Logo

Výsledky závodu: Veřejný závod (Jarní skály)

Datum:
16.03.2024
Místo konání:
Podkost
Pořadatel:
TUV - SOK TJ Turnov
Mapa:
Kost
Ředitel závodu:
Sokolářová Jitka - R3
Hlavní rozhodčí:
Kvapil Petr - R3
Stavitel tratí:
Folprecht Eduard - R3
JURY:
Nehasil Vladislav, Sokolářová Šárka, Bílý Petr
Protokol:
Závod proběhl bez problémů, bylo ošetřeno jedno drobné zranění, jury se nesešla. Děkujeme za účast!
Kategorie:
D10     D12     D14     D21A     D21B     D21C     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H12     H14     H21A     H21B     H21C     H35     H45     H55     H65     H75     H80     HDR     P2     P4     T5    
Nahrávám data...

D10 2.70 km, 70 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eliška Horáčková VLI1450 C Slavia Liberec orienteering 20:01
2. Anna Nehasilová BOR1450 C OK Jiskra Nový Bor 27:37 + 7:36
3. Helena Collis DKP1450 C Oddíl OB Kotlářka 30:08 + 10:07
4. Eliška Kůdelová TAP1451 C KOB Tretra Praha 36:02 + 16:01
5. Alena Veselá ZVO1451 C OB SK Zvole 36:56 + 16:55
6. Markéta Chrástová STH1550 C SK Studenec 38:20 + 18:19
7. Taťána Zofová JEN1450 C OB Jenišovice 41:08 + 21:07
8. Eliška Hainová TUR1456 C OOB TJ Turnov 44:58 + 24:57
9. Marie Valešová JJN1459 C Team Jizerky 58:56 + 38:55
10. Marie Baumanová Anna TJN1454 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:19 + 46:18
11. Eliška Žitníková TUR1559 C OOB TJ Turnov 68:15 + 48:14
MS Klára Mejstříková TAP1350 C KOB Tretra Praha 56:37 + 36:36
MS Adéla Zikmundová JJN1362 C Team Jizerky 43:03 + 23:02
MS Elena Lánská JJN1358 C Team Jizerky 50:59 + 30:58

D12 3.00 km, 90 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Emma Heczková VLI1252 B Slavia Liberec orienteering 27:17
2. Karolína Auerová TJN1255 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:22 + 3:05
3. Anita Súkupová PGP1352 B SK Praga 32:54 + 5:37
4. Anežka Cyrany SJC1253 C Sportcentrum Jičín 33:28 + 6:11
5. Lenka Vančurová TJN1354 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:06 + 8:49
6. Markéta Krejsová CHT1351 C OOB SK Chrast 36:12 + 8:55
7. Alžběta Kárníková LPU1354 C OK Lokomotiva Pardubice 36:59 + 9:42
8. Nina Neyrinck PDY1352 C Běhej Poděbrady 37:37 + 10:20
9. Tea Valtrová JJN1352 C Team Jizerky 37:42 + 10:25
10. Alžběta Hájková JJN1353 C Team Jizerky 38:22 + 11:05
11. Amálie Krausová DOK1251 C OK Doksy 45:28 + 18:11
12. Stella Vrdlovcová JIL1252 C OK Jilemnice 47:24 + 20:07
13. Veronika Proxová RIC1350 C OB Říčany 47:48 + 20:31
14. Kateřina Špačková JIL1354 C OK Jilemnice 54:34 + 27:17
15. Emma Collis DKP1251 C Oddíl OB Kotlářka 56:45 + 29:28
16. Meda Valešová JJN1252 C Team Jizerky 62:10 + 34:53
17. Ester Janatová TJN1450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 64:00 + 36:43
18. Nela Kůdelová TAP1255 C KOB Tretra Praha 67:05 + 39:48
19. Zuzana Hezká DOR1351 C OK Dobříš 75:45 + 48:28
20. Mia Limon Johana TJN1356 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 88:19 + 61:02
Nela Lazarová TUV1251 C SOK TJ Turnov DISK

D14 4.00 km, 135 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Adéla Jiráková JJN1052 B Team Jizerky 33:52
2. Anna Pechová Marie VLI1050 B Slavia Liberec orienteering 37:42 + 3:50
3. Šárka Rypáčková TAP1155 B KOB Tretra Praha 37:52 + 4:00
4. Elsa Šolcová SJC1152 B Sportcentrum Jičín 38:48 + 4:56
5. Klára Veselá ZVO1156 B OB SK Zvole 39:06 + 5:14
6. Vendula Dostrašilová JJN1151 B Team Jizerky 40:35 + 6:43
7. Adéla Zavadilová VSP1153 B USK Praha 41:17 + 7:25
8. Lucie Mišeková KAM1050 B OK Kamenice 42:07 + 8:15
9. Lucie Hlaváčková TAP1050 B KOB Tretra Praha 42:08 + 8:16
10. Klára Kvapilová TUV1199 B SOK TJ Turnov 42:09 + 8:17
11. Karolína Jakubcová SJC1050 B Sportcentrum Jičín 43:37 + 9:45
12. Evelína Bolinová FSP1150 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:42 + 10:50
12. Anežka Ryšavá JJN1054 B Team Jizerky 44:42 + 10:50
14. Ema Valtrová JJN1152 B Team Jizerky 45:35 + 11:43
15. Adéla Stadtherrová JJN1150 B Team Jizerky 46:25 + 12:33
16. Amálie Oravcová JJN1153 B Team Jizerky 55:59 + 22:07
17. Zuzana Krykorková SJC1153 B Sportcentrum Jičín 59:19 + 25:27
18. Sára Pohlodková TUR1052 OOB TJ Turnov 60:35 + 26:43
19. Kristýna Matyšková KAM1054 C OK Kamenice 63:21 + 29:29
20. Eliška Ledabylová TUR1054 C OOB TJ Turnov 73:21 + 39:29
21. Adéla Hezká DOR1053 C OK Dobříš 85:28 + 51:36
Michaela Ehlerová VSP1050 B USK Praha DISK
Sára Súkupová PGP1151 B SK Praga DISK
Kristýna Janečková MFP1150 C Matfyz Praha DISK
Anežka Rodová VSP1152 B USK Praha DISK
MS Karolína Válková TUV0951 C SOK TJ Turnov 84:10 + 50:18

D21A 8.20 km, 330 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9149

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Denisa Kosová PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 58:38 9568
2. Michaela Novotná TUR0551 R OOB TJ Turnov 60:12 + 1:34 9335
3. Anna Karlová KAM0360 E OK Kamenice 61:34 + 2:56
4. Eliška Sieglová PGP9954 E SK Praga 65:31 + 6:53 8544
5. Tereza Kosová PHK0151 R OK 99 Hradec Králové 66:17 + 7:39 8429
6. Kamila Gregorová SJH8150 R SOS Jindřichův Hradec 67:03 + 8:25 8315
7. Šárka Sokolářová TUR9999 E OOB TJ Turnov 67:54 + 9:16 8189
8. Ivana Fujáčková SJC8952 C Sportcentrum Jičín 68:21 + 9:43 8122
9. Ema Černá TAP0457 E KOB Tretra Praha 68:28 + 9:50 8104
10. Tereza Odehnalová ZBM9757 R SK Brno Žabovřesky 69:49 + 11:11 7903
11. Markéta Hanušová VRL0852 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:56 + 13:18 7588
12. Štěpánka Klacková SJC0253 C Sportcentrum Jičín 72:48 + 14:10 7459
13. Anna Kynčlová JIL0852 A OK Jilemnice 73:20 + 14:42 7380
14. Zuzana Nováková NPA9151 R SK LOB Nová Paka 73:58 + 15:20 7285
15. Markéta Pavlíková DOK0053 C OK Doksy 75:36 + 16:58 7042
16. Karolína Kettner SHK9251 E OK Slavia Hradec Králové 75:52 + 17:14 7003
17. Judita Mellanová TUR0559 A OOB TJ Turnov 76:09 + 17:31 6960
18. Marie Šestáková VLI0452 R Slavia Liberec orienteering 77:02 + 18:24 6829
19. Kateřina Lamačová TUR0660 B OOB TJ Turnov 79:12 + 20:34 6506
20. Kateřina Janovská PGP9850 C SK Praga 80:08 + 21:30 6367
21. Jana Balcarová PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 80:10 + 21:32 6362
22. Pavlína Salabová JIL0954 A OK Jilemnice 80:13 + 21:35 6355
23. Sheila Havrdová SJC0750 A Sportcentrum Jičín 81:17 + 22:39 6196
24. Anežka Malá JIL0751 A OK Jilemnice 81:28 + 22:50 6169
25. Barbora Novotná TUR0552 B OOB TJ Turnov 83:14 + 24:36 5906
26. Kateřina Hájková KAM9488 C OK Kamenice 83:23 + 24:45 5883
27. Nikola Thýnová SHK0051 C OK Slavia Hradec Králové 84:38 + 26:00 5697
28. Lenka Studničná FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 86:10 + 27:32 5469
29. Kateřina Dolejší DOK0156 C OK Doksy 86:34 + 27:56 5409
30. Šárka Knížková CHA9850 C OK Chrastava 87:25 + 28:47 5283
31. Ludmila Hudská TUR9851 C OOB TJ Turnov 87:33 + 28:55 5263
32. Lucie Janoušková BOR9954 C OK Jiskra Nový Bor 90:37 + 31:59 4807
33. Kateřina Zimmerová KAM9850 C OK Kamenice 90:43 + 32:05 4792
34. Eva Albrechtová KAM7850 C OK Kamenice 91:15 + 32:37 4712
35. Taťána Metelková PHK7250 C OK 99 Hradec Králové 92:05 + 33:27 4588
36. Jana Klíchová SSU8151 C SK Severka Šumperk 92:18 + 33:40 4556
37. Adéla Rýdlová JJN0151 C Team Jizerky 93:32 + 34:54 4372
38. Lenka Šritrová TUR0250 C OOB TJ Turnov 94:19 + 35:41 4256
39. Kateřina Jirásková TJP8850 C TJ Sokol Troja 95:28 + 36:50 4084
40. Karolína Hančová VRL0952 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 96:35 + 37:57 3918
41. Lucie Zdobinská JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 97:18 + 38:40 3811
42. Jana Kolaja Ehlerová VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 97:25 + 38:47 3794
43. Gabriela Wohanková VRL7652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 102:40 + 44:02 3012
44. Kristina Blažková DKP8251 C Oddíl OB Kotlářka 122:50 + 64:12 10
Štěpánka Hudská TUR0450 B OOB TJ Turnov DISK 0
Kateřina Hanušová LPU0459 R OK Lokomotiva Pardubice DISK 0

D21B 6.50 km, 240 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6267

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Karolína Novotná TUR0853 A OOB TJ Turnov 51:33 6578
2. Zuzana Morávková SRK0551 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 54:51 + 3:18 6197
3. Matilda Tomášková TUR0957 A OOB TJ Turnov 56:20 + 4:47 6025
4. Michaela Omová TUR8153 C OOB TJ Turnov 57:44 + 6:11 5863
5. Veronika Šklíbová SRK0153 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:33 + 7:00 5769
6. Jitřenka Krásná DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 60:04 + 8:31 5594
7. Věra Malá JIL7752 C OK Jilemnice 61:01 + 9:28 5484
8. Anna Zabořilová TUR0951 A OOB TJ Turnov 61:16 + 9:43 5455
9. Ivana Lukavcová SMR8754 C SNS Smržovka 61:51 + 10:18 5388
10. Anežka Zamouřilová PHK0354 C OK 99 Hradec Králové 62:28 + 10:55 5317
11. Selina Havrdová SJC0950 A Sportcentrum Jičín 62:33 + 11:00 5307
12. Hana Pavlíčková KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 65:35 + 14:02 4957
13. Kateřina Zajícová TAP9053 C KOB Tretra Praha 66:22 + 14:49 4866
14. Markéta Novotná PHK9451 C OK 99 Hradec Králové 66:57 + 15:24 4799
15. Martina Kopecká PHK0555 B OK 99 Hradec Králové 68:37 + 17:04 4606
16. Anna Čechmánková PVP0450 C VSK Přírodní vědy Praha 69:24 + 17:51 4516
17. Šárka Zoubková JJN0554 B Team Jizerky 70:06 + 18:33 4435
18. Kristina Gajdová VSP7752 C USK Praha 70:29 + 18:56 4391
19. Anna Ehlerová VSP0854 B USK Praha 70:46 + 19:13 4358
20. Hana Tihonová TAP9052 C KOB Tretra Praha 74:03 + 22:30 3978
21. Zuzana Nedasová KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 74:49 + 23:16 3890
22. Daniela Žuchová TJN9750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:06 + 23:33 3857
23. Eliška Nováková PDY0150 C Běhej Poděbrady 75:19 + 23:46 3832
24. Jana Ryantová DKP8660 C Oddíl OB Kotlářka 76:27 + 24:54 3701
25. Pavla Blahová DKP0155 C Oddíl OB Kotlářka 77:34 + 26:01 3572
26. Michaela Gajdová VSP0752 B USK Praha 77:53 + 26:20 3536
27. Vendula Mrózková 0010001 Bez členství 79:42 + 28:09
28. Josefína Janečková EKP0351 C VŠTJ Ekonom Praha 80:49 + 29:16 3197
29. Petra Janovská PGP7355 C SK Praga 81:39 + 30:06 3101
30. Martina Pavlová LTP0151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 82:36 + 31:03 2991
31. Ema Holohlavská JIL0652 B OK Jilemnice 84:09 + 32:36 2812
32. Amelie Votočková JIL0750 C OK Jilemnice 85:10 + 33:37 2694
33. Kateřina Fantová EKP0256 C VŠTJ Ekonom Praha 85:12 + 33:39 2690
34. Jana Hrdličková DKP8762 C Oddíl OB Kotlářka 86:04 + 34:31 2590
35. Lenka Koubová ROU9554 C SKOB Roudnice nad Labem 86:07 + 34:34 2585
36. Nikola Žuchová TJN9352 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 87:24 + 35:51 2436
37. Kateřina Černá TJP9850 C TJ Sokol Troja 88:40 + 37:07 2290
38. Iva Paříková TUR0061 C OOB TJ Turnov 91:58 + 40:25 1909
Michaela Metelková PHK0550 R OK 99 Hradec Králové DISK 0

D21C 5.00 km, 210 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3886

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kristýna Kvapilová TUV0999 B SOK TJ Turnov 51:46 4037
2. Lucie Flossmannová VLI0852 A Slavia Liberec orienteering 52:39 + 0:53 3973
3. Lucie Blahutová PGP0968 B SK Praga 57:08 + 5:22 3649
4. Kristýna Stavrinou SRK0751 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:42 + 5:56 3608
5. Marie Dvorská VLI7454 C Slavia Liberec orienteering 58:41 + 6:55 3537
6. Táňa Hamáčková STH0754 B SK Studenec 58:43 + 6:57 3535
7. Alena Linková TUR9751 C OOB TJ Turnov 60:03 + 8:17 3439
8. Daniela Stoklasová OSN0055 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 61:17 + 9:31 3350
9. Magdaléna Barsová VLI0955 B Slavia Liberec orienteering 61:28 + 9:42 3337
10. Michaela Macharová BOR9450 C OK Jiskra Nový Bor 62:52 + 11:06 3236
10. Kamila Zakouřilová TUR8557 C OOB TJ Turnov 62:52 + 11:06 3236
12. Michaela Vágnerová SJC8754 C Sportcentrum Jičín 63:43 + 11:57 3174
13. Elena Brožková SJC0751 C Sportcentrum Jičín 67:07 + 15:21 2929
14. Kateřina Mišeková KAM0756 B OK Kamenice 67:34 + 15:48 2896
15. Lenka Cincibusová FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 68:02 + 16:16 2863
16. Tereza Rejholcová BOR0751 C OK Jiskra Nový Bor 69:35 + 17:49 2751
17. Rebeka Petriláková Amálie DOR0953 B OK Dobříš 70:03 + 18:17 2717
18. Pavla Koníčková CHA9050 C OK Chrastava 71:02 + 19:16 2646
19. Šárka Míchalová KPY0050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 73:22 + 21:36 2478
20. Veronika Bednářová BOR8052 C OK Jiskra Nový Bor 76:38 + 24:52 2242
21. Pavla Rothbauerová 0220002 není 80:15 + 28:29
22. Lucie Košatová 0040002 QOC - Quantico Orienteering Club 88:23 + 36:37
23. Renata Chvojková BOR9350 C OK Jiskra Nový Bor 106:38 + 54:52 77
Zuzana Albrechtová SMB0050 C SKOB Mladá Boleslav DISK 0
Šárka Uhlíková SJC8151 C Sportcentrum Jičín DISK 0

D35 6.60 km, 220 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kateřina Horáčková VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 63:03
2. Kateřina Hejtmánková PDY8450 C Běhej Poděbrady 64:33 + 1:30
3. Barbora Lankašová CHA8050 C OK Chrastava 67:30 + 4:27
4. Blanka Collis DKP8257 C Oddíl OB Kotlářka 67:58 + 4:55
5. Jana Šklíbová SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 68:43 + 5:40
6. Pavla Kalousková JEN8451 C OB Jenišovice 70:13 + 7:10
7. Barbora Večeřová TJN8951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:44 + 7:41
8. Julie Mokrá VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 70:57 + 7:54
9. Hana Bolinová FSP8152 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 71:52 + 8:49
10. Sára Hejnicová 0170001 StillAlive 73:47 + 10:44
11. Anna Seemann KDZ8750 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 76:07 + 13:04
12. Petra Petriláková DOR7656 C OK Dobříš 77:04 + 14:01
13. Martina Toužilová SHK8051 C OK Slavia Hradec Králové 79:07 + 16:04
14. Janka Rolná SMR8150 C SNS Smržovka 80:29 + 17:26
15. Veronika Podlipná SJC8152 C Sportcentrum Jičín 80:44 + 17:41
16. Zuzana Nehasilová BOR7150 C OK Jiskra Nový Bor 81:33 + 18:30
17. Lucie Komárková LTU7851 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 81:52 + 18:49
18. Jana Schmidtová VRL7553 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 82:54 + 19:51
19. Klára Hausmannová EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha 83:14 + 20:11
20. Zuzana Havlínová SCP8150 C OK Sparta Praha 83:23 + 20:20
21. Milena Andrade 0150001 Terronska UTD 83:50 + 20:47
22. Michaela Špačková JIL8452 C OK Jilemnice 85:51 + 22:48
23. Šárka Míková DKP8255 C Oddíl OB Kotlářka 88:51 + 25:48
24. Kamila Kárníková LPU8153 C OK Lokomotiva Pardubice 88:55 + 25:52
25. Barbora Stulíková SHK8552 C OK Slavia Hradec Králové 92:55 + 29:52
26. Saša Vaňková LDC8550 C KOB Děčín 95:33 + 32:30
27. Vanda Králová PGP8755 C SK Praga 97:26 + 34:23
28. Monika Svobodová LLI8160 C LOK-o Liberec 97:50 + 34:47
29. Lada Proxová RIC8350 C OB Říčany 106:01 + 42:58
30. Hana Súkupová PGP8156 C SK Praga 109:52 + 46:49
31. Šárka Matesová Kopecká DLP8350 C OOB TJ Dukla Praha 111:50 + 48:47
32. Klára Jindrová PDY8051 C Běhej Poděbrady 134:57 + 71:54
33. Lenka Janečková MFP8250 C Matfyz Praha 136:02 + 72:59
34. Dana Ledabylová TUR8355 C OOB TJ Turnov 138:02 + 74:59
35. Zuzana Benešová LIT8353 C KOB Litvínov 152:31 + 89:28
Šárka Málková CST8351 C OB Strakonice DISK
Barbora Vrdlovcová JIL8150 C OK Jilemnice DISK
Lucie Spieszová KDZ8050 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem DISK
Kateřina Dobešová KPY8750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK

D45 5.70 km, 200 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kateřina Štěpánková TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 51:00
2. Petra Novotná PHK6651 C OK 99 Hradec Králové 54:37 + 3:37
3. Marcela Kopecká PHK6852 C OK 99 Hradec Králové 54:41 + 3:41
4. Michaela Kosová PHK6752 C OK 99 Hradec Králové 55:00 + 4:00
5. Lucie Vlastníková JIL7554 C OK Jilemnice 55:51 + 4:51
6. Marie Podrábská VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 56:09 + 5:09
7. Helena Valentová OKP6550 C SK OK 24 Praha 56:23 + 5:23
8. Kateřina Würzová FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdlant 57:29 + 6:29
9. Karolína Houžvičková TUR7254 C OOB TJ Turnov 57:46 + 6:46
10. Iva Benešová SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec 58:27 + 7:27
11. Lerche Raadal Hanne 0020002 Halden SK 59:30 + 8:30
12. Dagmar Sieglová MFP7050 C Matfyz Praha 59:42 + 8:42
13. Dagmar Janečková EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 60:00 + 9:00
14. Blanka Hrušková DOR7555 C OK Dobříš 60:03 + 9:03
15. Lenka Myslivcová SHK7051 C OK Slavia Hradec Králové 60:46 + 9:46
16. Jana Eichlerová KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 61:01 + 10:01
17. Kateřina Ptáčková PGP7350 C SK Praga 61:29 + 10:29
18. Jana Marková LLI7152 C LOK-o Liberec 61:43 + 10:43
19. Radka Tomandlová 0070002 NER - HoRa 63:19 + 12:19
20. Jana Matyášová CHA7652 C OK Chrastava 63:49 + 12:49
21. Eva Žemlová KAM7550 C OK Kamenice 64:29 + 13:29
22. Svatava Voltrová ROZ6150 C OK Roztoky 64:54 + 13:54
23. Kateřina Karlová JIL7553 C OK Jilemnice 65:35 + 14:35
24. Radka Melišíková TAP7152 C KOB Tretra Praha 65:53 + 14:53
25. Andrea Rejholcová BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor 67:05 + 16:05
26. Vladislava Fencíková JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 67:07 + 16:07
27. Lenka Honsová SMR7750 C SNS Smržovka 67:52 + 16:52
28. Kateřina Junková STH7351 C SK Studenec 68:08 + 17:08
29. Klára Hlaváčková TAP7756 C KOB Tretra Praha 68:18 + 17:18
30. Pavlína Havlík Poláková VRL7851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:19 + 17:19
31. Jana Kroniková SHK7350 C OK Slavia Hradec Králové 68:42 + 17:42
32. Dana Rypáčková SPC7955 C SPORTICUS team 70:07 + 19:07
33. Blanka Třešňáková JIL7051 C OK Jilemnice 71:17 + 20:17
34. Magdalena Čtrnáctová PGP7151 C SK Praga 71:34 + 20:34
35. Lucie Smith VRL7353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:15 + 21:15
36. Ida Balusková OKP7350 C SK OK 24 Praha 72:36 + 21:36
37. Dana Lamačová TUR7451 C OOB TJ Turnov 72:52 + 21:52
38. Kateřina Riby LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 72:55 + 21:55
39. Jana Sodomkova JJN7951 C Team Jizerky 73:14 + 22:14
40. Hana Dobiášová ROU7451 C SKOB Roudnice nad Labem 73:16 + 22:16
41. Petra Junková STH7451 C SK Studenec 73:40 + 22:40
42. Markéta Držková LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice 73:59 + 22:59
43. Martina Mišeková KAM7851 C OK Kamenice 74:40 + 23:40
44. Štěpánka Králová 0430001 Vratislavice 75:02 + 24:02
45. Eva Zemánková SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 75:44 + 24:44
46. Kateřina Vítečková DKP7251 C Oddíl OB Kotlářka 75:53 + 24:53
47. Halka Varhaníková KPY7550 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 76:36 + 25:36
48. Gabriela Kamírová LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 76:53 + 25:53
49. Kateřina Grisová SLA7850 C SKOB Slaný 77:27 + 26:27
50. Alice Hančová VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 77:31 + 26:31
51. Lenka Kotková RIC7352 C OB Říčany 77:48 + 26:48
52. Lucie Čermáková PHK7150 C OK 99 Hradec Králové 77:58 + 26:58
53. Dita Sklenářová SBR7750 C SKOB Bruntál 79:00 + 28:00
54. Jana Termerová LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 79:26 + 28:26
55. Lucie Karafiátová BOR7658 C OK Jiskra Nový Bor 80:06 + 29:06
56. Markéta Průšová VSP7256 C USK Praha 80:09 + 29:09
57. Michaela Březinová CHA7751 C OK Chrastava 80:24 + 29:24
58. Jana Asterová SLA7451 C SKOB Slaný 80:58 + 29:58
59. Markéta Vörösová LPU7868 C OK Lokomotiva Pardubice 81:15 + 30:15
60. Blanka Dejnožková TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 82:30 + 31:30
61. Radka Benešová VLI7653 C Slavia Liberec orienteering 83:30 + 32:30
62. Dana Vokušová JJN7750 C Team Jizerky 84:40 + 33:40
63. Kateřina Plachá LDC7751 C KOB Děčín 85:13 + 34:13
64. Kateřina Houžvičková SHK7951 C OK Slavia Hradec Králové 85:25 + 34:25
65. Michaela Hanousková KON7474 C KOB Konice 90:56 + 39:56
66. Jaroslava Douchová SNA7155 C TJ START Náchod 93:28 + 42:28
67. Klára Severýnová Popková VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 94:04 + 43:04
68. Petra Termerová JJN7753 C Team Jizerky 97:28 + 46:28
69. Jana Buková ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem 98:31 + 47:31
70. Markéta Jónová STH7352 C SK Studenec 108:22 + 57:22
71. Iveta Janoušková BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 108:38 + 57:38
72. Hana Šídová KDZ7851 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 108:56 + 57:56
Petra Černá HCE7751 C TJ Hostivice DISK
Renata Havrdová SJC7756 C Sportcentrum Jičín DISK

D55 4.10 km, 140 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cornelia Eckardt 71D6900 USV TU Dresden 42:11
2. Jiřina Kuncová TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:04 + 3:53
3. Monika Úlehlová TAP6950 C KOB Tretra Praha 46:45 + 4:34
4. Lenka Švarcová JEN6451 C OB Jenišovice 47:10 + 4:59
5. Martina Zalabová SJC6657 C Sportcentrum Jičín 49:47 + 7:36
6. Jitka Demlová LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 50:08 + 7:57
7. Ivana Thýnová SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 50:25 + 8:14
8. Kateřina Kavalírová PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 51:09 + 8:58
9. Alena Kohlová KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 51:24 + 9:13
10. Iva Benešová SJC6151 C Sportcentrum Jičín 51:25 + 9:14
11. Iva Léharová LPU6152 C OK Lokomotiva Pardubice 51:42 + 9:31
12. Ivana Cincibusová FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 51:48 + 9:37
13. Růžena Zuzánková TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:52 + 9:41
14. Zorka Müllerová BZP6750 C Báječné ženy v orientačním běhu 52:29 + 10:18
15. Romana Pustaiová TJN6851 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:10 + 10:59
16. Lenka Choutková SOB6350 C SOBSA 53:20 + 11:09
17. Katka Fürstová LLI6950 C LOK-o Liberec 53:50 + 11:39
18. Kateřina Klašková DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 54:03 + 11:52
19. Miroslava Hlavová KON6389 C KOB Konice 54:49 + 12:38
20. Libuše Fantová EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 55:08 + 12:57
21. Iveta Machová NPA6851 C SK LOB Nová Paka 56:46 + 14:35
22. Renata Neumannová PVP6650 C VSK Přírodní vědy Praha 57:11 + 15:00
23. Ivana Novotná PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 57:34 + 15:23
24. Magda Rýdlová JJN6850 C Team Jizerky 58:03 + 15:52
25. Monika Pološčuková SMB6551 C SKOB Mladá Boleslav 59:14 + 17:03
26. Hana Jiřištová JIL6052 C OK Jilemnice 60:27 + 18:16
27. Michaela Freyová KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 68:46 + 26:35
28. Jana Jeřábková OKP6150 C SK OK 24 Praha 69:39 + 27:28
29. Jana Malačková DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 73:40 + 31:29
30. Martina Petrová TAP6852 C KOB Tretra Praha 73:46 + 31:35
31. Iva Krakorova 0190001 Malesice 87:56 + 45:45
32. Ivana Kubátová BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 89:09 + 46:58
MS Zdeněk Kalousek PEN6350 C OK RECO Sport 51:42 + 9:31

D65 3.30 km, 130 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dana Dohnalová VSP5050 C USK Praha 46:33
2. Markéta Zelená PGP5850 C SK Praga 48:38 + 2:05
3. Zuzana Šaffková CHA5150 C OK Chrastava 50:14 + 3:41
4. Eva Horynová JIL5254 C OK Jilemnice 51:44 + 5:11
5. Pavla Mrázová DCE5550 C KOB Dobřichovice 53:26 + 6:53
6. Jana Konopáčová TUR5650 C OOB TJ Turnov 54:17 + 7:44
7. Miluše Procházková DCE5450 C KOB Dobřichovice 59:38 + 13:05
8. Alena Ševčíková CHA5351 C OK Chrastava 60:08 + 13:35
9. Eva Kadavá CHA5750 C OK Chrastava 61:06 + 14:33
10. Petra Neumann CHA5851 C OK Chrastava 62:15 + 15:42
11. Jitka Malá KAS5451 C KOB Kamenický Šenov 66:05 + 19:32
12. Ivana Karmazínová VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 66:47 + 20:14
13. Jana Omová TUR5150 C OOB TJ Turnov 69:00 + 22:27
14. Eva Tvrdková TUR5151 C OOB TJ Turnov 69:55 + 23:22
15. Věra Bradnová CHA5550 C OK Chrastava 71:18 + 24:45
16. Vlasta Zlesáková JIL5362 C OK Jilemnice 75:27 + 28:54
17. Olga Lusková CHA5650 C OK Chrastava 79:43 + 33:10
18. Jiřina Kalibánová NPA5351 C SK LOB Nová Paka 85:43 + 39:10
19. Jana Kadečková JEN5651 C OB Jenišovice 89:10 + 42:37
20. Eva Böhmová TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 89:39 + 43:06
Jiřina Štrossová DCE5650 C KOB Dobřichovice DISK

D75 2.40 km, 90 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jitřenka Kohoutová UVP4850 C Slovan Praha 48:52
2. Jana Haňkovská PGP4050 C SK Praga 50:38 + 1:46
3. Pavla Vokálová CHA4951 C OK Chrastava 58:05 + 9:13
4. Eva Kašková CHA4650 C OK Chrastava 97:06 + 48:14

H10 2.70 km, 70 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jan Votava VLI1400 C Slavia Liberec orienteering 20:12
2. Vendelín Homolka TUR1401 C OOB TJ Turnov 22:20 + 2:08
3. Tobiáš Kysilka JJN1407 C Team Jizerky 26:53 + 6:41
4. Čeněk Arnošt TJN1601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:30 + 9:18
5. Jonáš Kolín JIL1500 C OK Jilemnice 29:44 + 9:32
6. Albert Cerha KDZ1400 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 30:21 + 10:09
7. Emil Matějů VLI1500 C Slavia Liberec orienteering 31:49 + 11:37
8. Jindřich Skalka VSP1500 C USK Praha 32:05 + 11:53
9. Theodor Zasche TJN1404 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:27 + 12:15
10. Josef Krejsa CHT1501 C OOB SK Chrast 33:47 + 13:35
11. Lukáš Fanta TJN1600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:54 + 13:42
12. Matěj Kameník KPY1500 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 35:27 + 15:15
13. Jan Jakubec SJC1503 C Sportcentrum Jičín 36:36 + 16:24
14. Jáchym Tůma TUR1508 C OOB TJ Turnov 37:44 + 17:32
15. Metoděj Wohanka VRL1601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:15 + 18:03
16. Jaromír Kolaja VLI1501 C Slavia Liberec orienteering 38:40 + 18:28
17. Vladimír Jiřišta JIL1502 C OK Jilemnice 40:12 + 20:00
18. Štěpán Drápal STH1501 C SK Studenec 40:40 + 20:28
19. Václav Rohan PVP1400 C VSK Přírodní vědy Praha 41:46 + 21:34
20. Antonín Hájek JJN1502 C Team Jizerky 42:48 + 22:36
21. Petr Zakouřil TUR1703 C OOB TJ Turnov 47:32 + 27:20
22. Jakub Havlíček TUR1406 C OOB TJ Turnov 48:43 + 28:31
23. Jiří Albrecht KAM1700 C OK Kamenice 51:22 + 31:10
24. Štěpán Gottvald STH1502 C SK Studenec 68:54 + 48:42

H12 3.00 km, 95 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. František Zakouřil TUR1204 B OOB TJ Turnov 24:46
2. Tomáš Zápotocký SLA1200 B SKOB Slaný 26:56 + 2:10
3. Antonín Wohanka VRL1201 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:18 + 2:32
4. Radim Rypáček TAP1303 C KOB Tretra Praha 28:34 + 3:48
5. Josef Matějů VLI1300 C Slavia Liberec orienteering 28:51 + 4:05
6. Kryštof Junek DKP1212 C Oddíl OB Kotlářka 30:54 + 6:08
7. Bonifác Doležal TJN1204 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:26 + 6:40
8. Tobiáš Pompach PHK1201 B OK 99 Hradec Králové 33:37 + 8:51
9. Zbyněk Míka DKP1301 C Oddíl OB Kotlářka 35:01 + 10:15
10. Eda Matějů VLI1200 B Slavia Liberec orienteering 35:48 + 11:02
11. Michal Fanta TJN1304 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:00 + 11:14
12. Vavro Kubišta 0450001 kubištovi 37:01 + 12:15
13. Hubert Šunka LOU1200 C SK Moravan Louňovice 41:03 + 16:17
14. Tomáš Jirák JJN1205 C Team Jizerky 42:08 + 17:22
15. Sebastian Guida VLI1302 C Slavia Liberec orienteering 42:41 + 17:55
16. Vojtěch Holata PDY1303 C Běhej Poděbrady 43:27 + 18:41
17. Filip Podlipný SJC1202 C Sportcentrum Jičín 47:48 + 23:02
18. Bedřich Kolaja VLI1301 C Slavia Liberec orienteering 48:50 + 24:04
19. Ondřej Šída KDZ1202 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 50:44 + 25:58
20. Jakub Stránský DOK1300 C OK Doksy 52:11 + 27:25
21. Viktor Galuška KPY1200 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 52:36 + 27:50
22. Antonín Lankaš CHA1200 C OK Chrastava 55:54 + 31:08
23. Antonín Svoboda LLI1235 C LOK-o Liberec 58:01 + 33:15
24. Jonáš Ticháček SJC1302 C Sportcentrum Jičín 60:39 + 35:53
25. Jan Hain TUR1222 C OOB TJ Turnov 75:09 + 50:23
26. Petr Plůcha STH1203 C SK Studenec 75:43 + 50:57
27. Adam John BOR1209 C OK Jiskra Nový Bor 76:31 + 51:45
Alex Ophoff STH1204 C SK Studenec DISK
Jiří Pilař CEP1300 C Čepíci DISK
MS Vojtěch Mejstřík TAP1009 C KOB Tretra Praha 38:03 + 13:17

H14 4.10 km, 130 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jáchym Horáček VLI1111 B Slavia Liberec orienteering 28:29
2. Vojtěch Votava VLI1201 A Slavia Liberec orienteering 30:59 + 2:30
3. Šimon Junek DKP1011 B Oddíl OB Kotlářka 31:48 + 3:19
4. Václav Sedlák DKP1105 B Oddíl OB Kotlářka 32:25 + 3:56
5. Matěj Janata TJN1111 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:57 + 6:28
6. Štěpán Kárník LPU1002 B OK Lokomotiva Pardubice 35:41 + 7:12
7. Jáchym Krtička VLI1006 C Slavia Liberec orienteering 35:56 + 7:27
8. Štěpán Jiroušek DOR1102 B OK Dobříš 36:10 + 7:41
9. Antonín Homolka TUR1101 C OOB TJ Turnov 38:38 + 10:09
10. Jáchym Ticháček SJC1004 C Sportcentrum Jičín 38:54 + 10:25
11. Dan Macek LPU1104 B OK Lokomotiva Pardubice 39:38 + 11:09
12. Ondřej Kmínek DOK1000 B OK Doksy 39:39 + 11:10
13. Erik Plachý LDC1103 C KOB Děčín 42:54 + 14:25
14. Maxmilián Beneš VLI1100 B Slavia Liberec orienteering 43:38 + 15:09
15. Jan Kmínek DOK1100 B OK Doksy 43:54 + 15:25
16. Vojtěch Hrdlička VLI1004 C Slavia Liberec orienteering 44:04 + 15:35
17. Vojtěch Přinda VLI1000 C Slavia Liberec orienteering 45:32 + 17:03
18. Šimon Lánský JJN1105 B Team Jizerky 45:39 + 17:10
19. Oldřich Šimek STH1104 C SK Studenec 46:53 + 18:24
20. Jan Prox RIC1003 B OB Říčany 47:39 + 19:10
21. Karel Müller HCE1000 C TJ Hostivice 48:36 + 20:07
22. Vojtěch Sanitrník DOK1102 C OK Doksy 50:49 + 22:20
23. Tomáš Zurynek TJN1107 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:28 + 23:59
24. Jakub Kašše VLI1104 C Slavia Liberec orienteering 53:25 + 24:56
25. Patrik Urbanec STH1101 C SK Studenec 53:32 + 25:03
26. Jakub Rolný JJN1111 C Team Jizerky 54:08 + 25:39
27. Ondřej Valenta DKP1116 C Oddíl OB Kotlářka 57:35 + 29:06
28. Daniel Pesničák TJN1109 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:45 + 29:16
29. Tomáš Havlíček TUR1110 C OOB TJ Turnov 73:41 + 45:12
30. Václav Řezka JJN1104 C Team Jizerky 75:00 + 46:31
31. Jan Řehák SJC1103 C Sportcentrum Jičín 75:43 + 47:14
32. Daniel Pavelec NPA1101 B SK LOB Nová Paka 75:56 + 47:27
33. Tomáš Munzar PDY1003 C Běhej Poděbrady 77:13 + 48:44
34. Matyáš Lazar TUV1000 C SOK TJ Turnov 79:13 + 50:44
35. Martin Vejvoda SJC1102 C Sportcentrum Jičín 83:03 + 54:34
36. Jáchym Jindra PDY1105 C Běhej Poděbrady 90:35 + 62:06
Anton Kubišta VLI1103 B Slavia Liberec orienteering DISK

H21A 10.60 km, 385 m, 28 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8582

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vojtěch Král SSU8841 E SK Severka Šumperk 62:25 8716
2. Raadal Bjorlo Hakon PGP9708 R SK Praga 63:22 + 0:57 8587
3. Tomas Lima KAM0114 R OK Kamenice 64:26 + 2:01 8443
4. Lukáš Richtr ZTC0204 E Západočeské sportovní centrum OB 66:31 + 4:06 8161
5. Prokop Tomášek TUR0711 A OOB TJ Turnov 67:44 + 5:19 7996
6. Marek Prášil SJI7313 R OK Jihlava 70:11 + 7:46 7665
7. Jiří Kostka AOP0201 C Orientační Běh Opava 70:37 + 8:12 7606
8. Josef Kubeček SNA0402 A TJ START Náchod 72:04 + 9:39 7410
9. Ctibor Podrábský VLI0700 A Slavia Liberec orienteering 72:14 + 9:49 7387
10. Martin Janata TJN8306 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:26 + 10:01 7360
11. Tomáš Dohnálek SHK0403 R OK Slavia Hradec Králové 73:00 + 10:35 7283
12. Jan Štěpánek TBM0607 A KOS TJ Tesla Brno 73:29 + 11:04 7218
13. Hugo Hoetzel TUR0505 A OOB TJ Turnov 73:48 + 11:23 7175
14. Ondřej Štěpánek TBM0809 A KOS TJ Tesla Brno 74:25 + 12:00 7092
15. Štěpán Waldhauser TUR0409 A OOB TJ Turnov 75:30 + 13:05 6945
16. Štěpán Dlabaja JJN8508 C Team Jizerky 75:51 + 13:26 6898
17. Ctibor Sysel PGP8700 C SK Praga 76:59 + 14:34 6744
18. Dan Salaba JIL0404 A OK Jilemnice 77:20 + 14:55 6697
19. Ondřej Holas TUR8501 C OOB TJ Turnov 78:27 + 16:02 6546
20. Michal Buk ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 78:31 + 16:06 6537
21. Matěj Šebelka VLI0805 A Slavia Liberec orienteering 78:42 + 16:17 6512
22. Matěj Hrouda JIL9804 C OK Jilemnice 78:57 + 16:32 6478
23. Tomáš Thoř TUR9904 C OOB TJ Turnov 79:03 + 16:38 6465
24. Marek Bialožyt PGP0311 C SK Praga 79:53 + 17:28 6352
25. Filip Hanuš VRL0604 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 80:09 + 17:44 6316
26. David Mikel TZL9703 C SKOB Zlín 80:29 + 18:04 6271
27. Adam Hájek KAM9202 C OK Kamenice 81:30 + 19:05 6133
28. Ondřej Valenta JIL0401 A OK Jilemnice 81:33 + 19:08 6126
29. Matouš Karvánek BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 82:42 + 20:17 5970
30. Jan Šunka LOU7600 C SK Moravan Louňovice 83:00 + 20:35 5930
31. Ivo Habán VLI7707 C Slavia Liberec orienteering 83:11 + 20:46 5905
31. Jonáš Gottstein JIL0107 C OK Jilemnice 83:11 + 20:46 5905
33. Martin Fröhlich DKP8207 C Oddíl OB Kotlářka 83:25 + 21:00 5873
34. Miroslav Kovář SJC8104 C Sportcentrum Jičín 84:10 + 21:45 5772
35. Jakub Bílý DOK0104 C OK Doksy 84:14 + 21:49 5763
36. Jan Krejsa CHT8701 C OOB SK Chrast 84:54 + 22:29 5673
37. Vojtěch Zabořil TUR0110 C OOB TJ Turnov 85:26 + 23:01 5601
38. Vojtěch Peterka LLI7502 C LOK-o Liberec 85:44 + 23:19 5560
39. Václav Čechmánek PVP0600 C VSK Přírodní vědy Praha 85:53 + 23:28 5540
40. Matěj Choutka NPA0402 B SK LOB Nová Paka 86:58 + 24:33 5393
41. Mykhailo Tatarnikov PHK0405 C OK 99 Hradec Králové 87:47 + 25:22 5282
42. Dominik Sork TAP0504 A KOB Tretra Praha 88:33 + 26:08 5179
43. Honza Svoboda SMR7901 C SNS Smržovka 90:33 + 28:08 4908
44. Jan Obuškevič SMR7000 C SNS Smržovka 91:14 + 28:49 4815
45. Jaroslav Tomeš DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 91:45 + 29:20 4746
46. Petr Henych VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 94:18 + 31:53 4400
47. Marek Šesták VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 94:59 + 32:34 4308
48. Jaroslav Najman BOR7909 C OK Jiskra Nový Bor 95:10 + 32:45 4283
48. Vítězslav Zajíc TAP8610 C KOB Tretra Praha 95:10 + 32:45 4283
50. Stanislav Nejman TUR9500 C OOB TJ Turnov 96:14 + 33:49 4139
51. Jan Rod VSP7423 C USK Praha 96:25 + 34:00 4114
52. Matyáš Rod VSP0803 B USK Praha 97:33 + 35:08 3961
53. Ondřej Blaha EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 98:04 + 35:39 3891
54. Martin Doucha SNA0501 B TJ START Náchod 98:32 + 36:07 3827
55. Jan Zýka 0300001 Skialp nad Hrobem 99:07 + 36:42
56. Roman Mašata PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 100:41 + 38:16 3536
57. Slávek Janoušek BOR0400 C OK Jiskra Nový Bor 102:05 + 39:40 3347
58. Matěj Zavadil VSP0904 B USK Praha 105:35 + 43:10 2873
59. Josef Goder DKP8203 C Oddíl OB Kotlářka 110:35 + 48:10 2196
60. Marek Pecka EKP9000 C VŠTJ Ekonom Praha 116:09 + 53:44 1443
61. Štěpán Termer VSP0807 B USK Praha 118:22 + 55:57 1143
62. Vladimír Zavadil VSP6710 C USK Praha 125:16 + 62:51 209
63. Ondřej Kohl KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 136:53 + 74:28 0
64. Alex Měrka 0040001 QOC - Quantico Orienteering Club 159:34 + 97:09
Vojtěch Netuka SHK9701 C OK Slavia Hradec Králové DISK 0

H21B 8.10 km, 330 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6625

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pavel Žemlík TUR7135 C OOB TJ Turnov 58:24 6858
2. Martin Janda DOB8002 C KOB Dobruška 61:24 + 3:00 6530
3. Jindřich Kořínek TUR8406 C OOB TJ Turnov 61:48 + 3:24 6486
4. Jan Kolín DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 62:15 + 3:51 6437
5. Tomáš Janovský PGP6401 C SK Praga 66:09 + 7:45 6010
6. Matěj Třešňák JIL0701 A OK Jilemnice 66:27 + 8:03 5977
7. Petr Dudík TUR8917 C OOB TJ Turnov 68:26 + 10:02 5760
8. Aleš Mühlbach STH0104 C SK Studenec 69:49 + 11:25 5609
9. Ondřej Sysel PGP8302 C SK Praga 70:06 + 11:42 5578
10. Tomáš Deml LPU9502 C OK Lokomotiva Pardubice 70:10 + 11:46 5571
11. Martin Morávek SRK0503 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 71:00 + 12:36 5479
12. Adam Léhar LPU9114 C OK Lokomotiva Pardubice 72:03 + 13:39 5365
13. Jakub Weiner SHK7911 C OK Slavia Hradec Králové 74:01 + 15:37 5149
14. Matyáš Čermák KAM9501 C OK Kamenice 75:06 + 16:42 5031
15. Miroslav Janeček TJN9804 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:12 + 16:48 5020
16. Miroslav Beneš PGP8108 C SK Praga 75:23 + 16:59 5000
17. Ivan Vydra CHA6600 C OK Chrastava 77:34 + 19:10 4761
18. Jakub Illner DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 77:47 + 19:23 4737
19. Šimon Víteček DKP0801 A Oddíl OB Kotlářka 77:51 + 19:27 4730
20. Petr Janas PGP7106 C SK Praga 78:28 + 20:04 4662
21. David Meier VLI0606 B Slavia Liberec orienteering 78:52 + 20:28 4619
22. Gabriel Szenczi VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 80:47 + 22:23 4409
23. Adam Novák DKP0924 B Oddíl OB Kotlářka 82:50 + 24:26 4184
24. Viktor Oravec JJN0802 B Team Jizerky 83:34 + 25:10 4104
25. Jan Čechlovský CHA9300 C OK Chrastava 84:55 + 26:31 3956
26. Vojtěch Hájek TJN9502 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 90:18 + 31:54 3367
27. Ondřej Smolka TJP9401 C TJ Sokol Troja 90:54 + 32:30 3302
28. Martin Hrouda FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 91:00 + 32:36 3291
29. Martin Schejbal 0210001 Neregistrovaný 91:01 + 32:37
30. Vojtěch Dejnožka TJN0300 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 91:11 + 32:47 3271
31. Thomas Riby LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 92:10 + 33:46 3163
32. Tomáš Doucha SNA0801 B TJ START Náchod 95:55 + 37:31 2753
33. Martin Dejnožka TJN0600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 95:58 + 37:34 2747
34. Jan Kameník KPY7900 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 99:27 + 41:03 2366
35. Štěpán Křemen KAM9804 C OK Kamenice 104:35 + 46:11 1804

H21C 6.10 km, 220 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1713

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Michal Uhlík SJC8007 C Sportcentrum Jičín 50:14 1973
2. Marek Blahuta MFP7301 C Matfyz Praha 57:52 + 7:38 1752
3. Marek Hruška DOR0604 B OK Dobříš 69:30 + 19:16 1415
4. Filip Držka LPU0901 B OK Lokomotiva Pardubice 70:10 + 19:56 1396
5. Martin Valenta KPY0507 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 75:19 + 25:05 1247
6. Tobiáš Bozděch KPY0504 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 76:14 + 26:00 1220
7. Philip Riby LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 80:29 + 30:15 1097
8. Adam Kadečka JEN9601 C OB Jenišovice 80:50 + 30:36 1087
9. Marek Matouš JEN0602 C OB Jenišovice 86:07 + 35:53 934
10. Adam Mackovič HCE0700 C TJ Hostivice 97:31 + 47:17 604
11. Dominik Kalousek JEN0901 C OB Jenišovice 98:08 + 47:54 587
12. Jindřich Neumann PVP9900 C VSK Přírodní vědy Praha 109:28 + 59:14 259
13. Jakub Hejnic 0170002 StillAlive 109:39 + 59:25
14. Jiří Tůma TUR8408 C OOB TJ Turnov 120:41 + 70:27 0
15. Martin Hašek VSP9800 C USK Praha 127:37 + 77:23 0

H35 8.80 km, 300 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petr Fojtů PDY8700 C Běhej Poděbrady 65:56
2. Radek Ticháček SJC7801 C Sportcentrum Jičín 66:31 + 0:35
3. Filip Antoš NPA8001 C SK LOB Nová Paka 72:07 + 6:11
4. Jiří Otrusina JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 72:22 + 6:26
5. Vladimír Jiřišta JIL8500 C OK Jilemnice 72:45 + 6:49
6. Štěpán Držka LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 73:05 + 7:09
7. Jan Šklíba SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 73:10 + 7:14
8. Jakub Hodboď 0030001 SK Svěrák 73:32 + 7:36
9. Tomáš Hrádek ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem 74:39 + 8:43
10. Jan Krtička PLU7931 C TJ SOKOL Plumlov 74:48 + 8:52
11. Pavel Dubec SCP8003 C OK Sparta Praha 75:46 + 9:50
12. Martin Tůma LIT8204 C KOB Litvínov 75:50 + 9:54
13. Petr Jakubec SJC8106 C Sportcentrum Jičín 76:48 + 10:52
14. Vladislav Nehasil BOR7101 C OK Jiskra Nový Bor 77:20 + 11:24
15. Michal Průša VSP7310 C USK Praha 77:24 + 11:28
16. Martin Gregor DKP7705 C Oddíl OB Kotlářka 79:04 + 13:08
17. Martin Málek CST8902 C OB Strakonice 79:26 + 13:30
18. Ondřej Vrabec SCP8303 C OK Sparta Praha 79:36 + 13:40
19. Pavel Janata TJN8400 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 79:40 + 13:44
20. Vladimír Ledecký BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 79:52 + 13:56
21. Petr Řezka JJN8100 C Team Jizerky 81:04 + 15:08
22. Jan Hájek JJN8002 C Team Jizerky 81:14 + 15:18
23. Tomáš Kysilka JJN8600 C Team Jizerky 81:37 + 15:41
24. Jakub Kasse 0360002 HO Jurije Gagarina 81:54 + 15:58
25. Tomáš Hanzl SJC8205 C Sportcentrum Jičín 83:26 + 17:30
26. David Nehasil BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 84:34 + 18:38
27. Jan Šnokhous SJC8002 C Sportcentrum Jičín 85:31 + 19:35
28. Jan Kolaja VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 86:59 + 21:03
29. Tomáš Trávníček VLI8202 Slavia Liberec orienteering 87:02 + 21:06
30. Matěj Kala 0130001 Kalamita 88:46 + 22:50
31. Jaroslav Choutka SOB6301 C SOBSA 90:36 + 24:40
32. Tomáš Žitný SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 93:05 + 27:09
33. Tomáš Knespl JJN8200 C Team Jizerky 94:39 + 28:43
34. Jura Janeček EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 96:07 + 30:11
35. Ivo Raisr VLI7803 C Slavia Liberec orienteering 96:24 + 30:28
36. Ján Palaščak DKP8505 C Oddíl OB Kotlářka 97:27 + 31:31
37. Zdeněk Bartoň NPA8301 C SK LOB Nová Paka 99:28 + 33:32
38. Josef Pinkr HCE8200 C TJ Hostivice 100:35 + 34:39
39. Luboš Král TJN8401 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 100:54 + 34:58
40. Jakub Zahradník SJC8604 C Sportcentrum Jičín 103:44 + 37:48
41. Jaroslav Súkup PGP7900 C SK Praga 106:40 + 40:44
42. Vít Tauchman STH8103 C SK Studenec 108:12 + 42:16
43. Ondřej Petržilka 0090001 Bez klubu 108:59 + 43:03
44. Radek Holata PDY8103 C Běhej Poděbrady 125:26 + 59:30
45. Jan Zof JEN8100 C OB Jenišovice 145:22 + 79:26
46. Rybář Kamil 0110003 JRY-Lomnice 146:19 + 80:23
MS Romana Zabořilová JEN8200 C OB Jenišovice 87:14 + 21:18

H45 7.50 km, 285 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Robert Heczko VLI7801 C Slavia Liberec orienteering 45:48
2. Michal Matějů VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 55:23 + 9:35
3. Lukáš Přinda VLI7701 C Slavia Liberec orienteering 58:26 + 12:38
4. Petr Junek STH7801 C SK Studenec 59:28 + 13:40
5. Jiří Novák NPA7502 C SK LOB Nová Paka 61:42 + 15:54
6. Tomáš Vácha BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 62:25 + 16:37
7. Jan Beneš SJH7001 C SOS Jindřichův Hradec 64:19 + 18:31
8. Tomáš Žemla KAM7105 C OK Kamenice 64:30 + 18:42
9. Ladislav Erbert PEN7700 C OK RECO Sport 66:58 + 21:10
10. Jan Hain SJC7502 C Sportcentrum Jičín 67:22 + 21:34
11. Milan Novotný PHK6502 C OK 99 Hradec Králové 67:28 + 21:40
12. Mykhaylo Gutak 0420001 Azymut(Ukraine) 67:31 + 21:43
13. Zdeněk Novák NPA7701 C SK LOB Nová Paka 67:50 + 22:02
14. Miši Hons SMR7700 C SNS Smržovka 68:06 + 22:18
15. Michal Zaydlar JLI7100 C OB Jizerky 68:10 + 22:22
16. Antonín Synek DOK7800 C OK Doksy 68:12 + 22:24
17. Pavel Wohanka VRL7501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:31 + 22:43
18. Radek Čermák PGP6405 C SK Praga 68:51 + 23:03
19. Stanislav Pleva SJC7601 C Sportcentrum Jičín 69:11 + 23:23
20. Martin Škvor KAM6700 C OK Kamenice 69:40 + 23:52
21. Abrahám Hofhanzl RUZ7300 C TJ Růžená 69:42 + 23:54
22. Jiří Rýdl JJN7000 C Team Jizerky 69:45 + 23:57
23. Jan Kárník LPU7811 C OK Lokomotiva Pardubice 70:31 + 24:43
24. Petr Kozák KAM6501 C OK Kamenice 70:43 + 24:55
25. Miroslav Rypáček SPC7506 C SPORTICUS team 71:33 + 25:45
26. Tomáš Honzík VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 71:53 + 26:05
27. Jiří Doucha SNA7105 C TJ START Náchod 71:56 + 26:08
28. Tomáš Chrást STH7401 C SK Studenec 73:22 + 27:34
29. Jan Tomandl 0070001 NER - HoRa 73:31 + 27:43
30. Milan Sadil MFP7500 C Matfyz Praha 73:41 + 27:53
31. Michal Černý ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem 74:21 + 28:33
32. Tomáš Votoček JIL7041 C OK Jilemnice 74:34 + 28:46
33. Pavel Simr ROU7504 C SKOB Roudnice nad Labem 75:02 + 29:14
34. Jan Pesničák SMR7902 C SNS Smržovka 75:18 + 29:30
35. Luboš Štefanyuk JJN6600 C Team Jizerky 75:53 + 30:05
36. Tomáš Myslivec SHK7002 C OK Slavia Hradec Králové 78:13 + 32:25
37. Jan Březina CHA7604 C OK Chrastava 78:30 + 32:42
38. Luboš Zápotocký SLA7500 C SKOB Slaný 78:53 + 33:05
39. Otakar Kouba SJC7100 C Sportcentrum Jičín 78:56 + 33:08
40. Miloš Ptáček SNA7001 C TJ START Náchod 79:11 + 33:23
41. Zbyněk Ledabyl TUR7700 C OOB TJ Turnov 79:50 + 34:02
42. Jan Víteček DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 81:23 + 35:35
43. Mark Collis DKP7703 C Oddíl OB Kotlářka 81:39 + 35:51
44. Karel Pelikán JJN7902 C Team Jizerky 82:03 + 36:15
45. Pavel Kohout JIL7502 C OK Jilemnice 83:00 + 37:12
46. Stanislav Vilém VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 83:08 + 37:20
47. Otto Severýn VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 83:37 + 37:49
48. Pavel Mokrý VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 84:11 + 38:23
49. Tomáš Bílek SJC7307 C Sportcentrum Jičín 85:36 + 39:48
50. Vladimír Aster SLA6500 C SKOB Slaný 86:07 + 40:19
51. Martin Waldhauser BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 87:27 + 41:39
52. František Juřina FYD7800 C Jizerský klub OB Frýdlant 88:03 + 42:15
53. Jan Hruška DOR7000 C OK Dobříš 89:09 + 43:21
54. Libor Matyáš CHA7603 C OK Chrastava 89:13 + 43:25
55. Martin Morávek SHK7701 C OK Slavia Hradec Králové 89:19 + 43:31
56. Josef Sklenář SBR6601 C SKOB Bruntál 89:34 + 43:46
57. Ondřej Střelba PGP7510 C SK Praga 89:45 + 43:57
58. Jiří Cupák VRL7201 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 89:52 + 44:04
59. Dušan Novotný TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 89:55 + 44:07
60. Filip Karafiát BOR7900 C OK Jiskra Nový Bor 90:03 + 44:15
61. Pavel Hrstka SLA7501 C SKOB Slaný 91:15 + 45:27
62. Jiří Řehoř TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 91:37 + 45:49
63. Jan Kmínek DOK7801 C OK Doksy 92:29 + 46:41
64. Kamil Műller TYN7500 C OOB SK Týniště nad Orlicí 93:38 + 47:50
65. Michal Čaloun VLI6801 C Slavia Liberec orienteering 93:57 + 48:09
66. Aleš Ulman TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 94:20 + 48:32
67. Jiří Cyrany SJC7301 C Sportcentrum Jičín 94:26 + 48:38
68. Jan Cháma PDY7501 C Běhej Poděbrady 94:33 + 48:45
69. Pavel Macek LPU7517 C OK Lokomotiva Pardubice 97:59 + 52:11
70. Petr Grisa SLA7600 C SKOB Slaný 99:02 + 53:14
71. Jakub Prox RIC7406 C OB Říčany 99:51 + 54:03
72. Jakub Kadečka JEN7901 C OB Jenišovice 99:52 + 54:04
73. Sergiy Stepanenko PGP7902 C SK Praga 100:07 + 54:19
74. Petr Štěpán LDC7301 C KOB Děčín 101:55 + 56:07
75. Tomáš Oravec JJN7505 C Team Jizerky 102:24 + 56:36
76. Lukáš Pivec MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně 104:51 + 59:03
77. Aleš Mička TJP7300 C TJ Sokol Troja 105:09 + 59:21
78. Vladimír Hanuš VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 107:04 + 61:16
79. Miloš Třešňák JIL6902 C OK Jilemnice 107:34 + 61:46
80. Karel Souček SHK6601 C OK Slavia Hradec Králové 108:19 + 62:31
81. ivan sykorka AKE7200 Klub OB ATU Košice 114:33 + 68:45
82. Ondřej Galuška KPY7700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 117:14 + 71:26
83. Jiří Plachý LDC7900 C KOB Děčín 123:21 + 77:33
84. Oldřich Šimek STH7101 C SK Studenec 134:51 + 89:03
85. Jan Suchý JJN7702 C Team Jizerky 136:10 + 90:22
86. Ondřej Zlesák JIL7601 C OK Jilemnice 143:07 + 97:19
87. Jan Augusta TUR7704 C OOB TJ Turnov 147:45 + 101:57
Michal Kos PHK6803 C OK 99 Hradec Králové DISK
Tomáš Beneš FSP7903 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Pavel Martinec LTP7003 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Jiří Mrkvička TJN7101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Miroslav Slovák SHK7704 C OK Slavia Hradec Králové DISK
Marek Pilař CEP7700 Čepíci DISK

H55 5.80 km, 190 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdeněk Zuzánek TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:16
2. Václav Navrátil KON6427 C KOB Konice 48:58 + 0:42
3. Ladislav Grepl KON6111 C KOB Konice 50:10 + 1:54
4. Ladislav Jánek LPU6103 C OK Lokomotiva Pardubice 51:16 + 3:00
5. Karel Kavalír PHK6503 C OK 99 Hradec Králové 52:03 + 3:47
6. Heiko Gossel 71D6500 USV TU Dresden 52:39 + 4:23
7. Roman Siegl MFP6700 C Matfyz Praha 53:30 + 5:14
8. Aleš Macháček FYD6400 C Jizerský klub OB Frýdlant 59:22 + 11:06
9. Jiří Klimeš SNA6101 C TJ START Náchod 59:53 + 11:37
10. Kjetil Bjorlo 0020001 Halden SK 60:56 + 12:40
11. Jiří Švarc JEN6201 C OB Jenišovice 61:53 + 13:37
12. Petr Zamouřil PHK6808 C OK 99 Hradec Králové 62:17 + 14:01
13. Milan Krausz FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 62:18 + 14:02
14. Aleš Fürst LLI6801 C LOK-o Liberec 63:13 + 14:57
15. Petr Bílý DOK6800 C OK Doksy 65:15 + 16:59
16. Aleš Richtr VPM6601 C KOS Slavia Plzeň 66:22 + 18:06
17. Jiří Suk MFP6401 C Matfyz Praha 67:39 + 19:23
18. Jiří Žucha TJN6603 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 68:29 + 20:13
19. Zdeněk Kopecký SJI6002 C OK Jihlava 69:06 + 20:50
20. Miroslav Fanta EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 70:06 + 21:50
21. Pavel Klaška DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 70:39 + 22:23
22. Ladislav Hovorka LDC6802 C KOB Děčín 70:41 + 22:25
23. Petr Eichler KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 70:56 + 22:40
24. Jan Picek TJN6500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:11 + 23:55
25. Jaroslav Tihon TAP6102 C KOB Tretra Praha 73:07 + 24:51
26. Jan Müller HCE6800 C TJ Hostivice 74:09 + 25:53
27. Stanislav Hejna LLI6900 C LOK-o Liberec 74:10 + 25:54
28. Josef Pustai TJN6300 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:39 + 26:23
29. Václav Roudný LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 76:01 + 27:45
30. Petr Pavel LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 76:04 + 27:48
31. Pavel Cincibus FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 76:45 + 28:29
32. Libor Forst MFP6301 C Matfyz Praha 77:06 + 28:50
33. Miroslav Betlach DKP6300 C Oddíl OB Kotlářka 77:11 + 28:55
34. Evžen Malý JIL6102 C OK Jilemnice 77:18 + 29:02
35. Pavel Vydra PEN6200 C OK RECO Sport 77:28 + 29:12
36. Miloš Doležal BOR6601 C OK Jiskra Nový Bor 77:43 + 29:27
37. Marek Killar LTU6801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 79:02 + 30:46
38. Martin Posselt TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 79:32 + 31:16
39. Martin Kareis VLI6501 C Slavia Liberec orienteering 79:53 + 31:37
40. Jiří Kohl KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 80:35 + 32:19
41. Pavel Karmazín LBE6800 C TJ Lokomotiva Beroun 81:54 + 33:38
42. Jaroslav Pavlů DCE6100 C KOB Dobřichovice 83:03 + 34:47
43. Luboš Bruner LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 83:28 + 35:12
44. Jaromír Širůček SHK6200 C OK Slavia Hradec Králové 86:17 + 38:01
45. Hynek Mareš JEN6101 C OB Jenišovice 87:48 + 39:32
46. Robert Müller OAV6900 C Orienteering Adventure 88:57 + 40:41
47. Jan Valenta OKP6501 C SK OK 24 Praha 90:41 + 42:25
48. Miloš Karel JIL6004 C OK Jilemnice 92:19 + 44:03
49. Petr Fiala RUM6500 C ZOOB Rumburk 95:02 + 46:46
50. Zdeněk Kořínek PEN6201 C OK RECO Sport 96:45 + 48:29
51. Jaroslav Hanč VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 98:11 + 49:55
52. Petr Beneš KDZ6700 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 100:08 + 51:52
53. Martin Machara BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor 100:54 + 52:38
54. Pavel Řezáč VLI6900 C Slavia Liberec orienteering 102:12 + 53:56
55. Martin Vrabec SCP6100 C OK Sparta Praha 110:46 + 62:30
56. Miroslav Petrilák DOR6600 C OK Dobříš 113:43 + 65:27
57. Václav Dobeš KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 129:00 + 80:44
58. Milan Borovička FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 131:35 + 83:19
MS Michal Zabořil JEN6901 C OB Jenišovice 74:40 + 26:24

H65 4.30 km, 130 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Antonín Procházka DCE5500 C KOB Dobřichovice 45:07
2. Jaroslav Kalibán NPA5101 C SK LOB Nová Paka 47:24 + 2:17
3. Přemek Škoda VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 47:41 + 2:34
4. Josef Erlebach JIL5201 C OK Jilemnice 50:28 + 5:21
5. Vlastimil Hudský TUR5100 C OOB TJ Turnov 50:45 + 5:38
6. Jiří Konopáč TUR5803 C OOB TJ Turnov 51:18 + 6:11
6. Petr Karmazín VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 51:18 + 6:11
8. Ondřej Táborský TJN5605 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:19 + 7:12
9. Václav Šámal OKP5600 C SK OK 24 Praha 53:59 + 8:52
10. Josef Beneš SJC5801 C Sportcentrum Jičín 54:21 + 9:14
11. Rudolf Kaška CHA5500 C OK Chrastava 55:26 + 10:19
12. Miloslav Průcha BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor 57:28 + 12:21
13. Zdeněk Vokuš JJN5601 C Team Jizerky 57:51 + 12:44
14. Stanislav Kynčl JIL5401 C OK Jilemnice 60:32 + 15:25
15. Tomáš Babický RUM5001 C ZOOB Rumburk 63:48 + 18:41
16. František Wald FSP5300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 65:21 + 20:14
17. Milan Višňa OOL5904 C SK Haná orienteering 65:30 + 20:23
18. Zdeněk Koč MKP4700 C SK Meteor Kačerov 65:52 + 20:45
19. Vladimír Muchl CST5601 C OB Strakonice 68:42 + 23:35
20. Lumír Koč MKP5401 C SK Meteor Kačerov 69:36 + 24:29
21. Petr Horák TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:16 + 25:09
22. Libor Čermák PHK5600 C OK 99 Hradec Králové 72:53 + 27:46
23. Milan Ševčík CHA5003 C OK Chrastava 75:20 + 30:13
24. Vladimír Jaroš DCE5400 C KOB Dobřichovice 76:21 + 31:14
25. Jan Šváb VSP5801 C USK Praha 81:15 + 36:08
26. Vladimír Hejtmánek TAP5802 C KOB Tretra Praha 81:25 + 36:18
27. Jiří Rybář 0110001 JRY-Lomnice 83:00 + 37:53
28. Jiří Holpuch LDC5702 C KOB Děčín 88:44 + 43:37
29. Miloslav Toušek MKP5000 C SK Meteor Kačerov 95:05 + 49:58
30. Miloslav Albrecht SMB5901 C SKOB Mladá Boleslav 106:10 + 61:03

H75 3.00 km, 110 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Radim Smetana CHA4700 C OK Chrastava 49:00
2. Miloslav Lukavec TJN4901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:22 + 0:22
3. Ladislav Ježek VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 53:20 + 4:20
4. Rudolf Hrobař SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:32 + 15:32
5. Zdeněk Zlesák JIL4701 C OK Jilemnice 66:38 + 17:38
6. Vladimír Zelený PGP4800 C SK Praga 69:14 + 20:14
7. Robert Juřina FYD4900 C Jizerský klub OB Frýdlant 76:40 + 27:40
8. František Duda KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 82:42 + 33:42
9. Stanislav Nosál LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 112:03 + 63:03

H80 2.40 km, 90 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jan Čadil FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 47:17
2. Pavel Petrželka TJN3800 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:23 + 11:06
3. František Novotný PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 69:33 + 22:16
4. Jan Picek TJN4000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:59 + 28:42
5. Antonín Žemla ODV4300 C TJ Aero Odolena Voda 91:10 + 43:53
6. Eduard Folprecht TUR4301 C OOB TJ Turnov 100:35 + 53:18

HDR 2.70 km, 70 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ondřej Puš JJN1414 C Team Jizerky 27:23
2. Veronika Pušová 0410003 LEAN-CAT.com 29:32 + 2:09
3. Vojtěch Fujáček SJC1701 C Sportcentrum Jičín 32:21 + 4:58
4. Ludmila Mokrá VLI1650 C Slavia Liberec orienteering 33:51 + 6:28
5. Olga Pohlodková TUR1653 OOB TJ Turnov 36:02 + 8:39
6. Oldřich Přinda VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 36:48 + 9:25
7. Eliška Prokšová TAP1653 C KOB Tretra Praha 37:26 + 10:03
8. Robert Zasche TJN1603 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:46 + 10:23
9. Šárka Bahníková JJN1651 C Team Jizerky 39:22 + 11:59
10. Leontýna Stadtherrová JJN1460 C Team Jizerky 39:59 + 12:36
11. Cyril Kolaja VLI1701 C Slavia Liberec orienteering 42:21 + 14:58
12. Aneta Jiřištová JIL1751 C OK Jilemnice 42:31 + 15:08
13. Leonard Žemlík TUR1301 C OOB TJ Turnov 42:43 + 15:20
14. Julie Baumanová Elena TJN1651 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:40 + 18:17
15. Johana Tůmová TUR1759 C OOB TJ Turnov 48:39 + 21:16
16. Lucie Pivcová MLA1650 C MLOK Mariánské Lázně 48:59 + 21:36
17. Julie Kassova 0360003 HO Jurije Gagarina 50:15 + 22:52
18. Štěpán Heinl RUM1501 ZOOB Rumburk 50:24 + 23:01
19. Josef Zakouřil TUR1900 C OOB TJ Turnov 51:00 + 23:37
20. Eduard Arnošt 0270002 PPV 51:32 + 24:09
21. Josef Suchý JJN1603 C Team Jizerky 51:42 + 24:19
22. David Heinl RUM1800 ZOOB Rumburk 51:50 + 24:27
23. Klára Podlipná SJC1451 C Sportcentrum Jičín 53:05 + 25:42
24. Matěj Fujáček SJC1901 C Sportcentrum Jičín 53:29 + 26:06
25. Lukáš Kameník KPY1700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:59 + 26:36
26. Majdalena Havlínová SCP1850 C OK Sparta Praha 56:19 + 28:56
27. Kryštof Puš STH1801 C SK Studenec 56:45 + 29:22
27. Jakub Janata TJN1800 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:45 + 29:22
29. Sára Janatová TJN1650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:02 + 31:39
30. Běta Vodičková 0060001 Neregistrovaní 61:48 + 34:25
31. Anna Vodičková 0060002 Neregistrovaní 62:01 + 34:38
32. Gréta Kubištová 0450002 kubištovi 62:48 + 35:25
33. Anna Špačková NER Neregistrovaní 67:03 + 39:40
34. Tadeáš Novák NPA1701 C SK LOB Nová Paka 68:51 + 41:28
35. Josef Valeš JJN1900 C Team Jizerky 70:41 + 43:18
36. Matěj Schulhof TUR2020 C OOB TJ Turnov 89:30 + 62:07
37. Viktor Petržilka 0090002 Bez klubu 97:28 + 70:05
Veronika Holatová PDY1551 C Běhej Poděbrady DISK
Tomáš Pokorný JJN1613 C Team Jizerky DISK
Filip Vágner SJC1900 Sportcentrum Jičín DISK
Pokus NER Neregistrovaní DISK

P2 3.10 km, 90 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petr Auer NER Neregistrovaní 31:33
2. Marek Drbohlav TUR1409 C OOB TJ Turnov 31:35 + 0:02
3. Břetislav Doležal NER Neregistrovaní 34:29 + 2:56
4. Kamila Tůmová TUR8858 OOB TJ Turnov 36:21 + 4:48
5. Martin Míchal 0460001 Slovan Dubí 38:16 + 6:43
6. Milena Lánská JJN7651 C Team Jizerky 38:59 + 7:26
7. Vendula Borovičková 0250001 Ostružno 42:26 + 10:53
8. Topka Lukáš NER Neregistrovaní 43:21 + 11:48
9. Miloslav Mencl VSP6505 C USK Praha 43:52 + 12:19
10. Zdenka Bílková 0080001 Vojice 47:04 + 15:31
11. Josef Peterka LLI4702 C LOK-o Liberec 47:36 + 16:03
12. Markéta Havlíčková TUR7756 OOB TJ Turnov 48:41 + 17:08
13. Tadeáš Doležal NER Neregistrovaní 49:48 + 18:15
14. Jitka Dobiášová ROU0350 C SKOB Roudnice nad Labem 51:04 + 19:31
15. Jaromír Dobiáš ROU6802 C SKOB Roudnice nad Labem 52:11 + 20:38
16. Aneta Matyšková PGP1061 C SK Praga 52:18 + 20:45
17. Tereza Hanzlová 0440001 JN neregistrovaní 54:20 + 22:47
18. Michaela Zikmundová JJN7754 C Team Jizerky 55:47 + 24:14
19. Tomáš Ryšavý 0380001 Bučáci 56:26 + 24:53
20. Topka Tomáš NER Neregistrovaní 57:49 + 26:16
21. Ivana Mašínová TJN6852 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:50 + 26:17
22. Barbora Hanzlová 0100001 SJC neregistrovaní 59:14 + 27:41
23. Jan Dostrašil JJN Team Jizerky 59:55 + 28:22
24. Jiří Vinš 0440002 JN neregistrovaní 60:02 + 28:29
25. Alena Kopecká VSP7250 C USK Praha 60:37 + 29:04
26. Mikuláš Trdla NER Neregistrovaní 65:14 + 33:41
27. Klára Mašínová NER Neregistrovaní 67:14 + 35:41
28. Tomáš Arnošt 0270001 PPV 68:05 + 36:32
29. Hynek Valdman JIL1302 C OK Jilemnice 68:26 + 36:53
30. Zuzana Hezká DOR7855 C OK Dobříš 69:43 + 38:10
31. Lenka Lukavcová TJN5452 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 76:37 + 45:04
32. Sofie Urbancová STH1154 C SK Studenec 84:06 + 52:33
33. Eliška Munzarová PDY0853 C Běhej Poděbrady 93:48 + 62:15
33. Libuše Krausová NER Neregistrovaní 93:48 + 62:15
35. Martina Nováková PDY7350 C Běhej Poděbrady 93:53 + 62:20
36. Jaromír Dobiáš ROU1101 C SKOB Roudnice nad Labem 150:14 + 118:41
Iva Románková NER Neregistrovaní DISK
Tamara Mejstříková NER Neregistrovaní DISK
Mirek Drbohlav TUR5500 C OOB TJ Turnov DISK

P4 4.60 km, 160 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marek Ročejdl 0490001 Hrebenka 38:58
2. Jan Vodička 0060004 Neregistrovaní 40:43 + 1:45
3. Ondřej Cháma RIC0904 B OB Říčany 43:08 + 4:10
4. Václav Puš 0410001 LEAN-CAT.com 46:32 + 7:34
5. Valentýna Kopecká VSP0453 C USK Praha 48:51 + 9:53
6. Filip Stárek TUR OOB TJ Turnov 50:42 + 11:44
7. Violka Janatová TJN0956 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:47 + 13:49
8. Dagmar Kynčlová JIL7256 C OK Jilemnice 53:36 + 14:38
9. Michal Jirák JJN8101 C Team Jizerky 53:46 + 14:48
10. Hana Teplá SHK6561 C OK Slavia Hradec Králové 54:44 + 15:46
11. Petr Janovský JIL7202 C OK Jilemnice 55:34 + 16:36
11. Věra Janovská JIL7258 C OK Jilemnice 55:34 + 16:36
13. Karolína Würzová FYD9852 C Jizerský klub OB Frýdlant 57:57 + 18:59
14. Adam Kadlec 0470003 Bílá Hora 58:00 + 19:02
15. Pavla Klapalová VSP7099 C USK Praha 59:31 + 20:33
16. Eva Beranová VSP0254 C USK Praha 60:16 + 21:18
16. Dominika Lejsková 0480001 OPEN 60:16 + 21:18
18. Aleš Jedlička VSP0800 C USK Praha 60:20 + 21:22
19. Iva Heinlová RUM8551 ZOOB Rumburk 60:38 + 21:40
20. Kateřina Ryšavá JJN0754 C Team Jizerky 60:59 + 22:01
21. Markéta Neyrinck Novotná VSP7051 C USK Praha 61:18 + 22:20
22. Jakub Šolc 0240001 Čeřovka Jičín 61:45 + 22:47
23. Michal Vejvoda 0310001 Jičín 62:17 + 23:19
24. František Pilař CEP0900 C Čepíci 62:26 + 23:28
25. Ivana Beranová VSP7150 C USK Praha 64:23 + 25:25
26. Berta Šunková LOU0850 C SK Moravan Louňovice 64:47 + 25:49
27. Jana Maturová JJN8250 C Team Jizerky 65:46 + 26:48
28. Bára Procházková NER Neregistrovaní 67:06 + 28:08
29. Jan Kostelník JJN7300 C Team Jizerky 67:23 + 28:25
30. Dana Janatová TJN8450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 67:33 + 28:35
31. Silvie Menclová VSP7050 C USK Praha 68:16 + 29:18
32. Miloš Valdman JIL7802 C OK Jilemnice 68:37 + 29:39
33. Vítězslav Hezký DOR7504 C OK Dobříš 69:13 + 30:15
34. Daniela Malá JIL9451 C OK Jilemnice 69:44 + 30:46
35. Josef Mencl VSP0602 C USK Praha 69:52 + 30:54
36. Kateřina Pilařová CEP8050 Čepíci 69:53 + 30:55
37. Tereza Dlouhá NER Neregistrovaní 71:25 + 32:27
38. Anna Svobodová LLI0955 C LOK-o Liberec 72:15 + 33:17
39. Marie Hrstková SLA8150 C SKOB Slaný 74:27 + 35:29
40. Barbora Macháčková FYD0051 C Jizerský klub OB Frýdlant 76:28 + 37:30
41. Nikola Kostelníková JJN0855 C Team Jizerky 77:08 + 38:10
42. Anna Košťáková DOR OK Dobříš 77:10 + 38:12
43. Ema Jindrová PDY0953 C Běhej Poděbrady 77:59 + 39:01
44. Jiřina Dousková 0240002 Čeřovka Jičín 82:05 + 43:07
45. Běla Plachá LDC0953 C KOB Děčín 82:09 + 43:11
46. Pavlína Vodičková 0060003 Neregistrovaní 82:49 + 43:51
47. Jana Čalounová 0180001 Liberec 83:58 + 45:00
48. Lenka Řehořová JJN7250 C Team Jizerky 84:34 + 45:36
49. Lucie Richtrová VPM7451 C KOS Slavia Plzeň 86:12 + 47:14
50. Petra Kučerová SJC7950 C Sportcentrum Jičín 86:16 + 47:18
51. Marcela Míchalová KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 87:19 + 48:21
52. Mikuláš Protiva TAP KOB Tretra Praha 88:08 + 49:10
53. Martina Nosek DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 88:14 + 49:16
54. Eliška Reisingerová