Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJC1151 | Mrázková BertaMrázková Berta | Sportcentrum Jičín | C | 771771 | 90 Kč |
PHK1056 | Vítková EliškaVítková Eliška | OK 99 Hradec Králové | C | 9431 | 90 Kč |
TUV0951 | Válková KarolínaVálková Karolína | SOK TJ Turnov | C | 2120061 | 90 Kč |
TJP1151 | Rypáčková ŠárkaRypáčková Šárka | TJ Sokol Troja | C | 426455 | 90 Kč |
JEN1351 | Kutková SáraKutková Sára | OB Jenišovice | C | 2112774 | 90 Kč |
SPC0955 | Matoušková KateřinaMatoušková Kateřina | SPORTICUS team | C | 2148068 | 90 Kč |
SPC1158 | Kalinová LisaKalinová Lisa | SPORTICUS team | C | 515409 | 90 Kč |
SPC1256 | Ouhrabková BáraOuhrabková Bára | SPORTICUS team | C | 2031372 | 90 Kč |
VLI1055 | Zemanová KristýnaZemanová Kristýna | Slavia Liberec orienteering | C | 4402217 | 90 Kč |
NNN1007 | Vozková VeronikaVozková Veronika | Neregistrovaní | 2019214 | 90 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VLI1050 | Pechová MariePechová Marie | Slavia Liberec orienteering | C | 2129242 | 110 Kč |
LOU1051 | Šunková SáraŠunková Sára | SK Moravan Louňovice | C | 2148246 | 110 Kč |
SPC0961 | Kalinová EllaKalinová Ella | SPORTICUS team | C | 515458 | 110 Kč |
TJN0957 | Zurynková LenkaZurynková Lenka | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 2102694 | 110 Kč |
TJN0951 | Růtová AmálkaRůtová Amálka | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 2116464 | 220 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DKP0758 | Gregorová AliceGregorová Alice | Oddíl OB Kotlářka | C | 7208080 | 110 Kč |
VLI0854 | Pechová AlenaPechová Alena | Slavia Liberec orienteering | C | 2125375 | 110 Kč |
RIC0853 | Havlíčková VeronikaHavlíčková Veronika | OB Říčany | C | 2143410 | 110 Kč |
VLI0750 | Ekertová JanaEkertová Jana | Slavia Liberec orienteering | C | 2080993 | 110 Kč |
BZP0850 | Oliveriusová AnnaOliveriusová Anna | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2119205 | 110 Kč |
VSP0850 | Zakouřilová KláraZakouřilová Klára | USK Praha | C | 8009888 | 110 Kč |
TAP0851 | Šimůnková MichaelaŠimůnková Michaela | KOB Tretra Praha | B | 7779755 | 110 Kč |
TAP0854 | Levrincová KláraLevrincová Klára | KOB Tretra Praha | C | 2125374 | 110 Kč |
PLU0888 | Otrubová KarolínaOtrubová Karolína | TJ SOKOL Plumlov | B | 2061810 | 110 Kč |
JEN0752 | Kutková TerezaKutková Tereza | OB Jenišovice | C | 2112732 | 110 Kč |
KSH0852 | Mayerová DanielaMayerová Daniela | OB Kašperské Hory | B | 2116448 | 110 Kč |
LOU0850 | Šunková BertaŠunková Berta | SK Moravan Louňovice | B | 2143397 | 110 Kč |
CHA0754 | Krtičková EsterKrtičková Ester | OK Chrastava | C | 8908 | 110 Kč |
DOR0953 | Petriláková Amálie RebekaPetriláková Amálie Rebeka | OK Dobříš | B | 8028871 | 110 Kč |
TJN0850 | Pavlova LenkaPavlova Lenka | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 2070803 | 110 Kč |
TUR0850 | Heřmánková BáraHeřmánková Bára | OOB TJ Turnov | C | 8062 | 110 Kč |
VPM0851 | Sobotová KateřinaSobotová Kateřina | KOS Slavia Plzeň | B | 434815 | 110 Kč |
DKP0853 | Havlínová JosefínaHavlínová Josefína | Oddíl OB Kotlářka | C | 2103727 | 165 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VLI0551 | Pecková TerezaPecková Tereza | Slavia Liberec orienteering | B | 51600 | 110 Kč |
TJN0655 | Dušková ViktorieDušková Viktorie | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | B | 2102568 | 110 Kč |
CHT0552 | Veselá TerezaVeselá Tereza | OOB SK Chrast | C | 7207628 | 110 Kč |
VSP0550 | Floriánková FrantiškaFloriánková Františka | USK Praha | C | 2021839 | 110 Kč |
LPM0652 | Kožíšková KateřinaKožíšková Kateřina | OK Lokomotiva Plzeň | B | 2082947 | 110 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KAM0358 | Semíková JulieSemíková Julie | OK Kamenice | C | 2080943 | 160 Kč |
VPM0451 | Richtrová KamilaRichtrová Kamila | KOS Slavia Plzeň | A | 8629751 | 160 Kč |
VRL0452 | Randáková AdélaRandáková Adéla | OOS TJ Spartak Vrchlabí | A | 7207062 | 160 Kč |
VPM0456 | Šauli KateřinaŠauli Kateřina | KOS Slavia Plzeň | B | 2060388 | 160 Kč |
CHT0353 | Kropáčková VendulaKropáčková Vendula | OOB SK Chrast | C | 2148235 | 160 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KAM0250 | Semíková LucieSemíková Lucie | OK Kamenice | A | 8670788 | 160 Kč |
VRL0252 | Randáková AlžbětaRandáková Alžběta | OOS TJ Spartak Vrchlabí | B | 7208078 | 160 Kč |
0070001 | Mašatová EliškaMašatová Eliška | 007 - Český Brod | 425518 | 160 Kč | |
VPM0151 | Tokárová ReginaTokárová Regina | KOS Slavia Plzeň | A | 2127865 | 160 Kč |
UOL0253 | Raclavská VlaďkaRaclavská Vlaďka | SOB Olomouc | A | 8004346 | 160 Kč |
LDC0350 | Nehasilová VeronikaNehasilová Veronika | KOB Děčín | B | 505131 | 160 Kč |
VLI0555 | Martanová LeaMartanová Lea | Slavia Liberec orienteering | A | 8662713 | 160 Kč |
SJH0252 | Blažková KateřinaBlažková Kateřina | SOS Jindřichův Hradec | A | 8656531 | 160 Kč |
PHK0151 | Kosová TerezaKosová Tereza | OK 99 Hradec Králové | A | 8660596 | 240 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TAP9755 | Šimůnková GabrielaŠimůnková Gabriela | KOB Tretra Praha | C | 8119755 | 160 Kč |
BZP8750 | Králová VandaKrálová Vanda | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 7260013 | 160 Kč |
CTB8151 | Gregorová KamilaGregorová Kamila | SK OB Chotěboř | E | 8660904 | 160 Kč |
TUR8354 | Rufferová IvaRufferová Iva | OOB TJ Turnov | E | 822282 | 160 Kč |
SJC0151 | Vejražková RozárkaVejražková Rozárka | Sportcentrum Jičín | A | 8000727 | 160 Kč |
DKP8450 | Kolínová KristýnaKolínová Kristýna | Oddíl OB Kotlářka | R | 8450007 | 160 Kč |
DKP8452 | Moravcová KateřinaMoravcová Kateřina | Oddíl OB Kotlářka | zapůjčit | 200 Kč | |
KAM9850 | Zimmerová KateřinaZimmerová Kateřina | OK Kamenice | C | 8028869 | 160 Kč |
SJC9951 | Zlámalová NikolaZlámalová Nikola | Sportcentrum Jičín | R | 8107998 | 160 Kč |
PHK8055 | Vítková LucieVítková Lucie | OK 99 Hradec Králové | C | 9448 | 160 Kč |
VRL7452 | Randáková HelenaRandáková Helena | OOS TJ Spartak Vrchlabí | C | 515185 | 160 Kč |
BOR9051 | Folbrechtová ŠárkaFolbrechtová Šárka | OK Jiskra Nový Bor | C | 1602628 | 160 Kč |
LPU8552 | Udržalová PavlaUdržalová Pavla | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8656526 | 160 Kč |
SCP9050 | Černá EliškaČerná Eliška | OK Sparta Praha | C | 2088205 | 160 Kč |
CHA7850 | Kašková KateřinaKašková Kateřina | OK Chrastava | C | 8670479 | 160 Kč |
CHA9150 | Gorčicová EliškaGorčicová Eliška | OK Chrastava | C | 8197 | 160 Kč |
CET8152 | Pilíková VeronikaPilíková Veronika | TJ Loko Česká Třebová | C | 436953 | 160 Kč |
0110001 | Pangrácová MariePangrácová Marie | 011 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. | 8028804 | 160 Kč | |
KAM9551 | Hlubučková KristýnaHlubučková Kristýna | OK Kamenice | C | 8663175 | 160 Kč |
LPU8357 | Zvěřinová MartinaZvěřinová Martina | OK Lokomotiva Pardubice | E | 8656548 | 160 Kč |
ZBM9153 | Indráková AdélaIndráková Adéla | SK Brno Žabovřesky | E | 8644883 | 160 Kč |
VLI8055 | Kolaja Ehlerová JanaKolaja Ehlerová Jana | Slavia Liberec orienteering | C | 8629817 | 160 Kč |
CTB9451 | Voborníková AlenaVoborníková Alena | SK OB Chotěboř | R | 8660906 | 160 Kč |
NPA9051 | Wiesnerová MonikaWiesnerová Monika | SK LOB Nová Paka | C | 2073708 | 160 Kč |
DKP8853 | Karochová SimonaKarochová Simona | Oddíl OB Kotlářka | C | 9944499 | 160 Kč |
EKP9850 | Zurynková MichaelaZurynková Michaela | VŠTJ Ekonom Praha | C | 416340 | 160 Kč |
ZBM9350 | Šimková JohankaŠimková Johanka | SK Brno Žabovřesky | C | 8660401 | 160 Kč |
0160001 | Pecoldová PavlínaPecoldová Pavlína | 016 - Cookies & Pancakes | 8631588 | 160 Kč | |
ASU7751 | Hrobařová LenkaHrobařová Lenka | Magnus Orienteering | C | 9482 | 160 Kč |
TJN8951 | Novotná BarboraNovotná Barbora | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 8263 | 160 Kč |
TJN0251 | Rýdlová MagdalénaRýdlová Magdaléna | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | A | 8662747 | 160 Kč |
TJN8952 | Svobodová BarboraSvobodová Barbora | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 7719 | 160 Kč |
KSU9393 | Turczerová HanaTurczerová Hana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8670790 | 160 Kč |
PGP8851 | Jelínková ZoraJelínková Zora | SK Praga | C | 232167 | 160 Kč |
STH0251 | Chrástová TerezaChrástová Tereza | SK Studenec | A | 8656737 | 160 Kč |
SHK9151 | Chmelařová MichaelaChmelařová Michaela | OK Slavia Hradec Králové | C | 8044394 | 160 Kč |
SHK9051 | Mechlová LenkaMechlová Lenka | OK Slavia Hradec Králové | E | 8642186 | 160 Kč |
PGP8556 | Matějů MartinaMatějů Martina | SK Praga | E | 8680605 | 160 Kč |
PGP9850 | Janovská KateřinaJanovská Kateřina | SK Praga | R | 8350120 | 160 Kč |
KPY8650 | Procházková ZuzanaProcházková Zuzana | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 7210815 | 240 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHA8753 | Němcová AndreaNěmcová Andrea | OK Chrastava | C | 4127 | 160 Kč |
0010001 | Pangrácová AnnaPangrácová Anna | 001 - SK SKIVELO | 2103250 | 160 Kč | |
DKP8350 | Karbanová VendulaKarbanová Vendula | Oddíl OB Kotlářka | C | 51759 | 160 Kč |
LTU9250 | Bendáková EliškaBendáková Eliška | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 681889 | 160 Kč |
23P8500 | Drągowska MalwinaDrągowska Malwina | (POL) OK!Sport Warszawa | 886617 | 160 Kč | |
TUR8650 | Luštická LucieLuštická Lucie | OOB TJ Turnov | C | 876522 | 160 Kč |
FSP8989 | Rydlová EvaRydlová Eva | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 8660480 | 160 Kč |
TUR9466 | Soroka MartynaSoroka Martyna | OOB TJ Turnov | C | 8666004 | 160 Kč |
TUR9358 | Kochová NikolaKochová Nikola | OOB TJ Turnov | C | 9935817 | 160 Kč |
SJC8551 | Srpová ZuzanaSrpová Zuzana | Sportcentrum Jičín | C | 9969 | 160 Kč |
BOR8850 | Šákrová MichaelaŠákrová Michaela | OK Jiskra Nový Bor | C | 7880102 | 160 Kč |
LPU8660 | Žemličková LenkaŽemličková Lenka | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8033255 | 160 Kč |
VLI8650 | Szenczi KristýnaSzenczi Kristýna | Slavia Liberec orienteering | C | 2058475 | 160 Kč |
VLI8456 | Kopcová MichaelaKopcová Michaela | Slavia Liberec orienteering | C | 52533 | 160 Kč |
XHK9150 | Lamichová MartinaLamichová Martina | MTBO Hradec Králové | 8660523 | 160 Kč | |
DCE7950 | Zeman KláraZeman Klára | KOB Dobřichovice | C | 2113474 | 160 Kč |
PGP8656 | Masopustová ElisMasopustová Elis | SK Praga | C | 8662717 | 160 Kč |
SMR8754 | Lukavcová IvanaLukavcová Ivana | SNS Smržovka | C | 8656718 | 160 Kč |
PGP9650 | Kožinová ZuzanaKožinová Zuzana | SK Praga | C | 7003042 | 160 Kč |
PGP6651 | Kožinová JanaKožinová Jana | SK Praga | C | 7210812 | 160 Kč |
JHB9160 | Fencíková LucieFencíková Lucie | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 682632 | 160 Kč |
TAP8650 | Makovská JarmilaMakovská Jarmila | KOB Tretra Praha | C | 7778650 | 160 Kč |
EKP6550 | Janečková DagmarJanečková Dagmar | VŠTJ Ekonom Praha | C | 51594 | 160 Kč |
SPC8259 | Kalinová MarkétaKalinová Markéta | SPORTICUS team | C | 8629752 | 160 Kč |
VLI0252 | Martanová ElinMartanová Elin | Slavia Liberec orienteering | A | 8659420 | 160 Kč |
SJC8765 | Lepšíková EvaLepšíková Eva | Sportcentrum Jičín | C | 8112522 | 160 Kč |
KPY8750 | Dobešová KateřinaDobešová Kateřina | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 301352 | 160 Kč |
TJP9350 | Krausová MartinaKrausová Martina | TJ Sokol Troja | C | 53512 | 160 Kč |
SPC8353 | Bednaříková JanaBednaříková Jana | SPORTICUS team | C | 8660532 | 160 Kč |
SPC8152 | Ouhrabková RadkaOuhrabková Radka | SPORTICUS team | C | 9200521 | 160 Kč |
PGP8754 | Chmelíková TerezaChmelíková Tereza | SK Praga | C | 232330 | 240 Kč |
FSP8353 | Čechová JanaČechová Jana | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 8476 | 240 Kč |
VSP7650 | Městková KateřinaMěstková Kateřina | USK Praha | C | 51746 | 320 Kč |
0330001 | Němečková EliškaNěmečková Eliška | 033 - Glede team | 307416 | 320 Kč | |
EKP8459 | Černá HanaČerná Hana | VŠTJ Ekonom Praha | C | 7207027 | 320 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
LPU8352 | Odvodyová ŠárkaOdvodyová Šárka | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8352000 | 160 Kč |
LPU6052 | Knapová IvaKnapová Iva | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8648581 | 160 Kč |
KPY8250 | Kopecká MagdalénaKopecká Magdaléna | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 2148140 | 160 Kč |
SCP8257 | Tesařová AnnaTesařová Anna | OK Sparta Praha | C | 51567 | 160 Kč |
TAP8462 | Hejtmánková KateřinaHejtmánková Kateřina | KOB Tretra Praha | C | 53640 | 160 Kč |
VRL7752 | Kutlvašrová VlaďkaKutlvašrová Vlaďka | OOS TJ Spartak Vrchlabí | C | 2060275 | 160 Kč |
SJC8151 | Uhlíková ŠárkaUhlíková Šárka | Sportcentrum Jičín | C | 7207702 | 160 Kč |
VSP7450 | Svobodová JitkaSvobodová Jitka | USK Praha | C | 9102142 | 160 Kč |
CTB8351 | Šťastná LenkaŠťastná Lenka | SK OB Chotěboř | C | 2082926 | 160 Kč |
CHT8052 | Zoulíková IvetaZoulíková Iveta | OOB SK Chrast | C | 7207872 | 160 Kč |
CHA8050 | Lankašová BarboraLankašová Barbora | OK Chrastava | C | 4212 | 160 Kč |
KRN8383 | Jiříčková BětkaJiříčková Bětka | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 8654901 | 160 Kč |
VLI8051 | Mokrá JulieMokrá Julie | Slavia Liberec orienteering | C | 9102561 | 160 Kč |
0240002 | Jitka JakubskáJitka Jakubská | 024 - Jak | 2124803 | 160 Kč | |
0170002 | Blažková KristinaBlažková Kristina | 017 - Bludní tuleni | 7300472 | 240 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
46P7700 | Biolik AgnieszkaBiolik Agnieszka | (POL) Trackcourse | 8197778 | 160 Kč | |
BZP7651 | Papicová SilviePapicová Silvie | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2113471 | 160 Kč |
SRK6752 | Kosová MichaelaKosová Michaela | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 8660597 | 160 Kč |
5IX7550 | Tomandlová RadkaTomandlová Radka | NOK HoRa | 2099521 | 160 Kč | |
VPM7852 | Šauli IvaŠauli Iva | KOS Slavia Plzeň | C | 2060395 | 160 Kč |
VLI7755 | Peteráčová Hyxová RadkaPeteráčová Hyxová Radka | Slavia Liberec orienteering | C | 2032117 | 160 Kč |
SKV7952 | Savičová GabrielaSavičová Gabriela | TJ Slovan Karlovy Vary | C | 51738 | 160 Kč |
SPC7955 | Rypáčková DanaRypáčková Dana | SPORTICUS team | C | 8660559 | 160 Kč |
CHA7750 | Pachnerová DominikaPachnerová Dominika | OK Chrastava | C | 7500077 | 160 Kč |
PLU7852 | Otrubová JohanaOtrubová Johana | TJ SOKOL Plumlov | C | 995816 | 160 Kč |
LOU7550 | Šunková KarolínaŠunková Karolína | SK Moravan Louňovice | C | 2143334 | 160 Kč |
CHA7952 | Krtičková MichaelaKrtičková Michaela | OK Chrastava | C | 8897 | 160 Kč |
LPU7558 | Krpatová ZuzanaKrpatová Zuzana | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2035734 | 160 Kč |
TJN7650 | Pavlova IrenaPavlova Irena | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 2073667 | 160 Kč |
OKP7350 | Balusková IdaBalusková Ida | SK OK 24 Praha | C | 681852 | 160 Kč |
JHB6553 | Fencíková VladislavaFencíková Vladislava | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 7204508 | 160 Kč |
TUR7777 | Heřmánková PavlaHeřmánková Pavla | OOB TJ Turnov | C | 8680599 | 160 Kč |
LTU7851 | Komárková LucieKomárková Lucie | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 8662725 | 160 Kč |
VPM7250 | Sobotová JanaSobotová Jana | KOS Slavia Plzeň | C | 1420788 | 160 Kč |
TAP7752 | Cichrová IvetaCichrová Iveta | KOB Tretra Praha | C | 2111618 | 240 Kč |
PGP7551 | Šimerková OlgaŠimerková Olga | SK Praga | C | 7210932 | 320 Kč |
TJN7652 | Růtová MartinaRůtová Martina | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 2067314 | 320 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BZP7150 | Krotilová MagdalénaKrotilová Magdaléna | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2092416 | 160 Kč |
BZP7351 | Petýrková PavlínaPetýrková Pavlína | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2113516 | 160 Kč |
SNA7155 | Douchová JaroslavaDouchová Jaroslava | TJ START Náchod | C | 9606 | 160 Kč |
LCV7351 | Krausová MarcelaKrausová Marcela | TJ Lokomotiva Chomutov | C | 253153 | 160 Kč |
EKP6252 | Pecková IvanaPecková Ivana | VŠTJ Ekonom Praha | C | 51601 | 160 Kč |
SJC7451 | Škorpilová JanaŠkorpilová Jana | Sportcentrum Jičín | C | 211303 | 160 Kč |
VRL7052 | Hančová AliceHančová Alice | OOS TJ Spartak Vrchlabí | C | 206480 | 160 Kč |
SOB7151 | Janečková VeronikaJanečková Veronika | SOBSA | C | 53017 | 160 Kč |
VSP7051 | Novotná Neyrinck MarkétaNovotná Neyrinck Markéta | USK Praha | C | 7911 | 160 Kč |
SJC7253 | Hanušová ZdenaHanušová Zdena | Sportcentrum Jičín | C | 8092929 | 160 Kč |
VLI7451 | Podrábská MariePodrábská Marie | Slavia Liberec orienteering | C | 1400433 | 160 Kč |
VRL7353 | Smith LucieSmith Lucie | OOS TJ Spartak Vrchlabí | C | 2096241 | 160 Kč |
VSP7453 | Zakouřilová HelenaZakouřilová Helena | USK Praha | C | 8002888 | 160 Kč |
EKP6250 | Hubáčková JanaHubáčková Jana | VŠTJ Ekonom Praha | C | 51295 | 160 Kč |
EKP7053 | Zurynková JanaZurynková Jana | VŠTJ Ekonom Praha | C | 515496 | 160 Kč |
TTR7251 | Nešporová MarieNešporová Marie | OOB Třebíč | C | 52242 | 160 Kč |
VPM7451 | Richtrová LucieRichtrová Lucie | KOS Slavia Plzeň | C | 331267 | 160 Kč |
LDC7150 | Nehasilová ZuzanaNehasilová Zuzana | KOB Děčín | C | 7121314 | 160 Kč |
AOP7151 | Kostková JanaKostková Jana | Orientační Běh Opava | C | 8648553 | 160 Kč |
VLI7452 | Martanová DanielaMartanová Daniela | Slavia Liberec orienteering | C | 2042502 | 160 Kč |
LME6850 | Gabryšová TerezaGabryšová Tereza | SK Los Mělník | C | 515051 | 160 Kč |
KOR7451 | Sedláčková PetraSedláčková Petra | OB DDM Kostelec nad Orlicí | C | 2106724 | 160 Kč |
FYD7299 | Macháčková MichaelaMacháčková Michaela | Jizerský klub OB Frýdlant | C | 8328 | 160 Kč |
STH7451 | Junková PetraJunková Petra | SK Studenec | C | 220254 | 160 Kč |
SHK7252 | Dohnálková JanaDohnálková Jana | OK Slavia Hradec Králové | C | 51131 | 160 Kč |
KAM6951 | Valášková ŠárkaValášková Šárka | OK Kamenice | C | 232393 | 240 Kč |
KAM7350 | Škvorová ZuzanaŠkvorová Zuzana | OK Kamenice | C | 52273 | 240 Kč |
TAP7152 | Melišíková RadkaMelišíková Radka | KOB Tretra Praha | C | 2081352 | 320 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PHK6756 | Kavalírová KateřinaKavalírová Kateřina | OK 99 Hradec Králové | C | 9833 | 160 Kč |
HCE6450 | Kettnerová LenkaKettnerová Lenka | TJ Hostivice | C | 7202877 | 160 Kč |
LTU6951 | Bendáková JitkaBendáková Jitka | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2085652 | 160 Kč |
LTU6752 | Stodůlková LenkaStodůlková Lenka | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 206478 | 160 Kč | |
SMB6551 | Pološčuková MonikaPološčuková Monika | SKOB Mladá Boleslav | C | 7722 | 160 Kč |
ZVO6451 | Zimmerová LenkaZimmerová Lenka | OB SK Zvole | C | 428220 | 160 Kč |
SJI6051 | Hrstková DanaHrstková Dana | OK Jihlava | C | 7209360 | 160 Kč |
SCP6150 | Kavková DanaKavková Dana | OK Sparta Praha | C | 8222227 | 160 Kč |
KAM6851 | Hlubučková ŠárkaHlubučková Šárka | OK Kamenice | C | 232398 | 160 Kč |
KAM6752 | Čermáková GabrielaČermáková Gabriela | OK Kamenice | C | 232397 | 160 Kč |
OKP6953 | Nováková MarieNováková Marie | SK OK 24 Praha | C | 51681 | 160 Kč |
TAP6851 | Šimůnková MartinaŠimůnková Martina | KOB Tretra Praha | C | 442851 | 160 Kč |
EKP6850 | Koucká IvanaKoucká Ivana | VŠTJ Ekonom Praha | C | 515195 | 160 Kč |
VPM6950 | Tokárová ReginaTokárová Regina | KOS Slavia Plzeň | C | 2067965 | 160 Kč |
UOL6653 | Šimková HanaŠimková Hana | SOB Olomouc | C | 52476 | 160 Kč |
OKP6651 | Nováková IrenaNováková Irena | SK OK 24 Praha | C | 2133898 | 160 Kč |
TJN6150 | Jermanová EvaJermanová Eva | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 425590 | 160 Kč |
FYD6952 | Würzová KateřinaWürzová Kateřina | Jizerský klub OB Frýdlant | C | 515004 | 160 Kč |
PHK6354 | Novotná IvanaNovotná Ivana | OK 99 Hradec Králové | C | 219239 | 160 Kč |
TUV6851 | Sokolářová JitkaSokolářová Jitka | SOK TJ Turnov | C | 7209436 | 160 Kč |
DKP6750 | Klašková KateřinaKlašková Kateřina | Oddíl OB Kotlářka | C | 49806 | 160 Kč |
BOR6951 | Rejholcová AndreaRejholcová Andrea | OK Jiskra Nový Bor | C | 2051490 | 240 Kč |
NNN1008 | Krakorová IvaKrakorová Iva | Neregistrovaní | 887916 | 320 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DCE5450 | Procházková MilušeProcházková Miluše | KOB Dobřichovice | C | 1954721 | 160 Kč |
DCE5550 | Mrázová PavlaMrázová Pavla | KOB Dobřichovice | C | 7868 | 160 Kč |
BZP5850 | Kujanová MartinaKujanová Martina | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 301647 | 160 Kč |
23P6250 | Drągowska MarzenaDrągowska Marzena | (POL) OK!Sport Warszawa | 887229 | 160 Kč | |
SJC6151 | Benešová IvaBenešová Iva | Sportcentrum Jičín | C | 886513 | 160 Kč |
LTU6352 | Hanušová JitkaHanušová Jitka | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2085638 | 160 Kč |
KPY6051 | Kohlová AlenaKohlová Alena | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 53182 | 160 Kč |
2HD5750 | Kuleva AngelinaKuleva Angelina | (GER) Angy OL | 8101105 | 160 Kč | |
PEN6350 | Kábrtová IvaKábrtová Iva | OK RECO Sport | C | 2113055 | 160 Kč |
LTU6351 | Petrželová AlenaPetrželová Alena | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2085658 | 160 Kč |
HAV6250 | Sochorová HanaSochorová Hana | OB Havířov | C | 1421893 | 160 Kč |
JEN6451 | Švarcová LenkaŠvarcová Lenka | OB Jenišovice | C | 682110 | 160 Kč |
DOR6150 | Bochenková JanaBochenková Jana | OK Dobříš | C | 232174 | 240 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KCK5756 | Flašarová MarieFlašarová Marie | KOB Český Krumlov | C | 49615 | 160 Kč |
LPU5654 | Novotná JiřinaNovotná Jiřina | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2125366 | 160 Kč |
73P5650 | Olbrycht AnnaOlbrycht Anna | (POL) OLBnO | 412377 | 160 Kč | |
DCE5650 | Štrossová JiřinaŠtrossová Jiřina | KOB Dobřichovice | C | 7870 | 160 Kč |
CHA5550 | Bradnová VěraBradnová Věra | OK Chrastava | C | 8162 | 160 Kč |
TUR5650 | Konopáčová JanaKonopáčová Jana | OOB TJ Turnov | C | 8208 | 160 Kč |
PGP5851 | Jelínková RadanaJelínková Radana | SK Praga | C | 301361 | 160 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TAP5452 | Hejtmánková AlenaHejtmánková Alena | KOB Tretra Praha | C | 53641 | 110 Kč |
VLI5151 | Bednaříková Olga MarieBednaříková Olga Marie | Slavia Liberec orienteering | C | 8309 | 110 Kč |
VLI5150 | Karmazínová IvanaKarmazínová Ivana | Slavia Liberec orienteering | C | 2131185 | 110 Kč |
SCP5450 | Zavadilová NaďaZavadilová Naďa | OK Sparta Praha | C | 336750 | 110 Kč |
VLI5152 | Pachnerová JaroslavaPachnerová Jaroslava | Slavia Liberec orienteering | C | 2059769 | 110 Kč |
TUR5151 | Tvrdková EvaTvrdková Eva | OOB TJ Turnov | C | 303959 | 110 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BOV4852 | Sikorová MarieSikorová Marie | TJ Baník Ostrava OKD | C | 2092387 | 110 Kč |
UVP4850 | Kohoutová JitřenkaKohoutová Jitřenka | Slovan Praha | C | 51265 | 110 Kč |
CHA4650 | Kašková EvaKašková Eva | OK Chrastava | C | 8152 | 110 Kč |
PGP4050 | Haňkovská JanaHaňkovská Jana | SK Praga | C | 8200025 | 110 Kč |
ZLH4850 | Novotná LudmilaNovotná Ludmila | OOB TJ Zlaté Hory | C | 52763 | 110 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TUR4250 | Folprechtová MarieFolprechtová Marie | OOB TJ Turnov | C | 8212 | 110 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BOR1101 | Nehasil FrantišekNehasil František | OK Jiskra Nový Bor | C | 7131415 | 90 Kč |
DKP1100 | Karban OndřejKarban Ondřej | Oddíl OB Kotlářka | C | 90 Kč | |
CTB1101 | Šťastný AntonínŠťastný Antonín | SK OB Chotěboř | C | 51830 | 90 Kč |
LOU1200 | Šunka HubertŠunka Hubert | SK Moravan Louňovice | C | 2143387 | 90 Kč |
CHA1000 | Krtička JáchymKrtička Jáchym | OK Chrastava | C | 553441 | 90 Kč |
STH1201 | Junek KryštofJunek Kryštof | SK Studenec | C | 7202572 | 90 Kč |
VLI1201 | Votava VojtěchVotava Vojtěch | Slavia Liberec orienteering | C | 2090845 | 90 Kč |
0240003 | Pavel JakubskýPavel Jakubský | 024 - Jak | 2120625 | 90 Kč | |
0240004 | Filip JakubskýFilip Jakubský | 024 - Jak | 2120646 | 90 Kč | |
VLI1000 | Přinda VojtěchPřinda Vojtěch | Slavia Liberec orienteering | C | 49967 | 90 Kč |
TUR0912 | Louda MatyášLouda Matyáš | OOB TJ Turnov | C | 2144118 | 90 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TUR0909 | Žemlík EduardŽemlík Eduard | OOB TJ Turnov | C | 2119202 | 110 Kč |
PGP0903 | Svítil MartinSvítil Martin | SK Praga | C | 2108914 | 110 Kč |
TAP1004 | Čeněk MatyášČeněk Matyáš | KOB Tretra Praha | C | 2148117 | 110 Kč |
BZP1002 | Oliverius FilipOliverius Filip | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2127889 | 110 Kč |
VLI0903 | Pešík MatoušPešík Matouš | Slavia Liberec orienteering | C | 2113359 | 110 Kč |
0120001 | Svensson SamuelSvensson Samuel | 012 - (SWE) Soderhamns orienteringsklubb | 2088385 | 110 Kč | |
VLI0906 | Maděra JakubMaděra Jakub | Slavia Liberec orienteering | C | 2126375 | 110 Kč |
SKV1001 | Štěrba Lukᚊtěrba Lukáš | TJ Slovan Karlovy Vary | C | 2045223 | 110 Kč |
JEN0902 | Kutek MatějKutek Matěj | OB Jenišovice | C | 2113046 | 110 Kč |
DKP1002 | Machar DanMachar Dan | Oddíl OB Kotlářka | C | 8080823 | 110 Kč |
RIC1003 | Prox JanProx Jan | OB Říčany | C | 2127588 | 110 Kč |
DKL0901 | Komín MatyášKomín Matyáš | KOB Kladno | C | 2121871 | 110 Kč |
STH1001 | Junek ŠimonJunek Šimon | SK Studenec | C | 7756777 | 110 Kč |
TAP1104 | Bednařík VojtěchBednařík Vojtěch | KOB Tretra Praha | C | 8662341 | 110 Kč |
TAP1002 | Ouhrabka VítOuhrabka Vít | KOB Tretra Praha | C | 2035145 | 110 Kč |
TJN1107 | Zurynek TomášZurynek Tomáš | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 49964 | 110 Kč |
TAP0903 | Cichra PatrikCichra Patrik | KOB Tretra Praha | C | 2113483 | 165 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJC0805 | Pleva StanislavPleva Stanislav | Sportcentrum Jičín | C | 8654389 | 110 Kč |
PGP0706 | Svítil PatrikSvítil Patrik | SK Praga | B | 2103707 | 110 Kč |
SNA0801 | Doucha TomášDoucha Tomáš | TJ START Náchod | C | 9616 | 110 Kč |
ONO0700 | Donda JakubDonda Jakub | SKOB Ostrov | B | 8656617 | 110 Kč |
DOR0800 | Kučera TeodorKučera Teodor | OK Dobříš | C | 2044899 | 110 Kč |
TUR0811 | Karásek VojtěchKarásek Vojtěch | OOB TJ Turnov | C | 1428938 | 110 Kč |
DKP0817 | Junek MatoušJunek Matouš | Oddíl OB Kotlářka | B | 1302784 | 110 Kč |
VLI0811 | Týfa DanielTýfa Daniel | Slavia Liberec orienteering | C | 4411236 | 110 Kč |
PGP0800 | Šimerka OndřejŠimerka Ondřej | SK Praga | B | 2801019 | 220 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SNA0501 | Doucha MartinDoucha Martin | TJ START Náchod | B | 9636 | 110 Kč |
VSP0606 | Meier DavidMeier David | USK Praha | B | 8004347 | 110 Kč |
CHA0605 | Březina KarelBřezina Karel | OK Chrastava | B | 2095974 | 110 Kč |
SCP0600 | Kuc DavidKuc David | OK Sparta Praha | C | 1007532 | 110 Kč |
TTR0502 | Nešpor JiříNešpor Jiří | OOB Třebíč | C | 995847 | 110 Kč |
PLU0501 | Otruba FrantišekOtruba František | TJ SOKOL Plumlov | B | 8667537 | 110 Kč |
DKP0604 | Machar MatějMachar Matěj | Oddíl OB Kotlářka | B | 8080821 | 110 Kč |
DKP0803 | Machar EdaMachar Eda | Oddíl OB Kotlářka | B | 8080822 | 110 Kč |
VLI0702 | Hyxa JanHyxa Jan | Slavia Liberec orienteering | B | 2126343 | 110 Kč |
TUR0500 | Heřmánek PetrHeřmánek Petr | OOB TJ Turnov | B | 8680593 | 110 Kč |
KOR0502 | Sedláček DavidSedláček David | OB DDM Kostelec nad Orlicí | C | 2106740 | 110 Kč |
TAP0615 | Elleder DavidElleder David | KOB Tretra Praha | B | 8116696 | 110 Kč |
VLI0804 | Heczko ErikHeczko Erik | Slavia Liberec orienteering | B | 2113075 | 110 Kč |
VPM0502 | Sobota OndřejSobota Ondřej | KOS Slavia Plzeň | B | 232337 | 110 Kč |
TJN0605 | Zurynek JanZurynek Jan | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | B | 8662746 | 110 Kč |
DKP0610 | Koliáš ŠtěpánKoliáš Štěpán | Oddíl OB Kotlářka | B | 8028856 | 165 Kč |
DKP0705 | Havlín ProkopHavlín Prokop | Oddíl OB Kotlářka | C | 2087696 | 165 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ONO0403 | Donda JiříDonda Jiří | SKOB Ostrov | A | 8631582 | 160 Kč |
VSP0400 | Zakouřil MatyášZakouřil Matyáš | USK Praha | B | 8004888 | 160 Kč |
VPM0300 | Tokár RadimTokár Radim | KOS Slavia Plzeň | A | 8660914 | 160 Kč |
VRL0305 | Procinger JakubProcinger Jakub | OOS TJ Spartak Vrchlabí | B | 8004345 | 160 Kč |
VPM0301 | Šauli FilipŠauli Filip | KOS Slavia Plzeň | A | 8656560 | 160 Kč |
LTU0300 | Šitina Tomᚊitina Tomáš | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | B | 8662708 | 160 Kč |
VPM0503 | Kurz OndřejKurz Ondřej | KOS Slavia Plzeň | A | 1400429 | 160 Kč |
TJN0401 | Tkáč MatějTkáč Matěj | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | A | 8660911 | 160 Kč |
SHK0405 | Kolář ŠimonKolář Šimon | OK Slavia Hradec Králové | A | 8662691 | 160 Kč |
SHK0403 | Dohnálek TomášDohnálek Tomáš | OK Slavia Hradec Králové | B | 8656645 | 160 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SOB0201 | Janeček OndřejJaneček Ondřej | SOBSA | C | 4188 | 160 Kč |
DOR0301 | Kučera JáchymKučera Jáchym | OK Dobříš | A | 8660917 | 160 Kč |
UOL0302 | Krampla Michal JanKrampla Michal Jan | SOB Olomouc | B | 2148133 | 160 Kč |
TTR0101 | Nešpor JanNešpor Jan | OOB Třebíč | B | 7300192 | 160 Kč |
PGP0207 | Charousek MatějCharousek Matěj | SK Praga | C | 246900 | 160 Kč |
VPM0208 | Kurz ŠimonKurz Šimon | KOS Slavia Plzeň | B | 2115069 | 160 Kč |
DOR0409 | Petrilák MatoušPetrilák Matouš | OK Dobříš | A | 8654908 | 160 Kč |
TJN0102 | Růta MatyášRůta Matyáš | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | B | 8659386 | 320 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SOB0001 | Janeček JiříJaneček Jiří | SOBSA | C | 7201191 | 160 Kč |
VSP0000 | Semík JakubSemík Jakub | USK Praha | B | 446363 | 160 Kč |
LTU0001 | Šitina JakubŠitina Jakub | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | B | 8662680 | 160 Kč |
TJN0004 | Pavel MartinPavel Martin | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | B | 2045201 | 160 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJC8702 | Holas ŠtěpánHolas Štěpán | Sportcentrum Jičín | C | 8040808 | 160 Kč |
TUR8900 | Schulhof JanSchulhof Jan | OOB TJ Turnov | C | 8660452 | 160 Kč |
TUR8401 | Váňa MartinVáňa Martin | OOB TJ Turnov | C | 1840303 | 160 Kč |
KAM9300 | Němeček JanNěmeček Jan | OK Kamenice | C | 8648633 | 160 Kč |
SJC8102 | Mrázek JanMrázek Jan | Sportcentrum Jičín | R | 7717777 | 160 Kč |
PHK8005 | Černý MichalČerný Michal | OK 99 Hradec Králové | C | 9360 | 160 Kč |
SNA7105 | Doucha JiříDoucha Jiří | TJ START Náchod | C | 8655470 | 160 Kč |
CHA7800 | Kadavý PetrKadavý Petr | OK Chrastava | C | 2801027 | 160 Kč |
SJC8007 | Uhlík MichalUhlík Michal | Sportcentrum Jičín | C | 8003099 | 160 Kč |
DKP7701 | Kolín JanKolín Jan | Oddíl OB Kotlářka | C | 8007701 | 160 Kč |
PHK7601 | Vítek PetrVítek Petr | OK 99 Hradec Králové | C | 2144189 | 160 Kč |
SPC8211 | Kalina MiroslavKalina Miroslav | SPORTICUS team | C | 7201206 | 160 Kč |
PHK7107 | Mašata RomanMašata Roman | OK 99 Hradec Králové | C | 515050 | 160 Kč |
PHK8900 | Šabatka ZdeněkŠabatka Zdeněk | OK 99 Hradec Králové | C | 8660923 | 160 Kč |
ROZ6900 | Šimík DanielŠimík Daniel | OK Roztoky | C | 8662318 | 160 Kč |
RIC7902 | Havlíček JanHavlíček Jan | OB Říčany | C | 8667980 | 160 Kč |
TUR8700 | Luštický MartinLuštický Martin | OOB TJ Turnov | R | 7092626 | 160 Kč |
TUR9901 | Karatsiolis KryštofKaratsiolis Kryštof | OOB TJ Turnov | A | 8680600 | 160 Kč |
FSP7612 | Hrouda MartinHrouda Martin | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 7207862 | 160 Kč |
KPY8600 | Kohl OndřejKohl Ondřej | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 301370 | 160 Kč |
PHK7605 | Kadeřávek PetrKadeřávek Petr | OK 99 Hradec Králové | C | 9399 | 160 Kč |
SJI7313 | Prášil MarekPrášil Marek | OK Jihlava | R | 8116817 | 160 Kč |
TUR9301 | Zakouřil VítZakouřil Vít | OOB TJ Turnov | C | 8680575 | 160 Kč |
KAM7600 | Pašek FrantišekPašek František | OK Kamenice | C | 523000 | 160 Kč |
TZL8601 | Polášek JanPolášek Jan | SKOB Zlín | C | 52340 | 160 Kč |
LPU8002 | Udržal TomášUdržal Tomáš | OK Lokomotiva Pardubice | R | 8656530 | 160 Kč |
STE5809 | Václavek TomášVáclavek Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 8655374 | 160 Kč |
CTB7902 | Hübner JanHübner Jan | SK OB Chotěboř | C | 2082923 | 160 Kč |
UOL6601 | Krampla TomášKrampla Tomáš | SOB Olomouc | C | 2148092 | 160 Kč |
SPC7604 | Matoušek MartinMatoušek Martin | SPORTICUS team | C | 2109758 | 160 Kč |
TUR8103 | Fodor PetrFodor Petr | OOB TJ Turnov | C | 8680583 | 160 Kč |
TUR7603 | Baier MartinBaier Martin | OOB TJ Turnov | C | 7677777 | 160 Kč |
KYL7000 | Škrabálek JanŠkrabálek Jan | SK SP Kylešovice | C | 2067260 | 160 Kč |
0010002 | Bednařík MarekBednařík Marek | 001 - SK SKIVELO | 2104685 | 160 Kč | |
LPU8208 | Zvěřina PetrZvěřina Petr | OK Lokomotiva Pardubice | R | 8656529 | 160 Kč |
TUR8002 | Oma JakubOma Jakub | OOB TJ Turnov | C | 800320 | 160 Kč |
TUR9003 | Dragowski KubaDragowski Kuba | OOB TJ Turnov | E | 8628698 | 160 Kč |
EKP8511 | Černý OndřejČerný Ondřej | VŠTJ Ekonom Praha | C | 7205000 | 160 Kč |
ZBM7902 | Finstrle LuděkFinstrle Luděk | SK Brno Žabovřesky | C | 8660402 | 160 Kč |
EKP9700 | Koucký MartinKoucký Martin | VŠTJ Ekonom Praha | C | 2032158 | 160 Kč |
EKP6301 | Koucký RomanKoucký Roman | VŠTJ Ekonom Praha | C | 2035738 | 160 Kč |
DOB8002 | Janda MartinJanda Martin | KOB Dobruška | C | 920696 | 160 Kč |
VCB8748 | Vošta ZdeněkVošta Zdeněk | OB České Budějovice | 7207704 | 160 Kč | |
PHK7702 | Vítek TomášVítek Tomáš | OK 99 Hradec Králové | C | 9526 | 160 Kč |
LDC7101 | Nehasil VladislavNehasil Vladislav | KOB Děčín | C | 7111213 | 160 Kč |
VLI7707 | Habán IvoHabán Ivo | Slavia Liberec orienteering | R | 8660474 | 160 Kč |
TAP8511 | Makovský JakubMakovský Jakub | KOB Tretra Praha | C | 7778511 | 160 Kč |
SCP7417 | Boudný JanBoudný Jan | OK Sparta Praha | C | 8116774 | 160 Kč |
PGP6803 | Pospíšil VítekPospíšil Vítek | SK Praga | C | 8659382 | 160 Kč |
KPY8700 | Klomínský VáclavKlomínský Václav | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 8660916 | 160 Kč |
PGP7106 | Janas PetrJanas Petr | SK Praga | C | 7201200 | 160 Kč |
KAM9604 | Šmelík MartinŠmelík Martin | OK Kamenice | C | 682340 | 160 Kč |
AOP0201 | Kostka JiříKostka Jiří | Orientační Běh Opava | A | 8656577 | 160 Kč |
TJN8306 | Janata MartinJanata Martin | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 8303050 | 160 Kč |
TJN8200 | Petr JanPetr Jan | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 8282288 | 160 Kč |
VSP8800 | Samek JakubSamek Jakub | USK Praha | C | 1418767 | 160 Kč |
JPV8917 | Dudík PetrDudík Petr | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52870 | 160 Kč |
KSU7945 | Turczer PetrTurczer Petr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8660457 | 160 Kč |
PHK7701 | Jiran JanJiran Jan | OK 99 Hradec Králové | C | 8662364 | 160 Kč |
STH7801 | Junek PetrJunek Petr | SK Studenec | C | 9090 | 160 Kč |
TJN8901 | Kobr TomášKobr Tomáš | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 8028868 | 160 Kč |
SHK8406 | Komanec VáclavKomanec Václav | OK Slavia Hradec Králové | C | 995807 | 160 Kč |
SJC9401 | Šmejc JakubŠmejc Jakub | Sportcentrum Jičín | C | 9983 | 160 Kč |
PGP7601 | Matějů LubošMatějů Luboš | SK Praga | C | 8662333 | 160 Kč |
DKP7904 | Zděnek PřemyslZděnek Přemysl | Oddíl OB Kotlářka | C | 8414093 | 240 Kč |
TUR7500 | Zakouřil TomášZakouřil Tomáš | OOB TJ Turnov | C | 51726 | 240 Kč |
KAM9900 | Škvor OtaŠkvor Ota | OK Kamenice | A | 981828 | 240 Kč |
DOK8400 | Francke JanFrancke Jan | OK Doksy | C | 688312 | 240 Kč |
AOP9501 | Sklenář MartinSklenář Martin | Orientační Běh Opava | C | 7200365 | 320 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TUR7135 | Žemlík PavelŽemlík Pavel | OOB TJ Turnov | C | 8680592 | 160 Kč |
0050001 | Loudil LukášLoudil Lukáš | 005 - Neregistrovaný | 8116761 | 160 Kč | |
TUR9001 | Hostaš PetrHostaš Petr | OOB TJ Turnov | C | 887159 | 160 Kč |
SCP8501 | Tesař JanTesař Jan | OK Sparta Praha | C | 1400437 | 160 Kč |
VLI6001 | Henych PetrHenych Petr | Slavia Liberec orienteering | C | 515132 | 160 Kč |
VLI8203 | Kopec TomášKopec Tomáš | Slavia Liberec orienteering | C | 52641 | 160 Kč |
KRN6804 | Zavřel MichalZavřel Michal | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52643 | 160 Kč |
VLI8100 | Kolaja JanKolaja Jan | Slavia Liberec orienteering | C | 8627111 | 160 Kč |
STB8101 | Bernášek JiříBernášek Jiří | TJ Stadion Nový Bor | C | 8033290 | 160 Kč |
EKP6701 | Janeček JuraJaneček Jura | VŠTJ Ekonom Praha | C | 8662291 | 160 Kč |
TJN8401 | Král LubošKrál Luboš | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 2103747 | 160 Kč |
TJN7000 | Rýdl JiříRýdl Jiří | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 8662707 | 160 Kč |
FSP7611 | Nitsch KarelNitsch Karel | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 8914 | 160 Kč |
KAM6700 | Škvor MartinŠkvor Martin | OK Kamenice | C | 7040267 | 240 Kč |
LLI9801 | Košek JanKošek Jan | LOK-o Liberec | C | 7205022 | 320 Kč |
SPR5100 | Pilc OldřichPilc Oldřich | SK SKI - SPORT Praděd | C | 8135135 | 320 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJC8205 | Hanzl TomášHanzl Tomáš | Sportcentrum Jičín | C | 8205000 | 160 Kč |
BOR7713 | Nehasil DavidNehasil David | OK Jiskra Nový Bor | C | 8655487 | 160 Kč |
SJC8203 | Lepšík PetrLepšík Petr | Sportcentrum Jičín | C | 8178320 | 160 Kč |
SMB6401 | Žitný Tomᚎitný Tomáš | SKOB Mladá Boleslav | C | 49971 | 160 Kč |
23P8200 | Drągowski PiotrDrągowski Piotr | (POL) OK!Sport Warszawa | 8426644 | 160 Kč | |
LPU8206 | Odvody ZdeněkOdvody Zdeněk | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8206000 | 160 Kč |
SCP8003 | Dubec PavelDubec Pavel | OK Sparta Praha | C | 7260025 | 160 Kč |
DOR7101 | Kučera PavelKučera Pavel | OK Dobříš | C | 8116781 | 160 Kč |
SRK7701 | Morávek MartinMorávek Martin | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 7207351 | 160 Kč |
SCP8201 | Kautský JiříKautský Jiří | OK Sparta Praha | C | 7260018 | 160 Kč |
LPU8303 | Žemlička JanŽemlička Jan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8116799 | 160 Kč |
0090001 | Distler Carl W.Distler Carl W. | 009 - (GER) Berlin TSC | 1411910 | 160 Kč | |
2JD8000 | Schwartz TobiasSchwartz Tobias | (GER) Berliner TSC | 8110680 | 160 Kč | |
0100001 | Klíma KamilKlíma Kamil | 010 - SK Olympia Praha SPS | 8667960 | 160 Kč | |
VLI7900 | Maděra JosefMaděra Josef | Slavia Liberec orienteering | C | 8028859 | 160 Kč |
PLU7917 | Otruba KarelOtruba Karel | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035148 | 160 Kč |
0160002 | Dvořáček DanDvořáček Dan | 016 - Cookies & Pancakes | 8629750 | 160 Kč | |
PLU7931 | Krtička JanKrtička Jan | TJ SOKOL Plumlov | C | 2067929 | 160 Kč |
ASU8049 | Vančura MartinVančura Martin | Magnus Orienteering | C | 51234 | 160 Kč |
6KC7800 | Albrecht DavidAlbrecht David | Neregistrovaní | 8116731 | 160 Kč | |
VLI7300 | Martan JiříMartan Jiří | Slavia Liberec orienteering | C | 8662685 | 160 Kč |
TJN8400 | Janata PavelJanata Pavel | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 7200343 | 160 Kč |
KRN8100 | Hrouza JanHrouza Jan | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 8654914 | 160 Kč |
RUZ7500 | Gregor PetrGregor Petr | TJ Růžená | C | 2088726 | 160 Kč |
SPC8112 | Bednařík JanBednařík Jan | SPORTICUS team | C | 8670468 | 160 Kč |
SMR7902 | Pesničák JanPesničák Jan | SNS Smržovka | C | 8266 | 160 Kč |
0270001 | Kasse JakubKasse Jakub | 027 - HO Jurije Gagarina | 8554 | 160 Kč | |
0170001 | Fröhlich MartinFröhlich Martin | 017 - Bludní tuleni | 7300471 | 240 Kč | |
SCP7500 | Khel RichardKhel Richard | OK Sparta Praha | C | 7202899 | 240 Kč |
VSP6902 | Aschermann JanAschermann Jan | USK Praha | C | 2020710 | 320 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VLI6205 | Poloprutský TomášPoloprutský Tomáš | Slavia Liberec orienteering | C | 888630 | 160 Kč |
TAP7701 | Pucherna JanPucherna Jan | KOB Tretra Praha | C | 7151177 | 160 Kč |
DKP7705 | Gregor MartinGregor Martin | Oddíl OB Kotlářka | C | 2121756 | 160 Kč |
SJC7601 | Pleva StanislavPleva Stanislav | Sportcentrum Jičín | C | 8654390 | 160 Kč |
PGP7510 | Střelba OndřejStřelba Ondřej | SK Praga | C | 8667997 | 160 Kč |
VLI7600 | Ekert VladimírEkert Vladimír | Slavia Liberec orienteering | C | 2058477 | 160 Kč |
46P7600 | Biolik GrzegorzBiolik Grzegorz | (POL) Trackcourse | 8210276 | 160 Kč | |
SRK6802 | Kos MichalKos Michal | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 2073747 | 160 Kč |
VRL7601 | Kutlvašr RudaKutlvašr Ruda | OOS TJ Spartak Vrchlabí | C | 2017664 | 160 Kč |
CHA7604 | Březina JanBřezina Jan | OK Chrastava | C | 2095960 | 160 Kč |
CHA7302 | Sychra ZdeněkSychra Zdeněk | OK Chrastava | C | 2085623 | 160 Kč |
VLI7802 | Peteráč ZdeněkPeteráč Zdeněk | Slavia Liberec orienteering | C | 2080914 | 160 Kč |
CTB7901 | Šťastný KarelŠťastný Karel | SK OB Chotěboř | C | 2087711 | 160 Kč |
CHA7501 | Pachner PavelPachner Pavel | OK Chrastava | C | 7700075 | 160 Kč |
CHA7200 | Danko TomášDanko Tomáš | OK Chrastava | C | 436410 | 160 Kč |
LTU7802 | Kvášovský JakubKvášovský Jakub | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2116474 | 160 Kč |
LOU7600 | Šunka JanŠunka Jan | SK Moravan Louňovice | C | 7205005 | 160 Kč |
LPU7403 | Nekvapil OndřejNekvapil Ondřej | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9201683 | 160 Kč |
TJN7513 | Štembera JanŠtembera Jan | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 8655375 | 160 Kč |
VLI7501 | Mokrý PavelMokrý Pavel | Slavia Liberec orienteering | C | 2058479 | 160 Kč |
0240001 | Jakubský OndřejJakubský Ondřej | 024 - Jak | 7701 | 160 Kč | |
ROU7601 | Hančl MartinHančl Martin | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2085606 | 160 Kč |
FSP7900 | Čech JanČech Jan | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 416195 | 240 Kč |
VLI7701 | Přinda LukášPřinda Lukáš | Slavia Liberec orienteering | C | 8300 | 320 Kč |
TJP7300 | Mička AlešMička Aleš | TJ Sokol Troja | C | 7800365 | 320 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KAM6201 | Semík LubošSemík Luboš | OK Kamenice | C | 52279 | 160 Kč |
EKP6800 | Pecka JanPecka Jan | VŠTJ Ekonom Praha | C | 515152 | 160 Kč |
STB7000 | Průšek PetrPrůšek Petr | TJ Stadion Nový Bor | C | 1418754 | 160 Kč |
SOB7001 | Janeček OndřejJaneček Ondřej | SOBSA | C | 53016 | 160 Kč |
5IX7001 | Tomandl JanTomandl Jan | NOK HoRa | 2090861 | 160 Kč | |
STH7401 | Chrást TomášChrást Tomáš | SK Studenec | C | 7203467 | 160 Kč |
VSP7401 | Zakouřil VáclavZakouřil Václav | USK Praha | C | 8006888 | 160 Kč |
SNA7201 | Sokolář ZdeněkSokolář Zdeněk | TJ START Náchod | C | 2113361 | 160 Kč |
OKP6504 | Novák LiborNovák Libor | SK OK 24 Praha | C | 51680 | 160 Kč |
LME7102 | Izák PavelIzák Pavel | SK Los Mělník | C | 2061860 | 160 Kč |
RIC7406 | Prox JakubProx Jakub | OB Říčany | C | 2111745 | 160 Kč |
PGP7405 | Komín DavidKomín David | SK Praga | C | 9767 | 160 Kč |
PGP6901 | Kabát JanKabát Jan | SK Praga | C | 886298 | 160 Kč |
KPY5701 | Dobeš VáclavDobeš Václav | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 301374 | 160 Kč |
SJH7402 | Blažek PetrBlažek Petr | SOS Jindřichův Hradec | C | 2051486 | 160 Kč |
SHK7100 | Dohnálek PavelDohnálek Pavel | OK Slavia Hradec Králové | C | 1400450 | 160 Kč |
EKP7003 | Zurynek JanZurynek Jan | VŠTJ Ekonom Praha | C | 2102701 | 160 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DCE5500 | Procházka AntonínProcházka Antonín | KOB Dobřichovice | C | 1955315 | 160 Kč |
PHK6503 | Kavalír KarelKavalír Karel | OK 99 Hradec Králové | C | 9650526 | 160 Kč |
VPM6601 | Richtr AlešRichtr Aleš | KOS Slavia Plzeň | C | 660618 | 160 Kč |
BOR5802 | Sucharda JiříSucharda Jiří | OK Jiskra Nový Bor | C | 51542 | 160 Kč |
BOR6600 | Karvánek PetrKarvánek Petr | OK Jiskra Nový Bor | C | 8513 | 160 Kč |
VRL6702 | Hanč JaroslavHanč Jaroslav | OOS TJ Spartak Vrchlabí | C | 438038 | 160 Kč |
VSP6507 | Semík JanSemík Jan | USK Praha | C | 53572 | 160 Kč |
LTU6501 | Hanuš PavelHanuš Pavel | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2085618 | 160 Kč |
ASU6849 | Pavlík RadekPavlík Radek | Magnus Orienteering | C | 8666874 | 160 Kč |
KAM6603 | Hlubuček TomášHlubuček Tomáš | OK Kamenice | C | 232428 | 160 Kč |
LTP6501 | Bruner LubošBruner Luboš | OOB TJ Lokomotiva Teplice | C | 682114 | 160 Kč |
SJI6801 | Rachůnek StanislavRachůnek Stanislav | OK Jihlava | C | 219258 | 160 Kč |
UOL6503 | Šimek RomanŠimek Roman | SOB Olomouc | C | 2011817 | 160 Kč |
BOR6302 | Krejčí JaroslavKrejčí Jaroslav | OK Jiskra Nový Bor | C | 8660925 | 160 Kč |
LDC6802 | Hovorka LadislavHovorka Ladislav | KOB Děčín | C | 7300206 | 160 Kč |
TUV6802 | Šritr MartinŠritr Martin | SOK TJ Turnov | C | 232388 | 160 Kč |
BOR6701 | Beránek PetrBeránek Petr | OK Jiskra Nový Bor | C | 8402 | 160 Kč |
KOR6900 | Vach VladimírVach Vladimír | OB DDM Kostelec nad Orlicí | C | 2106728 | 160 Kč |
VLI6900 | Řezáč PavelŘezáč Pavel | Slavia Liberec orienteering | C | 8680609 | 160 Kč |
DKP6500 | Klaška PavelKlaška Pavel | Oddíl OB Kotlářka | C | 8650 | 160 Kč |
KAM6600 | Valášek PetrValášek Petr | OK Kamenice | C | 52276 | 240 Kč |
LTP6502 | Würz JiříWürz Jiří | OOB TJ Lokomotiva Teplice | C | 7204992 | 240 Kč |
SBR6601 | Sklenář JosefSklenář Josef | SKOB Bruntál | C | 7200586 | 320 Kč |
VPM6904 | Kroupa ŠtěpánKroupa Štěpán | KOS Slavia Plzeň | C | 2060396 | 320 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
HCE5900 | Kettner PavelKettner Pavel | TJ Hostivice | C | 515105 | 160 Kč |
JEN6101 | Mareš HynekMareš Hynek | OB Jenišovice | C | 2067342 | 160 Kč |
BOR6003 | Dikoš PavelDikoš Pavel | OK Jiskra Nový Bor | C | 995805 | 160 Kč |
SCP6001 | Hošek LadislavHošek Ladislav | OK Sparta Praha | C | 1413715 | 160 Kč |
KON6111 | Grepl LadislavGrepl Ladislav | KOB Konice | C | 433100 | 160 Kč |
PEN6200 | Vydra PavelVydra Pavel | OK RECO Sport | C | 2113100 | 160 Kč |
TTR6101 | Nešpor JanNešpor Jan | OOB Třebíč | C | 8663162 | 160 Kč |
PGP6000 | Kožina PetrKožina Petr | SK Praga | C | 8670455 | 160 Kč |
LTU6301 | Petržela PavelPetržela Pavel | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 8662681 | 160 Kč |
HAV6301 | Sochor TomášSochor Tomáš | OB Havířov | C | 515436 | 160 Kč |
TJN6301 | Schindler JiříSchindler Jiří | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 416828 | 160 Kč |
OKP6200 | Novák IvoNovák Ivo | SK OK 24 Praha | C | 51679 | 160 Kč |
JEN6201 | Švarc JiříŠvarc Jiří | OB Jenišovice | C | 682108 | 160 Kč |
FYD6400 | Macháček AlešMacháček Aleš | Jizerský klub OB Frýdlant | C | 8333 | 160 Kč |
VRL6306 | Čivrný PavelČivrný Pavel | OOS TJ Spartak Vrchlabí | C | 995887 | 160 Kč |
TJP5700 | Kraus OtaKraus Ota | TJ Sokol Troja | C | 53514 | 160 Kč |
HOR6302 | Vávra MartinVávra Martin | TJ Jiskra Hořice | C | 2059759 | 160 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TUR5100 | Hudský VlastimilHudský Vlastimil | OOB TJ Turnov | C | 8214 | 160 Kč |
23P5900 | Drągowski RobertDrągowski Robert | (POL) OK!Sport Warszawa | 887222 | 160 Kč | |
KCK5701 | Flašar JanFlašar Jan | KOB Český Krumlov | C | 2080933 | 160 Kč |
LPU5905 | Novotný MiroslavNovotný Miroslav | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2108909 | 160 Kč |
SJC5801 | Beneš JosefBeneš Josef | Sportcentrum Jičín | C | 9907 | 160 Kč |
JHB5702 | Hrstka VladislavHrstka Vladislav | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 995881 | 160 Kč |
SCP4700 | Buriánek JaromírBuriánek Jaromír | OK Sparta Praha | C | 7206545 | 160 Kč |
73P5500 | Olbrycht JanuszOlbrycht Janusz | (POL) OLBnO | 886663 | 160 Kč | |
SCP5900 | Kavka JiříKavka Jiří | OK Sparta Praha | C | 8222225 | 160 Kč |
CHA5500 | Kaška RudolfKaška Rudolf | OK Chrastava | C | 1426021 | 160 Kč |
TAP5802 | Hejtmánek VladimírHejtmánek Vladimír | KOB Tretra Praha | C | 682651 | 160 Kč |
DKP5500 | Špičák AlešŠpičák Aleš | Oddíl OB Kotlářka | C | 8641 | 160 Kč |
TJN5602 | Horák PetrHorák Petr | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 2056301 | 160 Kč |
TJN5604 | Novotný OtakarNovotný Otakar | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 8260 | 160 Kč |
TUR5803 | Konopáč JiříKonopáč Jiří | OOB TJ Turnov | C | 8220 | 160 Kč |
SJI5901 | Zeman JaroslavZeman Jaroslav | OK Jihlava | C | 2085575 | 160 Kč |
0290002 | Hones SeppHones Sepp | 029 - (AUT) 26A | 8116117 | 320 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KBP4500 | Valter PetrValter Petr | KBP Praha | C | 6645 | 110 Kč |
LPU5101 | Knap JanKnap Jan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8116813 | 110 Kč |
LPU5201 | Farář VáclavFarář Václav | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9260 | 110 Kč |
LJN5301 | Šikola AlexejŠikola Alexej | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | C | 446348 | 110 Kč |
VSP5203 | Polák ZdeněkPolák Zdeněk | USK Praha | C | 51740 | 110 Kč |
26A5400 | Hones SeppHones Sepp | (AUT) HSV Ried | 8116117 | 110 Kč | |
VLI5200 | Bednařík LiborBednařík Libor | Slavia Liberec orienteering | C | 8296 | 110 Kč |
VLI4901 | Karmazín PetrKarmazín Petr | Slavia Liberec orienteering | C | 8004352 | 110 Kč |
VRL5002 | Farář JaroslavFarář Jaroslav | OOS TJ Spartak Vrchlabí | C | 2096242 | 110 Kč |
DCE5400 | Jaroš VladimírJaroš Vladimír | KOB Dobřichovice | C | 7210121 | 110 Kč |
JEN5001 | Richtr JiříRichtr Jiří | OB Jenišovice | C | 7777 | 110 Kč |
PGP5000 | Kolský AlexanderKolský Alexander | SK Praga | C | 2073709 | 110 Kč |
TUR5102 | Provazník JiříProvazník Jiří | OOB TJ Turnov | C | 1511127 | 110 Kč |
JEN5201 | Bárta MiroslavBárta Miroslav | OB Jenišovice | C | 7778 | 110 Kč |
VSP5000 | Hořínek JaroslavHořínek Jaroslav | USK Praha | C | 51643 | 110 Kč |
VLI5301 | Škoda PřemekŠkoda Přemek | Slavia Liberec orienteering | C | 9201066 | 110 Kč |
PGP5103 | Jelínek MartinJelínek Martin | SK Praga | C | 232091 | 110 Kč |
VLI5101 | Přinda OldřichPřinda Oldřich | Slavia Liberec orienteering | C | 1302773 | 110 Kč |
TJP5000 | Paukert MilanPaukert Milan | TJ Sokol Troja | C | 336775 | 110 Kč |
VLI4701 | Urválek JiříUrválek Jiří | Slavia Liberec orienteering | C | 1602616 | 110 Kč |
VSP5001 | Uher PetrUher Petr | USK Praha | C | 8666868 | 110 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TUR4801 | Jakubec JindřichJakubec Jindřich | OOB TJ Turnov | C | 8644556 | 110 Kč |
TUV4701 | Pospíšil JiříPospíšil Jiří | SOK TJ Turnov | C | 8323 | 110 Kč |
BOV4802 | Sikora MiroslavSikora Miroslav | TJ Baník Ostrava OKD | C | 2102807 | 110 Kč |
SMB4801 | Hlaváč JaroslavHlaváč Jaroslav | SKOB Mladá Boleslav | C | 7718 | 110 Kč |
SJC3601 | Havlík JaroslavHavlík Jaroslav | Sportcentrum Jičín | C | 8338383 | 110 Kč |
SRK4702 | Hrobař RudolfHrobař Rudolf | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 9798 | 110 Kč |
LBE4600 | Nosál StanislavNosál Stanislav | TJ Lokomotiva Beroun | C | 8805 | 110 Kč |
17A4800 | Böhm EduardBöhm Eduard | (AUT) ASKÖ Salzburg/Henndorf | 1480913 | 110 Kč | |
SNA4501 | Sokolář ZdeněkSokolář Zdeněk | TJ START Náchod | C | 9610 | 110 Kč |
ZLH4800 | Novotný StanislNovotný Stanisl | OOB TJ Zlaté Hory | C | 52762 | 110 Kč |
PZR4417 | Pospíšil JaromírPospíšil Jaromír | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 51994 | 110 Kč |
VLI4900 | Ježek LadislavJežek Ladislav | Slavia Liberec orienteering | C | 253372 | 110 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJP4200 | Hlavatý KarelHlavatý Karel | KČT Slavoj Praha | C | 53507 | 110 Kč |
DCE4401 | Paul JosefPaul Josef | KOB Dobřichovice | C | 301171 | 110 Kč |
TJN4000 | Picek JanPicek Jan | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 434577 | 110 Kč |
TUR4301 | Folprecht EduardFolprecht Eduard | OOB TJ Turnov | C | 51815 | 110 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BOR3600 | Křtěnský JaroslavKřtěnský Jaroslav | OK Jiskra Nový Bor | C | 2090839 | 110 Kč |
UVP3700 | Kohout TomášKohout Tomáš | Slovan Praha | C | 7930 | 110 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DKP1313 | Karban ŠtěpánKarban Štěpán | Oddíl OB Kotlářka | C | 90 Kč | |
SJC1300 | Mrázek EmilMrázek Emil | Sportcentrum Jičín | 500556 | 90 Kč | |
BZP1350 | Cipryánová ViktorieCipryánová Viktorie | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2113489 | 90 Kč |
DKP1500 | Kolín JonášKolín Jonáš | Oddíl OB Kotlářka | C | 9000007 | 90 Kč |
STB1352 | Průšková VeronikaPrůšková Veronika | TJ Stadion Nový Bor | C | 682367 | 90 Kč |
VSP1350 | Neyrinck NinaNeyrinck Nina | USK Praha | C | 2106722 | 90 Kč |
0060002 | Jirounek VojtěchJirounek Vojtěch | 006 - Hřebeč | 2029198 | 90 Kč | |
BOR1151 | Suchardová BernadetteSuchardová Bernadette | OK Jiskra Nový Bor | C | 4652 | 90 Kč |
LPU1451 | Žemličková ViktorieŽemličková Viktorie | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9283 | 90 Kč |
VLI1253 | Pešíková ElaPešíková Ela | Slavia Liberec orienteering | C | 2120641 | 90 Kč |
DCE1850 | Zeman AnnabelZeman Annabel | KOB Dobřichovice | C | 416316 | 90 Kč |
0050002 | Loudil LukášLoudil Lukáš | 005 - Neregistrovaný | zapůjčit | 130 Kč | |
0050003 | Loudil AlešLoudil Aleš | 005 - Neregistrovaný | zapůjčit | 130 Kč | |
VRL1451 | Kutlvašrová MartaKutlvašrová Marta | OOS TJ Spartak Vrchlabí | C | 206476 | 90 Kč |
NNN1002 | Fantapié AlizéeFantapié Alizée | Neregistrovaní | 2078461 | 90 Kč | |
TUV1250 | Procházková SáraProcházková Sára | SOK TJ Turnov | C | 20758 | 90 Kč |
VPM1750 | Hašková VeronikaHašková Veronika | KOS Slavia Plzeň | 2060400 | 90 Kč | |
VLI1252 | Heczková EmmaHeczková Emma | Slavia Liberec orienteering | C | 8862 | 90 Kč |
VLI1300 | Matějů JosefMatějů Josef | Slavia Liberec orienteering | C | 7927 | 90 Kč |
TJN1250 | Dušková DenisaDušková Denisa | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 2134329 | 90 Kč |
TJNxx51 | Janatová EsterJanatová Ester | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 90 Kč | ||
TJNxx01 | Chuchlík VincentChuchlík Vincent | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 90 Kč | ||
BZP1550 | Svítilová VeronikaSvítilová Veronika | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2131197 | 90 Kč |
0190001 | Bártík Vilém Bártík Vilém | 019 - Bumbumbang | 8090145 | 90 Kč | |
TUR1152 | Heřmánková KateřinaHeřmánková Kateřina | OOB TJ Turnov | C | 1403062 | 90 Kč |
0200001 | Proxová VeronikaProxová Veronika | 020 - Proxovi | 2115715 | 90 Kč | |
KRN1300 | Hrouza JanHrouza Jan | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52627 | 90 Kč |
0210001 | Votava JanVotava Jan | 021 - DSVJ | 2106735 | 90 Kč | |
VLI1150 | Týfová EllaTýfová Ella | Slavia Liberec orienteering | C | 4411235 | 90 Kč |
PHK1452 | Jiranová VeronikaJiranová Veronika | OK 99 Hradec Králové | C | 7209426 | 90 Kč |
VLI1251 | Zemanová KarolínaZemanová Karolína | Slavia Liberec orienteering | C | 4411250 | 90 Kč |
TUR1204 | Zakouřil FrantišekZakouřil František | OOB TJ Turnov | C | 51238 | 90 Kč |
0300001 | Čech JanČech Jan | 030 - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 232182 | 90 Kč | |
NNN1010 | Joslová MagdalénaJoslová Magdaléna | Neregistrovaní | zapůjčit | 130 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SNA5052 | Rufferová IvaRufferová Iva | TJ START Náchod | C | 09620 | 90 Kč |
BZP0701 | Cipryán TobiášCipryán Tobiáš | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2113354 | 90 Kč |
BZP7850 | Cipryánová AlenaCipryánová Alena | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 7207851 | 90 Kč |
62X6400 | Pech RichardPech Richard | Och421X | 2148088 | 90 Kč | |
62X7250 | Pechová HelenaPechová Helena | Och421X | 4402220 | 90 Kč | |
LCV4550 | Zenkerová MilušeZenkerová Miluše | TJ Lokomotiva Chomutov | C | 301524 | 90 Kč |
TUR8153 | Omová MichaelaOmová Michaela | OOB TJ Turnov | E | 7205003 | 90 Kč |
VSP7012 | Neyrinck NoelNeyrinck Noel | USK Praha | C | 2067921 | 90 Kč |
LPU8456 | Formánková ZuzanaFormánková Zuzana | OK Lokomotiva Pardubice | 9266 | 90 Kč | |
LPU2251 | Drahorádová ŠtěpánkaDrahorádová Štěpánka | OK Lokomotiva Pardubice | 9254 | 90 Kč | |
LPU2201 | Drahorád CtiradDrahorád Ctirad | OK Lokomotiva Pardubice | zapůjčit | 130 Kč | |
0120002 | Pavlovska PetraPavlovska Petra | 012 - (SWE) Soderhamns orienteringsklubb | 2088400 | 90 Kč | |
NNN1001 | Ekertová JanaEkertová Jana | Neregistrovaní | zapůjčit | 130 Kč | |
NNN1003 | Jonová NatálieJonová Natálie | Neregistrovaní | zapůjčit | 130 Kč | |
0140001 | Novotný VítNovotný Vít | 014 - Maxidum | 416846 | 90 Kč | |
TUV7650 | Procházková LenkaProcházková Lenka | SOK TJ Turnov | C | 2126359 | 90 Kč |
JEN7701 | Kutek PavelKutek Pavel | OB Jenišovice | C | 2134359 | 90 Kč |
JEN8050 | Kutková HanaKutková Hana | OB Jenišovice | C | 2112773 | 90 Kč |
SJI0602 | Rachůnek StanislavRachůnek Stanislav | OK Jihlava | C | 446402 | 90 Kč |
SJI7150 | Rachůnková MarkétaRachůnková Markéta | OK Jihlava | C | 2102817 | 90 Kč |
UOL0104 | Šimek ŠtěpánŠimek Štěpán | SOB Olomouc | C | 52733 | 90 Kč |
VLI0652 | Heczková AnnaHeczková Anna | Slavia Liberec orienteering | C | 302695 | 90 Kč |
VLI6251 | Petrová VěraPetrová Věra | Slavia Liberec orienteering | C | 51218 | 90 Kč |
TAP7755 | Ellederová ZdeňkaEllederová Zdeňka | KOB Tretra Praha | C | 2800307 | 90 Kč |
RIC8350 | Proxová LadaProxová Lada | OB Říčany | C | 2111736 | 90 Kč |
0210002 | Votavova Světlana Votavova Světlana | 021 - DSVJ | zapůjčit | 130 Kč | |
VSP7353 | Floriánková DanielaFloriánková Daniela | USK Praha | C | 2021840 | 90 Kč |
VSP0252 | Floriánková AnežkaFloriánková Anežka | USK Praha | C | 2021841 | 90 Kč |
VPM7800 | Sobota PetrSobota Petr | KOS Slavia Plzeň | C | 01466 | 90 Kč |
NNN1005 | Funke DanielFunke Daniel | Neregistrovaní | zapůjčit | 130 Kč | |
NNN1006 | Matoušková PetraMatoušková Petra | Neregistrovaní | 2134280 | 90 Kč | |
0290001 | Haider AnnaHaider Anna | 029 - (AUT) 26A | 8030860 | 90 Kč | |
0310001 | Stanko NellyStanko Nelly | 031 - Stanko | zapůjčit | 130 Kč | |
0310002 | David NovotnýDavid Novotný | 031 - Stanko | zapůjčit | 130 Kč | |
VLI0950 | Čalounová KláraČalounová Klára | Slavia Liberec orienteering | C | 2134294 | 90 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
0030001 | Svítil PetrSvítil Petr | 003 - PetSvi | 1450170 | 160 Kč | |
JLI7701 | Pešík MichalPešík Michal | OB Jizerky | C | 2120665 | 160 Kč |
JLI7100 | Zaydlar MichalZaydlar Michal | OB Jizerky | C | 301631 | 160 Kč |
TUR9451 | Pacheco LizethPacheco Lizeth | OOB TJ Turnov | C | zapůjčit | 200 Kč |
0060001 | Jirounková PetraJirounková Petra | 006 - Hřebeč | 2134288 | 160 Kč | |
BOR7456 | Janatová MarkétaJanatová Markéta | OK Jiskra Nový Bor | C | 8432 | 160 Kč |
TJP8950 | Hanáková TerKaHanáková TerKa | TJ Sokol Troja | C | 981824 | 160 Kč |
TUV7051 | Válková MartinaVálková Martina | SOK TJ Turnov | C | 2120071 | 160 Kč |
0150001 | Vilt LukášVilt Lukáš | 015 - Neregistrovaný | 51724 | 160 Kč | |
JHB8110 | Zdobinský PavelZdobinský Pavel | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 2106725 | 160 Kč |
VLI7750 | Heczková BohdanaHeczková Bohdana | Slavia Liberec orienteering | C | 7200363 | 160 Kč |
PDY6700 | Sehnal TomášSehnal Tomáš | Běhej Poděbrady | C | 2088723 | 160 Kč |
DOR6600 | Petrilák MiroslavPetrilák Miroslav | OK Dobříš | C | 2092439 | 160 Kč |
DOR7656 | Petriláková PetraPetriláková Petra | OK Dobříš | C | 2092419 | 160 Kč |
0130001 | Juklíček JakubJuklíček Jakub | 013 - ZuKuŠi | 2134340 | 160 Kč | |
0130002 | Juklíčková ZuzanaJuklíčková Zuzana | 013 - ZuKuŠi | 2134330 | 160 Kč | |
TUR7702 | Heřmánek MichalHeřmánek Michal | OOB TJ Turnov | C | 51124 | 160 Kč |
VSP7304 | Floriánek JanFloriánek Jan | USK Praha | C | 2032112 | 160 Kč |
0220001 | Holečková ŽanetHolečková Žanet | 022 - NNN | zapůjčit | 200 Kč | |
0230001 | Karafiátová LucieKarafiátová Lucie | 023 - Karafiáti | 2134251 | 160 Kč | |
0250001 | Tuma PetrTuma Petr | 025 - Bokovka | zapůjčit | 200 Kč | |
0260001 | Hrouda ŠtěpánHrouda Štěpán | 026 - Líný Drzý Holky | 9101110 | 160 Kč | |
0280001 | Zikmund JiříZikmund Jiří | 028 - AC SLOVAN LIBEREC | zapůjčit | 200 Kč | |
0280002 | Kristýna MorcováKristýna Morcová | 028 - AC SLOVAN LIBEREC | zapůjčit | 200 Kč | |
NNN1004 | Toman JiříToman Jiří | Neregistrovaní | 331581 | 160 Kč | |
DCE6100 | Pavlů JaroslavPavlů Jaroslav | KOB Dobřichovice | C | 232041 | 160 Kč |
LLI7608 | Špidla KryštofŠpidla Kryštof | LOK-o Liberec | C | 2148108 | 160 Kč |
SCP7850 | Khelová PetraKhelová Petra | OK Sparta Praha | C | 416140 | 160 Kč |
EKP7257 | Konečná MarcelaKonečná Marcela | VŠTJ Ekonom Praha | C | 8662277 | 160 Kč |
VSP7301 | Arnošt KamilArnošt Kamil | USK Praha | C | 2044896 | 160 Kč |
DOR0455 | Arnoštová VeronikaArnoštová Veronika | OK Dobříš | B | 434596 | 160 Kč |
DOR7652 | Arnoštová KateřinaArnoštová Kateřina | OK Dobříš | C | 8857 | 160 Kč |
NNN1009 | Josl JanJosl Jan | Neregistrovaní | 2111748 | 160 Kč | |
VLI6801 | Čaloun MichalČaloun Michal | Slavia Liberec orienteering | C | 2109695 | 160 Kč |
SJC0156 | Matějková BarboraMatějková Barbora | Sportcentrum Jičín | A | 8191119 | 160 Kč |
ASU8282 | Mesiarkinová KamilaMesiarkinová Kamila | Magnus Orienteering | C | 7200319 | 160 Kč |
DOR0405 | Snížek MartinSnížek Martin | OK Dobříš | B | 2042541 | 160 Kč |
DOR0406 | Snížek OndřejSnížek Ondřej | OK Dobříš | B | 2042548 | 160 Kč |