bajer 20:45 + 8:18
15. Dadák Matouš SPC0921 C SPORTICUS team 21:45 + 9:18
16. Švarc František DKP0911 C Oddíl OB Kotlářka 21:49 + 9:22
17. Ouhrabka Vít TAP1002 C KOB Tretra Praha 22:30 + 10:03
18. Dadák Metoděj SPC0908 C SPORTICUS team 22:41 + 10:14
19. Dvořák Patrik DKP0905 C Oddíl OB Kotlářka 23:20 + 10:53
20. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 23:26 + 10:59
21. Kubec Adam DOB0900 C KOB Dobruška 23:45 + 11:18
22. Protiva Mikuláš TAP1100 C KOB Tretra Praha 23:53 + 11:26
23. Gregor Marek DKP0914 C Oddíl OB Kotlářka 24:10 + 11:43
24. Hrdý Kryštof TAP0912 C KOB Tretra Praha 24:27 + 12:00
25. Motyčka Michael TAP1003 C KOB Tretra Praha 24:32 + 12:05
26. Protiva Jan TAP0904 C KOB Tretra Praha 24:45 + 12:18
27. Brodský Martin DKP0915 C Oddíl OB Kotlářka 25:08 + 12:41
28. Kučera Tomáš TAP0907 C KOB Tretra Praha 25:09 + 12:42
29. Komín Matyáš DKL0901 C KOB Kladno 25:10 + 12:43
30. Vít Benjamin Adam KAM1003 C OK Kamenice 25:12 + 12:45
31. Cichra Patrik TAP0903 C KOB Tretra Praha 25:25 + 12:58
32. Prox Jan RIC1003 C OB Říčany 26:04 + 13:37
33. Sláma Kryštof KAM1000 C OK Kamenice 26:05 + 13:38
34. Gregor Filip TAP0906 C KOB Tretra Praha 26:26 + 13:59
35. Čeněk Matyáš TAP1004 C KOB Tretra Praha 27:57 + 15:30
36. Bouda Jan TAP1000 C KOB Tretra Praha 28:44 + 16:17
37. Mička Timotej TJP1003 C TJ Sokol Troja 29:23 + 16:56
38. Slovák Jan SPC1003 C SPORTICUS team 35:01 + 22:34
39. Balga Filip DKP1104 C Oddíl OB Kotlářka 35:30 + 23:03
40. Sedlák Václav DKP1105 C Oddíl OB Kotlářka 36:38 + 24:11
41. Slavíček Martin SPC1101 C SPORTICUS team 37:19 + 24:52
42. Krč Tobias TAP0911 C KOB Tretra Praha 38:28 + 26:01
43. Halaška Michael DKP0907 C Oddíl OB Kotlářka 42:53 + 30:26
44. Gurecký Vojtěch TJP0900 C TJ Sokol Troja 45:51 + 33:24
45. Bednařík Vojtěch TAP1104 C KOB Tretra Praha 49:46 + 37:19
H12
2.50 km, 10 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedláček Patrik DKP0816 B Oddíl OB Kotlářka 15:58
2. Junek Matouš DKP0817 C Oddíl OB Kotlářka 16:31 + 0:33
3. Víteček Šimon DKP0801 B Oddíl OB Kotlářka 17:46 + 1:48
4. Šubrt Jáchym DKP0800 B Oddíl OB Kotlářka 19:04 + 3:06
5. Maroušek Dominik DKP0716 B Oddíl OB Kotlářka 19:16 + 3:18
6. Brandejs Štěpán DKP0807 B Oddíl OB Kotlářka 19:24 + 3:26
7. Dolák Jakub DKP0707 C Oddíl OB Kotlářka 19:27 + 3:29
8. Horáček Martin DKP0802 C Oddíl OB Kotlářka 19:35 + 3:37
9. Svítil Martin PGP0903 C SK Praga 19:53 + 3:55
10. Machar Eda DKP0803 B Oddíl OB Kotlářka 21:47 + 5:49
11. Studnička Jakub DKP0718 B Oddíl OB Kotlářka 21:51 + 5:53
12. Hylmar Vojtěch KAM0802 C OK Kamenice 21:55 + 5:57
13. Salinger Jakub DKP0715 B Oddíl OB Kotlářka 22:11 + 6:13
14. Vít Samuel Aron KAM0804 C OK Kamenice 22:57 + 6:59
15. Koten Vojtěch DKP0815 C Oddíl OB Kotlářka 23:00 + 7:02
16. Večerka Vojtěch DKP0813 C Oddíl OB Kotlářka 23:42 + 7:44
17. Motyčka Filip TAP0704 C KOB Tretra Praha 24:12 + 8:14
18. Rudolf Matyáš DKP0702 C Oddíl OB Kotlářka 24:15 + 8:17
19. Jandera Kryštof PGP0700 B SK Praga 24:23 + 8:25
20. Baxa David LBE0800 C TJ Lokomotiva Beroun 24:25 + 8:27
21. Málek Kryštof DKP0723 C Oddíl OB Kotlářka 25:17 + 9:19
22. Veljačik Jonáš DKP0818 C Oddíl OB Kotlářka 25:44 + 9:46
23. Tejkl Štěpán TAP0807 C KOB Tretra Praha 26:14 + 10:16
24. Rod Matyáš VSP0803 C USK Praha 27:18 + 11:20
25. Šimek Matouš KAM0800 C OK Kamenice 27:41 + 11:43
26. Skřipský Tomáš LME0800 C SK Los Mělník 27:55 + 11:57
27. Černý Vojtěch DKP0712 C Oddíl OB Kotlářka 29:02 + 13:04
28. Lazar Tomáš RIC0704 C OB Říčany 30:15 + 14:17
29. Kubát Lukáš RIC0804 C OB Říčany 30:45 + 14:47
30. Tučný Kryštof PGP0804 C SK Praga 31:19 + 15:21
31. Daněk Jan DKP0713 C Oddíl OB Kotlářka 32:09 + 16:11
32. Procházka Vít DKP0711 C Oddíl OB Kotlářka 33:45 + 17:47
33. Nedoma Edgar PDY0703 C Běhej Poděbrady 34:13 + 18:15
34. Dostál Jorik DLP0803 C OOB TJ Dukla Praha 34:22 + 18:24
35. Kapoun Matěj LBE0801 C TJ Lokomotiva Beroun 35:08 + 19:10
36. Priehoda Erik PGP0803 C SK Praga 35:58 + 20:00
37. Pohl Lukáš TAP0703 C KOB Tretra Praha 37:53 + 21:55
38. Folprecht Lukáš VSP0802 C USK Praha 38:42 + 22:44
39. Glasnák Michal RIC0708 C OB Říčany 43:03 + 27:05
40. Krejčí Antonín KPY0803 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 44:12 + 28:14
41. Karych Alexander DKP0812 C Oddíl OB Kotlářka 48:08 + 32:10
42. Vaněček Jan TJP0800 C TJ Sokol Troja 48:29 + 32:31
43. Pavlů Matěj MFP0701 C Matfyz Praha 60:53 + 44:55
Štěňha David SPC0701 C SPORTICUS team DISK
Kohoutek Lukáš RIC0805 C OB Říčany DISK
Fortelka Jiří KNC0702 C Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
Šubrt Ondřej TAP0801 C KOB Tretra Praha DISK
Šnejdar Martin PGP0806 C SK Praga DISK
H14
2.80 km, 10 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Melišík Jan TAP0502 B KOB Tretra Praha 17:43
2. Štrait Vilém VSP0701 B USK Praha 17:58 + 0:15
3. Elleder David TAP0615 B KOB Tretra Praha 19:11 + 1:28
4. Dlouhý Aleš PGP0502 B SK Praga 19:39 + 1:56
5. Slejška Jorik KPY0506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:06 + 2:23
6. Městka Václav VSP0600 B USK Praha 20:10 + 2:27
7. Kohoutek Vojtěch DKP0503 C Oddíl OB Kotlářka 20:20 + 2:37
8. Zápotocký Jiří SLA0800 B SKOB Slaný 20:56 + 3:13
9. Koliáš Štěpán DKP0610 B Oddíl OB Kotlářka 21:23 + 3:40
10. Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 21:36 + 3:53
11. Vlasaný Jan RIC0512 C OB Říčany 22:05 + 4:22
12. Bartaloš Matyáš PGP0503 B SK Praga 22:14 + 4:31
13. Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice 22:21 + 4:38
14. Kuchař Ondřej TAP0609 C KOB Tretra Praha 22:23 + 4:40
15. Machar Matěj DKP0604 B Oddíl OB Kotlářka 22:50 + 5:07
16. Bozděch Tobiáš KPY0504 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 23:15 + 5:32
16. Michálek Michal KPY0500 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 23:15 + 5:32
18. Tichý Hubert DKP0600 C Oddíl OB Kotlářka 23:16 + 5:33
19. Holešta Jakub KPY0502 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 23:18 + 5:35
20. Kapoun Luděk 0290001 neregistrovaný 2 24:34 + 6:51
21. Kohoutek Tomáš RIC0603 C OB Říčany 24:40 + 6:57
22. Hůla Tomáš LBE0602 C TJ Lokomotiva Beroun 24:57 + 7:14
23. Valenta Martin KPY0507 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 25:14 + 7:31
24. Kubáč Josef DKL0501 C KOB Kladno 26:56 + 9:13
25. Horák Martin VSP0601 C USK Praha 28:05 + 10:22
26. Mazánek Vojta TAP0611 C KOB Tretra Praha 34:49 + 17:06
27. Ryšavý Jovan DKP0506 C Oddíl OB Kotlářka 37:44 + 20:01
28. Kovář Vít PGP0608 C SK Praga 39:11 + 21:28
29. Brabec Vojtěch CEP0600 C Čepíci 46:13 + 28:30
30. Mozer Mikuláš CEP0601 Čepíci 47:17 + 29:34
31. Hradil Martin HCE0600 B TJ Hostivice 59:56 + 42:13
Střelba Antonín PGP0605 B SK Praga DISK
HD10F
2.70 km, 5 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pinkr Josef HCE1200 C TJ Hostivice 19:15
2. Vlasaný Ondřej xxx 20:35 + 1:20
3. Vaněčková Anna TJP1050 C TJ Sokol Troja 22:00 + 2:45
4. Mácová Barbora DOB1050 C KOB Dobruška 22:43 + 3:28
5. Bubníková Ema TJP0950 C TJ Sokol Troja 22:59 + 3:44
6. Cink Kryštof 0060007 Radioklub OK1KYP Praha 23:55 + 4:40
7. Skřipský Vojtěch LME1001 C SK Los Mělník 25:13 + 5:58
8. Zavadilová Adéla VSP1153 C USK Praha 25:43 + 6:28
9. Halaška David DKP1201 C Oddíl OB Kotlářka 27:07 + 7:52
10. Hrzinová Adéla DKP1254 C Oddíl OB Kotlářka 27:11 + 7:56
11. Kalinová Lisa SPC1158 C SPORTICUS team 30:48 + 11:33
12. Lacinová Zuzana DKP1055 C Oddíl OB Kotlářka 32:36 + 13:21
13. Ptáček Ondřej DKP1204 C Oddíl OB Kotlářka 32:38 + 13:23
14. Hrušková Gabriela PGP1150 C SK Praga 34:51 + 15:36
15. Skácelík Tomáš TJP1102 C TJ Sokol Troja 36:43 + 17:28
16. Bergl Jonáš TJP1100 C TJ Sokol Troja 37:46 + 18:31
17. Max Paulů 0220002 Běhám na vlastní triko 39:48 + 20:33
18. Ouhrabková Bára SPC1256 C SPORTICUS team 40:17 + 21:02
19. Sedlák Jonáš SPC1005 C SPORTICUS team 41:17 + 22:02
20. Gregorová Magdalena DKP1158 C Oddíl OB Kotlářka 42:26 + 23:11
21. Jager Robert DKP1401 C Oddíl OB Kotlářka 43:52 + 24:37
22. Hrnčířová Sofie xxx 44:53 + 25:38
23. Hrnčíř Alex xxx 46:04 + 26:49
24. Vrňata Antonín xxx 46:36 + 27:21
25. Vrňata Vítek xxx 48:01 + 28:46
26. Řepková Anna PGP1052 C SK Praga 53:07 + 33:52
27. Šťovíček Filip DVP1201 C DVP ORIENTATION 66:44 + 47:29
Šťovíček Jan DVP1001 C DVP ORIENTATION DISK
Lazar David RIC1001 C OB Říčany DISK
Kapoun Jáchym LBE1002 C TJ Lokomotiva Beroun DISK
Majer David DKP1203 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Seidl Marek RIC1100 C OB Říčany DISK
Zápotocký Tomáš SLA1200 C SKOB Slaný DISK
Sláma Marek KAM1201 C OK Kamenice DISK
Koštýřová Marie PDY1250 C Běhej Poděbrady DISK
Koštýřová Magda PDY1251 C Běhej Poděbrady DISK
Adámková Sára DCH1058 Radioelektronika Cheb DISK
T1
3.40 km, 10 m, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalinová Markéta SPC8259 C SPORTICUS team 29:20
2. Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 29:24 + 0:04
3. Petr Pavel VLI9400 C Slavia Liberec orienteering 31:18 + 1:58
4. Ouhrabková Radka SPC8152 C SPORTICUS team 33:27 + 4:07
5. Kopecký Matyáš 0300002 Dezorientovaní 38:48 + 9:28
6. Paulů Robert 0220001 Běhám na vlastní triko 43:53 + 14:33
7. Boudová Kateřina xxx 44:59 + 15:39
8. Nesměráková Eva xxx 46:05 + 16:45
9. Skřipský Pavel xxx 47:00 + 17:40
10. Havlová Eva KNC7851 C Sokol Kostelec n. Č. l. 51:02 + 21:42
11. Hudčeková Jana SLP7850 C OOB Slavia Praha 51:52 + 22:32
12. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB Tretra Praha 58:56 + 29:36
13. Bajerová Kateřina 0170002 Cirkus Čakovice 59:00 + 29:40
14. Vaněk Petr ZBP1200 C OOB SK Zbraslav 60:28 + 31:08
15. Prouzová Zuzana DKP6250 C Oddíl OB Kotlářka 76:55 + 47:35
16. Mušková Diana xxx 98:18 + 68:58
Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga DISK
Janderová Markéta SOB7750 C SOBSA DISK
T2
4.30 km, 60 m, 30 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 35:12
2. Kříž Dušan KRL7800 C Kometa Kralovice 35:35 + 0:23
3. Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 35:48 + 0:36
4. Neumann Petr PGP8705 C SK Praga 36:50 + 1:38
5. Daniel Hrstka 0420002 neregistrovaná 37:15 + 2:03
6. Sotona Martin 0200001 Mars 37:34 + 2:22
7. Jurga Václav 0340001 Krutě Kruté Krůty 38:13 + 3:01
8. Pavlíčková Hana KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 38:39 + 3:27
9. Brandejsová Petra DKP7853 C Oddíl OB Kotlářka 39:12 + 4:00
10. Vobořil Ondřej KPY0403 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 39:55 + 4:43
11. Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 40:15 + 5:03
12. Horáková Barbora VSP0150 B USK Praha 41:01 + 5:49
13. Horáková Lenka VSP7255 C USK Praha 42:16 + 7:04
14. Hrdlička Jan SLA0200 C SKOB Slaný 42:18 + 7:06
15. Jiráček Josef SBK8501 KOB START Blansko 42:32 + 7:20
16. John Vladimír OLP5502 C PSK Olymp Praha 43:15 + 8:03
17. Snížek Jan DKP7600 C Oddíl OB Kotlářka 43:52 + 8:40
18. Krupová Tereza BZP8751 C Báječné ženy v orientačním běhu 44:10 + 8:58
19. Klusáček Radim BOR7710 C OK Jiskra Nový Bor 44:16 + 9:04
20. Slavíček Petr 9FX7500 Fóglíci 44:25 + 9:13
21. Doležalová Barbora VPM9252 C KOS Slavia Plzeň 44:29 + 9:17
22. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 44:42 + 9:30
23. Klinkerová Jitka ROZ6450 C OK Roztoky 44:52 + 9:40
24. Nedomová Iva PDY7851 C Běhej Poděbrady 45:04 + 9:52
25. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov 45:48 + 10:36
26. Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 46:02 + 10:50
27. Zápotocký Luboš SLA7500 C SKOB Slaný 46:09 + 10:57
28. Málková Šárka CST8351 C OB Strakonice 46:13 + 11:01
29. Rousová Lucie DKL0251 C KOB Kladno 47:13 + 12:01
30. Mikulášová Helena PGP9353 C SK Praga 47:32 + 12:20
31. Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Hostivice 47:41 + 12:29
32. Vejražka David KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:42 + 12:30
33. Nováková Ivana DLP8150 C OOB TJ Dukla Praha 47:58 + 12:46
34. Kapoun Luděk 0290002 neregistrovaný 2 48:02 + 12:50
35. Bohuňková Veronika 0180001 nejsem v klubu 48:08 + 12:56
36. Pavlů Jiří MFP7704 C Matfyz Praha 49:01 + 13:49
37. Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 49:04 + 13:52
38. Kváča Vladimír DKP7706 C Oddíl OB Kotlářka 49:09 + 13:57
39. Šrůtová Marcela PGP6351 C SK Praga 49:34 + 14:22
40. Benešová Hana DKL0050 C KOB Kladno 49:47 + 14:35
41. Knotek Kamil OLP5701 C PSK Olymp Praha 50:05 + 14:53
42. Černá Petra HCE7751 C TJ Hostivice 50:12 + 15:00
43. Koč Lumír MKP5401 C SK GORDIC Praha Kačerov 50:30 + 15:18
44. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 50:41 + 15:29
45. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 50:56 + 15:44
46. Kotenová Barbora RIC0452 B OB Říčany 51:02 + 15:50
47. Prylová Pavla TJP7550 C TJ Sokol Troja 51:19 + 16:07
48. Protivová Monika TAP7651 C KOB Tretra Praha 51:26 + 16:14
49. Skřivanová Dagmar 0060009 Radioklub OK1KYP Praha 51:35 + 16:23
50. Dudek Jan PDY7200 C Běhej Poděbrady 52:25 + 17:13
51. Řeháková Ludmila DVP0451 C DVP ORIENTATION 52:33 + 17:21
52. Vosecká Veronika SPC8853 C SPORTICUS team 53:17 + 18:05
53. Procházková Jana DKP8052 C Oddíl OB Kotlářka 54:12 + 19:00
54. Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 54:32 + 19:20
55. Tučný Jan 0160001 Tučňáci OB 54:34 + 19:22
56. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 55:27 + 20:15
57. Motyčková Zuzana TAP7753 C KOB Tretra Praha 57:01 + 21:49
58. Frnková Dana xxx 57:15 + 22:03
59. Wolkerová Dagmar TJP5250 C TJ Sokol Troja 57:58 + 22:46
60. Horychová Zuzana DKL0150 C KOB Kladno 58:18 + 23:06
61. Dobrovolná Radka CEP0451 Čepíci 59:27 + 24:15
62. Dudlová Jana ODV7751 C TJ Aero Odolena Voda 59:40 + 24:28
63. Horáková Petra 0400001 SKP RAPID Praha 59:47 + 24:35
64. Hradilová Katarína HCE7350 C TJ Hostivice 60:37 + 25:25
65. Tichá Dagmar DKP7250 C Oddíl OB Kotlářka 61:41 + 26:29
66. Wagner Richard DKP5202 C Oddíl OB Kotlářka 62:00 + 26:48
67. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 62:37 + 27:25
68. Nováková Alice 0360001 jdu náhodou kolem 62:42 + 27:30
69. Hanzalová Aneta CEP0450 Čepíci 65:04 + 29:52
70. Müller Jan HCE6800 C TJ Hostivice 65:44 + 30:32
71. Turinská Ivana TAP6850 C KOB Tretra Praha 66:44 + 31:32
72. Dubský Miloš SCP5100 C OK Sparta Praha 69:28 + 34:16
73. Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 72:57 + 37:45
74. Wagnerová Lenka DKP5450 C Oddíl OB Kotlářka 73:28 + 38:16
75. Hlaváčová Jarka MFP6050 C Matfyz Praha 74:07 + 38:55
76. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 76:59 + 41:47
Pinkr Josef HCE8200 C TJ Hostivice DISK
Nováková Eliška PDY0150 C Běhej Poděbrady DISK
Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
Kotulán Matěj 0170001 Cirkus Čakovice DISK
Kápičková Michaela FSP9550 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
T3
5.20 km, 110 m, 30 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 34:25
2. Hošek Radim TAP8737 C KOB Tretra Praha 35:23 + 0:58
3. Matoušek Martin SPC7604 C SPORTICUS team 36:08 + 1:43
4. Seidl Miroslav RIC7407 C OB Říčany 36:56 + 2:31
5. Fojtů Petr PDY8700 C Běhej Poděbrady 37:09 + 2:44
6. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 38:01 + 3:36
7. Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 38:08 + 3:43
8. Fröhlich Martin 0040001 Bludní tuleni 38:55 + 4:30
9. Novák Přemysl DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka 39:37 + 5:12
10. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 40:29 + 6:04
11. Rod Jan VSP7423 C USK Praha 40:35 + 6:10
12. Černý Ondřej CEP7800 C Čepíci 41:15 + 6:50
13. Šimůnková Gabriela TAP9755 C KOB Tretra Praha 41:25 + 7:00
14. Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 41:26 + 7:01
15. Málek Martin CST6501 C OB Strakonice 41:30 + 7:05
15. Kabát Jan PGP6901 C SK Praga 41:30 + 7:05
17. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 41:49 + 7:24
18. Dvořák Josef PGP8006 C SK Praga 42:05 + 7:40
19. Folprecht Eduard TUV7304 C SOK TJ Turnov 42:32 + 8:07
20. Víteček Jan DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 42:44 + 8:19
21. Opršal Juraj xxx 42:55 + 8:30
22. Hošková Tereza TAP8971 C KOB Tretra Praha 42:59 + 8:34
23. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 43:03 + 8:38
24. Hodek Michal TAP8808 C KOB Tretra Praha 43:27 + 9:02
25. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 43:29 + 9:04
26. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 43:31 + 9:06
27. Tichá Dorotea DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 43:49 + 9:24
28. Jakovec Petr DKL8602 C KOB Kladno 43:57 + 9:32
29. Bulva Radek 0250001 NRG 44:17 + 9:52
30. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 44:49 + 10:24
31. Samek Jakub VSP8800 C USK Praha 44:51 + 10:26
32. Gemperle František MFP7102 C Matfyz Praha 45:01 + 10:36
33. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:04 + 10:39
34. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 45:11 + 10:46
35. Šťovíček Jan DVP7703 C DVP ORIENTATION 45:29 + 11:04
36. Slovák Tomáš 0010001 Traged Team 45:55 + 11:30
37. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 46:05 + 11:40
38. Poborský Petr EKP7500 C VŠTJ Ekonom Praha 46:13 + 11:48
39. Slávik Alexander 0230001 NNN 46:33 + 12:08
40. Líbal Jakub ROU9202 C SKOB Roudnice nad Labem 46:38 + 12:13
41. Glasnák Vladimír MFP7300 C Matfyz Praha 46:42 + 12:17
42. Mička Aleš TJP7300 C TJ Sokol Troja 46:51 + 12:26
43. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 47:06 + 12:41
44. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 47:36 + 13:11
45. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 47:53 + 13:28
46. Vereš Lukáš ASU8800 Magnus Orienteering 47:58 + 13:33
47. Tejkl Jiří DOB7700 C KOB Dobruška 48:01 + 13:36
48. Kubat Petr 0320001 Neregistrovany 48:07 + 13:42
49. Sláma Jiří 0150001 Leveris 48:14 + 13:49
50. Bednařík Jan SPC8112 C SPORTICUS team 48:38 + 14:13
51. Hůla Pavel LBE7300 C TJ Lokomotiva Beroun 48:44 + 14:19
52. Tejkal Jan ADA8110 C OOB Spartak Adamov 49:00 + 14:35
53. Rezek Petr 0210001 Kona Cycling Point 49:06 + 14:41
54. Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 50:32 + 16:07
55. Kubec Martin DOB7002 C KOB Dobruška 50:54 + 16:29
56. Folprechtová Kateřina VSP7460 C USK Praha 50:58 + 16:33
57. Plíva Petr 0330001 Plivníci 51:20 + 16:55
58. Dostál Tomáš DLP7400 C OOB TJ Dukla Praha 51:23 + 16:58
59. Zavadil Vladimír VSP6710 C USK Praha 51:31 + 17:06
60. Hora Michal LBE7901 C TJ Lokomotiva Beroun 51:32 + 17:07
61. Máca Petr DOB7701 C KOB Dobruška 51:34 + 17:09
62. Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 52:09 + 17:44
63. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 52:26 + 18:01
64. Zeman Jaroslav DOB8844 C KOB Dobruška 52:47 + 18:22
65. Janeček Ondřej SOB7001 C SOBSA 52:56 + 18:31
66. Frnka Tomáš xxx 53:01 + 18:36
67. Pliska Miloš PGP6304 C SK Praga 53:14 + 18:49
68. Smutný Jan DLP8000 C OOB TJ Dukla Praha 53:15 + 18:50
69. Janík Pavel SOB6802 C SOBSA 53:28 + 19:03
70. Benák Rostislav TAP7400 C KOB Tretra Praha 53:32 + 19:07
71. Petr Klička 0280002 Neregistrována 53:34 + 19:09
72. Rusá Pavla 0280001 Neregistrována 54:13 + 19:48
73. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 54:20 + 19:55
74. Kovář Libor 0310001 Dezorientovaní šneci 54:31 + 20:06
75. Čermák Daniel EKP7510 C VŠTJ Ekonom Praha 54:42 + 20:17
76. Štraitová Jitka VSP7252 C USK Praha 54:49 + 20:24
77. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 54:50 + 20:25
78. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 55:13 + 20:48
79. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 55:15 + 20:50
80. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 55:16 + 20:51
81. Hausmannová Klára EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha 55:44 + 21:19
82. Peterová Alena DOB8953 C KOB Dobruška 55:59 + 21:34
83. Zusková Ilona 0060011 Radioklub OK1KYP Praha 56:16 + 21:51
84. Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 56:44 + 22:19
85. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:45 + 22:20
86. Kučerka David LIT8202 C KOB Litvínov 56:50 + 22:25
87. Adámková Blanka DCH7852 C Radioelektronika Cheb 56:59 + 22:34
88. Žáček Martin FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:48 + 23:23
89. Procházková Iveta PFP9250 C VŠSK PedF UK Praha 58:03 + 23:38
90. Bednaříková Jana SPC8353 C SPORTICUS team 58:11 + 23:46
91. Riegelová Gabriela RIC7353 C OB Říčany 58:27 + 24:02
92. Riegelová Kateřina RIC0252 C OB Říčany 58:31 + 24:06
93. Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB Tretra Praha 58:44 + 24:19
94. Súkup Jaroslav 0100001 toRun OB 58:48 + 24:23
95. Vojtěchovský Martin 0300001 Dezorientovaní 58:50 + 24:25
96. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 59:29 + 25:04
97. Mertová Eva DOB8551 C KOB Dobruška 59:31 + 25:06
98. Hric Jan MFP6300 C Matfyz Praha 59:53 + 25:28
99. Veselý Vojtěch 0270001 Neregistrovaný 60:05 + 25:40
100. Šejnová Magdalena KAM7055 C OK Kamenice 60:14 + 25:49
101. Mácová Martina DOB7750 C KOB Dobruška 60:16 + 25:51
102. Kos Miroslav 0150004 Leveris 60:23 + 25:58
103. Škoch Jan 0240001 OK Viníci 61:03 + 26:38
104. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 61:40 + 27:15
105. Konečná Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 61:46 + 27:21
106. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 62:27 + 28:02
107. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 62:34 + 28:09
108. Soukupová Leona 0060001 Radioklub OK1KYP Praha 63:19 + 28:54
108. Šubrtová Věra TAP8150 C KOB Tretra Praha 63:19 + 28:54
110. Šrejberová Ludmila 0090001 STS Chvojkovice Brod 64:25 + 30:00
111. Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 67:10 + 32:45
112. Hlavatá Pavla DKP7050 C Oddíl OB Kotlářka 68:51 + 34:26
113. Hurta Vladimír PGP6305 C SK Praga 69:24 + 34:59
114. Nováková Jana 0190002 MC Cirkus Čakovice 70:36 + 36:11
115. Slámová Ester 0150002 Leveris 71:03 + 36:38
116. Kopečný Mojmír TAP6402 C KOB Tretra Praha 71:21 + 36:56
117. Setínková Zuzana DKP5753 C Oddíl OB Kotlářka 72:14 + 37:49
118. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 72:18 + 37:53
119. Šomvársky Ján TAP5500 C KOB Tretra Praha 72:57 + 38:32
120. Šlapáková Libuše 0050001 GC 73:12 + 38:47
120. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 73:12 + 38:47
122. Blažková Kristina 0040002 Bludní tuleni 78:10 + 43:45
123. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 80:28 + 46:03
124. Leznová Barbora 0110001 Světova 81:26 + 47:01
125. Kolský Alexander PGP5000 C SK Praga 87:17 + 52:52
126. Závěrková Jitka 0350001 GC 87:47 + 53:22
Fibír Tomáš FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř DISK
Protiva Tomáš TAP8400 C KOB Tretra Praha DISK
Vlach Martin PGP8605 C SK Praga DISK
Valenta Jan ROZ6600 C OK Roztoky DISK
Mědílková Iva SPC7160 C SPORTICUS team DISK
Svoboda Jiří DKP7504 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Bauer Miroslav 0390001 Gymnasion klub DISK
Němec Tomáš XXX DISK
Rusá Šárka KAM9157 C OK Kamenice DISK
Motejzík Petr DLP7600 C OOB TJ Dukla Praha DISK
Mucha Ondřej RIC0400 C OB Říčany DISK
Ježková Dominika PGP9053 C SK Praga DISK
Lazar Jindřich RIC7504 C OB Říčany DISK
Ježková Regina PGP6352 C SK Praga DISK
Vejražka Jiří KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Borovička Tomáš FSP9801 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Petrová Martina TAP6852 C KOB Tretra Praha DISK
Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha DISK