Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Miśkiewicz Martyna | UKS Siódemka Rumia | 28:20 | |||
2. | Fuchs Marek | TBM0603 | KOS TJ Tesla Brno | 30:37 | + 2:17 | |
3. | Fuchs Jan | TBM7101 | KOS TJ Tesla Brno | 31:31 | + 3:11 | |
4. | Vaňátková Thea | LTU1150 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 35:01 | + 6:41 | |
5. | Karásková Denisa | ZPV0555 | KOB ZPV Prostějov | 38:16 | + 9:56 | |
6. | Řeháková Klára | BFM0556 | SKOB Frýdek - Místek | 38:37 | + 10:17 | |
7. | Rozsívalová Kateřina | LTU1051 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 42:42 | + 14:22 | |
8. | Brož Jiří | LTU1101 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 44:12 | + 15:52 | |
9. | Kutscherauerová Andrea | BBM7550 | BETA URSUS Rosice | 45:14 | + 16:54 | |
10. | Václavíková Amálie | SLA0851 | SKOB Slaný | 51:48 | + 23:28 | |
11. | Beranová Jana | SLA7551 | SKOB Slaný | 56:33 | + 28:13 | |
12. | Kyclová Jitka | LBM7450 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 59:56 | + 31:36 | |
13. | Kalenská Pavla | SUL0950 | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 62:51 | + 34:31 | |
14. | Stene Ingjerd | 0100002 | Asker Skiklubb | 63:50 | + 35:30 | |
15. | Kutscherauerová Ella | BBM0850 | BETA URSUS Rosice | 65:39 | + 37:19 | |
16. | Řezáčová Lucie | VLI0450 | Slavia Liberec orienteering | 68:03 | + 39:43 | |
17. | Schwarzová Martina | 17S0950 | TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica | 73:33 | + 45:13 | |
18. | Jobst Ivonne | 0080001 | Berliner Turnerschaft | 77:07 | + 48:47 | |
19. | Veres Pal | 0490002 | HRF Szolnok | 84:28 | + 56:08 | |
20. | Krejčová Eva | SLA8250 | SKOB Slaný | 96:39 | + 68:19 | |
Chwiejczak Dorota | 0240002 | Ulbar360Team | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vörösová Markéta | LPU7868 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:03 | ||
2. | Käding Kirsten | 13D6751 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 63:49 | + 13:46 | |
3. | Boeck Ute | 13D6750 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 73:52 | + 23:49 | |
4. | Haagsma Yari | 0280001 | Dutchman | 76:57 | + 26:54 | |
5. | Posańska Kalina | 1CP0051 | UKS Siódemka Rumia | 84:47 | + 34:44 | |
6. | Krákora Jan | 0690004 | NER Iva Krákorová Team | 99:59 | + 49:56 | |
7. | Maukner Vanessa | 0630005 | OLG Regensburg | 131:50 | + 81:47 | |
8. | Janischowsky Petra | 0630004 | OLG Regensburg | 131:53 | + 81:50 | |
Hermanová Romana | Neregistrovaní | DISK | ||||
Rudolfová Anna | 0690003 | NER Iva Krákorová Team | DISK | |||
Hnízdilová Iva | 0690005 | NER Iva Krákorová Team | DNS | |||
Kubíčková Eva | VIC7950 | OB Vizovice | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žandová Eliška | STB1250 | TJ Stadion Nový Bor | 25:10 | ||
2. | Hanušová Lenka | STB1350 | TJ Stadion Nový Bor | 28:18 | + 3:08 | |
3. | Kořínková Marie | STB1353 | TJ Stadion Nový Bor | 28:37 | + 3:27 | |
4. | Kučerková Adéla | STB1450 | TJ Stadion Nový Bor | 29:57 | + 4:47 | |
5. | Průšková Veronika | STB1352 | TJ Stadion Nový Bor | 30:34 | + 5:24 | |
6. | Hrušková Tereza | DOR1451 | OK Dobříš | 31:10 | + 6:00 | |
7. | Hrušková Zuzana | DOR1452 | OK Dobříš | 33:09 | + 7:59 | |
8. | Hübnerová Olivie | STB1351 | TJ Stadion Nový Bor | 36:04 | + 10:54 | |
9. | Sedláková Helena | DKP1352 | Oddíl OB Kotlářka | 40:13 | + 15:03 | |
10. | Vlašímská Anna | SKV1251 | TJ Slovan Karlovy Vary | 46:22 | + 21:12 | |
11. | Kozlová Eliška | SLA1350 | SKOB Slaný | 71:47 | + 46:37 | |
Ramachová Anna | PBM1350 | TJ Spartak 1. brněnská | DISK | |||
Janečková Eliška | DKP1453 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Všetečková Stela | PGP1253 | SK Praga | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kutková Sára | JEN1351 | OB Jenišovice | 23:10 | ||
2. | Heczková Emma | VLI1252 | Slavia Liberec orienteering | 23:25 | + 0:15 | |
3. | Ptáčková Lucie | DKP1255 | Oddíl OB Kotlářka | 24:56 | + 1:46 | |
4. | Nalezencová Tereza | DOR1254 | OK Dobříš | 31:01 | + 7:51 | |
5. | Fialová Kristýna | DOR1250 | OK Dobříš | 32:00 | + 8:50 | |
6. | Hynková Anna | ONO1250 | SKOB Ostrov | 36:26 | + 13:16 | |
7. | Lange Linda | 0110002 | SV IHW Alex Berlin | 38:35 | + 15:25 | |
8. | Gelnerová Karolína | KRL1350 | Kometa Kralovice | 49:50 | + 26:40 | |
9. | Trávníčková Eliška | 0360002 | NER - VLI - Trávníčkovi | 61:54 | + 38:44 | |
10. | Collis Emma | DKP1251 | Oddíl OB Kotlářka | 76:12 | + 53:02 | |
Komová Barbora | DOR1253 | OK Dobříš | DISK | |||
Valenčíková Helena | ZPV1250 | KOB ZPV Prostějov | DNS | |||
Fáberová Lucie | KRL1351 | Kometa Kralovice | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jágrová Zuzana | RBK1051 | SK Radioklub Blansko | 23:31 | ||
2. | Broschová Alžběta | RBK1151 | SK Radioklub Blansko | 26:28 | + 2:57 | |
3. | Dvorská Veronika | CHC1054 | K.O.B. Choceň | 27:35 | + 4:04 | |
4. | Urbánková Lucie | ONO1150 | SKOB Ostrov | 27:48 | + 4:17 | |
5. | Mrázková Berta | PGP1155 | SK Praga | 28:04 | + 4:33 | |
6. | Kvapilová Klára | TUV1199 | SOK TJ Turnov | 28:13 | + 4:42 | |
7. | Turková Klára | SKV1151 | TJ Slovan Karlovy Vary | 33:26 | + 9:55 | |
8. | Hynková Marie | ONO1050 | SKOB Ostrov | 34:15 | + 10:44 | |
9. | Blehová Barbora | DOR1151 | OK Dobříš | 36:44 | + 13:13 | |
10. | Löhning Lisa | 71D1150 | USV TU Dresden | 37:45 | + 14:14 | |
11. | Magazu Sophia | DOR1152 | OK Dobříš | 38:49 | + 15:18 | |
12. | Houbová Eliška | KRL1152 | Kometa Kralovice | 39:11 | + 15:40 | |
13. | Tomešová Evelína | DKP1168 | Oddíl OB Kotlářka | 42:54 | + 19:23 | |
14. | Veselá Martina | RBK1052 | SK Radioklub Blansko | 46:28 | + 22:57 | |
15. | Kadlecová Jolana | BBM1052 | BETA URSUS Rosice | 47:28 | + 23:57 | |
16. | Jirousová Edita | TAP1056 | KOB Tretra Praha | 48:04 | + 24:33 | |
17. | Štiková Julie | KRL1051 | Kometa Kralovice | 49:31 | + 26:00 | |
18. | Kunstová Anežka | SLA1050 | SKOB Slaný | 57:35 | + 34:04 | |
19. | Brotánková Klára | ROU1151 | SKOB Roudnice nad Labem | 67:15 | + 43:44 | |
20. | Hrstková Eliška | SLA1053 | SKOB Slaný | 81:23 | + 57:52 | |
21. | Adorjan Vera | 0310003 | Turnerschaft Berlin | 91:39 | + 68:08 | |
22. | Jalová Kristýna | RBK1150 | SK Radioklub Blansko | 102:14 | + 78:43 | |
Schwarzová Katarína | 17S1150 | TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica | DISK | |||
Robotková Tereza | PBM1150 | TJ Spartak 1. brněnská | DNS | |||
Všetečková Dora | PGP1060 | SK Praga | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zabořilová Anna | TUR0951 | OOB TJ Turnov | 45:57 | ||
2. | Šestáková Johana | VLI0853 | Slavia Liberec orienteering | 48:17 | + 2:20 | |
3. | Fedrová Anežka | RBK0853 | SK Radioklub Blansko | 49:47 | + 3:50 | |
4. | Petriláková Amálie Rebeka | DOR0953 | OK Dobříš | 52:28 | + 6:31 | |
5. | Kvapilová Kristýna | TUV0999 | SOK TJ Turnov | 52:30 | + 6:33 | |
6. | Jágrová Aneta | RBK0951 | SK Radioklub Blansko | 55:09 | + 9:12 | |
7. | Vaňková Barbora | ROZ0959 | OK Roztoky | 55:26 | + 9:29 | |
8. | Pěkná Alžběta | ROU0950 | SKOB Roudnice nad Labem | 59:00 | + 13:03 | |
9. | Ječmenová Veronika | ONO0950 | SKOB Ostrov | 60:29 | + 14:32 | |
10. | Blahutová Lucie | MFP0950 | Matfyz Praha | 68:32 | + 22:35 | |
11. | Chumová Adéla | SLP0950 | OOB Slavia Praha | 70:25 | + 24:28 | |
12. | Oliveriusová Anna | DKL0851 | KOB Kladno | 75:07 | + 29:10 | |
13. | Veselá Veronika | RBK0852 | SK Radioklub Blansko | 75:08 | + 29:11 | |
14. | Ryppelová Anna | TAP0954 | KOB Tretra Praha | 79:46 | + 33:49 | |
15. | Herrmann Charlotte | 48D0850 | OL-Team Wehrsdorf | 86:49 | + 40:52 | |
16. | Holingerová Alžběta | CHC0953 | K.O.B. Choceň | 89:10 | + 43:13 | |
17. | Fišáková Lucie Johanka | MLA0950 | MLOK Mariánské Lázně | 89:36 | + 43:39 | |
18. | Sobotková Lada | OPI0951 | Orientační sporty Písek | 96:09 | + 50:12 | |
19. | Hill Daisy | SLA0950 | SKOB Slaný | 101:51 | + 55:54 | |
20. | Macháčková Kateřina | CHC0951 | K.O.B. Choceň | 105:13 | + 59:16 | |
21. | Krátká Linda | ROU0851 | SKOB Roudnice nad Labem | 105:52 | + 59:55 | |
22. | Housková Adéla | DOR0851 | OK Dobříš | 112:21 | + 66:24 | |
23. | Kroupa Hana | TTR0853 | OOB Třebíč | 141:32 | + 95:35 | |
Válková Karolína | TUV0951 | SOK TJ Turnov | DISK | |||
Gibbons Emily | TUV0955 | SOK TJ Turnov | DISK | |||
Hanáková Aneta | KRL0951 | Kometa Kralovice | DISK | |||
Kubíčková Lucie | VIC0952 | OB Vizovice | DNS | |||
Chudobová Eliška | DKL0850 | KOB Kladno | DNS | |||
Nimshausová Helena | CHC0854 | K.O.B. Choceň | DNS | |||
Nováková Barborka | TUR0860 | OOB TJ Turnov | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lošťáková Sára | PGP0660 | SK Praga | 45:43 | ||
2. | Škáchová Viktorie | DKP0655 | Oddíl OB Kotlářka | 45:52 | + 0:09 | |
3. | Tomanová Eliška | ZBM0658 | SK Brno Žabovřesky | 46:43 | + 1:00 | |
4. | Bambousková Julie | DOR0650 | OK Dobříš | 47:28 | + 1:45 | |
5. | Housková Barbora | DOR0655 | OK Dobříš | 48:07 | + 2:24 | |
6. | Vilémová Eliška | VLI0655 | Slavia Liberec orienteering | 49:31 | + 3:48 | |
7. | Urbánková Eva | ONO0650 | SKOB Ostrov | 49:58 | + 4:15 | |
8. | Kašparová Alžběta | DOR0753 | OK Dobříš | 58:18 | + 12:35 | |
9. | Heczková Anna | VLI0652 | Slavia Liberec orienteering | 59:13 | + 13:30 | |
10. | Pavlová Eliška | MOV0650 | SKOB Ostrava | 60:47 | + 15:04 | |
11. | Jurčíková Nina | TUR0759 | OOB TJ Turnov | 61:43 | + 16:00 | |
12. | Magazu Annabelle | DOR0657 | OK Dobříš | 62:24 | + 16:41 | |
13. | Fišarová Adéla | KRL0651 | Kometa Kralovice | 64:34 | + 18:51 | |
14. | Krejčová Hana | ROU0653 | SKOB Roudnice nad Labem | 68:52 | + 23:09 | |
15. | Holíková Petra | ONO0653 | SKOB Ostrov | 71:43 | + 26:00 | |
16. | Mimrová Kateřina | CHC0658 | K.O.B. Choceň | 72:14 | + 26:31 | |
17. | Pekárková Bára | ONO0655 | SKOB Ostrov | 72:51 | + 27:08 | |
18. | Křístková Viktorie | ROZ0651 | OK Roztoky | 79:55 | + 34:12 | |
19. | Bodurková Denisa | KRL0752 | Kometa Kralovice | 82:58 | + 37:15 | |
20. | Křístková Veronika | ROZ0650 | OK Roztoky | 87:12 | + 41:29 | |
21. | Halámková Jana | ONO0657 | SKOB Ostrov | 90:27 | + 44:44 | |
22. | Kutková Tereza | JEN0752 | OB Jenišovice | 92:43 | + 47:00 | |
23. | Velátová Lucie | OPI0750 | Orientační sporty Písek | 100:09 | + 54:26 | |
24. | Dvořáková Lucie | BBM0750 | BETA URSUS Rosice | 103:44 | + 58:01 | |
25. | Drašarová Magdaléna | DKL0752 | KOB Kladno | 108:50 | + 63:07 | |
26. | Šafrová Lenka | CHC0654 | K.O.B. Choceň | 109:37 | + 63:54 | |
Pokorná Anežka | KRL0757 | Kometa Kralovice | DISK | |||
Łącka Julia | 2DP0750 | UKS OSiR Góra Kalwaria | DNS | |||
Kropáčová Zuzana | KRL0754 | Kometa Kralovice | DNS | |||
Gelnerová Anna | KRL0653 | Kometa Kralovice | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gloersen Mathea | 0300006 | InTeam | 55:21 | ||
2. | Kubecová Magdalena | STB0550 | TJ Stadion Nový Bor | 65:52 | + 10:31 | |
3. | Sandven Synne | 0300002 | InTeam | 69:45 | + 14:24 | |
4. | Pecko Sára | ONO0452 | SKOB Ostrov | 71:46 | + 16:25 | |
5. | Holíková Simona | ONO0553 | SKOB Ostrov | 77:53 | + 22:32 | |
6. | Šestáková Marie | VLI0452 | Slavia Liberec orienteering | 79:24 | + 24:03 | |
7. | Kulová Laura | ONO0552 | SKOB Ostrov | 81:51 | + 26:30 | |
8. | Vlachová Adéla | KRL0551 | Kometa Kralovice | 90:58 | + 35:37 | |
9. | Pazderníková Jana | OPI0452 | Orientační sporty Písek | 96:49 | + 41:28 | |
10. | Blahutová Martina | MFP0550 | Matfyz Praha | 100:19 | + 44:58 | |
11. | Pulczynska Hanna | 0430002 | WKS Wawel Krakow | 103:41 | + 48:20 | |
12. | Počtová Klára | OPI0453 | Orientační sporty Písek | 108:58 | + 53:37 | |
13. | Zemková Pavlína | SLA0551 | SKOB Slaný | 117:53 | + 62:32 | |
14. | Pilátová Amálie | DKL0450 | KOB Kladno | 134:07 | + 78:46 | |
15. | Cuninková Katarína | 0400002 | Slovenský zväz rádioamatérov | 145:20 | + 89:59 | |
Grovan Maria | 0300009 | InTeam | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vandasová Adéla | PHK0255 | OK 99 Hradec Králové | 52:27 | |||
2. | Holtermann Une | 0300013 | InTeam | 53:02 | + 0:35 | ||
3. | Schjerven Eline | 0300001 | InTeam | 60:30 | + 8:03 | ||
4. | Mobrathen Ingrid | 0300020 | InTeam | 70:58 | + 18:31 | ||
5. | Šafaříková Lucie | OPI0350 | Orientační sporty Písek | 73:27 | + 21:00 | ||
6. | Šritrová Lenka | TUR0250 | OOB TJ Turnov | 86:45 | + 34:18 | ||
7. | Hjelseth Lerke | 0300016 | InTeam | 91:37 | + 39:10 | ||
Kjorholt Lie Anine | 0300018 | InTeam | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | SK Brno Žabovřesky | 100:47 | |||
2. | Trilča Mara | LDC8750 | KOB Děčín | 105:58 | + 5:11 | ||
3. | Westin Emilie | 0300024 | InTeam | 129:29 | + 28:42 | ||
4. | Westin Kjersti | 0300023 | InTeam | 133:59 | + 33:12 | ||
Nieke Patricia | TUR9552 | OOB TJ Turnov | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Semrádová Jana | CHC9951 | K.O.B. Choceň | 75:53 | 7931 | ||
2. | Luštická Lucie | TUR8650 | OOB TJ Turnov | 77:04 | + 1:11 | 7818 | |
3. | Havlová Adéla | BOR9161 | OK Jiskra Nový Bor | 84:45 | + 8:52 | 7080 | |
4. | Vavrysová Barbara | LCE9751 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 85:25 | + 9:32 | 7016 | |
5. | Rollier Monika | PHK8051 | OK 99 Hradec Králové | 87:22 | + 11:29 | 6829 | |
6. | Pecoldová Pavlína | MFP8450 | Matfyz Praha | 87:39 | + 11:46 | 6801 | |
7. | Pangrácová Anna | DKL9150 | KOB Kladno | 87:56 | + 12:03 | 6774 | |
8. | Matušková Jana | RBK9999 | SK Radioklub Blansko | 90:43 | + 14:50 | 6507 | |
9. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 91:50 | + 15:57 | 6400 | |
10. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 92:15 | + 16:22 | 6360 | |
11. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | Slavia Liberec orienteering | 92:29 | + 16:36 | 6337 | |
12. | Poláková Tereza | SOP9951 | OOB TJ Slezan Opava | 94:59 | + 19:06 | 6097 | |
13. | Jansová Martina | 0410001 | NER ROB PCE Jansová Šimáček | 95:35 | + 19:42 | ||
14. | Hanáková Magda | KRL9651 | Kometa Kralovice | 96:37 | + 20:44 | 5940 | |
15. | Albrechtová Iveta | KAM9950 | OK Kamenice | 97:09 | + 21:16 | 5889 | |
16. | Nováková Kateřina | OKP9450 | SK OK 24 Praha | 97:11 | + 21:18 | 5886 | |
17. | Ďoubalová Věra | DOB8751 | KOB Dobruška | 98:07 | + 22:14 | 5796 | |
18. | Müllerová Eva | PGP9657 | SK Praga | 98:48 | + 22:55 | 5731 | |
19. | Albrechtová Eva | KAM7850 | OK Kamenice | 98:53 | + 23:00 | 5723 | |
20. | Górska Kinga | 23P8952 | OK!Sport Warszawa | 100:31 | + 24:38 | ||
21. | Voltrová Hana | ROZ9752 | OK Roztoky | 101:05 | + 25:12 | 5511 | |
22. | Kosíková Eliška | TUR0052 | OOB TJ Turnov | 101:20 | + 25:27 | 5487 | |
23. | Drągowska Maria | 23P9550 | OK!Sport Warszawa | 102:37 | + 26:44 | ||
24. | Jirásková Kateřina | TJP8850 | TJ Sokol Troja | 106:14 | + 30:21 | 5017 | |
25. | Kovářová Julie | VCB8854 | OB České Budějovice | 124:28 | + 48:35 | 3265 | |
26. | Kleiberová Eliška | CHC9952 | K.O.B. Choceň | 144:01 | + 68:08 | 1388 | |
Studničná Lenka | FSP8650 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | 0 | |||
Hovorková Tereza | KAM0154 | OK Kamenice | DISK | 0 | |||
Kubecová Kateřina | STB9999 | TJ Stadion Nový Bor | DNS | 0 | |||
Kovářová Lenka | LTP9750 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DNS | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lepšíková Eva | SJC8765 | Sportcentrum Jičín | 62:19 | 4865 | ||
2. | Kretzschmar Corinna | 71D9350 | USV TU Dresden | 65:17 | + 2:58 | ||
3. | Formánková Anna | RIC9950 | OB Říčany | 68:52 | + 6:33 | 4423 | |
4. | Kábrtová Oldřiška | BOR8752 | OK Jiskra Nový Bor | 70:31 | + 8:12 | 4312 | |
5. | Ježková Barbora | CHA8850 | OK Chrastava | 70:33 | + 8:14 | 4310 | |
6. | Jiřištová Klára | JIL9052 | OK Jilemnice | 81:41 | + 19:22 | 3559 | |
7. | Kotrčová Lenka | PDY9350 | Běhej Poděbrady | 82:47 | + 20:28 | 3485 | |
8. | Benešová Hana | DKL0050 | KOB Kladno | 82:52 | + 20:33 | 3479 | |
9. | Müllerová Markéta | LCE9453 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 83:48 | + 21:29 | 3416 | |
10. | Kääriäinen Sophie | 71D9052 | USV TU Dresden | 88:09 | + 25:50 | ||
11. | Zdobinská Lucie | JHB9160 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 88:15 | + 25:56 | 3116 | |
12. | Hynková Eliška | ONO9650 | SKOB Ostrov | 90:20 | + 28:01 | 2976 | |
13. | Konopásková Martina | DOR0252 | OK Dobříš | 90:55 | + 28:36 | 2937 | |
14. | Kufel Agata | TUR8857 | OOB TJ Turnov | 91:18 | + 28:59 | 2911 | |
15. | Černá Kateřina | TJP9850 | TJ Sokol Troja | 92:38 | + 30:19 | 2821 | |
16. | Míchalová Šárka | KPY0050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 93:32 | + 31:13 | 2760 | |
17. | Müllerová Petra | BZP9050 | Báječné ženy v orientačním běhu | 94:03 | + 31:44 | 2725 | |
18. | Straková Veronika | SLA0051 | SKOB Slaný | 94:11 | + 31:52 | 2716 | |
19. | Nováková Eliška | PDY0150 | Běhej Poděbrady | 96:14 | + 33:55 | 2578 | |
20. | Votavová Žofie | KNC0250 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 104:14 | + 41:55 | 2039 | |
21. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | OK Roztoky | 105:17 | + 42:58 | 1968 | |
22. | Březovská Klára | Neregistrovaní | 107:00 | + 44:41 | |||
23. | Horychová Zuzana | DKL0150 | KOB Kladno | 108:21 | + 46:02 | 1761 | |
24. | Geislerová Aneta | DKL0151 | KOB Kladno | 109:52 | + 47:33 | 1659 | |
25. | Březovská Tereza | 0420002 | NER - OBA2 - Březovská-Rašek | 112:43 | + 50:24 | ||
26. | Račanová Jana | OPI0054 | Orientační sporty Písek | 121:56 | + 59:37 | 845 | |
27. | Mesiarkinová Kamila | ZBM8282 | SK Brno Žabovřesky | 123:48 | + 61:29 | 719 | |
28. | Vaňková Martina | 0050001 | NER SK Skivelo Olomouc Vaňková | 128:37 | + 66:18 | ||
Zeman Klára | DCE7950 | KOB Dobřichovice | DNS | 0 | |||
Zajícová Kateřina | 0210001 | NER Žlutá je nej - Zajícová | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrázková Romana | SJC8351 | Sportcentrum Jičín | 61:04 | ||
2. | Hejtmánková Kateřina | PDY8450 | Běhej Poděbrady | 69:57 | + 8:53 | |
3. | Vernerová Radka | VBM8558 | VSK Mendelu Brno | 70:42 | + 9:38 | |
4. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | Matfyz Praha | 71:03 | + 9:59 | |
5. | Kopáčková Jana | ZBM7951 | SK Brno Žabovřesky | 75:32 | + 14:28 | |
6. | Tomešová Daniela | SJC8451 | Sportcentrum Jičín | 78:31 | + 17:27 | |
7. | Drábková Zuzana | TBM8452 | KOS TJ Tesla Brno | 80:11 | + 19:07 | |
8. | Biolik Agnieszka | CHC7751 | K.O.B. Choceň | 84:05 | + 23:01 | |
9. | Engelhardt Katja | 19D8450 | SSV Planeta Radebeul | 85:42 | + 24:38 | |
10. | Jiříčková Bětka | KRN8383 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 86:08 | + 25:04 | |
11. | Ilona Śliwczyńska | 0030001 | 360° | 91:52 | + 30:48 | |
12. | Pecharová Michaela | TJP6550 | TJ Sokol Troja | 94:37 | + 33:33 | |
13. | Hynková Jana | ONO8650 | SKOB Ostrov | 103:18 | + 42:14 | |
14. | Vaňková Saša | LDC8550 | KOB Děčín | 108:10 | + 47:06 | |
15. | Rickmeyer Tina | STB8650 | TJ Stadion Nový Bor | 144:25 | + 83:21 | |
Šimšová Jana | MFP7651 | Matfyz Praha | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šilerová Eva | PDY8050 | Běhej Poděbrady | 58:54 | ||
2. | Kalousková Pavla | JEN8451 | OB Jenišovice | 59:00 | + 0:06 | |
3. | Zakouřilová Kamila | TUR8557 | OOB TJ Turnov | 59:17 | + 0:23 | |
4. | Smítalová Jana | ZBM8053 | SK Brno Žabovřesky | 63:53 | + 4:59 | |
5. | Málková Šárka | CST8351 | OB Strakonice | 71:47 | + 12:53 | |
6. | Hrádková Kateřina | ROU8350 | SKOB Roudnice nad Labem | 73:58 | + 15:04 | |
7. | Bazinková Blanka | ROU8151 | SKOB Roudnice nad Labem | 74:01 | + 15:07 | |
8. | Janečková Markéta | 0270002 | NER - Janečkovi | 74:45 | + 15:51 | |
9. | Trávníčková Hana | VLI8250 | Slavia Liberec orienteering | 76:51 | + 17:57 | |
10. | Brotánková Lenka | ROU8152 | SKOB Roudnice nad Labem | 77:59 | + 19:05 | |
11. | Hill Radka | SLA8450 | SKOB Slaný | 116:12 | + 57:18 | |
Petriláková Petra | DOR7656 | OK Dobříš | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stene Dana | TBM7957 | KOS TJ Tesla Brno | 64:44 | ||
2. | Svobodová Jitka | VSP7450 | USK Praha | 70:54 | + 6:10 | |
3. | Dítková Jitka | SKV7752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 71:59 | + 7:15 | |
4. | Míková Lenka | VCB7653 | OB České Budějovice | 75:52 | + 11:08 | |
5. | Henychová Zuzana | VLI6151 | Slavia Liberec orienteering | 82:18 | + 17:34 | |
6. | Veselá Eva | VCB7853 | OB České Budějovice | 86:44 | + 22:00 | |
7. | Urbánková Jana | ONO7851 | SKOB Ostrov | 87:35 | + 22:51 | |
8. | Fialová Jana | DOR8050 | OK Dobříš | 87:40 | + 22:56 | |
9. | Kroupa Diana | TTR8156 | OOB Třebíč | 91:25 | + 26:41 | |
10. | Blahutová Hanka | MFP7953 | Matfyz Praha | 98:06 | + 33:22 | |
11. | Valenčíková Irena | ZPV7950 | KOB ZPV Prostějov | 118:18 | + 53:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peteráčová Hyxová Radka | VLI7755 | Slavia Liberec orienteering | 52:58 | ||
2. | Hladká Petra | KOR7950 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 58:38 | + 5:40 | |
3. | Nimshausová Hana | CHC8151 | K.O.B. Choceň | 63:22 | + 10:24 | |
4. | Kvapilová Lenka | TUV8151 | SOK TJ Turnov | 67:05 | + 14:07 | |
5. | Löhning Susanne | 71D7850 | USV TU Dresden | 68:51 | + 15:53 | |
6. | Šitrová Lucie | LPM7857 | OK Lokomotiva Plzeň | 78:07 | + 25:09 | |
7. | Ječmenová Věra | ONO8050 | SKOB Ostrov | 81:15 | + 28:17 | |
8. | Pilátová Petra | DKL8051 | KOB Kladno | 84:55 | + 31:57 | |
9. | Hellerová Alena | ROU7850 | SKOB Roudnice nad Labem | 85:44 | + 32:46 | |
10. | Grisová Kateřina | SLA7850 | SKOB Slaný | 90:14 | + 37:16 | |
11. | Kazdová Jana | SJC7752 | Sportcentrum Jičín | 93:20 | + 40:22 | |
12. | Ramachová Magda | PBM8151 | TJ Spartak 1. brněnská | 99:54 | + 46:56 | |
13. | Nováková Zuzana | TUR7950 | OOB TJ Turnov | 100:09 | + 47:11 | |
14. | Eliášková Hana | LBM8051 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 102:49 | + 49:51 | |
15. | Magazu Radmila | DOR7853 | OK Dobříš | 104:24 | + 51:26 | |
16. | Cichrová Iveta | TAP7752 | KOB Tretra Praha | 105:17 | + 52:19 | |
17. | Turková Martina | SKV7852 | TJ Slovan Karlovy Vary | 120:47 | + 67:49 | |
18. | Kutková Hana | JEN8050 | OB Jenišovice | 133:07 | + 80:09 | |
19. | Podhrázská Barbora | PBM7851 | TJ Spartak 1. brněnská | 134:54 | + 81:56 | |
Davidová Jana | ONO7852 | SKOB Ostrov | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lošťáková Ivana | PGP7763 | SK Praga | 58:44 | ||
2. | Zabořilová Romana | JEN7457 | OB Jenišovice | 59:13 | + 0:29 | |
3. | Melicharová Zdeňka | PHK7551 | OK 99 Hradec Králové | 60:32 | + 1:48 | |
4. | Myslivcová Lenka | SHK7051 | OK Slavia Hradec Králové | 67:17 | + 8:33 | |
5. | Hrušková Blanka | DOR7555 | OK Dobříš | 70:31 | + 11:47 | |
6. | Podrábská Marie | VLI7451 | Slavia Liberec orienteering | 73:46 | + 15:02 | |
7. | Waldhauserová Irena | BOR7459 | OK Jiskra Nový Bor | 74:21 | + 15:37 | |
8. | Bialekova Martina | 17S1402 | TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica | 75:23 | + 16:39 | |
9. | Křístková Hana | ROZ7450 | OK Roztoky | 76:18 | + 17:34 | |
10. | Pechová Iva | LPM6151 | OK Lokomotiva Plzeň | 76:42 | + 17:58 | |
11. | Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | SK Praga | 76:45 | + 18:01 | |
12. | Vrubelová Jana | TZL7352 | SKOB Zlín | 77:31 | + 18:47 | |
13. | Papicová Silvie | BZP7651 | Báječné ženy v orientačním běhu | 82:54 | + 24:10 | |
14. | Jirková Renata | ZPV6553 | KOB ZPV Prostějov | 83:31 | + 24:47 | |
15. | Petýrková Pavlína | BZP7351 | Báječné ženy v orientačním běhu | 85:34 | + 26:50 | |
16. | Smolková Alena | OKP6452 | SK OK 24 Praha | 87:04 | + 28:20 | |
17. | Pospíšilová Štěpánka | BZP7650 | Báječné ženy v orientačním běhu | 87:14 | + 28:30 | |
18. | Kamírová Gabriela | LTP7351 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 96:06 | + 37:22 | |
19. | Protivová Monika | TAP7651 | KOB Tretra Praha | 100:57 | + 42:13 | |
20. | Trykozko Urszula | 0240003 | Ulbar360Team | 110:35 | + 51:51 | |
21. | Sobotková Lenka | OPI7401 | Orientační sporty Písek | 113:25 | + 54:41 | |
MS | Mullis Kateřina | DKP7753 | Oddíl OB Kotlářka | 54:37 | + | |
Broschová Lucie | RBK7451 | SK Radioklub Blansko | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Korpasová Ivana | LBM7362 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 59:57 | ||
2. | Jeřábková Tereza | BOR7563 | OK Jiskra Nový Bor | 64:51 | + 4:54 | |
3. | Krpatová Zuzana | LPU7558 | OK Lokomotiva Pardubice | 68:42 | + 8:45 | |
4. | Pavlicová Anna | KVS7360 | SKOB Kobra Vsetín | 68:54 | + 8:57 | |
5. | Zemková Helena | SLA7450 | SKOB Slaný | 71:33 | + 11:36 | |
6. | Vlašímská Tereza | SKV7551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 73:33 | + 13:36 | |
7. | Miková Iva | TBM7071 | KOS TJ Tesla Brno | 74:24 | + 14:27 | |
8. | Kleinová Petra | LTP7553 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 75:06 | + 15:09 | |
9. | Junková Kateřina | STH7351 | SK Studenec | 75:35 | + 15:38 | |
10. | Hlaváčová Šárka | TBM7258 | KOS TJ Tesla Brno | 75:43 | + 15:46 | |
11. | Jágrová Vlasta | SBK7789 | KOB START Blansko | 76:02 | + 16:05 | |
12. | Krejčová Jana | ROU7758 | SKOB Roudnice nad Labem | 79:27 | + 19:30 | |
13. | Obrátilová Naďa | ABM6654 | KOB ALFA Brno | 80:41 | + 20:44 | |
14. | Pelcová Pavla | CST7454 | OB Strakonice | 81:52 | + 21:55 | |
15. | Tomanová Veronika | LBM7751 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 82:02 | + 22:05 | |
16. | Sedláčková Petra | KOR7451 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 84:06 | + 24:09 | |
17. | Pannová Vendula | MOV7752 | SKOB Ostrava | 86:55 | + 26:58 | |
18. | Hájková Magdalena | TUV7351 | SOK TJ Turnov | 87:10 | + 27:13 | |
19. | Benešová Radka | VLI7653 | Slavia Liberec orienteering | 89:27 | + 29:30 | |
20. | Severýnová Popková Klára | VLI7455 | Slavia Liberec orienteering | 89:28 | + 29:31 | |
21. | Velátová Jana | OPI7350 | Orientační sporty Písek | 93:38 | + 33:41 | |
22. | Housková Monika | DOR7551 | OK Dobříš | 93:47 | + 33:50 | |
23. | Kolářová Michaela | SLA7351 | SKOB Slaný | 93:50 | + 33:53 | |
24. | Řeháková Jana | BFM7152 | SKOB Frýdek - Místek | 94:01 | + 34:04 | |
25. | Žižková Markéta | DOR7352 | OK Dobříš | 101:59 | + 42:02 | |
26. | Zajíčková Lenka | TBM7152 | KOS TJ Tesla Brno | 103:22 | + 43:25 | |
27. | Drašarová Dana | DKL7750 | KOB Kladno | 147:57 | + 88:00 | |
28. | Nováková Martina | PDY7350 | Běhej Poděbrady | 149:34 | + 89:37 | |
29. | Raymond-Bertrandová Jana | SLA7353 | SKOB Slaný | 169:04 | + 109:07 | |
30. | Svobodová Blanka | SLA7454 | SKOB Slaný | 196:49 | + 136:52 | |
MS | Ševčíková Anežka | ONO0550 | SKOB Ostrov | 98:54 | + 38:57 | |
Mikulčíková Irena | KVS7750 | SKOB Kobra Vsetín | DISK | |||
Zámečníková Jitka | 0230001 | NER - Zámečníci | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kastner Barbara | 0090002 | Naturfreunde Wien | 39:55 | ||
2. | Eckardt Cornelia | 71D6900 | USV TU Dresden | 42:44 | + 2:49 | |
3. | Sihver Wiebke | 18D6850 | Post SV Dresden | 44:32 | + 4:37 | |
4. | Zschaeckel Daniela | 1QD7250 | SV IHW Alex 78 Berlin | 46:08 | + 6:13 | |
5. | Kubald Katrin | 0120001 | Kaulsdorfer OLV - Berlin | 50:05 | + 10:10 | |
6. | Hiršová Marcela | TBM7079 | KOS TJ Tesla Brno | 50:23 | + 10:28 | |
7. | Nehasilová Zuzana | LDC7150 | KOB Děčín | 51:11 | + 11:16 | |
8. | Calvet Christine | 0320002 | OLC Währing | 51:17 | + 11:22 | |
9. | Melišíková Radka | TAP7152 | KOB Tretra Praha | 51:18 | + 11:23 | |
10. | Linková Iva | TUV6850 | SOK TJ Turnov | 52:22 | + 12:27 | |
11. | Patzeltová Beatrice | LDC6850 | KOB Děčín | 54:04 | + 14:09 | |
12. | Průšová Markéta | VSP7256 | USK Praha | 54:34 | + 14:39 | |
13. | Šišmová Hana | TYN6850 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 55:06 | + 15:11 | |
14. | Gabryšová Tereza | LME6850 | SK Los Mělník | 55:12 | + 15:17 | |
15. | Benešová Jaroslava | DKL7050 | KOB Kladno | 57:48 | + 17:53 | |
16. | Hančová Alice | VRL7052 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 59:47 | + 19:52 | |
17. | Eichlerová Jana | KAS7051 | KOB Kamenický Šenov | 60:14 | + 20:19 | |
18. | Palme Guni | 11A6850 | OLC Wienerwald | 60:26 | + 20:31 | |
19. | Westin Lenka | 0300026 | InTeam | 60:30 | + 20:35 | |
20. | Fürstová Katka | LLI6950 | LOK-o Liberec | 60:33 | + 20:38 | |
21. | Janečková Veronika | SOB7151 | SOBSA | 61:23 | + 21:28 | |
22. | Kunzová Ivana | BBM7155 | BETA URSUS Rosice | 62:14 | + 22:19 | |
23. | Riby Kateřina | LTP7252 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 62:18 | + 22:23 | |
24. | Pavlíková Pavla | CHA6551 | OK Chrastava | 62:24 | + 22:29 | |
25. | Forstová Lenka | MFP6850 | Matfyz Praha | 62:34 | + 22:39 | |
26. | Štorková Simona | JPV6556 | Oddíl OS SK Prostějov | 62:38 | + 22:43 | |
27. | Petrová Martina | TAP6852 | KOB Tretra Praha | 62:39 | + 22:44 | |
28. | Varhaníčková Jana | 0710001 | NER Varhaníčková | 64:14 | + 24:19 | |
29. | Miklasová Markéta | VLI6850 | Slavia Liberec orienteering | 65:46 | + 25:51 | |
30. | Woy Anja | 71D6950 | USV TU Dresden | 66:12 | + 26:17 | |
31. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 67:30 | + 27:35 | |
32. | Úlehlová Monika | TAP6950 | KOB Tretra Praha | 67:34 | + 27:39 | |
33. | Bringezu Kristina | 26D6950 | OLV Potsdam | 67:46 | + 27:51 | |
34. | Nová Jana | DOR7150 | OK Dobříš | 70:49 | + 30:54 | |
35. | Fuchsová Marcela | TBM7260 | KOS TJ Tesla Brno | 72:05 | + 32:10 | |
36. | Ždimerová Monika | LME6950 | SK Los Mělník | 73:15 | + 33:20 | |
37. | Doušková Vlasta | TBM7060 | KOS TJ Tesla Brno | 74:43 | + 34:48 | |
38. | Šejnová Magdalena | PGP7053 | SK Praga | 76:29 | + 36:34 | |
39. | Tloušťová Eva | SCP6950 | OK Sparta Praha | 78:04 | + 38:09 | |
40. | Krotilová Magdaléna | BZP7150 | Báječné ženy v orientačním běhu | 79:31 | + 39:36 | |
41. | Mičíková Lada | SKM7250 | KOB Směr Kroměříž | 79:57 | + 40:02 | |
42. | Karásková Marcela | ZPV6970 | KOB ZPV Prostějov | 83:34 | + 43:39 | |
43. | Hrdličková Ludmila | SLA6950 | SKOB Slaný | 86:30 | + 46:35 | |
44. | Kosíková Helena | TUR6550 | OOB TJ Turnov | 88:01 | + 48:06 | |
45. | Kyselová Jana | ROU7050 | SKOB Roudnice nad Labem | 91:20 | + 51:25 | |
46. | Válková Martina | TUV7051 | SOK TJ Turnov | 100:06 | + 60:11 | |
47. | Pulczynska Agnieszka | 0430001 | WKS Wawel Krakow | 126:36 | + 86:41 | |
Drechsel Ines | 71D6501 | USV TU Dresden | DISK | |||
Straková Jana | SLA7251 | SKOB Slaný | DNS | |||
Zelenin Jekaterina | 29D7050 | USG Chemnitz | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrstková Dana | SJI6051 | OK Jihlava | 57:24 | ||
2. | Juckelandt Sabine | 24D6350 | SV Robotron Dresden | 60:09 | + 2:45 | |
3. | Hellmann Kerstin | 71D6351 | USV TU Dresden | 60:41 | + 3:17 | |
4. | Graumann Heidi | 23D6301 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 62:18 | + 4:54 | |
5. | Stodůlková Lenka | LTU6752 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 63:34 | + 6:10 | |
6. | Müller Anke | 18D6650 | Post SV Dresden | 64:08 | + 6:44 | |
7. | Švarcová Lenka | JEN6451 | OB Jenišovice | 64:33 | + 7:09 | |
8. | Müllerová Zorka | BZP6750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 65:37 | + 8:13 | |
9. | Mutinská Zdeňka | KUO6499 | KOB Ústí nad Orlicí | 66:26 | + 9:02 | |
10. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 67:41 | + 10:17 | |
11. | Kavalírová Kateřina | PHK6756 | OK 99 Hradec Králové | 68:03 | + 10:39 | |
12. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 68:46 | + 11:22 | |
13. | Cruse Katrin | 24D6650 | SV Robotron Dresden | 68:47 | + 11:23 | |
14. | Pávková Jana | BOR6550 | OK Jiskra Nový Bor | 68:57 | + 11:33 | |
15. | Lisá Monika | ONO6750 | SKOB Ostrov | 69:26 | + 12:02 | |
16. | Miturová Radka | MLA6552 | MLOK Mariánské Lázně | 71:17 | + 13:53 | |
17. | Leideck Heike | 71D6250 | USV TU Dresden | 73:31 | + 16:07 | |
18. | Richter Sabine | 71D6650 | USV TU Dresden | 75:28 | + 18:04 | |
19. | Rossberg Cornelia | 29D0000 | USG Chemnitz | 76:46 | + 19:22 | |
20. | Pološčuková Monika | SMB6551 | SKOB Mladá Boleslav | 78:10 | + 20:46 | |
21. | Ozola Baiba | 0720002 | Mona | 79:42 | + 22:18 | |
22. | Leonhardt Annette | 0110001 | SV IHW Alex Berlin | 80:14 | + 22:50 | |
23. | Semrádová Jitka | CHC6651 | K.O.B. Choceň | 82:16 | + 24:52 | |
24. | Kábrtová Iva | PEN6350 | OK RECO Sport | 82:28 | + 25:04 | |
25. | Marečková Iva | ADA6551 | OOB Spartak Adamov | 88:14 | + 30:50 | |
26. | Ježková Regina | PGP6352 | SK Praga | 88:23 | + 30:59 | |
27. | Halířová Eva | BOR6654 | OK Jiskra Nový Bor | 94:38 | + 37:14 | |
28. | Svobodová Lenka | ROU6650 | SKOB Roudnice nad Labem | 99:12 | + 41:48 | |
29. | Kopáčková Alena | DOR6450 | OK Dobříš | 99:49 | + 42:25 | |
30. | Krákorová Iva | 0690001 | NER Iva Krákorová Team | 134:36 | + 77:12 | |
Kujanová Martina | BZP5850 | Báječné ženy v orientačním běhu | DISK | |||
Kanerva Auli | 0590001 | Suunta Sepot | DISK | |||
Málková Věra | CST6550 | OB Strakonice | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | OK Roztoky | 48:11 | ||
2. | Puromies Merja | 0520001 | Espoon Suunta | 49:03 | + 0:52 | |
3. | Kretzschmar Ute | 71D5950 | USV TU Dresden | 61:31 | + 13:20 | |
4. | Bravená Alexandra | VBM6155 | VSK Mendelu Brno | 61:54 | + 13:43 | |
5. | Drągowska Marzena | 23P6250 | OK!Sport Warszawa | 68:45 | + 20:34 | |
6. | Kovářová Alena | LTP6151 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 70:31 | + 22:20 | |
7. | Svobodová Hana | SMB5951 | SKOB Mladá Boleslav | 71:41 | + 23:30 | |
8. | Bochenková Jana | DOR6150 | OK Dobříš | 71:47 | + 23:36 | |
9. | Buhler Birgit | 71D6150 | USV TU Dresden | 72:36 | + 24:25 | |
10. | Léharová Iva | LPU6152 | OK Lokomotiva Pardubice | 76:30 | + 28:19 | |
11. | Dokoupilová Zuzana | VBM5754 | VSK Mendelu Brno | 80:05 | + 31:54 | |
12. | Knodel Eva | 0480001 | Kecskemeti Onkormanyzati DSZSC | 93:00 | + 44:49 | |
13. | Kubátová Ivana | BOR6152 | OK Jiskra Nový Bor | 106:35 | + 58:24 | |
Wiedenfeld Ute | 19D0000 | SSV Planeta Radebeul | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuleva Angelina | 2HD5750 | Angy OL | 42:16 | ||
2. | Hakomäki Kirsi | 0530001 | Helsingin suunnistajat | 48:35 | + 6:19 | |
3. | Janská Iva | LBM5795 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 49:05 | + 6:49 | |
4. | Kuncová Jiřina | TJN5752 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 52:59 | + 10:43 | |
5. | Jahnová Helena | SCP5550 | OK Sparta Praha | 58:12 | + 15:56 | |
6. | Procházková Miluše | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 58:49 | + 16:33 | |
7. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | KOB Dobřichovice | 59:14 | + 16:58 | |
8. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 59:55 | + 17:39 | |
9. | Cabrnochová Hana | DKL5550 | KOB Kladno | 63:23 | + 21:07 | |
10. | Wysocka Jolanta | 24P5650 | Slask O-Team | 63:48 | + 21:32 | |
11. | Pokorná Eva | TCB5751 | SK Technik České Budějovice | 65:54 | + 23:38 | |
12. | Korejčíková Dáďa | LLI5550 | LOK-o Liberec | 72:12 | + 29:56 | |
13. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | 77:05 | + 34:49 | |
14. | Salajková Věra | LBM5558 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 80:59 | + 38:43 | |
15. | Beranová Vlasta | UVP5450 | Slovan Praha | 81:24 | + 39:08 | |
16. | Kattilakoski Kirsti | 0550001 | Aron Haka | 87:11 | + 44:55 | |
17. | Šilerová Zdena | KNC5750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 88:26 | + 46:10 | |
18. | Jalová Marie | RBK5761 | SK Radioklub Blansko | 89:56 | + 47:40 | |
19. | Böhmová Eva | TJN5450 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 154:00 | + 111:44 | |
Sepponer Raija | 0600002 | Jarvenpaan Palo | DISK | |||
Veresne Sipos Etelka | 0490001 | HRF Szolnok | DISK | |||
Janus Andrea | 19D5550 | SSV Planeta Radebeul | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dohnalová Dana | VSP5050 | USK Praha | 47:11 | ||
2. | Šaffková Zuzana | CHA5150 | OK Chrastava | 47:53 | + 0:42 | |
3. | Úlehlová Ivana | BOR5150 | OK Jiskra Nový Bor | 49:39 | + 2:28 | |
4. | Horynová Eva | TZL5254 | SKOB Zlín | 56:46 | + 9:35 | |
5. | Tvrdková Eva | TUR5151 | OOB TJ Turnov | 63:14 | + 16:03 | |
6. | Karmazínová Ivana | VLI5150 | Slavia Liberec orienteering | 64:53 | + 17:42 | |
7. | Horáčková Stanislava | VLI4950 | Slavia Liberec orienteering | 76:19 | + 29:08 | |
8. | Křížová Zdenka | PZR5051 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 82:57 | + 35:46 | |
9. | Volencová Ivana | OTK5250 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 99:57 | + 52:46 | |
10. | Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | Slavia Liberec orienteering | 106:40 | + 59:29 | |
11. | Lucke Helga | 71D5050 | USV TU Dresden | 125:01 | + 77:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubíková Květoslava | LPU4752 | OK Lokomotiva Pardubice | 65:19 | ||
2. | Kašková Eva | CHA4650 | OK Chrastava | 98:04 | + 32:45 | |
3. | Kutáčková Stanislava | LTU4751 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 101:04 | + 35:45 | |
4. | Křtěnská Leontina | BOR4650 | OK Jiskra Nový Bor | 102:27 | + 37:08 | |
5. | Štrojsová Jaroslava | KAS4350 | KOB Kamenický Šenov | 128:58 | + 63:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Votava Jan | VLI1400 | Slavia Liberec orienteering | 25:08 | ||
2. | Hrouza Jan | KRN1300 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 25:20 | + 0:12 | |
3. | Konečný Tadeáš | STB1201 | TJ Stadion Nový Bor | 26:56 | + 1:48 | |
4. | Drašar Matouš | DKL1301 | KOB Kladno | 31:56 | + 6:48 | |
5. | Drobník Tadeáš | SJC1301 | Sportcentrum Jičín | 32:41 | + 7:33 | |
6. | Kazda Albert | SJC1401 | Sportcentrum Jičín | 33:39 | + 8:31 | |
7. | Jalový Kryštof | RBK1401 | SK Radioklub Blansko | 34:10 | + 9:02 | |
8. | Brotánek Jan | ROU1401 | SKOB Roudnice nad Labem | 35:04 | + 9:56 | |
9. | Műller Filip | DOR1303 | OK Dobříš | 36:54 | + 11:46 | |
10. | Műller Robin | DOR1304 | OK Dobříš | 39:33 | + 14:25 | |
11. | Kolaja Bedřich | VLI1301 | Slavia Liberec orienteering | 42:05 | + 16:57 | |
12. | Pospíšil Jakub | BZP1300 | Báječné ženy v orientačním běhu | 42:09 | + 17:01 | |
13. | Tomeš Maxmilián | SJC1400 | Sportcentrum Jičín | 42:13 | + 17:05 | |
14. | Hay Lukas | 0500003 | OC München | 42:36 | + 17:28 | |
15. | Kofroň Ondřej | LBE1200 | TJ Lokomotiva Beroun | 46:01 | + 20:53 | |
16. | Zachar Daniel | BOR1400 | OK Jiskra Nový Bor | 46:25 | + 21:17 | |
17. | Pucherna Štěpán | TAP1400 | KOB Tretra Praha | 46:39 | + 21:31 | |
18. | Rollier Alexei | PHK1502 | OK 99 Hradec Králové | 47:09 | + 22:01 | |
Kroupa Otto | TTR1402 | OOB Třebíč | DISK | |||
Podhrázský David | PBM1304 | TJ Spartak 1. brněnská | DISK | |||
Glier Matyáš | OSN1313 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DNS | |||
Kubíček Ota | VIC1401 | OB Vizovice | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zápotocký Tomáš | SLA1200 | SKOB Slaný | 20:20 | ||
2. | Zakouřil František | TUR1204 | OOB TJ Turnov | 21:58 | + 1:38 | |
3. | Janeček Tomáš | DKP1206 | Oddíl OB Kotlářka | 22:37 | + 2:17 | |
4. | Trávníček Matěj | 0360001 | NER - VLI - Trávníčkovi | 23:16 | + 2:56 | |
5. | Kazda František | SJC1201 | Sportcentrum Jičín | 26:35 | + 6:15 | |
6. | Junek Kryštof | DKP1212 | Oddíl OB Kotlářka | 27:04 | + 6:44 | |
7. | Mrázek Emil | SJC1300 | Sportcentrum Jičín | 27:33 | + 7:13 | |
8. | Ptáček Ondřej | DKP1204 | Oddíl OB Kotlářka | 28:56 | + 8:36 | |
9. | Uchytil Ivo | PZR1201 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 29:34 | + 9:14 | |
10. | Holata Vojtěch | PDY1303 | Běhej Poděbrady | 29:35 | + 9:15 | |
11. | Míka Zbyněk | DKP1301 | Oddíl OB Kotlářka | 33:06 | + 12:46 | |
12. | Kääriäinen Otto | 71D1200 | USV TU Dresden | 33:07 | + 12:47 | |
13. | Klein David | LTP1200 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 36:04 | + 15:44 | |
14. | Máliš Štěpán | KRL1202 | Kometa Kralovice | 65:49 | + 45:29 | |
15. | Dvorský Michal | CHC1401 | K.O.B. Choceň | 81:02 | + 60:42 | |
Valenčík Martin | ZPV1200 | KOB ZPV Prostějov | DNS | |||
Rykala Adam | KRL1203 | Kometa Kralovice | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Votava Vojtěch | VLI1201 | Slavia Liberec orienteering | 18:43 | ||
2. | Minařík František | VCB1103 | OB České Budějovice | 24:38 | + 5:55 | |
3. | Stene Oskar | TBM1107 | KOS TJ Tesla Brno | 25:33 | + 6:50 | |
4. | Beneš Max | VLI1100 | Slavia Liberec orienteering | 26:57 | + 8:14 | |
5. | Hruška Tomáš | DOR1002 | OK Dobříš | 27:55 | + 9:12 | |
6. | Hrdlička Vojtěch | VLI1004 | Slavia Liberec orienteering | 28:02 | + 9:19 | |
7. | Haller Maxmilián | KRL1102 | Kometa Kralovice | 28:34 | + 9:51 | |
8. | Vaněk Lukáš | ROZ1101 | OK Roztoky | 30:19 | + 11:36 | |
9. | Míka Ondřej | VCB1003 | OB České Budějovice | 31:15 | + 12:32 | |
10. | Šiler Štěpán | PDY1101 | Běhej Poděbrady | 32:00 | + 13:17 | |
11. | Gregor Kevin | DOR1001 | OK Dobříš | 32:58 | + 14:15 | |
12. | Kofroň Jan | LBE1000 | TJ Lokomotiva Beroun | 33:08 | + 14:25 | |
13. | Protiva Mikuláš | TAP1100 | KOB Tretra Praha | 33:14 | + 14:31 | |
14. | Podhrázský Tomáš | PBM1111 | TJ Spartak 1. brněnská | 33:25 | + 14:42 | |
15. | Houba Vojtěch | KRL1002 | Kometa Kralovice | 33:52 | + 15:09 | |
16. | Hanák Kryštof | SLA1100 | SKOB Slaný | 34:05 | + 15:22 | |
17. | Kučerka Radek | STB1101 | TJ Stadion Nový Bor | 35:13 | + 16:30 | |
18. | Pospíšil Filip | TJP1001 | TJ Sokol Troja | 35:59 | + 17:16 | |
19. | Kubišta Anton | VLI1103 | Slavia Liberec orienteering | 36:04 | + 17:21 | |
20. | Oliverius Filip | DKL1000 | KOB Kladno | 40:14 | + 21:31 | |
21. | Kroupa Vít | TTR1001 | OOB Třebíč | 40:36 | + 21:53 | |
22. | Hähnel Ron | 48D1000 | OL-Team Wehrsdorf | 41:32 | + 22:49 | |
23. | Erben Vojtěch | STB1100 | TJ Stadion Nový Bor | 41:50 | + 23:07 | |
24. | Lukavský Vít | DKL1101 | KOB Kladno | 43:32 | + 24:49 | |
25. | Eliášek Jakub | LBM1101 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 45:10 | + 26:27 | |
26. | Etrych Tobiáš | DOR1103 | OK Dobříš | 46:17 | + 27:34 | |
27. | Kašpar Adam | DOR1101 | OK Dobříš | 47:31 | + 28:48 | |
28. | Homola Šimon | DKL1001 | KOB Kladno | 54:17 | + 35:34 | |
29. | Kunst Miroslav | SLA1101 | SKOB Slaný | 70:26 | + 51:43 | |
Černý Antonín | ONO1001 | SKOB Ostrov | DNS | |||
Etrych Matěj | DOR1104 | OK Dobříš | DNS | |||
Hrádek Vojtěch | ROU1000 | SKOB Roudnice nad Labem | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedláček Patrik | DKP0816 | Oddíl OB Kotlářka | 42:54 | ||
2. | Turek Jakub | SKV0801 | TJ Slovan Karlovy Vary | 44:59 | + 2:05 | |
3. | Škorpil Marek | HOR0900 | TJ Jiskra Hořice | 49:21 | + 6:27 | |
4. | Kutek Matěj | TUR0908 | OOB TJ Turnov | 51:03 | + 8:09 | |
5. | Etrych Jonáš | DOR0907 | OK Dobříš | 53:21 | + 10:27 | |
6. | Magazu Lukas | DOR0805 | OK Dobříš | 53:29 | + 10:35 | |
7. | Prášil Šimon | TTR0901 | OOB Třebíč | 62:37 | + 19:43 | |
8. | Pilát Jaromír | DKL0900 | KOB Kladno | 63:35 | + 20:41 | |
9. | Pulczynski Jeremi | 0430003 | WKS Wawel Krakow | 71:03 | + 28:09 | |
10. | Komín Matyáš | DKL0901 | KOB Kladno | 73:00 | + 30:06 | |
11. | Drašar Jakub | DKL0903 | KOB Kladno | 74:17 | + 31:23 | |
12. | Toman Matěj | LBM0909 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 74:57 | + 32:03 | |
13. | Bazinek Lukáš | ROU0802 | SKOB Roudnice nad Labem | 77:25 | + 34:31 | |
14. | Pleva Stanislav | SJC0805 | Sportcentrum Jičín | 84:18 | + 41:24 | |
15. | Cichra Patrik | TAP0903 | KOB Tretra Praha | 85:35 | + 42:41 | |
16. | Minařík Josef | VCB0903 | OB České Budějovice | 87:25 | + 44:31 | |
17. | Kalousek Dominik | JEN0901 | OB Jenišovice | 88:24 | + 45:30 | |
18. | Koma Lukáš | DOR0903 | OK Dobříš | 91:43 | + 48:49 | |
19. | Protiva Jan | TAP0904 | KOB Tretra Praha | 93:51 | + 50:57 | |
20. | Eliášek Patrik | LBM0801 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 95:35 | + 52:41 | |
21. | Forst Albert | MFP0901 | Matfyz Praha | 116:36 | + 73:42 | |
22. | Hampl Jan | LME0900 | SK Los Mělník | 117:29 | + 74:35 | |
23. | Kubeček Tomáš | DOR0808 | OK Dobříš | 143:28 | + 100:34 | |
24. | Wichterle Daniel | DKP0822 | Oddíl OB Kotlářka | 151:12 | + 108:18 | |
Šafr Vít | CHC0901 | K.O.B. Choceň | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Meduna Filip | ONO0603 | SKOB Ostrov | 55:55 | ||
2. | Kule Oliver | ONO0701 | SKOB Ostrov | 79:49 | + 23:54 | |
3. | Hůla Tomáš | LBE0602 | TJ Lokomotiva Beroun | 81:22 | + 25:27 | |
4. | Łącki Jakub | 2DP0600 | UKS OSiR Góra Kalwaria | 83:31 | + 27:36 | |
5. | Myslík Vojtěch | ONO0602 | SKOB Ostrov | 83:59 | + 28:04 | |
6. | Beran František | SLA0700 | SKOB Slaný | 85:57 | + 30:02 | |
7. | Sobotka Ivo | OPI0600 | Orientační sporty Písek | 87:27 | + 31:32 | |
8. | Hay Jack | 0500002 | OC München | 87:55 | + 32:00 | |
9. | Miklas Ondřej | VLI0701 | Slavia Liberec orienteering | 88:16 | + 32:21 | |
10. | Pelc Tadeáš | CST0601 | OB Strakonice | 93:30 | + 37:35 | |
11. | Ječmen Matyáš | ONO0600 | SKOB Ostrov | 96:18 | + 40:23 | |
12. | Václavík Martin | SLA0601 | SKOB Slaný | 100:41 | + 44:46 | |
13. | Hruška Marek | DOR0604 | OK Dobříš | 100:55 | + 45:00 | |
14. | Škrle Michael | KRL0702 | Kometa Kralovice | 101:35 | + 45:40 | |
15. | Jirous Erik | TAP0705 | KOB Tretra Praha | 102:05 | + 46:10 | |
16. | Žižka Přemysl | DOR0706 | OK Dobříš | 105:08 | + 49:13 | |
17. | Maglia Šimon | ONO0702 | SKOB Ostrov | 105:30 | + 49:35 | |
18. | Borovec Šimon | CHC0701 | K.O.B. Choceň | 113:31 | + 57:36 | |
19. | Riby Philip | LTP0702 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 137:55 | + 82:00 | |
Chmelík Štěpán | DOR0703 | OK Dobříš | DISK | |||
Donda Jakub | ONO0700 | SKOB Ostrov | DISK | |||
Hübner Ondřej | STB0700 | TJ Stadion Nový Bor | DISK | |||
Brych Štěpán | BBM0702 | BETA URSUS Rosice | DISK | |||
Brosch Ondřej | RBK0606 | SK Radioklub Blansko | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heller Jiří | ROU0501 | SKOB Roudnice nad Labem | 72:59 | ||
2. | Petrilák Matouš Nathaniel | DOR0409 | OK Dobříš | 73:36 | + 0:37 | |
3. | Donda Jiří | ONO0403 | SKOB Ostrov | 78:18 | + 5:19 | |
4. | Lange Jonas | 0110003 | SV IHW Alex Berlin | 81:47 | + 8:48 | |
5. | Lye Henrik | 0300012 | InTeam | 85:57 | + 12:58 | |
6. | Janda Jakub | DOR0403 | OK Dobříš | 88:15 | + 15:16 | |
7. | Jiras Jan | DOR0505 | OK Dobříš | 93:03 | + 20:04 | |
8. | Snížek Ondřej | DOR0406 | OK Dobříš | 93:12 | + 20:13 | |
9. | Pelc Matyáš | CST0401 | OB Strakonice | 93:51 | + 20:52 | |
10. | Nimshaus Viktor | CHC0502 | K.O.B. Choceň | 96:29 | + 23:30 | |
11. | Pilát Bořivoj | DKL0500 | KOB Kladno | 97:33 | + 24:34 | |
12. | Jíra Filip | KAM0506 | OK Kamenice | 102:18 | + 29:19 | |
13. | Pirkl Jakub | CHC0503 | K.O.B. Choceň | 105:48 | + 32:49 | |
14. | Velát Vojtěch | OPI0400 | Orientační sporty Písek | 110:30 | + 37:31 | |
15. | Kycl Michal | LBM0500 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 111:13 | + 38:14 | |
16. | Kycl Ondřej | LBM0501 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 155:26 | + 82:27 | |
Dvořák Jakub | BBM0502 | BETA URSUS Rosice | DISK | |||
Thunold Oscar | 0300021 | InTeam | DISK | |||
Loftesnes Kaupang Lars | 0300022 | InTeam | DNS | |||
Gjone Benjamin | 0300019 | InTeam | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holt Henrik | 0300008 | InTeam | 76:38 | |||
2. | Kornmo Halvard | 0300003 | InTeam | 81:28 | + 4:50 | ||
3. | Jurčík Tomáš | TUR0306 | OOB TJ Turnov | 85:20 | + 8:42 | 749 | |
4. | Kučera Jáchym | DOR0301 | OK Dobříš | 94:53 | + 18:15 | 695 | |
5. | Hrdlička Jan | SLA0200 | SKOB Slaný | 145:04 | + 68:26 | 409 | |
6. | Janeček Ondřej | SOB0201 | SOBSA | 196:53 | + 120:15 | 114 | |
Brevik Hallgeir | 0300014 | InTeam | DISK | ||||
Fjare Kristoffer | 0300007 | InTeam | DISK | ||||
Mathisen Tobias | 0300017 | InTeam | DNS | ||||
Rosenvold Anders | 0300015 | InTeam | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubát Pavel | PHK9101 | OK 99 Hradec Králové | 79:47 | 9210 | ||
2. | Hradec Pavel | TUR8801 | OOB TJ Turnov | 86:04 | + 6:17 | 8554 | |
3. | Prášil Marek | SJI7313 | OK Jihlava | 86:16 | + 6:29 | 8533 | |
4. | Luštický Martin | TUR8700 | OOB TJ Turnov | 86:58 | + 7:11 | 8460 | |
5. | Semrád Ladislav | CHC9701 | K.O.B. Choceň | 87:04 | + 7:17 | 8450 | |
6. | Procházka David | LPU9113 | OK Lokomotiva Pardubice | 88:42 | + 8:55 | 8280 | |
7. | Müller Philipp | 18D8800 | Post SV Dresden | 89:46 | + 9:59 | ||
8. | Melecký Martin | SSU9001 | SK Severka Šumperk | 89:49 | + 10:02 | 8163 | |
9. | Mielec Jaromír | AOP9701 | Orientační Běh Opava | 89:56 | + 10:09 | 8151 | |
10. | Grätsch Markus | TUR9603 | OOB TJ Turnov | 90:46 | + 10:59 | 8064 | |
11. | Holt Sindre | 0300005 | InTeam | 90:53 | + 11:06 | ||
12. | Dragowski Kuba | TUR9003 | OOB TJ Turnov | 91:27 | + 11:40 | 7993 | |
13. | Niewiedziała Robert | 1CP9300 | UKS Siódemka Rumia | 91:54 | + 12:07 | ||
14. | Sklenář Martin | AOP9501 | Orientační Běh Opava | 92:24 | + 12:37 | 7894 | |
15. | Klusáček Matěj | LCE8903 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 92:51 | + 13:04 | 7847 | |
16. | Kamenický Jeroným | TUR9549 | OOB TJ Turnov | 92:55 | + 13:08 | 7840 | |
17. | Kretzschmar Matthias | 18D9001 | Post SV Dresden | 94:11 | + 14:24 | ||
18. | Rychlý Pavel | KRN8505 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 94:33 | + 14:46 | 7669 | |
19. | Habán Ivo | VLI7707 | Slavia Liberec orienteering | 95:01 | + 15:14 | 7621 | |
20. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | SK Brno Žabovřesky | 95:38 | + 15:51 | 7556 | |
21. | Pešek Ondřej | CHC8502 | K.O.B. Choceň | 97:03 | + 17:16 | 7409 | |
22. | Dittmann Robert | 19D7901 | SSV Planeta Radebeul | 98:28 | + 18:41 | ||
23. | Grundman Vojtěch | CHC8801 | K.O.B. Choceň | 101:01 | + 21:14 | 6995 | |
24. | Buk Michal | ROU9601 | SKOB Roudnice nad Labem | 107:44 | + 27:57 | 6294 | |
25. | Najman Jaroslav | BOR7909 | OK Jiskra Nový Bor | 109:01 | + 29:14 | 6160 | |
26. | Vavřík Tomáš | MOV0004 | SKOB Ostrava | 112:21 | + 32:34 | 5813 | |
27. | Hjelseth Jakob | 0300011 | InTeam | 114:18 | + 34:31 | ||
28. | Ogdowski Bartlomiej | 1CP0000 | UKS Siódemka Rumia | 114:56 | + 35:09 | ||
29. | Kopáček Jan | CHT8510 | OOB SK Chrast | 120:42 | + 40:55 | 4942 | |
30. | Důrek Milan | SHK9100 | OK Slavia Hradec Králové | 144:18 | + 64:31 | 2480 | |
Švadlena Michal | CHC0101 | K.O.B. Choceň | DISK | 0 | |||
Arenth Ole Jorgen Bogen | MOV9900 | SKOB Ostrava | DISK | 0 | |||
Sháněl Jan | CHC9402 | K.O.B. Choceň | DISK | 0 | |||
Weinig Peter | 0500001 | OC München | DISK | ||||
Gloersen Mathias | 0300010 | InTeam | DISK | ||||
Neumann Josef | TUR8407 | OOB TJ Turnov | DNS | 0 | |||
Mudrák Štěpán | LCE9601 | OOB TJ Slovan Luhačovice | DNS | 0 | |||
MS | Gazda Viktor | TRI9203 | TJ TŽ Třinec | + | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peterka Jakub | LLI0404 | LOK-o Liberec | 81:57 | 7104 | ||
2. | Šimáček Ondřej | 0410002 | NER ROB PCE Jansová Šimáček | 89:00 | + 7:03 | ||
3. | Šurgan Štefan | TUR7900 | OOB TJ Turnov | 89:13 | + 7:16 | 6565 | |
4. | Zelenin Anatoly | 71D9300 | USV TU Dresden | 94:22 | + 12:25 | ||
5. | Karvánek Matouš | BOR9006 | OK Jiskra Nový Bor | 95:36 | + 13:39 | 6093 | |
6. | Ďoubal Jan | DOB8600 | KOB Dobruška | 96:03 | + 14:06 | 6059 | |
7. | Zátka Josef | PVP0100 | VSK Přírodní vědy Praha | 96:20 | + 14:23 | 6038 | |
8. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | LOK-o Liberec | 97:51 | + 15:54 | 5926 | |
9. | Mokrý Ondřej | ABM9410 | KOB ALFA Brno | 98:53 | + 16:56 | 5849 | |
10. | Henych Petr | VLI6001 | Slavia Liberec orienteering | 99:08 | + 17:11 | 5831 | |
11. | Šesták Marek | VLI7403 | Slavia Liberec orienteering | 100:49 | + 18:52 | 5706 | |
12. | Jíra Tomáš | KAM9802 | OK Kamenice | 101:01 | + 19:04 | 5691 | |
13. | Buk Petr | ROU0001 | SKOB Roudnice nad Labem | 102:07 | + 20:10 | 5610 | |
14. | Kääriäinen Tomi | 71D8401 | USV TU Dresden | 105:04 | + 23:07 | ||
15. | Protiva Tomáš | TAP8400 | KOB Tretra Praha | 105:34 | + 23:37 | 5354 | |
16. | Knitsch Sebastian | 71D9001 | USV TU Dresden | 107:58 | + 26:01 | ||
17. | Zschaeckel Robin | 1QD9700 | SV IHW Alex 78 Berlin | 108:13 | + 26:16 | ||
18. | Jalový Milan | RBK8347 | SK Radioklub Blansko | 108:16 | + 26:19 | 5154 | |
19. | Hájek Adam | KAM9202 | OK Kamenice | 109:16 | + 27:19 | 5080 | |
20. | Francke Michal | TJN8600 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 109:23 | + 27:26 | 5072 | |
21. | Michalak Kacper | 4HP0100 | UNTS Warszawa | 109:46 | + 27:49 | ||
22. | Jurica Jan | LPU9611 | OK Lokomotiva Pardubice | 111:19 | + 29:22 | 4928 | |
23. | Ptáček Jiří | SRK9002 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 111:32 | + 29:35 | 4912 | |
24. | Pova Ondřej | KRL9304 | Kometa Kralovice | 114:14 | + 32:17 | 4712 | |
25. | Matoušek Martin | SPC7604 | SPORTICUS team | 114:22 | + 32:25 | 4702 | |
26. | Šrubař Michal | ZBM8607 | SK Brno Žabovřesky | 115:37 | + 33:40 | 4610 | |
27. | Semerád Jan | UOL9400 | SOB Olomouc | 115:49 | + 33:52 | 4595 | |
28. | Spilka Marek | DKL8300 | KOB Kladno | 116:14 | + 34:17 | 4564 | |
29. | Málek Martin | CST8902 | OB Strakonice | 116:22 | + 34:25 | 4554 | |
30. | Klein Marek | 71D0102 | USV TU Dresden | 119:19 | + 37:22 | ||
31. | Francke Jan | DOK8400 | OK Doksy | 119:22 | + 37:25 | 4332 | |
32. | Léhar Adam | LPU9114 | OK Lokomotiva Pardubice | 130:18 | + 48:21 | 3522 | |
33. | Janischowsky Daniel | 0630003 | OLG Regensburg | 131:04 | + 49:07 | ||
34. | Procházka Josef | KON7219 | KOB Konice | 131:06 | + 49:09 | 3463 | |
35. | Janischowsky Fabian | 0630002 | OLG Regensburg | 136:07 | + 54:10 | ||
36. | Buhler Stefan | 71D9100 | USV TU Dresden | 138:26 | + 56:29 | ||
37. | Gilík Marek | SOP9904 | OOB TJ Slezan Opava | 146:43 | + 64:46 | 2306 | |
38. | Klíma Kamil | DKL8201 | KOB Kladno | 156:50 | + 74:53 | 1556 | |
39. | Laštovička Martin | 0670001 | NER - Ekonom Praha Outdoor - L | 157:36 | + 75:39 | ||
Rýdel Jiří | KAM9200 | OK Kamenice | DISK | 0 | |||
Pátek Michal | CHC8603 | K.O.B. Choceň | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Moravec Marek | LPU8811 | OK Lokomotiva Pardubice | 84:50 | 4266 | ||
2. | Kuriak Jakub | 0400005 | Slovenský zväz rádioamatérov | 95:54 | + 11:04 | ||
3. | Ježek Lukáš | CHA8604 | OK Chrastava | 100:55 | + 16:05 | 3624 | |
4. | Blahuta Marek | MFP7301 | Matfyz Praha | 101:43 | + 16:53 | 3592 | |
5. | Švarc Tomáš | JEN9603 | OB Jenišovice | 104:12 | + 19:22 | 3493 | |
6. | Malý Jakub | SVS9100 | Orientklub Vsetín | 107:03 | + 22:13 | 3379 | |
7. | Svoboda Jakub | ROU9301 | SKOB Roudnice nad Labem | 108:00 | + 23:10 | 3341 | |
8. | Mazurkiewicz Jakub | 23P9302 | OK!Sport Warszawa | 109:01 | + 24:11 | ||
9. | Smolka Ondřej | TJP9401 | TJ Sokol Troja | 109:51 | + 25:01 | 3267 | |
10. | Straka Tomáš | SLA9702 | SKOB Slaný | 112:13 | + 27:23 | 3172 | |
11. | Jiřišta Lubomír | JIL8802 | OK Jilemnice | 114:39 | + 29:49 | 3075 | |
12. | Žákovec Jan | KRL9505 | Kometa Kralovice | 115:52 | + 31:02 | 3027 | |
13. | Račko Lukáš | 0400004 | Slovenský zväz rádioamatérov | 117:07 | + 32:17 | ||
14. | Cuninka Ján | 0400003 | Slovenský zväz rádioamatérov | 119:38 | + 34:48 | ||
15. | Novák Tomáš | Neregistrovaní | 121:09 | + 36:19 | |||
16. | Choc Josef | 0290001 | NER - Choc | 128:17 | + 43:27 | ||
17. | Zeman Jaroslav | DOB8844 | KOB Dobruška | 130:32 | + 45:42 | 2441 | |
18. | Rašek Filip | 0420001 | NER - OBA2 - Březovská-Rašek | 130:45 | + 45:55 | ||
19. | Karlík Jan | TBM8809 | KOS TJ Tesla Brno | 136:10 | + 51:20 | 2216 | |
20. | Riby Thomas | LTP0202 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 137:14 | + 52:24 | 2173 | |
21. | Křemen Štěpán | 0470002 | NER Schejbal-Křemen | 138:08 | + 53:18 | ||
22. | Šunda Marek | VSP9200 | USK Praha | 145:57 | + 61:07 | 1825 | |
23. | Janeček Jiří | SOB0001 | SOBSA | 149:32 | + 64:42 | 1682 | |
24. | Schejbal Martin | 0470001 | NER Schejbal-Křemen | 165:41 | + 80:51 | ||
Krupa Łukasz | 2DP9000 | UKS OSiR Góra Kalwaria | DISK | ||||
Švarc Lukáš | JEN9001 | OB Jenišovice | DISK | 0 | |||
Dvořáček Dan | MFP7903 | Matfyz Praha | DISK | 0 | |||
Kavan Tomáš | TBM8603 | KOS TJ Tesla Brno | DNS | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Houska Jindřich | DOR7601 | OK Dobříš | 104:36 | ||
2. | Průša Michal | VSP7310 | USK Praha | 104:52 | + 0:16 | |
3. | Šabatka Petr | LPU8106 | OK Lokomotiva Pardubice | 105:38 | + 1:02 | |
4. | Hrádek Tomáš | ROU8301 | SKOB Roudnice nad Labem | 105:47 | + 1:11 | |
5. | Hanák Jan | SLA8002 | SKOB Slaný | 111:20 | + 6:44 | |
6. | Verner Tomáš | VBM8204 | VSK Mendelu Brno | 111:56 | + 7:20 | |
7. | Brosch Petr | RBK7111 | SK Radioklub Blansko | 113:59 | + 9:23 | |
8. | Kolář Tomáš | SLA7103 | SKOB Slaný | 115:09 | + 10:33 | |
9. | Myslivec Tomáš | SHK7002 | OK Slavia Hradec Králové | 122:45 | + 18:09 | |
10. | Trávníček Tomáš | VLI8202 | Slavia Liberec orienteering | 124:43 | + 20:07 | |
11. | Karásek Martin | ZPV7301 | KOB ZPV Prostějov | 129:16 | + 24:40 | |
12. | Žitný Tomáš | SMB6401 | SKOB Mladá Boleslav | 129:41 | + 25:05 | |
13. | Veselý Martin | RBK7502 | SK Radioklub Blansko | 131:33 | + 26:57 | |
14. | Ledecký Vladimír | BOR8402 | OK Jiskra Nový Bor | 133:29 | + 28:53 | |
15. | Choutka Jaroslav | SOB6301 | SOBSA | 133:33 | + 28:57 | |
16. | Chvátal Lukáš | ZBM8309 | SK Brno Žabovřesky | 135:12 | + 30:36 | |
17. | Morávek Martin | SHK7701 | OK Slavia Hradec Králové | 144:04 | + 39:28 | |
18. | Chmelík Petr | DOR8100 | OK Dobříš | 146:51 | + 42:15 | |
19. | Fiala Jakub | SLA8500 | SKOB Slaný | 150:12 | + 45:36 | |
20. | Valenčík Radim | ZPV7901 | KOB ZPV Prostějov | 176:12 | + 71:36 | |
21. | Kubeček Lukáš | DOR8300 | OK Dobříš | 225:54 | + 121:18 | |
Kazda Jiří | SJC8006 | Sportcentrum Jičín | DISK | |||
Cwalina Karol | 23P0000 | OK!Sport Warszawa | DISK | |||
Kolaja Jan | VLI8100 | Slavia Liberec orienteering | DISK | |||
Bořánek Petr | VSP7000 | USK Praha | DNS | |||
Všetečka MIchal | 0660001 | NER - Tigi-Shu - Všetečkovi | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smítal Rostislav | ZBM7903 | SK Brno Žabovřesky | 82:18 | ||
2. | Podhrázský Zbyšek | PBM8202 | TJ Spartak 1. brněnská | 91:37 | + 9:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Schöne André | 48D7800 | OL-Team Wehrsdorf | 83:10 | ||
2. | Pilát Miroslav | DKL7900 | KOB Kladno | 92:28 | + 9:18 | |
3. | Kovář Jindřich | MAS6800 | OOB Aš | 92:41 | + 9:31 | |
4. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 93:27 | + 10:17 | |
5. | Peteráč Zdeněk | VLI7802 | Slavia Liberec orienteering | 97:00 | + 13:50 | |
6. | Ječmen Vladimír | ONO7900 | SKOB Ostrov | 98:28 | + 15:18 | |
7. | Poborský Petr | EKP7500 | VŠTJ Ekonom Praha | 102:42 | + 19:32 | |
8. | Ševčík Petr | ONO7200 | SKOB Ostrov | 110:59 | + 27:49 | |
9. | Hrouza Jan | KRN8100 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 111:37 | + 28:27 | |
10. | Łącki Łukasz | 2DP8200 | UKS OSiR Góra Kalwaria | 111:49 | + 28:39 | |
11. | Uchytil Tomáš | PZR7621 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 113:00 | + 29:50 | |
12. | Drągowski Piotr | 23P8200 | OK!Sport Warszawa | 116:36 | + 33:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lepšík Petr | SJC8203 | Sportcentrum Jičín | 55:53 | ||
2. | Hladký Viktor | VAM8201 | OB Vamberk | 58:12 | + 2:19 | |
3. | Turek Jan | SKV7302 | TJ Slovan Karlovy Vary | 68:04 | + 12:11 | |
4. | Šitra Vladimír | LPM7904 | OK Lokomotiva Plzeň | 72:54 | + 17:01 | |
5. | Vlašímský Robert | SKV7201 | TJ Slovan Karlovy Vary | 76:37 | + 20:44 | |
6. | Badura Václav | SKV8101 | TJ Slovan Karlovy Vary | 76:56 | + 21:03 | |
7. | Simr Pavel | ROU7504 | SKOB Roudnice nad Labem | 77:41 | + 21:48 | |
8. | Dvořák Pavel | LPM7805 | OK Lokomotiva Plzeň | 82:54 | + 27:01 | |
9. | Janeček Petr | 0270001 | NER - Janečkovi | 93:08 | + 37:15 | |
10. | Kofroň Jan | LBE8001 | TJ Lokomotiva Beroun | 97:37 | + 41:44 | |
11. | Pospíšil Radek | TJP7802 | TJ Sokol Troja | 98:33 | + 42:40 | |
12. | Pavlica Jiří | KVS7501 | SKOB Kobra Vsetín | 101:09 | + 45:16 | |
13. | Holata Radek | PDY8103 | Běhej Poděbrady | 103:52 | + 47:59 | |
14. | Kábrt Filip | BOR7901 | OK Jiskra Nový Bor | 105:28 | + 49:35 | |
15. | Lukavský Jiří | DKL7800 | KOB Kladno | 109:56 | + 54:03 | |
16. | Roessler Karsten | 19D8000 | SSV Planeta Radebeul | 109:57 | + 54:04 | |
17. | Jedlička Michal | DKL8000 | KOB Kladno | 112:49 | + 56:56 | |
18. | Kroupa Václav | TTR8003 | OOB Třebíč | 115:45 | + 59:52 | |
Robotka Jan | PBM7800 | TJ Spartak 1. brněnská | DISK | |||
Kozel Jiří | SLA8101 | SKOB Slaný | DNS | |||
Dítko Jan | SKV7301 | TJ Slovan Karlovy Vary | DNS | |||
Kubíček Petr | VIC7801 | OB Vizovice | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Schmiedeberg Nils | 45D6701 | SV Turbine Neubrandenburg | 60:25 | ||
2. | Stene Per Oyvind | TBM7408 | KOS TJ Tesla Brno | 63:00 | + 2:35 | |
3. | Tomeš Petr | SJC7531 | Sportcentrum Jičín | 63:31 | + 3:06 | |
4. | Šafařík Ivo | OPI7402 | Orientační sporty Písek | 64:35 | + 4:10 | |
5. | Šrůta Milan | BOR7703 | OK Jiskra Nový Bor | 64:52 | + 4:27 | |
6. | Švadlena Pavel | CHC7502 | K.O.B. Choceň | 67:02 | + 6:37 | |
7. | Kalenský Pavel | SUL7600 | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 70:34 | + 10:09 | |
8. | Igor Błachut | 0030002 | 360° | 72:40 | + 12:15 | |
9. | Kvedaravičius Mindaugas | 0750001 | OK Levuo | 73:17 | + 12:52 | |
10. | Vácha Tomáš | BOR7409 | OK Jiskra Nový Bor | 73:42 | + 13:17 | |
11. | Löhning Michael | 71D7300 | USV TU Dresden | 75:45 | + 15:20 | |
12. | Heller Jiří | ROU7708 | SKOB Roudnice nad Labem | 76:20 | + 15:55 | |
13. | Viskup Peter | 0400006 | Slovenský zväz rádioamatérov | 78:53 | + 18:28 | |
14. | Biolik Grzegorz | CHC7608 | K.O.B. Choceň | 79:07 | + 18:42 | |
15. | Pleva Stanislav | SJC7601 | Sportcentrum Jičín | 79:38 | + 19:13 | |
16. | Hůla Pavel | LBE7300 | TJ Lokomotiva Beroun | 81:22 | + 20:57 | |
17. | Krampla Tomáš | UOL6601 | SOB Olomouc | 82:11 | + 21:46 | |
18. | Hill Richard | SLA7602 | SKOB Slaný | 86:09 | + 25:44 | |
19. | Adorjan Peter | 0310001 | Turnerschaft Berlin | 86:35 | + 26:10 | |
20. | Komín David | PGP7405 | SK Praga | 86:46 | + 26:21 | |
21. | Vilém Stanislav | VLI7703 | Slavia Liberec orienteering | 88:14 | + 27:49 | |
22. | Sedlář Petr | TBM7319 | KOS TJ Tesla Brno | 89:10 | + 28:45 | |
23. | Etrych Tomáš | DOR7300 | OK Dobříš | 91:27 | + 31:02 | |
24. | Janda Pavel | DOR7600 | OK Dobříš | 91:31 | + 31:06 | |
25. | Velát Josef | OPI7302 | Orientační sporty Písek | 92:13 | + 31:48 | |
26. | Černý Michal | ROU7505 | SKOB Roudnice nad Labem | 92:35 | + 32:10 | |
27. | Hruška Jan | DOR7000 | OK Dobříš | 93:12 | + 32:47 | |
28. | Štěpán Petr | LDC7301 | KOB Děčín | 102:41 | + 42:16 | |
Zámečník Pavel | 0230002 | NER - Zámečníci | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švestka Vítězslav | KVS7301 | SKOB Kobra Vsetín | 58:16 | ||
2. | Kvapil Petr | TUV7402 | SOK TJ Turnov | 59:11 | + 0:55 | |
3. | Sedlák Radek | LIP7500 | SOS Mamuti z Lipovky | 72:20 | + 14:04 | |
4. | Hrstka Pavel | SLA7501 | SKOB Slaný | 74:00 | + 15:44 | |
5. | Nekvapil Ondřej | LPU7403 | OK Lokomotiva Pardubice | 75:36 | + 17:20 | |
6. | Sobotka Petr | OPI7300 | Orientační sporty Písek | 75:56 | + 17:40 | |
7. | Zabořil Michal | JEN7101 | OB Jenišovice | 83:32 | + 25:16 | |
8. | Klein Aleš | LTP7601 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 84:00 | + 25:44 | |
9. | Šafr Jiří | CHC7706 | K.O.B. Choceň | 86:28 | + 28:12 | |
10. | Jágr Jaroslav | SBK7549 | KOB START Blansko | 88:28 | + 30:12 | |
11. | Toman Ondřej | LBM7517 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 91:46 | + 33:30 | |
12. | Sliva Jan | SCP7300 | OK Sparta Praha | 92:29 | + 34:13 | |
13. | Kutek Pavel | JEN7701 | OB Jenišovice | 96:16 | + 38:00 | |
14. | Zápotocký Luboš | SLA7500 | SKOB Slaný | 97:00 | + 38:44 | |
15. | Holík Jaromír | ONO7502 | SKOB Ostrov | 100:51 | + 42:35 | |
16. | Macek Pavel | LPU7517 | OK Lokomotiva Pardubice | 102:18 | + 44:02 | |
17. | Beran Jaroslav | SLA7601 | SKOB Slaný | 112:38 | + 54:22 | |
18. | Sixta Martin | MOV7601 | SKOB Ostrava | 112:45 | + 54:29 | |
19. | Krejčí Ladislav | ROU7301 | SKOB Roudnice nad Labem | 113:26 | + 55:10 | |
20. | Hájek Jan | TUV7301 | SOK TJ Turnov | 117:25 | + 59:09 | |
21. | Grisa Petr | SLA7600 | SKOB Slaný | 126:24 | + 68:08 | |
22. | Zemko Zdeněk | SLA7300 | SKOB Slaný | 145:53 | + 87:37 | |
Dvořák Miloš | BBM7300 | BETA URSUS Rosice | DISK | |||
Macháček Milan | CHC7701 | K.O.B. Choceň | DISK | |||
Harazin Martin | VLI7400 | Slavia Liberec orienteering | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zschaeckel Raik | 1QD6700 | SV IHW Alex 78 Berlin | 63:20 | ||
2. | Nehasil Vladislav | LDC7101 | KOB Děčín | 66:49 | + 3:29 | |
3. | Navrátil Václav | KON6427 | KOB Konice | 68:55 | + 5:35 | |
4. | Lange Udo | 0110004 | SV IHW Alex Berlin | 69:46 | + 6:26 | |
5. | Fürst Aleš | LLI6801 | LOK-o Liberec | 73:19 | + 9:59 | |
6. | Vydra Ivan | CHA6600 | OK Chrastava | 75:35 | + 12:15 | |
7. | Šemelík Petr | DKL6901 | KOB Kladno | 75:40 | + 12:20 | |
8. | Šritr Martin | TUV6802 | SOK TJ Turnov | 78:16 | + 14:56 | |
9. | Uwe Röhner | 32D7200 | SV - IHW Alex 78 Berlin | 81:25 | + 18:05 | |
10. | Reisenberger Roland | 11A6800 | OLC Wienerwald | 83:01 | + 19:41 | |
11. | Kouřimský Jan | SLA7200 | SKOB Slaný | 83:04 | + 19:44 | |
12. | Gulbrandsen Per Olav | 0300004 | InTeam | 85:04 | + 21:44 | |
13. | Hájek Jiří | ONO6400 | SKOB Ostrov | 85:11 | + 21:51 | |
14. | Zaydlar Michal | JLI7100 | OB Jizerky | 85:45 | + 22:25 | |
15. | Bleidorn Stefan | 32D6800 | SV - IHW Alex 78 Berlin | 90:31 | + 27:11 | |
16. | Göschl Erich | 0320001 | OLC Währing | 91:40 | + 28:20 | |
17. | Michalak Tomasz | 4HP6900 | UNTS Warszawa | 93:56 | + 30:36 | |
17. | Černý Jan | ONO7101 | SKOB Ostrov | 93:56 | + 30:36 | |
19. | Müller Rico | STB6400 | TJ Stadion Nový Bor | 96:21 | + 33:01 | |
20. | Cupák Jiří | VRL7201 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 96:52 | + 33:32 | |
21. | Straka Lukáš | SLA7002 | SKOB Slaný | 98:57 | + 35:37 | |
22. | Waldhauser Martin | BOR7106 | OK Jiskra Nový Bor | 100:13 | + 36:53 | |
23. | Eichler Petr | KAS6900 | KOB Kamenický Šenov | 106:51 | + 43:31 | |
24. | Pavel Petr | LTP6806 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 108:30 | + 45:10 | |
25. | Jurčík Peter | 0400007 | Slovenský zväz rádioamatérov | 112:34 | + 49:14 | |
26. | Müller Robert | OAV6900 | Orienteering Adventure | 115:07 | + 51:47 | |
27. | Křístek Lukáš | 0250001 | NER - Křístek | 119:13 | + 55:53 | |
28. | Krasuski Bartlomiej | 0240001 | Ulbar360Team | 122:53 | + 59:33 | |
29. | Hynek Petr | ONO7000 | SKOB Ostrov | 126:10 | + 62:50 | |
30. | Marszałek Marcin | 23P7000 | OK!Sport Warszawa | 134:59 | + 71:39 | |
31. | Průšek Petr | STB7000 | TJ Stadion Nový Bor | 139:33 | + 76:13 | |
32. | Martinec Pavel | LTP7003 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 174:16 | + 110:56 | |
Kastner-Jirka Boris | 0090001 | Naturfreunde Wien | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vogl Roland | 0020001 | SV Mietraching | 51:20 | ||
2. | Junghanß Jens | 48D6800 | OL-Team Wehrsdorf | 52:28 | + 1:08 | |
3. | Šimša Jaromír | MFP7100 | Matfyz Praha | 55:52 | + 4:32 | |
4. | Kunz Martin | BBM7101 | BETA URSUS Rosice | 57:05 | + 5:45 | |
5. | Honzík Tomáš | VLI7000 | Slavia Liberec orienteering | 58:24 | + 7:04 | |
6. | Adamovský Michal | TYN7200 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 61:59 | + 10:39 | |
7. | Jobst Henry | 13D7000 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 63:45 | + 12:25 | |
8. | Hovorka Ladislav | LDC6802 | KOB Děčín | 66:25 | + 15:05 | |
9. | Janeček Ondřej | SOB7001 | SOBSA | 66:52 | + 15:32 | |
10. | Žebrák Zbyněk | LOV7101 | lepus.cz | 71:36 | + 20:16 | |
11. | Jeřábek Petr | BOR7105 | OK Jiskra Nový Bor | 78:15 | + 26:55 | |
12. | Ždimera Zdeněk | LME7000 | SK Los Mělník | 79:13 | + 27:53 | |
13. | Beneš Jan | DKL6600 | KOB Kladno | 79:19 | + 27:59 | |
14. | Šišma Pavel | TYN6901 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 89:55 | + 38:35 | |
15. | Bringezu Dirk | 26D6900 | OLV Potsdam | 96:28 | + 45:08 | |
16. | Vach Vladimír | KOR6900 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 98:18 | + 46:58 | |
17. | Řezáč Pavel | VLI6900 | Slavia Liberec orienteering | 99:05 | + 47:45 | |
18. | Izák Pavel | LME7102 | SK Los Mělník | 103:08 | + 51:48 | |
19. | Matuška Pavel | RBK7001 | SK Radioklub Blansko | 112:53 | + 61:33 | |
Kycl Miroslav | LBM7100 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Málek Martin | CST6501 | OB Strakonice | 48:02 | ||
2. | Siegl Roman | MFP6700 | Matfyz Praha | 49:15 | + 1:13 | |
3. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | OK Jiskra Nový Bor | 49:16 | + 1:14 | |
4. | Müller Matthias | 18D6200 | Post SV Dresden | 49:37 | + 1:35 | |
5. | Gossel Heiko | 71D6500 | USV TU Dresden | 49:45 | + 1:43 | |
6. | Pelc Václav | CST6702 | OB Strakonice | 52:06 | + 4:04 | |
7. | Janischowsky Klemens | 0630001 | OLG Regensburg | 52:13 | + 4:11 | |
8. | Nieke Hagen | 71D6300 | USV TU Dresden | 53:11 | + 5:09 | |
9. | Urbaniak Krzysztof | 58P6700 | Team 360 | 56:31 | + 8:29 | |
10. | Cruse Kay | 24D6600 | SV Robotron Dresden | 56:37 | + 8:35 | |
11. | Pilař Karel | MAS5501 | OOB Aš | 57:20 | + 9:18 | |
12. | Knitsch Wolfram | 57D6500 | Post-SV Chemnitz | 58:53 | + 10:51 | |
13. | Mokrý Jan | ABM6611 | KOB ALFA Brno | 59:30 | + 11:28 | |
14. | Demmig Sven | 0120002 | Kaulsdorfer OLV - Berlin | 63:11 | + 15:09 | |
15. | Mutinský Viktor | KUO6501 | KOB Ústí nad Orlicí | 64:59 | + 16:57 | |
16. | Sklenář Josef | SBR6601 | SKOB Bruntál | 65:34 | + 17:32 | |
17. | Drechsel Michael | 71D6504 | USV TU Dresden | 67:41 | + 19:39 | |
18. | Olisauskas Raimondas | 0730001 | Berliner TSC | 68:25 | + 20:23 | |
19. | Peřinka Jan | AOP6301 | Orientační Běh Opava | 72:17 | + 24:15 | |
20. | Kniebügl Anton | 0350001 | Kobra Bratislava | 73:53 | + 25:51 | |
21. | Florian Michal | TBM6733 | KOS TJ Tesla Brno | 75:39 | + 27:37 | |
22. | Lubs Alexander | 71D6700 | USV TU Dresden | 75:48 | + 27:46 | |
23. | Hellmann René | 71D6301 | USV TU Dresden | 77:43 | + 29:41 | |
24. | Vrubel Karel | TZL6401 | SKOB Zlín | 81:56 | + 33:54 | |
25. | Käding Bernd | 13D6400 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 83:44 | + 35:42 | |
26. | Bruner Luboš | LTP6501 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 83:50 | + 35:48 | |
27. | Rossberg Veit | 29D6500 | USG Chemnitz | 107:51 | + 59:49 | |
28. | Dobeš Václav | KPY5701 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 139:46 | + 91:44 | |
Zelenin Andrej | 29D6600 | USG Chemnitz | DNS | |||
Krausz Milan | FSP6700 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jordanov Nikolaj | VBM6501 | VSK Mendelu Brno | 57:25 | ||
2. | Kubec Pavel | STB6601 | TJ Stadion Nový Bor | 61:15 | + 3:50 | |
3. | Forst Libor | MFP6301 | Matfyz Praha | 67:50 | + 10:25 | |
4. | Urbánek Lumír | ONO6701 | SKOB Ostrov | 68:44 | + 11:19 | |
5. | Nemec Juraj | 17S1401 | TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica | 69:23 | + 11:58 | |
6. | Karvánek Petr | BOR6600 | OK Jiskra Nový Bor | 71:45 | + 14:20 | |
7. | Hanč Jaroslav | VRL6702 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 74:21 | + 16:56 | |
8. | Melichar Igor | PHK6504 | OK 99 Hradec Králové | 77:14 | + 19:49 | |
9. | Štorek Petr | JPV6505 | Oddíl OS SK Prostějov | 82:48 | + 25:23 | |
10. | Semrád Pavel | CHC6602 | K.O.B. Choceň | 84:17 | + 26:52 | |
11. | Ščehovič Roman | 17S6400 | TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica | 87:15 | + 29:50 | |
12. | Doškář Boris | BOR6400 | OK Jiskra Nový Bor | 91:37 | + 34:12 | |
13. | Zoltan Lovas | 0480002 | Kecskemeti Onkormanyzati DSZSC | 93:49 | + 36:24 | |
14. | Hanák Martin | KRL6701 | Kometa Kralovice | 94:04 | + 36:39 | |
15. | Hurta Vladimír | PGP6305 | SK Praga | 106:15 | + 48:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Urválek Jiří | TBM6107 | KOS TJ Tesla Brno | 49:35 | ||
2. | Routsi Jyrki | 0540001 | Suunnistusmatkat | 50:55 | + 1:20 | |
3. | Milota Josef | MLA5801 | MLOK Mariánské Lázně | 52:16 | + 2:41 | |
4. | Grepl Ladislav | KON6111 | KOB Konice | 52:37 | + 3:02 | |
5. | Švarc Jiří | JEN6201 | OB Jenišovice | 56:24 | + 6:49 | |
6. | Graumann Bernd | 23D6100 | ESV Lok Berlin-Schöneweide | 56:46 | + 7:11 | |
7. | Jeřábek Luboš | JPV6112 | Oddíl OS SK Prostějov | 56:52 | + 7:17 | |
8. | Westin Kjell | 0300025 | InTeam | 57:30 | + 7:55 | |
9. | Aeschlimann Ulu | 0610001 | ULU’S REISEWELT | 58:53 | + 9:18 | |
10. | Mareček Jiří | ADA5901 | OOB Spartak Adamov | 61:05 | + 11:30 | |
11. | Konopáč Jiří | TUR5803 | OOB TJ Turnov | 66:25 | + 16:50 | |
12. | Kavka Jiří | SCP5900 | OK Sparta Praha | 67:39 | + 18:04 | |
13. | Buhler Gerhard-Michael | 71D6200 | USV TU Dresden | 68:26 | + 18:51 | |
14. | Kopecký Zdeněk | SJI6002 | OK Jihlava | 68:53 | + 19:18 | |
15. | Dragowski Robert | TUR5906 | OOB TJ Turnov | 69:58 | + 20:23 | |
16. | Svoboda Slavomír | SMB5801 | SKOB Mladá Boleslav | 74:35 | + 25:00 | |
17. | Wiedenfeld Frank | 19D0001 | SSV Planeta Radebeul | 77:57 | + 28:22 | |
18. | Hejtmánek Vladimír | TAP5802 | KOB Tretra Praha | 78:03 | + 28:28 | |
19. | Billroth Georg | 0340001 | Orienteering Klosterneuburg | 78:51 | + 29:16 | |
20. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 78:54 | + 29:19 | |
21. | Nentvich Lubomír | DOR5800 | OK Dobříš | 79:37 | + 30:02 | |
22. | Mrva Pavel | KAS6000 | KOB Kamenický Šenov | 84:00 | + 34:25 | |
23. | Zarins Peteris | 0720001 | Mona | 84:54 | + 35:19 | |
24. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 88:43 | + 39:08 | |
25. | Vydra Pavel | PEN6200 | OK RECO Sport | 90:48 | + 41:13 | |
26. | Pavlů Jaroslav | DCE6100 | KOB Dobřichovice | 92:09 | + 42:34 | |
27. | Buráň Zdeněk | 0380001 | NER - BzB - Buráňovi | 94:17 | + 44:42 | |
28. | Pěnička Libor | TJN6000 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 96:56 | + 47:21 | |
29. | Kretzschmar Frank | 71D5900 | USV TU Dresden | 126:21 | + 76:46 | |
30. | Borovička Milan | FSP6104 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 133:39 | + 84:04 | |
Ježek Ladislav | VLI4900 | Slavia Liberec orienteering | DISK | |||
Drobník Ivan | VLI5601 | Slavia Liberec orienteering | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Martin | HOR5700 | TJ Jiskra Hořice | 44:17 | ||
2. | Kunc Radovan | TJN5549 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 45:12 | + 0:55 | |
3. | Škoda Přemek | VLI5301 | Slavia Liberec orienteering | 47:32 | + 3:15 | |
4. | Rhyn Guido | 0610002 | ULU’S REISEWELT | 51:20 | + 7:03 | |
5. | Pilc Oldřich | SPR5100 | SK SKI - SPORT Praděd | 52:51 | + 8:34 | |
6. | Tonn Konrad | 19D5300 | SSV Planeta Radebeul | 53:13 | + 8:56 | |
7. | Aherto Jorma | 0580001 | Lahden Suunnistajat 37 | 53:14 | + 8:57 | |
8. | Rautanen Pauli | 0600001 | Jarvenpaan Palo | 53:44 | + 9:27 | |
9. | Jirka Jiří | DKL5501 | KOB Kladno | 56:16 | + 11:59 | |
10. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | KOB Tretra Praha | 56:35 | + 12:18 | |
11. | Männel Harald | 48D5500 | OL-Team Wehrsdorf | 58:30 | + 14:13 | |
12. | Procházka Antonín | DCE5500 | KOB Dobřichovice | 58:40 | + 14:23 | |
13. | Robotka Libor | PBM5303 | TJ Spartak 1. brněnská | 59:39 | + 15:22 | |
14. | Kaška Rudolf | CHA5500 | OK Chrastava | 59:48 | + 15:31 | |
15. | Juckelandt Wolf-Gerold | 24D5500 | SV Robotron Dresden | 60:16 | + 15:59 | |
16. | Cabrnoch Jiří | DKL5400 | KOB Kladno | 67:06 | + 22:49 | |
17. | Štěpánek Jiří | LBM5401 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 67:51 | + 23:34 | |
18. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | OK Sparta Praha | 70:30 | + 26:13 | |
19. | Jahn Pavel | SCP5500 | OK Sparta Praha | 74:42 | + 30:25 | |
20. | Bednář Jan | UOL5402 | SOB Olomouc | 76:59 | + 32:42 | |
21. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | SKOB Frýdek - Místek | 77:21 | + 33:04 | |
22. | Hrstka Vladislav | JHB5702 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 78:08 | + 33:51 | |
23. | Francke Karel | 0450001 | NER - Francke | 78:30 | + 34:13 | |
24. | Pavlík Milan | CHA5400 | OK Chrastava | 81:37 | + 37:20 | |
25. | Chotětický Jan | MAS5400 | OOB Aš | 87:30 | + 43:13 | |
26. | Pech Jiří | LPM5402 | OK Lokomotiva Plzeň | 92:20 | + 48:03 | |
27. | Šomvársky Ján | TAP5500 | KOB Tretra Praha | 92:43 | + 48:26 | |
28. | Muchl Vladimír | CST5601 | OB Strakonice | 96:34 | + 52:17 | |
29. | Jalový Jaroslav | RBK5719 | SK Radioklub Blansko | 105:36 | + 61:19 | |
30. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | BETA URSUS Rosice | 154:21 | + 110:04 | |
Valter Petr | KBP4500 | KBP Praha | DISK | |||
Horák Petr | TJN5602 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK | |||
Junek Petr | STH5501 | SK Studenec | DNS | |||
Jaroš Vladimír | DCE5400 | KOB Dobřichovice | DNS | |||
Hones Sepp | 26A5400 | HSV Ried | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hickethier Manfred | VLI5201 | Slavia Liberec orienteering | 50:24 | ||
2. | Juřeník Josef | MOV5201 | SKOB Ostrava | 55:12 | + 4:48 | |
3. | Karmazín Petr | VLI4901 | Slavia Liberec orienteering | 56:23 | + 5:59 | |
4. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | USK Praha | 56:56 | + 6:32 | |
4. | Knobloch Jindřich | VRL4901 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 56:56 | + 6:32 | |
6. | Farář Jaroslav | VRL5002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 57:32 | + 7:08 | |
7. | Borák Stanislav | EKP5212 | VŠTJ Ekonom Praha | 64:06 | + 13:42 | |
8. | Babický Tomáš | RUM5001 | ZOOB Rumburk | 67:50 | + 17:26 | |
9. | Böhm Eduard | 17A4800 | ASKÖ Salzburg/Henndorf | 71:50 | + 21:26 | |
10. | Chotětický Václav | DKL5202 | KOB Kladno | 75:45 | + 25:21 | |
11. | Kotecký Roman | PGP4900 | SK Praga | 79:50 | + 29:26 | |
12. | Hiirijoki Pentti | 0590002 | Suunta Sepot | 80:50 | + 30:26 | |
13. | Třasák Milan | LPU5206 | OK Lokomotiva Pardubice | 80:53 | + 30:29 | |
14. | Rančák Josef | BOR5004 | OK Jiskra Nový Bor | 80:57 | + 30:33 | |
15. | Kříž Pavel | PZR4800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 82:27 | + 32:03 | |
16. | Horáček Miroslav | VLI5000 | Slavia Liberec orienteering | 82:45 | + 32:21 | |
17. | Wysocki Andrzej | 24P5100 | Slask O-Team | 85:41 | + 35:17 | |
18. | Böhm Karel | TJN5101 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 93:34 | + 43:10 | |
19. | Dokoupil Vladimír | VBM4806 | VSK Mendelu Brno | 97:15 | + 46:51 | |
20. | Zelený Vladimír | PGP4800 | SK Praga | 113:09 | + 62:45 | |
21. | Přinda Oldřich | VLI5101 | Slavia Liberec orienteering | 119:37 | + 69:13 | |
Provazník Jiří | TUR5102 | OOB TJ Turnov | DISK | |||
Jelínek Martin | PGP5103 | SK Praga | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirásek Jaroslav | DCH4701 | Radioelektronika Cheb | 46:29 | ||
2. | Conrad Helmut | 71D4000 | USV TU Dresden | 49:57 | + 3:28 | |
3. | Mäkinen Juhani | 0560001 | Saloisten Reipas | 50:12 | + 3:43 | |
4. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 51:47 | + 5:18 | |
5. | Stene Oyvind | 0100001 | Asker Skiklubb | 52:55 | + 6:26 | |
6. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 52:59 | + 6:30 | |
7. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 60:12 | + 13:43 | |
8. | Švec Zdeněk | SLA4700 | SKOB Slaný | 62:21 | + 15:52 | |
9. | Skácel Jaroslav | KON4617 | KOB Konice | 64:58 | + 18:29 | |
10. | Paavola Vesa | 0570001 | Epilän Esa | 67:50 | + 21:21 | |
11. | Čadil Jan | FSP4300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 69:39 | + 23:10 | |
12. | Fišák Jan | MLA4401 | MLOK Mariánské Lázně | 71:41 | + 25:12 | |
13. | Nejezchleba Jiří | KAS4600 | KOB Kamenický Šenov | 83:54 | + 37:25 | |
14. | Duda František | KPY4600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 89:21 | + 42:52 | |
15. | Müller Rainer | 71D4500 | USV TU Dresden | 104:58 | + 58:29 | |
Teppo Jaakko | 0550002 | Aron Haka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | 45:16 | ||
2. | Novotný František | PUL4200 | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 53:36 | + 8:20 | |
3. | Sklenář Jan | MLA4201 | MLOK Mariánské Lázně | 56:19 | + 11:03 | |
4. | Paavola Seppo | 0570002 | Epilän Esa | 59:21 | + 14:05 | |
5. | Mikulecký Jan | PHK3801 | OK 99 Hradec Králové | 66:28 | + 21:12 | |
6. | Úlehla Zdeněk | BOR4001 | OK Jiskra Nový Bor | 76:17 | + 31:01 | |
7. | Lisý Jan | ONO4201 | SKOB Ostrov | 81:32 | + 36:16 | |
Werner George Klawun | 0740001 | Sachsen -Marathon | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křtěnský Jaroslav | BOR3600 | OK Jiskra Nový Bor | 70:01 | ||
2. | Kempf Adolf | 0130001 | KTV Altdorf | 105:08 | + 35:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dražková Michaela | Neregistrovaní | 25:33 | |||
2. | Hanušová Eva | STB1550 | TJ Stadion Nový Bor | 25:47 | + 0:14 | |
3. | Míka Tomáš | VCB1403 | OB České Budějovice | 27:31 | + 1:58 | |
4. | Stene Selma Vilemina | TBM1453 | KOS TJ Tesla Brno | 27:41 | + 2:08 | |
5. | Janoušková Valerie | Neregistrovaní | 28:09 | + 2:36 | ||
6. | Janoušek Daniel Nicolas | Neregistrovaní | 28:15 | + 2:42 | ||
7. | Dražka Martin | Neregistrovaní | 28:32 | + 2:59 | ||
8. | Žanda Josef | STB1500 | TJ Stadion Nový Bor | 30:20 | + 4:47 | |
9. | Konečný Antonín | STB1400 | TJ Stadion Nový Bor | 30:49 | + 5:16 | |
10. | Drobník Kryštof | SJC1502 | Sportcentrum Jičín | 30:52 | + 5:19 | |
11. | Václavíková Anna | SLA1151 | SKOB Slaný | 33:48 | + 8:15 | |
12. | Kolaja Jaromír | VLI1501 | Slavia Liberec orienteering | 34:38 | + 9:05 | |
13. | Holatová Veronika | PDY1551 | Běhej Poděbrady | 35:39 | + 10:06 | |
14. | Rychlý Jakub | KRN1500 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 35:47 | + 10:14 | |
15. | Herboltová Petra a spol. | Neregistrovaní | 35:51 | + 10:18 | ||
16. | Bednář Richard | UOL1400 | SOB Olomouc | 36:05 | + 10:32 | |
17. | Klier Matyáš | MLA1400 | MLOK Mariánské Lázně | 36:42 | + 11:09 | |
18. | Erbenová Marina | STB1451 | TJ Stadion Nový Bor | 37:37 | + 12:04 | |
19. | Zakouřil Petr | TUR1703 | OOB TJ Turnov | 37:43 | + 12:10 | |
20. | Kořínek Jakub | STB1501 | TJ Stadion Nový Bor | 39:14 | + 13:41 | |
21. | Peteráč Jindřich | VLI1502 | Slavia Liberec orienteering | 41:31 | + 15:58 | |
22. | Mokrá Ludmila | VLI1650 | Slavia Liberec orienteering | 41:57 | + 16:24 | |
23. | Šebelková Magdaléna | VLI1651 | Slavia Liberec orienteering | 42:10 | + 16:37 | |
24. | Škáchová Evelína | DKP1552 | Oddíl OB Kotlářka | 42:12 | + 16:39 | |
25. | Hrouzová Helena | KRN1650 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 43:26 | + 17:53 | |
26. | Machowska-Krupa Weronika | 2DP8650 | UKS OSiR Góra Kalwaria | 43:28 | + 17:55 | |
27. | Hill Lucy | SLA1550 | SKOB Slaný | 43:36 | + 18:03 | |
28. | Procházka Lukáš a spol | Neregistrovaní | 44:12 | + 18:39 | ||
29. | Kolínová Anita | DKP1850 | Oddíl OB Kotlářka | 44:25 | + 18:52 | |
30. | Machowska-Łącka Magdalena | 2DP8350 | UKS OSiR Góra Kalwaria | 44:33 | + 19:00 | |
31. | Müller Ronja | STB1453 | TJ Stadion Nový Bor | 45:10 | + 19:37 | |
32. | Havlová Aneta | LDC1750 | KOB Děčín | 46:14 | + 20:41 | |
33. | Kubečková Eliška | DOR1650 | OK Dobříš | 48:54 | + 23:21 | |
34. | Rakoušová Gabriela | STB1452 | TJ Stadion Nový Bor | 51:09 | + 25:36 | |
35. | Našincová Ella | STB1851 | TJ Stadion Nový Bor | 51:36 | + 26:03 | |
36. | Mullis Elizabeth | DKP1651 | Oddíl OB Kotlářka | 53:31 | + 27:58 | |
37. | Ramachová Kateřina | TJ Spartak 1. brněnská | 54:18 | + 28:45 | ||
38. | Beneš Lukáš | ONO1500 | SKOB Ostrov | 55:52 | + 30:19 | |
39. | Zeman Annabel | DCE1850 | KOB Dobřichovice | 61:43 | + 36:10 | |
40. | Zdobinská Agáta | Neregistrovaní | 68:54 | + 43:21 | ||
41. | Eštok Tobiáš | 0140002 | NER Londa Eštok Kulihová | 71:20 | + 45:47 | |
42. | Marešová Nikola | 0060002 | NER Surikaty Marešovy | 71:28 | + 45:55 | |
43. | Randík Jakub | SOB1800 | SOBSA | 76:09 | + 50:36 | |
44. | Hradcová Žofie | CHA1881 | OK Chrastava | 77:58 | + 52:25 | |
45. | Vejstrková Rozálie | CHA1951 | OK Chrastava | 78:29 | + 52:56 | |
46. | Hájek Jan | BBM1401 | BETA URSUS Rosice | 78:48 | + 53:15 | |
47. | Votavová Gabriela | Neregistrovaní | 91:12 | + 65:39 | ||
48. | Puchernová Adéla | TAP1650 | KOB Tretra Praha | 172:07 | + 146:34 | |
Šibrik Tomáš | BOR1700 | OK Jiskra Nový Bor | DISK | |||
Marešová Laura | 0060001 | NER Surikaty Marešovy | DNS | |||
Kubíčková Petra | VIC1650 | OB Vizovice | DNS | |||
Ondříšková Iduun | MAS1650 | OOB Aš | DNS | |||
Ondříšková Frea | MAS1450 | OOB Aš | DNS | |||
Harazinová Kateřina | VLI1255 | Slavia Liberec orienteering | DNS | |||
Albrecht Jiří | KAM1700 | OK Kamenice | DNS | |||
Hynková Johanna | ONO1750 | SKOB Ostrov | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kameníková Kateřina | BOR7758 | OK Jiskra Nový Bor | 24:25 | ||
2. | Švestka Štěpán | KVS0600 | SKOB Kobra Vsetín | 26:19 | + 1:54 | |
3. | Votýpková Zuzana | BOR7958 | OK Jiskra Nový Bor | 29:20 | + 4:55 | |
4. | Štěpánová Petra | 0180001 | NER - Štěpánová | 30:30 | + 6:05 | |
5. | Mitchel Anna | Neregistrovaní | 31:43 | + 7:18 | ||
6. | Göttlich Vít | BOR0800 | OK Jiskra Nový Bor | 34:31 | + 10:06 | |
7. | Procházka Radek | LPU6504 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:23 | + 10:58 | |
8. | Sklenářová Dita | SBR7750 | SKOB Bruntál | 36:18 | + 11:53 | |
9. | Čapek Karel | LTU7803 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 36:22 | + 11:57 | |
10. | Halúzová Jana | Neregistrovaní | 37:45 | + 13:20 | ||
11. | Kolařík Jakub | BOR1103 | OK Jiskra Nový Bor | 38:05 | + 13:40 | |
12. | Drągowska Malwina | 23P8500 | OK!Sport Warszawa | 40:16 | + 15:51 | |
13. | Gottlichová Jitka | BOR6752 | OK Jiskra Nový Bor | 40:41 | + 16:16 | |
14. | Kučera Tomáš | TAP0907 | KOB Tretra Praha | 41:15 | + 16:50 | |
15. | Jordanová Blanka | 0370001 | NER - Jordanová | 41:54 | + 17:29 | |
16. | Komová Jana | Neregistrovaní | 43:10 | + 18:45 | ||
17. | Kuťková Petra | STB7850 | TJ Stadion Nový Bor | 45:41 | + 21:16 | |
18. | Svobodová Nela | SLA1051 | SKOB Slaný | 46:07 | + 21:42 | |
19. | Richterová Ilona | TAP6953 | KOB Tretra Praha | 46:23 | + 21:58 | |
20. | Kraus Jan | LLI4501 | LOK-o Liberec | 47:25 | + 23:00 | |
21. | Votavová Renata | KNC6452 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 48:02 | + 23:37 | |
22. | Průšková Gabriela | STB7650 | TJ Stadion Nový Bor | 48:40 | + 24:15 | |
23. | Cichra Pavel | TAP7401 | KOB Tretra Praha | 49:51 | + 25:26 | |
24. | Jirásková Pavla | KPY7950 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 55:50 | + 31:25 | |
25. | Kunstová Irena | SLA8152 | SKOB Slaný | 56:02 | + 31:37 | |
26. | Vyhnálková Jana | MOV1259 | SKOB Ostrava | 56:50 | + 32:25 | |
27. | Robotková Naďa | PBM7950 | TJ Spartak 1. brněnská | 57:01 | + 32:36 | |
28. | Buráňová Hana | 0380002 | NER - BzB - Buráňovi | 57:20 | + 32:55 | |
29. | Klierová Simona | MLA8051 | MLOK Mariánské Lázně | 58:18 | + 33:53 | |
30. | Beňovský Jiří | KVS6801 | SKOB Kobra Vsetín | 59:40 | + 35:15 | |
31. | Dvorská Renata | CHC8152 | K.O.B. Choceň | 60:08 | + 35:43 | |
32. | Dejová Karolína | LTU0950 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 60:51 | + 36:26 | |
33. | Dejová Natálie | LTU1250 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 61:26 | + 37:01 | |
34. | Jahodová Berková Andrea | 0510003 | NER - (j)Elita - Jahodovi-Somm | 61:55 | + 37:30 | |
35. | Kaňová Adéla | MOV0353 | SKOB Ostrava | 61:58 | + 37:33 | |
36. | Klier Šimon | MLA1101 | MLOK Mariánské Lázně | 62:16 | + 37:51 | |
37. | Konopásek Jiří | OK Dobříš | 62:17 | + 37:52 | ||
38. | Obrátil Miroslav | ABM6502 | KOB ALFA Brno | 62:40 | + 38:15 | |
39. | Čapková Kateřina | LTU1050 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 63:23 | + 38:58 | |
40. | Konopásková Iva | OK Dobříš | 66:53 | + 42:28 | ||
41. | Hampl Zdeněk | LME7402 | SK Los Mělník | 69:17 | + 44:52 | |
42. | Hamplová Vendula | LME7557 | SK Los Mělník | 69:21 | + 44:56 | |
43. | Ramach Filip | TJ Spartak 1. brněnská | 72:25 | + 48:00 | ||
44. | Bebrová Kateřina | KRL1353 | Kometa Kralovice | 76:27 | + 52:02 | |
45. | Hájková Michaela | BBM7750 | BETA URSUS Rosice | 77:44 | + 53:19 | |
46. | Vyhnálek František | MOV1015 | SKOB Ostrava | 79:33 | + 55:08 | |
47. | Drbohlav Marek | 0760001 | NER - Drbohlavovi | 82:07 | + 57:42 | |
48. | Jandová Denisa | KRL1251 | Kometa Kralovice | 86:25 | + 62:00 | |
49. | Hanáková Marta | KRL7151 | Kometa Kralovice | 86:29 | + 62:04 | |
50. | Mravcová Jasmína | KRL1354 | Kometa Kralovice | 86:33 | + 62:08 | |
51. | Ryppelová Monika | TAP7850 | KOB Tretra Praha | 91:13 | + 66:48 | |
52. | Veselá Dana | RBK7688 | SK Radioklub Blansko | 99:59 | + 75:34 | |
53. | Jerman Jan | Neregistrovaní | 100:20 | + 75:55 | ||
54. | Kozlová Hana | SLA8350 | SKOB Slaný | 100:31 | + 76:06 | |
55. | Kulihová Adéla | Neregistrovaní | 101:04 | + 76:39 | ||
55. | Kulihová Petra | 0140001 | NER Londa Eštok Kulihová | 101:04 | + 76:39 | |
57. | Mašek Petr | 114:42 | + 90:17 | |||
58. | Šplíchal Jiří | OKP4500 | SK OK 24 Praha | 168:22 | + 143:57 | |
Mahar Valerie | SKV8653 | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK | |||
Opavová Stanislava | MLA5451 | MLOK Mariánské Lázně | DISK | |||
Hnízdilová Zdenka | 0690002 | NER Iva Krákorová Team | DISK | |||
Kadlecová Gabriela | BBM7651 | BETA URSUS Rosice | DISK | |||
Harazinová Tereza | VLI0850 | Slavia Liberec orienteering | DNS | |||
Harazinová Radka | VLI7650 | Slavia Liberec orienteering | DNS | |||
Romová Kateřina | KRL8051 | Kometa Kralovice | DNS | |||
Harazinová Zuzana | VLI0650 | Slavia Liberec orienteering | DNS | |||
Hartl Zdeněk | ODV6300 | TJ Aero Odolena Voda | DNS | |||
Glier Jan | OSN7701 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DNS | |||
Plesníková Eva | MAS8550 | OOB Aš | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rothkegel Thomas | 18D6700 | Post SV Dresden | 44:35 | ||
2. | Kučerka Jan | LIT8002 | KOB Litvínov | 45:40 | + 1:05 | |
3. | Hanušová Petra | STB8297 | TJ Stadion Nový Bor | 47:46 | + 3:11 | |
4. | Karásek Matyáš | ZPV0302 | KOB ZPV Prostějov | 47:49 | + 3:14 | |
5. | Ďoubalík Petr | CHT6002 | OOB SK Chrast | 53:08 | + 8:33 | |
6. | Mareš Hynek | JEN6101 | OB Jenišovice | 53:35 | + 9:00 | |
7. | Hindráková Martina | LTU6451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 58:53 | + 14:18 | |
8. | Kučerková Romana | STB8196 | TJ Stadion Nový Bor | 59:15 | + 14:40 | |
9. | Jalová Martina | RBK8355 | SK Radioklub Blansko | 64:56 | + 20:21 | |
10. | Bengtsson Karin | 0700001 | Karin Bengtsson | 66:22 | + 21:47 | |
11. | Kobík Kryštof | LTU0901 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 66:29 | + 21:54 | |
12. | Kindermann Mike | 48D7202 | OL-Team Wehrsdorf | 66:44 | + 22:09 | |
13. | Drbohlav Mirek | 0760002 | NER - Drbohlavovi | 67:45 | + 23:10 | |
14. | Hladký Matěj | KOR0700 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 69:15 | + 24:40 | |
15. | Brož Jindřich | LTU0903 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 69:33 | + 24:58 | |
16. | Edelhaeuser Frank | 0440002 | Edelhaeuser | 73:18 | + 28:43 | |
17. | Votavová Světla | 0170003 | NER DSVJ - Votavovi | 75:49 | + 31:14 | |
18. | Jirousová Eva | TAP7653 | KOB Tretra Praha | 76:42 | + 32:07 | |
19. | Burdová Simona | LDC6851 | KOB Děčín | 76:47 | + 32:12 | |
20. | Heller Jakub | ROU0702 | SKOB Roudnice nad Labem | 77:29 | + 32:54 | |
21. | Lasík Martin | LTU0803 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 87:03 | + 42:28 | |
22. | Leníková Jana | DLT6151 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 87:14 | + 42:39 | |
23. | Nosek Martina | DLT7251 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 88:57 | + 44:22 | |
24. | Melichar Jaromír | LLI6301 | LOK-o Liberec | 93:03 | + 48:28 | |
25. | Knitsch Beate | 57D6750 | Post-SV Chemnitz | 99:31 | + 54:56 | |
26. | Gregor Tahmina | DOR7552 | OK Dobříš | 110:27 | + 65:52 | |
27. | Odehnal Jakub | 0330001 | NER - Odehnal | 116:18 | + 71:43 | |
28. | Míchalová Marcela | KPY6850 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 120:01 | + 75:26 | |
29. | Drašar Tomáš | DKL7600 | KOB Kladno | 122:32 | + 77:57 | |
Hrubá Veronika | 0390001 | NER 6YC Herrmanová Hrubí | DISK | |||
Schmiedeberg Anke | 45D6750 | SV Turbine Neubrandenburg | DISK | |||
Spejchal Petr | BOR7512 | OK Jiskra Nový Bor | DISK | |||
Horoszkiewicz Ewelina | 23P9350 | OK!Sport Warszawa | DISK | |||
Lazáková Šárka | LTU6952 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DNS | |||
Haider Anna | 26A5650 | HSV Ried | DNS | |||
Hrzinová Hana | ONO8350 | SKOB Ostrov | DNS | |||
Witta Zbysław | 23P9002 | OK!Sport Warszawa | DNS | |||
Hernández Farfán Vanessa | 32D7750 | SV - IHW Alex 78 Berlin | DNS | |||
Pompachová Alexandra | TAP7754 | KOB Tretra Praha | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zakouřil Tomáš | TUR7500 | OOB TJ Turnov | 39:17 | ||
2. | Mokrá Julie | VLI8051 | Slavia Liberec orienteering | 57:09 | + 17:52 | |
3. | Schindler Jiří | TJN6301 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 62:07 | + 22:50 | |
4. | Löhning Jakob | 71D0600 | USV TU Dresden | 63:19 | + 24:02 | |
5. | Ender Franka | HSG Turbine Zittau | 63:30 | + 24:13 | ||
6. | Komárková Lucie | LTU7851 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 63:44 | + 24:27 | |
7. | Hudský Vlastimil | TUR510x | OOB TJ Turnov | 64:53 | + 25:36 | |
8. | Randíková Magdaléna | SOB8851 | SOBSA | 66:06 | + 26:49 | |
9. | Erben Jiří | STB7700 | TJ Stadion Nový Bor | 66:08 | + 26:51 | |
10. | Jahoda Jiří | 0510001 | NER - (j)Elita - Jahodovi-Somm | 67:42 | + 28:25 | |
11. | Gregor Radovan | DOR7404 | OK Dobříš | 69:01 | + 29:44 | |
12. | Jirous Jiří | TAP7201 | KOB Tretra Praha | 69:55 | + 30:38 | |
13. | Sommer Jaroslav | 0510002 | NER - (j)Elita - Jahodovi-Somm | 70:57 | + 31:40 | |
14. | Hanák Matěj | LTU0701 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 71:18 | + 32:01 | |
15. | Kašpar František | SLA9800 | SKOB Slaný | 71:47 | + 32:30 | |
16. | Ulman Aleš | TJN7201 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 71:52 | + 32:35 | |
17. | Kotyk Šimon | LTU0802 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 71:55 | + 32:38 | |
18. | Bláha David | SRK9510 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 72:15 | + 32:58 | |
19. | Komersová Jana | KNC6550 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 72:19 | + 33:02 | |
20. | Bleha Stanislav | DOR7503 | OK Dobříš | 72:23 | + 33:06 | |
21. | Kutáčová Ivana | NPA7852 | SK LOB Nová Paka | 74:21 | + 35:04 | |
22. | Nentvichová Klára | DOR9950 | OK Dobříš | 75:30 | + 36:13 | |
23. | Edelhaeuser Nick | 0440001 | Edelhaeuser | 76:38 | + 37:21 | |
24. | Votava David | 0170002 | NER DSVJ - Votavovi | 76:51 | + 37:34 | |
25. | Havel Michal | LDC8901 | KOB Děčín | 77:14 | + 37:57 | |
26. | Buk Jiří | ROU6901 | SKOB Roudnice nad Labem | 77:33 | + 38:16 | |
27. | Nosek Petr | DLT6901 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 78:11 | + 38:54 | |
28. | Nárovcová Gabriela | 0070002 | NER Nárovcovi | 79:07 | + 39:50 | |
29. | Licková Dana | LTU7350 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 80:44 | + 41:27 | |
30. | Los Jago | DOR9801 | OK Dobříš | 81:02 | + 41:45 | |
31. | Šebelková Štěpánka | VLI7851 | Slavia Liberec orienteering | 81:08 | + 41:51 | |
31. | Vobořilová Markéta | 0010001 | NER - CZAR - Vobořilovi | 81:08 | + 41:51 | |
33. | Hríbik Miroslav | ŠK HADVO Banská Bystrica | 81:54 | + 42:37 | ||
34. | Dressler Jan | SBK7911 | KOB START Blansko | 82:16 | + 42:59 | |
35. | Hošková Kateřina | LTU0451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 82:58 | + 43:41 | |
36. | Brožová Jana | LTU8250 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 85:28 | + 46:11 | |
37. | Vaňátko Jakub | LTU8100 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 86:32 | + 47:15 | |
38. | Vokušová Dana | JJN7750 | Team Jizerky | 87:44 | + 48:27 | |
39. | Votava Petr | KNC6602 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 90:33 | + 51:16 | |
40. | Hampl Jakub | LME0500 | SK Los Mělník | 90:43 | + 51:26 | |
41. | Choutková Lenka | SOB6350 | SOBSA | 93:20 | + 54:03 | |
42. | Kamererová Klára | KAM9154 | OK Kamenice | 93:45 | + 54:28 | |
43. | Kašparová Lenka | 0220001 | NER - Kašparovi | 99:33 | + 60:16 | |
44. | Kubecová Jana | STB7399 | TJ Stadion Nový Bor | 99:45 | + 60:28 | |
45. | Čapek Karel | LTU0801 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 99:59 | + 60:42 | |
46. | Škodová Eliška | LTU9250 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 100:05 | + 60:48 | |
47. | Knitsch Franziska | 57D9450 | Post-SV Chemnitz | 100:37 | + 61:20 | |
48. | Zedníková Michaela | Neregistrovaní | 102:35 | + 63:18 | ||
49. | Donda Jiří | ONO7600 | SKOB Ostrov | 116:40 | + 77:23 | |
50. | Petrilák Miroslav | DOR6600 | OK Dobříš | 121:36 | + 82:19 | |
51. | Pavlová Libuše | MOV7451 | SKOB Ostrava | 121:54 | + 82:37 | |
52. | Vokuš Zdeněk | JJN5601 | Team Jizerky | 133:16 | + 93:59 | |
53. | Jírová Monika | ROZ7350 | OK Roztoky | 135:35 | + 96:18 | |
54. | Gibbonsová Jitka | TUV7252 | SOK TJ Turnov | 136:35 | + 97:18 | |
55. | Kotyková Libuše | LTU7854 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 147:20 | + 108:03 | |
Cichý David | PHK7001 | OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Nalezencová Ivana | Neregistrovaní | DISK | ||||
Kastnerová Lucie | Neregistrovaní | DISK | ||||
Šváb Jan | VSP5801 | USK Praha | DISK | |||
Vavřík René | MOV7000 | SKOB Ostrava | DISK | |||
Vavříková Iveta | MOV7450 | SKOB Ostrava | DISK | |||
Polgar Erika | 0310002 | Turnerschaft Berlin | DISK | |||
Všetečková Jana | 0660002 | NER - Tigi-Shu - Všetečkovi | DNS | |||
Jarošová Petra | JPV6666 | Oddíl OS SK Prostějov | DNS | |||
Jaroš Vojtěch | JPV5706 | Oddíl OS SK Prostějov | DNS | |||
Čapková Eva | LTU7852 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DNS | |||
Hrůza Ondřej | LTU0703 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DNS | |||
Pompach Petr | TAP7801 | KOB Tretra Praha | DNS | |||
Důrková Pavla | SHK9352 | OK Slavia Hradec Králové | DNS | |||
Mudrová Martina | HCE6451 | TJ Hostivice | DNS | |||
Hladík Jiří | Neregistrovaní | DNS | ||||
Hladíková Alžběta | Neregistrovaní | DNS | ||||
Buková Jana | ROU7150 | SKOB Roudnice nad Labem | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šitina Tomáš | LTU0300 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 50:22 | ||
2. | Lazák Jan | LTU0500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 58:32 | + 8:10 | |
3. | Kotyk Vojtěch | LTU0502 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 61:08 | + 10:46 | |
4. | Kvášovský Filip | LTU0902 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 62:01 | + 11:39 | |
5. | Boeck Sascha | 13D8900 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 62:16 | + 11:54 | |
6. | Melichar Vojtěch | LLI9802 | LOK-o Liberec | 63:48 | + 13:26 | |
7. | Vaněk Tomáš | 0010002 | NER - CZAR - Vobořilovi | 67:25 | + 17:03 | |
8. | Leibiger Jens | 18D5900 | Post SV Dresden | 67:40 | + 17:18 | |
9. | Kvášovská Ludmila | LTU0753 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 68:11 | + 17:49 | |
10. | Pirožek Vojtěch | LTU0400 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 69:45 | + 19:23 | |
11. | Petr Josef | VLI6300 | Slavia Liberec orienteering | 72:46 | + 22:24 | |
12. | Nárovec Václav | 0070001 | NER Nárovcovi | 73:50 | + 23:28 | |
13. | Ďoubalíková Veronika | CHT7351 | OOB SK Chrast | 74:58 | + 24:36 | |
14. | Brož Michal | LTU8000 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 75:17 | + 24:55 | |
15. | Lazák Jan | LTU6900 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 76:01 | + 25:39 | |
16. | Meier David | VLI0606 | Slavia Liberec orienteering | 76:37 | + 26:15 | |
17. | Zamastil Michal | LTU0203 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 77:49 | + 27:27 | |
18. | Šnyrch Marek | 0190001 | NER - Šnyrch | 77:51 | + 27:29 | |
19. | Kvášovský Jakub | LTU7802 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 80:27 | + 30:05 | |
20. | Kotyk Pavel | LTU7901 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 80:38 | + 30:16 | |
21. | Jareš Ondřej | KUL0600 | KOB Ústí nad Labem | 80:59 | + 30:37 | |
22. | Mokrý Pavel | VLI7501 | Slavia Liberec orienteering | 81:11 | + 30:49 | |
23. | Jareš Daniel | KUL6900 | KOB Ústí nad Labem | 82:11 | + 31:49 | |
24. | Chum Jaroslav | SLP6601 | OOB Slavia Praha | 82:16 | + 31:54 | |
25. | Votava Matěj | KUL0601 | KOB Ústí nad Labem | 83:17 | + 32:55 | |
26. | Severýn Otto | VLI7402 | Slavia Liberec orienteering | 83:54 | + 33:32 | |
27. | Hinterholzinger Petr | KUL6702 | KOB Ústí nad Labem | 85:14 | + 34:52 | |
28. | Kašpar Miroslav | 0220002 | NER - Kašparovi | 88:26 | + 38:04 | |
29. | Stanojkovičová Ljuba | STB8099 | TJ Stadion Nový Bor | 89:43 | + 39:21 | |
30. | Linkesen Milan | Neregistrovaní | 90:29 | + 40:07 | ||
31. | Hromádka Miroslav | SUL6000 | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 93:59 | + 43:37 | |
32. | Ďoubalíková Anna | CHT9651 | OOB SK Chrast | 94:22 | + 44:00 | |
33. | Štěpán Marek | 0200001 | NER Ricanak Štěpán | 95:03 | + 44:41 | |
34. | Chumová Jana | SLP7451 | OOB Slavia Praha | 97:27 | + 47:05 | |
35. | Ďoubalíková Marie | CHT0153 | OOB SK Chrast | 100:21 | + 49:59 | |
36. | Votava Jan | KUL7601 | KOB Ústí nad Labem | 104:47 | + 54:25 | |
37. | Chloupková Jana | SLP5951 | OOB Slavia Praha | 107:22 | + 57:00 | |
38. | Švihla Tomáš | Neregistrovaní | 110:07 | + 59:45 | ||
39. | Závodná Zuzana | LTU0750 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 113:55 | + 63:33 | |
40. | Švihlová Kateřina | Neregistrovaní | 120:42 | + 70:20 | ||
Bouda Petr | 0650001 | NER - Ztraceni- Bouda | DNS | |||
Danowski Mateusz | 4HP9800 | UNTS Warszawa | DNS | |||
Pešan Jan | LTU7400 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DNS |