Přihlášky závodu: Žebříček B-Morava

Datum:
14.05.2016
Místo konání:
Zlín - Podhoří, ZŠ M. Alše
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21K     D21B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     DH10N     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21K     H21B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     HDR     P     T    
2.10 km, 105 m, 7 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava C 7003005 100 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno C 446326 100 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc C 2069085 100 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc C 2088144 100 Kč
TZL0651 Kusáková Valentýna SKOB Zlín C 53896 100 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 100 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice C 253362 100 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno C 2083392 100 Kč
TZL0650 Rosíková Růžena Eliška SKOB Zlín C 08594 100 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2067211 100 Kč
43S0750 Baloghová Zora (SVK) Športový klub Sandberg 2028798 100 Kč
KON0799 Jílková Pavla KOB Konice C 2069073 100 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 100 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 100 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 230671 100 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 100 Kč
3.00 km, 105 m, 7 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava C 436929 100 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 416126 100 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8658 100 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava C 8796 100 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín C 53853 100 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín C 53354 100 Kč
TZL0552 Matochová Adéla SKOB Zlín C 53831 100 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž B 53811 100 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín B 2091565 100 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 100 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice C 2049511 100 Kč
TZL0452 Kolaříková Eliška SKOB Zlín C 8612 100 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno C 232389 100 Kč
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice C 2069072 100 Kč
TZL0453 Březinová Zuzana SKOB Zlín C 8585 100 Kč
TZL0454 Dynková Alžběta SKOB Zlín C 8581 100 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno C 102 100 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov C 981840 100 Kč
TBM0559 Králová Denisa KOS TJ Tesla Brno C 100 Kč
LCE0452 Šotová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091540 100 Kč
3.80 km, 125 m, 10 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 436422 100 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec B 49381 100 Kč
OTK0351 Panovcová Anita OOB TJ Jiskra Otrokovice B 426381 100 Kč
TBM0359 Sedlářová Jolana KOS TJ Tesla Brno B 446369 100 Kč
SOP0350 Hájková Lucie OOB TJ Slezan Opava A 7204988 100 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 253379 100 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B 2091544 100 Kč
OTK0350 Riesslerová Eliška OOB TJ Jiskra Otrokovice B 331701 100 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 100 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 100 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice B 52682 100 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice B 889310 100 Kč
LCE0350 Janků Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice B 889306 100 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 416074 100 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 1400427 100 Kč
LCE0260 Šmelíková Dorota OOB TJ Slovan Luhačovice B 338218 100 Kč
KSU0393 Tesařová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058487 100 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín B 08924 100 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín B 2091554 100 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 53866 100 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín B 2091546 100 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 100 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno B 361987 100 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering C 7203336 100 Kč
VIC0259 Kůstková Barbora OB Vizovice C 425422 100 Kč
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno B 232032 100 Kč
4.70 km, 185 m, 11 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec B 49360 180 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 180 Kč
SOP0050 Hájková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 515149 180 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7204985 180 Kč
UOL0151 Vránová Eliška SOB Olomouc C 682663 180 Kč
LCE0055 Malotová Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 2085587 180 Kč
LCE0152 Plášková Anna OOB TJ Slovan Luhačovice B 2056310 180 Kč
LCE0054 Šabršulová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice B 2085608 180 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 7207020 180 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 180 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 180 Kč
UOL0050 Konečná Adéla SOB Olomouc B 2035727 180 Kč
ZBM0059 Baštařová Anna SK Žabovřesky Brno B 2042528 180 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno A 410338 180 Kč
TZL0050 Matulíková Aneta SKOB Zlín C 180 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 2056262 180 Kč
ABM0199 Radová Kateřina KOB ALFA Brno B 232876 180 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 180 Kč
TZL0152 Čeleďová Justýna SKOB Zlín C 436954 180 Kč
5.70 km, 205 m, 9 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 180 Kč
TBM9952 Utíkalová Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 232865 180 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 180 Kč
SOP9952 Švidrnochová Lenka OOB TJ Slezan Opava B 2032153 180 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 180 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice A 2020742 180 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 2073659 180 Kč
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice C 515427 180 Kč
ZBM9862 Chroustová Šárka SK Žabovřesky Brno B 331027 180 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 122 180 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk B 2025342 180 Kč
VIC9959 Slovenčíková Eliška OB Vizovice B 2073711 180 Kč
ASU9852 Vývodová Jana Magnus Orienteering A 2027242 180 Kč
VIC9898 Kůstková Daniela OB Vizovice B 1006616 180 Kč
TZL9952 Králová Vilma SKOB Zlín C 2042547 270 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 270 Kč
6.90 km, 240 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno B 1441628 180 Kč
TBM9762 Komárková Silvie KOS TJ Tesla Brno B 331013 180 Kč
5.60 km, 250 m, 11 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52020 200 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 200 Kč
ZBM8659 Stehlíková Jana SK Žabovřesky Brno C 52339 200 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 200 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 200 Kč
TZL8591 Dovrtělová Gabriela SKOB Zlín 8591 200 Kč
RBK9257 Moučková Andrea SK Radioklub Blansko C 2015806 200 Kč
PTE8485 Zavadilová Simona TJ Sokol Ptení C 8843 200 Kč
8.70 km, 360 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOV8750 Vlachová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 1470167 200 Kč
LPU8753 Mrštíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 896973 200 Kč
KAM9154 Kamererová Klára OK Kamenice C 52932 200 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice C 428250 200 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice C 8898 200 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 200 Kč
PTE8771 Boháčová Lucie TJ Sokol Ptení C 8829 200 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava C 49302 200 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7203330 200 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 515006 200 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 200 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 200 Kč
RBK9357 Šestáková Petra SK Radioklub Blansko C 219249 200 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 1775519 200 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 0000515158 200 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 200 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8849 200 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 200 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 200 Kč
53S9450 Pijáková Barbora (SVK) KOB Sokol Pezinok 9999009 200 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 300 Kč
AOP9450 Tesařová Marcela Orientační Běh Opava C 515074 300 Kč
6.90 km, 240 m, 12 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 2060211 180 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 180 Kč
AOP7951 Gallo Martina Orientační Běh Opava C 7204970 180 Kč
TBM7377 Ehlová Pavla KOS TJ Tesla Brno C 52037 180 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 180 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 180 Kč
KSU7793 Smolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067339 180 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 180 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 180 Kč
43S7751 Urbanová Monika (SVK) Športový klub Sandberg 2027945 180 Kč
KON8080 Jílková Hana KOB Konice C 2069071 180 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 180 Kč
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 180 Kč
ZVS7450 Vyškovská Radka TJ Zbrojovka Vsetín C 7202890 180 Kč
5.70 km, 205 m, 9 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 180 Kč
VIC7658 Fukátková Miroslava OB Vizovice C 253155 180 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 180 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 180 Kč
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 180 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 180 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 180 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 180 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 180 Kč
AOP7452 Krasnokutská Magda Orientační Běh Opava C 49494 180 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 180 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 180 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 180 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 7204507 180 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 180 Kč
4.70 km, 185 m, 11 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 7200587 180 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 52767 180 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 180 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 180 Kč
TRI6957 Ciencialová Bohumila TJ TŽ Třinec C 352350 180 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 180 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 180 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 180 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 180 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 180 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 180 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 180 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 180 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 180 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 180 Kč
4.50 km, 170 m, 9 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 180 Kč
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 180 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 180 Kč
53Sxxxx Pijáková Iveta (SVK) KOB Sokol Pezinok 1407866 180 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 180 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 180 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 180 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 180 Kč
UOL6452 Štrajtová Zuzana SOB Olomouc C 52466 180 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 7200270 180 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 180 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 180 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 180 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 180 Kč
LCE6051 Valentová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 51509 180 Kč
3.80 km, 145 m, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 180 Kč
LCE5551 Stackeová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 889300 180 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 180 Kč
53Sxxxa Pijáková Eva (SVK) KOB Sokol Pezinok 1407857 180 Kč
3.20 km, 100 m, 8 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 130 Kč
AOP5451 Řezníková Renáta Orientační Běh Opava C 49421 130 Kč
TBM5253 Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno C 410192 130 Kč
3.10 km, 90 m, 7 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 130 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 130 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 2092387 130 Kč
ZLH4950 Mrkvicová Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52782 130 Kč
3.00 km, 95 m, 8 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 130 Kč
3.90 km, 155 m, 6 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín C 7207055 100 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 100 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 100 Kč
AOP0802 Gallo Ondřej Orientační Běh Opava C 53278 100 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 100 Kč
LCE0703 Stacke Václav OOB TJ Slovan Luhačovice C 52676 100 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 100 Kč
KON0606 Křupka Tadeáš KOB Konice C 52718 100 Kč
AOP0601 Jelínek Jakub Orientační Běh Opava C 889275 100 Kč
ADA0852 Strýčková Bára OOB Spartak Adamov C 2073676 100 Kč
AOV0800 Novák Richard OOB TJ Baník Ostrava C zapůjčit 150 Kč
AOV0801 Novák Viktor OOB TJ Baník Ostrava C 361904 150 Kč
2.10 km, 105 m, 7 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín C 7207028 100 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín C 8618 100 Kč
TZL0701 Honner Jaroslav SKOB Zlín C 08877 100 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 2067212 100 Kč
43S0701 Brňák Jakub (SVK) Športový klub Sandberg 2049999 100 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž C 51305 100 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 100 Kč
TBM0800 Denemarek Max KOS TJ Tesla Brno C 7080127 100 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 0002084938 100 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2061850 100 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno C 410702 100 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 426313 100 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 53234 100 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2090860 150 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 446444 150 Kč
3.10 km, 140 m, 9 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec B 7200590 100 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 416128 100 Kč
TZL0403 Hustý Adam SKOB Zlín C 08598 100 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín B 2070833 100 Kč
TZL0400 Šemnický Jakub SKOB Zlín B 2091553 100 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 410340 100 Kč
OTK0500 Riessler Štěpán OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426385 100 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 100 Kč
TZL0504 Martinek Matyáš SKOB Zlín C 08610 100 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 49358 100 Kč
43S0401 Urban Michal (SVK) Športový klub Sandberg 2027942 100 Kč
43S0402 Kukurugya Šimon (SVK) Športový klub Sandberg 2049991 100 Kč
SKM0401 Pěček Dominik KOB Směr Kroměříž C 53817 100 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 100 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov C 2073679 100 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín B 2070831 100 Kč
VIC0411 Veselý Jonáš OB Vizovice C 100 Kč
AOV0501 Novák Igor OOB TJ Baník Ostrava C 515500 150 Kč
4.80 km, 165 m, 9 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 100 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 100 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 51461 100 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec B 49377 100 Kč
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec B 49366 100 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 2091549 100 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 100 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 2085648 100 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 410174 100 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 100 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín A 218977 100 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno B 7202856 100 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava B 2081359 100 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk B 2073721 100 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk B 2032192 100 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 100 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 100 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058480 100 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 100 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053547 100 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 100 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc C 2088178 100 Kč
SVS0200 Koňařík Vít Orientklub Vsetín B 53384 100 Kč
43S0300 Balogh Michal (SVK) Športový klub Sandberg 2028796 100 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 100 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 436930 100 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 0000004538 100 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno B 1400432 100 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 2042526 100 Kč
SKM0300 Frkal Jiří KOB Směr Kroměříž C 416077 100 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 100 Kč
VIC0209 Pšenčík David OB Vizovice B 100 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 53353 150 Kč
TZL0304 Oharek Ondřej SKOB Zlín C 2091548 150 Kč
6.70 km, 255 m, 15 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec A 7200589 180 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec B 7202876 180 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 180 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 180 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 7203453 180 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 180 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 180 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 180 Kč
LCE0003 Bitto Maxim OOB TJ Slovan Luhačovice B 2053585 180 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice A 331216 180 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice B 2082929 180 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056268 180 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53649 180 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 180 Kč
43S0102 Urban Matej (SVK) Športový klub Sandberg 2027944 180 Kč
43S0103 Kukurugya Matej (SVK) Športový klub Sandberg 2049990 180 Kč
43S0100 Balogh Matúš (SVK) Športový klub Sandberg 2028797 180 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 52549 180 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno B 500260 180 Kč
ASU0101 Grebík Radim Magnus Orienteering B 7876 180 Kč
VIC0100 Pšenčík Jan OB Vizovice B 180 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2080935 270 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 270 Kč
UOL0000 Prachař Matouš SOB Olomouc B 270 Kč
8.70 km, 345 m, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 180 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava C 08716 180 Kč
UOL9801 Chaloupka Josef SOB Olomouc B 2090849 180 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava A 253106 180 Kč
SOP9903 Procházka Jakub OOB TJ Slezan Opava B 232491 180 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 180 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 180 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067337 180 Kč
SKM9801 Zvoníček Jan KOB Směr Kroměříž B 253380 180 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 9201065 180 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno B 410331 180 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno B 2054641 180 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 438043 180 Kč
ABM9907 Ingršt Matěj KOB ALFA Brno B 2073670 180 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433087 180 Kč
JPV9915 Kašpar Petr Oddíl OS SK Prostějov B 2069090 270 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava B 7206538 270 Kč
9.80 km, 380 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec B 49356 180 Kč
BBM9702 Konečný Daniel BETA URSUS Orienteering B 53271 180 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 180 Kč
43S9601 Jonáš Martin (SVK) Športový klub Sandberg 515307 180 Kč
BBM9701 Drozd Michal BETA URSUS Orienteering B 331262 180 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering B 920686 180 Kč
8.50 km, 290 m, 11 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9001 Erben Martin OOB TJ Slezan Opava C 361970 200 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 200 Kč
VBM8102 Rouš Pavel VSK Mendelu Brno C 53679 200 Kč
BBM7901 Denemarek Ivo BETA URSUS Orienteering C 7790320 200 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 0007205015 200 Kč
ZBM8304 Kůr Jiří SK Žabovřesky Brno C 1238304 200 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 200 Kč
SKM8700 Lachendro Jan KOB Směr Kroměříž C 1144114 200 Kč
SKMxxxx Darebník Ladislav KOB Směr Kroměříž 2096251 200 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 200 Kč
KRN7801 Kozelský Miroslav KOS TJ Lokomotiva Krnov C 352311 200 Kč
12.50 km, 480 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL8901 Kala Matěj SK Haná orienteering C 7260029 200 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 200 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava E 1625050 200 Kč
OOL9200 Avner Asaf SK Haná orienteering C 2071134 200 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 200 Kč
PTE8403 Jirka Michal TJ Sokol Ptení C 52430 200 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 436405 200 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 200 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 200 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 200 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 200 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 200 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 200 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 8629757 200 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 2017666 200 Kč
LCE6602 Kunčar Vít OOB TJ Slovan Luhačovice C 889307 200 Kč
LCE9001 Slezák Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 515424 200 Kč
LCE9102 Vlažný Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 52709 200 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 200 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7200324 200 Kč
RBK9001 Šesták Jakub SK Radioklub Blansko C 682360 200 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 2045216 200 Kč
VIC8308 Měrka Roman OB Vizovice C 2045226 200 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 720921 200 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 7207495 200 Kč
TTR8201 Kříž Lukáš OOB Třebíč C 0000515159 200 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 200 Kč
ZBM9009 Kulich Martin SK Žabovřesky Brno C 2095961 200 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 200 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 200 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 200 Kč
ASU8101 Bubela Tomáš Magnus Orienteering C 7456789 200 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 200 Kč
NNN86aa Strachota Tomáš Neregistrovaní 200 Kč
9.80 km, 380 m, 19 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6201 Šarman Radim SKOB Ostrava C 232412 180 Kč
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 8654 180 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 52201 180 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 410254 180 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 180 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 180 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 180 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 180 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2073657 180 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 180 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 180 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2075602 180 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 180 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 180 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 307355 180 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 180 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno C 2067213 180 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 180 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 180 Kč
SKM7301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž C 253369 180 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 180 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 180 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 180 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 180 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 180 Kč
TBM7506 Kubáň Pavel KOS TJ Tesla Brno C 232708 180 Kč
VIC7624 Marek Martin OB Vizovice C 762400 180 Kč
9.30 km, 305 m, 12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI7401 Cienciala Martin TJ TŽ Třinec C 49319 180 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 180 Kč
5QC7400 Novosad Pavel Zlínské Prašivky 2080910 180 Kč
AOP7602 Gallo Marek Orientační Běh Opava C 7201830 180 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 180 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 180 Kč
43S7401 Urban Marek (SVK) Športový klub Sandberg 2027943 180 Kč
43S7501 Vorlíček Peter (SVK) Športový klub Sandberg 2049993 180 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 52199 180 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 180 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 180 Kč
OTK7201 Müller Libor OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433082 180 Kč
OTK7101 Zentrich David OOB TJ Jiskra Otrokovice C 53323 180 Kč
VIC7207 Pšenčík Radomír OB Vizovice C 180 Kč
6HX7300 Vrána Jan Pivín C 7300182 270 Kč
8.50 km, 345 m, 13 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 180 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 180 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 180 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 180 Kč
OTK6800 Riessler Otto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433092 180 Kč
STE6700 Lukašák Štefan SK SKI-OB Šternberk C 2080964 180 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 180 Kč
LCE7034 Šuráň René OOB TJ Slovan Luhačovice C 436969 180 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 52293 180 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 180 Kč
43S6900 Balogh Richard (SVK) Športový klub Sandberg 2027941 180 Kč
43S6912 Jonáš Radoslav (SVK) Športový klub Sandberg 406911 180 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 52680 180 Kč
AOP6401 Jelínek Jan Orientační Běh Opava C 7203332 180 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101183 180 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 180 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 180 Kč
KON6919 Huňka Karel KOB Konice C 52720 180 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 180 Kč
ABM6707 Adámek Libor KOB ALFA Brno C 207849 180 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 180 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 180 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 180 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 180 Kč
TBM6901 Král Jan KOS TJ Tesla Brno C 7200328 180 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 2451515 180 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 270 Kč
LCE6311 Hubáček Jaroslav OOB TJ Slovan Luhačovice C 889303 180 Kč
7.40 km, 330 m, 11 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 180 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 180 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 180 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 180 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 180 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 180 Kč
OTK6201 Panovec Vladan OOB TJ Jiskra Otrokovice C 52348 180 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 180 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51874 180 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 180 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 180 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 180 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 180 Kč
HAV6302 Krhut Libor OB Havířov C 303932 180 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 180 Kč
OOL6303 Konečný Jiří SK Haná orienteering C 342524 180 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 180 Kč
VIC6403 Kůstka Marek OB Vizovice C 7205562 180 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 180 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 270 Kč
6.70 km, 255 m, 14 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 180 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 180 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336791 180 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 180 Kč
OTK5800 Tomášek Pavel OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053807 180 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 180 Kč
TBM5807 Šebesta Vlastislav KOS TJ Tesla Brno C 410327 180 Kč
TBM5103 Uhmann Petr KOS TJ Tesla Brno C 53251 180 Kč
53Sxxxy Piják Jaroslav (SVK) KOB Sokol Pezinok 1407868 180 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 180 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 180 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 180 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 180 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 180 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 180 Kč
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 52752 180 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 180 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 270 Kč
5.60 km, 250 m, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 130 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 130 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 130 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 130 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 49455 130 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52050 130 Kč
53Sxxxb Piják Vlado (SVK) KOB Sokol Pezinok 1407862 130 Kč
KRN5201 Hrouza Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52623 195 Kč
5.10 km, 180 m, 9 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 130 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 130 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 130 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 130 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 130 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 130 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51376 130 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 130 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 130 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 130 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52616 130 Kč
SKM4903 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 53810 130 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 130 Kč
3.80 km, 145 m, 10 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 130 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 130 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 130 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 130 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 130 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53230 130 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 130 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 52174 130 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 130 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 130 Kč
ZLH4600 Mrkvica Miroslav OOB TJ Zlaté Hory C 64865 130 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 130 Kč
3.40 km, 95 m, 8 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 130 Kč
3.90 km, 155 m, 7 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 416124 50 Kč
TZL0750 Šuráňová Sofie SKOB Zlín C 416155 50 Kč
5QC0950 Novosadová Klára Zlínské Prašivky 52685 50 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž C 436931 50 Kč
STE0750 Fendrychová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2073437 50 Kč
STE1050 Fendrychová Laura SK SKI-OB Šternberk C 2073432 50 Kč
LCE1111 Michálek Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 50 Kč
LCEXXXX Stackeova Victorka OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
LCEXXXY Stacke Jan OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 50 Kč
SVS0701 Koňařík Vojtéch Orientklub Vsetín 51518 50 Kč
HLV1000 Sedláček Matěj KČT - OB Holešov C 53833 50 Kč
43S0952 Brňáková Dianka (SVK) Športový klub Sandberg 2028799 50 Kč
43S0951 Jonášová Ema (SVK) Športový klub Sandberg 2049987 50 Kč
43S0851 Vorlíčková Lucka (SVK) Športový klub Sandberg 2049981 50 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) Slávia ŽU Žilina 502256 50 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 50 Kč
SKM1100 Pěček Tobiáš KOB Směr Kroměříž C 416083 50 Kč
TTR1201 Kříž Jan OOB Třebíč C 0002016320 50 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno C 104 50 Kč
AOP0702 Krzywoň Jan Orientační Běh Opava C 8715 50 Kč
AOP1001 Krzywoň Vojtěch Orientační Běh Opava C 410158 50 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 50 Kč
LPU1053 Fukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice C 52171 50 Kč
KONxxxa Křupka Ondřej KOB Konice 49367 50 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín C 53886 50 Kč
ZPV0555 Karásková Denisa KOB ZPV Prostějov C 303923 50 Kč
TZL0850 Perničková Karolína SKOB Zlín C 8584 50 Kč
TZL0801 Solař Adam SKOB Zlín C 8588 50 Kč
VIC0850 Marková Michaela OB Vizovice C 50 Kč
VIC1060 Marková Tatiana OB Vizovice C 50 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2094544 60 Kč
ZVS0801 Stříteský Tomáš TJ Zbrojovka Vsetín C 53383 50 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín C 53360 60 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 60 Kč
TBMyyyy Mudráková Natálie KOS TJ Tesla Brno 232377 50 Kč
3.50 km, 170 m, 9 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6750 Šarmanová Jarmila SKOB Ostrava C 303027 50 Kč
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 50 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 50 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 50 Kč
SBR7750 Vlachová Dita SKOB Bruntál 410731 50 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 50 Kč
STE6333 Světnický Alexandr SK SKI-OB Šternberk C 426375 50 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 50 Kč
VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice C 53122 50 Kč
KSU7667 Stryková Vlasta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446436 50 Kč
TZL0151 Rosíková Alžběta Marie SKOB Zlín C 50 Kč
OTK0100 Král Martin OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067303 50 Kč
KON7717 Křupka Tomáš KOB Konice C 2020743 50 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 50 Kč
SKM7350 Pěčková Monika KOB Směr Kroměříž C 2017677 50 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 50 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 50 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 0000004673 50 Kč
AOP0101 Jelínek Jan Orientační Běh Opava C 889280 50 Kč
SKM6301 Kavan Luboš KOB Směr Kroměříž C 619094 50 Kč
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 8826 50 Kč
ASU7599 Christodoulou Iva Magnus Orienteering C 433095 50 Kč
KONxxxb Beneš Miroslav KOB Konice 52722 50 Kč
UOL6900 Said Mahmoud SOB Olomouc C 420402 50 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 50 Kč
3SX6400 Roubalík Radovan ZŠ Těšetice 2102813 50 Kč
3SX6450 Roubalíková Iva ZŠ Těšetice 2102820 50 Kč
VIC6854 Kůstková Tamara OB Vizovice C 425424 50 Kč
NNNxxya Urbánková Lenka Neregistrovaní 2051480 50 Kč
VIC7857 Marková Pavla OB Vizovice C 1400414 50 Kč
TBM7650 Králová Dana KOS TJ Tesla Brno C 446404 60 Kč
ZVS7401 Stříteský Tomáš TJ Zbrojovka Vsetín C 2035742 50 Kč
6HX9900 Vránová Štěpánka Pivín 60 Kč
4.50 km, 170 m, 9 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
9BC8400 Hrazdil Jiří NNN 682621 100 Kč
EZL6205 Otrusina Milan PEV Zlín C 52338 100 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 100 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 100 Kč
43S7752 Brňáková Martina (SVK) Športový klub Sandberg 2049995 100 Kč
43S7601 Brňák Štefan (SVK) Športový klub Sandberg 2049992 100 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 114 100 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 100 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 232872 100 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 100 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 52656 100 Kč
4HCxxxx Kuchař Jiří PSÍ TÝM 8759 100 Kč
4HCxxxy Kuchařová Anna PSÍ TÝM 2080940 100 Kč
NNNxxxa Kavánková Jana Neregistrovaní 218976 100 Kč
NNNxxxb Svízela Vojtěch Neregistrovaní 331424 100 Kč
7SC9700 Bajger Adam Neregistrovaní - MOV 52778 100 Kč
NNNxxyb Urbánek Petr Neregistrovaní 100 Kč
NNNxxza Novotný Petr Neregistrovaní 2067992 100 Kč
EZL6716 Otrusina Aleš PEV Zlín C 53325 150 Kč
JZL5201 Chromčák František TJ Jižní svahy Zlín C 53801 150 Kč
JZL7850 Chromčáková Jitka TJ Jižní svahy Zlín C 53802 150 Kč
AOV9801 Novák Pavel OOB TJ Baník Ostrava B 336733 150 Kč
celkem přihlášených: 604, vklad: 87965 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.