Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KAM0952 | Pokorná SáraPokorná Sára | OK Kamenice | C | 2118500 | 60 Kč |
ZBP0852 | Honsová JohanaHonsová Johana | OOB SK Zbraslav | 60 Kč | ||
BZP0850 | Oliveriusová AnnaOliveriusová Anna | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2119205 | 60 Kč |
DKP0862 | Zemanová EliškaZemanová Eliška | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086451 | 60 Kč |
DKP0863 | Šavelová JulieŠavelová Julie | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086452 | 60 Kč |
KAM0951 | Balejová SofieBalejová Sofie | OK Kamenice | C | 2096218 | 60 Kč |
DKP1051 | Kváčová AnnaKváčová Anna | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086470 | 60 Kč |
PGP1050 | Bartalošová AdaBartalošová Ada | SK Praga | C | 2085003 | 60 Kč |
DKP0859 | Zákoucká BarboraZákoucká Barbora | Oddíl OB Kotlářka | C | 2103761 | 60 Kč |
RIC0851 | Thirouard MadeleineThirouard Madeleine | OB Říčany | C | 2085565 | 60 Kč |
DOR0952 | Baštová JustýnaBaštová Justýna | OK Dobříš | C | 2058512 | 60 Kč |
DOR0852 | Blehová VeronikaBlehová Veronika | OK Dobříš | C | 2050488 | 60 Kč |
DOR0853 | Doležalová AnnaDoležalová Anna | OK Dobříš | C | 2104691 | 60 Kč |
DOR0953 | Petriláková AmáliePetriláková Amálie | OK Dobříš | C | 7205024 | 60 Kč |
MFP0950 | Blahutová LucieBlahutová Lucie | Matfyz Praha | C | 405999 | 60 Kč |
TAP0656 | Meierová EditaMeierová Edita | KOB Tretra Praha | zapůjčit | 100 Kč | |
MFP1054 | Pavlů MariePavlů Marie | Matfyz Praha | C | 246874 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KAM0756 | Mišeková KateřinaMišeková Kateřina | OK Kamenice | C | 682675 | 60 Kč |
KAM1050 | Mišeková LucieMišeková Lucie | OK Kamenice | C | 682648 | 60 Kč |
KAM0754 | Kudrnáčová MartaKudrnáčová Marta | OK Kamenice | C | 2084937 | 60 Kč |
LTP0951 | Lošťáková ElaLošťáková Ela | OOB TJ Lokomotiva Teplice | C | 682083 | 60 Kč |
DKL0750 | Pilátová RozáliePilátová Rozálie | KOB Kladno | C | 2103252 | 60 Kč |
PGP0750 | Ptáčková HanaPtáčková Hana | SK Praga | C | 51639 | 60 Kč |
PGP0852 | Přibíková TerezaPřibíková Tereza | SK Praga | C | zapůjčit | 100 Kč |
PDY0850 | Píšová TerezaPíšová Tereza | Běhej Poděbrady | C | zapůjčit | 100 Kč |
PDY0750 | Volková EmaVolková Ema | Běhej Poděbrady | C | zapůjčit | 100 Kč |
PDY0753 | Bílá AdélaBílá Adéla | Běhej Poděbrady | C | zapůjčit | 100 Kč |
SLA0750 | Straková DenisaStraková Denisa | SKOB Slaný | C | 224355 | 60 Kč |
VSP0855 | Malečková PavlínaMalečková Pavlína | USK Praha | C | 2067959 | 60 Kč |
ROU0950 | Pěkná AlžbětaPěkná Alžběta | SKOB Roudnice nad Labem | C | 53537 | 60 Kč |
KNC0751 | Ludvíková NatálieLudvíková Natálie | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 420403 | 60 Kč |
RIC0754 | Grimmerová ValerieGrimmerová Valerie | OB Říčany | C | 2085573 | 60 Kč |
RIC0850 | Kindlová AnežkaKindlová Anežka | OB Říčany | C | 2060265 | 60 Kč |
RIC0852 | Michalská KristýnaMichalská Kristýna | OB Říčany | C | 2096263 | 60 Kč |
RIC0950 | Seidlová MagdalenaSeidlová Magdalena | OB Říčany | C | 2049649 | 60 Kč |
RIC0755 | Vosátková JulieVosátková Julie | OB Říčany | C | 2049638 | 60 Kč |
KNC0750 | Havlová TerezaHavlová Tereza | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 224867 | 60 Kč |
FSP0754 | Bartáková AlžbětaBartáková Alžběta | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2116468 | 60 Kč |
FSP0755 | Leinweberová JulieLeinweberová Julie | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2092388 | 60 Kč |
TAP0851 | Šimůnková MichaelaŠimůnková Michaela | KOB Tretra Praha | C | 7779755 | 60 Kč |
DKP0857 | Hladíková JulieHladíková Julie | Oddíl OB Kotlářka | C | 2092422 | 60 Kč |
ZVO0851 | Mikulová TerezaMikulová Tereza | OB SK Zvole | C | 2099509 | 60 Kč |
DOR0851 | Housková AdélaHousková Adéla | OK Dobříš | C | 2050490 | 60 Kč |
DOR0752 | Jandová EvaJandová Eva | OK Dobříš | C | 2080955 | 60 Kč |
DOR0753 | Kašparová AlžbětaKašparová Alžběta | OK Dobříš | C | 2111604 | 60 Kč |
DOR0750 | Mirčeva TerezaMirčeva Tereza | OK Dobříš | C | 2044891 | 60 Kč |
DOR0751 | Vlašaná KarolínaVlašaná Karolína | OK Dobříš | C | 2044887 | 60 Kč |
ZVO0752 | Švejdová KarolínaŠvejdová Karolína | OB SK Zvole | C | 436408 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KAM0554 | Nováková NinaNováková Nina | OK Kamenice | C | 2113491 | 60 Kč |
KAM0551 | Balejová JulieBalejová Julie | OK Kamenice | B | 2061855 | 60 Kč |
KAM0550 | Rendová KateřinaRendová Kateřina | OK Kamenice | C | 446427 | 60 Kč |
HCE0650 | Müllerová HanaMüllerová Hana | TJ Hostivice | C | 7208098 | 60 Kč |
HCE0750 | Dostálová JuditaDostálová Judita | TJ Hostivice | C | 1421898 | 60 Kč |
UVP0650 | Bohatá MarieBohatá Marie | Slovan Praha | C | 7960 | 60 Kč |
ZVO0556 | Linhartová KláraLinhartová Klára | OB SK Zvole | B | 2079497 | 60 Kč |
KAM0652 | Chramostová JulieChramostová Julie | OK Kamenice | C | 2099495 | 60 Kč |
PGP0551 | Ptáčková VeronikaPtáčková Veronika | SK Praga | B | 51666 | 60 Kč |
24C0650 | Andrade MiriamAndrade Miriam | OK Vršovice | 2800322 | 60 Kč | |
MFP0650 | Pangracová AnnaPangracová Anna | Matfyz Praha | C | 218784 | 60 Kč |
DKP0654 | Halašková BarboraHalašková Barbora | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086453 | 60 Kč |
KPY0650 | Černá AnežkaČerná Anežka | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 515401 | 60 Kč | |
EKP0651 | Izáková EvaIzáková Eva | VŠTJ Ekonom Praha | C | 2067230 | 60 Kč |
ROU0550 | Dobiášová AnnaDobiášová Anna | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2099520 | 60 Kč |
ZVO0557 | Švecová KarolínaŠvecová Karolína | OB SK Zvole | B | 2079493 | 60 Kč |
ROU0653 | Krejčová HanaKrejčová Hana | SKOB Roudnice nad Labem | C | zapůjčit | 100 Kč |
TAP0652 | Pompachová KarolínaPompachová Karolína | KOB Tretra Praha | B | 682643 | 60 Kč |
LBE0651 | Baxová KateřinaBaxová Kateřina | TJ Lokomotiva Beroun | C | 52320 | 60 Kč |
KNC0551 | Botková JosefínaBotková Josefína | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 420401 | 60 Kč |
KNC0555 | Ludvíková AliceLudvíková Alice | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 420407 | 60 Kč |
RIC0651 | Kotenová MarkétaKotenová Markéta | OB Říčany | C | 2069057 | 60 Kč |
RIC0655 | Kotková AdélaKotková Adéla | OB Říčany | C | 2049632 | 60 Kč |
RIC0656 | Michalská SáraMichalská Sára | OB Říčany | C | 2096230 | 60 Kč |
RIC0553 | Vosátková EliškaVosátková Eliška | OB Říčany | C | 2049642 | 60 Kč |
FSP0651 | Svobodová JulieSvobodová Julie | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2090852 | 60 Kč |
DKL0651 | Kohoutová ZdeňkaKohoutová Zdeňka | KOB Kladno | C | 2080902 | 60 Kč |
PGP0553 | Chmelařová RomanaChmelařová Romana | SK Praga | B | 2102851 | 60 Kč |
PGP0655 | Priehodová NelaPriehodová Nela | SK Praga | B | 2096266 | 60 Kč |
DOR0655 | Housková BarboraHousková Barbora | OK Dobříš | C | 2080957 | 60 Kč |
DOR0651 | Koubková TerezaKoubková Tereza | OK Dobříš | C | 2073727 | 60 Kč |
DOR0657 | Magazu AnnabelleMagazu Annabelle | OK Dobříš | C | 2104705 | 60 Kč |
MFP0550 | Blahutová MartinaBlahutová Martina | Matfyz Praha | B | 53611 | 60 Kč |
TAP0551 | Rosendorfová HanaRosendorfová Hana | KOB Tretra Praha | C | zapůjčit | 100 Kč |
5RX0550 | Motyčková MarieMotyčková Marie | NNN | zapůjčit | 130 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZVO0453 | Šabacká EliškaŠabacká Eliška | OB SK Zvole | C | 438632 | 60 Kč |
PGP0352 | Čermáková KláraČermáková Klára | SK Praga | B | 2099498 | 60 Kč |
KAM0459 | Čapková LucieČapková Lucie | OK Kamenice | C | 2103294 | 60 Kč |
KAM0355 | Chramostová AmálieChramostová Amálie | OK Kamenice | C | 2088703 | 60 Kč |
KAM0455 | Jedličková KristýnaJedličková Kristýna | OK Kamenice | B | 2075621 | 60 Kč |
KAM0461 | Matějková JulieMatějková Julie | OK Kamenice | C | 7209438 | 60 Kč |
KAM0458 | Štěpánková JulieŠtěpánková Julie | OK Kamenice | C | 2075612 | 60 Kč |
KAM0457 | Trešlová VeronikaTrešlová Veronika | OK Kamenice | C | 2075615 | 60 Kč |
KAM0452 | Víšková VeronikaVíšková Veronika | OK Kamenice | B | 2088701 | 60 Kč |
DKP0359 | Smutná Anna MarieSmutná Anna Marie | Oddíl OB Kotlářka | C | 2103705 | 60 Kč |
ZVO0452 | Kramlová BarboraKramlová Barbora | OB SK Zvole | B | 2083385 | 60 Kč |
ZVO0353 | Kramlová KateřinaKramlová Kateřina | OB SK Zvole | C | 2083376 | 60 Kč |
DKP0460 | Ripplová EmmaRipplová Emma | Oddíl OB Kotlářka | C | 2112752 | 60 Kč |
ZVO0354 | Hovorková AlžbětaHovorková Alžběta | OB SK Zvole | C | 2092363 | 60 Kč |
DKP0459 | Nekvasilová TerezaNekvasilová Tereza | Oddíl OB Kotlářka | C | 04641 | 60 Kč |
PDY0451 | Píšová ZuzanaPíšová Zuzana | Běhej Poděbrady | C | zapůjčit | 100 Kč |
FSP0450 | Cincibusová LenkaCincibusová Lenka | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | B | 8666 | 60 Kč |
ROU0350 | Dobiášová JitkaDobiášová Jitka | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2099529 | 60 Kč |
ZVO0352 | Švecová AnežkaŠvecová Anežka | OB SK Zvole | B | 2079492 | 60 Kč |
ROU0453 | Krejčová LucieKrejčová Lucie | SKOB Roudnice nad Labem | C | zapůjčit | 100 Kč |
PDY0351 | Beránková TerezaBeránková Tereza | Běhej Poděbrady | C | zapůjčit | 100 Kč |
RIC0452 | Kotenová BarboraKotenová Barbora | OB Říčany | C | 2060260 | 60 Kč |
RIC0550 | Pelantová MartinaPelantová Martina | OB Říčany | B | 2051504 | 60 Kč |
RIC0451 | Pračková EmaPračková Ema | OB Říčany | B | 7209445 | 60 Kč |
DOR0353 | Baštová JulieBaštová Julie | OK Dobříš | C | 2050483 | 60 Kč |
DOR0350 | Jirasová AnežkaJirasová Anežka | OK Dobříš | B | 2045303 | 60 Kč |
DOR0454 | Lorencová JanaLorencová Jana | OK Dobříš | C | 2058501 | 60 Kč |
DOR0351 | Nentvichová JulieNentvichová Julie | OK Dobříš | A | 2045307 | 60 Kč |
DOR0452 | Vlašaná MichaelaVlašaná Michaela | OK Dobříš | C | 2044884 | 60 Kč |
ZVO0454 | Švejdová EliškaŠvejdová Eliška | OB SK Zvole | C | 2023955 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PDY0150 | Nováková EliškaNováková Eliška | Běhej Poděbrady | C | 2102772 | 100 Kč |
KNC0250 | Votavová ŽofieVotavová Žofie | Sokol Kostelec n. Č. l. | B | 446355 | 100 Kč |
KAM0350 | Hankovcová HelenaHankovcová Helena | OK Kamenice | A | 442879 | 100 Kč |
KAM0255 | Štěpánková EmaŠtěpánková Ema | OK Kamenice | C | 2087652 | 100 Kč |
DKP0151 | Kalousková MarieKalousková Marie | Oddíl OB Kotlářka | B | 443091 | 100 Kč |
ZVO0153 | Hovorková TerezaHovorková Tereza | OB SK Zvole | C | 2800330 | 100 Kč |
DKL0151 | Geislerová AnetaGeislerová Aneta | KOB Kladno | B | 2042535 | 100 Kč |
PGP0251 | Janderová BarboraJanderová Barbora | SK Praga | C | 438628 | 100 Kč |
DKL0250 | Vítková BarboraVítková Barbora | KOB Kladno | C | 2087710 | 100 Kč |
ROU0451 | Černá EmaČerná Ema | SKOB Roudnice nad Labem | A | 2080901 | 100 Kč |
DKL0150 | Horychová ZuzanaHorychová Zuzana | KOB Kladno | C | 515197 | 100 Kč |
SLA0151 | Matoušková AdélaMatoušková Adéla | SKOB Slaný | C | 2109688 | 100 Kč |
EKP0256 | Fantová KateřinaFantová Kateřina | VŠTJ Ekonom Praha | C | 49632 | 100 Kč |
ZVO0152 | Vallová KristýnaVallová Kristýna | OB SK Zvole | C | 2035151 | 100 Kč |
DKP0251 | Řadová LucieŘadová Lucie | Oddíl OB Kotlářka | B | 897371 | 100 Kč |
DOR0250 | Kastnerová JessicaKastnerová Jessica | OK Dobříš | B | 2042536 | 100 Kč |
DOR0252 | Konopásková MartinaKonopásková Martina | OK Dobříš | C | 2050487 | 100 Kč |
DOR0251 | Petriláková AnežkaPetriláková Anežka | OK Dobříš | B | 7205018 | 100 Kč |
VTA0254 | Rudová MagdalénaRudová Magdaléna | SC vebr-sport | B | 7208074 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KPY0050 | Míchalová ŠárkaMíchalová Šárka | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | B | 2800315 | 100 Kč |
ROZ0050 | Sedláčková LindaSedláčková Linda | OK Roztoky | B | 232535 | 100 Kč |
KAM0051 | Aschermannová KarolínaAschermannová Karolína | OK Kamenice | A | 232425 | 100 Kč |
KAM0052 | Kyralová AnnaKyralová Anna | OK Kamenice | C | 682649 | 100 Kč |
ROZ9951 | Voltrová AlenaVoltrová Alena | OK Roztoky | A | 7205027 | 100 Kč |
DKL0050 | Benešová HanaBenešová Hana | KOB Kladno | C | 49640 | 100 Kč |
DKP9952 | Klikarová ZuzanaKlikarová Zuzana | Oddíl OB Kotlářka | C | 2043004 | 100 Kč |
DKP9953 | Klikarová IvanaKlikarová Ivana | Oddíl OB Kotlářka | B | 2094474 | 100 Kč |
VTA0051 | Rudová AnnaRudová Anna | SC vebr-sport | B | 7208097 | 100 Kč |
PGP9950 | Hrabánková ZuzanaHrabánková Zuzana | SK Praga | B | 331147 | 100 Kč |
DOR9950 | Nentvichová KláraNentvichová Klára | OK Dobříš | B | 2045314 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BZP8750 | Králová VandaKrálová Vanda | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 7260013 | 100 Kč |
VSP7850 | Baldrianová BarboraBaldrianová Barbora | USK Praha | C | 9784 | 100 Kč |
PGP9955 | Škarková KateřinaŠkarková Kateřina | SK Praga | B | 7207777 | 100 Kč |
KAM9850 | Zimmerová KateřinaZimmerová Kateřina | OK Kamenice | B | 7209350 | 100 Kč |
KPY8651 | Trdá LucieTrdá Lucie | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 2111818 | 100 Kč |
JHB6553 | Fencíková VladislavaFencíková Vladislava | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 7204508 | 100 Kč |
HCE8850 | Kudrnáčová LucieKudrnáčová Lucie | TJ Hostivice | C | 2800345 | 100 Kč |
KAM9950 | Albrechtová IvetaAlbrechtová Iveta | OK Kamenice | A | 515491 | 100 Kč |
PGP8254 | Bozděchová LenkaBozděchová Lenka | SK Praga | C | 2080966 | 100 Kč |
LTP7758 | Lošťáková IvanaLošťáková Ivana | OOB TJ Lokomotiva Teplice | C | 7202864 | 100 Kč |
DKP9052 | Setínková JanaSetínková Jana | Oddíl OB Kotlářka | C | 8947 | 100 Kč |
DKP5753 | Setínková ZuzanaSetínková Zuzana | Oddíl OB Kotlářka | C | 8945 | 100 Kč |
DKP7753 | Mullis KateřinaMullis Kateřina | Oddíl OB Kotlářka | C | 2075697 | 100 Kč |
KAM7850 | Albrechtová EvaAlbrechtová Eva | OK Kamenice | C | 515490 | 100 Kč |
KAM9851 | Hájková EliškaHájková Eliška | OK Kamenice | A | 515001 | 100 Kč |
SCP7555 | Petráňová JanaPetráňová Jana | OK Sparta Praha | C | 301357 | 100 Kč |
7QX8650 | Studničná LenkaStudničná Lenka | Neregistrovaní - Studničná | 2115067 | 100 Kč | |
TAP8854 | Gabrovská LucieGabrovská Lucie | KOB Tretra Praha | C | 888854 | 100 Kč |
PGP5850 | Zelená MarkétaZelená Markéta | SK Praga | C | 2080958 | 100 Kč |
KPY8852 | Kohlová ZuzanaKohlová Zuzana | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 301347 | 100 Kč |
PVP9250 | Neumannová KateřinaNeumannová Kateřina | VSK Přírodní vědy Praha | C | 8565 | 100 Kč |
PGP7355 | Janovská PetraJanovská Petra | SK Praga | C | 1470169 | 100 Kč |
PGP9850 | Janovská KateřinaJanovská Kateřina | SK Praga | R | 7208324 | 100 Kč |
DKP9450 | Dlouhá HanaDlouhá Hana | Oddíl OB Kotlářka | C | 7945000 | 100 Kč |
DKP8756 | Pospíšilová MariePospíšilová Marie | Oddíl OB Kotlářka | R | 7875600 | 100 Kč |
SJC8759 | Zamrzlová EvaZamrzlová Eva | Sportcentrum Jičín | C | 2067255 | 100 Kč |
PGP8154 | Bartalošová JanaBartalošová Jana | SK Praga | C | 2084985 | 100 Kč |
DKP8655 | Rambová KamilaRambová Kamila | Oddíl OB Kotlářka | C | 1413714 | 100 Kč |
ROZ9752 | Voltrová HanaVoltrová Hana | OK Roztoky | B | 438639 | 100 Kč |
ASU9199 | Oľhavová HanaOľhavová Hana | Magnus Orienteering | C | 416555 | 100 Kč |
DOB8953 | Peterová AlenaPeterová Alena | KOB Dobruška | C | 7247 | 100 Kč |
BOR8752 | Kábrtová OldřiškaKábrtová Oldřiška | OK Jiskra Nový Bor | C | 7209434 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZBP7850 | Grolichová LucieGrolichová Lucie | OOB SK Zbraslav | C | 1418755 | 100 Kč |
TAP9054 | Káninská MarkétaKáninská Markéta | KOB Tretra Praha | C | 361934 | 100 Kč |
ZBP8050 | Zoubková JanaZoubková Jana | OOB SK Zbraslav | C | 53592 | 100 Kč |
KPY8853 | Vejrostová LenkaVejrostová Lenka | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 330691 | 100 Kč |
KPY8752 | Gottliebová PetraGottliebová Petra | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 1420853 | 100 Kč |
JHB8952 | Králová IvetaKrálová Iveta | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 53615 | 100 Kč |
JPV8575 | Kubaňová PetraKubaňová Petra | Oddíl OS SK Prostějov | C | zapůjčit | 190 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TJP6550 | Pecharová MichaelaPecharová Michaela | TJ Sokol Troja | C | 301536 | 100 Kč |
VIC7752 | Rydlová JanaRydlová Jana | OB Vizovice | C | 426333 | 100 Kč |
KRL7951 | Křížová LenkaKřížová Lenka | Kometa Kralovice | C | 2800313 | 100 Kč |
BZP7750 | Svítilová PavlaSvítilová Pavla | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 1417125 | 100 Kč |
BZP7650 | Pospíšilová ŠtěpánkaPospíšilová Štěpánka | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2102806 | 100 Kč |
ROZ7050 | Sedláčková PetraSedláčková Petra | OK Roztoky | C | 7921 | 100 Kč |
ZVO8151 | Perknerová BarboraPerknerová Barbora | OB SK Zvole | C | 2099523 | 100 Kč |
PGP7350 | Ptáčková KateřinaPtáčková Kateřina | SK Praga | C | 51555 | 100 Kč |
MFP7651 | Šimšová JanaŠimšová Jana | Matfyz Praha | C | 682683 | 100 Kč |
SOB7750 | Janderová MarkétaJanderová Markéta | SOBSA | C | 2051485 | 100 Kč |
BZP7651 | Papicová SilviePapicová Silvie | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2113471 | 100 Kč |
24C7550 | Andrade MilenaAndrade Milena | OK Vršovice | 2081371 | 100 Kč | |
PGP8056 | Štáfková JitkaŠtáfková Jitka | SK Praga | C | 515056 | 100 Kč |
EKP7453 | Izáková IvanaIzáková Ivana | VŠTJ Ekonom Praha | C | 361968 | 100 Kč |
SLA7451 | Asterová JanaAsterová Jana | SKOB Slaný | C | 442858 | 100 Kč |
RIC7252 | Kotenová KláraKotenová Klára | OB Říčany | C | 2073694 | 100 Kč |
RIC7352 | Kotková LenkaKotková Lenka | OB Říčany | C | 2085603 | 100 Kč |
PGP7551 | Šimerková OlgaŠimerková Olga | SK Praga | C | 682094 | 100 Kč |
RIC7850 | Pračková ZitaPračková Zita | OB Říčany | C | 2045228 | 100 Kč |
RIC7251 | Šrámková IvaŠrámková Iva | OB Říčany | C | 2035141 | 100 Kč |
TEP7850 | Městková LucieMěstková Lucie | Tempo Praha | C | 2102815 | 100 Kč |
DOR7653 | Forstereviczová JanaForstereviczová Jana | OK Dobříš | C | 2082934 | 100 Kč |
DOR7551 | Housková MonikaHousková Monika | OK Dobříš | C | 2044893 | 100 Kč |
MFP7753 | Pavlů LenkaPavlů Lenka | Matfyz Praha | C | 246877 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KAM7851 | Mišeková MartinaMišeková Martina | OK Kamenice | C | 2800344 | 100 Kč |
PDY7350 | Nováková MartinaNováková Martina | Běhej Poděbrady | C | 2102798 | 100 Kč |
TAP8151 | Paulíny MonikaPaulíny Monika | KOB Tretra Praha | C | 307344 | 100 Kč |
DKP8051 | Izdná PetraIzdná Petra | Oddíl OB Kotlářka | C | 2103714 | 100 Kč |
PGP7651 | Haková MagdaHaková Magda | SK Praga | C | 2051544 | 100 Kč |
ZVO7451 | Marholdová MartinaMarholdová Martina | OB SK Zvole | C | 438635 | 100 Kč |
ZBP7352 | Honsová JitkaHonsová Jitka | OOB SK Zbraslav | C | 232261 | 100 Kč |
UVP7450 | Bohatá PavlaBohatá Pavla | Slovan Praha | C | 7920 | 100 Kč |
DKL7550 | Geislerová DitaGeislerová Dita | KOB Kladno | C | 888635 | 100 Kč |
KAM7750 | Rejšková AlenaRejšková Alena | OK Kamenice | C | 2075613 | 100 Kč |
MFP7653 | Pangrácová JanaPangrácová Jana | Matfyz Praha | C | 448940 | 100 Kč |
TJP7950 | Vaněčková PetraVaněčková Petra | TJ Sokol Troja | C | 515411 | 100 Kč |
DKP7650 | Nekvasilová MonikaNekvasilová Monika | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086459 | 100 Kč |
ROU7850 | Hellerová AlenaHellerová Alena | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2081373 | 100 Kč |
ROU7451 | Dobiášová HanaDobiášová Hana | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2099485 | 100 Kč |
PGP7559 | Malečková IvaMalečková Iva | SK Praga | C | 2067949 | 100 Kč |
DKP7853 | Brandejsová PetraBrandejsová Petra | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086465 | 100 Kč |
ROU7758 | Krejčová JanaKrejčová Jana | SKOB Roudnice nad Labem | C | zapůjčit | 140 Kč |
DCE8050 | Kučerová BerenikaKučerová Berenika | KOB Dobřichovice | C | 2102812 | 100 Kč |
9GX7700 | Chmelařová ZuzanaChmelařová Zuzana | Chmelíci | 2106887 | 100 Kč | |
DKP7852 | Hladíková ZuzanaHladíková Zuzana | Oddíl OB Kotlářka | C | 2092421 | 100 Kč |
PDY8050 | Šilerová EvaŠilerová Eva | Běhej Poděbrady | C | 2725 | 100 Kč |
ROU7951 | Havláková DanielaHavláková Daniela | SKOB Roudnice nad Labem | C | 51434 | 100 Kč |
DCE7550 | Kándlová AdélaKándlová Adéla | KOB Dobřichovice | C | 2113044 | 100 Kč |
DOR7450 | Jirasová JanaJirasová Jana | OK Dobříš | C | 2080951 | 100 Kč |
DOR7752 | Lorencová MarcelaLorencová Marcela | OK Dobříš | C | 2045320 | 100 Kč |
DOR7656 | Petriláková PetraPetriláková Petra | OK Dobříš | C | 2092419 | 100 Kč |
MFP7953 | Blahutová HankaBlahutová Hanka | Matfyz Praha | C | 51928 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KPY6850 | Míchalová MarcelaMíchalová Marcela | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 682670 | 100 Kč |
KNC6452 | Votavová RenataVotavová Renata | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 253105 | 100 Kč |
MFP6850 | Forstová LenkaForstová Lenka | Matfyz Praha | C | 2079501 | 100 Kč |
PGP5550 | Doležalová VlastaDoležalová Vlasta | SK Praga | C | 52095 | 100 Kč |
DKP5752 | Dudová HanaDudová Hana | Oddíl OB Kotlářka | C | 49892 | 100 Kč |
KNC6150 | Havlíčková JindraHavlíčková Jindra | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 9201322 | 100 Kč |
KNC7151 | Dobešová MonikaDobešová Monika | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 515078 | 100 Kč |
KPY6050 | Freyová MichaelaFreyová Michaela | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 301394 | 100 Kč |
KNC6550 | Komersová JanaKomersová Jana | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 52265 | 100 Kč |
ZVO6451 | Zimmerová LenkaZimmerová Lenka | OB SK Zvole | C | 428220 | 100 Kč |
ZVO7152 | Bártová PavlaBártová Pavla | OB SK Zvole | C | 2083418 | 100 Kč |
SLA6852 | Kašparová IrenaKašparová Irena | SKOB Slaný | C | 336731 | 100 Kč |
PGP7151 | Čtrnáctová MagdalenaČtrnáctová Magdalena | SK Praga | C | 231924 | 100 Kč |
DKL7054 | Vítková MarieVítková Marie | KOB Kladno | C | 2800302 | 100 Kč |
OKP6953 | Nováková MarieNováková Marie | SK OK 24 Praha | C | 51681 | 100 Kč |
KNC6251 | Kohoutová PavlaKohoutová Pavla | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 515055 | 100 Kč |
VSP7099 | Klapalová PavlaKlapalová Pavla | USK Praha | C | 51589 | 100 Kč |
OKP6451 | Červinková JitkaČervinková Jitka | SK OK 24 Praha | C | 53525 | 100 Kč |
6YC6850 | Petrová MartinaPetrová Martina | Neregistrovaní | 232196 | 100 Kč | |
SCP6150 | Kavková DanaKavková Dana | OK Sparta Praha | C | 8222227 | 100 Kč |
TAP6851 | Šimůnková MartinaŠimůnková Martina | KOB Tretra Praha | C | 442851 | 100 Kč |
ROZ6150 | Voltrová SvatavaVoltrová Svatava | OK Roztoky | C | 438643 | 100 Kč |
DKP6553 | Foglarová NaďaFoglarová Naďa | Oddíl OB Kotlářka | C | 2060251 | 100 Kč |
DCE5450 | Procházková MilušeProcházková Miluše | KOB Dobřichovice | C | 1954721 | 100 Kč |
DKP5851 | Svobodná EvaSvobodná Eva | Oddíl OB Kotlářka | C | 301365 | 100 Kč |
HCE6450 | Kettnerová LenkaKettnerová Lenka | TJ Hostivice | C | 7202877 | 100 Kč |
DKL7050 | Benešová JaroslavaBenešová Jaroslava | KOB Kladno | C | 49647 | 100 Kč |
DKP6551 | Řadová JaromíraŘadová Jaromíra | Oddíl OB Kotlářka | C | 515168 | 100 Kč |
PVP6650 | Neumannová RenataNeumannová Renata | VSK Přírodní vědy Praha | C | 51580 | 100 Kč |
DKP5651 | Klusáková JitkaKlusáková Jitka | Oddíl OB Kotlářka | C | 8558 | 100 Kč |
DOR7150 | Nová JanaNová Jana | OK Dobříš | C | 2045313 | 100 Kč |
KAM7053 | Hankovcová LenkaHankovcová Lenka | OK Kamenice | C | 682099 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BZP7150 | Krotilová MagdalénaKrotilová Magdaléna | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2092416 | 100 Kč |
6YC6750 | Hrubá VeronikaHrubá Veronika | Neregistrovaní | 2080907 | 100 Kč | |
SLP6951 | Klofáčová RomanaKlofáčová Romana | OOB Slavia Praha | C | 51364 | 100 Kč |
SLA7251 | Straková JanaStraková Jana | SKOB Slaný | C | 8579 | 100 Kč |
RIC7253 | Kučerová MichaelaKučerová Michaela | OB Říčany | C | 2800339 | 100 Kč |
DKL7251 | Kohoutová ZdeňkaKohoutová Zdeňka | KOB Kladno | C | 897353 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TJP4750 | Ryšavá LubomíraRyšavá Lubomíra | TJ Sokol Troja | C | 53540 | 100 Kč |
TJP5250 | Wolkerová DagmarWolkerová Dagmar | TJ Sokol Troja | C | 51289 | 100 Kč |
PGP6153 | Tichovská JitkaTichovská Jitka | SK Praga | C | 53005 | 100 Kč |
DKL5550 | Cabrnochová HanaCabrnochová Hana | KOB Kladno | C | 53520 | 100 Kč |
OKP6151 | Šámalová HanaŠámalová Hana | SK OK 24 Praha | C | 502090 | 100 Kč |
DKP5350 | Dlasková AnnaDlasková Anna | Oddíl OB Kotlářka | C | 51795 | 100 Kč |
KNC5750 | Šilerová ZdenaŠilerová Zdena | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 2023962 | 100 Kč |
DKP5950 | Dlouhá JanaDlouhá Jana | Oddíl OB Kotlářka | C | 8644 | 100 Kč |
KPY6051 | Kohlová AlenaKohlová Alena | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 53182 | 100 Kč |
UVP5450 | Beranová VlastaBeranová Vlasta | Slovan Praha | C | 7917 | 100 Kč |
DCE5550 | Mrázová PavlaMrázová Pavla | KOB Dobřichovice | C | 07868 | 100 Kč |
DCE5650 | Štrossová JiřinaŠtrossová Jiřina | KOB Dobřichovice | C | 07870 | 100 Kč |
DKP5850 | Špičáková LenkaŠpičáková Lenka | Oddíl OB Kotlářka | C | 8642 | 100 Kč |
PGP6250 | Hrabánková IlonaHrabánková Ilona | SK Praga | C | 232184 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SLP4451 | Zmeková MílaZmeková Míla | OOB Slavia Praha | C | 51550 | 60 Kč |
PGP4050 | Haňkovská JanaHaňkovská Jana | SK Praga | C | 51698 | 60 Kč |
DKP5150 | Stehnová HanaStehnová Hana | Oddíl OB Kotlářka | C | 51799 | 60 Kč |
PGP4750 | Kubátová MiladaKubátová Milada | SK Praga | C | 2067222 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJP3651 | Bláhová BlankaBláhová Blanka | KČT Slavoj Praha | C | 51148 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VSP1100 | Baldrian JosefBaldrian Josef | USK Praha | C | 2075606 | 60 Kč |
KRL0901 | Kříž MatějKříž Matěj | Kometa Kralovice | C | zapůjčit | 100 Kč |
TAP0902 | Paulíny JakubPaulíny Jakub | KOB Tretra Praha | C | 232725 | 60 Kč |
MFP0901 | Forst AlbertForst Albert | Matfyz Praha | C | 410727 | 60 Kč |
HCE1000 | Müller KarelMüller Karel | TJ Hostivice | C | 232490 | 60 Kč |
ZVO0802 | Linhart JakubLinhart Jakub | OB SK Zvole | C | 2115685 | 60 Kč |
6KC0800 | Ouda FilipOuda Filip | Neregistrovaní | zapůjčit | 100 Kč | |
6KC1000 | Ouda KryštofOuda Kryštof | Neregistrovaní | zapůjčit | 100 Kč | |
KAM1002 | Rejšek ČeněkRejšek Čeněk | OK Kamenice | C | zapůjčit | 100 Kč |
DOB0800 | Tejkl ŠtěpánTejkl Štěpán | KOB Dobruška | C | 2088207 | 60 Kč |
DKP0907 | Halaška MichaelHalaška Michael | Oddíl OB Kotlářka | 2086454 | 60 Kč | |
DKP1002 | Machar DanMachar Dan | Oddíl OB Kotlářka | C | 2102804 | 60 Kč |
KAM1000 | Sláma KryštofSláma Kryštof | OK Kamenice | C | zapůjčit | 100 Kč |
DKP1101 | Míka LubošMíka Luboš | Oddíl OB Kotlářka | C | 2080948 | 60 Kč |
PGP0803 | Priehoda ErikPriehoda Erik | SK Praga | C | 2113420 | 60 Kč |
DOR0807 | Doležal JakubDoležal Jakub | OK Dobříš | C | 2104693 | 60 Kč |
DOR0900 | Jiras FrantišekJiras František | OK Dobříš | C | 2080953 | 60 Kč |
DOR0902 | Vojkůvka FilipVojkůvka Filip | OK Dobříš | C | 2045317 | 60 Kč |
ZVO0902 | Švejda JáchymŠvejda Jáchym | OB SK Zvole | C | 53595 | 60 Kč |
MFP0701 | Pavlů MatějPavlů Matěj | Matfyz Praha | C | 1418769 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KAM0700 | Rejšek VáclavRejšek Václav | OK Kamenice | C | 2084939 | 60 Kč |
SLA0700 | Beran FrantišekBeran František | SKOB Slaný | C | zapůjčit | 100 Kč |
DKP0811 | Izdný LukášIzdný Lukáš | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086466 | 60 Kč |
PGP0903 | Svítil MartinSvítil Martin | SK Praga | C | 2108914 | 60 Kč |
DKL0900 | Pilát JaromírPilát Jaromír | KOB Kladno | C | 2113486 | 60 Kč |
SJP0700 | Bláha ŠimonBláha Šimon | KČT Slavoj Praha | C | 51421 | 60 Kč |
PGP0700 | Jandera KryštofJandera Kryštof | SK Praga | C | 7300279 | 60 Kč |
DKP0803 | Machar EdaMachar Eda | Oddíl OB Kotlářka | C | 2102794 | 60 Kč |
PDY0803 | Čížek MichalČížek Michal | Běhej Poděbrady | C | 2115746 | 60 Kč |
DKP0807 | Brandejs ŠtěpánBrandejs Štěpán | Oddíl OB Kotlářka | C | 2088156 | 60 Kč |
TAP0703 | Pohl LukášPohl Lukáš | KOB Tretra Praha | C | 2060250 | 60 Kč |
PDY0802 | Chlubna PatrikChlubna Patrik | Běhej Poděbrady | C | 2115744 | 60 Kč |
ROU0702 | Heller JakubHeller Jakub | SKOB Roudnice nad Labem | C | 51438 | 60 Kč |
ZLH0800 | Mrkvica VáclavMrkvica Václav | OOB TJ Zlaté Hory | C | 251023 | 60 Kč |
LBE0800 | Baxa DavidBaxa David | TJ Lokomotiva Beroun | C | 52319 | 60 Kč |
PGP0800 | Šimerka OndřejŠimerka Ondřej | SK Praga | C | 2067935 | 60 Kč |
FSP0704 | Kostlán KryštofKostlán Kryštof | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2092374 | 60 Kč |
FSP0706 | Vrba MatyášVrba Matyáš | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2090855 | 60 Kč |
FSP0802 | Ohnůtek JiříOhnůtek Jiří | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2116476 | 60 Kč |
FSP0800 | Skripnik MatoušSkripnik Matouš | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2800931 | 60 Kč |
PGP0704 | Kosák EliášKosák Eliáš | SK Praga | C | 2800310 | 60 Kč |
MFP0801 | Král SamuelKrál Samuel | Matfyz Praha | C | 51835 | 60 Kč |
PGP0801 | Chmelař DavidChmelař David | SK Praga | C | 2106731 | 60 Kč |
KNC0701 | Volek RobinVolek Robin | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 420420 | 60 Kč |
FSP0701 | Günter VincentGünter Vincent | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2092380 | 60 Kč |
ROU0801 | Havlák ŠtěpánHavlák Štěpán | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2084986 | 60 Kč |
RIC0700 | Pelant JanPelant Jan | OB Říčany | C | 2060263 | 60 Kč |
DKP0801 | Víteček ŠimonVíteček Šimon | Oddíl OB Kotlářka | C | 446360 | 60 Kč |
DOR0903 | Koma LukášKoma Lukáš | OK Dobříš | C | 2104702 | 60 Kč |
DOR0805 | Magazu LukasMagazu Lukas | OK Dobříš | C | 2104694 | 60 Kč |
DOR0803 | Matys OndřejMatys Ondřej | OK Dobříš | C | 2050495 | 60 Kč |
DOR0806 | Peckl KryštofPeckl Kryštof | OK Dobříš | C | 2111761 | 60 Kč |
9BC0700 | Motyčka JanMotyčka Jan | NNN | zapůjčit | 130 Kč | |
MFP0700 | Pavlů JakubPavlů Jakub | Matfyz Praha | C | 1417136 | 90 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DKP0601 | Izdný VítIzdný Vít | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086467 | 60 Kč |
ROZ0800 | Sedláček PatrikSedláček Patrik | OK Roztoky | C | 2092429 | 60 Kč |
KAM0503 | Milota JakubMilota Jakub | OK Kamenice | C | 2099497 | 60 Kč |
KAM0500 | Mišoň DanielMišoň Daniel | OK Kamenice | C | 2084943 | 60 Kč |
ZVO0603 | Perkner VítPerkner Vít | OB SK Zvole | C | 2099526 | 60 Kč |
ROZ0500 | Jíra FilipJíra Filip | OK Roztoky | B | 7941 | 60 Kč |
ZVO0501 | Marhold VáclavMarhold Václav | OB SK Zvole | C | 2051483 | 60 Kč |
DKL0500 | Pilát BořivojPilát Bořivoj | KOB Kladno | B | 2115077 | 60 Kč |
DKP0604 | Machar MatějMachar Matěj | Oddíl OB Kotlářka | C | 51793 | 60 Kč |
PGP0605 | Střelba AntonínStřelba Antonín | SK Praga | B | 2099508 | 60 Kč |
ZVO0601 | Bárta ViktorBárta Viktor | OB SK Zvole | C | 2083401 | 60 Kč |
TAP0605 | Tofel ŠimonTofel Šimon | KOB Tretra Praha | C | 2113396 | 60 Kč |
PDY0501 | Štěpán ŠimonŠtěpán Šimon | Běhej Poděbrady | C | zapůjčit | 100 Kč |
SLA0800 | Zápotocký JiříZápotocký Jiří | SKOB Slaný | C | 2075658 | 60 Kč |
DKP0607 | Nekvasil JakubNekvasil Jakub | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086460 | 60 Kč |
7VX0500 | Čermák JakubČermák Jakub | StillAliveCZ | 2118477 | 60 Kč | |
KPY0500 | Michálek MichalMichálek Michal | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 2091561 | 60 Kč |
TAP0601 | Semecký VítSemecký Vít | KOB Tretra Praha | C | 7209441 | 60 Kč |
ROZ0602 | Jirásek ŠimonJirásek Šimon | OK Roztoky | C | 7948 | 60 Kč |
PGP0503 | Bartaloš MatyášBartaloš Matyáš | SK Praga | B | 2084972 | 60 Kč |
FSP0600 | Skripnik NikolaSkripnik Nikola | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2092396 | 60 Kč |
RIC0603 | Kohoutek TomášKohoutek Tomáš | OB Říčany | C | 2049645 | 60 Kč |
PGP0603 | Kosák JonášKosák Jonáš | SK Praga | C | 2103760 | 60 Kč |
MFP0507 | Král AdamKrál Adam | Matfyz Praha | B | 2053580 | 60 Kč |
ROU0602 | Havlák RenéHavlák René | SKOB Roudnice nad Labem | C | zapůjčit | 100 Kč |
KPY0506 | Slejška JorikSlejška Jorik | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 2091552 | 60 Kč | |
SLA0600 | Husák OndřejHusák Ondřej | SKOB Slaný | C | 2067945 | 60 Kč |
DCE0500 | Kándl MatějKándl Matěj | KOB Dobřichovice | C | 2102710 | 60 Kč |
DOR0601 | Havlíček MartinHavlíček Martin | OK Dobříš | C | 2080952 | 60 Kč |
DOR0501 | Hronza ŠtěpánHronza Štěpán | OK Dobříš | C | 2067307 | 60 Kč |
DOR0701 | Jiras AntonínJiras Antonín | OK Dobříš | C | 2042522 | 60 Kč |
DOR0505 | Jiras JanJiras Jan | OK Dobříš | B | 2042521 | 60 Kč |
DOR0702 | Lorenc VašekLorenc Vašek | OK Dobříš | C | 2044885 | 60 Kč |
DKP0605 | Elleder DavidElleder David | Oddíl OB Kotlářka | C | 2102821 | 90 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KAM0301 | Chaloupka ViktorChaloupka Viktor | OK Kamenice | B | 443069 | 60 Kč |
KAM0404 | Jedlička JakubJedlička Jakub | OK Kamenice | B | 2075622 | 60 Kč |
KAM0305 | Kyral MaxmiliánKyral Maxmilián | OK Kamenice | B | 682639 | 60 Kč |
ZVO0301 | Marhold PřemyslMarhold Přemysl | OB SK Zvole | C | 2023809 | 60 Kč |
UVP0400 | Bohatý JanBohatý Jan | Slovan Praha | C | 7915 | 60 Kč |
ZVO0400 | Kačer JakubKačer Jakub | OB SK Zvole | C | 2115679 | 60 Kč |
PGP0404 | Janas AdamJanas Adam | SK Praga | B | 443090 | 60 Kč |
ROU0501 | Heller JiříHeller Jiří | SKOB Roudnice nad Labem | B | 2085605 | 60 Kč |
PDY0404 | Horák FrantišekHorák František | Běhej Poděbrady | C | zapůjčit | 100 Kč |
TAP0401 | Šťastný Tomᚊťastný Tomáš | KOB Tretra Praha | C | 2103235 | 60 Kč |
RIC0401 | Holeček ŠtěpánHoleček Štěpán | OB Říčany | B | 2069053 | 60 Kč |
PGP0407 | Šimerka JakubŠimerka Jakub | SK Praga | C | 682658 | 60 Kč |
DOR0411 | Herynek JanHerynek Jan | OK Dobříš | C | 2104699 | 60 Kč |
DOR0304 | Ouška FilipOuška Filip | OK Dobříš | C | 2050486 | 60 Kč |
DOR0409 | Petrilák MatoušPetrilák Matouš | OK Dobříš | B | 7204994 | 60 Kč |
DOR0405 | Snížek MartinSnížek Martin | OK Dobříš | B | 2042541 | 60 Kč |
DOR0406 | Snížek OndřejSnížek Ondřej | OK Dobříš | B | 2042548 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DKP0205 | Šubrt MatějŠubrt Matěj | Oddíl OB Kotlářka | B | 888625 | 100 Kč |
PGP0106 | Forst AntonínForst Antonín | SK Praga | B | 218851 | 100 Kč |
DKP0309 | Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav | Oddíl OB Kotlářka | B | 9982 | 100 Kč |
KAM0203 | Albrecht AdamAlbrecht Adam | OK Kamenice | B | 995899 | 100 Kč |
KAM0104 | Blaha PetrBlaha Petr | OK Kamenice | B | 2053550 | 100 Kč |
KAM0201 | Hankovec HugoHankovec Hugo | OK Kamenice | A | 436446 | 100 Kč |
KAM0204 | Hejsek FilipHejsek Filip | OK Kamenice | B | 2050496 | 100 Kč |
KAM0102 | Víšek MartinVíšek Martin | OK Kamenice | B | 9101674 | 100 Kč |
ZVO0101 | Marhold OndřejMarhold Ondřej | OB SK Zvole | C | 2023808 | 100 Kč |
DKP0110 | Klement DavidKlement David | Oddíl OB Kotlářka | C | 1421299 | 100 Kč |
DKL0102 | Melichna MatějMelichna Matěj | KOB Kladno | B | 682699 | 100 Kč |
ROU0102 | Buk OndřejBuk Ondřej | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2031368 | 100 Kč |
ROZ0101 | Jirásek KryštofJirásek Kryštof | OK Roztoky | C | 7944 | 100 Kč |
PGP0101 | Janovský TomášJanovský Tomáš | SK Praga | A | 8636798 | 100 Kč |
TAP0106 | Šťastný PetrŠťastný Petr | KOB Tretra Praha | C | 7207779 | 100 Kč |
RIC0100 | Pethö AlexPethö Alex | OB Říčany | C | 2096270 | 100 Kč |
DKL0101 | Kohout VáclavKohout Václav | KOB Kladno | C | 2080903 | 100 Kč |
ZVO0102 | Brachtl AdamBrachtl Adam | OB SK Zvole | C | 887903 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PGP0005 | Šedivý MatějŠedivý Matěj | SK Praga | C | zapůjčit | 140 Kč |
TAP9900 | Zmátlo JanZmátlo Jan | KOB Tretra Praha | C | 2113369 | 100 Kč |
PGP0001 | Čtrnáct ŠimonČtrnáct Šimon | SK Praga | C | 2032143 | 100 Kč |
TAP0010 | Rohlík MatějRohlík Matěj | KOB Tretra Praha | C | zapůjčit | 140 Kč |
DOR9900 | Koubek VáclavKoubek Václav | OK Dobříš | B | 2058503 | 100 Kč |
DKP9907 | Ridzoň DanielRidzoň Daniel | Oddíl OB Kotlářka | B | 2102784 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PGP8606 | Kurz MatoušKurz Matouš | SK Praga | C | 2108874 | 100 Kč |
DKP7900 | Hopanyuk AnatoliyHopanyuk Anatoliy | Oddíl OB Kotlářka | C | 682700 | 100 Kč |
KAM9804 | Křemen ŠtěpánKřemen Štěpán | OK Kamenice | C | 232739 | 100 Kč |
MFP7603 | Pangrác OndřejPangrác Ondřej | Matfyz Praha | C | 232253 | 100 Kč |
KAM9802 | Jíra TomášJíra Tomáš | OK Kamenice | A | 9005139 | 100 Kč |
ZBP7900 | Laga MiroslavLaga Miroslav | OOB SK Zbraslav | C | 53582 | 100 Kč |
KPY8601 | Liška PetrLiška Petr | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 7207705 | 100 Kč |
45Z8500 | Štembera PetrŠtembera Petr | Trosečníci | 1420730 | 100 Kč | |
ZBP7601 | Dvořák MiroslavDvořák Miroslav | OOB SK Zbraslav | C | 53581 | 100 Kč |
ADA8110 | Tejkal JanTejkal Jan | OOB Spartak Adamov | C | 2103784 | 100 Kč |
SLA9702 | Straka TomášStraka Tomáš | SKOB Slaný | C | 51715 | 100 Kč |
OKP9000 | Červinka JaroslavČervinka Jaroslav | SK OK 24 Praha | C | 303935 | 100 Kč |
KNC9103 | Šedivý OndřejŠedivý Ondřej | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 52898 | 100 Kč |
3SZ8800 | Urbánek JanUrbánek Jan | Neregistrovaní | zapůjčit | 140 Kč | |
44C8700 | Axmann ŠimonAxmann Šimon | Neregistrovaní borci | 49839 | 100 Kč | |
ZBP7102 | Toušek FilipToušek Filip | OOB SK Zbraslav | C | 53586 | 100 Kč |
71X8300 | Nesrovnal JaroslavNesrovnal Jaroslav | Hoši Planá | 04630 | 100 Kč | |
PGP8010 | Bartaloš TomášBartaloš Tomáš | SK Praga | C | 2084951 | 100 Kč |
4FZ9000 | Stříbrný JakubStříbrný Jakub | Argentus | zapůjčit | 140 Kč | |
MKP8600 | Paulino JosePaulino Jose | SK Meteor Kačerov | C | 2113476 | 100 Kč |
DOB8844 | Zeman JaroslavZeman Jaroslav | KOB Dobruška | C | 301623 | 100 Kč |
DKP8704 | Klusák MartinKlusák Martin | Oddíl OB Kotlářka | C | 8557 | 100 Kč |
MFP7301 | Blahuta MarekBlahuta Marek | Matfyz Praha | C | 897349 | 100 Kč |
MIL7201 | Pešta JiříPešta Jiří | Tesil Milevsko | C | 49858 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KPY8700 | Klomínský VáclavKlomínský Václav | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 2059735 | 100 Kč |
PGP8407 | Procházka JanProcházka Jan | SK Praga | E | 515110 | 100 Kč |
PGP6405 | Čermák RadekČermák Radek | SK Praga | C | 1413333 | 100 Kč |
PGP9904 | Vítek KarelVítek Karel | SK Praga | A | 7207350 | 100 Kč |
MFP7602 | Kučera PetrKučera Petr | Matfyz Praha | C | 515076 | 100 Kč |
KYL7000 | Škrabálek JanŠkrabálek Jan | SK SP Kylešovice | C | 2067260 | 100 Kč |
ZBP7800 | Pražák JiříPražák Jiří | OOB SK Zbraslav | C | 53583 | 100 Kč |
AOP9602 | Glonek JakubGlonek Jakub | Orientační Běh Opava | E | 1625050 | 100 Kč |
KAM7600 | Pašek FrantišekPašek František | OK Kamenice | C | 523000 | 100 Kč |
PGP7106 | Janas PetrJanas Petr | SK Praga | C | 7201200 | 100 Kč |
ROU9601 | Buk MichalBuk Michal | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2075669 | 100 Kč |
ROU0001 | Buk PetrBuk Petr | SKOB Roudnice nad Labem | A | 2075666 | 100 Kč |
DKL7300 | Vítek JiříVítek Jiří | KOB Kladno | C | 2800324 | 100 Kč |
EKP7402 | Seidl MiroslavSeidl Miroslav | VŠTJ Ekonom Praha | C | 888643 | 100 Kč |
PGP6401 | Janovský TomášJanovský Tomáš | SK Praga | C | 8632139 | 100 Kč |
46C6801 | Urban HynekUrban Hynek | Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech | 410252 | 100 Kč | |
DKP9401 | Řada JakubŘada Jakub | Oddíl OB Kotlářka | C | 515144 | 100 Kč |
DKL9802 | Pelikán LukášPelikán Lukáš | KOB Kladno | B | 7207341 | 100 Kč |
RIC7600 | Pecháček LiborPecháček Libor | OB Říčany | C | 2069067 | 100 Kč |
SJC8104 | Kovář MiroslavKovář Miroslav | Sportcentrum Jičín | C | 7201777 | 100 Kč |
DKP8606 | Ramba JiříRamba Jiří | Oddíl OB Kotlářka | C | 8636190 | 100 Kč |
KPY8600 | Kohl OndřejKohl Ondřej | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 301370 | 100 Kč |
TAP8808 | Hodek MichalHodek Michal | KOB Tretra Praha | C | 515433 | 100 Kč |
DKP8717 | Pospíšil OndřejPospíšil Ondřej | Oddíl OB Kotlářka | C | 7202874 | 100 Kč |
STE0000 | Jirka MikulášJirka Mikuláš | SK SKI-OB Šternberk | A | 7202871 | 100 Kč |
ASU8949 | Oľhava RastislavOľhava Rastislav | Magnus Orienteering | C | 7201826 | 100 Kč |
MKP8800 | Maška MarekMaška Marek | SK Meteor Kačerov | C | 336744 | 100 Kč |
LBE6400 | Mezník VladimírMezník Vladimír | TJ Lokomotiva Beroun | C | 52971 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KPY7800 | Pavlíček LubomírPavlíček Lubomír | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 420417 | 100 Kč |
KAM7700 | Jedlička AdamJedlička Adam | OK Kamenice | C | 2075620 | 100 Kč |
DKP7703 | Collis MarkCollis Mark | Oddíl OB Kotlářka | C | 41365 | 100 Kč |
DKL7900 | Pilát MiroslavPilát Miroslav | KOB Kladno | C | 2103282 | 100 Kč |
6KC-000 | Martin OudaMartin Ouda | Neregistrovaní | zapůjčit | 140 Kč | |
SOB7300 | Jandera TomášJandera Tomáš | SOBSA | C | 7300190 | 100 Kč |
DKL6901 | Šemelík PetrŠemelík Petr | KOB Kladno | C | 515065 | 100 Kč |
PGP7406 | Přibík MartinPřibík Martin | SK Praga | C | 682331 | 100 Kč |
SPC7312 | Lebeda DušanLebeda Dušan | SPORTICUS team | C | 51596 | 100 Kč |
KTA7501 | Střelba OndřejStřelba Ondřej | SK Kotnov Tábor | C | 7209464 | 100 Kč |
ZVO7601 | Švec KarelŠvec Karel | OB SK Zvole | C | 2092351 | 100 Kč |
ZLH7800 | Mrkvica PetrMrkvica Petr | OOB TJ Zlaté Hory | C | 7758623 | 100 Kč |
KAM7201 | Balej JiříBalej Jiří | OK Kamenice | C | 2067243 | 100 Kč |
TAP7801 | Pompach PetrPompach Petr | KOB Tretra Praha | C | 9102143 | 100 Kč |
RIC7200 | Koten PavelKoten Pavel | OB Říčany | C | 2060262 | 100 Kč |
MFP7808 | Král AlešKrál Aleš | Matfyz Praha | C | 887613 | 100 Kč |
DCE5500 | Procházka AntonínProcházka Antonín | KOB Dobřichovice | C | 1955315 | 100 Kč |
ROZ7500 | Svoboda JiříSvoboda Jiří | OK Roztoky | C | 7205040 | 100 Kč |
LME7200 | Uhlík JanUhlík Jan | SK Los Mělník | C | 361954 | 100 Kč |
DOR7601 | Houska JindřichHouska Jindřich | OK Dobříš | C | 2050492 | 100 Kč |
DOR8001 | Matys JanMatys Jan | OK Dobříš | C | 2104704 | 100 Kč |
VTA7301 | Ruda PetrRuda Petr | SC vebr-sport | C | 7208092 | 100 Kč |
EKP7503 | Matoušek PetrMatoušek Petr | VŠTJ Ekonom Praha | C | 443102 | 100 Kč |
MFP7704 | Pavlů JiříPavlů Jiří | Matfyz Praha | C | 8098 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KRL7800 | Kříž DušanKříž Dušan | Kometa Kralovice | C | 2090857 | 100 Kč |
DOB7700 | Tejkl JiříTejkl Jiří | KOB Dobruška | C | 7205567 | 100 Kč |
PGP7603 | Čtrnáct JiříČtrnáct Jiří | SK Praga | C | 231948 | 100 Kč |
PDY8200 | Lounek JakubLounek Jakub | Běhej Poděbrady | C | 2060237 | 100 Kč |
TJP8000 | Vaněček JanVaněček Jan | TJ Sokol Troja | C | 2069047 | 100 Kč |
ROU7505 | Černý MichalČerný Michal | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2085613 | 100 Kč |
DKP7501 | Nekvasil MichalNekvasil Michal | Oddíl OB Kotlářka | 2086461 | 100 Kč | |
ROU7708 | Heller JiříHeller Jiří | SKOB Roudnice nad Labem | C | 331503 | 100 Kč |
ROU7301 | Krejčí LadislavKrejčí Ladislav | SKOB Roudnice nad Labem | C | zapůjčit | 140 Kč |
RIC7703 | Michalský RichardMichalský Richard | OB Říčany | C | 2092426 | 100 Kč |
FSP7500 | Barták MatějBarták Matěj | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2092410 | 100 Kč |
DKP7401 | Hladík ZdeněkHladík Zdeněk | Oddíl OB Kotlářka | C | 2087701 | 100 Kč |
4WX7800 | Michálek JosefMichálek Josef | DREAM TEAM JENEČ | 682627 | 100 Kč | |
ROU7904 | Šlapánek RenéŠlapánek René | SKOB Roudnice nad Labem | C | 51436 | 100 Kč |
DOR7501 | Foršt JakubForšt Jakub | OK Dobříš | C | 236022 | 100 Kč |
JPV8237 | Vlach JanVlach Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 210440 | 150 Kč |
98Z7900 | Kábrt FilipKábrt Filip | OK Viníci | 51473 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PGP7203 | Baldrian PetrBaldrian Petr | SK Praga | C | 2460 | 100 Kč |
KPY5701 | Dobeš VáclavDobeš Václav | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 301374 | 100 Kč |
TAP5501 | Fiala ZdeněkFiala Zdeněk | KOB Tretra Praha | C | 7209455 | 100 Kč |
TAP6400 | Zmátlo RadekZmátlo Radek | KOB Tretra Praha | C | 2115722 | 100 Kč |
MFP6301 | Forst LiborForst Libor | Matfyz Praha | C | 1418752 | 100 Kč |
ROZ6801 | Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav | OK Roztoky | C | 51894 | 100 Kč |
HCE7100 | Strnad PavelStrnad Pavel | TJ Hostivice | C | 1417262 | 100 Kč |
KPY6201 | Kohl JiříKohl Jiří | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 301391 | 100 Kč |
DKP6901 | Kalousek JiříKalousek Jiří | Oddíl OB Kotlářka | C | 443079 | 100 Kč |
DKP7203 | Vojtík PetrVojtík Petr | Oddíl OB Kotlářka | C | 51870 | 100 Kč |
MFP7100 | Šimša JaromírŠimša Jaromír | Matfyz Praha | C | 51712 | 100 Kč |
DKP4900 | Stehno PavelStehno Pavel | Oddíl OB Kotlářka | C | 51760 | 100 Kč |
SCP4700 | Buriánek JaromírBuriánek Jaromír | OK Sparta Praha | C | 7206545 | 100 Kč |
DKP6704 | Velichkov PetarVelichkov Petar | Oddíl OB Kotlářka | C | 2070840 | 100 Kč |
SLA7002 | Straka LukášStraka Lukáš | SKOB Slaný | C | 2118484 | 100 Kč |
PGP6801 | Maleček VítMaleček Vít | SK Praga | C | 2067268 | 100 Kč |
ROU6901 | Buk JiříBuk Jiří | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2099501 | 100 Kč |
SLA6500 | Aster VladimírAster Vladimír | SKOB Slaný | C | 2045227 | 100 Kč |
DKP6300 | Betlach MiroslavBetlach Miroslav | Oddíl OB Kotlářka | C | 49818 | 100 Kč |
SCP5900 | Kavka JiříKavka Jiří | OK Sparta Praha | C | 8222225 | 100 Kč |
SLA7100 | Matoušek MartinMatoušek Martin | SKOB Slaný | C | 2109677 | 100 Kč |
RIC6905 | Šrámek PetrŠrámek Petr | OB Říčany | C | 2035144 | 100 Kč |
DKP6703 | Sanna RobertoSanna Roberto | Oddíl OB Kotlářka | C | 9180967 | 100 Kč |
SLA7000 | Doubek PetrDoubek Petr | SKOB Slaný | C | 7209351 | 100 Kč |
EKP5800 | Fanta MiroslavFanta Miroslav | VŠTJ Ekonom Praha | C | 51147 | 100 Kč |
HCE5900 | Kettner PavelKettner Pavel | TJ Hostivice | C | 515105 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
HCE6800 | Müller JanMüller Jan | TJ Hostivice | C | 7208085 | 100 Kč |
SJP6800 | Bláha JanBláha Jan | KČT Slavoj Praha | C | 1407424 | 100 Kč |
PVP7200 | Ptáček JanPtáček Jan | VSK Přírodní vědy Praha | C | 2087658 | 100 Kč |
ZVO7102 | Kraml MartinKraml Martin | OB SK Zvole | C | 2031360 | 100 Kč |
LME7102 | Izák PavelIzák Pavel | SK Los Mělník | C | 2061860 | 100 Kč |
ZVO6401 | Hájek TomášHájek Tomáš | OB SK Zvole | C | 515007 | 100 Kč |
9GX7200 | Chmelař BohumilChmelař Bohumil | Chmelíci | 2111706 | 100 Kč | |
TBM6507 | Holík MarekHolík Marek | KOS TJ Tesla Brno | C | 515455 | 100 Kč |
LBE7000 | Uhlíř PatrikUhlíř Patrik | TJ Lokomotiva Beroun | C | 331179 | 100 Kč |
DKL6600 | Beneš JanBeneš Jan | KOB Kladno | C | 49646 | 100 Kč |
ZVO6501 | Valla ZdeněkValla Zdeněk | OB SK Zvole | C | 2031359 | 100 Kč |
ZVO6902 | Brachtl DanielBrachtl Daniel | OB SK Zvole | C | 887907 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PGP5900 | Grivalský MichalGrivalský Michal | SK Praga | C | 52103 | 100 Kč |
SOB5501 | Zákostelecký FrantišekZákostelecký František | SOBSA | C | 7207854 | 100 Kč |
ZVO6101 | Strejc JaroslavStrejc Jaroslav | OB SK Zvole | C | 515124 | 100 Kč |
HCE5901 | Kudrnáč MartinKudrnáč Martin | TJ Hostivice | C | 301371 | 100 Kč |
OLP5701 | Knotek KamilKnotek Kamil | PSK Olymp Praha | C | 49370 | 100 Kč |
DKL5400 | Cabrnoch JiříCabrnoch Jiří | KOB Kladno | C | 416324 | 100 Kč |
VSP5801 | Šváb JanŠváb Jan | USK Praha | C | 886277 | 100 Kč |
OLP5502 | John VladimírJohn Vladimír | PSK Olymp Praha | C | 49500 | 100 Kč |
ZPV5501 | Jirka JiříJirka Jiří | KOB ZPV Prostějov | C | 301599 | 100 Kč |
OKP5803 | Červinka JaroslavČervinka Jaroslav | SK OK 24 Praha | C | 53558 | 100 Kč |
ROU6202 | Buk MiloslavBuk Miloslav | SKOB Roudnice nad Labem | C | 331058 | 100 Kč |
OKP5600 | Šámal VáclavŠámal Václav | SK OK 24 Praha | C | 436401 | 100 Kč |
DKP5700 | Dlouhý JiříDlouhý Jiří | Oddíl OB Kotlářka | C | 9570000 | 100 Kč |
DCE5400 | Jaroš VladimírJaroš Vladimír | KOB Dobřichovice | C | 7210121 | 100 Kč |
DKP5500 | Špičák AlešŠpičák Aleš | Oddíl OB Kotlářka | C | 8641 | 100 Kč |
DKP5800 | Svobodný PetrSvobodný Petr | Oddíl OB Kotlářka | C | 49871 | 100 Kč |
MKP5401 | Koč LumírKoč Lumír | SK Meteor Kačerov | C | 336747 | 100 Kč |
TJP5000 | Paukert MilanPaukert Milan | TJ Sokol Troja | C | 51329 | 100 Kč |
DOR5800 | Nentvich LubomírNentvich Lubomír | OK Dobříš | C | 2104700 | 100 Kč |
NNN | Slabý VáclavSlabý Václav | Neregistrovaní | 49337 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SCP4600 | Novák MilošNovák Miloš | OK Sparta Praha | C | 52299 | 60 Kč |
KPY4600 | Duda FrantišekDuda František | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 2103786 | 60 Kč |
TJP4700 | Ryšavý VítRyšavý Vít | TJ Sokol Troja | C | 51332 | 60 Kč |
SLP4601 | Novotný JiříNovotný Jiří | OOB Slavia Praha | C | 51621 | 60 Kč |
SCP5200 | Přeček ZdeněkPřeček Zdeněk | OK Sparta Praha | C | 500289 | 60 Kč |
LBE4600 | Nosál StanislavNosál Stanislav | TJ Lokomotiva Beroun | C | 8805 | 60 Kč |
ROU4702 | Lebduška PetrLebduška Petr | SKOB Roudnice nad Labem | C | 53574 | 60 Kč |
SCP4501 | Valášek JosefValášek Josef | OK Sparta Praha | C | 2084946 | 60 Kč |
EKP5212 | Borák StanislavBorák Stanislav | VŠTJ Ekonom Praha | C | 2042539 | 60 Kč |
DKL4800 | Fujan SlávaFujan Sláva | KOB Kladno | C | 49645 | 60 Kč |
DCE4400 | Mudr StanislavMudr Stanislav | KOB Dobřichovice | C | 232101 | 60 Kč |
DCE4401 | Paul JosefPaul Josef | KOB Dobřichovice | C | 301171 | 60 Kč |
DOR4400 | Aschermann MichalAschermann Michal | OK Dobříš | C | 52159 | 60 Kč |
PGP4800 | Zelený VladimírZelený Vladimír | SK Praga | C | 51863 | 90 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJP3501 | Bláha SvatoplukBláha Svatopluk | KČT Slavoj Praha | C | 08797 | 60 Kč |
PGP3800 | Attl VladimírAttl Vladimír | SK Praga | C | 682666 | 60 Kč |
KNC3800 | Kalivoda VladimírKalivoda Vladimír | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 52260 | 60 Kč |
KPY3700 | Louša FrantišekLouša František | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 2092367 | 60 Kč |
TJP4100 | Hostomský JiříHostomský Jiří | TJ Sokol Troja | C | zapůjčit | 100 Kč |
SLA4200 | Zábranský EmilZábranský Emil | SKOB Slaný | C | 420425 | 60 Kč |
KNC3300 | Kalivoda ViktorKalivoda Viktor | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 52254 | 90 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KAM1300 | Mišek MichalMišek Michal | OK Kamenice | C | 2088709 | 60 Kč |
KAM1151 | Pokorná ElenPokorná Elen | OK Kamenice | C | 2118482 | 60 Kč |
DKP1251 | Collis EmmaCollis Emma | Oddíl OB Kotlářka | C | 202233 | 60 Kč |
SCP1200 | Petráň LukášPetráň Lukáš | OK Sparta Praha | C | 301359 | 60 Kč |
6KC1200 | Ouda TomášOuda Tomáš | Neregistrovaní | zapůjčit | 100 Kč | |
KAM1251 | Rejšková KláraRejšková Klára | OK Kamenice | C | zapůjčit | 100 Kč |
SCP1450 | Vrabcová OlívieVrabcová Olívie | OK Sparta Praha | C | 51558 | 60 Kč |
BZP1002 | Oliverius FilipOliverius Filip | Báječné ženy v orientačním běhu | C | zapůjčit | 100 Kč |
MFP1051 | Pangrácová EvaPangrácová Eva | Matfyz Praha | C | 2103268 | 60 Kč |
DKP1104 | Balga FilipBalga Filip | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086456 | 60 Kč |
DKP1106 | Krajča JonášKrajča Jonáš | Oddíl OB Kotlářka | 2086464 | 60 Kč | |
DKP1201 | Halaška DavidHalaška David | Oddíl OB Kotlářka | 2086458 | 60 Kč | |
TAP1151 | Pohlová SandraPohlová Sandra | KOB Tretra Praha | C | 2103246 | 60 Kč |
SLA1200 | Zápotocký TomášZápotocký Tomáš | SKOB Slaný | C | 2087720 | 60 Kč |
PDY0703 | Nedoma EdgarNedoma Edgar | Běhej Poděbrady | C | zapůjčit | 100 Kč |
PDY0900 | Hála TomášHála Tomáš | Běhej Poděbrady | C | zapůjčit | 100 Kč |
DKP1252 | Nekvasilová JulieNekvasilová Julie | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086463 | 60 Kč |
DKP1154 | Šavelová KateřinaŠavelová Kateřina | Oddíl OB Kotlářka | 2086457 | 60 Kč | |
DKP1054 | Lenská TerezaLenská Tereza | Oddíl OB Kotlářka | 2086455 | 60 Kč | |
ROU1101 | Dobiáš JaromírDobiáš Jaromír | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2099514 | 60 Kč |
ROU1150 | Dobiášová EliškaDobiášová Eliška | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2099506 | 60 Kč |
ZLH1100 | Mrkvica JanMrkvica Jan | OOB TJ Zlaté Hory | C | 247250 | 60 Kč |
DKP1301 | Míka ZbyněkMíka Zbyněk | Oddíl OB Kotlářka | C | 8537 | 60 Kč |
TAP0952 | Pompachová NatáliePompachová Natálie | KOB Tretra Praha | C | 09434 | 60 Kč |
TAP0906 | Gregor FilipGregor Filip | KOB Tretra Praha | C | zapůjčit | 100 Kč |
LBE1449 | Baxa DanielBaxa Daniel | TJ Lokomotiva Beroun | 52321 | 60 Kč | |
KPY0802 | Michálek DanielMichálek Daniel | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 53731 | 60 Kč |
TAP0908 | Meier Otto JosefMeier Otto Josef | KOB Tretra Praha | zapůjčit | 100 Kč | |
KNC0900 | Havlová VeronikaHavlová Veronika | Sokol Kostelec n. Č. l. | 303937 | 60 Kč | |
FSP0951 | Soljaková SáraSoljaková Sára | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 2090846 | 60 Kč | |
FSP0851 | Stará ŽofieStará Žofie | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2092382 | 60 Kč |
FSP1051 | Stará MagdalenaStará Magdalena | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2116469 | 60 Kč |
MFP1201 | Král EduardKrál Eduard | Matfyz Praha | 60 Kč | ||
DKP1102 | Hladík FilipHladík Filip | Oddíl OB Kotlářka | C | 2096233 | 60 Kč |
UVP2000 | Babec AlešBabec Aleš | Slovan Praha | 7998 | 60 Kč | |
6KC1100 | Kučera JakubKučera Jakub | Neregistrovaní | 60 Kč | ||
ROU1301 | Havlák TobiášHavlák Tobiáš | SKOB Roudnice nad Labem | C | zapůjčit | 100 Kč |
RIC7453 | Thirouard MarieThirouard Marie | OB Říčany | C | zapůjčit | 100 Kč |
24C1400 | Dneboský ErikDneboský Erik | OK Vršovice | 51348 | 60 Kč | |
LBE0950 | Uhlířová MarieUhlířová Marie | TJ Lokomotiva Beroun | C | 2103787 | 60 Kč |
LBE1150 | Uhlířová EliškaUhlířová Eliška | TJ Lokomotiva Beroun | C | 331238 | 60 Kč |
ZVO1250 | Mikulová StellaMikulová Stella | OB SK Zvole | C | 2116193 | 60 Kč |
ZVO1251 | Brachtlová JosefínaBrachtlová Josefína | OB SK Zvole | C | 446370 | 60 Kč |
DOR1001 | Gregor KevinGregor Kevin | OK Dobříš | C | 2104707 | 60 Kč |
DOR1053 | Hezká AdélaHezká Adéla | OK Dobříš | C | 2050499 | 60 Kč |
DOR0855 | Hezká TerezaHezká Tereza | OK Dobříš | C | 2111613 | 60 Kč |
DOR1050 | Chmelíková AnežkaChmelíková Anežka | OK Dobříš | C | 2104709 | 60 Kč |
DOR1150 | Pecklová LauraPecklová Laura | OK Dobříš | C | 2111611 | 60 Kč |
5FX0700 | Svoboda FilipSvoboda Filip | MMOB Praha | 2120069 | 60 Kč | |
9BC0701 | Motyčka MichalMotyčka Michal | NNN | zapůjčit | 100 Kč | |
TEP1000 | Bercha JonášBercha Jonáš | Tempo Praha | C | zapůjčit | 100 Kč |
TEP1300 | Pecánek MatějPecánek Matěj | Tempo Praha | C | 51647 | 60 Kč |
TEP0800 | Bercha MatoušBercha Matouš | Tempo Praha | C | zapůjčit | 100 Kč |
KAM0804 | Vít SamuelVít Samuel | OK Kamenice | 60 Kč | ||
KAM1003 | Vít BenjaminVít Benjamin | OK Kamenice | 60 Kč | ||
DKP0858 | Ellederová EvaEllederová Eva | Oddíl OB Kotlářka | C | 2102816 | 60 Kč |
DKP1003 | Elleder JanElleder Jan | Oddíl OB Kotlářka | C | 2800343 | 60 Kč |
NNN0903 | Janda MartinJanda Martin | Neregistrovaní | P | 60 Kč | |
NNN1200 | Janda VítJanda Vít | Neregistrovaní | P | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KAM7202 | Mišek MichalMišek Michal | OK Kamenice | C | 2800300 | 60 Kč |
KAM7751 | Rejšková BlankaRejšková Blanka | OK Kamenice | C | 2103702 | 60 Kč |
KAM6250 | Kudrnáčová HanaKudrnáčová Hana | OK Kamenice | C | 232268 | 60 Kč |
DKP7851 | Vojtíková DanielaVojtíková Daniela | Oddíl OB Kotlářka | C | 1413335 | 60 Kč |
HCE7250 | Müllerová JanaMüllerová Jana | TJ Hostivice | C | 49152 | 60 Kč |
DKL0450 | Pilátová AmáliePilátová Amálie | KOB Kladno | C | 2113496 | 60 Kč |
ZBP1300 | Laga JakubLaga Jakub | OOB SK Zbraslav | C | 2106882 | 60 Kč |
SJP7350 | Bláhová KateřinaBláhová Kateřina | KČT Slavoj Praha | C | 446359 | 60 Kč |
ZBP1750 | Moráčková MedaMoráčková Meda | OOB SK Zbraslav | 53587 | 60 Kč | |
6KC7650 | Bednářová BarboraBednářová Barbora | Neregistrovaní | zapůjčit | 100 Kč | |
SCP8250 | Vrabcová RomanaVrabcová Romana | OK Sparta Praha | C | 2080934 | 60 Kč |
PGP7152 | Janasová BarboraJanasová Barbora | SK Praga | C | 446439 | 60 Kč |
VSP6101 | Jedlička JanJedlička Jan | USK Praha | C | 52272 | 60 Kč |
VSP0651 | Jedličková JosefínaJedličková Josefína | USK Praha | C | 443085 | 60 Kč |
ROZ7301 | Jirásek VítJirásek Vít | OK Roztoky | C | 2069046 | 60 Kč |
ROU7550 | Pěkná EvaPěkná Eva | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2080840 | 60 Kč |
PGP2800 | Samohýl RichardSamohýl Richard | SK Praga | C | 52098 | 60 Kč |
KPY7352 | Michálková MichaelaMichálková Michaela | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 2091547 | 60 Kč |
RIC8051 | Grimmerová MarianaGrimmerová Mariana | OB Říčany | C | 2800318 | 60 Kč |
KNC0000 | Dobešová MarieDobešová Marie | Sokol Kostelec n. Č. l. | 538604 | 60 Kč | |
3BX8000 | Michálek JanMichálek Jan | ČaČua | 2099517 | 60 Kč | |
99Z7800 | Priehodová KateřinaPriehodová Kateřina | Lísteček | zapůjčit | 100 Kč | |
PDY7150 | Pavlíková GábinaPavlíková Gábina | Běhej Poděbrady | C | 2115755 | 60 Kč |
TEP4851 | Městková EvaMěstková Eva | Tempo Praha | C | 2103757 | 60 Kč |
SLA7452 | Husáková PetraHusáková Petra | SKOB Slaný | C | 426378 | 60 Kč |
LME7450 | Uhlíková JitkaUhlíková Jitka | SK Los Mělník | C | 361973 | 60 Kč |
DOR7401 | Bašta JaroslavBašta Jaroslav | OK Dobříš | 2112756 | 60 Kč | |
DOR7452 | Baštová JanaBaštová Jana | OK Dobříš | 2113394 | 60 Kč | |
DOR7404 | Gregor RadekGregor Radek | OK Dobříš | 2104696 | 60 Kč | |
DOR0300 | Hronza JakubHronza Jakub | OK Dobříš | C | 2067309 | 60 Kč |
DOR8100 | Chmelík PetrChmelík Petr | OK Dobříš | 2058502 | 60 Kč | |
DOR7151 | Jandová JanaJandová Jana | OK Dobříš | 2045311 | 60 Kč | |
DOR7451 | Koubková DanielaKoubková Daniela | OK Dobříš | 2073728 | 60 Kč | |
DOR7851 | Kučerová BáraKučerová Bára | OK Dobříš | 2044892 | 60 Kč | |
DOR7853 | Magazu RadkaMagazu Radka | OK Dobříš | 2104703 | 60 Kč | |
DOR7950 | Pecklová JarmilaPecklová Jarmila | OK Dobříš | 2111610 | 60 Kč | |
NNN0003 | Ševčík MarekŠevčík Marek | Neregistrovaní | 2113391 | 60 Kč | |
NNN0002 | Ševčíková JanaŠevčíková Jana | Neregistrovaní | P | 60 Kč | |
9BC7401 | Motyčka MichalMotyčka Michal | NNN | zapůjčit | 100 Kč | |
DOR6651 | Nentvichová RomanaNentvichová Romana | OK Dobříš | C | 2058509 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KNC6602 | Votava PetrVotava Petr | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 52894 | 100 Kč |
6LX7000 | Adámek TomášAdámek Tomáš | Neregistrovaní - Navigátoři | zapůjčit | 140 Kč | |
ROZ7350 | Jírová MonikaJírová Monika | OK Roztoky | C | 1415713 | 100 Kč |
KAM7800 | Albrecht VladimírAlbrecht Vladimír | OK Kamenice | C | 981812 | 100 Kč |
PHK7906 | Silný OndřejSilný Ondřej | OK 99 Hradec Králové | C | 2032168 | 100 Kč |
DKP6000 | Malačka MilanMalačka Milan | Oddíl OB Kotlářka | C | 981822 | 100 Kč |
DKP0210 | Malačka MilanMalačka Milan | Oddíl OB Kotlářka | A | 446345 | 100 Kč |
DKP6150 | Malačková JanaMalačková Jana | Oddíl OB Kotlářka | C | 232646 | 100 Kč |
MFP9849 | Šimůnek PetrŠimůnek Petr | Matfyz Praha | 51345 | 100 Kč | |
6KC7550 | Jirkovská KateřinaJirkovská Kateřina | Neregistrovaní | zapůjčit | 140 Kč | |
RIC7901 | Kindl JiříKindl Jiří | OB Říčany | C | 2049633 | 100 Kč |
5VX7950 | Kukačková RenataKukačková Renata | Neregistrovaní-Kuk. | zapůjčit | 140 Kč | |
RIC7303 | Kohoutek JanKohoutek Jan | OB Říčany | C | 2096228 | 100 Kč |
DCE7501 | Vaculovič RadimVaculovič Radim | KOB Dobřichovice | C | 2058524 | 100 Kč |
64C8601 | Kučerová BarboraKučerová Barbora | Ekonom Praha Outdoor | zapůjčit | 140 Kč | |
PDY8102 | Pavlík MojmírPavlík Mojmír | Běhej Poděbrady | C | 2115748 | 100 Kč |
ZVO7951 | Mikulová ZuzanaMikulová Zuzana | OB SK Zvole | C | 2099503 | 100 Kč |
KAM7451 | Víšková AlenaVíšková Alena | OK Kamenice | C | 51618 | 100 Kč |
DKP7800 | Míka PavelMíka Pavel | Oddíl OB Kotlářka | C | 2102787 | 100 Kč |
DOR7800 | Hronza JanHronza Jan | OK Dobříš | C | 2067308 | 100 Kč |
DOR7600 | Janda PavelJanda Pavel | OK Dobříš | C | 2044882 | 100 Kč |
DOR6100 | Kopáček JiříKopáček Jiří | OK Dobříš | 443077 | 100 Kč | |
DOR6450 | Kopáčková AlenaKopáčková Alena | OK Dobříš | C | 436940 | 100 Kč |
DOR7200 | Lorenc VáclavLorenc Václav | OK Dobříš | C | 2058507 | 100 Kč |
DOR7701 | Peckl MartinPeckl Martin | OK Dobříš | 2111617 | 100 Kč | |
DOR6600 | Petrilák MiroslavPetrilák Miroslav | OK Dobříš | 2092439 | 100 Kč | |
84S9150 | Petrvalská OlíviaPetrvalská Olívia | (SVK) Klub OB ATU Košice | 2020723 | 100 Kč | |
ROU6401 | Pohořalý DobroslavPohořalý Dobroslav | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2023803 | 100 Kč |
ROU6850 | Pohořalá KarolínaPohořalá Karolína | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2023951 | 100 Kč |
TEP7700 | Bercha ŠimonBercha Šimon | Tempo Praha | C | 416133 | 150 Kč |
DKP7101 | Elleder DanielElleder Daniel | Oddíl OB Kotlářka | C | 2800307 | 150 Kč |