Výsledky závodu: Běhej s mapou - Tanvald

Datum:
27.06.2020
Místo konání:
Autokemp Tanvaldská kotlina, Tanvald
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Tanvaldská kotlina, 1 : 4 000, ekv. 2 m, ISSprOM 2019, stav jaro 2020, autor: Jiří Vištejn a Matěj Burda, rozměr mapy A3
Ředitel závodu:
Picek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Wolf Daniel - R1
Kategorie:
D12     D14     D21K     D21E     D40     D50     D60L     D60K     DH10L     H12     H14     H21K     H21E     H40     H50     H60K     H60L    
D12
1.85 km, 95 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunášková Karolína VLI0851 Slavia Liberec orienteering 18:41
2. Šimůnková Michaela TAP0851 KOB Tretra Praha 21:38 + 2:57
3. Houžvičková Kateřina TUR0952 OOB TJ Turnov 21:50 + 3:09
4. Flossmannová Lucie VLI0852 Slavia Liberec orienteering 22:59 + 4:18
5. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 23:08 + 4:27
6. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 24:27 + 5:46
7. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:33 + 5:52
8. Syblíková Rozálie ODV0856 TJ Aero Odolena Voda 25:14 + 6:33
9. Hlaváčková Lucie TAP1050 KOB Tretra Praha 27:32 + 8:51
10. Pechová Alena VLI0854 Slavia Liberec orienteering 27:37 + 8:56
11. Housková Adéla DOR0851 OK Dobříš 28:11 + 9:30
12. Levrincová Klára TAP0854 KOB Tretra Praha 29:07 + 10:26
13. Šubrtová Barbora TAP1150 KOB Tretra Praha 29:33 + 10:52
14. Pechová Marie VLI1050 Slavia Liberec orienteering 30:43 + 12:02
15. Zítová Kateřina LDC1150 KOB Děčín 33:00 + 14:19
16. Míková Sofie TJN0950 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:17 + 14:36
17. Zurynková Lenka TJN0957 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:52 + 16:11
18. Janatová Violka TJN0956 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:06 + 16:25
19. Kvapilová Kristýna TUV0999 SOK TJ Turnov 35:53 + 17:12
20. Růtová Amálka TJN0951 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:32 + 17:51
21. Berná Klára ODV0851 TJ Aero Odolena Voda 37:09 + 18:28
22. Kalinová Lisa SPC1158 SPORTICUS team 39:15 + 20:34
23. Ellederová Eva TAP0860 KOB Tretra Praha 41:26 + 22:45
24. Kalinová Ella SPC0961 SPORTICUS team 42:46 + 24:05
25. Svobodová Ema ODV0951 TJ Aero Odolena Voda 50:57 + 32:16
26. Tejkalová Aneta ADA1051 OOB Spartak Adamov 61:34 + 42:53
27. Hezká Tereza DOR0855 OK Dobříš 70:08 + 51:27
28. Hetnar Oliwia 19P1050 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 71:42 + 53:01
D14
2.58 km, 105 m, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škáchová Viktorie DKP0655 Oddíl OB Kotlářka 25:20
2. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 28:25 + 3:05
3. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 28:52 + 3:32
4. Houžvičková Daniela TUR0751 OOB TJ Turnov 28:55 + 3:35
5. Škáchová Zuzana DKP0656 Oddíl OB Kotlářka 29:26 + 4:06
6. Lipenská Barbora CHA0753 OK Chrastava 29:53 + 4:33
7. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 32:09 + 6:49
8. Hovorková Marie LDC0650 KOB Děčín 32:55 + 7:35
9. Szeliga Sonia 19P0753 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 40:25 + 15:05
10. Mácová Štěpánka DOB0661 KOB Dobruška 41:06 + 15:46
11. Nikołajuk Maja 19P0754 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 42:34 + 17:14
12. Bublíková Klára TAP0752 KOB Tretra Praha 44:07 + 18:47
13. Vokušová Veronika TJN0756 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:23 + 21:03
14. Mácová Natálie DOB0770 KOB Dobruška 53:04 + 27:44
15. Roman Oliwia 19P0755 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 59:09 + 33:49
Ptáčková Hana PGP0750 SK Praga DISK
Sotonová Šárka TAP0655 KOB Tretra Praha DISK
Švábová Alžběta TAP0657 KOB Tretra Praha DISK
D21K
3.16 km, 130 m, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczková Bohdana VLI7750 Slavia Liberec orienteering 28:13
2. Kosobudová Anna VTA0551 SC vebr-sport 29:18 + 1:05
3. Pangrácová Marie 0020002 SK Olympia Praha SPS 31:01 + 2:48
4. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 32:23 + 4:10
5. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 35:17 + 7:04
6. Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 35:27 + 7:14
7. Havlová Adéla BOR9161 OK Jiskra Nový Bor 35:52 + 7:39
8. Žejdlíková Eliška LTP0350 OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:18 + 8:05
9. Kalousková Pavla JEN8451 OB Jenišovice 37:24 + 9:11
10. Šritrová Lenka TUR0250 OOB TJ Turnov 37:40 + 9:27
11. Kvapilová Lenka TUV8151 SOK TJ Turnov 37:43 + 9:30
12. Kalinová Markéta SPC8259 SPORTICUS team 38:45 + 10:32
13. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 39:18 + 11:05
14. Kopecká Magdaléna KPY8250 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 39:20 + 11:07
15. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 40:07 + 11:54
16. Heinlová Iva RUM8551 ZOOB Rumburk 44:34 + 16:21
17. Málková Šárka CST8351 OB Strakonice 45:14 + 17:01
18. Šubrtová Věra TAP8150 KOB Tretra Praha 47:58 + 19:45
19. Zítová Pavla LDC8151 KOB Děčín 47:59 + 19:46
20. Pařízková Anežka SMR9350 SNS Smržovka 49:41 + 21:28
21. Paříková Iva TUR0061 OOB TJ Turnov 51:21 + 23:08
22. Kadlecová Daniela LDC9251 KOB Děčín 52:32 + 24:19
23. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 52:57 + 24:44
24. Mikanová Kateřina EKP8461 VŠTJ Ekonom Praha 62:45 + 34:32
25. Dubnová Kateřina LDC8250 KOB Děčín 67:35 + 39:22
26. Menclová Anna JEN0452 OB Jenišovice 71:25 + 43:12
27. Albrechtová Zuzana 0080002 SMB 93:13 + 65:00
Fürstová Anna LLI9854 LOK-o Liberec DISK
Oľhavová Hana PGP9163 SK Praga DISK
Svobodová Katu SMR8451 SNS Smržovka DISK
Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka DISK
D21E
4.09 km, 160 m, 30 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 33:21
2. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 33:41 + 0:20
3. Luštická Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 35:11 + 1:50
4. Fujáčková Ivana SJC8952 Sportcentrum Jičín 35:40 + 2:19
5. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 36:05 + 2:44
6. Mašínová Anna TJN0152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:06 + 2:45
7. Korpasová Tereza TBM9898 KOS TJ Tesla Brno 37:02 + 3:41
8. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 37:51 + 4:30
9. Jelínková Šárka PGP9153 SK Praga 38:30 + 5:09
10. Pachnik Małgorzata 19P9350 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 38:35 + 5:14
11. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 40:17 + 6:56
12. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 40:27 + 7:06
13. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 40:42 + 7:21
14. Smolková Barbora TAP0356 KOB Tretra Praha 40:52 + 7:31
15. Škáchová Magdalena DKP0156 Oddíl OB Kotlářka 41:00 + 7:39
16. Bejvlová Karolína KAM0258 OK Kamenice 41:17 + 7:56
17. Korpasová Lucie TBM0151 KOS TJ Tesla Brno 42:47 + 9:26
18. Pesničáková Soňa TJN0451 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:50 + 9:29
19. Kosobudová Kateřina VTA0253 SC vebr-sport 43:26 + 10:05
20. Lukavcová Ivana SMR8754 SNS Smržovka 44:14 + 10:53
21. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 44:31 + 11:10
22. Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka 45:20 + 11:59
23. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 45:31 + 12:10
24. Hermannová Anna TAP9251 KOB Tretra Praha 45:38 + 12:17
25. Jelínková Zora PGP8851 SK Praga 45:56 + 12:35
26. Šimšová Pavla PGP0557 SK Praga 46:17 + 12:56
27. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 46:19 + 12:58
28. Tesařová Anna SCP8257 OK Sparta Praha 49:02 + 15:41
29. Dušková Pavla KOR9050 OB DDM Kostelec nad Orlicí 49:16 + 15:55
30. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 50:27 + 17:06
31. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 51:46 + 18:25
32. Pecoldová Pavlína 0210001 Cookies & Pancakes 52:30 + 19:09
33. Havlínová Zuzana SCP8150 OK Sparta Praha 54:01 + 20:40
34. Housková Barbora DOR0655 OK Dobříš 54:07 + 20:46
35. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 55:59 + 22:38
36. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:56 + 23:35
37. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:08 + 24:47
38. Míková Šárka DKP8255 Oddíl OB Kotlářka 69:14 + 35:53
Vahalová Petra 0200001 Bezejmenní DISK
MS Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 36:08 + 2:47
D40
3.15 km, 130 m, 29 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 29:26
2. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 36:00 + 6:34
3. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 36:43 + 7:17
4. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 36:45 + 7:19
5. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 38:32 + 9:06
6. Melicharová Zdeňka PHK7551 OK 99 Hradec Králové 39:00 + 9:34
7. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 39:19 + 9:53
8. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 39:32 + 10:06
9. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 39:35 + 10:09
10. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 39:59 + 10:33
11. Pařízková Věrka SMR7151 SNS Smržovka 40:16 + 10:50
12. Patková Kateřina BOR7853 OK Jiskra Nový Bor 41:04 + 11:38
13. Dolejší Lenka DOK7450 OK Doksy 41:39 + 12:13
14. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 42:46 + 13:20
15. Bejvlová Martina LME7350 SK Los Mělník 43:25 + 13:59
16. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:57 + 14:31
17. Berná Markéta ODV7651 TJ Aero Odolena Voda 44:02 + 14:36
18. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:25 + 14:59
19. Škáchová Petra DKP7054 Oddíl OB Kotlářka 44:40 + 15:14
20. Lipenská Eva CHA7951 OK Chrastava 44:48 + 15:22
21. Houžvičková Karolína TUR7254 OOB TJ Turnov 45:39 + 16:13
22. Vokušová Dana TJN7750 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:19 + 16:53
23. Březinová Michaela CHA7751 OK Chrastava 46:58 + 17:32
24. Růtová Martina TJN7652 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:13 + 17:47
25. Pesničáková Kristýna TJN7653 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:43 + 18:17
26. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 47:47 + 18:21
27. Mácová Martina DOB7750 KOB Dobruška 48:04 + 18:38
28. Hlaváčková Klára TAP7756 KOB Tretra Praha 48:25 + 18:59
29. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:25 + 19:59
30. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 49:49 + 20:23
31. Janderová Markéta SOB7750 SOBSA 49:59 + 20:33
32. Dejnožková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:28 + 22:02
33. Benešová Marika KDZ7150 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 51:55 + 22:29
34. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 53:58 + 24:32
35. Tomandlová Radka 0240002 HoRa 54:25 + 24:59
36. Forstová Lenka MFP6850 Matfyz Praha 54:52 + 25:26
37. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:20 + 30:54
38. Pešková Renata SJC7550 Sportcentrum Jičín 62:59 + 33:33
39. Housková Monika DOR7551 OK Dobříš 69:53 + 40:27
40. Pohořalá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem 71:57 + 42:31
41. Menclová Jana JEN7556 OB Jenišovice 79:14 + 49:48
42. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 87:30 + 58:04
43. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 101:18 + 71:52
Míková Markéta TJN7351 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Kosobudová Lenka VTA7351 SC vebr-sport DISK
Hoke Magdalena KDZ7551 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem DISK
D50
2.50 km, 120 m, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 29:32
2. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 30:48 + 1:16
3. Menclová Silvie VSP7050 USK Praha 32:54 + 3:22
4. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 34:21 + 4:49
5. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:28 + 4:56
6. Würzová Kateřina FYD6952 Jizerský klub OB Frýdlant 34:36 + 5:04
7. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 34:54 + 5:22
8. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 35:02 + 5:30
9. Procházková Alexandra VLI7051 Slavia Liberec orienteering 35:36 + 6:04
10. Fürstová Katka LLI6950 LOK-o Liberec 35:59 + 6:27
11. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 36:00 + 6:28
12. Bochenková Jana DOR6150 OK Dobříš 36:58 + 7:26
13. Picková Helena TJN6952 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:24 + 8:52
14. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 38:36 + 9:04
15. Burdová Simona LDC6851 KOB Děčín 38:39 + 9:07
16. Koucká Ivana EKP6850 VŠTJ Ekonom Praha 39:21 + 9:49
17. Šimůnková Martina TAP6851 KOB Tretra Praha 39:32 + 10:00
18. Pustaiová Romana TJN6851 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:59 + 11:27
19. Pokorná Hana TJN6950 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:17 + 11:45
20. Úlehlová Monika TAP6950 KOB Tretra Praha 41:50 + 12:18
21. Miklasová Markéta VLI6850 Slavia Liberec orienteering 41:52 + 12:20
22. Kočibová Ivana TJN6354 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:33 + 17:01
23. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:07 + 18:35
24. Válková Martina TUV7051 SOK TJ Turnov 53:14 + 23:42
25. Málková Věra CST6550 OB Strakonice 53:46 + 24:14
26. Kosíková Helena TUR6550 OOB TJ Turnov 54:52 + 25:20
27. Kubátová Ivana BOR6152 OK Jiskra Nový Bor 57:42 + 28:10
28. Hubáčková Jana EKP6250 VŠTJ Ekonom Praha 59:05 + 29:33
29. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 59:50 + 30:18
30. Richterová Ilona TAP6953 KOB Tretra Praha 70:21 + 40:49
31. Ondřichová Lucie 0030002 JIL 88:22 + 58:50
Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha DISK
Pecková Ivana EKP6252 VŠTJ Ekonom Praha DISK
D60L
2.11 km, 120 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 36:37
2. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 37:32 + 0:55
3. Klusáková Jitka DKP5651 Oddíl OB Kotlářka 37:53 + 1:16
4. Konopáčová Jana TUR5650 OOB TJ Turnov 38:11 + 1:34
5. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 38:21 + 1:44
6. Jelínková Radana PGP5851 SK Praga 40:50 + 4:13
7. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 42:16 + 5:39
8. Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:14 + 10:37
9. Malá Jitka KAS5451 KOB Kamenický Šenov 62:27 + 25:50
Bejvlová Jarmila 0150001 Báječné ženy v běhu DISK
D60K
2.05 km, 115 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 33:15
2. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 36:09 + 2:54
3. Kadavá Eva CHA5750 OK Chrastava 37:46 + 4:31
4. Městková Eva TEP4851 Tempo Praha 39:01 + 5:46
5. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 39:51 + 6:36
6. Kašková Eva CHA4650 OK Chrastava 43:27 + 10:12
7. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 46:25 + 13:10
8. Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha 47:28 + 14:13
9. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 48:14 + 14:59
10. Lukavcová Lenka TJN5452 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:01 + 15:46
11. Lusková Olga CHA5650 OK Chrastava 57:28 + 24:13
12. Kadečková Jana JEN5651 OB Jenišovice 64:58 + 31:43
DH10L
2.02 km, 90 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ticháček Jáchym SJC1004 Sportcentrum Jičín 19:16
2. Bašus Ondřej KAM1004 OK Kamenice 22:20 + 3:04
3. Frolov Roman DKP1505 Oddíl OB Kotlářka 22:44 + 3:28
4. Votava Jan VLI1400 Slavia Liberec orienteering 24:13 + 4:57
5. Pešíková Ela VLI1253 Slavia Liberec orienteering 24:38 + 5:22
6. Heczková Emma VLI1252 Slavia Liberec orienteering 28:11 + 8:55
7. Spieszová Rebeka KDZ1350 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 29:45 + 10:29
8. Seemann Eliška KDZ1451 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 29:48 + 10:32
9. Kvapilová Klára TUV1199 SOK TJ Turnov 30:02 + 10:46
10. Bašusová Olga KAM1250 OK Kamenice 30:13 + 10:57
11. Mácová Barbora DOB1050 KOB Dobruška 31:08 + 11:52
12. Zemanová Kristýna VLI1055 Slavia Liberec orienteering 31:23 + 12:07
13. Uhlíková Augustina DKP1056 Oddíl OB Kotlářka 31:33 + 12:17
14. Hezká Adéla DOR1053 OK Dobříš 32:15 + 12:59
15. Svatuška Matyáš KDZ1103 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 32:31 + 13:15
16. Melichová Beáta 0250002 TJ Tanvald 32:50 + 13:34
17. Míka Zbyněk DKP1301 Oddíl OB Kotlářka 34:04 + 14:48
18. Oravcová Amálie TJN1156 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:59 + 15:43
19. Kolín Jonáš DKP1500 Oddíl OB Kotlářka 36:32 + 17:16
20. Duben Jan LDC1600 KOB Děčín 37:36 + 18:20
21. Válková Karolína TUV0951 SOK TJ Turnov 39:16 + 20:00
22. Kalina Oskar SPC1502 SPORTICUS team 39:47 + 20:31
23. Zít Václav LDC1300 KOB Děčín 40:28 + 21:12
24. Tesařová Frida SCP1351 OK Sparta Praha 42:02 + 22:46
25. Pohlová Sandra TAP1151 KOB Tretra Praha 42:52 + 23:36
26. Heinl Štěpán RUM1501 ZOOB Rumburk 43:29 + 24:13
27. Míka Štěpán DKP1504 Oddíl OB Kotlářka 48:47 + 29:31
28. Nová Eliška Anna DKP1551 Oddíl OB Kotlářka 54:31 + 35:15
29. Hezká Zuzana DOR1351 OK Dobříš 55:43 + 36:27
30. Jirousová Edita TAP1056 KOB Tretra Praha 57:08 + 37:52
31. Fajglová Šárka 0230003 Sokol Cítov 59:39 + 40:23
32. Zeman Annabel DCE1850 KOB Dobřichovice 61:18 + 42:02
Melich Kryštof 0250001 TJ Tanvald DISK
Berka Ondřej TJN1100 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Tesařová Karin SCP1550 OK Sparta Praha DISK
Zemanová Karolína VLI1251 Slavia Liberec orienteering DISK
Novotný Matěj TJN1105 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Molič Jan PDY1002 Běhej Poděbrady DISK
H12
1.93 km, 100 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Patka Marek BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 20:16
2. Tuma Lukáš SJC0800 Sportcentrum Jičín 22:19 + 2:03
3. Votava Vojtěch VLI1201 Slavia Liberec orienteering 22:37 + 2:21
4. Pešek Ondřej SJC0802 Sportcentrum Jičín 24:15 + 3:59
5. Maděra Jakub VLI0906 Slavia Liberec orienteering 24:21 + 4:05
6. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 25:19 + 5:03
7. Vlach Antonín SJC0903 Sportcentrum Jičín 25:59 + 5:43
8. Janata Matěj TJN1111 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:20 + 6:04
9. Tejkl Štěpán TAP0807 KOB Tretra Praha 29:11 + 8:55
10. Vilém Štěpán VLI0902 Slavia Liberec orienteering 29:23 + 9:07
11. Sotona Filip TAP0914 KOB Tretra Praha 32:34 + 12:18
12. Oravec Viktor TJN0814 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:38 + 12:22
13. Elleder Jan TAP1010 KOB Tretra Praha 32:43 + 12:27
14. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 34:10 + 13:54
15. Pešík Matouš VLI0903 Slavia Liberec orienteering 35:08 + 14:52
16. Šubrt Ondřej TAP0801 KOB Tretra Praha 42:33 + 22:17
17. Míka Luboš DKP1101 Oddíl OB Kotlářka 43:47 + 23:31
18. Kadečka David JEN0801 OB Jenišovice 45:20 + 25:04
19. Jiras František DOR0900 OK Dobříš 46:19 + 26:03
20. Kalousek Dominik JEN0901 OB Jenišovice 54:14 + 33:58
21. Kučera Tomáš TAP0907 KOB Tretra Praha 61:28 + 41:12
22. Berný Jáchym ODV1000 TJ Aero Odolena Voda 84:30 + 64:14
Pachnik Antoni 19P1000 UKS "Orientpark.pl" Iwiny DISK
Forst Albert MFP0901 Matfyz Praha DISK
Donát Cyril TAP0811 KOB Tretra Praha DISK
Kopecký Oldřich KPY0900 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Zurynek Tomáš TJN1107 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
H14
2.78 km, 120 m, 28 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orienteering 21:09
2. Elleder David TAP0615 KOB Tretra Praha 22:54 + 1:45
3. Zurynek Jan TJN0605 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:54 + 4:45
4. Patka Kryštof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 26:42 + 5:33
5. Podrábský Ctibor VLI0700 Slavia Liberec orienteering 28:03 + 6:54
6. Březina Karel CHA0605 OK Chrastava 29:01 + 7:52
7. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 30:16 + 9:07
8. Ticháček Jakub SJC0704 Sportcentrum Jičín 31:51 + 10:42
9. Dolejší Jan DOK0602 OK Doksy 32:27 + 11:18
10. Městka Václav VSP0600 USK Praha 33:32 + 12:23
11. Dwojak Gracjan 19P0602 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 35:15 + 14:06
12. Vlach František SJC0603 Sportcentrum Jičín 36:50 + 15:41
13. Šebelka Matěj VLI0805 Slavia Liberec orienteering 37:21 + 16:12
14. Střelba Antonín PGP0605 SK Praga 38:53 + 17:44
15. Víteček Šimon DKP0801 Oddíl OB Kotlářka 39:27 + 18:18
16. Jiras Antonín DOR0701 OK Dobříš 42:40 + 21:31
17. Dolejší Matouš SJC0606 Sportcentrum Jičín 42:46 + 21:37
18. Mencl Josef VSP0602 USK Praha 43:44 + 22:35
19. Motyčka Filip TAP0704 KOB Tretra Praha 43:45 + 22:36
20. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:34 + 23:25
21. Hlaváček Vojtěch TAP0700 KOB Tretra Praha 45:53 + 24:44
22. Jandera Kryštof PGP0700 SK Praga 48:05 + 26:56
23. Řehoř Hynek TJN0700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:23 + 28:14
24. Kuchař Ondřej TAP0609 KOB Tretra Praha 54:19 + 33:10
25. Vyhnis Šimon TAP0613 KOB Tretra Praha 55:53 + 34:44
26. Tofel Šimon TAP0605 KOB Tretra Praha 56:48 + 35:39
27. Jirous Erik TAP0705 KOB Tretra Praha 58:11 + 37:02
28. Pohl Lukáš TAP0703 KOB Tretra Praha 79:06 + 57:57
H21K
3.92 km, 160 m, 29 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klein Martin LTP0404 OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:26
2. Pachnik Jędrzej 19P0600 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 36:21 + 1:55
3. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 37:04 + 2:38
4. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 37:12 + 2:46
5. Pokorný Jan TJN0400 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:15 + 2:49
6. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 38:59 + 4:33
7. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 39:28 + 5:02
8. Duben Jiří LDC8101 KOB Děčín 39:45 + 5:19
9. Málek Martin CST8902 OB Strakonice 41:58 + 7:32
10. Duben Jan LDC8501 KOB Děčín 42:58 + 8:32
11. Tejkal Jan ADA8110 OOB Spartak Adamov 42:59 + 8:33
12. Heřmánek Petr TUR0500 OOB TJ Turnov 43:53 + 9:27
13. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 44:18 + 9:52
14. Zurynek Jan EKP7003 VŠTJ Ekonom Praha 44:48 + 10:22
15. Červinka Mário 0010001 SKN HRADEC KRÁLOVÉ 44:56 + 10:30
16. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 45:48 + 11:22
17. Král Luboš TJN8401 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:05 + 11:39
18. Tesař Jan SCP8501 OK Sparta Praha 46:18 + 11:52
19. Klíma Kamil 0020001 SK Olympia Praha SPS 47:35 + 13:09
20. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 48:56 + 14:30
21. Švorc Martin DKL7100 KOB Kladno 49:30 + 15:04
22. Zít Jan LDC8200 KOB Děčín 49:44 + 15:18
23. Houžvička David TUR0501 OOB TJ Turnov 50:02 + 15:36
24. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:25 + 15:59
25. Koucký Martin EKP9700 VŠTJ Ekonom Praha 51:49 + 17:23
26. Hruška Jakub TJN0403 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:04 + 18:38
27. Grabmüller Radek KPY8300 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 58:48 + 24:22
28. Nikołajuk Bartek 19P8100 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 62:50 + 28:24
29. Havlena Jiří 67:29 + 33:03
30. Řehoř Vojta TJN0303 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 85:30 + 51:04
31. Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga 93:25 + 58:59
Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor DISK
Semík Jan VSP6507 USK Praha DISK
Lukavec Petr SMR7800 SNS Smržovka DISK
Kadečka Adam JEN9601 OB Jenišovice DISK
Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H21E
4.58 km, 180 m, 33 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:20
2. Nagy Josef TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:42 + 0:22
3. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 31:45 + 0:25
4. Pachnik Stanisław 19P0300 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 32:21 + 1:01
5. Pachnik Wojciech 19P9100 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 33:06 + 1:46
6. Janata Martin TJN8306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:08 + 1:48
7. Melišík Martin TAP0200 KOB Tretra Praha 33:29 + 2:09
8. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 34:03 + 2:43
9. Oľhava Rastislav PGP8909 SK Praga 34:58 + 3:38
10. Svoboda Honza SMR7901 SNS Smržovka 36:13 + 4:53
11. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 36:21 + 5:01
12. Tkáč Matěj TJN0401 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:39 + 5:19
13. Bašus Petr SCP7400 OK Sparta Praha 37:10 + 5:50
14. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 37:30 + 6:10
15. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 37:38 + 6:18
16. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 37:50 + 6:30
17. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 38:19 + 6:59
18. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 38:38 + 7:18
19. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 39:00 + 7:40
20. Škácha Vít DKP0310 Oddíl OB Kotlářka 39:33 + 8:13
21. Kazda Adam TJN9104 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:36 + 8:16
22. Karásek Matěj SJC0001 Sportcentrum Jičín 39:44 + 8:24
23. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 41:12 + 9:52
24. Peteráč Zdeněk VLI7802 Slavia Liberec orienteering 41:28 + 10:08
25. Hanovec Petr VLI7101 Slavia Liberec orienteering 41:50 + 10:30
26. Kočíb Jan TJN9303 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:00 + 10:40
26. Kočíb Jiří TJN9602 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:00 + 10:40
28. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 42:11 + 10:51
29. Šmaus Antonín TJN0001 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:45 + 11:25
30. Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice 43:04 + 11:44
31. Madej Mateusz 19P9202 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 43:26 + 12:06
32. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 43:28 + 12:08
33. Matoušek Martin SPC7604 SPORTICUS team 43:35 + 12:15
34. Jiras Jan DOR0505 OK Dobříš 43:52 + 12:32
35. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 43:57 + 12:37
36. Mencl Jan TUR0201 OOB TJ Turnov 44:02 + 12:42
37. Černý Matouš TAP0501 KOB Tretra Praha 44:48 + 13:28
38. Kubina Matěj DKP9205 Oddíl OB Kotlářka 45:17 + 13:57
39. Fröhlich Martin DKP8207 Oddíl OB Kotlářka 45:37 + 14:17
40. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 46:01 + 14:41
41. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 46:06 + 14:46
42. Wojnowicz Marek 19P9201 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 47:52 + 16:32
43. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 47:59 + 16:39
44. Harom Tomáš 0190001 EPO 48:00 + 16:40
45. Vereš Lukáš PGP8803 SK Praga 51:29 + 20:09
46. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 52:06 + 20:46
47. Masopustová Elis PGP8656 SK Praga 52:22 + 21:02
48. Kopec Tomáš VLI8203 Slavia Liberec orienteering 53:04 + 21:44
49. Švarc Lukáš JEN9001 OB Jenišovice 56:41 + 25:21
50. Kautský Jiří SCP8201 OK Sparta Praha 58:11 + 26:51
51. Kosíková Eliška TUR0052 OOB TJ Turnov 58:51 + 27:31
52. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 59:17 + 27:57
53. Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha 61:57 + 30:37
54. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 68:10 + 36:50
55. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Mladá Boleslav 68:33 + 37:13
56. Hruška Antonín 0220001 void* ptr = NULL 82:38 + 51:18
Ledecký Vladimír BOR8402 OK Jiskra Nový Bor DISK
Smolka Jakub TAP0500 KOB Tretra Praha DISK
Vilém Stanislav VLI7703 Slavia Liberec orienteering DISK
H40
3.39 km, 150 m, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvapil Petr TUV7402 SOK TJ Turnov 32:11
2. Pohl Zdeněk TAP7606 KOB Tretra Praha 32:31 + 0:20
3. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 32:44 + 0:33
4. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 33:18 + 1:07
5. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 33:19 + 1:08
6. Málek Martin CST6501 OB Strakonice 33:34 + 1:23
7. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 33:41 + 1:30
8. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 33:58 + 1:47
9. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 34:04 + 1:53
10. Patka Miroslav BOR7715 OK Jiskra Nový Bor 34:31 + 2:20
11. Mrkvička Jiří TJN7101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:02 + 3:51
12. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 37:20 + 5:09
13. Ptáček Jan PGP7205 SK Praga 37:39 + 5:28
14. Šimša Jaromír MFP7100 Matfyz Praha 38:07 + 5:56
15. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 38:22 + 6:11
16. Pešík Michal JLI7701 OB Jizerky 39:36 + 7:25
17. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 39:46 + 7:35
18. Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:23 + 8:12
19. Jirous Jiří TAP7201 KOB Tretra Praha 41:10 + 8:59
20. Zemánek Mojmír JIL7103 OK Jilemnice 41:37 + 9:26
21. Maděra Josef VLI7900 Slavia Liberec orienteering 42:46 + 10:35
22. Zaydlar Michal JLI7100 OB Jizerky 42:58 + 10:47
23. Tomandl Jan 0240001 HoRa 43:07 + 10:56
24. Kadečka Jakub JEN7901 OB Jenišovice 43:18 + 11:07
25. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 43:36 + 11:25
26. Kosobud Dušan VTA7201 SC vebr-sport 46:54 + 14:43
27. Březina Jan CHA7604 OK Chrastava 47:55 + 15:44
28. Mička Aleš TJP7300 TJ Sokol Troja 48:36 + 16:25
29. Tejkl Jiří DOB7700 KOB Dobruška 49:09 + 16:58
30. Oravec Tomáš TJN7505 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:12 + 19:01
31. Lipenský Robert CHA7201 OK Chrastava 51:16 + 19:05
32. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 51:33 + 19:22
33. Ulman Aleš TJN7201 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:55 + 19:44
34. Forst Libor MFP6301 Matfyz Praha 53:44 + 21:33
35. Fajgl Luboš 0230001 Sokol Cítov 55:27 + 23:16
36. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 64:30 + 32:19
37. Havel Petr NNN7015 Neregistrovaní 66:56 + 34:45
38. Mencl Martin JEN7301 OB Jenišovice 69:53 + 37:42
39. Škácha Michal DKP7103 Oddíl OB Kotlářka 70:53 + 38:42
40. Hezký Vítězslav DOR7504 OK Dobříš 91:37 + 59:26
Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha DISK
Bejvl Jakub LME7100 SK Los Mělník DISK
Jandera Tomáš SOB7300 SOBSA DISK
Berný Jan ODV7702 TJ Aero Odolena Voda DISK
Holátko Karel 0180001 VNK DISK
Svoboda Jan ODV7605 TJ Aero Odolena Voda DISK
H50
2.69 km, 130 m, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachnik Dariusz 19P6900 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 24:57
2. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 25:31 + 0:34
3. Žejdlík Michal LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:30 + 1:33
4. Karvánek Petr BOR6600 OK Jiskra Nový Bor 26:42 + 1:45
5. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 30:05 + 5:08
6. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 30:32 + 5:35
7. Honzík Tomáš VLI7000 Slavia Liberec orienteering 30:37 + 5:40
8. Fürst Aleš LLI6801 LOK-o Liberec 30:40 + 5:43
9. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 31:26 + 6:29
9. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 31:26 + 6:29
11. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 31:42 + 6:45
12. Táborský Ondřej TJN5605 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:14 + 8:17
13. Kunc Radovan TJN5549 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:41 + 8:44
14. Hudský Vlastimil TUR5100 OOB TJ Turnov 34:40 + 9:43
15. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:16 + 10:19
15. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 35:16 + 10:19
17. Picek Jan TJN6500 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:25 + 10:28
18. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 37:14 + 12:17
19. Machara Martin BOR6900 OK Jiskra Nový Bor 38:00 + 13:03
20. Řehoř Jiří TJN7004 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:18 + 14:21
21. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 39:20 + 14:23
22. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 39:25 + 14:28
23. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 39:35 + 14:38
24. Mareš Hynek JEN6101 OB Jenišovice 40:13 + 15:16
25. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:08 + 16:11
26. Jiras Jiří DOR6900 OK Dobříš 42:09 + 17:12
27. Pustai Josef TJN6300 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:58 + 18:01
28. Chotětický Václav DKL5202 KOB Kladno 44:24 + 19:27
29. Hovorka Ladislav LDC6802 KOB Děčín 45:52 + 20:55
30. Beneš Petr KDZ6700 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 51:02 + 26:05
31. Uhlík Jan DKP6603 Oddíl OB Kotlářka 60:44 + 35:47
32. Chrz Martin 0030001 JIL 69:42 + 44:45
33. Pohořalý Dobroslav ROU6401 SKOB Roudnice nad Labem 78:32 + 53:35
34. Mencl Miloslav VSP6505 USK Praha 83:20 + 58:23
Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka DISK
Doškář Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor DISK
H60K
2.00 km, 120 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lukavec Míla TJN4901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:19
2. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 28:57 + 0:38
3. Smetana Radim CHA4700 OK Chrastava 30:43 + 2:24
4. Vokuš Zdeněk TJN5601 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:12 + 4:53
5. Folprecht Eduard TUR4301 OOB TJ Turnov 42:31 + 14:12
6. Lusk Karel CHA5002 OK Chrastava 42:57 + 14:38
7. Albrecht Miloslav 0080001 SMB 45:23 + 17:04
8. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov 46:12 + 17:53
9. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 47:00 + 18:41
10. Zelený Vladimír PGP4800 SK Praga 47:26 + 19:07
11. Richtr Jiří JEN5001 OB Jenišovice 49:22 + 21:03
12. Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha 67:25 + 39:06
13. Kadavý Zdeněk CHA4901 OK Chrastava 78:03 + 49:44
Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín DISK
H60L
2.30 km, 125 m, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 26:49
2. Conrad Helmut 71DXX01 USV TU Dresden 28:57 + 2:08
3. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:09 + 3:20
4. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 30:13 + 3:24
5. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 31:27 + 4:38
6. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 31:47 + 4:58
7. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:45 + 6:56
8. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:05 + 8:16
9. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 35:44 + 8:55
10. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 35:57 + 9:08
11. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 39:05 + 12:16
12. Borák Stanislav EKP5212 VŠTJ Ekonom Praha 39:55 + 13:06
13. Kotecký Roman PGP4900 SK Praga 43:56 + 17:07
14. Hlaváč Jaroslav SMB4801 SKOB Mladá Boleslav 58:15 + 31:26
Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering DISK
Uher Petr VSP5001 USK Praha DISK
Jakubec Jindřich TUR4801 OOB TJ Turnov DISK
Pěnička Libor TJN6000 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Kadečka Jiří JEN5002 OB Jenišovice DISK